Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Useres beszélgetések

Go down 
+15
Laura Lillien Larsen
Laurana Darkblade
Varg Yrjanfrost
Jasmine Miels
Illya Imbecairwen
Zaine Warhurst
Galina Sergeevna Ivanova
Aristarkh Y. Zhukov
Lucius Benedict Fenris
Alinox Ingren
Lucius Rufinus
Demien.R.Cornwlade
Mona Braxton
Axel Knoxville
Sideris Valbraith
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-07-02, 9:19 pm

Árnykrónikák

Mint tudjátok, már több, mint 3 éve vezetjük Demiennel és Siderissel a Mysteriot, de egy kis vérfrissítésre vágytunk, valami újra, valami másra. Ez nem jelenti azt, hogy a Mysterio már nem érdekel minket, ugyanannyi időt fogunk rászánni a jövőben is, mint eddig, csak szükségünk van egy olyan helyre is, amely számunkra is kikapcsolódás és kevésbé munka. Minden kedves Mysterios játékost szívesen látunk tehát az Árnykrónikák nevű fórumos szerepjátékos oldalon, más stílussal, más szabályokkal. Ha bármit nem értetek, akkor pedig bátran kérdezzetek. Smile

Íme egy kis ízelítő az oldalból:

2013, Alaszka. A világ már nem olyan biztonságos, mint amilyennek régen hittük, a gonosz felütötte fejét és áldozatokat szed. Még mindig dúl a háború a vámpírok és a lycantropok között, amely kihat az emberek világára is. Az inkvizíció újra létrejött ezen sötét lények ellen, ahogy a hadsereg is beszállt a küzdelembe. Vannak emberek, akik még mindig a békés világukat élik, de egyre több olyan is előfordul, akik tudják, hogy nem csak az emberi faj uralkodik a bolygón.

Vegyél részt te is a küzdelemben, döntsd el, hogy melyik oldalon állsz, és légy hű társaidhoz vagy éppen áruld el őket és csatlakozz az ellenfélhez! A választás a te kezedben van, de ne feledd, minden meghozott döntésnek ára van.

Illetve egy kis saját összefoglaló szösszenet a végére:

Alaszka. Egy hely, amit sokáig békés otthonomnak hittem. Sokáig, de ma már nem. Három erős fenyegető erő lakik ugyanis ezen az északi tájékon, nagy veszélyekkel nézve az itteni lakosságra. Az egyik ilyen csoport nem másé, mint a vámpíroké. Az éjszaka veszedelmes vérszívó lényei ezek, melyek könyörtelenül vadásznak az emberekre. Nem tudom, hogy hányan vannak vagy ki vezeti őket, én csak Cassiust ismerem, de ő az egyik legveszedelmesebb közülük. A másik fenyegető erő szintén nem hétköznapi emberektől származik. A vámpírokon túl ugyanis vérfarkasokból is rengeteg rohangál Alaszkában, többek között olyan gyilkos bestiák, mint Sonja Dragomir. Amilyen gyönyörű, legalább olyan veszedelmes az a nőszemély. A két faj természetesen egymásra is vadászik, hisz mindig is gyűlölték egymást, de ebből a harcból sajnos az egyszerű emberek sem tudnak kimaradni, sőt, leginkább ők esnek áldozatukul. Ellenük vette fel a kesztyűt a hadsereg igencsak számos, s jól képzett csapata, élükön Connor Hawkins-sal, akik a legmodernebb fegyverekkel szállnak szembe a fenevadakkal. Mielőtt azonban még túlságosan örülhetnénk ennek... A hadsereg egy kétélű penge a vérlények és az emberek között. Bár elvileg az elsődleges céljuk ezeknek a lényeknek az elpusztítása, és az emberek védelme, mégis többet csak elfognak, s magukkal visznek közülük, hogy kísérletezhessenek velük. Ahogy közülünk is. Több újságíró és riporter megpróbált már fényt deríteni a rejtélyes eltűnésekre, amik valamiképp a sereghez voltak köthetőek... de rövid időn belül mind elköltöztek Alaszkából. Legalábbis a hivatalos verzió szerint.
Van viszont még egy csoport a fent említett hármon túl, melynek céljairól nem sokat tudni. Ők az inkvizíció tagjai. Az egyház emberei, akik szintén a vámpírok és vérfarkasok ellen harcolnak, de a sereggel ellentétben ők nem rabolnak el civil áldozatokat, s nem tudni, egészen pontosan miért is cselekszenek. Ők a legrejtélyesebb résztvevői ennek a harcnak, de megbízni bennük is botorság lenne. És persze rajtuk kívül vannak még az átlag emberek, akik nem sokat tudnak tenni mindez ellen. Ők az áldozatai a négyes csatározásainak, annak a harcnak, melynek ki tudja, hogy ki és mikor vet véget, már ha egyáltalán véget ér valaha.
És hogy ki vagyok én, és hogy merem mindezt így nyilvánosságra hozni? Csak egy egyszerű ember vagyok, akinek valahogy sikerült bepillantást nyernie a kulisszák mögé, s megtudnia, hogy mi is folyik ebben az országban. Nem félek most elárulni azt, amit megtudtam... rákos vagyok és haldoklom. Legfeljebb én is hamarabb "elköltözök" Alaszkából...
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Useres beszélgetések - Page 3 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-07-02, 10:48 pm

pfúúú, én nagyon-nagyon örülök ennek, attól függetlenül is, hogy imádom a Mysteriot Smile meglepődtem igaz, de nagyon tetszik az egész világ, a dizájn, meg úgy az egész, ahogy kitaláltátok. részemről már regeltem is Very Happy és azért is örülök, mert nekem is vérfrissítés, tényleg más jellegű, mint a varázsló suli, kicsit komolyabbnak is érzem, szóval örömboldogság van ^^
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-07-13, 6:48 pm

Egy újabb gombbal bővült a felső menüsor, méghozzá egy az Árnykrónikákra mutatóval. Így innentől bárki könnyedén egy gombnyomással átléphet a Mysterioról a másik oldalra. Smile Így tehát aki netán nem otthonról netezne, és nem emlékszik a pontos címre, hogyan is találhat rá a másik fórumunkra, elég, ha csak ide belép, és már csak egy kattintásra van a céltól. Természetesen minden itteni új játékost is szívesen látunk az Árnykrónikák oldalon is, tessék mindkét oldalon kedvetekre, lehetőleg minél többet játszogatni. Smile
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-07-26, 9:28 pm

Nyaralni mentem, 10 nap kb. És leszek, játékes társaim türelmét kérem :-)


A hozzászólást Lucius Rufinus összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-08-04, 11:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-07-31, 10:17 pm

Kedves játékosaink!

Úgy gondoltuk, ideje lenne ismét látni az ismerős arcokat egy találkozó keretén belül, ahol természetesen az új játékosainkat is szívesen látjuk! Az elsődleges helyszín, amire gondoltunk most nem Budapest, de még csak nem is Pécs, bár utóbbihoz van közelebb. Ha Ti is benne vagytok, akkor csobbanhatnánk egyet ebben a nyári forróságban az orfűi tóban, nem messze Pécstől. Szabadstrand van, tehát ingyenes lenne, nem az Aquapark az úticél, állítólag úgyse olyan nagy szám, legfeljebb majd egy másik tali keretein belül majd egy olyat is összehozunk! A kérdés tehát az lenne, hogy mit szólnátok egy közös strandolós találkozóhoz? Benne vagytok? Mindenki, aki szeretne jönni írja le, hogy tetszik-e neki a program, vagy inkább maradna valami szárazabb helyen, mert akkor max úgy gondolkozunk más lehetőségen, de egy biztos, ha nem Orfű, akkor Pécs vagy környéke lesz a tali helyszíne, az időpontja pedig augusztus 27-e lenne. Kérlek mielőbb reagáljatok, hogy van-e értelme tervezgetnünk vagy sem, másik időpont tuti nem jó, tehát ha sokaknak nem jó, akkor majd ősszel találkozunk! Smile
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-07-31, 10:47 pm

Nekem az időpont jó. Smile A helyszín nem zavar, annyi, hogy én nem szeretem a strandot, ezért nem is fogok strandolni, de ha előreláthatólag mindenki a vízben lesz, kizárólag én nem, akkor nekem most nem érdemes mennem. Smile

Tarkh voltam.
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-07-31, 10:50 pm

Szerintem nem lennénk végig a vízben, de ahogy érzed. Mindenesetre az Árnykrónikákra reagáltak a többiek, szóval még eldől, hogy s mint lesz. Smile
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-08-03, 12:15 pm

Ha nem akkor utazunk, akkor nekem tökéletes ^^ Anya elvileg a héten felhívja a helyet, meg minden (valami last minute izét talált és utálom, amikor last minute utakat tervez) és akkor megmondom biztosra Smile
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-08-03, 4:58 pm

Sorry Illya, de közben az Árnykrónikákon már mindenki jelezte, hogy nem jó neki az időpont valamilyen okból kifolyólag, így ez az augusztusi tali nem jön össze, majd valamikor ősszel próbálunk szervezni egy másikat. Smile
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-08-03, 5:26 pm

Sziasztok srácok! Smile

Csak szeretnék szólni mindenkinek, hogy mi Luciussal holnap kora reggel indulunk a Balatonra és majd csak 8.-án jövünk haza. Lesz nálunk mobilnet, tehát azért egyszer-egyszer fel fogunk nézni, de hsz-eket nem valószínű, hogy írkálunk majd ott (ha igen, akkor úgyis észreveszitek, ha kaptok reagot Razz). Szóval a lényeg, hogyha nem láttok minket, nem tűntünk el, nem kell aggódni és én ezúton szeretnék szólni minden játékostársamnak, hogy a hsz-ekre várnotok kell 8-9.-ig, de akkor majd pótlom az elmaradásaimat. Smile
Ma még elég sok dolgunk van, tehát nem ígérem, hogy ma írok, de azért meg fogok próbálni legalább 1-2 helyre pötyögni, hogy ne álljon a játék.

Legyetek jók, aztán játszatok sokat, és ha kellek, akkor írjatok üzit, azt úgyis el fogom olvasni és válaszolok is rá természetesen. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-08-09, 2:37 pm

No jelentem hazaértünk, tehát most már igyekszem rendezni a tartozásaimat is és bárki elér majd, ha szeretne. Smile
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-08-13, 11:19 pm

Mint láthatjátok, egy újabb gombbal bővültünk. Tessék kattintani rá minden nap, hogy az FRPG.HU-s listán feljebb kerüljünk, mert sajnos ismét nagyon lekerültünk. Kevés mostanság a játék, de én remélem, hogy majd ismét aktívkodni fogtok, ahogy régen, hiszen játszani jó. Very Happy

Most is kattintsatok egyet ide, fél pillanatba telik az egész, tehát talán nem nagy kérés, köszi. ^^
http://frpg.hu/system/in.php?id=27
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-08-14, 5:21 pm

Már-már küldetésemmé vált, hogy minél több emberrel megismertessem ezt a számot, mert szerintem fantasztikus feldolgozás lett. Very Happy Szóval aki szereti a Trónok Harcát (és az is, aki nem), bátran hallgassa meg ezt a számot, nagyon jól tolja a két srác. Smile

Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-08-14, 5:36 pm

Én is nagyon bírom ezt a fószert kb azóta mióta a Hobbitból a törpök énekét feldolgozta Very Happy az is nagyon nagy lett, a Castamare-i esőkből inkább a Dark Oath félét szeretem Very Happy De tény hogy ez a fickó nagyon nagy (nem csak méretbeXD)
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-08-14, 5:38 pm

Én nemtom melyik az, nem másolnád be ide? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-08-14, 5:54 pm

De Very Happy

Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-08-14, 5:59 pm

Ez a szám mindenhogy jó. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-08-15, 12:59 am

Mivel megkönnyítettük a multiszerzést és elfoglaltabbak is vagyunk, ezért mindenki kényelme érdekében létrehoztam egy fórumrészt, ahova ha új multit szeretnétek, egyszerűen csak be kell írnotok a megfelelő adatokat, ha megvan a kellő hsz minden karakteretekkel és már be is regeljük nektek. Itt találjátok: Katt
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Useres beszélgetések - Page 3 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-10-05, 12:06 pm

Halihó!

Lehet, hogy csak én vagyok béna, de azt vettem észre, hogy hiába kattintgatok erre az frpg gombra, nem nő az aktivitás pontunk egyik oldal esetében sem. Mit rontottam el?
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-10-05, 12:24 pm

Semmit. Én is néztem, hogy már jó pár napja nem változik semmi, de ahogy hallottam, más oldalnál se... Lehet, hogy majd az X hetes után fog változni, de az is lehet, hogy bekrepált a rendszer, fene érti ezt. :S Eddig se volt vmi megbízható szerintem.
Szal kattintgass csak, veszteni nem veszítünk vele semmit, aztán hátha majd nő. XD
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Useres beszélgetések - Page 3 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-10-06, 2:33 pm

mondjuk nekem eszembe nem jutna innen választani szerepjátékos oldalt. Persze megnézegetném mik vannak, mert itt legalább minden egy helyen van, de hogy nem hallgatnék a szavazatokra az biztos xD
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-10-06, 5:30 pm

Én se, hiszen csomóan elfogultak... ahol játszanak, azt még jó, hogy szeretik, stb. XD
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-10-28, 8:08 pm

Ha valaki esetleg Halloween környékén szeretne játszani a fórumon, az nyugodtan játssza ki, hogy a Mysterio és Mystral is Halloween-i köntösbe bújt, tehát fel van díszítve a kastély és a város is valamilyen szinten. :)Ha pedig ezzel kapcs. kérdés lesz, írjátok csak meg. Smile

Amúgy, ha megnézitek, a kariképeknél lekerekítettem a képek széleit, így szerintem jobb, meg legalább picit változatosabb. Very Happy Na, kinek hogy tetszik? Smile
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-10-28, 10:09 pm

Hát nekem egy kis időbe tellett, mire észrevettem, hogy hol, de most hogy így nézem, egész jól festenek a kariképek így. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime2013-11-01, 12:42 pm

Valami változtatás történt a fórumon, így nem bírja az off jeleket. Tehát ha offot írunk, átpakolja hivatkozássá...
Azt tudom javasolni, hogy NRT-nél, off helyet simán egy ilyen jelet használjatok: /

Nem mi tehetünk róla, ez más huforumon is így van, utána néztem. :/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Useres beszélgetések - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Useres beszélgetések
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Useres információk

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Közösségi fórum-
Ugrás: