Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Félelmetes játszótér

Go down 
+69
Aristarkh Y. Zhukov
Mikaela Johnson
Slash Daniels
Zaine Warhurst
Mia Andersen
Athalie Rapace
Wera A. Flinders
Nil Moriarty
Thomas Gledhill
Alinox Ingren
Lucius Rufinus
Mathis Boll
Vixilien Sandanez
Sideris Valbraith
Carolayn Natri
Ashi Angel
Azrael
Zoey Fleming
Patrick Davis
Völgyesi Félix
Brian Valentine
Noah Cromwell
Jackelyn McKinney
Daryl Saether
Havasi Zoárd
Fekete Ambrus
Josephine Moore
Electra Richter
Sairus Macrain
Gabriel Farell
Larissa Dustwood
Takoda Turner
Scott Reid
Serafina Damiana
Brianne Layton
Hecate Lunadea
Ryan Bourton
Vladislav Kerensky
Azaria Daraghi
Noel
Elisaveta Varlock
Kyle Brensley
Mona Braxton
Hunyadi Péter
Daemon Wexler
Sandy Bertona
Miroslav Volodya
Jane Swan
Octavia Blackwood
Varg Yrjanfrost
Illya Imbecairwen
Gregori Nesztor
Nathaniel Cornwlade
Lester Depree
Diana Gray
Connor Diamond
Lisa Renfield
Candy Hepburn
Antionette La Sallio
Catherine Waters
Jasmine Miels
Jake F
Aleksandra Radjenovic
Daniel A. Werder
Cassidy Clayton
Ruby Rose Re
Troy Clayton
Aysha Darkblood
Mesélő
73 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-05, 7:39 pm

- Igen, meg szerintem kicsit többet is elmondtál nekem. Például olyan dolgokat, amiket így nem mondanál el. * Enyhén célozgat, hogy beismerte Candy, hogy igen is tetszik neki a fiú. Nem akarja nagyon ezt felhozni máskor, de úgy érzi, hogy most vagy soha. Vagyis most kell még megbeszélniük, amíg frissek az emlékek. *
- Szerintem most hazudsz. * Vigyorog, mint a tejbe tök, majd folytatja. * - Nem hiszem, hogy azért, mert tök átlagos lenne. Valamiért akkor is mondtad. * Megrántja a vállát, ez most kicsit rosszul jön ki, nem szereti ha kertelnek. Ezt lehet is rajta látni, inkább letekint a földre, majd az orvos említésére, ismét feltekint a másik szemeibe. Végig hallgatja a magyarázatot, és bólint egyet. *
- Értem, tehát akkor ez egy ilyen családi vonás. * Jegyzi meg, amolyan elkönyvelésnek, maga felé. Majd a megköszönésre halványan elmosolyodik. *
- Nincs mit. Ha kell valami nyugodtan keres meg. Elvégre sentinel, vagy mi vagyok. * Nem igazán tudja, hogy jól mondta-e az elnevezést, és mivel a jelvénye sincs rajta, így nem tud puskázni se. De ha jól kivette Jasmine szavaiból, akkor pont ezek miatt vannak sentinelek, hogy segítsenek a másiknak. *
- Nem, dehogyis. Nem zavarsz, sőt jó, hogy itt vagy, legalább van társaságom, bár az elején nem igazán akartam beszélgetni. * Tiltakozik a zavarást illetően. Az igaz, hogy még a békás incidens előtt tuti, hogy szótlanabb lett volna, de legalább történt valami kis izgalom, amire kicsit felélénkült. Meg ha már az izgalmaknál vannak, a lány megjegyzésére felvonja a szemöldökét. *
- Fura, mert mostanában mindenki unatkozik itt. * Kezd bele az elméletébe, majd abba is hagyja, és egy kicsit meg is rázza a fejét, hogy a kósza gondolatait elhessegesse. *
- Tehát, akkor olasz vagy. * Ennyit megállapított mikor más nyelven kezdett el beszélni Candy, majd folytatja, mert egy kérdést is intéz. *
- Olaszország melyik részéből való vagy? Vagyis honnan jöttél ide? * Kérdez rá a lány származására. *

// fagy //
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-06, 1:50 pm

// Aleksa - erdő //

* Végig hallgatja a tündérmesékről tett szavakat, majd elmosolyodik. A gondolatai is csak ez körül forog, hogy tényleg csak a mesékben van boldog vég, ebbe sajnos bele kell törődni, így egy sóhaj is elhagyja az ajkait. *
- Na, igen. De végül is ezért vannak a mesék, hogy mindig jó vége legyen. Szerinted csináltak már olyan mesét, hogy a rossz győz? * Teszi fel a nagy költői kérdést, majd oldalra fordítja a fejét, hogy lássa a másik arcát. Végül a mesékből átkerülnek egy másik témába, a farkasokra. Nagyon nem tud mit szólni ehhez, mert ő inkább távolságot tart az állat és maga közt. *
- Remélem, mert nem szeretném, ha egy farkas leharapná a kezem. * Feleli száját elhúzva, majd megy tovább, és észre se veszi, hogy eltűnt mellőle a hallgatótársa. Mikor hátra néz akkor jut el a tudatáig a nevetés, és az, hogy Aleksa a földön ül. Visszafelé kezd el sétálni, bár kicsit kínosnak érzi magát, de ez csak elmúlik. Ha nem akkor ez van, így járt. *
- Akkor nem tudom, magamhoz kötlek, akkor legfeljebb együtt esünk. * Fogat kivillantva mosolyog, majd egy ötletet mond, hogy hova is menjenek. Úgy tűnik, hogy Aleksa-nak tetszik a játszótér. *
- Rendben. * Egyezik bele, majd elindul a város felé, és reméli, hogy most ezúttal nem fogja el hagyni a lányt. Közben, hogy ne legyen unalmas, és csöndes az odajutás, egyet tippel. *
- Kitalálom Zeusz, egy farkas. * Adja le a tippjét, bár fogalma sincs, hogy milyen állat lehet Zeusz, de mivel Alkesa oda van a farkasokért, ezért jött ide most ez a tipp. Aztán lehet, hogy kiderül, valamilyen madár, végül is neki oly mindegy. Egy kisebb séta után elérik a játszóteret, majd a hintával szembeni korlátnak neki dől, és zsebre vágja a kezét. *
- Most éljük ki a második gyerekkorunkat. * Mondja mosolyogva, majd tekintetével Aleksa-t követi, hogy merre is megy. *
Vissza az elejére Go down
Aleksandra Radjenovic
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 472
Csatlakozás : 2010. Jun. 03.
Kor : 30

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-06, 2:13 pm

*Még az erdőben járnak, és a tündérmesés dologról beszélgetnek. Végiggondolja a kérdést, megízleli a szavakat, majd rövid hallgatás után válaszol.*
- Pedig lehet, hogy olyat is kéne. Ezzel a gyerekeknek ártanak. Mind naivak és hiszékenyek lesznek... Némelyikük talán nem is fogja bírni a csalódást és a fájdalmat. Nem azt mondom, hogy legyen vérengzés, meg satöbbi, mert az ugyanúgy rossz. De ez így tényleg nem feltétlenül jó... *Húzza el a száját. Igazából ezek a szavak nem is azt fejezik ki, amit mondani akar, de értelmesebben nem tudja megfogalmazni a dolgot.*
- Na, azt én se. *Vigyorodik el.* - Meg szerintem senki nem szeretné, hogy egy farkas leharapja akármijét. *Vonja meg a vállát ismételten. Mostanában egyre többször. Ekkor sikerül elesnie, bár ez - számára - nem meglepő. Még jót is kacag rajta. Troy segít neki felállni, aztán tovább indulnak. Az ötletre megint elvigyorodik.*
- Részemről rendben van. Bár nem tudom, mennyivel jobb, ha ketten borulunk, mintha csak én, de ha Te ezt szeretnéd... *A mosoly még mindig az arcán van, aztán felvonja a szemöldökét.*
- Nem, dehogy! Zeus? Farkas? Az kéne még! *Rázza meg a fejét, amikor elképzeli, milyen lenne.* - Így is elég bajt csinál... *Húzza el a száját. Hamar észbe kap, és végül kiböki, milyen féle-fajta állatkája van.*
- Egyébként Zeus egy vadászgörény. *Javítja ki a fiút. Végül megérkeznek a játszótérhez.*
- Én nem találtam volna ide... *Túr bele a hajába, és rögtön a hinták felé veszi az irányt. Lehuppan az egyikbe, és lassan előre-hátra hajtja magát. A korlátnak támaszkodó Troyhoz kiált, de csak olyan hangosan, hogy a hangja pont elérjen odáig.*
- Nem jössz? Ha már második gyerekkor!
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-06, 2:47 pm

* A mesékhez már nem tud mit hozzá fűzni, az meg számára is unalmas, így most csak biccent, de teljesen egyetért Aleksa-val. Ahogy mennek tovább, még a farkasokról is szó kerül, de ez nem meglepő, mivel feljött mint téma, de maga sem érti, hogyan tudnak ennyit beszélni egy állatról. *
- Igen, valahogy sejtettem. * Egy mosoly kíséretében reagál a lány mondatára, majd a séta közben elhagyja a másikat, de nem szándékosan, hamar rá is jön, hogy hiába beszél, tehát visszafordul, és segít neki. A mondatra, csak jóízűen elkezd nevetni. *
- De akkor te puhára esnél. * Folytatja, bár ezt nem gondolta át egészen pontosan, mert oké, hogy Aleksa-nak jó dolga lenne, de neki nem egészen, mivel eléggé kemény a föld. Erre el is húzza a száját, de végül is már mindegy. Elvégre mindent ki kell próbálni. Majd ahogy közelednek a játszótér felé, egy tippelés érkezik a részéről, amit nem talál el. Kicsit értetlenül néz a lányra, majd ez átmegy meglepődöttségbe. *
- Pedig már azt hittem, mivel nagyon oda vagy a farkasokért, ahogy elnézem. * Azért még egy kicsit helyesbít ezen, mert nem gondolta volna, hogyha Aleksa ennyire oda van azért az állatért egy másikat tart. Kezd összezavarodni a női logikán, majd biccent egyet a vadászgörénynél. *
- Hogyhogy vadászgörény? * Kérdez vissza azért, hogy honnan jött ez az ötlet, majd már el is érik a játszóteret. Tekintetével lesi, hogy Aleksa merre megy, és a hintát veszi célba. Ő megáll a korlátnál, és úgy nézi, ahogy hajtja magát. Majd a kijelentésre, vállat von, és mosolyogva közelít a hinta felé. Leül a másikba, majd egy kicsit meglöki magát, és hagyja had menjen a hinta. *
- Tudod, azon gondolkoztam, hogy mivel lehet itt eltölteni az időt. * Kezd bele a gondolat menetébe, bár nem tudja, hogy mi egyéb szórakozás lehet itt az amnézia miatt nem emlékszik semmire, de ezt már megosztotta Aleksa-val. *
- Te mivel szoktad elütni az időt? Van valami hobbid? * Nem tudja már, hogy kérdezte-e, de más már nem jut az eszébe, meg amúgy se tudja, hogy ő mit szeret. *
- Bocsi, ha kérdeztem már, de a memóriám nem egészen jó. * Kicsit elhúzza a száját, mikor bevallja ezt a kis hibáját. *
Vissza az elejére Go down
Aleksandra Radjenovic
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 472
Csatlakozás : 2010. Jun. 03.
Kor : 30

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-06, 3:05 pm

- Az is igaz. *Dugja ki a nyelvét játékosan, és úgy tűnik, az előző két témát mindketten lezártnak tekintik. Már ő sem tudna nagyon mit hozzájuk fűzni, szóval talán ez nem is baj. A helytelen tipp után Aleksa összeráncolt homlokkal gondolkodni kezd.* ~Miért pont vadászgörény...?! Fogalmam sincs. Nem tudom. Csak.~ *Megrántja a vállát, és tanácstalan arckifejezéssel válaszol.*
- Igazándiból nem tudom. Zeus-t ajándékba kaptam. De őszintén megvallva nem bánom. *Mosolyodik el, majd még hozzáteszi:* - Akármennyire is rossz, nem tudom nem szeretni... *Beül az egyik hintába, és lassan hajtani kezdi magát. Troyt is hívja, aki persze jön is, és leül a másikba. A kérdésre megvonja a vállát.*
- Én festeni szoktam... és olvasni. A könyvtár tele van jó könyvekkel. Mindig is a hobbijaim közé tartozott az olvasás, szóval... *Felsóhajt. Valóban rengeteg könyv megfordult már a kezében, és az a baj, hogy a birtokukon lévő könyvtár nem határtalan. Alig van már olyan regény, útmutató, dokumentumkönyv, vagy akár ismeretterjesztő, amit még nem rágott át. Van, amit már többször is sikerült. Álmoskönyvek, jóskönyvek, és egyebek már a szobájában kapnak helyet, hogy ne kelljen mindig a többi között keresgélni. Némelyik már rongyos, gerince repedt, de nem baj, ha egyszer szükség van rá...!!!
A következő kijelentésre, miszerint Troy memóriája nem szuperál túl jól, vigyorogva bólint.*
- Akkor viszont az enyém sem, mert én sem emlékszem, hogy kérdezted-e már...
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-06, 3:14 pm

* Egy jó téma, ami úgy tűnik, hogy fent tud maradni köztük azaz állat téma, hiszen ő is szeretne, csak még nem tudja milyet. Amint meghallja, hogy vadászgörénye van a lánynak, felcsillannak a szemei. Az végül is már lényegtelen, hogy milyen az állat, a lényeg, hogy nem lusta, és mindenhova húzni kell. *
- Értem. És játékos? * Érdeklődik az állat iránt, hiszen mindent szeretne megtudni, ami csak egy kicsit is hozzájuk tartozik. Majd egy kicsit elgondolkozik, és csak bólint egyet, hiszen nem lehet, nem szeretni az állatokat. Na, jó talán azt, amitől félnek, de az is más tészta. Egy gondolat sor fut át az agyán, és azon kezd el elmélkedni, majd mikor meghallja a hívást felkapja a fejét, és a másik hintába lecsüccsen. A hobbiról kezd el kérdezősködni immár, mert szeretne olyat is, hogy ne nagyon unatkozzon, bár vannak barátai akikkel jól el van, de hogyha egyedül szeretne lenni, akkor valahogy el kell foglalnia magát. *
- Én elvileg rajzolok. * Vonja meg a vállát, mert ezt is mástól tudja, de majd egyszer kipróbálja, és lehet, hogy megint el lesz vele egy darabig. Azért inkább mondja, hogy a memóriája nem túl jó, és nem akarja ugyanazt kérdezni, de úgy tűnik, hogy nem kérdezte még, amire egy apró mosoly kúszik az arcára. *
- Akkor vegyük úgy, hogy még nem kérdeztem. * Megáll a hintával, testével Aleksa felé fordul, és félre dönti a fejét. Sóhajt egyet, majd a kijáratra néz. Már jó ideje kint van, és még van dolga is, de annyira lusta, hogy nincs kedve ahhoz. De viszont ha egyszer meg kell csinálni, akkor nyögvenyelősen, de megcsinálja. *
- Én azt hiszem most búcsút veszek. Örülök, hogy találkoztunk. Szia. * Egy mosolyt még küld a lánynak, majd eltűnik a játszótérről. *
Vissza az elejére Go down
Aleksandra Radjenovic
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 472
Csatlakozás : 2010. Jun. 03.
Kor : 30

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-06, 3:29 pm

- Játékos?! Ez még egy enyhe kifejezés! *Nevet fel, majd még hozzáfűz valamit.* - Bár az is igaz, hogy talán inkább rossznak mondanám, mint játékosnak... *Mondja elgondolkodva, és elhúzza a száját. Az a görény állandóan bajba keveri magát. Vagy ami még rosszabb, az is előfordul, hogy másokat... Általában Aleksandrát, de a lány a végén úgy sem tud rá soha haragudni. Ahhoz túlságosan is édes. Aztán már nem is ez a témájuk. Felvonja a szemöldökét.*
- Elvileg? *Kérdez vissza csodálkozva, majd a homlokára csap.* - Jajj, ne haragudj, teljesen kiment a fejemből ez az amnézia-dolog... *Szabadkozik. Tényleg teljesen elfelejtette a fiú balesetét. Ezután elmosolyodik.*
- Rendben, vegyük úgy! *Válaszol beleegyezően. Még mondana valamit, de Troy már búcsúzik is.*
- Oké... akkor szia! *Biccent mosolyogva, és a távolodó alak után néz. Ő még nem indul. Jól el van a hintában, szinte újra ott érzi magát az otthoni mini-játszótéren, kislányként, Katarinával. Kellemes emlékek, az egyszer biztos. Jó ideig ücsörög mg egyedül, de már nem hajtja magát. Lehunyja a szemeit, hagyja, hogy átjárják az emlékek, és majdnem el is alszik... De az ásításra magához tér. Lassan feltápászkodik, és ő is eltűnik a játszótérről. Bizonytalanul sétál végig Mystral utcáin, de végül különösebb nehézségek nélkül visszatalál a Révészhez. Visszamegy az iskolába, egyenesen fel a szobájába, bedől az ágyba, és mély álomba merül.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


Félelmetes játszótér - Page 5 Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-15, 2:19 am

*Lehet, hogy már egy jó ideje ide jár, a Mysterioba, de még se ismer még minden helyet. Talán ez lehet annak is az oka, hogy most Seol szigetén sétálgat, kissé elveszettül, méghozzá a városban. Elég sötét minden és az alakok se tűnnek valami kedveseknek, főleg egy ilyen szép leányzó számára, mint amilyen Lis. *
~ Csak jutnék valahogy vissza a kikötőhöz. ~ *gondolkodik, de amikor kiszúr egy játszóteret, végül úgy dönt, hogy egy kis időre leül oda. Így indul hát meg a hinta felé, amelybe hamarosan bele is kapaszkodik és miniszoknyás hátsóját bele is teszi. Ez a szoknya amúgy sötétszürke színű, felül pedig egy bordó színű, igen csak elegáns blúz van a lányon, míg lábain fekete papucsa díszeleg. Hosszú, vörös tincsei, ahogy mindig, most is göndören terítik be vállát és a lányka arca most is szépen sminkbe van borítva, igazán szép látványt nyújtva. Mivel a hely üres, így a lányka el is kezd hintázni, nem zavarva, hogy a szoknyácska néha kissé többet mutat a kelleténél, hisz eddig se zavarta az ilyesmi, nem éppen most fogja elkezdeni.*
Vissza az elejére Go down
Connor Diamond
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Connor Diamond


Félelmetes játszótér - Page 5 Csatamagus
Hozzászólások száma : 206
Csatlakozás : 2010. Jul. 12.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-15, 2:27 am

*Fiatal srác csálingázik megint MYstral utcáin, igazából sok célja nincsen, csupán csak nem álmos, aztán egy kis éjszakai járás nem fog ártani, mostanában úgy is inkább ezt az életmódot választja, és nem úgy tűnik mintha lefárasztaná a dolog. Így jut el nemsokára a játszótérre, ahol eddig még nem igen járt. Amúgy fekete farmer van rajta, fekete pólóval, így eléggé bele képes olvadni az éjszakába köszönhetően sötét fekete hajának, ami most is mint mindig frissen mosva, ápoltan esik a hátára. Nem gondolná hogy találkozik valakivel, viszont amikor meglát valakit a hintázni őszíntén elcsodálkozik*~najó minden horror film így szokott kezdődni, oda mész hozzá, erre kiderül hogy nem is ember reggelre meg már csak a maradványaidat találják meg~*gondolkozik el egy pillanatra majd megrázza a fejét, attól hogy este van nem kéne hülyének lenni, bár az biztos hogy egy fiatal, és csinos lány, elég nagy feltűnést kellt egy kihalt játszótéren hajlani fél kettőkor, amikor éppen hintázik*~KEmény azért, csak csajokba futok, volt az a szőke, akkor a sokszínű most meg egy vörös, jól haladok~*arcán egy kisebb mosoly meg is jelenik, bakancsa bizony hangos, így nem nagyon titkolja , hogy megérkezett, és ha már itt van, valószínűleg észre is lesz véve, bár egy pár percig még kicsit távolabbról figyeli ahogy a hinta, előre hátra himbálódzik a lánnyal*
-Felettébb kellemes látványt nyújt egy lány ahogy hintázik viszont kicsit félelmetes is hogy az éjszaka kellős közepén*~lehet vámpír.... jaj hagyd már a hülyeségeidet~*vitatkozik kicsit magával, hiszen ilyesmit is szokott*
-Amúgy nem aggódsz hogy pár rossz arc körülvesz és nincs itt senki aki segíthetne?*kérdezi egy kisebb vigyorral, látszik hogy nem beszólás, bár kérdés a lány mit fog ehhez szólni.Közelebb lépve azért be is mutatkozik*
-Amúgy Connor Diamond....
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


Félelmetes játszótér - Page 5 Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-15, 2:37 am

*Nem veszi rögtön észre az érkező alakot, ugyanis fejét kissé hátrahajtja, behunyja szemeit és halk, kellemes és szépen csilingelő hangján kezd el énekelni egy szomorú dallamot, amely még is nagyon kellemes. Amikor viszont a bakancs egyre közelebb kerül hozzá, kiegyenesedik és az ének is elhal, miközben kinyitja sárgás-szürkés szemeit és úgy pillant az érkező felé, de nem hagyja abba a hintázást, nem zavartatva magát a másik szemei miatt se. A sötétség miatt úgy se lát túl sokat, maximum hosszú, vékony, hófehér combját, de a fekete kis tanga mindent takar, tehát lehetetlen túl sokat kivenni a sötétségben.*
- Szóval kellemes látványt nyújtok? Ezt jó hallani, bóknak veszem. *mondja mosolyogva és még mindig nem áll meg, viszont a további szavakra kissé felnevet. * - Akkor vigyázz, még a végén megeszlek vacsorára. *pillant huncutul a másikra és amikor Connor tovább beszél, a lány még egyet lök magán, majd egy kecses ugrással már a fiú előtt is terem. Szoknyája alja fellibben picit, de a lány nem zavartatva magát, lép közelebb a sráchoz.*
- Hidd el, meg tudom védeni magam. Na meg te nem tűnsz rossz arcnak. *mondja teljesen normális hangon, majd a bemutatkozást hallva még közelebb szökken a fiúhoz, két kis kezét rátéve annak vállaira és két puszival ajándékozza meg, köszönés képen. De a második puszi után még nem távolodik el nagyon tőle, hanem halkan a fülébe súgja.*
- Lis vagyok. *ez után viszont hamar elereszti és körbepillant.*
- Jó ez a hely, nagyon tetszik. És neked? Mi járatban erre felé? *néz ismét a másik szemeibe, amelyen igen csak szép, kéknek tűnnek a lány számára, így kissé talán tovább is figyeli, mint ahogy azt kellene.*
Vissza az elejére Go down
Connor Diamond
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Connor Diamond


Félelmetes játszótér - Page 5 Csatamagus
Hozzászólások száma : 206
Csatlakozás : 2010. Jul. 12.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-15, 2:52 am

*Úgy tűnik hogy még hallk dúdolást is hall a távolból, ami még kicsit jobban rádob a meglepetésre, bár arcán ez nem igen látszik, mert egy nem mutatja, kettő a sötétbe nem igen lehetne kivenni*
~Vörös hajú, fiatal csaj, az éjszakába mulattatja az időt egy hintával, nem zavartatva magát, és még dúdol is, én mondom ez egyre furább~*még jó hogy nem fennhangon mondja ki e gondolatokat, mert a másik lehet hülyének nézné, na de a gondolatai csak is Connor tulajdona, így emiatt nem kell aggódni. A lány lazán veszi az első szavakat, ez jó pont nála, legalább nem sértődik meg, ha kicsit szabadabban fogalmaznak*
-Hát, másnak ne is mert nem ócsárlásnak ment*vigyorodik el, miközben tovább figyeli a másikat, szívesen megkérdezné, hogy ennyire szeret hintázni, vagy csupán az éjszaka különös légköre miatt fanyalodott rá erre a monoton, de nem is olyan rossz elfoglaltságra*
-Áh nem szokásom megijedni, tudod veszélyszerető vagyok, a másik meg hogy nem tűnsz annyira emberevő kannibállnak*mondja egy kisebb vigyorral, miközben lépései megállnak, de már így is elég közel van a lányhoz. Persze annyira nem hogy a hinta pofon vágja vagy ilyesmi*
-Oh szóval nem.. Ennyire látszik, hogy nem vagyok az ? PEdig próbálom ám titkolni. Amúgy jó hamar mondtál véleményt, főleg hogy még nem is láttál*beszél továbbra is vidám hangnemben majd végül csak kezeit össze fűzi egy pillanatra maga előtt*
-Amúgy nem is magamra gondoltam, igazad van nem vagyok ember evő alkat, arról meg hogy meg tudod magad védeni....... nem kételkedek*fejezi be egy hosszabb szünet után, hiszen azért lopva felmérte a másiakt, és az már biztos hogy aki ilyen bájokkal van felszerelve az már nem fegyvertelen, bár látott már pár szép lányt a suliba. A másik közbe elhagyja a hintát, de a köszöntésen meglepődik persze viszonozza is*~na ahogy látom páran mégis csak a normális köszöntésnél maradnak , bezzeg a csaj már lepofozott volna ha így kezdem~*bizony elég sokrétű emberek járnak ide de Lisa nem tűnik rossz fejnek, talán megér egy próbát a barátkozásra, bár már annyit tud , hogy bizony az eddigi ismeretségeihez képest a lány stílusa ingen csak szabad, és jó is*
-Ez esetben örvendek Lis... És nem tűnik rossz helynek, csak az volt a fura hogy egyedül vagy. És hogy mit keresek itt? Hmm fiatal lányokat keresek , akiket az éjszaka közepén elkaphatok , és félig bedrogozva feláldozzam meztelen testüket a gonosz északi démonoknak, hogy én legyek a legtutibb sötétmágus*mondja teljesen komoly arcal, mintha meg is villanna a szeme, de a végén elneveti magát*
-Igazából nem csak erre felé sétálltam ,mert még nem vagyok elég álmos, és te? Azért elég különös látvány egy fiatal lány egyedül egy játszótéren*mondja jókedvűen*
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


Félelmetes játszótér - Page 5 Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-15, 3:02 am

- Hidd el, jól látlak innen is. *de már ugrik is ki a hintából, egyenesen a fiú elé érve, ahol meg is tekinti magának, egy picit se zavartatva magát.*
- Szép a szemed. *mondja mosolyogva, majd már köszönti is a másikat, méghozzá két puszival, amely viszonzásra is talál. Nem lepi meg a dolog, de annak örül, hogy most nem egy magának való diákkal találkozott, hanem egy normálisabb fazonnal, legalábbis eddig úgy néz ki. Na de a lány érdeklődő, így hát kíváncsian hallgatja tovább Connor szavait és amikor a démonos részt meséli, a lányka közelebb lép hozzá úgy, hogy testük majdnem össze is ér.*
- Hmm, ez egész jól hangzik ám, szívesen lennék az áldozatod a mai éjszakán. *kacsint a fiú felé kissé talán túl kihívóan is, majd hírtelen szökken el a másiktól, így szoknyája fel-fellibben, néha kissé mutatva valamit a másik popsijából.*
- Nincs kedved libikókázni egyet? *kérdi igen csak kíváncsian és ő maga helyet is foglal az egyik oldalon, természetesen úgy ül, ahogy kell, tehát egyik lábát átveti az ülésen és így a szoknya szépen eltakar mindent - egyenlőre. Tehát ha elkezd mozogni ez a játék, tudható lesz, hogy mi fog történni a ruhadarabbal.*
- Amúgy lehet, hogy különös, de sikeresen eltévedtem, tehát majd ha úgy alakul, visszakísérhetnél a Mysterioba. Tudod, a Cruoris házba járok, már egy jó ideje, de itt még nem jártam és ez a sziget sokszor nekem egy labirintus. *mondja most már normálisabb hangnemben, majd a másikra pillant.*
- Szóval ugye velem tartasz ma éjszaka? *lehet, hogy néhány szava kissé félreérthető, de nem is véletlenül fogalmaz így, csupán csak kíváncsi a srác minden egyes reakciójára, hisz nem ismeri Connort, de éppen itt az ideje, hogy megtudjon róla pár dolgot.*
- Ugye te Inflatusos vagy? A démonos dolog miatt gondolom. *magyarázza, hiszen lehet, hogy bájos és szép, de az esze is a helyén van ám, tehát nem lehet olyan könnyen átvágni vagy bármi.*
Vissza az elejére Go down
Connor Diamond
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Connor Diamond


Félelmetes játszótér - Page 5 Csatamagus
Hozzászólások száma : 206
Csatlakozás : 2010. Jul. 12.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-15, 3:17 am

*Úgy tűnik hogy nem csak ő ad bókot a másiknak, ő sem marad bók nélkül mégpedig a szemére értendően. Nem sokan mondták még neki hogy szép a szeme, talán csak páran de azért elmosolyodik a szavakra*
-Ó köszi. Akkor ezt most én veszem bóknak. Amúgy családi örökség anyai ágon*mondja kicsit még hozzá téve egy vigyorral, majd megtörténik a köszöntés is két puszi gyanánt, majd a kérdésre kicsit viccesen felel, de a lányt ez nem zavarja, úgy tűnik van hozzá fűzni valója*
~Áhj.... nehézbombázó kategória, most próbálj meg ellenállni~*még jó hogy arcizmai nem rezdülnek amik megmutatnák gondolatait, pedig igencsak vissza kell fognia azokat, végül csak egy széles vigyor a válasz*
-Ha szeretnéd csak egy szavadba kerül, vagy többször légy itt aztán egyszer megtörténik*mondja vissza vágva, persze továbbra is derűs hangnembe, miközbe figyeli a lányt ahogy távolabb megy, persze a fel fel libbenő szoknya se kerülheti el a figyelmét*~formás...~*enyhe megállapítás, kissé oldalra döntött fejjel, de hát férfiból van a srác, bizony az ilyesmit, főleg ha egy szép lányhoz tartozik meg kell nézni*
-Szóval azt mondod döcizzünk te meg én? Egyszer fent egyszer lent? CSak mert szeretek lent lenni de hát egye fene benne vagyok*mondja miközben pillantása a másik arcára vetül , és ha minden jól megy nemsokára már az említett játékszer mellett áll ő is, persze hallgatja Lis szavait*
-Áh szóval akkor eltévedtél, azt hiszem akkor jó emberbe botlottál, tudod mellék állásba lovag, és testőr vagyok tehát nyugodtan rám bízhatod magad, bár abba egyet érthetünk hogy még nekem is labirintus. Szóval ha elveszünk legalább ketten veszünk el*vág egy újabb mosolyt, a következő kérdésre csak kicsit lepődik meg*~ez a csaj nem fél~*bizony tudja hogy a szavak mögött néha nem mindig az van ami látszik, és tisztában van vele hogy ezt a lány direkt mondta, így. LEgalábbis szerinte*
-Hát ha szeretnéd igen, de már benne vagyunk az éjszakába. Szóval a fél kívánságod teljesült, amúgy mit tervezel, döcit egész éjjel?*kérdezi derűs hangon, egy fura mosollyal az arcán, továbbra is jókedvűen, úgy tűnik egy igencsak érdekes beszélgetőtársra lelt, aki még meg sem játsza megát, ami nem is rossz pont. A kérdésre csak lassan bólint*
-Azám, Inflatusos, de ki fogsz nevetni, nem értek olyan sokat se a démonokhoz se holtakhoz. Legalábbis annyira nem tudod, csak amit a nagybátyám tanított , drága jó apám és anyám nem kedveli az ilyesmit, aztán én meg emiatt nem kedvelem őket, és gondoltam jó buli lehet egy sötétmágus képzőbe tanulni..*mondja egy félmosollyal kisöpörve a szeme elől egy hajtincset*
-Szóval Cruoris.... hmm jó volt az árnymágia órátok, ha jó vagy belőle korrepetálhatnál*mondja egy újabb mosolyt villantva*

Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


Félelmetes játszótér - Page 5 Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-15, 3:28 am

- Természetesen én se szántam másnak. *utal itt a bókra, mivel tényleg szépnek tartja az éjkék szemeket, így kis ideig el is merül bennük, de nem túl feltűnően vizslatva azokat, majd hamarosan szóba is hozza azt, hogy ő áll rendelkezésére a másiknak, hogy ha lányokat akar elkábítani, majd levetkőztetni, bár a démonos dolog annyira már nem tuti, de ki tudja, hogy arra sor kerülne-e.*
- Hmm, egy szavamba? Ezek szerint könnyű falat vagy... na de akkor majd többször járok erre. *és már meg is fordul, hogy szépen, kecsesen érjen oda a libikókához, amelyre rá is ül, majd invitálni is kezdi a másikat. Tudja ám, hogy meg lett nézve, de azt is érzékeli, hogy Connor nem bánja a dolgot, sőt, tetszik neki a látvány. Még szép, ha egyszer ilyen csinos a lány.*
- Bizony, döci. *viszont a további szavakon kissé kuncog a lányka.*
- Akkor majd sűrűbben leszek én felül. *megy bele a játékba és amikor ő kerül le, akkor viszont a sebesség miatt néha meglibben a szoknya és mivel a srác már közelebb van hozzá, így azt is kiveheti, hogy egy csipkés darabról van szó, de sajnos többet nem lát, mert a szoknya már vissza is kerül a helyére.*
- Oh, szóval rád bízhatom magam, ez jó hír. De én benne vagyok... és az eltévedés is kettesben már izgalmasabb. *hangja még mindig igen csak kedves és kellemesen csilingelő, úgy látszik, hogy nem egy rideg és bunkó lánnyal futott össze a fiú ezen az éjszakán. *
- Az éjszakára nem terveztem igazán semmit, de ha van valami jobb ötleted, mond csak bátran. *vigyorodik most már el és lassan megáll a döcögésbe és le is száll a libikókáról, majd a fiú felé indul.*
- Hmm, szóval te ilyen jó diák vagy. Én se vagyok ám annyira gonosz, bár erre szerintem már rájöttél. *mondja vigyorogva és ez után bólint a Cruoris ház említésére, majd a korrepetálásnál közelebb lép a fiúhoz és ismét kezeit a másik vállaira teszi.*
- És mit adsz cserébe? Tudod, semmi sincs ám ingyen a mai világban. *le se veszi szemeit a másikról, úgy várja, hogy vajon erre most mi lesz a válasz. Ő továbbra se megy távolabb, nem igazán aggodalmaskodik és úgy érzi, hogy félnie se kell, tehát szívesen játszik azzal a bizonyos tűzzel, akár egész éjszaka, maximum Connort fogja kikészíteni.*

//fagy//

Vissza az elejére Go down
Candy Hepburn
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Candy Hepburn


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás : 2010. Jun. 13.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Rubin háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-19, 7:26 pm

//olvad//
* Idegesen pödörni kezdi a haját. *
-Még is miért kell erről beszélnünk állandóan? * Lesütött szemmel mondja a fiúnak . Hisz lebukott a hazugsággal de már túl fáradt ahhoz ,hogy ki magyarázza magát. *
- Neked ez ilyen berögzült valami ,hogy te mindenkinek bejössz vagy mi? * A fiú szemébe tekint majd kicsit össze zavarodik*
- Mi is vagy te? * Néz értetlenül, már meg szokta ,hogy csupa ismeretlen dologgal találkozik. Egy picit meg simogatja vállait.*
- Fázom... * Közben a földön körül néz de inkább a padra áll fel. *
- Nem szeretnél esetleg vissza kísérni a kastélyba ?? Az igazság az ,hogy egyedül nem merek vissza menni * Néz a fiúra kérőn.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-19, 7:55 pm

- Állandóan? Miről? * Csodálkozik el a másikon, mert ez most nem tudja, hogy jött ide. Elvégre csak most beszélgetnek erről, de ha Candy úgy érzi, hogy többet nem szeretne róla hallani, hát tőle nem is fog. Csak azt hitte, hogy egy kicsit átbeszélhetik a dolgot. A tovább kérdésekre csak nagyokat pislog. *
- Nem berögződés, csak tapasztalat. De mi ütött beléd? Most minek húzod fel magad? * Értetlenkedve néz Candy-re, mert most nagyon is felidegesítette magát, csak azt nem tudja, hogy miért. A "mi is vagy te" kérdésre megvonja a vállát, majd elismétli, amit Jasmine-tól tud. *
- Sentinel. * Mondja ki a nevet, majd a levegő hőmérsékletére tett megjegyzésre nem tud mit csinálni. Tudja, hogy kicsit késő van, meg már egy ideje itt van, de azért annyira nem érzi ő a hideget. Tekintetével követi Candy-t, majd a kérdésre ő is felpattan, és zavartan megvakarja a tarkóját. *
- Ööö... Igen, persze, mehetünk. * Kicsit akadozva válaszol a lánynak. Vissza is kíséri a kastélyba, hogy egy kicsit felmelegedjen, hogyha tényleg ennyire fázik. *
Vissza az elejére Go down
Candy Hepburn
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Candy Hepburn


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás : 2010. Jun. 13.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Rubin háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-19, 8:20 pm

* A kérdésre ,hogy mi ütőt belé el gondolkodik * ~Nem értem én sem ,hogy mi van ...~
- Belém semmi... csak te szeretnéd tudni az igazságot ,hogy mi van... * Meg csóválja a fejét. Bár hangja még mindig nyugodt. *
- Te már most nem emlékszel rá? * Néz nagy szemekkel a fiúra. *
- És a Sentinel mit csinál? * Érdeklődik közben elindul a révész felé. *
-Azért örülök ,hogy ma este össze futottunk! * Mosolyog a fiúra majd út közben meg fogja a fiú felkarját és úgy megy a révészhez majd a kastélyba ahol el válnak útjaik.*
Vissza az elejére Go down
Connor Diamond
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Connor Diamond


Félelmetes játszótér - Page 5 Csatamagus
Hozzászólások száma : 206
Csatlakozás : 2010. Jul. 12.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-20, 10:50 pm

\\Olvad Lisa\\


-Nehéz is lett volna, nem tudok más emberről, aki rajtunk kívül itt lenne, kivéve ha valami gonosz kukkoló lenne, aki elédrohan anyaszült mesztelenül ballonkabáttal*mondja vigyorra húzva a száját, bizony szavaiból kiderül , hogy csak hülyéskedik, de a lány tudhatja anélkül is, a következő szavakra viszont a mosoly, ravasz pillantással párosul, miközben nem rest a lány szemeibe se nézni*
-Hmm azt még nem mondták hogy könnyű de ha akarsz próbára tehetsz*vigyorodik el, bizony ő ilyen, vagy megszokják vagy nem, nem az a vissza fogott fajta, hiszen még nem is olyan komoly. De nem is akar az lenni, mondhatni most élvezi igazán az életet. Bizony nem rest megnézni a lányt se, valószínűsítheti hogy a lány is észre vette, de hát nem is titokba csinálja, szerencsére olyan emberrel találkozott, akinél lehet húzni azt a bizonyos húrt, legalábbis így érzi. Nemsokára pedig követve, ő is felül a döci másik oldalára*
-Ha szeretnél, felőlem lehetsz egész végig felül.... bár az kicsit unalmas lenne*mondja tovább mosolyogva, jókedvűen. Azért persze ő is benne van a döciben, így fel s le mennek, felváltva, és a fellibbenő ruhadarab sem kerülheti el Connor figyelmét, főleg hogy azért egész jó megnézte a lányt*
-Hmm csini...*csupán csak ennyit mond, valószínűsíti hogy a lány tudja miről beszélt, hiszen szemei arról a pontról vándorolnak, fel a lány arcára*
-Az biztos... nem hagynám hogy a társaságomba, egy ilyen fiatal megnyerő lány unatkozzon, amúgy ahogy látom könnyen barátkozol, ez csak szerény esetembe vagy másokkal is így van?*kérdezi fejét oldalra döntve, persze pusztán kíváncsiságból, s hangja vidámságán , és mosolyán ez látszik is*
- Ötletem lenne, de egyenlőre azt megtartom magamnak, viszont.....a döci hamar feltöri az ember fenekét.*ejt egy félmosolyt, miközben lassan az tekitnete vissza tér a lányra*
-Hmmm hogy jó e azt nem mondanám, inkább mondjuk úgy hogy most élem ki a rosszfiús hajlamaimat. Amúgy meg igen.. látszik hogy nem vagy gonosz*~sőt így elnézve egész aranyos is~*teszi magába hozzá, persze véleményalkotás szabad, max nem mondja ki fennhangon, nem mintha félne, de akkor mi marad későbbre? Nemsokára viszont abba hagyódik a libikóka, és a lány kezeit már a vállán is érzi. Nem igen zavarja a dolog, inkább tejes testel, felé fordul, és tesz is egy lépést felé hogy közelebb legyen, tekintetét a másikéba fúrva, kicsit közelebb is hajolva a füléhez*
-Ó nem is gondoltam ingyen, a mai ronda világba, kár is lenne ingyen felajánlani valamit , valakinek akit nem is ismersz de....*hagy egy kis szünetet, miközben szája szélesebb mosolyra húzódik.*
-Mit szólnál ha első körben meghívlak valamire? Akkor legalább tudunk dumálni, és azt se mondhatod hogy nem ismersz... Nos?*kérdezi a másik arcát fürkészve*
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


Félelmetes játszótér - Page 5 Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-20, 11:04 pm

*Csak elmosolyodik a fiú nevetséges szavain, de most nem nevet fel, csupán csak kíváncsian hallgatja tovább, hiszen egész kellemesnek tűnik ez a társaság... sőt, egyre inkább kedvére való és szívesen játszik is, hisz tudja, hogy nem fognak megijedni tőle és ez a lényeg.*
- Próbára? Majd idővel... én ráérek. *kacsint a fiú felé és ez után a libikókához sétálnak, ahol a lányka felül az egyik oldalra és nemsokára Connor is a másikra kerül, majd el is kezdik a játékot és a szavakat hallva bólint párat.*
- Szerintem is. Ennek a játéknak a lényege az, hogy folyamatosan mozgásban legyünk. *lehet, hogy kissé félreérthetően beszélgetnek, de nem tűnik úgy, hogy bármelyiküket is zavarná ez az egész. Viszont amikor az apró ruhadarab dícséretet kap, a lány egy cseppet mintha elpirulna a megjegyzés hallatán, hisz lehet, hogy Connor látja, de az nem hitte volna, hogy meg is fogja jegyezni.*
- Tudom... *mondja kedvesen és nemsokára abba is hagyják a játékot és a lányka meg is indul a kék szemű srác felé. *
- Megnyerő vagyok? Ezt se mondták még. *vigyorodik el kicsit, majd a barátos kérdést hallva látványosan elgondolkodik.*
- Fogalmazzunk úgy, hogy csak a kiválasztottakkal vagyok ilyen barátságos. Tehát akit szimpatikusnak találok. *idő közben a fiú elé ér és kezeit annak vállára teszi és ahogy látja, nem zavarja ez Connort, hiszen még közelebb is lép hozzá, majd jön a hajolás is, de Lis nem távolodik el, teljesen nyugodtan várja, hogy mi szeretne most a másik. Amikor viszont hallja a szavait, csak lassan mosolyra húzza száját és elengedi a fiút.*
- Hmm, hogy lehetne ezt visszautasítani? Ez esetben nem adom lejjebb ezt az egészet egy kis whiskynél. *és lassan megfogja a fiú kezét, majd húzni kezdi a fogadó irányába, hiszen ha meghívás van, akkor már ő választ. Egy idő után lassan elereszti a másikat, de léptei nem lassulnak le, talán jól is járnak majd, hogy ha odaérnek.*
- De te tudod, hogy pontosan merre kell menni. *ő tényleg kissé eltévedt, de nagyjából sejti, hogy mi, merre, hány méter, de azért egész jól elhintázgatott.*
Vissza az elejére Go down
Connor Diamond
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Connor Diamond


Félelmetes játszótér - Page 5 Csatamagus
Hozzászólások száma : 206
Csatlakozás : 2010. Jul. 12.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-20, 11:21 pm

*Bizony a fiú is érzi hogy egy játék része lett, de hát ha tetszik neki, miért rontaná el. Connor sokminden de az ünneprontó nincs a felsorolásban, így úgy tűnik vígan folytatják tovább a néhol furcsa beszélgetést is. Nemsokára a döciről kezdenek el beszélegtni, ki is próbálva a játékot, bár a szavakat hallva tényleg félre érthető lehet, de a fiút se zavarja, na meg tudja miről beszélnek, bár néha néha ravasz mosolyt csalnak arcára a szavak*
-Jajám, és ha élvezzük még el se fáradunk, legalábbis jó darabig nem*válaszol vissza továbbra is azzal a fura, de persze tejesen pozitív mosolyával, amivel eddig előrukkolt, amikor beszélgettek. Persze a döci keltette szellő, kicsit rásegít, hogy a fiú többet lásson bár nem sokkal , viszont nem rest megjegyezni se. A pirulásra csak elvigyorodik, úgy tűnik élvezi a helyzetet, bár nem gúnyosan, csak jó kedvűen*
-Most már én is*válaszol vissza, ugyanolyan bátran mint eddig, nem zavartatva magát, miközben lassan a játék véget is ér*
-Hmm tehát akkor én egy szerencsés kiválasztott vagyok... Nem is rossz, ezt a szerepet még meg kell szokjam, kevésszer voltam az. Akkor bóknak is veszem*válaszol vissza, miközben szemei ravaszul csillannak meg, az amúgy is sötétedő estében. Amikor a kezek a vállához érnek, határozottan lép hozzá közelebb, és bizony ha már semmit nem adnak ingyen fel is ajánl valamit, a válaszra pedig csak gyengéden oldalra dönti a fejét*
-Hát.....Szerintem sehogy, bár ezt neked kell tudni... És oké, akkor egy Whiskey rendel a kishölgyek*mondja mosolyogva, miközben el is raktározza magába a rendelést, pénze van elég, emiatt nem kell tartania. Főleg hogy a nagybátyja pénzeli. Nem zavarja hogy húzni kezdik , ő is tartja a másikkal a tempót, majd amikor el lesz engedve, egy pillanatra a távolba néz*
-Hmm..... azt hiszem tudom, ha meg nem akkor az lesz hogy eltévedünk, bár te mondtad hogy az ketten izgis, szóval bármi is lesz nem fogunk unatkozni*vág egy vigyort, de azért pár perc múlva elérik, azt a bizonyos fogadót*
-Hmm Véreshajnal, Szerinted miért hívják így? Mert reggelre mindenkit véresre vernek, vagy csak mert napfelkeltéig piálnak.......*a vigyor természetesen most sem maradhat el, s ő be is lép először, ahogy kell, elvégre ilyen helyekre a férfiaknak illik előre menni, persze nem siet, így közel marad a lányhoz is. A pulthoz érve felé fordul, s ha nem változott a vélemény, megkapják a Whiskeyt is, hiszen a srác is azt kért. *
-Szerintem pult előtt kényelmetlen, de az a hely ott a sarokba elég hivogató...... Jó lesz?*kérdezi, és ha a másik benne van akár le is ülhetnek arra*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-28, 12:07 am

* Egy szöszi tűnik fel a város utcáján. Elég későre jár már és már lassan visszatérne a suliba, de még egy két üzletet megszeretne nézni. Ahelyett hogy a kastély felé indulna inkább a másik irányba lépeget és a szigetre tart. A révésszel semmi gond most is átviszi. Egy nagyobb szatyor van a kezében, melyben pár felső található. Amint talajt fog talpa bele is les a zacskóba. Már vagy ötször megnézte. Tudja mi van benne, másért nézegeti őket. Van mikor megbánja a vásárlást így most fejben győzködi magát. Lábai csak viszik valamerre.*
~ Persze hogy jó lesz ez a szín, A fazonnal sincs semmi gond. Lehet csak egyet kellett volna vennem...~* Kavarognak fejében a gondolatok. Mikor előre néz egy üres teret lát maga előtt. Körbe tekint.*
- Oh itt nincsenek üzletek* Állapítja meg félhangosan a nyilvánvaló tényt. A sötétben valami bokros részt szúr ki melyet lassan megközelít. Egy hangra lesz figyelmes. hinta zaja. Arcán egy mosoly jelenik meg.*
- De jó kérhetek segítséget!* Örül meg neki és felgyorsít. Mikor eléri a játszó teret egy árva lelket sem lát, sőt a hinta mozdulatlan.*
~ mintha azt hallottam volna vagy képzelődöm?~* Töpreng el egy percre és megint a hinta felé néz.*
Vissza az elejére Go down
Lester Depree
Diák Exortus
Diák Exortus
Lester Depree


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás : 2010. Jun. 21.
Kor : 30
Tartózkodási hely : a szomszéd mellett

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-28, 12:33 am

*Tulajdonképpen, ha jobban belegondol az ember, nem csak egy szőke téved erre a játszótérre ebben a szép időben. Tulajdonképpen, csak az ilyen embereknek van elég esze ahhoz, hogy ilyenkor kimerészkedjen. Tulajdonképpen, nem kellett volna egy második körre meghívnom magam…
Ilyenkor azért kicsit utálom, hogy néhanapján szükségét érzem az ilyen szintetikus mugli dolgoknak.
A hintáról lepattanva úgy döntök, egy kis mókás cigi még nem árt (annyit). A mászókát betámadom, a gyorsan elszívott csikket pedig nemes egyszerűséggel a földre dobom. Nem tudom, hogy tényleg hallom-e, de mintha valaki közeledne a játszótér melletti kis utcácskán.
És még beszél is magában? És még azt hittem, hogy én nem vagyok százas? *
- Muhahaa – bevetem ördögi kacajomat. Igazából nem tudom, hogy ez mennyire hatásos, de a remény hal meg utoljára (, mert ugye az a gyilkos). – Én vagyok a lelkiismereted, tőlem bármikor kérhetsz tanácsot. Muha. Ha.
*Közben az egyensúlyom valahol a nulla és a halál között mozog, azt hiszem éppen a homokozó kellős közepét célzom meg. Egy gyönyörű, tíz pontos hasast mutatok be a játszótér nézőinek. Már csak a taps hiányzik, hogy a lelki világom megnyugodjon.*

Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-28, 12:50 am

* Ahogy közeledik nem csak a hinta hangját hallja hanem egy ördögi nevetést is. Egyik szemöldöke gyorsan fel szalad a homloka közepére és nem is megy tovább. A bokor felé figyel mert hát onnan jött a hang. Nem mozdul.*
~ Azt hiszem tényleg csak képzelődöm.~* Emeli fel vállait és egy lépést tesz előre. A hang újból megszólal.*
- Üdv. Lelki ismi. Rég nem hallottalak. Mi van veled mostanában?* Kérdezi meg érdeklődve. gyik súlypontját a másikra helyezi. Nem megy közelebb miért is tenné a lelki ismeret benne van nem kell hogy lássa. Benyalta a dolgot vagy még sem?*
- Várj egy kicsit te nem lehet a lelki ismim, mert hát túl mély a hangod hozzá!* Jelenti ki teljes maga biztonsággal és egy mosoly játszik arcán amit ugye senki nem lát. Mint aki tényleg szokott beszélni a lelki ismeretével. Kicsit elgondolkodik hogy ismerős e neki a hang de nem. Hirtelen valami tompa hangot hall a bokor mögül.*
- Lelki ismi elestél vagy itt vagy még?* Kérdez rá, mert ugye látni nem lát senkit csak hall. Azon gondolkodik hogy benézzen e a bokor mögé vagy sem. Egyelőre nem sőt a szatyrot is leteszi a földre. Gyorsan meggondolja és inkább még sem mert hát kitudja lehet egy szatyor tolvajjal van dolga. Inkább karján pihenteti. Megint közelebb lép a bokorhoz mert elszánja magát hogy mögé lessen.*
Vissza az elejére Go down
Lester Depree
Diák Exortus
Diák Exortus
Lester Depree


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás : 2010. Jun. 21.
Kor : 30
Tartózkodási hely : a szomszéd mellett

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-28, 1:06 am

*Az ember tehet róla, hogy mély a hangja? Hát nem, de van erre egy megoldás. Mindenki tud hülye, vékony hangot kiadni, nekem meg ötször jobban megy a… drágaságaimnak köszönhetően.*
- Ugyaaan, én vagyok az, már meg sem ismersz? – persze, hogy nem bírom tovább, és előtör belőlem a napok óta tartogatott, szívből jövő kacagás. Tény, más is kikívánkozik, de azt majd később elintézem. Igazából az ember nem is gondolná, hogy egy homokozó, enyhén belőve ilyen kényelmes is lehet.
Egy percre mintha otthon is lennék. Igaz, tél van, és a több centis hóban nem érzem a fagyot, mert az a bazinagy pufi, szürke kabátom van rajtam és egy gondosan összegyűrt kukássapi. És én bőszen gyártom a hó angyalokat. Akkor talán még én is ártatlan voltam, kis tejföl szőke fejjel. Bezzeg most…
- Hogy a viharba ne lennék itt? – nyögöm erőlködve, ahogy visszatérek a jelenbe. Vagyis inkább visszatérít egy női hang. Feltápászkodok, és kicsit értetlenül nézem a körülöttem elterülő homok angyalkát. Ez most komoly?
- A börtön ablakábaaaaa, soha nem süüüüt be a naaaaap – imádok énekelni, említettem már?
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime2010-07-28, 1:25 am

* A Lány bele megy a játékba miért is ne menne. Legalább nem unatkozik a sötétben egyedül. Egy nevetést hall melyre elmosolyodik és folytatja a játékot*
- Hm....ha te vagy az, akkor hogy nézek ki belülről?* neveti el magát mert hát ezt egy lelki ismeretnek tudni kéne. Na jó nem kell de hát ha. Mindig is kíváncsi volt hogy nézhet ki belülről és most lehet itt az alaklom hogy ez kiderüljön. A puffanás hangjára egy kérdést intéz a "lelki ismeretéhez" melyre válasz is érkezik.*
- Vihar? Hol?* Tekint körbe kék szemeivel a sötétbe.*
~ Ja csak egy szó fordulat~* Nyugszik meg picit mert nem úgy van öltözve mint aki vihara számított volna mikor elindult a szobájából. A fekete rövid felső és a farmer rövid naci nem bírná el a szakadó esőt. Nem szereti az esőt és olyankor nem is mászkál kint a szabadban.*
- Azt hittem már megint nem fogsz hozzám szólni* Magyarázza az ismeretlenek. Ez után lép is egyet előre A hang énekeli kezd ere megint fel szalad szépen szedet szemöldöke a homlokára.*
- Ez ismerem vagyis hallottam már.* Jegyzi meg és el is gondolkodik hogy honnan ismerős neki a szám. ekkor beugrik hogy ez egy Magyar szám. Kedveli a magyar előadókat. Azt nem tudná megmondani hogy ki énekli csak nem ismeretlen neki a szöveg. Még egyet közelebb lép a bokorhoz és most már elég közel van hogy át lessen. Egy szöszi fiút pillant meg aki valamit csinál a homokozóban.*
- Hé te mit csin ott a homokozóban?* Kérdez rá mert hát csak nem homokozik vagy még is? Jobban szemügyre veszi és ahogy így nézi valami szúrni kezdi a kezét.*
- A fene! Milyen bokor ez?* Méregeti a bokrot de így a sötétben nem jön rá. Amúgy sem nagy növény ismerő, lehet nappal sem jön rá. Természetesen fejét vissza dugja így megint nem látja a szöszi fiút. A kezén a vágást nézegeti.*
- Lelki ismmmmi! Kitudsz szedni egy tüskét vagy szálkát a kezemből?* Hangját kicsit meg emeli na nem kiabál. Csak kicsit hangosabb. Bár ha eddig a fiú jól hallotta a hangját talán nem is kellene. Mivel nem látja lehet hogy arrébb ment. Biztosra megy a szöszke.

// Fagyi //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Félelmetes játszótér - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Félelmetes játszótér
Vissza az elejére 
5 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: