Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Szeptember 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

A Trófeaterem

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 25
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Kedd Ápr. 06 2010, 18:28

* A rúnamágia házi elég érdekes sikerült, de hát várható is volt, mert nem igazán fekszik a lánynak. Egyre csak azon jár az agya miként is értelmezze a kapott jóslatot miközben csupán csak pálcájával a kezében halad a toxikológia terem felé. Teljesen le van maradva a házikat illetően s mivel ma tanulós napot tart, így ez sem maradhat ki. Ám ahogy halad az első emeleti folyosón egyszer csak olyan ajtóra pillant mi eddig feltehetően elkerülte figyelmét. ~ Trófea terem ~ olvassa a feliratot az ajtón miközben közelebb lép, ismerhetjük a kiváncsi leányzót minden érdekli így lassú mozdulattal keze már a kilics felé nyúlt. Gyengéd nyomára a zár kattan s az ajtó enyhe lökésre fel is tárul előtte, mint ahogy a bent lévő berendezés is.*
- Óóó! * hangzik a meglepett hang a leányzótól s már lép is befelé a terembe minek ajtaját nyitva felejtette. ~ Mik vannak ~ tűnődik magában, de léptei nem lassulnak egynesen az egyik üveges szekrényhez lép s nagy ámuldozásában ujjbegyeit is az üveghez érinti.*
- Wáh! * rántja el egyből kezeit amint amaz megégeti mikor megérinti.*
- Mi a fene ez? * rázza fájdalmas képpel a levegőben mindkét kezét miközben az üveget mustrálja hisz nem lát rajta semmi érdekeset.*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Kedd Ápr. 06 2010, 18:38

*A lány mögött viszont lassan egy kissé hűvös de nem túl barátságtalan hang szólal meg. Ha a lány hátra néz egy sötét farmeben és pólóban lévő hosszú hajú srácot, aki igencsak sötét benyomást kellthet, a fallnak támaszkodva. Nem tudni mióta van bent, de úgy tűnik hogy bent van, tehát a lány nem képzelődik*
-Gondolom valami védelmi mechanika lopás ellen, én annyira még nem próbálkoztam vele, hogy benyúljak*mondja a lánynak még mindig hűvös kissé hallk de jól érthető hangon miközben közelebb lép hozzá, és egyben így az üveghez is amire rá is néz*
-Nem túl sokmindent látni mi van odabent*mondja kezével végig simítva az üveg falán , de csak egy pillanatig majd a lányra néz. Ismeri őt legalábbis névről meg látásból hiszen úgy emlékszik egy órán voltak, talán az utolsón is*
-Amúgy Mordred Wasimir*mutatkozik be még mindig rezzenéstelen arccal nézve a másikra miközben keze lassan emelkedni kezd a lány felé. Nem nehéz kitalálni hogy az üdvözlés egyik ősi jelét vagyis a kézfogást készül használni, persze csak ha Jasmine is viszonozza*
-Amúgy eléggé érdektelen egy hely... nem tudom miért járnak ennyien erre. Én inkább képzelnék el egy mauzóleumot, vagy valamilyen mást termet mint ezt...*néz körbe komoly tekintettel. A legtöbb ember csupán a komoly kissé hideg, és barátságtalan srácot látja benne de őt ez nem zavarja. Egy ember szereti és ő is csak egy embert szeret, aki mellesleg egy albínó de neki ennyi elég.Hogy mások mit gondolnak róla? Nem érdekli*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Kedd Ápr. 06 2010, 18:55

* Nem ismeri a termet sem a berendezést s annak védelmi funkcióját így a leányzó sikeresen megégette picit ujjbegyeit mit szerencsére nem tartott hosszan az üvegen, egyből elkapja amint megégette. A hűtés érdekében ajkai közé kapja egyik ujját s majd minden bizonnyal mindegyiken végigmegy mikor egy ismeretlen hangra lesz figyelmes mitől össze is rezzen. Amint megfordul és a sötétben álldogáló fiú felé pillant egy ideig meresztgeti szemeit, míg fel nem ismeri a fickót.*
- Remek...* motyogja maga elé, s teljes testével felé fordul miközben hallgatja szavait. A hátán is feláll a szőr halk s hideg hangjától, mondjuk egész lényétől megremeg a térde s nem csak azért mert sötétség veszi körül. Gonosznak látszik.*
- Szerintem felesleges...senkinek nem kéne, aki mégis ilyen dolgokra áhítozik beszerzi máshonnan.* szemeit nem veszi a pasiról mert valamiért tart tőle, s ennek köze van ahhoz amit az egyik órán hallott tőle mitől akkor és ott berezelt volna ha nincs ott a tanár. Látja amint végigsimít kezével az üvegen.*
- Nem fáj? * pillant a kezére majd az arcára egy kis grimasz sincs rajta, pedig őt tényleg megégette. Tenyerét megfordítja s meglátja vörös ujjbegyeit, hát pedig őt tényleg megégette s fáj is neki most rendesen.*
- Jasmine Miels.* feleli kicsit félénkebben a szokottnál d emivel a srác nem ismeri talán nem is vágja hogy tart tőle. A kézet kicsit hosszabb ideig nézi majd megindítja sajátját felé.*
- Ha csak nem akarod kitépni a karom....* el tudja képzelni róla de végül is kezet fog a sráccal, de hamar vissza is veszi a feneke mögé dugja. Hallgatván szavait maga is körbenéz majd megvonja vállát.*
- Nem tudom mennyien járnak ide...most fedeztem fel. De ha nem tetszik miért vagy itt?* pillant felé, mert úgy tűnik ő előbb érkezett mint a leányzó s akkor nem s érti mit ácsorgott itt.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Kedd Ápr. 06 2010, 19:07

*Úgy tűnik hogy a srác észre is lesz véve, bár a kis morgást meghallja úgy tűnik nem igen hat rá, nem olyan könnyen megsérthető a fiú, nameg tudja hogy a legtöbb ember hogy áll hozzá*
-Remek vagy nem de ez van*mondja csendesen, egy kisebb mosolyt megejtve, megmutatva hogy bizony a figyelmét nem túl sok minden kerülheti el. Ezután közelebb megy a leányzóhoz, persze csak egy bizonyos távolságig*
-A legtöbben nem jutnak el odáig hogy trófeákra vadásszanak előbb hallnak meg... de legalább itt láthatják mit nem fognak elérni*mondja továbbra is hűvös hangon, miközben egy kis simítás is éri az üveg falát. A lány kérdésére csupán kicsit érdeklődő de még mindig az a fura hűvös pillantással válaszol*
-De fáj... de ez csak egy érzés. Vagy urrá leszünk rajta vagy nem*mondja kicsit össze zárva a tenyerét, majd megint kinyitva. Bizony érzi az égetést, bár sebet nem ütött rajta, egyszerűen csak nem mutatja ki. KEze lassan megindul a másik felé, majd a bemutatkozásra csak biccent*
-Ezesetben örvendek*hangja még mindig hűvös de nem gúnyos. A srác egész lényében különös hűvösséget áraszt , de nem zavarja. Mások nem ismerik. A következő megjegyzésre viszont egy kisebb őszínte mosoly jelenik meg az arcán*
-Nem tudom hogy lenne okom rá hogy ilyesmit tegyek.... amúgy a karkitépés túl sok energiába tellne*válaszolja még mindig mosolyogva, majd megrázva a másik kezét el is engedi. Bizony észre vett egy kis tartást a másikban és ezt meg is jegyzi*
-Félsz valamitől?*bizony ami a szívén az a száján , hangja továbbra sem változik, csupán telítődik egy kis kíváncsisággal, miközben a másikra néz kíváncsian. A kérdésre csak megrántja a vállát*
-Látod jó kérdés... igazából én se tudom. Talán csak kíváncsi voltam, vagy véletlenül erre hozott a lábam. Lehet hogy Sentineli kötelességeimet akarom végezni, és gondoltam körbe nézek itt. Az is lehet hogy más egyébb dolgot akartam tenni, szerinted melyik az egyértelműbb?*bizony kérdése olyan mintha ő maga se tudná a választ, közben kezei lassan a háta mögé szegeződnek és elindul a terem egyik pontja felé, de persze figyelme a másikon van*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Kedd Ápr. 06 2010, 19:24

* Ez van bizony, már nem tudja kikerülni s úgy tűnik ama reménye is tovaszáll hogy sikeresen elkerüli majd a srácot a három év alatt ha csak teheti. De hát nem volt szerencséje s most hűvös s halk szavaitól még a hideg is kirázza.*
- Ez benne van a pakliban. Bár ezzel mindenki tisztában lehet ki arra vetemedik hogy megszerezzen egyet is.* bátor emberek lehetnek vagy csak hülyék és felelőtlenek. Nem is érdemes ezzel foglalkozni, az ő bajuk. Szemrebbenés nélkül végigsimít az üvegen mely az előbb megégette mire tesz egy megjegyzést min csak ámulni tud de ajkai a helyén maradnak.*
- Jó nagy lehet a fájdalomküszöböd. Egyes helyzetekben jó ha elnyomják...máskor viszont nem.* teszi hozzá maga véleményét attól függetlenül hogy érdekli e vagy sem. Ő inkább az utóbbit választja, mert ilyen természet persze nála sem mindig ez dukál, a helyzettől függ. Félszegen kezet fog a sráccal s ennek hangot is ad egy hülye kérdéssel, mivel elképzelhetőnek tartja róla hogy megtenné ha kedve szottyanna.*
- Miért órán mi okod lett volna hagyni hogy kinyúvadjak? * kérdez vissza felvont szemöldökkel, akkor sem adott rá okot, nem is találkozott vele addig, de szépen bemutatkozott, azóta is kerüli. Biztos elárulja arckifejezése s hangja, így a neki szegett kérdésre gondolkodás nélkül válaszol.*
- Tartok. Tőled. Talán a belőled áradó hűvösség s sötétség teszi.* nem várja el egyáltalán hogy vigyorogjon mint a tejbe tök vagy hogy megjátsza magát, ha ilyen akkor ilyen, de ez a lányt így érinti, nem tud mit tenni.
Nem érti hogy ha nem tetszik neki a hely miért van s erre egyértelmű választ sem kap.*
- Inkább a járőrözés mellett voksolok...* nem is tudta hogy sentinel így nagyot néz s mikor elindul a terem egy pontja felé messzi távlatból de követi.*
- Mióta vagy sentinel?* kérdezi de ama részt szépen kihagyja hogy miként is nevezhették ki hisz nem éppen barátságos a srác de hát ezt csak a magiszterek tudhatják.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Kedd Ápr. 06 2010, 19:46

-Lehet hogy tisztában, de azoknak a nagy része vagy dicsőség hajhász vagy hülye*rántja meg a vállát, bizony nem sok emberről van jó véleménye, hiszen csak egy ember iránt táplál szeretetet. DE több iránt nem is fog. A következő megjegyzésre egy kicsit elmosolyodik, hűvösen majd a lány felé néz*
-Annyira nem , csak megtanultam elfojtani. AMúgy miért lenne valamilyen esetben ez hátrány?*kérdezi egy kis kíváncsisággal a hangjába, hiszen komolyan kíváncsi a lány véleményére.Nemsokára megtörténik a kézfogás is, a leányzó kérdése pedig jogos. A srác továbbra is hűvös mosollyal felel*
-Hmm ne vedd a dolgot annyira magadra, igazából aki ott volt felőlem mind meghallhatott volna. Talán mert nem ismernek, vagy talán mert én nem ismerem őket, lehet hogy egyszerűen csak mulattat a tény hogy túlélek valakit, vagy csak kíváncsi voltam mi lehet azoknak a szemébe akik tudják hogy az utolsó perceik vannak vissza. Elég sok ok lehet rá , de lehet az is hogy egyszerűen csak kíváncsi voltam mit szól a magiszterasszony*mondja oldalra döntött fejjel, bizony a lánynak adhatott gondolkozni valót hogy ezek közül mely igaz és mely nem. A következőre elmosolyodik, méghozzá hűvösen*
- Helyes... Jó ha tartanak az embertől, hidd el kevesebb ellenlábasod lesz, és több esélyed lesz a túlélésre. Bár nem látszik de amúgy nekem is van szivem*utal rá hogy bizony neki is van egy olyan ember akiért mindent kockára tenne, akár az életét is , de ha a lány figyelt Toxicologián tudja hogy ki is az a személy.*
-Talált*mondja kicsit vidámabb hangon, tényleg csak járőrözött a srác, csupán kíváncsi volt rá hogy a lány mire gondolhatott. A következő kérdésre már csak a válla felett vissza nézve válaszol*
-Hmm pár hete... felkértek, igazából soha nem akartam az lenni. De úgy tűnik más szerette volna. *feleli komoly hangon majd lassan vissza fordul*
-De ahogy látom a jelvényeden te se vagy már kezdő diák, te mióta vagy?
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Kedd Ápr. 06 2010, 20:14

* Beszélgetésük első részével úgy tűnik egyet értenek valamennyire, így csak bólint, eléggé kivesézték mennyire idióták azok ki trófeákat kívánnak gyűjteni nem törődve semmivel. A srác megérintette a szekrényt mitől elvileg megég tenyere s ha így is történt annak semmi jelét sem mutatja így az érzelmek elfojtása is szóba kerül. A kérdésnél ujjbegyeire pillant mik elég rossz színben vannak, majd vissza Mordred-re.*
- Pozitív értelembe értem, például ha szeretsz valakit vagy kötődsz hozzá nem biztos hogy jó dolog el nyomi felé táplált érzelmünket. Egy szimpla barátnak is jól is eshet....tegyük fel.* teszi hozzá nem kell konkrétumokról beszélni bár ha így lesz az sem zavarja, magából indul ki ez ügyben, de hát van ilyen nagyon elnyomni sem tudná aktuális érzelmeit mert minden kiül az arcára. Lehetséges hogy nem tud még ennyi idő után kicsit se felengedni a fiú társaságában mert mosolyától megint csak libabőrös lesz karja, mely szerinte baromi félelmetes hűvösségétől. Nem sok embertől látni ilyen mosolyt legalább is a lány környezetében még nem fedezte fel. A válaszán szinte meg sem lepődik de azért nem bízná rá magát egy pillanatig sem. Halkan megszólal hol léptei közben a padlót lesve hol a srácra pillant.*
- Miért nem érdekel egy emberi élet? Hogy nem ismered és nem kötődsz hozzá az egy dolog, de mégis egy élet veszik s lehet hogy értelmetlenül. Ennyire hidegen hagy? * kicsit kétkedik de bizony eltudja hinni ezt róla, úgy tűnik nem tart a haláltól s mivel magát sem félti tőle másé abszolúte de nem érdekli.
Arca tán elárulta hogy tart tőle s ezt nem rest elmondani a fiúnak hisz mégis csak fiú és erősebb de a stílusa s hidegsége sem piskóta résszint ezek többet nyomnak a latban.*
- Igazad lehet...de a hibáinkról tanulunk, kell valami amitől ha elesel ismét felállsz.* maga már tapasztalta de kíváncsi a fiúban ez miként alakult ki.*
- Bár így téged nem sok bántalom érhet.* jegyzi meg, megállva a hosszú asztalnál, mit óvatosan megérint s mikor semmi védelmi bűbájt nem tapasztal derekával neki is dől, onnan figyeli a srácot.*
- Szerintem kevesen vannak olyanok kik célként tűzik ki eme posztot.* legalább is maga nem tepert érte. A jelvényére pillant mely nadrágja zsebére van tűzve.*
- Igen...szintén pár hete kaptam a magiszterasszonytól. Cseppet sem számítottam rá.* így volt sokkal inkább egy fejmosásra számított sem mint kitüntetésre.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Kedd Ápr. 06 2010, 20:39

-Áh, a fájdalom nem köthető az érzelmekhez. Legalábbis nem teljesen, az utóbbit én nem szoktam elfolytani, az előbbit már annál többször, amikor szükséges*bár tény hogy nem szokta kínozni magát, csupán megtanulta hogy ha valami fáj , azt jobb elnyomni. Nemsokára viszont a lány feltesz jópár kérdést , amire a fiú enyhén mosolyogva meg rázza a fejét*
-Akit nem ismerek, és nem érzek iránta semmit, miért érdekeljen hogy él e vagy hal? Ennyi erővel sokmindenkit sajnálhatnánk akik eddig meghaltak, de szerinted ők oda átról nem szarják le azt hogy pont te vagy én sajnálnánk hogy már nem él? Nem ismerjük őket*a srác bizony úgy érzi hogy jogosan szól, legalábbis ő így érzi. Van akit szeret, és neki ennyi bőven elég, bár ez nem jelenti hogy nem lehetnek barátai, akik iránt már nem érezne úgy hogy meghalhatnának nem érdekli*
-Hmm ez bölcs megszólalás volt, de a hiba nem köthető mindig ehhez, de annyiba igazad van hogy ami nem öl meg az erősít*mondja ő is csak kicsit más idézet formájában persze*
-Nem sok.. De ha érne az nagyobb lenne mindennél*vallja be , hiszen éppen ezért is vannak kevés olyanok akiket szeret. DE bennük halálosan bízik legalábbis egy lányba igen. Aki Mordana. A következőre már kicsit felnevet*
-Áh kevesen? Szerintem elég sokan szeretnének, Sentinelek lenni, valaki hajt is érte, csak max nem kapja meg. Én annyira nem szeretek egy rangért küzdeni. Számomra nem nyújt örömöt*vallja be, bár versenyszellem a srác, de nem egy jelvényért*
-Akkor gondolom kellemes meglepetés lehetett. És hogy érzed hogy megy?*kérdezi még mindig fel s alá járva a teremben, hangja ezidáig még mindig hűvös maradt ahogy a furcsa mosolya is*
-Cruorises vagy gondolom akkor. TEhát érdekel az árnymágia...*ez inkább csak megjegyzés volt a lány felé mint kérdés*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Kedd Ápr. 06 2010, 21:08

*Ahhoz képest hogy tart a fiútól elcseverészik vele az élet nagy dolgairól vagy arról ami éppen szóba kerül, a helyett hogy hanyatt homlok rohanna inkább vissza szobájába. Na de miért tenné? Igaz volt egy beszólása mi nem igazán feküdt neki, de az ember hall olyanokat is mi nincs ínyére de most talán megtudhatja azt is miért vélekedik így. Így mikor felmerül az hogy a srácot egyáltalán nem érdekli senki halála ki persze ismeretlen számára s nem kötődik hozzá egy kérdést kap viszonzásul s magyarázatot mi jogos is. Kis mosoly bújkál ajka szegletében mi hamarosan el is tűnik.*
- Igazad van...biztosan nem foglalkozik velünk, de azért gáz hagyni másokat halni hagyni akár ismerjük akár nem. De ezért vagyunk mások...nem vagyunk egyformák.* kissé megviselik ez akkor is így történt mikor egy társát szabdalták fel előtt. Bár lehet brutalitása volt kemény vagy a látvány, akkor sem feledte könnyen.*
- Így is gondolom.* bólint hozzá egy vállrándítás kíséretében, ha az embert mindentől megvédik sose tud maga ura lenni s egy idő után az élet elnyomja a "gyengéket".*
- Igen? Például? Most már kíváncsivá tettél. Minek kell történnie hogy megrázzon? * tekint bele a fiú szemeibe, bizonyára egetrengető dolgot fog most hallani, de hát tudhatjuk hogy milyen kíváncsi természet a leányzó. Kiderül hogy a fiú is sentinel s maga is ama jelvény viselője, maga nem számított rá de hogy fiú igen e az egyenlőre titok előtte.*
- Valóban úgy ért. Megtisztelő a feladat s örömmel vállaltam.* mosolyodik el, miközben tekintete egy ékszeres vitrin felé siklik s felfedezvén azt közelebb is lép hozzá.*
- Hát igyekszem. Egy diákot eddig sikerült már beosztanom a járőrözést meg szeretem. Egészen belejöttem a sétálgatásba pedig nem mindig volt ez így.* pillant a srác felé, nagy változásokon ment keresztül s ő úgy érzi előnyére.*
- Te hogy haladsz? Aki szeret ismerkedni annak ez biztos jó kis meló...de nálad is így van ez?* már dőlne neki a vitrinnek vállával de még idejében észbe kap s eláll szándékától, nincs kedve a gyengélkedőben kikötni. A furcsa mosoly után egy megállapítást is kap, bizony beletrafált.*
- Igen abba a szakba kerültem. De cseppet sem bánom. * semmi problémája nincs szakjával, elsők is a ponttáblázatban s diáktársai is hasonló természetűek mint jó maga. Legalábbis így véli.*
- Te melyik szakot gyarapítod? Bár ahogy a halálról vélekedsz az Infaltus ház tagja lehetsz.* jut erre a megállapításra mihez nem kell nagy ész. Ujjait kicsit megfújkálja már annyira nem fáj neki de igen kellemetlen érzést okoz. Tekintete a régies ékszeres esik vissza, de nem megy közelebb.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Kedd Ápr. 06 2010, 21:36

*Úgy tűnik elbeszélgetnek, elvégre a fiú bár sötét és komor nameg kicsit fura is a stílusa, de azért nem szokása minden nap megölni valakit csak azért mert úri kedve úgy tartja. A halálról vitatott dolgokra csak bólint*
-Lehet hogy olyan, de idővel szerintem majd megtudod hogy nem mindenkinek jut elég szeretet hogy meggyászolják vagy segítsenek rajta, és az ember csak magára illetve a nagyon közeli barátaira, szerelmére számíthat. Akárhogy is nézzük, engem hidegen hagy hogy az ismeretlenekkel mi történik, nem izgat*lehet sötét de legalább nyílt is ezt el lehet mondani*-ÉS igen nem vagyunk egyformák. *itt meg is ejt egy kisebb mosolyt, bár ez is elég hűvösre sikeredett. A kérdésre csak a másikra néz, úgy tűnik Jasmine kíváncsi rá hogy őt mi rendítené meg*
-Ha valami történne azzal akit szeretek. Ismered a mondást ismered a mondást amikor valaki egymaga egy világot jelent a számodra? Kb én is így érzek.*kicsit meg is válltozik a fiú hangszíne, most csupán csak komolyság hallatszik belőle, mert komolyan gondolja amit mond. Semmi nem tudja lyukat ütni rajta de ha elveszítené azt akit szeret, aki nem más mint Mordana, akkor nem tudja mi lenne. DE szerencsére nincs így. Nemsokára viszont más téma jön*
- Az megtisztelő..... Amúgy az már egész jó. Jobban állsz mint én*mondja komoly hangon, majd a kérdésre csak oldalra dönti a fejét*
-Hogy én? mondhatni kétlábon. Járőrözgetek. Szerencsére a besztást már csinálja a társam*bizony örül hogy nem neki kell mert vagy valaki nem élne sokáig, vagy fordulna vissza és menne haza a suliból ami nem lenne jó*
-Nem is baj légy rá büszke én is az vagyok. És igen Inflatus ház. *mondja komoly hangon, kissé vissza térve a hűvösség is. Ő is büszke*
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Kedd Ápr. 06 2010, 22:02

- Ezt nem is vitatom s lehet egyszer majd "megtérek" s így viszonyulok hozzá de ez majd idővel kiderül. Ha meg nem nos...akkor marad minden úgy ahogy van, majd felnövök egyszer ehhez is.* igaza van a fiúnak ezt nem is vitatja, s mivel véleményük még jó ideig nem is fog egyezni tovább is lép e témán, mivel hogy kíváncsiság költözött lelkébe azt illetően hogy a fiút mi rendítené meg úgy isten igazából.*
- Ismerem...szóval ha a kedveseddel történne valami.* bólint közben, ez sokakkal megtörténik s talán ugyanis végső határként élik meg sokan a legborzasztóbb dolog ami történhet egy emberrel. Hogy a lánynál van e ilyen ember? Nos mivel eléggé sok minden megviseli bizonyára csak hab lenne a tortán ha lenne egy olyan személy kinek elvesztésével megzuhanna úgy isten igazából, neki már a barátai elvesztése is mélyen megrázó lelki állapotot váltana ki. A téma tovább csúszik egészen a sentinelségig.*
- Igen? Azt hittem csak én vagyok így lemaradva de akkor úgy látszik nem. Biztos lesz majd alkalmad neked is elszállásolni valakit, elég sokan érkeznek mostanában.* aztán majd talán hátuk közepére is kívánják talán, hisz éve közben is folyamatosan érkeznek a diákok, Jas is évnyitó után pár hónappal esett be a kastély kapuján. Szavaira elmosolyodik, úgy látszik egy kis humor is szorult belé a sok komolyság és kimértség mellé, de mivel imént kifejtette hogy lesz alkalma még "dolgozgatni" így nem fűz hozzá semmit. E beszélgetés után már kijelenti hogy a fiú melyik házhoz tartozik s bizony bele is trafál bár nem valami nagy dicsőség erre jutni.*
- Akkor biztosan szereted a halotti mágiát. Ezzel én is így vagyok.* akármily meglepő e lányka is megcsinálja a feladatokat igaz nem mindig szemrebbenés nélkül, de a lényeg hogy megcsinálja s jobban s szereti mint az elméleti órákat. Mivel valódi célja a toxi terem volt így az órájára pillant, sikeresen belecsúsztak az éjszakába, így már nem fog neki a kotyvasztásnak.*
- Ha nem haragszol most lelépek. Így se ez a hely volt a célom csak bekukkantottam.* magyarázza de hogy minek.*
- Nos akkor szia...* int egyet bbizonytalanul s indul meg az ajtó felé. Félúton visszafordul a srác felé.*
- Azért örülök a találkozásnak...* e szavakat követően elhagyja a termet, nem is volt olyan vészes a srác mint ahogy gondolta, de azért furcsa marad neki továbbra is.*
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Kedd Ápr. 06 2010, 22:21

-A te életed*csak ennyit mond , ő nem mondja meg más hogy éljen csupán csak azt mondja ő hogy él. Nem éppen tűnik mindenki előtt jónak a srác de lehet nem is az. Csupán csak egy embernek, de ennek örül is. A lány szavaira csak bólint miszerint jól gondolja, és igen nála ez egy végső határ is lenne. Hiszen nagyon megszerette a kedvesét, jobban mint eddig bárkit. Nemsokára tovább megy a téma a Sentinelségre is. A szavakra kicsit hűvösen fel is nevet*
-Addig van szerencséje ameddig nem én megyek ki elé*mondja kicsit sötéten bár már volt aki túlélte a dolgot és be lett osztva, tehát a fiú azért nem olyan közveszélyes. A következő szavakra csak bólint, nem igen van mit mondania, kivéve amikor a lány búcsúzóra fogja*
-Ez esetben további szép napot... és még biztos össze futunk*köszön el hűvös hangon a lánytól majd pár perc múlva ő is elhagyja a termet*
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Pént. Ápr. 23 2010, 23:45

* Mivel elegem volt már az egyedül létből elindulok és keresek valami helyet ahol talán valakibe bele botlok. Ám alvós cuccban nem mehet ezért mielőtt bármi célt is kitűzök magam elé, a szekrényhez lépek és kiveszek belőle egy ruha darabot mely először a kezembe akad és az ágyra dobom. keresek egy nacit hozzá. A fekete pulcsihoz egy farmart választok melybe bele is bújok gyorsan. Hajam egy gumival össze fogom és már indulhatok is. A szobámból kilépve senkit nem látok a folyóson, így tovább haladok valami társalgó helység felé. Valahogy nincs kedvem kimenni most a szabadba hiszen nincs valami meleg és hát sötét is van oda kint. Egyrészt már nem reggel van másrészt a folyosó ablakai is meggyőznek erről hiszen kint sötét van bár a hold fénye szépen világit. Sehol egy árva lélek sincs ezért hát az első emelet felé veszem az utamat.
~Ha már sehol senkit nem találok akkor kis felfedező utat teszek. Nagy ez az iskola és vannak részek amiket nem is ismerek. Pl első...~ *Ilyen gondolatok forognak a fejembe, így hát alaposan megnézek mindent mi utamba kerül. Egy ajtó fel kelti az érdeklődésemet mely a Trófea terem. Azon tűnődöm hogy vajon milyen cuccok lehetnek oda bent. nem habozok sokáig és kezem a kilincsre is teszem. Remélem hogy nyitva is van mert érdekel mi számít ebben a suliban trófeának. Az ajtó kinyílik és belépek rajta. Elég sötét van így valami villany kapcsoló után keresgélek a falon az ajtó mellett, de nem találok. Vállam meg rándítom és előveszem pálcámat.*
- Lumos* Kis fény jelenik meg a pálcám végén és az ajtót becsukom magam után. Szimpla megszokásból. nem sok minden látszódik a kis fény miatt így hát felfedező útra indulok a sötétben.*
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Szomb. Ápr. 24 2010, 00:29

*Megszokott kis esti körútját teljesíti a Cruorisos sentinel fiú. Konkrét célja most sincs neki, csak végigjárja az iskola folyosóit. Régebben még abban a hitben volt, hogy ha végigmegy és nem lát semmi zűrt, akkor nincs is itt semmi probléma. De azóta már tudja, hogy a háttérben is rendesen zajlanak az események, amik nem nevezhetők éppen jónak, így ha nyugi is van, nem biztos, hogy közben nem készül valaki valamire. De azért igyekszik nem így hozzáállni a dolgokhoz. Ahogy az egyik folyosón halad, egy szőke lányt pillant meg befordulni az egyik sarkon.*
~Nini, a folyosófelügyelő.~ *rögtön felismeri Dianat, még ha csak egy pillanatra is látta, majd mivel úgysincs konkrét dolga és ahogy látta szaktársa is egyedül volt, meg is indul utána. Néha összefutottak már így és elbeszélgettek egy kis ideig, talán most is így alakul majd, legalábbis Josh sejtése szerint nem lesz elküldve. Azért eléggé le van maradva a lánytól, utána kiáltani viszont nem akar, hisz már nagyon késő van, ez a hatalmas kastély pedig csak úgy zengene a visszhangtól. Inkább kissé gyorsít léptein és megindul Diana után. Szerencsére azt még látja, hogy merre megy, így azt is, hogy melyik terembe sétál be. Mikor az angol srác is odaér, elolvassa a feliratot a falon, mely szerint ez itt a Trófeaterem. Ő maga is benyit, bár elég halkan, majd meglátja, hogy a lány csak pálcájával világít a teremben és úgy járkál.*
-Ejnye. Csak nem akarunk valamit ellopni, hogy csak a pálca világít? *kérdi egy kis mosollyal, bár azért ezt nem nézné ki a lányból, így inkább viccnek szánta.*
-Szia. Láttalak a folyosó végén, gondoltam utánad jövök. *kezdi, majd beljebb sétál.*
-Úgy látom, épp időben. *arcán továbbra is vigyorszerű mosoly látszik, hisz nem hagyja abba a lány ugratását.*
-Miért nem kapcsolsz lámpát? *teszi fel az egyértelmű kérdést, hisz minden terem kivilágítható, minden bizonnyal ez sem kivétel ez alól.*

Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Szomb. Ápr. 24 2010, 00:49

* A lány botorkál a terembe és keres valami érdekeset. Világit ő minden felé. Lefelé, oldalra és fel felé is, Nem akar lemaradni semmi látnivalóról. Nem marad sokáig egyedül hiszen nem sokkal hogy belépet az ajtó nyílik és mivel a folyosón van kis fény így az ajtó nyitódásra oda is kapja fejecskéjét. Egy fiú alakja rajzolódik ki és a hangot felismeri mely nem ismeretlen számára egy párszor már beszélgetek. A viccet is érti és veszi is a lapot gyorsan.*
- Most lebuktam!!* Mosolyodik el a lány és ezt a fiú is láthatja hiszen a pálca fénye megvilágítja arcvonásait. Persze hogy esze ágában sem volt lopni bár kitudja még nem is látott semmi érdekeset na meg mozdíthatót. Nem hagyott neki sok időt a fiú hogy jobban szemügyre vegye a helységet.*
- Szia Jól tetted. Társaság után néztem, de úgy látszik késő van már és hát nincs sok éjjeli bagoly vagy csak én nem találkozom egyel sem.* jegyzi meg a lány és tényleg nem tapasztalta még az ellenkezőjét bár az is igaz hogy nem is sokat mászkál az éjszaka.*
- Na ez az egy kis szórakozást hagyhattál volna nekem is* Mosolyodik ismételten el hiszen érti ő az ugratást és nincs is ma ellenére na meg Joshal általában ugratják is egymást, de ez így van jól.*
- Hm hát.....gondoltam így érdekesebb fel fedezni valamit* Jegyzi meg a lány persze nem erről van szó, de ez most mellékes.*
- Nincs semmi érdekes egyik folyosón sem?* Kérdezi meg mert van egy sanda gyanúja hogy a fiú megint őrjáraton van, hiszen sentiel, így mondhatni ez is az egyik feladata erről világos képet kapott a fiútól egyszer.*
- Te... ha villany szerelő lennél hova tennéd ebben a szobában a villany kapcsolót?* Kérdezi meg mert lehet a fiú tudja hol kell keresni és még is csak úgy több a látvány ám ez a világítás sincs a lány ellenére. Hangja komoly és elgondolkoztató mint aki tényleg ezen agyal és végül is ezen de mivel eddig egyedül volt le tett róla.*
- Mi újság van feléd?* Kérdezi meg érdeklődve mert nem halott mostanság a fiú felől.*
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Szomb. Ápr. 24 2010, 01:18

*Amikor már majdnem utóléri a lányt, Diana beslisszol az egyik terembe, ahová követi is a srác. Amikor benyit és látja, hogy a lány csak pálcájával világít, rögtön heccelni is kezdi, amit Diana szokásához híven ért is. A srác persze elmondja azt is, hogy hogy épp itt bukkant fel, majd hallgatja a szöszke szavait.*
-Hát igen, ahhoz képest, hogy mennyien vagyunk a suliban, elenyésző a későn kint járkálók száma. De azért akad néhány, csak ahhoz meg nagy ugye a terület, hogy mindig összefuss velük. *mondja a srác, majd hozzáfűzi.*
-Asszem kicsit túlragoztam. *vigyorog, majd a további szavaira is érkezik reakció.*
-Érdekes szórakozás így végignézni a trófeatermet. Bár ha ez tetszik... *a vigyor nem hervad le arcáról, Dianaval általában jól el tudnak bolondozni. A kérdésre kicsit felnevet.*
-Ennyire egyértelmű? Amúgy nincs, szerencsére nyugi van. Igaz, így nem túl izgi a körséta, de inkább ez, mint hogy gáz legyen. *feleli, majd a lány egy elég érdekes kérdéssel áll elő.*
-Ha villanszerelő lennék? Még jó, hogy nem azt kérdezed egyből, hogy ha villanykapcsoló lennék, hol lennék a falon. *nevet a szavakon. Nem egy mugli iskolában vannak, ahol villanyszerelőnek tanulnak, hanem a Mysterioban, ahol pár év múlva árnymágus válik belőlük.*
-Amúgy fogalmam sincs. Még sose jártam itt. *feleli, majd ő is elkezdi keresni a kapcsolót. Azon a helyen, ahol az ember automatikusan keresné, ott tényleg nem is találni, de Josh megnézi az ajtó másik oldalán is és bizony rá is lel.*
-Na megvan. Csak tudnám, ki helyezte el ezt ilyen hülyén. *mondja, majd fel is kapcsolja a lámpát. Így azért jóval nagyobb fény kerekedik és már a lánynak sincs szüksége a pálcára. A kérdésre ismét felé fordul.*
-Hát megvagyok köszi. Mostanában elég nyugis napjaim vannak. Ha tudok, Michelleel vagyok, amúgy meg sentinelkedek, sétálok meg persze tanulok. Na meg a párbajtant se hagyom ki soha. *mosolyog, majd viszont érdeklődik.*
-Na és veled mi történt mostanság? Egy ideje nem futottunk már össze. *kicsit beljebb sétál, majd az egyik üvegezett szekrényt, pontosabban annak tartalmát kezdi vizsgálni.*
-Hmm, valahogy nem ez jutott eszembe, mikor megláttam a terem nevét. *mondja továbbra is a szekrényt bámulva, de közben azért figyel a lányra is.*

//fagy//

Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Kedd Május 18 2010, 18:46

// Olvad //

* Beszélgetésbe elegyedik a két diák mely nem meglepő hiszen ismerik egymást vagyis már egy párszor találkoztak. A lány mindig örül mikor látja a fiút. Kicsit túl ragozza a dolog hogy kevés az éjjeli bagoly így csak bólint egyet hogy egyet ért. A mosoly nem fagy le arcáról, s a fiú megjegyzéseire csak szélesebb lesz.*
- Most gondolja bele te mit felléteznél az éjszak közepén egy Sentielről?* Teszi költői kérdését mely logikus hiszen mi mást mint hogy ügyeljen a rendre. Az is megszokott a lánynak hogy este futnak össze és általában a fiú " szolgálatban " van.*
- oké oké gondoltam ez így viccesebb* Neveti el magát ő is. Végül a fiú megtalálja a kapcsolót s a pálca már feleslegesé válik így hát el is rakja azt. A kérdésére választ is.*
- Michelle? Nem ismerem.* csóválja meg a fejét de valami rémlik neki hogy hallott már a fiútól a lányról. Ha jól emlékszik barátok de nem feszegeti ezt a témát mert nincs hozzá sok köze sőt....semmi.*
- egyen én is voltam már mint párbajon. Egész jó volt.* Jegyzi meg a dolgot s tényleg jónak találta. A kérdés persze vissza jön.*
- Egész jól vagyok mostanság. Kezdem jobban megismerni az emberkéket. Nekem is nyugis napjaim vannak* Fűzi hozzá a lány majd a fiú felé indul el mert kíváncsi hogy mit is néz annyira.*
- Én azt hittem kitömött állatok lesznek ezen a helyen nem pedig ilyen vitrinek meg egy jó nagy asztal. Ahogy közelebb ér világossá válik a fiú mire is célzott mert eddig nem igazán látta hogy mit rejtenek a szekrények.*
- Azta * Szalad ki a lány szájából hirtelen, mert tetszik neki az amit lát.*
- Vajon hozzá lehet érni?* tűnődik le egy percre s keze lendül is hogy az üvegre tapasza*
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Kedd Május 18 2010, 19:15

-Igaz-igaz. Bár a sentinel sem sétál mindig járőrözés miatt. *vágja rá Josh, majd mindketten elkezdik keresni a villanykapcsolót, hogy ne csak a pálca segítségével lássanak valamit. Lehet, hogy viccesebbnek tűnik, de mégiscsak jobb, ha normál fényben tudnak körülnézni. Közben Diana a srác felől kezd érdeklődni, miként is telnek manapság napjai, amire szívesen válaszol a fiú, majd a visszakérdezésre mosolyogva bólint.*
-Aha, Michelle Norton. Ő a párom. *meséli el, majd ad egy kis leírást.*
-Kék szemű, fekete hajú, nálam kb egy fejjel alacsonyabb, szeleburdi lányka. Mindig mosolyog és szeret ismerkedni. Szerintem látni biztos láttad már, max nem beszéltetek még. *bizony ismeri barátnőjét a fiú, hogy szeret ismerkedni és beszélgetni és nem éppen az a szobában ülős típus, sok ismerőse is van ezáltal.*
-Nagyon izgalmasak. Élesben megint mások a varázslatok, mint amikor csak egy bábun vagy valami más tárgyon próbáljuk ki. Sokszor azt higgyük, mennyire tudunk valamit, élesben meg bebukjuk vagy pont fordítva. Szóval én szeretem. *fejti ki a srác a véleményét a párbajszakkörről, majd ő maga is érdeklődni kezdi a szőkeség felől. Szavaira csak egy apró mosoly mellett bólint, majd a szó a teremre terelődik, amelyben most állnak.*
-Én is valami olyasmit. Agyancsokkal meg miegymás. *biccent helyeslően, de úgy tűnik, mindketten tévedtek. Elég érdekes dolgokat rejtenek a vitrinek, így megannyit szemügyre is vesznek. Dianat úgy tűnik túlságosan is vonzzák a látottak, de kérdésére Josh megrázza a fejét.*
-Nem hinném. Pont azért vannak vitrinbe zárva, hogy senki ne fogdossa össze őket és ne vigyék el. *mondja, majd ismét kicsit megjátsza magát és a lányra pillant.*
-Tényleg nem azért osontál be, hogy valamit bezsebelj innen? *kérdi, majd ismét elmosolyodik, aztán továbbáll a következő vitrinhez.*
-Vajon honnan szerezhették be ezeket? *mereng el a sok-sok különböző érdekes és valószínűleg ritka vagy egyedi tárgy láttán.*

Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Kedd Május 18 2010, 19:36

* A fiú válaszán csak elmosolyodik hiszen igaz nem csak akkor sétál. Az említett lányról is kap egy leírást és valami dereng neki hogy ki lehet ő.*
- Biztos nem beszéltem még vele* Jut dűlőre az ügyben hiszen annyira azért nem öreg hogy fel üsse fejét a felejtés. A párbajról is szó esik.*
- Az biztos hogy izgibb csak a sebek melyek szerezhetünk nem fincsik* Fűzi hozzá hiszen nem is gondolta volna hogy egy vari ennyire tud fájni. Szerencsére csak egyet kapott be azon a napon de hát meg is szenvedett miatta. Az üveg szekrény előtt állnak s a lány csodálja a tárgyakat. Keze lendül is hogy bizony meg fogja az üveget ám a fiú kijelentésére félbeszakítja a mozdulatot*
- Oké ez nekem is egyértelmű volt de hát nem szeretem a semmit a kéznek mindent a szemnek effektust ha ilyen szép tárgyak vannak körülöttem.* Kacsint a fiúra majd a következő kijelentésre bizony elneveti magát.*
- Szarka vagyok bevallom* Mosolya nem halványul viszont szemeit lesüti mint aki szégyenli magát. Nem valami jó színész ha közben mosolygásra van késztetve arca. A fiú tovább lép a következő szekrényhez ám a lány nem tágít s a mozdulatot be is fejezi és puha kezét az üveghez nyomja közben válaszolni készül a fiúnak*
- Nem tud.....ááááá* Kapja el gyorsan kezét és egy égető érzés járja át kacsóját.*
- A fene...uh...ez védve van valamivel......uh...... éget!* Jelenti ki határozottan s gyorsan az ajtó felé szalad.*
- Boccs vizzzzzzzz után kell nézzzzznem* Mondja a fiúnak majd kiszalad a teremből égészen a szobájáig ahova beront s a csap alá tartja kicsi kezét. Így jár aki nem tartja be a semmit a kéznek minden a szemnek szabályt. A fiúval nem is törődött hiszen egy égés igen csak fájdalmas dolog....*
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Kedd Május 18 2010, 20:18

*Nagyon úgy néz ki, hogy Diana egyáltalán nem ismeri Michellet, de hát ez van, azért elég sokan vannak már, nem ismerhet mindenki mindenkit. Josh sentinel és így is van jópár ember, akiket nem ismer, a két lány pedig sima diák, szóval még csak a munka miatt se találkozhattak.*
-Majd valamikor biztos összefuttok. *von vállat, majd a szakkör is szóba kerül.*
-Valóban, élőben azért fájdalmasabbak, mint amikor csak egy bábun látjuk, na de így tudjuk megismerni, mennyire is hatásos. Nameg... a fájdalomtól az ember erősődik és még csak nem is kell megvárni a természetes gyógyulást, hála a bájitaloknak. *ő akkor is nagyon pozitívan vélekedik erről a szakkörről, még akkor is, ha valóban fájdalmas is tud lenni.
Ha már a trófeateremben ácsorognak, akkor kicsit körül is néznek, de Dianaból előtör a gyerek és nem elég neki csak nézni, meg is akarja fogdosni a tágyakat. A srác óvva inti ettől, hisz nem véletlenül vannak elzárva ezek a különlegességek.*
-Hidd el, ha a tiédek lennének ezek a különleges tárgyak, te se szeretnéd, hogy tapizzák őket. *mondja a srác, majd ismét viccelődni kezd a lánnyal, aki szokásosan benne van a játékban, így Josh kicsit felnevet. A fiú ezután a másik vitrinhez sétál, majd szemügyre veszi az újabb ékszereket, míg Diana az előzőnél marad. Nemsokára a srác fájdalmas jajongást hall, majd hirtelen Diana felé fordul.*
-Jól vagy? Megsérültél? *kérdi először a vitrinre, majd a lány kezére nézve, próbálva kideríteni, mi is történt. Amikor Diana kezére pillant, látja, hogy kipirosodott és a lány is mondja, hogy megégett.*
-Hmm, biztosan valami bűbáj védi. Mondtam, hogy ne akarj hozzányúlni. *hadarja a srác, de ekkor már Diana rohan is az ajtó felé, hogy víz alá dugja a kezét.*
-Diana! *próbál utána szólni, hisz egy könnyed pálcamozdulattal hamarabb víz alá dughatná kezét a lány, de a szöszke csak sietve elrohan. A srác csak egy sóhaj kíséretében megrázza fejét, majd leoltja a lámpát és elhagyja a termet. Minden bizonnyal ő is szobájába sétál, hogy aztán lepihenjen, hisz már későre jár.*

Isabella Bartolo
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2010. Jul. 11.

Rangok
Ház: Exortus
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Szer. Júl. 14 2010, 20:33

*Is már vagy két napja van az iskolában, így gondol egyet, és arra a következtetésre jut, hogy felfedezi a kastély egyes részeit. Noha a szükség szobáját már ismeri, és ott akárhol lehetne, de most inkább az otthoni helyszínek helyett, újakat akar megismerni.
Vékony kis szoknyában és egy kissé átlátszó, fél vállas felsőben sétálgat, ami nem az ő stílusa, főleg, hogy a felső színes, pontosabban zöld. Nem illik túlságosan a lányhoz, de most ezt vette fel. Tehát, Is bolyongani kezdett a folyosókon, újabb helyszínek megismerésének céljából. Most is így tévedt az első emeletre, egy némivel díszesebb ajtó elé. Persze szokásához híven, most is mély levegőt vesz, sóhajt, majd behunyja a szemét, és benyit. Tekintete megakad a rengetegféle-fajta trófeán. Sosem látott ennyi díjat egy helyen. Bár öszintén megvallva, még trófeát is csak képről látott. Szegényes a tudása, de a lányt nem zavarja. Nem érzi tőle magát kevesebbnek, csak másnak. Egy idő után Is is belefáradt a trófeák nézésébe, így fogja magát, és a falnak támaszkodva, leül a földre, és nekiáll magában beszélni.*
-Olyan jó lenne most valahol máshol lenni... Még David-et is szívesen látnám a dolgok ellenére. Ez a hely annyira...más. Nem nekem való. Istenem, nem tudom miért jöttem ide.
*Motyogja halkan az ég felé nézve, majd felhúzza a térdeit, és fejét ráhajtja. Legszívesebben most sikítana, de olyan keveset aludt, hogy ahhoz sincs ereje. És őszintén megvallva, máshoz sem. Most olyannyira gyengének érzi magát Is, hogy bárki is találna rá, egy sebezhető lányt látna. Aki persze nem mutatja magát annak, de érezni lehetne rajta.*

Connor Diamond
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Hozzászólások száma : 206
Csatlakozás : 2010. Jul. 12.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Szer. Júl. 14 2010, 20:49

*Fiatal fiú érkezik meg a trófeaterembe, mondhatni szokványos öltözete, bele illik a környezetébe, fekte bőrnadrág, acélbetétes bakkancs rövid úju egyszínű fekete mintázatú póló. Haja kiengedve omlik a hátára, járása pedig mondhatni elég könnyed. Elég sok felfedeznie valója van még a kastélyban , ami bár nem tűnik kicsinek belülről még nagyobbnak látszik. Hát ha már így áll, és van ideje, egykét órára való készülés között, ami inkább alvásnak nevezhető mint tanulásnak, el is indul hogy felfedezze a környéket , kezdve az első emelettel, s meg is áll egy elég fura nevű bejárata előtt*~Trófea terem? Kiváncsi vagyok kiknek a trófeái... lehet a végén még valami Safari boltbra bukkanok~*arcán egy félmosoly fut keresztül, miközben bizony be is lép terembe, s látja hogy nincs egyedül. Egy másik ember is van itt, pontosabban szólva egy lány, akit nem nehéz felismerni. A tegnapi órán már látta, sőt még hallotta is , a szőke csajjal való, nem éppen barátságosnak nevezhető bájcsevejt*~hmm kikre nem akad az ember~*gondolja, s ekkor hallja a motyogást, és egy pillanatra el is gondolkozik a dolgokon. Nem túl sokat ért, na meg nem az ő dogla, de hát ha hallotta nincs mit tenni, lassan be is oldalaz mellé, maga is a plafont kezdi fikszírozni, hátha a lány valami olyasmit látott ami érdekes, de a tetőzet, csak üresen néz rá vissza*
-Hmm ezt már párszor kérdeztem én is, de végtére is belegondolva, nem olyan szar hely........*szeme lassan a plafonról, a lányra terelődik bizony úgy tűnik bunkó módra nem éppen egy sziával kezdte a fiú, de hát meg kell szokni, túl laza ő ide*
-Amúgy Connor Diamond. Inflatus ház te pedig......hmm....*nem éppen jut eszébe a keresztneve, de nem fogja le Ms Bartolozni csak mert tegnap ezt hallotta a tanártól*
-A megkéselt csaj nemde? Óráról tudom szóval nyugi nem vagyok kukkoló*nyújtja felé a kezét, s ezután már csak kérdés hogy a másik elfogadja e, vagy sem*
Isabella Bartolo
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Szer. Júl. 14 2010, 21:04

*Már épp teljesen elmerengne, mikor egyszer csak mellette terem egy fiú. Tekintete hirtelen vad lesz, és szúrósan kezd nézni a fiúra. Valami édeskés harag gyullad benne lángra, pedig tulajdonképpen semmi oka. Ez csak az álarc hirtelen reakciója.*
-Hé...kopogni luxus? És amúgy meg, ez az én dolgom. Csak úgy megjegyzem, a hellyel nincs gondom, de ez nem nekem való. Ennyi kész...
*Mondja ingerülten, majd végigméri a fiút. Valahonnan ismerős neki, és nem is nehéz kitalálnia, hogy honnan, elvégre a tegnapi órán kívűl nem sok emberrel találkozott eddig. Csak a magiszterével, a hisztérikával, Marcussal és Troy-al. Négy ember, és mindre emlékszik. Mondjuk ez erőssége. Pontosan emlékszik a dátumokra, eseményekre, emberekre, és miegyébre.*
-Amúgy szia. *Kezd bele cinikusan, majd felfigyel a bemutatkozásra, és a hangja kedvesebb lesz. Nem nagyon szereti ha rányitnak, és így megijesztik. Gyakran beszél magában, és így sok minden kitudódhat.*
-Isabella Bartolo, Exortus. Azt hiszem. Amúgy Is. És igen, én lennék a megkéselt lány. De ha mégegyszer így a frászt hozod rám, akkor te leszel a megkéselt fiú.
*Mondja mogorván, majd a fiú kezére néz le.*
-Oh, persze, már tudom, itt nem bunkóság, ha lánnyal kezetfognak... Már halottam.
*Szólal fel, felhúzott szemöldökkel, majd kedvesebb hangra vált, és nekiáll beszélni*
-Örülök, hogy megismerhetlek. Régóta vagy diák az iskolába, vagy új vagy? Amúgy mi bajod ezzel a hellyel?
Connor Diamond
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Hozzászólások száma : 206
Csatlakozás : 2010. Jul. 12.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Szer. Júl. 14 2010, 21:23

*Úgy tűnik hirtelen érkezése, mégiscsak kelltett valamit a lányba, ami viszont nem nevezhető túl pozitívnak, látja ám a szúrós tekintetet, de nem igazán ijed meg*~Ó az ilyen durci nézést fel lehetne zabálni~*legszívesebben mosolyogna, de nem teszi, hiszen azért nem bunkó, meg hát nem is kárörvendő, de a gondolatait nem fojthatja vissza*
-Hát tudod, én eddig azt hittem hogy ez egy olyan terem ahova mindenki járhat, de ha kibérelted nyári lakrésznek akkor ezer bocs nem tudtam, de nyugi nem hallgattam ki semmit*mondja kicsit ingatva a fejét, reméli hogy ez nem valami kezdetleges tömegbunyó első jele lesz, mivel hogy azért azt nem szeretne. Nemsokára megtörténik a bemutatkozás és már tudja a keresztnevét is. Egy kis plussz megint amit eltárolt a tudatában, de a szavak végén kicsit felvonja a szemöldökét*
-Nem volt szándékomba ijesztegetni, de ha késelni akarnál szerintem nem lenne olyan könnyű dolgot*apró ravasz vigyort vág, bizony nem fog támadó lenni, de nem is hunyászkodik meg, ő már csak ilyen, a szülein gyakorolta eleget. Úgy tűnik a kezet jó ideig nem fogadják el így vissza húzza*
-Nem tartom annak tudod köszöntés egyik ősi jele, de ha két puszival kezdem lehet hogy a kezed nyoma az arcomon marad, szóval ha választani kell inkább leszek bunkó mint hogy le lehessen olvasni az újlenyomatot az arcomról*nem mintha félne bárkitől de azért nem tudja még hogy ki hogy álljon hozzá, és ő kikhez hogy álljon. Amikor a lány kedvesebb hangnemre vállt viszont , ő is megpróbálkozik vele, hiszen nem célja a feszkó keltés*
-Hmm , földi időszámításba lassan már két napja koptatom az itteni padokat, szóval nem nevezhetem magamat régi tagnak, tegnap volt az első órám, mondhatni még tetszett is, amúgy semmi bajom, sőt bírom... ahhoz képest ahova eddig jártam ez maga a kánaán, inkább az a kérdés neked mi a bajod vele?*dönti oldalra a fejét kíváncsian*
Isabella Bartolo
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   Szer. Júl. 14 2010, 21:47

*Nem csoda, hogy megijedt. Személyes dolgokat motyogott az elöbb egymagában, és nem szeretné, hogy más megtudja, hogy nem is olyan vad a lány. Na meg ha annak is tűnik, szelídíthető. Apropó, örülhet a fiú, hogy a lány nem olvas a gondolatokban, és hogy nem is mosolygott Connor. Most ez a gesztus, és az az apró gondolat is egyenlő lett volna azzal, hogy a lány ráugrik, és fojtogatni kezdi. Legalábbis ebben a pillanatban.*
-Ajánlom is, hogy nem hallgattál ki. Amúgy... mennyit hallottál. És...igen...kifoglaltam, sőt két évre. Zavar?
*Kérdezi cinikusan, majd a szemöldökét felhúzza, és elfordítja a fejét, hogy a srác ne tudjon a szemébe nézni, végül fogja magát, és visszaül a helyére.*
-Leülsz te is? Amúgy miért nem lenne könnyű dolog megkéselni? Előbb megölnél?
*Kérdez, és gonosz mosoly ül ki arcára. Most meglepően semmi smink nincs a lányon, és így valami roppant édes a pillantása is. Mint valami kislányé. Meglepő...Valami baj van Is-el. Amióta itt van, csak kezd elgyengülni, ellágyulni. Majd a fiú válaszára a kézfogásról meglepődik.*
-Jó, én úgy tudom, hogy a szia is elég a legtöbb esetben. Ergo, szia.
*Mondja, de a hangja nem gúnyos. Csak...olyan, semmilyen. Közömbös.*
-Nos, akkor te sem vagy régóta itt. Körülbelül egyszerre érkezhettünk akkor. Ergo, te is felfedező utat teszel? Amúgy meg csak annyi bajom, hogy nem az én helyem. Eddig életemben nem jártam iskolába, és nekem szokatlan az új hely... Kielégítő a válaszom, vagy körbe akarsz röhögni?
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: A Trófeaterem   

A Trófeaterem
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next