Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Curriculum- első emeleti folyosó

Go down 
+73
Ginger Rosenberg
Sean Derly
Lycoris Ozera
Yvonne Ricci
Ashi Angel
Lucius Rufinus
Cornelia Brown
Athalie Rapace
Gabriel Perez
Carolayn Natri
Luka Dubois
Daphne Alucard
Electra Richter
Brian Valentine
Aristarkh Y. Zhukov
Kyle Brensley
Vixilien Sandanez
Mona Braxton
Dareia Yrjanfrost
Jessica Turner
Takoda Turner
Krishana Quinn
Raiden Carvex
Elisaveta Varlock
Ryan Bourton
Hecate Lunadea
Christian LeNoire
Varg Yrjanfrost
Azaria Daraghi
Miroslav Volodya
Charles Hellrain
Caleb Valerious
Zoé Calylas
Tyler Holden
Marcus Mccannt
Wera A. Flinders
Dimitrij Volodya
Diana Gray
Marcus Manet
Sairus Macrain
Isabella Bartolo
Miranda Reyes
Hunyadi Péter
Jane Swan
Sverkir Erik Bergstrom
Aleksandra Radjenovic
Lilith Corivan
Lucius Benedict Fenris
Aysha Darkblood
Faith Craven
Thomas Gledhill
Josh Barker
Nathaniel Cornwlade
Theodora Hendrick
Jasmine Miels
Lysagh Siobhain
Lionel Dustsnow
Ruby Rose Re
Scarlette Turner
Octavia Blackwood
Niamh Sullivan
Mordred Wasimir
Ezekiel Opus
Mordana Liward
Troy Clayton
Jalmaari Halautte
Aoifé Siobhain
Dyliah Zahira
Kauko Auranala
Michelle Norton
Victor Alexandrov
Thomas Wordsworth
Mesélő
77 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
SzerzőÜzenet
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-04-03, 1:15 pm

* Nem szereti megjátszani magát s nem is igazán tudja, mert nehezen lelplezi aktuális érzemleit mik kiülnek arcára s pillantása is sok mindenről árulkodik. Így kedves Theotol hogy tegnap sem és ma sem igazán firtatja a témát, mit hálás mosolyával köszön meg neki mert maga sem szeretne ezen rágódni már.*
- Ezen véleményen vagyok én is. De gondoltam tisztázom mert nem akartalak megbántani tegnap. De örülök hogy nem vetted magadra.* kölcsönösen megkedvelték egymást s bizony ezt nem akarja elrontani hullámzó hangulatváltozásival mi igen ritkák de előfordul nála is. Gondolatai elkalandoznak a tegnap estét illetően majd a párkányhoz sétál s felcsüccsen rá.*
- És mi jót olvastál? Mire visszaértem a sétából már mindannyian aludtatok.* érdeklődik amint tekintete a könyvre siklik s megpróbálja a címét elolvasni. A tervei felől érdeklődik, de úgy hallja túltott tervezésbe nem kezdett a leányzó.*
- Eltévedtél?* órájára pillant, de nem bunkóságból hanem mert idő van.*
- Mivel úgy is ebédidő van ha gondolod megmutathatom merre is van a nagyterem. Egybeesik az étkezővel. Szóval még ott sem jártál? * pattan le a párkányról s várakozón tekint a lányra.*
- Ha benne vagy akár most is indulhatunk,ma még egy falatot sem ettem mert ide sétáltam miután felkeltem.* elég nagy a kastély s könnyen el lehet tévedni benne de nagyjából kiismerte magát már, főleg azokat a helyeket miket rendszeresen látogat így a nagytermet s étkezőt is mivel enni kell.*
Vissza az elejére Go down
Theodora Hendrick
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Theodora Hendrick


Hozzászólások száma : 136
Csatlakozás : 2010. Mar. 18.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Itt...vagy ott...de inkább ott

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-04-03, 1:38 pm

-Nem bántottál meg.*Mosolyodik el halványan.*Hát... *Lehajtja a fejét, majd úgy pillant fel Jas arcára.* A dementorokról.* Nyögi ki végül. Tudja, hogy elég furcsa az ízlése a könyvek, és az állatok terén. Őt nem igazán bűvölték el a kölyök kutyák inkább, hipogriffcsikók keltették fel az érdeklődését. És jó párszor mondták neki, hogy milyen különc.De ez nem zavarta soha.
-Igen. Egy kicsit.*Motyogja, majd hirtelen felkapja a fejét.*Nem. Voltam párszor a nagyteremben, de itt ezen a folyosón még nem jártam.* Vidám mosoly látszik az arcán, mikor felvetik az ötletet, hogy menjenek enni.* OKé.*Mondja lassan.Majd felemeli jobb karját, amin megint egy kesztyű található.* Induljunk.*Kiáltja, és közben elrakja a könyvet, és elindul Jas után.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-05-01, 4:24 pm

*Most már nem igazán van tisztában az idővel, így nem tudja, hogy mennyi időt töltött a gyengélkedőn, de lényegesen jobban érzi most magát. Még mindig egy fekete nadrágban van és egy fekete ingben,kezében pedig ott pihen a vastag pulcsija is. Lábain csizma, még mindig az a viselete, amelyet Alaszkában hordott. Így is elmaradt a kabát, de legalább most nem fagyott meg. Haja kissé kócos, a fiú is elég fáradtnak és nyúzottnak néz ki, bal keze, egészen a könyökéig pedig be van kötve. Fáj még mindig neki, hiszen eléggé megviselte az a pár dolog, amely abban a furcsa barlangban érte. Nem igazán ismer magába, ahogy a tükörbe néz és megmossa arcát, mert bizony csak az után hagyja el a helyet. Kilép hát az első emeleti folyosóra és nem is gondolkodik túl sokat, hogy vajon merre is menjen, hanem megindul egyenesen nyugati főtorony irányába, hisz ideje lenne lefürdenie és átöltöznie is, hisz most nem néz ki a legbizalomgerjesztőbben.*
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-05-01, 4:47 pm

*Egy jó kis sétának sosem volt ellene a Cruorisos sentinel srác, íg Josh most is épp a földszinti folyosóról halad felfelé. Pontos célja nincs, talán majd átugrik Mystralba, de nem egyedül akar menni, így egyenlőre a suli folyosóit járja végig, hátha összefut valakivel, vagy valamelyik teremnél talál valami érdekességet. Öltözéke egy farmernadrágból és egy felül kigombolt ingből áll, mely alatt a kigombolásnak hála jól látszik az ankh kereszt is. Lábán csak sportcipőt visel, ma valahogy a lazább viselethez volt kedve. Haja természetesen most is kiengedve simul fejére, ahogy az esetek nagy többségében. Az elmúlt napok nyugisan teltek számára, a héten furcsa mód óra sem volt, így egy elég lightos, lazulós hét után nincs is rossz kedve. Viszont ma már szeretne valamerre járkálni is, mivel a mai nap még nem nagyon mozdult ki, kicsit lustálkodott. A földszinti folyosón nem futott össze senkivel és nem is hallott csalogató hangokat, hogy betársuljon valaki vagy valakik társaságába, így most egyenesen az első emelet felé tart. Amikor felér, szinte rögtön szembejön vele régi ismerőse, Nathaniel. Nem fest épp a legjobban, amin elsőre meglepődik Josh, majd rájön a valószínűsíthető miértjére.*
-Hello, Nath. *megáll és kezét is a másik felé nyújtja, remélhetőleg a másik srác sem megy el mellette csak úgy.*
-Elég ramatyul nézel ki. Mi történt veled? Csak nem a gyenguszról jössz? *kérdi, majd ismét végignéz a kötözött kezű srácon.*
-Megint voltatok valahol Mr. Cornwladedel, mi? *egy kis fintor is társul a szavak mellé, mivel tudja jól, hogy csak idő kérdése, hogy Demien őt is elhívja magával egy veszélyes útra, amikor is minden esély megvan rá, hogy hasonlóképp fog kinézni, mint most Nath.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-05-01, 5:06 pm

*Nem halad most olyan gyorsan, valahogy az nem akaródzik most neki, de eddig sikeresen megúszta az emberek társaságát. Viszont ahogy a lépcsőhöz érkezik, megpillantja a Cruorises sentinel fiút, akivel most nem igazán akart összefutni, de most már nincs mit tenni. Látja, hogy Josh is észrevette, bár ez nem volt nehéz, hisz egy folyosón vannak és már felé is tart. Csak halkan sóhajt egyet, majd amikor már a felé nyújtott kezet látja, kissé erősen megszorítja.*
- Üdv. *biccent egy picit a fiú felé, majd ez után elereszti a másik kezét és kissé elhúzza száját a szavak hallatán.*
- Ramatyul is érzem magam. Csak hogy a te szavaddal éljek... ~ ramaty... ilyet is ritkán hallani. ~ *gondolja magában, miközben továbbra is igen barátságtalanul figyeli a fiút, aki szépen végig is méri, akárcsak egy nő.*
- Jaj, Josh, kímélj meg ettől a nézéstől. Élek és virulok, ennyi. *von vállat, hisz nem akar ő most túl sokat magyarázni és tényleg nincs most annyi baja, mint általában szokott lenni.*
- De, onnan jöttem és ahogy mondod, Demiennel voltunk... Alaszkában. *nem szívesen osztja meg az információkat a fiúval, viszont tudja, hogy a magiszter azt akarja, hogy dolgozzanak össze, így hát nem szabad tovább ellenségeskednie, de ez nem érdekli most Nathet. *
- Most tudtunk csak átjutni egy kapun és megtaláltunk még egy szarkofágot. Elvileg a magiszter elpusztította, de életre kelt belőle valami, ami után ment, de azóta se tért vissza. Kissé furcsa... *nem, nem fogja kimutatni, hogy ő bizony aggódik a tanár miatt, mert a végén még Josh furcsán nézne rá, amire nem kíváncsi. Így hát csak kis szünetet tart, majd végül körbetekint az üres folyosón.*
- Na és veled mizu? Meglepett, hogy te nem jöttél velünk... azt hittem, hogy Mr. Cornwlade téged is magával akar vinni. Ahogy látom, eléggé megkedvelt, bár nem értem, hogy miért. *az tény, hogy Nath és Josh teljesen különböző fiúk. Josh sokkal megfontoltabb, illedelmesebb és nem is olyan hamari, mint Nathaniel, aki ezek mellett makacs és önfejű is és szívesen beszél vissza bárkinek. Lehet, hogy mindez érthető is, de a srác nem fog csak azért megváltozni, hogy a magiszter őt kedvelje jobban. Hogy féltékeny-e? Bizony az. Úgy érzi, hogy ő sokkal többet tett le az asztalra és több mindent élt át, mint eddig Josh és még is a fiú az, aki csak úgy be van avatva és alig kerül bele bármilyen veszélybe.*
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-05-01, 5:34 pm

*Amikor felér a lépcsősoron, szinte azonnal kiszúrja a felé közeledő srácot, akivel nem igazán csípik egymást, bár ez Nathre fokozottan igaz. Josh még a korábbi időszakban volt ellenségesebb a sráccal, amiért szíven szúrta Siriust, de azóta már felfogta, hogy csak a szenvedésein könnyített vele a srác. Viszont az, hogy Nath azóta is ellenséges vele, nem hozta őket közelebb, így Josh sem igazán csípi az Inflatusos fiút. A köszöntést viszonozza Nath, viszont stílusán és hangján jól hallatszik, hogy nincs ínyére a társalgás. A fiú elismeri, hogy tényleg nincs jó passzban, ám amikor Josh a hogyléte felől érdeklődik, Nath kissé hevesebben reagál.*
-Jól van, nem kell hisztizni. *feleli kissé meglepődve a hevességtől, majd hallgatja a kis beszámolót.*
-Alaszkában volt egy másik szarkofág? De hogy lehet, hogy az elpusztítása után klet életre valami belőle? Az ittenivel nem volt ilyen. *kezd agyalni, majd Demienre is reagál.*
-Tényleg fura... de szerintem meg tudja védeni magát. Elvégre magiszter és nagy hatalom birtokosa. *na igen, ezt lehet, hogy nem kell Nathnek ecsetelgetnie, de hát ő nem tudhatja, miket élt meg együtt Nath és Demien. A mesélés azonban itt véget is ér, majd egy kis szünet után most a másik srác kérdez. Josh csak vállat von, majd nyugodtan megszólal.*
-Velem semmi különös. Itt nyugi volt egész héten. *mondja, majd a következő szavakra már kissé összébb vonja a szemöldökét.*
-Én se tudom, miért választott ki engem is, hogy beavasson. De ha már itt tartunk, akkor arról sincs fogalmam, te miért vagy a kiskedvence. De őszintén nem is érdekel. A múltkori beszélgetés után én is azt hittem, hogy magával akar majd vinni engem is, de úgy tűnik, mégse tett így. Ne aggódj, úgy néz ki tovább díszeleghetsz a segítői poszton. *Josh mostmár unja Nath stílusát és ő sem fog jópofizni, ha a másik így áll hozzá. Nem örül annak, hogy ilyesmi zajlik a háttérben, de Nathel ellentétben neki nem is hiányzik, hogy ő legyen a középpontban és Demien vele együtt harcoljon. Ha a magiszter be akarja őt avatni, akkor úgyse tud mit tenni ellene, de nem is szándékozik elcsaklizni Nath elől Robin szerepét Batman mellett.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-05-01, 5:49 pm

*A hiszti szó hallatán Nath egy lépéssel közelebb megy Joshhoz és igen csak hevesen reagálva elkapja a srác ingjének nyaki részét, majd kissé közelebb húzza magához.*
- Nem hisztizek és jobb lenne, hogy ha megválogatnád a szavaidat velem szemben. *el is engedi a másikat, majd kissé meg is löki eközben. Nagyon nem csípi a srácot és még Demien kedvéért se fog jó fej lenni vele. Elege van Joshból. Már az első találkozásukkor se kedvelte és ez a mai napig nem változott.*
- A kérdéseidet ne nekem tedd fel. Ott volt és még van egy Egyiptomban is. Ha valami érdekel, majd a magiszter megmondja. *ő maga se tudja a választ, hogy az a lény hogy kelt életre a szarkofágból, de élt és virult és ahogy látta, elég szép harcba is kezdtek a magiszterrel. Lehet, hogy akkor kellett volna lelépnie, de nem tette meg, amit most már kissé bán is, hisz lehet, hogy ha akkor eltűnik a színről, Demien most az iskolában lenne.*
- Szerintem is meg tudja, de azért ő se halhatatlan. *Josh nem tudja, de azért Nath már látta gyengén a férfit. Sőt, még az előző énjének a halálát is, amely nem volt valami szép látvány és minden bizonnyal sokat szenvedett Caleb azon az napon, amikor elpusztult az iskola is vele együtt. Kicsit érdeklődik a srác Joshról is, de csupán csak udvariasságból, mert nem igazán izgatja, hogy mi van vele. *
- Kiskedvence? Tudod, talán azért kedvel engem, mert folyamatosan segítek neki és mert nem vagyok egy pincsi, aki mindig csak nyal neki, akárcsak te. Én megmondom neki a véleményem, még akkor is, hogy ha az neki nem tetszik. *vissza is gondol most azokra az alkalmakra, amikor még gyűlölte a férfit és meg tudta volna ölni, de mára már tényleg más fajta kapcsolat alakult ki kettejük között. *
- Amúgy meg nem félek, hogy átveszed a helyem. Úgy se bírnád ki... *arcán egy gonoszabb mosoly jelenik meg, ahogy a fiút figyeli. Ahogy elnézi Josht, ő egy tipikus jó fiú, aki azt teszi, amit mondanak neki. Sentinelnek tényleg jó, de másra nem...*
- Én viszont most nem érek rá veled beszélgetni... dolgom van, szóval viszlát. *sétál el a srác mellett és esze ágában sincs feleslegesen több időt tölteni Josh társaságában. Így hogy ha a fiú nem akarja visszatartani, akkor szépen tovább sétál a hálója felé.*
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-05-01, 6:13 pm

*Nath elég hevesen reagál, mire Josh szól is neki, hogy nem kell egyből hisztiznie, de erre azt kapja válaszként, hogy a srác elkapja az ingjét és közelebb rántja magához. Miután Nath elmondja kis monológját, Josh egy valamivel erősebb kézmozdulattal löki le magáról a másik kezét.*
-Miért ki vagy te? Számomra senki, szóval ne keménykedj. *mondja mostmár ő is valamivel hevesebben. Annyi biztos, hogy ha eddig kétesen érzett a srác iránt, akkor mostmár nagyon nem csípi ő sem, de ez kölcsönös.*
-Azt hiszem, inkább őt keresem fel, ha akarom. Értelmesebbnek tűnik, mint te. *mostmár ő is nagyon unja a másikat és nem is fog vele jópofizni. Furcsa lesz együtt dolgozni, ha arra kerül a sor, bár eddig szerencsésen megúszták ezt a dolgot. Amikor Nath elmondja, hogy Demien még nem tért vissza, Josh is elmondja, hogy szerinte meg tudja magát védeni a férfi, mire meg is kapja a jogos választ, de erre csak biccent. Ő maga is tudja, hogy Demient is el lehet pusztítani, főleg úgy, hogy egyenlőre azt se tudják, hogy mivel állnak szemben. Ezután még Nath is érdeklődik kicsit, mire az angol srác mesélni kezd, persze mostmár kissé más hangvételben.*
-Én vagyok a pincsi, aki folyamat nyal neki? Ember, órákon kívül nincs szerintem három alkalomnál több, amikor találkoztam volna vele. Te vagy az, aki mindig ott vagy mellette és nyalod a seggét, hogy mikor ugorhatsz egy kis jutalomfalatért. Szánalmas vagy, hogy azért féltékenykedsz, mert engem is beavatott Demien. *bizony Josh is meg tudja mondani a magáét, ha kihozzák belőle. Az utóbbi időben nyugisabbnak mutatkozott, ami annak köszönhető, hogy senki nem nagyon akart balhézni, ő pedig nem az a fajta, aki magától balhézni akarna, de azért kiáll magáért ha kell és mostmár tényleg elege van Nathből.*
-Egy beképzelt kis hülye vagy, akinek csak az a fő, hogy te legyen a középpontban és ha Demien valaki mást is segítségül hív, akkor már sírsz, mert félsz, hogy ki leszel rekesztve. *meg is csóválja fejét, mert az ilyen embert nem tudja sokra értékelni. Ugráltatni persze, hogy jó egy ilyen embert, de megvan a maga gyerekes hülyesége is.*
-Nem bírnám ki? Majd úgyis kiderül. Amúgy meg tőlem nyugodtan pincsiskedj csak tovább és áldozd fel magad, ha annyira élvezed. Engem nem hatsz meg vele. *feleli, majd a búcsúzásra csak biccent.*
-Remek, nem fogsz hiányozni. Szevasz. *köszön el ő is hasonló kedvességgel, mint a másik, majd épp ellenkező irányban ő maga is tovább sétál, hátha egy normális emberrel is összefut.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-05-04, 10:22 pm

*Halk léptek hangja, s egy magas, fekete hajú fiú tűnik fel az első emeleti folyosón. Ahogy a lába éri a padlót, a fáklyák azonnal kigyulladnak, s így megvilágítják az egész folyosót.
Tom nesztelenül lépked, szemeivel a festményeket, szobrokat figyeli. Néhol meg meg áll egy-kettő előtt, majd megy tovább szép lassan haladva, zsebre tett kezekkel.
Egyébként egy térdig érő, kopott farmert visel, kényelmes fekete tornacipőt, felül pedig egy egyszerű, fehér alapon zöld feliratú, rövidujjú pólót. Fekete haja,mint mindig, kócosan áll az égnek, de ezzel nem nagyon foglalkozik. Smaragdzöld szemei csak úgy csillognak a kiváncsiságtól. Hófehér bőre a fáklyák fényében még sápadttabbnak tűnik, mint egyébként.
Ahogy csendesen jön-megy, magában elmélkedik a jövőn, mit hogyan merre, meg hogy már ideje lenne hazalátogatni.*
~ Lassan haza kéne mennem... Apáék már nagyon hiányolnak...~
*Gondolja magában, miközben megáll az egyik ablaknál, s felül kényelmesen a párkányra, majd farmerja egyik zsebéből előhúz egy kissé gyűrött levelet. Két kezébe fogja, majd ismét átolvassa, s közben arcán egy kissé szomorkás, mégis boldog mosoly villan fel.*

Kedves fiam!
Már nagyon régen láttunk, de reméljük, hogy nagyon jól érzed magad az iskolában, és hogy rendesen tanulsz. Remélem, erre odafigyelsz.


*Ennél a mondatnál Tom arcán egy huncut mosoly tűnik fel, majd elgondolkodva olvassa tovább a levelet.*

Édesapáddal megbeszéltük, amint hazaérsz, már megyünk is el együtt egy kis kirándulásra a környékre, hogy nehogy itthon unatkozz nekünk egyedül, amíg mi dolgozunk. Meg úgy gondoljuk, neked is jót tenne kicsit a levegő változás, meg legalább lebarnulsz egy csöppet. Úgy is mindig olyan kis sápadt vagy, mint a nagyapád volt. Jaj szegényem, áldja az ég azt a jó szívét.
No, de visszatérve, légy jó, és reméljük, minél hamarabb láthatunk majd itthon, és persze ügyes legyél nekünk. Nehogy valami bajba keveredj, te rosszcsont kölyök. Kissé féltelek, főleg, mivel egy részt apád állandóan izgő-mozgó természetét örökölted.
De nem is zavarlak tovább, légy jó, fiam, és várjuk a válasz leveledet. Sok szerencsét mindenhez.

Szerető édesanyád és édesapád. Mindketten nagyon szeretünk.


*Édesanyja levele mindig mosolyt csal az arcára. Egy szem gyerekként nagyon óvják őt, mégis szabad utat engednek neki, és támogatják. Soha nem volt elkényeztetve, s társasága is volt bőven, így jó tulajdonságokat örökölt. Így újra olvasgatva a levelet ül csendesen magában a párkányon.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-05-04, 10:31 pm

*Az utóbbi napokban már elég jól kiismeri magát a kastélyban és egyre több embert ismer meg, amelynek azért örül, bár még egyik se olyan, mint akiben meg tudna bízni. Nem sok szimpatikus egyén jár ide, legalábbis nagyon furcsák és különbözőek a diákok, de nem hatja meg ez a dolog, ő próbál továbbra is olyan lenni, mint amilyen eddig volt és megfelelni a szülői elvárásnak. Most éppen az első emeleti folyosó hosszú, kissé homályba bújó részein sétálgat fekete nadrágjában és bordó, rövid ujjú blúzában. Nyakában ott díszeleg egy ankh keresztet ábrázoló medál, lábain pedig magasított sarkú csizma foglal helyet. Csinos ez a lány, semmi kétség, de még is mindig, mindenkitől megtartja azt a bizonyos távolságot. Ahogy viszont az egyik ablakpárkányhoz ér, meglepetten pillant egy olvasó diákra.*
~ Ne menj oda, biztosan csak zavarni fogod... ~ *szólal meg ismét ez a hang a fejében, amely legszívesebben eltiltaná minden élő és mozgó egyéntől, de Faith most még is oda téved Thomas mellé.*
- Szia... *köszön rá halkan és nem igazán találja rögtön a szavakat, így pár másodpercnyi szünetet tart és időközben sárga szemei remélik, hogy megláthatják a másikét.*
- Faith Craven vagyok, Inflatusos diák. És mivel még új vagyok itt és nem sok embert ismerek... gondoltam leszólítalak, hát ha nem zavarok. *kissé talán félénknek tűnhet az amúgy mindig határozott lány, de most tényleg nem tudja, hogy útban van-e vagy sem.*
- De ha szeretnéd, elmegyek ám. *egy lépést már arrébb is megy, hiszen valahogy már megbánta, hogy leszólította a másikat.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-05-04, 10:45 pm

*Nem is hallja a közeledő lépteket, csak mikor egy lágy női hang szól közvetlen előtte, akkor pillant fel a levélből meglepetten. Zöld szemei végigpásztázzák a lányt, persze semmi rosszra nem kell gondolni, majd elmosolyodik.*
- Szia. Thomas Gledhill, Cruoris ház.
*Gyors bemutatkozás mély hangján, majd szépen összehajtogatja a levelet, s visszagyűri a zsebébe.*
- Dehogy, egyáltalán nem zavartál. Csak a szüleim levelét olvastam újra.
*Válaszol a lánynak, s mikor az hátrébb lép egyet, Tom már majdnem ugrik utána, hogy ne menjen, de aztán meggondolja magát.*
- Ne menj! Nem zavarsz. Amúgy, ha van kedved, nyugodtan ülj mellém. Én is még új vagyok itt. Vagyis, annyira nem új, csak ritkán járok emberek közé az órákon kívül.
*Mondja csak úgy csevegő hangon, miközben arréb húzódik, s így Faith elfér mellette a párkányon.*
- Egyébként hova valósi vagy?
*Teszi fel az első kérdést, ami így pár másodperc után eszébe jut, s közben ha a lány helyet foglal mellette, akkor ráfigyel zöld kíváncsi szemeivel.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-05-04, 11:19 pm

*A fiú úgy látszik, hogy eleinte nem veszi még észre a lányt, viszont amikor végigtekint rajta, látja a zöld szempáron, hogy nem úgy vizslatják, mint például Ryan és ennek azért a szíve mélyén örül Faith. *
- Örvendek Thomas. *mondja halkan és azért lassan biccent is a fiú felé, ahogy az tőle megszokott, mivel az udvariasság az első a szülők szerint, így az egész családban, tehát a lányuknál is. *
- Oh, értem. És ez esetben örülök. *mondja kedvesen és meghallja a másik hangját, amikor még csak egy picit távolodik, hogy ne menjen és ez után elmosolyodik.*
- Oké, maradok. *kezdetleg ennyit mond és amikor meghallja, hogy hellyel invitálják, lassan ismét közelebb sétál a fiúhoz, majd ahogy az arrébb húzódik, ő maga két kezével megtámasztja a párkányt, majd felhúzza magát és most már Thomas mellett is van. Fejét oldalra dönti, úgy figyeli a másikat.*
- Szóval magányos farkas típus vagy? *érdeklődik kíváncsian a fiútól, majd ez után meghallja a szokásos kérdést, amelyet most már lehet, hogy a bemutatkozásához fog csatolni.*
- Hollandiából érkeztem. Tudod, szép tulipánok és vízimalmok vannak arrafelé. *ő nem a legális drogot emeli ki hazájából, hanem a táj igazi szépségeit, amely mindig elvarázsolják Faithet.*
- Te angol vagy? A neved alapján arra tudok következtetni. *kérdi, majd megigazítja egyik kósza hajtincsét, amely a szeme elég lóg és ez után ismét a fiút figyeli.*
- És amúgy miért nem mozdulsz ki sűrűbben? *utal itt vissza arra, amit a srác mondott, hogy nem szokott igazán emberek közé menni, maximum csak az órákon.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-05-04, 11:33 pm

*Nosza, szóval akkor a hölgy helyet foglal mellette. Így most kényelmesen Faith felé fordul, majd úgy válaszol a lánynak.*
- Igazából nem, csak néha így sikerül. Szeretek ismerkedni, már csak azért is, mert sok különös, furcsa, és érdekes dolgot megtudhatsz másokról.
*Válaszol elgondolkodva, majd elmosolyodik.*
- Hollandia? Gyönyörű lehet, kíváncsi vagyok rá, milyen élőben, és nem csak képeken.
*Mondja, miután meghallgatta Faith válaszát. Közben egyik lábát felhúzza a párkányra, s most így fél törökülésben ül, egyik lábát lógatva a párkányról.*
- Hát tulajdonképpen szingapúri vagyok. De hát, gondolom te is tudod, hogy anno angolok szállták meg Szingapúrt még a második világháború előtt. Legalábbis ha jól emlékszem. De lehet, hogy az első vilgháború volt... a fene vinné el, elfelejtettem.
*Zsörtölődik a végére, s így elég komikus arcot is vág hozzá. Amolyan szemöldök összehúzós, morcos arc, de mivel még fiatal, így ez inkább sikerül poénosra, mint komolyra.*
- De mindegy. Hogy miért nem mozdulok ki? Igazából nem is tudom.
*Vakargatja meg közben a fejét, s a plafonra emeli a tekintetét elgondolkodva.*
- No látod, ez egy igazán jó kérdés.
*Pillant vissza Faithre, rávillantva egyik legjőképűbb mosolyát.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-05-04, 11:42 pm

*A párkányon nem csak ő fészkelődik picit, hanem Thom is ezt teszi és ez után úgy tűnik, hogy beszélgetni kezdenek. Lehet, hogy későre jár, de Faith-nek is jól esik most ez, így mosolyogva hallgatja a másikat és néha-néha ő maga is megszólal, hogy fent maradjon ez a beszélgetős kapcsolat.*
- Igen, ezzel teljesen egyet értek, de azért van, amikor csalódsz az emberekben. Az a baj, hogy nem olyan könnyű senkit se kiismerni és könnyen átvághatnak. *na nem azért mondja mindezt, mint hogy ha mindig csalódást okoztak volna neki az emberek, hanem mert egyszerűen nem ért a barátkozáshoz és a beszélgetéshez se. Most is kissé nehézkesen megy neki, de próbál felszabadultnak látszani, mint ha az ég világon semmi baja se lenne. *
- Tényleg szép hely, biztosan tetszene. *bólint is rá a dolgokra és látja ám a másikon, hogy még egy kicsit izeg-mozog és ezt nem tudja megállni megjegyzés nélkül.*
- Na, most már kényelmes? Ha akarod, akkor akár elmehetünk valahova máshova, ahol biztosan nem töri semmi se a hátsód. *vigyorodik el, bár tőle ez szokatlan, még is úgy érzi, hogy kezd feloldódni itt, a Mysterioban. Régen alig nevetett és a mosoly is ritka csodának számított nála, de itt már nem egyszer sikerült megnevettetniük az embereknek és ennek kifejezetten örül.*
- Szingapúr... hát igen, hallottam valamit, bár nem sok mindent tudok róla sajnos. A történelem nem az erősségem. *húzza el picit a száját, mivel nem büszke arra, hogy már is is megtalált Thom egy olyan pontot nála, amiből nem jó. Viszont gyorsan át is repülnek a téma fölött és már másról kezdenek el beszélgetni, azaz hála Faith kérdésének.*
- Szerintem sűrűbben kellene megtenned. Tudod, engem a szüleim mindig úgy neveltek, hogy az ő elvárásuknak meg kell felelnem, így el voltam zárva mindenkitől. Most, hogy ide kerültem, kissé még nehéz számomra a barátkozás és az, hogy ne mindig a legjobbra törekedjek, de úgy érzem, hogy megy és ennek nagyon örülök, mert azóta boldogabb vagyok és nem csak egy bábu. *nem sűrűn meséli el mindezt, de most kikívánkoztak belőle a szavak és valamiért bizalmat adott az eddig még ismeretlen fiúnak.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-05-04, 11:54 pm

*Figyelmesen hallgatja a lány szavait, majd mikor Faith benyögi, hogy kényelmes e már a hátsó felének, ő is válaszol án vigyorogva.*
- Igen, most már kedves hátsó felem is kényelmesen érzi magát, így neki most jó így. És neked? ha szeretnéd, mehetünk?
*Kérdi mosolyogva, miközben nekidönti hátát az ablaküvegnek.*
- Nem baj, ha nem tudsz sokat, megsúgom, én is mindig elfelejtem.
*Hajol közel a lányhoz, s úgy tesz, mintha sugdolózna, s még kezével is imitálja a dolgot, majd vigyorogva figyeli a válasz reakciót.*
- Hát lehet. Engem kicsikoromba annyi emberrel ismertettek össze, hogy szinte már a negyedére se emlékszem, de azt tudom, hogy jót tet, mivel így valahogy felszabadultabb lettem, ha másokkal kellett találkoznom, ahogy láthatod is.
*Mondja, miközben kettejükre mutat.*
- Hogyhogy a szüleid elvárásai szerint éltél? De hisz az nem jó. Habár hogy most idekerültél, jót tett, akkor ennek örülök. Ha bármiben tudok segíteni, vagy csak beszélgetni támad kedved, szólj nyugodtan, és röpülök hozzád. Vagy legalábbis ha nem zuhanok le a seprűn, vagy hasonlók. Soha nem volt az én sportom a kviddics, vagya seprű meglovaglása. Egy egyszerű ló sokkal jobb, azzal nem mész neki a falnak vagy a faágnak, mint én.
*Mondja, s most teljesen őszintén beszélget a lánnyal. Nem ritka az ilyen, de hogy ennyit fecsegjen, az már annál is inkább.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-05-05, 12:16 am

*Látja ám a vigyort a másik arcán és most már tisztában van vele, hogy nem volt rossz ötlet ez a kis poénkodás, még hogy ha nem is volt biztos benne, hogy pozitív lesz a reakció. *
- Nekem is jól megvan, én csak egy lehetőségként ajánlottam fel a mászkálást. Mondjuk most már elég késő van és nem akarok még órákon keresztül kint lenni, hanem majd azért időben le kéne pihenni, hiszen holnap óra is lesz. *méghozzá Faith kedvence. Már nagyon várja és ezt szemei csillogása is jelzi. Talán a srácot is láthatja majd az órán, bár természetesen semmi se biztos. *
- Mindig? *kérdi, viszont a fiú közeledése kissé meglepi, még se távolodik el, csupán csak ugyanolyan magabiztosan ül a helyén, akárcsak eddig. Azért az arcára még is mosolyt csal ez a viselkedés, de mást nem mond.*
- Igen, azt látom, hogy neked nincs problémád az ismerkedéssel. Most már nem is bánom, hogy leszólítottalak csak úgy, pedig az ilyesmi nem szokásom. *ismeri be őszíntén és ez után egy picit mesél is magáról a srácnak.*
- Hát úgy, hogy megmondták, hogy milyen legyek. Nem igazán volt gyerekkorom. *vállat is von, bár igazából ez mélyen belül rossz a számára, hiszen nem csak azt nem ismerhette meg soha, hanem a szerelmet se. De talán majd itt, egyszer eljön az a pillanat is, amikor valakihez sikeresen közelebb fok kerülni, bár még nem ez a célja és nagyon is ráér vele, sok másik lánnyal ellentétben. Ryan feltételezése is felesleges volt, Faith nem akar tetszeni senkinek sem.*
- Oh, köszi, aranyos vagy, tényleg. *mosolyodik el, majd ez után kissé nevetgél is, mivel viccesnek találja a srác szófordulatát a kviddiccsel és a normális lovakkal kapcsolatban.*
- Én szeretek repülni és lovagolni is. Az én gyengém a víz. Nem tudok úszni. *ismeri be, mivel azért mostanra már beletörődött a dologba, hiába próbálta Takoda megtanítani, neki se ment és valószínűleg nem is fog menni.*
- Na de ha gondolod, egyszer elmehetnénk lovagolni. Úgy hallottam, hogy van egy lovarda Seol szigetén. *nem is tudja, hogy miért beszél így a másikkal, hisz még nem is ismeri, de eddig szimpatikus a számára Thom, tehát szívesen megismerné majd jobban is és töltene vele egy kicsit több időt is.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-05-05, 12:45 am

- Majdnem mindig.
*Bólogat nagyon hozzá, majd csak figyelmesen hallgatja a lány szavait.*
- Ha nem bánod, akkor jó. Ennek örülök. De azt, hogy megmondták, milyen legyél, nagyon nem tetszik. De most nem szabad a rossz dolgokkal foglalkozni. Inkább annak örüljünk, hogy most jól érzed magad, és önálló vagy.
*Mondja boldogan mosolyogva.*
- Na, legalább kettőnk közül valaki tud rendesen seprűn lovagolni.
*Teszi hozzá fancsali képzel, majd meglepődötten néz Faithre.*
- Nem tudsz úszni? Pedig az nagyon jó sport, meg játéknak is naggyon kirrály.
*Néz boldogan csillogó szemekkel a lányra, miközben úgy dönt, hogy neki nem jó ez a testhelyzet, így most már másik lábát is felkapja a párkányra, és most rendes törökülésben üldögél.*
- Habár nem baj, hogy nem tudsz úszni. Part közelben is jó vízben szórakozni, nem feltétlen úszni kell.
*Teszi még hozzá elgondolkodva, s közben állát simogatva, mint valami rendőr nyomozó, majd inkább megrázza a fejét, és Faith következő mondatára bólogatni kezd.*
- Benne vagyok,. Szívesen lovagolok, de duóban még jobb. Mármint ne értsd félre, nem úgy, de érted na...
*Na ebbe most jól belezavarodott, de megesik az ilyen. Remélhetőleg a lány nem érti félre őt. Igazából nem fél a csajoktól, és nem is fél kimondani a véleményét róluk, vagy épp felcsípni őket, de most nem erre vágyik. Csak arra, hogy legyen vele egy jó társaság, akivel sok mindent megoszthat, akire figyelhet, és hasonlók. Neki már ez is tökéletesen megfelelő.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-05-05, 12:58 am

- Igen, örülök is, de tényleg. Csak még akkor is bele kell szoknom ebbe a helyzetbe és meg kell tanulnom lazítani, ami kissé nehezen megy, de majd csak sikerülni fog. *el is mosolyodik saját szavain, mivel tényleg boldog lenne, hogy ha itt lennének barátai és tudna kivel társalogni vagy néha csak szórakozni egy picit, de ahogy észrevette, nem csak ő vágyik ilyesmire, hanem elég sokan. Lehet, hogy egyes emberek itt már rengeteg barátot találtak, de Faith max csak ismerősöket szerzett, a barátok még messze vannak.*
- Hát, az úszás valahogy nekem tényleg nem megy, de hidd el, ettől függetlenül szeretek vízben lenni, csak vigyáznom kell a mély vízzel, mert nem éppen kellemes a fulladás általi halál. *húzza el száját, bár biztosan nem menne be egyedül a mély vízbe, viszont ha valaki van vele, akkor csak nem hagyná meghalni szegény lánykát. Hamarosan viszont a lovaglás kerül szóba és ahogy látja a másik arcán - aki időközben kissé viccesen néz ki ezzel az állsimogatással - tetszik neki az ötlet.*
- Nem, dehogy értem. Én szerintem is jobb társaságban lovagolni. *lassan oldalra dönti a fejét és figyeli ám a zavarodott arcú fiút és ez ismét csak megmosolyogtatja a leányzót.*
- Nem szokásom semmi ilyesmit se félreérteni. *hogy ha Thom érti a célzást, akkor azt is tudhatja, hogy a lány bizony mindezt a múltjának köszönheti. Még azt se biztos, hogy normálisan észrevenné, hogy tetszik valakinek, bár azért volt rá példa, hogy látta, van, aki nem közömbösen viselkedik iránta csak azért, mert szépek a szemei és jó az alakja.*
- Amúgy jó ez a kis beszélgetés, te tök jó fej vagy. *jegyzi meg hangosan és azért mosolyog is, viszont lassan lemászik a párkányról és úgy tekint a fiúra, most már csak kezeit nyugtatva a kövön, melyen eddig ült.*
- Én szerintem nemsokára megyek. Megyünk egy darabig együtt vagy még maradsz? *kérdi érdeklődve, de még nem indul el, hanem várja a másik válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-05-05, 1:05 am

- Értem. Ne aggódj, hamarosan hozzá szoksz majd a környezethez, és biztos fogsz találni barátokat. Egy ilyen kedves lány ne találna, no azt én megnézem.
*Mondja kedvesen mosolyogva, s örül, hogy Faith ennyire őszinte vele. Jól esik neki.*
- Akkor jó. Majd egyszer akkor elmehetünk fürdeni is, ha van kedved, persze nem mély vízbe. Tényleg nem szeretném, ha megfulladnál, hamár mástól nem is, max attól, ahogy kimentelek. Ebben még nem vagyok túl jó.
*Teszi hozzá savanyú arccal, de egyből felderül a képe, amint kiderül, hogy Faith nem értette félre a célzást.*
- Oh, kösz.
*Na erre igazából nem is tud mit mondani, és lám, fiú létére csöppet elpirult, de ezt gyorsan balástolja azzal, hogy beletúr eddig is kócos fekete hajába, majd lehuppan a lány mellé a talajra két lábbal persze.*
- Persze, elkísérlek egy darabon. Nehogy megegyenek a gonosz és csúnya szellemek.
*Mondja, s közben még kezeivel is gesztikulál hozzá, no meg azaz arcmimika, ahogy komoly képet vág összehúzott szemöldökkel, készen van. Majd karját nyújtja Faithnek, s ha a lány elfogadja, akkor együtt indulnak el egy darabon. Sőt, lehet a lányt elkíséri a szállására, persze csak az ajtóig.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-05-05, 1:13 am

*A fiú szavai jól esnek ám neki és ritkán hallja azt, hogy valaki kedvesnek tartja és nem makacsnak és ridegnek, így hát hálásan elmosolyodik.*
- Köszönöm, biztosan sikerül majd. Na meg itt vagy te is. Max majd igyekszem sűrűbben ez az ablak környékén járni, hát ha erre talállak. *mosolya kissé kiszélesedik és közben kezével megpaskolja maga mellett a követ, hogy tudja a másik, hogy bizony erre az ablakra gondol, nem is másra. Tényleg örülne, hogy ha lehetnének barátai, akikre mindig számíthat és akikkel bepótolhatja azt a rengeteg mindent, amelyet ki kellett hagynia elmaradt gyerekkora miatt.*
- Persze, elmehetünk. Tudod, én a tanuláson kívül most nagyon ráérek. Senki se foglal le. *jegyzi meg és ez után szóba jön a lovaglás is. Egész sok programot találnak maguknak és ez természetesen jó dolog. Faith már alig várja, főleg a lovaglást, mivel hiányoznak már neki a pacik, amelyekből otthon neki is van egy szép fekete csődőre. Hamarosan viszont kijelenti, hogy a fiú egész jó fej, tehát pozitív benyomást keltett és látja is a pirulást.*
- Öhm, bocs, csak gondoltam elmondom, hogy eddig szimpi vagy. *most ő jön kissé zavarba, így sárga szemei a kihalt folyosóra tévednek, de nemsokára még is visszanéz a fiúra és időközben mind a ketten lekerülnek a padlóra és Faith távozni szeretne, de nem feltétlenül egyedül.*
- Okés, akkor gyere, menjünk. *vigyorodik el a fiú vicces mozgásán, viszont amikor a karját felé nyújtja Thom, ismét meglepődik, de lassan közelebb megy a fiúhoz és belekarol. Nem biztos, hogy ezt akarta Thom, igazából nem tudja, de reméli, hogy nem követett el hibát és nem csinált semmi hülyeséget sem. Így hát ha minden igaz, megindulnak először a nyugati főtorony felé, ahol Faith a klubhelyiség ajtajánál elköszön a sráctól, majd Thom valószínűleg a déli toronyba tart ez után.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-05-29, 6:12 pm

* Egy fiú léptei zavarják meg a csöndet. Most ért le az első emeletre, de fogalma sincs, hogy mit is keres itt. Csak úgy lejött ide felfedezni a kastély rejtett zugait. Hogy mért pont az első emeletre jött le, arról fogalma sincs. De ha már itt van akkor ideje körbe járni itt a dolgokat, hogy mi merre van. Hol jobbra, hol balra néz, ahol épp van valami. Ez a sétálás itt nem nagyon köti le, így megáll az egyik ablak előtt, és kifelé bámul. Zsebre dugja kezeit, és jobb kezével markolássza a jelvényt, ami még mindig ott lapul nadrágja mélyén. Fogalma sincs, hogy került oda, és mért volt a szekrényén, de tetszik neki, meg valamiért csak ott volt. Na, de majd legfeljebb megkérdezi az erre jövő diákot, hogy világosítsa már fel, hogy miféle kitüntetés van nála. Hol kifelé tekint, hol a folyosót nézi, hátha jön valaki. Persze ez csak pár pillanatig tart, nem túl türelmes természet, így inkább kihúzza a jelvényt a zsebéből, és mindkét kezével elkezdi forgatni. Ide-oda döntögeti a fejét, és úgy próbál rájönni, hogy mi ez. Közben néha kitekint az ablakon, azért néha ki vágyik a szabadba, főleg most, hogy kint volt nem is egyszer. *
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-05-29, 6:17 pm

*Aysha épp a szobájából érkezik az első emeltre. Házit szeretne írni, már teljesen felkészült rá, hiszen már elég régen írt házit. Habár megpróbálta magát ezzel lefoglalni, nem igazán sikerült. Egy magas sarkú, kopogós cipő van rajta, egy fekete mini szoknya, illetve egy fekete top. Nincs túl meleg, de hideg sem, így a lány nem fázik. Hosszú, fekete haját most felkötötte lófarokba, ami azért kicsit kócosnak mutathatja a lány göndör fürjeit. Ahogy halad az emelt felé, megérkezik a folyosóra. Körbenéz, de nem lát senkit. Majd érzi, hogy a vállán lógó táskában valami eltörik és folyni kezd. A tintás üveg.*
-A francba *sziszegi a lány, levágja a táskáját a földre és észre sem veszi a közelben álló alakot, aki így a kanyar után már tökéletesen rálát a táskáját kipakoló lányra. Aysha csak pakolja ki a táskáját, minden könyvet és holmit kidobálva a táskájából. Majd megtalálja a törött és immár üres tintát üveget.*
-Hogy lehetek ilyen idióta barom? *morogja mérgesen magának és a táska tartalmára néz, hogy most mit is csináljon velük.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-05-29, 6:24 pm

* Troy kifelé néz az ablakon, hol a jelvényre tekint. Az első, amire felfigyel az az egyenletes kopogás hangja, majd egy PUFF... Zsebre vágja a jelvényt, és a hang felé indul el. Nem érti minek kellett így a földhöz vágni azt a táskát. Ahogy megy közelebb a lányhoz, elgondolkozik azon, hogy megszólítsa-e, hisz eléggé mérgesnek látszik. Legalábbis ahogy dobálja a dolgokat erre lehet következtetni. De mindegy is, azért Troy inkább oda megy hozzá, és halkan megszólal. *
- Szia, segítsek? * Bólintja oldalra a fejét, és úgy kezdi el nézni a lányt. Guggol le, hogy szemtől szemben legyen a másikkal, majd körbe néz a dolgokon. *
- Mi történt? * Kérdezi kíváncsian, miközben megállapodik a tekintete egy-két könyvön. Csak pár pillanatig nézi őket, majd Aysha arcára néz, és elmosolyodik. *
- Azt hiszem még nem találkoztunk. Ben McDarell vagyok. * Nyújtja a jobb kezét, hogy üdvözölje a lányt. Persze ha felnéz és nem a táskának beszél. *
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-05-29, 6:34 pm

*A táskában lévő dolgok teljesen eláztak a tintától, az a három könyv és a tekercs pergamen, amire akarta írni a háziját. Az üvege, amiben tea van, az is tiszta tinta lett és persze a rengeteg zsebkendő.*
-Ezt nem hiszem el... *morogja a lány még mindig dühösen. Majd egy hangot hall. És belefagy a vér. Egy pillanatig azt sem tudja hol van és nem mer felnézni a hang irányába. Csak a táskáját bámulja egy pár másodpercig. Szíve hirtelen hatalmas sebességgel kezd el verni, arca kipirul és neki is rettentő melege lesz. Vesz egy nagy levegőt, majd lassan felnéz az előtte guggoló fiúra. És igen! Troy az. Teljes életnagyságban. dobog a szíve, mozog a szája és sehol egy seb vagy forradás rajta. A fiú most igazán megijedhet, mert Aysha tekintete teljesen megváltozik. A riadt, rémült arckifejezés eltűnik és a szeme csillogni kezd és határtalan öröm lesz úrrá a lányon. De nem szólal meg. Csak nézi Troy-t és lágyan elmosolyodik. *
~Hát még is él. És még mindig csodálatos ember. Hülye voltam hogy elhittem, hogy Troy-jal esetleg történhet valami. Idióta szamár~*szidja magát és gondolatban is nevetgél. Egészen addig, míg a fiú be nem mutatkozik neki. Akkor Aysha arcára döbbenet ül ki.*
-Hogy mit mondtál? *kérdez vissza hirtelen és a fiú talán bunkónak találhatja a lányt, de az arcán látszik, hogy inkább csak összezavarodott és értetlen.*
-Hogy ki? Ben McDarell? *kérdez vissza a lány ismét és a döbbenet hatalmas alakot ölt az arcán. A szíve még mindig hevesebben dobog, de most már nem az öröm, hanem a nyugtalanság hajtja. Talán csak ő az idióta és beleképzeli egy vad idegenbe Troy kinézetét és alakját? A hangját? Az illatát? Ennyire hatalmas lenne a képzelőereje?*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-05-29, 6:45 pm

* Mikor leguggol a lány elé, és megkérdezi, hogy segíthet-e, kicsit furán reagálja le Aysha. Megvakarja a tarkóját, és egy zavart mosolyt erőltet az arcára. *
- Valami baj van? * Néz rá értetlenkedve, mert nem tudja, hogy most mi történt a lánnyal. Ennyire lefagyott volna, vagy mi? Végtére is mindegy, azért Troy bemutatkozik azon a néven, amit tud magáról. A visszakérdezésre felvonja az egyik szemöldökét. Ilyen értelmetlenül mondta volna? Magában megrántja a vállát, majd újra elismétli a nevet. *
- Ben McDarell. * Mondja ki határozottan, hogy hátha így jobban érti a másik. Ez így mondjuk fura. Azért tovább nézi Aysha-t, és egy kis idő után megszólal. *
- Jól vagy? Mert ha nem biztos van valami orvosi rendelő az iskolában. * Ajánlatnak is felfogható, hogy elviszi a gyógyítói rezidenciára, ha nem érzi jól magát Aysha. De úgy látszik, hogy hiába beszél a lányhoz, nem úgy tűnik, mintha felfogná, hogy mit mond neki a fiú. Oldalra pillant, majd a könyv után nyúl, és átadja Aysha-nak. *
- Nos, öm... Szóval, akkor segítsek össze szedni a holmidat? * Kérdezi meg ismét, mert úgy tűnik, hogy nem igazán jutott el a lány agyáig ez a kérdés. Oldalra dönti a fejét, és úgy nézi Aysha arcát. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Curriculum- első emeleti folyosó
Vissza az elejére 
6 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
 Similar topics
-
» 2. emeleti folyosó
» Alagsori folyosó
» Sejtelmes folyosó
» Magiszteri folyosó
» Sötét rúnasor (A folyosó)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Első Emelet-
Ugrás: