Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Ódon temető - Page 3 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Ódon temető - Page 3 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Ódon temető - Page 3 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Ódon temető - Page 3 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Ódon temető - Page 3 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Ódon temető

Go down 
+85
Freya Andersen
Athalie Rapace
Noah Cromwell
Thomas Gledhill
Elton Ricci Dixon
Ashi Angel
Shalmira
Mathis Boll
Zaine Warhurst
Chloe Walsh
Jessica Turner
Élias Adachi
Cornelia Brown
Serafina Damiana
Carolayn Natri
Mordana Liward
Electra Richter
Naomi Teigneux
Valgrad Aagheim
Elisaveta Varlock
Aideen Garadex
Azrael
Mikaela Johnson
Sideris Valbraith
Mona Braxton
Aristarkh Y. Zhukov
Briesha Asselin
Lycoris Ozera
Vixilien Sandanez
Dorian Deamer
Laura Lillien Larsen
Sean Derly
Zoé Calylas
Lilith Corivan
Vladislav Kerensky
Lucius Benedict Fenris
Patrick Davis
Lisbeth May
Ruby Rose Re
Larissa Dustwood
Raiden Carvex
Darius
Brianne Layton
Alinox Ingren
Ryan Bourton
Hecate Lunadea
Azaria Daraghi
Dimitrij Volodya
Demetrius
Axel Knoxville
Nymphadora Giovanni
Havasi Zoárd
Zoey Fleming
Josh Barker
Becky Rider
Connor Diamond
Illya Imbecairwen
Audrey J. Sinclair
Magdalena Kristina
Cassidy Clayton
Octavia Blackwood
Cody Skertchly
Jane Smith
Isabella Bartolo
Nana Black
Sverkir Erik Bergstrom
Caldor Dreskov
Mordred Wasimir
Faith Craven
Jane Swan
Alexi Solsagan
Nil Moriarty
Aysha Darkblood
Gaius Lucullus
Nathaniel Cornwlade
Leila Hunt
Jasmine Miels
Takoda Turner
Sarah Dreamfire
Scarlette Turner
Sirius Alucard
Troy Clayton
Varg Yrjanfrost
Michelle Norton
Mesélő
89 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Next
SzerzőÜzenet
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Ódon temető - Page 3 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-02-04, 2:39 am

- Azt a mosolyt nem fogja más megkapni, ez a mosoly csak a tiéd volt, de talán egy másikat más is kap majd, de nem fogom elsietni a dolgot, főleg addig nem, amíg még van remény. *mondja továbbra is mosolyogva, hát igen, még mindig ugyanúgy mosolyog a srácra, mint régen, még akkor is, ha nem érhet hozzá. *
- Hát, lehet... de akkor is furcsa, hogy nem mesélte, na de mindegy is, most már nem számít, főleg, hogy tudok veled beszélni, még ha csak néha-néha is, de legalább láthatlak és ez is több, mint az, hogy teljesen elveszítselek. *így továbbra se fogja ugyan elengedni a fiút, de nem is akarja, esze ágában sincs, tehát akár abba a három évbe, amíg itt él, minden nap ki fog jönni a fiúhoz, ha kell, hát beéri ennyivel, de azért majd kutatni fog egy megoldás után.*
- És látod, épp azt teszem, a szívemet követem. Tehát itt vagyok veled, hiszen ennél jobb hely nincs. Még a végén ideköltözöm. *mondja mosolyogva, bár egyszer, a nyáron majd lehet kijön ide egy éjszakára és sátrat is vet. Lehet, hogy nem érhet majd hozzá a fiúhoz, de feküdhetnek majd egymással szemben és az is több, mint a semmi. Ezt így el is képzeli és igazán szép, idilli képnek látja.*
- Pár dolog? Azért fürdés közben remélem, hogy nem kukkolsz. *mondja most már vigyorogva, bár nem is nézné ki Siriusból, viszont ki tudja, hogy mikor figyelgeti a leányzót. *
- De valóban szép volt a múlt. És a jövő is az lesz, meglásd. És tényleg beszélek majd a tanárral, ne aggódj. *majd kissé közelebb lép a fiúhoz és egy puszit küld neki, keze segítségével. *
- Én viszont most búcsúzom. De ha akarsz, jöhetsz velem is, csak ideje egy kicsit pihenni. *mondja most már vidáman, hiszen örül, hogy újból úgy tudtak beszélgetni, akárcsak régen. Ha a fiú jön vele, akkor még beszélgetnek, ha pedig nem, akkor egy "szia" kíséretében elhagyja a temetőt, de most már érzi, hogy valamelyest megnyugodott.*
Vissza az elejére Go down
Sirius Alucard

Sirius Alucard


Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: Halott diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-02-04, 3:05 am

-Magadra gondolj, tudod igazából nem olyan rossz ám itt*mondja kicsit elfordítva a fejét, nem akarja hogy abba bízzanak hogy mi lesz ha felfüggesztenék a halálát, mert ő kétli hogy valaha ilyen lesz. Ezt már lebeszélte magával*
-Nem veszítesz el ameddig emlékszel rám, ha valakinek az emléke tovább él akkor mindig veled marad, ezt ne felejtsd el*mondja komoly hangon de lágyan kissé mosolyogva is a lánykának. Neki ez a véleménye. A következőre kicsit viszont megcsóválja a fejét*
-Dehogy nincs, tudod itt a halál van , a kapun kívül pedig az élet... *néz a kapu irányába majd ismét elmosolyodik*-Nem hinném hogy jó lenne itt szóval azért a költözést ne vállald be*mondja már vidámabb hangon. A következőre kicsit megcsóválja a fejét*
-Ha ismersz akkor tudod úgyis a választ*feleli kicsit játékos mosollyal, talán úgy mint régen, de mégis kicsit más. Komolyabb lett a fiú a halála óta*
-Nem akarom hogy túlságosan bele éld magad, tudod attól még nem biztos semmi. DE örülök hogy beszélgethettünk*mondja csendesebben majd a lány lassan menni készül , ő is feláll de most megcsóválja a fejét, a puszis dologra elmosolyodik*
-Azt hiszem nekem itt a helyem... de nem veszítelek szem elől. Szóval jóéjt és tudod csak semmi búskomorság, itt megtalálsz*mondja majd lassan megfordulva eltűnik a sírok között*
Vissza az elejére Go down
Sarah Dreamfire
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-02-05, 9:10 pm

*Mivel a lány egy kis nyugalomra vágyott így igazából nem tudta hogy hova megy csak ment valamerre és itt lyukadt ki. Mikor meglátta, hogy ez egy temető, igazából csak az a gondolat érte el hogy itt nem lehet túl sok ember. Így hát elindul befele a temetőbe, s a sírok közt kezd ácsingózni, igazából céltalanul bolyong, de ez épp megfelelő ahhoz hogy el tudjon gondolkodni egy kicsit. Nincs túl sok kedve barátkozni ebédelni, ami lehet elég probléma mivel ma még nem is reggelizett és lassan pedig már vacsorázni kéne.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Ódon temető - Page 3 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-02-05, 9:25 pm

* A temető szélén ücsörög egy fa alatt, az egyik padon. Fejét tenyerébe hajtja, könyökével térdére támaszkodik. Ez a nap megint nem az ő napja, hisz megint nem sikerült elkapnia Scarlettet. De eltökéli, hogy holnap mindenképp megejtik a találkát végre, mert olyan nincs, hogy egy iskolába járnak, és nem találkoznak. Ezt leszámítva egész jól ébredt, találkozott az étkezőben pár rendes emberrel, és a tegnapi elmés beszélgetés után azzal a lánnyal, most kicsit jobb kedve van, vagyis nagyon igyekszik. Amint így vegetál a kevésbé sem barátságos helyen, közeledő lépteket hall. Felemeli fejét, melyről most eltűnt a fejdísz, így látszódik szőkés üstöke. A sötétbe mered, amerről az érkezőt véli közeledni, de nem izgatja a dolog. Ha észre veszi az ismeretlen alak, és netán beszélgetni szeretne, Tak áll elébe a dolgoknak. Meg kell edződnie úgy is. Így csak csendben méregeti az alakot. Egyébként öltözéke szinte semmiben sem tér el a tegnapitól, tehát a szürke szövetkabát, alatta egy hosszú ujjú, fekete inggel. Fekete nadrág, hozzá sötét cipő, ennyi az egész, nem nagy kunszt. *
Vissza az elejére Go down
Sarah Dreamfire
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-02-05, 9:30 pm

*Ahogy sétált, annyira elmélyedt gondolataiba hogy egyáltalán nem vette észre a fiút, viszont ennek a következménye az lett hogy ahogy elsétált mellette, felbukik a fiú térdében, s rádöbbenve az eseményekre esik egy nagyot előre. Ha csak el nem kapják, bár erre nem lát sok esélyt. Viszont ha elkapják akkor nagyon megdöbben, viszont ha nem akkor földet érve a száraz porban üt magán egy nagyot s lassan elkezdi majd felhúzni magát s visszanéz hogy még is miben, vagy kiben bukott fel..*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Ódon temető - Page 3 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-02-05, 9:37 pm

* Reakcióideje igencsak lassú, mert bizony ahogy megközelíti az alak, ügyesen össze is akadnak, s a másik elesik. Karja után kapna, de azt sem éri el, így az a valaki a porba zuhan. *
- Ne haragudj, hagy segítsek. Nem vettél észre? * próbál kedves lenni, de bosszankodik is a lány miatt. *
~ Miért nem figyel oda jobban? Ennyire láthatatlan lennék? Fantasztikus. De azért próbálj meg normális lenni vele, nem úgy, mint Daphneval. ~ * utasítja gondolataiban saját magát, s felhúzza a lányt a földről. *
- Takoda Turner vagyok. *mutatkozik be, majd fejét vakarva folytatja* És ne haragudj az előbbiért. *kér elnézést illedelmesen, majd vissza ül a padra, eredeti helyére. *
Vissza az elejére Go down
Sarah Dreamfire
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-02-05, 9:43 pm

*Eleinte csak nagyokat pislog, mikor egymás után történnek az események. Majd ahogy a fiút végigméri s meghallgatja többszörös bocsánatkéréseit, szinte rögtön reagálj rá.*
-Ne ne kérj bocsánatot. Én vagyok az a idióta aki olyan béna hogy még egy ülő emberben is felbukik ahogy sétálgat.. csak .. azt hittem hogy nincs itt senki és hát nagyon elmélyedtem..
*Pillanatra elvörösödik mivel ez nem éppen egy olyan belépő az ismerkedés terén amit bárki szívesen fogadna.*
-Amúgy a nevem Sarah... Sarah Dreamfire.. a Cruoris házba járok.. és.. nem rég érkeztem egy két napja nem ismerek még senkit.. s még egyszer bocsi, remélem nem fáj semmid..
~Lehet még ennél szánalmasabb ez a nap?~
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Ódon temető - Page 3 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-02-05, 9:56 pm

* Nem érti, miért baj az, hogy bocsánatot kér, de rendben van, akkor nem mondja többet. Látja a lányon, hogy zavarban van, de nem igazán érdekli a dolog. Meghallja a nevét, s az ismerős neki valahonnan. De talán csak azért, mert van egy Sarah nevezetű rokona a törzsben, szóval nem tulajdonít neki nagyobb jelentősséget. De azért hogy ne tűnjön annyira elutasítónak, megerőlteti magát, és megszólal. *
- Én Inflatusos vagyok, és tegnap jöttem. Úgyhogy nyugi, semmi gáz, a nővéremen és Daphne-n kívül senkit sem ismerek én sem. De mire való a suli, ha nem az ismerkedésre? *kérdi, bár ezt nagyon nem gondolja komolyan. Inkább csak remélni meri, hogy ez a beszélgetés nem olyan véget kap, mint a tegnapi. *
- Nem, nyugodj meg, nem fáj semmim, stramp kölyök vagyok én. *ejt meg egy halvány mosolyt, de nem igazán kezd kérdezősködni. Nem az a fajta. *
Vissza az elejére Go down
Sarah Dreamfire
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-02-05, 10:05 pm

*Mikor megkezdődik a beszélgetés elméjében kicsit elhúzza a száját, mert úgy látja a fiú nem nagyon örül a jelenlétének, viszont lehet pont a kíváncsisága miatt nem hagyhatja annyiban ezeket a szavakat így hát válaszol is, még akkor is ha nem is igazán kérdést tettek fel neki.*
- Hogy őszinte legyek, az előző gondolatodhoz, én iskolába nem igazán azért járok hogy ismerkedjek. Bár, megéri egy kicsit többet tudni róluk, ne tán ha később mondjuk úgy kerülünk össze hogy nem épp ugyan azon az oldalon állunk nézeteink alapján. De igazából te tudod mit gondolsz.
*Végignéz magán s időközbe leporolja magát, s azt a medált mi most így kiesett ruhái mögül azt most visszateszi annak védelmébe. Mivel látja hogy a fiú nem tesz kérdéseket, ő azért ezt megteszi.*
-és.. hogy hogy itt vagy? Nem sok embert ..~Senkit~ ismerek aki szeret egy temetőben járkálni, mely ilyen félelmetes.. ~Már akinek.. próbáljunk átlag fejjel gondolkodni.. csak tudnám mi lehet ebbe félelmetes..~
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Ódon temető - Page 3 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-02-05, 10:15 pm

* A lány szavai mintha a távolból szólnának hozzá, hisz elvan ő most gondolataival. Végül mégis ránéz, aztán szól pár szót. *
- Ja, nem azért. Tanulni, de azt is minek? * kérdezi inkább magától, mint a lánytól. Aztán a temetős mondatán meghökken. *
- Félelmetes? Egy temető? Hisz itt van az összes szellem, jók is és rosszak is. A jók legyőzik a rosszakat, ez az a hely, ahol találkozol a szeretteiddel. Egy temető sosem félelmetes. * fejti ki véleményét, de lényegében nem indokol meg semmit, hogy mit miért mond. A szellemekről eszébe jut nővére, akinek igen érdekes kapcsolata van velük, no meg bátyja is, aki nővére keze által, de szellem irányítása miatt halt meg. Arcvonásai csak megkeményednek, de semmi érzelem nem látszik rajta. *
- És te, ha ennyire nem érzed jól magad a sírok között, miért pont erre tévedtél?
Vissza az elejére Go down
Sarah Dreamfire
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-02-05, 10:21 pm

*Picit meghökken mikor ezt a kérdést adják neki, talán picit látszik is rajta hogy ezt zokon vette, de igazából hamar leesik róla ez a sértést, kapott már nagyobbat is.*
-Nem én vagyok az aki fél, csak az emberek többsége gondolja így. Bár én nem vagyok az a személy aki mindig a szellemekkel beszélget, de ez az a hely szerintem ami tökéletes arra hogy kicsit kiengedjen az ember.
*Álldogál még egy kicsit s közbe figyeli a fiú reakcióit. Látja rajta hogy valami még sincs rendben, és nem is érzi jól magát a lány társaságában így inkább megkönnyíti a helyzetét. Vagyis inkább a sajátját, mivel nincs túl sok életkedve most, ami elég sokszor előfordul vele mostanság.*
-Na jó, látom neked sincs most nagy kedved, de nekem sincs úgy hogy inkább tovább megyek.. majd találkozunk..üdv..
*Ezzel ellépked vissza a temetőbe s lassan eltűnik a szemek elől.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Ódon temető - Page 3 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-02-05, 10:32 pm

* Nem szól közbe, csak bámul maga elé. Aztán mikor a lány távozásra adja fejét, megkönnyebbül ő is. Nem kell tovább színlelnie. *
- Rendben, jó éjt. * köszön el, de ő még marad egy kicsit. Gondolatai cikáznak fejében, hogy mi ez a dolog, ami miatt képtelen ismerkedni. Mi az, amiért ennyire elutasító az emberekkel. *
~ Ez a lány is biztos kedves lett volna, ha én is az vagyok vele. És Daphneval is bánhattam volna kíméletesebben. De nem megy, nem tudok nevetni a buta vicceken, a kellemetlen helyzeteken. Nem tudok sajnálkozni az emberek felett. Talán túlságosan is megkeményedtem. Viszont az a Daphne leányzó igen szimpatikus volt. Mindenképp beszélnem kell vele, minél hamarabb. Bocsánatot kell kérnem tőle.~
- Igaz-e, Sas fivérem? Jól gondolom, mondd meg nekem.. *néz fel az égre, s suttog halkan. A jól ismert szellő megint átsuhan a fák között, mintegy válaszként Takoda kérdésére. Vagyis ő azt gondolja, testvére üzen ilyen formán neki. Megint eltökéli, hogy vagy változnia kell, vagy találnia kell egy barátot, aki elviseli így. Arcát megint az ég felé fordítja, de a folyamat egy hatalmas ásításba fullad. Jelzés értékű a dolog, aludnia kell. Így hát feltápászkodik ő is a padról, s keresztül szeli a temető egészét. Beül a révész csónakjába, az vissza viszi a túlpartra, Takoda pedig fáradtan kóborol be a kastélyba. *
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-02-27, 6:21 pm

* Egy hülye elhatározás miatt kerülhetett ide, mely szerint úgy döntött a szobájában téblábolva, hogy egy kis sétára adja fejét Seol szigetén. Nem ismeri az utakat és a helyeket, így nagy esélye volt arra hogy szépen eltévedjen s ez meg is történt. Össze vissza ténfergett ösvényről ösvényre, a sűrű fák között sanszos volt hogy nem tud kiigazodni a járatokon. Lassan eluralkodott rajta a kétségbeesés hogy nem fog visszatalálni a kastélyba.
Egyszer csak egy kapu előtt találja magát mire felpillantva rájön hova is keveredett. Szitkozódva ácsorog a sárban, egy temető....hát remek.*
Vissza az elejére Go down
Leila Hunt
Diák Exortus
Diák Exortus
Leila Hunt


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás : 2009. Dec. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-02-27, 6:34 pm

*Leila csak sétálgat magának egy kicsit. Nincs uticélja, bár az talán már normálisnak számít. Egy fekete esőkabát van rajta, kapucnival a fején. Zsebre tett kézzel a földet nézve sétálgat, és magas sarkú csizmájával igyekszik kikerülni a nagyobb tócsákat. Vörös haja kikandikál a süsü alól, kicsit már meg is ázott. Sóhajtva pillant fel az égre, mely kicsit borús és esőt ígér. Szeme sarkából mozgásra lesz figyelmes. Egy ismerős alakot pillant meg nem messze tőle. Szélesen elvigyorodik majd mikor felfedezi milyen hely előtt is vannak meglepődik. Közelebb megy Jasminehez majd megáll mellette.*
- Szia! Hogy vagy? mit keresel erre? Ez egy temető.. Nem szeretek ilyen helyekre járni. Gondolom te sem. Eltévedtél? Vagy van itt valakid?
*Kíváncsian várja a választ. Bár utolsó kérdése nem volt éppen tapintatos, de erre csak utólag jön rá. Reméli nem bántotta meg a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-02-27, 6:46 pm

* Egy-egy lépét mindig arrébb lép, hogy vég véletlenül se süppedjen be a sárba, így szinte pillantonként változtatja pozícióját. ~ Hülye sétálgatás, ismerkedés, ó minek is mozdultam ki ~ ilyenkor mindig megbánja hogy nem békés kis szobájában maradt egy jó kis könyvet olvasgatva vagy éppen a varázslatokat tanulngatni, de legalább a kastélyban maradt volna. Az idő sem volt kedvező s így hogy azt se tudja merre menjen visszafelé, tök kilátástalannak érezte helyzetét. Egy fekete szövetkabát van rajta, fehér sállal körbetekerve nyakát, s kedvenc tornacipője mit belepett már a sár. Már éppen azon volt hogy elindul valamerre hátha valami élettel telibb helyre jut, mikor meghallja Leila hangját.*
- Szia! * hangja kicsit dühös de ez nem neki van szánva, a helyzet hozta ki belőle.*
- Szarul...fogalmam sincs mit keresek itt s hogy hogy kerültem ide.* válaszol tömören, szinte minden kérdésére választ adva. Mielőtt az utolsóra is válaszolna pettyet furcsán néz rá, de megrázza a fejét.*
- Nekem ugyan nincs...szerencsére és nem is akarom hogy ide kerüljön bárki is.* teszi még hozzá, ne veszi fel a kérdést, hisz tényleg nincs itt senkije.*
- Te mit csinálsz erre? Hogy boldogulsz abban a magassarkúban...? Csupa sár minden...* újabb lépkedés, fogalma sincs Leila hogy csinálja, biztosan a gyakorlat.*
- De örülök hogy találkoztunk. Remélem tudod a visszavezető utat...?*reménykedő pillantás.*
- Ha nem akkor legalább együtt szerencsétlenkedhetünk valamerre. Végigsimít nedves haján s felpillant az ég felé. Egy két csepp eső sikeresen beleesik a szemébe mitől hunyorogni is kezd majd behunyva vissza hajtja fejét alapállásba és kitörli a vendéget a szeméből.*
- Remek...már csak egy kis zuhé hiányzik.
Vissza az elejére Go down
Leila Hunt
Diák Exortus
Diák Exortus
Leila Hunt


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás : 2009. Dec. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-02-27, 6:58 pm

*Mikor a lány ráköszön, látja hogy nincs jó hangulata. Nem sokkal később az okát is elárulja neki. Őszintén szólva nem csodálkozik rajta. Mikor látja Jasmine ideges lépkedését, nem érti miért teszi. Aztán a csizmájára terelődik a szó. Bizony belesüllyedt egy kicsit. Mérgesen összevonja szemöldökét majd cuppanva kihúzza lábát a förmedvényből. A kifröccsenő sár összemaszatolja a lábát, szerencsére a lányra nem megy. Sóhajtva kezd ő is lépkedni.*
- Nem tudom hogy kerülök ide... csak úgy jöttem. A visszavezető utat nagyjából tudom, bár nem tájékozódok valami jól... Oh hát nem is gondoltam, hogy belesüllyedhetek. Még nem szoktam igazán hozzá... A városban nincs ilyen terület. de ennek nem örülök, mert a betonon elesni sokkal rosszabb mint a sárban.
*Tovább figyeli Jasminet. Nem úgy tűnik mintha nagyon jó kedvében lenne. Leila belekarol majd barátságosan húzni kezdi a temetőbe.*
- Mit szólnál ha vadásznánk kísértetre? Kíváncsi vagyok, vannak-e itt....
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-02-27, 7:10 pm

* Szerencsére ma a sminktelenséget választotta, így bátran törölgeti a szemét, persze túlzásba nem esik hisz csak egy két cseppről van szó, mik inkább csak ingerelték a szemét. Közben hallgatja a lányt, reménykedett benne hogy tudja a visszavezető utat de pechére Leila is rosszul tájékozódik.*
- Valahogy majd csak visszatalálunk...Ha meg nem akkor így jártunk. Legalább van olyan barátod ki hiányolna? Akinek feltűnne hogy nem vagy a kastélyban és keresni kezdene? Pár napig kibírjuk kaja nélkül.* vigyorodik el, inkább már mókásra fogja a helyzetüket, ha dühöng azzal nem old meg semmit.*
- Nos igen, nem valami túra cipő. Mondjuk ez sem...* emeli fel sártól csöpögő lábát.*
- Kéne egy bakancs...ami nekem nincs. De ezek után biztos hogy veszek.* motyogja a lábát nézve, már réges régen átázott, így számíthat egy kis megfázásra. Könnyen megbetegszik.
Amikor belekarol a lány nem utasítja el csupán fura neki, nem fordult elő vele még. Szavaira elmosolyodik.*
- Kísértetet? * kacag fel.*
- Háát jobb ötletem nekem sincs úgyhogy kalandra fel! * karöltve betrappolnak a kapun.*
Vissza az elejére Go down
Leila Hunt
Diák Exortus
Diák Exortus
Leila Hunt


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás : 2009. Dec. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-02-27, 7:22 pm

*Elneveti magát a lány tréfáján. Örül neki hogy nem egy hisztis tyúkkal hozta össze a sors aki sírva fakad ha kosz megy a körme alá. Ő bizony kibír néhány napot kaja nélkül, senki sem halt még bele.. Nem ő lesz az első. Vigyorogva látja hogy Jasmine nem löki el magától. *
- Fúú nem szeretem a bakancsot. Egyszer volt. Egyébként az bég rosszabb ha azzal sárban mész. Ráragad és leszedi a lábadról a cipőt.. nekem amúgy is kell a magas sarkú mert nagyon alacsony vagyok.. De utálom ha szóvá teszik.. márpedig gyakran előfordul.
*Belépked a temető kapuján. Már kezd bővebben esni az eső. Összehúzza a kapucnija madzagját majd megszaporázza lépteit. *
- Oh én szeretem a kísérteteket. Főleg amelyik nagyon régóta itt van és tud mesélni. Igazából szeretnek mesélni, mármint a legtöbb de ugye ugyanúgy nem általánosíthatóak mint az emberek...
*Izgatottan néz körbe amikor belép. Egyenlőre nem lát semmit és senkit. De kitartóan húzza maga mellett Jasminet.*
- Hogy telt a mai napod?
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-02-27, 7:34 pm

* Néha őt sem kell félteni hiszti terén, de azt nem a mai napra tartogatta. Általában kibírja az ilyen dolgokat, nem nyafog csak egy kicsit, de a toporzékolós csajos hiszti messziről elkerüli. Hallgatja a lány véleményét a bakancsról, miközben áthaladnak a kapun.*
- Nekem sem a kedvencem de legalább nem ázik át és kibírja az ilyen sétákat. De ezek...lehet hogy halálra lettek ítélve.* pillant a lábbelijükre, majd kicsit eltávolodik a lánytól e ismeretlen kis közelségből majd szemügyre veszi.*
- Ha nem mondod észre sem veszem...én se vagyok valami langaléta...sőt.* körülbelül akkora lehet mint a lány a magassarkújában de így ő egy pöttömnyivel magasabb. Belépnek hát a holtak birodalmába hol persze semmi sem történik s nem kezdenek el fura árnyak s áttetsző testek cikázni. De nem is várta.*
- Elég jól...megismerkedtem egy sráccal tanulgattam...semmi extra. Én ezt szeretem. * pillant oldalra mosolyogva.*
- No és te? Látom egyben maradtál a kis fözőtudományod után.* gondol is a kis spagetti főzésére. Kitartóan lépked a lány után egyre beljebb kerülnek. Rengeteg fejfát láthat, mitől a hideg is kirázza, de azért nem idegenkedik. Kedveli a halotti mágiát így szép is lenne ha nyivákolna. Ó nem. Sajnálni sajnálja a föld alatt fekvőket, de hiszi hogy ott kell lenniük.*
Vissza az elejére Go down
Leila Hunt
Diák Exortus
Diák Exortus
Leila Hunt


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás : 2009. Dec. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-02-27, 7:50 pm

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Ódon temető - Page 3 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-03-08, 10:25 pm

*Egy sötétbe öltözött alak tűnik fel a temetőbe, igazából nem azért jött le mert rossz kedve van egyszerűen csak csendre van szüksége, amúgy fekete hosszú bőrkabátot hasonló anyagú nadrággal és egy sötétszürke pólót visel, a srác mellett egy inmár kb 1 másfél hónapos malamut szedi a lábát. A kutya egész jól tartja a tempót néha néha meg meg állva, de látszólag egy méteres körzetbe nem hagyja el a srácot, a fiú persze egész ráérős, és nem is használ semmilyen eszközt amivel féken tarthatja az állatot csupán, elég hogy megtanította neki hogy maradjon mindig mellette, egész jó kedve van, bár még mindig foglalkoztatja az agyát a múltkori eset*
Vissza az elejére Go down
Scarlette Turner
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Scarlette Turner


Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-03-08, 11:02 pm

*Scar már egy ideje itt tartózkodik, talán egy órája, hogy erre jött. Fekete kabátban van, ami neki éppen combközépig ér, alóla pedig még kilátszik ugyancsak fekete, térdig érő szoknyája, amihez egy pár csizma is társul, bokától egészen térdig széles fekete szalaggal fűzve össze hátul. Haját most csuklya fedi, alig pár kósza tincs lóg ki alóla, és ő maga pedig az egyik lefödött sír tetején ül, hátát a sírkőnek vetve. Jobb lábát felhúzta maga elé, a bal lába meg a temető földjét éri, csizmái talpa súrolják a port, ahogy néha lendít egyet a lábszárán, csak úgy unalmában. Vagy valóban unatkozna? Nem úgy tűnik. Fekete tekintete kissé ködösnek hat, ahogy maga elé bámul, térdére kulcsolt kezei mellett. A síron magán nincs mit bámulni, feltehetően már nem is azt látja, de azért még itt van, csupán tekintete előtt peregnek múltbéli képek. A lépteket mégis meghallja, és felpillant. Először a kutyát látja meg, aztán a gazdáját, és bizony nagyot dobban a szíve. Egy pillanatra lehunyja a szemeit, most éppen nem tudja, mi lenne jó. Elkerülni, vagy mégsem. Annyira nincs már tisztában semmivel sem, és tudja, hogy ha le akarna lépni... nos ahhoz már kicsit késő. Fejét nekidönti a sírkőnek, miközben vesz egy mély levegőt, érzi, ahogy megtelik a tüdeje és megemelkedik a mellkasa, majd kifújja, aztán a csillagos eget bámulva végül mégis megszólal. Egyre inkább igaznak érzi azt, amit az öccsének mondott nem is olyan rég, és ez zavarja. De akkor is... nem tudja elengedni az egészet, bár kellene. *
-Minden ott kezdődik, ahol általában véget érni szokott. Mindig is mondtam, hogy nincs jobb hely a temetőnél... a világ közepe, cáfolhatatlanul. *mondja eléggé érthetően, és artikuláltan, de azért továbbra sem néz arra, csupán szeme sarkából pillant néha oda, vajon hogy reagál a másik most.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Ódon temető - Page 3 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-03-08, 11:14 pm

*Úgy tűnik hogy a nyugis séta közben észre veszi hogy nem csak ő van a temetőben, persze nem jelenti hogy nem társasági típus csupán nem számított másra, mondjuk ő nem rosszkedvből jött ide egyszerüen csak szereti ezt a légkört nameg legalább itt csend van távol kicsit Mystraltól, olyan fura érzéseket kellt a fiúban. Amikor meghallja a hangot viszont a lány fele figyel, és kicsit közelebb is sétáll hozzá. A malamut csak lassan morranva amolyan kölyök hangon lefekszik a srác lába mellé, úgy tűnik hogy neki itt ennyi elég volt a sétállásból, így a fiú csak egy könnyed mozdulattal felkapja majd a lányra néz*
-Én szeretem, legalább csend van ők meg amúgy se zavarnak*biccent fejével a sírok felé , miközben a kutyát az ölébe veszi és végig is simít a fején*
-Nameg egész jó erre a levegő is, amúgy hogysmint?Régen nem futottunk össze*mondja a lány felé kicsit kíváncsibb nézéssel*
Vissza az elejére Go down
Scarlette Turner
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Scarlette Turner


Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-03-08, 11:32 pm

*Scar sem rossz kedvből van itt, pusztán ez a kedvenc helye az egész szigeten, annak ellenére, hogy megígérte Taknak, legközelebb emberek közé megy, és nem sírok közé. Viszont ha gondolkodni akar, itt mégis könnyebb, mint úgy, ha mindenki mindent csinál körülötte. Különben is... már kommunikál, amit lehet értékelni, tegnap is ő kezdeményezett beszélgetést Jake-kel. És fura mód az volt az érzése, hogy a srác mustrálja, szó szerint, mintha akarna valamit. Aztán ez végül is nem derült ki, mert elváltak útjaik, de ez azóta is foglalkoztatja, kisebb részben, nagyobb részt meg most is ugyanazon rágódik, igazából fölöslegesen, de hát ez már csak ilyen nála. *
-Azt hiszem, ha nem szeretnéd, nem lennél itt, legalább is nagy valószínűséggel. *néz most már a srácra, és valahogy épp nehezére esik olyan arcot vágni, mint amilyet kellene. Nem akar szenvtelennek mutatkozni, mert nem az, de ha őszinte lenne, az se tenne jót semminek sem, akkor mégis... marad inkább a komolyságnál, enyhe komorsággal fűszerezve, ami a temető hangulatához egyébként is illik. Talán csak a fekete íriszek árulkodhatnának, de nem fognak, próbál a legkevesebbet a fiú szemébe nézni, a lehető legkevesebbet, úgy, hogy még jó legyen, de túlzásba se vigye, fél attól, hogy mi van ha. Lehet jobb, hogy akkor a fiú mégse értette, mi baja van, pedig világosan megmondta, elküldte, még ha nem is melegebb éghajlatra, de megtette. És el akart tűnni, kizárni a másikat teljesen, majd mégse ment. Furcsa az élet. Újabb mély levegőt vesz, és próbál nem mellkasi lélegzést végezni, hogy a vállai látványosan röpke öt centit emelkedjenek. *
-Megvagyok, köszönöm. Még nem haltam bele semmibe sem. Na és te? *kérdez vissza, a válasz jobban érdekli. Ő sosincs túl fényesen, bár most csupán észvesztően sápadt bőre jelzi ezt a holdfényben, ami néha átbújik a felhőfoszlányok résein, és a temetőt is megvilágítja itt-ott. Minden egyebet eltüntetett már, nem könnyű felfedezni, hogy semmi nincs rendben már jó ideje. Rájött, hogy legkevésbé a sajnálatból kér, akkor is, ha belepusztul abba, amit a látszaton túl megél. *
-Mióta van kutyád? Édes... *mosolyodik el halványan, a kutyusra nézve, majd előre dől, jobb kezét meg óvatosan kinyújtja és a kutya szemeibe nézve próbálja azt küldeni felé, hogy nem bántja. Farkasoknál mindig beválik, talán most is összejön, és akkor meg is simogatja, ha lehet.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Ódon temető - Page 3 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime2010-03-08, 11:43 pm

-Hát, nagy valószínűséggel így lenne, amúgy meg álltalába mindenhol elvagyok*mondja hozzá téve. A srácnak még mindig nem tiszta a múltkori dolog de nem is akar vele foglalkozni, ha már nem küldik el egymást melegebb éghajlatra és van köztük kontaktus már az is jó, minden esetre nem kerüli a másikat bár hogy ő kerülte volna a fiút azt nem tudja*
-Énse, még szemmel láthatólag, mert akkor már nem itt lennék hanem valahol ott lent*mutat megint fejével a sírok felé, miközben lassan felemeli és magához öleli a kutyust*
-Nem történt sokminden, csak farsangkor volt egy fura eset, egy nővel pár hárpiával valahol az antarktiszon.*mondja bár igazából tudja hogy nem antarktisz de a hűvösségével be illett volna simán annak is.*
-A végén meghalt egy srác, kitépték a szívét*eléggé egyhangúan mondja, de már megtanulta hogy nem szabad mindent érzelmesen kezelni mégha érzett is sajnálatot a srác iránt. A kérdésre viszont már egy kisebb mosollyal bólint*
-Hát olyan egy hónapja, szóval még kicsi a szentem. Tudod voltam bent a kereskedésbe és első látásra szerelem*mondja mosolyogva, ha a lány figyeli akkor a kutyuli szeme hasonlít Vargéhoz. Viszont amikor a lány kinyújtja a kezét a fiú óvatosan megfogja a kutyát majd a lány kezei felé emeli*
-Na nyújtsd ki a kezed, nyugi még kölyök szóval nem bánt, bár amikor játszik tűhegyesek a fogai*mondja és bizony ha a másik engedi át is adja a kutyát neki, hiszen látta hogy tetszik a lánynak*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ódon temető - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ódon temető
Vissza az elejére 
3 / 29 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: