Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Szeptember 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

Hangszerek barlangja

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 24

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Vas. Feb. 14 2010, 22:17

Mi a helyzet?*Kérdez rá gonoszul a félbe hagyott mondatra, miközben tovább majszolja az édességet, ezt neked vércukor ^^.Mikor a fiú felemeli a kezét, jelezvén hogy közbe akar szólni, kissé felvonja vidáman a szemöldökét, bár hamar le is hanyatlik az a kéz. Via azonban utána nyúl, s ujjait a másikéval összekulcsolja majd jelentőségteljes pillantást vet a másikra.* De..?*Na igen, hiszen a kéz felért egy DE közbeszólással az imént, s most ennek tartalmára kíváncsi, hogy mivel is tartozik tulajdonképp. Bár nem különösebben zavarja ez sőt, mosolya csak még szélesebb lesz a gondolatra, s türelmesen várja a választ Jaketől, miközben zöld szemeit fürkészi.*
Vissza az elejére Go down
Jacob Stribog
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 103
Csatlakozás : 2009. Dec. 26.

Rangok
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Vas. Feb. 14 2010, 22:28

*A kérdésekre csak elpirul egy cseppet, és egészen összezavarodik, miközben a lány még a kezét is összekulcsolja az övével, mire csak összerezzen, és egy kissé zavart mosoly kúszik fel az arcára.* -De.. *próbál meg belekezdeni, majd csak elmosolyodik, és egy kicsit közelebb hajol a lányhoz.* -Az a helyzet, hogy nem csak a rajz miatt, hanem egyszerűen miattad. Gondoltam rád, mert sokat gondolkoztam rajtad, mert sokat jártál az agyamban, és.. Talán nem mondok nagyon új dolgokat, ha arra akarok kilyukadni, hogy, mondhatni. Vonzódom hozzád. Azt hiszem, szeretlek.. *mondja, miközben zavartan simít végig a lány kezén, amelyiket összekulcsolták éppen.*
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Vas. Feb. 14 2010, 22:36

Signore!*Szalad ki a száján olaszul a lánynak, s mondhatni a feje búbjáig elvörösödik Jake szavai hallatán, de azért a mosoly a világért sem hervad le az arcáról, éppen most nem.Helyette Óvatosan lecsukja a zongora tetejét s oda átrakja az édességes dobozt, hogy le ne essen az öléből, majd újra Jake fele pislog majd közelebb hajol hozzá, s finoman végigsimít az arcán. Vesz még egy utolsó lélegzetet kissé talán izgatottan, majd egészen közel hajol hozzá, mígnem az ajkuk végül lágy csók formájában összeér. Keze eközben a fiú nyakára vándorol, hogy átkarolja, miközben a másik még mindig össze van kulcsolva.*

fagy
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 25

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Márc. 02 2010, 02:03

*Mivel a mai estére nincs semmi programja, aludni pedig ilyenkor még úgyse tudna, így Josh úgy döntött, ismét lenéz kicsit a Hangszerek barlangja nevű terembe, hogy zenélgessen egy kicsit. Öltözete így igen egyszerű, egy fekete farmer, szürke ujjatlan póló és sportcipő. Ennyi bőven elég egy kis zenéléshez. Miután szobáját elhagyta, léptei egyenesen az első emeleti folyosóra vezetik, ahol az említett terem felé halad. Pár perc kell mindössze és már meg is érkezik, így benyit az ajtón és természetesen nem éri meglepetésként, hogy a terem üres. Ilyenkor nem sok embernek jut eszébe zenélgetni, de hát szerencsére nagyjából hangszigetelt a szoba, így nem túl hangos a kiszűrődő zene vagy éppen zaj, ráadásul a tornyokig már biztos nem jut el, így hát miért ne jönne ide, ha éppen ahhoz van kedve. Miután besétál a terembe körbepillant. Ahogy végigsétál a rengeteg hangszer között, újjait végighúzza rajtuk, hisz nagyon szereti őket. Közel áll a szívéhez a zene, több hangszeren is játszik, ezért is van most itt. Van itt minden, a csellótól a dobig, de ő most egy gitárhoz sétál oda. Felemeli, majd kicsit szemügyre veszi, aztán a nyakába akasztja. Odasétál az egyik erősítőhöz, amire rá is csatlakoztatja a hangszert, majd meg sem áll az ablakig. Telihold van, így kellemes fényt ad a helyiségnek. Josh fel is pattan és az ablakpárkányon helyezkedik el és lassan pengetgetni kezd. Az elején még csak szórakozásból játszik, semmi konkrét témát, majd végül belekezd egy számba, méghozzá az Aerosmith Crazy című számába. Most nem csak gitározza, hanem énekli is, hisz hangja sem rossz, most pedig főleg elengedheti magát, hisz senki nincs a közelben.*
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Márc. 02 2010, 02:39

*Ismét eljött egy unalmas éjszaka, amikor a leányzó nem igazán tud mit csinálni, így egy kis sétára indul a kastélyban. Már az első napokban felfedezett minden helyet, így most céltalanul kóborol tovább, de ez nem is zavarja, valahol majd biztosan kilyukad. Öltözete egyébként most egy hófehér sportcipőből, egy fekete hosszú nadrágból és egy fehér kis topból áll, nyakában pedig egy medál lóg, amit anyukájától kapott. Haja most kissé hullámosan omlik vállaira, de ezt nagyon is szereti, hiszen jól áll neki, legalábbis úgy sejti. Ahogy az első emeletre él, furcsa hang üti meg a fülét, így egy ajtóhoz sétál, majd lassan benyit. Amint meglátja Josht, igen csak meglepődik, de arcára mosoly kúszik. *
~ Nocsak, nem is tudtam, hogy tud énekelni. ~ *bizony a fiú hangját fel se ismerte így. Lassan besétál, majd becsukja maga mögött az ajtót és csöndben marad addig, amíg a fiú nem végez a számmal. Amikor viszont vége, nagy tapsolásba kezd, majd vidáman ugrál oda az ablakhoz.*
- Nem is tudtam, hogy énekelsz. Amúgy szia. *köszönti mosolyogva, majd nem is vár semmit, felmászik a fiú mellé a párkányhoz.*
- Mit csinálsz te itt ilyenkor? Csak nem sentineli feladatodat végzed? *kérdi most már vigyorogva, majd kitekint az ablakon. *
- Olyan gyönyörű a kilátás. Imádok itt lenni. *néz most már vissza a zöld szempárba, majd kíváncsian előre nyúl, a húrokhoz és meghúz párat. *
- Soha nem tudtam gitározni, valahogy távol áll tőlem. Ellentétben a zongorával. *veszi el most már kezét és pillant a fekete zongorára. Na, most új dolgot tudott meg róla Josh, de ez nem is baj.*
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Márc. 02 2010, 03:05

*Miután a srác megérkezett a zeneszobába és magához vett egy gitárt, egyenesen az ablakpárkányhoz sétál, ahová felül, majd az elején kibámul a messzeségbe és csak játszadozik a húrokkal, majd végül a hangok egy ismert dallamot kezdenek formálni és Josh belekezd egy szép szám eljátszásába. Mivel a hangja sem nevezhető rossznak, így énekkel is kíséri a számot. Szemeit lehunyva, teljesen átadva magát a zenének játszik a gitáron. Szereti ezt a számot és valahogy a körülmények most ezt hozták ki belőle. Mivel szemei csukva vannak, az erősítő pedig nincs annyira lehalkítva, így meg se hallja, hogy valaki belépett az ajtón. Egészen a szám végéig fogalma sincs róla, hogy már nincs egyedül, így amikor a dal a végéhez ér és a gitár elhalkul, ő is csak lehajtja a fejét, de ekkor meghallja a nagy tapsolást, így szemei felpattannak és hirtelen fordul az ajtó felé. Ekkor látja meg, hogy Michelle áll az ajtóban, valószínűleg ő volt a rögtönzött közönsége. A lányka köszön neki, majd a tőle megszokott ugri-bugri stílussal megy oda a sráchoz és fel is pattan mellé a párkányra.*
-Szia. Hát te? *kérdi meglepettségében a srác, majd a mondat első felére csak mosolyog.*
-Sok mindent nem tudsz még rólam. *mosolyog Josh Michellere, majd az újabb kérdésre kicsit felnevet.*
-Hát, nem tudom, mennyire nevezhetném sentineli feladatnak. Amúgy ilyenkor még nem nagyon tudok aludni, így gondoltam lejövök ide zenélgetni. De nem gondoltam, hogy valaki ki fog lesni. *vigyorog a lányra, hisz tényleg meglepte, hogy most itt látja. Ezután Josh is az ablak felé fordul.*
-Gyönyörű bizony. Én is örülök, hogy itt tanulhatok. Jobb helyre nem is kerülhettem volna. *mondja s az utolsó mondatnál már a lány szemeibe pillant, hisz ezzel rá is gondol. Ezután a kis kékszemű a húrokkal kezd játszadozni, így Josh csak a gitárra pillant, majd miután Michelle ismét megszólal megint csak szembenéz vele.*
-Én nagyon szeretem. Meg a dobolást is. A vonós hangszerekhez viszont sajnos csak keveset értek, pedig a csellóért még megőrülök. *mondja a srác, majd meglepetten pillant a lánykára.*
-Tudsz zongorázni? *kérdi és ő is a nagy fekete hangszerre pillant.*
-Bemutatod a tudásod? Te már hallottál engem, most én jövök. *mosolyog kedvesen a srác, majd benyúl a felsője alá a nyakánál és előhúzza a nyakláncot.*
-Hordom ám. Mindig rajtam van, amióta megkaptam. *pillant hálásan először Michellere, majd a medálra s végül ismét a lánykára.*
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Márc. 02 2010, 03:28

*Josh egészen addig nem veszi észre a lánykát, amíg véget nem ér a szám és Michelle nem kezdi el felhívni magára a figyelmet, tehát nem tapsol. Hamarosan viszont a leányzó ott terem a fiú mellett, majd vállat is von a kérdésre.*
- Éppen erre jártam. Tudod, szoktam sétálgatni esténként és most itt kötöttem ki. De ha zavarok, elmehetek ám. *mosolyodik el, majd nekidől az ablaküvegnek. *
- Bizony, még sok új dolog van, amit nem tudok rólad, de szerintem egész jól haladok. *a mosolya most már kiszélesedik, majd az óceánt és a sziklákat kezdi el figyelni, viszont Josh szavai hallatán ismét szembefordul a fiúval.*
- Ne mondj már ilyet. Máshol más tetszene neked, most meg pont engem szúrtál ki. *vigyorodik el, majd a hangszerekről kezdenek el beszélgetni és bizony Michelle elmondja Joshnak, hogy nagyon is ért a zongorához, azaz ennyire nem fejti ki, de igazából ügyesnek mondható.*
- Persze. *bólint rá, majd leugrik a párkányról és amikor a srác előveszi a nyakláncot, csak elmosolyodik.*
- Ez aranyos. Örülök ám, hogy tetszik. *mosolyodik el, majd a zongorához sétál és először csak elhelyezkedik, majd pár billentyűt lenyom, bemelegítésképpen és utána a fiúra pillant.*
- Régen zongoráztam már, tehát nézd el nekem. *mondja kissé komolyabban, majd egy lassú, igen csak szép számba kezd bele. Furcsa dallama van, de valamiért még is egyedinek mondható. A zene bejárja az egész szobát és minden hang tökéletesen hangzik. Ha Josh rá szeretne jönni, hogy mi ez, bizony nincs rá sok esélye.*
- Én írtam. *mondja a másikra nézve, de még nem ért véget a szám, még mindig járnak a füge ujjak.*

//fagy//
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Márc. 02 2010, 20:59

//olvad//

-Szóval épp erre jártál, mi? Épp ott, ahol én játszogatok. *mosolyog a srác, bár ő is csak véletlennek gondolja a találkozást, de egy picit jó heccelni a lányt. Az utolsó szavakra viszont Michelle keze felé nyúl és meg is fogja.*
-Dehogy mehetsz. Azt hiszed, hogy ilyen könnyen elengedlek? Örülök, hogy látlak. *mondja őszintén a srác. Szívesebben találkozna sűrűbben a lánnyal, de úgy tűnik, hogy amíg nem dől el, hogy hányadán is állnak, be kell érnie annyi találkával, amennyi összejön.*
-Valóban, jól haladsz és remélem, hogy majd az igazán személyes dolgokat is megismerjük egymásban. *a mosolyt ő is viszonozza, majd a lányka szavaira sóhajt egyet.*
-De mint azt tudjuk, én itt vagyok és te is itt vagy, szóval csak te kellesz. *magyarázza egy kis mosoly mellett Josh, majd a hangszerekre terelődik a szó, pontosabban arra, hogy ki min játszik. Miután a fiú megtudja, hogy Michelle tud zongorázni, kapva kap az alkalmon és megkéri egy kis rögtönzött bemutatóra, amire szerencsére a lányka rá is bólint.*
-Remek. Kíváncsi vagyok, mennyire tudsz játszani. *csillan fel a fiú szeme, hisz ezt a tudását eddig elrejtegette előle Michelle. Amikor a lányka a zongorához sétál Josh is felkel és közelebb megy, majd le is ül az egyik székre, közel a hangszerhez. Michelle szavaira csak ösztönzően bólint egyet és várja, hogy meghallja a játékot. A kezdő hangok felcsendülnek, majd a leányzó egy különös, de szép lassú számot kezd el játszani. Nagyon érdekes a stílusa, Josh még sohasem hallotta ezelőtt ezt a számot, ami hamarosan ki is derül, hogy minek köszönhető.*
-Te írtad? Ejjha. *bólint elismerően a srác.*
-Nagyon szép. Nem megszokott, de éppen ezért tetszik. *feleli, majd csendben marad a szám végéig, nem akarja megzavarni Michelle zongorajátékát.*
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Márc. 02 2010, 22:33

- Hát ha hiszed, ha nem, igen. Szoktam mászkálni, elég sűrűn. *bólogat is hozzá, hiszen tényleg ez az igazság, ő aztán nem követte a fiút, még csak az kéne, hogy fusson Josh után és neki is szépen megnőjön az egója, ami azért van, azt be kell ismerni, bár nem akkora, mint Troynak. De azért megjegyzi a fiúnak, hogy ha zavar, akkor elmegy, nem zavar, viszont nem indul meg, sőt, ennek ellenére a srác még is megfogja. Így lenéz kezére, majd Joshra és halványan elmosolyodik.*
- Tudom, hogy tőled nehezen lehet elszabadulni. *vigyorodik el lassan, majd halkan sóhajt egyet, amikor meghallja a másik szavait és a zöld szemekbe néz.*
- Csak én... te tényleg nagyon kitartó vagy. *lassan elveszi kezét a másikéból és leugrik az ablakpárkányról, majd odasétál a zongora mellé és le is ül elé. Egy kis bemelegítés után viszont belekezd egy lassú számba, mely nem fájdalmas, inkább nyugodt és harmónikus, még se vidám, majd megjegyzi Joshnak, hogy ezt bizony ő írta.*
- Köszi. *mosolyodik el, miután a szám véget ér, majd felkel és a másikra pillant.*
- Most többet nem szeretnék zongorázni, ahhoz már késő van. *neki hangulat kell a zenéhez, de ezt most nem szeretné így kifejteni, tehát egyszerűbb másra fogni a dolgot. *
- Nincs kedved sétálni egyet? Csak itt a kastélyon belül, mivel nem öltöztem túl és mint látom, te se, félő, hogy megfagynánk. *mondja kissé oldalra döntött fejjel, majd megindul az ajtó felé, hiszen szinte biztos, hogy Josh vele tart majd. *
- Na, gyere, menjünk. *int fejével az ajtó felé, majd keze már a kilincsen is van és ha nem lesz visszatartva, akkor el is hagyja a szobát.*
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Márc. 02 2010, 23:39

-Elhiszem, mivel ismerlek. *mondja helyeselve a srác, hisz tudja, hogy Michelle egy kis örökmozgó, ahogyan jómaga is. Nem éppen a szobájában kuksolós fajta. Nem is lenne jó sentinel, ha az olyan lenne. Amikor Josh megfogja a puha kezet, a lányka is odapillant és mond pár szót.*
-Annyira szabadulni akarsz? *kérdi kissé oldalra döntött fejjel, majd pedig Michelleről kezdenek beszélni.*
-Az bizony. *bólint egyet a srác őszintén egy kis mosollyal megfűszerezve. Ezután jöhet a rögtönzött zongoratudás bemutató, ami igencsak jóra sikerül, főleg, hogy kiderül, a hallott számot Michelle írta. Nagyon érdekes, így Josh csak annyira zavar bele, míg elmondja, hogy tetszik neki, majd a végéig csöndbe burkolózik. Amikor a lány a műve végére ér Josh is tapsolni kezd.*
-Ez nagyon szép volt. Ügyes vagy. *mondja, majd a szavakra elfogadóan biccent.*
-Renben van, ahogy érzed. De tényleg jól játszol. *amikor a leányzó említette, hogy zongorázik, Josh nem gondolta, hogy ilyen jól és hogy még saját szerzeménye is van. A kérdésre felkapja a fejét, majd vállat von.*
-Miért is ne? *azzal feláll a székről és megindul az orosz lány után az ajtó irányába.*
-Na és merre szeretnél menni? *kíváncsi rá, hogy Michellenek van-e valami konkrét célja vagy csak úgy sétálgatnak a folyosókon.*
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Márc. 02 2010, 23:58

*A fiú megfogja a kezét, a leányzó pedig tesz egy kis megjegyzést, majd meghallja a kérdést és a fiú szemeibe néz.*
- Nem tudom... *mondja meg az őszínte választ, hiszen valóban fogalma sincs róla, hogy mit szeretne és ezzel már egy jó ideje így van. Lassan inkább lemászik az ablakból, majd a zongorához ül és egy saját szerzeményt kezd el előadni a fiúnak, aminek végén hallja is a tapsot, mely oly nagyon hasonlít a nemrég történt belépőjéhez, hiszen ő is tapsolt Joshnak.*
- Örülök, hogy tetszett. *mondja mosolyogva, majd egy ötlettel áll elő, mi szerint menjenek valamerre, ami a kastélyon belül van, de hogy pontosan hova is, arról fogalma sincs jelen pillanatban, de majd csak találnak egy közös nevezőt, ahova mindketten szívesen elnéznek.*
- Nincs ötletem. *mondja őszíntén, majd kilép a folyosóra, most már biztosan Josh kíséretében, majd kicsit megáll és a fiú felé fordul.*
- Josh, nekem semmi ötletem sincs. *mondja szépen nézve a fiúra, várva tőle a megváltó ötletet, majd odasétál a falhoz és nekiveti hátát, majd behunyja szemeit és sóhajt egyet.*
- Nem tudok mit kezdeni magammal, ilyen is ritkán van. *nyílik ki lassan a kék szempár, ahogy ismét a fiút figyeli. A folyosó üres, bár ez nem meglepő, hiszen ilyenkor nem szoktak mászkálni errefelé, legalábbis nem sűrűn.*

//fagy//
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Márc. 09 2010, 19:35

//olvad//

*Miután Josh megfogja a lány kezét, fel is tesz neki egy kérdést, bár nem éppen erre a válaszra számít és kicsit rosszul is esik neki, így szemeit egy pillanatra le is süti, de a lányka ekkor már le is pattan mellőle és a zongorához ül. El is kezd játszani egy szép számot, amiről a végén kiderül, hogy ő maga írta, majd úgy döntenek, ideje továbbállni és kicsit sétálgatni. Még bent megkérdi a fiú, hogy merre menjenek, de a lányka nem tud mivel előállni és ez így marad azután is, hogy kiérnek az első emeleti folyosóra. Michelle itt ismét elmondja, hogy ő ötlettelen az este folytatását illetőleg és szépen néz Joshra, hátha neki van valami tippje, majd még egy rövidke mondatot hallat.*
-Igazából én se tudom, merre is mehetnénk most. Egy kicsit zenélni volt kedvem, az megtörtént, de a folytatáson nem gondolkodtam. De ha ennyire nincs semmi ötlet, akkor talán vissza kéne mennünk a szobáinkba aludni, hisz már későre jár és talán azért nem tudunk kitalálni semmit. *von vállat a fiú, ezzel úgymond egy ötlettel előállva. Kicsit érzi is, hogy fárad, bár Michellel mindig szívesen van együtt, de most valamiért tényleg úgy tűnik, hogy nem tudnak mit kezdeni magukkal.*
-Vélemény? *kérdez rá, hisz ettől függ a folytatás.*
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Márc. 09 2010, 19:49

*Miután kiérnek a folyosóra, a fiú felé fordul és közli vele, hogy bizony most semmi ötlete sincsen és valóban nem tudja, hogy mit kéne csinálniuk, lehet, hogy el kellene válniuk és visszatérniük a szobájukba, de ez még is furcsa Josh szájából.*
- Azt hittem, hogy magadhoz invitálsz, na de akkor legyen, irány a szoba, szia. *int a fiú felé, majd úgy tűnik, hogy szépen ott is lesz hagyva Josh, mivel Michellenek futni támad kedve. Ő még nem fáradt, de azért még is visszatér a déli toronyba, hiszen valamit majd csak tud kezdeni magával az este hátralevő részében, Joshhal meg úgy is még sűrűn össze fognak futni, ahogy azt általában szokták. Így hát néha hátrapillant, hogy merre is jár a sentinel fiú, majd a csigalépcsőkhöz érve még egy "jó éjt" elhangzik a szájából és már lépked is fel a lépcsőkön, egyenesen a szobájába.*
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Kedd Márc. 09 2010, 19:56

*Mivel egyikőjüknek sincs ötlete, hogy merre is menjenek tovább és a fiú kezd is kicsit fáradni, úgy dönt, most kivételesen felajánlja, hogy menjenek a szibáikba és pihenjenek le. Úgy tűnik, hogy a lányka viszont meglepődik ezen.*
-Tudod, elég hosszú volt a mai nap és elfáradtam. Nem hiszem, hogy sokáig fent tudnék még maradni... *mond egy félig igaz magyarázatot a srác. Az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy az előbb Michelle még azt mondta, nem tudja, szabadulni akar-e Joshtól, így most nem is jutott eszébe, hogy áthívja a lányt, nem gondolt rá, hogy Michelle rábólintana. De úgy tűnik, hogy nem lett volna elutasítva, bár tényleg fáradt, így most nem korrigál, csak ő is elköszön.*
-Szia és neked is jó éjt! *szól még Michelle után mosolyogva, majd ő csak simán lépkedve megy vissza a szobájába, nincs annyi plusz energiája most, mint a kis kékszeműnek.*
Dyliah Zahira
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás : 2009. Dec. 15.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Csüt. Márc. 11 2010, 20:59

*Mióta megszerezte hőn áhított hegedűjét, minden szabad percét hegedűtudásának csiszolgatására áldozza, így már egész szépen el tud játszani hosszabb darabokat is. Legújabb tudomány azonban szobatársait nem nyűgözi le annyira, mint az albínó leányzót, így a lányok nyomatékos kérésének eleget téve inkább az erre kijelölt teremben gyakorolgat. Egy elegáns fekete ingben, valamint egy hosszú, földig érő csipkeszoknyában vonul be a hangszerek birodalmába, azonban a teremben hivalkodó zeneszerszámokra ügyet sem vet; hisz úgy sem körözheti le egyik sem az ő pompás hegedűjét. Gyakorlott mozdulatokkal neki is veselkedik a hangolásnak, majd egy lila mappából elővesz néhány kottát is. Egy kutató pislantás következtében elő is áll az alacsony lánykához remekül passzoló kottatartó, ami Dyliah elé pattogva haptákba vágja magát, majd kikapja a lány kezéből a kottákat, hogy elhelyezze a hófehér lapokat a lány által a kottatartó orrának titulált kitüremkedésen. Dyliah elégedetten szemléli a precízen elhelyezett lapokat, majd bemelegítés gyanánt belekezd egy lassú, kissé szomorkás melódiába.*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Csüt. Márc. 11 2010, 21:15

* Unalomból űzi csupán a folyosón való téblábolást, miközben tekintete a sötét tengert fürkészi. A leányzó vacsora után érkezett a folyosóra s egy kipárnázott párkányon ücsörögve bámul kifelé. Nem gondol most semmire, valahogy nem is akaródzik neki, így csak néz ki jelenleg bamba fejéből. A napja a szokásos tanulással indult majd egy kis külséta a kikötő környékén egy kis csónakázás után. Egy unott csütörtöki nap, de hát ma igazán nem volt semmihez kedve.
Most is csak azért mászik le a párkányról mert egy dallamra lesz figyelmes, kicsit szomorkás, mélabús a hangzása, de mivel nem észlelt mozgást a folyosón - lehet tényleg erősebben bambult a kelleténél - így kíváncsisága hajtja ki is okozza eme hang forrását. Egy terem ajtaja elé érve felpillant ~ Hangszerek barlangja ~ érdekes hogy eddig fel sem tűnt neki, de most kapva kap az alkalmon s benyit. Eleinte senkit nem lát, de amint jobban kitárja egy látásból ismerős alakot pillant meg Dyliah személyében. Nem zavarja meg, az ajtófélfának támaszkodva hallgatja e szomorkás hegedülést.*
Dyliah Zahira
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Csüt. Márc. 11 2010, 21:38

*Lassan végére ér a darabnak, hála a engedelmes kottatartónak, ami közbe-közbe megfordítja a lapokat, hogy a hátoldalon lévő írásjelek is megelevenedhessenek. A melódia hangulatához mérten a hegedűn egy haldokló, bíbor virág jelenik meg, ami a dallam végére elhullajtja megfeketedő szirmait. A pillanatnyi technikai szünetben Dyliahnak van ideje észlelni a tarkóján lévő apró pihék felborzolódását, ami nem jelenthet mást, mint hogy titokban figyelik őt. Óvatosan körbepillant az első látásra néptelen teremben, mert mikor bevonult a hangszerbirodalomba, ezt éppen elfelejtette. Ekkor veszi észre az ajtókeretnek támaszkodó lányt, aki minden bizonnyal utána érkezett, így erkölcsi kötelessége lett volna köszöntenie őt, még ha csak látásból is ismerik egymást. Eme kihágást azonban kivételesen némi átgondolás után figyelmen kívül hagyja, ugyanis a lány feltehetően azért nem köszönt, mert nem akarta megzavarni a művészlelkű lányt.*
- Üdv, Dyliah vagyok.* fordul az ajtókeretet támasztó lány felé, majd hogy ne csak álljanak és bambán bámulják egymást, nagyvonalúan int neki, hogy kerüljön beljebb.* - Ha nem idegesítelek, akkor nyugodtan foglalj helyet valahol…Úgysem játszottam még közönség előtt, leszámítva persze a szobatársaimat.* fintorog egyet színpadiasan, majd bemelegítő ujjgyakorlat gyanánt belekezd egy jóval vidámabb, játékosan szaladgáló , rövidke dallamba. Csak az után fordul ismét a lány felé, hogy a hangszerről eltűnik a színes labdákkal dobálózó bohóc, így visszanyeri hétköznapi álarcát.*
- Te tudsz valamin játszani?* érdeklődik felcsillanó szemekkel, a teremben porosodó hangszerkupac felé intve.*- Játszhatnánk mondjuk valami kánonfélét…* töpreng kottái közt lapozgatva, bár ha a lány nem képes többre, mint szimpla füttykoncertre akkor igazán felesleges szétzilálni a műfaj, hangulat és nehézség szerint sorba állított darabokat.*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Csüt. Márc. 11 2010, 22:01

* Ez a darab igazán illett most jelenlegi hangulatához, szinte tetszett neki a lány játéka, ám igazán ő nem ért hozzá. Fogalma sincs jól játsza e vagy sem, neki akármilyen is bejön most. Aztán egy jobb pillanatában lehet hogy nem de ez most nem érdekes. A végén látja hogy fekete szirmok jelennek meg, eddig nem látta virágot, mert hátulról leste a lányt, így csak mikor testét simogatva hullottak le a földre fedezte fel. Amint abbahagyta közelebb lépett hogy tudassa nincs egyedül s egy pár szót is szólott volna, de a lány megelőzte, úgy tűnik észlelte jelenlétét. *
- Helló...én Jasmine vagyok. Nem akartalak megzavarni. Igazán jó volt hallgatni. * szívből szólott nem is hantázott, az intésre lassan a lány közelében lévő székhez lépkedett, miközben tekintetével a sokrétű hangszereket pásztázza. Sosem gondolkozott azon, hogy neki is kéne konyítani valamelyikhez, sosem érezte szükségét. Így ha már marad a lány miatt teszi az ismerkedés gyanúja áll fent, hisz annyiszor látta már órán s a bálon is sikerült együtt elszenvedniük a hárpiák karmolásait, nem áll ellen annak hogy megismerje a lányt. Ha ő sem akkor fél siker.*
- Áh dehogy zavar. Bár ne számíts tőlem a kritikára, kínai nekem ez az egész dolog. * nem mintha el kéne fogadnia tőle, ő csak tisztázza a körülményeket. Egy újabb számára pattogósabb, vidámabb játék fültanúja lehet, az előbbi valahogy jobban tetszett mai borús lelkének, de hát ez van. Gyakoroljon csak őt nem zavarja. A kérdésre sóhajtva megrázza a fejét, nem mintha bánná, csak reflexszerű.*
- Nem igazán. Jobban mondva ujjal sem érintettem soha egyiket sem, nem hogy egy fülnek tetsző dallamot préseltem volna ki akármelyikből is. * így a kánon nem fog összejönni, ellenben a csevegés folytatódhat ha nem bánja.*
- Mióta hegedülsz? * kérdezi felpillantva rá miközben a kották között lapozgat a lány.*
- Más hangszeren is tudsz játszani? * körbepillant a helyiségben itt minden féle akad, még olyan is amit fel sem ismer,na de erről senkinek sem kell tudni. *

Fagy
Dyliah Zahira
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Pént. Márc. 12 2010, 19:52

// Olvad //
*A köszöntése nyomán felhangzó bemutatkozásra csak biccent egyet. Neki is ismerős ám a lány, valóban sokszor találkoztak, így esedékes volt, hogy végre megismerjék egymást.*
- Örülök, hogy megismerhetlek. Nem zavartál meg, éppen végére értem ennek a darabnak.* pillant elgondolkodva mappájára, hogy vajon a másik kedvencét elhozta-e magával. Ekkor éri utol Jasmine utolsó mondata, mely hatására haloványan elmosolyodik.* - Ez igazán kedves tőled. Sajnos eddig nem sikerült túl sok dicséretet begyűjtenünk.*fintorog, majd szeretetteljesen megcirógatja a hegedűt, megmagyarázva ezzel, hogy nem skizofrén, csak az átlagosnál több figyelmet szentel hangszerének. Majd beljebb invitálja a lánykát, aki őszinte örömére továbbra is hajlandó megtisztelni a jelenlétével, még ha nem is járatos a hangszerek világában.*
- Nem baj, úgysem tűröm valami jól a negatív kritikát…*fintorog mosolyogva, mert iménti megállapítása nagyon is igaz: eme tulajdonsága egyértelműen a gyenge pontjait erősíti, bár erről a lánynak nem kell tudnia, elvégre az ilyesmit nem bölcs dolog csak úgy elkottyantani.*
- Hmm, nagy kár..*kommentálja a lány hangszertudására vonatkozó fejtegetést, bár már Jasmine tulajdon képen már az első mondatával megadta a választ erre a kérdésre is. Mivel hogy úgy látszik, kánonozni nem nagyon fognak ebben az életben, Dyliah maga alá teremt egy széket, hangszerét óvatosan visszahelyezi bársonnyal bélelt tokjába, majd egy bosszús sóhaj kíséretében nekiáll újrakategorizálni kottagyűjteményét.*
- Pár éve kezdtem, úgyhogy most már el tudok játszani érdekesebb darabokat is, mert őszintén szólva már kicsit untam a ti ti-tá gyakorlatokat.* felel engedelmesen a feltett kérdésre, majd kap egy újabbat, csak hogy addig se unatkozzon, míg kottát válogat.* - Sajna nem, de egyelőre van még hegedűből is mit tanulnom. Aztán ha majd azt tökélyre fejlesztettem, akkor jöhet a következő.* pillant derűsen a hangszerkupacra. Így első ránézésre mindegyik szimpatikus neki, amiben akár a legcsekélyebb nehézséget is fel véli fedezni, noha van még elég ideje eldönteni, melyik zeneszerszám titkait kutassa fel a jövőben.*
- Kérdeznék valamit a bállal kapcsolatban…* fog bele pillanatnyi habozás után, mert a különböző jelmezek miatt csak homályosan emlékszik a lány alakjára, és az azon az estén betöltött szerepére.*- Szóval amikor visszajöttünk, és Tom ott feküdt…* még ennyi idő múlva sem bírja érzelemmentes, tárgyilagos hangon előadni a fiú halálát, így pár percre szüksége van ahhoz, hogy összeszedje gondolatait* - Miután elmentem, mi történt pontosan? Hogy szereztétek vissza a …szívét?* nyel egy nagyot, hogy hangja lehetőleg ne remegjen annyira, hogy kavargó érzelmeit elárulja a lánynak. Igazság szerint a bál óta hegedül éjt- nappallá téve, hogy némileg rehabilitálja csapzott idegeit. De mivel nem ismer minden részletet, nem bírja fékezni kíváncsiságát, így előhozakodik elsőszámú kérdésével, amit magától sehogy sem sikerült megválaszolnia. Reméli, hogy majd a lány a segítségére lesz, így abbahagyja a papírokkal való zizegést, és bánatos, vörös íriszeivel inkább Jasmine arcát kezdi el fürkészni.*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Pént. Márc. 12 2010, 20:20

* Amint a darab véget ér megtörténik felfedezése s a kölcsönös bemutatkozás. Örül, hogy nem zavarta meg, azért sem lépett közelebb jövetelekor, nem tudja, hogy Dyliah szereti e ha megzavarják vagy sem. Csendben szemlélődött majd a közelében lévő székre csüccsent.*
- Szint úgy. Sokszor találkoztunk már, de sosem volt alkalom az ismerkedésre.* részint órám, részint a helyzet nem úgy hozta, hogy ez megtörténhessen. De most talán ha nem zavarja s úgy tűnik hogy nem, talán adódik lehetőségük rá. Nem ért a zenéhez, de az első darab igazán nem zavarta a fülét, szerinte igazán hallgatható volt.*
- Nekem tetszett. Ha számít egy botfülű véleménye.* kuncogja el magát, nem bántásból mondja félreértés ne essék, de nincs érzéke hozzá. Utána meghallja a negatív kritikáról szóló véleményét a lánynak, így nem is bánja, a dolgot. Maga nem tudja hogy kár e vagy sem, sosem gondolt arra, hogy játszon valamin, nem tudja milyen érzelmek kerítenék hatalmukba, így nem tudja eldönteni hogy kár e vagy sem. A kérdésére megkapja a választ, a ti-ti-tá gyakorlatra elmosolyodik.*
- Mindennek megvan a menete. Gondolom eltart egy darabig míg tökély nem lesz.* utána rákérdezett a többi hangszerrel való játékára, maga is körbetekint a zsúfolt teremben, a lehetőségek adottak.*
- Ha majd kedvet érzel lesz itt választékod bőven...*tekint körbe majd rajta állapodik meg tekintete.* én szerintem hagyom őket nyugodni a továbbiakban is.*
- Persze...* felel kiszáradt szájjal, rég nem beszélt az aznapi történtekről, próbálta elfelejteni - olykor sikerült is - de most hogy úgy tűnik szóba jön, kicsit megfeszült. A kérdések felidézték benne a visszatérés pillanatait, de egy váratlan kérdés is betülemkedett a többi közé.*
- Vissza szerezték...a szívét? * válaszol kérdéssel a kérdésre, neki ez újdonság, erről semmit sem tud. De hogy kerek legyen a kép lassan beszélni kezd, némileg halkabban.*
- Sorban visszajöttünk...utána mindenki megnézegette majd távozóra fogták.* pillant a lány tekintetébe mely az övébe fúródott. Ez már akkor sem tetszett neki hogy otthagyják, s ez most is látszott rajta.*
- Nem bírtam elmenni s otthagyni egyedül szétcincálva...leültem s vártam, míg nem jön valaki...kis idő múlva megjelent Deimen...* meséli felidézve ama pillanatokat.*
Dyliah Zahira
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Pént. Márc. 12 2010, 20:50

* Miután sikeresen túlestek a bemutatkozáson, úgy tűnik, nem lesz gond a beszélgetés tárgyának megtalálása, aminek Dyliah nagyon is örül, mert nem igazán szeret kezdeményezni. Hiába, mióta eljött otthonról, beilleszkedési problémákkal küszködik főleg, hogy a mágia világában egy percre sincs biztonságban az újdonságoktól, így a folyamatos tanulás mellett alig marad ideje barátkozni. Meg úgy tűnik, ebben a világban ez amúgy sem megy olyan könnyen, hisz nem mindenki veszi jó néven, ha természetéhez híven egyből elkezd kíváncsiskodni. Jasmine azonban úgy tűnik, eléggé nyitott, úgyhogy nem lesz gond az ismerkedéssel.*
- Persze, hogy számít!* kerekednek el a szemei, majd még mindig hitetlenkedve hozzáteszi.* - Hiszen egyetlen művész sem tudta volna áttörni a hétköznapok szürke falát, ha nem tudták volna elnyerni a laikusok tetszését.* ecseteli véleményét, majd a lány további szavai ismét fintorgásra késztetik.*
- Valóban, és a könnyen jött siker nem is az igazi, úgyhogy nagyon is szükséges a hosszadalmas gyakorlás, még ha a legtöbb embernek nem is fűlik hozzá a foga.* bólogat helyeslően, bár ő sem kivétel. Na meg az is érthető, hogy jobban szeret komoly darabokat játszani, semmint ritmusgyakorlatokkal küszködni.* - Hát te tudod. * hagyja rá egy vállrándítással, elvégre ő nem kényszeríthet senkit a zene alaposabb tanulmányozására, mert egyáltalán nem biztos, hogy az másoknak is akkora örömet szerez, mint neki. Ezzel aztán lezártnak tekinti a kérdést, mert hirtelen sokkal égetőbb problémája akad: mivel gyáván megfutamodott a bál estéjén, most mint egy kirakóst, apró darabonként kell összeillesztenie a történet egyes elemeit, hogy végre tisztán láthasson ez ügyben, már ha ez valamikor is sikerül egyáltalán. Kutató pillantása nem siklik el a lány hirtelen hangulatváltozása felett, amit abszolút meg is ért, elvégre neki sem ez a kedvenc témája. Amint Jasmine belekezd a történetbe, egy hálás mosolyt küld felé, már amennyire ez lehetséges, mert bár nem mutatja, az ő idegei is pattanásig feszültek.*
- Értem. És hidd el, nem vagyok büszke magamra. De nem hittem volna, hogy valaha is viszont látom…élve.* csillan meg pár könnycsepp a szemében, bár igyekszik uralkodni magán.* - Csak feltételezés volt…* motyogja elgondolkodva, majd hirtelen megvilágosodik.* - Ezek szerint nem a saját szívét kapta vissza?!* nyögi megbotránkozva. ~ Akkor ezért viselkedik olyan furcsán..~ tűnődik magában, bár ehhez semmi köze a lánynak, kivéve, ha netán közeli ismerőse lenne Tomnak, bár erre nem sok az esély. * - Köszönöm, hogy elmondtad…így legalább tudom, kinek kell köszönetet mondanom.* erőltet egy apró, ám annál hálásabb mosolyt az arcára, majd hegedűjét bebörtönzi tokjába. Egyelőre azonban más jelét nem adja távozási szándékának, hátha akad valamilyen kérdése még Jasmine-nak.*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Pént. Márc. 12 2010, 21:11

* A lány hitetlenkedő reakciója után sóhajtva bólint.*
- Biztosan igazad van. De akkor ha megfogadsz egy tanácsot egy laikustól akkor szerintem a szomorúbb, melankólikusabb darabok jobban állnak neked. Szerintem megvan hozzá a kellő komolyságod s érzéked is.* itt nem arra gondol, hogy elég depressziós a lány ahhoz, mivel hogy nem ismeri, ilyen megállapításra nem is gondol. Csupán jobban állt neki mint az a pattogósabb, hallhatólag is vidámabb darabnál.
- Bizonyára ez mindennél így van. Senki sem arra született amibe belekezd,,, legyen az hegedülés vagy kertészkedés, persze vannak kivételek, nem azt mondom hogy nem, de érzéke lehet az embernek hozzá.* fejti ki véleményét, úgy tűnik sokat javult a lány érkezése óta sokkal nyitottabb lett s könnyen elcseveg bárkivel. Legalább is eddig. A téma a bálra terelődik mitől hangulata láthatólag apad is, kifejezéstelen arca s halk szavai erről tanúskodnak pedig nem is ismerte a fiút. Kérdések halmazát kapja mire azzal is felel, felfigyelt a lány szavaira, nem is érti a dolgot. ~ Kapott egy szívet? Hogyan s honnan s kiét? És ki adott neki?~ fogalmazódnak meg eme kérdések a gondolataiban, mikre nem tudja a választ. Amit tudott el is mondta Dyliahnak, mire a lány is hozzá szóllott.*
- Élve? Tehát a fiú él? * hitetlenkedve mered a lányra, ő látta mi történt - nem mintha a másik nem - a fiúból szó szerint kiszakították a szívét és holtan feküdt a padlón a nagyteremben. Látja hogy a lányt is érzékenyen érinti a téma, de ha már felhozta...nem akart megválaszolatlan kérdésekkel távozni.*
- Igazán nincs mit...ennyit tudtam, nem sok de....nem is értem...a fiú él más szívével? Kiével? * azt már kezdi kapisgálni hogy a magiszter úrnak lehet hozzá köze, de hogy honnan szerezte s kié...ezt csak ő tudhatja.*
- Gondolom a mágia minisztérium emberei előtt ez sem maradt titok. Itt a falnak is füle van.* jegyzi meg feszülten, igazán nem áll szándékában új sulit választani, csak remélni tudja hogy ezek a furcsa esetek miatt nem zárják be. *
Dyliah Zahira
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Pént. Márc. 12 2010, 21:48

A tanácsot szívesen fogadja, amivel annak ellenére, hogy a lányka nemrég zöldfülűnek titulálta magát, fején találja a szöget.*
- Igen, én is így gondolom, de kösz a megerősítést. Viszont a gyors, vidám darabok is hozzá tartoznak az elsajátítandókhoz.* fejezi ki magát szépen magyarosan, majd a következő témára ugrik.*
- Ha már itt tartunk, neked mihez van érzéked?* kíváncsiskodik udvariasan, kissé félrefordított fejjel hallgatva végig a lány eszmefuttatását, bár gondolatai már a bál körül forognak. Valószínűleg, amíg él, érzékeny téma marad ez a számára, mivel nagyon nehezen viseli, ha a számára fontos emberek ellökik maguktól, most pedig pontosan ez történt. Ez azonban nem menti fel érzékeny lelkét az alól, hogy alaposan kivizsgálja az esetet, ha másként nem, hát a diáktársaitól kapott információk alapján próbálja összerakni a történetet, mivel az mégsem volna túl okos húzás tőle, ha csak úgy rátörne Demien professzorra, hogy kérdések százait zúdítsa rá. Pedig legszívesebben ezt tenné, ennek ellenére nagyon is tudja értékelni a lánytól kapott információkat.*
- Igen, él. Valaki beforrasztotta a sebét, és szerzett neki egy szívet. De hogy kiét…valószínűleg az illetőnek egy ideje nincs rá szüksége…* mondja töprengő arcot vágva, bár a saját érdekében inkább most nem gondol bele a felélesztés körülményeibe.*
- Én a vezetőség helyében egy kukkot sem szólnék a mágiaügyiseknek.* ráncolja össze a homlokát*- Elvégre a tanáraink nem épp sültbolondok. Ha ők nem tudnak megbirkózni az esettel, akkor másnak sem hiszem, hogy sikerülne. Hacsak a kapucnis nő nem hoppanál önként a rácsok mögé…* jegyzi meg száját elhúzva. Nem a magisztereket akarja ezzel fényezni, csupán a saját meggyőződését hangoztatja, ami nem is alaptalan, elvégre ha valaki egy fél óra alatt visszahoz egy meggyilkolt fiút az élők sorába, akkor jó pár sötét trükköt ismerhet még.*

// Fagy //
Theodora Hendrick
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 136
Csatlakozás : 2010. Mar. 18.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Szomb. Márc. 27 2010, 13:08

*Dora, úgy érezi, hogy elég régóta van itt, hogy katasztrófa nélkül átvészelje a napot, így elindul megkeresni egy termet, ahol kiélheti alkotói válságát. Hallott egy teremről ahol csak hangszerek vannak. Egy egyszerű fekete tornacipő, és fekete farmer, Egy zöld- fekete kockás inggel, erre esik választása. Magával viszi szokásos fekete zöld táskáját, ami most tömve van papírokkal, és pennákkal.
Mikor rátalál a teremre, kinyitja az ajtót, és egy pillanatra megtorpan. A fürkésző szürke szempár élvezettel bámulja a hangszerek sokaságát. Kiskorától kezdve játszik hangszereken, és mindig is imádta őket. Pillantása a hegedűkre téved, és gyengéden kezébe vesz egyet.
Lágyan elkezdi játszani Bach 3. Brandenbourgi versenyének dallamát. Teljesen elfeledkezik a környezetéről, és átadja magát a feltörő gyerekkori emlékeknek.*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   Szomb. Márc. 27 2010, 13:20

* Jasmine sétálgat az első emeli folyosón. Tegnaptól új feladatokkal bővültek mindennapjai, így bizony sentineli kötelességét végzni ma, egy ellenőrző körút fejében. Tegnap kellemes beszélgetése Joshal igen jól esett neki s érdekli is hogy mi történik a fiúval, az elsők között találkozott vele érkezésekor s akkor sok mindenben segítségére volt, de azóta sajnos elkerülik egymást hiába egy házba tartoznak. Csak remélni tudja, hogy ezentúl többször futnak össze órákon kívül is, mert kellemes társaság.Ma reggele szintén úgy indult mint általában minden reggele, felkelt s egy kis tanulással ütötte el az időt míg nem éledezni nemkezdett a kastély, utána elbattyogott reggelizni s onnantól kezdve járja a folyosókat. Távolt volt még a hangszerek barlangjától mikor egy alakot látott meg rajta belépni. Nem akart ily távlatból üvöltözni az ismerős lánynak, még felverné a folyosó békéjét, megjegyezve hogy melyik terembe ment be sürgette meg lépteit. Az ajtó előtt megáll s feltekint rá, bizony ismerős neki, ez a hangszerek barlangja s ha nem is jött volna rá a bentről kiszűrődő dallamok elárulták volna neki. Halkan benyit, hogy ne varaja meg Dorát, maga mögött halkan becsukja az ajtót. Nem először fordul ez elő vele hogy valakit alkotása közepén zavar meg jelenlétével így próbálja meghúzni magát s nem zavarni meg, míg az be nem fejezi. De eme idő is eljött, pár perc múlva a dallamok elhalkulnak végül abbamaradnak. Ezt a pillanatot ragadja meg Jasmine.*
- Szia Theodora! * köszönti kedvesen a lányt s közelebb sétál hozzá.*
- Mizújs? Rég találkoztunk...a akkor sme voltam valami nagy társalgó.* húzza el a száját, rossz napját élte akkor.*
- Régóta hegedülsz? Szépen játszol. * dícséri bár annyira nem oda eme műveszetért s botfüle is van hozzá.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Hangszerek barlangja   

Hangszerek barlangja
Vissza az elejére 
4 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next
 Similar topics
-
» [Játékos Küldetés] A Mantikor barlangja