Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Film - és Zeneajánló

Go down 
+9
Josephine Moore
Jasmine Miels
Jane Swan
Aysha Darkblood
Jack Sharpy
Josh Barker
Demien.R.Cornwlade
Miranda Reyes
Sideris Valbraith
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2010-09-06, 2:34 pm

Megint egy banda.

Eths:

Francia banda elviekben metalcore-t játszanak, de szerintem néhány számuk elmehetne sima Death stílusnak, max Meodeathnek. Az első demójuk 1999ben jelent meg azóta ha pár honlap nem csal akkor 5 albumuk jelent meg.

Tagok:
Candice - Ének
Staif - Gitár/Vokál
Greg - Gitár
Matt - Dob
Geoffrey - Basszg.

Ex-tagok:
Guillaume - Dob
Roswell - Basszg.

Értékelés:

Hűhű hát ez nehéz, annyira nem hallgatok sok Core zenét, viszont ez megfogott valamiért. Nem mondom hogy minden nap hallgatnám de néhány depresztikus napon egész jól esik egy kis ilyesmi az embernek Very Happy szóval én adok rá egy 8ast.

Lemezek:
Teratologie (2007)
Sôma (2004)
Samantha (2002)
Autopsie (2000)
eths (1999)

Linkek:

https://www.youtube.com/watch?v=ZBQZU4cdM-o&feature=fvw (Egyszerűen gyönyörű ezt a számuk nálam nagyon ütött, klipp ügyileg is meg a csaj hörgős, sima éneklős cucca,)

https://www.youtube.com/watch?v=S97oUM_fjs8&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=l7nGyry2zFw&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=DpoN_HmHmtU&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=pQFjIb1PJF4&feature=related
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2010-09-21, 3:29 pm

Újabb Very Happy Mert csak

Film - és Zeneajánló - Page 2 Image-DA79_4C98A4EE

Battlelore_
No , ez is egy finn alapítású banda. Jyri Vahvanen és M. Kokkola alapította 1999-ben, stílusukat tekintve, Epic stílusban játszanak, kiegészítve jó kis hörgős énekhanggal, főleg Fantasy témában. Bár nem annyira zúzós , viszont annál dallamosabb zenéket játszanak, legalábbis szerintem, bár azért van jó pár keményebb élvonalas zenéjük is.
Jelenleg 5 lemezük van.

Lemezek:

The Last Alliance
Evernight
Third Age of the Sun
Swords Song
Where The Shadows Lie

Ami megfogott, hááát ez nehéz, tulajdonképpen nekem így tetszik az egész , ahogy össze rakták, a csaj, meg a faszi énekhangja is nagyon bejön, de főképp a néhol kemény, néhol meg tök lágy dallamok. Very Happy

Értékelés: Nálam ez 10/10 álltalába a számaik 90%át egyformán imádom, kicsit insomnium feelinges, már csak elő kéne kaparni a DVD-t amin rajta van a többi albumuk Very Happy

Felállás:
Tomi Mykkänen - Vokál
Maria - Billentyű
Henri Vahvanen - Dob
Jussi Rautio - gitár
Timo Honkanen – Basszus G
Jyri Vahvanen - Gitár
Kaisa Jouhki - Vokál

Számok:

https://www.youtube.com/watch?v=GOZGFoWJMFI (Személyes kedvenc egyszerűen gyönyörű imádom mosoly )

https://www.youtube.com/watch?v=1LzfazydDBk (második albumukról van, nagyon tetszik ez is. Kicsit a monotonabb de szép dallamú számokhoz tartozik)
https://www.youtube.com/watch?v=Z_wOn1_-Pi4&feature=related (Egyszerűen csak mert szép Very Happy )
https://www.youtube.com/watch?v=cTlU-NYBi7A&feature=related (Új albumról egy szám )
https://www.youtube.com/watch?v=uLidC2XDiOw&feature=related (kissé zúsabb cucc)

Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2011-01-08, 6:43 pm

Még mindig zene

Film - és Zeneajánló - Page 2 Band-liveevil

Szintén egy banda akikről csak minimálisat tudtam össze szedni google barát segítéségével. Minden esetre a banda, Cseh származású zenei stílusba pedig valahol az Industrial, Electro és a Gothic téma között lehet elhelyezni, bár egy egy számba van jónéhány belevaló hörgés is. Jelenleg 2 lemezük és egy demójuk van, a zenéjük nem nevezhető annyira zúzósnak, ahogy észre vettem inkább a lágyabb élvonalat követik.

