Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
November 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167049 hozzászólás olvasható. in 1080 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

Hangszerek barlangja

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
Niamh Sullivan
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Pént. Jan. 01 2010, 21:27

-Annyira édes vagy.*mondja mosolyogva, és egy puszit nyom a fiú ajkaira. Valahogy ez a délután így most igazán kellemes meglepetésként érte, tény, hogy szeret Ezivel lenni egy légtérben. *
-Nekem nagyon sokat érsz, Ezi.. ne mondj ilyeneket.*nagy szemekkel néz a fiúra, bizony ám, fontos neki a fiú, és értékes.*
-Tudod, ez így mind szépen hangzik... és... mit fogsz gondolni rólam, ha azt mondom, az az anatómia kicsit érdekelne...*bociszemekkel bámul a fiúra, kissé el is pirulva, majd inkább lesüti a tekintetét, aztán meg ismét felnéz, majd inkább csak nekidől a fiú mellkasának, nem tudja magát hová tenni. Tudja, hogy furcsa kérdés, csak hát a fiú most elindított benne valamit. És igen is ő lesz az ár azért, hogy vele van.*
-Szóval én nem tudom... még soha nem.. nem szerettem senkit... és nem voltam senkivel... úgy... de... azt hiszem, akarom, hogy megkapj... remélem, nem fogsz... rosszat gondolni rólam most.*nagy szemekkel néz a fiúra, vörösödve, aztán meg felál, a kezét fogva és a válaszra vár. Azt az Úgy-ot nagyon megnyomta, és ha a fiú most nem néz ki belőle semmi rosszat, akkor a szükség szobáját veszi célba, itt mégiscsak na... nem akarna semmit. *
Vissza az elejére Go down
Ezekiel Opus
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 107
Csatlakozás : 2009. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Pént. Jan. 01 2010, 21:33

*Ezekiel egy pillanatra meghökken, meglepődik, elönti az arcát a vér. Úgy elpirul, hogy fiútól ilyesmit ritkán látni, ám gyorsan higgadtságot erőltet magára. Amikor Shi feláll, a fiú utánakap, elkapja a lány kezét, magához húzza, és szenvedélyesen megcsókolja. Ez a csók nem pont olyan, mint a korábbiak... Inkább szenvedélyes, mint gyengéd, inkább vadóc, mint félénk. Ezi elengedi a lányt, és reméli, hogy Shi megértette a válaszát ebből... De ha nem tenné, a fiú még pár csókot lehel a lány nyakára, csak a biztonság kedvéért... Végül mélyen a lány szemébe néz.*
- Mutasd az utat, kedves hercegnőm...
*Mondja remegő, kicsit ijedt hangon, majd elindulnak a szükség szobájába...*
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Jan. 05 2010, 19:29

*Egy árny bukkan fel a terem ajtajánál, pontosabban egy diák árnyéka, majd maga a diák is, a srác kis felfedező körútja úgytűnik megint sikeres volt, bár ő ezt nem nevezné felfedezésnek, inkább céltalan mászkálása közbe ráakadt egy teremre ami érdekli kicsit. Lassú léptekkel indul meg miközbe szemével végig néz a hangszereken, van itt néhány darab amihez semmi lila gőze nincs talán csak a dob és a gitár köti le a figyelmét, valamit kéne csinálni mielőtt túl sokat gondolkozna, annak sosincs jó vége. Először a gitárt próbálja meg de pár pengetés után leolvasható az arcáról hogy nem éppen a legjobb idő töltés, túl ráérős, hiszen közbe az agya így is ezer felé, jár, a végén már nem is törődik vele. Pár perc múlva unottan teszi le majd beül a dobszerkó mögé kezeibe veszi az ütőt majd unottan rávág egykettőt a dobra, úgytűnik hogy nem éppen zenés napjába kapták el a fiút, pedig régebben jobban ment nála mindkét hangszernél*
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 25

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Jan. 05 2010, 19:46

*Ahogy Josh a folyosókat járja, az első emeleten meghall valami ismerős hangot. Még csak a távolból lehet hallani és igen tompán, de a fiú felismeri, egy dob hangja volt. Hogy ne ismerné fel, hisz régebben ő maga is dolbolt odahaza. Pár ismerőssel időnként zenélgettek és ő volt az, aki hátul, egy egész felszerelés mögött elbújva püfölte a bőrt. Ugyan nincs a legfényesebb hangulatában, de úgy dönt, benéz abba a terembe, ahonnan a dob hangját hallotta. A zene mindig segít neki, hogy túljusson nehéz helyzeteken, mindig jót tesz neki, amikor valami baja van. Most is ebben bízva indul meg a folyosón, hogy betérjen a hangszerek barlangjába. Amikor benyit, egy hatalmas terem tárul a szeme elé, ami tele van különféle hangszerekkel. Zongorától a trombitán át egészen a skótdudáig minden megtalálható itt. Na és persze a dob. Imád dobolni illetve csak imádott, mivel egy ideje nem hódolt már ennek a szenvedélyének, de az mindenképp boldogsággal tölti el, hogy ebben az iskolában akár erre is sort keríthet majd. Ahogy lassan lépked a teremben, észreveszi azt a személyt, aki miatt az iménti "zajt" hallotta. Nem ismeri a srácot, bár ha ismerné, az se változtatna azon a tényen, hogy odaköszön. Az csak még természetesebbé tenné.*
-Hello, Josh vagyok. Remélem nem zavartalak meg semmiben... csak hallottam a dobot és... csak leülök itt egy kicsit. *mondja semleges hangon. Boldogság most nem érződik ki a hangjából és a szomorúságot is igyekszik elrejteni. Remélhetőleg nem túl unszimpatikus most a srác, mivel azt se szeretné, ha ez az időszak miatt másképp tekintenének rá, mint ami a valóság.*
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Jan. 05 2010, 19:56

*A vége felé már egészen jól belejön bár meg kell hagyni régen szeretett dobolni most viszont már csak az idegesség levezetése miatt van mintsem hogy művészi énjének fejlesztéséből, kissé olyan mintha közbe le tudna vezetni valamilyen belső feszültséget, valami ami mindig újjá töltődik a srácba, így ha időlegesen is de talán kicsit esélye lesz rá hogy nyugodtabb legyen, viszont a köszönés elég hirtelen jön így a srác ütés közbe megremeg és az ütő egyenesen elszáll a kezéből valahova a terem másik végébe, mákra pontosan ellenkező irányba Josh-al*
-Fenébe*morogja az orra alatt bár ez a megszólalás nem a srácra irányult inkább a saját balféksége miatt, lassan felé fordítja a fejét miközbe felkel hogy megtalálja az elejtett ütőt*
-Nem, csak azt hiszem mostanába az én idegeim nem bírják. Amúgy Dante, Cruoris. Amúgy ha zavarnál se küldhetnélek el de nem zavarsz*mutatozik be és biz a Cruoris nem a családneve. Hangja kissé hűvös talán semmit mondó mostanába ő is a depisek közé tartozik de attól még nem tuti hogy mindenkit elküld, talán csak az megy el aki nem bírja*~Mindenkinek letörték a szarvát vagy mi a fene már ez az egész?~*tegnap a lány ma a srác a fiú már kezd kételkedni hogy nem is iskolába jött hanem valami lélekgondozóba, minden esetre úgytűnik így a múlt felejtéséből nem lesz semmi bár erről nem mások tehetnek. Talán ő sem. De akkor ki?*
-Amúgy valami gyásznap van vagy mi hogy mindenki ilyen komor erre felé?*kérdezi meg végül bár nem tudja hogy ezzel rosszat mondott e a srácnak vagy nem. Minden esetre neki jobb ha mást is hall legalább nem kell saját magával és a múltal történtekkel foglalkoznia*
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Jan. 05 2010, 20:51

*Úgy tűnik a másik srác észre sem veszi, hogy Josh belépett a terembe és egész közel sétált hozzá. Teljesen belemerült a dobokba. Érthető, Josh is volt már így vele. Viszont amikor megszólítja a másik srácot, az hirtelen megijed és a kezéből elszáll a dobverő. Josh ösztönösen behúzza a nyakát, bár pont vele ellenkező irányba repül a fadarab. Amikor már elül a dobverő keltette zaj, Josh valamivel élétvidámabban, bár még közel sem a tőle megszokott kedvvel szólal meg.*
-Valami elszállt mester. *mondja, de nem piszkálódásként, csak szimpla megjegyzésként.*
-Hmm, na igen, az idegek. *bólint a srác, majd a névre is reagál.*
-Dante? Érdekes név. Hova valósi vagy? *érdeklődik a srác.*
-Amúgy én is Cruorisos vagyok, az egyik sentinel. Nem felvágásból, csak hogy tudd, hogy kit keress, ha valami kérdésed vagy gondod van. *mondja a srác, majd egy pillanatra beugrik neki sentineltársa, de picit megrázza a fejét. Nem akar most Daphnere gondolni, mert akkor biztos, hogy nem fog tudni beszélgetni a sráccal. Josh leül az egyik székre, hisz úgy tűnik Dantet nem zavarja a társasága, de ekkor a srác egy kérdést tesz fel neki. Pont egy fájdalmas kérdést. Josh sóhajt egy nagyot, majd halkan megszólal.*
-Valami olyasmi... Néhány napja meghalt az egyik diáktársunk. Nem is akárhogy. Őt gyászoljuk és ezért van olyan hangulat, amilyen perpill a suliban. *mondja a fiú, majd ismét csak maga elé mered. Úgy tűnik bárhová megy, sehol nem tud másra koncentrálni, mindenhol szóba hozzák Siriust. Nincs is min csodálkozni, hisz csak pár napja történt, ez egy iskola és még meg sem nyitott, de van már egy halott diákja. Remek kezdés.*
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Jan. 05 2010, 21:02

-Hát azt hiszem sokminden már nem tud elszállni, max az agyam*mondja kicsit komorabb hangon persze nem a srácra célozva egyszerűen csupán mostanába ilyen hangnemet használ mindenkivel. Mák hogy magiszterrel még nem találkozott, a srác kérdésére csak kicsit megrántja a vállát*
-Dániából de mostanába kezdem azt hinni hogy egy másik univerzumból*mondja elvégre olyan érzései vannak mintha nem tartozna ide, a hangja eléggé szmorú csengésű is.*
-Egy Sentinellel már találkoztam tegnap, akkor ti valami diákfelelős banda lehettek igaz?*kérdezi szimpla hangon elvégre nem nagyon informálódott az itteni dolgokról főleg hogy ki milyen posztot tölt be*
-Azt hiszem amúgy velem nem lesz gondotok álltalába, feltalálom magam, meg azt hiszem most nincs is amit kérdezhetnék, nem mintha nem bíznák meg valakibe csak egyszerüen nem leszek púp senki hátán*mondja komoly hangon neki ugyanis ez a meggyőződése, amikor a fiú elmondja a hangulat okát csak nagyot bólint, nem ismerte így nem is sajnálja de valamennyire érti az érzést*
-Néha van hogy túl sok a gyász, valamikor a legegyszerűbb csak az lenne ha...*mondja és közbe kezét a halántékához teszi*-Ha csak egyszerüen elpusztítanánk az emlékeket, néha az ilyesmi képes össze roppantani bárkit....
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Jan. 05 2010, 21:34

*A fiú első mondatára Josh nem reagál semmit, úgy tűnik Dante sincs a legjobb kedvében. A név hallatán a sentinel srác érdeklődni kezd Dante hova tartozásáról, amire kicsit fura választ kap. Nem, tényleg nincs túl jó kedvében Dante sem.*
-Miért érzed így? *érdeklődik kicsit felőle Josh, legalább addig se az ő bajával foglalkoznak. Közben a másik srác tovább beszél, amire újabb sóhaj tör fel Joshból.*
-Az biztosan Daphne volt... ő a Cruoris ház másik sentinelje. *nagyon nyel a srác, de nem mondja el, hogy a lány testvére halt meg. Úgy tűnik ezt Daphne sem közölte vele. Szegény lány... nincs elég baja azzal, hogy elvesztette a testvérét, még ő lett kiküldve Dante fogadására.*
-Amúgy ige, afélék vagyunk... diákfelelős. *az utolsó szót kissé sóhajtva mondja ki a fiú. Felelős... na igen. Mégis meghalt egy diák. Gondolataiból a másik fiú hangja hozza vissza.*
-Rendben, örülök, ha boldogulsz. Csak gondoltam azért szólok. *mondja a fiú. Nem megszokott tőle, hogy ilyen furcsán és röviden beszél. Ő is érzi magán, hogy ez így nincs rendben és próbál változtatni ezen, de egyenlőre még nehéz.*
-Meglehet... bár nekem személy szerint nincs sok emlékem Siriussal kapcsolatban. De pár ismerősömnek nagyonis sok... és szörnyű őket látni így. *mondja a fiú.*
-Ezek szerint tegnap érkeztél. Remélem azért jól fogod magad itt érezni. *ezzel egyenlőre befejezi a mondandóját, de ha valamit felvet a srác, arra természetesen reagál.*
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Jan. 05 2010, 21:47

*A kérdésre kicsit elgondolkozik jó kérdés igazán jó kérdés amit a srác feltett. Nehéz válaszolni rá és a srác is tudja ezt főleg mivel nem tudja hogy pontosan miért is mondta*
-Mindegy hol élünk, vagy hol születtünk, néha van hogy nem vágyódunk vissza oda*mondja kicsit komor hangon, bizony ingoványos talajra tévedtek. A névre csak bólint*
-Akkor valószínüleg egy emberről beszélünk, valahogy hozzá tudlak hasonlítani téged is*mondja bár a srác nem sír a lányon meg látszott hogy a kiborulás közepén van de a srác nem foglalkozott annyira a dologgal, nem akarja bele ártani magát mások fájdalmába*
-Akkor legalább jól gondoltam, és kemény meló?*kérdezi hogy azért ne legyen olyan mint a faszent ha nem is éppen van beszélgetős hangulatában*
-Persze köszi is érte csak... áh hagyjuk*mondja egy kisebb intéssel nem nagyon tud most semmilyen érzelmet vagy bánatot esetleg köszönetet érezni senkivel valahogy nem abban az állapotban van bár erről a másik srác nem tehet. A következőkre csak nagyban megértőn bólogat bár arcán egyetlen izom se rezdül meg , csupán üvegesen bámul maga elé*
-Nem jó dolog elveszteni valakit, ilyenkor csak két dolgot lehet tenni, vagy együtt érezni a dolgokkal vagy átlépni rajta.. nemtudom hogy egyáltalán valamelyik jó választás lenne e... de értem a dolgot*mondja kicsit hallkabbra véve a hangját majd felnéz a srácra*
-Igen, bár igazából most úgy vagyok vele hogy nem tudom hol lenne jó, tudod emberek elől bárhova lehet menekülni, de emlékek elől nem igen... Igazából ne kérdezd miért vagyok itt, talán csak a véletlen eredményeképpen...
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Jan. 05 2010, 22:07

-Na igen, ez megesik. Mondjuk én is vegyesen gondolok az otthonomra. *helyesel a fiú. Szereti Angliát, de az angol szokásokat és stílust nem igazán. Közben Daphne is szóba kerül, először Josh által, majd Dante is hozzászól.*
-Hozzá tudsz hasonlítani? Miért? *kérdi a fiú és most nem gondol bele abba, hogy Dante minden bizonnyal a rossz kedvre gondol. Rossz kedv... Daphnenek biztosan nem csak rossz kedve van. Belegondolni is szörnyű.*
-Időnként az. Most például nagyonis. *feleli monoton hangon Josh. A másik srác korábban mondott szava, a diákfelelős nagyonis érthetővé teszi ezt a gondot.*
-Én sem tudom melyik lenne a leghelyesebb. De az biztos, hogy egyik sem könnyű. *feleli a választára vonatkozóan a sentinel srác.*
-Ezek szerint neked is megvan a magad baja. Miféle emlékek elől menekülsz? *kérdi, majd azért hozzáfűzi.*
-Persze csak ha akarsz róla beszélni... *néz a fiúra Josh.*
-Kezdem úgy érezni, hogy nem az a kérdés, ki miért van itt, hanem hogy meddig... *utal ismét Sirius hirtelen és tragikus halálára a srác.*
-Kérdezhetek valamit? *kérdi halkabban a srác, majd szemeit Dante íriszeire emeli.*
-Hogy van Daphne? *ő még nem találkozott az eset óta a lánnyal, de el tudja képzeli, hogy érezheti magát. Viszont Dante találkozott vele tegnap, így talán tud valami kis információt adni róla.*
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Jan. 05 2010, 22:19

-Azt mondják hogy nem az az otthonunk ahol élünk hanem ami a szívünkben van. Én nem tudom hogy ott mi van most*válaszol a srác, de tényleg eddig ezt hitte, talán nincs is igazán otthon csak helyek ahol megszületünk és meghalunk, vagy ahol jól érezzük magunkat. Kérdés melyek ezek közül amit otthonnak nevezhetünk*
-Az állapototok hasonló...*mondja kicsit tömören jobban nem akar kitérni nameg nem is tudná ezt jobban mondani maximum csak részletesítve de hát az meg ugyan az csak nagyobb körítéssel. Közbe csak bólogat a srác szavaira*
-Én se tudom, de egyenlőre mást nem látok, talán a legegyszerűbb ha az ember megpróbál együtt élni a fájdalmával, de rossz mindig arra kellni hogy nem csak egy álom amibe élsz... pedig néha megnyugtató lenne, ha még hihetném hogy csupán egy mély álomból ébredek*feleli sírí hangon a fiú fele, valóban nehezen dolgozza fel a dolgokat és ez látszik is rajta. Közbe hallja a srác szavait és a kérdést is, csupán egy pillanatra vonaglik meg az arca, megint előjött a régi kép amikor játszottak a padláson*
-Megöltem a hugom..*mondja kicsit a szája elé téve a kezét és végig húzza rajta majd a srác felé néz, bár lehet nem puszta kézzel tette de úgy érzi azzal hogy cserben hagyta ő lökte ki abból a bizonyos toronyból. A kérdésre csak bólint, majd amikor hallja egy pillanatra egy mosoly fut keresztül az arcán, de hamar el is tűnik*
-Kedveled a lányt mi?*kérdezi félszemmel felnézve a srácra de olyan hangon mintha nem is kérdezné hanem tudná*
-Amikor találkoztunk a végén elrohant, bár gyanítom hogy megismerkedésünkkor se volt sokkal jobb állapotba, Elég rosszul festett.....*mondja csendesebben*
\\Fagy\\
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Csüt. Jan. 07 2010, 02:26

//olvad//

-Van benne igazság, bár az a legjobb, ha a kettő egy és ugyanaz. *válaszolja Josh. Úgy tűnik Dantenak nagy mondások vannak a tarsajában. Mindenhez tud valami frappáns szöveget. Közben Josh érdeklődni kezd, miben is hasonlít ő Daphnere a másik fiú szerint, amire egy rövid, de tömör választ kap. Mondjuk ha egy kicsit belegondol a fiú, értelem szerűen ezt kellett volna gondolni. A válaszra csak kissé elhúzza a száját Josh, de nem reagál rá különösebben. Inkább csak a srác következő felszólalására.*
-Hát igen, jó lenne, ha egyes dolgok csak álmok lennének. De sajnos az élet nem ilyen kegyes. *válaszolja Josh, majd a srác következő mondatán fennakad a szeme.*
-Hogy micsoda? Valamit rosszul értettem... megölted a hugodat? *kérdez vissza a srác leplezetlen megdöbbenéssel.*
-Hogy érted ezt? *nyomatékosítja a kérdést, hisz ez most elég furcsán hangzott Dante szájából. Josh érdeklődni kezd Daphne felől, hisz Sirius halála óta ő nem találkozott vele, míg Dante igen. A srác azonban válasz helyett furcsán visszakérdez.*
-Mi? Hát... igen, jóban vagyunk. ~Sőt... nem tudom hogy nevezzek a kettőnk kapcsolatát... ~ *mondja a srác, az utolsó szavakat csak magában gondolva. Szerencsére azért Dante megadja a kérdésre a választ, bár az nem túl jó hír. Bár milyen lenne, hisz meghalt a lány bátyja.*
-Értem... *mondja egy nagy sóhajjal a srác.*
-Remélem azért jobban lesz... *fűzi még hozzá, majd inkább témát vált. Nem akar túl sokáig erre gondolni, elég lesz neki majd, ha találkozik a lánnyal.*
-Szóval... Dániából jöttül, ugye? Mesélj valamit arról az országról. Mit csináltál azelőtt, hogy idejöttél? *próbálja másfelé terelni a beszélgetést, bár az alaphangulatuk minden bizonnyal megmarad.*
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Csüt. Jan. 07 2010, 02:42

-De kérdés hogy ez mennyire lehet lehetséges?*kérdezi vissza a srácra nézve, mostanába nem sok mindent tud elgondolni, talán nem is akar agyalni ilyesmin, inkább cask tovább hallgatja Josht néha néha bólintva az elhangzottakra*
-Tudod néha a Sors eljön hozzánk, leül pókerezni, addig marad ameddig csak akar nem küldhetjük el végül pedig jól arcon tapos.... *mondja elhúzott szájjal, majd a srác kérdésére kicsit élesebben néz rá, nem méreg inkább valami tehetetlenség sugárzik a fiúból*
-Megöltem, bár nem tetlegesen, de én miattam lett öngyilkos*mondja komor hangon a srácnak úgytűnik ennél jobban nem akarja kifejeteni a dolgot. Aztán hallja a fiú válaszát amire megint csak nagyot bólogat*
-Szerintem szüksége lenne egy barátra, azt mondják néha azok segítenek átvészelni a bajokat*mondja komor hangon maga elé, ő másmilyen még nem sikerült átvészelnie de lehet valamilyen különös szadista elgondolásból örökre ostorozni akarja magát emiatt. Fáj neki és nem élvezi de mégis*
-Reméljük igen... az idő mindent meggyógyít*teszi hozzá a következő kérdésre kicsit vállat von*
-Hát tudod norvégiába jártam az első mágus iskolámat, ott tettem le az alapokat bár egy évet nem jártam végig, amúgy sokat nem tudok nem ismerem az országokat, csak egy sima máguscsalád gyermeke vagyok semmi több, amúgy zenéltem... de azt régen még 12-13 éves koromba*mondja még a srác felé nézve majd kicsit kérdőre vállik a tekintete*-És nálad hogy jött hogy ide gyere?
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Csüt. Jan. 07 2010, 03:01

*A srác otthonos mondatára nem reagál semmi, nem igazán tud már mit hozzáfűzni. Viszont a következő mondatra már igen.*
-Nem hiszek a Sorsban... sose hittem. Ne mondja nekem senki, hogy előre meg van írva az életem... *szól hozzá ő is, aztán csak mélyen hallgatva figyeli, hogy mit válaszol a srác a hugával kapcsolatban. Ijesztően hangzott, hogy ő ölte meg, így nagyon kíváncsi a válaszra. Josh figyeli a fiút s a kapott válasz után inkább nem kérdez, bár tudna mit. Látja a fiú szemein, hogy nem szívesen mesél a történtekről. Talán majd máskor. Most neki is épp elég baja van, nem is nagyon akar mégegy halálesetről beszélni.*
-Részvétem. *mondja őszintén, de nem sok érzelemmel a hangjában. Az érzelmes sajnálatot most más személynek tartogatja, így egy számára vadidegen ezt most nem kaphatja meg. Viszont Dante későbbi szavaira gondolkozni kezd a srác.*
-Igen, minden bizonnyal. De még nem sikerült erőt vennem magamon. De mindenképp fel akarom mostmár keresni... *feleli, majd a következő mondatra is van reakciója.*
-Biztosan meggyógyítja? Vagy inkább csak enyhíti a fájdalmat... *inkább témát vált, mivel így is épp eleget jár ezeken a dolgokon az agya, legalább akkor ne, ha társalog.*
-Zenéltél? És min játszottál? Netán dobon? *érdeklődik a srác mondandójában a legérdekesebb felől Josh. A dob valahogy értelemszerűnek tűnik, ha már az mögött ül a srác. Bár sokan csak beülnek mögé püfölni valamit vagy csak egyszerűen próbálkozni.*
-Bandád is volt? *tesz fel még egy kérdést Josh, majd felvesz egy gitárt és a húrjaival kezd játszadozni. Nem zenélés céljából, csak hogy csináljon valamit.*
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Csüt. Jan. 07 2010, 03:13

-Nem is azt mondtam hogy van, legalábbis nem az a fajta amink már meg van írva a vége, hanem amit mi irányítunk bár néha vannak pontjai amik már a múltban történtek miatt nem változtathatóak*fejti ki komor hangon a véleményét a srác, persze a komorság nem Josh miatt van. A részvétre csak int egyet*
-Köszi*mondja bár tudja hogy a srác nem érzi át nem az ő hibája nem ismerte Lizzy-t ezért nem is hibáztatja. Inkább magát mint mindig úgy egyszerűbb meg a világot... *
-Lehet mindketten jól járnátok, de a te döntésed, ez csak tanács volt, bár a magamfajtától inkább ne fogadj el tanácsokat elég rosszul sülnek el*feleli még mindig színtelen hangon maga elé nézve majd lassan pillantását Josh felé emeli*
-Szerinted van olyan seb ami lelki és örökre be lehet gyógyítani?*lassan megrázza a fejét*-Mert én nem hinném, a fájdalmak idő múlva enyhülnek, de nem maguk miatt hanem mert mi erősödünk, sajnos ilyen a sors tudod megszoksz vagy megszöksz, mást nem tehetsz*mondja a fiúnak neki ez az elmélete*
-Dob és szóló gitár de csak egykét évig, nem volt nagy banda se inkább csak pár sráccal anno össze jöttünk lent az iskola egyik alsó termébe és zenélgettünk... de már ea nevükre sem emlékszem*mondja kicsit szemét ismét a föld felé irányítva*
-És te? van benned hajlam valamelyikre?
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Csüt. Jan. 07 2010, 03:39

-Ez mondjuk igaz. *válaszolja röviden a sentinel srác. A sorsban nem hisz, de abban van igazság, amit Dante mond. Egy kissé depresszív alkat ez a Dante gyerek, de érdemes rá odafigyelni, jóka meglátásai és értelmesen szól hozzá. Jelen pillanatban pedig különösebben fel sem tűnik Joshnak a depresszív viselkedés, hisz most ő is padlón van.*
-Lehet, de az is lehet, hogy senkivel nem akar beszélni most. Bár ezt addig nem tudom meg, míg fel nem keresem. *helyesel a srác, majd a mondat végére megrázza a fejét.*
-Ugyan már. Értelmes srácnak tűnsz. *feleli s jobb napjain egy bátorító mosolyt is mellékelne e szavak mellé, de ma nem megy neki.*
-Valóban... ahogy korábban mondtad, maximum akkor, ha elfelejtenénk. De valószínűleg legbelül akkor is megmaradna az érzés. *feleli, majd felveszi a földről a gitárt és pengetgetni kezdi. Miután végighallgatta a srácot felpillant rá és egy nagyon enyhe, alig észrevehető mosolykezdemény jelenik meg az arcán.*
-Szóval dob és gitár? Akkor asszem hasonló csónakban evezünk. *feleli, majd egy kis szünetet tart, amíg bekapcsolja az erősítőt, de nem túl hangosra, hogy majd tudjanak tovább beszélgetni. Elkezd játszani egy számot, a Holló-ból a gitárszólót.*
-Én is ezen a két hangszeren játszok leginkább, bár ezek közül is inkább a dobon. *válaszolja, miközben ujjai továbbra is a húrokon járnak. Szomoró hangulatú a szám, pont amilyen kedve van.*
-Bandám nekem se nagyon volt, inkább csak lejárkáltunk a haverokkal valamelyik garázsba játszogatni, de nem nevezném bandának. *közben elér a gitárszólóban ahhoz a részhez, ahol szétverik a gitárt, így a hangon elhallgatnak. Ez a hangszer szerencsére megúszta, nem úgy, mint a filmben.*
-És milyen stílusban zenéltetek? *tesz fel egy újabb zenei kérdést Josh. A zene mindig is meg tudta nyugtatni, így talán a lehető legjobb téma és hely pont ez.*
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Csüt. Jan. 07 2010, 04:00

*CSAk komolyan bólint a srác szavaira szerinte is igazak de többet nem is tud hozzá szólni meg minek?. Amúgy Depresszív csak kérdés mikor és mitől, vidám témába álltalába felhúzza magát nem az a fajta aki ilyenkor szeretne ilyesmire gondolni.*
-Akkor szerintem majd minél előbb tedd meg. Nem vesztesz semmit csupán vagy azt mondja hogy ne zavard vagy éppen az ellenkezője*dől hátra közbe az ütőt megint a kezébe veszi*-Persze a te döntésed és mérlegelésed hogy megéri e a csaj nekem nincs közöm a dologhoz*vág rá egykétszer a dobokra, nem rosszból mondja csupán ténleg nem akar bele avatkozni senki életébe, ő is csak sodródik az árral. Az se érdekelné ha elpatkolna*
- Lehet csak voltam*szólal meg hallkabban*-Néha az értelmet képes elvenni valami egészen más, düh vagy talán tehetetlenség, tudod olyan érzés mint... *üt rá megint a dobra*-Ha*megint egy kis sorozat*
-Belülről folytogatna valami*fejezi be miközbe a srác felé néz*
-Azt sose lehet elmulasztani, főleg ha ilyesmi tudod az emlékeket még nem tanulták meg örökre elvenni arr max a halál képes*fejezi be majd végig hallgatja a srác játszotta számot*
-Én nálam mindkettő egyforma bár dobot többet gyakoroltam amúgy jól nyomod, én csak kicsit el plöm plömözök*mondja közbe elkezdi Verni a dobot, majd amikor befejezi ismét a másikra néz*
-Ismerős szóval csak szabadidős tevékenység, amúgy minden félét de valamikor csak simán ami jött álltalába Rock'roll számok vagy keményebb vonulatok de volt hogy cask Jazzeltünk.
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Csüt. Jan. 07 2010, 04:25

-Az lesz. Még ma felkeresem és beszélek vele. Meg akarom tudni hogy van és lehet, hogy tényleg szüksége lenne valakire. *bólint rá a srác Dante szavaira. Úgy érzi, hamarosan elbúcsúzik a sráctól és tényleg felkeresi a lányt. Több nap eltelt már az eset óta, ők ketten pedig még régebb óta nem találkoztak. Jobb, ha mielőbb felkeresi és beszél vele. A srác közben beszélni kezd, időnként meg-megszakítva néhány dobveréssel.*
-Igen, értem miről beszélsz. De attól függetlenül értelmesen lehet veled beszélni, szóval én még mindig azt mondom, amit az előbb. *mondja, majd a következő mondatra kisé megcsóválja a fejét.*
-Na igen, megint az az átkozott halál... *közben eljátssza azt a rövidke kis szólót, ami azért elég tartalmas és fájdalommal teli.*
-Én is többet doboltam. Gitáron nem mindent tudok ennyire, de ezt jól megtanultam. Sokat mondó ez a szám. *mondja a srác, majd ő is végighallgatja Dante kis előadását.*
-Te se panaszkodhatsz... *mondja, majd ismét bevillan neki Daphne képe.*
-Figyelj, örülök, hogy találkoztunk meg dumáltunk... de azt hiszem én most megyek és beszélek Daphnevel. Így is sokáig halogattam a dolgot. *mondja, majd kinyomja az erősítőt, leteszi a gitárt és felkel.*
-Szóval én most elbúcsúzom, de még úgyis találkozunk. *mondja, majd int a srácnak és elköszön.*
-Akkor legközelebb. Hali. *azzal megindul a terem kijárata felé, hogy útja egyenesen Daphne hálójához vezessen.*

//fagy//
Lynna Eloisa Flavia
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 75
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 24

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Hétf. Jan. 18 2010, 22:45

*Egy teljesen feketébe öltözött leányzó sétálgat az iskola folyosóin, ugyanis óra után semmi kedve nem volt visszamenni a szobájába. Remélte, hogy lesz valaki, akivel tud beszélgetni a teremben, de mivel elég későn érkezett, csak az utolsó padba foglalt helyet, és nem tudott senkivel beszélgetni, habár ideje se lett volna rá nagyon. Az azóta eltelt rövid időben főleg a második emeleten, illetve a földszinten bóklászott, s most visszatért az elsőre, hiszen órára menet látott itt egy elég érdekesnek ígérkező szobát. " A hangszerek barlangja" - hirdeti az ajtón lévő táblácska, s Chloé nem csak táncolni szeret, a zenéért is rajong. Igaz, sose járt művészeti iskolába, de önszorgalomból évek óta gitározgat. Nem tud bonyolult dalokat, de az alapok még neki is mennek.
Miközben a terem felé sétál, hosszú, majdhogynem földig érő, fekete, gót szoknyája a földet söpri, acélbetétes bakancsai hangosan csattannak a padlón. Felül egy egyszerű, fekete ujjatlant visel, mely remekül kiemeli karcsú alakját. Nyakában egy keresztet formáló medalion lóg, vastag, szintén fekete bőrszíjra erősítve. Fekete haja egyenesen omlik hátra, az összhatástól az átlagnál sápadtabbnak néz ki. A terem elé érve a kilincsre teszi jobb kezét, majd lenyomja azt, és benyomja az ajtót. Sose gondolta volna, hogy egyszer egy ilyen helyre fog tévedni. A teremben ugyanis rengeteg hangszer van, a furulyától kezdve a hárfáig, de egészen ismeretlen, érdekes hangszerek is megtalálhatóak itt. Rögtön egy fekete gitárhoz sétál, leemeli helyéről, a vállpántot magára teszi. Körbenéz a szobában, de végül úgy dönt, a föld is megteszi, így törökülésbe ül, ami szoknyában kissé nehézkes, de megoldja, és pengetni kezd.. *
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Hétf. Jan. 18 2010, 22:59

*Igen fáradtan ücsörögte végig az órát,s nem is volt túl aktív,mivel az éjjel nem aludt túlságosan jól,így mihelyt annak vége lett,ő vissza ment aNyugati toronyba,hogy kicsit lepihenjen.De most újult erővel sétál az első emeleten,a könyvtárat keresve.*
-Asszem rossz helyen járok,talán a másodikon meg kellett volna állnom..*elmélkedik hangosan,majd vállát megvonva bandukol tovább a folyosón.Ajtók tömkelegével találja szemben magát,de már kezd hozzászokni a rengeteg kopott,s kissé sem egyforma darabhoz.Léptei visszhangja nem akaródzik elülni az amúgy csendes folyosón,de mintha hallana valami fura hangot is.*
-Zene?Nocsak.*megáll és fülel.*Ez zene!Talán gitár?*kérdezi magától,s a hang irányába indul,feltehetőleg a jó ajtó felé.Megtorpan,mikor oda ér,s egy pillanatnyi gondolkodás után belöki maga előtt az ajtót.*
-Vao..*ennyit tud kinyögni.A rengeteg hangszer láttán ki is megy fejéből,hogy ő még ma házit akart írni,s szájtátva sétál be a helységbe.Aztán pár perc csodálkozás után megpillantja a bent gitározó lányt is.Nem ismerős neki,így illedelmesen odamegy és bemutatkozik.*
-Szia,én Ruby Rose Re vagyok.*nyújtja jobb kezét mosolyogva a lány felé.*Tök jó ez a hely...zongora is van?*amint kimondja a kérdést,meg is látja a keresett hangszert az egyik sarokban.*
-Csodálatos...*szája megint nyitva marad,de hamar becsukja,és a zongorához lépdel.*
Lynna Eloisa Flavia
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Hétf. Jan. 18 2010, 23:11

*A gitárral a kezében, pontosabban az ölében nézelődik a monumentális méretű teremben, miközben akkordozgat. Nem tudja, mit játsszon, hiszen bár elég sok dalt szeret, s párnak ismeri is a kottáját, ének nélkül a legtöbb elég üres, legalábbis szerinte. Végül egy olyan dal mellett dönt, ami egyáltalán nem tükrözi az egyéniségét, de a hangja pont hozzá illő, és az összhatás nem olyan borzalmas.*
- Amigas, chicas.. Friends for life..*Énekli, miközben megfelelően játssza a szöveghez illő dallamot. Annyira belemerül a zenélésbe, hogy észre se veszi, amikor nyílik a terem ajtaja, csak akkor figyel fel a frissen érkezőre, amikor az felé indul. Először az énekélést hagyja abba, majd pár záró akkord után a gitárt is elhallgattatja. Mivel a lány egyenesen hozzá lép, a hangszert kiveszi nyakából, s óvatosan a földre helyezi, majd feltápászkodik. *
- Szia! Chloé Blanche. *Mutatkozik be ő is, miközben megszorítja a másik lány jobbját. Úgy tűnik, ez a mai nap jól sikerül neki, hiszen már a harmadik új ismerősével fut össze. Rémlik neki a lány a mai óráról, de arra nem emlékszik, hogy mondott-e valami érdemlegeset, annyira nem figyelte meg a többieket, mindenesetre egy kedves mosolyt küld felé. *
- Szerintem a világ összes hangszere megtalálható itt, bár lehet, hogy tévedek. Tudsz zongorázni? *Kérdezi, miközben lehajol a gitárért, és azzal együtt a lány után sétál, egyenesen a zongorához. *
- Amúgy melyik ház tagja vagy? Én a Cruorisba kerültem, és pechemre még szinte senkit nem ismerek onnan. *Mondja a lánynak, hiszen ha már összefutottak, beszélgessenek is valamiről.*
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Hétf. Jan. 18 2010, 23:26

-Nem,sajnos nem tudok zongorázni,csak pár hangot találok meg rajta.Kisebb koromban hegedülni tanultam,mivel a szüleim mindenképp azt akarták,hogy játszam valamin.*közben leül az említett hangszer elé.Látszik rajta,hogy nem igazán hozzáértő,nem is úgy ül oda,mint akiből híres zongorista lesz,de azért egyik mutató ujjával leüti az A hangot.*
-De szép hangja van..*gondolkozik hangosan,majd a lán felé fordítja a fejét,mert az még beszél hozzá,sőt,kérdez is valamit.*
-Én Inflatusos vagyok,de nyugi,én sem ismerek olyan sok embert..sem onnan,sem egyébként.Dehát még csak most kezdődött a suli,szóval nem annyira gáz,majd belejövünk.*mondja neki,s megint a zongihoz fordul.Leüt pár hangot randomra,így egy dallamtalan,diszharmónikus egyveleg lesz az egészből.*
-Voltál ma az órán?Ha igen,akkor bocsi,de nem túl jó a memóriám..*néz most rá kérdő tekintettel.*
Lynna Eloisa Flavia
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Hétf. Jan. 18 2010, 23:38

- Te legalább tanultál valamin. Én a régi sulimban csak énekelni tanultam, de főként operákat, amik nem az én stílusomhoz illenek. *Mondja, miközben magára mutat. Hát igen, neki inkább lenne helye a Vámpírok báljában, ami musical ugyan, de elég magasan énekelnek benne, s néha kicsit fülsértő, de azért imádja. *
- Igen, valóban szép. Én se tudok gitározni, sose tanultam iskolában, és tanárom se volt. Csak önszorgalomból, hallás után, meg a bátyám segített kicsit. Ha másra nem is jó.. *Reagál a lány érzelemnyilvánítására, miközben ismét helyet foglal a földön. *
- Zongorán le tudom pötyögni a boci, boci tarkát, meg a csendes éjt, és itt ki is fújt a tudományom. Te tudsz valami szépet esetleg? *Kérdezi, miközben alaposabban szemügyre veszi a leányzót, majd a gitárra fordítja a tekintetét. *
- Igazad van, időnk, mint a tenger, és különben is. Én hiszek a sorsban. Ha valakivel mindenképp találkoznom kell, azzal találkozni is fogok, legalábbis jó lenne, ha így történne. *Motyogja, majd gondolataiba merül. Furcsa, hogy még csak egy hímnemű egyeddel találkozott az iskolából, és vele se beszélt sokat. Pedig a lányiskola után újult erővel, és reményekkel telve jött ide. Tervei között első helyet foglal el a "Hódítsunk meg minél több pasit" fantázianevezetű kampány, de ha ilyen tempóban halad, ez elég nehézkes lesz.. *
- Voltam, de az utolsó pillanatban estem be, úgyhogy csak csendben figyeltem a leghátsó padban. Nem lenne tanácsos rögtön az első órák egyikéről elkésni. Ki tudja, milyen a tanár. Mindenesetre biztos, hogy nem tapsolna meg.. *Mosolyodik el saját szavain, majd ismét eljátszik néhány akkordot, és gondolkodóba esik.*
- Amúgy honnan jöttél? *Teszi fel a teljes mértékben általánosnak számító ismerkedési kérdést, abban a reményben, hogy talál magának egy honfitársat, bár a lány neve inkább hangzik angolnak, mint francának.. *
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Hétf. Jan. 18 2010, 23:45

-Á,dehogy tudok én szépet.*kacag fel*Legalábbis zongorán nem,hegedűn inkább,de azt annyira nem kedvelem,mint ezt.
~De milyen jó is lenne,ha tudnék játszani rajta,normálisan..~
*Jön az újabb kérdés,úgy látszik,csacsogós társaságra akadt.*
-Én Angliából jöttem,Brightonból,egészen pontosan.Te pedig francia lehetsz,a nevedből ítélve.*mondja neki,bár inkább csak tippel.Rémlik neki valami az általános iskolai francia órákról.Igen,mert ugye ő mugli suliba járt eddig csak.Szóval fura is neki,hogy ennyi varázslat veszi körbe.Eddig ilyen mennyiségben sehol nem találkozott efféle erőkkel.*
Jack Sharpy
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2009. Dec. 30.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Hétf. Jan. 18 2010, 23:54

*Fülhalgatóval a fülében érkezik meg a terembe így nem is veszi észre a bent ülőket.Szokásos öltözetében van a piros köpeny és alatta fekete pulcsi fekete farmer de most a farmeron egy lánc is lóg.Ki szemel magának egy csendes sarkot ahol el zenélgethet magának majd felkap a fal mellől egy fekete hegedűt leúl egy székbe és neki kezd a zenélésnek előszőr halkan játszik így a füllhalgató miatt alig halja aztán kicsit erősít a hangerőn de megüti a fülét pár rendszertelen hang körbe tekint a teremben így látja hogy rose és egy újabb ismeretlen lány.*
~De jó hogy eddig akiket ismerek a 99% lány és egy fiú van köztük.~
*Sóhajt egyet de nem megy oda hozzájuk mert látszólag jól elbeszélgetnek egymással így csak zenélget magában maximum akkor oda megy hogyha odahivják.Próbál egy ritmusban játszani az ismeretlen lánnyal hátha valami jó dallam jön ki belőle.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   

Hangszerek barlangja
Vissza az elejére 
2 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
 Similar topics
-
» [Játékos Küldetés] A Mantikor barlangja