Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Szobát szeretnék
Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38

» Mystral kikötője - A rév
Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager Csüt. Aug. 14 2014, 13:51

» Mystral parkja
Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors Vas. Aug. 10 2014, 00:43

» Karakterkép igénylés
Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeby Annabella Cullins Csüt. Júl. 31 2014, 12:39

» Az életre kelt szoba
Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus Pént. Júl. 25 2014, 14:42

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Másik oldalunk

Share

Ódon temető

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Next
SzerzőÜzenet
Kenan Reeves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Kenan Reeves

Hozzászólások száma : 73
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 22
Üzenet : Szokjál hozzá ahhoz a gondolathoz, hogy a halál semmit nem jelent nekünk, mert minden jó és minden rossz az érzékelésben van... Ameddig mi létezünk, a halál nincs jelen, amikor pedig a halál megérkezik, mi nem vagyunk többé.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ódon temető - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeKedd Jún. 04 2013, 16:09

//NRT: Chloe és Kenan - 2013. 05. 31.//

*Éjszaka van, de nem tervezek alvást. Egész délután aludtam, most nem volt senki, aki felébresszen, és kirángasson az ágyamból. Azért kellett délután aludnom, mert előző éjszaka meg ma délelőtt otthon jártam, egyik havernál, üzleti ügyben. Ha így folytatom, a végén még éjszakai bagoly leszek. Nappal alszik, este cselekszik. Úgy egy órája ébredtem fel, szóval egy darabig még nem fogok aludni. Viszont nem volt kedvem a szobában maradni, aztán kussban figyelni, hogy a szobatársak durmolnak, inkább eljöttem. Végül is néhány óra múlva hivatalosan is nyár, már este sincs hideg, így a csatangolás mellett döntöttem. Úti célnak először a városra gondolok, hogy meg kéne látogatni ottani kedvenc ismerősömet, de amikor oda jutok, mégsem a város felé fordulok, hanem a másik irányba. Lehet ebből baj lesz, mert a múltkor sem volt szerencsés, eltévedtem, és még volt néhány kellemetlen következménye. De nem baj, néha teszek olyat, amit még én sem értek. Öltözékem az ismeretlen felfedezéséhez tökéletes: fekete nadrág (kivételesen normál hosszúságú, mégiscsak este van), meg egy fekete póló. Nem nagyon viszem túlzásba, mint látható. Bár oda kell figyelnem a lábam elé, ha nem akarok valami fájóba lépni. Arra van a pálca. A pálca egyelőre a helyén pihen, két kis cimborája, a kis tőr és a nagy tőr között. Őket mindenhova viszem magammal. Nagyjából tudom, merre van a láp, szóval arra nem indulok el. Más irányt választok, és már egy ideje megyek, mikor a fákon kívül valami más látnivaló is szemeim elé kerül. Kapu, kerítés, meg beljebb nagy kupacok. Hmm… emlékeztet ez engem valamire. Á! Mint egy temető. Milyen régen nem jártam temetőben. Pedig szeretem a temetőket, bár a túlzott csendet annyira nem. Itt az ideje bepótolni, ha ez tényleg egy temető. Ahogy közelebb érek, látom, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki este egy temetőben akar mászkálni. Testalkatából ítélve lány lehet. Érdekes. Ismerkedjünk. A lépteim általában nesztelenebbek, mint a legtöbb emberé, mert a csupasz talp nem csap olyan zajt, mint a cipő, kivéve a kövön, mert ott csattog, így halkan közelíthetem meg a lányt. Mikor odaérek, kezemet a vállára téve hívom fel magamra a figyelmet. Ha jó a füle, és előbb észrevesz, akkor persze nem sikerül megijeszteni, ellenkező esetben talán megijed, ha az ijedős fajtából való. Bár aki éjszaka egy temetőben akar mászkálni, nem hiszem, hogy ijedős lenne.*
- Érdekes hobbi, éjszaka a temetőben. Itt van a wicca kör gyűlése?*kezdek neki a barátkozásnak, ahogy kell az én fogalmaim szerint, bár nem igazán a barátkozás a célom. Lányokkal nem szoktam barátkozni, az tiszta pocsékolás lenne. De azért egy kicsit beszélgetni is kell, mielőtt megállapítom, mi legyen a következő lépés.*

Vissza az elejére Go down
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh

Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Kor : 23
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."

Rangok
Ház: Exortus
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimePént. Jún. 07 2013, 11:18

//NRT - Chloe és Kenan - 2013.05.31.//

* Hamar sikerül elnyelnie az erdő sötétjének, melyet olykor, ha nem süt be a Hold erős fénye, utat mutatva nekem, én magam világítok ki pálcámmal: csak nem kéne neki csattannom semminek, legalábbis inkább egy nyusziban bukjak orra, mint hogy egy fával csókolózzam össze.. egyik jobban fájna, mint a másik, szép arcom pedig nem tehetem ki ilyen fajta atrocitásoknak. Van még azért itt nem kevés hiúság, nos igen, akadnak olyan dolgok az ember jellemében, amelyeket ha akarna sem tudna kiölni belülről. No de szokásos menetemet ügyesen le is futom, annyira kellemes most, végső célom pedig a temető, ott fogok megpihenni, és bevárni az állatot, ki saját teremtményem, hű társam jóban és rosszban. Nem igazán számítok társaságra, bár egy sötét erdőben az ember sosem tudhatja, mi az, ami rá vár, vagy éppen rátalál, ugyebár.. egy darabig így nyugodtan szuszogok, rendbe szedve magam, majd ahogy emelkedem fel, hirtelen érzem egy nehéz kéz érintését egyik vállamon, mely nem rémiszt meg, talán a hidegvérem az, ami most csörgedezik bennem: fejemben nyugalommal értelmesebb végig gondolni esetleges lehetőségeimet, melyeket meg is teszek. Nem, nem hallottam hátam mögül a neszt, viszont attól, mert nem cselekedtem úgy, mintha észre vettem volna a közeledő alakot famulusom kutatása közben, nagyon is feltűnt az ismeretlen, nyurga alak mezítlábas kinézete. *
- Tisztában vagy egyáltalán azzal, mi az a wicca? * kérdésre kérdéssel, s a biztonság kedvéért cseppet még rá is markolok pálcámra, de nem teszek semmi hirtelen mozdulatot, nem akarom megtámadni, sem pedig semmi ilyesmi. Ha vámpír lenne, nem így hívta volna fel magára a figyelmet, ennyi ész még belém is szorult, ugyanakkor kissé mégis feszélyez keze közelsége: ha engedve lesz, szépen előre is lépek, olyan távolságba, nagyjából két lépésnyire, ahol már nem tud elérni, itt pedig szembe is fordulok vele, felmérve őt ismét, látványosabban. *
- Nem fog megfázni a talpad, idegen? * bökök arra pálcás kezemmel érdeklődve, s egyelőre több lépést nem is teszek irányába, csupán csak olykor elkalandozik tekintetem felőle, figyelve a környező neszekre, hátha megjelenik Lucifer. Nem mintha tartanék a sráctól, bár a fegyvereiről egyelőre fogalmam sincs, akkor sem vagyok egy ijedős kislány, tehát ha beszélgetni szeretne, akkor beszélgetni fogunk, ez ilyen egyszerű. *
Kenan Reeves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Kenan Reeves

Üzenet : Szokjál hozzá ahhoz a gondolathoz, hogy a halál semmit nem jelent nekünk, mert minden jó és minden rossz az érzékelésben van... Ameddig mi létezünk, a halál nincs jelen, amikor pedig a halál megérkezik, mi nem vagyunk többé.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimePént. Jún. 07 2013, 15:18

*Van néhány tervem a ma estére, egyik jobb, mint a másik, de végül egyik szuper ötletet sem választom, inkább egy olyan mellett döntök, amire eddig még nem is gondoltam. Vagyis menni a fejem után ki tudja, hova. Szuper terv, csak nem tudom hova vezet. Mikor azonban megpillantok egy kerítést, és a kerítésen belül néhány csinos kupacot, ami sírkőnek, meg sírnak néz ki, legalább tudom, hova lyukadtam. Itt vagyok egy temetőnél, és nem egyedül. Jobb körökben ez most nagyon parás helyzet lenne, lehetne félni a sötétben bujkáló szörnyektől, vérfarkasoktól, vámpíroktól, meg űrlényektől, de itt most legfeljebb én ijesztek, ha az itt tartózkodó lány ijedős fajta. Jobb kezemet vállára téve hívom fel magamra a figyelmet, mindjárt egy kérdést is intézve hozzá. Nem ugrik meg, vagy ilyesmi, szóval tényleg nem ijedős. Na, ez jó. Bírom a bátor csajokat. Bár azt a pálcamarkolós mozdulatot is látom, de nem aggaszt.*
- Természetesen. Egy vallás. A wicca a witchcraft változata, a követői witch-nek, azaz boszorkánynak nevezik magukat. Sőt, még a versikéjüket is tudom. Nagyjából.*tudnék ennél kimerítőbb választ is adni, elszavalni azt a bizonyos verset, de inkább nem untatnám ilyen előadásokkal a társaságomat. Untattak ezzel engem eleget, persze nem az iskolában, ott ilyeneket nem tanítanak, valahol mégis rám ragadt. Persze ami nem érdekel, az megragad, ami meg érdekelne, másodpercek alatt kiszellőzik a fejemből. A kezemet viszont leengedem a testem mellé, és hagyom a lányt ellépni, én is meg akarom őt nézni szemből.*
- Köszönöm az aggódást, de eddig még nem volt belőle baj.*tökéletes módszer, hogyan hívd fel magadra a lányok figyelmét: járj mezítláb, és egyből aggódni kezdenek. Hehe. Bár én nem ezért csinálom, azért jó módszer. Közben tekintetemet végigfuttatom a lány vékony, karcsú alakján, és szép arcán.*
- Egy ilyen szép lány nem fél éjszaka attól, hogy összeakad egy pszichopatával, vagy egy kevésbé udvarias sráccal, aki esetleg kihasználná a helyzetet?*arcomon félmosoly tűnik fel, s közben előrebocsátanám, én egyik említett se vagyok. Alap állapotban. Mondjuk ha ilyen szép lányok közelébe kerülök, ki tudja. Bármi megeshet.*
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimePént. Jún. 07 2013, 21:24

* Várok társaságomra, ez tény, de arra épp nem számítok, egy emberi lény fog rám találni hamarabb, famulusommal ellentétben. Minden bizonnyal ő is megérkezik idővel, de addig is, talán hálás lehetek a sorsnak, hogy valaki olyan talál rám, ki képes a beszédre, legalább addig sem kell halálra unnom magam, míg várakozom az állatra. Fura az, ahogyan tudomásomra juttatja a fiú jelenlétét, és beszélgetési szándékát, de hát nem lehet mindenki egyszerű, valakinek nyakatekertnek is kell lennie. Ki is lyukadunk a wiccához, melyről tájékoztatást kérek tőle.. na nem mintha nem lennék tisztában azzal, mi is az pontosan, csupán csak érdekel, ő mennyire van képben, ha már ilyen szép szavakat használ. *
- Oké, meggyőztél. * mosolyodom el, még egyik kezem is megemelve, jelezve ezzel is, elég a magyarázatból, nekem túl sok újdonságot nem tud mondani. Különös hite, vallása ez a mugliknak, vagy nem is tudom, hová soroljam, hisz nem konkrétan az, csak majdnem. Érdekes, azt meg kell hagyni, ahogyan az is, mezítlábasan ácsorog előttem, ez az egyébként szerintem helyes srác, de ennek is oka lehet, amiért ezt a fajta lábbeli viselését választotta. Ám ahogy így ellesem, fura.. szakadtnak nem néz ki, de lehet, hogy nem is a suliba való? *
- Amúgy eltévedtél, vagy mi? És mi az oka annak, hogy Mauglit játszol? * biccentek előbb szavaira, majd érdeklődésemnek is hangot adva fogalmazom meg a fejemben kialakult kérdőjeleket ügyesen. Remélem nem fogja tolakodásnak venni, mert én már kezdem annak érezni bámulását, így helyezem át egyik lábamról a másikra súlypontomat, kérdésére pedig egész egyszerűen felnevetek.. egyem is meg, de drága. *
- Édes vagy, tényleg. De tudod, nem vagyok egy ijedős, vagy félős kislány, ha pedig nem lenne rossz parti az illető, egy éjszakát talán még meg is érhet. * kacsintok szemérmetlenül mosolyogva, melyben semmi célzás nincsen, az elveim tiltják, hogy cipőtlen fazonokkal leálljak, na meg amúgy is. Változtam az idők során valamelyest, és jelen elgondolásaim, kötelékeim sok mindent nem is engednek már úgy, mint hónapokkal ezelőtt. * - Plusz, ha félnék az őrültektől, nem lennék egyedül egy temető előtt azért, mert be akarnék menni, és kis időt eltölteni itt. Nem gondolod? * döntöm meg buksimat, s mivel Lucifer sehol, gondolva egyet bökök szép fejemmel a sírhantok irányába, s a futástól kipirult pofim is arra fordul egy pillanatra. *
- És ha már itt vagy, egy séta a temetőben? Engem csak jó emlékek kötnek ide, kedvelem ezt a helyet, nyugalmas. A holtak közelsége valahogy jobb, mint az élőké. * szippantok bele a levegőbe, mint valami pszichopata, hiába nem ez a célom egyáltalán. Kékségeim kérdőn tekintenek rá ismét, s akár jön, akár nem, én lassan hátat fordítva neki térek be a holtak tökéletesen sötét világába. *

A hozzászólást Chloe Walsh összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 08 2013, 19:39-kor.
Kenan Reeves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Kenan Reeves

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 08 2013, 14:23

*Nem nagyon számítok arra, hogy éjszaka belebotlok valakibe, pláne egy temetőnél, de ha már így alakult, és az illető egy lány, az alakjából ítélve, akkor hülye leszek nem maradni. Nem átlagos módon indítom el a beszélgetést, az nekem túl unalmas, hogy "Hali, Kenan vagyok, és te?", inkább valami furábbat találok ki. Nem szeretem az átlagos dolgokat, végül is én sem vagyok átlagos. A wiccáról is tudok felvilágosítást adni, de nem sok dolog van, amihez ennyire hozzá tudnék szólni, ezt épp csak véletlenül tudom. Otthon ugyanis rengeteg a babonás meg a hívő ember. Ráragad valami az emberre, miközben azok beszélgetnek. Mosolyogva nyugtázom, hogy tudásommal meggyőztem a lányt, és mivel nem akarok egész végig háttal beszélgetni vele, visszateszem a kezem a testem mellé, és immár szemből veszem szemügyre. Igazán szép, azt kell mondjam.*
- Nem, csak sétáltam. Nem tudtam volna aludni, és ez sokkal érdekesebb, ki tudja, kivel ismerkedik meg az ember. Ennek pedig egy fóbia az oka.*újabb furcsa dolog tőlem, de hát mondtam én, hogy átlagos vagyok. Épp az ellenkezője. Ezért vagyok érdekes az embereknek. Ez pedig jó, mert én szeretem az emberek társaságát. Főleg a lányokét.*
- És én milyen lennék, ha véletlenül kiderülne, hogy én is egy olyan vagyok?*nem szoktam kertelni, ami érdekel, azt megkérdem, és kész. Nem vagyok szégyenlős kis srác, aki nem tud mit mondani a lányok jelenlétében.* - Igaz. Az őrültek ellen ráadásul remek fegyver a pálca.*kivéve, ha az őrült maga is rendelkezik pálcával. Közben a szép lány új ötlettel áll elő, ami nekem is tetszik.*
- Benne vagyok. Én is szeretem a temetőket. De az élők társaságát is kedvelem, ha jó fejek. És szépek. Persze ez csak a lányokra áll.*nevetek fel, s szegődöm a lány mellé temetői sétája során, zsebre dugott kézzel. Alkaromnál érzem egyik tőröm kemény markolatát, de az most a helyén marad.*
- Kitalálhatom a nevedet? Ne áruld el, jó?*az egyszerű megoldás lenne, és most nincs kedvem az egyszerű dolgokhoz. Inkább szenvedek egy kicsit, de kitalálom. Ha meg nem, akkor „Szép lánynak” fogom hívni. Töprengek egy kicsit, hogyan kezdjem, majd jöhet a találgatás.*
- A-val kezdődik, é-vel végződik, igaz? Közte meg még egy rakás betű, és így jön ki az Aphrodité. Eltaláltam?*mosolyodom el kissé, s közben „Aphrodité-re” nézek. Nem tudom, mi lehet az igazi neve, de szerintem ez találó. Mindig is szerettem neveket adni, az emberek jellemzői alapján. Így van még egy másik is.*
- Vagy még a Belle is szóba jöhet. A vezetéknévvel inkább nem próbálkozom.*a kereszt jobban is érdekel, a vezetéket esélyem se lenne kitalálni, maradok inkább ennél. Persze ha Belle, azaz „szépség”, amit a név jelent, segít nekem, gyorsabban sikerülhet kitalálnom a megoldást.*

Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 08 2013, 19:38

* Azért belül mégis fellélegzem, hogy nem kell itt ma harcolnom az életemért, bár ki tudja, később mi lesz? Lehet csak jófejkedni akar, aztán meg majd jól rám támad, vagy ilyesmi.. mindegy, egyelőre igyekszem jól érezni magam. Így is történik, hisz sajátos módon szólít meg, én pedig nem is kérek több szót emelni ezen pogány hit mellett, inkább rá terelem a szót, első sorban puccér lábaira, melyekre én már ha csak ránézek, azonnal érzem belül a reszketést.. inkább ruhám ne legyen, mint cipőm, az is biztos. Először úgy gondolom, talán nem ide valósi, vagy esetleg zavart az elméje, s bár az első verzióval befürdök, a fóbia szót hallva még az is lehet, igazam lesz. *
- Ö.. neked fóbiád van a cipőktől? Mármint bocs, de.. másra nem tudok gondolni. És ami azt illeti, ez kicsit zavarba ejtő. * vonom fel meglepetten egyik szemöldököm, s így pislogok értetlenül rá.. hát, ez nem normális dolog, bármit is fog mondani. Még szám is eltátom picit, mivel ezer meg egy féle félelemről hallani nap mint nap, valakit például egy kacsa bámul mindig és mindenhol, de hogy a cipő is tud gondot okozni? Biztos mint a wc-manó, csak az nem a himbilimbit harapja le, hanem a lábujjaidat. Különös, ahogyan aggódása is az, irányomba, de mégis tovább fűzi a tőlem származó gondolatokat.. hát, nem is tudom. *
- Ne haragudj, de.. nincs rajtad cipő. Mínusz egy fél piros pont. * bökök csak egy ujjam mozdítva lábai irányába, arcom pedig aranyos fintorba fordul, miközben persze mosolygom, így csak nózim húzom fel, s elfojtott hangon közlöm vele mindezt. Végül egy halk nevetést hallatva rázom meg azért buksimat: * - Mennyire lennél jó parti? Hát nem tudom, ha gondolod, mutasd meg. * vonom meg vállam, felőlem akár lehet ez felhívás keringőre, ám még egy bólintást kap a pálcás megjegyzésre, majd be is invitálom magammal, legyen csak továbbra is a társaságom, immáron odabent, a havas, hűs helyen. Bókok záporoznak azért felőle, mire leszegett fejjel, sunyin mosolyogva lesek felé egy másodpercre. *
- Azonnal kiszúrtam volna, ha lenne benned valami ferde hajlam, ne aggódj. * nyugtatom meg, nem kell ilyen hülyeségeket beszélnie, ám ez a kis játék, amibe megpróbál bele vinni, nem is hangzik rosszul. *
- Rendben, legyen. Próbálkozz csak! * egyezem is bele mosolyogva, s első tippjét figyelmesen hallgatva nevetem el magamat végül.. hát ilyen tényleg nincs, és mégis van. És a legjobb, hogy még jól is esik kedvessége. * - Pont a szerelem és a szépség istennője? Azért.. hű, az első eléggé távol áll tőlem, és el kell hogy szomorítsalak, de nem így hívnak. * fogom vissza magam a nagy nevetésben, kékségeim fel is lesnek egy picit helyes képére, de sajnos a következő sem lesz az igazi, úgy hiszem. *
- Nem nyert.. a nevem Chloe. Chloe Walsh.. és ne legyél velem ilyen kedves, még a végén olyat teszek, amit nem szokásom.. elpirulok! * tartok egy kis hatásszünetet az utolsó kimondott szó előtt, de végül csak elvigyorodom, így vezetem tovább utunkat egy magasabb kripta hátuljáig, mely mögött le is lassítok, hogy felé fordulhassam. * - Én viszont nem vagyok olyan nagyon jó nevekből, eddig csak a Maugli jutott eszembe, de tőle azért jobban nézel ki. * csacsogom jókedvűen, s ha óhajtja, el is árulhatja akár sajátját, én pedig ügyesen el is kezdek felmászni a kripta tetejére, hogy aztán majd ott ücsöröghessek, amíg kedvem tartja, talán vele, ez csak rajta múlik. *
Kenan Reeves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Kenan Reeves

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Jún. 12 2013, 14:26

- Tudtad azt, hogy a zseni emberek is utáltak cipőt hordani, mert hogy zavarta őket a gondolkodásban? Szóval, ha így nézzük, zseni vagyok! Így máris jobban hangzik, nem?*nevetek fel vidáman, kezeimet az utolsó mondatnál kérdően széttárva. Nem zavar, ha furának néznek, bizonyos szinten fura vagyok, na de persze az emberek aztán előbb-utóbb rájönnek, hogy nem érdekes az a pár furcsaság, mert imádni való vagyok. Na meg kicsit beképzelt, de az nem baj. És őszinte, szóval azt sem tartom magamban, ami érdekel.*
- És a jó kinézet nem számít semmit? Elküldenél, mert nem szeretem a cipőket?*kérdezem tettetett sértődöttséggel, de azért nem esem át a ló túloldalára a színjátszásban, tudni kell tartani a mértéket. Ahogy minden másban, csakhogy én nem vagyok nagyon mértéktartó ember.* - Oké, de előtte ki kell ismerjelek. Minden lánynak más jön be.*én már csak tudom, van némi tapasztalatom az ügyben, pedig mennyivel egyszerűbb lenne, ha minden lány ugyanazt szeretné! Nem kéne minden alkalommal rájönni, az adott csaj épp mire vágyik. Néha fárasztó, de most jó ez az ismerkedős szakasz, és amíg a temetőben a sírok között sétálunk (milyen morbid randihelyszín, hehe), addig megcsillogtathatom humoromat, és záporozhatnak a bókok. A lányoknak is tudok egypárat, nem csak magamnak, ego-növelés céljából.*
- Akkor jó.*nevetek fel újra, majd a séta közben kitalálom, hogy játszani akarok. Na nem kell semmi rosszra gondolni, a névkitalálós játékot veszem csak elő, ahhoz pedig csak beszélni kell tudni. Az ötletem úgy tűnik, tetszik a lánynak, akit így rövid úton el is nevezik szépen Aphrodité-nek, mert azért illik hozzá, szerintem.*
- Tuti? Pedig annyira biztos voltam benne!*teszek egy kis bosszús mozdulatot a kezemmel, mintha bele akarnék ütni a levegőbe, aztán próbálkozom tovább, az A után jöhet a B. Ez sem nyer.*
- Á, akkor már csak egy betűt kellett volna megpróbálnom, és biztos kitalálom! Ünneprontó. De a Chloe nagyon szép név. És szerintem aranyos lennél elpirulva.*jelentem ki, majd magam is elvigyorodok, és követem tovább, egy kripta előtt viszont megáll, és megfordul, úgyhogy én is leállok, bár ki tudja, inkább neki kéne mennem "véletlenül"?*
- Micsoda bók! Örülök is, hogy így gondolod.*azért az jó jel, ha Mauglinál jobb pasinak tart, nem? Ó, istenem, mindjárt röhöghetnékem támad. Maugli! Ezt megelőzendő, néhány majmoknál is ügyesebb mozdulattal felmászok a kripta tetejére, ami szerencsére nem túl magas, ennyit csak kibírok, és letelepedek Chloe mellé. Mennyivel jobb, hogy már tudom a nevét.*
- A szüleim szerencsére józanok voltak a névadásnál, és nem akartak kicseszni a gyerekükkel egy egész életre, szóval ha eszükbe is jutott a Maugli, szerencsére elvetették. Maradtak inkább a Kenannál. Kenan Reeves.*és milyen jó, hogy így mutatkozhatok be, nem valami más hülye néven. Eddig nem jutott még eszembe, de tényleg szerencse, hogy legalább egyikük józan volt, ha a másikuk nem is.*
- Szép a szemed. Nem adod nekem az egyiket?*vigyorodok el egy röpke pillanatra, közben közelebb hajolok hozzá, hogy közelebbről is megnézzem a szemét. Nagyon szép kék, gyönyörű. És ha Chloe nem kapja el a fejét, és a szemembe néz, láthatja, hogy a szemeim is olyan "furák", mint néhány szokásom. Na persze nem vagyok kancsal, még csak az kéne! Csak épp az egyik szemem világosabb a másiknál annyira, hogy szinte azt lehet mondani, az már egy másik szín. Ezt nem nagyon szokták észrevenni, mert csak közelről látszik.*

Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeHétf. Jún. 17 2013, 23:15

* Válasza kissé fura erre a lábbelis témára, mire csak felvont szemöldökkel mosolygom felé, egy mélyebb sóhajt hallatva, még mielőtt megszólalhatnék. Még hogy a zsenik? Hát jó, nekem aztán nyolc. *
- Az egy dolog, de a kérdésemre nem válaszoltál. Szóval, fóbia? * térek vissza az eredetihez, azért ez jobban érdekelne annál, mint amit amúgy is tudok, hisz nem mindennapi dolog ez, szerintem legalábbis. De ez a kis rájátszás már arra sarkall, kapjon tőlem egy könyökkel oldalba bökést, na meg egy aranyos, mosolygós grimaszt. Na nem, azért elküldeni melegebb éghajlatra nem fogom, de nekem is van ám beszélőkém, amit arra használok, az őszintét mondogassam mindenkinek, így felé is pontosan azt teszem, s bár tény, hogy fura ez a cipőtlenség, de talán túl tudok lépni rajta. Így is teszek, mivel annyira, de annyira próbálkozik, pedig szinte nem is ismer még, szóval egy esélyt kap a bizonyításra. *
- Hajrá, előtted a lehetőség! * adok hangot ismételten gondolataimnak, tehát én nem fogom majd vissza semmiben, bár meglepően nagyon bizonyítani akar, majd meglátjuk, mi lesz belőle. Az már szent, hogy a női nemet kedveli a legjobban, s ezt ezzel a neves találgatóssal is alátámasztja, na meg ahogy löki tényleg a bókokat, a szép szavakat.. azért tényleg jól esik, de talán túl hamari mindez. El sem hiszem, hogy ilyesmiken gondolkodom, pedig nem is olyan régen még én magam lettem volna az, aki leteperi, most meg komolyan pirulhatnékom van? Fura az élet, meg kell hagyni. *
- Á, sajna nem. Azért ennyire nem vagyok tökéletes, hidd csak el nekem. * nevetgélek tovább picit, nem erőltetetten, mint inkább őszintén teszem ezt, egy biccentéssel véve tudomásul azt, megdicsérik nevemet: ez is annyira evidens, tudom, hogy tökéletes vagyok.. vagyis tudtam. Ma már csak reménykedem a töredékében, és ha így halad, tényleg pirulás lesz ebből, no de mégsem.. várnia kell még erre, mivel ő is tartozik nekem némi beszámolni valóval. *
- Hát de tényleg! * nevetem el magam ismét megrökönyödve, ami a szívemen, az a számon, most ez jött, itt a kripta előtt, hogy már bőven bent vagyunk a temetőben, lassan pedig már annak tetején társalgunk tovább: mindketten megtettük azokat a csodás akrobatikus mozdulatokat a feljutás érdekében. Oldalra lesve arcára olykor hallgatom szavait, lábaimat lógázva lefelé, s persze el is kalandozik többször tekintetem a nyugalmat árasztó halmok irányába, melyek körbe vesznek minket. *
- Nos Kenan, akkor örvendek a találkozásnak. * húzom ki magam mosolyogva mellette, majd rövidesen vissza is veszi testem a kényelmes, kissé görnyedt pózt így futás után, kicsi kacsóimmal pedig hátam mögött támaszkodom le, így pislogok kékségeimmel a közeledő szemekbe. De mielőtt túl közel érhetne, azt érezheti, egyik mancsomba ütközik mellkasa, s bár nem tolom, nem is engedem, hogy tovább hajoljon. * - Uraságod egy kicsit pofátlan, nem gondolja? Elég lesz a bókokból, és az intim szférám is az enyém! * játszom picit tettetett színpadiassággal, de persze mosolyogva, na és különleges látószerveit se jegyzem meg, nem fogom adni alá a lovat, csak magamban konstatálom a dolgot, vissza téve előbbi helyére végül kezemet is, huncutul pislogva felé. *
- Te mindig, minden lánnyal így kezded? Abba még nem gondoltál bele, hogy a hideg, megközelíthetetlennek tűnő én vonzóbb is lehet akár, mintha azonnal kiadod magad? * hogy én osztogassak neki csajozási tanácsokat? Hát ha ráfér, miért is ne? *
Kenan Reeves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Kenan Reeves

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeKedd Jún. 18 2013, 11:16

//NRT: Chloe és Kenan - 2013.05. 31.//

*Zseniségem úgy látom, nem érdekli annyira, mint az, miért nem hordok cipőt. Furák a lányok, az már biztos, én mindig is mondtam.*
- Aha. Miért, ennyire fura? Minden embernek van valami furcsasága. Hmm, a tiéd vajon mi?*töprengek ezen egy kicsit, de annyira nem foglalkoztat a téma, inkább színjátszóskodok egy kicsit, az oldalba bökés ellen pedig nevetve térnék ki, de inkább direkt hagyom neki, hogy elérjen, nem leszek udvariatlan, na. Viszont azt megkapom, hogy nyugodtan próbálkozzak, úgyhogy biztos is, hogy fogok, duplán is kapom ugyanis az engedélyt, szóval folytatom, amit elkezdtem, megpróbálom kitalálni a nevét, és nem is én lennék, ha közben nem szórnám a bókokat. Én mindenben megtalálom a lehetőséget, így ebben is.*
- Szeretnék én hinni, de ha ilyeneket mondasz.*csóválom meg a fejem mosolyogva, s tovább folytatom, amit elkezdtem, most a nevét dicsérem meg. Bár nem tudom, nekem az a név, amit én találtam ki neki, jobban tetszik, na de azért ez is illik hozzá, csak nincs különösebb jelentése. Mielőtt elárulnám a saját nevemet, néhány ügyes majommozdulattal felmászok mellé a kripta tetejére, ha itt akar ücsörögni, hát oké, nekem mindegy. Kezeimen hátratámaszkodva árulom el neki a nevem némi körítéssel, de végül csak meglesz az a bemutatkozás, ami szerencsére nem a Maugli, még jó hogy.*
- Hát még én!*vigyorodom el röviden, szemeimmel követve Chloe mozgását, ahogy kiegyenesedik, majd újra kényelmes pózba helyezkedik, s én hirtelen felé mozdulok, s bár magamtól is megállnék egy bizonyos távolságnál, ő előbb állít meg kis kezével, és nem enged tovább. Grr.*
- Eddig még nem tűnt fel.*rázom meg a fejem pofátlanságot tagadva, mert én nem gondolom magam annak.* - Nem szereted a bókokat? Vagy a lightosabb fajtáját kedveled csak?*faggatózok kicsit félrebillentett fejjel, kérdőn, de azért ha azt mondja, vagy inkább sugallja, akkor kicsit hátrébb húzódom, onnan nézem tovább. Kérdésére kicsit értetlenül nézek rá, és széttárom a kezem, mintha tanácstalan lennék.*
- Én eddig úgy tudtam, hogy a lányok odavannak az őszinte pasikért. Vagy mindennap változnak az igények? Így nehéz lépést tartani.*még szerencse, hogy van néhány állandó lány ismerősöm, aki viszonylag mindig ugyanolyan, hehe.*

- Egyik haverom teljesen másnak adta ki magát egy lány előtt, mint aki valójában, aztán a lány meg tök pipa lett rá. Nem jobb ennél, ha egyből a valódi énemet mutatom, mintha kamuznék?*ah, de nehéz a lányokkal, édes istenem.*

- De ha akarod, megmutathatom a másik énemet. Mr. Hyde-ot.*biztosan ismeri ezt a történetet, művelt lánynak tűnik, és ez egyelőre még poén, de ha azt mondja, igen, akkor mi tartana vissza attól, hogy a "másik ént" is megmutassam.*
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeKedd Jún. 18 2013, 15:58

* Ahj, komolyan, most már kezdem úgy érezni, olyan nyelven beszélek hozzá, ami az övétől teljesen különböző, és még csak a negyedét se érti meg.. vagy ennyire nem vagyok egyértelmű? *
- Igen, fura. És a miértjére még mindig nem kaptam választ.. de mindegy. Nekem meg nem tudom, mi a furcsaságom, nem félek a bogaraktól, a hüllőktől, gyakorlatilag semmitől sem. Biztos az a defektem, hogy bár úgy nézek ki, de nem vagyok egy tipikus csajos csaj ilyen szempontból. * tárom szét karjaimat, és hagyom is rá most már ezt, s térek is rá inkább egy kis szó szerinti csipkelődésre, hogy miközben befelé tartunk a temetőbe, a sírhantok közé, nevemről kérdezősködjön, és akár bizonyíthassa is azt, a cipő nélküliség nem minden, és igazság szerint nem is értem, miért vagyok ebbe most benne.. nem is fogom feltétlenül jól érezni magam egy ilyen jellegű ismerkedésben. De hátha feléled régi énem, aki olyan iszonyatos szenvedéllyel vetné bele magát ebbe a dologba, hogy ihaj, egy esélyt magamnak is adhatok. Ám találgatásai nem menősek, hiába kedveskedik és próbálkozik, és talán a bókjait sem úgy fogadom, ahogyan azt ő szeretné, s most már, itt a tökéletes kilátással ellátott beton építmény tetején az ő becses nevét sem fedi homály többé, így szépen ki is domborítok, egyenes gerinccel adva meg neki a tiszteletet. S hogy mi következik ezután? Szépen megállítom kezemmel közeledését, azt hiszem, eddig tudtam mindössze megjátszani azt, ami nem vagyok, s bár a lepattintás se durva, sőt, igyekszem normális lenni vele, mire ő is az, egyébként, nem eszi le a fejem, ez már jó jel.. és mg meg is lep cseppet. *
- Hát, az az igazság, hogy régebben az éltetett, ha valaki a tenyerén hordozott, szinte el is vártam, egyértelmű volt. De most már nem tudok mit kezdeni a kedvességgel. * vallom is be őszintén, így nézve fel szép szemeibe, melyek még mindig túl közel vannak hozzám, s mintha még el is szégyellném magam kicsit, talán nem kellett volna így rászólnom? Mi van már velem? Saját magam hozom zavarba, ha így haladunk, és mintha igaza is lenne.. fene tudja már. *
- Nem.. igen.. én.. ahj. Sajnálom. * rázom meg fejemet, s most már láthatja is azt a pirulást, amit annyira óhajtott az előbb, így pedig el is fordítom arcom felőle: hiába van sötét, a futásfolt pofimon erősödik, aminek már rég ott sem kéne lennie. Annyira, de annyira igaz az, amit mond, ez a történet pedig gonoszul hangzik, nagyon is. Nem ismerős, fogalmam sincs, kik között történhetett, azt sem tudhatom, ismerhetem-e egyáltalán a feleket, de egy rövid gondolkodást követően tekintek fel rá újra. *
- De, sokkal jobb, csak legyél olyan, amilyen vagy. Én vagyok manapság kicsit defektes, ne haragudj, és a legkevésbé sem akarom, hogy egy pár méter magas kripta tetején egy pszichopata mellett ücsörögjek, arra várva, mikor lök le a mélybe. * mosolyodom is el végül aranyosan, nem akarom tehát, hogy gonosz legyen, csak maradjon normális, egyszerűen csak fura ez az egész, s bizony az is fura, hogy a csendet most egyre hangosodó sziszegés töri meg, amit hallok ugyebár, és valószínűleg Kenan is fültanúja lehet egy kígyó érkezésének, ki egy szépséges keresztes vipera, s végül a kriptánk aljáig kúszva, éppen előttünk kezd ágaskodni felfelé. Én magam csak mosolygom az állatra, de kérdéses, a srácnak vajon ettől is fóbiája van? *
- Látod Kenan, ha most lenne rajtad cipő, kisebb lenne az esély arra, hogy megmarjon Lucifer. * adom is ki magam, hogy bizony az én állatom ez, ami már csak rajta múlik, hogy le is esik-e neki a dolog: vélhetően nem fog itt senki senkit megharapdálni. *
Kenan Reeves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Kenan Reeves

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 20 2013, 11:51

- Tudod, valami nagymenő nevesincs szerzetes egyszer azt mondta, ha nem a megfelelő kérdéseket teszed fel, ne várd, hogy megkapod a választ, amire számítasz.*célzok itt ezzel arra, hogy konkrétan egyszer sem tette fel a "miért" kérdést, nem kérdezte meg egyenesen a dolgot, én csak arra válaszoltam, amit kérdezett. Hiszen ha az embertől megkérdezik, hogy "tudsz segíteni?", és az igennel válaszol, az még nem ugyanaz, mintha azt kérdezné, "segítenél?". Na, ennyi. A témán túllépve a név kitalálós játék következik, a kripta tetején ülve pedig hamarosan én is elárulom a saját becses nevemet, ezután pedig... Hopp, megállított egy karcsú kis kéz. Egyértelmű, kié, meg hogy miért. Ezután konkrétan majdnem megtiltja, hogy bókoljak neki, mire felteszem az egyértelmű kérdést. Nem szereti?*
- Miért? Mert úgy érzed, nem tudnád viszonozni? Vagy más oka van?*bármi lehet, ez csak egy tipp, s ha így van, az bizony szomorú dolog. Mondjuk magamból kiindulva én is tusok elviselhetetlen lenni, amikor akárki szól hozzám, bármilyen kedvesen, legszívesebben a pokol fenekére átkoznám. De szerintem ez nem ugyanaz. Ez valami más, és szeretném megérteni. Nem könnyű, de mindig próbálkozni kell. Bár lehet, hogy nem a legkedvesebb hangon faggatózok, kiabálni és hangomat felemelni nem fogom, és nem is teszem, de szavaim úgy látom, talán célba érnek, mert Chloe mintha zavarban lenne, s meg is látom azt, amire eddig hajtottam a bókokkal, láthatom elpirulni. Igen, ahogy gondoltam, így is aranyos. Nem mindenkinek áll ám jól, ha vörös az arca. De számat egyelőre még nem fogom be, egy történettel jövök, hogy rájöjjön, van igazság a szavaimban, ha nem az egész igaz, azért a nagy része igen. Sőt, ha nagyképű akarok lenni, azt mondom, csak nekem van igazam.*

- Semmi baj. És ne aggódj, az én Mr. Hyde-om előbb szórakozik, és csak aztán löki le a szép lányokat egy kripta tetejéről.*mosolyodom el halványan, majd fejem előre fordítom, és az eget kezdem el nézni. Oké, szóval maradjak olyan, amilyen vagyok. Akkor tehát a normális Kenan-t is lehet kedvelni, nem csak a pszichopatát. A lányok rosszfiú mániája. Bár a normális Kenan sem jófiú, ami azt illeti. A beálló csendet sziszegés töri meg, ami engem igen emlékeztet a kígyó sziszegésére, a kígyót megpillantva pedig már nem csak emlékeztet. Az is.*

- A kígyóktól épp nem félek. Sőt, egyszer megsimogattam egy Boa constrictort.*mosolygok előbb Chloe-ra, majd Luciferre, aki bizonyára egy famulus, szóval ha Chloe nem mondja, nem fog megenni. Még jó, hogy már találkoztam famulussal, valamelyiknek a képességét is közelről láttam, így tudom, a diákok körül lézengő állatok csak famulusok. Hirtelen ötlettől vezérelve újra a lány felé fordulok, és ezúttal nem azért, hogy elsüssek egy poént.*

- Én nem tudom, milyen voltál régen, hogyan viselkedtél volna akkor velem, de tök mindegy, mert csak most ismertelek meg. Szóval, ha nem azért jöttél ide este, mert valójában vámpír vagy...*azért mégis csak belecsempészek egy kis humort, nem tudom megállni.* -... akkor szívesen találkoznék veled máshol is, ha elárulod, hol talállak meg.*jelen helyzetben fogalmam sincs, hogy pontosan mit gondol, csak annyit, hogy nem tart pszichopatának, az pedig jó jel, nem? De mindegy, lehet felfogni az egészet barátkozásnak. Igaz, nem volt még lány barátom. És még nem is tervezem, egyelőre.*

- És a kedvedért, esetleg... bevállalhatok egy papucsot.*kacsintok rá, oldva a dolog komolyságán, mert mikor voltam én száz százalékig komoly? Azért persze, a komoly válasznak fogok örülni, ha lepattint, akkor is.*
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen

Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 25

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeVas. Jún. 30 2013, 20:28

//NRT-Illya és Demien valamelyik karija-2013.06.30.//

*Illya magányosan hagyja el a sulit ezúttal. Habár szokatlan tőle, hogy famulusa nélkül induljon sétálni, a madár azonban úgy döntött, szunyál, a lánykának pedig nem volt szíve felébreszteni. Így most egyedül indul a temető felé kissé elmélázva. Furcsa, hogy régen mennyit járt ki ide csak úgy üldögélni és az utóbbi időben mennyire elhanyagolta. Pedig ami azt illeti, meglehetősen jót tett a lelkivilágának a sötét temetőben való gondolkodás. Talán morbid, de ez tartja őt lelki egyensúlyban. Fekete hosszú ujjú póló és szoknya feszül rajta csatos, acélbetétes bakanccsal. Nem mintha fázna, de most ilyen ruhához volt kedve. Szabad kezével kinyitja a temető kapuját, majd a sírokat kezdi kerülgetni, keresve azt a pontot, ahol jónak érzi. Jobb kezében egy whisky-s üveget lóbál, melybe már azért belenyammogott lefelé jövet. Végül egy sírkő mellett találja meg a helyét. Alapvetően nem szokott betrónolni a sírokra, mert a halottakat tiszteletben tartja, meg nem is nagyon akarja őket magára haragítani. Ki tudja, mikor lesz rájuk szüksége? Szóval nem kéne őket megharagítani. Zsebéből előhalász egy fél cigarettatárcát, majd amikor végre füstöt ereget, meghúzza a magával hozott itókát is. Feleannyira nem hedonizál, mint annak idején, de most azért ez jó. Holtak. Csend. Pia. Tulajdonképpen ennél több neki nem is nagyon kell a nyugalomhoz. Ilyenkor még egy helyben ülni is képes, pedig amúgy ezt kevesen hinnék róla, amilyen izgága.*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty

Ódon temető - Page 28 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeVas. Jún. 30 2013, 21:42

//NRT-Illya - Nil-2013.06.30.//

*Mindenhol jó, de legjobb itthon. Az elmúlt egy hét jó részét az otthonomban töltöttem messze innét, de mivel itt is vannak kötelezettségeim úgy érzem azért itt a helyem. A helyszínt viszont úgy tűnik picit benéztem, nem tehetek róla fáradt vagyok, magam sem tudom miért a temetőre koncentráltam, de szerencsésen itt érek földet, méghozzá egy halkabb pukkanással, elvégre hopponálva érkezek, méghozzá kb pár méterre az itt üldögélő lánytól. Kb annyi időm van mielőtt észre venném, hogy kezemmel a hajamba túrva eligazítsam azt, és a szám sarkába egy cigit biggyesszek, de a következő fordulatnál már észre is veszem Illya-t.*
-Jesszus... ha túl sokat iszol nem lesz semmi abból a sírrablásból, vagy netán látogatóba jöttél?*vetem oda enyhe félmosollyal. Nem bántásból mondom amit mondok, csupán az egyedüllét, adományozott nekem némi iróníkus stílust, amit sokan szarkasztikusnak is tekinthetnek, pedig ez bőven nincs így. Nem tervezem hogy túl sokáig itt leszek, főleg hogy a másik kezembe az utazótáskám már igencsak húzza le vállamat, így aztán már lépnék is tovább, amikor érzem ám, hogy a bakancsomba potyautas került, méghozzá egy igencsak hegyes kavics formájába. Franc akarja feltöretni a lábát, tehát ki kéne szedni, de az is biztos hogy nem lesz egy egyszerű mozdulatsor. Először egy laza mozdulattal ledobom magam mellé táskámat a földre, majd elbicegve a padig, már kötözni is kezdem kifelé a bakancsomat, remélve hogy nem lesz órás művelet mire végzek.*
-Amúgy hogy smint? Csak te és Jack?*Biccentek az üveg felé, miközben meggyújtom szabad kezemmel a cigimet. Én valahogy mostanában egyáltalán nem iszok, valahogy nem is hiányzik, de persze jöhet még oroszra hányás, én pedig nem tervezek semmit, maximum röviden csak. Talán nem leszek elküldve, még ha annyira nem is ismerjük egymást a lánnyal valamikor tuti beszéltünk már, és ha nem itta magát le eléggé, talán még érteni is fogjuk egymás nyelvét. Persze valahol felmerül bennem, hogy a pia, temető és cigi összessége nem utalhat felhőtlen jó kedvre, de hát mindent próbára kell tenni, maximum a végén elmondhatom hogy ezt is megtudtam, persze a legnagyobb sikerélményem jelenleg az lenne ha sikerülne kilakoltatnom azt a kavicsot a bakancsomból.*

Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeHétf. Júl. 01 2013, 14:12

*A lány kíváncsian pillant fel a zajokra, majd megpillantja azoknak a gazdáját is. A szaktársa, pontosabban valószínűleg a volt szaktársa, Nil az. Elmosolyodva húzza el szájától az üveget, majd türelmesen megvárja, hogy a fiú eszrevegye. Ha ez megtörtént, mosolya még szélesebb lesz.*
-Nil, szia! Tudod, gondoltam keresek egy jó helyet, ahová majd eltemethetnek.* Vigyorodik el a lány. Felállni már nem óhajt, amúgy sem valószínű, hogy elkezdenek pacsizni, s Nil ténykedését kezdi figyelni a lábbelivel. Nem igazán érti, minek veszi le a cipőjét, de biztos igaza van.*
-Igen, most csak így kettesben, én és ő. Rég hagytam magamnak időt ilyesmire. *feleli mosolyogva, majd kinyújtja üveget tartó kezét, hogy ha diáktársa kér belőle, csak nyugodtan dézsmálja meg. Igaz, eredetileg egyedül tervezte ezt az estét, de Nil nem azok közé tartozik, akit kiutál, ha ezt a tervet romba döntik, mivel ő békés társaság szokott lenni. Mármint szokott, amikor nagy ritkán összefutnak. Ami azt illeti, a fiú barátnőjét jobban ismeri, de őt is igen rég látta utoljára. Igazából mindenkit rég látott Ambruson kívül.*
-Daphneval minden rendben? *Az ő párosuk azon kevesek egyike, akiknek Illya örül, ha jól mennek a dolgaik. Ők olyan jó helyen vannak egymás mellett. Vannak, akikkel már kevésbé bánna szívélyesen, de azokkal is inkább személyes problémája van, mint a párkapcsolatukkal.*

//Sorry, de rajtam kívül álló okoknál fogva nem tudok színezni :S Holnap javítom :S//

A hozzászólást Illya Imbecairwen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 02 2013, 18:55-kor.
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeHétf. Júl. 01 2013, 16:53

*Nem pont ide terveztem az érkezést, de szerencsére innen nincs messze a szakházam, ahol vár egy jó meleg zuhany, aztán estére keresek valami olvasni valót magamnak, vagy keresek valami bajt. Azonban nem egyedül vagyok itt, és mivel annyira még nem is élem bunkó napjaimat, talán még kicsit dumálni is van kedvem.*
-Nocsak... Drága a parcella, de amúgy nem gondoltál arra hogy ennyire fiatalon nem kéne még ilyesmin gondolkodnod?*kérdezem egy halvány félmosollyal, miközben megérzem a kis potyautast a bakancsomban, pontosabban a talpam alatt, ami már nagyon kezd kellemetlen lenni, így amellett döntök, hogy kiszedem. Nemsokára már nem messze a másiktól ülök, és nagyban csomózom ki a fűzőket a bakancsomon. A kínálásra viszont csak megrázom a fejemet, nem annak nem lenne jó vége, főleg hogy már kezdek leállni az ilyesmivel.*
-Kösz nem, egyenlőre haragba vagyok az üveggel, de jó látni hogy valaki még folytatja a kereszteshadjáratát az alkohol ellen.*Na igen ahol érjük ott pusztítjuk, voltam vele így én is, de tisztább fejjel mostanában többre megyek, főleg hogy jóformán egyedül élek itt is, amikor nagyritkán vissza jövök, illetve otthon is a házba amit már sikerült elég otthonossá varázsolnom. Nem is olyan rossz ha nem az üveggel szemez az ember. A következő kérdésre azonban arcomon érdeklődő, de egyben olyan "mit tudjam én?" kifejezés ül ki.*
-Nem tudom, de ha találkozol vele megkérdezheted helyettem is, de gondolom nem lehet különösebb baja, egy ideje már külön vagyunk.*mondom teljesen normális hangon, amibe nem érezhető semmilyen negatív érzelem. Na igen, ilyen ez a pop szakma, ha pár hónappal előbb kérdezi meg lehet bonyolultabb választ kapott volna, de szerencsére az idők alatt sikeresen túltettem magamat Daphne-n és elfogadtam mindkettőnk helyzetét mindenféle harag vagy bánás nélkül. Idő közben sikeresen kibontódik a bakancsom amit levéve megrázok, s jó nagy füsteregetés közepette veszem észre, hogy nem hogy egy hanem minimum három kavicsszem is csesztette a lábamat, természetesen a társaságomról se felejtkezek meg*
-Na és veled mi újság? Azzal a barna hajú sráccal vagy nem, az a Mathias vagy Abraham vagy...*na igen lehet ritka ciki, de mostanság nem nagyon foglalkozok senkivel, természetesen magamon kívül, így az ilyen apróságok kimennek a fejemből, de talán megbocsáltható a helyzet.*

Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 04 2013, 11:42

*A leányzó végül társaságot kap, de mivel Nil az, ezért van oly kedves, hogy nem sétál el szó nélkül. Vannak, akiknél egyébként ezt simán megtenné, de a fiú az egészen jó társaságok közé tartozik, így vele ki is tárgyalja a terveit, hogy hol temessék.*
-Á, tudod manapság sose lehet tudni. Múltkor is majdnem szívrohamot kaptam. *Igazából nem is egyszer, kapásból három esetet is fel tudna sorolni, de az biztos, hogy ha a másik esetleg rá is kérdez, nem fogja az összeset felsorolni. Még a végén ő is szívrohamot kap, aztán Illya meg csak leshet, hogy mit csináljon vele. Míg a fiú szenved a cipőjével, a leányzó nem feledkezik meg a jómodorról, s megkínálja az itókájából, majd a válasz hallatán felvonja kissé szemöldökét. Haragban?*
-No és mivel bántott meg ennyire? *Az alkohollal egyébként nem olyan nehéz rossz élményeket szerezni, a kis finn is már sokszor ejtette el azt a megjegyzést, hogy ő többet nem iszik, de ezt a mai napig sem sikerült betartania. Cigarettája eközben a végére ér, így azt elpöcköli, majd szemöldöke ismét a magasba szalad. Úg tűnik, ez ilyen meglepő este.*
-Öhm... jó, majd megkérdezem. *Nem igazán tudja, hogy erre mit mondjon. Az egyértelművé vált, hogy szakítottak, szóval nem fogja megkérdezni, mint egy bamba gyerek. Meg hát ilyen lelkizős beszélgetésekben ő nem is a legjobb szóval inkább nem firtatja a kérdést, az a biztos. Ezek a párkapcsolati dolgok bonyolultak. Pedig már nem is annyira fiatal ebben a szakmában. De legalább mindenkinek zajlik az élete, nem csak neki. Széles vigyorra húzódik a szája, amikor Nil találgatni kezd a nevet illetően, s immáron felkel a helyéről, hogy keresztapásan megfogja a vállát.*
-Semmi baj barátom, a szenilitásra már nagyon jó gyógyszerek kaphatók. *Reménykedik, hogy a fiú érti a poént, mert most ő igen jó kedvében van és ez egyelőre még nem a whiskynek köszönhető, hanem az új lelki békéjének.*
-Egyébként Ambrusnak hívják és megvan még. *Kacsint rá a másikra, mielőtt visszahelyezkedne a jó kis ülőkéjére. Most a pakkokat kezdi el vizslatni, amiknek eddig nemigen szentelt figyelmet, de most már felkeltik az érdeklődését.*
-Egyébként mi ez a sok cumó? Nyaraltál? *Vagy bankot rabolt. Mysteriosok felé sosem lehet tudni az ilyesmit. Illya is ezért keresi magának a jó sírhelyet, nehogy valaki ellopja előle.*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeKedd Júl. 16 2013, 21:38

*Néha jó társaság vagyok, néha nem ezt döntse el mindenki maga, bár tény megvannak a magam hoppái, de néha elég normálisan tudok viselkedni másokka.*
- Nocsak, ki akarta rádhozni?*Mármint a szívrohamot, na nem mintha annyira fontos lenne, de ha ezt már halálközeli élményként sorolja a másik, bizonyára van rá valami oka, nem csak azért mondta, mert mondani akar valamit. A piára is rákérdez, én pedig csak nemet intek a fejemmel, nincs rá szükségem, összevesztünk, kész vége, ideje kitisztulni, de ezek a kérdések azért csak érkeznek és érkeznek felém , amire valamilyen választ kéne adni.*
- Igazából semmivel, csak rájöttem hogy ha valamire akarok is jutni a jövőben, akkor ideje lenne picit helyre állnom semmi több mondhatjuk úgy hogy akadályozza a változásomat * Persze attól még nem jelenti hogy azonnal alá is írom szerződésben, hogy szent életet fogok élni, de picit le kell adni a dolgokból. Cigizés közben sikerül a kavicsot is kivenni a bakancsomból, aminek nagyon hálás is vagyok, nem lenne jó érzés a lakrészemig bicegni. Daphneről is esik pár szó, igazából nem akarom tovább ragozni a dolgot, jó volt szép volt, és vége szakadt, a miénk nem egy álom párkapcsolat, sosem volt az még ha próbáltam is azt képzelni hogy mi lennénk a tökéletes pár. Na neem, rá kellett jönnöm hogy távol álltunk tőle, de hazudnék is ha picit nem hiányozna néha néha, mikor magam vagyok és a gondolataimba merülök.*
- Meglepődtél mi? *Kérdezem egy szélesebb mosollyal, bár belül nem érzek igazából semmilyen derűt, de így nem nehéz olvasni az emberek arcáról, na meg Illya látszik nem is tudott többet kinyögni. Nem baj nem haragszom meg érte. Amikor felkel és meg lesz fogva a vállam, picit furcsálkodva tekintek rá fel, nem tehetek róla hogy nem jegyzem meg mindenkinek a nevét, na meg Ambrusé amúgy is fura, legalábbis nekem.*
-Persze tudom, mint Jack, és Johny bár tőlük csak még szenilisebb leszel*Vágok vissza mosolyogva egy poénnal, miközben a másikra nézek és hallgatom tovább a szavait, nagyokat bólintok, arra miszerint meg van. Nem is baj, jó ha az embernek ott van valaki, a kérdésekre azonban csak megrántom a vállamat.*
- Mondhatjuk úgy is de nem teljesen. Tudod a szüleim után örököltem egy házat valahol Kanadában, és mostanában ott töltöm a legtöbb időmet. Szóval inkább mondjuk úgy hogy otthon voltam. Na és te? Tervezel valamit a nyárra?*kérdezek vissza szimpla kíváncsiság gyanánt, talán a másik jobban szereti a meleg napsütötte helyeket mint én.*

Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeKedd Júl. 30 2013, 15:42

*Tulajdonképpen ez nem egy rossz kérdés, ám a lista hosszú. Illyát meglehetősen könnyű nem kedvelni és ezt a nem-kedvelői is igen jól tudják.*
-Hát ööö…. Az exem, Mordred, a párom és Mordred, a párom hippogriffje és Mordred. Ők gyakran szokták. *Hmm. Mintha az inflás fiú többször is felkerült volna a listára. Habér már jó ideje nem találkoztak és ennek a leányzó szívből örül, mert addig sem kap szívrohamokat, ami igen jót tesz az egészségnek. Nem titkolja meglepődését amikor Nil ennyire ellenszenvvel viseltetik az üveg iránt, mert bár az alkoholizmus sem egészséges, azért ilyen szinten összeveszni azzal az itókával már egészen más tészta. S a fiú még tartogat ám meglepetéseket, nem is akármilyeneket. Néhány pillanatig nem is tud semmi értelmeset mondani, mert a másik nem úgy néz ki, mint akit nagyon meg kéne vigasztalni és nem igazán tudja, ilyenkor mit illene mondani, de szerencsére végül ezt a problémát ő maga oldja meg.*
-Öhm… hát igen eléggé… *hebegi végül, bár ő maga sem tudja igazán, hogy ezen miért döbbent le ennyire. Nem szokása neki olyan nagy hangzatos dolgokat gondolni, hogy valakiket még az Isten is egymásnak teremtett, vagy ilyesmi, de valahogy mégis furcsa ezt hallani. A hangulat azonban oldódik, amikor Illyára terelődik a szó, aki ki is használja az alkalmat, hogy egy újabb hülye poént süssön el.*
-Most nem rájuk gondoltam, de elég hatásosak ők is. *húzódik széles vigyorra a szája, neki azonban nincs annyi mesélnivalója, mert hát minden rendben, ami nincs, az meg most éppen kit izgat. Meglehetősen jól érzi magát, de az egy meglehetősen pocsék emberi szokás, hogy a jókedvéről a 90% nem tud annyit regélni, mint a problémáiról és ebbe a 90%-ba a finn is beletartozik.*
-Óó. Hát egyeseknek jól megy. Talán meglátogatjuk Ambrus nagynénjét, de semmi extra. Én összekaptam a nagybátyámmal. *ez igazából elég enyhe kifejezés volt, de ez már a múlté, a lány végre túltette magát rajta, s meg tudja már oldani az életét, noha nem segítség nélkül. Ekkor fut be Orceyia, az inflás madara, a jelek szerint felébredt a szunyókálásból és némi enivalóhoz is hozzájutott, amit most gazdája elé ejt le.*
-Köszi, de nem kérek most patkányt. De edd meg nyugodtan. *a sólyom rosszallóan néz a lányra, majd felkapja zsákmányát, s most Nilnél próbálkozik be vele.*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeVas. Aug. 25 2013, 22:34

*Na igen amit hallok attól már ki is szakad belőle a felhőtlen és jó kedvű röhögés. Mordred jóvicc, ahogy beállítja, bár nem ismerem annyira a srácot de arra kíváncsi lennék mivel is érdemelte ki ezeket a címeket.*
- Ahogy látom Mordred elég sokszor lett megemlítve. Hát nem igazán irigyellek miatta.* Mondom leplezetlen mosollyal. Kíváncsi lennék mivel húzta ki a srácnál a gyufát, de azt hiszem most mégse kérdezem meg, abból a srácból amúgy is kinézem hogy kiskorába folyton Adams family-t nézettek vele, és amiatt lett ilyen sötét, de hát ez van, én inkább nem ártom bele magamat ezekbe a dolgokba. Bár ahogy látom a lány még él és nincsenek rajta maradandó sérülések szóval annyira nem lehetnek rosszba.*
- Pedig nem szükséges. Tudod a pia is olyan mint az éveid. Elfogy *Rántom meg a vállamat, ez van most elfogyott és egy jó darabig nem akarok ismételten kinyitni egyetlen palackot se, csak hogy könnyebben elviseljem a dolgokat, megtanultam már azt a saját erőmből. Azért rákérdezek mit tervez a nyárra, és magamról is mesélek egy kicsit. Amúgy is ritkán szoktam szóval miért ne alapon, de ahogy hallom neki is vannak tervei. A szavakra azonban csak széles mosollyal tárom szét a kezeimet mintha csak azt mondanám "nem én tehetek róla"*
- Hát tudod burzsuj Moriartyéknál ez a szokás, egyik nap egy ház, másik egy magánhajó, harmadikon egy kastély szóval kösz szerencsés vagyok *Mondom játékosan persze ezekből egy szó se igaz, de a lány sejtheti is, hiszen talán nem titok hogy egy kis senkiként jöttem ide, és amit szereztem azt azért önerőből kapartam össze. A ház ami talán egyedüli kivételt képez.*
- Ó az biztos nagyon jó lesz. Előre látom hogy mentek misére, lesz asztali áldás, meg ha esetleg nem vagy megkeresztelve még meg is merítenek* Mosolyodok kicsit el, persze nem ismerem annyira a srácot csak a "híreszteléseket" róla, miszerint eléggé a hit embere, de hát ahogy nézem megtalálta a zsák a foltját, bár Illyaból soha nem nézném ki hogy tisztes keresztény hiedelemben nevelkedett családanya lenne. Miközben ezen agyalok arcom úgy vállt észrevétlenül grimaszba, amit egy fejcsóválással meg is szűntetek, s szerencsére a rémálomkép is szerte foszlik. Na de most jön a csőrös.*
- Te figyelj, én nem de kérdezd meg Xerxes-t úgyis régóta evett *Madarat, de ezt nem kell a másiknak tudnia, így csak ha elérem rákoppintok a csőrére én magam viszont mivel most már semmi nem akadályoz meg azt hiszem mehetek is tovább.*
-Viszont nekem mennem kéne. Igazából rengeteg pótolni valóm van. Tudod házik, tanulmányi dolgok, mások agyának felhúzása, ilyesmi. Szóval szia .* Köszönök el tőle a következő pillanatban pedig már ott se vagyok hanem hopponálva távozok tova.*

Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov

Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeHétf. Jan. 20 2014, 00:39

/NRT: Raven - Tarkh, 2014.01.19./

*Normális ember nem sétál a temető környékén éjjel tíz óra tájt, de itt talán nem lepődik meg senki, még a holtak sem, hiszen a Mysterio közel van, rólam pedig messziről látni, hogy nem vagyok normális... állapotban. Persze én így is állom a sarat - szó szerint -, mert a kezemben szorongatott flaska nem üres, de már érzem a meleget áradni testemben, és ez a sötét éjszaka is világosabbnak tűnik. Fogalmam sincs, miért járok erre, Mystral volt a cél, ám út közben valószínűleg mély gondolataim miatt tértem le az ösvényről, hiába készültem pénzzel és zsebemből leselkedő pálcámmal. Nyugodtan vizsgálgatom a ködös tájat és a komor sírokat, majd pár lépés után pimasz módon vigyorogva dobom le magam a Sirius Alucard nevű kőhöz. Olvasom, viszont nem tűnik fel a hasonlóság Daphne és a fiú neve között, így a fém flaska a virágok mellett landol, hangosan koppanva a hallgatag térben.*
- Zazdarovje! *kacagom magam elé, egészséget kívánva a holt számára. Sóhaj tör fel torkom mélyéről, én pedig zsebembe nyúlva oszlatom azt el... amint ismét a hideg levegőbe kerül markom, mely ökölbe van szorulva, annak nyílásakor egy arany színű labda reppen fel, apró szárnyait zizegtetve. Figyelmesen személem, minek után hirtelen mozdulattal kapom el az egyre távolodó golyót.*
- Hat igen, orszagos valogatottban jatszhattam volna... *mormogom, mert azért zavar, hogy itt nincsenek versenyek, nincsen csapatom, és a kviddics is háttérbe szorul életemben. Persze pro és kontra létezik, ennek ellenére sem tagadhatom, hogy kezdenek unalmassá válni napjaim. Hol maradnak a kóbor mágusok és lények? Miért nem tűnök el, hogy más tájakon, kastélyokban kerüljek elő? Áh... velem van a gond? Nem normális, aki nem szereti a nyugalmat... Gondolkodva dőlök hátra a síron, úgy kapkodok fel-fel az arany folt után, s kívülről érdekes látványt nyújthatok. Akin ilyen drága, praktikus és elegáns fekete öltözet, bőrcipő, nadrág és póló található, miért fekszik a piszkos kőre? Kérdéses viszont, hogy észre vehet-e bárki, hiszen még a rakoncátlan tincseim is feketék, ezért az egyetlen, ami árulkodik rólam, a Hold fényénél csillogó családi címeres övem és ékszereim - balomon órám és teleportgyűrűm, jobbomon pecsétgyűrűm, nyakamban láncom -, vagy időről-időre kapkodó mozdulataim. Nem is számítok senkire, ide elmélkedni járok a csönd miatt.*
Raven Dragonov
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Raven Dragonov

Hozzászólások száma : 424

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeSzer. Jan. 22 2014, 23:10

Nyugodt, csendes, kissé hűvös is a mai este, s mivel már 10 óra is elmúlt, mondhatni nincs túl nagy nyüzsgés Mystralban. Az emberek ilyenkor jószerivel már otthon ülnek a kandallóval kellemesen befűtött házaikban, s a legtöbb diák is hasonlóan tesz, vagy az iskolában, vagy a campusban van. Én viszont nem tartozok azok közé, akiket az este vagy egy kis hideg eltántorít attól, hogy ilyenkor is odakint legyek. Nekem ugyanis szükségem van a mozgásra, más különben meg is bolondulnék, s szerencsémre sikerült is rávennem valakit, hogy segítsen izgalmasabbá tenni a ma estémet, méghozzá Nath személyében.
Seol távoli, leginkább csak erdővel borított részéből egy hangos üvöltés zendül fel, s töri meg az éjszaka csendjét, ami mellé több villanás is társul... varázslatok. A következő pillanatban viszont változik a helyszín, s hirtelen tűnök fel a semmiből a temetőben, ahol szélsebesen rohanni kezdek. Fekete melegítőfelső és nadrág van rajtam, ugyanilyen színű sportcipővel, hajam pedig szoros lófarokba van kötve, úgy lobog mögöttem. Hátrapillantok, s bár úgy tűnik, nem üldöz senki és semmi, én mégsem lassítok tempómon, csak tovább rohanok. Hamarosan viszont feltűnik üldözőm is, ám nem a korábban említett Inflás srác személyében, sokkal inkább egy közel 8 méteres repülő démonszörny formájában, mely pokoli gyorsan szelve a levegőt tart felém. A nyílt ösvényen nem lenne szerencsés maradni, így egy újabb támadást követően irányt is váltok.
- Fatum Orbium! – kiáltom a kör megrajzolása után, majd már bökök is, különösebben nem figyelve rá, hová irányítom a gömböt, mivel tudom, hogy önmagában az hasztalan, csak picit megzavarja a pusztító névre hallgató fenevadat. Ezután viszont már fel is ugrok az egyik közeli sírra, majd tovább rohanva egyikről a másikra ugrok. Az egyik furcsán puhának tűnik, s csak miután rátapostam, s hátranézek, akkor tűnik fel, hogy az egyik diáksrác fekszik rajta, minden bizonnyal az ő gyomrába léptem bele az imént. Nem számoltam társasággal, így hirtelen fékezek be, s pördülök meg magam körül.
- Hasra! – kiáltok Tarkhra, s remélem venni fogja a lapot, s nem csak megfordul a síron, hanem az mellett terül el gyorsan, mivel a démon pár pillanat múlva máris elrepül a sírok felett, olyan alacsonyan szállva, hogy lábaival máskülönben biztosan nagy erővel lökné neki a másik sírnak. Vagy ki tudja, hogy nem csapna-e le rá, végülis nem lett neki megparancsolva, hogy csak engem üldözhet.
- Deprimo! – mutatok egyenesen a dög szemei közé, hogy mindenképp magamra tereljem a figyelmét, legalább addig, amíg elszáll a srác feje felől, majd ismét futni kezdek, be a sűrűbb, kriptásabb részek felé, ahol a démon méretéből adódóan nehezebben tud mozogni.
- Ha már pont itt kellett henyélned, akkor segíts kicsit lefoglalni! – kiáltom még hátra a srácnak, bár úgy tudom, ő még nem egyetemista, így ezt a démont se ismerheti. Viszont hála annak, hogy egy ideje már harcolok vele, pár sérülés már látszik a pikkelyes páncélzatán, ami kiváló támadható felületet biztosít. Nincs ínyemre, hogy segítséget kérjek, teljesen egyedül akartam elbánni a démonnal, de mivel most már nem csak a saját testi épségemről van szó, hanem az övéről is, gyorsabban le kell zárnom ezt az egészet. Remélem, hogy Tartkh besegít picit, ahogy kértem, mivel a következő pillanatban már be is állok gyorsan két kripta közé, hátamat a falnak vetve, két másodpercnyi lihegést engedve magamnak, majd már zsebre is dugom pálcám, s kezeim az ég felé emelem.
- Tempestas mutatio! – ejtem ki az igét, miközben körkörösen, egymástól eltérő irányban körözök kezeimmel, igyekezve mihamarabb borús, viharos időjárást teremteni a derűs, holdfényes éjszakából. Pár percbe mindenképp bele fog telni a folyamat, addig ráadásul nem is tudok mást csinálni, így kissé aggódva pillantok ki a fal mögül.
~ Remélem életben marad... ~ – még nekem sem egyszerű ezzel a démonnal elbánni, nemám valaki olyannak, aki még csak azt sem tudja, mivel áll szemben, gyorsabb viszont én sem tudok lenni, most magára van utalva a srác.

Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeVas. Jan. 26 2014, 21:15

*Eleinte fel sem tűnik, hogy már nem volnék egyedül, ám aztán futás hangja csapja meg fülemet, főleg a ropogó hó és csattogó talpak miatt. Éppen mire a hang irányába fordítanám fejemet, már csupán egy suhanó foltot látok magam felett, és bumm... ez pont a gyomrom, és őszintén örülök, hogy nem lentebb taposott, mert a fájdalom utáni első reakcióm a dühöngés lenne. Nem készülök viszont fel az ütődésre, így nem is feszítem meg hasam, tehát normális állapotomban talál a súly és erő, ezért önkénytelenül nyögök fel és görnyedek össze, kezemet oda szorítva. Nem hallom az utasítását, véletlenül gurulok le a sír mögé, míg próbálom leküzdeni a hirtelen jött kínt. Azért én keményebb volnék annál, mint, hogy egyetlen rúgás a földön tartson percekig. Aztán amint tekintetem ismét magam felé talál, úgy döntök, még maradok a földön... mi ez?! Ez valami démon lehet, ám ezzel nem egyetlen gond akad: eleve gyűlölöm az Inflás tárgyakat, így a démonológia sem állt hozzám közel, amire emlékszem belőle, az szánalmasan kevés, ide főleg, hiszen nem ismerem fel, mivel van dolgom pontosan. Hogyan kéne védekeznem? A másik jelentős probléma, hogy bár a vodkás üvegem - mely az esés következtében valahol a földön landolt, mert sikeresen esett le velem együtt -, bár nem üres, ez nem jelenti azt, hogy nem éhgyomorra ittam. Teljesen racionálisan már képtelen vagyok gondolkodni.*
- Mi van, te nember?! *csattanok fel, mikor hallom, mit is kiált felém.* - Te minek randizol olyanokkal, akiket utana nem tudsz lerazni?! *üvöltök rá, hiszen nem az én hibám, hogy nem tud elbánni vele, ráadásul még meg is taposott, főleg úgy, hogy ide hozta ezt a szörnyet, s most én is veszélyben vagyok, annak ellenére, hogy tereli rólam a figyelmet. A logikus talán az volna, tehetetlenségem miatt, hogy elteleportálok, de mivel részben engem is véd... áh, bajtársiasságból nincsen szívem itt hagyni. Nem is látom hol van, ahogyan az ellenfél is keresni kezdi, viszont nem túl pozitív számomra, hogy én még mindig a földön vagyok... ahol egyszerűen észre lehet venni, főleg úgy, hogy előtte húzott el felettem.*
- Na te szatir, ide gyere! Nem mondtak meg neked, hogy nem illik kislanyokat a temetöbe üldözni? *vigyorodok el, s ha most hall engem az ismeretlen lány, valószínűleg számára is tiszta lesz, hogy mivel töltöttem időmet, míg a síron feküdtem. Nem tudom mit művel, de remélem nem engem hagyott itt, míg ő menekül, hanem dolgozik a megoldáson... itt az ideje viszont, hogy én is kezdjek valamivel, s bár nem tudom mit kéne tennem, elsődleges az, hogy ne feltétlen én legyek a célpontja. Felém is fordul, így tehát már nem a lányt üldözi, s egyértelműen támadásba lendül.*
- Piertotum locomotor! *ismétlem a varázsigét párszor, a szobrokra mutatva, hiszen temetőben vagyunk, annyi itt a szobor, mint egy szoborparkban.* - Támadjátok! *adom nekik ki a parancsot, s a gyűrűm segítségével használom ki a zűrzavart, az egyik távolabbi fa mögé teleportálok, pont a démon háta mögé, s várom, miként alakul a küzdelem. Nyilván nem győzedelmeskedhetnek a szobrok, de nem is ez a cél, hanem az, hogy lekössem a figyelmét, így nem is hagyok neki lélegzetvételnyi időt.*
- Baziteo! Piertotum locomotor! *növesztek meg pár szobrot, és küldöm ismét rá, s remélem az előtt áll elő a lány valamivel, mielőtt a szobrok elfogynak, hiszen azért véges az én látóterem is, és a rendelkezésre álló matéria. Egyelőre azonban minden elpusztult szobor helyett a rejtekhelyemből ismételten indítok másikat, tehát telik az idő.*
Raven Dragonov
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Raven Dragonov

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeHétf. Jan. 27 2014, 00:33

Mikor úgy döntöttem, ma este egy kis gyakorlásra adom a fejem, nem gondoltam volna, hogy ilyen komoly ellenféllel lesz dolgom. De hát ez Nath, nincs min csodálkoznom, és amúgy is én kértem a segítségét. A pusztítót elég nehéz elpusztítani, nem véletlenül ez az ő neve, így bár sikerül bevinnem neki néhány találatot, azok közül egyik sem végzetes erejű. Mivel azonban nem szándékozok egyhelyben harcolni vele, így már el is hoppanálok, hogy aztán a temetőbe érve folytatódhasson a küzdelem. Pokoli gyorsan tud repülni ez a hatalmas monstrum, így szinte pillanatok alatt ér utol, s mivel nem akarok a sírok közti kis nyílt ösvényen maradni, hát felugrok a sírokra, hogy azokon meneküljek sűrűbb részre. Ekkor sikerül átgyalogolnom valakin, akit vagy nagyon rosszul temettek el, vagy összetévesztette ezt a helyet a fogadóval, hogy itt heverészik. Ahogy hátrapillantok, rögtön felismerem az egyik alsóbb éves diáksrácot, s rákiáltok, mielőtt a démon körmei felnyársalnák, de ahogy látom, elég volt az is, hogy a földre guruljon, hogy a gyomrába léptem. A dög viszont csak jön tovább, így ismét sarkon fordulok, majd tovább futok, miközben kiadom Tarkhnak is a feladatot, hogy tartsa fel valahogy a démont. Sejthető, hogy nem tetszenek neki szavaim, főleg kellemes köszöntésem után, de a némber megszólítás azért mégiscsak túlzás.
- Kikérem magamnak, ennél azért jobb az ízlésem! – kiáltom még hátra, de aztán már be is oldalazok két kripta közé, ahol némi szusszanás után építem fel gyorsan magamban a tervem. Kezeim gyorsan az ég felé emelem, s belekezdek egy varázslatba, hogy mihamarabb viharos időjárást csinálhassak, de azért kinézek a srácra, aki épp most kászálódik fel a földről, bár elég fura mozgással.
~ Csak nem rúgtam ennyire gyomorba. ~ - merengek el, de fejem visszahúzom rejtekem mögé, hogy tovább folytassam a varázslatot. Amikor viszont meghallom a srác hangját, hirtelen kuncogok fel kissé a démon szatírnak nevezésére, a további szavakat hallva viszont lefagy a mosoly az arcomról, s szemeim kissé összébb szűkülnek.
~ Kislány? Na megállj csak, előbb a démon seggét rúgom szét, utána meg a tiédet ezért! ~ - bár hallom a hangján, hogy nincs teljesen beszámítható állapotban, de azért mégiscsak álljon meg a menet. Előbb lenémberez, majd kislánynak hív? Ezért minimum kupán vágom! Ha lesz még kit, mivel nem is ismeri az ellenfél gyengepontjait. Inkább a varázslatra kéne összpontosítanom, így kizárom a srácot a környezetemből, s tovább gyűjtöm a sötét fellegeket, aminek köszönhetően a szél is egyre erősödik, s az eső is lassan csöpögni kezd. Végül már elég erősnek érzem a vihart ahhoz, hogy elérhessem vele a célom, így leeresztem kezeim, mély levegőt veszek, majd lendületet véve a pár lépésre lévő kripta falára ugrok, ahonnan azonnal elrugaszkodok, vissza oda, ami mellett álltam, majd ismét a távolabbi, s az utolsó ugrással már elég magasra érek, hogy megkapaszkodjak a kripta tetejének peremébe. Rögtön fel is húzom magam, majd felpattanva kezdem el keresni Tarkh-ot arra, amerre az előbb még volt, s kissé aggódva tudatosul bennem, hogy sehol nem látom.
- Csak nem ölte meg máris… - suttogom magam elé, miközben a kőszobrokat zúzó démont figyelem, s mikor egy adag eltűnik, hallom az igét, s látom, hogy újak indulnak meg, így abba az irányba pillantva végül ki is szúrom a fiút. Ajkamra kis mosoly szökik.
~ Ravasz. De ideje besegítenem. ~ - lefoglalásnak jók voltak a szobrok, az elpusztításhoz viszont vajmi kevesek, így ismét elkiáltom magam, s mivel jól látható helyen állok, valószínűleg észrevesz a démon... de a biztonság kedvéért rásegítek.
- Ignis pilas! – kezeim előbb X alakba teszem mellkasom előtt, majd miután szétrántottam őket, s karjaim lángokban állnak, egy nagy kört formálok kezeim között, amit egyenesen a dög hátának küldök. Erre bizony már felfigyel a démon, mire önelégült mosoly ül ki arcomra, s pár másodpercig csak mozdulatlanul várok a tetőn.
~ Gyere csak te dög! ~ - mikor felém fordul, pálcát rántok, majd az ég felé bökök vele, majd ajkaim máris a következő varázsigét formálják.
- Fulmineus influxus! – az összeköttetés megtörtént, így pálcámat egy egyszerű mozdulattal ejtem ki kezemből a tetőre, majd ugyanazzal a lendülettel mutatóujjammal előbb az égre bökök, majd lesújtok vele a pusztító testére. A cikázó villám hangos dörrenéssel hasít bele a dögbe, ami szörnyű hangot hallat, de úgy tűnik, mintha nem hatná meg különösebben a dolog, csak tovább jön felém.
- O-ó! – egy másodperc alatt vágom hasra magam a kemény kövön, s ami felett el is száll a démon, de olyan alacsonyan, hogy egyik lábával megrúgja a kripta falát, amiből ki is törik egy darab.
~ Úgy tudtam a villám hat rá. Talán nem volt elég erős. Na majd most. ~ - miután elszállt felettem, ismét felpattanok, megpördülök, majd kezem ismét az égre emelem. A démon is fordul, a következő pillanatban viszont ujjam ismét lecsap, s vele együtt egy még hatalmasabb villám is, mire a démon fejéből szikrákat szórva robban ki egy darab, teste viszont egyenesen irányomban zuhan tovább.
- Ez így nem lesz jó. – amennyi helyem van, futásnak eredek, majd már ugrok is, egyenesen a friss hóba, ahol aztán egy gyors hempergéssel tompítok az esés erején, majd tovább szaladok. A démon szép kis pusztítást végez a kriptában, mire el is húzom a szám, majd halk fütyörészéssel fordulok sarkon, ismét kiszúrva az orosz srácot. Egy pillanat múlva már mögé is hoppanálok, majd nem túl erősen, de azért a hátsójába rúgok.
- Ezt a kislányért és a némberért! – vigyorgok rá, majd a kissé leharcolt temető felé pillantok.
- Amúgy ügyes volt a szobros trükk. Rafinált! – többet egyelőre nem szólok hozzá, csak kissé szuszogva, de mosolyogva bámulom gyakorlásom eredményét: egy halott démont és egy félig romba döntött temetőt.

Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimePént. Jan. 31 2014, 02:00

*Természetes, hogy pont akkor fog baj történni, ha éppen arra gondolok, miért nem történik baj... talán, ha unatkozom, ezt a tézist kéne használnom, és hamar izgalmas percek következnének. Most azonban nincs időm ezen elmélkedni, hiszen azért rohanvást taposnak gyomron, ami váratlanul ér, fáj, de ez a kisebb probléma: a hatalmas démon felém tart. Védekezésem önkénytelen, ellenben működik, és ez a lényeg, viszont olyan szinten keserű humort érzek a helyzetben - hiszen fogalmam sincs mi történik, vagy hogyan kéne a helyzetet megoldanom -, hogy nem tudok kissé ittas énem röhejes gondolataitól elvonatkoztatni, és muszáj hangosan a világ tudtára adnom őket.*
~ Jó ízlés? Ugyan már... ~ *jut azért eszembe, viszont reagálni nincs időm, muszáj cselekednem, s nyilván hallom a kérését is. Itt is hagyhatnám, de nem teszem, úriember vagyok, bajtárs, és izgalomra vágyok, talán a veszély nagyságát se igazán fogom még fel... éppen ezért aktivizálom magam, kezdek el lehetőségeimhez mérten koncentrálni, s teleportgyűrűmet használva bújok el, míg az általam irányított szobrok támadásba lendülnek, hogy ezzel foglaljam le az ellenfelet. Fogalmam sincs, mit művel az ismeretlen lány, de remélem, hogy hasznosat... s valóban, pár perc se telik bele, hamarosan akrobatikus mozdulatokkal kerül fel a kripta tetejére, de nem pont olyan szintű varázslattal kezd, mint amit várok.*
~ Mit akar ez? Nem úgy tűnik, mint aki felturbózta magát... most akkor nem az volt a lényeg, hogy eltereljem a démon figyelmét? ~ *nézek rá rejtekemből, így értetlen tekintetemet észre is veheti, ha éppen felém pillant. A következőkben azonban hamar és világosan derül ki, hogy nem semmi a kicsi csaj, azért én ilyet nem tudok... talán nem kellett volna lenémberezni, de már nem tudok semmit kezdeni ezzel, a múltat nem lehet meg nem történtté tenni, ráadásul kétlem, hogy ez lenne a legnagyobb problémája. Amikor viszont a démon látványos szenvedése ellenére is makacskodik, azért némileg félelem költözik belém, mert ha ez sem tudta megsebezni, akkor nekem esélyem sincs, s talán a lány se tud többet... de nem így van, mert ismét érkezik a riasztóan kemény villám, s a démon hattyúhalálát játszva telepszik meg a kriptában, míg a másik diák pedig elegánsan landol. Mit sportol ez? Időm sincs szólni, mert eltűnik... hoppanáll? Aztán pedig a lába ismét bennem landol...*
- He! Na hagy mondjak par dolgot... *akadok meg a szemébe nézve, némileg valós, némileg tettetett felháborodással, míg a mondat közepén akadok meg, mert nem tudom a nevét, és ez a hangsúlyból is érződik.* - Egy. Kizart, hogy jo izlesed van, mert akkor nem szednel fel ilyeneket, es nem taposnad el a jo pasikat, mint ahogy azt tetted. Kettö. A kislany elnevezes tökeletesen helytallo, mert a kislanyok azok, akik nem tudjak, hogyan erünk hozza a masik hatsojahoz, és mikor, illetve miert. *vigyorodom el önelégülten, s hátra is nyúlok, hogy leporoljam ott magam, mert azért mégis csak sáros cipője talált ott meg. A dicséretére viszont megenyhülök, bár alapvetően nem haragszom rá, pozitívabb lett a kedvem, és végre érzem, hogy élek.*
- Köszi. Egyetemista vagy, ugye? Eleg brutal volt az a trükk, amit fenn mutattal, mondjuk a felkerülesed se volt semmi... *bökök a kripta felé, s bár én sokat nem tettem, igazából ez az ő ellenfele, csak ő tudott méltó küzdelmet véghez vinni, és szükség se volt rám... Azért annak ellenére, hogy igen bunkó módon szóltam hozzá, mint ahogy szoktam, elég ügyesnek és lazának tűnik, más már rég megsértődött volna...*
- Aristarkh Yermolaevics Zhukov a nevem. Teged hogy hivnak? *kérdezek rá, és feléje nyújtom a kezemet, amíg a cikesz elő szökik zsebemből. Utána kapok, de nem vagyok elég gyors, így a lány füle mellett húz el, s ha elengedi, akkor bizony elég távol is kerül. Ez az egyik probléma, főleg azért, mert akkor utána kell mennem, és nem kereshetem a flaskámat, ami valószínűleg a földön van valahol...*
Raven Dragonov
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Raven Dragonov

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitimeKedd Feb. 04 2014, 22:47

A legkevésbé sem zavar, hogy kemény ellenféllel van dolgom, szeretem a kihívásokat és a gyakorlást is, ez pedig egy erősebb edzésnek ígérkezik. Amikor viszont a temetőbe érve kiderül, hogy egy másik, fiatalabb diák is a képbe került, hamar realizálódik bennem a gondolat, hogy mihamarabb véget kell vetnem a harcnak, mielőtt a srácnak baja esne. Így hát miután átgyalogoltam rajta, gyorsan fel is vetem neki, hogy talán nem ártana magát hasra vetnie, majd már be is slisszolok két kripta közé, hogy belekezdhessen a varázslásba. Csak remélni tudom, hogy a fiú valami ügyes trükkel áll elő, s sikerül túlélnie azt a pár percet, amire szükségem van a vihar megteremtéséhez, mivel addig én nem tudok mással foglalkozni. Azért szavai nem suhannak el csak úgy a fülem mellett, tuti, hogy meg fogom még bosszulni ezt a kislányozást, de ez még ráér. Amint viszont megvan a vihar, már fel is tornászom magam a kripta tetejére, ahol egy nagyobb méretű tűzlabdával vonom ismét magamra a démon figyelmét, míg gyorsan meglesem, vajon merre lehet a srác. Úgy látom, még egyben van, bár arcáról lesüt, hogy nem nagyon tudja hová tenni jelenleg a dolgokat. Nem érek rá viszont tovább vele foglalkozni, megtette, amit kértem, most ideje leszámolni a démonnal. Az első villámcsapás nem bizonyul elég erősnek a dög ellen, erre a majdnem túl közeli kapcsolatunkból sikerül rájönnöm, de miután elszáguld felettem, s mindketten megfordulunk, a második csapás már halálosnak bizonyul. A vártnál nagyobb pusztítást sikerül végezni a kriptában, hiába, ez a démon tényleg hű a nevéhez. Én is csak azért úszom meg ép bőrrel, mert időben kapcsolok, majd már le is ugrok a tetőről, hogy aztán egy bukfenc múlva már tovább is álljak pár métert. Ami azt illeti, nem szívesen várnám meg itt a temetőgondnokot – már ha van egyáltalán -, mert az tuti, hogy ezek után szétrúgná a seggem. Apropó seggberúgás. Miután ismét sikerül kiszúrnom a fiút, már mögé is hoppanálok, majd megadom neki jól megérdemelt jutalmát, már ami az engem ért beszólásért jár. Persze azonnal meg is fordul, s mintha némi felháborodással kezdene bele mondandójába.
- Mondd csak. – szúrok közbe, mikor hallhatóan megakad egy pillanatra, bár tudom, hogy nem ezekre a szavakra várt, de hát rajtam ne múljon, ha annyira beszélni akar. Miután végighallgattam, s látom a vigyort a képén, már leesik, hogy a sértődöttség csak játék volt, de ha már abbahagyta mondandóját, akkor felelek a felvetésekre.
- Egy. Az ízlésem talán nem tökéletes, de nem szeretem, ha egy pasi ennyivel magasabb nálam... és ronda... és démon. Szóval nem, nem szedtem fel senkit. – csóválom meg picit a fejem, majd rögtön folytatom. – Ami pedig a jó pasik eltaposását illeti… sosem tudhatod, én miképp szedem fel a pasikat. Végülis nem mondhatod, hogy nem figyeltél fel rám egyből. – mosolyodok el kissé, majd ahogy az imént ő, én is megyek végig a kis listán.
- Kettő. Nem tudtam, hogy a jó pasik, mint természetesen te, arra vágynak, hogy a lányok valami különös okból, megadott időpontban a hátsójukhoz érjenek. Nekem kicsit... a másik térfélre játszósnak tűnik ez, de ezek szerint nem értek a jó pasikhoz. Hiába, nekem már csak a démonok jutnak. – vigyorgok rá, s ahogy egy pillanatra visszagondolok a korábbi fiúkra, akikkel én próbálkoztam, vagy épp fordítva, beugrik a suliból is egy srác, aki minő véletlen, szintén Daemon névre hallgat. Szinte észrevétlenül megrázom picit fejem, majd ismét a fiúra pillantok.
- De ha még egyszer kislánynak hívsz, garantáltan ismét a hátsódhoz fogok érni, de már erősebben. – bár a mosoly ott lapul arcomon, azért komolyan is gondolom, amit mondok, tényleg kaphat még egyet, ha annyira erre vágyik.
Trükkösségét viszont el kell ismernem, s nem az a fajta vagyok, aki megvonná a másiktól az elismerést, ami úgy látom, meg is melengeti lelkét, s rögtön rákontráz.
- Aha, az. Másodéves. – felelem, majd fellelkesülése kissé megnevettet.
- A villámteremtés? Elég hasznos kis varázslat. Ezek szerint akkor te harmadikos lehetsz. Ne aggódj, nemsokára te is tudni fogod. – ránézésre nem mondanám fiatalabbnak a srácot, persze megint más kérdés, hogy nem bukott-e esetleg, de valószínűleg ez mindjárt kiderül. Ami pedig az akrobatikus mutatványt illeti… most nem kezdek el előállni vele, hogy miket sportolok, nem érzem szükségét. Inkább csak figyelem még kicsit a romokat, de mikor meghallom a következő szavait, ha nem lennék magam is félig orosz, hirtelen azt hinném, épp feláldozza a lelkem a sátánnak vagy ki tudja. Azért még így is meglepetten pislogok felé hirtelen, s ajkam halvány mosolyra húzódik.
- Tyű, még jó, hogy nem kell névvel ellátott kitűzőt hordanunk. Te tuti teljes mellkasost kapnál. Nem semmi neved van. Az enyém Raven Dragonov, örvendek. – nyúlok kinyújtott jobbja felé, bár nem vagyok az a nagy kézfogós típus. Most sem jön ez össze, mivel egy cikesz száll el hirtelen a fejem mellett, mire ösztönösen rántom azt félre, s kapok pálcámért oldalamhoz, de… Hol a pálcám? Egy pillanatra nyugtalanság ül ki arcomra, majd a romos kripta felé kapom a fejem, aztán vissza Tarkhra.
- Ha megbocsájtasz… - azzal már oda is kapok a kezében vagy oldalánál lévő pálcához, hirtelen most nem látom, hogy fogja-e vagy sem, majd elveszem tőle, s a romok felé bökök.
- Invito pálca! – a következő pillanatban pálcám már felém is repül, s mikor elkaptam, megkönnyebbülten veszem tudomásul, hogy nem esett baja. Még mielőtt azonban visszaadnám Tarkhnak a sajátját, sarkon fordulok, s ismét villan az idegen pálca.
- Invito cikesz! – a kis aranylabda meg is indul felém, amit ugyanazzal a kézzel kapok el, amiben a másik pálcája van, majd vissza is fordulok a fiú felé, s átnyújtom neki a holmijait.
- Köszi. Őszintén megvallva tartottam tőle, hogy csak még messzebbre hajítom a cikeszt, hisz ez nem az én pálcám. De meglepően jól viselkedett. – az persze megint más kérdés lesz, hogy maga a fiú hogy viseli, hogy lenyúltam legfőbb fegyverét, de rögtönöztem, nekem is szükségem volt az enyémre, neki meg gondolom a cikeszre.

TémanyitásTárgy: Re: Ódon temető   Ódon temető - Page 28 I_icon_minitime

Ódon temető
Vissza az elejére 
28 / 29 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Next