Lemezek

-Arctangel
-Unique Constellation

Ami megfogott.

Dallam mindenképpen Very Happy Az új albumuk már porosodott egy ideje, az kicsit más is mint az Arctangel valamivel keményebb, de bele hallgatva a régi albumukba nagyon jó dallamos lassú és lágy számokat találtam amik bejöttek, meg ez a mély, néha hörgős ének megfog Very Happy

Skála:

Mivel kevert meg kedvtől függ mennyire hallgatom nem lehet tökéletes de egy 9et nálam simán ér.

Tagok:
Petr: Gitár/vokál
Bynek:Basszus gitár/Vokál
Denek: Gitár
Rabek: Dob

(Hogy ki az aki bele keveri az electro zenét arról nem jött hírXD)

Pár szám:

https://www.youtube.com/watch?v=v7nkGQd2mUU&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=WJcdl-zPVXk&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=Daq2VBl5F_w

Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2011-01-25, 11:47 am

Tegnap néztük meg, szóval még frissiben tudok nyilatkozni róla, nekem bejött a filmecske, nyugi nem romantikus Razz



A királyság

Film - és Zeneajánló - Page 2 Image-9016_4D3E89F5
színes, magyarul beszélő, amerikai filmdráma, 110 perc, 2007


rendező: Peter Berg
forgatókönyvíró: Matthew Michael Carnahan, Michael Mann
zeneszerző: Danny Elfman
operatőr: Mauro Fiore
producer: Peter Berg, Michael Mann, Scott Stuber
vágó: Colby Parker Jr., Kevin Stitt



Szereplők:
Jamie Foxx (Ronald Fluery)
Ashraf Barhom (Faris Al-Ghazi rendőrkapitány)
Jennifer Garner (Janet Mayes)
Jeremy Piven (Damon)
Jason Bateman (Adam Leavitt)
Andrew Esposito (Big Wheel)
Chris Cooper (Grant Sykes)
Ali Suliman (Haytham őrmester)


A királyság (The Kingdom) egy 2007-es amerikai–német akció-thriller Peter Berg rendezésében, Jamie Foxx, Chris Cooper és Jennifer Garner főszereplésével.

A film története fikcionális, de olyan események ihlették, mint a 2003. május 12-i rijádi és az 1996. június 26-án történt khobari robbantások a szaúd-arábiai királyságban. A cselekmény egy FBI-csapatot követ nyomon, akik egy amerikai munkásoknak létesített épületegyüttesnél történt vérengzés ügyében nyomoznak a közel-keleti országban.

Matthew Michael Carnahan forgatókönyvíró úgy foglalta össze a sztorit, hogy „Milyen lenne egy gyilkossági nyomozás a Marson?”

Tartalom:

Miután egy halálos terroristatámadás száz amerikai civil életét követeli Rijádban, az FBI arra a lépésre szánja el magát, hogy csapatot küld Szaúd-Arábiába a merényletért felelősök felkutatására. Ronald Fleury különleges ügynök élete legnehezebb feladatát kapja, mikor őt választják ki az elitcsoport irányítására. Három ügynöktársával az oldalán biztos benne, hogy képesek lesznek bejutni és kézre keríteni a terroristasejtet egy héten belül. Az idegen kultúra, a rekkenő hőség és a politika mocskos labirintusa azonban nem várt nehézségeket görget útjukba. Megkérdőjeleződik informátoraik és helyi szövetségeseik megbízhatósága, s egyúttal saját képességeik is megmérettetnek. A helyi törvényi erők sokkal inkább akadályozó, semmint segítő jelenléte mellett Fleury váratlan támogatásra talál egy szimpatikus szaudi rendőrparancsnokban. Az FBI-alakulat rövidesen megfelelő nyomra lel, ami elvezeti őket az ellenséggel való elkerülhetetlen leszámoláshoz.

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=ZltyidbP1F4

Meg kell mondanom, hogy Jamie Foxx A törvénytisztelő polgár-ban is tetszett, de itt, ebben is bejövős volt, egyre jobban kezdem kamázni a fejét Smile Szeretem az ilyen témájú filmeket, bár kissé le is hangol az ami Keleten történik, hisz ennek a sztorinak is van némi alapja, ha nem is sok de van. Egyszer meg lehet nézni szerintem - bár én többször is megtudnám - a vége picit érzelgős is lehet kinek hogy, 10-ből olyan 8-9, mert nálam csak romantikus viheti a pálmát, ami ugye ebből a filmből igen csak kimaradt Smile Am 2007-es de én eddig soha, egyik letöltő oldalon se láttam vagy csak túlságosan vakoskodtam és nem vettem észre szóval ez nekünk az új kategóriába tartozik xD. De az is előfordulhat, hogy későn ért el hozzánk, mármint M.o.-ra Smile
Vissza az elejére Go down
Josephine Moore
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Josephine Moore


Hozzászólások száma : 472
Csatlakozás : 2011. May. 03.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli-Főtorony - Markazit háló
Üzenet : Az igazi barát az, akivel megoszthatod örömöd és bánatod, és akivel a legjelentéktelenebb dolgoknak is együtt tudtok örülni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2011-07-08, 11:34 am

Elhajlási engedély
színes, magyarul beszélő, amerikai vígjáték, 105 perc, 2011

Film - és Zeneajánló - Page 2 557167

rendező: Peter Farrelly, Bobby Farrelly
forgatókönyvíró: Pete Jones, Peter Farrelly
operatőr: Matthew F. Leonetti
producer: Bobby Farrelly, Peter Farrelly
vágó: Sam Seig

szereplő(k):
Owen Wilson (Rick)
Jason Sudeikis (Fred)
Christina Applegate (Grace)
Jenna Fischer (Maggie)
Alyssa Milano (Mandy)

A legjobb házasság is folyamatosan rászorul az elsősegélyre. Az évek óta házasságban élő két jó barát (Owen Wilson és Jason Sudeikis) felesége, amikor azt veszi észre, hogy férjeik állandóan a nőket bámulják, nőkről beszélgetnek és valószínűleg nőkkel álmodnak, megpróbálják ravaszul megoldani a helyzetet: adnak egy hét kimenőt.
Rick és Fred egy hét elhajlási engedélyt kap. Azalatt azt csinálnak, amit akarnak, nincs kérdés, nincs harag, de egy hét múlva vissza kell térniük hűséges párjaikhoz (Jenna Fischer és Christina Applegate).
Valóra vált álom? Első hallásra annak tűnik. De a két pasas fokozatosan rájön, hogy az általuk elképzelt facér élet egyáltalán nincs összhangban a valósággal.


Szerintem marha nagy film, nem csipázom a vígjátékokat annyira, de ezen besírtam és begörcsöltem egyes jeleneteknél a nevetéstől, szerintem egyszer érdemes megnézni, ártani biztosan nem árt mosoly
Nálam 10/10.
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Film - és Zeneajánló - Page 2 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2011-07-08, 11:46 am

Én is ajánlok egy filmet, én múlt héten néztem meg, de egyszerűen fantasztikus. 10 pontos film. Megrázó, felkavaró de izgalmas egyben. Mindenkinek ajánlom Smile

Film - és Zeneajánló - Page 2 Sanctum_poszter_www.kepfeltoltes.hu_

színes, feliratos, amerikai-ausztrál kalandfilm, 108 perc, 2010


rendező: Alister Grierson
forgatókönyvíró: John Garvin, Andrew Wight
operatőr: Jules O'Loughlin
producer: Ben Browning, James Cameron, Ryan Kavanaugh


szereplő(k):
Rhys Wakefield (Josh)
Allison Cratchley (Judes)
Alice Parkinson (Victoria)
Christopher Baker (J.D.)
Daniel Wyllie (George)
Richard Roxburgh (Frank)
Ioan Gruffudd (Carl)
Cramer Cain (Luko)

Egy búvárcsapat különleges expedícióra indul a világ leghatalmasabb, legszebb és legnehezebben megközelíthető víz alatti barlangjába. Ám amikor a tomboló trópusi vihar nyomán lezúduló víztömeg elzárja a kivezető utat, a csoport egyre mélyebbre kényszerül a járatokba. Hamarosan nemcsak a halálosan veszélyes, ismeretlen tereppel, hanem az egyre jobban elharapódzó pánikkal is meg kell küzdeniük, ha meg akarják találni a tengerhez vezető utat és életben akarnak kijutni.
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2011-07-23, 5:51 pm

Én is egy filmet ajánlanék. Ezt anyummal és nővéremmel láttam, de mi dőltünk a röhögéstől.


A történet egy átlagos házaspárról, Fosterékről szól, akik a kertvárosban tengetik az életüket két gyerekükkel. Sajnos már kihűlt a kapcsolatuk, ezért egy felolvasó est után, mind a ketten eldöntik, hogy ezen változtatnak. Egy izgalmas estét akarnak egy menő, puccos étteremben, de sajnos nincs asztalfoglalásuk. Amikor Tripplehornékat szólítják, ők lecsapnak az alkalomra, és lenyúlják az asztalt. Sajnos ekkor kezdődnek a bonyodalmak, mert egy bűnöző banda éppen Tripplehornékat keresi, egy bizonyos "dugiluki" miatt, de sajnos összetévesztik a két párt. Manhattan városában nehéz elbújni az ilyen kemény fiúk elől, főleg hogy a rendőrséghez sem fordulhatnak. Vajon mi történik az este végén?
10/9. Nem rossz a sztori, bár az eleje picit lapos. Utána már beindul, és röhögni is lehet rajta eleget.

https://www.youtube.com/watch?v=EPQFw9XYUj0
színes, magyarul beszélő, amerikai akció-vígjáték, 88 perc, 2010 (12)

Szereposztás:
rendező: Shawn Levy
forgatókönyvíró: Josh Klausner
zeneszerző: Christophe Beck
operatőr: Dean Semler
producer: Shawn Levy, Tom McNulty
vágó: Dean Zimmerman

Steve Carell (Phil Foster)
Tina Fey (Clara Foster)
Mark Wahlberg (Holbrooke)
Taraji P. Henson (Arroyo)
Ray Liotta (Joe Miletto)
James Franco (Chase Myers)
[b]


A hozzászólást Serafina Damiana összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-07-23, 5:57 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2011-07-23, 5:56 pm

Megnéztem az előzetest és nekem ez nagyon-nagyon tetszik. Very Happy Tehát letöltjük és szerintem Luciussal megnézzük ma vagy holnap. Very Happy Köszi Serafina Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2011-07-23, 5:56 pm

Egyetértek, nagyon tetszik az előzetes, jó nagy hülyeségnek tűnik, szóval ebből szerintem esti film lesz! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2011-07-23, 5:58 pm

Örülök, hogy tetszik mind a kettőtöknek. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2011-07-23, 6:01 pm

Bizony, mi is. Very Happy

Jas: az elhajlási engedélynek is megnéztük most a trailerét, az is tetszik nagyon, szóval az is esti film lesz a másik mellé. Very Happy Köszi neked is! mosoly
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2011-07-23, 6:51 pm

Örülök, hogy tetszik, nekem bejött, van benne jó sok hülye duma és besírás is volt, szóval akkor jó szórakozást hozzá! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2011-07-23, 7:20 pm

Bízom benned, hogy jó lesz, na meg már a trailer is megmosolyogtatott. Smile Aztán majd mehet fel ez a két film is a filmes oldalra. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2011-07-25, 12:34 am

Ismét egy filmmel jelentkeznék, egy régi kedvencemmel. Very Happy


Underworld 1.
Úgy tűnik, hogy az 1000 éve tartó háborúnak már sohasem lesz vége, ám egy napon minden megváltozik, amikor a vérfarkasok vezérét, Lucian-t megöli egy vámpír. Innentől kezdve a szőrösök fogyatkoznak, így a halálosztókra, mint Selene már nem nagyon van szükség. Egy napon a Selene és csapata a metróban járőröznek, ahol pár vérfarkas egy embert üldöz. Innentől megkezdődnek a bonyodalmak, hiszen az ember nem más mint Michael Corvin, akit a farkasok a ritka vére miatt üldöznek. Selene segít a fiúnak ebben a nehéz időszakban, hisz azt sem érti, hogy mi történik vele, így derül fény a vámpírok vezetőjének titkára. A vámpír lány mindent megtesz, hogy megakadályozza a lehetetlent, azaz a végzetet, mely a film végére beteljesedik.

https://www.youtube.com/watch?v=TMYyhBtQ1PU
színes, magyarul beszélő, amerikai-német-magyar-angol akciófilm, 121 perc, 2003

Kate Beckinsale (Selene)
Wentworth Miller (Dr. Adam Lockwood)
Scott Speedman (Michael Corvin)
Görög Zita (Amelia)
Michael Sheen (Lucian)
Shane Brolly (Kraven)
Bill Nighy (Viktor)
Sophia Myles (Erika)
Robbie Gee (Kahn)
Pinke Attila (Wolfgang)
Kuchta Judit (Zsuzsa)
Kevin Grevioux (Raze)
Képek:
http://m.blog.hu/po/popkult/image/film/Bandita/underworld1.jpg
http://www.deepfocusreview.com/reviews/images/underworld1.jpg
10/9 Nekem nagyon tetszett, még pedig azért, mert valami eszméletlenül jól tudja bemutatni a rendező, hogy mennyire elkülönül a három világ. Nem az a tipikus Twilight, hanem rendes, kicsi vér, kicsi szerelem, kicsi ármány.. blabla.. Van egy második része, ami talán még jobb, mint az első. Smile


Film - és Zeneajánló - Page 2 51FQTJ167XL._SL500_AA300_


A hozzászólást Serafina Damiana összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-07-25, 1:21 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2011-07-25, 12:36 am

Tudod mit felejtesz el mindig leírni ide Serafina? XD A film címét Very Happy Szóval azt is szúrd majd be léccike ide máskor. Smile

Amúgy ezt én is szeretem, mindegyik részét. mosoly
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2011-07-25, 12:39 am

És pár kép is hiányzik szerintem, mint a régebbi ajánlóknál Smile Legalábbis nekem, ahogy a borító is Very Happy Jah, és van amúgy 3. része is a filmnek Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2011-07-25, 12:39 am

Röviden nézd meg az 1. oldal 1. hsz-ét, oda le van írva, hogy miket kellene írni és akkor tuti legközelebb már semmi se marad ki. mosoly
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2011-07-25, 1:13 am

Bocsika, hozom a formámat. xD am elvileg van 4. része is.. legalábbis youtube-on van trailer. és pótlom a hiányzó cuccokat. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2011-07-27, 10:04 pm

Megnéztük ezt az Elhajlási engedélyt és összességében jó film, tényleg, de szerintem túl hosszú volt és azért egy picit jobbat vártam, szal nálam ez olyan 10-ből 7-es. Smile
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2011-07-27, 10:12 pm

Nem emlékszem már a hosszára, de a lényeg akkor, hogy tetszett.^^ Szerintem a Kellékfeleség az jobb, de hát Adam Sandler az nagy forma minden filmjében Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Film - és Zeneajánló - Page 2 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2011-07-27, 10:13 pm

Jujj hát igen, az a film valami brutálisan jó, szóval ezerszer jobb ennél az tény, de hát ahogy írtad, a színész is más. XD De azért köszi ezt az ajánlót, mert nem volt rossz, főleg délutáni programnak. mosoly
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2011-07-27, 10:16 pm

Nincs mit máskor is ha sikerül előbb elkapnom egy új filmet. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Film - és Zeneajánló - Page 2 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2011-07-27, 10:19 pm

Viszont az Álomháborút pl. én senkinek se ajánlom. Tegnap néztük meg, amikor végre már nem csak mozisban volt fent... Hát... bár látványvilágban csúcs volt, mégis hihetetlenül depresszív film szerintem, szóval aki mást vár, az ne is indítsa el a lejátszón.
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2011-07-27, 10:24 pm

Hm... pedig szemeztem vele állandóan de sosem vitt rá a lélek, hogy leszedjem... De akkor jobb is Very Happy Viszont ha már szóba jött akkor én sem ajánlok egy filmet : Az erdő foglyai -.- Japán mg mit tudom én milyen horror, a leírása tök jó, meg hát tudjuk milyen betegek ezk ott Kelet felé, de hát ez borzasztó, unalmas és sehol benne a horror inkább valami pszichés maszlag a feléig, utána nem tudom mert kikapcsoltuk.
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime2011-07-27, 10:25 pm

Mi végignéztük, de igazad van, nem túl jó, bár a végén megmagyarázzák a dolgokat és tényleg inkább pszichére ható, szóval egyetértek, hogy nem érdemes megnézni, bár a Batlle Royal még mindig betegebb, ha már japánokról beszélünk. XD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Film - és Zeneajánló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film - és Zeneajánló   Film - és Zeneajánló - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Film - és Zeneajánló
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Közösségi fórum-
Ugrás: