Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
December 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167303 hozzászólás olvasható. in 1080 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

Curriculum- első emeleti folyosó

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
SzerzőÜzenet
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 22
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Kedd Szept. 18 2012, 00:21

*A versek mégha nem is az első helyen állnak azon dolgok listáján, ami érdekli, de eléggé előkelő helyet foglalnak el, csak feltehetőleg amúgy ezt nem sokan gondolnák róla, mint ahozgy tegnap kiderült, hogy azt sem, hogy egészen jómódű család sarja, csak általánosan kissé szakadt a stílusa. Leteszi maga mellé a könyvet, felállítva a fal mellé, és felhúzza a jobb lábát maga elé, átfogva a bokáját, vállát pedig ismételten nekidönti a helyezkedés után a falnak, és úgy néz maga elé, figyelve Lucius szavaira. Érdeklődve hallgatja, és el- elcsodálkozik közben, ez a rózsa- bülbül- szerelem szimbolika neki kicsit túl soknak bizonyulna máskor is, nem csak most ilyen tömény formában. *
- Öööh... érdekes. Jó, igazából nem tudok vele mit kezdeni, mert ez a téma nem az én világom, de biztos sok munkád van benne, és az is százas, hogy én a magam részéről nem boldogulnék egy ilyen szerkezettel. Valami kötött versforma, ha jól hallom, igaz? *hazudni nem szokott, legfeljebb csak időnként amolyan troll módjára fogalmazza meg, amit gondol, de feltehetőleg még mindig a tegnapi zuhanás utóhatásainak tudható be, hogy már majdnem normálisan viselkedik, meg annak, hogy ez egy olyan téma, ami még ténylegesen érdekli is. *
- Nem volt még hozzájuk szerencsém. *jegyzi meg, ha már a muszlim- akármilyen költészetről van szó, ez is olyan téma, amiről még rengeteg tanulnivalója van ezek szerint.*
- Nem tudom milyen, de jobban szeretem azokat a könyveket, ahol nem egymás után történik minden, hanem valami más alapján épül fel a történet, mondjuk az emlékek szerint. Nagynéném szerint ez is ilyen, de hát nem újdonság a deviancia nálam. *neveti el magát a végére, idpnként elég deviáns tud lenni ő is, ez kétségtelen, sőt, szinte lételeme.*
- Bár azért egyszer érdekelne, hogy pontosan is mi a deviáns, mert nem lehet minden az, ami eltér a normálistól. Egyáltalán normális-e az, ami általánosan elfogadott? Így már igazából Wilde is lehet deviánsnak minősíthető... végülis mindegy, csak olyan furák néha ezek a dolgok nekem. *mondja egy sóhaj kíséretében, egy nagy baja van neki, nem boldogul az emberekkel, kicsit olyan, mint aki egy burkoban nőtt fel, és ez nem is áll messze a valóságtól sajnos. *
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Kedd Szept. 18 2012, 00:52

-És még enyhe voltál, ezt köszönöm. Tulajdon képen ez egy szélsőséges alkotás tőlem, de ez adja a legjobban vissza azt a világot, na meg az alap történet se csorbult benne túlzottan a fülemüle és a rózsa viszonylatában. Bár érdemes tovább gondolni, mert ha az ember leszedi a rózsaolajos köntöst, alatta igen komoly gondolatokat találhat egy emberi kapcsolat mibenlétéről, és a viszonyokról. De ez egy gázel forma lenne, csak eggyel több sor van. De a rímképlet is adott, na meg szótagszámban is törekedtem az egyenlőségre. *beszél kicsit a versről. Ha nem a lány világa, majd lesz valamikor. Egyszer mindenkit elér ez a világ, bár Lucius itt az alap mű érzéseire támaszkodott, hiszen belőle ilyen mélység még nem fakadt, a rőzseláng kapcsolatok nem ebbe a kategóriába tartoznak semmi esetre sem.*
-De egyébként érdekes világ az, különösen jól megfigyelhető, ahogy a konzervativizmus és a fundamentalizmus összecsap a haladásnak titulált vonulattal és a liberalizmussal. Még az európai világban sem tűnt el ez a kettősség, de ott különösen pregnáns. *bizony, a vidéki világban adódnak olyan helyek és helyzetek még széles e világon, amik alkalmasint ezredévek távlatából működnek. Van némi folytonosság például Dél-Itáliában a római idők óta.*
-Hát ez gusztus dolga. Nem feltétlenül tartom célra vezetőnek én sem a lineáris építkezést, jó, ha részletek visszaemlékezések alatt derülnek ki, de a nagyon ingoványos szerkesztést, ahol mér könnyen lehet igazi történés sincs, már nem bírom annyira. Ha regényt akarok olvasni, akkor történetet várok, ha pedig bölcselkedni akarok, filozófiai munkát, vagy más tudományos munkát veszek a kezembe. *részletezi ilyetén álláspontját. Korához képest elég érett ilyen téren, de ez nem olyan meglepő, komoly oktatói gárdája volt, szüleinek hála.*
-Tudod, bennem két oldal lázadozik. Az egyik pontosan tudja mi a deviancia, Cato szigora érvényesül és diktál. Másrészt a másik felem pedig azt mondja, amit egy görög bölcs: "Mindennek mértéke az ember." És én sem tudom melyik a helyes. De mind a kettő atavisztikus eredetű, annyi biztos. De kell lennie általános erkölcsi normáknak, alapvető szabályoknak, mert a világ egy rendszer és ezek nélkül nem működhet, még ha nem is ismerjük mindet. *a nagy életbölcselet és az őszinteségi roham megvolt, így leugrik a párkányról.*
-Viszont lassan mennék, mert már elég fáradt vagyok... *morzsol el egy ásítást a mondat végén. Tényleg későre jár. És lassan távozik, vagy távoznak, majd elválik, de ő mindenképp megy pihenni.*

//Köszönöm szépen és bocsi, hogy fárasztottalak és perverz bölcselkedő hajlamom rajtad éltem ki Very Happy//
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Kedd Szept. 18 2012, 01:22

- Huh... megnyugtató, hogy ez csak a szélsőségek egyike.*jegyzi meg egy félmosollyal, bár az előzetes beszélgetés alapján sejtette, hogy nem minden vers szólhat erről, főleg ha bármilyen mértékben is hatott rá Poe például, mert ebben aztán az a hatás kereshető naphosszat. A forma említésére egy pillanatra megáll, keresi a kapcsolódást, de még csak hasonló sem jut eszébe, így inkább rákérdez. *
- Gázel? Sose hallottam még róla... *mondja, neki már eleve kihívásnak bizonyul minden, ahol ilyesmire is kell figyelne, a klasszikus görög verselésről nem is beszélve, ahol nem csak a szótagszám számít, de a milyensége is, mert nem mindegy, hol van iambus és hol daktilus, esetleg anapesztus és ki tudja még micsoda, ez a gázel meg szintén valami exotikusnak hallatszik számára, hát minden elismerése, hogy sikerült alkalmazkodni hozzá. *
- Bizonyára. Még nem ismerem túlságosan azt a világot, sőt igazából szinte semennyire sem. *válaszol egy enyhe vállrándítással és kissé a száját is elhúzza, kezdi úgy érezni, hogy olvasás terén nagy hiányosságai vannak. Közben ismét leengedi a lábát és lóbálni kezdi, sarka időnként meg akaratlanul is nekicsapódik a falnak, nem éppen ütemesen a rendszeresség hiányában. Eljutnak azért lassan Prousthoz is, és kérdőn néz Luciusra, miközben hallgatja a véleményét. *
- Oké, ettől még mindig nem lettem okosabb. Fogalmam sincs, miről szól, csak van, aki azt mondja, hogy jó. Egyelőre Dorian tökéletesen megfelel, meg úgy egyáltalán Wilde, aztán meglátom, bár tényleg lehet benne valami, ha ennyire eltérő véleményeket lehet róla alkotni. *mosolyodik el, ez magyarán azt jelenti, hogy Lucius meggyőzte és valamikor legalább bele fog olvasni, ha nem is fejezi be, csak hogy tudja, miről is van szó. A devianciáról szóló fejtegetést kicsit fejcsóválva hallgatja végig, majd ismét ölbevéve a könyvét a gerincét kezdi piszkálni, és úgy szólal meg. *
- Ha már Cato, nekem ezzel az egész egyértelmánek titulált értelmezésével az a nagy bajom van csak, hogy olyan, mint a csoda a mugliknak. Könnyű valamire azt mondani, hogy az, de ha ismernék az összes törvényét a természetnek, akkor is csoda lenne-e a csoda? Soha nincs abszolút viszonyítási pont. Otthon pont annyira vagyok deviáns fekete mágusként, mint amennyire itt nem. *válaszolja. Arra már rájött, hogy itt nem annyira más minden furcsaságával együtt sem, lehet, hogy a középszerűség útját kellene választani, megfogadva Lord Harry tanácsát. Na majd még átgondolja, de most, ha a fiú lemászik a párkányról, akkor ismét visszatelepedik úgy, ahogy kezdetben is ült. Felhúzza a lábait, és térdére teszi a könyvet. *
- Hát... örültem. Lucius. *köszön el egy intés kíséretében, ő még marad, ki is nyitja a könyvet és ismét kisimítva a szamárfület, folytatja tovább az olvasást még egy ideig, néhány fejezetnek még szeretne mindenképpen a végére érni, még mielőtt úgy dönt, hogy visszamegy a szobába aludni. *

//Én is köszönöm, és egyébként meg kifejezetten élveztem. Smile //
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Szomb. Okt. 06 2012, 18:59

*Nem az én napom ez a mai. Nem hogy még tanulni is kell, de még a tantárgyammal is kell ma foglalkozzak. A mai napot gyakorlással, és óra összeírással töltöttem, a tegnapi hopponálás felkeltette az érdeklődésemet, és mivel már tudom a módját, rövid utakra is használtam gyakorlásképpen ma lent a szigeten, illetve mikor már kellőképpen elfáradtam, jöhet a tömény dokumentációs munka. Az egésszel így hat óra táján végeztem, mondhatni igencsak lefárasztott, elvégre a következő órát is meg kell tervezni, főleg hogy nem az iskolában tervezem megtartani az órát. Egyébként egy fekete farmert viselek, nyaknál kigombolt éjkék inggel, lábamon pedig acélbetétes bakancs virít méghozzá szépen tisztán kibokszolva. Hajam kifésülve, arcom pedig a belül érzett fáradtság ellenére is üdének tűnik, elvégre nem mindenkinek kell tudnia róla, hogy nekem is lehetnek gyengébb napjaim.*
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Szomb. Okt. 06 2012, 19:08

*Egyáltalán nem érzem jól magam a napokban, ezért is voltam eddig a gyógyítónál, most viszont ideje elhagynom a rezidenciáját és visszatérnem a szobámba vagy esetleg kimenni egy kicsikét a friss levegőre. Nem szeretem ezt az egészet, de tudom, hogy mivel jár, ahogy azt is, hogy nem kerülgethetem túl sokáig Mordredet, ez komoly dolog és beszélnem is kellene vele, mégis, én még nem állok erre készen. Csak behúzom magam mögött az ajtót, így érkezem hát ki az első emelet szintjére és rögtön meg is dermedek, ahogy kiszúrom kedvesemet.*
- Mordred! Te... öhm, mit keresel itt? *mintha engem követne, ez fogalmazódik meg bennem, így lépek oda hozzá meglepetten, majd kapcsolok, hogy nem így kellene őt köszöntenem, így fejemet is megrázom picit.*
- Azaz, örülök neked, félre ne értsd, csak megleptél. *ismerem is be mosolyogva, majd amikor odaérek a fiúhoz, kezeimmel átölelem őt és egy kis puszit nyomok az ajkára, majd ez után már el is eresztem, hogy ne maradjak most túl sokáig a közelében. Egyébként hajam kibontva van, mint szinte mindig, vörös szemeimet csak éppen hogy kihúztam feketére és öltözetem is olyan, mint máskor, tehát bakancs, hosszú, fekete nadrág és szintén fekete színű pulóver található rajtam, mely kissé mintha nagy lenne rám. Na nem nagyon, de most mégis ez a helyzet, akármennyire is hihetetlen tőlem az ilyesmi. Fülem mögé tűröm bal oldalt a hajamat, majd tekintetemmel a másikat figyelgetem.*
- Merre tartasz? *kérdezek is rá, de ismét elfog a szédülés, így hirtelen dőlök neki oldalasan a falnak, majd hunyom le egy pillanatra szép szemeimet is. Nem akartam pont előtte rosszul lenni, de ez a dolog nem kiszámítható, így csak picit aggódva nézek fel a másik szemeibe, ugyanis számítok a kérdéseire.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Szomb. Okt. 06 2012, 19:21

*Nem gondolnám, hogy bárkivel találkoznék, igazából úgy terveztem, hogy majd lemegyek Mystralba kicsit kikapcsolódni, de még magam se döntöttem el, hogy a zajos várost vagy a szobámat választom e. Ahogy azonban haladok előre látom hogy a gyógyítói rezidenciáról ki jön ki, így egy pillanatra meg is állok, arcomon egy kisebb mosollyal, azonban a kérdésre egy pillanatra szemöldökömet felvonva meglepetten pillantok a lányra.*
-Hát.. Erre vezet az út a tanteremből, szóval kénytelen voltam erre jönni.*mondom picit meglepetten, majd közelebb lépve hozzá, figyelem az arcát, és be is fejezem a mondandómat.*
-Kb délután három óta a Tiltott mágia terembe voltam órát össze állítani. Na nem mintha sokan megérdemelnék második évfolyamról hogy ennyi időt áldozzak a tanításukra..*morgom picit komorabban, elvégre megvan a véleményem a második évfolyam neves brigádjáról, de most nem akarok erről beszélni, főleg hogy valamiért fura most nekem ez a lány.*
-Hát, próbálom nem félre érteni, csak fura volt a kérdés, te mi ügyben voltál erre?*kérdezem fejemmel a betegszoba felé intve kíváncsian, végül aztán viszonzom a puszit próbálva hosszabbítani is kicsit rajta, miközben átölelem őt. Régen nem futottunk össze, és bár kölcsönösen nem kerestük egymást, mégsem értem az okát. Máskor többet találkoztunk, de bizonyára mindkettőnknek sok az elfoglaltsága, így megértem ha így van. Végül aztán elengedve figyelem ahogy távolodik, majd a kérdésére vállat rántok.*
-Eddig úgy terveztem hogy lenézek Mystralba, de így hogy találkoztunk azt hiszem változtatni szeretnék a tervemen. Van kedved sétálni egyet valamerre? Hiányoztál..*teszem hozzá, az utolsó szót gyengédebben mondva, érezhetően hogy valóban így van, végül aztán fejem kíváncsian billen oldalra.*
-Mesélj, hogy telnek a napjaid? Jól vagy?*mivel nem lehetünk mindig együtt, így természetes hogy érdeklődök ilyen dolgok iránt is, hiszen fontos nekem a másik.*
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Szomb. Okt. 06 2012, 19:31

*Nem szeretném, hogyha idő előtt bukna a tervem, pedig úgy érzem, hogy ez már most megtörtént, ugyanis Mordred velem szemben sétál, én pedig kibököm azokat a szavakat, amelyek először a nyelvemre kerülnek, így bizonyára meglepve kedvesemet. Nem, nem akarom, hogy bármit is félreértsen, ugyanis fontos a számomra, de mégis, nem tudom, hogy mit fog szólni ahhoz, amit mondanom kell neki már oly régóta. Tovább nem húzhatom, ez most már biztos.*
- Akkor biztosan fáradt vagy, engem is kimerített az ilyesmi, amikor tanársegéd voltam. *állapítom is meg, majd hamarosan már közelebb is kerülök a fiúhoz, miközben a szavait hallva cseppet lesütöm a szememet, tőlem szokatlan módon, mintha visszahúzódnék valahova.*
- Nem éreztem jól magam és gondoltam nem árt, ha lenézek. *nem hazudok, ez valóban így van, de persze ez mögött akad más is. Mivel érzem az ölelést, így nem távolodom el nagyon, szeretnék a fiú közelében lenni, mindennél jobban vágyom erre, de nem tehetem, még nem, amíg nem tudja meg az igazságot. Azért a csóknak engedek, csak ez után távolodom el és ahogy érzékelem, nem tűnik fel neki a szédülésem, szerencsére.*
- Igazából, beszélnem kellene veled, már egy ideje és úgy érzem, hogy nem húzhatom tovább a dolgot. De egy olyan hely kéne, ahol ketten lehetünk. *komoly dologról van szó, ezt talán kiérzi szavaimból, így nézek hát fel szemeibe, majd vonok is vállat a további kérdésekre.*
- Egyedül érzem magam és te is hiányzol, csak nem... nem mertem eléd kerülni, mert nem tudom, hogyan mondjam el. *harapok is ajkamba, de mivel megmondtam, hogy itt, a folyosón ezt nem fogom kibökni, így hiába kérdezne tovább, nem fog választ kapni rá. És hogy merre menjünk? Eldöntheti a fiú, nekem végülis mindegy, csak kettesben lehessünk... de egy ötlet mégis csak eszembe jut*
- Elmehetnénk akár a közös otthonunkba is, ott biztosan nyugtunk lenne, amíg ezt megbeszéljük. *én a teleport szobára gondolok, mivel zsupszkulcs az nincs nálam jelenleg és bár tanultunk hoppanálni, mégse óhajtok úgy utazni, tehát kezemmel a fiú keze után nyúlok, hogy lefelé indulhassunk a szoba felé, már ha neki sincs ellenére.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Szomb. Okt. 06 2012, 19:48

*Meglepett a dolog, főleg az első szavak, hiszen ilyesmit ritkán hallok Mordanatól, de úgy gondolom ha más fele nem tudok türelmes lenni, akkor vele éppen ezért kell mindenképpen annak lennem, elvégre soha nem volt titkunk egymás előtt, és én bízok benne, hogy ez most is így van.*
-Inkább csak csalódott vagyok, a fele osztály vagy naplopó semmirekellő, akik még órára se járnak be, az okosabbik felével meg morális problémák vannak. *mondom picit elhúzott szájjal, bár bizonyára ehhez a dologhoz az én viselkedésem is hozzá járul, de hát ismerhet Mordana is, szeretek irányítani, még ha nem is őt, de másokat igen.*
-Remélem semmi komoly. Mit mondott a gyógyító?.*kezdek bele, miközben átölelem, és egy puszit is adok az ajkaira, természetesen a szavaim hangsúlyából tökéletesen kivehető a kíváncsiság is, hiszen érdekel mi lehet a baj, de amikor eltávolodunk, és hallom a következő szavakat, arcom komolyabbá válik. Bizony jól érzékeltem én hogy valami nincs itt rendben.*
-Rendben, de miért kellene húznod bármilyen dolgot is? Eddig is megbeszéltünk mindent..*nyúlok egy pillanatra a kezéhez aminek fején végig simítok, hangom pedig nem megrovó csupán csak érdeklődő. Kevés emberrel tudom ezt megütni, de Mordana bizony a kivételek közé tartozik, a nagyon kevés kivételek közé. A szavai azonban egyre jobban kezdenek "zavarni", mert hát ha így beszél bizonyára nem kis dologról lehet szó.*
-Te is hiányzol nekem, és tudom hogy keveset találkoztunk az elmúlt hónapban, de egy csomó időmet elnyelte a tanulás, és ez.....*mondom elhúzott szájjal a tanársegédi jelvényre mutatva, most kezdek el gondolkozni ratja, hogy vajon ez a nehezebb feladat vagy a Sentinelség..*
-Hát ahogy mindig, kezd el, és mond mi bánt..*kezdek bele, hiszen szeretném hallani mi az ami ennyire zavarhatja a másikat, de nem kezdek el agyalni ezen, hanem hagyom hogy ő mondja meg, a szavaira azonban már egy kisebb mosollyal felelek.*
-Persze.. Ha szeretnéd akár ott is maradhatnánk ma, aztán kicsit eltűnhetnénk, úgy se mostanában tartok órát, és az igazat megvallva ha tartanék se érdekelne, te fontosabb vagy.*fogom meg a kezét, és ha minden igaz el is indulunk a teleport szoba felé, gondolom oda akar menni, s bár igaz hopponálhatnánk, de talán ez még nem olyan biztonságos megoldás, mégis egy kontinensnyit kéne utaznunk.*
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 21

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Kedd Okt. 16 2012, 23:20

//NRT: Yvonne-Ashi 2012.10.16.//

*Az egyik ablakpárkányra támaszkodva bámulok kifelé a Holdra és a tengere. Azon gondolkozok, hogy ha a Hold sajt lenne mennyi egér tudná elfogyasztani. Elég pihent agyú gondolat, de jól elütöm az időt.*
~Talán egy mutáns gigantikus egérnek csak egy falat lenne...~*Elkezdek nevetni a képtelen gondolaton. Rálehelek az ablakra mely bepárásodik tőle.*
-Pont, pont veszőcske készen is van a fejecske, C fülei pontosan helyezkednek el rajta. Kicsi nyaka nagy a hassa csak egy farkat kell hozzá vágni... Na jó kész vagyok.*mondom ami most mind a két értelmében lehet érteni. Mivel a béna egeret is megrajzoltam és elég hülye is vagyok most. Vigyorogva nézek az alkotásomra majd jobb alsó sarokba biggyesztem a "by. Ashi"-t. Nem tudom ki fogja látni és ki nem, de nekem nagyon is tetszik. Szemeim lassan a holdról a tengere siklanak, ahol megállapodnak. Sóhajtok egyet, mellyel azt fejezem ki, hogy már messze van a nyár. *
-Viszlát szörf, üdv tél... na de ha tél van akkor lehet hógolyózni!*csillan fel a szemem, de nem nagyon boldogít az a tény, hogy hullámlovaglás helyet lehet hóval játszani. Ellökőm magam az ablaktól és egészen a falig hátrálok.*
~Unatkozok!~*gondolkozok és elkezdek forogni. Egypár másodperc után leállok mivel elég jól bekajáltam és kezd visszakívánkozni. Az ablakhoz sétálok és figyelem a tükör képemet. Az albínó macska láttán a pólómon elkezdek mosolyodni. Mivel egy fehér macska fej van a a fekete alapú pólómon melynek piros a szeme. A nadrágom csak egy egyszerű farmer és a lábamon a sportcipő van.*
Yvonne Ricci
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : Ártatlanul veszedelmes
Hozzászólások száma : 156
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Üzenet : Minden éremnek két oldala van...

Rangok
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Kedd Okt. 16 2012, 23:40

//NRT: Ashi-Yvonne 2012.10.16.//

*Valamiért nem megy az alvás, így amellett döntök, hogy sétálok kicsit, hátha attól elálmosodom. Nem veszek fel semmi extra öltözetet, szürke pizsamám van rajtam, a felsőrészén egy cica van, de ez nem látszik, mert rajtam van halványrózsaszín köntösöm. Lábamon rózsaszín mamusz, hajam kiengedve omlik a vállamra és a hátamra, smink nincs rajtam. Tincseim kicsit kócosak, de ezeket kezemmel lesimítom, miközben a folyosókat szelem. Nem tudom merre megyek, csak lépkedek, amerre lábam visz, így keveredek fel az első emeleti folyosóra, ahol egy ismerős arcra bukkanok, ki éppen a folyosó közepén pörög saját tengelye körül.*
- Szép estét Ashi! *köszönök oda neki, mikor már nincs nagy távolság köztünk, mert nem szeretnék kiabálni, ezen a késői órán nem akarok senkit se zavarni esetlegesen.*
- Hát te, mi járatban ilyenkor a folyosón? *kérdezem, de cseppet se vádlón, vagy kérdőre vonóan, nem vagyok én sentinel, csak érdeklődő a hangnemem, hisz egész normális lánynak tűnt a legutóbbi találkozásunkkor az inflatusos leányzó.*
- Tequila és Müzli jól vannak? *érdeklődöm, hisz még emlékszem aranyos kis állataira, kikkel szintén az istállóban találkoztam. Ahhoz a naphoz egy kellemetlen sérülés kötődik, de azóta azon túltettem magam, és bár túl sok említésre méltó dolog nem történt velem azóta, de ettől ez nem került a központi emlékeim közé. Amíg a válaszára várok, leülök az ablakba, mi nem túl kényelmes, és hideg is, szóval inkább felállok, de nem kerüli el a figyelmemet a rajz, mi kb egy óvodás művének tűnik, de mivel alá van írva Ashi által, ezért nem teszek gonoszkodó megjegyzéseket, az amúgy is távol áll tőlem.*
- Micsoda mestermű! Ennyire unatkoztál? *kérdezem mosolyogva, aztán észbe kapok, Ashi talán nem is kíváncsi a társaságomra.*
- Oh, milyen modortalan vagyok, elfelejtettem megkérdezni, zavarlak? Mert el is mehetek! *ajánlom fel gyorsan, hisz nem szeretnék senkinek a terhére lenni, de mivel nem sikerül fáradtnak lennem, örülnék a társaságnak.*

Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Szer. Okt. 17 2012, 21:48

*Az első emeleti ablakból bámulok kifelé, a holdra. A gondolataim elszabadulnak, ami Következményében egy elég dedós óriásmutáns egér szabadul az ablaküvegre, mely képes egy harapással felfalni a sajtholdat. Elrugaszkodok az ablaktól, majd a falig hátrálok. Ott sem tudok nyugton maradni, mert elkezdek körbe forogni. A forgást gyorsan befejezem, mivel elégé morog a gyomrom mely tele van. Ekkor köszön rám egy ismerős hangú lány. Felé nézek s mikor már nem forog elmosolyodva köszönök vissza.*
-Szép jó estét Yvonne!*üdvözölöm is az ismerős lányt, kivel a lovardában találkoztam. Nem lep meg a kérdés, amit feltesz, de mégis egy kicsit később reagálok.*
-Nem igen tudtam aludni, vagyis nem vagyok álmos. Valami elfoglaltságot keresek amiben elégé kifáradhatok. Ahogy látom, te meg aludni nem tudtál. Nincs hideg egy kicsit, így lazán öltözve?*utalok a laza öltözésére. Nem azt mondom, hogy jég hideg van, de azért meleg sincs. Épp olyan hőmérséklet van melyet egy póló elvisel. Elkerekednek a szemeim egy pillanatra mikor meghallom a kérdést.*
-Őőő...jól vannak éppen a szobába dekkolnak legalábbis, mikor fent voltam még ott voltak. Bár azóta lehet, hogy elmentek onnan és a kastélyban mászkálnak.*mesélem, nekik és közben el is gondolkozok, hol is lehetnek. Ha tippelnem kell akkor azt mondom, hogy a szobámban alszanak. Közben figyelem a leányt ki leül a párkányra, de gyorsan fel is áll onnan.*
-Hideg, ugye?*kérdezem együtt érző hangon. A megjegyzésére előveszem a rókamosolyomat, de egy kicsit el is pirulok. Odasétálok a lányhoz majd a egérre nézek. Elkezdek nevetni, de próbálom abba hagyni és komoly hangon elkezdeni beszélni.*
-Nem unatkoztam, hanem alkottam. Nem tudod értékelni a szépet. Amúgy meg egy óriás mutánsegér, mely képes megenni a Sajtholdat. Tudom beteges.* vakkarom meg a fülemet, de azért a Holdra mutatok. Felülök a párkányra, mely tényleg hideg, de nem szállok le még. Felhúzom az egyik lábamat is és a falnak dőlök. Így nézek a lányra. Kerekednek a szemeim, hogy elmenne.*
-Képes lennél itt, hagyni?!Na, de szépen állunk...*vágok megsértet arcot, de azért egy vigyor is megrejtőzik az álarc mögött. Eszembe jut egy jó ötlet.*
-Ha menni akarsz akkor megyek veled én is! Persze ha én nem zavarok.*vigyorgok rá és közben előveszem a pálcámat. Melyet csak az ujjaim között forgatok. Nem tudom mit fogok vele csinálni, de majd kiderül.*
-Na és mi történt veled?* érdeklődök, mivel rendes kedves lánynak ismertem meg, ki egy kicsit visszahozódó.*
-Hogy állasz a tanulással?*kérdem meg tőle mivel valószínűleg jobban áll mint én, de azért érdekel. Meglehet, hogy tud jó tanácsot adni nekem.*
Yvonne Ricci
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Pént. Okt. 19 2012, 22:48

*Nem igazán megy az elalvás, csak forgolódok ágyamban, így eldöntöm, hogy inkább sétálgatok kicsit, hátha elálmosodom közben. Kóválygok össze-vissza az iskola falain belül öltözetem nem épp szokványos, de nem hinném, hogy túl sok emberrel összefutok, így nyugodtan baktatok pizsamámban és köntösömben, és kissé kócos hajjal. Tényleg nem számítok arra, hogy találkozom valakivel, így lep meg, hogy az első emeleten, a folyosón Ashi-ba botlok. Ha ismeretlen lenne itt, valószínűleg csak mennék tovább, de ismerem a vörös hajú leányzót, és normálisnak is tűnt az első találkozásunknál, így köszöntöm egy kis mosollyal az arcomon. Fura lenne tőlem a teli vigyor, hiszen azért ennyire közvetlen nem vagyok, legalábbis azokkal nem, akiket nem ismerek még elég jól.*
- Kicsit hűvös van, de elviselhető, hosszú pizsi van rajtam, és a köntös is jó meleg, de köszönöm kérdésed. *válaszolok udvariasan, és küldök évfolyamtársam felé egy mosolyt. Ezek után a kisállatairól kérdezem, hisz tisztában vagyok vele, hogy van neki egy kutyusa és egy cicája. *
- Á értem, akkor eléggé szabadszelleműek, ha nem tévedek. *nyugtázom e szavakkal azt, amit mond, majd leülök a párkányra, de mint a jég, olyan, így fel is pattanok a következő másodpercben. Bólogatok, elég hideg volt, szóval nem azért álltam fel ilyen hirtelen, mert valami megszúrta a hátsómat, bár kétségkívül ez az opció is benne volt a pakliban. Na de szerencsére nem sérültem meg, és léphetünk is tovább témán, és egyenesen az ablakra rajzolt alkotását hozom szóba.*
- Wow. Neked aztán van képzelőerőd. *Kerekednek ki egy kissé a szemeim. Hát, azt nyugtázhatom magamban, hogy Ashi egy elég furcsa lány, de én se vagyok teljesen normális. Egyébként én is álmodozó, gazdag képzelőerejű lány vagyok, de ilyen nem biztos, hogy eszembe jutott volna.*
- Nem, csak gondoltam leszek annyira tapintatos, hogy megkérdezem, de akkor vedd úgy, hogy meg se szólaltam! *mondom, és először azt hiszem, tényleg megsértődött, de aztán látom ám, hogy erről nincs szó szerencsére, így megkönnyebbülten fújom ki a levegőt.*
- Nincs igazából konkrét úticélom, csak mászkálok, és várok arra, hogy az Álommanó altató porját rám szórja. Szóval nem zavarsz, de felőlem itt is maradhatunk, de akár sétálhatunk is valamerre. Ashi döntésétől függően elindulunk valamerre, vagy itt maradunk, de válaszolok az általa feltett kérdésre.*
- Semmi különös nem történt velem, élem az életemet nap nap után. A tanulás? Remekül megy, gyakorlok sokat, elég maximalista vagyok, szóval a legjobb szint alá nem igazán adom. *Nem vagyok figyelmetlen, szóval visszadobom neki a labdát.*
- És te? Veled volt valami érdekes mostanában? Tanulás hogy megy? *kérdezem, miközben a köntösömnek a kötőjével kezdek el játszani, birizgálom kicsit. Beszélgetések alkalmával még mindig kicsit nehézkesen állok ahhoz a dologhoz, hogy kérdezzek valamit a másiktól, vagy feldobjak valamilyen témát, így most igen csak töröm a fejemet, hogy mit is lehetne felhozni, hogy elkerüljük a kínos csöndet, ami hát... kínos, mondjuk ki.*
- Öhm... mi a kedvenc helyed az iskolában? *teszem fel a talán kicsit idióta kérdést, de most ez jutott eszembe, szóval ezt érdeklődtem meg.*
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Szomb. Okt. 20 2012, 23:34

-Hát elégé szabadok az már tény mit ki is használnak hébe-hóba...*helyeslek a megállapítására. Közben a falhoz hátrálok és onnan figyelem a lány mozdulatait. Kicsit mosolygok mikor felpattan, de nem olyan kigúnyolom mosollyal hanem olyannal, „hogy ezt én megmondtam voltan” vagy „velem is történt már ilyen”. Mikor meglátja a remekművemet, mi talán egy ötéves rajzával vetekszik, fel is teszi a remek kérdést, hogy miért rajzoltam. Bár lehet, hogy nem kíváncsi én mégis elmondom az mutánsóriásegér elméletemet. *
-Áh és még nem hallottad az egész storyt sem az óriás polip versus Szaturnusz elméletemet.*nevetek, mivel nincs még ilyen elméletem, de ami múlik nem késik! Még fiatal az est és nem vagyok álmos vagyis itt még lesznek pihent agyú gondolatok. Kicsit sajnálom Yvonnet ha velem marad az est további óráiban, bár az is lehet, hogy ő is fog valami hasonlót produkálni.*
-Biztos volt már veled is olyan hogy unalmadban azon kezdtél elgondolkozni, hogy ha a hol sajt lenne menni egér kellene, hogy elpusztítsa. Vagy tévedek és te ennél komolyabb vagy. Esetleg máson szoktál elmerengeni? Áh... bocsánat tudom, hogy semmi közöm sincs, hozzá csak ilyenkor este túlságosan is túl vagyok pörögve. Ezer bocsánat emiatt.*nézek rá bocsánat kérően. Egy pillanatra leköt a hold sugarai melyek bemásznak az ablakon, s így adnak egy kis fényt. Ez a pillant épp elég ahhoz, hogy Yvonne kijelentse azt ha kell el megy. A szemem elkerekedik a döbbenettől és majd' le is esek az abrak párkányról, hova időközben ültem fel. Elkezdem neki magyarázni, hogy nem zavar, de ha menni akkor akkor én szívesen vele tartok persze ha nem zavarok. Nem mond erre a lehetőségre semmit csak azt, hogy nem tud hová menni. A másik felén meg csak egy halvány mosoly jelenik meg az arcomon.*
-Hidd el ha zavarsz akkor elküldelek. Szóval tőlem nem kell az ilyet megkérdezni. Bár kedves volt tőled hogy aggódsz miattam, hogy túl sok ember vesz körül, de emiatt nem kell félned.*fezem be a kis szónoklatomat. Közben az ujjaim között a pálcámmal mazsorettek. Egész jól megy, de nem a legjobban. Nem csak ujjaimat tornásztatom hanem az agyamat, mivel azon jártatom, hogy mit is csinálhatnánk. Pont akkor áll meg a bot az ujjaim közt mikor meg tudom markolni a nyerő gondolatomat. Rávigyorgok, de rögvest nem támadom le.*
-Nincs kedved a tornyok felé haladni hallottam egy jó kis szobát a déli toronyban, bár mehetünk a te tornyod felé is a játszóterembe. Amelyik szimpatikusabb oda menünk vagy valami más ötlet inkább maradnál itt?*kérdezem meg csak az udvariasság kedvéért Ha igen az egyikbe bele egyez akkor máris leugrok a párkányról és egy búcsú „csókleheletet” küldök a mutánsom felé. Közben nem akarok tapintatlan lenni és fel teszek egykét kérdést. Bár őszintén megvallva érdekkel mi van ezzel az olasz lánnyal. A válaszait végig hallgatom figyelmesen, de inkább csak a tanulást fejti ki jobban, hogy ő a 120%-ot várja el magától. Sóhajtok egyet, mikor vissza kérdez, hogy velem mi van. Kicsit belepirulva kezdem elmondani a mondókámat.*
-Én a tanulással gyenge közebesen állok mivel nem tudom rávenni, hogy többet tanuljak. Vagyis van egy célom, de ha így haladok akkor soha sem érem el. Ami nagyon nem jó. Hát velem nem történt semmi különös, vagyis az történt, de nem érdemel túl sok szót.*zárom is le és be kell látnom, hogy vagy tanulok rendesen vagy nem megbukok. Ha megbukok az plusz egy évet jelent mi nem túl sokat használ a tesómnak. A gondolatomba merülve sétálok előre vagy ülők a párkányon attól függ mit válaszol a Yvonnet az ötletemre, mindenesetre megijeszt a következő kérdésére. Felkapom a fejemet és a lányra nézek. Két másodpercbe beletelik meddig felfogom a kérdést.*
-Mi a kedvenc helyem a kastélyban? Hm.. sok van de a legjobban a Fellegtoronyban lévő ilyen kacat szobát szeretem. Mivel ott olyan jókat lehet aludni. Aztán az uszodát, konyhát stb. Sok van és neked mi a kedvenc helyed?*adom is vissza a kérdést. A válaszát meghallgatva esetleg felelve rá felteszek neki egy másik kérdést is.*
-Na és neked mi a kedven órád és milyen társat szeretnél magadnak első végén?*teszem is fel a két kérdést mely nem nagyon illenek össze, de én én jól tudok a kérdések közt ugrálni meg témák között is.*
Yvonne Ricci
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Vas. Okt. 21 2012, 21:41

//NRT Ashi-Yvonne 2012.10.16.//

*Éjszakai bóklászásom alkalmával futok össze Ashival, kivel ha már így hozta a sors, beszélgetni kezdünk. Kicsit pihent agyú a leányzó, nem tudom, hogy ez a napszaknak köszönhető, avagy mindig ilyen, nem ismerem még annyira, sőt igazából kb semennyire, csadk néhány információt tudok csak róla.*
- Hűha, talán jobb is, ha nem hallom. *mosolyodok el, és komolyan megfordul a fejemben, hogy ez a lány teljesen százas-e, mert hogy őszinte legyek, számomra most nem igazán tűnik annak. Régen én is megkaptam, hogy bolond vagyok, hát akkor Ashira mit mondtak volna? Na de nekem nem érdekem mást kibeszélni, még ha csak saját magamban teszem csak ezt meg, és beskatulyázni se szoktam az embert, így ahogy illik, normálisan viselkedek vele, és nem kissé hibbantnak nézni, de a következő kérdése után ez egy kicsit nehéz ügy.**
- Hát őő izééé, őszintén bevallom, nem gondolkodtam még ezen. *vakarom meg a fejem, és kissé kínosan érzem magam, de remélhetőleg ez neki nem tűnik fel, és eléggé el van foglalva az egerével és a sajtból készült holddal.*
- Öhm én szoktam álmodozni, de inkább könyvolvasás közben, beleképzelem magam a főhősnő szerepébe. *mondom, hogy azért legyen felelet a kérdésére, és ezzel nem hazudok, tényleg ezt szoktam, de ez szerintem sok emberrel így van, aki szeret olvasni, bár amilyen emberek vannak a mai világban, ezt is gázosnak tartják. Megrázom a fejem, nem baj, a pörög, csinálja csak, ha jól esik neki, ki vagyok én, hogy megakadályozzam ebben? Túllépünk azon a témán, hogy nem zavarom, így akkor még egy ideig együtt töltjük az időt, kíváncsi vagyok, mi fog ebből alakulni, milyen képtelenségek hagyják el Ashi száját, de nem, nem gondolhatok ilyeneket, nem szabad, csúnya dolog, így félreteszek minden gondolatot, és keresztbe teszem a karjaimat a mellkasom előtt.*
- Öhm a játékterem a déli főtoronyban van, ha jól tudom, és nem a keletiben. *javítom ki Ashit, hisz nem tudok olyan információról, hogy a játékterem tornyot váltott volna, így az szinte egészen biztosan a déli főtoronyban van. Most így hirtelen nem tudnám megmondani, hogy az Exosok tornyában milyen helyiségek vannak a klubhelyiségen kívül, így maradjon az első opció.*
- Mehetünk a délibe felőlem. *választok, majd ha úgy van, akkor el is indulunk, miközben a tanulásról esik kicsit szó, miben én maximalista vagyok, mindig igyekszem mindenből kihozni a legtöbbet, de ahogy hallom, évfolyamtársam nem igazán így van ezzel.*
- Hát, szerintem ha érdekel a jövőd, és nem szeretnél örökre elsős maradni, akkor ajánlott, hogy tanulj jobban, és ne rekedj meg ezen a szinten. Persze ezt ne úgy vedd, mint okítást, vagy fejmosást, csak mint egy tanácsot. *teszem hozzá, hisz nem szoktam én kioktatni másokat arról, mit csináljanak, mit ne. Na de túllépünk ezen, és arról érdeklődöm, hogy mi évfolyamtársam kedvenc helye az iskolában, és a válaszával ismét meg tud lepni.*
- Azt hittem, más indokot fogsz mondani... Miért ott alszol? Miért nem jó a hálódban? *kérdezem kissé értetlenül, és most már akaratlanul is elkönyvelem magamban, hogy Ashi kissé őrült, vagy csak hóbortos, ezt még teljesen tisztába kell rakni.*
- Én a Belső kertet kedvelem a legjobban, szeretek oda kiülni tanulni, vagy olvasni, esetleg rajzolgatni. Jó hely kikapcsolódni. *válaszolok, és nem kell gondolkoznom a következő kérdésen, mert Ashi feltesz még egyet.*
- A kedvencem a Toxikológia, de igazából mindegyiket kedvelem. Talán a Halotti mágia az, ami nem épp egy szívemhez közel álló, de természetesen ezt is ugyanúgy megtanulom. Őőő a famulusra gondolsz nem? Gondolkodtam már, de még nem körvonalazódott teljesen, hogy mit szeretnék, így erre a kérdésre nem tudok válaszolni. Na és te hogy vagy vele? *dobom vissza a kérdést. Nem igazán szoktam ennyit beszélni, kicsit fura is, de hát most a helyzet így kívánja, és igazál nem mondom, hogy ellenemre van.*
- Vannak itt olyan emberek, akikkel nem vagy épp a legjobb viszonyban? Már ha nem túl személyes a kérdés... *fordulok felé barna szemeimmel, miközben kezeimet a köntösöm zsebébe téve lépkedek.*

Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Pént. Jan. 04 2013, 22:35

*Kicsit furcsa még nekem ez az egyetemi élet, na meg ez a cipekedés is. Bár már átpakolásztam mindent a szakházamba, azért néhány apróság itt maradt, tehát jelen pillanatban egy oldaltáskával a vállamon haladok végig a hosszú folyosón, hogy a nálam lévő apróságok is a helyükre kerüljenek és ezennel teljesen kipakoltam mindent a déli toronyból, ami hozzám tartozott. Még mindig nehéz elhinnem, hogy idáig jutottam. Amikor ide kerültem, emlékszem, még egyáltalán nem értettem a mágiához, hiszen sárvérűségem miatt idegen volt a számomra, de most már egyetemista vagyok, letettem valamit az asztalra és ez büszkeséggel tölt el, nem csak engem, hanem ezt a nagyszájú famulust is itt mellettem, ki már jókedvűen sürgölődik-forgolódik lábaim körül, de már oly régóta velem van, hogy véletlenül se lépek rá.*
- Gyere már, így soha nem érünk oda, pedig a kandalló előtti fotel csak rám vár. *magyarázza is nekem nagy serényen, én pedig mosolyogva csóválom meg a fejem, miközben szép kékségeimmel lefelé tekintek rá.*
- Vajon ki másra várna, ha csak ketten vagyunk az egész szakházban? *teszem fel a költői kérdést, mire csak két lábra áll, felemeli mancsait, de aztán már fut is tovább, nem törődve semmivel és senkivel, de azért ütközni nem fog, hiába is hiperaktív, oda tud figyelni a dolgaira. Egyébként ha valaki rám néz, csak fekete ruhákat láthat rajtam, csizmát, hosszú nadrágot, pulóvert, derékig érő szövetkabátot és semmi mást. Sálra most nincs szükségem, egyébként is finni vagyok, bírom a hideget és hosszú, fekete tincseim is megvédenek a fagy elől. Arcom hófehér, mint mindig és csak szemeimet húztam ki egy kis sminkkel, más nem szükséges, nem szoktam feltűnést kelteni. Igazából, eléggé egyedül vagyok, mert bár régen voltak barátaim, mostanra mindenki a saját dolgaival törődik. Talán... talán ezért kötődtem annyira Alexihez is, ő legalább foglalkozott velem, de az a vonat elment már és nem valószínű, hogy visszatér hozzám.*
Sean Derly
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 195
Csatlakozás : 2010. Sep. 22.
Kor : 25
Üzenet : "Életünk valódi rendezője a véletlen - és ez a rendező csupa kegyetlenség, könyörület és elbűvölő kedvesség."

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Pént. Jan. 04 2013, 22:49

* Nem Lycoris az egyetlen aki ezen a folyosón sétálgat famulusával, én is így teszek ezekben a késői órákban mivel valahogy sem famulusom sem pedig én nem tudunk nyugton maradni bár ez nem igazán látszik rajtunk. Lépteinket egymáshoz igazítva haladunk komótos tempóban, aki megpillant minket maximum csak azt vonhatja le, hogy régóta megvagyunk már egymásnak és ez így is van. Öltözetem egyszerű, fekete farmert és inget viselek, a felső gombok szabadon mivel így a kényelmes és semmi egyéb egy cipőn kívül. Egy nyaklánc és egy karkötő, pálcám pedig övemhez erősítve mint mindig. Úgy tűnhetek, hogy Senti vagyok de ez nincs így, csupán szeretek a folyosókon mászkálni s talán a bajt is keresem magam és famulusom számára ki ezúttal szemfülesebb mint én, beleszimatol a levegőbe halk morgó hangot hallatva majd már neki is iramodik nagy testének a kiszemelt vadászgörény irányába. Én csak akkor kapcsolok mikor már meglátom a futkározó állatot, nem egy tipikus háziállat de az is lehet, mégis úgy gondolom, hogy ez egy famulus lehet.*
- Hé! Ne vegyél minden mocskot a szádba!* kiáltok utána de halálra nem izgulom magam miatta, az ő dolga és a másiké csupán figyelemmel kísérem az eseményeket miközben szépen, lassan haladok előre.*
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Pént. Jan. 04 2013, 22:57

*A lépcső közeledik vagyis inkább mi hozzá, de Vignar továbbra is ide-oda futkos, élvezve a szabadságot, mint mindig, de amikor mondom neki, hogy nélkülem is bármit tehet ám, akkor egyértelműen duzzog, hogy ő velem akar maradni. Na de kis idővel később egy srác is megjelenik a folyosón, illetve még egy tigris is, én pedig meglepetten állok meg, amikor azt figyelem, hogy a tigris bizony kergetni óhajtja az én drágámat.*
- Hé, hívd már vissza a famulusod, még bántja az én drágámat. *szólok is oda a fiúnak, ki már azon kaphatja magát, hogy valami felmászik a lábán, fel az ingén, egészen a válláig, így egyik mancsával szépen mutogatni is kezd Seannak.*
- Miféle mocskot? Na gyere csak ki a hóra és küzdj meg velem férfihez méltóan. Adok én majd neked és ennek a szőrpamacsnak is ott. *fújtat is a csöppség, majd szépen fenekét mutatja a tigrisnek, én pedig csak felsóhajtok, miközben oda is sétálok az ismerős fiú elé. Láttam már, de csak órákon, máskor biztosan nem, így nyúlok is a vadászgörény után, hogy kezembe kerüljön.*
- Engedj el Lycoris, megbosszulom én ezt... *kezdi, de kis kezem már szájára is tapad, majd végül szépen szemeibe is nézek.*
- Inkább hallgass el, mielőtt még vacsora leszel. Úgy tűnik, hogy a nagymacskák szeretnek téged. *mosolyodom is el, majd letekintek a tigris irányába is.* - Bocsi, de ő nem kaja, mást kell keresned. *ez után pedig a fiúra tekintek. Hát, mit is mondhatnék neki? Nem ismerem, nem is tűnik túl szociálisnak, szóval.*
- Öhm, bocs, kicsit neveletlen, de nem kell magadra venni, amit mondott. *kezem még mindig famulusom száján van, ki kis mancsaival igyekszik kiszabadulni, de erre nincs sok esélye, szorosan tartom, már jól tudom, hogy kell ilyenkor bánni vele. Félő, hogyha nem fognám, akkor tényleg az a tigris megenné és abból bizony balhé lenne.*
Sean Derly
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Üzenet : "Életünk valódi rendezője a véletlen - és ez a rendező csupa kegyetlenség, könyörület és elbűvölő kedvesség."

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Pént. Jan. 04 2013, 23:20

* Teljes nyugalomban sétálunk az első emeleti folyosón mikor is Tiger szagot fog és nekiiramodik. Elsőre még nem igen látom mi vagy ki keltette fel az érdeklődését de aztán megpillantom a vígan futkározó vadászgörényt. Igazából nem érdekel ki fia-borja de itt házon belül - meg azért kint is - nagy az esélye annak, hogy ez egy famulus s bár fizikailag nem sokra menne a tigrissel, ki tudja milyen képességekkel áldották meg így inkább óvva intem a magam módján. Szemből egy ismerősebb leányzó is hozzászól a dologhoz így magára vonja figyelmem, de láthatóan nem igazán izgat mit mond.*
- Maximum csak megkóstolja, aztán rájön, hogy igazam volt.* sétálok tovább, de még így sem hagyjuk el egymást mi meg se történhetne mivel az az aprócska állat felmászik rajtam és a vállamon állapodik meg, hogy az arcomba feleselhessen.*
- Idegesítő egy teremtmény vagy... jobb ha lemászol rólam szépen vissza a helyedre, különben nyekkenni fogsz. Lesz ki örüljön neki...* pillantok itt a tigrisre ki teljesen nyugodtan telepszik le ülésbe a lábamhoz abban a reményben jól tudom, hogy lehajítom neki ezt a kis falatkát. A felmentő sereg a lány személyében megérkezik s megpróbálja eltávolítani famulusát ki mondhatni foggal körömmel ragaszkodik a férfihoz méltó párbajhoz mire csak felnevetek. A gazdi jóval neveltebb, kedvesebb és ésszerűen látja át a helyzetet mi öröm számomra, legalább az egyikük legyen normális.*
- Azt látom...megnevelhetnéd kicsit, ráférne. Gondolom új ez még neked, de majd belejössz.* az én tigrisem amint a lány leinti nyugton is marad, tehát tovább ül a lábam mellett de néha még a görény felé tekint, de ez teljesen természetes, húsevő állatról van szó. Arra már nem reagálok, hogy magamra veszem e a dolgot avagy sem hisz eszemben sincs, nem olyan fából faragtak.*
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Pént. Jan. 04 2013, 23:39

*Vignar már kezdi megszokni, hogy mindig valaki rá vadászik, ahogy én is, bár kissé már unom, hogy meg kell védenem a hátsóját. A lényeg az, hogy ismét közbeszólok, méghozzá a gazdinál, kit láthatóan nem hat meg szavam, sőt, még egy kis megjegyzést is tesz, mire szúrós szemeimmel találhatja szembe magát.*
- Szerintem te se örülnél neki, hogyha megfosztanálak egy testrészedtől. *morgom oda, mert azért ennyire nem kéne semminek néznie egy famulust. Hogyha ő is úgy kötődik a tigriséhez, ahogy én Vignarhoz, akkor tudhatja, hogy miért is reagálok így. Na de a kis szőrpamacs már fel is mászik Sean lábán, egészen a válláig, hogy ott magyarázzon neki, nem hatva meg, hogy mit felel neki a fiú.*
- Méghogy én nyekkenni? Még csak az kéne... *és már harapna is bele Sean fülébe, ha nem lépnék időben közbe, így szépen le is vadászom a fiú válláról az én drágámat, tényleg nem hiányzik, hogy kihúzza a gyufát, majd le is csillapítom a tigrist, akit mintha nem zavarna úgy a dolog, mint anno Belialt, hogy nem lakhat jól ma este.*
- Új? Már hogy lenne új, hogyha most kezdem az egyetemet? *teszem fel a nagy kérdést, majd végül Vignart a vállamra helyezem, aki tovább dünnyög halkan, szinte magában, de én már megtanultam kizárni, hogyha úgy hozza a sors.*
- Elég jól kijövünk, de mivel lirhil természete van, ezért ilyen... Ha jól sejtem, akkor te is egyetemista vagy, nem? *ezek szerint ő nem emlékszik rám az órákról, nekem azért megmaradt, de hát így jártam, eddig is tudtam, hogy nem vagyok valami feltűnő egyéniség, de azért ennyit gondoltam, hogy észrevesznek. Mindegy is, nem kéne foglalkoznom vele. *
- Éppen az egyetemi körletbe tartottunk, tudod, átköltöztettek minket... neked hogy tetszik? *nem tudom, hogy járt-e már arra, ezért is kérdezek rá nála, na meg, valamit szeretnék még mondani, mielőtt azonnal tovább megyek. De ha úgy érzem, hogy nagyon zavarom, akkor nem fogok erőlködni, nem szokásom senkire se ráerőltetni magam.*
Sean Derly
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Szomb. Jan. 05 2013, 00:05

* A lány szavai elevenbe találnak így megcsillanó szemekkel döntöm kissé oldalra a fejem.*
- Hát... megpróbálhatod.* természetesen nem hagynám, hogy ez megtörténjen de ha nagyon szeretne próbára tenni engem vagy önmagát akkor állok elébe. A kis vakarcs viszont a tettlegességig is folyamodna, magam sem értem miért de leállok vitatkozni vele, miért is ne? Ha már tud beszélni...*
- Valószínűleg nem kéne...* de hát ez engem nem érdekelne, na de semmi komolyabb nem történik mivel a lány a megmentésére igyekszik így én csak leporolom a vállam mintha ott maradt volna utána valami. Tiger nyugton marad mit el is várok tőle, bár ha annyira szeretné megcsócsálni a kis négylábút valószínűleg engedném, persze így már semmiképp, hogy a lány kezében van, ő is belátja, hogy odáig nem kéne merészkedni, hogy kikapja a kezéből. Mivel jóformán senkit sem ismerek s ritkán futok össze órán kívül az emberekkel így valószínűleg azért nem rémlik nekem a lány, főleg így, hogy úgy hiszem másodikos.*
- Valóban?* fürkésző jég kék tekintetem arán pihen, talán rémlik egy két óráról de erre nem mernék megesküdni, persze nem azért mert átlagos lenne hisz szép szemei vannak, de ő azt nem tudja, hogy én nem ez alapján azonosítom be az embereket.* - Ez esetben tévedtem.* vallom be, nem túlságosan megerőltetve magam majd pedig végighallgatom a magyarázatot mi mindenre választ ad.*
- Nem árt ezeknek egy kemény kéz... bár tény és való menthetetlennek ezek a fajták.* az, hogy egyetemista vagyok az kényesebb téma, de nincs miért eltitkolnom, pár nap múlva úgy is kiderül kik jutott át s kik nem.*
- Úgy kellett volna történnie ahogy sejted. De nem, maradtam harmadikos. Milyen szakot vettél fel?* nem szeretném túlrágni ezt a témát mivel kifejezetten töri egoizmusom az, hogy kifogott rajtam a harmadik év, pedig azt hittem év közben, hogy minden jól megy. Nem gond, nekifutok másodjára is csak nem szeretek erről beszélni.*
- Kívülről láttam csak... gondolom tudd, hogy nem tudok bemenni. Jól el lettetek szeparálva, ebből a szempontból tetszik. Csak a nagyok.* mosolyodok el kissé, sehol egy kotnyeles, kíváncsiskodó elsős, nincs tömeg és hangzavar szóval sok szempontból jobb lehet ott.* - Majd jövőre körbenézek vagy besurranok.* vonom meg vállam bár okosabb lett volna ezt nem egy egyetemistával megbeszélni na de sebaj.*
- Amúgy Sean vagyok... gondolom nem félsz a sötétben de ha nincs ellene kifogásod elkísérnénk a kastélyig, úgy is nemrég jöttünk le sétálni.* persze ha nem zavarom, a bálon nem sikerült új ismeretséget kötni teljes mértékben, talán most. Most vagy soha.*
- Nyugton fog maradni... ha azt mondom nem az úgy is lesz.* helyezem kezem famulusom fejére mit aztán kissé meg is paskolok ahogy tenyerembe bújtatja fejét. Neki is jól esik olykor a törődés mit igyekszem megadni neki, de ezt még magamnak is gyakorolni kell.*
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Szomb. Jan. 05 2013, 00:21

*Nem szoktam én fenyegetőzni, tényleg, távol álljon tőlem, hogy bárkit is bántsak, de ha úgy alakul, képes vagyok rá. Elég sok mindenre megtanítottak már itt minket, így képes vagyok arra, amit kell, nem véletlenül választottam a rontásidéző szakot, tényleg ez való hozzám és ezt most már gyakorolhatom is.*
- Inkább nem szeretném, nem szeretek senkit se bántani. *rázom is meg a fejem, jobb, hogyha ezt még most tisztázzuk. Nem vagyok rossz ember, sem erőszakos, de erre majd szerintem a másik is rá fog jönni idővel. Ahogy nézem, szívesen vitázik az én kis drágámmal, de inkább félbeszakítom őket, így vonom magamhoz Vignart, majd kezdek is el beszélgetni a fiúval. Nem igazán tudom, mit kellene neki mondanom, de jó lenne egy kicsit valakivel társalogni, így tudatom vele, hogy egyetemista volnék, bár még nem kezdődött el a tanítás.*
- Ühüm, miért ennyire meglepő? *talán sokkal fiatalabbnak tűnnék? Viszont ha már erről van szó, én is kérdezek tőle, mivel úgy emlékszem, hogy évfolyamtársak voltunk, de ezek szerint tényleg csak voltunk, mivel ez a srác most fogja megismételni a harmadikat.*
- Nem volt egyszerű év, az biztos, de idén majd biztos sikerülni fog. *arcomon egy kedves, bíztató mosoly is megjelenik, majd a szakos kérdést hallva hamar rá is vágom a választ.* - A Rontásidéző szakot választottam, ez illik hozzám a legjobban. *nem vagyok egy harcias jellem, rám a visszafogottság a jellemző és tényleg jobb lesz nekem majd a jövőben is a háttérből mozgatni a szálakat. Nem tudom, hogy ehhez mit szól majd a másik, de úgyis hamarosan ki fog derülni. Az egyetemi körlet is szóba jön, ahova jelenleg tartok, de a megjegyzésére én most már csak pislogni tudok.*
- Szerintem bejöhetsz, csak egyetemistával, én úgy tudom, hogy ez a szabály. Egyébként nem is tudom, hogy mennyire jó ez az elkülönülés, az egész szakházban csak én vagyok. *sóhajtok is fel kissé, mintha nem lennék így is eléggé magányos.*
- Dehogy csak te, itt vagyok neked én is! *szólal is meg a kis rosszaság az ölemben, mire hirtelen tekintek le rá, megcirógatva édes buksiját is.*
- Persze, te itt vagy. *mosolyodom is el lágyan, majd ez után hangzik el a bemutatkozás is, amiről valóban megfeledkeztünk.*
- Én Lycoris vagyok, a Cruorisból. *a sötéttől viszont félek, de ezt neki nem kell tudnia, talán tényleg nem gond, hogy elkísér... * - Ha szeretnél, jöhetsz, biztosan tetszeni fog, nagyon szépek az épületek és az udvari rész is. *mesélek is egy picit, miközben ha minden igaz, meg is indulunk lefelé, én pedig csak biccentek a tigrist hallva. Reméltem is, hogy nem lesz gond.*
- Téged egyébként melyik szak érdekelne? *fordítom is felé a fejem, mivel egyáltalán nem ismerem, semmit se tudok róla és talán így némileg segítene rájönnöm, hogy mi is a helyzet vele.*

//fagyunk//
Sean Derly
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Szomb. Jan. 05 2013, 11:13

// NRT: Lycoris és Sean 2013.01.04. //

* Bánatomra vagy sem a lány nem veszi fel az elé dobott kesztyűt, bár szavai kissé egoisták mivel biztos abban,hogy kárt tudna tenni bennem, na de ez most nem fog kiderülni mivel famulusával váltok pár érdekes szót, ki mindenképpen megakarja bosszulni a rá tett megjegyzésem. Szerencsére a gazdi eltávolítja rólam így egy mozdulat után beszélgetni kezdünk mit nem bánok, nem ártana kicsit megerőltetnem magam és szocializálódni de rögtön vétek mivel ő ismer engem én viszont nem emlékszem rá, mi kellemetlen szituációt hozna ha foglalkoznék ilyesmivel.*
- Nem tudom... első benyomásra úgy tűnt nekem. Hozzátettem a kezelhetetlen famulusodat így arra a megállapításra jutottam, hogy nem vagytok régóta együtt, ergo másodikos vagy.* de hamar kiderül, hogy rossz következtetést vontam le így biztosan nem fogunk találkozni az egyetemistáknak fenntartott kastély egyikében sem, de erről nem akarok hosszasan beszélni ezért vissza is kérdezek, hogy ő milyen szakot vett fel, bár kedves tőle, hogy biztat de épp ezt akarom elkerülni, így csak bólintok.*
- Aha... szóval te inkább a háttérből szereted irányítani a dolgokat.* nyugtázom hisz az a szak nem igazán a csatározásra, harcra való, sokkal inkább a csendesebb, sunyis alakoknak való.* - Majd gondolok rád ha valami rontás ér, bár még nem szolgáltam rá arra, hogy ily módon megleckéztess.* persze ahhoz több minden kéne akár rólam s tőlem is de innentől kezdve figyelni fogok, semmi kedvem zombiként közlekedni vagy szunyálni napokig. Szóba kerül új lakhelyük hova nem mehetek be, tisztába vagyok a szabályokkal így hát aprót bólintva szólalok meg.*
- Tudom. Mondom úgy akkor, hogy egy olyan egyetemista sincs kivel pár szónál többet váltottam volna.* remélem érti, hogy senkivel sem vagyok úgy, hogy behívna oda, az meg elképzelhetetlen számomra, hogy én kérjek meg valakit, ugyan minek? Nem vagyok még oda való tehát marad a sziget többi része.*
- Ezek szerint nem sokan vették fel... ennek is megvan az előnye hidd el.* magam részéről biztosan nem sajnálnám, kifejezetten kedvemre való lenne az egyedüllét de tisztában vagyok vele, hogy nem vagyunk egyformák s közben a famulus is ismét hangot ad magáról, úgy tűnik teljes figyelemmel követi a beszélgetést. Talán nem ártana megtudom a lány nevét így hát röviden bemutatkozom arra célozva, hogy én az övét szeretném tudni, az idő gyerek még számomra tehát felvetem az ötletet, hogy elkísérnénk őket az Árny hágóig mivel mi egy ideig biztos kint leszünk, mire a válasz sem marad el mi pozitív, ami jó.*
- Kedves vagy, de az idegen kalauzolást halasszuk el másnapra, beletelik egy időbe mire oda érünk.* nekünk még vissza is kell jönni, zsupszkulcs pedig most nincs nálam, hoppanálni pedig meglepőmódon nem tudok, nem mintha félnék, hisz erről szó sincs, de nem szeretném ott tölteni az éjszakát. Mivel a célunk körvonalazódott így hát bizonyára el is hagyjuk a Mysteriot de ez alatt sem néma csendben baktatunk egymás mellett, persze a lánynak hála.*
- Ebből a szempontból szerencsés, hogy nem most kellett választanom. A Nekromata-,Kémképző-, Destrukciós és a Csatamágus szakirány is megmozgatja a fantáziám. Ezekből fogok választani ha eljön az idő.* valószínűleg ha most kellett volna választanom akkor az elsőt vettem volna fel, de idő közben jobban tájékozódtam a többi szakirányról így kibővült a repertoál.*
- Gondolom nem meglepő ha azt mondom Infaltutos vagyok. Maradok a szakomnál.* nem véletlenül vagyok ott ahol mivel ez érdekel a legjobban. Időközben ha leérünk az aulába az ajtót is célba vesszük, a hűs éjszakai levegő egyből megrándítja izmaim így előveszem pálcám és magamra irányítva elmotyogom az Aestus varázsigét mivel csak egy ing van rajtam.*
- Elkerülhetetlen, hogy ne az erdőn át menjünk... bár egy ideig Mystralon is mehetünk ami körülbelül fikarcnyit sem ér.* megfontolt vagyok ez nem is vitás de szavaimból talán a másik mit sem ért így hát rápillantok kissé kemény vonásokkal.* - Remélem te nem pusziztál le a vérszopókkal. Valahogy nem nézem ki belőled...* szemeim az övéiben vernek gyökeret de ha megkapom a választ akkor bizony útnak is eredünk, átcsónakázunk a szigetre s onnantól kezdve pedig Lycorison múlik, hogy merre tovább...*

Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 23

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Hétf. Márc. 25 2013, 13:06

//NRT: Viki és Ginger – 2013.03.25.//

*Őszintén szólva kissé tanácstalanok vagyunk Lexivel, hogy mivel töltsük el ezt a mai napot, de abban reménykedem, hogy továbbra is feltaláljuk majd magunkat, ahogy eddig is. Határozott léptekkel hagyjuk tehát magunk mögött a Cruoris ház klubhelyiségét és sétálunk végig az Árnyak folyosóján, hogy ez után a déli torony is csak a múlté legyen kis időre. Egyébként az összhatás, hogyha valaki ránk néz, szerintem eléggé gyönyörű, ugyanis nem vagyok egy csúnya lány hosszú, vörös hajtincseimmel, zöld szemeim körüli kellemes sminkkel és csinos ruhámmal, mely most egy fekete csizmából, sötétkék színű nadrágból és egy sötétlila színű pulóverből áll. Ékszer nincs nálam, csak a derekamnál pihen pálcám, de ez így tökéletesen elegendő. Mellettem pedig természetesen Lexi lépked, a gyönyörű és egyben elég nagy méretű hiúz, aki minden egyes megmozdulásával tiszteletet sugároz és úgy figyel, mintha bármelyik pillanatban meg kellene védenie. Egy kicsit se bánom, hogy mertix jellemmel ruháztam fel, úgy érzem, hogy így egészítjük ki igazán egymást. Ahogy elhagyjuk tehát szeretett tornyunkat, lassan lefelé kezdünk el bandukolni, így jutunk le az első emeletre, ahol a fáklyák is meggyulladnak jöttünkre, Lexi füle pedig megremeg, ahogy a hisztérikus női hangot meghallja.*
- Atya világ, ez a nő sose marad csendben? *forgatom is meg szemeimet, miközben oda is érünk a fúria festménye elé, ki mintha ki akarna hajolni a képből, úgy néz meg engem és morgó famulusomat.*
- Talán valami bajotok van kedves? Csak tudnám, hogy miért engednek állatokat tartani az iskolában, hová fajul ez a világ. *szólal meg színpadiasan, iszonyatosan magas hangja pedig már az én fülemet is sérti, így rázom meg buksimat, melynek hála szép tincseim táncba kezdenek arcom körül.*
- Csak tudnám, hogy mit zavar egy festményt az, hogy kik sétálnak el előtte. *morgom oda neki és hát igen, leállok vele vitatkozni, így ha valaki erre téved, csak engem láthat a kép előtt, keresztbe font kezekkel és morgó hiúzomat, aki szíve szerint ráugrana a képre és darabokra tépné éles körmeivel, de hát ő is tudja, hogy ezt nem teheti meg.*
Victoria Blody
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás : 2013. Mar. 04.
Üzenet : Szeretem a magányt, a csendet,
Ha odahúz édes titok.
Ott szövök álmot, ott merengek,
Megenyhülőn csak ott sírok.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Szer. Márc. 27 2013, 22:29

*Az iskola még sok sok felfedezni valót tartogat számomra, mint új diáknak, ezért újabb felfedező túrára indulok. Lassú nyugodt léptekkel vágok át a folyosókon egy dallamot dúdolva, hátamon a gitárommal. Fekete, rövid egészruha van rajtam fekete térdig érő csizmával és szintén fekete harisnyával, pálcám a csizmámban lapul jobb kezemen pedig ott ékeskedik az ezüst gyűrűm a mérgezett tűvel. Néhány perccel később már az első emeleti folyosón sétálgatok, amikor nem messze tőlem egy idegesítő női hang csapja meg a fülemet.*
~ Ez meg mi a fene? Valakit nyúznak?~ *tényleg nagyon idegesítő az ismeretlen nő hangja. Akkor hallottam utoljára ilyen magas hangot amikor egy opera énekesnő kezdett el sikoltozni mellettem kiskoromban. Örök életre megtanultam, hogy ha nem akarok megsüketülni soha többé ne rakjak patkányt egy énekesnő ruhájába . Amikor közelebb érek a hang forrásához egy vörös hajú lányt látok meg, mellette egy hiúzzal aki egy festménnyel veszekszik. Mármint a lány nem a hiúz. A fúria nem látszik túl kedvesnek, a lánnyal ellentétben. Ahogy látom a festménnyel vitázó lánynak sincs jobb dolga, és ha így van akkor beszélgetek vele egy kicsit. Ki tudja lehet hogy új barátra találok a lány személyében.*
- Látom te is szeretsz a festményekkel veszekedni. * lépek a lány mellé miközben tekintetemet a festményre emelem. A festő remek munkák végzett, a kép gyönyörű de a fúria kész hisztérika. A szívem mélyén megértem őt. Nem lehet könnyű egész nap egy helyben üli miközben a diákokat nézi, ahogyan járkálnak fel alá járkálnak szabadon.*
- Hali. Viki vagyok. * mutatkozok be mosolyra húzva a számat miközben a lány szemébe nézek feketére festett szemeimmel.*
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 23

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Csüt. Márc. 28 2013, 13:43

*Bár nem éppen ilyen jellegű programmal szerettem volna eltölteni a napom egy részét, de ha valaki feldühít, hát akkor ott kő kövön nem marad. Nem fogok harcolni egy festmény ellen, de hagyni se fogom ám magam. Mondjuk azt még mindig nem tudom, hogy miképp képesek ezek mozogni, meg beszélni, illetve eltűnni a képből, hiszen nem is olyan régóta élek a mágia világában, de mostanra már megszoktam az ilyesmit és próbálok is tenni az ellen, hogy kívülállónak tűnjek. Már nem akarok olyan lenni, akit lenéznek fiús öltözete miatt, akit sárvérűnek titulálnak, szeretnék valaki lenni… és szerintem egész jó úton haladok a célom felé. Mindenesetre a vitatkozás már pár perce tart, Lexi pedig megunva a dolgot hagyja abba a morgást, majd finoman pulóverem aljába harap, így kezd el húzni, jelezve, hogy hagyjam már, de nem, én csak fejemet rázom.*
- Még mit nem, még nem megyünk sehova se! *szorulnak ökölbe kis kezeim, majd csak akkor pillantok el a fúriáról, amikor egy lány mellém érve szólít meg. Érdeklődve pillantok felé és cseppet meg is lepődöm rajta, furcsa, de fel se tűnt, hogy más is mászkál most errefelé.*
- Azt nem mondanám, hogy szeretek, de hagyni se fogom magam. Ennek a nőnek akkor szája van… *dühöngök még egy sort, majd tüntetőlegesen fordulok el a kép felől, hogy szembe kerülhessek a fekete ruhás csajszival. A fiúra mintha nem bánná a dolgot, inkább átsétál egy másik festménybe beszélgetni, tehát a vitának itt és most vége. Hiúzom viszont rá se hederít a lányra, csak az egyik ablakhoz sétál és mancsaival felállva nézelődik kifelé, miközben én a lánnyal társalgok.*
- Amúgy szia, én pedig Ginger vagyok. Megáll az ész, hogy milyen pofátlanok már ezek a képek. *na, csak nem léptem még túl rajta, de igyekszem ám, így csak vörös tincseimbe túrok, majd kíváncsian a másik felé tekintek.*
- Te amúgy merre tartasz? Nekem semmi úti célom nincs, csak leragadtam itt egy időre, szóval szívesen veled tartok ám. *vonogatom meg vállaimat is, majd Lexi felé nézek, ki láthatóan kikívánkozik.*
- Ha gondolod, menj ki, majd este találkozunk. *nézek rá kedvesen, mire a gyönyörű pofi felém fordul, majd nemet int buksijával. Nem, még marad, majd talán később, hát ő tudja, mindenesetre zöld szemeim visszakerülnek Viki arcára. Nem tudom, hogy merre szeretne menni vagy hogy miért szólított meg, de akkor adunk egy próbát ennek az egésznek.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   

Curriculum- első emeleti folyosó
Vissza az elejére 
18 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» Mosdók és fülledt folyosók környéke...