Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Curriculum- első emeleti folyosó

Go down 
+73
Ginger Rosenberg
Sean Derly
Lycoris Ozera
Yvonne Ricci
Ashi Angel
Lucius Rufinus
Cornelia Brown
Athalie Rapace
Gabriel Perez
Carolayn Natri
Luka Dubois
Daphne Alucard
Electra Richter
Brian Valentine
Aristarkh Y. Zhukov
Kyle Brensley
Vixilien Sandanez
Mona Braxton
Dareia Yrjanfrost
Jessica Turner
Takoda Turner
Krishana Quinn
Raiden Carvex
Elisaveta Varlock
Ryan Bourton
Hecate Lunadea
Christian LeNoire
Varg Yrjanfrost
Azaria Daraghi
Miroslav Volodya
Charles Hellrain
Caleb Valerious
Zoé Calylas
Tyler Holden
Marcus Mccannt
Wera A. Flinders
Dimitrij Volodya
Diana Gray
Marcus Manet
Sairus Macrain
Isabella Bartolo
Miranda Reyes
Hunyadi Péter
Jane Swan
Sverkir Erik Bergstrom
Aleksandra Radjenovic
Lilith Corivan
Lucius Benedict Fenris
Aysha Darkblood
Faith Craven
Thomas Gledhill
Josh Barker
Nathaniel Cornwlade
Theodora Hendrick
Jasmine Miels
Lysagh Siobhain
Lionel Dustsnow
Ruby Rose Re
Scarlette Turner
Octavia Blackwood
Niamh Sullivan
Mordred Wasimir
Ezekiel Opus
Mordana Liward
Troy Clayton
Jalmaari Halautte
Aoifé Siobhain
Dyliah Zahira
Kauko Auranala
Michelle Norton
Victor Alexandrov
Thomas Wordsworth
Mesélő
77 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
SzerzőÜzenet
Thomas Wordsworth
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Thomas Wordsworth


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-09, 12:01 am

//vigyázat, foltveszély... ez olvad:P//

*Hát Tom ezt tapasztalta, kicsit sok idő kell, mire megváltozik a véleménye. De lassan majd csak fog, és lehet csak annak kell változni ahhoz, hogy ő maga is változzon pozitív irányba.*
-Ühüm... *válaszol, vagyis motyog valamit rá, de hát ez van. Na jó, az már az ő hibája, hogy egy idő után már csakis a negatívumokra figyelt, meg figyel, de ha egyszer így látja. Türelem kell hozzá, az is biztos. Rengeteg türelem. És amúgy meg nagyon meglepte, hogy a lány letelepedett mellé, és még mindig nem hagyta ott. Ez igazán érdekes neki, és valami megfoghatatlan. *
-A rózsa túl kedvelt virág. *pislog fel, ő sose szerette azt, amit mások már nagyon elcsépeltté tettek, a rózsa már a múlté, a krizantém meg igazán szép, és ugyanúgy a halálhoz kötődik, és nála meg minden tele van vele. A szobájában folyton van pár szál, amíg nyílik. Neki ez a téma favorit, minden perce arról szól, már megbékélt a ténnyel, hogy van az, csak azzal nem tudott megbékélni, hogy még várni kell.*
-Zo... zongorázni?*nagyot néz. *
-Nekem az sose fog menni... te biztos ügyes vagy, de én csak rajzolni tudok egy kicsit... a zenéhez abszolút semmi érzékem. *tiltakozik, mintha már próbálta volna. Csak hát rámondták, hogy botfülű, aztán azóta se nagyon erőlködött cáfolni ezt az egész felfogást. *
-Akkor tényleg ügyes lehetsz. *bámul a lányra, elvégre nem semmi, ha valaki versenyeket nyer.*
-Mi a kedvenc zeneműved?*néz oldalra a lányra, aztán megint maga elé bámul, és lehunyja a szemét, aztán kicsit még a fejét is ingatni kezdi. Még nem dúdol, de hamarosan talán az következik. Mondhatni most csak a fejében hall egy dallamot, amit nagyon rég hallott, de nagyon szeret. *
Vissza az elejére Go down
Victor Alexandrov
Diák Exortus
Diák Exortus
Victor Alexandrov


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Elemista
Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás : 2009. Nov. 30.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-09, 12:40 am

*Úgytűnik hogy azért ilyen olyan válaszokat kap mégha kicsit rövideket és tömöreket is de a lány most már nem igen adja fel. Maximum csak akkor ha a srác lekoptatja bár reméli erre nem fog sor kerülni. A válaszra kicsit odalra dönti a fejét, ő akkor is szereti azt a virágot *
-Node a fekete? Amúgy én szeretem mindkettőt sőt igazából csak a színe miatt a kedvencem, tudod jól áll a fehér ruhához*mondja egy kisebb ábrándos mosollyal a srác fele, nem kell tartani tőle hogy nem figyelné, tökéletesen a figyelme alatt van a beszélgető társa*
-Ahha zongorázni. Úgy 12 éve játszok ebből már az utolsó öt hat év versenyszerűen, bár engem igazából nem az érdekelt soha hogy jó legyek csupán kikapcsol. tudod olyan hogy akkor senki nem zavarhat mintha egy tök más világba lennél*mondja közbe egy kicsi kislányos mosoly is az arcára ül ki*-Azt hiszem a kedvenc kikapcsolódásom. És szerintem neked is menne, csak azt hiszed hogy nem. De azért kiváncsi lennék miket rajzolsz*teszi hozzá kicsit előre döntve a fejét hogy lássa a másik arcát*
-IGazából nem tudom. Igazából az a fontos hogy nekem tetszen, legalábbis én így állok hozzá*mondja de már jön is a követező kérdés amire kicsit megrázza a fejét*-Saját magamból ötlök ki néha dallamokat általában azokat játszom, szóval úgy kedvenc nincs..
Vissza az elejére Go down
Thomas Wordsworth
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Thomas Wordsworth


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-09, 1:09 am

*Már miért koptatná le azt a valakit, aki most kivételesen szóba állt vele. Mellékesen meg tényleg kivételes és egyedi alkalomként tekint erre, szóval nem fogja lekoptatni, az tuti, vagy legalább is nem a közeljövőben. Jah, és mellékesen, amilyen kis szerencsétlen, neki még az se menne, ha esetleg akarná sem. *
-Rózsában semmilyen... de amúgy a feketét szeretem. *válaszol egy igazán halvány félmosollyal. csak végig kell nézni rajta. Mellékesen a zöldet is szereti még, de a fekete van túlsúlyban. És ábrándos tekintet ide, vagy oda, igazán az már nem hatja meg, ha nem figyelnek rá, sőt hogy az a megszokott. *
-Aham... mint amikor én olvasok. *és széles vigyor jelenik meg arcán, ha valamit igazán imád, az az olvasás, a könyvek világában legalább álmodozhat nyugodtan, ott nem zavarhatja senki, és semmi sem mehet tönkre, mert minden totál más. Még csak nem is bántják. *
-Nem tudom. Talán... és mindenfélét. *válaszol, ezzel most nem mondott sokat, de általában azt rajzolja, ami jön, a margóra, a pergamenek szélére, mindenhová. *
-Jahm, az érdekes lehet. *pillant a lányra, kinyitva a szemét. * -Ismered a Lacrimosát? Bár gondolom, biztosan... *jó, hülye kérdés volt, de nagyon, a lány biztos ismeri, de különben meg neki az a kedvence. *
Vissza az elejére Go down
Victor Alexandrov
Diák Exortus
Diák Exortus
Victor Alexandrov


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Elemista
Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás : 2009. Nov. 30.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-09, 1:34 am

*Hát minden esetre a lány reméli hogy a srác ténleg nem akarja lekoptatni, bár at nem tudja hogy igazából idegesíti e vagy nem, lehet ha meg is próbálná se sikerülne, de nem az ő hanem a lány hibájából. Atala ugyanis nem könnyen lekoptatható. Főleg ha nem akar lekopni .*
-Semmilyen de a feketét szereted hűű az nem rossz*mondja kicsit mosolyogva a szójátékon de érti hogy mire gondolt a srác, csupán ma kicsit kekeckedős napjába van, de nem kell aggódni, nem fogja ugratni a srácot, nem az a fajta. A következőre viszont ő is elmosolyodik mármint a széles vigyorra úgytűnik hogy többet megmutat magából a srác mint gondolná*
-Na így amúgy sokkal jóképűbb vagy. Tudod a mosoly szebbé teszi az embert. Amúgy én is szeretek olvasni*mondja a másik arcát páztázva*
-Ember alakokat tudsz rajzolni?*kérdezi kicsit faramuci módján a tipikus próba állós rajzolást vagy festést, egyszerűen csak kíváncsi rá, a következőre viszont kicsit furán néz majd megrázza a fejét, de a mosoly még mindig ott uralkodik rajta*
-Nem vagyok annyira ismeretes a mugli zenei dolgokba, sajnos nem. Tudod a rokonaim akiknél éltem eléggé aranyvér fanatisták voltak. LEgalábbis egy részük
Vissza az elejére Go down
Thomas Wordsworth
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Thomas Wordsworth


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-09, 1:51 am

-Mint színt szeretem... meg a zöldet. *válaszol, a rózsát azt nem, semmilyen formában sem, mert az rózsa, és kész. Kicsit azért nem bírja, ha kekeckednek, akkor már inkább legyen ismét láthatatlan. Ne legyen már az, hogy sehogy se jó, és minden szavát kiforgatják, az még rosszabb, mint ah nem is figyelnének. Akármennyire is nem sértőnek volt szánva, azért nehezen veszi a lapot, ezért is pislog kissé meglepődve.*
-Az jó... *jegyzi meg, aki olvasni szeret, nem lehet rossz ember, legalább is szerinte nem. Többet tán azért nem mond, mert zavarba jött. Néha rosszabb, mint valami szégyenlős kis csitri, de hát ez van.Ha jó, jó, ha nem, akkor abba is beleszokik. *
-Próbálkozom. *válaszol, na azért megy neki, bár nem tud festeni, csupán grafittal bánik jól, meg egyszerű ceruzával. És leértékeli magát... mint rendszerint.*
-T... tényleg? Nem ismered Mozart Requiemjét. *azért nem akar ő sértő lenni, de mégis a lány felé fordult elkerekedett szemekkel. *
-Umm... izé, bocsi... hát szerintem nagyon szép. Ha akarod, majd megmutathatom... egyszer. *ha lesz még olyan. Közben ismét maga elé bámul már, nos ő is aranyvérű, de azért a nagybátyja révén ismert meg sok mindent, az elmúlt egy-két évben. *
Vissza az elejére Go down
Victor Alexandrov
Diák Exortus
Diák Exortus
Victor Alexandrov


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Elemista
Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás : 2009. Nov. 30.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-09, 2:08 am

-Na akkor ez haladás azok legalább nem sötét színek. Mármint a zőld*mondja kicsit mosolyogva a srác felé miközbe hátát ismét a falnak veti de pillantása még mindig a másikon nyugszik. A lány arca elég békés valahogy zaklatottnak még kevésszer látták pedig néha tud az lenni*
-Ne legyél már ennyire ilyen, csak humorizáltam amúgy*mondja félmosollyal majd hallgatja tovább a fiút, ténleg kíváncsi arra amit mond*
-És az a próbálkozás eddig mennyire sikerült. Szépen nézek rád megmutatod, amit csináltál? Gondolom a hozzád hasonló művészlelkek is hordják magukkal a munkáikat szóval merem tippelni hogy nálad is van*húzódik kicsit szélesebbre a lány mosolya miközbe beszél a fiúhoz. A kérdésre kicsit megint megrázza a fejét*
-Hát nem nagyon névről tudom ki ő de abba a zenébe nem igen ártottam bele magam*mondja bár lehet furán hangzik de így van. *-hát ha ez meghívásnak akart látszani akkor.... hmmm...*vág kicsit elgondolkozó képet*-Én benne vagyok*feleli mosolyogva*-de aztán mutathatsz képeket is amiket rajzoltál*teszi még hozzá*
Vissza az elejére Go down
Thomas Wordsworth
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Thomas Wordsworth


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-09, 2:27 am

-Miért, most milyen vagyok?*kérdez vissza, és egyelőre még nem kezdett el nagyon belegondolni, mert annak jó vége még sose lett, de remélhetőleg nem az fog következni, ami szokott. *
-Csak margóra rajzolt akármik vannak... nem szoktam nagy munkákat alkotni, úgyse menne. *sóhajt egyet, de azért lassan odébb cibálja a hátizsákot, majd széthúz egy cipzárat, és kivesz egy fekete borítójú füzetet. Ahogy kinyitja, hát az egyik betűmentes oldalon méretes pegazus terpeszkedik, a másikon meg szépen sorban egymás alá cirkálva nehezen olvasható betűkkel ugyanaz a gondolat: "Úgyse szeret senki." Érdekes látvány lehet, az tény.*
-Nem látszik annak? *pislogás, igen, annak szánta. Feltéve ha a merev negativizmusa nem riasztja el egy idő után a lányt. Mert ha nem, akkor tényleg meg szándékozza mutatni a Requiemet, csak egy lemezjátszó kell hozzá, de talán azt is talál valamerre, megbűvölni kicsit már nem nehéz. *
-Hát... ha szeretnéd. De nem túl jók. *mondja, és hátraigazítja a haját, mert lassan már idegesíteni kezdte az egész zuhatag, ami a nyakában leledzett. *
-Majd szólj... ha egyszer ráérsz. *teszi még hozzá és lassan közben feltápászkodik, megpróbálva lehetőleg nem összetörni magát.*
-Azt hiszem, ideje lenne kipakolnom lassan. *pillant le a táskájára, majd azt is felcibálja a földről, és vállára veszi. Nem túl nagy, de azért elég nehéz, azt meg kell hagyni, egy tértágító kellemetlen tud néha lenni sajna. *

//FAGY//
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-09, 5:54 pm

//olvad: Kauko és Michelle//

- Mások vagyunk? És azzal mi a baj? Én semmi mást nem akartam tőled, csak beszélgetni valakivel, mivel már pár napja egyedül vagyok ezen a nem túl vidám helyen és rajtad kívül eddig csak egy diákkal találkoztam, ennyi az egész. *tényleg nem volt semmi más szándéka se, de mostanra már észrevette, hogy nem kellett volna, így a sértés után inkább távozni szándékozik. Viszont lelke mélyén nagyon érzékeny lány, így nem bírja megállni pár könnycsepp nélkül, még is próbál nem foglalkozni velük, így hát elindul a folyosón, most már egyedül, nem törődve Kaukoval, egészen addig, amíg meg nem hallja a „várj meg” szavakat. Eleinte mintha lassítana, aztán megrázza fejét, melynek köszönhetően a fekete tincsek ismét összekócolódnak és ismét felveszi normális tempóját, de ekkor a fiú utol éri és kezét vállára teszi. Lassít, majd végül megáll és sóhajt egyet, utána pedig letörli szemeiről a könnycseppeket, melyeket nem akar megmutatni a srácnak és utána kék szemeivel a fiú arcát kezdi el fürkészni. *
- Sajnálod? Valóban? ~ én nem hiszem ~ *gondolja, majd kissé lehajtja fejét és a srác kezére pillant, de csak akkor, ha az még mindig a vállán van. *
- Most miért jöttél utánam? Az előbb nem tetted… most már nem mindegy, hogy megbántasz-e vagy sem? *kissé lehet, hogy durva, de akkor se érti a hírtelen változást. Szinte biztosra vette, hogy most is el lesz engedve, de az után Michelle se fordult volna vissza újból a fiú felé. *
Vissza az elejére Go down
Kauko Auranala
Diák Exortus
Diák Exortus



Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-09, 6:14 pm

*Gondolta ő is, hogy nem akarna tőle a beszélgetésen kívül semmi mást sem Michelle, de ami tény az tény, és az eléggé az, hogy teljesen más a személyiségük. Aztán ha úgy nézzük a dolgokat, ez is belesegíthet abba, hogy nem tudják (még) rendesen megérti egymást, és hogy nem megy valami jól a beszélgetés sem kettejük között…
Amúgy a hű kiskutyás beszólást meg nem sértésnek szánta, hisz ha elgondolkodunk rajta, ez inkább olyan édes, aranyos dolog… Aztán persze az más kérdés, hogy az ő szájában semmi sem az. Fel is jegyzi a fejébe, hogy inkább ne beszéljen átvitt értelembe, mert azt sokat félreérthetik. Nem mintha a nyílt beszéd jobb lenne az ő esetében.
Na de amikor Michelle otthagyja a folyosón, átgondolja a dolgokat, hogy biztos jobb-e neki már a második nap haragosokat szerezni, meg megsérteni másokat – még ha nem is úgy tervezte, de így jött össze neki sajnos –. Ezért is indul el a lány után, s hogy az tényleg megálljon, teszi rá a kezét a vállára.
- Igen… sajnálom. És elhiheted, hogy ebben nem hazudnék. *mondja, miközben Michelle szemeiben már saját magát látja viszont. Aztán amikor a lány lenéz a vállán pihenő kezére, azt zavartan le is veszi*
- Mert nem szerettelek volna megbántani… *kezd bele, majd sóhajt egyet, s elpislog oldalra, az egyik ablak felé* Tudom, hogy te csak segíteni szerették volna, és hogy nem kellett volna bunkónak lennem… *nem kellett volna, de sajnos még is az volt, aztán nem is csodálkozna, ha a lány inkább jól szétátkozná emiatt, utána meg még bele is rúgna vagy kettőt a földön*
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-09, 6:23 pm

*Kissé meglepi, hogy az eddig magát oly keménynek és cseppet se barátkozósnak mutató srác most még is megbánta azt, amit mondott. Lehet, hogy szerinte a szavai nem voltak sértőek, viszont a lánynak az volt és nem esett neki jól, nagyon nem, de ezt már Kauko tudtára is adta, a maga hülye módján. *
- Hát… most már mindegy, megtetted. És valóban csak segíteni akartam, de hát mindegy, így alakult. *nem az a haragtartó lány, ez a szerencséje a fiúnak, így egy apró mosoly jelenik meg az arcán, majd kérdőn kutatja tovább a másikat. *
- Csak egy darabig tudlak elkísérni, mivel a klubhelyiségetekbe nem mehetek be. Szóval ha gondolod, akkor megmutatom a visszautat. *próbál ő maga is másra gondolni, nem az előző kis összezörrenésre. Minden bizonnyal Kaukonak is meglepő lehet, hogy nem rohan el sértődötten, ahogy valószínűleg sok más lány tenné, na de ő senkihez se hasonlítató. Folyamatosan hiperaktív és szinte mindig jókedvű, a maga módján kislányos viselkedésű Michelle, de ha kell, tud komoly is lenni és ha veszély van, bizony az átkoktól se riad vissza. Na de ezt még senki se tudja róla és talán ez a legjobb, még egy darabig. *
~ Keleti főtorony… hmmm ~ *pillant körbe a megfelelő utat keresve, majd amikor meglátja, akkor lassan el is indul a folyosón, de azért még visszapillantva egyszer a fehér hajú srácra, hogy akkor most jön-e vagy sem. *
Vissza az elejére Go down
Kauko Auranala
Diák Exortus
Diák Exortus



Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-09, 6:40 pm

*Nem könnyű megérteni őt se, hisz eléggé bonyolult egy lélek. Ugyanis lehet, hogy keménynek mutatja magát, de azért még neki is vannak érzései. Bár inkább magába zárkózó, mint sem bunkó. Szóval tényleg nem barátkozós típus, de azért másokat se szokott csak úgy hobbiból sértegetni. Ha meg nem tudja elég érthetően kifejezni magát, és egyeseknek túl nyers a stílusa, az azért lehet, mert nem tud úgy társaságba mozogni. Ugyanis sose voltak barátai… és ez nem túlzás. Aztán persze lehet arra gondolni, hogy egy ilyen alakkal kik barátkoznának, de azért ő se volt mindig ilyen. Kinézete miatt ugyanis már egész kiskorában kiközösítették, s emiatt lett az, ami…
Majd a lány szavaira csak zavartan pislog le rá, s az ő ajkai is halvány, zavart mosolyra húzódnak. Hisz persze tényleg örül annak, hogy Michelle nem haragtartó, s bár lehet, hogy ezek után soha többé nem fognak találkozni, és nem is lesznek barátok, de legalább nem is haragban fognak elválni.
- Persze nem muszáj, csak ha szeretnéd. *mondja, miközben lassan újra visszasüllyeszti a zsebébe kezeit. Amikor azonban a lány elindul előre a folyosón, ő is szorosan megy utána, majd lassan odalép mellé, s így már együtt mennek*
Vissza az elejére Go down
Victor Alexandrov
Diák Exortus
Diák Exortus
Victor Alexandrov


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Elemista
Hozzászólások száma : 100
Csatlakozás : 2009. Nov. 30.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-10, 12:50 am

-Nemtudom, feszültnek tűnsz*mondja kicsit mosolyogva majd a kezeit a srác vállára teszi és kicsit meg is masszírozza*-Tudod Szúszá... lazulás kiereszteni a negatív gondolatokat*mondja a lány miközbe kicsit közelebb hajolva vizslatja a másik arcát. Igen lehet kicsit hülyén néz így ki de nála ez nem mindennapi*
-Szerintem igen, de nem fogom bizonygatni majd rájössz magadtól vagy nem*mondja kcisit hátra vetve a fejét és lassan kinéz a folyosó egyik majd a másik irányába úgytűnik elég csendes max ők törik meg ezt a csendet*
-Nem baj ha nem jók,annyira senki se kezdte mesterként szóval azért még kíváncsi vagyok. Amúgy a túl perfekt dolgokat úgyse szeretem, én is ejtek egy csomó hibát még mindig ha zongorázok. Persze akkor csak magamnak játszok de így is szeretm*fejezi be kicsit mosolyogva miközbe pillantását a sráchoz fordítja*
-Majd megtalállak, másnem küldök baglyot*mondja kicsit felnevetve majd a következőre bólint és ő is feltápászkodik*
-Hát azt még nekem is kéne bár egy jó része már ki van pakolva. Látszik te se sietted akkor el a pakolászást*mondja a srácnak*
Vissza az elejére Go down
Thomas Wordsworth
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Thomas Wordsworth


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-10, 1:09 am

-Akkor meg marad az űr. *sóhajt egyet, és mintha fel sem venné most, hogy a lány egyáltalán hozzáért. Lélekben talán ott sincs, nem tudni, merre járnak a gondolatai, merre van ő, csak belebámult a semmibe, és nem nagyon figyel az alatt a pár perc alatt, amíg Atala keze a vállán van. *
-Nem kell bizonygatni azt, ami nem is igaz. Semmi értelme... *válaszol, így is túl sok volt már a kudarc, sőt az egész élete egy kudarc, nem fog olyasmibe kezdeni bele, ami ennek megadja a lehetőségét. Akkor már inkább a fájdalomba kapaszkodik, ha az jelent biztos pontot az életében. Még az is valami a semmihez képest. Csak ezt mások meg annyira nem értik. *
-Az jó... engem zavar, ha valamit elrontok. *vonja meg végül a vállát, igen is minden egyes hibát kudarcnak él meg, és akkor honnan legyen neki önbecsülése? A válasz egyértelmű, sehonnan. Amikor az embernek azt mondják, hogy kár a gőzért, úgysem elég jó, akkor az éppen elég ok ahhoz, hogy padlóra kerüljön. Thomasnak meg elég nehéz onnan feltápászkodni. *
-Valahogy nem szoktak bírni a baglyok se, de majd túlélem. *jegyzi meg, nem feltétlen a lánynak, csak úgy, hangosan gondolkodik.*
-Hát most már ideje kipakolnom. Másfél nap után nagyon is. *válaszol, aztán mély levegő, és vállára igazítja a hátizsákot. *
-Azt hiszem, most jobb ha megyek. Remélem még találkozunk majd... ~vagy nem~*folytatja gondolatban, aztán már el is indul a lépcsők irányába.*
-Szia.*fordul vissza még elköszönni, majd csak megy előre, cipeli a táskáját, és meg sem áll a szobáig, amelyben lakik. *
Vissza az elejére Go down
Dyliah Zahira
Diák Exortus
Diák Exortus
Dyliah Zahira


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás : 2009. Dec. 15.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Végállomás Motel

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-19, 11:03 pm

*Képzeletben épp egy hűvös vízű patakból csodálja a fölé boruló erdő lombjait, mely az egyik csúcsíves ablak melletti fantáziaképen lenne látható, ha a közeledő léptek neszezése el nem oszlatná ábrándjait. Lassan az érkező felé fordítja fejét, majd miközben a nő elmondja szokásos bemutatkozó szövegét, leemeli fejéről fehér csuklyáját, majd egy biccentéssel üdvözli ő is leendő tanárát, mivel nem akar a szavába vágni magiszterének.*
- Nem téved.* feleli kurtán, és miután futólag, bár annál alaposabban végigtanulmányozza a fekete köpenybe burkolózó boszorkányt, határozottságából arra következtet, hogy a nő amúgy sem sűrűn szokott hibát ejteni. A látottak hatására felmerülő benyomásokat elrejti szemlélője elől, így arca rezzenetlen figyelmet tükröz most is, mint mindig.*
- Köszönöm figyelmességét.* szúrja közbe egy alig felkutatható lélegzetvételnél, eltűnő táskájára utalva. A hallottakat gondosan feljegyzi képzeletbeli noteszébe, majd elkezdi gondolatban megrajzolni az iskola térképét, amint elindulnak az egyik folyosó irányába. Reményei szerint hamarosan tökéletesítheti majd eme kezdetleges firkálmányát, amikor is kisebb-nagyobb felfedező útra indul majd a fecsegő képek közt.*
- Megértettem.* közli a klubbhelyiségek rendjét illetően, miközben igyekszik nem odafigyelni a folyamatosan lármázó, fáklyafényben fürdő hóbortos portréalakokra, kiknek szertelensége meglehetősen idegesíti Dyliaht. Inkább megszaporáza egyenletes lépteit, és beérve tanárát felteszi egyetlen kérdését.*
- Igen, tanárnő. A felvételi tájékoztatóban nem emlékszem olyan részre, ami tiltaná, de azért megkérdezném, hogy egy kissé formabontó háziállatot tarthatnék e magamnál?*zengi pergőn, közben pedig, a tempóból adódóan vadul rajzolgatja fejben a folyosókat jelölő vonalakat, ügyelve a legapróbb kiszögellésekre is.*
Vissza az elejére Go down
Aoifé Siobhain




Hozzászólások száma : 254
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Kor : 38
Tartózkodási hely : Északi torony

Rangok
Ház:
Betöltött poszt:
Évfolyam:

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-19, 11:42 pm

*Valóban nem sűrűn hibázik, ő igazán maximalista, mindent tökéletesen szeretne teljesíteni, és többségében teljesít is. Teljes mértékben természetes számára, hogy tudja a diákjai nevét, ahogyan az is, hogy ennyit megtegyen értük, hiszen nem nagy dolog, szinte semmiség. Egyáltalán nem kerül neki erőfeszítésbe, de legalább a lánynak több az esélye követni őt az ő tempójában. *
-Háziállat tartása nem tilos. Bár mit óhajtana tartani? *kérdezi, azért vannak szabályok, sárkányt például nem lehet, akkor sem, ha az a ház állata, mert kissé veszélyes lenne a diákokra nézve. *
-Nos, itt található a gyógyítói rezidencia, Walpurgis kisasszony mindig elérhető, ha bármi problémája lenne, ugyanakkor a Nagyeterem, amely többségében étkezőként funkcionál, és a Trófeaterem is. Remélem, majd nem igyekszik, mindenképpen ott végezni büntetőmunkát. *mondja, és továbbra sem néz igazán szét, ismeri már a helyet, magabiztosan halad előre. *
-Kimozdult a halálmadár... *jegyzi meg hirtelen a Fúria, és csak akkor pillant fel a ,magiszter, nem túl kedvesen. *
-Óh, meg se szólaltam, magiszter... *szabadkozik a kép hősnője, majd megszeppenve folytatja tovább a mondandóját szomszédjának, a nőről, és nem túl jót beszél róla, továbbra is a halálmadár témájánál maradva. Tény, hogy nem éppen bizalomgerjesztő a nő, de erre megvan minden oka, akkor is, ha márok a titkait nem ismerik.*
-A képekre nem kell figyelni, bár mindig beszélnek. Mit is kellene tudnia még... kijárási tilalom nincs, de kérem, ne akarjon mindenképpen bajba keveredni. És bármi gondja van, majd a Sentineleket értesítse, név szerint KLauko Auranala-t vagy Jalmaari Halautte-t.*mondja, aztán ismét csak befordul egy újabb lépcsőfeljáró felé, és következhet egy sor lépcső, irány a második emelet.*
-A tantermek szétszórva vannak az alagsortól egészen a második emeletig, az órarend majd tudomására jut, amint eljön az ideje. Addig nyugodtan ismerkedhet az épülettel, és a diákokkal.*jegyzi meg. *
Vissza az elejére Go down
http://jankagondolatai.blogspot.com/
Dyliah Zahira
Diák Exortus
Diák Exortus
Dyliah Zahira


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás : 2009. Dec. 15.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Végállomás Motel

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-20, 12:25 am

*A kérdést meghallva rögtön nyitja is a száját, ám a nagy rohanásban felébredt az érintett is, így Dyliah helyett a félrelibbenő köpeny alól előröppenő kis hófehér denevér szolgáltatja a választ. A folyosó csendjébe acélkarmokkal hasít bele a kis bőregér cserregése, amint ebédjét követeli gazdájától.*
- Van szerencsém bemutatni Farfallát.* int körülbelül denevére irányába egy grimasz kíséretében, mivel nehéz betájolni a hisztirohamot kapott szőrcsomó pillanatnyi helyzetét. Majd mikor két teljes másodperc után megunja kedvence követelőzését, egy gyors manőverrel farfallamentesíti fejük fölött a légteret.*- Őhatalmasságáról lenne szó.*motyogja, ha esetleg nem lett volna egyértelmű, majd nyakára illeszti Farfallát, visszahozva ezzel a békét a folyosóra. A mellettük elsuhanó ajtókra tett fontosnak ítélt megjegyzéseket ismét felvési egyre szerteágazóbb ábrájára. Az utolsó terem azonban, és főleg a hozzá mellékelt intelem annyira elborzasztja, hogy egy pillanatra még lépni is elfelejt. A másodperc törtrészéig a borzalom egy enyhe fuvallata suhan át szoborszerű arcán, mivel nincs elég ideje kifejlődni. Ez idő alatt jelentős hátrányt sikerül begyűjtenie, így jó eséllyel remélheti, hogy magisztere mindebből semmit nem vett észre. ~ Éééééén?! Büntetőmunkát?! ~ ráncolja még egy kicsit pirosan lángoló szemei felett táncoló szemöldökét Aoifé hátát mustrálva, majd felzárkózik tanára mellé.*
- Remélem sem az elsőre, sem az utóbbira nem lesz szükség.* köhhint egy aprót, jelezve hollétét, mihelyt sikerült napirendre térnie az iménti feltételezések felett. A szemtelen porté megjegyzésein már nincs is ideje csodálkozni, így csak egy oldalpillantással kísérli meg elcsípni a rendre utasított asszonyság bajusz alatti mormogását.*
- Rendben, és köszönöm a részletes tájékoztatót.* figyel fel a hirtelen szünetre, majd eszébe ötlik egyetlen kívánsága: egy jó puha ágy, egy rendes szobában, ahol remélhetőleg végre megszabadulhat az ízléstelen képektől és lakóiktól. Na és persze Farfallát is meg kellene etetnie némi gyümölcsel, mielőtt teljesen rászokik a vérre. Eme kívánságát szóvá is teszi, persze kissé kifilézett változatban.*
- Még egyszer köszönöm, hogy elém fáradt. A továbbiakban nem szeretném feltartani, így ha lenne szíves útba igazítani a hálókörletek felé, nem is zavarnám tovább.*
Vissza az elejére Go down
Jalmaari Halautte
Diák Exortus
Diák Exortus
Jalmaari Halautte


Hozzászólások száma : 183
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 32

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-20, 6:30 pm

-Troy-

*Na végre, amikor a fiú bólint, hogy igen, eltalálta a nevét, elvigyorodik. Nagyjából erre volt jó a két nap, már nincs harapós kedvében, sőt örül, hogy feladat teljesítve. Megvan az elveszett diák, most már ha beosztotta, akkor minden rendben lesz. Na de jó, ez tiszta jó nap lesz lassan. Kezet is nyújt, és nem harap.*
-Jalmaari Halautte vagyok, Sentinel... elég ha csak Jal-nak hívsz. *mutatkozik be, majd megvárja amíg a a fiú feláll, és a csomagjai akkor el is tűnnek mögüle.*
-Ezt majd a szobádban megtalálod. Amúgy merre sikerült elkóborolni, két teljes napja járok a nyomodban. *jegyzi meg, és semmi kedve veszekedni neki sem, csak egy kérdés. *
-Amúgy üdvözöllek az Exortus házban. A házvezetőnk Aoifé Siobhain magiszter, de ha bármi gond van, akkor Kauko Auranala-nak szólj, vagy nekem, majd értesítjük, ha szükséges.*mondja, aztán lassan neki is indul, fel egyenesen az első emeletre.*
-Különben meg honnan jöttél? Anglia? Amerika? A neved után gondolom... *néz vissza, intve neki, hogy kövesse csak nyugodtan. Nem fog harapni.*
-A Keleti toronyban lakunk. Azt hiszem három szobatársad már van is... jah, igen, négy ágyasak a szobák. De hogy is... Situ, Airun... nem, te vagy a harmadik, ha minden igaz. Valahogy több a lány. *vigyorodik el, ő azért cseppet sem bánja ezt a tényt. Lassan fel is ér az első emeletre, majd szétnéz.*
-Nna... nem tudom, merre jártál, de itt van a gyógyító, a nagyterem, ami étkező többnyire, és akkor még van a Trófeaterem is, ahol lehet büntetőmunkát végezni. De ha lehet ne kerülj oda, a magiszter nem igazán értékeli az ilyesmit... *jegyzi meg, megmutatva az ajtókat. *
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-20, 6:59 pm

* Most kissé meglepődött, hisz a fiú külseje nem arról árulkodott, hogy tud kedves is lenni. Na, de ez most cseppet sem érdekli, az a lényeg, hogy nem tolják le azért mert eltűnt két napra. Hát van ez így, túl nagy az iskola, és ha valaki most jön ide tele kíváncsisággal akkor könnyen eltévedhet. A kéz nyújtásra, megfogja a kezét és kicsit megrázza. Bemutatkozni fölöslegesnek tartja, mivel úgyis tudja mi a neve, hisz így szólította meg. Már azon se lepődik meg, hogy egyszer csak eltűnnek a cuccai. Már kérdezni, hogy hova lettek, amikor Jal el is mondja a bőröndök megtalálási helyét. Örülni fog, hogy végre lepihenhet hosszú volt ez a két nap. A kérdésre ugyan válaszol unott hangon, de nem azért, hogy kötözködjön csak egyszerűen neki ilyen a stílusa. Meg is tudja, hogy ki a magisztere meg a másik sentinel. *
~ Hát inkább nem keresek senkit. ~
* Kicsit gonosz gondolatai vannak Troy-nak, de addig jó amíg ezeket ki nem mondja, még a végén valaki megbántódna, és most itt nem Jal-ra érti. Troy úgy néz a fiúra, hogy semmitől se bántódna meg, de lehet, hogy ennek az ellentéte is bebizonyosodhat. Mindenesetre ezt nem fogja kipróbálni, csak ha provokálják.
Hirtelen kicsit sok kérdést kap, méghozzá azt, hogy honnan jött. Megvárja míg befejezi, bár ehhez a bájcseverészéshez fáradt mégis válaszol, magához mért kedvességgel. *
- Pennsylvania-ban születtem és ott is éltem mielőtt apám kirakott otthonról, hogy ideje lenne magammal valamit kezdeni.
* Mivel Jal látszólag nem keresi a vita témát, így Troy sem fog belé kötni. Az, hogy hány szoba társa lesz az egy cseppet sem érdekli, mivel az ideje nagy részét valószínűleg nem ott fogja tölteni, hanem valami olyan helyen, ahol körül veszi a magány. Jobban szeret egyedül lenni, mint társaival, akkor legalább tud normálisan gondolkozni és azt csinálni amihez a legeslegjobban ért, méghozzá a rajzolni. *
~ Több a lány, mint a fiú?! Pff, akkor biztos rossz helyre kerültem, én biztos, hogy nem fogok velük cseverészni. Nagyszerű lesz, majd végig hallgathatom mindegyik nyűgét, baját. Hej, de jó lesz. ~
* A fiú maga a gonoszság, bár amennyi rossz dolog történt vele, nem is csoda, hogy így árad belőle a "szeretet". Végig hallgatja, hogy mi hol van. Mikor a Trófeateremhez érnek felcsillan a szeme. Szeret bajba keveredni és az sem érdekli, hogy kinek mekkora fájdalmat okoz vele. *
~ Na ez lesz az én helyem... ~
* A mondat végét mikor meghallotta, hát nem lepődött meg, elvégre ki örülne annak, ha a diákja rosszalkodik. Valószínűleg senki, de mint ahogy a fiút lehet ismerni, ez nem igazán hatja meg. *
~ ... Nagyon király, akkor lesz egy ellenségem, bár lehet, hogy a magiszterre nem kéne ujjat húznom... Bár kit érdekel... ~
* Azért inkább moderálja magát, főleg így az elején, aztán majd kinyílik a csipája. Hogy jó fényben tűnjön fel, a Trófeateremhez hozzáfűzi. *
- Nem fogok nyugi. Annál több eszem van.
* Ezt most nem sértésnek szánta, csak megjegyezte Jal-nak, hogy nem kell izgulnia, magához mérten "jófiú" lesz. Bár azt még nem mondta Troy, hogy meddig szán ebben a formában mutatkozni. *
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-31, 1:19 am

*Úgy tűnik, hogy mindketten megindulnak az ajtó felé, majd ekkor a fiú tesz egy apró megjegyzést, ami kicsit meglepi a lányt. *
- Felettébb kedves? Köszi, ezt se mondták még nekem. *mondja egy apró mosollyal és a fiú udvarias viselkedésére csak biccent. *
- Te is igazán kedves vagy és szerintem a legudvariasabb ember az iskolában. *teszi még ő is hozzá, majd kisétál a folyosóra, ami most üres. Nem meglepő, hisz későre jár már, de ez Mordanat annyira nem zavarja. Így hát inkább csak visszatekint a fiúra, majd ha Ezekiel is csatlakozik hozzá, elindulnak a folyosón. *
- És van valami ötleted, hogy merre menjünk? Felfele vagy esetleg lefelé? *áll meg egy rövid időre és tekintetét a fiúra emeli. A fáklyák fellobbannak ahogy elhaladnak mellettük, így most nincsenek teljesen sötétben a folyosón. *
Vissza az elejére Go down
Ezekiel Opus
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 107
Csatlakozás : 2009. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-31, 1:34 am

- Ötletem igazából nincs... Szerintem egyelőre csak sétáljunk itt...
*Mondja, és elindul. Út közben gondolkodóba esik.*
~Merre lehet Shi? Kezdek aggódni érte... Meg kellene néznem lent a belső kertben... De most hagyjam itt Mordanát? Nem lenne az arcátlanság? Vagy megértené?~
*Arca egyre gondterheltebbé válik, az idegesség elfogja. Egyre többször néz idegesen Mordanára, majd végül elé áll.*
- Figyelj... Tényleg szeretnék veled sétálni, és ígérem, hogy egyszer még bepótoljuk ezt, és akármennyit sétálok veled szívesen, de kezdek aggódni, hogy Shivel valami gond van... Úgyhogy most itt kell hagyjalak... De valamikor keresünk olyan időpontot, amikor mindkettőnknek jó lesz, és sétálunk egy hatalmasat... Rendben? Megígérem! Megesküszöm rá neked!
*Majd kezet csókol Mordanának, és elindul.*
- Keress majd meg, mikor lenne kedved! Még beszélünk!
*És ezzel elszalad a lépcső felé...*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-31, 1:58 am

*Halk léptek, a lépcső felől, a srác hosszú árnyéka elnyúlik a falon mi közbe lassú nyugodt léptekkel halad egészen felfelé, célja van e? Nemigen lehet ezt tudni csupán csak éppen erre járt. Vagy éppen erre akart jönni, a véletlenek néha lehetnek valami felsőbb utasítás talán sors vagy nevezzük fortuna irányítása, erről a fiú inkább nem nyilatkozik, csupán kissé komor de nyugodt arckifejezés ül meg az arcán miközbe szeli egyre feljebb és feljebb a lépcsőket. A lépcsőn elhaladó srácra csak a szeme sarkából figyel fel egy pillanatig meg is áll majd hátra néz figyelve az útját, majd lassan megrántja a vállát*~nem szokott ez a hely ennyire mozgalmas lenni~*Apró gondolatok foszlány ami úgy suhan keresztül a téren és időbe hogy a srác számára a pillanat kicsit el is nyúlik a végtelen térbe. Ezután csak lassan megint előre fordul és folytatja útját. Nemsokára már át is lépi az utolsó lépcsőt és lassan baktat a sötét folyosókon. Nincs szüksége fényre egyszerűen elvan a sötétséggel. Szereti, biztonságba érzi magát. Megnyugtatja egy olyan hely ahol nem zavarhatják vagy vehetik észre nézhetik, vagy figyelhetik. Egy hely ami csak az övé akárcsak a ki ismerhetetlen világa ott mélyen a lelkébe. Viszont ahogy látja nincs egyedül hiszen első ismert iskolatársa aki egyben elég jó ismerőse az albínó lány. Arcán csak egy kis futó mosoly jelenik meg miközbe neki támaszkodik a fallnak keze megint az ablak széléhez simul, de pillantása inmáron a lányon van*
-Nocsak nem is tudtam hogy éjjelente ilyen forgalmas ez a folyosó. Amúgy nyugodalmas szép estét kegyednek *mondja miközbe egy rugaszkodással kiül az ablakra. Félre értés ne essék nem ilyesztegetni akar. Amúgy egy hosszú bőrkabát és fekete farmer van rajta.*-Hogy tellt a karácsony?*kérdezi félre döntött fejjel*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-31, 2:15 am

*A fiú hírtelen viselkedése kissé meglepi, így amikor az előtte terem és hírtelen magyarázkodásba kezd, amit a lány türelmesen és csendben végighallgat, majd utána elmosolyodik. *
- Héé, semmi gond nincs, menj csak, úgy is lesz még alkalmunk beszélgetni és további kellemes estét! *köszön el a fiútól, majd csak utána néz és végül nekidől a hideg falnak. Most igazából nincs kedve sehová se menni. Eddig Seol szigetére szeretett volna letévedni, de most valahogy még is úgy érzi, hogy jó neki itt. De pár perc múlva halk lépteket hall, így a hang irányába fordul és arcán rögtön mosoly jelenik meg és piros szemei megcsillannak, ahogy meglátja a fekete alakot. Hírtelen megindul, tesz pár lépést, aztán újból lecövekel. *
~ Nem kéne látnia, hogy ennyire örülök neki. ~ *gondolja, de végül a srác szólal meg először miközben felül az ablakpárkányra, így végül a hófehér leányzó, aki szokásához híven talpig feketében van megindul felé. *
- Szép estét Mordred! Hát… úgy tűnik, hogy fogalmas. Ő Ezekiel volt, szintén Inflatusos, ahogy te magad is. *jegyzi meg a folyosóra pillantva ismét, majd végül a fiú elé sétál és tőle pár lépésre áll meg, ő maga nem ül fel az ablakpárkányra, csupán csak figyeli a fiút. *
- Hát… eltelt. *hírtelen eszébe jut, hogy még se mentek sehová, hiába is tervezték és ez egy pillanatra elszomorítja, majd megpróbálja kiverni ezt a gondolatot a fejéből és ismét a fiúra koncentrálni. *
- Na és neked? Csak nem még is hazautaztál? *érdeklődik és igyekszik eltűntetni arcáról a szomorúságot, ami most hírtelen elfogta, így hát kíváncsian tekint a fiúra. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-31, 2:30 am

*Kicsit el is mosolyodik amikor a lány felé fordul, bár nem ez a mosoly el is tűnik az arcáról úgytűnik hogy nagyon próbál komornak mutatkozni, és a szép hogy ez még megy is neki, kérdés hogy miért. Amikor a lány közelebb lép csak nyugodtan hallgatja pillantását lassan a lány felé irányítja és már nem néz semerre sem*
-Nem ismerem bár nincs nagykönyvbe vésve hogy mindenkit ismerjek, azt hiszem hogy még mindig nem vagyok annyira emberek közé való bár engem nem zavar*szólal meg nyugodt kissé talán doromboló hangon. A válaszra csak komolyan bólint nem éppen az az ünnepi hangulatos a srác főleg nem itt egyedül az iskolában de nem is számít, valahogy ő az a fajta aki a jég hátán is megél, bár hogy mi tette ilyenné jó kérdés. Család? Körülmények? vagy csak ő maga? nem tudni. A lány kérdésére viszont lassan megcsóválja a fejét*
-Nem nagyon. A szülők Hemingsfordba mentek ünnepelni a nagybáttyámékhoz nekem meg nem volt kedvem nézni az ünnepi bájcsevejt valahogy nem az én stílusom. Így inkább csak magányosan eltöltöttem itt lent Mystralba miközbe körbe néztem néhány helyen. De ahogy látom akkor te se voltál otthon nem?*kérdezi mi közbe egy pillanat alatt el is rugaszkodik és most már a lány előtt áll arcára ismét kiül egy kissé különös mosoly*
-Minden esetre magányos útjaim során a kezembe akadt valami*mondja és egy kicsit el is mosolyodik és elővesz valamit a zsebéből , egy vékony ezüst nyakláncot aminek a végén egy apró kis kristály van beágyazva, ha a lány figyeli ahogy mozdul hirtelen a kristályos ezüst szín vörösre változik, majd ismét vissza, úgy tűnik hogy a helyzet változtatásától változik meg a szín is*
-Szóval úgy tudom hogy van itt valaki akinek illene a szeméhez, nameg gondoltam ha már nálam hűvös volt a karácsony legalább téged lepjelek meg.*mondja most már nagyobb mosollyal*
-Bár élőbe nem tudom hogy áll......*teszi még hozzá szintén kis mosollyal*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-31, 2:52 am

*A fiú szavait végighallgatja és kissé meg is lepi, hogy Mordred itt töltötte valóban az egész ünnepet és nem utazott haza. *
- Igen, én is itt voltam és szerettem volna találkozni veled, de… de nem találtalak sehol. *ismeri be, majd a fiú nemsokára már ott áll vele szemben és egy furcsa mosoly jelenik meg az arcán, amit Mordana nem tud hová tenni, legalábbis egy ideig, így csak tovább figyeli a srác arcát, egészen addig, amíg a zsebéből Mordred elő nem húz egy igen szép nyakláncot, aminek a végén egy furcsa kristály van. A lány egy darabig csak figyeli a gyönyörű ékszert és szemein is látszik, hogy nem hisz a fülének. *
- Hogy mi? De Mordred, én ezt nem fogadhatom el… *mondja a fiúnak tiltakozva és bizony tényleg nem akarja elfogadni tőle. Ki tudja, hogy milyen drága lehetett és hogy mennyire különleges is ez az ékszer. *
- Hiszen még alig ismersz és máris ilyen ajándékot adsz? *kérdi a fiú szemeibe nézve, majd pár másodperc múlva elmosolyodik, de nagyon halványan. *
- Egyébként… én is vettem neked valamit, de én azt nem hordom magamnál… ott van a szobámban. *mondja halkabbra véve a szót, de most nem szándékozik felrohanni a toronyba, egy kis ideig még biztosan kibírja a srác az ajándéka nélkül. *

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime2009-12-31, 2:22 pm

*A srác kicsit oldalra billenti a fejét melynek hatására a haja enyhén a másik irányba esik, miközbe a lány felé néz*
-Azt hiszem hogy elkerültük egymást, nem nagyon voltam a tornyon kívül, gondoltam hogy karácsonykor úgyse lesznek sokan az iskolába*mondja csendes kissé talán dallamosabb hangon is a szokásosnál, úgytűnik hogy a srácba most ritka nagy nyugodtság van. Aztán előveszi a nyakláncot, de a lány tiltakozására csak mintha nem is reagálna, csak tesz egy lépést felé majd áthajol a válla felett és mint a sálnál is beakasztja a nyakába, egy pillanatig még áll majd lassan hátrébb lép és végig méri a másikat. Arcán megint csak fura mosoly látszódik*
-Szerintem pedig egész jól áll, és szeretném ha elfogadnád, az én döntésem volt kinek akarom adni*mondja egy kis mosollyal, úgy tűnik hogy rá nem hat a tiltakozás *
-Mi okom lenne rá hogy ne adjak? inkább ez a kérdés, az ismeretség csak egy dolog, *mondja lágyan megrántva a vállát, majd mosolya kicsit szélesebb lesz az eddigieknél, úgy tűnik hogy nem csak ő volt ilyen ajándékozós hanem a lány is, ezen a komikumon kicsit mulat is, főleg az előbbi szavak után*
-És azt hiszem most én is mondhatnám ugyan ezt*mondja kicsit lehajtva a fejét a lány fele*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Curriculum- első emeleti folyosó
Vissza az elejére 
2 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» 2. emeleti folyosó
» Alagsori folyosó
» Sejtelmes folyosó
» Magiszteri folyosó
» Sötét rúnasor (A folyosó)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Első Emelet-
Ugrás: