Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
November 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167049 hozzászólás olvasható. in 1080 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

Hangszerek barlangja

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
Lynna Eloisa Flavia
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 75
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 24

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Jan. 19 2010, 00:03

- Értem. És mond csak, nincs kedved megmutatni, hogyan hegedülsz? Nem a kedvenc hangszerem ugyan, de kvíáncsi vagyok rá. *Kérleli mosolyogva a lányt, miközben a gitárt nézegeti.* ~Olyan gyönyörű. Ilyet kéne kérnem Lucastól mondjuk jövő karácsonyra.~*Gondolja, majd ismét a lányra fókuszál.*
- Igen, francia vagyok. Párizsból jöttem. Amúgy van itt valami, amit nem értek. Az iskola az Isten háta mögött van, távol az egész európai kontinenstől, s eddig bárkivel találkoztam, mind angol volt. Te ezt érted?* Fejti ki véleményét, de a kérdése csak egy költői kérdésnek illik be, hiszen utána egyből megrázza a fejét, és pengetni kezdi a hangszert, nagyon halkan. Mivel rálátása van az ajtóra, egyből észreveszi, hogy valaki kinyitja azt. Egy számára még ismeretlen srác toppan be, öltözéke Chloé számára megnyerő, tetszetős. Fülében fülhallgató, így a francia kisasszony nem csodálkozik azon a tényen, hogy a jövevény nem szúrta ki őket. *
- Te ismered? *Kérdezi Ruse-tól, miközben alaposabban szemügyre veszi a srácot, aki időközben egy hegedűt vett kézbe, s halkan elkezd rajta játszani. Chloé erre abbahagyja a pengetést, és a lágyabb dallamokra kezd figyelni. Mivel a srác nem jön oda hozzájuk, ő nem fogja erőltetni, meghagyja a másik lánynak a döntés jogát.*
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 25
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Jan. 19 2010, 00:13

-Hát,ha nem haragszol,most nem nyúlnék hozzá egy vonóshoz sem..be kéne játszani,ahhoz meg nincs túl sok kedvem,inkább csak elpötyögök itt.De majd legközelebb úgy készülök!*mondja neki kedvesen.Fel sem tűnik neki,hogy egy újabb jövevény érkezett,s csak amiatt figyel fel rá,mert Chloé kérdezősködik felőle.Arra felé néz,amerre a lány mutatta,s abban a pillanatban felkacag.*
-Hogyne ismerném..ezek szerint nem szabadulok tőle.*nevet tovább.*Egyébként ő Jack,ő is Inflatusos.*nem mélyed bele jobban a dologba,mivel a lány Rose mondókája után leteszi a gitárt,s álmosságra hivatkozva jó éjt kíván neki.*
-Neked is jó éjt,és remélem,hogy összefutunk még!*szól utána,majd feláll a zongora elől,s Jackhez sétál.*
~Ez meg mit keres itt?~
-Bejössz ide és észre sem veszel?Szépen vagyunk..*áll meg előtte csípőre tett kézzel,s aztán veszi csak észre,hogy a fiú fülében füles van,szóval beszélhet ő neki nyugodtan..*
Jack Sharpy
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2009. Dec. 30.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Jan. 19 2010, 00:22

*Csukott szemmel játszik tovább.Nem hallja hogy mit játszik de a fejében szinte újra játszódik a dallam.A szám vége felé kinyitja a szemét és kicsit meg is ilyed hisz egy női alak mered előtte csipőretett kézzel.Kicsit hunyoritva felnéz a lány arcára mert zavarja a fényt mivel csukva volt a szeme.*
~Jajj de hülye vagyok.~*kiszedi a fülesét majd leteszi a hegedüt és a tekintete a lányt kerülgeti.Kicsit vakargatja a fejét hogy vajon mit mondhatott a lány mert ő csak a tátogást látta.Azt nem akarja megkérdezni hogy mit mondott az előbb a lány hiszen az elég nagy hangulat gyilkolás így inkább feláll és hirtelen megöleli a lányt próbálva ezzel terelni a témát*
-Még egszer bocsi hogy a múltkor otthagytalak a könyvtárba de már úgy éreztem szinte hogy bármelyik billanatban de ott fogok elaludni állva.
*Mondja miközben mogyoró barna szemeivel mélyen a lány szemébe néz kicsit bocsánat kérő arcal mi alatt egyik kezével a zsebeibe turkál hogy kikapcsolja az mp4 lejátszót mire sikerül kikapcsolnia arra is rá jön hogy a pálcáját a szobájában felejtette és még Drake nek se adott enni.*
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Jan. 19 2010, 00:30

*Igen,feltűnt neki,hogy a srác nem hall,de már csak akkor,mikor elmondta,amit akart.Az ölelésen már meg sem lepődik,az lett volna furcsa,ha semmi ilyesmit nem kap ma.*
-Nem gáz amúgy,csak 1-2 cuccod nálam van,majd gyere fel érte valamikor a hálóba,mert én tuti elfelejtem.*rendelkezik a dolog felől,s tekintete megállapodik a barna szempáron.*
-Jaajjjj...*nyög fel,aztán most ő ugrik Jack nyakába és jóóól megszorongatja,kb el sem akarja engedni.*Bocsi,de ezt most muszáj volt.*mondja,de még mindig nem engedi el.*
-Amúgy nem is tudtam,hogy tudsz hegedülni...*pillant le a fiú háta mögött a földön lévő hangszerre.*
Jack Sharpy
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Jan. 19 2010, 00:40

-aaah a leckét nálad hagytam....*Mormogja egy kicsit.Kicsit váratlanul éri az ugrás így egy pillanatra el is veszíti az egyensúlyát de aztán sikerül megtartani a rose-t.Azért kicsit bántja hogy a másik lánynak be sem tudott mutatkozni és egy pillanatra fel is merült a fejében hogy talán nem tetszett neki az öltözete vagy bármi más de aztán megállapodik azon hogy biztos valami dolga volt hisz nem úgy nézett ki az a lány mintha megvetné az összes olyan embert akit nem ismer.*
-Őőőőőő a szüleim írattak zeneiskolába 12 évesen ~Még amikor éltek.~*Enyhe szomorúság ül ki az arcára amit próbál leplezni.*
-Ha így folytatod nem kapok levegőt.*Mondja egy apró mosollyal miközben ő is szoritja a lányt de csak annyira hogy ne fájjon neki.*
-Ha rossz kedvem van vagy unatkozok vagy este nem birok aludni akkor általában lejövök zenélni egy kicsit de aza baj hogy a kedvenc hangszeremet meg otthonhagytam.
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Jan. 19 2010, 00:49

*Lassan elereszti öleléséből Jacket,mert már neki is sok a szorííítás.Ellép tőle egy lépést,tisztes távban áll meg előtte.*
-A szüleid?Nem is meséltél még róluk..*de amint ezt kimondja,meg is bánja,mert látja az arcán,hogy valami nem okés,így inkább nem is kérdez többet.*
-És mi a kedvenc hangszered?*elgondolkozik egy pillanatra*Mennyi mindent nem tudok még rólad..*fonja tovább gondolatát hangosan,aztán egy újabb nevetés kíséretében elkezd mászkálni a hangszerek között.Dudorászik egy furcsa dallamot,nem énekel,csak dúdol.Hirtelen mintha megszállta volna valami,olyan jó kedve lett.*
Jack Sharpy
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Jan. 19 2010, 00:55

-Ha nem baj nagyon sokat nem akarnék mesélni róluk de annyit elárulok hogy a családi összejövetelt a temetőben tartjuk.
*Mondja kicsit lehangoltan.*-Őőő hegedűn kivül más hangszeren nem tudok de nem is akarok megtanulni nem tudom miért de olyan nyugtató a hangja.
*Próbál nem gondolni a szüleire így erőltet egy mosolyt az arcára és rose után halad.*-Neked van kedvenc hangszered?Vagy tudsz valamilyen hangszeren játszani?
*Teszi fel a kérdéseket de már folytatja is.*
-Jah amúgy kerestelek ma téged hogy elhivjalak a kvidics pájára játszani egy kicsit de nem találtalak viszont találkoztam egy lánnyal.Ki sem néznéd belőle hogy hogy játszik bár rád is kiváncsi lennék.*Mondja most kivételesen egy őszinte mosollyal miközben próbálja az iramot tartani a lánnyal.*
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Jan. 19 2010, 01:09

*Amint meghallja a temető szót,rögtön tudja,mi történhetett,vagyis sejti.Nem kezdi el látványosan sajnálni a fiút,de azért belől megrendül.Nem is tudná elképzelni az életét a házsártos anyja és poéngyáros apja nélkül.Borzasztó lenne.*
-Ne szomorkodj!*ennyit mond neki,közben oda fordul hozzá és végigsimít az arcán.*
-A hegedű szép dolog,azon én is tudok játszani,bár a zongorát jobban szeretem,de azon sajnos nem tudok,mint ahogy hallottad is..vagyis jobb is,hogy nem hallottad,mert valószínűleg szörnyülködtél volna egyet,hogy mi a fenéért engednek engem oda..*a kviddics szóra felkapja fejét*
-Kviddics?Jaaack...imádok kviddicsezni!Ugye indul majd valami verseny?Annyira jó lenne..*gondolataiban már a seprűjén ül és szágult valamelyik labda után.*Egyszer játszanunk kell együtt.Naa,légyszi...*lép most elé,hatalmasra meresztve szemeit.Na ennek a kékségnek ugyan nem lehet nemet mondani:P*
Jack Sharpy
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Jan. 19 2010, 01:17

-Szerintem lessz majd kvidics verseny fogalmam sincs hogy mikor .*Látja hogy a lány egyik fő érdeklődési körére rátapintott.*
-Persze hogy játszunk eggyet csak legyen egy nap amikor teljesen kialudtam magam mert kb egy hete nem aludtam már rendesen nem is tudom ki miatt.Remélem ha indul valami csapat akkor mindketten bekerülünk... én legalábbis a védő posztra pályázni fogok.Ja és igen 2 év után ma megvolt az első repülésem is-
*A kék szemeknek nem tud ellenálni és miután befejezte a mondandóját a teste szinte magától reagál így lassan elkezd hajolni a lány felé és ha rose engedi akkor egy hosszú lágy csókot ad neki.*
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Jan. 19 2010, 01:29

*Hirtelen történnek a dolgok,fel sem eszmél.Egyik pillanatban még a fiú szemeibe bámul,a másikban pedig már csókolja.A viszonzáson kívül reagálni sem tud igazán mit,de nem is kell.*
-Hát ezt meg miért kaptam?*kérdi egy félmosollyal arcán,amin enyhe pír jelent meg.*
-Egyébként szerintem mennünk kellene,mert elég késő van már és aludni sem ártana kicsit.*szétnéz a teremben,tekintetével táskája után kutat,aztán leesik neki,hogy nem hozott magával,csak pár pergament meg a pálcáját,így azokért indul,s az ajtóban vár Jackre,hogy végre visszamehessenek hálókörletükbe.*
Jack Sharpy
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Jan. 19 2010, 01:35

-Jóéjtpuszi.*Próbál poénkodni.A hangszert visszateszi a helyére amit elvett majd rose után megy és megáll előtte.*
-Na akkor indulhatunk?*Kérdezi a lánytól majd lekapcsolja a teremben a villanyt kilép az ajtón és ha rose követi akkor már indulnak is.Kicsit megigazitja a ruháját majd rose val a hálókörlet felé veszik az irányt.Egy jóéjt puszit nyom még a lány arcára majd belép a szobájába ahol már várja őt a puha ágy egy forró fürdő egy "elgondolkodtatóan fehér xd" plafon.Miután ezeket végigjárta lassan elnyomja az álom és kiterülve az ágyon elalszik.*
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Csüt. Feb. 04 2010, 23:13

*Úgytűnik hogy a múltkori után megszerette ezt a helyet, főleg mivel talán régebben is érdekelte a zene, és jó volt megtudni hogy ezen a helyen is található olyan hely ahol lehet gyakorolni, ilyenkor képes kikapcsolódni és nem igen gondolni semmire, mondhatni talán az egyetlen dolog ami mostanában felvidítja a srácot. Csak lassan belép a terembe majd körbe néz, és meg is találja azt ami neki kell egy sima elektromos gitár, régen nem játszott már ilyesmin az emlékei már kicsit kopottak, minden esetre keres egy ülő helyet majd lassan játszani kezd egy dallamot, amit éppen most talált ki, úgytűnik el tudja ütni az idejét ilyesmivel*
Miranda Reyes
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 452
Csatlakozás : 2010. Jan. 17.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Pént. Feb. 05 2010, 03:17

//Hoppá, elkalandozgattam közben. Majd ma írok rá, bocsi. Addig ilyen fagyos dolog van.//
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Vas. Feb. 14 2010, 20:39

*Egy vörös hajú lány nyit be halkan a terembe. Szerencsére üresen találja el is mosolyodik ezen, majd csendben becsukja maga mögött az ajtót s máris a zongorához siet. Hiába, az az ő világa, kedvenc hangszere. Finom nyikorgás kíséretében nyitja fel a tetejét, hogy láthatóvá váljanak a fehér és fekete billentyűk tompa fényű csillogással a gyertyák fényében. Kibújik fekete kardigánjából s először csak próbaképp végig futtatja ujjait, majd játszani kezd. Farmer, fekete cipő és egy fehér ing van rajta, egyszerű de elegáns, vörös haja pedig finom fátyolként omlik le az arca mellett.*

https://www.youtube.com/watch?v=6uZ-zTk3EsU
Jacob Stribog
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 103
Csatlakozás : 2009. Dec. 26.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Vas. Feb. 14 2010, 20:50

*Amikor emghallja a zenét, halványan elmosolyodik.* -Deja Vu. *súgja maga elé, miközben kihúzza magát, és az ajtót is, majd besétál a terembe, figyelve arra, hogy minél halkabb legyen. Hogy milyen nap van? Valentin. Tisztában van-e ezzel? Teljesen, de sosem ekdvelte annyira ezt a bizonyos mai napot, legalábbis sosem csinált belőle nagy dolgot. Egyszerűen elviseli a mai napot. Beljebb lépdel a helységben, miközben a lányt fürkészi a szemeivel.* -Meg kell, hogy jegyezzem, hogy még mindig nagyon jól játszol. Mondhatni gyönyörű. *szólal emg enyhén fennhangon, hogy a lány meghallja, érthesse a szavait. Egyszerű inget és farmert visel, semmi komolyabb, állatkája most éppen nincs mellette. Nem messze a zongorától megáll, és érdeklődve figyeli a leányzót, ahogyan játszik, meg persze hallgatja is.*
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Vas. Feb. 14 2010, 20:57

*Bizony, nagyon is csendesen lép be a fiú, így Via már csak a kérdést hallja, de amint megszólal a fiú, a lány felismeri a hangját, is meg se rezzen csupán elmosolyodik magában, majd végül megszólal, mielőtt véget érne a dal.* Köszönöm a bókot! Nem ülsz ide?*Kérdezi, s közben egy másik dalba kezd bele, ami kicsit lassabb és halkabb talán, mint az előző, de mégsem nevezhető klasszikusnak ez sem, ez már haladás tőle.* Hogy vagy ezen az átlagos estén?*Érdeklődik, s egy pillanatra felpillant. Ebből is tudni lehet, ő sem csinál ebből nagy ügyet bár tudja, milyen nap is van, s magában mégiscsak örül hogy épp ma futottak össze.*

https://www.youtube.com/watch?v=Kg3fACgr3Wk
Jacob Stribog
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Vas. Feb. 14 2010, 21:03

*A kérdésre közelebb lépdel a lányhoz, miközben lassan megkerüli.* -Ha már hellyel kínálsz, nem utasíthatom vissza. *mondja, miközben az újabb dallamot hallgatja. Nem tudja, hogy mit is játszik a lány, ő nem ismeri ezeket a dallamokat, de annyira nem is művelt zenei téren, így ebben nincsen semmi meglepő. Minden esetre szépnek tartja a dallamot, így élvezettel hallgatja.* -Átlagos? *kérdezi, miközben egy halvány mosoly kerül az arcára.* -Remekül érzem magamat. Sikeresen kialudtam a fáradtságomat, tegnap repültem egy jót, ami kifárasztott, de mára friss vagyok, és teljesen fitt! *mondja, kissé kihúzva magát. Hát igen, az egy másik kérdés, hogy éjszakai repülés volt, és nappal aludt, mert ha éjszaka edz, az jobban hat rá, és nagyobb koncentráció kell hozzá.* -Te? Neked ennyire átlagos? *kérdezi, miközben jobb kezéből lerakja az aprócska csomagot. Tudta-e, hogy itt a lány? Nem. De remélte, hogy megtalálhatja, nemvéletlenül sétált el erre felé Éppen ezért, maga mögé rejtve az apró csomagot, egyik kezével babrálni kezd vele, miközben a lányt figyeli.*
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Vas. Feb. 14 2010, 21:12

*Csendben hallgatja a fiút, miközben tovább játszik. Miközben a fáradtságról esik szó, elmosolyodik, a repülésre viszont mintha halvány rémület csillanna meg a szemeiben. Na igen, őt nagyon nagyon szépen kell kérni vagy kényszeríteni hogy seprűre szálljon, előbb hajózik ki inkább a viharba az Adriára, ott kevésbé félne.* vagy úgy... akkor tartalmasan és számodra kellemesen telt a hétvége. Végülis nekem is , nemrég értem vissza, voltam otthon egy keveset, meglátogattam a családom, igazi olasz ebédet ehettem, színházban voltam, bálban voltam, ahol kívételesen nem nyelt el semmilyen víz vagy lába vagy föld vagy bármi.*Meséli, félig azért a dallamra figyelve, így a csomag már fel sem tűnik neki, csak az a finom édeskés illat, ahogy Jake leüll mellé.*

https://www.youtube.com/watch?v=iiqeEM7JPRo&feature=related
Jacob Stribog
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Vas. Feb. 14 2010, 21:17

*A lány tovább játszik, újabb és újabb dallamokat lejátszva, amit Jacob évlez, ez igaz, de nem bánná, ha a lány egy kicsit felé is figyelne, bár egyelőre erre nem sok esély van, zavarni meg nem akarja a lányt. Amikor az mesél az otthoni élményekről csak pislog, és elmosolyodik, egy kicsit.* -Vagyúgy. Igazi olasz ételt itt is ehetnél. Csak kérni kell a manókat, és szereznek. Bár, az otthoni föld íze gondolom más.. *teszi még hozzá, kissé elmerengve a szavak végén, egy kissé a semmibe is bámulva, elbambulva, majd megrázza a fejét, finoman, egy kicsit, hogy amgához térjen, majd véül ismételten a lányra néz.* -Van egy kis időd, amire abba tudod hagyni ezt az éteri muzsikát, vagy angyalok bíztak meg a végtelenségig való játékkal és gyönyörködtetéssel? *kérdezi egy sanda félmosollyal, közelebb hajolva a leányhoz.*
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Vas. Feb. 14 2010, 21:22

Áhh, az nem ugyan az... annak más az íze, abba benne van a konyha éneke, a szakácsok szeretete az ételek és a vendégek iránt.*Bólogat, ahogy a fiú fogalmaz, más az otthoni föld íze. Kissé szélesebben elmosolyodik, mikor a fiú újabbat kérdez.* Talán ennyire tetszik? pedig nem mondanám annyira... elképesztőnek, csak gyakorlás kérdése a dolog, meg, mint a főzésnél. a szereteté. Úgy lehet szerintem mindent jól csinálni, ha szereted azt tenni amit épp teszel.*Mondja s épp ekkor szólal meg az utolsó hang is, mely pár pillanatig még ott vibrál a levegőben. A lány halkan sóhajt egyet, majd ölébe ejti kezeit, s fejével Jake fele fordul.* Figyelek, drága Jake, mondhatni iszom szavaid.*Mosolyodik el, miközben a másik szemeit fürkészi.*
Jacob Stribog
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Vas. Feb. 14 2010, 21:32

*A hosszabb kifejtésre csak egy aprót biccent.* ~Az otthoni föld íze. Semmi több.~ *teszi hozzá gondolatban, majd az újabb kifejtős részre, és a szeretet túlságosn felmagasztalására csak elfordítja a tekintetét, és végignéz a hangszereken, valamerre el, messze, miközben a lány szavait hallja, de tekintete, figyelme már nem annyira van ott..* -Pedig majdnem teljesen olyan szép A gyakorlás pedig.. A te szíved minden esetre benne hallom. *mondja, miközben visszanéz a lányra, majd, amikor az leüti az utolsó hangot, aztán felé figyel, akkor a fiú elmosolyodik. Még mindig azzal a valamivel babrál.* -A szavaimat? Világértse! Nem olyan kellemes, nem nektár az, hogy innod kellene. *mondja egy félmosollyal, egy ideig a lány szemeit fürkészve, majd végül elfordítja tekintetét, és előhúzza az ajándékot. Egy kisebb csomagnyi, vörös dobozos bonbon, lila szalaggal átkötve, a színpasszolás egészen ízléses.* -Nem nagy ajándék, és eléggé sablonos is, de én szeretném, ha elfogadnád. Próbáltam kitalálni, milye csokit szeretsz, meglátjuk, sikerült-e, vagy még keveset tudok rólad. Boldog Valentin Napot. *mondja, miközben enyhe félszegséggel, de átnyújtja a lánynak a csomagot.*
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Vas. Feb. 14 2010, 21:38

*csak csendben figyel a fiúra, miközben bólogat.* Igen ebben van valami, de gondolom ez meg rád igaz ha például repülsz.*Mondja a zongorás megjegyzésre utalva. Aztán elmosolyodik.* lehet hogy nem vagy olyna ékes szóló, mint egykor volt mondjuk... Cicero, de attól még nagyon is érdekel, maradjunk ennyiben és ebben nem vitatkozok.*Feleli, majd figyel, s ekkor kerül elő az édesség a lila masnival. Kicsit meglepődik, de aztán elmosolyodik, s megöleli a fiút.* Köszönöm szépen. De, ha már Valentin nap, ragaszkodok hozzá, hogy velem együtt egyél belőle te is.*Mondja, s finoman lefejti róla a lila szalagot, azt biztos elteszi, emlék, meg amúgy is a lila az egyik kedven színe. Óvatosan kinyitja a dobozt, s az ölébe veszi, majd egy kisebb csokit vesz ki belőle, aminek a közepén egy egész szem mogyoró van, s jóízűen enni kezdi. Láthatóan az édesség remek választás volt, legalábbis a lány szereti, bár lehet, nem csak azt ^^*
Jacob Stribog
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Vas. Feb. 14 2010, 21:53

-Ha érdekel, hát legyen. *mosolyodik el, a repülsére nem is mond semmit. Maga sem tudja, hogy az neki éelt-e, vagy egyszerűen munka, ebben az egy kérdésben erőteljesen nem tud dönteni, és bizonytalan, így nem is válaszol rá. Aztán hirtelen emgölelik a nagy gondolkozásában, mire szorosan magához húzza a lányt, és elneveti magát egy cseppet, miközben elengedi a leányzót.* -Legyen. Ha ennyire szeretnéd, akkor lehet az, hogy eszek belőle. De te eszed a többet, mert tiéd az ajándék, és tié az első falat joga, ahogyan az illik. *mondja, miközben figyeli reménykedő szemekkel a lányt. Látva, hogy ízlik neki a csokoládé, felsóhajt, megkönnyebbülten, és ő is vesz egy szemet magának.* -Örülök, hogy ízlik. *mosolyodik el, majd bekapja a csokit, és alaposan megrágva lenyeli azt. Most aztán elégedett magával.*
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Vas. Feb. 14 2010, 22:09

Úgy legyen!*S úgy is lesz ahogy a mogyorós csokit enni kezdi csendben a másikkal. Csak hunyorog a másikra, ahogy most mosolyogni nehéz, tekintve hogy éppen rág, de azért csak lenyeli végre a falatot.* kedves tőled, hogy gondoltál rám. Talán a rajz miatt?*Érdeklődik s vesz egy újabb csokit, miközben a másikra figyel.* Egyébként még mindig tartozol, ugye tudod.*Mondja inkább pajkosan semmint követelőzőn, távol álljon tőle, de azért pimaszul mosolyogni próbál hozzá. Majd ha Jake is lenyelte a csokit, és hagyja akkor Via választ helyette s a szájába adja ^^.*
Jacob Stribog
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Vas. Feb. 14 2010, 22:12

*Csak figyeli a lányt, aztán, amikor emghallja a szavakat, akkor kissé, halványan elpirul. Alig érezhetően, alig láthatóan.* -Nem csak a rajz miatt, az a helyzet.. DE az is szerepet játszik benne. Valahogy, sokat gondoltam rád, így most is megtettem. *mondja eléggé zavartan, majd, amikor a lány szavait hallja, mely szerint tartozik még neki, felemeli az egyik kezét, ezzel jelezve, hogy nem csak ő tartozik, de a lány is neki, amikor a lány egy csokit ad a szájába. Természetesen nincs ellenére, sőt, még élvezi is a dolgot, és csak szemeinek csillogása, meg a halvány félmosoly mutatja, mennyire rül neki, meg persze a kezét is leengedi.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   

Hangszerek barlangja
Vissza az elejére 
3 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next
 Similar topics
-
» [Játékos Küldetés] A Mantikor barlangja