Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Anne Julietee Rose I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Anne Julietee Rose I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Anne Julietee Rose I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Anne Julietee Rose I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Anne Julietee Rose I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Anne Julietee Rose

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Anne Julietee Rose




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás : 2014. Feb. 10.
Kor : 23

Anne Julietee Rose Empty
TémanyitásTárgy: Anne Julietee Rose   Anne Julietee Rose I_icon_minitime2014-02-11, 12:22 am

név:Anne Rose
Születési hely: London
Születési idő:1998.szeptember 20.
Vér: sárvér

Ház: Cruoris
Évfolyam: első évfolyam

külső:Barna, derékig érő haja, zöld szeme van. Egy kicsit duci, de nem annyira, hogy ezért csúfolják. Divatos ruhákat hord, általában lila, kék vagy zöld ruhába van. Nem hord ékszereket. Csak a szemét szokta sminkelni, de azt se erőteljesen. Hosszúkás arca, dús keskeny és nagy szeme van. nem túl formás alakja van, 178 centi magas. Bőre kreol színű,szemöldöke kiszedett.Barna illetve fekete szemceruzát használ. Orra egy kicsit hosszú, de tökéletesen illik arcához. Általában körömlakkot is használ, de csak átlátszót, vagy halvány rózsaszínt.

Jelem:Okos, mindenről megvan a maga véleménye, de ezeket nem mindig meri megosztani másokkal. Megértő,szereti megoldani a problémákat, próbál mindenkivel kedves lenni,de nem mindig sikerül neki. Szereti a veszélyt, szófogadatlan, de szeretteiért bármit megtesz és imád olvasni. Érzelmei kifejezésében nem túl jó, ezért nem tud érvényesülni. Általában egyedül van, de mikor megtudta, hogy mi is ő valójában, elhatározta, hogy nagyon erős varázsló lesz, és ennek érdekében sok barátot szerez magának.

Előtörténet:1998. Szeptember 20-án született.Két testvére volt:John, a nála tíz évvel idősebb fiú, és Emily aki 1990-ben született. Négy éves korában John és Emily megkérték szüleiket, hogy kísérjék el őket egy iskolai buliba. Anne-t rábízták egy bébiszitterre, és elmentek, de többet egyikük sem jött vissza, mert autóbalesetben mindannyian meghaltak. Anne nénikéjéhez került aki, nem nagyon értett a gyerekekhez, ezért sok bonyodalom történt, de szerette őt. Öt éves korában már látszott rajta, hogy valami "baj" van vele, de nem tudták mi az. Pszichológushoz kellett járnia hat éves korától, s tizenkét évesen, mivel "nem javult az állapota" diliházba küldték. Nénikéje az elején gyakran meglátogatta őt, de egyik látogatásánál, nagyon összevesztek, és Anne valahogy, és ő sem tudta hogy, ráborított  egy szekrényt, és ezzel megutáltatta magát egyetlen családtagjával, és senki se hitte el neki, hogy valójában nem ő tette. Azután mindenki barátságtalanul bánt, vele. A gondozónők minden házimunkát rábíztak, az ott lakó gyerekek vagy elfutottak előle, vagy gúnyos megjegyzéseket tettek. Igazából előbb utóbb megszokta, és bár még mindig fájt neki a többiek viselkedése, ő kedves volt velük. Sokat volt egyedül ilyenkor olvasott, gondolkodott, vagy éppen ruhákat vásárolt, bár az utóbbiért elég gyakran kapott büntetést, mert soha se szólt előre, hogy elmegy, inkább kiszökött. Az ilyen szökések alkalmával sok macskával találkozott és sok időt töltött velük. Habár tisztelettudó és általában kedves volt, sokszor bajba került, és szófogadatlan is volt.
Egyik hétfő este levelet kapott a Mysterio Feketemágus képző iskolától, melyben kijelentették, hogy ő egy varázsló, és hogy másnap menjen el a megadott címre- A nevelőnők természetesen biztosak voltak benne, hogy ez az ő egy újabb csínytevése ezért, nem akarták elengedni, és hogy ne tudjon elszökni, bezárták a szobájába. Szerencséjére, nemrég egy létrát talált az udvaron, és amikor senki se figyelt, felvitte a szobájába. Így alakult, hogy megtudott szökni, és eljutott az iskolába.
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Anne Julietee Rose Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anne Julietee Rose   Anne Julietee Rose I_icon_minitime2014-02-11, 12:52 am

Szia!

Először is itt is jelzem, hogy mivel rossz névvel regisztráltál a fórumra, átírtam a karakterneved, mert ide ugye megadtad. Másodszor pedig itt is él az, ami az Árnykrónikákon, tehát hogyha kész az előtörid, illik szólni valahol (PÜ, chat, ide új hsz), ahogy azt írtuk is. Smile És harmadszor annyi, hogyha a másik fórumunkon arra hivatkoztál, hogy elfoglalt vagy, furcsa, hogy most mégis jutott itt időd, de én nem bánom, viszont azt igen, hogy nem olvastad el szerintem itt se az előtörténethez tartozó tudnivalókat, mivel az előtörid nagyon rövid! A jellemet és az előtörténet részt mindenképpen ki kell bővítened, az ET-hez való tudnivalóknál megtalálod, hogy milyen hosszúnak kell lennie, erre ügyelj!

És akkor a hibáid, mert akadtak sajnos:
- Az első dolog, ami nagyon zavaró és a játék során is az lesz, hogy több helyen nem teszel az írásjelek után szóközt. Kérlek erre ügyelj, mert különben nagyon egyben lesz az egész írásod és zavaró az a játékostársad számára vagy az számára, akivel játszol. Smile
- Jellem: csak annyi a gond vele, hogy rövid, tehát írj még hozzá pár mondatot. Inkább több legyen, mint kevesebb. Smile
- Születési idő: fent, a felsorolásban azt írtad, hogy 1997-ben született, míg az ET-ben, hogy 1998-ban. Nos, én átírtam ezt 1998-ra, mert az jobb dátum.
- A téma nevét máskor majd légyszi ne színezd, láthatod, hogy másoknál sincs színezve, úgy túl csicsás lenne a fórum, tehát ezt most levettem. Smile
- Kiszökés és vásárlás: egy diliházból azért nehéz sokszor kiszökni. Néha előfordul, hogy sikerül neki, de sokszor? Azt biztos nem. Illetve, honnan volt pénze Anne-nek vásárlásra? Szóval szerintem itt a vásárolgatásos részt vegyük ki, mert nem illik a történetbe. Smile
- A létrás dolog nagy hülyeség, már bocsánat. A diliházakban általában rácsos ablakok vannak és ha be van zárva a lány a szobájába, akkor nem hiszem, hogy utána létrát fog felcipelni és hogy az senkinek se tűnik fel. Szóval ez a rész nagyon nem jó így… találj ki helyette valami mást. Na meg, itt meg nem is tudom, hogy mit gondoltál, hogy fog Anne eljutni Új-Zélandra az iskolába, amiről fogalma sincs, hogy merre van. Tehát nem tud csak úgy elszökni és elmenni Angliából egészen odáig, ezt te is érezheted, hogy így nem jó. Segítek egy picit, lehetne akár úgy is, hogy Sideris karakterem ment el személyesen Anne-ért a diliházba. Tehát nem kapott a karaktered levelet a Mysterioból, hanem egyszerűen megjelent ez a nő, akinek kiadták a karaktered és ő elhozta a diliházból, majd elmesélte neki az iskolát és elvitte őt oda. Mivel a karid Cruorisos lesz, így az ő házába tartozik. Smile És akkor így meg van oldva ez a rész, csak át kell írnod.
- Az előtörténeted ugye rövid, szóval én azt javaslom, hogy bővítsd ki a végét ezzel, amit írtam, hogy mit szólt, amikor a nő megjelent, ilyesmik és a gyerekkoráról is írj kicsit többet. Mondjuk a szülei munkáját, a nagynéni munkáját, milyen volt a gyerekkora, miként élte meg, amikor pszichológushoz járt, ilyesmiket. Smile Legyen meg a min. 400 szó és minden hibád kijavítva, de ha többet írnál, annak örülnék. Próbálj meg reálisan gondolkodni, hogy mi lehet elfogadható abból, amit írsz és olvass el a fórumon minden fontos információt, főleg az Iskoláról, a tananyagokról, ilyesmikről. Smile

Ha befejezted az előtörténeted, akkor légyszi írj ide egy új hsz-t vagy nekem egy üzenetet erről és akkor ismét ránézek.

Karakterkép: a játékhoz kéne képet is választanod. Smile Ajánlom a galériánkat: http://keptarak.atw.hu/kezdo.php , itt nézz körbe nyugodtan és hogyha megvan a neked tetsző kép, akkor ide másold be a linket: https://mysterio.hungarianforum.net/t40p615-karakterkep-igenyles#166311

Ha pedig bármi kérdésed van, írj bátran üzenetet, szívesen segítek. Smile
Vissza az elejére Go down
 
Anne Julietee Rose
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ruby Rose Re
» Ruby Rose Re

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Információk :: Előtörténetek :: Javításra váró előtörténetek-
Ugrás: