Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Alagsori folyosó

Go down 
+56
Thomas Gledhill
Chloe Walsh
Conrad Dietrich
Aideen Garadex
Élias Adachi
Lucius Rufinus
Ashi Angel
Nil Moriarty
Rachel Williams
Elijah Donovan
Ginger Rosenberg
Sean Derly
Ruby Rose Re
Serafina Damiana
Cain Gathassin
Vixilien Sandanez
Alexi Solsagan
Lycoris Ozera
Corina Watson
Krishana Quinn
Lucas Doroven
Havasi Zoárd
Mona Braxton
Alinox Ingren
Mordred Wasimir
Elisaveta Varlock
Theodora Schmitz
Sairus Macrain
Hecate Lunadea
Marcus Mccannt
Isabella Bartolo
Ian Branson
Hunyadi Péter
Lisa Renfield
Vanessa Smith
Michelle Norton
Victoire Aimée Toussaint
Noah Cromwell
Azaria Daraghi
Nana Black
Cody Skertchly
Takoda Turner
Ryan Bourton
Troy Clayton
Nathaniel Cornwlade
Gaius Lucullus
Caldor Dreskov
Varg Yrjanfrost
Leila Hunt
Jasmine Miels
Miranda Reyes
Aysha Darkblood
Jane Swan
Demien.R.Cornwlade
Faith Craven
Mesélő
60 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-02-21, 8:09 pm

*Jasmine sétálgat az alagsori folyosón, célja nincs csupán gondolta jár egyet séta képen. A félhomály mely a folyosón uralkodik arra kényszeríti hogy a fal mellett haladjon, ujjai néha néha hozzáérnek a hideg falhoz, sőt még pókhálóba is belegabalyodik, mitől nagy nehezen szabadul meg, úgy tűnik számára a folyosót nem takarítják. Vajon direkt? Mélázik el eme gondolaton egy pillanata erejéig, hisz a falakon a fakó, félrecsúszott képek is arról árulkodnak hogy nincsenek karban tartva.
Hosszú haja szabadon omlik vállára, nyaka körül egy fekete-fehér kockás sál, farmer és egy egyszerű fekete pulcsi van rajta, nem óhajtott a szabadba menni így a kabáttal nem is bajlódott. *
Vissza az elejére Go down
Leila Hunt
Diák Exortus
Diák Exortus
Leila Hunt


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás : 2009. Dec. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-02-21, 8:21 pm

*Leila lépked a lépcsőkön lefelé. Megjárta már egyszer amikor kalandozni ment de ez nem tántorítja el attól hogy megint megtegye. Mikor leér az utolsó lépcsőfokra, bekukkant a folyosóra.nem lát senkit, ezért felbátorodva lép be. magas srakú cipőjének sarka kopog a kövön ahogy lépked egyenesen előre. Piros szoknya van rajta, mely megy vörös hajához és egy sötétkék felső. Haját laza kontyba fogta, szemeit kihúzta fekete szeruzával. Csocsi felette repked, bár mikor árjön hogy a sötétet nem neki találtál ki, leesreszkedik a lány vállára és tüsszögni kezd. leila nevetve hallgatja a madárka által leutánzott hangokat. nemsokára morogni és ugatni kezd, vagyis van előttük valaki. A lány lelassítja lépteit, kezét pedig a pálcájára simítja. Óvatosan halad előre. csakhogy Csocsi elárulja ottlété mert mikor meglátják a lányt, hangosan elkiáltja magát Daniel hangján.*
- Hé! te ott...
*leila mérgesen néz a madárra majd egy mosolyt villant az előtte lévőre.*
- Szia! leila vagyok... ő pedig Csocsi.. a madaram. Legközelebb a szobámban hagyom de most jönni akart. Mi járatban vagy errefelé?
*Kíváncsian várja a választ.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Alagsori folyosó - Page 2 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-02-21, 8:33 pm

*Úgy tűnik hogy egész sokan össze jöhetnek a folyosón, mert még egy diák is tart erre. Nevezetesen egy srác aki bár nem farkas a bárányok között mégis Vargnak hívják. Nem tudni mit csinált erre talán éppen valami dolga volt. Egy hosszú bokáig érő bőrkabát van rajta, hasonló nadrággal, és egy 15 soros acélbetétes bakancsal. Haja frissen mosva omlik a vállára, pillantása kicsit fürkésző, nade ő álltalában ilyen Elég sebesen megy amikor észre veszi hogy bizony előtte vannak még emberek, akiket nem is ismer. KÉt lány , valószínűleg egyik se Inflatusos, nade akkor ideje ismerkedni. Lassan megáll nem sokkal mellettük. Amúgy elég fura is lenne ha csak szó nélkül elmenne mellettük, pedig tőle kitellik*
-Sziasztok. Hátti mi járatban?*apró kérdés, majd jöhet a bemutatkozás mindkét lány felé, elvégre azért informálódni is lehet közbe*
-Egyébként Varg... Inflatus*mutatkozik be, a vezeték nevét direkt nem mondja, elvégre úgyis jobb mint egy nyelvtörő*
-Gondolom egyikőtök se Inflatusos igaz?*néz egyikről a másikra*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-02-21, 8:43 pm

* Jó ideje halad már a kanyargós folyosón, fogalma sincs merre tart és hogy egyáltalán lesz e cél csak megy a homályban. Jó 5 percig sétál még mire megunva a céltalan bóklászást, hol még nézelődni sem lehet, visszafordul a felvezető lépcsősor felé.
Eleddig úgy tűnt számára hogy e kietlen helyen egyedül lődörög, de hamarosan kopogó cipő hangjára lesz figyelmes és egy férfi kiáltó hangot. Megdöbbenve áll meg, mire a kopogás egyre csak közeledik és egy lány arcát pillantja meg. Furcsán néz a jövevényre, mi eltűnik arcáról amint amaz megmagyarázza.*
- Szia! Jasmine vagyok....*mutatkozik be, a madárra pillant melynek úgy tűnik kiváló a hangutánzó képessége.*
- Ügyes madár...te tanítottad a beszédre? *kérdezi majd ő is felel a kérdésre.*
- Csak lődörgök....semmi cél, épp meguntam a sötétben való kóválygást és felfelé tartottam.* éppen hogy befejzi kis mondókáját, mikor újabb tag érkezik körükbe. Kettő egy arányban a lányok nyertek, egy fiút pillantott meg.*
- Helló...*még őt sem ismerte.*
- Jasmine...nem cruoris vagyok.*mutatkozik be ismét, majd megvárja míg Leila is megteszi s válaszol a kérdésre.*
- Semmi cél...kifelé tartottam, nem akadt erre semmi érdekes. Ti? *pillant rájuk.*
Vissza az elejére Go down
Leila Hunt
Diák Exortus
Diák Exortus
Leila Hunt


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás : 2009. Dec. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-02-21, 8:54 pm

*Mosolyogva pillant Jaminera. A madaras megjegyzésre megforgatja a szemeit. nem a lány miatt, a madárka az oka.*
- Oh.. nem kell őt tanítni.. magára szed mindent..
*Csocsi elismétli Jasmine szavait.*
- Ügyes madár...
- Látod? bÁRMIT HALL MEGJEGYZI AZTÁN EGY VÁRATLAN PILLANATBAN FELHASZNÁLJA. FŐLEG A LEGROSSZABB ALKALMAT VÁŰLASZTJA. nEM CSAK HANGUTÁNZÓ JÓ IDŐZÍTŐ IS. dE EZ VAN NÉHA VICCES IS TUD LENNI.
*Mikor megtudja hogy a lánynak nincs célja, elmosolyodik. Neki sincs csak úgy volt kedve hogy erre jöjjön. Jasmine azonban már meg is unta ugyanis kifelé tart. Leila még kíváncsi hogy mi van belljebb, ő még nem akar visszafordulni. Úgy tűnik népszerű a folyosó mert érkezik még egy diák, méghozzá Varg. *
- Én Leila vagyok.. nekem sincs célom. De én még otvább megyek. Bár múltkor is úgy jártam hogy kibukkantam valahol aztán nem találtam vissza. Vagyis igen,de csak a szerencsén múlott. De egy egész szép helyen jártam. Valami kert féleség volt. Exortus..
*Utólag odabiggyeszti háza nevét is.
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Alagsori folyosó - Page 2 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-02-21, 9:01 pm

*Úgy tűnik hogy mindenki bemutaktozott, bár látja hogy a madár eléggé fura kicsit, nade biztos valami hangutánzó lehet. A bemutatkozásokra csak biccent a srác majd megrántja a vállát*-Azt hizsem hogy egy folyosó már csak ilyen uncsi*válaszol Jasemine fele majd a kérdésre is természetesen*
-Mondjuk úgy hogy felfelé tartok*céloz az aulára*-Egy ideig lent voltam a Krematóriumban, kellett egy kis gyakorlás, ha már egyszer itt vagyok, aztán kicsit nehézkes a feljutás, gondoltam megnézem magamnak az étkezőt*mondja kicsit hosszabban kifejtve, persze közben Leila-ra is figyel, majd bólint*
-Bizonyára a belső kertre gondolsz, elég szép csak az vele a gond hogy végülis mégse teljesen szabad tér*utal rá elvégre mégiscsak egy iskolába vannak ami a víz felszínén úszik*
-Álltalába ha a szabad levegő akkor jobban kedvelem Mystralt, vagy a mellette elterülő részeket*mondja kicsit komolyabb hangon, még mindig figyelve mindkét lányt*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-02-21, 9:12 pm

* Bár neki sosem volt háziállata és ez a madárka kedvesnek látszik, mégsem kéne neki. Pláne hogy a legkellemetlenebb szitukban szólal meg. Biztosan frászt kapna tőle.*
- Gondolom akkor akad vele bajod bőven.* nem is irigyli érte.* közben a fiú is közli uticélját, úgy tűnik mindenki másfelé tart.*
- A kertben én is jártam. Ahhoz képest hogy zárt tér, azért nekem bejött. Úgy éreztem mintha a szabadban lennék....szép volt.*fűzi hozzá kertbéli tartózkodásáról szóló "élményét". Hallgatja a fiút, neki is tetszett a város mikor arra járt, kellemes kis esti séta volt egy sráccal.*
- Nos akkor ki merre tovább....?Leila biztosan továbbmész? A kerten kívül semmi érdekes...pókhálós homály. Varg? * néz kérdőn a fiúra bár tudja hogy ő is felfelére voksol. De ki tudja lehet azóta változott a véleménye.*
Vissza az elejére Go down
Leila Hunt
Diák Exortus
Diák Exortus
Leila Hunt


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás : 2009. Dec. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-02-21, 9:22 pm

*Leila látja hogy Csocsi nem aratott nagy sikert a lánynál. Nem bánja, ő szereti és kész. megsimogatja az állatka fejét majd figyel tovább. A fiú szavaira lesüti a szemét. Önszántából soha nem menne oda. Végigfut a hideg a hátán. Csocsi csendben marad és jasmine megkérdezi hogy merre mennek akkor tovább. Hát hogyha ennyi a folyosó, nincs benne semmi izgalmas akkor lehet hogy ésszerűbb lenne visszamenni. Némán hallgatja a többieket ahogy a kertről beszélnek. Ahhoz képest hogy általában szájmenése van most nagyon csendben marad. Végül úgy dönt, hogy visszamegy a diákokkal a felső szintre. Feltűri pulóverének ujjait majd elindul visszafelé. Közben érdeklődve nézelődik hátha észrevesz valamit de tényleg semmi nincs ezen a folyosón.*
- Van kedvetek elmenni enni? Vagy máshová szeretnétek inkább?
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Alagsori folyosó - Page 2 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-02-21, 9:32 pm

-Nem mondtam én hogy rossz hely csak valahogy nem valós, tudod ahol éltem az eléggé természetes környezetbe volt ,valahogy a városokat se bírtam nagyon, talán éppen ez is azért jön be annyira*gondol a sulira, majd a kérdésre kicsit elgondolkozik*-Hát én minden esetre felfelé*válaszol Jaseminenek majd úgy tűnik mindannyian elindulnak. Amikor Leila kérdez a fejét felé fordítja*
-Igazából én kb már amikor elindultam, arra felé is be akartam nézni szóval felőlem mehetünk*mondja, majd ha mindenki benne van elindulnak az étkező felé, útközben a srác eléggé csendben marad viszont egy kis idő után meg is töri ezt a bizonyos csendet*
-Amúgy honnan érkeztetek, és mióta vagytok itt?*kérdezi kicsit csendes hűvösebb hangon a srác miközbe vála fölött hol az egyik hol a másikra néz*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-02-21, 9:40 pm

* Jasnak nincs baja az állatokkal ezzel a madárral sem csak maga nem vállalna be egy háziállatot, biztosan nem tudná ellátni és foglalkozni sem lenne rá ideje. A tanulásba és az olvasásba temetkezik, ezen felül sétálgat és ismerkedik a környezettel.*
- Jó ötlet! Kihagytam ma a vacsit, de ha már így összeverődtünk, nincs ellenemre.* mosolyog a lányra s mivel úgy tűnik hogy mindenki benne van el is indulnak felfelé a lépcsőn.*
- Persze értem én...de akkor is szép.* köti az ebet a karóhoz vigyorogva, majd elindulnak felfelé.*
- Én Spanyolországból jöttem...Barcelonából...két hete érkeztem talán, de nem sok ideje. Ali ismerek valakit...sőt...* nos igen szinte senkit persze találkozott már egy két diákkal kikkel jól elbeszélgetett de ennyi. Túl rövid volt eme idő még. Tekintetét Leilara fordítja kíváncsi hogy ő honnan érkezett s hogy mióta van itt, bizonyára majd Varg is elárulja majd.*
Vissza az elejére Go down
Leila Hunt
Diák Exortus
Diák Exortus
Leila Hunt


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás : 2009. Dec. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-02-21, 9:48 pm

*Beleegyeznek az evésbe aminek nagyon örül, mert régen evett egy jót. Fejében már kezdenek is gyűlni az ételek amiket megehet. Előétel, főétel, desszert. Alig várja hogy felérjenek. Vígan kocog felfelé a lépcsőn, míg hallgatja a többieket. Nemsokára felmerül a kérdés hogy honnan is jöttek. Úgy tűnik mind a két emberke vidéki, egyedül leila jött nagyvárosból. nem forszírozza a dolgot csak hátra veti a válla fölött a választ.*
- Én New Yorkban éltem mielőtt ide jöttem. Ami úgy... durván egy hónapja volt. nektek milyen a családotok? mert én velük élek.. Anyukáém művész apukám üzletember... az öcsém meg... hát olyan mint egy átlagos nyolc éves.
*Úgy tűnik a szokásaitól nem tud szabadulni, mert a közevtkező pillanatban orra bukik. Pont ki tudja tenni maga elé a kezét úgyhogy nem zúzza be az arcáát. nevetve feláll majd hátra fordul.*
- Bocs ugye nem löktem fel senkit?
*Reméli nem esik le senki. Kicsit beütötte a kezét, de nem foglalkozik vele, nem fáj annyira. Csocsi eddig békésen üldögélt a lány vállán de a hirtelen helyzetváltozásnak köszöhnetően előre repült. Ha nem történt semmi, Leila megy tovább.*
Vissza az elejére Go down
Caldor Dreskov

Caldor Dreskov


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-03-05, 1:30 pm

*A mai nap ismét megérkezett egy delegációs tag. Úgy tűnik, hogy szépen lassan szállingóznak be az iskolába, nem akarják egyszerre felhívni magukra a figyelmet, így a biztosabb. Lábain fekete bakancsot visel, ezen kívül pedig szintén fekete színű bőrnadrág van rajta, fekete ing és hosszú bőrkabát, mely most teljesen ki van gombolva. A férfi haja bár kissé fehéres, még sem öreg, csupán csak erős mágia hat ki a külsőjére, de ez őt nem érdekli és őszíntén szólva soha nem érdekelte, hogy kinek mi a véleménye róla. Ő most dolgozni jött ide és csak ez számít. A kikötőhöz érve besétál csak az aulába, majd rögtön az alagsor felé veszi az irányt. Beszélni akar Gaiussal és tudja, hogy azt a férfit nem találhatja meg bárhol, így biztosra megy és inkább a sötét, fáklyákkal szegélyezett úton kezd el haladni, kezeit zsebeibe süllyesztve, miközben azért figyel, hát ha meglát egy diákot.*
~ Merre vagy Gaius? ~ *kérdi magában és reményei szerint a másik fel fog figyelni rá, hiszen őt keresik és ezek a gondolatok is csak neki szólhatnak.*
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-03-05, 1:42 pm

*A férfi bizony nappal nem mindenhol fedezhető fel, bár megvan a saját hatalma, de mindennek van árnyoldala is, ezért nem jelenhet meg mindenhol, az még kárt tehetne benne, majd éjszaka jobban mozog amikor a sötétség belengi a környéket. Bizony a gondolatok meghallgatásra leltek, a másik férfi megérzései helyesek, miszerint jó helyen keresi Gaius-t. Nemsokára egy sötét árny bontakozik ki a többi közül, majd amikor közelebb ér a férfihez, már látni is hogy bizony kicsoda az. A férfin amúgy fekete nadrág, világos ing egy hosszú bőrkabát , valamint egy bakancs van aminek a sarkain, ezüst fordított keresztek mintázódnak ki. Nemsokára megáll a másik előtt, szemével végig mérve a férfit, majd végül az arcán köt ki a pillantása*
-A pontosság mindig is erősséged volt Caldor*apró félmosoly miközben közelebb lép a másikhoz, tudja hogy elvbe ma kellett volna érkezniük csupán Gaius kicsit előbb érkezett*
-A többiekről tudsz valamit?*apró kérdés, nem számon kérés, csupán tudja hogy mind külön érkeztek, ő viszont nem megy nappal fel a felszínre*
Vissza az elejére Go down
Caldor Dreskov

Caldor Dreskov


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-03-05, 1:52 pm

*Nem is kell sokáig várnia, ami mindenképpen pozitív a számára, hiszen most dolga van és azért jött ide, de először még is jobbnak látja, hogy ha összefut Gaiussal és váltanak pár szót, majd bele is merülhet a nyomozásba, amit személy szerint nem csak szavakkal akar elérni, de ez maradjon csak az ő dolga. Pár másodperc eltelik, majd megjelenik egy furcsa árny, amelyről Caldor már tudja, hogy bizony az a férfi van itt, akit keresett. Lassan odasétál hozzá, majd köszönés nélkül kezd el beszélni hozzád. *
- Neked is derűs napot. *ajkán mint ha egy szórakozottnak tűnő mosoly jelenne meg, majd aprót biccent a másik felé, de nem mond semmit se a pontosságra. Bizony ő az, ezt tudhatja róla mindenki, de hát alapelve, hogy ha kötelessége van az embernek, akkor azt úgy tegye, ahogy kell.*
- Egyedül érkeztem. Nem vagyok oda a társaságért. *feleli hűvösen, majd még szépen hozzá is tesz pár szót eddigi szavaihoz.* - Téged azért kerestelek, hogy tudd, én itt vagyok és érdekelne, hogy eddig még is mire jutottál. Gondolom tegnap óta csak összefutottál valakivel. *mondja miközben kissé megigazítja kabátja ujjait és végignéz a hosszú folyosón. Meglepő, hogy most egy diák sincs erre, de talán jobb is így, mindenkinek.*
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-03-05, 2:01 pm

-Azt hiszem kicsikét kopott a jómodorom, de talán meg tudod bocsáltani, ennyi év alatt az ember bizony néha megfeletkezik magáról. Van egy olyan érzésem hogy kezdek szenilis lenni*mondja felpillantva a másikra majd csak egy félmosollyal bólint*
-Azt hiszem ebben hasonlítunk. De ismersz*bizony ő sem társasági lény, de aki ismeri a fajtáját , annak ez nem is túl nagy meglepetés, így valószínűleg Caldor is érti hogy mire mondta. A következőkre csak komoran bólint, miközben neki támaszkodik a hideg fallnak, és lehunyja a szemeit*
-Azt hiszem hogy nyomra akadtam, bár kicsit lassabban fog menni az ügy mint gondoltam, tegnap találkoztam valakivel... Szerintem tudja hogy ide érkezünk*néz ismét a másikra, tekintetét belefúrva a szemébe. Kíváncsi hogy mit gondolhat a férfi, bár ismeri már egy ideje de a gondolatai nem mindig nyitottak előtte.*
-Kíváncsi vagyok hogy a minisztérium miért pont egy vérmágust küldött ide....Azt hittem hogy nem éppen nyomozásra vagytok specializálva*mondja egy félmosollyal a férif fele*
Vissza az elejére Go down
Caldor Dreskov

Caldor Dreskov


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-03-05, 2:15 pm

*A másik szavai valahogy kissé furcsán csengenek a fülében, de megtanulta már az évek alatt, hogy bizony nem szabad mindig mindent elhinni.*
- Szerintem nincs semmi baj se az agyaddal... *csupán csak ennyit mond, majd kissé próbál normálisabb stílusba átváltani, mert így nagyon nem lesznek jóba, pedig együtt kell működniük.*
- Egyébként természetesen nem haragszom. A derűs napot se kívánom neked, kedves barátom. *az utolsó szót kissé meg is nyomja, de arcán titokzatos mosoly fut át. Néha kiismerhetetlen ez az ember, hogy vajon mire is gondol és mit mond ki. És mivel tudja, hogy kivel van dolga, így minden egyes gondolatát szépen elrejti agya egyik részében, így ahhoz hozzáférni szinte lehetetlen. Készült erre az útra, így nem meglepő, hogy mindezt sikerült elérnie.*
- Nem, nem ismerlek. *rázza meg lassan a fejét, de az a furcsa, egyébként kissé idegesítőnek mondható mosoly nem távozik, ott marad továbbra is, ahogy végignézi miközben Gaius a falhoz sétál. Ő maga ott marad, ahol eddig volt, felesleges lenne közelebb mennie egy vérszívóhoz.*
- Hmmm, valakivel? Még is kivel? És mit tudtál meg? *biztosan van oka Gaiusnak arra, hogy azt mondja, nyomra akadt, tehát megtudott valamit, amire most Caldor is rettenetesen kíváncsi. Muszáj lesz együttműködniük, szóval amiket tudnak, el kell mondaniuk.*
- És miből gondolod, hogy tudja, hogy ide jöttünk? Csak nem a gondolataiban turkáltál? *kérdi most már egy gonoszabb mosollyal, majd a további szavakra csak vállat von.*
- Akkor ezt tőlük kérdezd, hogy ha érdekel. *ennyivel le is tudja a dolgot, mert bizony Caldorból egy szót se fog kiszedni, ahhoz még erősítenie kell.*
- Engem inkább az érdekelne, hogy miért pont egy élőholtat... *jegyzi meg kissé hűvösen és le se tagadhatja, hogy nincs jó véleménnyel ezekről a köztünk mászkáló hullákról és a legkevésbé se tud megbízni benne, de igyekszik együttműködni, ha már egyszer ez a feladatuk.*
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-03-05, 2:28 pm

-Ó tudom, csupán humornak szántam*mondja nyugodt hangon, bizony a férfi megőrzi a hidegvérét a legtöbb állapotban, bár ez nem is olyan furcsa, a következőre kicsit el mosolyodik, bizony tudja hogy Caldor ismeri a kilétét, de ez nem zavarja.*
-A derűvel nincs baj, csupán a nappal, de mint látod remekül alkalmazkodok a környezethez*mondja körbe nézve a sötét folyosón. Nem támadásnak mondta, bizony ő is mosolyog. Mondhatni felvette a póker arcot. Tudja hogy a vele szemben álló már nem egy sima diák, őt nehezebb ki ismerni. De csak egy munka alkalmából gyűltek össze*
-Hmm Valamennyivel többet tudsz rólam mint a legtöbbek, ezt már lehet nevezni ismeretségnek*mosolyodik el, bár tény hogy sokmindent nem tud róla a másik viszont egy fontos dolgot igen, amiért mások már halállal fizetnének*
-Hmm netán csak nem felkeltettem a kíváncsiságod?*kérdezi miközben fél szemmel a férfire sandít, majd kicsit hallkan fel is nevet*
-Egy fiúval... Elég furán viselkedett, amikor elkezdtem kérdezősködni az ügyről... fogalmazhatunk úgy hogy le is akart rázni.. Szerintem többet tud mint amennyit mutat*fejezi be kicsit titokzatos mosollyal, a következő kérdésre csupán szélesebb lesz a mosoly*
-Úgy ismersz mint aki turkál? Nem... elég volt csupán hallgatóznom, ismered az embereket. A gondolataik szanaszét úsznak a térben, nekem csak annyi volt a dolgom hogy figyeljek. Ez még bőven nem turkálás*hajtja le egy pillanatra a fejét, majd kezeivel végig simít a falon*
-Annyira nem... majd meglátom ha megérkeznek...*mondja majd úgy tűnik a férfi vissza vág. Sejti hogy nem igen kedveli a vámpírokat , nade a munka kapcsolat egészen más. Ő sem rajong az emberekért, szívesebben lenne Ravennában, vagy párizsba, esetleg Londonba, mint itt emberek között*
-Tudod, szerintem azt hiszem a mögöttem lévő évek, és tapasztalat elég nagy garancia*mosolyodik el, bizony a férfi már akkor élt amikor a kereszténység még csak születőben volt, és még a világ is másképp fordult meg a tengelye körül*
Vissza az elejére Go down
Caldor Dreskov

Caldor Dreskov


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-03-05, 2:41 pm

- Humor... azt hiszem, hogy erről a szóról is más a fogalmunk, de természetesen nem a te hibád, nem tehetsz róla, hogy nem ebbe a korba születtél. *utalva ezzel, de csak nagyon rejtetten, hogy semmi keresnivalója sincs egy vámpírnak ebben az időben és jobban tenné, hogy ha szépen aludna tovább vagy esetleg eltűnne örökre. De ezt nem mondja ki nyíltan, megígérte, hogy együtt fog dolgozni vele és a legszomorúbb az egészben az, hogy együtt is kell működniük. *
- Remekül? *pillant itt körbe a sötét folyosón, majd szürke szemei visszatérnek a férfi felé.*
- Kicsit erről is más a véleményünk. Számomra ez a hely nem igazán remek, na de annak, aki az örök sötétségre van kárhoztatva, minden bizonnyal az. *ismét egy apró mosoly, bizony tudja ám, hogy rossz lehet örökké a sötétségben megbújni és félni a naptól, mely eléget. Soha többé nem látni a felkelő és a lenyugvó napot, borzasztó egy élet, hiszen annak a szépsége még Caldort is le tudja nyűgözni.*
- Az ismerettség számomra egy olyan dolog, amikor szinte mindent tudunk a másikról. Én viszont nem tudok sokat rólad, ahogy te se rólam. De ezt nem is bánom. *nem fog igazat adni egy olyan dologban Gaiusnak, amivel nem ért egyet. Nem direkt kötegszik, kinőtt már abból a korból, csupán csak elmondja szerény kis véleményét.*
- Nem igazán vagyok kíváncsi, csupán csak a munkám során nekem is tudnom kell, hogy kivel beszéltél, mivel ha én is összefutok vele, akkor tudom, hogy is álljak hozzá. *magyarázza meg ismét a dolgot, de már kicsit kezdi unni, viszont arcán ez nem látszik, továbbra is igen türelmes marad. *
- Le akart rázni? Őszíntén szólva, valahol egyet értek vele... én se kedvelem a társaságod, de próbálom félretenni ezt az ellenszenvet. *feleli egy kisebb vállrándítással, hiszen minek titkolja azt, hogy nem csípi a falnak támaszkodó férfit? Semmi oka sincs rá, tudja úgy is ezt Gaius.*
- Hát... nálam is próbálkoztál, csak tudod, az én elmémbe nehezebb behatolnod. Lehet, hogy a te életed örök... ~ amíg meg nem ölnek ~ ... de az enyém varázslattal teli, így nem érzem magam kevesebbnek nálad. *magyarázza röviden és ezzel utalva arra is, hogy nem hisz a másiknak, biztos benne, hogy a diák agya nem maradt ki a turkálásból, ahogy ő fogalmazott az előbb.*
- Akkor mondjuk úgy, hogy nekem sincs kevés tapasztalatom és a tudásom olyan szintű, hogy a minisztérium jónak látta, hogy ha engem küld ide. Na meg egy vérmágus hasznos lehet ám, még akár a te segítségedre is lehet, hogy ha bajba kerülsz. *reméli, hogy a másik érti az utalást és mivel ők jöttek ide, tisztában vannak azzal, hogy lehet, hogy nem megy majd minden olyan könnyen, mint ahogy azt szeretnék, tehát akár bajba is kerülhetnek és akor össze kell majd fogniuk.*
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-03-05, 3:03 pm

-Azt hiszem hogy pár generáció már mögöttem, áll pedig igyekeztem fejleszteni is a humoromat hogy megfeleljen a Trendinek... így mondjátok ugye?*kérdezi egy félmosollyal, bizony a férfi nem a legerősebb humorú, de tényleg nem tehet róla*
-Csupán csakmegszokás kérdése, tudod ha nem bírja az ember a világosságot, akkor bizony a sötét helyek kerülnek előtérbe. Vagy így vagy úgy de megszokja az ember, én kezdem megszeretni*feleli nyugodt hangon, bizony van köztük feszültség de csendesen elrejtve.*
-Azt hiszem, ha valamelyikőnk többet tudna a másikról, valószínűleg egyikőnknek meg kéne hallnia*~és az nem én leszek~*mosolyodik el miközben a férfira néz, tekintete még mindig fürkésző és kíváncsi*
-Ó, persze együtt működés. Azt hiszem hogy amiket megtudtam most már te is tudod. 1 nap alatt nem lehet csodát művelni, főleg úgy hogy megvan kötve a kezünk*mondja a srác felé, pedig lennének módszerek ami biztos célra vezetőbb. De hát azt majd akkor ha nem jutnak tovább*
-Nem kell aggódnod, az érzéseink kölcsönösek, de a szent cél érdekében.............*nem fejezi be csupán elmosolyodik, nem fog balhézni, úgyis egy darabig együtt lesznek. Kár lenne össze ugrani mindjárt az elején*
-Hmm azt hiszem a te elméd nem érdekel, de ha el is zárnád előlem. Viszont egy diák elméje még elég könnyű könyv.... és az idő nekem kedvez Caldor, mégha erős mágus is vagy. Én már nem öregszem...*mondja nyugodt dallamos hangján, bizony tisztában van vele hogy a férfi erős mágus, viszont attól még nem fog meg ilyedni. Az elmúlt csaknem két évezred alatt bizony a férfi magabiztossága is erősödött, és kicsit talán egoista is lett. PErsze lehet egyszer ez a veszte, de tudja hogy a halálnál van rosszabb is. Miért félne tőle?*
-Ó.. elhiszem, elég sok legenda terjeng rólad a minisztériumba, amik közül biztos van igaz is.*feleli egy félmosollyal, a következőre , csupán kisimulnak a vonásai*
-Ami elmondható fordított esetben is... *feleli, elvégre mindannyian külön képességekkel vannak megáldva, amik előbbre vihetik az ügyet*
-Van egy olyan érzésem hogy meg kell osszuk a nyomozási hatásköreinket. Ti nappal többet tudtok mozogni, ameddig én pihenek, nekem viszont ott az éjszaka amikor, ti tudtok. Mondjuk három naponta egy megbeszélés találkozó?*kérdezi kicsit oldalra döntött fejjel*
Vissza az elejére Go down
Caldor Dreskov

Caldor Dreskov


Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-03-05, 3:25 pm

- A fiatalság minden bizonnyal így. De a lényeg, hogy még van mit fejlesztened. *mondja most már csak egy futólagos mosollyal, majd a sötétségről kezdenek el beszélgetni, de ez most már nem olyan téma, mint amit annyira húzni kellene. *
- Lehet, hogy egyikönk rövid időn belül meghal. Nem tudhatjuk még, hogy mit hoz a jövő. *bár szíve szerint ő ölne meg a vámpírt, mivel már az első találkozásuk óta nem szívlelik egymást és ez nem is fog nagyon változni, legalábbis eddig nem fest éppen úgy, hogy imádják egymást, de legalább nem ugranak egymás nyakának, akár a gyerekek.*
- Igen, ez az, ami engem is zavar. Hogy csak kérdezősködni szabad, de ami használna, azt nem lehet bevetni... még. De amint lehet, kapni fogok az alkalmon. *bizony ő a kínzástól se áll távol, tehát ha szükség lesz rá, akkor elkap pár diákot, természetesen a jó ügy érdekében, bár attól függ, hogy kinek mi a jó.*
- Tudom, hogy kölcsönös, de ez így a jó. Bár arra kíváncsi lennék, hogy kik a többiek. Őszíntén szólva semmit se tudok róluk, csak annyit, hogy öten érkeztünk ide. *most már kissé átvált más fajta hangba, mivel a kezdeti csipkelődős beszélgetés már megvolt, viszont úgy tűnik, hogy nem sok dolguk akad most jelen pillanatban egymással.*
- Az idő... ki tudja. Egy rossz lépés és meghalsz. Nem vagy attól még teljesen halhatatlan, téged is meg lehet ölni, nem is nehezen. *feleli egyszerűen, majd a legendás dolgon halványan el is mosolyodik.*
- A minisztériumban nem mindenki ismer csak az, akinek kell. Nem irodai munkákat szoktam végezni, így hát nem járok be sűrűn, de gondolom ez rád is igaz. *tény, hogy nem ismeri mindenki, de aki ide küldte őket, azok bizony igen. *
- De rendben van, akkor majd három nap múlva találkozunk.Addig is sikeres nyomozgatást. *biccent egyet a férfi felé, majd megfordul és abba az irányba megy ismét, ahonnan ide jött, tehát felfelé. Gaius nem tudná már követni, de nem is valószínű, hogy akarja, hiszen mindent megbeszéltek, ami szükséges volt.*
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-03-05, 3:34 pm

-Te mondtad Caldor hogy nem ismersz... Nem tudhatod mit is tudok valójába*mondja egy félmosollyal, bizony eddig scak játszott. Egy sima emberrel bármit játszi könnyedséggel meg tudna tenni, de egy mágus azért már egészen más. De azért a másik se érezze magát annyira biztonságba*
-Lehet... Bár kérdés mit tartasz rövidnek *hagyja annyiba, nyugodt hangon miközben elmosolyodik megintcsak*
-Hmm szerinted melyikőnket fogja érdekelni hogy mit lehet és mit nem? A cél szentesíti az eszközt Caldor ezt te is tudhatod*mondja még továbbra is mosolyogva. Bizony ha szükség lesz rá fog más eszközökkel is élni, csupán utána rendesen el kell simítani a terepet*
-Sokkal többet én se... de majd ha megjöttek akkor meglátjuk, ki tudja nem e ismerjük őket*ránt vállat, igazából, majd meg ismeri amikor meg kell a többieket, addig egész jól el lesz egyedül is*
-Ó különös módon még eddig nem nagyon sikerült senkinek se megölnie.... Tudod álltallába megnézem hova lépek *mondja továbbra is póker arcot vágva, most nem támad vissza, elege van a felesleges csípkelődésből, ahogy valószínűleg a másiknak is*
-Mondjuk úgy hogy ha lehet 10 kilóméteres körzetben elkerülöm. *mondja csupán csak ennyit reagálva a dologra, majd bólint*
-3 nap valamelyik esti óra... legyen 8 tájba. Sikeres be illeszkedést*teszi hozzá majd ő maga az ellenkező irányba fordul, és lassan eltűnik az árnyak között*
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-03-05, 8:27 pm

*A hozzá állásos dologra nem mond semmit ő már meg is fordul. A srác viszont úgy tűnik meglepődik a kérdésén , így csak bólint*
-Igen az alagsorba.. jobb ha nem vagyunk szem előtt*mondja komoly hangon, majd meg is indul. Remélhetőleg a srác is követi majd amikor megérkeznek a férfi pillantása rá vetül. Nem szól még semmit csupán figyeli a srácot, látszik rajta hogy gondolkozik. Hogy min? Az már jó kérdés, talán bölcs a férfi talán nem ez már más kérdés*
-Gondolom meglepte hogy a kisasszony ennyit tud a történtekről.... viszont én még mindig úgy érzem hogy van valami amit el tudna mondani*nem hinné hogy csupán a gyilkosságba van benne a srác, több információra van szüksége*
-Azt hiszem hogy valamelyik magiszterrel egész jó kapcsolatot ápolhat, nemde?*néz a srác felé most már kicsit fura pillantással*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Alagsori folyosó - Page 2 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-03-05, 8:31 pm

*Továbbra se örül a dolognak, hogy pont egy olyan sötét helyre kell mennie Gaiussal, de biztos benne, hogy nem tehet ellene semmit és jobb előbb túlesni a dolgokon és ha kell, még jobban felvilágosítani a férfit, hogy nem tud semmit, azaz tud, de azt nem fogja megosztani vele. Így hát csak csöndben sétálgat lefelé a lépcsőkön, majd amikor már az alagsorhoz érnek, egyszerűen megindul és nem szól semmit, csupán csak mereven néz előre, kerülve a szemkontaktust. Viszont amikor a másik elkezd beszélni, automatikusan pillant rá, de nem áll meg.*
- Nem tudom, hogy mire kíváncsi... annyit tudok, amennyit Thyste elmondott. *mondja teljesen őszínte arcot vágva, majd a további szavakat hallva kissé elkomorodik.*
- Egy magiszterrel beszélgettem többször, de őt gyűlölöm, mindennél jobban. *nem nehéz ezt jól előadnia, hiszen elég sokáig tényleg szívből gyűlölte Demient, tehát most is ugyanazokat az érzéseket veszi elő, amit akkor érzett és így még egy kis tűz is megcsillan a szemében, ahogy beszél. Mindent le lehet olvasni a srác arcáról, csak azt nem, hogy jó kapcsolatot ápolnának egymással.*
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-03-05, 8:37 pm

*A férfi csupán egy félmosollyal hallgatja a srác szavait miközben, lassan halad előre, szeme nem távolodik el a sráctól , figyeli a mimikáját, minden reakcióját*
-Gondolom akkor is azt mondaná hogy nem tud többet mint amit mond ha a kisasszony nem mondott volna többet. Tehát akkor még ennyit se vallana be*mondja, egy félmosollyal, elvégre a férfi ért a pszichologiához, legalábbis ilyen téren*
-Hmm érdekes.... gyűlöli?*kérdezi komoly hangon majd egy pillanatra megáll és neki támaszkodik a fallnak, szemét a srác felé emelve, fürkészően figyelve rá*
-Gondolom van valami a háttérbe, valami veszélyes.. amit el hallgathat. Nézzük az itteni esetet, a Brithis múzeumot*bizony ő is tudja hogy történt ott valami, nade angliába volt. Nehéz lenne nem tudomást szerezni róla*
-Nem gondolja hogy kicsit nagyobb veszélyek forognak kockán, és esetleg mások is bajba eshetnek? Gondolom vannak szerettei akikkel nem akarja hogy baj történjen..*mondja most kicsit másfelől megpróbálva puhatolózni... Nem adja fel ameddig a dolog végére nem jár*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Alagsori folyosó - Page 2 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime2010-03-05, 8:43 pm

- Miért hazudnék? Tényleg nem értem magát, hogy miért pont én vagyok az, akire ennyire rászállt. Én is csak egy diák vagyok a sok közül. *mondja most már teljesen komolyan és kissé kezdi úgy érezni, hogy egyre jobban elege van, de sajnos még nem tud mit tenni.*
- Igen, gyűlölöm, nagyon is. *feleli, majd amikor a Brithis múzeum kerül szóba, csak nyel egyet, de próbál érzelemmentes arccal visszanézni a másikra, de gondolatait nem tudja megállítani, így ösztönösen az utazásra gondol, amikor ott voltak. Sok emlék van, de azokat most nem szabad hagyni, hogy felszínre törjenek.*
- Ez most úgy hangzott, mint ha fenyegetni próbálna. Mondtam, hogy nem tudok más új információval szolgálni. Én is segítenék, ha tudnám, hogy miben kell és hogy egyáltalán mi után nyomoznak. *halk sóhaj, most már kezdi unni, de nagyon ezt a dolgot. Ő maga is odasétál a falhoz, na de a Gaiussal szemközt lévőhöz és nekiveti hátát.*
- Talán ha valamelyik magisztert kérdezné, akkor többet tudnának segíteni, mint én, egy egyszerű diák. Érzem, hogy valamiért nagyon kinézett magának, de higgye el, továbbléphetne már rajtam és rászállhatna valaki másra is. *látszik rajta, hogy kezd elege lenni, de próbál még is ész érveket mondani, amikkel talán rábírhatja Gaiust, hogy hagyja békén és keressen mást.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alagsori folyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Alagsori folyosó
Vissza az elejére 
2 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» 2. emeleti folyosó
» Sejtelmes folyosó
» Magiszteri folyosó
» Sötét rúnasor (A folyosó)
» Curriculum- első emeleti folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: