Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
December 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167303 hozzászólás olvasható. in 1080 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

Curriculum- első emeleti folyosó

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő

Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Hétf. Jan. 16 2012, 03:26

*Segítség híján nehezebb a dolga a lánykának, de ahogy gondolkodik és agyal mindezen, nemsokára már azon kapja magát, hogy rájön a megoldásra, keze a kapura kerül és pillanatok múlva a halál érintésével elkezdi azt rothasztani. De nem, nem fog fájni a karja, se elfeketedni, csak pár másodperc szükséges most, majd az ajtó hirtelen tűnik el előle, így engedve be a lányt. Először semmit se lát bent, tehát nagy feketeség, de ha belép, az ajtó hirtelen visszakerül mögé, mintha mindig is ott lett volna és egy pillanatra se mozdult volna el, bent viszont furcsa, zöld színű világítás kezd el kibontakozni. A padló koszos és dohos, a falakon kardok találhatóak, minden pókhálós, az ablakok közül több is be van reteszelve és még egy lépcső is vezet a felsőbb szintekre, de ami feltűnő lehet, az nem más, mint a szimbólumok halmaza, melyekkel tele van ez a kastély, tehát van, ahol egy idéző pentagramma van, máshol pedig további jelek, de a lépcsőn lassan halad lefelé egy varázsbottal a kezében egy férfi, ki fekete köpenyt visel, a csuklya pedig fejére van húzva. De ha a lány megnézi, olyan, mintha félig halott lenne, mintha a húsa nem lenne már az övé.*
- Ki merészel betörni hozzám? *hallatszik földöntúli hangja és hamarosan a zöld szemekbe tekint, majd tekintete megvillan, Wera pedig hirtelen veszíti el látását egy rövid időre, de a lény eltűnik, valószínűleg egy másik szintre teleportál, a lányka pedig azt érezheti, hogy a padló megrogy körülötte és jéghideg, csontos kezek kapálóznak ki belőle, hogy elkapják őt és lehúzzák magukhoz... A látása nélkül nem egyszerű most ezt megoldania, ki tudja, hogy meddig lesz vak, de bizakodnia kell, hogy mindez csak időleges. Ki kell szabadulnia a fogságából és valószínűleg a mágus után eredni, mert ha ki akar jutni innen, akkor rá kell jönnie, mi is folyik itt.*

Vissza az elejére Go down
Wera A. Flinders
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Hozzászólások száma : 696
Csatlakozás : 2010. May. 30.
Kor : 25
Üzenet :
Mondj igent. Akkor is, ha belehalsz a félelembe, akkor is, ha aztán megbánod, mert azt is csak bánnád életed végéig, ha nemet mondanál.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Hétf. Jan. 16 2012, 03:41

* Egyetlen segítségem megölésével magamnak kell teljességgel rájönnöm arra, hogyan is jutok be, s nagyon reménykedem abban, a második próbálkozásom már sikeres lesz. A halál érintését alkalmazom tehát, szemeim egy ideig lehunyva, majd hirtelen pattannak fel a zöldségek: fura mód semmi elszíneződés, de pár másodperc múlva szabad út, na, az van befelé. *
- Hű. * húzom vissza kezem kicsit megbátorodva, így lépek is át a kapu helyén, de odabent minden fekete, és nem is látok semmit.. mögöttem eközben vissza kerül az ajtó a helyére, rögtön pördülök tengelyem körül, hogy rátapasszam most már belülről kezeimet, s bosszankodom néhány sort, hogy ezt órán nem így tanultuk, és így tovább, végül, mivel hátam mögött zöldesen derengő fény telíti el a helységet, muszáj, látnom kell mindezt. *
- Mi ez a hely? * suttogom magam elé, s pár lépést bentebb is sétálok, úgy mérve fel az ósdi, pinceszerű, totálisan lelakott és elhanyagolt, már-már penészedő kastélybelsőt. Mellesleg megakad tekintetem a pentákon is, de figyelmem most mégis a lépcsőn lefelé haladó alak vonja magára, ki még hozzám is szól. Én magam nagyot nyelve pislogok csal párat, majd visszahátrálok az ajtóhoz, talán ott nem vesz észre, de ez akkora hülyeség, hiszen tudja, hogy itt vagyok, de válaszolni nem fogok neki. A legkülönösebb dolog viszont csak ekkor történik, ahogy felém fordul csoffadt arca, szeme villan, előttem pedig elsötétül minden. Talán csak hirtelen kihúnyt a fény idebent.. *
- Lumos! * tartom előre pálcám, de semmi.. nem látok, nem látom a fényt, semmit sem látok, egyszerűen csak annyit érzek, hogy a padlóval valami történik, s máris megérinti valami lábaimat. *
- Á, ne, áá! * sikkantások tömkelege hallható felőlem, nem kis pánik az, ami eluralkodik rajtam. De valamit tennem kell, mert érezhetően kezek fonósnak lábaim köré, és lefelé akarnak húzni, de nem hagyhatom! *
- Piroinito! Deprimo! * kezdem két alap igével, mutatva pálcámmal vélhetően közel lábaimhoz, s közben szabad kezemmel is próbálom lefejteni a hideg ujjakat lábaimról. De ha mindez nem jönne be, akad még pár dolog a tarsolyomban: *
- Fatum orbium! * rajzolok egy nagyobb kört magam elé a föld irányába, s bökök is oda, majd ezt megismétlem még egyszer, ha egyáltalán képes vagyok rá, jobb ötletem nincs, nem tudom, hogy szedhetném le magamról ezeket, s rohanhatnék a lépcső irányába.. majdnem közvetlenül velem szemben van, talán vakon is be tudnám lőni, csak szabadulnék ki innen.. *

//hős Weránk belefagy a festménybe//
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 23

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Kedd Feb. 28 2012, 17:45

*Egyértelműen olyan srácnak tűnt nekem eddig is Brian, aki előszeretettel leckéztet meg másokat, éppen ezért se bánom azt, amikor Sheinával mi is megtréfáltuk egy picikét, de arról gondoskodom, hogy ezt soha vissza, ne adhassa.*
- Kemény legény vagy ezek szerint, hogyha te ezt akarnád másokon alkalmazni. *csak ennyit mondok, nem akarok én most itt vitázni vele. Inkább csak áttérek Karakra, akivel bár szívesen játszanék, mégse itt, így hát a plecsnim is előkerül, amely a helyére is lesz téve nemsokára.*
- Oké, felőlem kimehetünk, ha szeretnéd. *kelek is fel idő közben, majd el is mosolyodom Brian szavain és figyelem is, ahogy megbeszélik egymással, hogy néha ők is különválhatnának. Találkoztam már ilyen párossal, akik szinte mindig együtt vannak, de én nekem ez nem menne, külön életem volt eddig is, most se fér bele 100%-osan egy állat, tehát pont jó az úgy, ahogy mi a famulusommal vagyunk. Szeretem őt, nagyon is, de mégse akarok a nap 24 órájában vele lenni és szerintem ezzel ő is hasonlóan van. *
- Spanyol vagyok, azt hittem, hogy rájöttél már, a temperamentumomból. *mosolyodom el, kezd picit jobb kedvem lenni, majd végül a fiú elé lépek, jobb kezem pedig felé is nyújtom.*
- Akkor elkérhetem a labdát? *döntöm meg cseppet a fejemet is, és hogyha Brian odaadja, akkor csak egyszerűen elveszem tőle, majd Karak felé tekintek.*
- Kijössz akkor a folyosóra nagyfiú? *intek fejemmel is, majd ha valahogy jelzi, hogy igen, akkor az ajtóhoz is lépek, kitárom azt, előre engedve a kutyust és végül gazdája felé is tekintek, hiszen bizonyára ő is kijön majd velünk és ha már a folyosón vagyok, szépen el is dobom a felfelé vezető lépcsősor irányába a labdát...*
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.

Rangok
Ház: Cruoris
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Kedd Feb. 28 2012, 18:04

*Ő sokkal inkább bánja a megleckéztetést, amit kapott, s akkor még az is megfordult a fejében, hogy visszaadja a leányzónak. Mostanra viszont a dühe semmivé foszlott, tehát amíg ez a dolog nem ismétlődik, addig nem is igazán foglalkozik ez irányú terveivel. Van neki jobb dolga is, mint bosszúhadjáratot indítani iskolatársa ellen.*
- Nem feltétlenül támadásra gondoltam.*pillant a lány felé. Itt lehet rosszul fogalmaz, mindenesetre azt akarja kihozni belőle, hogy amolyan biztosítékként használná, ha nincs más út. Bár az is megeshet, hogy mégse. Ez a helyzettől függ, na meg pillanatnyi hangulatától.*
- Én nem ragaszkodok hozzá, de ő más véleményen van.*pillant Karakra, aki ismételten mutat némi érdeklődést a beszélgetés iránt. Biztos tudja, hogy róla van szó. Ezután azért azt is megosztja famulusával, hogy lehetne egy kicsit önállóbb is, de nem igazán kap feleletet a szavaira.*
- Nem vagyok túl jó az ilyen találgatásokban, de most hogy belegondolok valóban.*húzza száját valami mosolyfélére, ami kezdeti jele annak, hogy már nem untatja annyira a társaság.*
- Tessék.*nyújtja a lány felé az ismét előszedett labdát, s amint a Kai Ken meglátja, már a kérdésre sincs nagyon szükség, hiszen egyből robog is kifelé a kinyitott ajtón. Néhány lépéssel utána pedig Brian is elhagyja a termet, de mire kiér, kutyájának már üget is vissza, szájában a labdával.*
- Ne nekem add, hanem neki.*int Vixi felé, mire a famulus párszor egyikőjükről a másikra néz, de végül úgy dönt játszani akar és nem számít ki a partnere ebben, így már nyújtja is a labdát a hölgyemény felé.*
- Na és sok ismerőst, barátot kapartál már össze?*dől neki a falnak, úgy, hogy jól lássa a lányt. Tulajdonképpen arra kíváncsi, hogy mindenkit hasonló módon köszönt-e a másik, vagy csak őt tisztelte meg vele. De erre így még se kérdezhet rá.*
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Kedd Feb. 28 2012, 18:18

*Mivel Brian megengedte még az előbb, hogy játszam egy picit a kutyusával, így hát nem is vagyok rest most engedni ennek, így lépek oda hozzá, elkérve a labdát, majd amikor megkaparintom, már ki is sétálok Karak és a srác társaságában a folyosóra, így dobva el a labdát, jó messzire, tehát párat pattan a lépcső fokain, majd végül indul is visszafelé, de mivel nekem nem ő az elsődleges társaságom, így hát igyekszem a szőke herceggel is beszélgetni egy kicsit.*
- Amúgy hogy-hogy kutya famulust teremtettél magad mellé? Az emberek többsége egyedi állatot akar, amilyen nincs több a suliban vagy ami egy gyönyörű vadállat, mint például egy nagymacska. *érdekelne, hogy jutott erre a döntésre, hiszen rozsomákból is csak Sheina van, amire nagyon büszke is vagyok, nem véletlenül ilyen lényt akartam, bár szerintem a sima kutya is egyedi a famulusokban, nem láttam másnál ilyen állatot, még csak háziállatot sem, ha jól rémlik. Közben Karak is visszatér hozzánk a labdájával, amit nemsokára éles fogai közül vehetek ki és már dobom is el újból, de most a lefelé vezető lépcsők irányába, így indul el a lépcsőn is a laszti, így picit nehezebb dolga van az állatnak.*
- Ismerőst elég sokat, barátot annál kevésbé... Nem igazán alakulnak jól a kapcsolataim, pedig általában igyekszem, csak sokszor szívom meg velük. Na és te? Ha nem veszed sértésnek, igazán magadnak valónak tűnsz. *bár maga a srác helyes, soha nem tudnék rá pasiként tekinteni, ez a modor tőlem távol áll. Cain se egy kedves fiú, de ő benne van valami vonzó a számomra, de főleg a vámpír az, aki felé húzok manapság, hiányzik is, csak félek, hogy ő nem akar igazán látni. Szám is picit kiszárad, ahogy Noelre gondolok, de inkább az ismételten visszakapott labdát dobom el, majd terelem is a témát, így indulva meg közben előre, hogy azért sétáljunk is.*
- És barátnőd van már? *nem mintha sok közöm lenne hozzá, de mégis csak jobb róla beszélni, mint én rólam, így hát kíváncsian fürkészem arcát, várva a választ.*
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Kedd Feb. 28 2012, 18:37

*Nem vonja vissza szavát, így a kis gumilabda hamarosan már a lány tenyerében fekszik. Persze Brian is kisétál famulusát követve, bár nincs túl sok kedve a sétáláshoz, na de ő volt az ötletgazda, szóval csendben tűri sorsát.*
- Nem is tudom, valahogy a kutyát tudtam elképzelni magam mellé. A macskákat meg nem bírom, szóval az alapból felejtős volt. Meg amúgy se azt néztem, hogy teljesen egyedi legyen a famulusom, hanem azt, hogy milyen állattal tudok a legjobban együttműködni. És ez lett belőle.*vigyorog Karak felé, aki épp ezt a pillanatot választja a visszatérésre, hogy aztán újra elrohanjon a pattogó játékszer után.*
- És te mért pont...*kezdi, de rájőve, hogy tulajdonképpen gőze sincs róla, hogy milyen fajta a leányzó famulusa, kicsit változtat a kérdésen.* - Tulajdonképpen Seina mi is?*valószínűleg még sose látott rozsomákot élőben, na meg régen is volt az a találkozó, szóval kiment a fejéből.*
- Á értem. Hogy én? Nos nálam is hasonló a helyzet. Egyébként nem veszem sértésnek, valóban az vagyok.*már rég beletörődött a helyzetbe és amúgy se akart soha változtatni rajta. Ha pedig valakit mégis mindenáron a barátjának szeretne, akkor majd abban az esetben kicsit változtat magán valahogy, vagy a másik fogadja el őt olyannak, amilyen.*
- Nem nincs. Eddig csak pasikkal és furcsa nőszemélyekkel futottam össze.*pillant a lány felé. Ez nem sértés, sőt még csak nem is célzás, de ez a véleménye na. S ha már kérdezi, válaszol.*
- Na és te találtál már magadnak barátot?*nem akar ő kutakodni senki szerelmi életében, de a lány egész csinos, ezt nyilván észreveszi, tehát biztos akad választási lehetősége.*
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Kedd Feb. 28 2012, 19:01

*Sok kérdés fogalmazódik meg bennem így, hogy Brian-el beszélgetek, ezért is kérdezek most már Karakra is, hogy miképp is választott pont egy Kai Ken-t, de ahogy hallom, ő neki esze ágában sem volt a különlegesebb állatok közül válogatni.*
- Én mindenféle szempontot szem előtt tartottam, nem akartam olyan famulust, amelyik fajtából már rohangál egy errefelé, de figyeltem arra is, hogy jól tudjunk együtt dolgozni úgymond, tehát nem véletlenül kapott Nyv jellemet. *mesélgetek is picit, de ahogy visszakapom a kérdést, úgy mosolyodom el, mivel észreveszem ám, hogy Brian-nek fogalma sincs arról, hogy miféle állat is Sheina.*
- Ő egy rozsomák. Majd nézz utána a könyvtárban, veszélyes állatok, akár csak az én drágám. *nincs kedvem most előadást tartani róla, inkább tovább lépünk a témán, miközben én Karakkal játszogatom és már rá is kérdezek a női nemre is, de ahogy hallom, egy egyedülálló férfival van dolgom.*
- Áh értem, hát akkor kössz a jelzőt, nem is tudtam, hogy furcsa vagyok. *jókedvűen el is vigyorodom, de ez hamar leolvad arcomról, amikor rátér ő is erre a kérdésre. Ezt nem akartam visszakapni, mert pont ez végett vagyok ilyen hangulatban, így felsóhajtok, majd még egyszer eldobom a labdát.*
- A volt párom elhagyott és mondhatjuk úgy, hogy egyenlőre nincs senkim, de ez még változhat. *nem fejtem ki még bővebben, ez maradjon az én magán dolgom, de a lényeg, hogy nem vagyok teljesen szabad se, legalábbis nem szeretnék egyenlőre még egy pasit az életemben, így is elég bonyolult az élet. Viszont Karak ahogy a labdával visszatér, csak fejét cirógatom meg kissé, majd megcsóválom a fejem.*
- Add Brian-nek, mert nekem most már dolgom van. Szóval, örültem, hogy most jobban kijöttünk, mint a múltkor, aztán majd még összefutunk, sziasztok. *köszönök el a szöszkétől is, majd már el is hagyom ezt a helyet, tehát az első emeletet, így indulok el lefelé...*
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Kedd Feb. 28 2012, 19:15

*Kissé meglepi a kérdés, mert nem igazán gondolkozott el azon, hogy mért is egy kutya mellett döntött. Csak úgy jött a dolog és kész. Mindenesetre azért válaszol valami olyasmit, amit a legigazabbnak tart.*
- Ha jól láttam kutyából sincs túl sok.*rántja meg a vállát, miután végighallgatja a lány mondanivalóját. Mondjuk még ha minden második famulus olyan lenne mint az övé, se bánná, hogy Karak mellett döntött.*
- Szóval rozsomák.*ízlelgeti a szót, megpróbálva felidézni az alakját, de rövidesen inkább hagyja a fenébe. Egyszer majd utánanéz, ha valami okból a könyvtár közelében járna.*
- Most már tudod.*ingatja a fejét, majd vissza is dobja a kérdést. A lány arckifejezéséből viszont az jön le, hogy ez egy igen rossz ötlet a részéről, de visszaszívni már nem tudja.*
- Értem.*köszörüli meg a torkát és nyilván nem megy bele a részletekbe. A lány szavai után aztán elveszi Karaktól a labdát, majd köszön a távozó után is.*
- Szevasz.*búcsúzkodik igen röviden, majd egy sóhajjal veszi tudomásul, hogy ő még egy darabig nem szabadul a folyosóról, így türelmesen játszadozik a Kai Kennel, míg az meg nem unja. S csak ezután térnek vissza a hálóba.*
Electra Richter
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Jelige : A humorista
Hozzászólások száma : 231
Csatlakozás : 2011. Oct. 10.
Üzenet : Élek, s hogy meddig, nem tudom,
meghalok, bár nem akarom,
megyek, s egész utam titok,
csoda, hogy jókedvű vagyok.

Rangok
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Vas. Ápr. 01 2012, 18:25

*A szőke hajú lány az ablak előtt ül, és bámul kifelé, nézi a csodálatos tájat. Alig néhány perce, hogy ezt megkezdte, de azt azért nem tervezi, hogy egész este itt fog ülni. Most azonban még leköti a figyelmét a táj. Ma már szoknyában hagyta el a tornyot, mert úgy gondolta, elég jó idő van már ehhez. A szoknya egyébként piros, és a térde alá redőkben hull alá. Felülre egy fűzöld pántos pólót, és mivel még nincs annyira meleg, egy cipzáros kék pulcsit, ami most nincs felhúzva. Szőke haja kiengedve, enyhe smink van az arcán, virágos fülbevaló a fülében, és egy karóra a jobb csuklóján. A nyakában pedig elmaradhatatlan nyaklánca. A lábán edzőcipő, a magassarkút nem kockáztatná meg. Famulusa pár méterre tőle a padló számára nagyon érdekes mintázatát vizsgálgatja, egyre távolabb kóborolva a lánytól. Electra észre sem veszi, hogy a kis vadmacska befordul a sarkon. Ő csak homlokát az üveghez nyomva csodálja a látványt.*
Dareia Yrjanfrost
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 107
Csatlakozás : 2010. May. 16.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Vas. Ápr. 01 2012, 18:37

*Egész jól indul ez a nap, és nem ártana egy kis séta sem, már ha a délután nagy részét végig lustálkodta. így aztán egy kis sétára adja a fejét a Cruoris ház egyik leányzója. Egy fekete rövidnadrágot visel, hozzá szintén feketet topp van a repertoárba, szegecselt övvel, illetve tüskés csukló szorítóval, szemei alatt pedig enyhe kékes fekete smink virít. Nem éppen a legnőiesebb látvány, viszont igencsak kényelmes, legalábbis neki. Ahogy azonban az egyik sarok fele fordul, egy igencsak aranyos kiscicába botlik , aki felé le hajolva végig is cirógatja a fejét.*
-Nicsak, te meg kié lehetsz szépségem..*vigyorodik el, miközben tovább simizi a cicát, s megvakirgállja a fültövét is. Az ő játékos famulusa azonban nincs vele, ma nehezen lehet vele bírni, így a kis gepárdot, már vagy reggel óta nem látta. Na de ez nem okoz gondot neki, szépen fel is nyalábolja a cicust, s úgy fordul ki nemsokára a folyosó sarkán ahol észre is vesz egy másik leányzót.*
~Nocsak, talán ő lesz a gazdi?~*gondolkozik el, miközben egy kis mosollyal meg is indul a lány felé, majd az ablak párkányra lehuppanva meg is szólítja.*
-Szia.. Tied ez a kis vakarcs?*kérdezi, miközben azért nem szorongatja tovább a cicát, hanem elengedi maga mellett letéve a folyosóra. Ezután tekintetét vissza fordítva Electrara, fejét oldalra döntve kíváncsian várja a választ.*
Electra Richter
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Vas. Ápr. 01 2012, 18:53

*Nem csinál semmit, csupán bámul kifelé, ami energikus természetével ellentétben igencsak nyugis elfoglaltság. Észre sem veszi, hogy kis macskája elkalandozik mellőle. Mikor a lány megjelenik, Barti csak nagyokat pislogva néz fel rá, majd édesen nyávog egyet. Bár a kérdés úgy hangzik, mintha hozzá szólna, a lány bizonyára nem várja el egy állattól, hogy rámutasson az ujjával a gazdájára, vagy megnevezze őt. Mikor meg lesz simogatva, hozzádörgölőzik a lány kezéhez, és akkor sem tiltakozik, mikor a leányzó felveszi és ölbe kapja, inkább csak kényelmesen elfészkelődik a lány karjai között. Mikor valaki lehuppan mellé, Electra felkapja a fejét, és meglepve látja, hogy az ismeretlen lány kezében ott dorombol az ő cicuskája. Kis mosollyal az arcán figyeli, ahogy a lány öléből kiugorva Barti felugrik a párkányra és ő is elkezdi csodálni a tájat, amit előbb a gazdája.*
- Igen, enyém. Ő itt Bartimaeus.*mutatja be kis kedvencét, összeborzolva a szőrt a vadmacska hátán.*
- Észre sem vettem, hogy eltűnt.*jegyzi meg halkan, csak úgy magának, majd nagy mosollyal fordul a másik lány felé.*
- Electra Richter, cruoris.*nyújtja a lány felé a kezét, hogy kezet foghasson vele, már ha a másiknak nincs ellenére a dolog. Ha a kézfogás megtörténik, elhúzza a kezét, de kis vadmacskája abban a pillanatban száguld el a keze felett. Electra meglepett pillantással figyeli a kismacskát, aki durcásan néz felé a nála jóval nagyobb lányokra. Minden bizonnyal azt tervezte, hogy ellesz egy darabig valamelyikőjük kezén, de ez nem jött össze neki. Electra küld egy ragyogóan pimasz mosolyt famulusa felé, egy olyan tekintettel, ami annyit jelent, hogy "ezzel melléfogtál, kicsikém."*
Dareia Yrjanfrost
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Vas. Ápr. 01 2012, 19:11

*Szereti a macskákat, nem véletlenül egy "nagymacska" a famulusa még ha kölyök kivitelben is van, na de ezt a cicát el kéne vinni a gazdihoz is, akit rövidúton meg is pillant ahogy beveszi az egyik kanyart a folyosón, ha pedig már ott van, úgy gondolja nem ártana vissza szolgáltatni a cicát, nehogy aztán öntörvényű macskatolvajnak higgyék. Természetesen le is huppan otthon érezvén magát, majd mikor a macska ki akar menni, mosolyogva engedi is el, figyelve most már ismételten a másikra.*
-Á.. szép név, csak gondoltam valakié lehet és elkóborolhatott, pár kanyarral ezelőtt találkoztam vele.. A csavargó is illene hozzá*feleli vigyorogva,ezzel elmagyarázva, hogy hol találkozott vele, viszont a bemutatkozást természetesen nem utasítja el, ezért a kéz nemsokára megrázásra kerül, s Dareia is bemutatkzoik.*
-Dareia Yrjanfrost szintén Cruoris.. Szóval háztársak vagyunk.*feleli mosolyogva, bár speciel nem ismerős neki a szőkés leányzó, na nem mintha olyan túl jó arcmemóriája lenne, de talán feltűnt volna neki valami, ha már látta volna. Egy darabig csak ő is figyeli a cicát, néha néha bele simítva a fején a bundába, majd mosolyogva szólal meg ismét.*
-Famulus vagy rendes macska? Ha az enyém is ilyen nyugis lenne én lennék a legboldogabb a világon, amúgy mit csinálsz erre Electra?*kérdezi fejét oldalra döntve, miközben kissé kinyújtja azokat a bizonyos elgémberedett végtagokat is, természetesen tekintete továbbra is derűsen, és kíváncsian figyeli a másikat.*
Electra Richter
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Vas. Ápr. 01 2012, 19:30

*Gondolataiból egy eddig ismeretlen leányzó riasztja fel, akinek ölében ott pihen kis kedvence, Barti. Electra rögtön érzi, hogy kedves lánnyal akadt össze, mert a kis famulus bizonyára nem lenne el ilyen jól a lány karjaiban, ha valami vérengző pszichopata lenne. Közben a famulust is bemutatja, aki már a tájat bámulja nagy lenyűgözve.*
- Az egyik kedvenc történetem főhőséről kapta a nevét.*magyarázza, és mikor meghallja, hogy milyen más név illene még rá, vidáman felnevet.*
- Az igaz, csak amikor létrehoztam, nem gondoltam bele, mi jár azzal, ha Lirhil lesz őnagysága.*mondja egy kisebb vigyorral az arcán. Szavaiból a lány kiveheti, hogy Barti bizony famulus. Közben be is mutatkozik, a házát is hozzátéve a nevéhez, valamint kezét nyújtva a másik felé.*
- Igen, bár nem rémlik, hogy már láttalak volna.*töpreng el egy kicsit, megpróbálva felidézni, hogy látta-e már a lányt, de végül magában megegyezik, hogy nem, nem látta. A kézfogást követően Barti négy kicsi mancsa a padlón koppan, ahogy elzúg a lányok kezei mellett. Electra vet a kismacskára egy győzedelmes mosolyt, majd Dareiára néz, hogy neki is felelhessen.*
- A tied is Lirhil? És hogy hívják? Hát most elég nyugis állapotban láthatót a drágámat, de általában mindenhová futkorásznom kell utána. Persze nem féltem ám annyira, hogy állandóan a nyomában járjak, de Barti kikényszeríti.*hogy hogyan, azt nem kezdi ecsetelni, ha érdekli Dareiát, akkor megkérdezi, ha meg nem, nem mondja feleslegesen.*
- Hát tulajdonképpen nem csinálok semmit, csak bámultam ki a fejemből. Mielőtt idejöttem, lent voltam a nagyteremben, és csak úgy erre vetődtem. Még nem tudom, mit fogok csinálni ma.*kezével hajába túr, miközben eszébe jut, hogy miért ilyen nyugis per pillanat a kis famulus.*
- És te? Készültél valahová?*kíváncsiskodik a lány felől, miközben leereszti karját, hogy Barti az ölébe ugorhasson, és kényelmesen elfészkelhessen benne, szemét azonban nem veszi le a lányról, úgy várja a választ.*
Dareia Yrjanfrost
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Vas. Ápr. 01 2012, 19:46

-Hmm nem ismerem, melyik történet?*kérdezi őszínte érdeklődéssel,ha egy filmbeli akkor nincs min csodálkozni Dareia nem az a fajta, aki gyakran látott ilyesmit, olvasni viszont olvasott, maximum akkor csak nem fordult meg a kezében. A következőre azonban elvigyorodik.*
-Azt hiszem sejtem hogy milyen lehet.. Tudod hasonló cipőben járok.*mondja mosolyogva, a következőre viszont csak enyhén megrázza a fejét, jelezvén hogy még ő se találkozott vele.*
-Valószínűleg azért mert más évfolyamra járunk, én most taposom itt a harmadik évemet.*mondja el, hogy szerinte miért, bár attól még nem lenne kizárva, hogy ne találkozzanak, na de ez is közrejátszhat. Kicsit még nézi a macskát, egészen addig míg a lány nem kérdez valamit az övéről amire eleinte csak nagy bólogatás a válasz.*
-Ühüm.. igen Lihril, és Lestat névre hallgat. Amúgy ő egy Gepárd, de van olyan szeleburdi mint a tied.*feleli mosolyogva, bizony sok különbség nem lehet akkor ez a két famulus között, bár szerinte az övé még mindig virgoncabb, hiszen mint általában most is el játszotta hogy eltűnik aztán Dareia meg mehet keresni. Közben persze ő is érdeklődik egy s másról.*
-Áh akkor ez amolyan tengődős nap, mondjuk az se baj, kell az embernek az ilyen is..*mondja elgondolkodva, majd a kérdésre aprón megrántja a vállait.*
-Hát igazából a drágámat kerestem, de még nem találtam meg, pedig már a fél tornyot felkutattam érte, de sehol semmi, imádom amikor így el tud tűnni..*csóválja meg a fejét, bár nem ideges de nem szereti amikro famulusa ilyen szökős kedvében van.*
-Esetleg nincs kedved kicsit sétálni? Segíthetnél megkeresni talán együtt többre mennénk. Igazából a legtöbb szintet már átnéztem, csak az aula van vissza.. Persze csak ha van kedved.*néz félszegen a másik fele hiszen össze lehetne kötni a kellemest a hasznossal, már ha a lány egyáltalán beszélgetős kedvében van.*
Electra Richter
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Vas. Ápr. 01 2012, 20:10

*A véletlennek, vagy esetleg másnak köszönhetően Electra szóba elegyedik egy másik leányzóval, és hamar a kis Barti-ra terelődik a szó. Na igen, a kis vadmacska imádja, ha ő lehet a középpontban.*
- Egy könyv trilógia, aminek az a címe, hogy Bartimaeus-trilógia, és egy pimasz, pár ezer éves dzsinnről szól. Imádom, és Barti már gyúr arra, hogy hasonlítson arra a dzsinnre. Tudod, felolvastam neki az első részét a trilógiának, és nagyon tetszett neki, főleg a névadója.*meséli kicsit hadarva, így a mondandója végén vesz egy jó mély levegőt, mert már kezdett kifogyni belőle. Dareia következő szavait mosolyogva nyugtázza, miközben a téma arra kanyarodik, hogy miért nem találkoztak eddig, holott ugyanabban a házban vannak.*
- Á, harmadikos vagy? Az tök jó. Szóval már a kezdetektől itt vagy, ugye? Hallottam már róla, milyen volt az első év az újrakezdés óta. Tényleg olyan durva volt?*faggatja Dareiát izgatottan, valóban nagyon érdekli a téma, bár azt azért nem sajnálja, hogy lemaradt arról az időszakról. Közben aztán vissza is kanyarodnak a famulusokhoz, mert most a szőke leányzó kérdez a másik lány famulusáról. Ahogy hallja, hogy hívják a lány famulusát, széles mosoly terül el az arcán.*
- Lestat, mint a vámpír? Azt a könyvet is nagyon szeretem.*kicsikét meglepődött, mikor meghallotta, hogy a gepárd neve Lestat, mert ez azt jelenti, hogy mindketten egy könyv főhőséről nevezték el a famulusukat. Bár lehet, hogy Dareia véletlenszerűen választotta ezt a nevet, és nem is ismeri a könyvet.*
- Hát igen, bár mióta van famulusom, nem igazán volt olyan. Mondjuk már az előző évben sem. Ha jól emlékszem vissza, tengődős nap eddig csak akkor volt, mikor pár hete ledöntött a lábamról a megfázás. Az ember nem unatkozik egy Lirhil famulus mellett.*bizonyára ezt Dareia is ugyanolyan jól tudja, mint ő, mert neki is ugyanolyan tulajdonságú kis kedvence van, mint a szőke lánynak. Közben persze vissza is kérdez, hogy merre indult el Dareia. Az invitálásra csak elmosolyodik, majd miközben bólint, hozzáteszi még a saját gyanúját is.*
- Persze, van kedvem. Egyébként nem lehet, hogy nem is a kastélyban van, hanem valahol a szigeten? Bizonyára meg tudta oldani, hogy átjusson a vízen.*mondjuk csak akkor, ha a gepárd tud úszni ,de nem tűnik valószínűnek az ellenkezője.*
- De akkor előbb nézzük meg az aulát, aztán ha ott sincs, jöhet a sziget.*javasolja, és ha a lány egyetért vele, akkor el is indul a lépcső felé, nyomában a kismacskával.*
- Na és merről jöttél ide?*kezdi az alapvető ismerkedési kérdéseket, amiket minden új ismerősnél fel kell tenni, hogy megismerhesse az illetőt.*
Dareia Yrjanfrost
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Vas. Ápr. 01 2012, 20:34

*Csak nagyban mosolyog és bólogat a szavakra, szégyenli vagy nem ő kihagyta ezt a bizonyos trilógiát, talán ezért nem is tud róla semmit. A kérdésre azonban már annál biztosabban felel.*
-Eléggé bár szokás mondani ami nem öl meg az erősít. Igazából nem mondhatom azt hogy teljesen az elejétől, tudod később érkeztem, de sikerült úgy össze szednem magam, hogy az akkori osztállyal végezzek. De van egy olyan érzésem, hogy ha a múltra lennél kíváncsi találnál nálam többet tudó embert is.*mosolyodik el szelíden, a famulusra nevének névadójánál azonban hangosan nevet fel, s bólogat is hozzá nagyokat.*
-Igen mondhatjuk azt is. AZt a könyvet még olvastam is, de az én Lestatom nem olyan vad. Egyszerűen csak megtetszett ez a név* ami való igaz, de hogy kiváltképp ezért nevezte el a famulust annak ami, vagy sem az már más kérdés, minden esetre ez bőven ad témát nekik.*
-A megfázás nem jó, bár engem az ilyesmi elkerül, ami a Lirhileket illeti pedig igaz ami igaz, az enyém mellett is kicsit felgyorsult az életem.*feleli, hiszen mióta Lestat külön akciókat csinál, főleg ezeket az eltünedezéseket, nem mondhani, hogy olyan vissza húzódó életet tud élni ez a lány mint azelőtt.*
-Bár hozzá kell tenni hogy más lélekfajtát nem választottam volna, valahogy az ilyen mellett tényleg van mit tenni.*teszi még hozzá, majd jöhet is az invitálás, amit úgy tűnik Electra szívesen fogad.*
-Hát ez nagyszerű, akkor azt hiszem körbe is nézhetünk, egyébként nem hiszem, tudod víziszonya van, csak akkor hajlandó max átmenni ha én is vele vagyok, szóval ennyivel egyszerűbb dolgunk lesz..*mondja, s már meg is indul az aulába vezető lépcső felé, ahol ha minden igaz már nem egyedül megy le hanem a lánnyal.*
-Elég messziről, Norvégiából. Tudod a szüleim ismerték a suli legendáját, és ha már az unokatestvérem ide jár, úgy gondolták ha még egy Yrjanfrostnak ilyen helyre kell járni , akkor az én leszek, bár igazából nem sok kedvem volt..*húzza el a száját egy pillanatig, de nemsokára folytatja is mintha mi sem történt volna.*
-De most már eléggé megszoktam.... Amúgy te mit tudsz az iskola történetéről? Mármint gondolom ismered milyen volt még azelőtt mielőtt újra megnyitott volna nem?*fordítja a másik felé a fejét, miközben nagyban szedi a lábait, s el nem éri az aula főfolyosóját.*
-Na itt aztán kereshetjük.. van egy csomó hely ahova bemehet.. Te hova mennél ha famulus lennél?*kérdezi,egy félmosollyal miközben benyit a korcsolya pályára de nem megy be, csak körbe futtatja pillantását de nem igen lel semmit.*
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Hétf. Ápr. 09 2012, 23:02

*Tom kissé álmosan ugyan, de azért ahhoz elég éberen jön, hogy ne essen az orrára menet közben. Kopott farmert, fehér tornacipőt, felül pedig egy zöld, kapucnis pulóvert visel. Kapucnit a fejébe húzta, két kezét farmerja zsebébe nyomta és így baktat szépen, hátha kilyukad valahova. Bár sok értelme nincs, de benne jelenleg most nem kell az értelmet keresni. Valahogy totál üres az agya. Így baktat végig az első emeleti folyosón, és félkómás fejjel nézegeti a festményeket, hátha talál valami érdekeset. Bár amilyen bágyadt, csoda lenne, ha nem menne neki lassan egy oszlopnak útközben. Na de van ez így. Gyorsan nyújtózik egy nagyot, hatalmasat ásít, majd ismét folytatja tovább a baktatást, csak hogy ne unja el magát.
így lyukad ki az egyik képhez, aminél megáll, félre fordítja a fejét, majd úgy bámulja az egyik női alakot felvont szemöldökkel. Nála ez most az érdeklődést fejezi ki, bármennyire is unottnak tűnik az arca. Majd ahogy nézi tovább az alakot, most másik irányba fordítja a fejét. Kissé úgy néz ki, mint egy kutyakölyök, aki épp az előtte lévő valamit nézi nagy érdeklődéssel, és hozzá forgatja a fejét.*
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Hétf. Ápr. 09 2012, 23:09

*Elég későre jár most bizonyára sok ember számára, de én mégis sentineli feladataimat végzem, tehát elsősorban végig is járom a kastélyt, méghozzá fentről lefelé haladva, mert az tapasztalatom szerint egyszerűbb. Nem hinném, hogy akadna itt olyan, aki rosszban sántikál vagy bajban van, így hát unottan, nagyokat ásítva lépkedem lefelé a bagolyházból, majd miután a második emeletet is végignéztem, az elsőhöz érek. Egy hatalmas nyújtózás a lépcsősor alján, majd végül haladok is tovább. Egyébként egy fekete nadrág van most rajtam, mely a csípőmig ér és egy szürke, kapucnis pulóver. A derekam kilátszik jelen pillanatban, így a démonszárnyak alja is látható a hátamnál, de ennyiből senki se tudhatja, hogy mit ábrázolhat az a tetoválás. A kapucni egyébként a fejembe van húzva, tehát az arcomból nem látszik túl sok, pedig egy minimális smink díszeleg rajta és hosszú, fekete-fehér tincseimet is eltakarja most a ruha. A sportcipő is adott ehhez a ruházathoz, a pálcám pedig a derekamhoz van erősítve, méghozzá az övemhez, Svíra pedig nem tudom, hogy merre is járhat, mivel tök egyedül vagyok... azaz eddig azt hittem, mivel most szúrom ám ki a fekete üstököt, mely valami képet nézeget. Fejemet is megdöntöm cseppet, úgy nézem, hogy mit csinálhat és én, mint egy szerencsétlen kívülálló látom is, hogy egyszer ide, másszor oda billen a feje, forgatja is, miközben nézi a képet és nemsokára hangos nevetésbe török ki.*
- Te aztán vicces látványt nyújtasz! Amúgy szia! *intek is neki, miközben közelebb is lépkedem hozzá és ha tekintete zöld szemeimre téved, már rá is jövök, hogy ismerem ám ezt a fiút, jó régóta a Mysterio tagja, de a nevére most valahogy nem emlékszem. Ciki vagy sem, addig jutok, hogy cruos, de az évfolyama se rémlik már.*
- Uhh, bocs, de hogy is hívnak? Ciki, de nem ugrik be. *lehet, hogy neki se fog eszébe jutni az én nevem, főleg így, a csuklyával, amivel bárki nem is ismer rám, de hát ki tudja, majd meglássuk, hogy melyikünk a szenilisebb, de remélhetőleg nem lesz ebből sértődés.*

Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Hétf. Ápr. 09 2012, 23:18

*Először fel se tűnik neki semmi, csak forgatja a fejét, mint egy kutyakölyök, majd mikor meghallja a csilingelő nevetést, akkor komótosan megfordul, s számára ismerős alakot pillant meg. Vagy legalábbis ismerősnek tűnik, csak így a kapucni rejtekéből elég nehéz kivenni, hogy ki az.*
- Hali. Vicces? Miért mit csináltam? *néz nagy értetlen zöld szemekkel, s nagyon látszik rajta, hogy mennyire be van kómálva. Hát igen, ilyenkor nem képes gondolkodni, de van ez így.*
- Nem gond, Tom. Thomas Gledhill. De olyan ismerősnek tűnsz te is. Biztos, hogy már találkoztunk. *hajol oda a lány arcához, s összehúzott szemöldökkel, körülbelül 15 centire vizslatja a lány arcát. Így olyan kiskutyus feje van, akinek összehúzott szemöldöke még inkább vicces képet kölcsönöz neki. Majd szippant párat a lány illatából, és egyből beugrik neki, hogy honnan ismerős a hölgyemény.*
- Jééé… te vagy az?! *döbben meg, nagy kerek bociszemekkel, majd egyből egy cuppanos puszit nyom Daphne arcára. Majd azonnal elhajol, hátha a lány épp megtalálja pofozni, bár ki tudja, lehet, hogy erről eszébe jut, hogy Daphne vezette be Tomot a kastélyba anno, mikor megérkezett.*
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Hétf. Ápr. 09 2012, 23:26

*Ez az arc, amit a srác vág a fénykép nézelődése közben igazán vicces a számomra, így hát képtelen vagyok megállni, hogy legalább egy picit ne nevessem el magam, de igyekszem ám visszafojtani, hogy ne legyen ebből sértődés és amikor meghallom a kérdést, a kép felé mutogatok nagy bőszen.*
- Hát ahogy nézted azt a festményt. *és végül előtte meg is állok, így vizslatom ismerős szemeit és arcát. Biztosan cruos, mint sentinel, erre a fejemet merném tenni, de hogy hogy is hívják...*
- Tom! Tééényleg, már nekem is rémlesz... *kezdek bele, de ekkor kerül oly nagyon, de nagyon közel hozzám, így hallgatok el egy pici időre és pislogok párat, de hát csak nem akar itt lekapni, mert akkor nagyon meg fogja járni, de nem, szerencsére nem, csak meghallom azt, hogy én vagyok, de mégis ki? Egy puszit is kapok, majd nagyokat pislogok, szemeim is picit elkerekednek és végül a csuklyámat is lassan lehúzom a fejemről, így dús, fekete tincseim elő is bukkannak, majd a hófehérek is, amelyek elől találhatóak, tehát a két első tincs a fehér, a többi pedig a fekete.*
- Öhm, ezt miért is kaptam? Nem vagyok hozzászokva, hogy olyanok puszilgassanak, akik velem egy idősek, de tökre nem tudom, hogy mivel érdemeltem ki. Szóval, felvilágosítanál? *teszem fel a nagy kérdést, így vakarva meg picit a tarkómat is és azért cseppet idegesen körbe is nézek, hogy látta-e ezt a jelenetet valaki. Nil szerintem rögtön fel is négyelné szegény srácot, de mivel sehol senki, nem lesz itt gond. *
- Amúgy Daphne vagyok, Daphne Alucard, hogy így teljes legyen a bemutatkozás, te pedig a Cruoris ház tagja, de hogy honnan ismerlek... talán azért, mert sentinel vagyok, de bővebben tényleg nem tudom. *dőlök is neki így oldalasan a hűs falnak, mely most picit sem zavar, így figyelgetem nyugodt pillantásommal a másikat, várva valamiféle magyarázatot még mindig az előző tettére, amit továbbra se vagyok képes hová tenni, még ilyet...*

Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Hétf. Ápr. 09 2012, 23:33

- Ja, hogy amiatt… Hát igen, nem igazán tudom hova tenni ezt a festmény… ööö… izét… *néz kissé összezavarodottan, majd mikor a lánynak is eszébe jut a neve, kap egy cuppanos puszit. Mármint Daphne. De azt meg kell hagyni, mikor tom vizslatta az arcát, még Daphne is elég vicces fejet vágott, de hát van ez így. ilyenek a jó találkozások.*
- Már emlékszem! Te vezettél be a kastélyba, meg mutattad meg, hogy hol is lakom, meg magyaráztál el sok mindent. Tényleg nem emlékszel? *pillog nagy zöld szemeivel a lányra, miközben kiveszi a kezét a zsebeiből, és nagyban gesztikulál mondandójához. Közben azért azt is észre veszi, hogy a lány körbe pillantgatott, hátha látta valaki az előbbit.*
- Ja, amúgy ha gond volt a puszi, ne haragudj. Csak mondjuk úgy, ez nálam egyfajta szokás, tudod, Szingapúrból származom, a mediterrán éghajlaton élők meg már csak ilyen közvetlenek. *mondja kissé zavartan, miközben a tarkóját vakargatja, s közben kissé el is pirul. De miközben rájött, hogy mit mondott, azonnal javít rajta.*
- Mármint csak a nőkkel, nehogy félreértsd… *beszél össze vissza, és közben ismét hadonász, így olyannak tűnik, mint egy kiskölyök, ahhoz képest, hogy egyidős a lánnyal és magasabb nála. Na igen, ez így nagyon furcsa volt.*
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Hétf. Ápr. 09 2012, 23:41

*Ahogy Tom a festményről kezd el magyarázni, lassan oda is lépek, hogy én magam is megnézzem, mégis mit ábrázol, majd az után a zöld szempár kutatásába kezdek.*
- Mégis mit nem tudsz hova tenni rajta? *na igen, nekem ez a srác már most bonyolult, főleg az, amit ez után követ el, tehát a puszi, na meg a szavai, mintha nem is tudom, hogy mi milyen jóban lennénk, ugyanis engem nem szoktak csak úgy puszilgatni, az kissé furcsa lenne. Az a baj, hogy régen túlságosan is szerettem a másik nem társaságában lenni, sok gondom származott belőle, de aztán mostanra már mintha megjavultam volna, tehát nem hiányzik Nillel még egy félreértés.*
- Öhm, ne haragudj Tom, de én három éve ezt csinálom, sentinel vagyok amióta a suli ismét megnyitott. Szóval nagyon sok embert fogadtam már és segítettem nekik, amióta ide járok, tehát konkrétan rád nem emlékszem. De hízelgő, hogy te neked ennyire megmaradtam az emlékeidben. *mosolyodom is el, de ahogy hallom, azért ennek a srácnak is jó a megfigyelő készsége, mivel már ki is szúrja, hogy az előbb így körbenéztem.*
- Nem is tudom, csak furcsa volt, de asszem értem, hogy mire gondolsz. Azért legközelebb majd légyszi akkor puszilgass, ha picit jobban megismersz, mert én még nem mondanám azt, hogy nagyon is jó ismerősök lennénk. Arra se emlékszem, hogy mikor láthattalak utoljára. *gondolkodom is el ezen, majd végül már hallom is a kiegészítést, amely azt sugallja felém, hogy Tom csak a nők iránt érdeklődik, én pedig ismét kuncogni kezdek.*
- Az se zavarna, ha a másik nem felé is vonzódnál. Na mindegy, nincs kedved eljönni velem vissza, a klubhelyiség felé? ~ fenének van kedve még átnézni az egész kastélyt, majd egy másik sentinel megteszi. ~ *fordulok is az a lépcsősor felé, amelyik majd a déli toronyba vihetne minket. Egy bizonytalan lépést teszek előre, majd ha minden igaz, remélhetőleg Tommal az oldalamon fogok megindulni.*
- Amúgy te most hányadikos is vagy? *teszem fel a nagy kérdést, ha már ezen is agyaltam nem is olyan régen.*

Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Hétf. Ápr. 09 2012, 23:53

- Igazából azt, hogy ilyen hülyén néz ki. Most komolyan, ez egy festmény? *utat a nagy összevisszaságra a képen, amiben a nő található, majd megvonja a vállát.*
- Hát igen. De tényleg bocs az előbbi miatt, nem szándékos volt. *kér még egyszer bocsánatot, nem szeretné, ha Daphne félreérteni. Ő csak egy baráti gesztust tett, de látszik a lányon, hogy nem értette félre. Hála égnek, különben kapott volna a fejére, az egyszer biz isten.*
- Rendben, ezt észben tartom. *mosolyodik el, majd válaszol a lány kérdésére.* - Igazából vagy három éve nem láthattál rendesen, mert hol itt voltam, hol pedig otthon, egyéb családi okok miatt. *mondja, miközben akkor a lány mellé lép, azt kifejezve, hogy együtt menjenek vissza a klubhelyiségbe.*
- Ciki bevallani, de még mindig elsős. De ahogy már említettem, családi okok miatt. Ezért is nem találkozhattunk annyit. *von vállat, ő nem szégyenli ezt a három évet, hiszen akkor édesanyjának és apjának kellett segítenie, egyéb ügyes-bajos dolgok miatt. S közben, ha minden igaz, akkor elindultak visszafelé.*

Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Csüt. Ápr. 19 2012, 22:58

*Tőlem szokatlan módon, ma nincs éppen a legjobb hangulatom, haragszok magamra a legutóbbi dolog miatt, pontosan tudom, hogy túlreagáltam azt a levelet és a dühömet olyasvalakin vertem le, aki nem érdemelte meg. Annak viszont valamennyire örülök, hogy szinte rögtön a vita után mennünk kellett vissza kastélyba, máskülönben félő, hogy olyasvalamit mondtam vagy tettem volna, amivel örökre elásom magam. Ezt pedig, magam sem értem még, hogy pontosan miért is, de nem szerettem volna. Ugyan nem vagyok szerelmes és hasonlók, de kedvelem a leányzót és nem esne jól, ha megutálna amiatt, amit hirtelen észvesztésemben mondok. S hogy rendesen végiggondolhassam a dolog a kastély folyosóin császkálok, teljesen céltalanul és anélkül, hogy bármerre néznék. Épp az első emeleten haladok végig, mikor a terem ajtaja előtt rájövök, hogy ma tulajdonképpen órára keltet volna mennem, de végül csak egy egyszerű vállrándítással intézem el a dolgot, nem érdekel különösebben, van ennél fontosabb dolgom is. Majd már lépegetek is tovább, elhaladva a földön ülő alak előtt, mielőtt azonban eltűnnék még visszapillantok rá és ekkor veszem észre, hogy ő bizony a leányzó, aki miatt már napok óta rágom magam.*
- Carol? Mi a baj?*lépek oda hozzá és leguggolva elé hozzáérek a vállához, hogy észrevegye a jelenlétem, majd ha feljebb emeli a fejét, akkor kényszerítem, hogy nézzen a szemembe. Nem tudom, hogy mi lehet a gond, de aggódok érte, s ez látszódik is az arcomon.*
Carolayn Natri
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Jelige : Jigoku no musume
Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2012. Apr. 03.
Üzenet : Attól még hogy valaki feketébe öltözik, attól még nem sötét a lelke. Általában pont azoknak van a legszebb lelkük, és lehet hogy akik pedig a legszebbek kívülről, épp azok rohadnak belűről.

Rangok
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Csüt. Ápr. 19 2012, 23:06

*Borzalmasan kikészít az amit megkellett tennem, pedig tulajdonképpen nem is kellett megtennem. A folyosón ülök a földön, az óráról kijőve. Kisebb elmezavart csinált bennem ez az élmény, mert mikor valaki megérintette a vállam és felnéztem s megláttam Luka arcát, azt hittem hogy ő az a Luka aki megakart ölni. Ránézek és borzasztóan megijedek tőle, viszont a szemébe nézek akkor észre veszem hogy nincs benne az a sötétség ami volt a másikban. Ám végig fut az agyamon aza gondolat hogy ha ez is egy álca, csak sokkal alaposabb.*
~Mi van ha még mindig bent vagyok az ajtó mögött és ez a második szint? Mi van ha megint megakar ölni?~ *teljesen össze mosódik bennem minden s a halott szempár ismét bevillan az agyamban. *
-Megakarsz ölni? *kérdezem remegő hanggal mert fogalmam sincs hogy most minek higgyek. Akár ez az elixír is lehet a száján, vagy talán ismét meg akar fujtani. *

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   

Curriculum- első emeleti folyosó
Vissza az elejére 
16 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» Mosdók és fülledt folyosók környéke...