Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 11 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 11 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 11 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 11 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 11 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Sötét rúnasor (A folyosó)

Go down 
+67
Sophie Black
Harper Krevorien
Yoko Sato
Zaine Warhurst
Conrad Dietrich
Chloe Walsh
Lucius Rufinus
Vixilien Sandanez
Noah Cromwell
Mikaela Johnson
Michelle Norton
Arwen Spot
Katherine d'Argenta
Aristarkh Y. Zhukov
Briesha Asselin
Valgrad Aagheim
Scott Reid
Raiden Carvex
Larissa Dustwood
Bruno Stora
Lisa Renfield
Christiano Lugano
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Meta Marquise
Alinox Ingren
Andrew Palmers
Mason Donahue
John Grindewald
Meriel Scott
Illya Imbecairwen
Becky Rider
Mona Braxton
Havasi Zoárd
Raul Dessauge
Kaye Cathbad
Vladislav Kerensky
Raven Dragonov
Miroslav Volodya
Lucius Benedict Fenris
Audrey J. Sinclair
Serafina Damiana
Troy Clayton
Jane Smith
Hunyadi Péter
Isabella Bartolo
Marcus Mccannt
Aysha Darkblood
Pénelopé Reage
Gregori Nesztor
Lester Depree
Courtney York
Wera A. Flinders
Elijah Donovan
Aventhis Johnson
Amelia Davenport
Cassidy Clayton
Zoé Calylas
Miranda Nightwings
Zaria McBlade
Jasmine Miels
Caleb Valerious
Szikszay Johanna
Cristopher B. McKeat
Azaria Daraghi
Jalmaari Halautte
Aoifé Siobhain
71 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
SzerzőÜzenet
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 11 I_icon_minitime2013-04-17, 10:29 pm

//Aristarkh-Galina, NRT, 2013.04.16.//

*Igen, férfi vagyok, természetesen pozitívan hat rám, ha valamiért elismernek, legyen az akár a megjelenésem is. Nem szoktam vele túlzottan törődni, alapvetően adok magamra, és igen ritkán említik meg ezt az oldalamat, ezért is érdekes a helyzet, amelyet tudtomon kívül értek félre, viszont ez nem világos még számomra, főleg, hogy a másik sem magyaráz egy ideig. Ettől ő még nem tetszik nekem, inkább meglepő a viselkedése.*
- Szerinte erdemes, akkor maximum harc nelkül adod meg magad neki. *vigyorgom tovább, mert a két civakodó lány képe azért mulattat. Persze Ginger győzedelmeskedne, nem is sajnálnám, de én már csak ilyen egoista vagyok, hogy úgy hiszem, értem érdemes harcba bocsátkozni. Ezek után viszont hirtelen kerül komoly téma elénk, amire rögtön komorság lesz válaszom, már nem is gondolkodok gyerekes képzelgéseken, amik talán nem is méltóak hozzám, mert hiába a honfitárs ismerete által okozott öröm, ha szüleim halála von feléje árnyat.*
- Ertem... akkor apad is olyan körökben mozog, amilyekben az enyem mozgott. *jelzek neki utalás szerűen. Ez gondolkodásra ösztönöz. Két lehetőség van: vagy azokhoz tartozik, akik a családom vesztét okozták, vagy nem. Kérdés, hogy melyik az igaz. Erre fényt kell derítenem, mert ha az első, a lány nem maradhat életben, mellette én is veszélyben vagyok, és halálát a saját céljaimra kell használnom. Ha pedig a második... akkor életben maradhat, és úgy használom őt. Igen, haszonleső vagyok, bár talán most túlzottan, hiába kéne tiszteletet tanúsítanom a honfitársam felé, ez az első lehetőség, ami adódik. Csöndesen fogadom a részvétét, nem mondok rá semmit, egyszerűen biccentek, de már az sem érdekel, szívből jön-e. Más köti le figyelmem, és fogja is egy darabig. Főleg, mert mesélni kezd...*
- Akkor mondhatni adosom vagy. *összegezem a történetet elég határozottan, és kutatom is a szemét. Biztos kérdezni fog, de egyértelmű: a szüleim halottak, én még élek, rám száll minden utánuk, az ő tartozásuk, és a nekik való tartozás joga is. Akkor miért ne kérjem attól számon, aki itt van? Maximum találkozok a szüleivel. Mivel elég érdekes a téma, és most már ő is, mindent meg akarok tudni, szinte érzem, ha ugrásra készek az izmaim. Ezért is kérdezgetek tovább.*
- Rendben, akkor... keressünk egy helyet. Vezetlek. *mondom neki, s már sarkon is fordulok, hogy ruganyos léptekkel, gyorsan induljak meg. Semmi nem indokolja ezt a gyorsaságot, ám úgy érzem, hogy futnom kell, még akkor is, ha ez a gyakorlatban nem történik meg.*
- Szoval... Galina. Meselnel addig magadrol es a csaladodrol informaciokat? Engem meg nem avattak be mindenbe, ilyen teren le vagyok maradva. *kérdezem, egyelőre rá se nézve, de látszik rajtam az a heves tűz, ami most hajt előre. Talán nem is sejti, hogy mennyire. Túl sokat képzelek ebbe bele... nem lesz jó vége, ez azonban most nem zavar, csak teszem, amit jónak látok.*
Vissza az elejére Go down
Galina Sergeevna Ivanova
Diák Exortus
Diák Exortus
Galina Sergeevna Ivanova


Hozzászólások száma : 173
Csatlakozás : 2013. Mar. 21.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 11 I_icon_minitime2013-04-17, 11:09 pm

//Aristarkh-Galina, NRT, 2013.04.16.//

*Kezdem úgy érezni, hogy olyan vitába keveredtem, amiből úgysem kerülök ki győztesen. Azt sem értem, hogy egyáltalán minek mentem ebbe bele, az egésznek semmi értelme. Úgysem azt néztem.*
- Jó, akkor harc nélkül adom meg magam. *A hangom kissé ingerült, de csak legyintek az egészre. Inkább más téma felé próbálom terelni a témát. Talán nem kellene ennyi mindent elmondanom neki, de nem hiszem, hogy bármi bajom lehet belőle. Őt meg szemmel láthatóan érdekli a dolog.*
- Mozgott. Már nem él. *Világosítom fel, amikor apámról kérdez. * - De igen, nyilván ismerniük kellett egymást valahonnan, és az nem a kertészklub volt. *Elmondok neki pár dolgot, már amennyit én tudok az egészről és ebből rögtön le is szűri a maga következtetését de nem egészen tetszik, ahogy ezt közli velem.*
- Igen, ha mindenáron a becsületre alapozunk, akkor az adósod vagyok. *Bár én soha nem kértem, hogy rángassanak el Moszkvából. Látom rajta, hogy valamitől nagyon be van sózva, de ha rá is kérdeznék, biztosra veszem, hogy nem kapnék egyenes választ. Amikor sarkon fordul, hogy keressünk valami másik helyet még lehetőséget sem ad egyéb válaszra, csak hogy kövessem. Nem akarom tovább cipelni a könyvet, ezért csak lerakom az egyik ablak párkányára, úgysem viszi el onnan senki, és a sebesen távolodó orosz után indulok. Ha már ilyen szépen kérte.*
- Nem tudom, hogy feltűnt-e, de senki sem üldöz minket... *jegyzem meg, mikor szinte futnom kell, hogy tartsam vele az iramot. A következő kérdése viszont tényleg furcsa. * -Egészen pontosan milyen információk érdekelnek? *Azzal nincs gond, ha valaki a másik iránt érdeklődik, de egyértelműen lejön nekem, hogy nem a kellemes csevegés és ismerkedés miatt kérdezi tőlem mindezt. Ennyit is csak azért mondtam neki, mert Zhukov.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 11 I_icon_minitime2013-04-18, 10:32 pm

//Aristarkh-Galina, NRT, 2013.04.16.//

*Az már nem humoros, ha a másik nem partner valamiben, főleg a veszekedésben, mert szeretem ezt művelni, a vitát, most viszont nem adódik lehetőség erre sokáig, hiszen Galina egyszerűen hagyja rám elképzelését. Inkább nevetve csóválom fejemet a válasz helyett, hamarosan azonban a komor percek következnek, de nem csak nekem... Ez igen komoly téma, talán nem is keltette még fel semmi ennyire az érdeklődésemet.*
- Halott? Reszvetem, en tudom milyen. A csaladod többi tagja el? *kérdezek rá, ám ami most szívemben ül, az első sorban kíváncsiság, és csak utána tudom sajnálni a lányt. Nyilván érzem, hogy milyen helyzetben van, egy orosz számára - főleg a mi fajtánk számára -, fontos a család, s én is keresztül mentem ezen, amin most ő. Mondjuk nem tudok magamnak gátat szabni...*
- Miota? Hogyan? *kérdezek hát két rövidet, de határozottan, szememmel pedig az övét kutatom végig. Remélem, hogy ad rá választ, mert az, hogy orosz és ismer engem, nem ad feltétlen bizalomra okot, sőt... Amint mesél, én úgy vonom le a következtetést, nem figyelve már arra, hogy mit gondolhat a másik. Én ilyen vagyok, egy családfő követeli azt, ami neki jár.*
- Tudhatod, hogy a mi köreinkben nem elsösorban a becsület az, ami a tartozasok megfizetesere hajtja az embereket. *mosolyodom el halványan, és ez nem fenyegetés. Van, aki valóban becsületből cselekszik, más fél, hogy máskor nem kap segítséget se attól akinek tartozik, se mástól, mert híre megy, hogy nem hajlandó a tartozást fizetni, akad aki fél, akad aki tetszelegni próbál, és olyan is létezik, aki csak a segélykérés és adás folyamatosságát tartaná fenn. A lányon múlik, hogy melyik kategóriába tartozik, de ha okos, tudja, hogy nem sűrűn kap rossz ajánlatot, ha pedig igen, az már régen a vég.*
- Gondolod te. Ez egy eleg különös hely, nem hallottal meg arrol, hogy barmelyik pillanatban törtenhet valami? *pillantok rá egyszerűen menet közben, mikor követni kezd engem, s hiába a kérdés, nem oszt meg velem egyelőre semmit, inkább vissza is kérdez, én pedig csöndben haladok tovább egy ideig, míg gondolkodom.*
- Hat, kezdetnek megtenne az alapvetö informacio. Mikor es hol születtel, csaladtagjaid neve, hol eltel. Meselhetsz a gyerekkorodrol, föleg a mafiaval valo kapcsolatodrol, es a csaladod mafiaval valo kapcsolatarol. Barati fülek között vagy. *jelentem ki, míg tovább haladunk az épületben. Még nem tudom merre vezetem, de hamarosan el fog dőlni, persze ha valami érdekeset lát, nyilván szólni fog, és ha úgy ítélem, hogy alkalmas a beszélgetésre, akkor oda is térhetünk. Kíváncsian várom, hogy milyen személyiség és mit mond. Igen, jól látja: ez kihallgatás.*
Vissza az elejére Go down
Galina Sergeevna Ivanova
Diák Exortus
Diák Exortus
Galina Sergeevna Ivanova


Hozzászólások száma : 173
Csatlakozás : 2013. Mar. 21.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 11 I_icon_minitime2013-04-19, 11:40 pm

//Aristarkh-Galina, NRT, 2013.04.16.//

*Az az öröm, amit érzek egy másik orosz jelenlétében kezd gyorsan szertefoszlani. Túl gyorsan terelődik olyan irányba a beszélgetés, amivel nem vagyok kibékülve és kissé nyugtalan is leszek. A kérdésére, hogy él-e még családtagom nem válaszolok azonnal.*
- A testvérem még él. A szüleimet aurorok ölték meg hat éve. *Remélem, hogy ennyi információ elég is lesz neki, mert nem nagyon szeretnék többet mondani. Látom, hogy szeretne szemkontaktust teremteni, de én csak akkor nézek rá, ha nagyon muszáj. Csak most veszem észre, hogy kissé feszült vagyok a társaságában. Gondolhattam volna, hogy hasznára válik majd egy adós, kinek ne jönne jól egy.*
- Persze, hogy tudom. De a családomnak a nevén kívül semmije sem maradt és már nem tartozunk azokba a bizonyos körökbe. Nekem nincs vesztenivalóm. Ha bármikor úgy döntök, hogy törlesztem az adósságot, az csakis a becsület miatt lesz. *Bár nem az a fajta vagyok, aki ezt minden érdek nélkül megtenné. Amikor nekiáll szinte rohanni én csak futok utána mint egy kiskutya a gazdája után, és tényleg nem értem, hogy hova ez a sietség.*
- Talán említették. De attól hogy elfutsz, még ugyanúgy bármi megtörténhet… *inkább nem ragozom tovább a dolgokat. Végül is rohanhatunk, ha ennyire szeretné. Látom én, hogy valamit nagyon szeretne tudni, főleg amikor az egyszerű kérdésemre gondolkodik a válasza előtt.*
- Baráti? Kezdek kételkedni. Talán összeírhatnál egy kérdőívet és szépen kitölteném neked. *Kezd elszállni minden bizalmam és a nyugalmam is átvált némi agresszióba.* - De jól van, ha mindenáron mesedélutánt akarsz. Én 16 éve születtem Moszkvában, a családom előtte mindig is ott élt. Anyám Irena, apám Szergej Ivanov, Verhojanszkban vásároltak birtokot mikor elegük lett a moszkvai klímából. Szinte egész gyerekkoromat ott töltöttem, tudod, messzi kis iparváros, tele bányászokkal. Izgalmas. A maffiáról pedig alig tudok valamit, engem nem arra neveltek, hogy átvegyem a családi vállalkozást. Hallottam ezt-azt, de ha megölsz sem tudok mindenre visszaemlékezni. Igazság szerint azt sem tudom, hogy téged miért érdekel ez ennyire és nem is mondok többet, amíg te nem kezdesz beszélni. És nem vagyok hajlandó tovább rohanni! *Azt sem nézem, hogy merre járunk, annyira el vagyok foglalva azzal, hogy tartsam az iramot. Lelassítok a saját normális tempómra, már az sem érdekel ha faképnél hagy. Látom én, hogy a maffia témára van leginkább kiélezve, a családi hátterének köszönhetően ez nem is csoda, de mit számít, hogy a szüleimnek mi dolga volt velük? Hiszen már halottak.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sötét rúnasor (A folyosó)
Vissza az elejére 
11 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Sötét sikátorok
» Alagsori folyosó
» 2. emeleti folyosó
» Sejtelmes folyosó
» Magiszteri folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Keleti Főtorony-
Ugrás: