Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Félelmetes játszótér

Go down 
+69
Aristarkh Y. Zhukov
Mikaela Johnson
Slash Daniels
Zaine Warhurst
Mia Andersen
Athalie Rapace
Wera A. Flinders
Nil Moriarty
Thomas Gledhill
Alinox Ingren
Lucius Rufinus
Mathis Boll
Vixilien Sandanez
Sideris Valbraith
Carolayn Natri
Ashi Angel
Azrael
Zoey Fleming
Patrick Davis
Völgyesi Félix
Brian Valentine
Noah Cromwell
Jackelyn McKinney
Daryl Saether
Havasi Zoárd
Fekete Ambrus
Josephine Moore
Electra Richter
Sairus Macrain
Gabriel Farell
Larissa Dustwood
Takoda Turner
Scott Reid
Serafina Damiana
Brianne Layton
Hecate Lunadea
Ryan Bourton
Vladislav Kerensky
Azaria Daraghi
Noel
Elisaveta Varlock
Kyle Brensley
Mona Braxton
Hunyadi Péter
Daemon Wexler
Sandy Bertona
Miroslav Volodya
Jane Swan
Octavia Blackwood
Varg Yrjanfrost
Illya Imbecairwen
Gregori Nesztor
Nathaniel Cornwlade
Lester Depree
Diana Gray
Connor Diamond
Lisa Renfield
Candy Hepburn
Antionette La Sallio
Catherine Waters
Jasmine Miels
Jake F
Aleksandra Radjenovic
Daniel A. Werder
Cassidy Clayton
Ruby Rose Re
Troy Clayton
Aysha Darkblood
Mesélő
73 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-04-26, 7:31 pm

* Egyáltalán nem hiszi, hogy Mona képes lenne párbajozni vele na nem azért mert nem tud vagy nem lenne esélye, hisz ugyan annyi van, csak benne, mint fiúban nem tudna. A történtek után legalábbis s mivel Kyle ért a lányokhoz, így be is veti magát, lassan közelebb sétál hozzá és kérdéseivel faggatja mikre nem kap választ. Persze, hogy nem, még a szava is eláll tőle ezt érzi jól, de nem is bánja, mindig hízeleg neki az ahogy a lányok viszonyulnak hozzá, főleg azoké akik nem utálják.*
- Lehet, de erre úgysem kerül sor...* feleli halkan ahogy a másik tekintetét és arcát fürkészi majd jön a kedveskedő simítás mi kiér az ajkaira is s ahogy sejtette a cica dorombolásba kezd s közelebb is bújik hozzá. Át is öleli fél karjával s ahogy a nyakához ér a másik úgy tölti el a jóleső érzés amit a suttogás is fokoz de sajnos felismeri benne az igét minek következtében csak elengedi a lányt s csillogós tekintetével a szemeibe néz.*
- A helyzet az drágám, hogy nem vagyok csikis...így hiába, nem érzem az igéd hatását.* ez tényleg így van ha nem csikis ahogy hogy érezhetné?*
- Szóval ezzel akartad tudatni, hogy pálcát fognál rám...* nem mintha ezzel ártott volna alakjában de azért ezt jó tudni.*
- Nem hagyod, hogy ne a tied legyen az utolsó szó mi? Egye fene, jól van, elhiszem, hogy bántanál, de nem kell bizonygatnod, mert én nem hiszem, hogy szívesen szántanám fel a hasadat.* lehet megtenné, lehet, hogy nem de ez most nem fog kiderülni ha rajta múlik.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Félelmetes játszótér - Page 11 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-04-26, 7:49 pm

*Kyle behízelgése pont úgy, mint legutóbb most is sikerrel végződik. Így belülről megélve csodálatos érzés, amikor elbűvöl, de egyben engem meg is rémiszt. Egy-két mosoly az érintése és már is padlót fogok. Dorombolok és hízelgek, mint egy házi macska…. de én nem vagyok megszelídítve…. nem történhet meg azok után. Semmiképp. Ez az emlék azonnal visszaránt így ugrik be egy ötlet, hogyan lehetne enyém az utolsó szó anélkül, hogy bántanom kellene. Legszívesebben beleolvadnék az ölelésébe, de az a valami, ami bennem nyomot hagyott hevesen tiltakozik, így pálcát ragadok és bűbájt alkalmazok, ami nem működik Kyle-on. Nem tudom ez szerencse-e vagy inkább sajnálnom kellene, de helyette csak eltol magától és a szemembe néz, de szavai lelkiismeret fordulást okoz benne.* ~Egy pillanatnyi tett volt az egész még is megbántam. Elmegy az eszed, te lány? Nem szabad hagynod magad…~*És ismét elkezdődött a belső monológ. Miért ne lehetne egy hímnemű lény is a közelében? Nem csak lányokkal ismerkedhetek meg.*~ A fene vigye el a múltat. Régen volt. Tovább lépek és nem zavarom el magam mellől Kyle-t.~ *Határoztam el magam, majd visszasüllyesztettem a pálcát a helyére. Legszívesebben eltűntem volna a föld mélyére.*
- Jól van, na! Kicsit magas vagyok… izé akarom mondani makacs vagy. ~Szép még beszélni sem tanultam meg rendese.~*Fújom ki szemembe lógó tincseimet, majd Kyle mellé lépek a játszótérnek hátat fordítva.*
- Ideje, hogy haza menjek, van kedved elkísérni? *Emelem rá ismét tekintetem, majd fejemet kicsit oldalra biccentve próbálok rá hatással lenni és úgy tenni, mintha az előbbi események meg sem történtek volna.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-04-26, 9:21 pm

// Fagy nekik! Mona lécci máskor ne felejtsd már el Smile //
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-05-08, 8:08 pm

- Igen az. Nagyon izgalmas tud lenni, ha az ember tud játszani.*mosolyodik el vidáman, ahogy mindig teszi, ha a kvidics kerül szóba. Nem tehet róla, de nagyon oda van érte. Ezután elmondja, hogy mért szeretne gyógyító lenni, ami meglehetősen rosszul érinti a vámpírt. Ezt meg tudja érteni, bár természetesen esze ágában se volt megbántani, így megpróbálja kimagyarázni magát, de ez se jön össze túlzottan. Így végül bólint egy aprót.*
- Ahogy mindannyian.*jegyzi meg szomorúan, hiszen azért ő se kisangyal, szóval igazából nincs módja elítélni másokat emiatt. Ezután újabb információkat tud meg, amiknek nem mindegyike van az ínyére, de nem tehet ellene semmit. Ahogy nem sokkal később fázni kezd, megkéri Noelt, hogy sétáljanak, amire furcsa reakciót kap. Méghozzá, hogy fusson el a másik elől. Nem igazán kedveli ezt az elfoglaltságot, de azért belemegy a dologba.*
- Sejtettem.*von vállat, majd miután megkapja a csókot, leveszi a cipőjét és elindul. Kezd kifáradni, ami érthető is, hiszen már futhat egy ideje, mivel azon kapja magát, hogy eléri a főutcát. Gondolkozik a dolgon, de végül nem áll meg, hanem rohan tovább. Idővel egy teljesen ismeretlen helyre ér, s nem segít rajta a felhangzó sikoly se.*
- Istenem.*nyög fel a rémülettől kitáguló szemmel, s mivel nem figyel beleáll valami szűrős a talpába, mire fájdalmasan felsikkant. Ezután felhúzza sérült lábát, hogy megvizsgálja a beleragadt üvegszilánkot.*
- Remek. Egyedül én lehetek ilyen szerencsétlen.*sóhajt, miközben összeszorított foggal eltávolítja a tárgyat, majd kissé tanácstalanul körbepillant.*
- És még el is tévedtem.*nyög fel és lehuppan törökülésbe, hogy bevárja a másikat, mielőtt még jobban elkeveredik, s míg várakozik minden kis zajra összerezzen.*
Vissza az elejére Go down
Noel
Vámpír
Vámpír
Noel


Hozzászólások száma : 240
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás


Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-05-08, 8:24 pm

* A sétát kissé megmásítom, szeretném ha Elisa elfutna előlem, el úgy, mintha előlem menekülne. Perverz egy játék tudom én, de az évek alatt kedvencemmé vált ez a szórakozás, még ha a lány most nem is vacsoraként fog szolgálni. Hosszú ideig ami számomra fel sem tűnik, hisz életem nyomós részét a várakozás teszi ki, várni arra, hogy előjöjjön a Hold és elhagyhassam a kastélyt mely az ártalmas sugarak ellen véd, rugaszkodom el a fától és kezdek el fel-alá sétálgatni. Mégis mikor úgy érzem elegendő kis utat adtam neki már ott sem vagyok a fánál, szélsebesen vagy talán ég annál is gyorsabban hagyom el a parkot s térek rá a főutcára követve azt a zakatoló hangot mely Elisa mellkasából szakad ki s mivel én már több évtizede nem szolgálhatok de idővel ebbe a hangba egy vonózó, már-már őrjítő illat is keveredik, mire azonnal megállok. Érzem amint torkom menten kiszárad s már másra sem vágyom mint, hogy igyak belőle, s ez a vér jól tudom kié, így mélyet szippantok a levegőből.*
- Elisssa...* nyújtom el kissé nevének említését s már ismét török előre, át egy kisebb sikátoron míg végül a játszótér szélénél meg nem állok.*
- Elrontottad a játékot...gyógyítsd meg magad. Most!* szólítom fel kissé ridegen s szemrehányón, de tudhatja, hogy ezt érte teszem s nekem igen nagy erőfeszítésbe kerül távol maradnom tőle, vére illata még ha nem is ömlik belőle mégis vágyat ébreszt bennem.*
- Siess!* sziszegem felső ajkamat húzva föl, egészen mereven állok ott ezt láthatja a másik is s azt sem titkolom, hogy kissé bosszús lettem, hisz figyelmetlenségével véget vetett a játéknak, mikor még el sem kezdtük szinte.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-05-08, 8:43 pm

*A séta egy kicsit másképp történik meg, mint ahogy elképzeli, így hamarosan már rohan is keresztül a parkon, majd a főutcán is végigcsörtet, csak, hogy eljusson egy teljesen ismeretlen helyre, ami még sötét is. Ráadásul a sikolyt hallva eléggé megijed ahhoz, hogy ne figyeljen oda, így hamarosan egy harci sebbel lesz gazdagabb. Majd még feleszmélni se nagyon van ideje, mikor a vámpír megjelenik és távolabb állva tőle, ráripakodik.*
- Gondolhatod, hogy nem direkt csináltam. Egyébként is mi bajod? Ja, hogy az, a fenébe.*jön rá hirtelen, majd kissé bepánikolva azt se tudja, hogy hova kapjon.*
- És mégis hogyan gyógyítsam meg magam? Minek nézel te engem? Boszorkánynak?*sziszeg át a válla felett, majd rájőve, hogy mit is mondott a homlokára csap.*
- Miket beszélek, persze, hogy az vagyok. Pálca, pálca...Hol a fenében van? Lehet nem hoztam? Á, megvan.*kiált fel végül diadalmasan és a sebre fogva a pálcát, némi gondolkozás után kimondja a megfelelő varázsigét.*
- Hippokrax.*harsogja, majd elégedetten figyeli, ahogy begyógyul a vágás. Aztán kissé félőn pislogva megfordul ültében és a másikra mered.*
- Ne haragudj. Nem volt szándékos, csak megijedtem.*nyel egyet, mivel a nagy gondokban neki is kiszárad a szája. Majd legyőzve a pánikot eszébe ötlik, hogy még mindig nem tudja, hogy hol is van.*
- Egyébként mi ez a hely?*kérdezi körbepillantva, s míg a válaszra várakozik, igyekszik feltápászkodni.*
Vissza az elejére Go down
Noel
Vámpír
Vámpír
Noel


Hozzászólások száma : 240
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás


Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-05-08, 9:07 pm

* Várakozásom utolsó perceiben már eléggé felspanoltam magam gondolatban így tűnök el egy szempillantás alatt s eredek nyomába, ki egészen a főutcára, hol követve szívdobogásának hangját érjem utol. De ez nem úgy történek meg ahogy én szerettem volna, mivel a felszakadt bőr által megérzem vérének illatát is így azon nyomban elemészt a vágy, hogy kapjak még belőle. Tekintetem elvadul ahogy megteszem a maradék távot de amint elérem azt a furcsa helyet hova menekült előle tőle jó pár méternyire állok meg megdermedve kissé, mi csak azért van, mert túlságosan megerőltetem magam, hisz ha ma is rávetem magam igen csak megcsonkítom a leányzó vérállományát s kidőlhet az élők sorából.*
- Hogy mi a bajom?* kérdezem vissza megvillanó tekintettel, elég ráérős a lány, talán azt se bánná, ha rávetném magam és kedvemre dőzsölnék belőle, de ezt nem tehetem, így utasítom arra, hogy gyógyítsa meg magát.*
- Pontosan!* morgom oda neki összeszűkült pillantásommal, persze ez a kis beszélgetés pillanatok alatt lejátszódik, de mégis úgy érzem mintha éveket váratna. Szerencsére előkerül az a pálca és elhangzik az ige is, mi zene füleimnek, ahogy gyógyul a seb úgy múlik lassacskán az illat is, mely teljesen bevadított. Ugyan csak neheztelek rá, mert elrontotta a játékomat, így majd fel kell kutatnom egy erre a feladatra tökéletesen megfelelő alanyt. Látom az ijedtséget szemében, hallom nyelését s kavargó gondolatait mi egyenesen az agyamra megy a annyira valóságos, így inkább a távolban maradva lazítok tartásomon kissé s onnan felelek a kérdésre.*
- Egy eldugott játszótérnek nézem...ami már önmagában is furcsa, tekintve a a különös, csikorgó hangokat.* pillant a hinta és a különböző forgó, pörgő játékszerek felé mik olykor megmozdulnak. Pillantásom visszasiklik a lányra s méregetve figyelem egy ideig.*
- Mennem kell...oltanom kell szomjamat mit akaratlanul is, de kicsikartál belőlem. Remélem megérted...* tűnök el s legközelebb már előtte állok meg, kezeit megragadva húzom fel és karolom át derekánál fogva így szorítva kissé magamhoz, jelezve neki, hogy hozzám tartozik.*
- Az enyém vagy...csak is az enyém.* csókolom meg kissé hevesebben mint eddig, mi szintén kissé feldúlt állapotomnak köszönhető, majd hirtelen engedem el s simítok végig arcán.*
- Még találkozunk!* ezekkel szavakkal hagyom itt s tűnök el az éjszakában, minek hátralévő részében kedvemre oltom szomjam, nem kegyelmezve senkinek.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-05-08, 9:28 pm

*Hangosan lihegve rohan keresztül az éjszakán. Sorjában hagyja el a parkot, a főutcát, s végül egy ismeretlen helyre ér, ami nem túl szerencsés számára, mivel szinte rögtön belelép valamibe, ami felsérti a lábát. Ennek hála a megérkező vámpír kissé kiakad, aminek okára nem jön rá rögtön, de szerencsére még időben.*
- Jó-jó.*morog vissza a kérdésre, majd kisebb monológot folytat le magával, míg végre megtalálja a pálcáját. Ezután a sebet is szerencsésen begyógyítja, s így fordul hátra, kissé rémülten, hogy bocsánatot kérjen, na meg, hogy megérdeklődje, merre is vannak. A választól viszont nem igazán lesz okosabb.*
- Aha, így már minden világos.*dünnyögi gúnyosan, de azért vigyáz, hogy ne húzza ki még jobban a gyufát.*
- Kénytelen vagyok megérteni.*sóhajt egyet, s biztos benne, hogy ma sokan hallnak meg miatta. Mikor Noel hirtelen mellette terem kissé összerezzen, de hagyja, hogy felhúzzák, majd az ölelést is némán tűri.*
- Persze-persze.*bólogat egyetértően és a kissé hevesebb csókot is viszonozza, amiből szinte süt a másik indulata. Majd egy utolsó arcsimítás után a vámpír eltűnik az éjszakában.*
- Persze, biztosan.*mormolja még utána, majd ismételten körülnézve megpróbálja felidézni, hogy merről érkezett.*
- A fenébe, elhagytam a cipőm.*jön rá hirtelen, de biztos benne, hogy nem lenne szerencsés visszamenni érte, így megszaporázza lépteit, s szerencsére kiér a főútra, ahonnan már tökéletesen tudja a visszautat. Még egyszer hátrapillant, majd sarkon fordul, s igyekszik minél hamarabb a kastélyba érni, hiszen nem szívesen kóvályog itt kinn, miközben egy ideges és szomjas vámpír épp préda után kutat.*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Félelmetes játszótér - Page 11 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 30
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-05-20, 11:34 pm

*Már jó pár hét eltelt azóta a bizonyos eset óta, de még mindig szégyenli magát, azért, ahogy viselkedett kedvesével és amiket a fejéhez vágott. Na meg, ez a pálca emelés, nem rá vall, tehát tényleg hihetetlen mindez, hogy hogy is volt képes erre. Azóra ritkábban találkoznak, bár tudja, hogy megígért egy csodálatos utat a fiúnak. *
~ Nem értem, hogy szerethet ennyire. ~ *gondolja álmodozó tekintettel, miközben az öreg hinta is néha meg-megnyikordul alatta, hiszen a Félelmetes játszótéren van már egy ideje, egyedül, az éjszakában, de most mégse érzi a félelmet, főleg azért, mert gyönyörű macska szemeivel oly remekül lát és persze láttatja is magát, hiszen édesen csillognak ebben a sötétségben. És hogy mit visel most ez a gyönyörű teremtés? Ruházata teljesen fekete, hiszen ezt a színt szereti és valljuk be őszintén, ez is áll jól neki. Tehát nadrág, sportcipő, szegecselt öv és egy egyszerű top van most rajta, nyakában pedig egy A betűvel ellátott medál, mely szép, fonott ezüstláncon lóg. Ez jelképezi értelemszerűen a nevét. Hosszú tincsei most kibontva omlanak végig a hátán és arcán pedig lágy, nem durva smink díszeleg. Így hintázgat már jó ideje idekint, ugyanis amíg nem hűl le teljesen az idő, addig nyugodtan kint tartózkodhat és még a megfázás se fenyegeti.*
Vissza az elejére Go down
Vladislav Kerensky
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vladislav Kerensky


Félelmetes játszótér - Page 11 Elemista
Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-05-20, 11:50 pm

*A lány viszont lehet nem sokáig fogja élvezni az éjszaka csendjét, mert nemsokára egy mély de barátságos hang szólal meg a háta mögött.*
-Nocsak kit látnak szemeim ilyenkor éjnek idején?*kérdezi a hang, s ha a lány hátra fordul láthatja, hogy egy igencsak nagytestű fehér tigris cammog mellé, aki kissé oda is dugva a fejét a lányra néz.*
-Pedig ilyen későn, nem ártana a kíséret az ilyen fiatal csinos , és védtelen lányoknak.......*mormolja közelebb derűs hangon, de ekkor egy másik hang kissé nevetve szólal meg mögötte, s nemsokára megjelenik Vlad is. A fiú egy fehér inget visel, fekete farmerrel, haja pedig jelenleg össze fogva, varkocsba kötve omlik a hátára.*
-Elég volt már az udvarlásból... Nocsak szia Azaria. Régen láttalak, azt hittem hogy már elvesztél. Hogysmint? A szemed rendbe jött?*kérdezi, egyenlőre csak neki támaszkodva a hintát tartó csőnek, és onnan nézve le a lányra, egy félmosollyal. Úgy tűnik, hogy egész jó napja van, legalábbis arcáról derűt, és nyugalmat lehet leolvasni, ami valószínűleg így is van, hiszen sok emberrel ellentétben, ő nem szokta háttérbe szorítani amit érez.*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Félelmetes játszótér - Page 11 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 30
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-05-20, 11:57 pm

*Úgy érzi, hogy ma senki se fogja megzavarni nyugalmában, amit talán belül kissé bán is, de mégis hintázik tovább még pár percig, majd végül megállítja lábaival a mozgó játékszert és csak néz maga elé, egészen addig, amíg meg nem szólal valaki a háta mögött, így remeg meg testében és ijedten majdnem ugrik is egyet.*
- Kronosz! Te vagy az? A szívbajt hozod rám! *kap a szívéhez a leányzó, miközben csak fejét csóválja, de ahogy a nagy mamlasz odasétál hozzá, nem rest ám megsimogatni dús bundáját és fekete buksiját is a másikéhoz dugni.*
- De jó látni! A gazdid is erre van? *fordul körbe, majd ahogy hallgatja még a tigris szavait, úgy komolyodik el picit a vidám arcocska.* - Lehet, hogy igazad van, de most már nem vagyok egyedül, tehát nem kell aggódnod értem. *dönti kissé oldalra a fejét, így hát a dús tincsek az egyik válláról a másikra kerülnek és nemsokára már meg is jelenik Mr. Elegancia, tehát Vlad, ki jól néz ki, mint mindig.*
- Szia, hát igen, rég találkoztunk. Egyébként megvagyok, fogjuk rá, és te? *kérdez vissza kedvesen, majd ki is száll a hintából, így indul meg Vlad felé és néz bele a másik szemeibe, ki láthatja ám a csodálatos szempárt.*
- Igen, hála Mr. Fenrisnek és Vargnak, most már jól vagyok. *furcsa, hogy oly régóta nem futottak össze, de most örül ám a fiúnak, csak nem igazán tudja, hogy ezt miképp mutassa ki, de azért a két lépés távolságot megtartja. Azóta a támadás óta még kevésbé bízik a férfi nemben, bár sejti, hogy ettől a fiútól se kellene paráznia, ahogy kedvesétől se, ki annyira szereti.*
- Öhm, libikókázol velem? Tudom, gyerekes dolog, de nah. *sétálgat oda a fából készült szerkezethez és ül le az egyik végére, tehát ha a fiú a másikra fog, akkor így emelkedhet fel hol az egyikül, hol pedig a másikuk.*
Vissza az elejére Go down
Vladislav Kerensky
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vladislav Kerensky


Félelmetes játszótér - Page 11 Elemista
Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-05-21, 12:11 am

-Hát nem is Sirkán.. Persze hogy én.*válaszol vissza kissé hetykén, de azért mégis vidáman a tigris, aki bizony örömmel is veszi a simogatást, és a fejét kissé oda is dörzsöli a másikéhoz.*
-Ahogy téged is Daraghi kisasszony... *hajt fejet a tigris, majd nemsokára folytatja is .*-Amúgy nem tudom, azt hiszem nem tudta tartani velem a lépést....*ha tudna vigyorogni a famulus bizonyára megtenné, a következő szavakra viszont csak jólesően felmorran.*
-Lehet éppen azért jöttem ide, hogy ne legyél egyedül, és ne kelljen aggódjak.*játszik a tigris a szavakkal, mintha csak egy ember lenne, de ezután feltűnik Vlad is, s meg is történik a találkozás a lánnyal, akinek a kedves szavaira, csak egy kis mosolyt ejt.*
-Nocsak, hogy érted hogy fogjuk rá? Amúgy nem tűnsz betegnek sőt.......*nézi meg kicsit jobban és ekkor veszi észre a szemeket, amire egy pillanatra el is vigyorodik.*
-Ahogy látom szert tettél egys másra. Jól állnak a cicaszemek..*mondja kicsit kimérten, de persze őszíntén, hiszen nem tudja hogy is lehetne megdicsérni a szemeket.*
-Az jó... ezek szerint akkor helyre állt a rend, és minden rendben van. Ennek örülök, amúgy velem semmi nincs, csak lejöttünk kicsit sétálni ha már ilyen szép az este nem akarom bent elbaltázni az időmet.*feleli, s a következő kérdésre csak mosolyogva oldalra billenti a buksiját. Neki nem tűnik fel annyira a távolságtartás, hiszen annyira még nem ismeri a lányt.*
-Ha azt mondom soha nem libikókáztam még akkor kinevetsz? De amúgy benne vagyok.*feleli kissé zavart hangon, hiszen nem mindennapi dolgot árult el, na de ha elhelyezkednek, azért tudni fogja hogy megy a dolog.*
-Na és hogy hogy egyedül? Mármint úgy értem, hogy nincs veled a barátod? Vagy esetleg rosszkor toppantam be?*kérdezi természetesen tisztelet tudóan a lánykától, hiszen ha éppen rosszkor jött akkor akár el is mehet.*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Félelmetes játszótér - Page 11 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 30
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-05-21, 12:43 am

*Csak kissé felnevet a tigris furcsa humorát hallva, de mivel muglik között élt, így természetesen tisztában van azzal, hogy ki is az említett.*
- Rég láttalak, nem tudhattam biztosra. *mondja kedvesen, engedve a famulus édes dörgölőzésének. Hát nem tűnik valami vérengzőnek, tehát meglehet, hogy nem is lenne képes soha, senkit se bántani. Bár, nem mindenkin látszik az, ami valójában a küleje és olykori viselkedése mögött rejtőzik.*
- Oh, szóval lehagytad a gazdit és inkább ide siettél, hogy vigyázz rám? És ha Vlad bajban van és kellenél neki? *próbálja meg szavaival csőbe húzni a másikat, de nemsokára már be is fut az említett, így kel fel vidáman a lány és csak édes mosolyán és szavai feltevésének stílusán látszik, hogy milyen nagyon is örül a találkozásnak.*
- Megtámadtak pár hete és nehezen emésztem a dolgot, de ha nem bánod, most nem szeretném felidézni és ismét depresszióba zuhanni. *talán érezheti a szavak súlyát a másik is, hogy nagyon mélyen érintette Azariát a dolog. Viszont szépséges szemei is ki lesznek ám szúrva, így pirul bele picit a dícséretbe.*
- Örülök, hgoy szépnek találod. *mondja egy cseppet zavartan, hiszen kedves ez a fiú most is, mint mindig és ezért is bírja oly nagyon a lány. *
- Jó, hogy lejöttetek, hogy pont akkor, amikor én. Fura, hogy egy házba és egy évfolyamba járunk, mégis alig futunk össze. Néha feljöhetnél, tudod, hogy melyik az én szobám. *na nem kell itt semmit se félreérteni, egyszerű beszélgetésre gondol ám a lány, hiszen Varg neki a minden, nincs szüksége másra. Na de a kedves az jó, ezért is játszadozna egy picit, így tér rá a libikókára.*
- Nem nevetlek ki, hiszen aranyvérű vagy és dől belőled az arisztokrataság, velem, egyszerű halandóval szemben. *mutat végig magát, majd nevet fel vidáman és sétál oda a játékhoz, majd ha Vlad is elhelyezkedett, meg is kezdi a rugaszkodást, de a következő kérdés elég nagy meglepetésként éri.*
- Hát, neki biztosan dolga van. Nem lehetünk mindig együtt, én pedig nem figyelem meg, hogy mikor hol és kivel van. Van saját élete is és hogyha velem akar lenni, akkor úgy is szól. Szóval nem zavartál meg semmit, egyedül voltam és maradtam is volna, ha nem tévedsz erre. *mondja továbbra is kedvesen, bár azért rossz neki, hogy Varg nincs vele, de nem zárkózhat be a szobájába a történtek után, ezért is mozdult most ki, bár Vulpixot nem ártott volna magával hoznia.*
- És neked van már kedvesed? Szóval, helyes srác vagy meg jó fej, szóval... *harapja be ajkát és hát igen, most kibújt a szög a zsákból, de nem számít, Vlad szerint is szép Azaria, ezt tudja a lány, hiszen kapott már pár bókot ettől a fiútól, így talán nem kap követ azért, mert ő se vak és észrevette, hogy milyen fiúval is van dolga.*
Vissza az elejére Go down
Vladislav Kerensky
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vladislav Kerensky


Félelmetes játszótér - Page 11 Elemista
Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-05-21, 1:03 am

*A tigris csak jóleső morranásokkal jelzi ám hogy nem lett megsértve, de a következő szavakra csak oda dörzsili a fejét a lány kezéhez.*
-Hát persze, azért szedtem kecses lábaimat, hogy a szolgálatodra legyek ó hölgyek hölgye... Amúgy meg nagyfiú majd megoldja, és nem a gazdám.. Társak vagyunk..*emeli fel kissé büszkén a buksiját, persze csak humorból, de nemsokára a fiú is oda vetődik így kezdődik meg a beszélgetés, aminek a fiú is nagyon örül, viszont a szavakra kicsit azért komolyabb lesz.*
-Sajnálom... úgy tűnik elég sok féleszű van erre fele, akinek valami sötétebb és hidegebb helyen lenne a helyük. Teszem azt egy cellában.. De örülök hogy azért egyben vagy*mondja, de nem is kérdez többet. Felfogta hogy a lány nem szeretne beszélni róla, így nem kérdezősködik. A szemeket viszont megdícséri és látva a pirulást kissé el is mosolyodik.*
-Kevesen dícsérték még meg?*kérdezi kicsit mosolyogva, persze csak vissza fogott lágysággal, ami jelzi, hogy a fiú tudja mit illik. A következő szavakra viszont csak egyetértően bólint.*
-Igen tényleg az... főleg hogy elég gyakran megfordulok a közös helyiségekben.. amúgy akkor felkereslek. Tudod eddig nem akartalak zavarni. Szóval amikor a szemed nem volt jó féltem hogy csak terhellek, és gondoltam kicsit megkíméllek téged magamtól.*mondja kissé elhúzva a száját, hiszen a lány rövid idő alatt lett egész jó barátja. Ezután jön a libikóka, amihez azért közösen fűznek pár szót, és Azaria kijelentésére a fiú is elneveti magát.*
-Na de kérlek... nem vagyok más mint bármely földi halandó... nem érzem magamat arisztokratábbnak vagy többnek mint akár téged...*mondja mosolyogva, de így is gondolja a dolgokat. Végül azért ráül a libikókára, s így kezdődik meg a játék.*
-Áh értem... Azért jó hogy nem láncoljátok le egymást... mármint ... szóval úgy értem hogy néha lehet rossz ha sülve főve együtt van az ember... És ez is jelzi hogy bíztok egymásba ami jó *mondja kissé zavarodottan, persze nem gondol másra, csak nehezen fogalmazza meg a dolgokat az arisztokrata fiú. Azaria szavaira viszont láthatóan zavarba esik, s most az ő arca lesz vörös.*
-Őőőő ... nem. És igazából nem is gondolkozok rajta , hogy lesz e. Tudod ha vissza térek Oroszországba akkor még vár rám egy házasság is. Nálunk már csak így megy. Ezért is irigyellek téged, hogy magad választhatod meg ki mellett akarsz élni.*mondja kissé elfordítva a fejét, de aztán ismét mosolyt erőltet az arcára.*
-De ha lesz esküvő majd meghívlak titeket... legalább ott legyen valaki olyan aki közelebb áll hozzám, mint egyszerű ismeretség.*teszi hozzá mosolyogva, hiszen Azariaval egész jól elvan és kedveli is a leányzót.*

//FAgy//
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-06-20, 3:00 pm

* Ezt már szeretem...Egy ideje úgy áll a világ ahogy én akarom, legalábbis én így érzem, mivel semmi ökörség nem nyomaszt napok s talán hetek óta, szóval semmi okom az aggodalomra több szempontból sem, így hát megint önmagam lehetek száz százalékosan. Nem mintha eddig megjátszottam volna magam, de én azt szeretem ha minden frankó és semmi és senki nem árnyékolja be napjaimat. A tegnapi szakkörről lecsúsztam, igazából kedvem nem volt harcolni egy társammal sem, így más elfoglaltság után néztem, őszintén megvallva nem is hiszem, hogy ezt nekem találták ki de hát ezzel nincs is gond, nem kötelező én meg élek a lehetőséggel és nagy ívből elkerülöm ezt a különórának nevezhető kis összeröffenést. Ma viszont teljesen elememben vagyok így a délelőtt kisebbik részét edzéssel töltöttem ami még most is tart itt a játszótéren, hol Darkly-t leszámítva teljesen egyedül vagyok és a hinta rúdján húzóckodom fel, erősítve karjaimat. Kora délután van, mindenkinek akadt jobb dolga mint itt lődörögni így hát kihasználom a helyzetet és felhasználok minden tárgyat amit csak tudok. Egy egyszerű rövidnadrág van rajtam, felsőtestem mezítelen és enyhén csillogó az izzadtságtól, felsőm egy palack víz mellett pihen egy padon, hajam kissé kócos és a borosta is megviseli képemet, de nem akarok én senkinek sem a kedvére tenni azzal, hogy csodás ajkaim körül leberetválom férfiasságom egyik jelét, még a végén nem tudnának a kis csitrik ellenállni ajkaim tökéletességnek és rám vetik magukat. Annak meg nem lenne jó vége...*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Félelmetes játszótér - Page 11 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-06-20, 3:06 pm

*Az utóbbi idők egész nyugisan teltek, természetesen Victort kivéve, akit még mindig nem tudok hova tenni, de nem is akarok most ezen rágódni, csak sétálni egyet és éppen ezért választottam most a szigetet. Egy fekete kis rövidnaci van rajtam, így vékony, hófehér lábaim láthatóvá válnak és egy fekete kis papucs. Ezen kívül felülre egy hófehér toppot húztam, nyakamba pedig a már jól ismert medálomat tettem, amit még Scottól kaptam. Jó régóta nem láttam már a fiút, de mindegy is, felfogtam, hogy csak egy kis kaland voltam és bár bánt a dolog, nem tudok ellene mit tenni. Hosszú, fekete tincseim most hullámosan és egyenesen omlanak végig a hátamon, kékségeim körül pedig kevéske smink díszeleg, éppen csak kiemelve szép szemeimet. Ahogy viszont a játszótérhez érek, meg is pillantok egy ismerős fiút, aki láthatóan nem kevés izommal rendelkezik, így pillantok végig a hátán, ugyanis mögötte állok és ez után lassan közelebb sétálok hozzá.*
- Öhm, szia. Ryan ugye? *lépegetek elé, remélhetőleg nem zavartam meg semmiben sem, de ez után csak körbenézek és hamar észre is veszem ám az italát és a felsőjét, így lépek hát a vízhez és kapom fel, majd nyújtom Ryan felé.*
- Elég rég láttalak, hogy vagy? Megzavartalak? *kérdezem kíváncsian, majd nemsokára a fiú mellett lévő hintába csüccsenek, hátratűröm hosszú tincseimet és úgy figyelgetem a másikat, próbálva elvonni tekintetem a tökéletes testről, hiszen azért vak én se vagyok és bár a borotva nem tetszik egy picit sem, azért az izomzatot látom.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-06-20, 3:25 pm

* Itt kint a szabad levegőn most jól esik az edzés, valahogy a konditerem most túl zárt és büdös lett volna nekem, így nem bánom, hogy itt ér majd véget az edzésem. Futni ugyan nem szoktam de ma még erre is vetemedtem, azzal indítottam úgyhogy már csak a gyúrás van hátra. Mivel famulusom előttem fekszik a padnál így látom amint felemeli fejét és kíváncsian néz a hátam mögé, e mozdulat pedig arról árulkodik, hogy már nem vagyok egyedül. De nem fordulok meg, ki tudja, lehet csak áthaladóban van valaki de amikor megszólít az a bizonytalan hang úgy fejem felé fordítom miközben tovább folytatom az edzést.*
- Telitalálat.* felelem visszafordulva magam elé, ismerős a lány, mintha egyszer már beszéltünk volna, de az úgy emlékszem nem most volt így eltart kis ideig míg felidézem magamban az ő nevét.*
- Ha...nem tévedek akkor te pedig Hecate vagy.* pillantok rá egy pillantással végigmérve öltözetét és alakját egyben majd egy utolsó erőkifejtés és már el is eresztem a rudat így érkezem meg természetesen a földre.*
- Hát... mostanában nem mászkálsz a Deimons hálóba. Talán ezért. Köszi* törlöm meg homlokom alkarommal miközben kíváncsian méregetem a leányzót s átveszem a palackot minek kupakját le is csavarom.*
- Cseppet sem. Ha téged nem zavar hogy néha ezt azt csinálok akkor engem se zavarsz.* mosolyodom el kissé s meghúzom a vizet, mi már kezd a pisi hőmérsékletéhez hasonlítani így pár korty után inkább csak a fejemre öntöm. Az üres dobozt eldobom és mindkét kezemmel szétkenem a hajamból lecsöpögő vizet az arcomon végül a tincseimbe túrok.*
- Én megvagyok, azt várom mikor kapunk egy kis szünidőt, hogy leléphessek. Na és te? Hogy boldogulsz az itteni iskolai élettel?* lépek elé kissé hunyorítva olykor de ez is csak azért van mert az arcát tanulmányozom.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Félelmetes játszótér - Page 11 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-06-20, 3:42 pm

*Ha már meglátok valakit a játszótéren, akkor csak nem megyek el mellette egy szó nélkül, így sétálok hát lassan felé, majd nemsokára rá is köszönök és ahogy hallom, hogy helyesel, biztos vagyok már benne, hogy hol is találkoztunk, így picit elmosolyodom, miközben elé sétálok és ahogy hallgatom a szavait és a nevem, csak szélesebbé válik szép mosolyom.*
- Nem tévedsz! *bólintok párszor, majd végül figyelem, ahogy végigpillant rajtam és végül le is ugrik, pontosan elém. Most ismét feltűnik ám, hogy milyen kicsi vagyok, de nem zavar, nem tudok most vele mit kezdeni, majd talán egyszer megnövök.*
- Nincs miért arra mennem. *vonom meg vállaimat, ezzel le is tudva a dolgot, majd át is nyújtom felé az üveget, hátha jól fog majd esni neki a víz, bár ahogy érzékelem az üvegen, nem lehet túl hideg.*
- Miért zavarna? Csak tudod, sétáltam és megörültem, amikor ismerőst láttam. Manapság mindig másokkal futok össze. *jegyzem meg csak úgy mellékesen, de amikor leönti magát vízzel, kissé meglepődöm és pár csepp víz rám is jut, így törlöm meg picit arcom, de a hófehér felső, illetve fekete tincseim is kaptak pár cseppet.*
- Hé, már fürödtem ma. *vigyorodom el jókedvűen, láthatóan nem zavart ám a tette, de ahogy hallgatom, hogy el akar menni innen, csak kissé kíváncsibbá válik tekintetem.*
- Merre akrasz menni? Nyaralás vagy haza? *nem mintha sok közöm lenne hozzá, de ha már így alakult, hogy találkoztunk és elkezdtünk beszélgetni, akkor érdeklődni se felejtek el.*
- Remekül, már sikerült beilleszkednem. Most éppen azon gondolkodom, hogy elmenjek-e a következő párbajszakkörre. Jó lenne, de kikapni viszont nem igazán, szóval ez még meggondolandó. *viszont lassan lábaimmal megölököm magam és nemsokára hintázni kezdek, miközben azt figyelem, miképpen nézegeti a pofimat.*
- Valami baj van az arcommal? Mert nem tudok róla, hogy monoklim lenne vagy valami. *kérdezek rá erre a nagy tanulmányozásra jókedvűen, hiszen annyira nem vagyok hozzászokva, hogy így nézegetnek és fogalmam sincs, hogy mit gondolhat.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-06-20, 4:04 pm

* Csak akkor fordulok az illető felé kire famulusom is felfigyelt mikor megszólít, így pillantok hát a pöttöm lánykára kit jó pár hónappal ezelőtt láttam, így nem is sértő az számomra, hogy egy kis kételkedés érződik ki hangjából nevemet illetően hiszem ez kölcsönös.*
- Ezek szerint nincs még szükségem a Cavingtonra.* moslyodom el kissé ahogy viszont kérdezem az ő nevét majd végül elengedem kapaszkodásom tárgyát és előtte landolok a földön.*
- Hm vagy úgy... ezek szerint az első találkozásunk alkalmával elmaradt a mély benyomás.* mosolygok továbbra is, nem üt szíven az, hogy nem nem találkozok nap mint nap ezzel a lánnyal és ezzel bizonyára ő is így van, na de megnyugtatom arról, hogy nem zavar meg semmiben. Ahogy átveszem a vizespalackot s letekerem kupakját hallgatom szavait így mielőtt belekortyolnék a vízbe enyhén felvonom szemöldököm.*
- Másokkal mint akikkel akarnál?* teszem fel a kérdést s ezután történik az ivászat és az öntözés, miből a lány is kiveheti részét.*
- Hoppá..nem volt szándékos. Csak nem halsz bele a vízespólózáshoz meg kevés volt.* vigyorodom el s mi tagadás tényleg véletlen volt, nem mértem fel a köztünk lévő csekély távolságot, de remélhetőleg e miatt nem fog haragudni rám.*
- Amrre látok.* nevetek fel, hisz végtére is nekem mindegy lenne, csak lazulhassak már végre egy igazit.* - Igazából haza semmiképpen nem, inkább a nyaralni mennék párommal.* avatom be nagyjából terveimbe mik még nekem se tiszták, de majd alakul valahogy ez a nyár. Hogy ő miként van azt hamarosan megtudom, ahogy elnézem jól is érzi itt magát, de gondolkodásának tárgyára csak megvonom vállam.*
- Kisebb gondom is nagyobb annál minthogy azon agyaljak szétzúzzak e valakit vagy hogy engem tegyenek taccsra. Velem ott tuti nem fogsz találkozni, de neked sok sikert hozzá.* ez van, ezt kell szeretni de ő ettől még összemérheti erejét és tudását máséval, ha erre van szüksége hát tegye csak meg. Ahogy elkezd hintázni figyelem az arcát, bár megfejteni nem tudom mit is érezhet így csak megvonom vállam kérdésére.*
- Nem is illene az összképbe. Csak néztem, fejtegettem a mimikád de hát kevés vagyok én ehhez, kb. mint sz@rban a vitamin.* kicsit hátrálok mielőtt hasba rúgna vagy valami s ha már ő hintázik akkor én edzek tovább így dőlök előre egészen addig, míg nem fekvőtámaszba nem nyomom magam, tehát nem esek pofára, attól nem kell félni.*
- Na és miért nincs már okod felénk jönni? Nem jött össze Scott vagy mi?* pillantok fel rá tengerkék szemeimmel.* - Átvert?* emlékszem, hogy felőle kérdezgetett tehát nem vagyok annyira tompa mint sokan gondolnák, de hát jól is van ez így, okozok így meglepetéseket egyeseknek.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Félelmetes játszótér - Page 11 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-06-20, 4:36 pm

*Csak halkan kuncogok a szavaira, hiszen tényleg jól emlékezett a nevemre és bár ez meglepett engem, mégse mutattam és most valahogy csak kedves mosolyomat láthatja, hisz jól esik ám, hogyha nem vagyok annyira könnyen felejthető valaki számára.*
- Mély benyomás? Öhm... szimpi vagy, de csak miattad nem megyek oda. Miért tenném? Nem vagyunk barátok és még alig ismerlek. *nem igazán értem ám a dolgokat, hiszen ez a pasizás téma még mindig kissé furán alakul az életemben és értek félre szokásomhoz híven dolgokat, de talán nem fog annyira kinevetni vagy beszólni nekem ezért...*
- Nem, a másokkal alatt azt értem, hogy nem ismertem őket. Folyamatosan ismeretlenekbe botlok, de téged legalább már láttalak, ennyi a lényeg. *hiányzik ám pár ember, akikkel szívesen összefutnék, mászkálnék egyet, de majd max írok nekik levelet vagy megoldom okosban a dolgot. Mindegy is, nagylány vagyok már... nagyjából. Viszont a vízzel nem számolok és ahogy hallom, ő csak vigyorog a fröcskölésen.*
- Nem, valóban nem halok bele, csak nah... Viszont te nem fogsz megfázni? Kiizzadtál és azért fúj a szél. *na nem mintha aggódnom kellene érte, de én már csak ilyen vagyok. Viszont rákérdezek arra, hogy merre szeretne menni és haogy hallgatom, a párjával akar nyaralni, amire lágyan elmosolyodom.*
- Jól teszed. Én is hasonlóan akarok tenni, csak én a barátaimmal. Tudod, van két srác, akikkel megbeszéltem már, hogy nyáron elmegyünk pár felé és talán Scottal is... *harapok ajkamba, hiszen vele még nem beszéltünk erről, sőt, szinte semmiről se, de én mégis reménykedem, hiszen csak odaadtam magam neki, nem zárhatjuk le ezt így, ezt nem teheti meg velem, annyira megalázó lenne. Na de próbálok most nem erre gondolni, így hozom fel a párbajszakkört és ahogy hallgatom Ryan-t, ő ugyan nem fog jönni, ami kicsit meglep ám.*
- Szerintem tuti nyernél, nem tűnsz gyengének. *kedveskedek kicsit, majd egy "köszönöm" is elhagyja ajkam, ha már szerencsét kíván. Eközben viszont hintázni kezdek, viszont ahogy figyelget, azt nem igazán tudom mire vélni, így kérdezek rá a dologra és kissé fel is nevetek a szavaira.*
- Még nem ismersz, amúgy meg, nincs mit fejtegetni. Azt mondom, amire gondolok, semmi más nincs a fejemben. *osztom meg vele a dolgokat és figyelem, ahogy nemsokára folytatja is a testmozgást, viszont amikor Scott neve elhangzik, hirtelen nyelek egyet.*
- Öhm... izé... nem tudom. Mi közel kerültünk, de azóta nem tudok róla semmit és... nem akarom, hogy megbántson, így inkább nem keresem fel. Tudod, ha nem akar tőlem semmit, mert hogy kapcsolatot nem, azt már közölte, akkor jobb nélküle. Én nem tudnék úgy vele lenni, hogy csak kihasznál, aztán megy máshoz. *nézek kissé szomorúbban a fiúra, hiszen ez tényleg nem menne, tehát inkább hagyjuk egymást békén.*
- Amúgy se való nekem a kapcsolat és ha egyszer majd úgy alakul, biztosan megtalálom az igazit. *a lényeg a pozitív hozzáállás, bár már a fene se tudja, hogy ez mennyire is működik nálam, de most jobb ezt mondani.*
- De ha akarod, majd néha eljárok arra és megkérdezem, hogy megvagy-e. Csak hogy tudjam, nem-e végeztek veled valamelyik párbajon. *cukkolom picit, majd lassítok és nemsokára le is pattanok a hintáról és a város felé nézek, mely itt van a szomszédban.*
- Szerintem elugrok egy kis italért, hozhatok neked is valamit? Gondolom szomjas vagy... mert az a víz elég melegnek tűnt.*pillantok az üres palack felé, de ha velem akar jönni, akkor majd azt is megteheti, ez már csak rajta áll.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-06-20, 5:05 pm

* Fene se tudja már miként keveredtünk egészen idáig a beszélgetésben, de hát igen csak kitudjuk csavarni a másik szavait, így amikor arra kerül a szó, hogy miért nem jár már szobám felé s a válasz is megérkezik kicsit felnevet ahogy a fejem is megcsóválom.*
- Talán épp azért jöhettél volna, hogy ez az izomkolosszust a barátodnak tudd és hogy megismerd. Tudod ez csak úgy megy ha találkozunk párszor. De ezzel most összetörted a szívem.* kapok a mellkasom felé, még hogy csak miattam nem jön arra? Áh, ezek a lányok... összetörnek teljesen. Na de elég a mókából csak hülyültem így kérdezek vissza arra, hogy talán másokkal szívesebben találkozott e volna mint akikkel de erre is megjön a magyarázat mire csak bólintok majd jön a vizes téma s hát valljuk be pár csepptől nem halunk meg de az aggodalma mosolyt csal az arcomra ha eltűnt volna, bár kétlem.*
- Aranyos vagy, de nem fázok és egy kis nátha nem fog ki rajtam.* rendezem le ennyivel, nem vagyok én nyámnyila egészségileg sem szóval hiszem, hogy nem lesz itt gond. A nyárra van tervem de ahhoz az kéne, hogy szünet legyen már, de hogy az mikor lesz arról még fogalmam sincs.*
- Hm...körül vagy véve fiúkkal. Vonzod őket vagy mi?* vigyorodom el, hisz eddig lány szóba sem került s nem tudom vannak e neki egyáltalán lány barátai is. Ahogy a lány hintázni kezd úgy én fekvőtámaszozni s a párbaj is szóba kerül mivel kapcsolatban még talán egy bókot is kapok mire felnevetek nyomkodás közben.*
- Kössz, ezzel most jelentősen megnövelted az egómat de tudod én teszek erre az egészre. Csak úgy nem ragadok pálcát.* tudom, hogy gyakorlás kérdése az egész de akkor sem így hát inkább az annó bimbódzó kapcsolata felől érdeklődöm mi úgy hangzik, hogy nem virult ki.*
- Hát ez gáz...nem kellett volna közel engedned magadhoz ha tudtam, hogy nem akar semmi komolyat.* nyögöm jó pár kinyomás után, tudom mit beszélek, ezért volt olyan sok gondoom a lányokkal régebben, mert mindenki többet és többet akart.*
- Tudod ha valaki csak a kisujját nyújtja nem szabad az egész karra menni. Be kell érni azzal ami van.* tolom ki magam utoljára és állok fel végül, kezemet a nadrágomba törlöm s veszek pár mély levegőt, azért már fáradok ez érződik akadozó szavaimon is.*
- Na de senki vagyok neked, nincs jogom osztani az észt.* sétálok oda lazán a padhoz hol kezembe kapom fehér trikómat és beletörlöm izzadt arcom.*
- Megnyugtatlak előbb csókol meg egy dementor minthogy én egy párbajom kifeküdjek.* pillantok vigyorogva a lányra az ajánlatra pedig bólintok és közelebb lépek.*
- A helyzet az, hogy mani nélkül jöttem edzeni szóval az adósod leszek.Szóval ha nem ürítem ki a zsebed egy víz jól esne köszi.* állok meg előtte s talán kivehető szavaimból hogy nem kísérem el, nagylány már egy sarki boltot egyedül is keríteni tud én meg addig itt megvárom.
Ha visszajött akkor a padon találhat hol hanyatt dőlve fekszem, egyik karommal eltakarom a szemebe sütő napot a másikat lelógatom és Darkly fejét markolászom vele ki szólt amint megpillantja a visszatérő lányt így mikor az érkező léptek zaját hallom közeledni felülök és arrébb csúszok hogy helye legyen leülni ha akar.*
- Reméltem hogy nem rabolnak el a csúnya, gonosz bácsik. Még a végén lelkifurkám lett volna.* mosolyodom el s ha átadja nekem a vizet akkor megköszönöm és természetesen meghúzom mielőtt kiszáradok.*
- Szerinted necces az hogy itt ülök veled az üres játszótéren félmeztelenül és dumálgatunk? Te féltékeny lennél ha éppen erre járnál és a barátodat hasonló helyzetben találnád?* kérdezgetem, hisz kerültem már hasonló helyzetbe és hát nem akarok én állandóan magyarázkodni Faith-nek, de hát istenem....ahogy Hec a fiúkat vonzza én úgy a lányokat.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Félelmetes játszótér - Page 11 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-06-20, 5:26 pm

*Kissé meglepődök a szavain és kezdem egyre hülyébben érezni magam, mivel én vagyok az, aki ismét sikeresen félreértett valamit. Hófehér arcom bele is pirul a dologba és nyelek is egy aprót, miközben a fiút fürkészem.*
- Bocsi, csak... nem tudtam, hogy szívesen barátkoznál-e egy olyan lánnyal, mint én. Különbözünk, ez biztos, aztán ezért gondoltam. *szabadkozom egy picikét, majd ez után adom neki a vízet, de ahogy figyelem, még a végén megfázik, aztán mehet a gyógyítóhoz. Én könnyen leszek beteg, valószínűleg más is, így említem hát neki, hogy lehet nem kéne még jobban kiizzadnia, de ahogy hallom, ő ezt megcáfolja.*
- Oké, te tudod... *és már tovább is lépünk, méghozzá a nyárra és ahogy elmondom neki, hogy az én terveim is hasonlóak, mint neki, csak éppen fiúkkal megyek, ismét zavarba hoz a kérdésével.*
- Meglehet, de csak barátok. Nem másért megyek velük, tudod... én nem adom magam oda bárkinek. *nem tartom magam szajhának, de van egy olyan sejtésem, hogy ezt ő is érzi. Na de ahogy most már Scott felől érdeklődik, én se titkolózom, elmondom neki a dolgokat, hiszen a szobatársa, bizonyára tud róla egy-két dolgot, de a kioktatást nem tudom olyan jól kezelni, mint kéne.*
- Honnan tudtam volna Ryan? Én... én azt hittem, hogy komolyan gondolja. *sütöm le szemeimet és bár szavaim eleinte hangosabbak voltak, végül nagyon is lehalkult. *
- És nekem olyan srác kell, akinek én kellek, ennyi. Ha nem lesz soha olyan, akkor egyedül leszek, kibírom. *nem létfontosságú a számomra az, hogy legyen egy barátom, majd idővel ha úgy akarja a sors és az isteneim, akkor minden bizonnyal megtalálom az igazit, ha pedig nem, akkor sajnálatos módon nem fogom. Inkább egy kis vízet ajánlok fel neki, hogy hozok egyet és ahogy elém sétál, hamar kijelenti, hogy nála nincs pénz, de elfogadja az italt.*
- Szívesen hozok, annyi van nálam és nem vagy az adósom. Nyár van, tehát a víz az természetes dolog, rögtön itt is vagyok. *és már ki is lépek előle, hiszen azért nem szeretem, ha egy ismeretlen srác ennyire közel lép hozzám, majd meg is indulok Mystral felé. Nem tart sokáig az utam, hiszen itt van rögtön, pár fával és bokorral arrébb, így nagyjából 5 perc múlva már ismét a játszótéren vagyok, kezemben két egy literes üveggel és ahogy kiszúrom magamnak Ry-t a padnál, oda is sétálok hozzá.*
- Hát látod, megvagyok. Egyébként limonádét hoztam, az talán jobban esik és csak azért szólok, hogy ne öntsd magadra mert akkor ragadni fogsz. *öltöm ki a nyelvem szórakozottan, majd ez után le is csüccsenek mellél, egyik lábam átvetem a padon és így fordulok a fiú felé, majd kezdem el letekerni a kupakot az üvegemről, de csak nem akar menni.*
- Segítenél? *pillantok a fiúra és adom oda neki az enyémet, mivel ezek szerint ezt nagyon rászorították, tehát ha már ő ilyen izmos, akkor talán meg tudná oldani a gondomat. De ahogy hallgatom a kérdését, úgy pislogok párszor meglepetten.*
- Öhm, nem tudom. Szerintem nem, mert nem vagyok olyan közel hozzád és hozzád se érek, ezen kívül rajtam van ruha is és nem is akarok tőled semmit. Na meg, te másodikos vagy, valószínűleg nem pont egy elsőssel kezdenél ki, főleg nem velem, hiszen fel se érek hozzád. *sütöm le pilláim és ha megkapom az üvegem, akkor iszogatok is belőle egy picit. Azért nekem nincs valami nagy egom és nem is tartom túl sokra magam, tehát egyértelműen Ry jobb pasi, mint én nő.*
- De ha gond, akkor elmehetek ám. Nem akarok félreértést. *nézek bele kékségeibe egy kedves mosoly mellett, hiszen ki tudja, tényleg nem kéne konfliktus ez miatt.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-06-20, 5:57 pm

* Látva a lány zavarát odalépek hozzá és kedvesen mutató és középső ujjam közé fogom piros pofija kis részét, nem csípem, inkább úgy ahogy a gyerekeknek szokták.*
- Gond egy száll se ne izálj már.* eresztem aztán el, hisz ez tényleg csak egy kedves gesztus lett volna nem több.* - Ezt a teóriát meg felejtsd el. Tudod a barátnőm és én ég és föld voltunk egymáshoz képest, mégis lassan egy éve nyúzzuk egymást.* mosolyodom el kedvesen, hisz nem látok külsőre semmi kivetni valót a lányban és már első találkozásunkkor is érzékeltem milyen szerény, visszafogott jellem. Na de szó se többet erről, jön a locsolás és a nyári tervek majd miközben ő hintázik én meg fekvőzök okoskodok neki egy sort, de úgy látszik most én értettem félre valamit.*
- Hát ha nem akart kapcsolatot...* próbálom menteni ami menthető hisz ez a három szó eléggé egyértelmű, na de nem tudhatok én mindent így sorrendet sem. Ahogy viszont hangja elhalkul úgy sóhajtok egyet felállás közben lépek közelebb hozzá, de azért tartva a tisztes távolságot mielőtt félreértené.*
- Ne butáskodj, mindenki megtalálja a maga lelki társát, másik felét...* felelem megnyugtatóan min magam is meglepődöm kissé.* - Na ne lógasd itt nekem az orrod mert a végén teljesen elnyálasodok és az a te hibád lesz.* vigyorodom el s talán érzékeli ő is hogy csak ugratom, de tény és való, hogy az utóbbi időben tudok olyat mondani min magam is meglepődök. Ahogy Hecate felajánlja a vizet úgy fogadom el ahogy még közelebb megyek hozzá de jelzem felé, hogy egy kanyim sincs, mi azért zavar, nem szeretem ha a lányok fizetnek nekem.*
- Azért majd visszaadom.* kiáltom utána, hisz ismerem magam, megtalálom a módját miként térítsem ezt vissza de addig is ledőlök a padra és sütkérezek picit, na nem mintha ez lenne a szándékom. Ahogy megérkezik örömmel konstalállom, hogy nem rabolták el s ahogy átveszem az is kiderül, hogy limonádét kaptam víz helyet.*
- Szerencsédre nincs kifogásom ellene.* tekerem le a kupakot és iszok a magaméból de aztán a lányét is kinyitom ki nem boldogul vele, így csak szabad kezemmel elkapom a kupakot és könnyedén lecsavarintom róla. Egy kérdést is intézek hozzá mire a válasz igen csak érdekelne s ahogy Hec meglepődik úgy én is.*
- Nem, ne menj dehogy.* marasztalom hisz nehogy már úgy legyen.* - Tudod azt senki nem tudja aki ránk pillant, hogy nem akarunk egymástól semmit de ez nem is lényeg. És most jól figyelj te lány.* emelem fel állát hogy a szemébe nézhessek.*
- Ne beszélj már magadról ilyen leereszkedően, mert kupán váglak komolyan...igaz nem ismerlek de az hogy elsős vagy és pöttömke mit számít? Ne így állj már hozzá a dolgokhoz.* engedem el és vágom kezem a combomra, így könyököm kissé el is tartom, az egyiket mindenképp hisz a másik oldalon ott van a támla.*
- Tudod csak azért kérdeztem mert nem vagyok elég megbízható azaz voltam de hát ez már csak az én hibám. Cseréltem a lányokat mint az alsógatyám de manapság ha sétálok egyel a főutcán...* húzom el képem de aztán sóhajtok és megrázom a fejem.* - Nem fontos, mindegy csak kíváncsi voltam a véleményedre. Beszéljünk másról.* ajánlom mert hát én is hülye vagyok, minek fecsegek itt ennek a lánynak olyan dolgokról mikhez nincs köze?*
- És merre tervezed az utazást? Vagy ez még nincs kiforrva? Tudom ajánlani Rio-t. F@szántos egy hely... van ott egy házunk is jobban mondva páromnak vettem ha kell elkérhetem a kulcsokat.* ajánlom mert hát hogy induljon egy barátság? Valamit valamiért, persze megértem ha ez neki így hirtelen sok, de én már ilyen vagyok, jóval közvetlenebb mint ő.*
- Extrém spotokkal hogy állsz? Van mit próbáltál?* érdeklődöm felőle, hogy jobban megismerhessem kedves, visszafogott lánynak tűnik, nem hiszem hogy Faith féltékeny lenne rá...sőt. Inkább lekezelő, hisz elsős s talán így nem piszkálja a csőrét ha vele lógok. Mert már lassan azt sem tudom kivel mit és merre hányt.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Félelmetes játszótér - Page 11 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-06-20, 6:37 pm

*Kissé meglep, ahogy megcsípi az arcom, de csak elmosolyodom, miközben hallgatom kedves szavait és jól esik ám mindez.*
- Köszi, kedves vagy és akkor majd felkereslek, hogyha tényleg nem zavar. *tudom, hogy nem, nem is kell ismételgetnie önmagát, csak én ilyen vagyok, egyszerűen valahogy nem akar megnőni az önbizalmam. Viszont ezek után szóba kerül még Scott is és ahogy hallom, kissé más véleményen van Ry, mint én magam, ami nagyon nem tetszik, hiszen nem én akartam rámászni, ő próbálkozott már oly régóta.*
- Nem tudom, hogy mit akar és mit nem. *mondom végül egy halk sóhaj mellett és ez után mesélek arról, hogy majd egyszer csak megtalálom a párom, ha pedig nem, akkor nem... nincs mit tenni, de ez a fiú tényleg nagyon kedves, nem gondoltam volna akkor, amikor először megláttam, így pillantok a szemeibe, pislogok párat, majd jöhet ismét a kedves mosolyom.*
- Oké, akkor majd igyekszem jobb kedvű lenni, na de várj ám meg. *és már itt se vagyok. Elindulok hát italért, de hallom még az utánam szólást, így fejem visszafordítom felé, intek, jelezve, hogy rendben, majd már el is ballagok, de nem túl sok időre, mert az utam rövid, így vissza is térek hozzá, majd átnyújtom neki az italt és közben helyet is foglalok ám vele szembe, hiszen nem állok jót magamért.*
- Hát igen, szerencsém, max ha nem kellene, meginnám én. *vigyorodom el, de ahogy egy furcsa kérdést tesz fel, megfordul a fejemben, hogy talán nem kellene itt lennem. Eszem ágában sincs belepiszkítani más kapcsolatába, így szabadkozom, hogy én nem akarok tőle semmit és hogy szerintem ez az egész szituáció se félreérthető.*
- Oké, maradok én... csak tényleg nem akarok neked rosszat. *pillantok rá és amikor államat felemeli, ismét picit elpirulok, hiszen tényleg helyes fiú, de foglalt és számomra az olyan tabu na meg... inkább barátnak tekintem majd, ha úgy alakul, mint sem szabad prédának.*
- Jó-jó, majd igyekszem egy kis egoizmust szerezni valahonnan. *mondom neki teljesen komolyan, majd hallgatom tovább a szavait és tudom meg, hogy miért is kérdezte ezt tőlem.*
- Szerintem ha már jó ideje a pároddal vagy, nincs gond és megígérhetem, hogy én soha nem teszek majd azért, hogy tetszem neked, tehát mellettem nem kell aggodalmaskodnod. *próbálok kedveskedni neki és ez után viszont megtörténik a témaváltásunk is, így gondolkodom el picit.*
- Hmm, talán Görögországba mennék el Sairussal. Ő is megmutatta nekem az otthonát, én is megmutatnám neki a helyet, ahol éltem. Tudod, ő a legjobb barátom. *mesélgetek picit, majd amikor Riot szóba hozza, csak felcsillannak szemeim.*
- Hűha, te ennyire gazdag vagy? Azaz bocsi... *kicsúszott a számon, már nincs mit tenni, de amikor hallom, hogy kölcsönkaphatnám, szemeim felragyognak.*
- Tényleg? Tudod... nekem szinte semmi pénzem sincs, de ha megengeded, élnék a lehetőséggel és vigyázok majd rá és ki is takarítom meg minden, ígérem. *kezemet a szívemre is teszem, hogy ez így lesz, ha már ennyire megbízik bennem, bár nem tudom, hogy mivel érdemeltem ki ezt nála. *
- Nem, még semmit szerintem. Nem vagyok annyira sportos alkat, de majd talán idővel. Ahogy viszont rád nézek, te már sok mindent átélhettél. *próbálom megfejteni kissé a srácot, majd ez után iszok még pár kortyot és végül csak feltekintek a felhőktől mentes égre.*
- Nem csinálunk valamit? Unatkozom picit... elmehetnénk úszni vagy valami. *pillantok rá, hiszen melegem van és tényleg jó lenne, hogyha feltalálnánk magunkat, max ha nem ér rá, majd a tudtomra adja.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime2011-06-20, 7:08 pm

* Sikerül túlszárnyalnunk a félreértést s egy bólintással jelzem, hogy akkor várni fogom majd, de az se kizárt, hogy én kopogtatok majd előbb ajtaján, ki tudja. A Scott féle problémát is áthidaljuk valahogy elértettem a dolgokat így hát már azt tudom mondani ami nagyon is valószínűnek tűnik számomra lévén, hogy én sem voltam más mint az a gyerek.*
- Azt hiszem tudjuk már mit nem akar.* jegyzem meg finoman hisz sok idő telt el ahogy azt szavaiból kiveszem. Na de ennek a búslakodásnak is véget kell vetni, nem csipázom ám a szomorú lányokat így hát olyat mondok mit még magam is megbánok és megpróbálom kicsit jobb kedvre deríteni hisz nekem is érdekem, bár tény és való hogy én hoztam fel a témát.*
- Itt leszek.* biztosítom róla miután van oly kedves, hogy meghív egy üveg vízre mi bár fityingekbe kerül mégis azért kiadás és hát ezt vissza fogom téríteni amit nem is vagyok rest megosztani vele. Mire visszaér a padon fekszem de amint közelebb ér felülök és helyet adok neki így ücsörgünk hát békésen egymással szemben s beszélgetünk továbbra is és a palackok is kinyitódnak általam.*
- Béka nőne a hasadban ennyitől.* bökök a pocakjára majd iszok és hát az a hülye dolog történik, hogy kérdezgetni kezdem a szituval kapcsolatban mi baromi ártatlan de hát vannak akik nem így vélik. Így süti le megint csak szemeit ez az aranyos kis lányka tényleg az ember szívébe férkőzik állandó pirulásával így hát állánál fogva felemelem buksiját hogy észhez térítsem már.*
- Kapard ki a föld alól ha kell mert rosszul állsz a dolgokhoz. Rád férne némi lazulás, nem kell mindent véresen komolyan venni. Ami pedig téged...* hajolok közelebb hozzá egészen a füléig ha nem ugrik fel ijedtében bár igyekszem ezt lassan csinálni és nem úgy feltüntetni mintha megakarnám csókolni.* - Jól nézel ki és nem aggódok.* mondok csak ennyit s már vissza is húzódok, még egy kacsintást is megejtek majd elkezdek beszélni olyan dolgokról miket jobb lenne felejtőssé tenni így hát másfelé terelem a témát.*
- Jól hangzik szóval mindent bele és majd a beszámolót sem felejtjük el...ugye?* ez egy újabb találkozást ígérne így hát kíváncsi vagyok a reakciójára de még mielőtt bármit is mondhatna a Rio-i lakást is felajánlom neki, hogy ha akarja szívesen átadom kölcsönbe a kulcsokat. A reakcióra elmosolyodom s megvonom a vállam mivel ez számomra természetes.*
- Van hova nyúlni tény és való. S mivel az a ház sokat jelentet kapcsolatunkba így hát megvettem Faith-nek. Szóval előtte még elkérem tőle a kulcsokat mert az övé.* nem mintha neki is szüksége lett volna rá hisz gazdagok mint állat, de azt a helyet mindenképpen a tulajdonunkba akartam tudni.*
- Nos ha kell most már tudod kihez kell fordulni. Csak nyugodtan, bármikor.* mosolyodom el kedvesen és akkor azt hiszem mára meg is vannak a jó cselekedeteim.*
- Biztos vagyok benne. De szórakozni, pihenni menj oda, van ott takarító ki eltüntesse a nyomokat.* kacsintok rá megint hisz ilyesmivel nem kell foglalkoznia ott. Az extrém sportokról is érdeklődöm felőle s hát kissé meglep hogy még semmit se próbált, de hát nem vagyunk egyformák.*
- Ez így is van...vonz a veszély, az izgalom és az adneralin. De még így is sok minden áll előttem és biztosra veszem, hogy mindent kipróbálok még ebben az életben. Ahogy majd te is...bármit elérhetsz csak akarni kell.* pillantok kékségeimmel a szintén kék szemekbe, bár őszintén szólva kétlem, hogy ő bármit megtenne amit csak akarna, úgy tűnik elvei vanak vagy szabályai nem is tudom, de hát kis bátortalan. A kis kirohanása elég rosszul érint s ez arcomon is meglátszik akár csak mélyülő hangomon.*
- Azt hittem jól elbeszélgetünk nem gondoltam volna, hogy unatkozol.* hát igen a sértődés az megvan ezt tagadni sem tudom, de ezen hamar túljutok felállok.*
- Menjünk. Ha neked feltétlenül csinálni kell valamit ahhoz, hogy ne uncsiz hát akkor belevághatlak párszor a vízbe.* húzom fel őt is és indulok el az erdő felé hova természetesen Darkly is követ.*
- Remélem a vízesés megfelel mrs. unalombetyár.* heccelem ezzel továbbra is miközben csak megyünk s megyünk, egészen addig míg nem elérjük a vízesést minek csobogó hangját már távolról hallani.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Félelmetes játszótér - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Félelmetes játszótér
Vissza az elejére 
11 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: