Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Találkozók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Next
SzerzőÜzenet
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 24
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Szomb. Ápr. 24 2010, 23:16

És 4 óra vonatozás után... *dobpörgés*
Én is megérkeztem! Smile
Én is csatlakozom a többiekhez: Nagyon köszönöm szépen ezt a csodás, élményekben, jó társaságban, poénokban és pörgésben gazdag napot! Smile Örülök, hogy elmentem és megismerhettelek titeket. Smile
Szinte mindenkit másképp képzeltem el, de természetesen kellemesen csalódtam mindenkiben. Smile
A bokám az kicsit sajog és zsibbad, de azért nagyon-nagyon tetszett az egész kirándulásosdi! Smile
Mivel van kedvem - és még nem vagyok annyira fáradt - irok egy kis beszámolót.

Reggel 5:40kor keltem fel. Felöltöztem - kisebb vivódás után - majd kimentem az állomásra. A halasi állomáson még eligazodtam, fel is szálltam a vonatra és akkor még nem gondoltam bele, hogy 3 óra vonatozás vár rám. Annyira nem is tűnt nagyon soknak, zenét hallgattam, nézelődtem ( Wáá! Hegyek!! Magasabban voltam, mint egy villanyoszlop!!! Very Happy ), végül odaértem Dombóvárra. Kisebb tanakodás és idegeskedés után felszálltam a TENKES IC-re, ahol már Jasmine, Troy és Sver várt engem. Az út rövid volt (1 óra a 3 órához képest semmi Very Happy). És valóban hamar odaértünk, miközben megbeszéltük, hogy Jas örült a teheneknek és csirkéknek és hogy Troy már kopasztott csirkét. Vagy valami ilyesmi. Very Happy Megérkeztünk és Jasmine a vonatajtónál megszólalt: "Oké, keressünk 3 sötét, fekete alakot". Hát rendben! Amint leszálltunk, meg is láttunk három fekete alakot - de gyanúsak voltak: a) túl feketék voltak, b) csúnyán néztek és c) nem volt közöttük lány. Szóval ezt elnéztük, igy mentünk tovább. Az állomás váróterménél ismét megpillantottunk három fekete alakot és egyből tudtuk, hogy bizony megjöttünk. Smile Puszi-puszi és tanakodtunk, hogy mit is csináljunk. Végül elhatároztuk, hogy elmegyünk enni. Sideris irányitásával (cöh... enyhe túlzással Razz ) elindultunk az Árkád felé. Bementünk és egy mazsorett-bemutatóba botlottunk. Tök jó volt, habár csak pár forgatás volt benne, amit nem tudok... *büszke magára* Végül bementünk egy élelmiszerboltba és vettünk... innivalót. Very Happy És a Citromos sör csak 180 forint!!!! (jelentem, nálunk 320, úgyhogy következő talin hozok haza egy rekesszel Razz ) Bevásároltunk, majd tovább mentünk várost nézni. A pécsi főtérre sétáltunk, ahol fényképezkedtünk és csodáltuk, hogy milyen vicces, hogy milyen meleg van a három különböző időjárás-jelentés ellenére. Elsétáltunk a Király utca feléig, majd visszafordultunk - mondván ott már nincs semmi érdekes (Josh megnyugtatott minket, hogy Sideris-szel mindig ez van Very Happy ). Kerestünk egy buszt és kisebb hering-feelingbe felmentünk a Tettyére. Nézelődtünk - volt valami állatos kiállitás és voltak lufik!!! - majd elindultunk gyalog felfelé a pagodába - nekem csak kilátó marad. Very Happy Lihegve felértünk a kilátóba, majd leültünk és 10 percig lihegtünk. Majd én megittam a sörömet - sikerült kinyitni kulccsal (Köszi Troy!), mire Sver előkotorta a sörnyitóját - Troy pedig leleményesen kinyitotta a dobozos narancsokat (aminek a minősége... érdekes volt) és Sid és Josh pedig teletöltötték az üvegeket vodkával és naraccsal. Természetesen a Bájitalok Mesterét kicsit szivattuk, hogy nem egyforma a két üveg. (Josh: Nem mindegy, hogy 3 csepp vér vagy fél liter!) Azért sikerült összeönteni a két dolgot és a többiek megállapitották, hogy olyan, mint a naracs minősége. (Josh: Babfőzelék...) Mikor már mindenki kapott levegőt, beszélgettünk egy kicsit a karikról, a történésekről, Nezáról és egyéb dolgokról. Felébresztettük Octavia-t és negyed 3 körül ő is megérkezett. Hozott vizipipát (útólag is köszönöm! Smile ), ami nagyon érdekes, szép és finom volt. Smile Csináltunk pár csoportképet, majd 4 körül elindultunk - közös megegyezéssel - biliárdozni. Útközben kiderült, hogy pisilnünk kell, úgyhogy beugrottunk a MCDonald's - ba. Meghallgattuk Troy előadását (Éljen a sajtburger és a giliszta!), majd végül tovább mentünk biliárdozni. Fél5 körül megérkeztünk oda, bilirádoztunk egyet (Sid-Josh vs. Jas - Dem, Octavia - Sver vs. Troy - Aysha). Itt is fényképezkedtünk, majd sajnos nekem mennem kellett. Újabb másfél óra IC utazgatás (kivételesen most a SOPHIANAE IC), majd 3 óra vonatozás hazafelé. És már nagyon untam!!!! Végre itthon!
Szóval "röviden" ennyi volt a mai nap. Smile Fényképeket majd természetesen küldök Sideris!! Smile
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 01:35

Na, én is elkészültem a beszámolómmal. Készüljetek, hosszabb, mint a Háború és béke Very Happy Ebből is látszik, hogy jó volt! Very Happy Bocsi, tudom, hogy vannak benne helyesírási hibák, de még elég fáradt vagyok és photoshopban csináltam, így javítani már nem tudom. Very Happy Remélem elnéziktek Very Happy Akkor hát tessék:

1. oldal
2. oldal
3. oldal
4. oldal

Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus

/Christina Agueila/

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 09:30

Cöh... És még én féltem, hogy hosszú leszek. xD
Josh, ez nagyon nagy ez a leirás. Very Happy Khm.. Igen. Nem birom a kiskölyköket. De azért nem rúgnék fel egyet sem. Majd egy mélcimet kaphatok tőled, amire elküldhetem a képeket? Mert a citromail-es msn cimedet visszadobta. Persze lehet, hogy én voltam a béna és elirtam... Very Happy

EDIT: Nem én voltam a béna, Jasmine citromail-es cimére is visszadobta a mélt...

A hozzászólást Aysha Darkblood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 25 2010, 10:36-kor.
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 09:55

Nyííí nagyon nagy mindkét beszámoló, én is befutottam 7 után valamivel ahogy ígértem Razz csak elolvastam a tegnapi nap eseményeiről szóló dokumentációkat Very Happy
Örülök, hogy végül is elmentem és megismerhettelek titeket, kellemes csalódás vágott pofán mindenkitől, bár Svekre számítottam a vonaton hogy adja magát - ami ugye meg is történt - de visszafelé, egész jól eldumálgatunk, így végül is rá kellett jönni hogy ő sem egy kibírhatatlan alak xd
Fél 12-re estem be az ajtón, természetesen a gyerek fent volt ahogy sejtettem, a kis huncut az ajtóban állt anyámmal és visongva vigyorgott hogy megjöttem. Édi volt, nah mindegy.
Sajnálhatja az aki nem jött, mert a három "fekete ember" baromi jó fej, szarni az iwiwes képekre kamu az egész, nem különben mint Troy az oltogatós dumáival és a kis cuki Aysha aki igazi túristaként visongott olykor (pláne ha alagúton is átmentünk) és Svek a bombázós dumáival!
Nagyon jól éreztem magam, még ha olykor úgy is látszott, hogy kész végem van, ma lábra nem tudok állni, de sebaj, megérte az egész Very Happy
Jane Swan
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 1153
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.

Rangok
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 11:38

Húúúha, ahológy olvasom, mindenki nagyon jól érezte magát, bár ezt Josh tegnap este már mondta. Smile
Remélem azért majd lesz még tali..mármint olyan, ahova Anyu is elenged. =(
Majd képeket igényelnék. Very Happy
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 875
Csatlakozás : 2010. Feb. 20.
Kor : 23

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 12:59

Elolvastam a beszámolókat, elég jóra sikeredhetett a leírtak al Very Happy alpján. A kövire én is megpróbálok menni. ( Jane iwiwen fent vannak Troynak a képek Very Happy Razz én már meglestem őket )
Jane Swan
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 13:18

Én is megkaptam már őket Ayshától. És hogy elnéztem őket, nem lehetett rossz. Very Happy
Meg mindenki arról áradozott,h milyen jóvolt.
Sajnálom,h nem mentem =/
Hm..mondom I hope to be continued. Very Happy
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 13:44

Lynessa Loharn írta:
Elolvastam a beszámolókat, elég jóra sikeredhetett a leírtak al Very Happy alpján. A kövire én is megpróbálok menni. ( Jane iwiwen fent vannak Troynak a képek Very Happy Razz én már meglestem őket )

Kis cseles. xD
Amúgy tényleg nagyon király volt, még a hegy mászás is, amitól rohadtul paráztam, főleg, hogy nagyon tériszonyos vagyok. xD De én erre csak azt tudom mondani, hogy kár lett/volt volna kihagyni. Very Happy
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 14:20

Hát igen! A kis madarak csiripelték hogy fent vannak a képek Razz Vagyis nem több csak egy Very Happy ! Am én is az vok, beszédülök ha olyan magasról le kell néznem XD de ez legyen " csak a mi" titkunk XD Ja és jók a képek Smile
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter

Hozzászólások száma : 29040
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.

Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 15:10

Na én is hazaestem mára Very Happy
Jaj, láttam Aysha képeit is XD Vannak olyan képek, amik nem lettek a legjobbak, de azért remélhetőleg sok-sok kép felkerül majd a főoldalra. *Demien felé sandít* Very Happy

Éééés akkor én továbbra is várom majd a nyári vidámparkos talit és a tábort is ha lesz. Cool
Jane Swan
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 15:12

Na speciel én soha életemben nem jártam a vidámparkban. Smile
Nem tudom ki hogy vagytok ezzel.. Very Happy
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 15:25

Én imádom a vidámparkokat! A hajó a kedvencvem Razz I love you
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 15:46

Igen-igen, intézem a tábort. xD Már felirtam, hogy ne felejtsem el, megkérdezni. xD
Na, de vidámpark, mint mondtam, én nem ülök fel semmire, vagy kint megvárlak titeket. xD
Sverkir Erik Bergstrom
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 542
Csatlakozás : 2009. Dec. 20.
Kor : 32

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 16:48

Az iyléen hánytatós cuccokra én sem ülök fel az biztos. A pörgős dolgokra, centrifuga, meg a hajóra meg pláne. Olyanra meg főleg nem ahol fejjel lefelé kerülnék. A sima hullámvasútra fel lehet engem vinni de pl a ciklonra már nem. És én amellett vagyok, hogy igenis legyen tábor.
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus

/Christina Agueila/

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 16:59

A vidámparkba én is akarok menni! Habár hasonlóan vagyok, mint Troy, egy kis csokival vagy valami nyalánksággal talán fel lehet csalogatni valamire. Very Happy (esetleg valaki hátán xD)
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 17:03

Én tavaly májusban voltam vidámparkban s úgy érzem mivel sokan írtátok hogy nem ültök fel erre arra, hogy szólok, a belépő 3700 forint volt akkor, és arra és annyiszor lehet felülni amennyiszer akarunk. 4-5 érdekes cucc van, mi hánytatós, fejlógós, szédülős és zuhanós, forgós a többire a gyerekemet is felraknám annyira piti dolog. Így ha úgy vesszük pl Troy te kiadsz majd csomó pénz a bámulásért hogy mások hogy visítanak, Svek te meg minden jóról lemaradsz. Csak mondom, az ilyen dodzsem, körhinta meg minden kis pikuláért külön kell fizetni. Másodjára egyébként semmi sem annyira élvezetes, leszámítva a breakdance-t.
Centrifuga már nincs. De a zuhanós jobb nála.Very Happy
/ Csak egy kis tájékoztató Very Happy /

Ezek a tutik: http://www.cylex-tudakozo.hu/rev_images/reviews/27314big_topspin633962_large.jpg

http://www.origo.hu/i/0604/20060414vidampark1.jpg
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter

Üzenet :
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 17:12

Igen, én tudom, szóval erre az jöjjön, aki tényleg szeretne. Nekem pl megéri az ár, mert én a Brake dance-re egymás után 20x felülök, aztán két órával később mehet ismét előről, mert imádok sok minden mást is. Very Happy De pl Troynak és Sverkirnek nagyon nem éri meg. :S
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 17:50

Én ha tudok menni majd mindenre felülök yeee! És tényleg jók amiket Jas linkelt, főleg a szabadesés Razz mondjuk sztem a break dance-ük gyenge de abba is beleülök Razz Very Happy
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter

Hozzászólások száma : 8123

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 18:23

Mondjuk én is tériszonyos vagyok de mazoista is szóval sztem nálam nem lenne egyiknek se akadájaXD Naa kicsit hosszabban még reagolok csak egy gyors hír. Kikerült a főoldalra a találkozók képgaléria. Vagy a főoldalon vagy itt láthatjátok -> http://mysterio.atw.hu/Talikepek/Elsotali/index.html
http://mysterio.hungarianforum.net
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 19:50

Wááááááááááááááááááááá, van egy jó hírem a táborral. xDxDxDxDxDxDxDxDxD
*Örül a feje.*
Anyuval megbeszéljük a táboros cuccost, de úgy néz ki, megengedi, mert azt mondtam, hogy csak "aludni" mennénk oda, és azért had ne keljen szállodát fizetni, és úgy néz ki beleegyezik. De neki nem kell tudnia, hogy nem csak alszunk. Mindegy a lényeg, hogy van esély rá, hgoy eltudom intézni. ^^
Na ki a király? Very Happy Very Happy (vicc volt xD)
Jane Swan
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 20:38

Úúúú basszus, ha érteném,h miről beszélsz Troy, akkor TE lennél a király. *.*
Így viszont egyelőre fogalmam sincs, de gyanítom,h azok értik, akik tegnap ott voltak. Smile
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 21:02

Nos én most értem haza és első dolgom volt hogy elolvastam a beszámolót és a képeket is meg lestem Razz Akkor jól éreztétek magatokat és ez a lényeg, bár én tegnap este beszéltem Sverkirel, így a lényeget már tudtam. * Kíváncsi volt és nem bírt várni*
Ha jól hámozom ki a dolgokat akkor nyáron lesz egy vidám parkos tali. Gondolom itt Pesten Razz
Arra megpróbálok elmenni én is Razz
És ha minden igaz lehet lesz valami tábor is vagy csak felmerült az ötlet, bár nekem már mondta Sid még valamikor.......jó régen.......mindegy. Már nem is tudom mit akartam kihozni belőle Very Happy
A lényeg hogy jó volt a tali és lesz még! Smile
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 21:30

vidámpark?na, csak épp ne akkor legyek terepgyakon.. és miez a táboros dolog? elmesélhetnétek ezt is:P
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 21:37

Júúúj, Troy, király vagy Very Happy

Szóval táboros dolog az az, hogy Troy elintézi anyujával (azaz ezek szerint elintézte Very Happy) hogy náluk lehessünk táborban. De hogy hány fő meg minden, azt csak ő tudja, bár ha arról van szó, lehet hálózsákot is vinni, akinek van XD
Szóval Balatonparton lenne ez a tábor. Smile
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Vas. Ápr. 25 2010, 21:41

Öööö, az túlzás, hogy a Balcsi parton. xD Deeee viszont, nem tudom, mert sok ágy van, vagyis sok.. khm... francia ágy xD jelleg. Szóval, de sátrazni is lehet, de számoljuk meg, hogy hányan vannak kint, ne hogy kevesebb legyen. xD Ez erdő közepén van ugyan is (ha addigra ki nem írtották xD), és elég sok kígyó meg róka mászkál a kertben, de nem kell félni. xD Na jó nem ijesztgetem a jó népet. xD Attól függ, hogy hányan szeretnétek jönni. Very Happy (és ki akar füvet nyírni? Josh az egyik bátor jelentkező. xD Vagy is, akinek kiosztottam. xD)
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   

Találkozók
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 29 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Next
 Similar topics
-
» Geista Kahoko
» Tenrai Hankou (Isteni Kihívás)
» Utahime vs. Ayse - Androgün találkozó
» Nolah & Ashley // Első típusú találkozás.
» Véletlen találkozások