Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Alinox Ingren szobája I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Alinox Ingren szobája I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Alinox Ingren szobája I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Alinox Ingren szobája I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Alinox Ingren szobája I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Alinox Ingren szobája

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Alinox Ingren szobája Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Alinox Ingren szobája Empty
TémanyitásTárgy: Alinox Ingren szobája   Alinox Ingren szobája I_icon_minitime2014-05-03, 5:30 pm

Alinox Ingren szobája 33bmgk9
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Alinox Ingren szobája Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Alinox Ingren szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alinox Ingren szobája   Alinox Ingren szobája I_icon_minitime2014-05-03, 5:31 pm

//NRT: Ian és Alinox – 2014.01.31. – Előzmény: Központi csarnok ->Aula/Társalgó//

Az iskola témát hamar átugorjuk, elvégre miért is csevegjen két diák szabadidejében is a suliról, amikor annyi más jobb téma van?
- Persze, 19 évesen még én se tartom magam öregnek, de az elmúlt időszak, ez alatt érts elmúlt pár hónapot, nem igazán úgy alakult az életem, ahogy szerettem volna, szóval az alkohol is kimaradt. Így értettem azt, hogy elszoktam az alkoholtól, de ennek már vége. – magyarázom meg kicsit a dolgot, hogy ne legyen félreértés közöttünk e téren. Ezután egy olyan sztorit mesélek, ahol rámásztam egy fiúra a whisky hatására, és joggal járhat az a gondolat Ian fejében, hogy vele is ez fog ma történni, és tekintetéből és az apró simogatásokból rájövök, hogy ha netalántán így alakulna, ő bizony nem fog ellenálni. No de majd meglátjuk, hogy alakul az este, egyelőre még csak néhány pohárka whiskyt ittam, még szinte nem is érzem a hatását, de nem is tervezünk most még véget vetni a társalgásnak, szóval bármi lehet még itt. A következőkben felmerül, hogy csináljunk valami őrültséget, és amit erre mond Ian, azon elmosolyodom.
- Oh hát ez igazán megtisztelő. – mondom még mindig mosollyal az arcomon, majd felvetem a felelsz vagy mersz ötletét, ami úgy tűnik, Ian kedvére való.
- Hmm… legyen határok nélkül. Persze csak ésszerűen, ha azt kéred, ugorjak ki a fellegtoronyból, arra nemet mondok. – nevetek fel, persze nem hinném, hogy pont ilyet kérne, csak ezzel a viccel leplezem pillanatnyi zavaromat, amit az okoz, hogy Ian azt mondja, menjünk fel a szobámba. Kíváncsi vagyok mi lesz még itt ma, de nem vagyok semmi jónak az elrontója, szóval felállok, és a fiú mellett lépkedve szépen elsétálok az Exortus szakházba, onnan egyenest fel a szobámba.
- Hát, üdvözöllek a szobámban, helyezd kényelembe magad nyugodtan. – invitálom be a szerény kis kuckómba, amit saját ízlésem szerint rendeztem be. Nekem nagyon tetszik, Mona is dicsérte már, szóval annyira rossz nem lehet. Na de nem is ezért vagyunk itt, így miután becsukom az ajtót, én is cipőmet levéve az ágyra ülök törökülésben, és néhány párnát az ágyról leteszek a földre, hogy jobban elférjünk. Famulusom nincs a szobában, valószínűleg valahol a szigeten kóborol, de nem is baj, hogy nincs itt a hatalmas szárnyas tigris. A játékot Ian kezdi, és a felelést választja, én pedig gondolkozok, mit kérdezzek, és hamar ki is találom.
- Mit preferálsz jobban? Az egyéjszakás kalandokat, vagy a hosszabb távú kapcsolatokat? – kérdezem. Ez a kérdés sokat elárulhat a fiú jelleméről, és én nem ítélek el senkit ez alapján, csak jó tisztában lenni az ilyenekkel. A válaszadás után most én jövök, és megfordul a fejemben, hogy feleléssel kéne kezdenem, de úgy döntök, merész leszek. Lehúzok egy pohár whiskyt, majd megszólalok.
- Én merek. – jelentem ki határozottan, és hajamat fülem mögé tűrve, arcát fürkészve várom, milyen feladatot talál ki nekem. Remélem azért így elsőre nem túl durvát.
Vissza az elejére Go down
Ian Branson
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Ian Branson


Alinox Ingren szobája Cruoris
Hozzászólások száma : 76
Csatlakozás : 2010. May. 01.
Tartózkodási hely : Callisto háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alinox Ingren szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alinox Ingren szobája   Alinox Ingren szobája I_icon_minitime2014-05-08, 12:12 pm

//NRT: Ian és Alinox – 2014.01.31.//


Sokkal több izgalmas dologba is bele tudnánk kezdeni mi ketten, mint az itt ücsörgés, iszogatás és beszélgetés, és úgy hiszem, hogy mind a ketten erre vágyunk. Mégis, a végső ötletet Alinox hozza meg, így egy olyan játékra invitál, amiből ő is sejtheti, hogy nem fog tudni olyan jól kijönni vagy… pont túl jól? Nem ismerem a lányt, és bár néha visszahúzódónak tűnik, lehet, hogy tévedek. Nekem tehát nincs ellenemre a döntése, de az biztos, hogy helyszínt kéne váltanunk, nem szeretném, ha mindenki közbeavatkozna vagy esetleg csatlakozna. Na jó, ez nem teljesen igaz, mert ha mondjuk egy másik lány találna ide, az simán beszállhatna, de több srácot nem látnék szívesen. Az exos is veszi a lapot, tehát nem gond az, ha felmegyünk hozzá, és ahogy hallom, minimális határokat azért szeretne megtartani.
- Egye-fene, az még belefér. – vigyorodom el, hiszen ilyet eszem ágában se lenne kérni tőle, nem vagyok én ilyen srác. Na de akkor induljunk, ne húzzuk az időt feleslegesen. Néhány perc alatt sétálunk át az Exortus ház szakházába, ahol én eddig még nem jártam, így kissé nézelődöm is, egészen addig, amíg fel nem érünk a lány szobájába.
- Ez a szakház is nagyon jól néz ki. – állapítom meg, mivel tényleg elnyerte a tetszésemet, bár már eddig is, de így bent látva mégis csak más. Talán ideje lenne megnéznem az összes épületet, csak nem néz rám majd senki se csúnyán azért, mert bekukkantok hozzájuk. A szoba viszont iszonyatosan lányos, nem is tudom, hogy mire számítottam, így gyorsan körbepillantok, majd leveszem én is már az ajtónál a lábbeliket, hiszen nem vagyok pofátlan és csak ez után csücsülök le Alinox ágyára. Nem kell aggódnia, nem büdös a lábam.
- Kössz, kedves vagy. – és whisky és a két pohár a lány éjjeliszekrényére kerülnek, ott biztosan nem fogjuk kiönteni – na jó, szinte majdnem biztosan -, és ez után bököm ki azt, hogy akkor kezdheti ő a kérdezősködést. Ne legyünk rögtön durvák, kezdjük finoman. Ahogy érzékelem, kíváncsi rám, tudni szeretné, hogy mire számítson tőlem, így elmosolyodva tekintek szemeibe.
- Inkább egy harmadik választ mondanék. A több éjszakás kalandokat kedvelem, mert ha valakivel elég jól éreztem magam egyszer, miért ne tehetném ezt meg vele ismét? Bár az biztos, hogy a kapcsolatoknak nem vagyok a híve. – vonogatom meg kissé vállaimat. Fiatal vagyok még, szóval minek kössem le magam, főleg, amikor ennyi jó csaj van a közelemben? Megfosztanám őket remek társaságomtól.
- Rendben van. Akkor vedd fel nekem a legszexibb fehérneműdet és mutasd meg magad benne. Addig akár ki is megyek a szobádból és majd szólsz, ha jöhetek. – én is iszom még gyors pár korty whiskyt, de csak akkor kelek fel az ágyról, hogyha a lány benne van. Abban az esetben a szoba ajtaja előtt várok, ahogy mondtam, ha pedig nincs, akkor szomorúan veszem tudomásul és bizony innia kell. Nem érzem ezt még olyan nehéz feladatnak, és őszintén érdekelne, hogy milyen a kis exos fehérnemű ízlése. Sejtésem szerint tökéletes, már ha van neki szexi ruhadarabja, de egy ilyen lánynak bizonyára van.
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Alinox Ingren szobája Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Alinox Ingren szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alinox Ingren szobája   Alinox Ingren szobája I_icon_minitime2014-05-22, 10:31 pm

//NRT: Ian és Alinox – 2014.01.31.//

Nem fogjuk a nap további részét a társalgóban tölteni, mert felvetem a felelsz vagy mersz ötletét, ami miatt én is jobbnak látom felmenni a szobámba. Elviccelődünk a „határok nélkül” kritériumon, majd ballagunk is az Exortus szakház felé, majd egyenesen fel a saját kis szobámban. A szakházra tett kijelentésére bólogatok, egyetértek vele.
- Igen, szerintem is. Ezen kívül eddig még csak az elemistáknál voltam, az is nagyon jól néz ki, de szerintem az összes szakház. – mondom, és hamarosan már a szobában való beinvitálásnál tartunk, és helyet is foglalunk az ágyamon. Tény, hogy csajos a szoba, de hát istenem, lányból vagyok, és nem a fiúsabb fajtából, szóval ne legyen senki meglepődve. A játék el is kezdődik, Ian az első, és a felelést választja, én pedig hamar ki is ötlöm a kérdést. Kíváncsi vagyok, mit válaszol, és igen, az is benne van a pakliban, hogy kíváncsi vagyok, én mire számíthatok vele kapcsolatban. Meglehetősen helyes a srác, szimpatikus is, szóval bármi lehet még itt, pont ezért is érdekel ez a dolog.
- Ühüm, teljesen megértem a felfogásodat a dologról. Köszönöm a választ. – mosolygok rá. Valahogy volt egy olyan érzésem, hogy Ian bizony nem a kapcsolatok híve, szóval ez nem lepett meg annyira, inkább megerősített, hogy jó volt a megérzésem vele kapcsolatban. Én inkább a kapcsolatokat keresem, de egyéb opciókat se zárok ki teljesen, ha úgy alakul a dolog, szóval nem fogom elküldeni a srácot a válasza miatt. Na de most rajtam a sor, én pedig a merést választom, úgy döntöttem, bevállalós leszek. Erre a feladat során szükség is lesz, mert egy szexi fehérneműt kell bemutatnom Iannek.
- Hmm nem is tudom… - húzom kicsit a fiú agyát, úgy téve, mintha nehezemre esne megtenni, de ha figyelmes, arcomról leolvashatja, hogy nincs annyira ellenemre a dolog. Máskor ennél gátlásosabb vagyok, de a whisky feloldotta benne kissé ezeket, így belemegyek az egészbe.
- Amíg átöltözök, akkor kérlek menj ki, szólok, ha bejöhetsz. – mosolygok rá, majd ha elhagyja a szobát, én nem a ruhásszekrényemhez lépek először, hanem a piás üveghez, és iszok is egy kis whiskyt, és ezután keresem meg azt a fehérneműt, ami szerintem az egyik legszexibb darab, na nem mintha annyira nagyon sok lenne, elvégre nem szoktam szexi fehérneműkben parádézni fiúk előtt, de azért akad pár darab. Miután a kis ruhadarab  rám került, felveszek egy fekete magassarkút is, hogy még jobb legyen az összkép. Hullámos fürtjeimet kicsit eligazítom, majd magamra fújok a parfümömből, és kicsit hátrébb állva az egész alakos tükrömben megszemlélem magam. Nem annyira Alinoxos az, ahogy most kinézek, nem szoktam ilyen kihívó lenni, de ettől függetlenül szerintem jól nézek ki. Hogy erőt merítsek, mielőtt kinyitom az ajtót, iszok egy nagy korty whiskyt, aztán az ajtóhoz lépkedek, és beengedem Ian-t, aki ha visszaül az ágyra, ráfordítom az ajtóban a kulcsot, nehogy Mona vagy bárki más most találjon bejönni, nem kell most látogató.
- Nos, hogy tetszik? – kérdezem a sráctól, közben pedig mint egy kifutón, előre sétálok majdnem a fiúig, ahol rákacsintok, majd visszafordulok, és teszek arrafelé is pár lépést. A ruha melleimet eléggé kihangsúlyozza, a bugyi része tangás, a pasik szeretik az ilyet, szóval szerintem annyira nem lőttem mellé ezzel. Alakom is szinte tökéletes, rendszeresen járok futni, és az edzőterembe is le szoktam járni néha, hogy formában tartsam magam. Két kör után leülök az ágyra, ahol eddig ültem, és úgy teszem fel a következő kérdést.
- Nos, Ian? Felelsz vagy mersz? Ha ismét a felelést választod, akkor puhány vagy. – cukkolom kicsit, mert bizony a fejemben már körvonalazódott is, hogy mi lesz a feladata, ha a merést választja. Mostanra a whisky egy kicsit a fejembe szállt, de egyébként teljesen jól vagyok, csak sokkal kevésbé gátlásosabb mint alapjáraton, de ez ma este talán nem is olyan nagy probléma.
Vissza az elejére Go down
Ian Branson
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Ian Branson


Alinox Ingren szobája Cruoris
Hozzászólások száma : 76
Csatlakozás : 2010. May. 01.
Tartózkodási hely : Callisto háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alinox Ingren szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alinox Ingren szobája   Alinox Ingren szobája I_icon_minitime2014-05-24, 9:55 pm

//NRT: Ian és Alinox – 2014.01.31.//


A lány szobájába felérve hamar kényelembe helyezem magam és mivel nem szeretném azt, hogy azonnal kemény dolgokkal kezdjük meg a játékunkat, így próbálom adni egy kicsit a visszafogottat, tehát a felelést választom. Egyébként is érdekelne, hogy mit is szeretne kérdezni tőlem. Nem lep meg a dolog, de őszintén felelek, hiszen ennek a játéknak ez az alapja és bár nem bízhatunk még egymásban, attól még szerintem íratlan szabályként is szeretünk ilyenkor igazat mondani.
- Ezek szerint a te felfogásod is ilyesmi lehet? – ez nem a játék része, de azért érdekel a válasza és majd eldől, hogy megkapom-e vagy sem és inkább annyiban hagy. Ez után jöhetek viszont én és ha a kicsi lány már merni is szeretne, akkor megkapja tőlem a tökéletes feladatot, amelyet én nagyon szívesen fogok végignézni.
- Dehogynem tudod! – kacsintok rá játékosan és ahogy nézem, nagyon úgy tűnik, hogy benne lesz a szórakozásba. És miért is jó tőlem ez a feladat? Na miért? Persze, hogy azért, mert utána már nem fog visszaöltözni, legalábbis, ha minden jól alakul.
- Igenis kisasszony, akkor már itt se vagyok. – pattanok fel, hogy ez után az ajtó felé indulhassak, majd kezem a kilincsre kerül, de még mielőtt távoznék, visszatekintek Alinoxra. – Aztán ne órákig ám. – vigyorodom el és már itt sem vagyok. Az ajtót becsukom magam mögött és türelmesen várakozok, miközben lelki szemeim előtt el is képzelem az exos sentinelt elég sok féle ruházatban. Vajon most milyen szépséget fog felhúzni, csak az én kedvemért? Nagyon is örülök ennek a mai találkozásnak, jobban nem is alakulhatna ez az este. A percek telnek és végre valahára az ajtó is kinyílik, így amikor meghallom annak halk nyikorgását, már arra is pillantok és nem, még nem ülök le az ágyra, annál fontosabb az, hogy végignézzek a másik csodálatos alakján, a magassarkúkba bújtatott, vékony lábakon, formás combokon, lapos hason és csodálatos melleken. Nyelek is egyet az összhatás véget, és amikor megfordul, akkor már a gyönyör, kerek popsit is láthatom, amire most finoman rá is csapok. Nem, nem tudom megállni, így is nehéz visszafognom magam, hogy mást ne tegyek, mivel érzem, hogy gatyámban valami nagyon is mozgolódni kezd.
- Rohadt szexi vagy! – nagyon is az és… ez a felső is olyan átlátszó, hogy azok a kicsinyke bimbók is szinte hívogatóak. Ajkamba harapok, miközben tovább legeltetem rajta a szemeimet, de még mindig nem ülök le, most valahogy… esélytelen az, hogy nyugton legyek, így is nehéz nem hozzáérnem a lányhoz. Akkor térek csak kissé magamhoz, amikor Alinox helyet foglal az ágyon, majd nevemet említi, így végül én is odasétálok hozzá, majd mellé csüccsenek, kezem pedig finoman végigcirógatja a puha combot.
- Természetesen merek szépségem, amit csak szeretnél. – kezem tovább halad, fel a lány pocakja felé, majd oldalát is megérintem finoman, érzékien, miközben szemeim a másik arcát tanulmányozzák, kíváncsi vagyok, hogy milyen hatással is vagyok rá. Nem is tudom, nekem a játék is akár elég volt, szívem szerint most azonnal a magamévá tenném, de próbálom még visszafogni magam, de ettől függetlenül nem hagyom abba a lány cirógatását, de a füleim rá figyelnek, mondhatja a feladatot, már ha akarja.
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Alinox Ingren szobája Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Alinox Ingren szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alinox Ingren szobája   Alinox Ingren szobája I_icon_minitime2014-06-03, 10:43 pm

//NRT: Ian és Alinox – 2014.01.31.//

A játék elkezdődik, Ian már felel is első kérdésemre, és értékelem őszinteségét. Megértem a felfogását az egész kapcsolat dologról, és ennek hangot is adok.
- Hát én inkább a kapcsolatok híve vagyok, de ha úgy alakul, hogy csak néhány éjszaka lesz belőle, akkor az sincs ellenemre. – válaszolok, és remélhetőleg nem megy el a kedve attól, hogy velem töltse az idejét amiatt, mert én inkább a kapcsolatokat keresem, nem véletlenül tettem hozzá hogy más opciók is szóba jöhetnek olykor-olykor.  Na de mikor túl vagyunk ezen a témán, jön az én feladatom, amihez szükség van szexi fehérneműre. Játszom kicsit, hogy elgondolkodok a dologról, de ittam annyit, hogy simán belemenjek az ilyenbe, a gátlásaim már feloldódtak. Kiküldöm Iant a szobából, hogy el tudjak készülni.
- Csak egy óráig. – vigyorgok vissza rá, majd becsukom utána az ajtót. Általában nem vagyok az a lány, aki órákig készülődik, de azért beletelik jó pár percbe amíg kitalálom mit veszek fel, és kicsit igazítok a hajamon. Nem szeretnék csalódást okozni a fiúnak, szóval amikor a tükörbe nézve konstatálom, hogy szerintem szexin nézek ki, ismét beinvitálom a fiút. Mikor látom első reakcióját, nem tehetek róla, de felnevetek. Hát igen, valami ilyesmire számítottam. Be is csukom a srác után az ajtót, hogy ne kukkolhasson be más illetéktelen, aztán körbemutogatom magam Iannek, aki rávág egyet a fenekemre, én pedig elmosolyodom.
- Ejnye, hát a múzeumban sem szabad a kiállított tárgyakat megfogdosni! – dorgálom meg, mint egy kisfiút, de aztán felnevetek, érezheti, hogy csak poénkodok a helyzeten.
- Örülök, hogy tetszik. – mosolygok rá csábosan. – Nem sokan láttak eddig így, szóval érezd megtisztelve magad. – kacsintok rá flörtölve, és helyet foglalok az ágyon. Ian még mindig kicsit le van fagyva, láthatólag még dolgozza fel az itt látottakat, ami egyértelműen dob az önbecsülésemen, kinek ne esne jól, ha így reagálnának a külsejére? Megszólítom, hogy most mernie kell, így ő is helyet foglal. Végigsimít combomon, amitől kiráz a hideg, de persze jólesően, hisz kellemes az érintése. Ahogy halad egyre feljebb, és az oldalamhoz ér, önkéntelenül is megrándulok, és felnevetek.
- Azt nem mondtam, de az oldalamon csikis vagyok. – mondom nevetve, de erőt veszek magamon, és hozzászokom a dologhoz.
- Nos, mivel te már kinézelődhetted magad, most én szeretném ugyanezt. Az iPodon vannak rengeteg zene, mindenféle… szeretném ha választanál egyet,  és szeretném, ha táncolnál nekem rá, miközben a ruháidat is leveszed. Nem szabom meg meddig, ameddig szeretnéd, de a póló mindenképp kerüljön le. – határozom meg a feladatot, és kissé ajkamba harapva és picit oldalra hajtott fejjel nézek bele a másik szemeibe, hogy mit szól a feladathoz. Remélem benne van, ha már ő is látta, mit takartak a ruháim, akkor jó lenne ez fordítva is, és ha zenére vetkőzik, az még élvezetesebb.
- Na, bevállalod? – kérdezem csábos tekintettel nézve rá, és picit előrébb dőlök, közelebb hozzá, hogy galád módon egy kicsit a dekoltázsommal is hassak rá. Kicsit én is meglepődök magamon, mennyire kihívó vagyok, de úgy tűnik, a whisky ezt hozza ki belőlem, amit jelenleg nem is nagyon bánok. Amennyiben belemegy a dologba, én szépen elhelyezkedem az ágy szélén, keresztbe teszem a lábaimat, és kíváncsian várom a műsort, ha nem, akkor pedig szomorú szemekkel nézek rá, és igenis megpróbálom rávenni a dologra. De szerintem tudja, hogy ha meg szeretne kapni ma éjszaka, akkor bizony teljesítenie kell a kérésemet, és ez egy picit talán gonosz dolog, de na, néha ilyen is kell.
Vissza az elejére Go down
Ian Branson
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Ian Branson


Alinox Ingren szobája Cruoris
Hozzászólások száma : 76
Csatlakozás : 2010. May. 01.
Tartózkodási hely : Callisto háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alinox Ingren szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alinox Ingren szobája   Alinox Ingren szobája I_icon_minitime2014-07-18, 2:55 pm

//NRT: Ian és Alinox – 2014.01.31.//

Természetesen nem lep meg Alinox válasza, inkább azon néztem volna, hogyha ő is tökéletesen egyetért velem és simán benne lenne az egyéjszakás kalandokban. A legtöbb csaj kapcsolatra vágyik, talán én se bánnám, ha megtalálnám az igazit, de olyan nincs, csak a könyvekben és a filmekben, egyelőre legalábbis így érzem.
- Értem. Szóval végülis bármi belefér. – összegzem válaszát, majd jöhet az ő része is, tehát a merészség, amihez bár most ki kell mennem, mégis úgy érzem, hogy az este folyamán fogom én még meztelenül is látni a másikat. Lehet, hogy tévedek, de most egyre magabiztosabb vagyok a dolgomban és amikor a sentinel elkészül, és visszatérek a szobámba, még inkább biztossá válok, ha lehetséges ez még. Nem vagyok rest végignézni a másikon, hosszan vizslatva minden porcikáját és amikor hátat fordít nekem, még a formás popsira is ráütök, de persze csak finoman, nem akarok én fájdalmat okozni, a szadizmus távol áll tőlem.
- Még szerencse, hogy nem múzeumban vagyunk. – kacsintok rá jókedvűen, majd nemsokára helyet is foglalok Alinox mellett, kezem pedig vándorútra indul a másik testén. Nem állít le, csak némi csikisséget jelez, amely engem hidegen hagy. Nem csiklandozni akarom, hanem a magamévá tenni, de akkor majd úgy érintem meg az oldalát a jövőben, hogy ne okozzon számára az kellemetlenséget.
- Hmm, hát rendben. Bár jobban hangzana az, ha te szabadítanál meg a ruháimtól, de játsszunk. – biccentek rá és amúgy is nehezen tudnék ellenállni ennek a nézésnek. Gyors körbepillantok a szobában, és amint megvan az IPod, már neki is állok a zenék nézegetésének és amikor megvan a tökéletes, már rá is kacsintok a lányra. Türelmesen megvárom, amíg elhelyezkedik, majd ez után kibújok a zoknijaimból is, hogy az ne zavarjon meg a produkcióban, végül növelem a készüléken a hangerőt és elindítom a számot. Szerintem ennél jobbat nem is választhattam volna, így amint elkezdődik a ritmus, már mozdul is a csípőm. Persze nem úgy, mint egy nőé, nem vagyok én buzi, de az biztos, hogy nem húzom sokáig a dolgokat, pillanatok alatt villantom ki a kockákat felsőm alól, amely miután lekerül rólam némi pörgetést követően már a lányon is köt ki. Ez után jöhet a forgás, hogy hátamat is megcsodálhassa, melyen minden izom tökéletesen látszik. Nincs mit tenni, elég jó testem van, ezért pedig kőkeményen meg is dolgozom, ő pedig most bátran kinézelődheti magát. Némi fenékmozgatás, de csak amolyan szex-szerűen, majd ismét szembefordulok vele és közelebb is lépek hozzá, miközben kezem nadrágom gombjára téved, amit ki is gombolok egy pillanat alatt, majd ez után kapom el a kicsi kacsót és húzom nadrágom elé, hogy most már Alinox segítségével húzzam le a cipzárt. De nem teszek mást, eleresztem ez után és magamtól bújok ki a nadrágból, még mindig mozogva közben a zenére természetesen, de amikor már csak egy sötétkék színű boxer marad rajtam, nem bírok magammal és egy pillanat múlva már a lány fölé is kerülök, kezeimmel pedig buksija mellett támaszkodom meg, úgy mélyülök el tekintetében.
- Elég volt a játék, most már akarlak! – és a végszóra ajkam a puha ajkakra talál, amelyeket hosszan, szenvedélyesen csókolok meg. Egy kis arcsimogatást is kap a kicsike a csókhoz, amely után kezem lefelé kezd el vándorolni a nyaka vonalán, majd mellei között húzom végig izmos mancsomat, hogy ez után a formás pocak és darázsderék se maradhasson ki. Élvezem, ahogy a selymes bőr a kezem alatt pihen, a csókjaim viszont nem sajnálom tőle, de egyelőre még nem is taperolom le jobban, hagyok időt neki, hogy rám hangolódjon. Viszont azt hiszem, hogy a játéknak lőttek, a zene pedig megy majd tovább a lejátszón, tehát csendességbe se fogunk burkolózni.

//A zene: https://www.youtube.com/watch?v=39YUXIKrOFk
És ha minden igaz, folyt. köv. a 18+-os fórumrészben! Wink //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alinox Ingren szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alinox Ingren szobája   Alinox Ingren szobája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Alinox Ingren szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alinox Ingren
» Alinox Ingren karakterei
» Victoria szobája
» Azrael szobája
» Caleb Valerious szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Campus, az egyetemi körlet :: Exortus szakház-
Ugrás: