Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Latest topics
» Szobát szeretnék
Találkozók - Page 15 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Találkozók - Page 15 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Találkozók - Page 15 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Találkozók - Page 15 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Találkozók - Page 15 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Összesen 0 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 0 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) 2012-06-29, 7:26 pm-kor volt itt.
Másik oldalunk

Share

Találkozók

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Next
SzerzőÜzenet
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re

Találkozók - Page 15 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 26
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Találkozók - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2011-08-03, 8:05 pm

Nnna. Sikerült mindent végig olvasnom Very Happy Először is, én ugye szombaton megyek, a részleteket pedig majd Siddel lefixáljuk még msn-en, szóval erről tudni fogtok. Másodszor, én csak magamat viszem.. Very Happy Harmadszor, één szívesen megtanulnám azt a pókert, főleg, hogy már egyszer játszottam jó rég, és el is felejtettem Very Happy Negyedszer.. Malomvölgyi tavak!!!!! Nem ott voltam veletek tavaly??? Az annyira jó lenne!!! Tettem róla egy képet is a kiselőadásomba XD Ötödször pedig, készüljetek arra, hogy teljesen zöld, 3 hetes hulla leszek. Na jó, zöld talán még nem, de hogy nem leszek 100%-osan ép szellemileg, az tuti Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith

Hozzászólások száma : 29042
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.

Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2011-08-03, 8:07 pm

Igen-igen Rose, ott voltunk veled tavaly, de annál tovább megyünk, mert veled csak egy részig mentünk el, mi pedig a talin egy távolabbi helyre gondoltunk, ahol még te nem jártál, de akik voltak a 3. talin, azok igen. Smile
És okés, megtanítunk pókerezni, azon nem múlik, az érkezésed meg majd msn. mosoly

Talán említenem sem kell számodra, hogy ez a démon az, melyet a legtöbbre tartok.
Testem börtönében tombol most is a Lappangó… hallom üvöltését, érzem testetlen csapásai súlyát.
Tombol, mégis én uralom. Ez a hatalom… mérhetetlen. Ez az érzés az, amiért élek.
Talán majd te is megismered ezt az érzést, és rabjává válsz.
Ne feledd, a börtönőr ugyanolyan rab, mint akit a ketrecbe zárt.
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade

Hozzászólások száma : 8123

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2011-08-03, 8:16 pm

Ja ahol a vízbe lógó fatörzsön volt a zsonglőrködésXD jó is volt amúgy az a távolabbi hely tényleg tuti meg minden szóval bőven jó lesz ha az időjárás is megmarad tutinak Smile amúgy pókerbe én se vagyok otthon régen játszottam de el is felejtettemXD max Blöffölni tudok csakXD

Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren

Találkozók - Page 15 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 25

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2011-08-03, 8:16 pm

én imádok pókerezni, szóval részemről jöhet, de úgyis a többség igennel szavazott már Smile és akkor jól látom, hogy eddig úgy néz ki, hogy 6-an leszünk? (3 magiszter, Rose, Mona és én?)

Találkozók - Page 15 369922942ala2_www.kepfeltoltes.hu_
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith

Üzenet :
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2011-08-03, 8:36 pm

Dem: tudsz te pókerezni, hiszen azért mi is játszottunk már nem is olyan régen, szóval ne mondd már, hogy nem tudsz. Very Happy

Alinox: oksi, akkor hozom majd a pókert és igen, egyenlőre jól látod, de Diana még nem reagált. Smile Ő nála még kérdő, de remélhetőleg időben kiderül majd mi lesz. Smile

Talán említenem sem kell számodra, hogy ez a démon az, melyet a legtöbbre tartok.
Testem börtönében tombol most is a Lappangó… hallom üvöltését, érzem testetlen csapásai súlyát.
Tombol, mégis én uralom. Ez a hatalom… mérhetetlen. Ez az érzés az, amiért élek.
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray

Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.

Rangok
Ház: Cruoris
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2011-08-04, 1:34 pm

Na most, hogy végig olvastam reagálok is.

A legfontosabb amit tudnotok kell, hogy sajnos nem tudok részt venni. A munka helyemen nem tudtam megoldani mert az egyik helyettes beteg lett és így csak ketten maradtunk. Hétvégén pedig nem dolgozik a boltvezető. Sajna be kell mennem amit nagyon sajnálok. Sad

Az a hely ahol a 3.ik talin voltunk az pöpec. Nekem tetszett nagyon és szép a környezet is. Mondjuk nekem a vissza felé út jobban tetszett mint az oda felé.

A plázába pedig érdemes megkóstolni a szendvicseket, mert tényleg nagyon finomak.

Csináljatok sok képet amit közszemlére is bocsájttatok.

Jó talit és várom az élmény beszámolókat is Smile
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2011-08-04, 1:39 pm

Nem pláza, hanem árkád. Very Happy De amúgy mindenképpen lesz élménybeszámoló és majd gondolunk rád. Smile

Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray

Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2011-08-04, 5:13 pm

jah tényleg, de a szendó akkor is jó Very Happy
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re

Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2011-08-06, 8:46 pm

Ááááá nagyon jó volt ez a tali Very Happy Éééés ott egy fa formájú fa!!! Gondoltátok volna? XD
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2011-08-06, 8:53 pm

Igen-igen, én is így érzem, remek egy tali volt ez is és még meleg időnk is volt. Smile Bár a vonatjáratokkal volt egy kis gond, de hát a lényeg, hogy mindenki meglett és a Völgy is összejött, ahol szintén remek volt minden, tehát köszi azoknak, akik ott voltak. Smile *nagyölelés*

További mesélésre most még nincs energiám, de ami késik az nem múlik... Smile

Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2011-08-06, 8:54 pm

*nagyokat bólogat kómásan a háttérből XD*
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris

Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2011-08-06, 8:56 pm

Én is egyetértek az előttem szólókkal, nagyon, de nagyon jó tali volt, az idő is kedvezett nekünk rendesen (majd meghaltunk a melegtől XD), és tényleg nagyon jó volt a társaság. A MÁV meg... na mindegy. Very Happy Beszámoló és képek viszont csak később várhatóak, de szerintem mindkettőből lesz majd. Smile

Ahhoz, hogy legyőzd a félelmed, rá kell ébredned, hogy nincs menekvés attól, amitől rettegsz. Fel kell szívnod önmagadba. Élj vele! Ízleld meg! Értsd meg! És kerekedj felül rajta!
http://filminfo.weboldala.net/
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade

Hozzászólások száma : 8123

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2011-08-06, 9:31 pm

Hát most tőlem csak annyit hogy nekem is nagyon tetszett, szóval még a vonat gondok is elnézhetőek mert tényleg minden össze jött, és jó is volt az egész egybe Smile *megy jegelni*

Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2011-08-07, 12:07 am

nagyon jó volt, visszafelé szerencsére már semmi gáz nem volt a vonatokkal Very Happy de legközelebb biztosan busszal megyünk Very Happy Very Happy nem várok/várunk többször két órát Pusztaszabolcson xD de tényleg megérte, remélem hamarosan újra lesz tali, és még sokkal több Very Happy

Mona vélemény: szerintem ez az egész fantasztikus vooolt a vonatincidensek ellenére és legközelebb tényleg busszal megyünk Very Happy

ja és legközelebbre megtanuljuk a mitológiai meg történelmi alakokat x"D

Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2012-05-31, 10:44 pm

Találkozók - Page 15 Vidampark1
Szereted a félelmet és a rettegést? Hát akkor itt az alkalom, hogy Te is jelentkezz azok közé, akik a három magiszterrel tartanak a Budapesti Vidámparkba! Félelmetesen jó programok várnak rád is, és rettentően jól fogsz szórakozni, ha velünk tartasz június 23-án szombaton, amikor is az V. Mysterio találkozót a fővárosi vidámparkon belül tartjuk meg!

Az időpont nem véletlenül lett erre a hétvégére téve, mivel direkt figyeltünk arra, hogy addigra vége legyen az iskolának, az érettségi mizériának és minden másnak, leszámítva az egyetemi vizsgákat, mert akkor még várhatnánk egy ideig. Very Happy A szombati nap se véletlen, mivel azokra is igyekeztünk odafigyelni, akik már nem diákok, de még nincsenek 26 évesek, mivel ilyenkor hétvégén ők is 33%-os kedvezménnyel utazhatnak a vonaton, így olcsóbban fel lehet jutni Pestre.

Mi hárman (Sideris, Demien, Lucius) kb. 10:05-re érünk fel a déli pályaudvarra, tehát aki jönne, az legkésőbb 11 óráig szintén érkezzen meg, hogy ne kelljen órákat várni senkire. Kisebb eltérés még nem gond, tehát ha valakinek csak 11:15-kor fut be a vonata, azzal még nincs probléma, de ne délre érkezzen, aki jön! Visszafelé mi a 19:56-os vonattal jövünk, tehát egész napos vidámparkozás van tervben! Smile

Vidámparki jegyárak:
Teljes árú jegy: 4900 Ft
Diákjegy: 4000 Ft
Ha valaki esetleg 140 cm alatti, az 3500 Ft-ért juthat be! (Guggolni nem ér Razz)

Budapesti közlekedés:
Mivel a vidámparkot sajnos nem a vasútállomás mellé építették hajdanán, így elkerülhetetlen, hogy a tömegközlekedést is igénybe vegyük! Mivel elég szigorúan büntetnek manapság, jobb nem bliccelni, de itt is utánanéztünk a leggazdaságosabb megoldásnak!

Napijegy: 1550 Ft (Érvényes a feltüntetett kezdő időponttól (hónap, nap, óra, perc) számított 24 órán át, korlátlan számú utazásra a BKV Zrt. járatain, villamoson, trolibuszon, földalattin, metrón, fogaskerekűn a vonalak teljes hosszán, autóbuszon, HÉV-en, valamint a MÁV meghatározott vonatain és a VOLÁNBUSZ kijelölt elővárosi járatain Budapest közigazgatási határáig. )

De ha többen jöttök ugyanarról egyszerre, és ugyanakkor is akartok távozni, van egy még gazdaságosabb lehetőség, a csoportos napijegy! Ezt legfeljebb 5 személy használhatja egyszerre, az ára viszont csupán 3100 Ft, tehát 3 embernél már megéri!

Fontos! Nincs hazakísérés! Aki eljön erre a találkozóra, az készüljön egy Budapest térképpel vagy nyomtatott útvonallal és közlekedési infóval a vidámpark és a pályaudvar között, mivel senkit nem tudunk hamarabb visszakísérni az állomásra, mint mielőtt mi indulnánk, mivel a vidámparki belépő egyszeri belépést tesz lehetővé! Ami még szintén fontos: a 23-ai időpont még nem 100%-os, mivel rossz idő esetén értelemszerűen csúsztatjuk egy hetet a találkozót, de erre remélhetőleg nem kerül sor!

Ez a találkozó most tehát csak a vidámparkon belül kerül megrendezésre, így mindenki inkább készüljön otthonról hozott szendvicsekkel, rágcsákkal és üdítővel, mert bolt közelben nem sokat leszünk. Pénzt is hozzatok azért, mert arra bármikor szükség lehet, illetve a vidámpark még elfogadja az eurót, bankkártyát, üdülési csekket, Ticket Culture, Sodexho ajándék utalványt és Top Prémium utalványokat, valamint SZÉP-kártyával is lehet ott fizetni, akinek amije van. Smile

Akinek bárminemű kérdése van, az ne fojtsa magába, a Közösségi fórumon belül a Találkozók topichoz írjátok azt le, mi pedig igyekszünk mindenre a lehető legprecízebb választ adni, hogy ne maradjon semmi kétely! Smile Aki szeretne jönni, az szintén ott jelentkezzen, százalékos arányt is írva! Facebook-on is meg lesz hirdetve az esemény, és ott is be lehet jelölni, aki részt kíván venni rajta, viszont azt nem fogjuk figyelembe venni, csak a fórumos jelentkezéseket, tehát itt tessék megbeszélni a dolgokat!

Résztvevők:
Sideris Valbraith (100%)
Lucius Benedict Fenris (100%)
Demien R. Cornwlade (100%)
Mona Orphan (100%)
Elisaveta Varlock (100%)
Aristarkh Y. Zhukov (100%)
Völgyesi Félix (100%)

Találkozók - Page 15 Vidampark2

Ahhoz, hogy legyőzd a félelmed, rá kell ébredned, hogy nincs menekvés attól, amitől rettegsz. Fel kell szívnod önmagadba. Élj vele! Ízleld meg! Értsd meg! És kerekedj felül rajta!

A hozzászólást Lucius Benedict Fenris összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-06-02, 8:31 pm-kor.
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton

Találkozók - Page 15 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2012-05-31, 10:54 pm

Hű ezt nagyon precízen kitaláltátok és ujjongok az örömtől. ÉN maximálisan benne vagyok, de mivel ilyen későn nem nyaggatom a családot így csak 50%-ot tudok mondani. Very Happy Jóó lesz már a tavalyiból is kiindulva. Very Happy
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2012-05-31, 10:55 pm

Rendi Mona, örülök, hogy te benne vagy, aztán a családtól majd derítsd ki, hogy jöhetsz-e, mert jó lenne. Very Happy

Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock

Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2012-05-31, 11:18 pm

Még nem voltam találkozón és úgy vélem ideje kipróbálni, szóval szintén támogatom az ötletet. És úgy tűnik, hogy semmi programom nincs még, így mondok egy olyan 80%-ot, mert bármi közbejöhet addig, bár remélem nem fog. Very Happy
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2012-05-31, 11:20 pm

Fááj a szívem, mert sajnos én nem tudok menni Sad június 23-tól július 1-ig nyaralok, szóval ezt ki kell hagynom, de nektek előre is jó szórakozást! Smile

Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2012-05-31, 11:22 pm

Mona és Elisa, remélem, hogy el tudtok jönni, ahogy majd mások is. Smile Azt viszont sajnálom Alinox, hogy neked pont nem jó az időpont. Sad Igyekeztünk minél jobban megfelelni mindennek, de sajnos az ilyen egyéni dolgokhoz nem tudunk idomulni, pedig örülnénk, ha te is ott tudnál lenni. Na de majd az ezt követőt kötelezővé tesszük. Razz

Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2012-05-31, 11:23 pm

Én is sajnálom Alinox, de akkor majd legközelebb. Smile

Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2012-05-31, 11:26 pm

Igen, remélem a legközelebbi időpont már jó lesz Smile

Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels

Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2012-06-02, 4:25 pm

Én sajna nem tudok menni de nektek jó szórakozást! mosoly
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov

Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 23

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2012-06-02, 7:56 pm

Akkor én is megkérdeztem, és ha semmi atomrobbanás nem jön közbe, akkor én megyek elviekben.
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime2012-06-02, 7:57 pm

Lebeszéltük az oroszokkal, hogy csúsztassák a támadást 24-ére, szóval no para, máris beírlak a listára. Very Happy

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 15 I_icon_minitime

Találkozók
Vissza az elejére 
15 / 29 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Next