Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Alagsori folyosó

Go down 
+56
Thomas Gledhill
Chloe Walsh
Conrad Dietrich
Aideen Garadex
Élias Adachi
Lucius Rufinus
Ashi Angel
Nil Moriarty
Rachel Williams
Elijah Donovan
Ginger Rosenberg
Sean Derly
Ruby Rose Re
Serafina Damiana
Cain Gathassin
Vixilien Sandanez
Alexi Solsagan
Lycoris Ozera
Corina Watson
Krishana Quinn
Lucas Doroven
Havasi Zoárd
Mona Braxton
Alinox Ingren
Mordred Wasimir
Elisaveta Varlock
Theodora Schmitz
Sairus Macrain
Hecate Lunadea
Marcus Mccannt
Isabella Bartolo
Ian Branson
Hunyadi Péter
Lisa Renfield
Vanessa Smith
Michelle Norton
Victoire Aimée Toussaint
Noah Cromwell
Azaria Daraghi
Nana Black
Cody Skertchly
Takoda Turner
Ryan Bourton
Troy Clayton
Nathaniel Cornwlade
Gaius Lucullus
Caldor Dreskov
Varg Yrjanfrost
Leila Hunt
Jasmine Miels
Miranda Reyes
Aysha Darkblood
Jane Swan
Demien.R.Cornwlade
Faith Craven
Mesélő
60 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
SzerzőÜzenet
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh


Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Fekete rózsa háló
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitime2012-07-18, 2:33 pm

* Pofátlan módon, egóm teljében, mint inkább erőmében, dumálok vissza neki folyamatosan. Érzem vesztem, szavai is ezt sugallják, de most a józan ész túlságosan messze esik tőlem, agyam egy olyan zugába rejti a düh, melyet képtelen vagyok felkutatni. Gyengeségem pedig sosem ismerném be.. ó, dehogy. Nem arra tanítottak, hogy nyúlként szaladjak minden és mindenki elől, hogy ijedjek meg és így tovább, és így tovább. Nem fogok neki könyörögni, bár az is én lennék, ha nyájaskodnék, ami innentől már nem hinném, hogy túlságosan sokat változtatna a helyzeten. Szembe menve hát a normálissal fújok rá szakadatlanul, belül persze megéreztem már rég a félelem szagát, de ezek az ócsárló szavak.. fruska vagyok és így tovább, és így tovább, egyszerűen undorra késztetnek. Ordítása egy apró összerezzenésre késztet, nincs más ellene nekem, mint szavaim, melyekkel nem kerekedhetem fölé, így hát inkább nem reagálok semmit dacára. Igen, igaza van, teljesen igaza van, dühtől izzó tekintetem és némaságba burkolózásom is ezt támasztja alá, de szót nem emelnék ezért, az már teljesen kizárt. Majd én tudom, nekem mi a jó és mi nem.. inkább hagyjuk is, csak magam hajtom a rosszba, magam alázom meg ezzel.. Kihívóan, sőt mi több, őrült bátorsággal állom tekintetét, mikor már pálcáját is nekem szegezi. Érzékelem, hogy varázsolni készül, hogy ki akar csinálni, teste minden rezdülése, minden megnyilvánulása és szavai is ezt sugallják, s bár előző akcióm a pálcával sikertelennek bizonyult, nagyon is, mely egy újabb lejárató hadműveletnek tűnik magammal szemben, de végül, egyetlen szóval sikerül meglepnem őt, még mielőtt elérnék testemet a kínzó fájdalmak. Az átok következtében a földre kerülök, egyszerűen pondróként fetrengve ott egy ideig, de testem egészséges reakciói lassan felmondják a szolgálatot. S hogy ez annak köszönhető-e, hogy felhagyott a koncentrációval támadóm, vagy annak, törékeny alkatom nem tűri hosszú távon az ilyen jellegű kínzást, fogalmam sincs.. szinte már-már félájultan fekszem a hideg kövön, testem párszor megrándul, fejem lassan fordítom nyöszörögve a túloldal irányába. Annyira elaléltam ettől a lökettől, hogy azt sem veszem észre, felrángat a földről, hangját is csak tompa zajnak élem meg, de könnyes szemeim végül felpislannak,így tűnik csak fel, hogy két lábon állok, de valószínűleg ha elereszt, újra visszacsúszom a földre a fal mellett erőtlenségemben. *
- Nem gondoltam, hogy.. hogy az angyalok ilyen ke-kegyetlenek.. * lehelem magam elé, nem kérdéseire válaszolva, de agyamat ez az információ még élteti. Arca reakciói láttán, megleptem őt igen, nem mintha adu ász lenne, de mást amúgy sem tudok szólni most, csak halkan nyöszörgöm a falnál, teljesen magatehetetlenné tett. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Alagsori folyosó - Page 12 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitime2012-07-18, 2:54 pm

*Nem teszek kivételt azért mert lány, cseppet sem akarok kíméletesebb lenni, nem azért mert nem tisztelném a nőket, vagy szeretek a gyengébb nemmel szemben erőszakoskodni, egyszerűen csak tisztában vagyok vele, hogy a varázslóvilágban a gyengébbik nem is ugyan olyan veszélyes, ha csak nem veszélyesebb mint az én fajtám. Ezért kell minél előbb móresre tanítanom. Tudom hogy ezután valószínűleg utálni fog, és kerülni, de valahol talán ez is a célom. Senkire nincs szükségem egyetlen ember kivételével, aki már mellettem van így némi lehordás, majd ordítozás után alkalmazok is rajta, egy olyan átkot, amit nem szívesen élne át szerintem senki se. Én biztosan nem, de hát ő akarta magának a bajt, ha normálisabb lett volna, talán megússza de így? Már késő visszakozni, főleg hogy megpróbálta rám szegezni a pálcáját. Az átok elhangzik, és ahogy látom a lányt igencsak megviseli, hiszen elég csak ránézni. Természetsen ez nem meglepő, hiszen nem hiába hívják kínzó átoknak, elvégre azért jött létre hogy kínozzunk vele. Talán ha egy percig alkalmazom rajta, miközben hideg szemeim mindvégig őt figyelik, végül aztán úgy döntök lassan abba hagyom a koncentrációt, és a pálcát is elteszem. Talán ennyi elég volt neki hogy megismerkedésünk alkalmából tudja hogy milyen vagyok. Nemsokára fel lesz rángatva, majd így tartva kezdek hozzá beszélni, de ahogy látom csak agya zegzugós részével fogja fel, hogy beszélek hozzá. Valószínűleg az átok eléggé kiüthette, de nem tudom sajnálni, az az érzés nagyon mélyen van eltemetve bennem, és csak kevesek iránt érzek ilyesmit, amikor hallom a szavakat arcomra hűvös mosoly ül ki, miközben tovább beszélek, szépen érthetően, hogy minden egyes szót halhasson.*
-Hogy kegyetlenek? Még azt se tudod mi az a kegyetlenség, ha ezt annak nevezed... És ne hívj így, nem vagyok angyal korántsem..*morgom oda neki, miközben még mindig hűvös tekintettel figyelem a reakcióit, mintha valami megfigyelésen lennék.*
-A nevem Mordred, és remélem most már eszedbe vésed, hogy ha velem találkozol tanusíts több tiszteletet, ezt a bajt magadnak kerested kishölgy...*mondom még mindig hideg hangon, semmiféle megbánást, sem tanúsítva felé, bár el kell ismerni harcias teremtés, de valamikor nem tudom díjazni az ilyesmit.*
Vissza az elejére Go down
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh


Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Fekete rózsa háló
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitime2012-07-18, 3:08 pm

* Nem vágytam erre a találkozásra, sem pedig ilyen jellegű megszégyenülésre. Előbb a pálcám hagy cserben, de elég szépen, illetve maga az erőm, a koncentrációs készségem. Nem kéne ekkora arcomnak lennie, nem tudom, csak elképzelésem lehet, hogy mit művelne velem ez a felsőbb éves diák előttem, és nagyon sürgősen be kéne fejeznem a visszabeszélést, de erre talán már késő gondolnom, na meg amúgy is. Ki akarja csak úgy feladni? Butaság ez az egész, de úgy tűnik, ez ma az én napom arra, hogy megkapjam első körben a magam kis leckéjét. Amit alkalmaz rajtam, a kínzó átok kegyetlen.. tényleg az. Eddig csak hírből hallottam és láttam, ahogyan alkalmazzák, de ez az első alkalom, hogy át is élhetem. Micsoda megtiszteltetés. Nekem azért cseppet hosszabb időnek tűnik ez, mint egy perc, a fájdalom nem csak testemen, de elmémen is eluralkodik. Képtelenség ezt kizárni, uralni, vagy csillapítani puszta gondolattal, testem aprósága, vékony végtagjaim és ennek mérten igencsak gyenge csontozatom az okozója annak, hogy így kifog rajtam az átok. Múlt héten egy vámpír, most pedig ez. Egészen biztos az, hogy jó helyen vagyok? Hogy itt a helyem? Anyámék vajon tudták, hogy kínzó rabságba taszítottak engem? Mert most ezt érzem, és hiába rángat fel a földről, aléltságom nem fog egyhamar elmúlni. Pár szót azért motyogok kábultan, a hideg fal hűse csontomig hatol, mintha mégis kezdene enyhülni lassacskán a hatás. Nem, nem olyan gyors ez a folyamat, csak fejem döntöm ide meg oda, az is idő, mire a dühös arcra tudok tekinteni.. mosolyogva. *
- Ha ez az előszobája, akkor minden elismerésem. * mosolygom tovább, magam sem tudom, miért, talán újra fölényeskedni akarok? Pedig belül igazából már félek.. rettegek. Ha nem tartaná testem, tényleg összerogynék, ha nem hagyta volna abba a kínzást, itt halok meg. Akkor talán hálásnak kéne lennem neki azért, mert ilyen jó fej volt, és még időben leállt? Talán.. *
- Oké, csak engedj el. * olvad le lassan arcomról a mosoly, egy bizonyos szintig enyhül a fájdalom, és tovább is, és ahogy a fájdalom okozta adrenalin kezd elpárologni szervezetemből, a merész és fellengzős tekintet átalakul félelemmel telivé. Tartózkodom, erőtlen ujjaim ismét keze köré tévednek, s bár sírni nem fogok, torkom kezd összeszorulni. Pár pillanatra lehunyom szemeimet is, majd ismét kinyitva azokat kezdem kérlelni, mint valami űzött vad, aki menekül félelmében, és csak könyörögni tud. *
- Sajnálom.. * szuszogom közben cseppet lehetetlen helyzetemben * - .. eressz el, kérlek. Morder. Ígérem.. so-soha többet nem.. * vált át most szuszogásom néma, könnymentes szipogásba, ujjaimmal pedig próbálom lefejteni kezét gyengén karomról, szinte nem is érezheti az érintést, annyira elgyengültem. Feladtam a küzdelmet, ahogy tisztul elmém, ennyire hogy voltam képes megalázni magam? Szánalmasan undorító cselekedet volt ez, tehát már csak abban reménykedem, szemernyi embersége megszán, és elereszt. De az biztos, hogy akkor meghunyászkodva fogom menekülőre. Nem meghalni jöttem ide, hanem túlélni, és ezen semmi nem változtat. *


A hozzászólást Chloe Walsh összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-07-18, 3:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Alagsori folyosó - Page 12 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitime2012-07-18, 3:30 pm

*Nem bánok kesztyűs kézzel vele ezt aláírom, de úgy érzem megérdemelte, gondolom sokan mások, bizonyára csak valami gyengébb átokkal tanították volna rendre, de az első benyomásaim alapján jobbnak láttam mindjárt félelmet kelteni benne, hiszen van egy olyan érzésem máskor is össze akadunk, nem kell nekem hogy akkor is folytassa azt amit most. Azért nem hagyom a földön, s ha nem is éppen finom módszerekkel, de azért felrángatom a földről és szólok hozzá pár szót, bár sejtem nem mindent fog fel belőle, az hogy ezt kínzásnak nevezi még meg is kérdőjelezem. Ez csak rendre utasítás volt, nem kínoztam sokáig, nálam a fogalmak másképpen működnek, bár meglehet ez papíron már erős kínzásnak minősül, de hát én ilyen vagyok.*
-Ó még át sem lépted a küszöböt...*morgom vissza gonosz hűvös mosollyal, nem élvezem amit tettem, de nem is bánkódok, egyszerűen hűvösen kezelem a helyzetet, ahogy azt kell. Nem jelent semmit ez a lány, hogy vissza fogjam magam abban amit csinálok, tehát sok jóra ne számítson. Remélem azért a fájdalom múlásával nem fog vissza térni a kötekedős énje. Az ezt követő pár szót mintha meg sem hallanám, csupán csak továbbra is komoran figyelem őt, mint aki mindenre elszánt lenne, akár arra is hogy egy rossz mozdulatért öljön. Talán így is van, bár nem tervezek ilyesmit, amikor azonban látom benne a félelmet, s hallom ismételten a kérést, a szipogással, és érzem ahogy a kezemet akarja levenni, komoran felmordulok.*
-A nevem Mordred... És kezdetnek jó..*mondom az ígéretre, s helyesbítem ki a nevemet, hiszen rühellem ha ezt eltévesztik. Kezem azonban villámgyorsan nyílik szét s húzódik vissza majd össze is kulcsolom azokat a hátam mögött, és teszek hátra pár lépést.*
-Ezt az egészet elkerülhetted volna, ha a mostanihoz hasonló hangnemet ütsz meg. De el ne kezdj itt bőgni nekem, a rinyagépeket rühellem, ha kezdetbe erős voltál maradj most is az, a végén még változik rólad a véleményem..*engedek meg magamnak egy hűvös gonosz mosolyt majd a lépcső felé fordulva előre intek.*
-Most pedig menj.. nem akarom hogy itt ájulj el ahol alig járnak..*Hogy ez kedvesség lenne? Nem bár felfoghatja annak, is de igazából nem akarom hogy ha baj történne engem vegyenek elő. Így is volt már egy kellemetlen beszélgetésem Mr Fenrissel másokkal nem akarok, mert félő hogy a végén még nemkívánatos személynek nyílvánítanának ebben az intézményben.*
Vissza az elejére Go down
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh


Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Fekete rózsa háló
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitime2012-07-18, 3:45 pm

* A jussom nem marad el, ahogyan a fájdalom sem, amely tovább élteti bennem a kitartást, a vak dühöt és meggondolatlanságot. Így mosolyodom el mégis, mikor már felken a falra újból, amit ugye alig érzem, testembe néhol még oda nyilall a fájdalom, de semmi több. Az ájulás persze kerülget, a küszöb említése pedig mintha késként érne.. olyan nagyon naiv vagyok én, ugye? Éppen ezért jártam meg a vámpírral is, és most Mordreddel is? Beismerni sosem ismerném be, de belül érzem mégis, mi a helyes. S ahogy letisztul szemeim előtt minden, ahogy egyre elillan a fájdalom, persze zsibogás visszamarad minden tagomban, úgy uralkodik el agyamon az a reális érzés, amelynek még a jó előbb elő kellett volna kerülni, s nem más, mint a félelem. Kérem is tőle, hogy eresszen el, de nem úgy tűnik, mint akit érdekelne, vagy reagálni akarna rá, tehát kezem is valahogyan hozzá ér, szinte érzéketlenül, majd újra kérlelésbe kezdek, teljesen összetörve belül. Csak meglepett pislogást kap neve helyesbítésére, nem értem, miért mondja ezt, s lassan visszajátszva agyamban szavaimat rá is jövök. Igen, elrontottam, talán a kábulat tette, hogy nyelvem összeakadt. *
- Bocs. * kérek elnézést újra, most emiatt a kis baklövés miatt, ő pedig hirtelen enged el engem, amire újfent nem számítok, tehát térdem kicsit berogy alattam, de nem esem el, kezeimmel oda támaszkodom, popóm pedig a falnak tolva tartom magam. Fejem lóg előre, így szívom be a levegőt továbbra is, majd egy kis szipogásszerűség, de szavai valahogy erősítenek belül. Így hunyom le szemeimet, hogy lélegzetvételem megzabolázva szívjam tüdőmbe jó mélyen az éltető oxigént, s már kezdek megijedni, hogy nem kapom meg a lehetőséget a lelépésre, ám szavaival ellent mond kételyeimnek. *
- Oké.. * nyögök ennyit, majd végül lassan le is guggolok, hogy cuccaimat össze szedjem, melyeket szétszórtam hosszú percekkel ezelőtt a földön, majd ismét kiegyenesedve, szédelgős tekintetem szegezem a fiú arcára, illetve keresem tekintetét pár másodpercig. Nem szólok semmit, nem fogom megköszönni, hogy megkínzott, móresre tanított, aztán elengedett. Magamat aláztam meg, így hát lesütött szemekkel kerülöm ki őt, abba az irányba, ahonnan érkeztem, hogy lassan, de biztosan kikerüljek az alagsorból, s valahogyan felkeveredjek a toronyba. Muszáj, nem szabad összeesnem, ettől erősebb vagyok.. egyébként pedig nem, nem vagyok erős. Meg is érdemeltem a megaláztatást, de akkor is, épségben kell felérnem szobámig, ahol aztán valószínűleg tényleg beájulok ágyamba, így merülök álomba is a cseppet kimerítő nap után. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Alagsori folyosó - Page 12 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitime2012-07-18, 3:57 pm

*A kínzásnak vége, és szerintem már mind a ketten el szeretnénk tűnni innen. Miután feláll azonban még váltunk néhány szót, amiben megtörténik a nevem kiejtésének kijavítása is, hiszen utálom ha nem tudják a nevemet. A bocsánat kérésre csak bólintok, végül engedve a kérésnek kezem szétnyílik és nemsokára el is lesz engedve a lány. Nem vagyok az a fajta aki ok nélkül kínoz meg bárkit, maximum csak tényleg túlzásba viszem a dolgokat, és meg sem bánom azt amit tettem, vagy ha mégis akkor nagyon kevés esetbe. Ez az eset nem lesz köztük már előre tudom. Megvárom ameddig a lány nagyjából helyre áll, s nemsokára utasításba is adom hogy induljon meg felfelé. Nem azért mert aggódok érte, vagy mert megsajnáltam, egyes egyedül saját magam miatt, nem akarok még egy ilyen kis piti dologból is balhét, ha már amúgy is van a számlámon. Ahogy nézem a lány bár eleint nehézkesen de azért mégis elindul, nem fogok neki segíetni maga kereste a bajt, na meg ha akarnék se hagyná, ha eddig erős volt legyen most az is. Csupán csak hűvös tekintettel figyelem, ahogy megkerül majd elindul felfelé a lépcsőn. Én néhány percig még maradok lent gondolkozok azon amit tettem. Nem hiszem hogy szégyenítés lett volna, legalábbis nekem nem ez volt a célom, elvégre nem is látta senki aki előtt leszégyenülhette, egyszerűen csak rendre intettem, a magam módszerével. Nemsokára azonban én is elindulok komor léptekkel a nyugati főtorony felé, ahol ha minden igaz végre folytathatom a saját dolgaimat*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitime2012-08-26, 8:10 pm

//Toxikológia házi feladat 3.- első rész//

*Mivel ez az egyik kedvenc tantárgya, így hát nekilát, hogy egy kicsit gyakorolgasson. Úgy dönt, az Életelszívó elixír ellenmérge pont jó lesz. Órán már elkészítették a főzetet, vagy legalábbis a mérget, de az ellenmérget nem, s Tom igazán kíváncsi, hogy vajon mit tud kihozni önmagából ezáltal. Hogy sikerül-e a bájital, vagy sem. Szóval nekiindul, hogy először beszerezze a hozzávalókat. Egyébként egy kopott farmert, fekete bakancsot, felül pedig egy rövid ujjú, zöld pólót visel. Haja kócos, de ápolt, szemei élénken csillognak, arca nyugodtságot mutat. Gyorsan a hátizsákjába bepakol pár fontos hozzávalót, azaz dobozokat, amikbe majd a hozzávalókat tudja tenni, aztán egy fekete bőrkesztyűt vesz fel, ami majd megvédi a mérgező növények ellen, végül vállára veszi a táskát, és akkor nekiindul a kastélynak, hogy itt szerezze be a pókokat meg a patkányokat. Sikeresen végigsétál az egész kastélyon, mire eléri az alagsori folyosókat, úti célja első állomását. Nagyot sóhajtva lépked le a lépcsőn, így jut be a félhomályos térbe. Kicsit megáll, hogy szemei hozzászokjanak a fényviszonyokhoz, majd egy dobozt előkészítve a kezében nekiindul, hogy pókot vadásszon. Ebben az esetben hármat. Csendesen halad, nehogy elriassza őket, s nem kis séta után végre talál is két pókot, amik jók lesznek a főzetbe. Vagyis a lábaik, de hát akkor is.*
~ Na, ezek jók is lesznek. Még egy kell, és akkor a pókok kipipálva…~ *gondolkodik magában, miközben az egyik falon levő pókháló alá lépked, majd kesztyűs kezével előveszi pálcáját, és az első pókra irányítja.*
- Petrificus totalus. *az első pókot eltalálja a sóbálvány átokkal, így az megmerevedik, de nem esik le a háló miatt, majd Tom a másik állathoz fordul, s őrá is kimondja ezt a varázslatot.*
- Petrificus totalus. *s már meg is van a második pók. Gyorsan mindkettőt az előkészített dobozba teszi, aztán tovább is áll, hogy egy harmadikat keressen. Nem is telik bele sok időbe, megtalálja a harmadik kiszemelt áldozatot. Gyorsan erre is egy petrificust szór.*
- Petrificus totalus. *majd ezt a pókot is a többi közé teszi, aztán visszateszi őket a táskájába a dobozzal együtt, amiben vannak, majd elővesz egy listát, amire a hozzávalókat írta, s kihúzza róla a pókokat.*
- Most jöhetnek a patkányok… *mormogja az orra elé összeráncolt szemöldökkel, s egy kis gondolkodás után úgy dönt, hogy tovább megy az óceán alatti barlangrendszerbe, hogy ott vadásszon patkányokra.*
Vissza az elejére Go down
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Athalie Rapace


Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitime2012-10-05, 6:58 pm

//toxicológia, 3. házi, hetedik rész//

*Ismét meggyullad néhány fáklya, ahogy felér az egy szinttel lennebb található barlangszerű folyosóról és belép az alagsorba. Hóna alatt ott a cipősdoboz, benne a két dermedt patkánnyal, de ez még mindig nem elég ahhoz, hogy most már elkészíthesse az elixírt, hiszen a póklábak hiányzanak, a vér és a víz majd meglesz ott, de ezt nem bízhatja a véletlenre. Feltehetőleg a tantermet mégis jobban takarítják, mint ezt a folyosót, ahol azért akadnak pókhálók egész szép számmal a sarkokban meg a képek körül. Megáll az egyik kép alatt, amelynek sarkán gyönyörű pókháló feszül és még élet is van a közelében, éppen egy egészen szép méretes egyed ereszkedik le a maga fonalán a képkeret alsó részéig. Ráfogja a pálcáját, és már ki is mondja a varázsigét. *
- Petrificus totalus. *a pók megdermed félúton, lepottyan a földre, ő meg lehajolna érte, hogy felvegye, de meglepetésében kiejti a kezéből, és muszáj felnéznie a hang alapján, imént ugyanis nem úgy tűnt, mintha élet lenne a képkereten belül, most mégis onnan jön a hang. *
- Angard. Itt nem átkozódhat senki csak úgy... ez az én területem. *megjelent a kalóz a képen, enyhén mogorva képpel, amire még félszeműsége is rásegít, de nem tűnik veszélyesnek. Athalie most már tényleg lehajol, felveszi az első pókot, a válaszadás előtt még tenyerén tartva megszemléli, majd félrecsúsztatva a doboz tetejét beleejti azt. Vissza sem húzza a helyére, kell még két pók, egyszer azonban válaszol. Mosolyogva rázza meg a fejét, kezében a pálcájával, amit már másik pókra szegezett, amelyik éppen a hálóban található. *
- Bocsánat... Csak a pókokat ritkítom kicsit.*jelenti ki, majd újra kimondja az igét, mielőtt a becélzott pók eltűnne.*- Petrificus totalus.*az is lepottyan a földre, de nyomban felveszi és a társa mellé teszi. Harmadikat egyelőre még nem lát, de várakozik. *
- Áh, értem... az úgy más. Már páran jártak erre pókért, esetleg próbálkozz a túloldalon a sarokban, hátha ott még van valaki a nagy családból. *jelenti ki most már majdhogynem barátságosan, Athalie egy biccentéssel megköszöni a segítséget, aztán át is vonul a túloldalra, ahol a sarokban talán még az iméntinél is nagyobb pókháló van. Amint észreveszi az első pókot, már rá is küld egy sóbálvány átkot. *
- Petrificus totalus. *mondja ki, és ez már olyan magasról egyenesen a tenyerébe pottyan dermedten. Amint a dobozba került, vissza is csúsztatja a tetejét a helyére, visszatér a szobájába a növényekért és irány a toxicum, ahol elkészítheti az életelszívó elixírt. Jó munkás dolog azért, azt meg kell hagyni. *
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Laura Lillien Larsen
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Laura Lillien Larsen


Alagsori folyosó - Page 12 Orvvadasz
Hozzászólások száma : 270
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Rubin háló
Üzenet : 'Ami nem pusztít el, megerősít engem.'

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitime2012-11-03, 11:19 am

//NRT - Laura és Jas valamelyik karija - 2012.11.03.//

* Hol vagyok? Fogalmam sincs. Irtózatosan beteg vagyok már napok óta, és azt hiszem, most csúcsosodott ki a dolog. Nyilal a tüdőm, köhögés hallható felőlem, de mint valami elcseszett kutya, úgy ugatom körbe a folyosót, amelyen jelenleg botladozva végig haladok. Szemeim könnyesek, arcomon pír mutatja a magas láz jelét, egy-egy izzadtság csepp is leguringázik fejem tetejéről nyakamig, onnan pedig utat törve pólóm alá. Lázálmom van, vagy már nem is tudom, micsoda, de hogy behatároljam, két lépés között, merre is vagyok most? Lehetetlen. Szemeim előtt minden lépést követően kissé elmosódik a fáklyafényes világ, forró tenyeremmel a hideg falat tapogatom végig. *
- Csak egy percre.. egy percre megpihenek.. csak egy kicsit.. * nyüszögöm immár falnak támasztott homlokkal, mely szintén forróságban úszik, mint minden többi testrészem, de a hideg igazán jól esik, mintha még magamhoz is térnék pár másodpercre. Ám továbbra sem vagyok képes azonosítani a helyet, hiába fordítom lomhán körbe tekintetem, s fordulok végül háttal a falnak. * - De jó hideg.. a gyógyító.. menni.. * motyogok összefüggéstelenül mindenfélét, újból összeszorítva szemeimet, két kezemmel halántékomat masszírozva. Magamhoz kell térnem. Fogalmam sincs, hogyan sikerült ilyen csúnyán megfáznom, nem emlékszem már, csak annyi dereng, hogy pár nappal ezelőtt anyámnak segítettem be egy munkában, minek szerencsétlen végkimenetele lévén a jeges vízbe zuhantam.. valahol északon. Nyilvánvaló a dolog, de agyam így sem képes összerakni a dolgokat, hiszen fájdalmaim is vannak, a láz pedig eléggé legyengít. Hajam tiszta kóc, arcom is igen csak megviselt, ruházatom pedig az, miben egyébként aludni szoktam: fekete póló, fekete rövid nadrág.. mezítlábas lábikóim pedig semmi nem védi a további felfázástól. Pár másodpercig döntöm hátam a hideg falnak, minden bizonnyal jól elkóborolhattam, mert egy darab ajtót nem láttam erre felé, amin bemehetnék, de majd most.. majd most képes leszek elindulni! Szemeim tehát újból kinyílnak, de ahogy óvatosan ellököm magam a faltól, szédülés lesz úrrá fejemen, egész testemen, s lábaim rosszul keresztezik egymást.. ennek következtében pedig a szemközti falnak zuhanva rogyok össze végül a fal tövében. Fejem lebillen vállamra, testem végül teljesen a földre csúszik, s most már egyáltalán nem tudva magamról fekszem itt lázasan, betegen, kiszolgáltatottan, ki tudja hol.. talán erre jön valaki, rám talál és megkegyelmez. Addig is.. jó éjszakát! *
Vissza az elejére Go down
Sean Derly
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sean Derly


Hozzászólások száma : 195
Csatlakozás : 2010. Sep. 22.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : "Életünk valódi rendezője a véletlen - és ez a rendező csupa kegyetlenség, könyörület és elbűvölő kedvesség."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitime2012-11-03, 5:55 pm

// NRT: Laura - Sean 2012.11.03 //



* Szombat lévén nincs tanítás így el kell ütnöm az időt valahogy, így már jó ideje ezeket a kietlen folyosókat járom teljesen céltalanul. Hogy miért pont ezeket a lepukkant, koszos járatokat választottam? Szeretek ezeken a félhomályos, csendes folyosókon sétálni, itt aztán ritkán fut össze az ember egy diáktársával, tökéletes helyül szolgál ha az ember egyedül akar lenni,márpedig én az esetek nagy részében kedvelem a magányt. Ilyen típus vagyok. A szerencse úgy tűnik elpártol mellőlem amint beveszek egy kanyart és meglátok egy igen csak lenge öltözetben lévő lányt ki éppen nekiesik a vele szemközti falnak. Fogalmam sincs mi lelhette s miért van ezen az igen csak hűvös helyen egy szál pólóban és kisnadrágban ráadásul mezítláb, míg én rendesen fel vagyok öltözve tehát póló, melegítőnadrág, kapucnis pulcsi és sapka mire még a kapucnit is ráhúztam így csak arcom látszik belőlem, pláne hogy tiszta feketében vagyok így rendesen beépülök a félhomályba. A tincsek színezete igen árulkodó - bár manapság nem egy elvetemült nőszemély színezi rikítóra fejét - de amint közelebb lépek nyugtázom magamban, hogy ez az alak egy ismerős de mégis ismeretlen számomra. Sikerült párszor szót váltanunk, jól éreztem magam társaságában de ennek már több hónapja. Tán még át is lépném erőtlen testét ha nem ismerném valamennyire, de ez esetben leguggolok mellé és a vállára helyezem kezem enyhén megrázva.*
- Laura?* mély, dörmögő hanggal szólítom meg az eszméletlen lányt kit a veríték is kiver, orcája pedig pírfoltos. Beteg. Nem kell nagy ész hozzá, hogy megállapítsam így emelem fel a hideg talajról mi nem igen tesz jót neki és indulok meg terhemmel előre. Fogalmam sincs, hogy ebben az állapotban mit keres itt lent, miért nincs a szobájában vagy a gyógyítónál, de ez nem is fog kiderülni míg nincs magánál. Segíthetnék, de fogalmam sincs nem e egy átok vagy rontás áldozata így először is megcélzom vele az első emeletet.*



Vissza az elejére Go down
Laura Lillien Larsen
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Laura Lillien Larsen


Alagsori folyosó - Page 12 Orvvadasz
Hozzászólások száma : 270
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Rubin háló
Üzenet : 'Ami nem pusztít el, megerősít engem.'

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitime2012-11-03, 10:00 pm

//NRT - Laura és Sean - 2012.11.03. //

* Teljesen kábán bandukolok a kastélyban, tényleg alig tudva magamról. Érzem, hogy hideg a padló, de biztosan normális ez.. nem is emlékszem már, hogyan keveredtem idáig, és hogy egyáltalán hol vagyok pontosan. A hideg kifejezetten jól esik, hol melyik testrészemmel érintem is a falat, ám végül, teljesen elgyengülve testem kezdek zuhanásba. Komolyan, szinte már élvezem is.. éppen csak nem tárom szét karjaimat, mintha valami madár volnék, s ezek lennének az első szárnypróbálgatásaim. De nem, koppanok előbb a falnak, majd a földön, s hiába jut el agyamig a távolból egy hang, melyet nem tudok egyáltalán sehová sem tenni, és még csak vissza sem ránt annyira, hogy ne ájuljak bele a dohos padlóba. Talán szerencse, vagy nem, hogy így alakult, mármint nem az ájulás, hanem az, hogy valaki mégis erre járt. Egy darabig, még csak vállam érintésére sem, sem a rázásra nem eszmélek fel, sem pedig arra, hogy eszméletlen testem, mely ég a láztól Sean karjaiba kerül, el a földtől, csupán csak kis idő múltán dőlök a biztos, erős vállra, nyöszörögve cseppet. *
- Fázom.. * mondok csak ennyit, de ezt is szinte érthetetlenül halkan, mintha csak lehelnék nyakába. Nem tudom, hová tartunk, vagy hogy ki az illető, de biztonságban érzem magam, s az, hogy haladunk előre, mintha némi életet lehelne belém. Lassan, erőtlenül kezdem nyitogatni szemeimet, homlokomban lüktet a fájdalom, mely hirtelen nyilall oda, én pedig automatikusan vonom el fejem az illetőtől, s kapaszkodom egyik kezemmel vállába.. de mintha nem is érinteném, olyannyira kivagyok. *
- Hol.. ki.. hová megyünk? * zihálom zavartan, próbálom beazonosítani az arcot, melyhez csak egy néma tátogás tárul a felismerés közepette: * - Sean? Te.. * jön még ennyi, majd újból rámarkolva vállára meredek szemeibe, s dühös vagyok. Nem rá, egyszerűen ez csak betegségem utóhatása, a magiszterem által ajánlott orvosságot a megfázás napjai óta nem szedem, tehát agresszívabbá is váltam. *
- Hová viszel? Mi ez az egész? * nézek szét, de hangom továbbra sem erős, hiába akarok keménykedni, majd még vállát is megpüfölöm kicsit. * - Tegyél le. * közlöm nemes egyszerűséggel, láthatóan nem tudom felmérni helyzetem, hisz ha lerakna, minden bizonnyal ismét összerogynék. Imádom a lázálmot.. valami frenetikus. *
Vissza az elejére Go down
Sean Derly
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sean Derly


Hozzászólások száma : 195
Csatlakozás : 2010. Sep. 22.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : "Életünk valódi rendezője a véletlen - és ez a rendező csupa kegyetlenség, könyörület és elbűvölő kedvesség."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitime2012-11-03, 10:32 pm

// NRT: Laura - Sean 2012.11.03 //

* Az eszméletlenül heverő lány testében felismerem Laurát kit nagyon régen nem láttam,nem gondoltam, hogy így találkozunk ismét, ezen a kietlen helyen, főleg így ahogy van, ájultan, alulöltözve. Hiába rázom kicsit vállát nem történik semmi így rövid úton döntök a doki mellett, így hát felemelem erőtlen testét és megindulok vele az első emelet felé. Tisztában vagyok vele, hogy igen csak a folyosó fogságába űztem magam és a kiút egyenlőre még kérdéses de nem izgatom magam e miatt, de majd egy ismerős pont, szöglet útba igazít. Talán az ütemes lépéseim vagy az enyhe ringás élesztgeti a lányt mit a nyöszörgésből szűrök le így pillantok hát le rá, ha nem lenne néma csend és hullaszag talán a motyogó beszédét sem érteném meg de mivel így van...*
- Nem csoda... tűz forró az egész tested.* szinte éget engem is,legalábbis azokon a helyeken hol érintkezünk, de nem rinyálok, ez semmiség számomra. Tekintetem ismét előre szegezem s ahogy megpillantok egy ferde fáklyát úgy kezdtem kapisgálni hogy mennyire is lehetek a lépcsősortól. Még pár kanyar és ott is vagyunk. Na de éledezik az ájult lány ki van oly kedves és eltolja magát kissé, de kapaszkodik is így nehezítve helyzete.*
- Ezt én is kérdezhetném... mi a fenének flangálsz lázasan ebben a falatnyi cuccban ezen a hideg helyen? Ágyban lenne a helyed...* nem értem miért nem kért valakitől segítséget, ha már magának nincs ereje varázsolni egy szobatársának biztos van, na meg ott a gyógyító is. Bármelyik rájönne ha esetleg többről lenne szó mint egy egyszerű megfázásról. A marásra már kezdek igen csak értetlen lenni így összevont szemöldököm alól sandítok rá szigorú tekintettel.*
- Ezt fejezed be! Mi bajod van?* lassítok a lépéseimen,én kérek elnézést, hogy nem hagytam ott kiverten,kiszolgáltatva valamelyik elvetemült hülye állatnak, így mikor a kérdés elhangzik és nem sokkal később a kérés is nem egyszerűséggel eresztem el. Ami sok, az sok. Nem érdekel hogy bajai tetéződnek, ha így viselkedik akkor felőlem le is út fel is út.*
- Nem hogy örülnél, hogy segítek, még hisztizni is kezdesz. Mégis szerinted hová vittelek volna? A gyógyítóhoz, mert nem vagy jól... Alapjáraton se de úgy látom betegen mégúgy se.* lehet erősek a szavaim annak tudatában, hogy tudom skrizo a lány de mindennek van határa, hanem kér a segítségemből én aztán nem fogok könyörögni.*
- Azt ajánlom menj, kérj segítséget...* kerülöm ki akár fektében van, akár ültében akár akkor ha már feltornászta magát valahogy, bár kétlem, hogy lenne hozzá ereje. Már itt se vagyok...*
Vissza az elejére Go down
Laura Lillien Larsen
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Laura Lillien Larsen


Alagsori folyosó - Page 12 Orvvadasz
Hozzászólások száma : 270
Csatlakozás : 2011. Sep. 25.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Rubin háló
Üzenet : 'Ami nem pusztít el, megerősít engem.'

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitime2012-11-04, 1:15 am

//NRT - Laura és Sean - 2012.11.03.//

* A jóelőbb még a földön hevertem, most viszont már Sean karjaiban kezdek ébredezni, magamhoz térni.. vagy valami ilyesmi. Igen csak nem vágom a helyzetet, nagyon rosszul érzem magam, s tényleg annyit érzékelek, nem fognak lábaim biztos talajt, na meg hogy rettenetesen fázom hirtelen, mire máris jön a reakció egy ismerős hang felől méghozzá. Különös.. régen hallottam ezt a számomra kellemes tónust, de most mégis olyan hihetetlennek tűnik a dolog. *
- Sajnálom, a víz az oka.. * kérek máris bocsánatot, mintha az én hibám lenne, hogy akit követtünk, ügyesebb és gyorsabb volt nálam, ami természetesen nem azt jelenti, nem volt tökéletes gyakorlási lehetőség, valamint hogy nem győzedelmeskedtem felette. Még egy kis ereklyét is begyűjtöttem tőle, amely ott lapul a többinél, egy titkos kis dobozkában szobámban, egy még titkosabb helyen, s ahogy ezen gondolatok cikáznak fejemben, egyre inkább éledek felfelé, s értetlenkedek továbbra is, persze idő közben néhány dolog, mint például Sean jelenléte eljut agyamig. *
- Ágyban? De hát a gyógyítóhoz készültem.. itt van a következő sarkon, arra menj! * motyogom tovább pislogva erre meg arra, teljesen meg vagyok győződve arról, hogy jó helyen járunk, na meg arról is, hogy nem lehetek én kint olyan sok ideje, pedig bő egy órát egészen biztos, hogy idelent töltöttem, bolyongva. És tessék, ismét átveszi elmém furcsábbik fele az uralmat a másik felett, pillanatok alatt azt sem tudom újra, mi történik, s követelőző hangnemre váltva akarok lejutni a földre újfent, amely be is következik.. és ebben a pillanatban arra gondolok, bár ne kértem volna ilyesmit. Lábaim, amint földet érnek, s én próbálok egész testsúlyommal rájuk nehezedni, térdeim megremegnek, majd ahogyan azt kell, mint a rongybabáknak, azonnal összecsuklanak alattam, mintha kirúgták volna mindkettőt. *
- Ne, várj.. * ellenkezem szavai ellen, miközben a falhoz vonszolva magam próbálkozom arra támaszkodva felegyenesedni. Fájnak a szavai, de én még mindig zavart vagyok, s csak két dolog jut el hozzám, melyeket össze is kapcsolok. * - Igen, a gyógyító.. hozzá indultam, segítségért. Kérlek, egyedül nem fog menni, Sean. * nyöszörgöm, lábaimat fel-felemelve a hideg kőről, most még rosszabb. Érzékeim valahogy kiélesedtek, de nem mozdulok, csak fájdalmas tekintettel pislogok a távozó irányába. Amennyire ismerem, nem fog megesni rajtam a szíve, így próbálkozom utána indulni lassan, a fal mellett, oda támaszkodva vállammal, tisztuló fejjel.. jelenleg. *
- Szükségem van rád, maradj! Napok óta.. napok óta lázam van. * köhögök még közben párat, s csak reménykedni tudok, hogy teóriám nem vált be és mégis velem marad. Ő az egyetlen ember, aki többet tud rólam, mint bárki más, s mintha ez is agyamba szökne, tehát tényleg nem akarom, hogy csak úgy lelépjen. Vigyázzon rám, teljesen romon vagyok. *
Vissza az elejére Go down
Sean Derly
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sean Derly


Hozzászólások száma : 195
Csatlakozás : 2010. Sep. 22.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : "Életünk valódi rendezője a véletlen - és ez a rendező csupa kegyetlenség, könyörület és elbűvölő kedvesség."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitime2012-11-05, 12:38 pm

// NRT: Laura - Sean 2012.11.03 //



* Nem igazán így terveztem a napom de ha úgy alakult, hogy ennek a lánynak segítségre van szüksége akkor megadom, főleg, hogy látom rajta a lázállapotot na meg eszméleténél sincs szerencsétlen, arról nem is beszélve, hogy volt idő mikor az átlagosnál is többet beszélgettem valakivel és ez a valaki éppen ő volt. De ennek már jó ideje.
Karjaimba véve indulok meg vele a gyógyítóhoz, menet közben pedig szép lassan magához tér a leányzó, kit kissé zavartnak tartok de ez érthető, tűz forró egész testében.*
- Víz?* ismétlem meg szavai egy részét mi persze felesleges ha jobban belegondolok abba, hogy mi történhetett vele, na meg kérdéses az is, hogy épp eszű magyarázatot kapok. Nagy baj nem lehet mert felismer és megannyi kérdést zúdít rám mit vissza is kap, nem itt lenne a helye, így csak tovább tetézi állapotát. Nem is tudom miért érdekel...
Ahogy viszont "észhez" kap úgy mosolyodok el magamban hisz bebizonyosodik, hogy a betegsége elméje rovására ment, verítékes, pírfoltos arcára tekintek.*
- Úgy látom állandó felügyeletre szorulsz... Nagy tévedésben vagy mivel a gyógyító kettővel feljebb van, valahogy lekeveredtél az alagsori folyosókra.* tisztázom vele helyzetünket miközben azért haladunk előre, nagyjából már azt is tudom merre vagyunk. Persze nem ilyen egyszerű az élet főleg nem Laurával mivel mardosni kezd és követeli, hogy tegyem le. Jól tudom, hogy nem fog tudni megállni de az én béketűrésem igen határos s bár teljesen nyugodt vagyok mégsem fogok én szándékai ellenére cselekedni így hát eddig érdekelt. Eleresztem s hagyom had csússzon le és omoljon össze mit teljesen érzelemmentesen figyelek végig s bár belül úgy érzem ezt nem kellett volna hagynom, mégis a jéghideg talajra kerül, hol aztán ott is hagyom. Eszemben sincs társaságomat ráerőltetni, tudom, hogy ez talán nem is az a Laura kivel oly sikeresen tudtunk szót érteni, de mégsem hat meg. Egészen addig míg pár lépés után megálljra késztet és bevallja, hogy egyedül most nem sokra megy. Egy hosszú pillanatig csak állok neki háttal, kezeim is ökölbe szorulnak de aztán lassan megfordulok s figyelem miként küszködik az előbbre jutással miközben igen csúnya, göthös köhögés is kiszakad belőle.*
- Örülök, hogy végre belátod.* nyugtatom rajta jég kék tekintetem, de aztán levetem a kapucnit és kibújok a pulóveremből mellyel lassan odasétálok hozzá. Előtte megállva lesek le rá megpróbálva a szánakozás minden jele nélkül, hisz tudom, hogy nem lehet könnyű neki most ahogy én sem szívesen támaszkodom másra ha nem muszáj. Általában nem az. Ráadom a pulóvert mint egy gyerekre, segítve nehogy ismét padlót fogjon, majd amikor kész van csendben, nyugton szólalok meg ahogy az tőlem megszokott.*
- Szólhattál volna, hogy nem vagy jól. Félreseperhetted volna a benned rejtőző kevésbé szimpatikus tagot. Képes lettél volna rá...* nem hiszem, hogy az örül ennek a gyönge testnek de talán ez kellett ahhoz, hogy ne zabolázza meg állandóan a lány elméjét, hisz akkor az elvetemültségen kívül igen csak az ökörségekre is képes. Elővéve pálcámat irányítom a lányra és ejtek ki egy varázsigét.*
- Mobilicorpus!* a leányzó a levegőbe emelkedik így megindulhatunk újfent a gyógyítóhoz, talán most már el is jutunk odáig a nélkül, hogy marakodni kezdene velem tök feleslegesen.*
- A biztonság kedvéért...* pillantok rá.* - Nem szívesen bántanálak, főleg nem ebben az állapotban.* nem bízom benne, hisz bár jókat beszélgettünk mindez édeskevés volt a bizalom kiépítéséhez, benne pedig nem is lehet százszázalékosan lévén, hogy olykor nem ura önmagának.*
Vissza az elejére Go down
Lexie Silverman
Diák Exortus
Diák Exortus
Lexie Silverman


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás : 2014. Jan. 23.
Tartózkodási hely : Írisz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitime2014-01-24, 1:26 am

//NRT: Lexie - Raiden - 2014.01.23//

Ez az iskola és az, amit itt tanítanak, egészen új még nekem. Igazából mindeddig nemigen tudtam felfogni belőle semmit, de majdcsak lesz valahogy. Még mindig azt mondom, hogy nem azért vagyok itt, mert elszúrtak valamit, hanem azért, mert engem ide akartak. Én pedig ki vagyok, hogy ezzel ellenkezzek? Még az építmény is túlontúl új. A beszélő festmények és mozgó tárgyak pedig mind csak hab a tortán, de nem vagyok az a típus, aki azonnal nekikezd felfedezni az egészet. Akkor napokat csak azzal tölthetnék, hogy értelmetlenül kajtassak fel-alá, hátha látok még valamit. Ennek szerintem semmi értelme, ahogyan az idegenvezetésnek sincs. Majd felfedezem magam, amikor eljön az ideje. Addig viszont a már ismert helyeken járva töltöm napjaim, jelenleg a szinte már kedvencemmé vált folyosón járva. Itt nincsenek idegesítő, pofázó szellemek. Engem egyáltalán nem érdekelnek az általuk megélt históriák. Jó, talán volna egy-kettő, de azok a személyek még nem álltak szóba velem. Többek közt az ezen a folyosón lévő, egyetlen értelmesnek tűnő kép alakja sem.
Szokásomhoz híven, letelepszem a kép alá. Engem nem érdekel, ha nem akar szóba állni velem, egyszer úgyis beadja a derekát, ha minden nap itt téblábolok. Nem mellesleg, mint említettem, szeretek is itt lenni. Nem csak azért, mert itt csend van, ha kell, hanem azért is, mert kellemes félhomály uralkodik. Hátsóm a földre helyezem a fal tövében. Hátam a hidegnek mondható köveknek vetem, miközben tekintetem felemelem a plafonra. Nem sok percet jósolok magamnak, itt töltött idő gyanánt, azt viszont azzal kezdem el tölteni, hogy az egyik keresztgerenda által létrehozott, felső sarokban megbúvó pókocskát figyelem, miként jár az általa gondosan elkészített hálón. Lábaim kényelmesen előre nyújtom, mit sem törődve azzal, hogy járna-e arra valaki. Ha igen, akkor nyissa ki a szemét és nézzen szét, hogy ne bukjon fel bennem. Utána meg vagy kérjen meg illedelmesen, hogy kapjam össze magam, amire nyilvánvalóan nem lenne a válasz, vagy lépjen át rajtam, amire meg egy picsán rúgást kapna ajándékba, amiért ilyen illetlenül viselkedik. Én már csak ilyen vagyok, szeretem, ha valaki tud udvariasan viselkedni. Amíg viszont efféle zavaró tényező nem áll fenn, nyugodtan fürkészhetem zöld szemeimmel a prédára váró kis lényt, miközben egy közeli fáklya lágyan megvilágítja arcomat. Ezen a folyosón akad a soklábúakból néhány, engem azonban egyáltalán nem zavarnak. Szorgalmasabbak, mint a legtöbb itteni. Nem is beszélve arról, hogy nem szólnak vissza és nem viselkednek bárgyú mód sem. A diákok java annyira idegesítően szerencsétlen, hogy az már sok. Lehet, hogy a család is durva volt, de az itteni helyzet még inkább, mert bár vannak jobbnak tűnő egyének, mégis, a legtöbb olyan, mint ők. Csak ezek sokkal többen vannak.
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Alagsori folyosó - Page 12 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitime2014-01-24, 1:34 am

//NRT: Lexie és Raiden – 2014.01.23.//


Nekem nem igazán számít az, hogy már egyetemista vagyok, ugyanúgy bejárkálok a Mysterioba, mint bárki más. Nem igazán értem azokat, akik csak a Campusban képesek mászkálni, na meg Seolon vagy külföldön, amikor ez az intézmény is csodálatos a maga nemében. Jelen pillanatban is Marcannal éppen az alagsorban kóválygunk, egy bizonyos átjáró után kutatva, amikor az én drága, picinyke – nagyjából derékig érő -, fekete sárkányom úgy dönt, hogy megvicceli kicsit a gazdáját. Néha tényleg nem értem, hiszen Nyv jellemet adtam neki, akkor meg mégis miért ilyen gyerekes? Már kezdem megérteni, hogy miért megy mindig Lucius agyára… Tehát a helyzet a következő: Eddig teljes nyugalomban sétáltunk egymás mellett, de most az én kis édesem úgy döntött, hogy egy új kanyar után kiereszti a benne lakozó tűzadagot és nem foglalkozik azzal, hogy akad-e esetleg ott valaki vagy sem, és még én is kapnék a lángokból, hogyha nem készülnék fel erre már jó előre. Pálcámmal tehát pillanatok alatt vonok fel magam köré egy tűzpajzsot, amelyek szépen távol is tartják tőlem a sárkány erejét.
- Marcan, viselkedj már! – szólok is rá morgolódva, miközben érzékelem, hogy lassulok, ugyanis fekete pulóverem ujja kisé megpörkölődött. A fenébe is! Amúgy lábaimon most hosszú, fekete nadrág van, téli csizma és ugye felől ez a kissé most már égésfoltos pulóver, hajam kissé kócos, szemeim pedig jégkék színűek, amelyekkel szinte szikrákat szórok a famulusom felé. Viszont most hiába nézek rá olyan mérgesen, mert ahogy befordulok én is a sarkon látom csak meg azt, hogy mi történt az előbb. Amikor az én édes Marcanom tüzet okádott a folyosóba, bizony a lány is kapott belőle. Mák, hogy a földön ücsörög és nem éppen állt, de így se fog örülni jelenlétünknek, mivel a hajkoronájának egy kis része megpörkölődött. A sárkánytűz iszonyúan erős, tehát ha volt olyan gyors, hogy lebukjon és azóta eloltotta a feje tetején meggyulladt néhány hajszálat, akkor nem lett komolyabb baja, de ha nem volt… akkor asszem jöhet a víz. Idő közben az én burkom is megszűnik, így csóválom meg a fejemet ismét, amikor a lányra meredek.
- Hé, megvagy? Bocs a famulusom miatt, kissé neveletlen. – a sárkány viszont nem zavartatva magát indul meg a lány felé és szépen át is gyalogol lábain, méghozzá szó szerint. Nem valószínű, hogy őt hátsón kellene most billentenie a másiknak, mert ha mégis megteszi, félő, hogy több égési sérülést is fog szerezni a mai napon, tehát el kell viselnie a nehéz súlyt néhány másodpercig.
- Marcan! Azért ez már több a soknál, mégis miért viselkedsz most így? – amikor átér a lányon, csak szembe fordul velem, majd egyszerűen ül le a másiktól pár méterre a földre és onnan mered hol rám, hol pedig a másikra. Beszélni nem tud, azt hiába várná bárki is, de ha eddig esetleg a csaj még nem látott volna sárkányt, akkor bizonyára nem kicsit fog nézni rajta, na meg az is simán előfordulhat, hogy kétségbe lesz esve a tűz miatt.
Vissza az elejére Go down
Lexie Silverman
Diák Exortus
Diák Exortus
Lexie Silverman


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás : 2014. Jan. 23.
Tartózkodási hely : Írisz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitime2014-01-24, 1:32 pm

//NRT: Lexie & Raiden - 2014.01.23//

A pókot lassan kezdem megunni. Idővel egyszerűen már nem tud lekötni a kis teremtmény. Nem tűnik úgy, mintha a kép unná itt tartózkodásomat, szóval egyszerűen néma, mint a sír. Ez felettébb bosszantó, de nem vagyok én olyan gyengeelméjű, hogy ezen apróság miatt kiültessem dühödt érzéseimet ábrázatomra. Helyette inkább hideg nyugodtsággal nézem még pillanatokig az előttem lévő falat, mígnem lépteket hallok. A tőlem nem is oly távol lévő kanyar felől jönnek a hangok. Tekintetem félig a sarok felé fordítom, egészen addig, mígnem megpillantom az éppen kilépő lényt. Szemeim elkerekednek egy pillanatra döbbenetemben a sárkány láttán. Még életemben nem láttam, erre itt van egy, ráadásul az orrom előtt. Ami viszont aggasztó, hogy hamarosan lángok érkeznek felőle, nem kis sebességgel. Kezemmel azonnal fejemet próbálom védeni, miközben lentebb hajtom azt. Ismét érzem az emlékeimből is áradó hőt, ezúttal azonban kívülről, miközben bőröm perzseli. Orrom megcsapja a kellemetlen szag, mi hajamból ered, annak hála, hogy bizony megpörkölődött kicsit. Néhány simítással gyorsan megoldom ezt a problémát. Fekete pulóverem ujját is eloltom, ezt követően pedig jönne a kirohanás, ha nem jelenne meg más is, mégpedig egy ember képében. A zöld íriszeim által mutatott világképet kezemre terelem. Arra a hegre, mit gyerekkorom óta hordozok. Ezt nézve próbálok nyugalmat lelni, még akkor is, ha nehezen megy, pláne annak a szerencsétlennek a szavai után.
Legszívesebben kitörnék, lehordva amiért nem tud a kis kedvencével bánni. Igen, azt azért még tudom, hogy mi az a famulus. Mivel elég sok diák körül teng-leng egy-egy állatka, jobbnak láttam utánanézni, amint meghallottam a rájuk aggatott kifejezést. Meglepően sok információ van róluk, nekem viszont még nem lehet. Nincs meg a kellő tudásom ahhoz, hogy létrehozzam. Persze biztos meg lehetne sürgetni az ahhoz szükséges alapok elsajátítását, de biztosabb az, ha úgy haladok, ahogy az órákon haladunk. Azt sem könnyű megjegyezni, nem még hogy saját magam kezdjek el kutakodni önszorgalomból. Annyira nem vagyok én stréber! A másik meg az, hogy ha kapkodok, félő, hogy valami nyámnyila állatkára teszek szert, amihez semmi kedvem. Valami hozzám illőt akarok alkotni majd, amíg viszont nem tudom, hogy mi lehetne az, vagy nem tudom biztosra mondani, hogy létre tudom hozni, addig nem kapkodok. Nem szokásom idegbajosnak lenni. A sárkány közben közeledik. Azon kapom magam, hogy már egészen közel van, jobban mondva orrom előtt, miközben átsétál lábaimon. A hirtelen rájuk nehezedő súlyt nem fogadják túl lelkesen végtagjaim. Fogaim összeszorítom, hogy ne szisszenjek fel. Amint lekerül róluk a nehezék, sajogva tudatják velem lábaim, mennyire nem tetszett nekik ez az egész. Mondhatom, nekem sem túlzottan, de mégiscsak egy állatról beszélünk. Sötét farmerom leporolom, mielőtt még felkelnék. A famulus megállt tőlem néhány méterre, és talán tartanom kellene tőle, de valahogy nem tudok. Vonz, méghozzá egyre jobban, most, hogy ennyire elérhető közelségben van. Mégiscsak egy sárkányról beszélünk.
- Mégis minek hozol létre egy olyan famulust amivel nem tudsz bánni? - kérdem nyugodt, fagyos hangon.
Hátam az idegen srác felé fordítom. Nemigen hat meg, hogy itt van, a kérdést is csak azért szegeztem felé, mert így le tudtam adni valamennyit dühömből. Nem a sárkányra vagyok dühös, pedig arra is lehetnék, de sosem az állat a hibás. Mindig a gazdája, aki olyan béna, hogy nem tudja kezelni. A teremtmény remélhetőleg nem távolodik, mikor közeledek felé. Tőle alig több mint egy méterre állok meg, hogy leguggolva elé tarthassam kezemet. Arcom vonásai egy pillanat alatt lágyulnak meg, miközben kedvesen nézek rá, ugyanakkor kérdőn.
- Szabad? - kérdezem, halkan suttogva, magát a sárkányt.
A gazdájától nem áll szándékomban engedélyt kérni, de ha az előttem lévő mozdulataiban és szemében valamiféle engedélyre utaló jelet látok, kinyújtom felé tartott kezem és végigsimítok fején. Egy aranyos állatka még engem is kenyérre tud kenni, ha a gazdája számára lehetetlen is. Kérdés, hogy ez a fajta érdeklődésem vajon meddig tart?
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Alagsori folyosó - Page 12 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitime2014-01-24, 1:54 pm

//NRT: Lexie és Raiden – 2014.01.23.//


Nem kicsit lehet meglepő érzés a másiknak, amikor a várva várt idegen helyett egy sárkány jelenik meg, méghozzá nem is túl barátságos képpel. Persze, egy kölyök sárkányról van szó, nem pedig egy hatalmasról, olyan famulust nem lehet teremteni, de ez most nem számít, mivel Marcannak is hatalmas ereje van, ezt pedig akik ismerik, azok tökéletesen jól tudják. Én csak az incidens után jelenek meg az állatka mögött, így látom meg azt, hogy bár komolyabb baj nem történt, mégis akad egy áldozata ennek a játéknak, amit az én kis kedvencem űzött, így azonnal elnézést is kérek a lánytól, mert ennyi egyértelműen kijár neki, de amikor Marcan még úgy is dönt, hogy szépen átgyalogol rajta… jó, ez azért már több a soknál. Nem szokott ő így viselkedni, max csak a bátyámmal, de ő mégis csak magiszter, szóval csak megtanulta már kezelni ennyi év alatt. A sárkány viszont csak leül, láthatóan nem zavartatva magát azért, amit az előtt tett és csak ez után hallhatom meg a lány szavait, amik egy picikét se mondhatóak kedvesnek. Ejnye, biztosan kis tudatlan még ezekkel a lényekkel kapcsolatban, mert ha neki is lenne már famulusa, akkor nem tenné fel nekem ezt a kérdést.
- Szerintem addig nem illik ilyet mondani, amíg nem tapasztalod, hogy milyen egy ilyen lény társaságában. – felelek is neki teljes nyugalommal, mivel engem egy ismeretlen nehezen tud kihozni a sodromból, ahhoz túlságosan is rideg a szívem, nehéz megközelíteni és nem túl sok embernek sikerült eddig.
- A famulusok önálló akarattal rendelkeznek, függetlenül attól, hogy miféle jellemet adunk nekik. Marcan még a magisztereknek is képes nekimenni, ez pedig nem az én hibám, egyszerűen ő ilyen. Mint látod, egy sárkányról beszélünk, nem pedig egy háziállatról, akit meg kell nevelni. – csóválom meg fejemet is és hogyha a lány végre a famulusom felé néz, láthatja tekintetén a durcizást. Neki se tetszett ez a dolog, főleg nem az, ahogy a lány velem szemben beszélt. Ő tényleg nem egy egyszerű háziállat, ő egy társ, és senkinek se engedi meg, hogy velem szemben ilyen legyen. Tehát hiába a lány kedvessége és próbálkozása, nem kap semmiféle pozitív visszajelzést, csak azt veheti észre, hogy a sárkány hamarosan teljesen tűzbe borul, tehát jobb lesz nem nyúlkálni.
- Azok után, ahogy viselkedtél, nem tudom, hogy mit vártál. – dőlök neki oldalasan a hűvös falnak, úgy figyelve a lányt, majd néhány másodperc múlva tovább folytatom.
- Gondolom elsős lehetsz, ha ilyen tudatlanul ilyen nagy a szád. Még nem találkoztál olyannal, aki ezért a kínok kínjait mutatja be neked. – jégkék tekintetem végig az arcát figyeli és nem fenyegetem én ezzel, inkább csak figyelmeztetem, hogy ezzel a hozzáállással itt még hatalmas bajba fog kerülni.
- Jártál már a krematóriumban? – lehet, hogy nem pont így kellene ismerkedni, de végülis, miért ne? Maximum egy nem szó után elhúzza a csíkot. Nem kell velem feltétlenül beszélgetnie, tényleg nem érdekel,de én lassan megindulok tovább a folyosón, egészen Marcanhoz, ki érkezésemre már megszünteti a teste körül lévő tüzet és fejét felemelve hagyja, hogy végigcirógassak kemény páncélzatán.
Vissza az elejére Go down
Lexie Silverman
Diák Exortus
Diák Exortus
Lexie Silverman


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás : 2014. Jan. 23.
Tartózkodási hely : Írisz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitime2014-01-24, 3:32 pm

//NRT: Lexi & Raiden - 2014.01.23//

Igencsak meglepődtem, mikor egy sárkánnyal találtam szemben magam a folyosón. Az pedig még inkább meglepett, hogy amint befordult irányomba, tüzet bocsájtott ki magából. Ennél neveletlenebb lénnyel még nem találkoztam. Az pedig, hogy mindezek után csak kényelmesen átsétál rajtam, hab a tortán. Hajamból még mindig árad a pörkölődött szag. Kézfejem, mellyel próbáltam fejemet védeni, sajog. A túlzott hő nem kis kellemetlenséget tud okozni. Sejtéseim szerint még jó ideig fogom viselni ennek a tűzköpőnek az ajándékát, de mikor látom magamtól nem messze ücsörögni, nem tudok rá haragudni, ellenben gazdájára... Első szavaim nem is túl kedvesek. Egyébként sem mondhatom magam valami gondoskodó jellemnek, kivéve ha az akarok lenni, ami nem sűrűn fordul elő. Mondhatnám úgy is, hogy ritkábban, mint az ünnepek másnapja, pedig abból sincs sok egy évben. Felidegesítenem nem sikerült a sárkány gazdáját. Nem is gond ez, bár bizonyára örültem volna neki, ha valamiféle indulatot sikerül kiváltanom belőle. Szeretek szembenézni a dühödt tekintetekkel, feltéve, ha az embertől származik.
- A famulusok önálló lények, tehát tanulhatnak is. Többek közt némi illemet is, ha nem tévedek - felelek a szavaiból lekövetkeztethető tényekkel.
Amennyiben tényleg önálló akaratuk van és gondolkoznak is, amit igazából tudtam, bizonyára akkor is lehet őket fegyelmezni, akár minket, embereket. Nekem ez az álláspontom. Aztán hogy mi lesz a saját teremtményemmel jó sok idő múlva, az majd kiderül. Egyelőre rejtély, az is lehet, hogy sokkal több gondot fog okozni, mint azt sejteném. Ahogyan az is lehet, hogy egyáltalán nem lesz vele gondom. Ez majd kiderül. A famulusnak azonban úgy tűnik, nem áll szándékában engedni. Mikor felé fordulok és leguggolva elé rá nézek, teljesen emberi érzelem tükröződik vissza róla. Hiába vagyok kedves irányába, akkor is csak a hisztis kisgyerek durcássága néz vissza rám. A hisztije pedig toporzékolás helyett tűzben nyilvánul meg, melyet a teste köré irányít. Mintha védeni akarná magát tőlem, vagy egyszerűen csak így közölné az elutasítást. Nem erőltetem rá magam. Egy pillanatra lecsukom zöld szemeim, megeresztek egy sóhajt, majd biccentek felé, jelezve, hogy tudomásul vettem akaratát. Ezt követően kiegyenesedem, hogy most már így reagáljak gazdája arrogáns szavaira.
- A famulusod először megpörkölt, majd járólapnak nézte a lábaimat. Ezek után nem tudom, hogy mit vártál - vágok vissza a bizonyára számára is ismerős szavakkal.
Lélektükreimmel az idegent figyelem, teljes nyugodtságot mutatva, még akkor is, ha belül egyre csak idegesebb vagyok. Lehet, hogy bajom lesz viselkedésemből, de erre ne akarjon egy ilyen barom utalgatni. Tudom én jól, hogy nem vagyok egyszerű eset, éppen ezért nem szokásom gyakran szóba elegyedni másokkal. Megvagyok én a saját gondolataimmal. Most sem lett volna semmi gond, ha nem jelennek meg, vagy ha a drága kedvence nem sétál át a lábaimon. Amik mellesleg még igencsak fájnak emiatt, tehát a sétát egyelőre nem szorgalmazom. Megunva a vele való szemezgetést, nyújtózkodom egyet, majd visszahelyezkedem a földre.
- Nem, és mostanság szerintem nem is fogok, hacsak nem szükséges - vonom meg vállaim egyszerűen, majd dörzsölgetni kezdem már másodszorra megpörkölt kézfejem.
Tekintetem visszaemelem a korábban szemlélt sarokba. A pókocska hálója némiképp megrongálódott, legnagyobb sajnálatomra azonban szorgos barátomnak hűlt helye. Tekintetem körbevillantom, amennyire fejem jelenlegi helyzete engedi, ekkor pillantom meg a padlón, megpörkölődött cimborám. Neki már annyi. Talán ez jelzi, hogy most mennem kellene.
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Alagsori folyosó - Page 12 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitime2014-01-24, 10:26 pm

//NRT: Lexie és Raiden – 2014.01.23.//


Ha a lány hozzáállása nem ilyen lenne, amilyen, akkor semmiféle fájdalmat nem érezne, azonnal segítenék rajta, hogy az esetleges égési sérülései eltűnjenek. De mivel nem tűnik kedvesnek, sőt, túlontúl nagyszájú is, így teljes lelki nyugalommal hagyom őt szenvedni, még csak annyit se érdemel, hogy meggyógyítsam. Érezze csak azt, hogy miként jár, ha nem elég óvatos itt, mert mint látja, bármelyik sarkon olyan ember vagy éppen lény fordulhat be, aki ártani akar neki, vagy csak szimplán ért, puszta véletlenségből. Azért a famulusokkal kapcsolatban cseppet felvilágosítom a leányzót, hogy tudja meg, hogy milyen lények is ők valójában. Makacsok és akaratosak és a saját fejük után mennek…
- Ahogy az emberek is elméletileg képesek megtanulni az illemet, rajtad ez mégse vehető észre. – lehet, hogy most ez bunkón hangzott, de nagyon is megérdemli azt, amit kapott. Ő se tűnik túl illedelmesnek, akkor miért is az én famulusomat szidja? Még csak annyit se érdemel, hogy tovább magyarázzak neki Marcanról, képtelen lenne felfogni, szerintem nem is érdekli igazán. A sárkány felé próbál viszont ezek után kedvesnek mutatkozni, mintha nem tudná, hogy ő is hallotta ezt a beszélgetést, így meg se kellene lepődnie azon, hogy elutasítja. Esze ágában sincs hagyni, hogy csak úgy hozzáérjen, én pedig ezt a tudtára is adom, de amikor meghallom visszavágását, ösztönösen mosolyodom el cseppet.
- Én pedig elnézést is kértem tőled, mégse fogadtad el. De ahogy látom, kutya bajod és túlélted a dolgot, akkor meg ne sírdogálj. – sóhajtok is fel most már kissé fáradtan, mert tényleg csak lefáraszt ez a nőszemély, nem pedig jobb kedvre derít. Nem mintha az olyan egyszerű lenne, Werának is jó sokáig kellett küzdenie, mire elérte nálam azt, amit, egy idegennek ez nem fog csak úgy sikerülni. Most már egyre biztosabb, hogy egy teljesen friss hússal van dolgom, ezért ki is oktatom kissé arról, hogy nem fog jól járni, hogyha másokkal is így viselkedik. Én nem feltétlen ártok neki, nem vagyok olyan, de engem is ki lehet hozni a sodromból. Ő viszont ismét a földön köt ki, miközben én próbálok érdeklődni felőle, de ismét ez a naív válasz…
- Hát pedig szükséges lesz, mivel a Halotti mágia órákat ott tartják. Nem akarod megnézni? Akár tarthatok bemutatót is neked. – villannak meg felé a szemeim. Igen, ez amolyan próba is, kíváncsi vagyok, hogy vajon miként viselné azt, amit tennék egy állat vagy éppen egy ember hullájával. Még meglátom, hogy melyikhez lesz kedvem, végülis, némi gyakorlás nem árt nekem se. De ha nem jön, azt se bánom, akkor egyedül megyek tovább… és egyébként ahogy lépek, fel se tűnik, hogy pont annak a pók tetemén gyalogolok át, amellyel az előbb az új lány barátkozott.
Vissza az elejére Go down
Lexie Silverman
Diák Exortus
Diák Exortus
Lexie Silverman


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás : 2014. Jan. 23.
Tartózkodási hely : Írisz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitime2014-01-25, 4:00 pm

//NRT: Lexie & Raiden - 2014.01.23//

Az égési sérülést hősiesen tűröm. Nem esik annyira nehezemre, mivel egész életemben szerettem a tűzzel játszadozni. Valamiért vonz az a kellemes, narancssárgás árnyalat, mellyel a lángok égnek. Szeretem amikor melege bőrömhöz ér, ahogyan hanghát is, miközben a fát hamuvá változtatja. Talán azért van ez, mert legelső emlékemben is csak azt látom. Mély nyomott hagyott bennem, ahogyan bőrömön is, utána viszont jó ideig minden kimarad. A famulusokkal kapcsolatban akad némi nézeteltérésünk. Pontosabban nem is nevezném annak, egyszerűen csak megjegyzünk egymás számára dolgokat. Mikor azonban próbál visszavágni az illemet illetően, csak nyugodtan elmosolyodom. Zöld szemeim rá emelem, hogy belenézzek egyenest a fagyos lélektükrökbe.
- Meg is tanultam, csak alkalmazni nem szeretem, főleg ha mások sem gyakorolják azt a szokást velem szemben - magyarázom, bár fogalmam sincs, hogy miért magyarázkodok egy ilyen alaknak.
A sárkánynak van némi kifogása személyem ellen, amit elég nyilvánvalóan hoz tudomásomra. Ebbe beletörődöm. Nem is igen tehetnék mást. Előbb tekintenék egy famulust társnak, mint egy embert, ez talán látszik is. Ebben az iskolában pedig ez különösen igaz. Nem mondhatnám, hogy bárkiben is megbíznék. Talán az állatkákban sem kellene, de úgy vélem, az általuk kimutatott érzelmek jóval valóságosabbak, mint a kétlábúak esetében. Az idegen nem is érti, hogy mégis mit vártam. Erre én is hasonlóképpen reagálok, mire szintúgy visszakerül az én térfelemre a labda. Nyugodt mosolyom töretlen. Ennyivel nem tud kihozni nemrégiben visszaszerzett sodromból, de azért még mindig érzek iránta nem is kis mennyiségű ellenszenvet.
- Ahogy látom te sem törtél össze a visszautasítástól, tehát ez rád is igaz.
Szavaimat követően ismét elhelyezkedem a földön, hogy kényelmesebben megkereshessem apró barátomat, kinek azonban hűlt helye. A famulus tüze őt rosszabbul érintette, mint engem, de hát ez végül is várható volt. A pókocska átsült tetemét szemlélem, miközben a srác összezúzza azt. Semmi kedvem ehhez az alakhoz. Egyre csak untat viselkedésével. Nincs benne semmi érdekes. És most már a sárkányban sincs. Öntörvényű kis gyíkocska, nagy erővel, semmi egyéb. Valószínűleg ezért is hozták létre pont ilyen alakban. És azért, mert nem túl sűrűn fordul elő ilyesmi. Azért ebbe mégsem merülök bele. A hallott megjegyzésre csak ásítok egyet, sebhelyes kezem szám elé helyezve, majd unottan nézek fel az előttem magasodóra.
- Most tapostad agyon egy pók tetemét - jegyzem meg, mert nyilvánvaló, hogy nem vette észre.
Ezt követően azért mégiscsak felkelek. Arra azért kíváncsi vagyok, hogy mi is lehet az említett helyen. Ha pedig órám is lesz ott, akkor nem kell majd keresgélnem. Na meg hátha tud mégiscsak valami érdekeset mutatni ez a ficsúr. Egy próbát megér, ha pedig befuccsol, amire valójában számítok is, akkor egyszerűen lelépek.
- Jól van... Mutasd az utat... ~te elcseszett gyíkidomár!~ - teszem hozzá gondolatban, csak hogy egész legyen a mondat számomra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alagsori folyosó - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Alagsori folyosó
Vissza az elejére 
12 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» 2. emeleti folyosó
» Sejtelmes folyosó
» Magiszteri folyosó
» Sötét rúnasor (A folyosó)
» Curriculum- első emeleti folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: