Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
A Trófeaterem - Page 5 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
A Trófeaterem - Page 5 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
A Trófeaterem - Page 5 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
A Trófeaterem - Page 5 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
A Trófeaterem - Page 5 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 A Trófeaterem

Go down 
+23
Narumi Tanaka
Zaine Warhurst
Claire Michelle Violance
Leopold Worchester
Aideen Garadex
Thomas Gledhill
Zoey Fleming
Elisaveta Varlock
Takoda Turner
Isleen Ladon
Connor Diamond
Isabella Bartolo
Josh Barker
Diana Gray
Mordred Wasimir
Jasmine Miels
Lionel Dustsnow
Szikszay Johanna
Faith Craven
Alexandra Alasein
Michelle Norton
Situ Sanguang Jiaguh
Mesélő
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Lexie Silverman
Diák Exortus
Diák Exortus
Lexie Silverman


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás : 2014. Jan. 23.
Tartózkodási hely : Írisz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A Trófeaterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   A Trófeaterem - Page 5 I_icon_minitime2014-01-29, 3:47 pm

//NRT: Katherine & Lexie - 2014.01.28//

A lány viselkedése hol tetszik, hol nem. A reakcióm utáni megszólalása viszont egyáltalán nem, pedig előtte még viccesnek is tartottam megállapítását. Pontosabban ami nem tetszik, az az a szemtelen kacsintás, amivel produkálja magát. A kis állatkájának úgy tűnik, nem nyertem el a tetszését. Ezekkel a dögökkel valahogy nincs szerencsém. A sajátom is ennyire kiállhatatlan lesz? A morgásra inkább nem is reagálok, csak ránézek a törpebestiára.
- Alig egy hónapja vagyok itt, szerinted ha a nevedet nem tudtam, majd azt tudom, hogy hány éve vagy itt? - kérdem, még mindig nyugodt hangon.
Ha én hülye vagyok, akkor ő még nálam is hülyébb. Olyan feltételezései vannak, amik egészen távol állnak a valóságtól. A hajamról pedig csak nem száll le. Egy halk sóhajt megeresztek. Tekintetem kezemre szegezem, miközben megdörzsölöm a kissé sajgó vörös foltot, amit még a kölyöksárkány lehelete hagyott rajta. Nem kellemes érzés, ugyanakkor cseppet sem elviselhetetlen. Néha csak jól esik megdörzsölni, ahogyan a csuklóm menti lila vonalakat is, amiket a hulla hagyott.
- Mi lenne, ha végre leszállnál a hajamról? Gőzöm sincs, hogy miért ilyen vörös, de amióta az eszemet tudom, ilyen. Leállnál a témáról? Kezd egy kicsit idegesítő lenni.
Ami azt illeti, nem is kicsit, hanem nagyon. Ahogyan az is, hogy bár semmi kedvem hozzá, mégiscsak szóba állok vele. Egyszerűen kihúzza belőlem a szavakat. Ha hozzám szólnak, nem tudom őket teljesen figyelmen kívül hagyni. Ezért jobb az, ha elkerülök messziről mindenkit. Nincs társalgás, nincsenek érzelmek és nincs felesleges szájtépés. De főként az idegölő részét hanyagolnám, mint például az, hogy ez a csaj már percek óta a hajammal van elfoglalva. Ettől a "különleges természetes vörös" dumától meg hányni tudnék.
- Remélem ebben az iskolában nincs sok olyan csupa-vidám vigyorszörny, mint te.
Vissza az elejére Go down
Katherine d'Argenta
Diák Exortus
Diák Exortus
Katherine d'Argenta


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás : 2012. Feb. 18.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Olaszország - Mysterio

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A Trófeaterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   A Trófeaterem - Page 5 I_icon_minitime2014-01-29, 4:47 pm

//NRT: Katherine & Lexie - 2014.01.28//

Kezd felmenni bennem a pumpa emiatt a lány miatt. Nem igazán szoktam hagyni, hogy felhúzzanak, de valamilyen durva,perverz módon élvezem egy kicsit ezt a kis szájharcot. Kicsit felengedek, és pofátlanul kacsintok is egyet a lányra, ami úgy tűnik, hogy őt is igencsak felhúzza. Pompás! Látom, ahogy vet egy pillantást Laz-ra, amire a menyét enyhén félősen bújik be a hátam mögé. Nem egy bátor lény, azt meg kell hagyni, de hogyha engem kell védenie, és fenyegetve érez engem, akkor igenis kiáll értem. Úgy tűnik, hogy most ezt nem érzi. Pech. Még a végén a lány azt hiszi, hogy milyen béna, félős famulusom van.
- Nyilván nem várom el, hogy tudd, mióta vagyok itt. Csak megjegyeztem, hogy ezért ismerek elég sok embert, köztük az újakat is, hiszen egy házba járunk - magyarázom lassan, szépen ejtve a szavakat, mintha valami gyengeelméjűhöz beszélnék. És még egy kis elnéző mosoly is megjelenik az ajkam szélén, ahogy lágyan a lányra nézek. A hajára teszek még egy megjegyzést, ugyanis baromira nem hiszem el, hogy egy ilyen sötétebb, gyönyörű vörös lehet természetes is. Biztos ezt akarja beadni az embereknek, hogy elaléljanak -ahogy én is tettem az elején -, közben pedig minden héten valamiféle extrém bűbájjal festegeti a haját.
~Már csak ezért is körül kéne néznünk a szobájában, hátha találunk valami festéket.~ -jut eszembe egy gondolat. Na igen, nem mintha arról lennék híres, hogy betörök mások szobájába, de hát...
- Oké, nyugi. Csak megdicsértem a hajszínedet, ha még rémlik - szólalok meg visszakozva és egy lágy mosollyal fel is emelem a kezeimet magam előtt és hátálok néhány lépést. Még a végén nekem esik és megtép, vagy leátkozza a hajamat a helyéről. Nem örülnék neki.
- Nincs. Itt mindenki búval bélelt, fekete mániában szenved és kórosan fél minden érintkezéstől és információtól, amit a másik ki akar belőle húzni. De szerencsére vannak néhányan, akik egészen jó fejek és kedvesek - válaszolok a lány fel nem tett kérdésére és ismét egy mosoly jelenik meg az arcomon. Nem is értem hogy vagyok képes mindig mosolyogni, de valahogy kezd mulattatni ezt az egész beszélgetés.
- Ja, és általában elég paranoiásak is az emberek, úgyhogy ne nagyon osonj senki háta mögé, mert a végén még leátkozza a... - mondanám, hogy a hajadat a fejedről, de mivel már annyira ki van bukva a témára, elharapom a mondatot és afféle "tök mindegy midet" pillantással bökök a fejemmel a lány felé.
- Szóval csak óvatosan - zárom le kicsit sután a mondatot és igyekszem nem vigyorogni azon, hogy hogyan is akartam befejezni a mondatot.
Vissza az elejére Go down
Lexie Silverman
Diák Exortus
Diák Exortus
Lexie Silverman


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás : 2014. Jan. 23.
Tartózkodási hely : Írisz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A Trófeaterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   A Trófeaterem - Page 5 I_icon_minitime2014-01-30, 10:01 pm

//NRT: Katherine & Lexie - 2014.01.28//

Ezzel a lánnyal nemigen tudunk eligazodni egymáson. Engem ez nem is zavar, az viszont sokkal inkább, ahogy szavaimra reagál. Mintha valami fogyatékosnak nézne, pedig tuti, hogy kettőnk közül ő a gyengeelméjű. Legutóbbi fejtegetésére viszont inkább már nem is reagálok. Lassú magyarázata hallatán ugyan rejtve ökölbe szorulnak kezeim, többet viszont nem kap. Inkább ismét elkezdem a tárgyakat figyelni. Azok valamiért most megnyugtatnak, az pedig szükséges, legalábbis így vélem. Figyelmem nekik is szentelem javarészt, közben viszont akaratlanul is forrongok. Hajamról egyszerűen nem képes leszállni. Pedig ha egyszer tényleg ilyen, amióta az eszemet tudom. Nem tudom, hogy mit műveltek velem a lángok előtt, nem láttam olyan képeket magamról, amik közvetlen születésem után készültek, semmi. Mintha nem is léteztem volna az otthon előtt. Ott sem voltam sokáig, a híresztelések alapján. Egy mély légvétel után visszaöltöm magamra a nyugodtság álcáját. Bizonyára jól szórakozik rajtam ez a nyomorult, de egyszerűen felbosszantott. Mégis mit nem lehet elsőre megérteni azon, hogy nem festem a hajam? Nem értem! Vigyora pedig továbbra is irritáló. Ennek ellenére eljutnak hozzám szavai. Pedig nem is tettem fel kérdést, mégis válaszol. Nézeteink viszont igencsak eltérőek, így nem valószínű, hogy ugyanannak tudnánk örülni, többek közt annak sem, hogy vannak itt jó számmal csupa mosoly alakok is.
- Szerintem eléggé eltérő a véleményünk a jó fogalmáról - jegyzem meg.
- Ha pedig jól emlékszem, nem én sunnyogtam a hátad mögé, hanem pont fordítva volt - mondom el másik észrevételemet is, ezekre azonban cseppet sem várok választ.
Egyszerűen csak kikívánkoztak, ha már ennyire fejtegeti a dolgokat. Én nem vagyok az a mások háta mögé lopakodó fajta. Ha már szóba állok valakivel, akkor azt nem úgy fogom tenni, hogy mögé osonva ráijesztek. Biztos, hogy vicces lenne, de akkor sem, mert félő, hogy utána egész végig a rémisztgetés miatti hisztit hallgathatnám, bármiféle értelmes beszéd nélkül. Az pedig nekem megint csak nem hiányzik.
- Egyéb agyament észrevétel?
Vissza az elejére Go down
Katherine d'Argenta
Diák Exortus
Diák Exortus
Katherine d'Argenta


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás : 2012. Feb. 18.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Olaszország - Mysterio

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A Trófeaterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   A Trófeaterem - Page 5 I_icon_minitime2014-01-30, 10:31 pm

//NRT: Katherine & Lexie - 2014.01.28//

Ahhoz képest, hogy eléggé ellenszenves nekem a lány (és vélhetőleg én is neki), egész sok időt eltöltöttünk már itt a Trófeateremben beszélgetve. Beszélgetve? Vagy inkább acsarkodva, végül is a megfogalmazás teljesen mindegy. A helyzet az, hogy mivel általában átveszem a környezetem hangulatát, így én is kezdek kicsit kiakadni és ideges lenni, ám valamilyen furcsa oknál fogva mulattat is a dolog. Úgy vélem, hogy abszolút nem mondtam sértő dolgokat, vagy épen marhaságokat, egyszerűen csak a lány túl flegma és nem törődöm, hogy pont lesz@rja ezeket a dolgokat. Igazából már egy párszor elindultam kifelé, de valahogy mindig megálltam, hogy megmagyarázzak dolgokat ennek a lánynak. Komolyan, nem is értem, hogy miért vagyunk még itt. Laz is kezd egyre mogorvább lenni, és biztos vagyok benne, hogy legszívesebben fogná magát, és kimasírozna ebből a teremből, hogy a meleg ágyamban megvárja, amíg ez a cica-harc lemegy. Lexie elkezdi nézegetni a tárgyakat, totálisan figyelmen kívül hagyva engem, én pedig sóhajtva megcsóválom a fejemet.
~Remek. Akkor azt hiszem, le is zárhatjuk a dolgokat.~ -morgom, és imádkozom, hogy többször ne fussak össze a lánnyal, még a klubhelyiségben sem. Néhány apró megjegyzést még teszek az ide járó diákokról, mire Lex is elég furcsán osztja meg a véleményét.
- Valóban eléggé különbözik. Én nem nevezném a hangos köszöntést sunnyogásnak, és nem is akartam a hátad mögött lenni, pontosan ezért fedtem fel magam. De Úr Isten, tényleg ilyeneken vitatkozom veled? - magyarázom meg az én nézetemet egy kicsit, majd enyhén hisztérikusan és gúnyosan nevetek fel, enyhén megnyomva az utolsó szót. Ismét kicsit megcsóválom a fejemet, végül a táskámhoz lépek.
- Nincs. Örvendtem a találkozásnak - biccentek a lány felé, és hogyha nem állít meg, akkor bizony egygúnyos fintorral sétálok el mellette és hagyom ott a Trófeateremben.
Vissza az elejére Go down
Lexie Silverman
Diák Exortus
Diák Exortus
Lexie Silverman


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás : 2014. Jan. 23.
Tartózkodási hely : Írisz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A Trófeaterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   A Trófeaterem - Page 5 I_icon_minitime2014-01-31, 3:58 pm

//NRT: Katherine & Lexie - 2014.01.28//

Nem is értem, hogy miért fárasztjuk itt egymást. Bizonyára mindkettőnknek lenne sokkal jobb dolga. Csak azért pedig, mert egy házba tartozunk, igazán nem kellett volna rám köszönnie, mikor láthatóan nem kedvel, nem is beszélve a menyétről. Minden esetre egy ideig elszórakoztatjuk egymást, pontosabban idegesítjük csak, de ha ez neki jó... Attól még nyugodtan leléphetne végre, hogy nekem is jó legyen. Hamarosan ismét inkább a tárgyakkal kezdek törődni. Már-már késztetést érzek arra, hogy széttörjem az üveget, kivegyek egy élesebbnek tűnő tárgyat és felvágjam vele ezt a lányt. Nem vagyok én vérszomjas, de vannak ilyen pillanataim. Meg is tenném, ha nem védené varázslat a polcokat. Ez az egyetlen rossz dolog ebben a helyben. Na meg az, hogy azért még sincs itt olyan sok dolog. Eltérő nézeteinket azonban meg is jegyzem. És még meg is vádolom, ha már ilyen jól belemelegedtünk a helyi társadalom elemezgetésébe. Tényleg nem én járkálok a másik háta mögött. Persze megvan erre is a magyarázata, de a legkevésbé sem érdekel. Én úgy gondolom, ahogy, és ő is így tesz. Nincs ezzel semmi, csak ne úgy tenné, ahogy teszi.
- Azért mégsem mondanám vitatkozásnak. Ez csupán egy eszmecsere, semmi több - javítom ki.
A vitatkozás saját felfogásom szerint hangos szóváltásokkal zajlik, nem kis hevességgel, túlnyomó érzelmek befolyására. Ez pedig nem az. Egyszerűen csak kioktatjuk a másikat saját igazunkról, melynek se eleje, se vége. Éppen ezért nem is lenne értelme folytatni ezt a beszélgetést. Láthatóan ő is rájött minderre. Ennek örülök. Szándékaim szerint még itt leszek néhány percig. Addig lesz ideje ennek a lánynak eltűnni a folyosóról.
- Talán annyira mégsem. De én sem különbül - mosolyodom el elégedetten.
Nem, tényleg nem tűnik olyannak, mint aki kedvelte volna a velem való időtöltést. Ez az érzés azonban kölcsönös, tudtára is adtam. Irritáló, idegesítő és nem mellesleg untató is volt. Ezek felváltva, semmi több. Olykor úgy éreztem, talán mégiscsak van benne valami. Olyankor el is mosolyodtam, mégsem váltott ki belőlem komolyabb érzéseket, csak a szóváltásaink. Bizonyára az volt elégedettségemnek is oka. Most viszont már mindegy. Eszem ágában sincs megállítani ezt a menyétpásztort. Menjen csak amerre akar, amíg engem elkerül, vagy nem akar velem komolyabb beszédbe elegyedni megint. Néhány perc múlva én is elhagyom ezt a helyet, hogy felmehessek szobámba.

//Köszönöm a játékot! Smile//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Trófeaterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   A Trófeaterem - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Trófeaterem
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Első Emelet-
Ugrás: