Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Szeptember 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

Curriculum- első emeleti folyosó

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
SzerzőÜzenet
Scarlette Turner
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Csüt. Jan. 21 2010, 01:36

*Nem bírt a klubhelyiségben sem ülni, mert egyszerűen túl sok az ember, és annak nem örül, már miért is örülne, elvégre az csak bajjal jár, és kellett az a beszélgetés is, mert most meg mindent szépen felkavart. Lehet neki örvendeni, igazán örül is, csak most akkor jöhet még egy rend szellőzés, gondolkodás, mert muszáj. Szeretné nagyon-nagyon elfelejteni azt az egészet, jó lenne nem tudni semmiről se, de muszáj. Még mindig a fekete nadrágban van, hosszá ugyancsak fekete felsőben, meg a csizmákban. Kezében ott a botja, nyakában meg a lila kristály, haja kiengedve, egyetlen egy tincs van befonva csupán. Lassan sétál maga elé bámulva, arca még mindig sápadt, ahogy eddig is volt, és szabad kezét zsebébe mélyesztve. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Csüt. Jan. 21 2010, 01:48

*Egy sötét kissé talán ridegebb kinézetű alak tűnik fel a folyosón, pontosabban a lány mögött. Biztosan meg van az oka annak hogy erre fele járt , de hogy mi az már titok, legalábbis egy darabig. Egy fekete bőrnadrág és hosszú bőrkabát van rajta alatta pedig egy fekete póló. Haja frissen omlik a hátára, léptei viszont csendesek, nem szólal meg ameddig a lány mellé nem ér. Nem szokása előre köszönni így jobb hogy látja is a másikat, lassan mellé ér miközbe pillantása a másik arcára esik s csak akkor szólal meg*
-Szép este, a nyugis sétákhoz főleg egy sötét folyosón, gyakran jársz erre?*kérdezi a lányfele. Hangja hűvös de egyáltalán nem ellenséges, csupán nála ez a megszokott, közbe lassan kezet nyújt a lány fele.*
-Amúgy Mordred Wasimir, *mutatkozik be a lány fele, aki ránézésre nem éppen tűnik európainak. Nade ez nem jelent semmit a srác számára*
Scarlette Turner
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Csüt. Jan. 21 2010, 02:01

*Elvan ő nagyon is a gondolataival, észre nem veszi, hogy van még valaki a folyosón, bár egyébként is elég nagy, nyugodtan elfér még valaki más is itt tőle. Rá se hederít a képekre se, ám azért, amikor a fiú hirtelen megszólal mellette, összerezzen. Muszáj visszatérnie erre a síkra gondolataiban, és kicsit megrázva a fejét, majd oldalra pillant.*
-Hát ahhoz is, hogy a frászt hozd másokra... *jegyzi meg, bár nem sértő, egyszerűen csak ténymegállapításnak számít, a hangja sem árulkodik semmilyen negatív konotációról mondanivalóját illetően. Közben megáll, és a fiú felé fordul, majd kezet ráz vele.*
-Scarlette Turner, simán csak Farkas.*mutatkozik be, miközben végignéz a fiún, aztán kezét ismét visszacsúsztatja a zsebébe.*
-Egyébként a válasz nem... nem szoktam elmászkálni nagyon a Belanusból, csak órákra. És te gyakran jársz erre?*dobja vissza a labdát, ő még nem igazán ismeri a kastélyt, az tény.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Csüt. Jan. 21 2010, 02:07

*CSak nyugodt marad akkor is amikor a másik megszólal, szemeivel persze tovább is az újdonsült beszélgető partnert figyelve. A szavakra kicsit össze húzza a szemeit miközbe ejt egy félmosolyt*
-Pedig nem áll szándékomba,. Lehet csak rossz a lelki ismereted, de köszönöm a jókívánságot. *mondja még továbbra is kissé fura mosollyal az arcán, miközbe ő meg nem áll, van egy kiszabott uticél, bár még nem most majd csak később, de jobb ha arra felé veszi az irányt*
-Áhá ez valami indián név? *kérdezi a farkasra kicsit kíváncsibb hanglejtéssel, miközbe kezeit lassan becsúsztatja a bőrkabát , elég mélynek nevezhető zsebeibe*
-Mondjuk úgy hogy , szeretek sétállni , és ilyenkor elvetődök egypár helyre. Tudod a kíváncsiság hatalma hogy néha vezesse az embert. Amúgy akkor gondolom te is Inflatusos vagy*mondja a szobáról asszociálva, de hogy honnan tudja hogy van ilyen szobája a szaknak, ő maga se tudja, lehet csak hallotta valakitől aki szintén Inflatusos*
Scarlette Turner
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Csüt. Jan. 21 2010, 02:22

-Most le kellene tagadnom, hogy nem így van? Nem fogom... valóban rossz a lelkiismeretem, hogy te nevezed.*vonja meg a vállát, elvégre ez így igaz, most mit kezdjen vele, letagadni nem fogja, mert minek, így legalább bűnhődik azért is, amit nem tett meg, és amiről nem éppen ő tehet.*
-Igen, indián név... Teljes egészében Ezüst Farkas... de csak a Farkas megteszi. Vagy Scar, ahogy akarod...*mondja, csak tudja, hogy mire számítson, ha szólnak hozzá, legalább tudja, hogy róla van szó, ő a címzett.*
-A kíváncsiság engem annyira nem hajt... *jegyzi meg, miközben maga elé bámul, és ismét csak elindul lassan lépkedve.*
-Én is? Csak nem te is?*kérdezi kissé kíváncsian, kivételesen a fiú felé fordulva, akkor is, ha most a legkevésbé sem beszélgetős kedvében van, de talán megpróbálja. Csak mert mi van ha alapon nem árt néha.*
-Egyébként te honnan jöttél?*kérdezi, végül oldalra pillantva.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Csüt. Jan. 21 2010, 02:27

*A fiú még mindig kissé kíváncsian néz a másikra, a válaszon nem reagál semmit túl csak lassan folytatja az útját*-Minden embernek megvan a maga kis sötét titka lehet te se vagy vele másképp, a rossz lelki ismeret pedig csak múló dolog*mondja egy félmosollyal, bár az attól is függ hogy milyen irányba rossz a lelki ismeret. Persze ezt nem akarja hosszasabban tárgyalni*
-Szerintem maradok az utóbbinál, nem azért mert bajom lenne az indiánokkal csupán ez áll jobban szájra*húzza ki az egyik kezét a zsebéből majd tol hátrébb egy tincset ami a szeme elé lógott*
-Pedig jó dolog néha, csak a lábad után menni, gondolatok vagy célok nélkül. Azt mondják ilyenkor találkozol a legjobb dolgokkal*teszi hozzá, bár neki ebbe van tapasztalata, és szerinte igaz is, ha kell példával is tudna elő állni*
-Hát a legtöbben ránézésből levágják hogy az vagyok de igen Inflatus szóval akkor egy házbéliek vagyunk*mondja ő is megállapítva miközbe egy pillanatra megáll bekötni a lábbelijét*
-tudod ez kicsit hosszú, a családomba van ír, skót, és még angol is, kábé mindhárom régióba éltem már de hogy pontosan feleljek kérdésedre egy ideje Írórszágba lakok a családi birtokon. Szóval írország..
Scarlette Turner
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Csüt. Jan. 21 2010, 02:41

-Ez nem fog változni, de nem számít. *jegyzi meg, annyira nincs beszélhetnékje, talán ezt nem kellett volna felhozni Jack-nek. *
-Felőlem. Itt úgy is mindenkinek csak baja van azzal, hogy Farkas a nevem, mert az milyen már. Lassan megszokom... *mondja megrántva a vállát, és maga elé bámulva kicsit összeráncolja a homlokát. Idegesíti, de azért próbál nem tudomást venni róla, hogy ennyire sem tisztelik. Nem számít, mert miért is.*
-Lehet. A sötét folyosó elég jó volt... és most is körülvesz rakás minden, ami jó, pokolian jó... *keserű a hangja, de nem a fiúnak szólt feltétlenül. A bot kristálya halványan villogni kezd egyelőre, és tekintetében meg egyre több düh jelenik meg.*
-Nem szokásom ránézésre ítélni, abból csak az jön le, hogy nem te vagy a világon a legszimpatikusabb ember... de ezzel mit kezdjek most. Édeskevés a valósághoz képest.*cseppet sem kedves, tudja jól, de hát ha már jégcsapnak nevezték, akkor hű marad a szerephez, mindenkinek így a jobb. A következőre meg a választ már nem hallja, egyszerűen csak megáll, szemére tejfölszínű köd száll, és minden előzmény nélkül elvágódik, legalább is látszólag. Na ezt biztos nem kereste, de hát ez jött össze, bár folyamatosan csak kínozzák, sose lesz már vége.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Csüt. Jan. 21 2010, 02:50

-Minden válltozik csak akarni kell, tudod az ember a saját sorsának a kovácsa*mondja kicsit komoly hangon legalábbis ő ebbe hisz. BÁr valamilyen szinten a sorsba is.. Elég tág látókörű a fiú*
-Nekem nincs vele bajom csak jobban rá áll a másik név.*mondja kissé hűvösen de a fura mosoly még mindig ott van.*-Amúgy ahogy nézem nem lehetett valami jó napod*mondja elvégre a szavakból leszűrve a másik pöppet idegesnek tűnik. A szavakra viszont fura mód ő fel nem húzza magát csak tovább megy méghozzá békés arccal*
-Biztosan, de szerintem a beszédet ellent mond annak amit valóban érzel, tudod annak van boldogság szaga is*mondja egy pillanatra a másikra szegezve a szemét és már folytatják is tovább a sétát*
-Igazából ha megnyugtat nem érdekel hogy ki mit hisz rólam, az vagyok aki vagyok valaki így is tud szeretni, de én se vagyok az aki csak elsőből ítélne......*akarná még tovább fűzni de ekkor jön a vágódás*~hmm ennek meg mi baja lehet?~*gondolkozik de azért nem lesz bunkó itt hagyni inkább csak segít felállni a másiknak majd a falhoz támasztja*-Hé .. látott téged mostanába gyógyító?*kérdezi bár fogalma sincs hogy a másik mennyire van magánál*
Scarlette Turner
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Csüt. Jan. 21 2010, 03:10

-És ha nem is akarom? Mi van akkor ha bűnhődni akarok, és nem szabadulni ettől az érzéstől?*kissé ingerültebben kérdez, felvonva a szemöldökét, tényleg nem áll szándékában változtatni, icipicit sem. A névre aztán csak megrántja a vállát, most sokkal jobban leköti a nagyon kedvelt téma, ami ismét felszínre került. Megint ott van előtte az a borzalmas kép, amit látott akkor, amikor magához tért, és nem tudja elfelejteni. Igazán felemelő érzés. Vesz egy mély levegőt, legszívesebben ordítana, mint akkor, vagy sírna, vagy bármi, szabadulni kellene ettől a feszültségtől, de nem lehet. Sose fog szabadulni tőle, mert valahol mélyen nem is akarja, ezt érzi büntetésnek, és még mindig nem elég.*
-Nem kötelező velem beszélgető. Sőt ajánlott elkerülni, ha eddig nem terjedt a hírem, akkor közlöm most.*egyre barátságtalanabb lesz, pedig a fiú arról nem tehet, hogy ő már megint mit él meg belül. *
-A halálnak nem igazán... bár lehet. Jó lenne... *ismét ugyanaz, oda jutott vissza, ahonnan indult, és aztán ismét belebotlik egy kedves látogatóba, aztán már zuhan is, nem tudva magáról. Kemény öt perc néma csend, mintha halott lenne, és mégsem, gyengén, de lélegzik. Lassan kinyitja a szemeit, majd lecsúszik a fal mellett és letelepedik a padlóra, térdeit maga elé felhúzva átkarolja, és homlokát a térdeinek nyomja.*
-Nem kell ehhez gyógyító... *mondja alig érthetően, a bot kristálya meg közben a földön tovább villog egyelőre, majd lassan kialszik, Farkas viszont nem hajlandó mozdulni.*
-Ha lehet most csak hagyj békén, jó? Nincs semmi bajom, csak elegem van ezekből a jó kis találkozásokból... elegem van mindenből.*mondja határozottan, felpillantva, aztán ismét csak nekinyomja a térdeinek a homlokát, minden vágya, hogy békén hagyják.*

TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Csüt. Jan. 21 2010, 03:28

-Hát akkor valószínűleg azt gondolnám hogy Mazohista vagy mert célnélkül bűnhődni hülyeség. *mondja kicsit vállat rántva, nem akarta ő megsérteni a lányt, de hát ő kérdezett rá mit gondolna. Ő pedig nem hazudik. Ezt is szeretik, vagy utálják benne*
-Tudod, álltalában nem vagyok az a fajta aki gyakran megijedne bárkitől is.. szóval azért mert híred van vagy valami én nem hinném hogy emiatt kerülnélek. Azért annyira nem tűnsz veszélyesnek*mondja a srác egy kis mosollyal, ő aztán nem fél senkitől, maximum emiatt kerülhet bajba*
-Szerintem ezt neked kell eldöntened, de lehet nem lenne jó*mondja egy helyesbítéssel majd megtörténik az esés és a falnak állítás is. A lány viszont amikor felébred lecsúszik és bizony nem tűnik túlságosan úgy mint aki jó bőrben van*
-Hát, szerintem nem egyezik a véleményünk de te tudod, minden esetre nem úgy nézel ki mint aki ereje teljében van*szólal meg hűvös de nem barátságtalan hangon, ő nem szól bele a lány dolgába. Csak neki támaszkodik a fallnak majd figyeli a lányt. Úgytűnik itt szobroztak le*
-Álltalába puszta idegességből nem esnek össze az emberek, amúgy pedig minél jobban hergeled magad annál rosszabb..*mondja kicsit komolyabb hangon most már*

\\Fagy\\
Scarlette Turner
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Pént. Jan. 22 2010, 02:28

-Ez okkal van... lehet, hogy céltalan, de tudom az okát. *válaszol határozottan, ebből nem hajlandó engedni, kicsit sem, elvégre ő aztán tudja, nagyon is jól tudja, hogy megérdemli. És cseppet sem mazochista, igazságosnak érzi ezt az egészet.*
-Első ránézésre talán nem, de azért tudok én az is lenni... ne tudd meg mennyire.*sóhajt egyet, ő már csak tudja, hogy mennyire veszélyes is lehet, bár első ránézésre szelíd és aranyos lány, talán csak kissé túl komoly.*
-Mitől vagy ebben ennyire biztos?*kicsit talán be is durcult, de azért nem túlságosan, egyszerűen csak megvonja a vállát, mert hát kinek mi köze hozzá, mi a jó neki. Talán azt ő tudja a legjobban, aztán hamarosan már a fal mellett találja magát, és leül lassan a földre.*
-Ehhez nem kell, mindig ez van... *sóhajt egy nagyot, majd meg*rázza a fejét, aztán a szemét behunyva nyomja neki homlokát erőteljesen a térdének. Fojtogatja egy nem igazán kívánt érzés, akkor sem akar sírni, erősebb annál.*
-Nem puszta idegesség és nem hergelem magam. Vagy ha igen, hát nem annyira, hogy össze is essek tőle. Ez már megszokott, így reagál a testem a szellemekre... és ők vadásznak rám, mert elég érzékeny vagyok ahhoz, hogy megszálljanak, hogy felhasználjanak, ennyi az egész. Ezért nem kell gyógyító, mert rendbe jövök, csak 5 perc kell és minden oké...*válaszol kicsit ingerülten. Ha ő hergeli magát, akkor annak nem az a vége, hogy összeesik. *
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Pént. Jan. 22 2010, 02:49

-Akkor talán az okon kéne túltenni magunkat, amúgy mi az az ok?*kérdezi meg ha már itt van, persze ő nem fogja megmondani a másiknak hogy mit tegyen hiszen csak most ismerte meg, nameg sok köze nincs is hozzá*
-Az első ránézés pedig sokat számít, de én szeretem ki ismerni az embereket, elvégre úy viszonyulok hozzájuk ahogy ők hozzám*szólal meg hűvös hangon, majd a lány nemsokára elájul a fal mellett köt ki ahogy aztán lecsúszik*
-Szerintem ha mindig ez van akkor kéne megnézetned valakivel, vagy elmondani valakinek a hiba okát, nem hiszem hogy jó érzés ezzel együtt élni , de rád bízom*mondja kicsit felcsóválva, nem ismeri a lányt és nem is érti talán ezért is mondja ezt, majd a következőre egy kicsit elcsodálkozik. BÁr a pillantásán nem látszik de azért van kis súlya a bejövő információnak ami úgy most besüvített*
-Áhá...*bólint egyet egyenlőre csak ennyi jön ki*-Akkor egy spiritisztára lenne szükséged, engem például zavarna ha valaki cseszegetni akarná a testemet, és főleg akkor ha az egy szellem, és meg akar szállni. Amúgy mióta van ez?*kérdezi miközbe ő a szemközti fallnak támaszkodik és karjait össze kulcsolja maga előtt*
Scarlette Turner
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Pént. Jan. 22 2010, 03:33

-Hogy az ikertestvérem egy éve halott... ez éppen elég ok ehhez.*vonja meg egykedvűen a vállát, mégis a látszat mögött elég nehéz ezzel a ténnyel megbirkóznia. Sashoz kötődött a legjobban, mert végül is a fiúnál jobban senki nem ismerte, aztán hirtelen arra ébredt, hogy a testvére halott, és az ő keze véres.*
-Szóval ha kerüllek messzire, akkor el fogsz kerülni te is?*kérdezi, érdeklődő pillantást vetve a fiúra. Legkevésbé arra van szüksége, hogy bárkivel is jóban legyen, nem kellemes ráébredni, hogy bántotta a másikat.*
-Sose volt jó érzés ezzel együtt élni, de megszoktam, és nem tudok vele mit kezdeni. Egyelőre még nem... azért vagyok itt, hogy valami legyen végre már, változzon az egész helyzet.*sóhajt, elvégre kikönyörögték, hogy jöjjön, és nekromanciát tanuljon, esze ágában sem volt semmi ilyesmi neki soha.*
-Engem is zavar. Csak még nem tudom, mit kezdhetnék ezzel. Vannak a kristályaim, és a botom, annyi... de idővel lehet jobb lesz.*vonja meg kicsit a vállát, most már felemelve a fejét, majd a kérdésre láthatólag számolni kezd, gondolatban nagyon elmerül valamerre.*
-Öt éves koromban volt először, hogy megszállt egy megölt nő szelleme. De látom máris kellő távolságot tartasz... okos döntés. Én úgyis csak bánthatnálak.*dönti oldalra a fejét, és kicsit megrándul az arca. Annyira nem kellemes érzés, hogy szeretne barátokat, mégis elutasít mindenkit, mert tudja, hogy amíg nem képes uralni ezt az egészet, bárkinek komoly baja eshet a közelében, és nem bírná elviselni, ha még egy számára fontos embert veszítene el. *
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Pént. Jan. 22 2010, 04:09

-Szerintem az ön marcangolás akkor se helyes, nem hinném hogy ezzel valaha is vissza hoznád, hogy magadat bántod vele*szólal meg komor hangon. Ő csak megmondja a véleményét, a másiknak ha tetszik ha nem*
-Nem könnyű ám kerülni bárkit is, tudod elég kicsit ez a kastély, az ember lépten nyomon emberekbe botlik. De ha te kerülsz nem tudok mást tenni, viszont most mondom hogy nem jutsz ilyesmivel semmire*mondja kicsit lehajtva a fejét*-Nem tudsz vagy nem akarsz?*néz kicsit sötéten a másik szemébe, nem bántásként mondja csupán tényleg kíváncsi a reakcióra*-Álltalába ha valami nem jó akkor próbálunk ellene tenni és nem fogadjuk el. Mindannyian farkasok vagyunk a farkasok között*mondja szelíd hangon majd a többire a fejére mutat*-Ezt kell megerősíteni, az akaratot. Nem a tárgyak hatalmába bízni*mondja komoly hangon, ő nem hisz az ilyesmibe, csupán abba hogy ha valami ellen immuninsá akarna vállni akkor belül a lelkébe acélosítaná meg magát, s a tudatát. Közbe csak hallgatja a másikat. Nem reagál azonnal, csupán gondolkozik a dolgokon, viszont az utolsó mondatra kicsit elmosolyodik*
-Távolságot tartok ,de nem amiatt mert tartanák tőled*mondja majd elrugaszkodva a falltól a másik előtt áll meg, jelezve hogy ő bizony nem az a tartós fajta*
-Csak az bánt akinek hagyom, nem hinném hogy veszélyes lennél rám*mondja komoly hangon, és most nem azt mondta hogy a másik erősebb, csupán valamiért nem tart tőle hogy itt baj lenne*
Scarlette Turner
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Pént. Jan. 22 2010, 04:24

-De nem nehéz elijeszteni az embereket. Az éppen elég, hogy olyan vagyok, amilyen, első benyomáson túlmenően.*válaszol maga elé bámulva, végül is meggyőződése, hogy* ha nem túl kedves, akkor mások is úgy viszonyulnak hozzá, ha már minden a kölcsönösségre alapszik elvileg.*
-Ez még nem akarat kérdése, úgy látom. *vonja meg a vállát, ezt a kapcsolatot nem ő akarta, és továbbra sem akarja, de van.*
-Csak éppen egy a bökkenő... hogy ezt az egészet nem én akarom. Ők keresnek engem, és ezen nem áll módomban változtatni. A tárgyak védelmet nyújtanak ideig, óráig, és a szüleim azért küldtek ide, hogy megtanuljam kezelni ezt a helyzetet. Jó lenne végre változtatni ezen... de talán ha nekromanta leszek, könnyebb lesz, remélem... *válaszol, igazából lehet látni, hogy a nagy harcias megnyilvánulások nem az ő stílusa, akkor is ha próbál olyan lenni, de most is inkább csak csendes, és elkeseredett, nem támad a kérdésért, pedig megtehetné azt is, hogy visszavágjon, kinek mi köze hozzá. De ismét csak felfeslett a szerep, és ez már ő újra. Kicsit meglepődve néz fel a fiúra, amikor az megáll előtte, majd inkább elnéz a folyosó vége felé, mintha valami érdekes lenne arra, próbál nem tudomást venni Mordred makacsságáról.*
-Sas is mindig ezt mondta... nem félt tőlem, mert miért épp én bántanám. És mégis mi lett a vége... meg... öltem...*elcsuklik a hangja, de azért tartja magát, arca ismét halál komoly, csupán a sápadtsága, és a szeme árulja el, hogy valami nagyon nincs rendben nála. Nyomatékosításképpen végül felpillant a fiúra, de aztán csak visszafordítja tekintetét a folyosó vége felé. *
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Pént. Jan. 22 2010, 04:49

*A srác számára tényleg a kölcsönösségen alapszik a kapcsolat, avagy amilyenek vele ő is olyan másokkal, álltalába nem ítél el senkit viszont van egy tulajdonsága amit kevesen látnak, Átlát a szitán*
-Szerintem ez csak egy védelmi mechanizmus, hogy mások ne kerüljenek közel hozzád, meg kell mondani nem éppen a legjobb módszer, főleg egy iskolában, *mondja komoly hangon*-Te se hiszed hogy ez menni fog 3 évig, és utána is emberek között leszel*mondja még mindig eléggé meggyőzően de ő már csak ilyen*
-De akarat mert ha akarsz belőle gyógyulni akkor idő múlva sikerül. Hidd el az akarat többmindenre képes mint amit bárki más elhinne*mondja egy félmosollyal, nyugodt hangon. Inkább csak végig hallgatja a lányt, majd lassan közelebb lép hozzá, ő nem az a fajta aki fél. Lehet nevezni egyfajta makacsságnak is, de álltalába nem könnyű ráhozni a szívbajt, főleg ha elkezdi ki ismerni az emberket, egy pillanatig csak ő is abba az irányba néz majd vissza néz a másikra*
-Nem szabad túl sokat rágódni a múlton, a végén az öl meg, amúgy lehet hogy igaza volt, az nem zárja ki azt a lehetőséget hogy meghalt. De a tény hogy nem félt szerintem tiszteletre méltó.. és ez a dolog értelme. A tény*mondja végül csendesen majd lassan felsóhajt*-Akarsz még itt szobrozni vagy esetleg ráveszed magad hogy aludj? MEgjegyzem szerintem az utólagos nem ártana Ha a második akkor a klubbhelyiségig mehetünk együtt*mondja végül komor hangon*
Scarlette Turner
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Pént. Jan. 22 2010, 05:21

-És miből gondolod? Itt vagyok, mert kikönyörögték... és utána meg nem tudom hol leszek, valahol a világ végén egy eldugott poros kis rezervátumban, és ha akarom, akkor ki se lépek az ajtón... legfeljebb majd Farkasból Vakonddá neveznek át... nem nagy kunszt...*dünnyögi, nem mélyen társadalom és emberellenes, de saját magától is fél, nem, hogy másokat ne féltene. És talán legfőképp attól az érzéstől fél, ami még mindig benne él.*
-De ez nem valami betegség... csak fogékony vagyok a szellemvilágra és ők ezt kihasználják. És egyre jobban érdekel a halotti mágia, az lehet megoldás lenne... de az is idő kérdése.*vonja meg a vállát, tényleg nem beteg attól, hogy médium. Csak utálja ezt, pedig lehet más meg örvendene neki.*
-Csak éppen, hogy halott. Mert mindig azt mondta, hogy nem hiszi el, hogy én bántanám... elhitte, hogy elég erős vagyok a szellemekkel szemben, és ő meg elég erős ahhoz, hogy megfékezzen, ha baj van. És tévedett. *újabb sóhaj, majd a következő kérdésre felpillant.*
-Mintha az olyan könnyű lenne... csak rémálmaim vannak, ami kicsit se kellemes. *vonja meg a vállát, de azért lassan leengedi a kezeit, és feláll. Leporolja a nadrágját, aztán a botját is felveszi, majd egy mély levegő , és ismét megszólal.*
-Egyébként ez volt a dugjuk ágyba az elcsatangolt diákokat része a dolognak. Csak nem vagy te Sentinel?*kérdezi meg, amit amúgy nem tud még, és kíváncsi rá, de el is indul, éppen elég volt ennyi idő a védett kis zugától távol.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Pént. Jan. 22 2010, 05:33

-Nem lehet tudni mit hoz a jövő, az se biztos hogy megéljük egyáltalán hogy kikerülünk innen*mondja komor hangon majd kicsit kihúzza magát*-Lehet, de attól még lehet törekedni rá hogy ne legyél annyira, minden csak akarat és tudásvágy kérdése*mondja kissé halkabban, neki ez a véleménye*
-Az emberek néha tévednek, és mindennek megvan az ára, ezzel muszály együtt élni. Vagy megszokja az ember hogy olyan dolgok történnek az életbe amik fájnak vagy nem. Ez nem jelenti hogy nem lehet fájdalmas, de néha messzebbre kell tekinteni*folytatja, majd felkészül az indulásra , hamár egyszer késő van*
-Azt mondják hogy a rémálom a lelkünk egyik olyan szeglete amit el akarunk rejteni, a saját sötét oldalunk, néha el kell fogadni a dolgokat akkor könnyebb minden, *fejezi be majd ha minden jól megy meg is indulnak a folyosón, a srác szeme az előttük lévő sötétséget kémleli. A kérdésre viszont halványan elmosolyodik*
-Nem. Ez csak mindjárt pirkad és nem akarok kómás lenni másnap nevű része a dolognak, amúgy nem vagyok Sentinel már csak az kéne*mondja kicsit derűsebb hangon, egy darabig szótlanul megy majd a klubbhelyiségbe elbúcsúzva a másiktól a szobája felé veszi az irányt.*
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Kor : 24
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Betöltött poszt: Diák

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Szomb. Feb. 06 2010, 19:55

* Halkan lépdel az amúgy is csendes folyosón. Délután aludt egy jót, most pedig egy ébresztő sétára indul, legalább ellenőrzi a kastélyt is, hogy minden rendben van-e- Néha ásít egyet kettőt, de lassanként teljesen éber lesz. Pálcáját egyik kezében lóbálja, dudorászik magában, így halar előre, végig a folyosón a furcsa ajtók és képek mentén. Meg-megáll egy-egy kép előtt, s figyeli, ahogy az alakok mocorognak, teljesen rendellenes módon. Öltözéke most sem túl feltűnő, fekete nadrág,sötét cipővel,felül pedig egy sötétkék garbós póló. Mindezt talárja takarja cak el, nem volt kedve a pulcsihoz, ezért vette fel inkább most ezt. Haja kiengedve omlik vállára, s mint mindig, kitűnnek belőle vörös csíkjai. Kivételesen őszintén reméli, hogy belefut valakibe, vagy valami izgalomba, mert eléggé unatkozik. Csak rója a végeláthatatlan folyosón a métereket. *
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Szomb. Feb. 06 2010, 20:11

*Fiatal srác igyekszik a folyosón eddig ismeretlen célja felé. Egy fekete bőrdzseki farmer és torna cipőt visel, egyenesen lefele igyekszik ez már biztos, igazából nem is számol vele hogy találkozna bárkivel is, viszont a következő kanyarban majdnem belerohan egy lányba. Ha nem figyelt volna valószínüleg valamelyikük már a földön landolna, bár el kell ismerni hogy itt a srác volt túl gyors. Szerencsére sikerül még időbe ki oldalaznia az útból*
-Bocsi*mondja gyorsan a másik felé fordulva, arca kicsit komor de nem tűnik ártó szándékúnak azért ha már megállt akkor be is mutatkozik*
-Azt hiszem kicsit gyorsan haladtam, Dante DEimos*mutatkozik be a lánynak*
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Szomb. Feb. 06 2010, 20:21

* Amint épp az egyik kép előtt áll, egy fiú viharzik el mellette, vagyis pontosabban majdnem neki megy. Rose csak felhúzza a szemöldökét. Először bámul még a képre, majd mikor megszólítja a fiú, akaratlanul is felé tekint. *
- Semmi gond, bárkivel előfordul.. *mondja, s közben végigméri a fiút, tetőtől talpig, majd megállapítja magában, hogy még nem találkoztak, sőt, egyáltalán nem is ismerős neki a srác, még látásból sem.*
- Nem, tényleg nem gáz. Hozzám sem értél! Egyébként Ruby Rose Re. *nyújtja felé kezét, hisz így illik. * Melyik házba jársz? Még sosem láttalak. * jelenti ki, s várja a választ. *
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Szomb. Feb. 06 2010, 20:44

*A lány úgy tűnik eléggé vidám természet így a srác csak kimérten biccent*-Hát velem ritkán, de azt hiszem mostanába javítanom kell a szétszortságomon*mondja komolyabb hangon a lánynak majd lassan kezet nyújt neki kézfogásra*-Áh de csak kis hijja volt, azt hiszem hogy lehet ki se kéne mozdulnom a szobémból. Amúgy örvendek*mondja ezzel megvolt a bemutatkozás és a lány már kérdez is*-Cruoris ház, legalábbis oda vagyok bejelentve de hogy oda is tartozom e már jobb kérdés. DE én se láttalak téged. mondjuk szerintem az ok elég egyszerű mégpedig hogy nem igen mozgok emberek között, tudod inkább elkerülnek mint sem találkoznak velem. Amúgy te melyik házba tartozol és merre mész?*kérdezi ha már egyszer össze futottak akkor ő is ismerkedik.*
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Szomb. Feb. 06 2010, 21:08

- Szétszórtság? Ugyan, az sosem baj. Ismernél engem.. *kuncog halkan, majd megtörténik a kézfogás, de a fiú egyenlőre elég közlékenynek tűnik, tovább is fűzi előző gondolatát, de Rose újra csak meglepődik. *
- Hogy nem mozdulnál ki a szobádból?Butaság. *mosolyog rá kedvesen, de folytatja is rögtön * Kerülnek az emberek? Sosem értettem őket. Első benyomás útján csúnya dolog ítélkezni mások felett.. * szól sóhajtva, de mivel kap egy kérdést, így bizony válaszolnia is kell. *
- Inflatusos vagyok, és csak úgy sétálgatok, többnyire céltalanul. * válaszol készségesen, de ő is kérdez. * És te? Hová tartasz?Gondolom nagyon sietsz, ha majdnem sikerült összeütköznünk. *kuncog megint kicsit, közbe persze a fiú szemeibe néz, máshogy nem is szeret beszélgetni az emberekkel. *
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Szomb. Feb. 06 2010, 21:20

-Hát de nem ismerlek, amúgy te se engem de ki tudja ez így marad e*mondja bár a srác azért tartani fogja mindenkivel a kellő távolságot. Nem szeretne túlságosan senkit megkedvelni legyen az lány vagy fiú nem akarja hogy túlságosan megkedveljék. A válasz a múltjában keresendő*
-Áh nem annyira, igazából még nem találtam meg a helyem, de most jobb mint otthon...*mondja bár lehet ha máshogy állna a dolgokhoz ő is ezt mondaná de sajnos nem így van*
-Hát igazából nekem ez a rendes tempóm, mondhatni igazából csak gondoltam körbe nézek a kastélyban de túlsok célom nekem sincs, szóval én csak céltalanul megyek akárcsak te... Gondoltam körbe nézek az aulába, lehet van ott egy kori pálya ha jól hallottam
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Szomb. Feb. 06 2010, 21:46

* Furcsállja a fiú szavait, és meg kell vallani, nem túl szimpatikus neki ez a hozzáállás. De ha a fiú így gondolja, hát rendben van, Rose elfogadja. *
- Ja, nekem is jobb itt, leszámítva egy-két apróságot. De alakul a dolog, mert kezdek ismerős lenni errefelé. Meg tetszenek az órák is, úgyhogy csak nem lesz olyan gáz. No meg bajom sincs a beilleszkedéssel. *beszél most ő, de aztán amikor meghallja, hogy a fiú valami korcsolya pályáról kezd beszélni, felcsillan a szeme. *
- Komolyan van itt olyan? De jó, nagyon szeretek csúszkálni, bár nem vagyok valami profi. *szól mosolyogva, hisz ő már csak ilyen vidám teremtés. *
- Nem nézünk le arra? De persze csak ha nem zavarlak. *néz rá kérdőn. *
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   

Curriculum- első emeleti folyosó
Vissza az elejére 
4 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Folyosók
» Bárpult az első helyiségben
» Nolah & Ashley // Első típusú találkozás.
» Mosdók és fülledt folyosók környéke...
» Az első igazi randi - Flora & Leo