Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Kristálycikesz kocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter

Hozzászólások száma : 29040
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.

Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

TémanyitásTárgy: Kristálycikesz kocsma   Kedd Feb. 18 2014, 21:24

Hangulatos, egyszerű, de kellemes pub, kocsma, ki minek nevezi ezt a helyet. Ez a kis helység éjjel-nappal fogadja frissítőre vágyó vendégeit. Lehet itt különböző alkoholokat, üdítőket, dohányárukat vásárolni. Csak helyet kell foglalni és már is kellemesen telik el a nap. Ha valaki zenére vágyna, az apró ellenében megszólaltathatja a zenegépet, de ha már unják az üldögélést, akkor egy gyors kör billiárd és már is fokozódik a hangulat. Még mindig másra vágysz? Akkor a csocsóasztal nyújt még szórakozási lehetőségeket illetve még pár bent található játékgép. A kocsma közepesen nagy, mindenki találhat az épületben magának megfelelő helyet, de ha ez még sem lenne így, akkor a fedett teraszon található asztalokhoz is le lehet ülni, amik a két biliárdasztal körül foglalnak helyet.
Honnan ered a név? A megöregedett tulaj, anno híres kviddics játékos, azon belül is fogó volt. Pályafutása végén egy nagy győzelem után kapta kitüntetésként a kristálycikeszt, amivel soha nem felejt el dicsekedni.

Írta: Mona Braxton

Talán említenem sem kell számodra, hogy ez a démon az, melyet a legtöbbre tartok.
Testem börtönében tombol most is a Lappangó… hallom üvöltését, érzem testetlen csapásai súlyát.
Tombol, mégis én uralom. Ez a hatalom… mérhetetlen. Ez az érzés az, amiért élek.
Talán majd te is megismered ezt az érzést, és rabjává válsz.
Ne feledd, a börtönőr ugyanolyan rab, mint akit a ketrecbe zárt.

A hozzászólást Sideris Valbraith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 28 2014, 14:43-kor.
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 22

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Kristálycikesz kocsma   Csüt. Márc. 20 2014, 01:37

//NRT: Una és Ginger – 2014.02.16. (Előzmény a sötét sikátoroknál)//

Úgy érzem, hogy most már tényleg nem tarthatja titokban előttem Una azt, hogy mi is történt, hogy mi az előzménye ennek az egésznek, amely szépen lassan kibontakozik előttem. Nem maradunk sokáig a férfi társaságában, de nekem pont elég ennyi ahhoz, hogy most már mindenféle titoktól mentesen beszélgethessek szaktársammal erről az egészről és miután ott hagyjuk a sikátorban ezt a szerencsétlent, végre a lány is megszólal, most már nem kitérve a téma elől.
- Te vérrel kereskedtél? – akadok is meg ennél az információnál és egy picit még lassítok is, miközben hatalmas, zöld szemeimet meresztem a lány felé. – Hű, hát nem semmi. – persze, bizonyára jó pénz van ebben, csak én valahogy tartanék az ilyesmiktől. Nem is tudom, bárkihez kerülhet az áru, bármire felhasználhatja és akár nekünk is bajunk lehet belőle. Tudom-tudom, nem kéne ilyennek lennem, de ennyire azért mégse vagyok kemény csaj.
- Remélem, hogy nem lesz gond belőle. – harapok is picit ajkamba és nah, már meg is szólalt belőlem az aggódó barátnő. Nincs mit tenni, tényleg nem szeretném, hogyha Una ez miatt bajba keveredne. Ő viszont nem hagyja, hogy túl sokáig ezen emésszem magam, mivel szóba kerül Tarkh is, na meg az ő közös kis aggódásuk. Régen erre okuk is volt, de most már egyre kevesebb, tudják ezt jól mind a ketten és talán ideje, hogy az orosznak is bebizonyítsam majd erőmet egyszer. A lány szavaira nem tudom megállni azt, hogy ne nevessek fel, így kissé meg is kell igazítanom egy útba kerülő vörös tincset.
- Én nem bánom. De tuti nagyon pipa lenne. – vigyorodom el még mindig kedvesemen viccelődve és végül egy sóhajjal veszem tudomásul azt, hogy nem fogom megúszni az aggódást egy ideig még. A Valentin nap is szóba kerül, amely bár volt már eléggé romantikus is, most mégis lazábban telt, mint szokott. Talán az idő miatt is, hiszen már oly régóta együtt vagyunk… na meg, nem lehet mindig kitalálni valamit.
- Bilincsek és ostor? Khm… mióta is érdekelnek Téged a hálószoba titkaim? – vonom fel szemöldököm jókedvűen, és már majdnem folytatnám azt, hogy a jövőről volt egy kis szó, ami azóta is foglalkoztat, de mégis magamban tartom ezt az egészet még egy kicsit. Nem biztos, hogy most a legjobb a pillanat erre, majd talán a kocsmában, addig végülis még ráérünk, én pedig biztos, hogy nem fogom elfelejteni azt, amit Tarkh mondott.
- Neked is ideje lenne amúgy már egy pasi. Nincs senki se kilátásban? Járnak ide jó páran, akik helyesek és még rendesek is. – kíváncsiskodom akkor már én is a lánytól, hogy ne csak mindig rólam legyen már szó. Ő se vak és nem is csúnya, szóval tuti biztos találkozott már olyan fiúval, aki azért felkeltette az érdeklődését. Ha felel, akkor egy másik ünnep is szóba jön, méghozzá a Szent Patrik nap, amiről túl sokat még nem tudok, de talán majd idővel. Az tuti, hogy utána fogok olvasni, már csak Una miatt is.
- Oh értem. Szóval a lényeg, hogy jól járok, ha megnézem én is magamnak azt a helyet. Egyébként pedig köszi, de nem szükséges előre megkóstolnod, mert ha valaki meg mer mérgezni, rosszul jár. – kacsintok a lány felé vidáman és már gondolataim a zöld sörök körül járnak. Hű, tényleg jó kis nap lesz, igazi csajos, mert hogy Tarkh-ot nem kívánom oda magammal vinni, az is tuti. Szeretek Unával lenni és néha kell nekünk egy kis magány, kettesben, akár csak ma este, bár tény, hogy ez nem volt betervezve.
- Idén elmegyünk, ne aggódj! És remekül fogjuk érezni magunkat! – karolok is bele a lányba vidáman és ezt veheti most egy ígéretnek is. Megnézzük magunknak azt az ünnepet és jól fogjuk majd érezni magunkat.
- Hmm, az ír pub is nagyon-nagyon jól hangzik. De mondom, megyek, nem kell ám győzködnöd. – nevetgélek még mindig igen csak vidáman és mivel idő közben megérkezünk a kocsmához, így automatikusan nyúlok a kilincs felé és nyitok is be a hangulatos kis helységbe.
- Mit igyunk? – fordulok Una felé egy pillanatra, majd célirányosan már a pult felé is indulok, de tekintetem elkalandozik a darts felé. Azt hiszem, hogy ma ott tuti, hogy sikert fogunk aratni és ki tudja, talán még társaságunk is lesz, mert ahogy elnézem, a biliárdasztalnál azt a két srácot, máris feltűntünk nekik. Bár foglalt vagyok, de szórakozni még lehet, Tarkh úgyis tudja, hogy bízhat bennem, én pedig szeretném, ha végre Una is pasizna egy kicsit.
Una McCarthy
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás : 2014. Jan. 20.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kristálycikesz kocsma   Pént. Márc. 21 2014, 13:35

/NRT: Una és Ginger - 2014.02.16./

*Ha már Ginger ennyire tudni szeretné, hogy most éppen mivel töltöttem a szabadidőmet üzletelés címszó alatt, akkor elmondhatom neki; bízom benne, tudom, hogy nem fog tőlem hallott dolgokkal mindenfelé pletykálkodni. Majdnem nevetek egy sor a döbbenetén, végül is látott és hallott ennél már meghökkentőbb dolgokat is. Természetesen, mielőtt elvállaltam a dolgot én is számba vettem, hogy milyen problémák adódhatnak, de végül arra jutottam, hogy rám nézve semmi komoly, vagy csak olyasmi, ami megér némi kockáztatást.*
- De, lesz gond, ha nem fizetnek ki. *Morgom is, mert számomra ez volt a legnagyobb buktató, amire már az elején is gondoltam, és lám, tényleg bejött… Na de tudom, hogy Ginger nem erre célzott.* - Nyugi, rám nézve nem lesz semmi baj. *Jelentem is ki magabiztosan, mert azt mégsem fogom hagyni, hogy a másik ilyesmin aggodalmaskodjon, azt hagyja csak meg másnak. Ha viszont már ilyesmiről van szó, szóba hozza, hogy nem kell őt annyira félteni, de bármennyire is tiltakozik, ez a dolog úgy sem fog változni, legalább is nem mostanában. Jót szórakozom a gondolaton, hogy legyőzi a barátját egy párbajban, és igazság szerint én ezt nem is tartom olyan lehetetlennek.*
- Na és? Megérné, ha visszavenne a szerinted túlzott féltéséből, nem igaz? *Vigyorgok is most már, ahogy elképzelem az egész jelenetet. Arról nem is beszélve, hogy talán egy újabb aranyvérűnek esne végre le, hogy egy sárvérű is van olyan jó, mint az oly nagyra becsült „régi máguscsaládból származó” egyének. Egyre inkább kezd érzékeny téma lenni ez nekem, ezért inkább átterelem a szót más irányba, és kíváncsiskodom is egy kicsit. A szado-mazo témát csak poénkodásból hozom fel, természetesen nem fogok mások ilyen szintű magánéletébe belemászni.*
- Miért, talán tényleg tartasz belőlük néhányat? *Nevetek fel, mert azért Ginger nem tűnik egy domina alkatnak, de aztán ki tudja… de ha az is, semmi közöm az élete ezen részéhez, és nyilván látja rajtam, hogy nem is várok választ. Amit mond viszont lehervasztja arcomról a vigyort, és csak egy türelmetlen sóhajt kap válaszként egyelőre. Nem először hozza fel a témát, és tudom, hogy csak jót akar, vagy most épp elterelni a szót a bilincsekről.*
- Hogyne lennének, láthattad az előbb is milyen jól eldiskuráltam egy pasival. *Intek a hátunk mögé, mert tőlem ugyan férfi még nem nagyon kapott mást, néhány kivételtől eltekintve. Nincs nekem amúgy bajom velük, arról sincs szó, hogy a szexuális beállítottságom ne az ő irányukba húzna, egyszerűen csak nem tudok mit kezdeni velük. Pont ezért nem szeretem ezt a témát, mert már magam is abnormálisnak érzem, hogy amíg mások olyan könnyen pasiznak, én úgy állok a „pálya szélén”, mint aki azt sem tudja, hogy mit is keres ott. Természetesen találkoztam már olyannal, aki felkeltette az érdeklődésemet, volt, akivel a kézfogásnál is tovább jutottam, de továbbra is az a helyzet, hogy ha valaki tesz felém egy lépést, én rögtön kettőt hátrálok.*
- Talán még nincs itt az ideje. *Mondom egy vállvonás kíséretében, mert ahogy látom, én vagyok az, aki egyszerűen nem áll készen egy kapcsolatra. De nem szeretnék nagyon belemélyedni ebbe, ezért is hozok fel egy másik témát, vagyis egy ünnepet, amit most élvezhetnék ki éltemben először. De nem szeretnék egyedül szórakozni, ezért is próbálom elhívni magammal Gingert, bevetve minden tudásomat, hogy elég vonzóvá tegyem az eseményt. Aranyos, ahogy kicsit idegenkedik a zöld sörtől, végül is emberi reakció, de attól nem kell félnie, hogy bármi baja esne. Ha valaki meg akarná mérgezni, az illetőt én magam belezném ki, de ezt nem mondom ki neki hangosan, megint visszakerülnénk az iménti agyonféltős témához. Végül szélesen elvigyorodok, mikor megkapom a választ, amire várok, és már eszembe sem jut az üzletfelem miatti bosszúságom. Két éve nem léptem ír földre, azért mégis hiányzik már. Úgy érzem, hogy ma már semmi sem ronthat a kedvemen, és Ginger után belépve a kocsmába vele együtt indulok a pult felé, közben az eddig kezemben tartott varázspálcámat is hajlandó vagyok végre az övembe süllyeszteni.*
- Azt hiszem, én maradok a vajsörnél. Te mit kérsz? *Most nem szeretnék semmi erősebbet, úgyhogy ha a másik lány is megmondja mit iszik le is adom a rendelésünket, előhalászva a zsebemből némi pénzt. Ezt most én állom, ha már szereztem némi kis összeget, legalább hadd költsem el. Ausztrál dollár, tudom, hogy a kocsmában nem nagyon szeretik ezt a váltót, de hát ilyen az élet… nem mintha bármi negatív megjegyzést vagy akár pillantást kapnánk érte.*
- Kihívlak egy meccsre. *Mondom is Gingernek, mert feltűnik ám, hogy a darts táblával szemez éppen.* - Mi legyen a tét? *Vigyorgok tovább, nem mintha biztos lennék a győzelmemben. Sőt, szerintem annak is örülni fogok, ha nem csak a falat fogom eltalálni a kis nyilakkal. Nem tűnik fel, hogy bárkinek is felkeltenénk az érdeklődését, csak amikor már a darts közelében vagyunk, kezemben a kis vajsörömmel, egyszerűen körbenézek, észreveszem, hogy nagyon felénk pillantgat két srác a biliárdasztal mellett.*
- Te kezdesz. *Viszem is oda Gingernek a darts nyilakat, és igen, direkt nem akarok egyelőre tudomást venni senki másról. Szórakozni jöttünk ide, hát nem fogom hagyni, hogy az ostobaságaim miatt ne élvezhessük ki.*
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kristálycikesz kocsma   Pént. Márc. 28 2014, 13:39

//NRT: Una és Ginger – 2014.02.16.//

Nem gondoltam volna, hogy Una ilyen jellegű üzletben lesz majd benne, így nem titkolom meglepettségemet, na meg az ez után következő aggodalmamat se. Nem szeretném, hogyha baja esne, mert hát nincs sok barátom továbbra se itt, de akik vannak, hozzájuk foggal-körömmel ragaszkodom és bármit meg is tenni értük. Una is ilyen, mert bár vele se lettünk azonnal puszipajtások, mégis így alakult, én pedig ezt meg fogom becsülni.
- Ajánlom is, mert különben velem is meggyűlik a bajuk, hogyha ártani akarnak neked. – nézek is határozottan a lány szemeibe, és csak ez után engedem el magunktól a témát, és jön szóba Tarkh is. Igen, szerintem is lenne esélyem legyőzni őt, mert én is vagyok ám olyan erős kis boszi, mint ő varázsló, sokat fejlődtem ez alatt a pár év alatt és ki tudja, hogy mi lesz a végső határ.
- De, igaz… Na, majd meglátjuk, hogy harcolunk-e, végülis, még bármi lehet. – gondolkodom is el jól láthatóan és szerintem majd még Tarkh-nak is fel fogom vetni ezt a dolgot, hátha érdekelné. Lehet, hogy nem szívesen harcolna velem, de tudja ő is, hogy amikor valamit a fejembe veszek, azt meg is valósítom, nehéz eltántorítani tőle. A Valentin napról is ejtünk néhány dolgot, így jön szóba a bilincs is, én pedig kissé felnevetek Unán, mert azért ezek a feltételezések.
- Nem, nem tartok. A bilincset amúgy is meg lehet oldani mágiával is. – kacsintok a lány felé, mert igen, már volt rá példa, hogy Tarkh engem így kötözött meg és nem kicsit élveztem a dolgot. De erről mégse fogok pont itt beszélgetni, szóval igyekszem tovább lépni, így térve rá a másikra, mert nem szeretném, ha végig csak rólam beszélgetnénk, Unára pedig nagyon ráférne már egy pasi.
- Ez nem vicces! Komolyan kéne már neked valaki. – harapok is ajkamba cseppet, mert én örülnék, ha ő is boldog lenne és találna maga mellé egy normális párt. Talán még páros randikat is szervezhetnénk. Na jó… lehet, hogy máris túlgondolom ezt az egészet.
- Még nincs itt az ideje? De hát… 18 éves vagy. Akkor mit gondolsz, mikor fog eljönni az ideje? – kérdezgetem tovább és nem érdekel, hogy mennyire nem szeretne most erről beszélni. Kis idővel később engedem csak, hogy rátérjünk egy bizonyos ír ünnepre, amin idén én is részt fogok venni. Nem volt ám túl nehéz meggyőznie róla, végülis, jó buli lesz, igazából már nagyon várom, szeretnék Unával kikapcsolni kicsit, ránk fog férni, ahogy egy ital is a kocsmába, ahova most sétálunk be.
- Az nekem is tökéletes lesz. Max később még iszunk valamit, ha úgy lesz kedvünk. – nem akarok lerészegedni, csak jól érezni magam, ahhoz meg nekem nem kell mindig pia. Néha Tarkh-ra is csúnyán nézek, amiért olyan sokat alkoholizál, ezen nem ártana változtatnia, ha el akarja kerülni a veszekedéseinket.
- És köszi akkor, hogy meghívsz. A következő kört én fizetem! – jelentem is ki határozottan, majd amikor megkapjuk az italokat, a kezembe is veszem a sajátomat, majd szélesen elvigyorodom a kihívás hallatán.
- Ezek szerint veszíteni akarsz. – heccelem picit a másikat, majd amikor még tétet is szeretne, automatikusan pillantok a fiúk felé, majd vissza Unára. – Hát legyen! Ha én nyerek, akkor az egyik fiút elhívod egy randira. – ha ő nyer, akkor mondja meg ő, hogy mit szeretne. És persze, kezdek én, csak előbb iszom egy kortyot a sörömből, majd már át is veszem a nyilakat, de még mielőtt nekiesnék a táblának, beállítom egy adott funkcióra.
- 500-tól számol visszafelé és a végén pontos bedobás kell. Akkor csak ügyesen! – kívánok a magam módján sok sikert a lánynak, majd a kezdő helyre állok és nemsokára jöhetnek is a dobásaim, melyek mind célt érnek. Egy 8-as, egy 19-es és egy 3-as lesz most a találat, ami annyira még nem lenne sok, ha a 8-as nem tripla lenne, szóval hmm, meg vagyok elégedve a kezdésemmel, így jókedvűen szedem le a nyilakat a tábláról, majd jöhet tehát Una.
- Na? Reménykedsz? – piszkálom még mindig, majd egy közelben lévő üres asztalnak döntöm neki a hátsómat és miközben ő dob, addig én a sörömet kortyolgatom tovább. Imádom a vajsört, hogy ilyet a muglik miért nem tudnak csinálni?
Una McCarthy
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kristálycikesz kocsma   Kedd Ápr. 01 2014, 14:47

*Elintéztem mindent, amit a kis üzletemmel kapcsolatban most el lehetett, ezért nem is fecsérelnék rá több szót. Gingernek azért válaszolok, végül is, nem titok, és nem akarom megbántani a hallgatásommal. Kedves, amiért aggódik értem, de végül is már ismerem annyira, hogy tudjam, nem is várhatok tőle kevesebbet.*
- Ugyan ki merne egy ujjal is hozzám nyúlni, ha aztán a te bosszúddal találnák szembe magukat? *Vigyorgok, persze nem gúnyosan, de innentől ismét csak nem vagyok hajlandó komolyan venni ezt az egész témát. Gingernek úgyis hiába mondanám, hogy ne aggódjon feleslegesen, azt azért nem szeretném, hogy ilyen ügyekbe keveredjen miattam, és ha rajtam múlik, akkor nem is fog. Azt hiszem, lezártnak tekinthetjük az egész témát, de találunk magunknak másikat is. Én is azon a véleményen vagyok, hogy Ginger legyőzhetné a barátját egy párbajban, ha nagyon akarná, teljesen mindegy, hogy kinek milyen a vére; bár azért néha én is úgy érzem, hogy jó pár aranyvérű megérdemelné, hogy egy magunkfajta a földbe döngölje kicsit. Én eddig megpróbáltam kimaradni minden ilyen vitából, dühít és fáraszt is a téma, de ez azért nem azt jelenti, hogy ha bárki le mer szólni a származásom miatt, akkor fülem-farkam behúzva arrébb kullogok. Nem, aki ilyet mondana nekem, utána valószínűleg azzal lenne elfoglalva, hogy összeszedegesse a fogait a földről.*
- Csak aztán majd tájékoztass a fejleményekről. *Mert azért kíváncsi lennék ám a végeredményre én is. Sőt, több dolog iránt is érdeklődöm, ha már szóba került Ginger és a szerelme, akkor nem fogom kihagyni, hogy rá ne kérdezzek a Valentin napra. Persze tudom, hogy hol vannak a magánélet határai, de csak nem bírom ki, hogy ne poénkodjak valamin, így kerül szóba a bilincs meg az ostor, és Ginger arckifejezése miatt is már külön megérte szóba hozni. De azért ahogy látom, annyira ő sem szende.*
- Meg, de az nem ugyanaz. *Jelentem is ki és is mosolyogva, na nem mintha olyan sokat tudnék a különbségekről, maximum elméletben, de csak nem akarom hagyni, hogy a másiké legyen az utolsó szó. Viszont néhány pillanat múlva már meg is bánom, hogy szóba hoztam ezt az egészet, mert az én pasiügyeim is terítékre kerülnek. A nem létező pasiügyek. Soha nem vettem ezt az egész fiúzást túl komolyan, úgy sem lenne semmi értelme folyton azon görcsölnöm, hogy egyedül vagyok, azért pedig senkivel sem fogok össze jönni, hogy csak legyen valakim.  Próbálok tovább poénkodni, viszont Ginger erre most nem vevő, de ettől én még nem fogok komolyabb hangra váltani.*
- Jó ég, úgy mondod ezt, mintha már látszódnának rajtam az utcavégi bolond macskás néni korai jelei. *Jegyzem meg némi tettetett ijedséggel, és a hatás kedvéért még le is lassítok egy kirakatnál, hogy a tükröződő üvegen az imént említett jeleket keressem magamon. De úgyis tudom, hogy muszáj lesz rendesen válaszolnom, Ginger addig úgy sem hagy békén. Ezért is említem meg, hogy talán az egésznek még nincs itt az ideje, de mikor visszakérdez, leesik nekem is, hogy ez nem a legjobb megfogalmazás volt részemről.*
- Igen, én is tudom, hogy mennyi vagyok. Nyilván pont annyira vagyok érett a dologra, mint bárki más velem egyidős. De akkor sem érzem úgy, hogy nagyon össze szeretnék jönni valakivel. Gondolom, ez változni fog, ha végre találkozom olyasvalakivel, aki fél percnél tovább is képes lekötni a figyelmemet, addig viszont jól megvagyok egyedül is. *Nem akarok én irreálisan igényesnek, lenézőnek vagy gyávának tűnni, de ez van, ezt érzem. Eddigi tapasztalataim szerint pedig nem nagyon találkoztam még olyan fiúval, aki megfelelt volna ennek a kitételnek. Nem akarom tovább rizsázni a dolgot, úgyhogy át is terelem a témát Szent Patrik ünnepére, amit sikerül is kitárgyalni, mire odaérünk a kocsmához. Nem én vagyok az egyetlen, aki nem akar most alkoholizálni, rendelünk két vajsört, amit most én fizetek (ha már szereztem egy kis pénzt). Viszont nem szeretnék csak ücsörögni, Ginger még képes lenne unalmában újra felhozni a pasitémát, és mivel amúgy is játszani szeretnék, magától értetődő, hogy kihívom egy darts meccsre.*
- Ne legyél ebben olyan biztos. *Válaszolok is magabiztosan a heccelésre.* - A múltkori óta gyakoroltam. *Azóta tényleg csak fejlődhettem, fizikai képtelenség lenne annál rosszabbul játszani és hogy Ginger lássa, komolyan veszem a versenyt, még a téteket is felhozom… bár ne tettem volna. Jelentőségteljesen nézek a másikra, az arckifejezésemből láthatja, hogy ennél rosszabbat ki sem találhatott volna.*
- Hogy nézne már az ki? Nem a fiúnak kell elhívni a lányt? *Próbálom azért menteni a helyzetet némi maradi megjegyzéssel, de ebből aztán már nem mászom ki.* - Jól van, de ha én nyerek, akkor békén hagysz a témával, kivéve, ha nem én megyek hozzád tanácsért. *Ez így egész fair lenne, az pedig, hogy nem akarok odamenni idegen emberekhez kellőképpen motivál is, hogy normálisan próbáljak játszani. Persze Ginger első köre után már látszik, hogy tényleg nem kellett volna tétekkel foglalkozni.*
- Na csak várj, még sehol sem tart a játék. *Duzzogok is, miközben átveszem tőle a nyilakat. Szinte már nevetséges, mennyire rákészülök mind a három dobásra, mintha bármit is számítana. Végül dobok (teljesen véletlenül) egy 14-est, a következővel eltalálom külső gyűrűn kívül a tábla szélét, az utolsó pedig egy 4-est ér. Végül is nem rossz… ahhoz képest, hogy csak dobálózok (mert hát hiába célzok, csak nem oda mennek a nyilak, ahova szánom őket), csak eltalálok valamit. Na de nem fogok a béna játékom miatt durcáskodni, csak akkor kezd lehervadni arcomról a mosoly, mikor egyre fogy az az 500 pont, nekem meg persze még mindig sokkal több pontom van, mint Gingernek. Kelletlenül megint a fiúk felé nézek, még mindig látom rajtuk az érdeklődést, pedig ennyi idő alatt igazán ránk unhattak volna… lehet, hogy mégis csak kellene valami komolyabb alkohol.*
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kristálycikesz kocsma   Szer. Ápr. 09 2014, 13:03

Tényleg képes vagyok Una miatt akár harcba is szállni másokkal, még akkor is, hogyha esetleg valamiért nem lenne esélyem. Erre valók a barátok és ha összefogunk, akkor erősebbek is vagyunk. A lány szavaira azért én is kellemesen felnevetek, de egy fejcsóváláson kívül mást már nem teszek, inkább tovább engedem a témát, egészen Tarkh-ra, aki régen sokkal erősebb volt nálam természetesen, de úgy érzem, hogy mára azért már valamilyen szinten egyenlőek lettek a viszonyok. Mégse szeretnék ebből problémát a sentinel fiúval, szóval még átgondolom, hogy lesz-e közöttünk párbaj vagy sem, de tény, megérdemelné, hogy egy picikét letörjék a szarvát. Bár ha én veszítenék, az azért nekem se esne jól.
- Még szép, hogy tájékoztatlak! – bólintok rá a dologra, hiszen ki nem hagynám őt ebből a dologból, főleg, ha már vele tervezgetem az előzményeket. A bilincsről és a kötözésről is még említést teszünk, de túlságosan azért nem akarok ám belemenni a dologba, még a végén elpirulnék és azért most nem szeretnék. Jobb is talán, hogy rátérek Una ügyeire, ő neki kéne már igazán egy pasi. Már jó ideje ide jár ő is, szép lány és szerintem nagyon is normális, szóval nem is értem, hogy miért van még mindig egyedül… Persze illene jobban visszafognom magam, mégis képtelen vagyok rá és csak akkor kapok észbe, amikor diáktársam felhozza a bolond macskás néni dolgot és most már sikerül kissé el is pirulnom.
- Én… én nem úgy gondoltam. Bocsi, csak… csak tényleg nem értem, hogy miért vagy egyedül. – azt nem hiszem, hogy a lányok felé vonzódna, soha se utalt nekem ilyesmire, de most egy rövidke ideig azért eljátszok a gondolattal. Rákérdezni viszont nem fogok a dologra, szóval inkább magamban tartom és próbálok szolid mosolyt mutatni a lány felé, ami szélesebb lesz, ahogy a kirakathoz érünk és láthatom, miként is vizslatja magát a másik.
- Jó-jó, akkor majd… majd csak találsz. – hagyom is inkább, hogy lezárja a témát, mert azért nem szeretnék most ezen összeveszni vagy felidegesíteni Unát. Én nekem se árt néha tudni, hogy mikor fogjam be, így inkább csak jókedvűen belekarolok barátosnémba, majd rá is térünk Szent Patrik ünnepére, amelyet nagyjából a kocsmáig tervezgetünk. Ott viszont jöhetnek a vajsörök, majd pedig irány a darts. Imádom ám ezt a játékot, a bátyáimmal sokat játszottuk még annak idején, amikor otthon éltem és semmit se tudtam erről a világról, itt pedig tovább fejlődhetek.
- Oh tényleg? Na, akkor kíváncsi vagyok, hogy hova fejlődtél. – kacsintok rá játékosan, majd ez után jöhetnek a tétek. Nem hittem volna, hogy ilyesmibe is belemegy majd, de mégis megteszi, szóval nem vagyok ám szívbajos, el is árulom neki, hogy mit kell tennie, ha én nyerek, és ez érezhetően azért nem tetszik ám neki.
- A mai időkben már nem feltétlen. Te akartál tétet, én csak megadtam. – paskolom meg vállát, majd ez után bólintok rá arra, hogy mi lesz az én dolgom, hogyha veszítek. Nem nagy tét, szóval kibírom majd, asszem. Bár néha nehéz lesz, de talán megbirkózom vele.
- Oké, negyed évig. Tovább nem terjedhet ki ennek a hatálya, mert azért én se egy végtelenségig tartó dolgot kértem. – ezzel még kiegészíteném Una szavait és hogyha rábólint, akkor kezdek is. Elég jól indítok úgy érzem, de talán lesz majd még ennél jobb is, így átadom a nyilakat a lánynak, majd figyelem is az első pontjait. A játék csak folyik, de nem túl sokáig és csak akkor állok meg, amikor már csak 8 pontot kell dobnom a 0-ig.
- Felkészültél a pasizásra? – teszem fel a nagy kérdést, majd már dobok is. Mivel eléggé az én játékom a darts, így talán nem csoda az, hogy pont a 8-as lesz az, amibe a nyíl belemegy, így végül a gép kiírja, hogy én nyertem.
- Lehet, hogy máskor csocsóznunk vagy biliárdoznunk kellene. – ott jobban kiéleződne a verseny, a darts az tényleg az én játékom. Na de a nyilakat visszaadom a pultosnak, majd ez után tekintek most már szemrebbenés nélkül a srácok felé, majd ismét Unára.
- Akkor hajrá, itt várlak. – ülök is le egy székre a saját söröcskémmel, majd figyelemmel is kísérem a lány útját, várva arra, hogy visszatérjen hozzám. Nem hiszem, hogy rosszul járna, talán még kiderül, hogy az egyik srác normális is. De vajon melyik tetszik neki? A szőkés vagy a barna hajú?
Una McCarthy
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kristálycikesz kocsma   Csüt. Ápr. 10 2014, 13:29

*Egyetlen téma van, amiről nem szerettem volna, ha előkerül, de Ginger természetesen pont beletrafál. Persze nem tudok rá haragudni érte, boldog a párjával és csak szeretné, ha én is az lehetnék a sajátommal… már persze, ha végre találnék egyet. Én viszont nem nagyon erőltetem meg magamat a keresgéléssel, nem mondom, hogy teljesen visszautasítanék mindent, de nem is teszek túl sokat az ügy érdekében. Próbálom elpoénkodni a dolgot, mint mindig ha nem szeretnék arról beszélni, amit Ginger felvet, de úgy tűnik, hogy most csak én találom magamat humorosnak. A megjegyzésem után elég gyorsan visszakozik, amin persze én továbbra is jól szórakozom.*
- Nem úgy gondoltad? Pedig szerintem egész jó macskás nyanya lennék. *Jókat nevetek én itt a saját hülyeségeimen, de azért látom, hogy szegény Ginger meg még képes itt zavarba jönni, amiért ennyire belemászott a dologba, holott tudhatná, hogy előtte csak kevés titkom van. Azért sikerül némi értelmes hozzáfűznivalót is kicsikarni magamból, amolyan téma zárásként is, hisz egyelőre úgy sem fogom komolyan venni ezt az egészet.
Mikor odaérünk a kocsmába rögtön be is támadjuk az első szabad játékot, de nekem azért eszembe juthatott volna, hogy ne pont most akarjak fogadni Gingerrel. De már késő visszavonni a dolgot, vagyis ha hisztiznék érte nyilván a másik lány is elállna tőle, de csak nem fogok ilyen cirkuszt csapni egy ostoba fogadás miatt. Különben is, gyakoroltam a játékot, talán nem is leszek olyan csapnivaló. Azért, amikor meghallom, hogy nagy valószínűséggel mi lesz a feladatom a játék után, egy kicsit mégis elbizonytalanodok. Mert hát, ha még az lenne, hogy ne mondjak élből nemet, ha valaki odajön hozzám, de hogy én menjek oda egy fiúhoz?*
- Gondoltam azt döntjük el, hogy ki fizesse a következő kört, vagy tudom is én… *Durcázok azért egy kicsit, mikor még közli is, hogy tulajdonképpen magamnak köszönhetem ezt az egészet a tétek emlegetésével. Na de ha már megint a pasiknál tartunk, akkor én is bedobom ám, hogy mit kell tennie Gingernek, ha valami csoda folytán én nyernék. A válasz hallva persze nem bírom megállni, hogy ne forgassam a szemeimet.*
- Jó, negyed év. De akkor is jelezném, hogy a tétek nincsenek egyensúlyban. *Dehogynem, sőt, de akkor is morgolódok kicsit, Ginger úgy is tudja, hogy nem komolyan beszélek. Csak nem fogok teljesen berezelni attól, hogy elhívjak valakit randira… na de a dolog még nincs veszve, végül is én is nyerhetek. Persze néhány dobás után rá kell jönnöm, hogy nem, ma nem fognak itt csodák történni. Amikor Gingernek már csak 8 pontot kell dobnia, és én még mindig 100 felett vagyok tudom, hogy ennek már lőttek… és persze muszáj megjegyzéseket tennie, amire nem is válaszolok csak úgy nézek a darts táblára, mintha az tehetne arról, hogy ennyire béna vagyok.*
- Abban biztos lehetsz, hogy többet nem dartsozok veled. *Mérgelődök, mint aki meg van sértődve, de ez persze nem igaz, csak kicsit bosszús vagyok, leginkább magamra, amiért felhoztam a téteket egy eleve vesztes játékban. Amíg Ginger visszaviszi a nyilakat, megiszom a maradék vajsörömet, majd mikor visszatér és leül csak vetek rá egy olyan pillantást, amiből tudhatja, hogy bizony fog még ő is veszíteni, és akkor én leszek nagyon kreatív a tétekkel, kitalálok neki olyasmit, amitől még a haja is égnek áll majd. Na de, vissza a fiúkhoz; összeszedem magamat, végül is, képes vagyok a halállal is szembe menni, nehogy már ilyen semmiség okozzon gondot. Határozott léptekkel indulok el feléjük, amit persze mindketten észrevesznek és érdeklődve néznek, az egyik egy fura félmosollyal az arcán. Megállok tőlük kb. két méternyire, majd karjaimat összefonva magam előtt előbb a barna hajú, majd a szőke szemeibe nézve.*
- Melyikőtök szeretne velem randizni? *Teszem is fel a nagy kérdést, amit talán nem pont így kellett volna, de megéri, mert azért ez az arc, amit mindketten vágnak… Már kezdek reménykedni, hogy talán megúszom ezt az egész randi dolgot, mikor a szőke már nyitja a száját, hogy mondjon valamit, de a barna kicsit oldalba löki, ezzel magára vonva a figyelmemet.*
- Én szívesen elmennék veled. *Közli is magabiztosan, és már le is teszi a biliárd dákót, hogy aztán felém induljon, de egyik kezemet feltartva megállítom.*
- Holnap, este hatkor. Találkozzunk a teaház előtt. *Mintha csak az ukázt adnám ki, de úgy látszik, hogy a srácot nem zavarja, mert csak egy önelégült mosollyal bólint. A jelek szerint meg senkit nem zavar, hogy még be sem mutatkoztunk, de most, hogy a találkát sikerült megbeszélni, el is indulok vissza az asztalunkhoz.*
- Meghívhatunk titeket valamire? *Hallom a szőke hangját, és mivel nem akarok bunkó lenni megállok és félig visszafordulok felé.*
- Azt megköszönnénk. *Nem mondom, hogy mit, azt rájuk bízom. Visszasétálok az asztalhoz és teljesen elégedett fejjel ülök a másik lány mellé. Ginger se ússza már meg akkor, hogy pasi társasága legyen, mert nagyon úgy néz ki, hogy innentől igen is az a szándékuk, hogy akkor szórakoztatnak minket.*
- A bosszúm egyszer még utolér. *Jelentem is be barátnőmnek, de mivel vigyorgok láthatja rajtam, hogy úgy sem gondolom komolyan. Annyira.*
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kristálycikesz kocsma   Vas. Ápr. 13 2014, 13:24

A kocsmába beérve megrendeljük a vajsöröket, majd ez után neki is kezdünk a játéknak, ami nem más, mint a darts. Imádom ezt a játékot és rengeteget szoktam gyakorolni, hiszen a cruos toronyban is van egy játékterem, na meg otthon is van darts táblánk, tehát tényleg esélytelen az, hogy Una nyerjen. Nem szeretem azért azt, amikor ennyire nagy az előnyöm vele szemben, de hát ezt ő is tudja és ha már tét, akkor adjuk meg a módját is neki. Tudom-tudom, túlzásba viszem, de nincs mit tenni, szeretném, ha legalább egy kis próbát tenne, de úgy tűnik, hogy ez nincs barátnőm kedvére.
- Hát tévesen gondoltad. – vigyorgok is rá jókedvűen, majd ez után azért azt is tisztázzuk, hogy mi történik, ha én veszítek. Végülis, én is lehetek valamikor béna, de azért a végtelenségig nem engedem ám elhúzni a saját adagomat.
- Oh, dehogy nincsenek. – nevetek fel most már ezen az egészen és végül jöhet most már az a bizonyos játék is, amelyet ugyanúgy élvezek, mint bármikor máskor és természetesen a győzelem is rám vár. Már nincs sok vissza, így az utolsó 8-ast is bedobom, és ez után örömittasan lépek a söröcskémhez és hallgatom az édes puffogást, amely hallatán nem tudom megállni, hogy ne nyomjak egy puszit Una pofijára.
- Dehogynem fogsz. Már most is ügyesebb voltál, mint legutóbb, megy ez. Pár hónap és én fogok veszíteni. – próbálok egy kis energiát adni neki, meghozni a kedvét a jövőre nézve is, majd ez után sétálok oda a pultoshoz és adom le a nyilakat, majd irány vissza Una. Ahogy nézem, sikerült meghoznia az elhatározást, így nemsokára már oda is sétál a srácokhoz, én pedig a távolból követem ám végig az eseményeket és le se tudnám vakarni az arcomról a mosolyomat. Füleimet hegyezem és jókedvűen látom, hogy a lány célt ért, így amikor visszatér hozzám, csak oldalba bököm.
- Na látod? Nem volt ez olyan nehéz! – szerintem nagyon is jól alakult, de mint hallom, kapunk egy kis meghívást is. Végülis, engem nem zavar, szóval lazán indulok meg a fiúk felé, és mivel a bemutatkozás kimarat az előbb, így miután ledobom magam az asztalukhoz, most direkt a barnához közelebb, hogy barátnőm a szöszihez tudjon ülni, már felé is mutatok.
- Una és Ginger. És ti? – kérdezek rá, miközben kacsintok is a lány felé, jelezve, hogy nem félek ám attól a bizonyos bosszútól. Mindjárt meg is kapjuk mi is a neveket, tehát a barna Arthur, a szöszi pedig Gabriel. A rendelést viszont már leadták a srácok, így legnagyobb meglepetésemre tequilát kapunk, amely még akár menni is fog a vajsörömhöz. Szóval pillanatok múlva négy pohár tequila foglal helyet az asztalon, citrommal, na meg sóval.
- Hű, nem nyomjátok lazán. De ez után már megyünk, csak egy ital. – közlöm is még időben, de a fiúk persze visszakoznának, mégse hat meg a dolog. Öntök egy kis sót a kezemre, majd ez után koccintásra emelem a poharam és hogyha mindenkivel koccoltam, akkor a só után le is húzom az italt, majd jöhet a citrom és a kellemes rázkódás.
- Uhh, rég ittam már ilyesmit. – pár tequila után mondjuk nem hiszem, hogy képes lennék dartsozni, szóval ez az egy elég lesz, és amúgy se biztos, hogy túl sokat kéne iszogatnom más srácokkal, én is képes vagyok ám kifordulni önmagamból.
- Na és… mit csináltok majd a randin? – pillantok Unára, csak azért, hogy még jobban zavarba tudjam hozni barátnőmet. Csak nem egy unalmas kis teaházazást tervez, abban nincs alkohol és ha nincs alkohol, nincs ellazulás, se csók… na és így tovább…
Una McCarthy
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kristálycikesz kocsma   Kedd Ápr. 15 2014, 22:13

*A következő darts meccsünk előtt azért nagyon remélem, eszembe fog jutni, hogy még véletlenül se tétért játszunk. Végül is elfogadom, amit Ginger mond, mert még él bennem némi kis remény, hogy talán nyerhetek, és akkor nem kell odamennem egy vadidegen fiúhoz. Hiába vagyok morcos az általam kreált helyzet miatt, ezen már nem lehet változtatni. A játékot legalább élvezem, próbálom figyelmen kívül hagyni, hogy abszolút vesztésre állok, de végül csak a végére érünk; természetesen én veszítek, amiért pedig ki is jelentem, hogy többet nem vagyok hajlandó Gingerrel játszani. Nem mintha ezt bárki is komolyan venné.*
- Abban biztos lehetsz. *Egyszer majd eljön az idő, amikor én fogok nyerni. Persze jól esik, hogy a másik lány szerint fejlődtem valamennyit; végül is, a nyilakkal most már tényleg nem csak a táblát dobálom körbe.* - Addig viszont többet nem játszunk tétekért. *Dehogynem, már most is tudom, hogy a következő játékunk is ilyen lesz. De csak azért is morgolódok még egy sort, mielőtt rászánom magamat, hogy akkor végre is hajtsam, amit a vesztes félnek végre kell. Összeszedem magamat és odamegyek a fiúkhoz, majd a lehető legkevesebb beszéddel le is egyeztetek az egyikükkel holnapra egy találkát. Ez végül is nem volt olyan nagyon nehéz, sokkal nagyobb gondjaim lesznek holnap. Persze megtehetném, hogy nem megyek el, cseppet sem fájna miatta a szívem, de ha valamit megígérek Gingernek azt be is tartom. A másik lány persze sokkal pozitívabban látja az egész dolgot, talán nekem sem kellene ilyen karót nyeltnek lennem…
A fiúk viszont nem szeretnének most olyan könnyen elengedni minket, érkezik is a meghívás, az elfogadásának pedig semmi akadálya. Odamegyünk hát az asztalukhoz, Gingernek köszönhetően pedig nem is ülhetek máshova, csak közvetlenül a szőke mellé. Túlesünk a bemutatkozáson is, ha én már olyan szépen kihagytam ezt a részét a dolognak. Egyelőre csak keresztbe tett lábakkal, magam előtt összefont karokkal ülök, ennyi erővel aztán egy hatalmas STOP táblát is magamra akaszthatnék… De tényleg kicsit nehéz ellazulnom. Ez a véleményem viszont valószínűleg hamar módosulni fog látván, hogy milyen itókát is rendeltek nekünk. Nem tudom, hogy ezek a fiúk valóban szeretik-e a kemény italokat, vagy csak holmi ostoba divat miatt kényszerítik magukra, hogy menőbbnek tűnjenek, de ez most annyira nem is érdekel. Nem foglalkozom a sóval és a citrommal, a koccintás után (Gabriellel kicsit hosszabb szemkontaktot tartva, mint kellene) töményen, mindenféle kísérő nélkül döntöm le a tequilát. Végigfut testemen az a fura bizsergés, az ital íze sem olyan rossz, de nem lesz a kedvencem. Nem mintha sokszor innék, tömény pia csak ritkán kerül a kezembe. Ginger kérdését hallva előbb felé fordulok, majd Gabrielre nézek kérdő tekintettel, aki erre elvigyorodik.*
- Nem tudom, de biztosan nem fogunk unatkozni. *Jelenti is be, olyan hangon, amit talán sejtelmesnek gondol… na mintha ne tudná az itt ülők közül mindenki, hogy mire is gondol.*
- Nem fogunk unatkozni. *Ismétlem meg visszanézve Gingerre, bár hogy mi lesz holnap… fogalmam sincs. Ha rajtam múlik akkor nem sok, de egyelőre úgy állok a dologhoz, hogy majd a helyzet hoz mindent. A fiúk viszont nagyon szeretnék, hogy maradjunk még, vagyis inkább, hogy igyunk még egy kicsit velük. A szemem sarkából látom, hogy Arthur már Gingernek próbálja tenni a szépet, meg talán rábeszélni, ki tudja, hogy még mire.*
- Csak még egyet, bátorítónak, holnapra. *Gabriel úgy néz rám, mint macska a védtelen kanárira, de eszemben sincs tartani tőle, sőt, egyik szemöldökömet felvonva mérem végig őt, most már komolyabban.*
- Jó. *Nem vagyok valami bőbeszédű, kicsit tényleg megkukultam az idegen társaságban, de hát ez van. Viszont nagyon gyorsan kapok még egy adag tequilát, ha Ginger kér, akkor ő is. Képes lennék versenyt inni ezzel a szőkével itt, csak tudnám, miért.*
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kristálycikesz kocsma   Pént. Ápr. 25 2014, 16:10

Egy icipicit azért sajnálom azt, hogy én nyertem, de tudom, hogyha hagytam volna magam, akkor Unának az lett volna a gondja és így talán tényleg lesz majd egy jó kis napja. Végülis, randizni fog, az pedig nagyon király dolog, én mindig imádtam, amikor Tarkh-al ide-oda mászkáltunk, szóval biztosan ő is ellesz majd, csak ne vágjon majd ilyen savanyú képet. Szép lány, a szöszke meg helyes, tehát gond egy szál se. Az pedig ismét egy pirospontot érdemel, hogy meg is hívnak minket egy italra. Nincs ellenvetésem, szóval ledobom magam a barna mellé, aki rögtön felém is hajol, én pedig nem leszek bunkó, hogy lekoppintsam. Foglalt vagyok igaz, de attól még beszélgethetek, nem teszek én semmi mást se, és talán akkor Una is kicsikét lazább lesz majd. Ha mástól nem, akkor majd a tequilától, amit meg is hoz nekünk a pincér csaj és jöhet is a só, majd az ital és a citrom a végén.
- Te tényleg csak simán ittad? – hüledezek, miközben a mellettem ülő csajt nézem, mert ez aztán így kemény. De ha így bírja, akkor már mesélhet is nekem arról, hogy mit terveznek holnapra. Na nem mintha lett volna bármi esélyük is ezt lebeszélni eddig, de engem ez tökre nem zavar, élvezem, hogy ismét kicsit zavarba tudom hozni a másikat.
- Azt mindjárt gondoltam. Szerintem Gabriel nem hagyná. – kacsintok rá a srácra, aki helyesel is és máris elkezdi ecsetelni, hogy milyen gondolatai vannak. Persze mind normális, egyik se ágytornáról szól, arra szerintem maximum a randi végén térne ki, de egyelőre moderálja magát. Tényleg egész normálisnak tűnik… ellentétben a barátjával, aki feltűnésmentesen markol rá combomra az asztal alatt, miközben Unáék ismét tequiláznak. Nem kérek most én is egy újabb kört, ugyanis lefoglal az, hogy ne verjek be a másiknak egyet, így e helyett megpróbálom eltolni tőlem a kezét.
- Foglalt vagyok! – jelentem ki ridegen és kissé hangosabban is, mint kellene, így ezt biztosan a mellettem ismerkedő páros is meghallja. Arthur el is húzza kezét, majd már mondja is tovább, hogy őt ez nem zavarja, stb, de engem annál inkább, így tolom ki a széket. Nem akarom én itt tönkretenni a lány randimegbeszélését, de most kérlelő szemekkel nézek rá.
- Menjünk jó? Holnap úgyis találkoztok. – szerintem érteni fogja, hogy miért akarom annyira elhúzni a csíkot és hogyha velem tart, akkor egy gyors elköszönés után húzunk el innen, én pedig a suliig durcizva fogom elmesélni neki felháborodásomat és most már hirtelen Gabriel se tűnik nekem olyan szimpatikusnak. Ha ilyen haverja van… Jó, most kicsit túlzok, de feldühített, ez van.

//Köszi a játékot! Very Happy Remélem nem gáz, hogy lezártam, de nagyon élveztem! *-* //
Una McCarthy
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kristálycikesz kocsma   Szer. Ápr. 30 2014, 01:47

//NRT: Una és Ginger - 2014.02.16.//

*Én azért annyira nem vagyok feldobva a randi gondolatától, ez gondolom rám is van írva, csak sajnos senkit nem érdekel. Na mindegy, csak egy vacak találka, majd túlélem. Az már mindenesetre biztos, hogy nem a túláradó lelkesedés lengi körbe ezt az egészet. Ha már meghívnak a fiúk minket egy italra, miért is utasítanánk vissza? Ha egyedül lennék, nem igen alkoholizálnék, így viszont miért is ne? Nem emlékszem, hogy valaha is ittam volna tequilát, de én amúgy is csak nehezen különböztetem meg a töményeket az ízük alapján; mintha mindegyik ugyanolyan lenne. Felhajtom hát a pohárkával, ne én legyek már az egyetlen, aki nem iszik, Ginger kérdésére viszont csak meglepetten nézek először rá, majd a poharamra, aztán megint rá.*
- Hát… azt hittem így is lehet… *Kicsit azért most elbizonytalanodtam, főleg, mert tényleg csak én döntöttem le az egészet mindenféle kísérő nélkül. De mielőtt még bárki kis alkesznek nézhetne, szóba kerül más dolog is; nem jobb téma, de legalább más. Fogalmam sincs, hogy mit csinálunk holnap, az biztos, hogy nem fogom hagyni elfajulni a dolgokat, ezt már itt és most eldöntöttem. Gabriel közben sikeresen magára vonja minden figyelmemet, iszunk még egy pohárkával, közben olyan egyszerű kérdések hangzanak el, amik egy ismerkedés elején szoktak. Csak akkor figyelek fel újra Gingerre, mikor cseppet sem halkan közli a tényállást a másik sráccal. Mikor odanézek még pont látom, hogy visszahúzza a karját; ez letaperolta volna Gingert? És miről beszél, mi az, hogy nem zavarja, mégis minek nézi ezt a kis vöröset itt mellettem?! Már épp nyúlnék a pálcámért, hogy egy kis jó modorra tanítsam, mikor a másik lány feláll, tovább nem akar maradni, meg is értem. Én azért még átkozódnék egy kicsit, de jó, menjünk akkor. Kiérve hamar elszáll a pillanatnyi haragom, mikor Ginger rákezd a felháborodott monológba, egy darabig hallgatom, de aztán egy mosollyal átkarolom a vállát.*
- Látod, ezért jó, ha van veled valaki, aki az ilyen tahók fejét az asztalba veri. Mondjuk, legközelebb azért megvárhatnád, amíg ez tényleg megtörténik. *Én már egész jól szórakozom az egészen, bár gondolom csak azért, mert nem vagyok Ginger helyében. Honnan is tudnám, milyen érzés igazából, ha ilyesmit mondanak egy lánynak.*

//Én is köszi, és nekem is tetszett! Smile//
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Kristálycikesz kocsma   

Kristálycikesz kocsma
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» -= Shoton =-
» Second Life Kristálybolt
» Viccesnek szánt dolgok (viccek, vicces chat idézetek, vicces képek)
» Lélek-kristály Iroda