Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Szeptember 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

Hangszerek barlangja

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
SzerzőÜzenet
Jake Ellswood
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás : 2014. Jan. 29.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Csüt. Feb. 06 2014, 00:04

Örülök, hogy ilyen kellemes társaságom akadt. Persze egy ruha nélküli csajnak jobban örültem volna, akit csak egy gitár takar, de hát... Nekem csak Slash jutott. Persze nem arra, amire a csajt használtam volna. A gondolatra elvigyorodom, majd végül egy kis macsós nagyzolásba kezdünk, és egyszerűen csak vigyorogva hallgatom a srácot.
- A mestert? Ejha, el ne szállj, hallod? - nevetem el magamat és megcsóválom a fejemet. Tény, hogy állati jól gitározik, és még én sem hallottam ilyen jól senkit sem, itt a suliban. De nem vagyok olyan hülye, hogy ezt az orra alá is dörgöljem, vagy egyszerűen csak elfogadjam, hogy amit mond és gondol magáról, az úgy van. Sokat tanulhatnék a sráctól, persze tény, hogy a büszkeségem miatt csak néha titokban lesek el egy-két titkot, fogást és ilyeneket. Igyekszem lezárni ezt a témát, mert a végén még tényleg nagyon belejön az önfényezésbe, és akkor bemutató nélkül nem is menekülök innen. Felém nyújt egy üveg whiskey-t is, én pedig elutasítom, megmagyarázva a dolgokat. Szépen benn akad a füst a tüdejében, és köhögni kezd, majd szinte kiröhög és megdöbbenve pislog rám.
- Ja, hát nem vagyok egy jó fiú, de azt sem akarom, hogy kivágjanak innen. A piát meg meghagyom Mystral-nak - vonom meg egyszerűen a vállamat, nem akarok sokat magyarázkodni, nekem azért vannak elveim, és nem szórakozni jöttem ide, hanem igenis tanulni. Ráadásul ez az utolsó évem az alap képzésben, nem most akarom elcseszni. Elfogadom a cigit, amit a srác nyújt nekem és gyorsan rá is gyújtok. Nem ilyen erős cigihez vagyok szokva, de azért az én tüdőm is kibírt egyet s mást, kezdve az erős cigivel, meg a fűvel. Los Angeles-re felkapom a fejemet és kíváncsian nézek a fiúra, aki közben mesélni kezdi, hogy mit is csináltak az egyik haverjával.
- Kidekoráltátok? - vigyorodom el és kényelmesen elhelyezkedem az egyik széken, várva, hogy részletesebben meséljen a srác a dologról.
- Valbraith rajta kapott titeket? Barmok! - nevetek fel hangosan és megcsóválom a fejemet.
- És mi ez a szitu, hogy nincs mágia? Nem varázsolhatsz két hétig? Bakker! És a gyakorlati órákkal mi a helyzet? Mész a többiek után és véded a segged a kezeddel? - vigyorgok pofátlanul és habár tudom, hogy mennyire bunkó vagyok és mennyire szar lehet a srácnak, nem bírom ki, hogy ne teli pofával röhögjek a képébe. Azért valamilyen szinten sajnálom a csávót, el se tudnám képzelni, hogy ne varázsoljak két hétig. De hát persze én alapjáraton varázsló családba születtem, szóval...
- Dobbantani? Hova? Los Angelesbe? Ott laksz, vagy mi? - kérdezek ismét, és lassan felállok. Végül is... Felőlem simán.

//NRT-ben folytatjuk tovább! //
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 24

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Csüt. Feb. 06 2014, 15:45

//NRT, Jake és Slash, 2014.02.05. //

Bár virtuóz vagyok, azt mégis várhatom, hogy ennek Jake hangot adjon, mert talán magában belátja, de ezt nem nyilvánítja ki szavakban. Mindenesetre ego az van nálam bőven, és nem is rejtegetem.
- Ahh, már a fellegekben járok! - Folytatom is témát, na de részemről ennyit az önbizalomról, mert a végén még átesek a ló túloldalára, ha eddig nem történt volna meg. Inkább igyunk, így hát hamar találkozik a srác a whiskyvel, de ahogy hallom, nem igazán vannak jóban sulin belül, és ez a dolog igen érdekes reakciót vált ki belőlem, mit Jake is láthat. Igazából kicsit paradox nekem ez a hozzáállás, mert valahol ő is egy tróger, de mégis benne van a jó fiú itt a falakon belül.
- Jól van ember, te tudod, akkor több marad nekem. - Vonok vállat a dologra, és bár igaz, hogy felhozta Mystralt, ahol bizonyíthatná, mit tud a mája, de az a hely nekem most tabu, akkor inkább már LA. Amit még mindenképp el kell mesélnem, hogy elég rendesen megszívtuk Dixonnal, amikor kicsit alkottunk a falakra..
- Ja, összefutottunk a nagyteremben, aztán ugye a mi találkozásunkból sosem sül ki semmi jó.. Szóval fogtuk magunkat, és telefújtuk a főfolyosó falait. Aztán ja, jött Sideris.. - Röhögök én is már vele, mert így utólag visszagondolva azért is megérte, csak kár, hogy a többi diák nem láthatta sokáig az alkotásokat, többek közt Jake sem, mert akkor tudná, miről van szó.
- Hát a büntetés, hogy két hétig nem tudok varázsolni. Ami pedig az órákat illeti, skippelem őket. Meg amúgy sem kell engem félteni, nem vagyok egy fejreejtett gyerek, aki pálca nélkül szinte halott. - Jó, itt tényleg szar egy kicsi pálca nélkül, de valamilyen szinten jó is ez a két hét, mert legalább nosztalgiázok kicsit, visszaemlékezek azokra az időkre, mikor idekerültem, és azt se tudtam, hogy mi a francnak nekem pálca.. Viszont tényleg kedvet kaptam Los Angeleshez, ha már szóba került, így el is hívom a MOD házba, ahol azért mindig sokkal jobb a hangulat.
- Ja, Los Angelesbe! Inkább úgy mondanám, hogy ott nőttem fel, de most már van egy kéró is ott, ahol a bandával szoktunk próbálni..Van ott minden! - Na jó, a minden azért túlzás, de egy magamfajta ember igényeit tökéletesen kielégíti. És ha Jake is benne van a kis kiruccanásba, akkor össze is szedem a cuccokat, aztán irány a teleport szoba, ahonnan végül belecsöppenünk a Los Angelesi éjszakába, ahol már éjfél körül jár az idő. A teleport szoba egyenesen a ház elé visz minket, így Jake láthatja, hogy nem egy hatalmas, de annál barátságosabb és vagány helyről van szó.
Vissza az elejére Go down

Hangszerek barlangja
Vissza az elejére 
18 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
 Similar topics
-
» [Játékos Küldetés] A Mantikor barlangja