Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Félelmetes játszótér

Go down 
+69
Aristarkh Y. Zhukov
Mikaela Johnson
Slash Daniels
Zaine Warhurst
Mia Andersen
Athalie Rapace
Wera A. Flinders
Nil Moriarty
Thomas Gledhill
Alinox Ingren
Lucius Rufinus
Mathis Boll
Vixilien Sandanez
Sideris Valbraith
Carolayn Natri
Ashi Angel
Azrael
Zoey Fleming
Patrick Davis
Völgyesi Félix
Brian Valentine
Noah Cromwell
Jackelyn McKinney
Daryl Saether
Havasi Zoárd
Fekete Ambrus
Josephine Moore
Electra Richter
Sairus Macrain
Gabriel Farell
Larissa Dustwood
Takoda Turner
Scott Reid
Serafina Damiana
Brianne Layton
Hecate Lunadea
Ryan Bourton
Vladislav Kerensky
Azaria Daraghi
Noel
Elisaveta Varlock
Kyle Brensley
Mona Braxton
Hunyadi Péter
Daemon Wexler
Sandy Bertona
Miroslav Volodya
Jane Swan
Octavia Blackwood
Varg Yrjanfrost
Illya Imbecairwen
Gregori Nesztor
Nathaniel Cornwlade
Lester Depree
Diana Gray
Connor Diamond
Lisa Renfield
Candy Hepburn
Antionette La Sallio
Catherine Waters
Jasmine Miels
Jake F
Aleksandra Radjenovic
Daniel A. Werder
Cassidy Clayton
Ruby Rose Re
Troy Clayton
Aysha Darkblood
Mesélő
73 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-01, 8:39 pm

*A Spirit ismeretek óra után kicsit feldobva érzem magam, hiszen sikerült a telepátia. Habár ha a teremben másoknak is sikerült volna, elég ciki és furcsa lett volna, ha pont nekünk nem sikerül, hiszen igen szoros kapcsolatban vagyunk immár több, mint 3 hónapja. Főt, van az már fél éve, persze az más kérdés, hogy Troy nem emlékszik a felére. Ezen a gondolaton kicsit elmosolyodom, majd kézen fogva elindulunk kifelé. Lemászunk a másodikról és feldobok egy ötletet:*
-Lessük meg a játszóteret. Ott úgyis régen voltam már. Vagyis voltunk *bújok kicsit a fiúhoz mosolyogva. Rettentő jó érzés, hogy itt van velem, ahogy meleg keze az enyémhez ér és ahogy érzem az illatát és látom a szemét. Hatalmas szeretet - vagy inkább szerelem? - lesz úrrá rajtam és nem tudom levakarni az arcomról a mosolyt, a szememből pedig a csillogást. Ha Troy-nak nincs ellenvetése, akkor hamarosan már a Révésszel utazunk Mystral felé és a fő utcán sétálunk. A fő utca ki van világitva, habár nem sokan vannak itt. Néhány pad vezet utunkon, majd hamarosan meg is érkezünk a játszótérre. Elmosolyodom, elengedem Troy kezét és a hintához futok.*
-De jó! *mondom nevetve, majd bele is ülök és hintázni kezdek. Élvezem ahogy a hűvös szél játszik a hajammal, majd a srácra nézek.*
-Gyere, lökj! *kérem nevetve a fiút és most úgy nézek ki, mint egy 4 éves édes kislány.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-01, 8:48 pm

* Az óra után füzettel, meg mindenestül kifelé vonulnak, és az ötletre csak bólint egyet. Nem szól semmit, hiszen telepatikus úton úgy is megértik egymást. Kifelé menet nem nagyon tud mit mondani, valahogy most jól esik neki, hogy nem kell válaszolnia, vagy épp kérdeznie. És mivel Aysha sem ad jelet ennek a tevékenységnek, így csöndben közelítenek a révész felé. A csónakban átöleli a lányt, és sóhajt egyet. Fogalma sincs, hogy most mi van vele, talán az óra hatása, de ezt nem hiszi, mivel előtte is ilyen volt. A túl parton kimászva, szintén nem szól semmit, csak tekintetével a tájat fürkészi. Mikor a játszótérre érkeznek, szinte hirtelen eltűnik mellett Aysha, mire csak arra kap észhez, hogy már nem fogják a kezét, és le is néz rá. A kérésre, ledobja a füzetét a földre, és oda áll a másik háta mögé, és elkezdi lökni, de finoman. Majd csak ez után szólal meg. *
- Elhoztad órára a könyved?
* Azért érdekli, hogy tényleg ennyire lemaradt a telepátiával, vagy csak ő tudta rosszul. Ez valahogy nem hagyja nyugodni, és kíváncsi rá, hogy mi van a tankönyvben. Reménykedik benne, hogy Aysha-nál van, ha meg nem akkor megint könyvtáraznia kell, mert lusta lenne felmenni a szobájába. *
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-01, 9:06 pm

*Troy-jal elindulunk kifelé a teremből, majd a kis ötletemre Troy nem reagál semmit, de érzem, hogy neki is megfelel, vagy épp tök mindegy neki, hiszen ha nem lenne az, nyilván szólna, vagy valahogy reagálna, hogy ne oda menjünk. Valahogy igen szóltan a drágám, igy néha vetek egy aggódó pillantást az arcára, majd sóhajtok egyet. Nem erőltetem a dolgot, hiszen hogyha nem akar beszélgetni, akkor nem fogunk. Nekem sem létfontosságom, habár azért érdekelne, hogy mi baja van Troy-nak, mert most mintha kicsit komorabb lenne, mint máskor. Ahogy becsüccsenünk a csónakba, átölel, én pedig mosolyogva hozzábújok. Jól esik most ez az ölelés és a révész mosolyából arra következtetek, hogy igen aranyosak vagyunk igy együtt. Habár a Révész igen komor egy alak, most mégis vetett ránk egy pillantást. Még soha nem beszélgettem a jó emberrel, lehet, hogy néha nem ártana vele is kommunikálni. Nem is tudom, hogy ebben a csónakban lakik, vagy van saját háza valahol? Ahogy ezen zakatol az agyam és figyelem a férfit, megérkezünk Mystralba, igy ott hagyom a férfit, megköszönve az utazást, majd a Játszótér felé veszem az irányt, oldalamon a még mindig kissé szótlan Troy-jal. Kezdek kicsit aggódni miatta, de reménykedem, hogyha a játszótérre érünk, akkor a kedve is kicsit jobb lesz. Nekem legalábbis jobb lesz, hiszen ahogy meglátom a hintát, mint valami 5 éves, odarohanok és megkérem Troy-t hogy lökjön. A srác oda is sétál és lökni kezd, majd egy érdekes kérdést tesz fel, amire felvonom a szemöldökömet. *
-Persze, benne van a táskámba *fékezem le magam a lábammal, majd kiszállok, kibányászom a könyvemet és Troy-hoz viszem.*
-Hé Kicsim. Minden rendben? *emelem fel az állánál a fejét, hogy a szemembe nézzem. Láthatja rajtam, hogy bizony kezdek kicsit aggódni, majd lágyan megsimogatom az arcát és átadom a könyvet neki.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-01, 9:19 pm

* Talán tényleg szótlan most az este, de nem tudja akkor sem feldolgozni, hogy a telepátia nem azt jelenti amire gondolt, pedig egy csomó könyvet átnézett mielőtt beült volna órára. Épp ezért ezen kezd gondolkozni, és nem igazán figyel arra, hogy merre is mennek. A csónakban nem is néz rá a révészre, csak az eget kémleli, mintha a csillagokról letudná olvasni a helyes választ. Viszont már kezd kicsit feloldottabb lenni a játszótérhez közeledve, mint bent az iskola falai közt. Viszont Mystral-ból már nem kell sok, és hamar eljutnak a játszótérhez, ahol Aysha hamar el is engedi a kezét, mire nem is nagyon reagál. Odasétálva a másikhoz kezdi el lökni, majd egy talán fura kérdéssel áll elő. Abbahagyja a lökést, amint Aysha kiszáll a hintából, és a könyvét kezdi el kutatni. Tekintetével végig követi a párját, majd felé közeledve nyúlna a könyvért, de helyette az arcán érzi a simogató kezeket. Engedelmeskedik, tehát belenéz a lány szemeibe, ahol aggódást olvas ki. A szemei nagyon nem árulnak el semmit, csak azt, hogy kicsit összezavarták most, így nem kell aggódni miatta. A kérdésre bólint egyet. *
- Persze, csak ez az óra elgondolkoztat. Le vagyok annál maradva, hogy a telepátia nem egy fajta gondolatolvasás. De nincs semmi bajom.
* Veszi el a könyvet, majd leül a hintára, kitámasztja magát, majd lapozgatni kezdi. Lehet tényleg ő tévedett ekkorát, de akkor viszont rendbe kell raknia a dolgot a fejében, hogy ne mondjon legközelebb ilyen marhaságot. Ahogy a könyvben megáll, elkezd olvasni. Mikor abbahagyja a könyvet a combjára helyezi, úgy hogy fogja közben, és maga elé bámul. *
- Én tényleg nem értem.
* Csak ennyit nyög ki, de vajon tényleg csak ennyiről lenne szó? Az óra miatt ennyire hallgatag, vagy talán más is nyomasztja? Ezt még maga sem tudja, de inkább az órán elhangoztatottakra fogja. *
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-01, 9:26 pm

*A játszótérnél kezdünk kicsit feloldódni, habár úgy néz ki, hogy csak én örülök annyira a hintának, mint egy 5 éves. Troy engedelmesen lökni kezd, majd egy furcsa kérdéssel áll elő. Felvont szemöldökkel ugyan, de kutatni kezdem a könyvemet, majd mélyen a szemébe nézek, de nem igazán látok semmit, csak egy kis zavartságot. elhatározom, hogy lesz, ami lesz, kiszedem belőle, hogy mi történt, hiszen ki másnak mondhatná el rajtam kivül? Mikor leül a hintába és olvasni kezd, lassan mögé lépek, a vállára teszem a kezem és átkarolom a nyakát, úgy olvasom én is a könyvet. Habár nekem is a gondolatolvasás rémlett, végül is lehet, hogy összekevertem egy másik fogalommal. Nem olyan nagy ügy ez, nem tudom, hogy Troynak miért olyan nagyon fontos ez. Mikor becsukja a könyvet és kijelenti, hogy nem érti, lassan elé sétálok leguggolok és a térdénél támaszkodva nézek ismét a szemébe.*
-Biztos, hogy minden rendben?*kérdezem Troytól, majd ha működik ez a telepátia, akkor a fejében hallhatja még egy mondatom:*
~Aggódom!~
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-01, 9:37 pm

* Nem igazán hatotta meg Aysha-t a válasza, de igazából maga se tudja, hogy mi is a baja. Valahogy úgy van vele, hogy nem lehet mindig vidám, és azt hitte, hogy ezt megérti a lány is. De persze jogos, hogy aggódik érte, de most inkább megakarja tudni, hogy tényleg ilyen fatálisat tévedett. Érzi, hogy a nyakában van a másik, de nem is zavarja, viszont mikor becsukja a kérdést, és maga elé motyogja, hogy igen is tévedett, legalábbis nagy vonalakban ezt jelenti a mondata, elé sétál a párja, és még egyszer felteszik neki ugyanazt a kérdést. Egy mosolyt is erőltet az arcára, majd bólint. *
- Aham. Nyugi semmi bajom, csak lehet rossz lábbal keltem.
* Lehet, hogy nem túl meggyőző, de tényleg nincs semmi baja, legalábbis megpróbálja magában elnyomni, viszont más témát hoz fel, inkább a holnapi programját. *
- Viszont holnaptól elkezdem megcsinálni a házikat. Ahogy láttam az exortus nagyon le van maradva.
* Rántja meg a vállát, bár nem terelő témaként mondja, hanem amolyan tájékoztatásképp, hogy lehet holnap nem fognak találkozni. De lehet, hogy ki kéne böknie pár dolgot, de az kicsit más jellegű téma, és nem szívesen beszél róla, de ez csak az egyik kisebb gond. A másikat meg viszont elárulja. *
- Több, mint három hónapja járunk, de igazából semmit se tudok rólad, hogy mit szeretsz, mit csinálsz szívesen, a szabadidődet mivel ütöd el. Meg ilyenek, szóval ilyen alapkérdések is megfordultak a fejemben, amit általában ismerkedésnél szoktak felrakni, hogy például szeretsz-e olvasni, és ha igen akkor mit, vagy hogy melyik a kedvenc virágot, a zenével hogy állsz meg stb. Tudod úgy kicsit nehezebb téged meglepni, hogy semmit sem tudok rólad.
* Oldalra döntött fejjel néz a másik szemébe, mert a nagyobb gondot nem akarja, így egyből Aysha nyakába zúdítani, mert tuti, hogy nem örülne neki, így inkább kisebb kérdésekkel kezdi. *
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-01, 9:52 pm

*Troy a könyvemben lapozgat pár sort, majd közli, hogy nem érti. Elé sétálok és leguggolok elé ismét feltéve az előbb elmondott kérdést, amire úgy vélem, hogy nem kaptam tökéletes válaszokat. tényleg aggódom a fiúért, aki ismét azt mondja, hogy nincs semmi baja, de a tekintetemből kiolvashat valami olyasmit, hogy "Oké, és most az igazat" de nagyon úgy néz ki, hogy nem akarja elmondani. Sóhajtok egyet, majd megcsóválom a fejem.*
-Nem fogok úgy tenni, mintha nem venném észre, hogy valami gond van, de egyelőre akkor ugrojunk *jelentem ki kissé morcosan, majd beleülök a másik hintába és hintázni kezdek. A házikra csak hümmögök egyet, hiszen nem tudom, hogy miért jött rá Troyra ez a nagy házi csinálás, de nem is érdekel. Talán csak a vizsgákra akar készülni ez által, aminek azért örülök. A következő kis kiakadásra viszont elcsodálkozom, majd elnevetem magam.*
-Ennyi a problémád? Kérdezz Édesem és válaszolok! *nevetem el magam, majd a sebtiben feltett kérdésekre kezdek koncentrálni:*
-Szabadidőmben zenét hallgatok, vagy épp énekelek, imádok gitározni és rajzolni is, habár azt annyira nem tudok. Imádom a virágokat és a Belső kertet is ezért imádom, a kedvencem a rózsa és a nárcisz. Olvasni is imádok általában krimiket vagy varázslatos regényeket, de az orvostan iránt is érdeklődőm egy kicsit *darálom el azokat a dolgokat, amik most hirtelen eszembe jutnak, majd elmosolyodva a láncra hajtom a fejem.*
-Kielégitőek voltak a válaszaim, Mr. Clayton?
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-01, 10:04 pm

* Nem hisznek neki, ami talán érthető is, de saját magát is megakarja ezzel győzni, de úgy tűnik még magát se tudja átverni, de azért megpróbálkozik vele, így a kissé morcos mondatra, elmosolyodik. *
- De tényleg nincs. Mit csináljak, hogy elhidd?
* Talán túl jól ismeri Aysha, és ilyenkor tényleg nehezebb meggyőzni az "igazról". Még arra sem igazán válaszol, hogy talán nem is fognak holnap találkozni, mert házit csinál, de úgy látszik ez a része egyáltalán nem érdekli Aysha-t. Ez egy kicsit elszomorítja, majd mást kezd el mondani, jobban mondva az ismeretséget, és a pár röpke kérdésre kapott választ elraktározza a fejében. De nem szól a kérdésre se, csak felé fordítja a tekintetét, és a valódi ok hagyja el a száját. *
- Nem akarom, hogy itt maradj, ha megint harc lesz.
* Végül kinyögi, hogy mi a baja, és mi nyomja a lelkét. Túlságosan is hozzákötődött a lányhoz, hogy elveszítse egy ostoba húzással. De ezt azért jobban kifejti, így feláll a hintából, és Aysha elé áll. *
- Tudod, túl fontos vagy a számomra, hogy téged is elveszítselek. Egyetlen rokonom van Cassy, meg a családja, de ők azért mások. Meg persze van egy apám, aki megakar ölni...
* Az utolsónál elhúzza a száját, és nem nyafogásból mondja mindezt, de ha tényleg szeretik őt, akkor megértik. Csak a másikon múlik, hogy mennyire veszi ezt komolyan, így míg a választ várja lehajtja a fejét, és sóhajt egyet. Fél előre, hogy mi lesz a reakció, mert tudja, hogy ugyanaz, mint Jasmine-nál, hogy esze ágában sincs elmenni innen, ha szükség van rá. *
- Mi lenne ha visszamennénk?
* Lehet túl hirtelen jön ez a kérdés, de nem tud mit hozzáfűzni a dologhoz, és amúgy is csak egy kicsit akart levegőzni, így a másikon a döntés, hogy visszamegy-e vele, vagy nem. *
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-01, 10:18 pm

*Úgy tűnik, hogy Troy tényleg azt akarja, hogy ne lovagoljak ezen a témán, igy közlöm vele, hogy úgy teszek, mintha nem venném észre, hogy baja van, de legbelül tudom, hogy tényleg nyomja valami a szivét, csak épp nem akarja elmondani, hogy mi az. És ez rosszul esik, hiszen talán én állok a legközelebb a fiúhoz. De elhatározom, hogy nem fogok most ezen aggodalmaskodni, ha akarja, el fogja mondani én pedig bizom benne, hogy el fogja mondani. Mikor közli, hogy házikat fog csinálni, elmosolyodom, habár annyira azért nem érdekel, de felkapom a fejem.*
-De azért este találkozunk, ugye? Legalább csak vacsorázzunk együtt *kérem a fiút mosolyogva, hiszen azért ennyi szabadidő és kikapcsolódás kelleni fog a srácnak. Na meg nekem is fog hiányozni. A hintában ücsörögve lassan ringatom magam, majd a kérdésekre eldarálom a választ, remélve, hogy tényleg csak ennyi volt a probléma. De Troy még mindig szomorkásan néz rá, igy tudom, hogy nem. Nem csak ennyi volt és talán megtudom az igazi okot is. És igazam is van, mert a fiú végre kinyögi, hogy mi bántja ennyire a szivét. A felsorolásra elszomorodom, majd lassan felállok a hintából, Troyhoz lépek és ha engedi, akkor őt is felhúzom a hintából, majd szorosan átölelem. Nem szólok semmit, nem válaszolok, hiszen még én sem döntöttem el, hogy mit is fogok csinálni, hogyha eljön a csata napja. Itt maradjak vagy mentsem a bőröm? Még nem tudom, igy nem is mondok semmit a fiúnak, csak szorosan átölelem, majd két kezemmel megfogom az arcát és kényszeritem, hogy a szemembe nézzen.*
-Szeretlek. Érted? És nem fogjuk elvesziteni egymást! *suttogom és a szemem ugyan kicsit könnyes lesz, de a hangom határozottan cseng és egy puszit nyomok a fiú ajkára, ami könnyen átmehet csókká. A kérdésre biccentek egyet, majd szorosan megmarkolva a fiú kezét indulok vissza a kastélyba, vélhetőleg Troy-jal a nyomomban.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-01, 10:29 pm

* Azért egy kicsit fáj, hogy nem figyel rá a lány, arra sem amit mond, de végül is akkor beletörődik, hogy egész nap házit fog csinálni, és nem fognak találkozni. Akkor viszont egy váratlan fordulat történik, mert Aysha megkéri, hogy legalább vacsorázzanak együtt, ami egészen jó ötlet, és legalább egy kicsit együtt is lesznek. *
- Ha túl élem, benne vagyok.
* Neveti el magát, mert ahogy elnézte, nem egy séta galopp lesz az biztos. De beleegyezik a vacsorába, és még sunyi módon hozzá is tesz egy dolgot. *
- Gyertya fényes vacsi a tónál.
* Most már látszólag kicsit boldogabb, hogy nem nyüstölik, de van amikor ilyen a hangulata, és jobb nem zargatni ezzel. Majd végül, tényleg kinyögi, hogy mi a baja, és mielőtt feltudna állni már előtte terem a kedvese, ami elég gyors fordulatot vesz, de enged a húzásnak, és viszonozza is az ölelést. Talán kicsit szorosabban, mint kéne. Ez most jól esik neki, és így maradna még egy percig, de nem hagyják, mert már érzi is az ismerős kezeket az arcán, mire fordul is arra, amerre szeretnék. A kijelentésre egy mosolyt erőltet az arcára, ami lehet nem túl meggyőző, mert lényegében nem válaszolt Aysha, de inkább hagy neki egy kis gondolkodási időt. A puszit viszonozza, és csókká is formálja, hiszen ha belegondol, ma még nem is csókolta meg a lányt, ami hiányzik is neki. Ajkaik elválása után, megfogja párja kezét, és elindulnak a kijárathoz, de előtte még felkapja a füzetét, és meg sem áll a szükség szobájáig, legalábbis máshova nem szeretne menni, mert jól esne egy kis összebújós alvás, és reméli, hogy Aysha-nak sem okoz ez gondot. *
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-05, 5:13 pm

// Olvadunk //

- Hát jó… csak hallgassak is rá* jegyzi meg mert neki ez a cica jelző új és lehet nem fog rá hallgatni de talán majd megszokja ha sűrűn találkozik ezzel a helyes sráccal. Kiderül hogy a suliban nem hív így mást a srác, bár ezt lehet mondani is. Nem igazán bízik a férfiakban de hát ő már csak ilyen. A tánc kerül szóba mely nem igazán megy a lánynak illetve az a fajta amit a fiú be is mutat. A kérdésre megrázza pici fejét.*
- Nekem nincs telefonom* Nem gondolta volna hogy kell és még nem is volt rá szüksége, így hát nincs.* - Levelet tudsz küldeni ha az is jó. Az Ametiszt hálóban lakom* Adja meg az elérhetőségét mert őt máshogy nem lehet elérni. Bizony szeretné lefesteni a fiút ám a visszakérdezésre elpirul. Zavara jött amit nem is leplez.*
- Ööö* Hát most erre mit feleljen? Persze szeretné látni ruha nélkül mert jó pasi de ő ennyire nem bátor. Inkább valami mással áll elő.*
- Ahogy neked kényelmesebb* Mondja diplomatikusan mert hát azt még sem mondhatja hogy jó lesz a cilinder is. A tánc megint szóba kerül.*
- Hát az tök jó, mert így bejárhatod az egész világot* Jegyzi meg és tényleg így is gondolja. Oda is sétál a fiú mellé de nem ül le. Ő inkább áll egy kicsit. A fiú is inkább ezt választja s a lány mellé lép ahol nyújtózkodik. A barátnők számára rákérdez de elég érdekes reakciót kap. Szépen meg lesz csókolva a szőkeség. Hát köpni nyelni nem tud. Szemei kikerekednek de nem tolja el magát a srácot. A puha ajkat érzi az övén és a nyelve is szépen átjut szájába. Végül is veszteni valója nincsen na meg elég jó pasi akivel éppen csókozik. Vissza csókol és nyelvük táncba kezd elvileg. A csókot megszakítja s kicsit hátrébb húzza fejét. Kissé ki van pirulva a lány és levegő vétele is szapora.*
- Jól csókolsz* Mondja neki kedvesen és ez így is van hiszen érezte tehát tudja.*
- Az a baj hogy nem szeretek osztozni.* Mondja komolyan és ez tényleg így is van. Ha már ő barátot választ akkor olyat szeretne aki más lányokat nem hajt. Ezt nehezen tudja elképzelni erről a fiúról hiszen ahogy tapasztalta nagy nőcsábász lehet.*
Vissza az elejére Go down
Gregori Nesztor
Diák Exortus
Diák Exortus
Gregori Nesztor


Hozzászólások száma : 162
Csatlakozás : 2010. Jun. 22.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Feketepárduc-háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-05, 5:34 pm

* Szó szót követ s természetesen a fiú adja magát ahogy az tőle várható. Egy-két tánc lépést is mutat a lánynak akinek szemmel láthatólag tetszik amit lát. Sajnos a számcsere ezúttal elmarad mivel Diana-nak nincs telefonja de a szobáját azért megjegyzi, biztos benne, hogy fogja majd ott keresni. Arra, hogy esetleg majd egyszer lefesti a lány csak csábosan vigyorog s beleegyezik a dologba, még úgy sem festette le senki s hát épp ideje megörökíteni így is ezt a testet. Egy kis ideig tart a kínos csönd de ezt Greg hamar megtöri mikor megcsokólja a lányt s örömére nem utasítja vissza így pár percig ajkuk egybe forr. Végig simítja a szőkeség hátát majd derekán állapodik meg keze. *
-Nem mondasz újat, de azért kösz! * már jó párszor hallotta e szavakat így nem érte váratlanul Diana kijelentése, tisztában van ezzel a dologgal s nem is rejti véka alá. *
-Hát figyelj...én nem ígérek semmit, nem fogom most neked azt mondani hogy ezentúl senkire rá sem nézek mivel még téged sem ismerlek eléggé! * Gregori elmondja az álláspontját, ő bizony egy csókocska után nem fogja lekötni magát. Talán ha többet találkoznának kialakulhat valami, de nem köti le magát egy hamar, annak a lánynak igen csak meg kell "dolgoznia" azért hogy csak az övé legyen *
-Nem megyünk valahova máshova? * néz a lányra közben megfogja kezeit s zöld szemeivel a lányt vizslatja ő bizony már unja ezt a játszóterezést úgy hogy ha a lány is benne van elmennek valahova máshova *
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-08, 11:41 pm

*Illya ismét úgy döntött, hogy kijön Mystralba. A múltkor elbeszélgettek Ayshával, aki megemlített pár helyet, ahová érdemes ellátogatni, a lány a játszóteret választotta. Fekete farmernadrágot visel lila felsővel és fekete tornacipővel. Kissé hűvös az este, így bőrkabátját sem hagyta el. Ahogy bebaktat a játszótérre, célbaveszi a hintát. Ahogy leül, szórakozottan hintátatni kezdi magát lábával, s egy cigarettát vesz elő zsebéből. Egy ideig meg sem gyújtja, csak ujjai között játszadozik vele. Elmered a sötét éjszakában, majd hirtelen mozdulattal előkap egy olcsó, műanyag öngyújtót, s rágyújt. A parázzsal játszik kabátja ujján, miközben továbbra is elmélyedve bambul.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Félelmetes játszótér - Page 7 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-08, 11:54 pm

*Fiatal tanár segéd, egy kis esti sétára szánja el magát, nem igen tudja mihez lenne kedve. Azariaval nem találkozott ma, és ilyenkor már nem akar levelet küldeni neki, hátha pihen a leányzó, és felébreszteni meg nem akarja, így aztán egyedül vág neki Mystralnak szokásos bevásárló körútjára, ami az iskola szertárának feltöltésére szükségeltetik, pontosabban a jelmágia szertáréra. Egy fekete bőrnadrág, és fekete bokáig érő bőrkabátot visel, sötét pólóval. Haja most össze kötve esik a hátára, viszont ahogy elhalad az utcán a játszótéren egy ismerős alakot pillant meg. Futólag ismeri a lányt, emlékei szerint ő osztotta be , és még a neve is megvan. Ha pedig már erre felé tart oda köszön neki.*
-Szép estét... hátte? Erre egyedül?*kérdezi, de ő maga nem tér le a játszóra, csupán csak amolyan futó kérdés volt a lány felé, aki talán még emlékszik rá ki osztotta be.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-09, 12:03 am

*Hirtelen egy fiú zökkenti ki a bambulásából. Sőt, még ismeri is őt valahonnan. Rátekintve visszaköszön.*
-Szebbet..hát...ja...jobb nem jutott a saját társaságomnál. Leülsz?
*A lány továbbra is hintázgat, miközben rámutat a mellette lévő hintára. Kezd felderengeni fejében, hogy honnan ismerős neki az arc, de jobbnak látja megkérdezni.*
-Te fogadtál az első napomon, nem?
*Az első két napja mély nyomokat hagyott a lányban, elvégre úgy érezte magát, mint egy házát vesztett éticsiga, nem igazán találta a helyét. Nem voltak valami szívderítő napok, az már biztos.*
-Látom mostanában nagy divat lett a fiúknál a hajösszefogás.
*Tény, ami tény, az utóbbi héten nemigen látott hosszúhajú fiúkat kiengedett hajal, így már meg sem lepődik, habár nem érti, mi ez a tömeges copfozás. Ő maga sosem szerette, maximum ha nagyon útban volt neki, de ízlések és pofonok különbözőek, ő aztán nem szól bele.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Félelmetes játszótér - Page 7 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-09, 12:16 am

*A srác csak enyhén elmosolyodik majd megrántja a vállát, persze nem nem törődöm módon, hanem mintha azt mondaná, hogy néha ez ellen nincs mit tenni.*
-Hát van ez így mindenkivel, ma én se találkoztam azzal akivel szerettem volna, am nem nem hiszem hogy annyira maradok, csupán csak erre fele volt dolgom, és gondoltam, beköszönök*mondaj miközben kezeit bele süllyeszti a zsebébe, majd bólint.*
-Jaja hát nem is a télapó...*mondja egy félmosollyal, bár annyira ma nem mosolygós a napja, és látszik is rajta, hogy komoly, bár Varg a komolyabb diákok közé tartozik de barátkozós típus is. A szavakra csak megrántja kissé a vállát*
-Nem igazán szoktam össze kötni, de ma hivatalos dolgok után voltam , és azt hiszem a haj csak akadályozott volna, szóval ma bekötöttem amúgy nem szoktam. És te? Csak újra éled a gyerek korod, vagy más egyébb miatt jöttél ide?*kérdezi nyugodt derűs hangon.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-09, 12:27 am

*Halkan felnevet, hisz ő is tudja, hogy Varg nem a télapó, habár ki tudja. Még akár ő is lehet.A hivatalos dolgok ideiglenesen megmagyarázzák a hajkérdést, így nem is nagyon firtatja tovább.*
-Hát tudod...Aysha mesélt pár helyet, hogy hová érdemes menni, így gondoltam körülnézek. De leginkább azt teszem, amit általában. Bambulok.
*Nagyot szív cigarettájából, majd tovább engedi futni a beszélgetés szálát.*
-Igen, valahogy én is így jártam, bár én három emberen gondolkoztam, hogy jó lenne látni. Persze ebből egy se jött össze. Ennek talán az az oka, hogy egész nap a szobámban tanultam. És te kivel akartál találkozni? Már ha nem vagyok indiszkrét.
*A fiú igencsak kifejtő választ kapott kérdésére, így aztán a lány csendesen lógázva lábát várja hogy amaz mit mond. Persze ha titok, hogy kivel akart találkozni, nem erőlteti, hsz Illya sem szereti azt tenni, amit más akar, nem pedig ő. De ez talán mindenkire igaz. Mostanában egész együttműködő volt a lány, így senkinek nem lehet egy szava sem, még Péternek is hagyta, hogy bevágja a medencébe, bár elgondolkodtató, hogy vajon tudott e volna ellenkezni.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Félelmetes játszótér - Page 7 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-22, 6:09 pm


\\Olvad\\
-Az se rossz. Nekem nincs időm a bambulásra, mostanában eléggé sok dolgom van*mondja, hiszen a fiú elvégre tanársegéd, és bizony ez kötelezettségekkel is jár, pedig lenne sokkal jobb dolga is. Még örülhet hogy Azaria megérti a dolgot, na de a téma folytatódik.*
-Hát ha ott vagy bent akkor nyílván nem találkozol sok mindenkivel, de azt hiszem érthető elvégre vizsgaszezon van. Amúgy Azarianak hívják. Nem hiszem hogy ismered egy Exortusos együtt vagyunk, és hát hiányzik.*magyarázza el gyorsan, bár a lányról ódákat tudna zengeni, de valószínűleg a Illya-t nem igen érdekelné, végül csak kiegyenesedik, majd körbe néz, eléggé késő van. Egy a szeme elé lóbáló kisebb hajtincset kiszabadítva szólal meg ismét.*
-Megyünk egy darabig együtt a suli fele, vagy maradsz itt lopni a napot?*kérdezi most már egy kisebb mosollyal, elvégre még van némi idő míg vissza érnek a suliba, aztán ezidő alatt akár beszélgetéssel is el lehet ütni az időt, kérdés hogy a másik benne van e.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-22, 6:22 pm

*Picit meglöki magát a hintával, mg a fiú szavait hallgatja. Hát Illyának akad, amikor nem a könyveibe mélyed éppen bele. Egyetértenek abban, hogy a szobájában nem fog találkozni a barátaival, így hát valószínűleg igazuk van. Amikor Varg megemlíti, hogy a barátnőjével akart volna találkozni, a lány figyelmét nem kerüli el a hangvétel, amelyből kiderül, hogy valószínűleg nagyon fontos neki Azaria. Ezen a kis fekete elmosolyodik, hisz szép dolog a szerelem. Már akinek.*
-Tényleg nem ismerem, mivel csak egy exortusost ismerek, és az nem lány, pláne nem hívják Azariának, de ellenben igencsak jó barátom.
*Varg szedelőzködni kezd, s hívja Illyát is, aki rájön időközben, hogy kissé fázik, így vele tart.*
-Mehetünk. Úgyis hideg van itt.
*Összébb húzza magán a kabátot, s elindul a fiúval visszafelé. Ilyenkor este egyébként sem tanácsos túlzottan kint bóklászni, no nem mintha ez érdekelné a lányt túlságosan.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Félelmetes játszótér - Page 7 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-22, 6:33 pm

-Szépen válaszolgat is a kérdésekre, elvégre nem titok na meg ő se szokott titkolózni, a válaszra kicsit viszont elmosolyodik.*
-Ha már van ismerősöd akkor az jó, én inkább névlegesen ismerek onnan pár embert, na meg akik órán vannak, tudod a tanársegédségnek megvan az a jó oldala hogy egy komplett név nyilvántartást kell a fejedbe tuszmákolni.*itt kicsit el is vigyorodik végül csak úgy gondolja, hogy ideje lassan vissza fele menni, és ha már itt van miért ne kérdezze meg a másikat is hogy jön e?.*
-Én nem fázok csak van még dolgom sajnos..*húzza el a száját, de azért menet közbe se marad teljesen csendben, elvégre mivel jön a másik, így lassú léptekkel ő maga is elindul.*
-És? Nálad ki az a három ember akin gondolkoztál?*kérdezi fejét oldalra döntve, puszta kíváncsiságból, ha már a lány kérdez, ő is megpróbálkozik vele, miközben tekintetét a másikról, az előttük elterülő sötét félhomályba és lámpáktól fénylő utcára irányítja, járása nyugodt, nem mondható sietősnek, elvégre minek futni?*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-22, 6:50 pm

*No igen, hát Varg helyzete más, habár Illya egészen eddig nem igazán tudta, hogy mit is takar az, hogy tanársegéd, de immáron legalább tudja, hogy órákat is tart. Sosem találkozott még a fiúval órán, de ha számításba vesszük, hogy körülbelül három vagy négy órán vett részt eddig, ezen nincs mit csodálozni.*
-Hát igen az merőben más, nekem csak azoknak kell tudnom a nevét, akivel emberi kapcsolatokat teremtek. Bár ki tudja, mit hoz a jövő.*itt elmosolyodik halványan. Irigyli a srácot, aki elmondása szerint nem fázik ellentétben Illyával, aki vacog. Valszínűleg kinéz szegény lánynak egy kiadós megfázás. Varg azokról kérdezi, akit látni akart a láy, aki kissé elpirul, s nem is részletezi túlzottan.*
-Hát egyrészt Péter. Ő az exortusos haverom, akit mondtam, aztán gondolkoztam Dianan, aki az első pillanattól fogva a barátnőm volt...meg...meg egy srác....*a mondat végét elharapja, s kizzé zavartan bámulja maga előtt a földet, miközben Varg mellett lépdel, aki szerencsére nem siet. Ha sietne, akkor valószínűleg Illyának futnia kéne, mivel van közöttük egy enyhe magasságkülönbség, de így végül tudja tartani a lépést könnyedén, s ezt magában nagyra is értékeli.*
-Mióta vaytok együtt?*akérdés természetesen Azariára vonatkozik, akire a tévhittel ellentétben kiváncsi.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Félelmetes játszótér - Page 7 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-22, 7:18 pm

*A fiú kicsit felnevet a lány szavaira, majd lassan megcsóválja a fejét, miközben útnak indulnak az iskola felé.*
-Sose bánd, nem éppen jó ha egy leltárnak nézed a saját fejedet. Nehéz ám ennyi nevet megtanulni, főleg hogy a feléről nem tudod kicsoda micsoda.*
-Hát , ha egyszer véletlenül te is tanársegéd leszel, akkor majd meglátod milyen*mondja mosolyogva, majd ő is kérdez , amire meg is kapja a válaszokat.*
-Áh ez már egész jó kezdés, Diana-t ismerem, vele feszítettük fel a jelmágia tantermet, miután a suli felett átvették az irányítást ezek a barmok*mondja kissé megcsóválva a fejét*
-Ó értem szóval fiúügy.*észre vette , hogy az utolsó embert a lány nem igen részletezi, így egy darabig, csupán csak csendben halad tovább, ekkor jön a kérdés.*
-Hogy én és Azaria? Hát.. tudod ez hosszú történet, igazából nem sokkal az érkezésem után ismertem meg. Eleinte elég rosszba voltunk, aztán barátok lettünk, végül pedig legjobb barátok, közben nekem is meg neki is volt kapcsolata de mindkettőnket faképnél hagytak... aztán egymásra találtunk, és azóta is együtt vagyunk*meséli egy nyugodt félmosollyal a lánynak , elvégre nincs mit titkolnia.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-22, 7:30 pm

*Vigyorogva hallgatja a történetet Dianáról és a Jelmágia tanteremről. Elképzeli, ahogy a kis szöszke az ajtót rángatja Varggal, fel is nevet a képzelt képre. Az biztos, hogy vicces lehetett.*
-Hát igen, imádom a kiscsajt. Az esze nem vág, de pótol érte a hatalmas szíve. Mindig hajlandó meghallgatni a nyavalygásomat. Szóval annyi szent, hogy lehet rá számítani. Milyen barmokról van szó?*kissé megütközik, hogy vajon mi is lehetett akkor. A fiúügyre nemigen reagál. Nem tartja nagy titokban, de azért anyira nem is akarja kiteregetni, hogy milyen kis ügyetlen ezen a téren. Csak mosolyogva hallgatja az egymsra talált szerelmesek történetét.*
-Ez édes. Jófej lehet.*habár más jelző illenék ilyenkor, de Illya nem igazán találja rá a megfelelő szót, így végül csak ennyit bök ki. Eközben észreveszi, hogy a nikotinrúd is végigégett, így hanyagul eldobja azt. A lány nem az úton megy, hanem mellette, de ezt hamar megbánja, mivel egy bukkanó kicsit belassítja. Habár nem egy nagyon törpe, azért akadályt gördít elé a bucka, s végül Varg másik oldalán folytatja útját.*
-Tudod ilyenkor irigyelleket titeket égimeszelőket.*mosolyogva bosszankodik, hisz megszokta már, hogy nála minden nagyobb, azonban néha valóban kínos tud lenni, hogy minden akadályt jelent neki. Némán fürkészi az eget, melyen most nem fedez fel egy csillagot sem, mivel a felhők takarják őket. Szereti a csillagokat bámulni, azonban úgy tűnik, hogy ennek a hobijának most nem tud hódolni.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Félelmetes játszótér - Page 7 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-22, 7:53 pm

*Csak lassan bólogat a szavakra, bár ő nem ismeri annyira Diana-t de azt tudja, hogy a jó típusú emberek közé tartozik, na meg akkor el is tudott dumálni vele. A lány kérdésére viszont most ő ütközik meg.*
-Látszik hogy nem régóta vagy itt... tudod a magiszterünk ez a Hellrain, nem az igazi. Előtte Cornwlade prof alá tartoztunk, aki pár hete, talán egy hónapja eltűnt, aztán megkezdőtött az ostrom, pár óra alatt bevették az egész kócerájt.*utal a sulira, majd egy kisebb sóhaj után folytatja.*
-Hogy a proffal mi lett igazából nem tudok, valakik szerint felszívódott, a nagy részünk semmit nem tud, valaki szerint pedig megölték... én az utóbbit tartom valószínűnek. Ez a fickó... aki most vezeti a házat, eléggé híres volt arról hogy diákokat kínzott, ölt, és használt fel rossz dolgokra. Szóval ha esetleg majd nála vizsgázól vigyázz vele hogy nyílvánulsz meg. Ja és remélem aranyvérű vagy...*nem ilyesztegetni akarja a másikat, csupán csak elmondja amit tud, ezután a következőkre csak elmosolyodik*
-De még mennyire hogy az..*mondja mosolyogva bólintva a szavakra, majd amikor a lány az irigykedésről kezd el beszélni csak vigyorogva megcsóválja a fejét*
-Pedig nincs miért, mindenki azzal él ami adatik neki..*mondja csupán reagációként, miközben a kastély csúcsai is megjelenik nemsokára nem messze, majd maga az épület is ami mint mindig most is az óceán tetején úszik.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime2010-10-22, 8:06 pm

*Kikerekedett szemekkel hallgatja, amit a fiú mesél neki a magiszterről. Egy órán már részt vett nála, akkor még egész szimpatikusnak tűnt neki. Így már kevésbé. Mostmár érti, hogy miért utálja mindenki a férfit.*
-Hűha. Az kemény...órán még egész normálisnak tűnt, de ez más színbe helyezi a dolgokat. Igen, természetesen aranyvérű vagyok. Ezzel nem lesz gond.
*Varg mosolyog, bár nem mesél sokat a lányról, de Illya így is biztos benne, hogy szereti nagyon. Azonban a következő megálllapításon harsányan felnevet.*
-Na hát igen, megvannak az előnyei. Például...Péter kosarazni akar velem, és pont ebből fog előnyöm származni. Közel két méteres, így könnyebb lesz kicselezni. Az más kérdés, hogy én zsákolni nem tudok a magasságomból adódóan. Meg hát te is láthattad még a múltkor, hogy az is problémát jelentett, hogy felrakjam az ágyra a holmimat. Bár ez lehet, inkább attól volt, hogy nem vagyok egy Erő Benő.*elviccelődik egy sort néhány apróbb hiányosságán.*-De szép hajam van helyette.*Széles vigyor terül szét a lány arcán. Az utóbbi napokban nem sokat tudott msolyogni, mivel a tankönyvek nem túl viccesek, így kifejezetten felszabadító érzés most egy kicsit nevetgélni.*
-És könnyen el tudok bújni.*Ezt példázva besétál egy bokor mögé, azonban lehajolni már nem hajlandó, így a feje szépen kilóg, de azért meghagyja a poént.*-Látod, már el is tűntem.*Vigyorogva kisétál a bokorból, miközben leszedegeti magáról a leveleket. Talán túl sok három mondatban ennyi poén, de több nap bezártság után nincs mit csodálkozni ezen.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Félelmetes játszótér - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Félelmetes játszótér
Vissza az elejére 
7 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: