Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Félelmetes játszótér

Go down 
+69
Aristarkh Y. Zhukov
Mikaela Johnson
Slash Daniels
Zaine Warhurst
Mia Andersen
Athalie Rapace
Wera A. Flinders
Nil Moriarty
Thomas Gledhill
Alinox Ingren
Lucius Rufinus
Mathis Boll
Vixilien Sandanez
Sideris Valbraith
Carolayn Natri
Ashi Angel
Azrael
Zoey Fleming
Patrick Davis
Völgyesi Félix
Brian Valentine
Noah Cromwell
Jackelyn McKinney
Daryl Saether
Havasi Zoárd
Fekete Ambrus
Josephine Moore
Electra Richter
Sairus Macrain
Gabriel Farell
Larissa Dustwood
Takoda Turner
Scott Reid
Serafina Damiana
Brianne Layton
Hecate Lunadea
Ryan Bourton
Vladislav Kerensky
Azaria Daraghi
Noel
Elisaveta Varlock
Kyle Brensley
Mona Braxton
Hunyadi Péter
Daemon Wexler
Sandy Bertona
Miroslav Volodya
Jane Swan
Octavia Blackwood
Varg Yrjanfrost
Illya Imbecairwen
Gregori Nesztor
Nathaniel Cornwlade
Lester Depree
Diana Gray
Connor Diamond
Lisa Renfield
Candy Hepburn
Antionette La Sallio
Catherine Waters
Jasmine Miels
Jake F
Aleksandra Radjenovic
Daniel A. Werder
Cassidy Clayton
Ruby Rose Re
Troy Clayton
Aysha Darkblood
Mesélő
73 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Larissa Dustwood
Diák Exortus
Diák Exortus
Larissa Dustwood


Jelige : Reb'l Fleur
Hozzászólások száma : 329
Csatlakozás : 2010. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Dália háló : )
Üzenet : Nothing scares me anymore!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-09-24, 11:13 pm

*Kicsit már késő van ahhoz, hogy egy fiatal lány egyedül kódorogjon az iskola falain kívül. Mindenesetre Larissa még is úgy döntött, hogy idejön. Mindenesetre a kis cipőt lecserélte egy acélbetétes bakancsra. Valahogy ebben érzi jól magát a lány, a nemrég még Scott-tal beszélgetett, aki épp hogy nem mondta a szemébe, hogy hülye. Egyébként a lányon még mindig a krémszínű fűző, valamint a barna szoknya és egy szép harisnya van. Csak az az acélbetétes bakancs rondít bele a képbe, bár ha azt nézzük egészen megy ahhoz a ruhához... A lány alakját szépen kihangsúlyozzák ezek a ruhák, ami pedig azt illeti védtelennek tűnik a hölgyemény, pedig korántsem az. Hiszen ott van nála a pálcája, no meg hiába jól nevelt úri hölgy, azért benne is van erő... Gondolataiba merülve rója az utcákat, míg nem egy kihalt részhez ér. Zafírkék szemei megcsillannak az izgatottságtól. Kíváncsi rá, hogy mi lehet a bokrok mögött, szóval szépen meg is indul, mindenesetre amikor megpillantja a játszóteret, akkor egy kicsit csalódott lesz. Nem erre számított, bár ami azt illeti nem túl bizalomgerjesztő ez a hely. Pedig egy játszótérről van szó, hát Rissa nem tudja, hogy kik járnak ide. De ha ő 5-7 év körüli lenne, biztos nem jönne ide. Amikor meghallja a hinta nyikorgó hangját végigfut rajta a hideg, de azért megindul és szépen beleül az egyikbe. Hallja a neszt is, ami a bokrokból jön, hallja az ilyen olyan zizegéseket, mire picit kirázza a hideg, de nem törődik vele. Helyette lassan elkezd hintázni. Nem löki magát túl magasra, szinte épp, hogy csak mozog a hinta. Agyában a gondolatok csak úgy keringenek, szemeit is lehunyja... Kicsit mintha kezdene elálmosodni, pedig nagyon nem lenne jó dolog, itt elaludni.*
~Nem bírom megérteni... De lehet azért mert nem is akarom.~*Gondolja a lány, miközben felsóhajt, a hinta lassan megáll, de nem száll ki belőle. Helyette újra lök rajta egy kicsit, aztán megint megáll, majd még egy jó párszor eljátssza ezt a leányzó.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Farell


Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Torony - Mars háló
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-09-24, 11:39 pm

* Gabriel céltalanul lődörög Mystral utcáin. Tegnap járt itt először, és akkor is este. Lehet, egyszer nappal is erre kéne tévednie és barátságosabb volna a környék. Na de neki végül is így is tetszik. Jó néhány órája sétálgat és mindenféle gondolat jár a fejében. Eszébe jut, hogyan jött el otthonról, az is, hogyan ismerkedett meg Daphneval, aztán hogyan szívták egymás vérét Vixivel, aki a kezdeti ellenszenv után egészen közel került hozzá meglehetősen rövid idő alatt. Bár a fiú magában sem jelentette még ki, hogy barátok lennének, vagy kezdenek azok lenni, hisz sosem hitt az efféle dolgokban, és egyébként is görcsösen eltökélte, hogy ha már az "apja" ide száműzte nem fogja élvezni ezt a dolgot. Mégis egyre inkább úgy tűnik, hogy nem is rossz ez a hely. Sőt.
Ahogy így morfondírozik, egy beljebb kerül a város szívébe, mígnem teljesen ki is kerül belőle, s kisvártatva egy különös játszótéren találja magát. Eleinte azt hiszi senki sincs ott, amin nem is csodálkozna, tekintve, hogy a leghátborzongatóbb játszótérrel van a dolga amit valaha is látott a világon. Ő biztos, hogy sírva menekült volna az anyjához ha kisgyermekként ide hozzák. Bár állítólag szokatlanul csendes gyerek volt, és szinte soha sem sírt csecsemő korában sem. Lehet egy jégszoborral csalta meg az anyja a férjét... gyakran vágta ezt az "apja" anyja fejéhez.
Ahogy beljebb megy azonban rájön, hogy nincs egyedül. Egy lány hintázik komótosan az egyik furcsa hinta szerű szerkezeten, ami azt a benyomást kelti, hogy magától is ugyanúgy ringana, mint valami szellemtanyán. Néhány percig tétovázik, majd elindul a lány felé, aki látszólag eleinte észre sem veszi a halk járású fiút. Megáll mellette, s keresztbe font karokkal annyit mond: *
- Húú.
* Szélesen elvigyorodik amint a lány észreveszi, s reméli nem ijesztette halálra szegényt. *
- Szia. * köszön neki végül, hogy helyre hozza apró tréfáját. *
Vissza az elejére Go down
Larissa Dustwood
Diák Exortus
Diák Exortus
Larissa Dustwood


Jelige : Reb'l Fleur
Hozzászólások száma : 329
Csatlakozás : 2010. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Dália háló : )
Üzenet : Nothing scares me anymore!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-09-25, 12:07 am

*A ledönti a fejét és a szemei is csukva vannak, sőt mintha valamit talán álmodna. Bár még nem alszik, valahogy az álom és az éberség közti állapot fene sem tudja ezt megmagyarázni, ezt egyszerűen csak érezni kell. Nem is törődik a körülötte lévő dolgokkal, teljesen kizárja a külvilágot. Hallja, a saját lélegzetvételét. Talán nem ártana fel állni és esetleg vissza menni az iskola falai közé, vagy esetleg beülni valahova, ahol megihat valami olyasmit, amitől egy kicsit felpörög. Mindenesetre a fiú lépteit nem hallja meg, így amikor az megszólal mellette/mögötte, zafírkék szemei felpattannak a lány pedig mint akit kilőttek úgy ugrik ki a hintából. Pálcáját azonnal az alakra szegezi szemei pedig villámokat szórnak. Megijedt, na.*
- Ki vagy?! *Kérdezi a lány, majd egy hatalmas sóhaj tör fel a tüdejéből, szemeit a másikra szegezi pálcájával pedig egy kis fényt csinál. Amikor meglátja, hogy egy korabeli fiú, akkor szemei egészen elsötétednek, de nem mond semmit. Úri lány, nem fog ő csak úgy nekiesni senkinek sem.*
- Egyébként Rissa vagyok. Larissa Dustwood. *Mondja a lány, ám a pálcáját továbbra sem engedi le, jó persze nem süti ki vele a másik szemét. Egyébként egész szép leányzóról van szó, bár beszédstílusán és tartásán látszik, hogy nemesi családból való. Szinte lerí róla, hogy úri hölgyről van szó, bármennyire is nem akarja a lány... Sajnos nem lesz egyszerű levetkőznie a nemesi szokásokat, azt a tartást, amit már pici kora óta beleneveltek. A másik az, hogy nem is akarja ezeket teljesen elhagyni, persze az is egy csoda, hogy a magázódásról leszokott, bár néha még előfordul vele, hogy lemagázza az embereket, de olyankor vagy szólnak neki, hogy ne tegye ezt vagy ő maga vált.*
- Az iskolából jöttél? *Szegezi neki a kérdést, arca egyébként nyugodt nem látni rajta, hogy az előbb megijedt. Igen... már nem látni rajta, de hát ez természetes, hogy megijedt. Elvégre már maga a hely rémisztő, Larissa pedig amúgy is elálmosodott, bár most tuti felpörgött. Nem igazán fog mostanság elaludni az is biztos....*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Farell


Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Torony - Mars háló
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-09-25, 12:30 am

* Gabriel is hátraszökken ahogy a lány felpattant és rászegezi a pálcáját. Kicsit meglepődött ettől a heves reakciótól, de hát mit is várt, szerencsétlent lehet, hogy sikerült majdnem halálra rémisztenie. Mindenesetre neki is pálca kerül a kezébe az ördög tudja honnan került elő, és, hogyhogy ilyen gyorsan, de ott van, és a lányra szegezi. Nem küld semmilyen átkot vagy varázslatot, védekezés gyanánt huppant a markába, s mikor látja, hogy a lány nem csinál semmit, le is ereszti pálcás kezét. *
- Ne haragudj, ha megijesztettelek. * mondja a lánynak őszinte bocsánatkéréssel szemében, majd amikor az hirtelenjében bemutatkozik, és hangjából érzi az úriasságot, nyomban a lány előtt terem, s visszadugva pálcáját rejtekhelyére, elkapja a hölgyemény kezét, és igazi, lehelet puha kézcsókot ad rá. *
- Gabriel Farell vagyok, szolgálatodra bájos Larissa kisasszony. * emelkedik fel aztán s biccent egyet a lány felé mosolyogva miközben elengedi hosszú hideg ujjaival a lány puha kezét. *
- Igen az iskolából jöttem. És kegyed? * kérdezi udvariasan. * - Nem tudtam, hogy van ezen a környéken ilyenkor bárki más rajtam kívül. * magyarázza halk és óvatos lépteit amivel idáig jött. * - Úgy láttam, hogy ez egy játszótér, és gondoltam este tizenegykor már egy anya sem hozza ki a gyerekét. * magyarázza tovább, majd tekintete a lassan ringatózó hintára vándorol. *
- Csatlakozhatok? * pillant vissza Larissára. *
Vissza az elejére Go down
Larissa Dustwood
Diák Exortus
Diák Exortus
Larissa Dustwood


Jelige : Reb'l Fleur
Hozzászólások száma : 329
Csatlakozás : 2010. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Dália háló : )
Üzenet : Nothing scares me anymore!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-09-25, 1:01 am

*A másik is hátraszökken a heves reakciótól, ami nem csoda. Mindenesetre itt az játszott közre, hogy Rissa kicsit elálmosodott. Kicsit nagyon, szóval ha nem ijeszt rá a fiú, akkor valószínűleg be is aludt volna a leányzó. Mindenesetre elég hamar lenyugszik a hölgyemény, aztán amikor a fiú kezet csókol neki akkor azért egy lágy mosoly is átszalad az arcán.*
- Semmi gond, kicsit elmerengtem. *Feleli a lány, majd amikor megkapja a fiú válaszát akkor csak bólint egyet.*
- Igen én is onnan jöttem. *Válaszolja, majd visszaül hintába. Aztán a fiú válaszára csak megvonja egy picit a vállait. Gondolatai megint elkalandoznak egy kicsikét, de természetesen figyel a másikra. Ajkain egy mosoly jelenik meg, miközben megszólal.*
- Nos, nem csak ilyenkor, de szerintem erre a játszótérre máskor sem igen hoznak gyerekeket, vagy hát nem tudom... Számomra eléggé visszataszító. *Válaszolja a lány, majd ugye visszaül a hintába és újra löködni kezdi magát.*
- Ha már így rám ijesztett, akkor kötelező. *Mondja egy kedves mosollyal az ajkain. Gabrielt lemagázza pedig most még szándékában sem állt, egyszerűen csak ez állt a nyelvére. Igazából már egészen leszokott róla és csak néha néha fordul vele elő.*
- Merről érkezee..tél? *Kérdezi a lány, ám most sikeresen tegezve teszi fel a kérdést. Nem, most tényleg nem akar magázódni, de ha egyszer azt szokta meg éveken keresztül? Nem lesz neki egyszerű átállni az már biztos. Zafírkék szemeit a másikra veti, egyébként a lány arca kifejezetten szép. Hiszen elég ritka eset, hogy sötét hajúaknak kék szemük van. De ez persze most nem is annyira lényeges. Rissa lassan hintázni kezd, majd tekintete is az égre vetődik. A csillagokat kezdi el bámulni, hátha ki tud belőlük venni valami alakzatot. Vagy akár egy csillagképet, el van az biztos...*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Farell


Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Torony - Mars háló
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-09-25, 1:15 am

- Igaz. Én se hoznám ide a porontyomat. * mosolyog a fiú, majd amikor Larissa közli, hogy kötelező csatlakoznia most már, mosolyogva ül le a lány melletti hintába, és úgy pislog beszélgető partnerére. Nem kerüli el a figyelmét a magázódás sem, így azonnal arra asszociál, hogy nem csak úri leányzó, de régi varázsló família sarja is lehet. *
- Mit mondtál, hogy hívnak? * kérdez rá Gabriel a biztonság kedvéért. *- Dustwood? Mivel foglalkoznak a szüleid? * kérdezi csak azért, hogy megbizonyosodjon róla, ér e valamit a gyanúja avagy sem. *
- Egyébként Walesből jöttem. És te? Régóta vagy az iskolában? Annyi idősnek tűnsz nagyjából mint én... elsős vagy igaz? * Gabrielből csak úgy árad az ezer meg ezer kérdés, pedig nála ritka, hogy ennyire érdeklődő típus legyen. Most valahogy mégis felkeltette a kíváncsiságát a lány, hiszen valamiért van egy olyan érzése, hogy találkozott már vele valahol. Talán az apja egyik estélyén, vagy bankettjén. Egyáltalán nem kizárt.
Amikor a lány az eget kezdi el bámulni ő is felnéz, hogy van e ott valami érdekes, de csak néhány csillagot fedez fel. *
- Szép tiszta az ég ma este. * konstatálja. * - Még a skorpió és a mérleg is látszik. És ott az orion öv. * mutogat kezével az ég felé a különböző csillagképek vonalát követve hosszú mutató ujjával. *
- Igazán szépek. * teszi még hozzá mellékesen. * - Majdnem annyira mint alkalmi beszélgető partnerem. * mosolyog Larissára. *


// Jégkorszak és Nagy Fagyás Smile //
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Félelmetes játszótér - Page 13 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-09-29, 11:08 pm

*A mai este valahogy túl nyugodt és hiába vagyok itt kint, keresem esetleg Victor társaságát, egyszerűen nem akadok rá már hónapok óta. Talán direkt kerül? Meg akarna védeni saját magától? Vagy esetleg Mr. Cornwlade végzett már vele? Nem tudom, sok-sok gondolat megfogalmazódik a fejemben, melyeket képtelennek látok most megfejteni, de majd egyszer eljön ennek is az ideje, ahogy oly sok másnak is. Már egy ideje a játszótéren vagyok és az egyik öreg hintában ücsörgöm, néha egy picit meglökve magamat, nem zavartatva magam, hogy olykor meg-megnyikordul a szerkezet. Csak lassan becsukom szemeimet, hátradöntöm fejem és hagyom, hogy fekete tincseim majdnem a homokot súrolják magam körül. Fekete kis nadrágot viselek egyébként egy kényelmes, sötétkék színű pulóverrel és hófehér sportcipővel, kék szemeim körül pedig jégkék színű smink található. Ékszreből csak a Scott-tól kapott holdas medál van rajtam, semmi más, de elég ez most így, jól érzem magam úgy, ahogy vagyok. Végre kezd normálissá válni az életem, van egy párom, akit nagyon szeretek és úgy érzem, hogy végre ő se akar mást, hanem felnőtt már egy normális kapcsolathoz.*
Vissza az elejére Go down
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Sairus Macrain


Félelmetes játszótér - Page 13 Orvvadasz
Jelige : Cica imádó Pszichopata
Hozzászólások száma : 775
Csatlakozás : 2010. Jun. 10.
Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-09-29, 11:17 pm

*Nem sokat aludtam ma , de ennek nem az az oka, hogy rossz időket élnék, egyszerűen csak valahogy kipihentebbnek érzem magamat, mondhatni egészségesnek is. A mai nap pedig igencsak szép éjszaka kínálkozik, így nem felejtem el a szokásos esti sétámat se, amiről éppen vissza felé tartok a parkon keresztül, de a rövidebb út érdekében a játszótéren vágok keresztül. Nem értem miért hívják félelmetesnek, számomra inkább nyugtató jellegű, s bár lehet sötét és kissé komor, de ahol játszani lehet, már nem tudom annyira félelmetesnek látni. Ahogy viszont haladok egyre beljebb s érek a hintához, úgy veszek észre egy régen látott ismerős alakot ahogy hintázik. Na igen, nem kell sokat gondolkozzak, hogy rájöjjek ő Hecate, hiszen ismerem annyira a lányt hogy felismerjem, sőt még régen még nagyon jó barátom is volt.. Az idők viszont változnak, de ettől eltekintve még mindig kedvelem s hogy erre tanúbizonyságot tegyek hallkan, oda sétálok a hinta mögé, majd nyugodtan rásegítve annak sebességére lökök rajta egy gyengédet, miközben ismert hangomon köszönök is a görög leányzónak.*
-Szép estét... Régen láttalak..*mondom egy apró mosollyal az arcomon, miközben hátamat az egyik vas oszlopnak vetve figyelem Hecate-t.*
-Nem hittem volna hogy téged is kint talállak szép este nem igaz? Amúgy mi újság veled?*kérdezem nyugodt mondhatni most már hűvösségtől megfosztott hangon. Azt hiszem az elmúlt időkben némileg nyugodtabb lettem, talán ez észre vehetőbb is.*
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Félelmetes játszótér - Page 13 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-09-29, 11:23 pm

*Az idő szép és bár egy picit csípi az arcomat a hűs levegő, mégse szeretnék még bemenni, olyan nyugodt idekint minden, engem pedig köztudott vonzanak ezek a helyek. Tehát csak hintázok tovább, egészen addig, amíg ki nem szúrok egy felém közeledő alakot, aki akár mögöttem is jöhetne, jó hallásomnak köszönhetően egyértelműen észreveszem őt. *
- Szia Sairus! *köszönök rá már messziről, kedvesen mosolyogva felé, miközben nem állok le az előző ténykedésemmel, hanem csak tovább hintázok, amibe nemsokára már a fiú is rásegít egy kicsit. Nem szoktam már ennyire gyerekesen viselkedni, fel kellett nőnöm és igyekszem is mindennek eleget tenni, de most mégis jól esett ez a kis kikapcsolódás. Na de ahogy az inflás fiú eltávolodik tőlem és egy oszlophoz megy, úgy állítom meg a hintát, majd kelek is ki belőle, hogy kezeimet zsebeimbe dughassam a hideg miatt és odamehessek hozzá.*
- Én is rég láttalak és igen, nagyon szép este. *bólintok is rá, miközben szép szemeim a felhőktől mentes ég felé tekintenek, majd vissza a fiú sötét szemeibe, melyek régen annyira kedvesek voltak nekem, mostanra viszont már kissé idegenek... amilyenekké mi váltunk egymás iránt. Ezt akarta, hogy ne szeressem, hogy ne törődjek vele úgy, ahogy akartam és mindezt meg is kapta tőlem, mégse haragszom rá, most már nem, továbbléptem.*
- Igazából semmi... Közeleg az év vége, sok időt töltök tanulással és gyakorlással, na meg Scottal szoktam lenni. És veled? *vonok vállat szavaim után, majd kezdek el érdeklődni a srác felől is, bár nem találom most oly nagyon a szavakat, mint régen. Hiányzik a kislányos énem, de vele szembe már nem tudom, hogy milyen legyek, hogy minek örülne és hogy nem okoznék gondot a fejünkre.*
Vissza az elejére Go down
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Sairus Macrain


Félelmetes játszótér - Page 13 Orvvadasz
Jelige : Cica imádó Pszichopata
Hozzászólások száma : 775
Csatlakozás : 2010. Jun. 10.
Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-09-29, 11:36 pm

*Úgy tűnik a lány hallásának köszönhetően nem olyan nehéz meglepni, de nem is olyan nagy baj ez, amikor megtörténik a köszönés csupán csak lökök egyet a hintán, majd pár lépést hátra téve kezdünk bele a beszélgetésbe, melyen már látom én is, hogy nem a régi. Az idők változnak és mi is, és szerintem ezt nem csak én látom már így.*
-Egy kis sétára pont alkalmas, na és csak úgy hintázol vagy esetleg, találkád van valakivel?*kérdezem, miközben fejemmel kifele mutatok , hátha vár valakit, akkor azonban én tovább fogok állni, hiszen azt hiszem vannak olyan dolgok amik már nem tartoznak rám. Mások lettünk elég csak egymásra nézni, de talán ez így van jól , bár nem hiszek a sorsban, vagyis nem tudom miben higgyek. Ahogy hallom azonban a pozitív választ arcomon egy kisebb apró mosoly jelenik meg s úgy bólintok rá*
-Ja igen, gondolom ez húzósabb nálatok is, elég sok a tanulni való, na és hogy érzed menni fog?*kérdezem egy apró vállrántással, bizony most már nehezebb témát találni, de azért próbálkozok, ha már úgy is olyan rég*
-Az jó, akkor ahogy látom már nem félsz attól hogy megégsz, ennek örülök..*mondom picit komolyabban még mindig kellemes arccal, s látszik is rajtam, hogy tényleg pozitívan érint a sorsa ahogy viszont kérdez, csupán csak megemelem a vállaimat.*
-Nem sok minden, tanulok ahogy mindenki más, és próbálok nem mindenkinek az idegeire menni, megismertem pár embert, dumálgatok elvagyok, és persze..*vigyorodom el miközben felnézek az ég felé.*
-Az esti séták se maradhatnak el. Nincs kedved picit járni, itt a környéken?*kérdezem, amolyan ötlet szinten, na persze ha nincs kedve azt is megértem.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Electra Richter
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Electra Richter


Jelige : A humorista
Hozzászólások száma : 231
Csatlakozás : 2011. Oct. 10.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : Élek, s hogy meddig, nem tudom,
meghalok, bár nem akarom,
megyek, s egész utam titok,
csoda, hogy jókedvű vagyok.



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-10-22, 10:13 am

*Ezen a reggeli órán a leányzó már fent van, sőt, nemhogy fent van, már el is hagyja a kastélyt egy kis kalandot keresve. Nem szeretné elvesztegetni ezt a napot sem. Nyolctól fél kilencig az idejét a fürdőszobában töltötte, ma szép, és meleg ruhákat választott magának. Meleg, de testszínű harisnyát, hogy ne fagyjon le a lába, és egy kék szoknyát. Lábán még a nyári szandálja díszeleg, ideje lenne már valami melegebb lábbelit vennie. Felül egy piros pánt nélküli póló van, de ez nem látható a melegítő felső miatt, ami zöld színeivel igencsak vidám teremtésnek mutatja a leányzót, de ez így is van. Természetesen a sminket sem felejtette el, halványan, de felrakta világos színeit. Körmeit most csak egyszínűre festette, lilára. Szőke haját szabadon hagyja omolni vállára, és ezüstnyaklánca ott lóg a nyakában, a medálon a forever felirattal. Pálcája az övében nyugszik. Így indult el útjára a lány, és ért fél kilencre Mystralba. Ebben a pillanatban fordul be egy kis utcácskába, amin végigmenve egyre furábbá válik a környék, a házak ritkulnak. Egy üres térre ér, ami jobban megnézve nem is üres, mert egy játszótér van ott. Boldog mosoly ragyog fel szép arcán, ahogy közelebb lép a játékokhoz. Nem késlekedik sokat, azonnal egy hintába veti magát, és lábával kezdi hajtani. Azt tervezi, hogy mikor elég magasra ér, kiugrik belőle, ahogy olyan sokszor csinálta régen. De egyelőre még túl alacsonyan van a nagy mutatványhoz.*
Vissza az elejére Go down
Josephine Moore
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Josephine Moore


Hozzászólások száma : 472
Csatlakozás : 2011. May. 03.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli-Főtorony - Markazit háló
Üzenet : Az igazi barát az, akivel megoszthatod örömöd és bánatod, és akivel a legjelentéktelenebb dolgoknak is együtt tudtok örülni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-10-22, 10:29 am

* Ezen a reggel hamar kivet magából az ágy s mivel hétvége van így enyhe izgalom tölt el, minek okát igazából nem tudom megmondani. Mitől is jövök lázba? Itt semmi sem olyan mint otthon, hol a hétvége a barátokat, a szórakozást és az önfeledt kikapcsolást jelentette. Mennyire élveztem az ilyen napokat.... de itt erre semmi okom, jövök rá felsóhajtva a fürdőszobába menet. Egy gyors tus közben azon gondolkodom, hogy miért nem sikerült eddig barátokra szert tennem. Őszinte, közvetlen teremtés vagyok ki könnyedén alakít ki kapcsolatokat, itt azonban úgy tűnik erre nem sokan vevők. Felszínes kapcsolataim száma csekély s bár akkor és ott úgy tűnt egyes személyeknél, hogy megtaláltuk a közös hangot, nagyon is egy hullámhosszra kerültünk mégsem sikerült elmélyíteni a kapcsolatunkat. Nem tudom, hogy ez miért van...
Na de mivel elegem van a szobámban és a kastélyban való ücsörgésből a tus után rétegesen felöltözöm és elhagyom a szobámat. Az ismerős révész segítségével átjutok Seol szigetére is, hol gondolkodás nélkül város felé indulok meg, hisz szükségem van némi társaságra még akkor is ha csak szimplán elhaladok a nyüzsgő emberkék mellett. Szemeimmel közben a kirakatokat fürkészem hátha látok valami újdonságot is de hosszú idő elteltével sem nyeri el semmi sem a tetszésemet.*
- Valami baj van velem..* nyugtázom magam elé suttogva, ha már vásárolni sincs kedvem akkor nagy gubanc lehet, így sóhajtok fel szomorkásan s indulok meg csak előre míg nem egy kis utcán is lefordulok merre még nem jártam. Gondolataimba mélyedve lyukadok ki egy játszótéren hova gyermekeket és édesanyákat gondolnék ehelyett egy talán korombeli lány nyüstöli a hintát, ő láthatóan teljesen jól érzi magát. Legyen városi, legyen Mysterios mit bánom én, megragadom az alkalmat és odasétálok hozzá.*
- Szia!* köszönök neki egy kedves mosoly kíséretében és belecsüccsenek a mellette lévő hintába. Elkezdem hajtani, hátha felszabadít bennem némi boldogsághormont s közben azért a szőkeségről sem feledkezem meg.*
- Nem is tudtam, hogy van itt egy játszótér.... te gyakran jársz ide?* dobok fel egy témát mi lehet nem a legjobb de kezdésnek talán megteszi. Sejtheti, hogy Mysterios vagyok ugyanis a városiak bizonyára tisztában vannak ennek a helynek a létezésével.*
Vissza az elejére Go down
Electra Richter
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Electra Richter


Jelige : A humorista
Hozzászólások száma : 231
Csatlakozás : 2011. Oct. 10.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : Élek, s hogy meddig, nem tudom,
meghalok, bár nem akarom,
megyek, s egész utam titok,
csoda, hogy jókedvű vagyok.



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-10-22, 10:45 am

*Bár nem tudja, hova megy, ugyanis még sok hely van, amit nem ismer, nem ijed meg a nem túl bizalomgerjesztő környéktől, és ennek meg is lesz a jutalma, hogy ráakad egy játszótérre. Egy kisgyerek izgalmával veti magát a hintába, ahol hajtani kezdi magát az ugráshoz. Még nincs meg a kellő magasság, mikor valaki más is idetéved. És mikor a lány leül a mellette lévő hintához, nagyon örül, hogy lesz valaki, akivel beszélgethet, mert még olyan kevés ideje érkezett meg, hogy senkit sem ismer, Axelon kívül.*
- Szia!*köszön vissza fejét a lány felé fordítva, de lábával azért továbbra is hajtva magát egyre feljebb. Új társasága is hajtani kezdi magát a hintával, Electra pedig arra készülődik, mikor ugorjon ki. A megfelelő időpontot kell megtalálnia, nem szeretné eltörni valamijét. Bár ilyen még soha nem fordult elő vele, jobb vigyázni.*
- Én sem tudtam. Most vagyok itt először. A hét elején jöttem, úgyhogy alig ismerek itt valamit, vagy valakit.*magyarázza a mellette hintázó leányzónak, mikor örömmel fedezi fel, hogy elég magasan van.*
~ Egy... kettő... három!~*a háromnál mikor felér a legmagasabb pontra, kezeivel elengedi a hinta láncát, és érzi, amint hasítja a levegőt.*
- Juhúúú!*kiáltja repülése közben, majd földet ér. Szerinte kicsit túl hamar volt ez, de a gravitáció már csak ilyen. Tökéletesen ért földet, csak a keze lett picit poros, de azt máris leütögeti magáról. Ekkor a másik leányzó felé fordul.*
- Ugorj ki te is! Nagyon szuper!*lelkendezve buzdítja ugrásra diáktársát, és lelkesítő táncot is jár hozzá. Bár a gimiben nem volt pompon lány, tud egyet s mást a táncról, hiszen a buli a lételeme.*
- Egyébként Electra vagyok.*mutatkozik be még mellékesen a másiknak, és lassú léptekkel visszaaraszol a hintához. Magában reméli, hogy hasonló természetű lánnyal akadt össze, mint ő, és még jóban is lehetnek. Számára sosem volt nehéz az ismerkedés, mindenkiben az új barátot látta, az már más kérdés, hogy nem mindenkiből lett az. De azért jó lenne, ha ez most barátságban végződne.*
Vissza az elejére Go down
Josephine Moore
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Josephine Moore


Hozzászólások száma : 472
Csatlakozás : 2011. May. 03.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli-Főtorony - Markazit háló
Üzenet : Az igazi barát az, akivel megoszthatod örömöd és bánatod, és akivel a legjelentéktelenebb dolgoknak is együtt tudtok örülni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-10-22, 10:58 am

* Azt hittem egy vásárlás jót fog tenni nekem de amint az utcákat járom rá kell jönnöm, hogy nem ez az amire vágyom s mivel szinte irritál és irigységgel tölt el az emberek boldogsága, önfeledt csevelye így sétálok hát be egy kis utcán és érkezem meg a játszótérre. Nem vagyok egyedül mit már jó jelnek veszek így sétálok hát oda hozzá és ülök bele a hintába. Elkezdem hajtani magam így jövök lendületbe s közben azon agyalok, hogy eddig még sosem fedeztem el ezt az eldugott kis helyet. Talán pont ezért mert eldugott.*
- Aha értem... akkor ezek szerint a Mysterioba jársz ugye?* logikus lenne de én azért biztosra megyek s közben figyelem azt hogy hajtja magát egyre magasabbra és magasabbra.*
- Át ne pördülj. Az nem lenne valami kellemes.* nem vagyok egy anyáskodó de láttam már ilyesmit szóval tudom miről beszélek. Azonban mikor egyszer csak kiugrik mosolyogva csóválom meg a fejem, erről a lányról lerí, hogy az ég világon semmi problémája nincs. Egyenlőre...*
- Hát jó... úgy is rég ugrálgattam ki hintákból.* mosolyodom el hisz talán ha kiskoromban csináltam ilyet utoljára akkor jó felé járok. Lendületesebben dőlök hol előre hol hátra s mikor elég magasnak vélem a magasságot ki is ugrok belőle de én már koránt sem vagyok olyan szerencsés mint a másik lány. Elég rosszul érkezem minek következménye a bokám kifordulása, fájdalmasan nyögök fel s kapok oda nyöszörögve kifordult lábfejemhez.*
- Ez nem sikerült túl jól....* lehet most igen béna egy teremtésnek néz de ezzel nem tudok mit kezdeni, talán nem figyeltem oda eléggé vagy tényleg annyira rossz passzban vagyok, hogy semmi sem sikerül.*
- Én pedig a szerencsétlen Josephine... de hívj csak Joinak.* hunyorgom fel rá s közben kezemmel a pálcám után kutatok mit kabátom belső zsebében tartok de mielőtt kivenném jobb ötletem támad.*
- Segítenél? Ez irtóra fáj... remélem nem tört el a lábam.* kényelmesebb lenne számomra ha segítene rajtam így csak remélni tudom, hogy tud rajtam segíteni.*
Vissza az elejére Go down
Electra Richter
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Electra Richter


Jelige : A humorista
Hozzászólások száma : 231
Csatlakozás : 2011. Oct. 10.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : Élek, s hogy meddig, nem tudom,
meghalok, bár nem akarom,
megyek, s egész utam titok,
csoda, hogy jókedvű vagyok.



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-10-22, 11:19 am

*Kedvét még jobban fokozza, hogy nincs egyedül, hanem társasága is akad, és miközben egyre feljebb hajtja magát, természetesen odafigyel a beszélgetésre is.*
- Bizony.*bólint lendületeset a leányzó, ami a szél miatt nem túl kellemes ahogy előreveti fejecskéjét, de megbirkózik vele, nem gyenge egy lány.*
- Ó, nem azt tervezem.*rázza meg a fejét mosolyogva Electra, és már meg is mutatja a másik lánynak, hogy mi az a bizonyos terv. Rövid úton kiszállni a hintából. A kiszállást ő persze szó szerint veszi, és mikor a legmagasabb pontra ér, kirepül a hintából, ahol tökéletesen ér földet. Biztatni kezdi beszélgetőpartnerét is az ugrásra, amit ő elfogad. Ahogy kiugrik a hintából, a leányzó még mosolyog, de mikor látja, milyen szerencsétlenül ér földet a másik, aggódva megy oda hozzá, és guggol le mellé. Közben bemutatkozik, hogy tudják valahogy hívni is egymást.*
- Mindenkinek lehet rossz napja. Nekem csak azért sikerült, mert gyakran csinálom.*próbálja vigasztalni Joit, nehogy azt higgye magáról a lány, hogy olyan béna, Electra is szokott az lenni néha.*
- Persze, először üljünk le oda.*mutat az egyik pad felé, és ha minden igaz, segít Joinak felállni, majd elugrálni a padig. Ha ez sikerül, jobban szemügyre veszi azt a lábat, bár egyáltalán nem ért hozzá.*
- Öhm...*kezdi kissé zavartan.* - Mit tegyek? Nem értek nagyon a gyógyításhoz. Nem kéne megmutatni a gyógyítónak?*talán jobb lenne, ha ezt olyan emberre bíznák, aki ért hozzá, mert a végén Joinak nem hogy fájni fog a bokája, hanem nem lesz bokája!*
- Bocsi, én ebben vagyok béna.*az elsősegélynyújtás nem az erőssége, igazából még apróbb sebeken, vágásokon kívül semmivel nem volt dolga, szerencséje volt mindennel, soha nem törte el semmijét, nem ficamodott ki semmije, alig volt beteg, egyszóval gőze nincs semmilyen súlyosabb dologról, de ez nem vethető a szemére. mindenesetre nagyon segítőkész, és ha Joi megmondja, mit csináljon, segíteni fog neki.*
Vissza az elejére Go down
Josephine Moore
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Josephine Moore


Hozzászólások száma : 472
Csatlakozás : 2011. May. 03.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli-Főtorony - Markazit háló
Üzenet : Az igazi barát az, akivel megoszthatod örömöd és bánatod, és akivel a legjelentéktelenebb dolgoknak is együtt tudtok örülni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-10-22, 11:36 am

- Remélem is.* mosolyodok el szélesen, mert biztos vagyok abban, hogy annak nem lenne jó vége. Viszont, hogy mi másra gondol arról egyenlőre fogalmam sincs míg nem fogja magát és egy nemes egyszerűséggel kiugrik a hintából. Igen jól érkezik, úgy tűnik mint aki sokat csinálja ezt majd én leszek a soros miután ő erre kér. Én meg miért is ne? Nincs ebben semmi így hát a megfelelő pillanatban ki is ugrok. Minden jól alakul csak a landolás nem, ahogy bal lábam földet ér azonnal ki is fordul s rogyok testem alá kerül. Nyöszörögve "lemászok" róla s közben a szőkeség neve is elhangzik akár csak az enyém.*
- Jobb lett volna ha a szobámban maradok... legközelebb csak akkor lépek ki ha virít egy mosoly hozzá az arcomon.* nehezen ejtem ki a szavakat de megbirkózom vele, nem tudom, hogy az én varázslatom ekkora fájdalmak közt sikerülne e hisz egy két könnycsepp még a szememből is kicsordul mit nem szégyenlek, mivel ez nekem borzasztóan fájdalmas. Elfogadom a segítségét így átkarolva vállát nehezedek rá kissé de én is mindent megteszek hogy nem tehénkedjek rá teljesen.*
- Köszi!* motyogom törölgetve az arcom majd megkérem, hogy tegyen rendbe, neki ez most biztosan jobban menne mint nekem. Látva zavart tekintetét nyögök fel hangosan s helyezem karom homlokomra mi kissé eltakarja szemem is miközben nekidőlök a pad támlájának.*
- De... megfogom mutatni neki, azonban el is kéne jutnom odáig de ha ráállok erre a lábra szerintem nem javítok a helyzeten.* magyarázom neki, nem hiszem lenne ereje egészen odáig lebegtetni és be kell vallanom pottyanni sincs kedvem.*
- Csak vedd elő a pálcát és koncentrálj. A Hippokrax-ot használd. Nem ismered?* kukkantok ki a karom alól mivel az is lehet, hogy teljesen kezdő és az alap igéket sem ismeri mi most igen csak hátrányomra válna.*
- Akkor egy-egy....* próbálok meg elmosolyodni mi elégé nehézkesen megy.* - Irányítsd a lábamra és jöhet az ige.* csak nem tesz bennem kárt s ha sikerül akkor bizony egy ideig a hinta közelébe se megyek, van így is elég gondom már éppen elég. homlokom is verítékezik a fájdalomtól s nagyon nagyon vissza kell tartanom magam a zokogástól, hisz a fájdalom tűrése az továbbra sem az én asztalom.*

// Fagy a gonosz zaklatók miatt Sad //
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-10-22, 9:38 pm

*Jó színe van a lány arcának, tetszik a fiúnak. Reméli, hogy még sokszor láthatja kipirulni, amiért ő majd tenni is fog. Tetszik neki a lány. Mind a két értelemben. Emberként és külsőleg megfigyelés alapján is. Igaz, hogy a lány lyukacsos bőre nem tetszik egyeseknek, de szerinte jól áll neki. Eleinte furcsállta az orrkarikát, de most már kezdi megszokni a szája sarkában lévő Pc-k pedig a kedvencei. Ki tudja, a ruha alatt mit rejt még a lány, de tény, hogy tetszetős ördögfióka. *
- Pizsicsillag. Ezt a szót sem hallottam még. Venni fogok hozzád egy szótár, ha így folytatód ördögfióka. *Becézgeti a lányt, miközben rettenetesen élvezi, hogy a lány elfogadta a felajánlott kezet. Rögtön be is térnek az egyes számú megálló helyre ahol a fiú bevásárol valamit, ami természetesen esze ágában sincs elárulni a leányzónak.*
- Ha szerencsém van, akkor majd kiderül. *Ajánlja fel ismét a kezét, mert szinte már sóvárog jobb oldala a lány érintésért. Nincs messze a következő megálló, amit gyalog pikk-pakk meg is tesznek, ahol Illya egyből az egyik hintára pattan.*
- Szólj ha neki állsz, mert akkor vinnem kell egy nagyon magas létrát. *Nyújtja el a nagyont, hogy érezze a lány a gúnyolódást. A hívásra, viszont csak megkerüli a hintát és a lány mögé lépve löködni kezdi derekánál fogva, hogy még magasabbra szálljon. Fekete haja folyamatosan követ, amitől olyan, mintha palástja lenne tovább fokozva a lány szépségét. Olyan, mint egy angyal, aki az égbe készül, de halandó és a lendület elvesztése után visszahull a földre.*
~Szeretném, hogy az enyémbe hulljon!~ *Visszhangzik kobakjában a néma sóhaj, amitől ő maga is ledöbben. Ettől kimarad pár lökés, de megrázva fejét visszatér a lányhoz, hogy tovább repítse őt az égbe. Szeretne valami szépet mondani a leányzónak, de a levegőn kívül más nem hagyja el torkát.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-10-22, 9:50 pm

*Vidáman felnevet a leányzó a fiú mondatán. Tény, meglehetősen szlengben beszél, de hát azért teljesen nem veszítette el önmagát, még akkor sem, hogyha ez a srác olyan dolgokat hoz ki belőle, amiről eddig nem is tudta, hogy benne van.*
-Majd karácsonyra kapsz egyet. *vigyorodik el, majd rá is kérdez, hogy mit is szerzett magának a másik, de ezt sajnálatos módon nem tudja meg. Hát ez szívás, mivel fúrja az oldalát a kíváncsiság. Boldogan nyugtázza, hogy ismét felé tartja a fiú a kezét, amibe rögvest bele is kapaszkodik, majd be is célozza a játszóteret, ahol rögtön beugrik a hintába, ahol szórakozni is kezd, akár egy óvodás. Tudja, hogy ez tök röhejes, de kit érdekel? Az ő jóérzete számít, nem pedig a Pista bácsié a tanyáról.*
-Á, én úgyis leesek, olyan setít vagyok! *nevetgél, majd magához invitálja Ambrust, hogy ne egyedül legyen el ezzel a hintával, s ő el is kezdi hajtani neki a hintát. Hosszú percekig élvezi a röpködést, majd bakancsos patáit leejtve megáll a hintával, s megfordul benne, majd hasbaböki az iménti "fogathajtóját".*
-Te szörnyű dolgokat hozol ki belőlem. Fogadok, holnap már plüssmacival fogom sz*rráverni azt, akit utálok.
*Szavaival ellentétben szemei vidáman csillognak, ahogy feltekint a másikra. Nem mondhatni, hogy nem zavarná ez a változás másmilyen körülmények között, de úgy tűnik, Ambrus nem csinál nagy ügyet abból, hogy most ilyen zizzent a leányzó, így nem zavartatja magát.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-10-22, 10:09 pm

- Szavadon foglak. *Igaz messze még a karácsony, de hát kitudja. Lehet, hogy ez nem csak egy napig tartó ismeretség lesz? Hihetetlen, hogy alig pár órára ismerik egymást még is ilyen nyíltan viselkednek, de lehet, hogy pont ezért ilyenek.
Ezután ismét egymásba karolva, s nem dalolva, de tovább mennek. Illya egyre felszabadultabb és játékosabb, ami nem rossz sőt. Viszont a következő mondatban bevirít a paraszt akcentus, amit gyorsan egy mese idézettel folytat is a fiú.*
- Jó van, asszony tudjuk mi, hisz bekattantál, mint az ólajtó. Sötét vagy, mint az olajtó. *Lép közelebb a lányhoz, hogy magasra repíthesse a hintán. Ám egyszer csak megáll a leányzó és 180°-os fordulatot véve szemben helyezkedik el Ambrussal, majd jól hason is böki.*
- Ééén? *Emeli fel mind két szemöldökét miközben nagy kikerekedett szemekkel néz vissza.*
- Önmagadtól lettél senki. Előre sajnálom a macit. *Nyújtja ki rá a nyelvét. Úgy tűnik más napokon a lány nem így szokott viselkedni, mert ezt minden mondatnál a szemére veti.*
- Amúgy is. Te is rémes dolgokat művelsz velem. Csak pár órára ismerlek és még is tegezlek. Rémes Tündérbogár vagy tudd meg. *Lép közelebb a lányhoz, hogy jól megcsiklandozza*

Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-10-22, 10:22 pm

*Vidáman legyint a másik szavaira, mert bár nem gondolja, hogy olyannyira érthetetlenül beszélne, de hát ha azon múlik, kaphat szlengszótárt.*
-Csak nyugodtan.
*Belekarolva halad tovább a játszótérre a fiúval, s hamarosan már úgy játszadozik, akár egy ovis, de nem nagyon foglalkozik ezzel a problémával, mert az jobban érdekli, hogy jól érzi magát Ambrussal. Vidoran elneveti magát a másik szavaira.*
-Köszi! Megjegyezlek!
*A hintázás nem tart soká, mert bizony megáll, s közli is a másikkal, hogy szokatlan dolgokat hoz ki belőle, amit azonban most nem bánt, de minden esetre azért jól megböki, amely nála határozottan azt jelenti, hogy kedvel valakit. Akit nem csipáz, azt többnyire nem bökdösi. Éljen a szeretet!*
-Igenis te!
*Kissé elgondolkozva hallgatja a fiút, s jól is esnek neki a szavak, amik elhangoznak, de ezen nem ér rá sokáig töprengeni, mert megtámadják egy csikirohammal, ami ellen ugyan próbál tiltakozni, de kevés sikerrel, így néhány pillanatnyi vihogás után hátra is bucskázik majdnem, amikor azonban ijedten belekapaszkodik a fiúba, hogy ne zúgjon fejre, s pár másodpercig riadtan pillant szemeibe, majd elvigyorodik.*
-Na látod?
*Azt már nem mondja el, hogy mit is kéne annyira látni, de bizonyára látja a srác, vagy ha nem, akkor így járt. Kissé nehézkesen, még mindig Ambrusba kapaszkodva visszatornássza magát rendesen a hintába, majd elereszti őt, immáron stabilan ülve.*

//Fagy Sad //
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-10-23, 7:53 pm

//Olvad//
*A furcsa páros most a játszótér feli veszi útját, hogy szabadon engedhessék őrült mivoltukat. Bár inkább ez sokkal jobban a lányra igaz, de ebben a pillanatban a Cruos is mindenre rávehető, ami egyedül Tündérbogár érdeme. Kellemesen hintáznak az egyre jobban hűlő levegőben, amikor Illya megfordul, és jól megböki Ambrust, aki ezért és mondandója miatt ostromot indít a lány iránt méghozzá csikizés téren. Próbál tiltakozni az áldozat kevés sikerrel, mert könyörtelen a támadás. A nagy ficánkolásnak az eredménye, pedig nem más, mint a lepottyanás, ami közben a leányzó Ambrusba kapaszkodik, aki rögtön a dereka köré fonja karját, hogy megtartsa az apróra nőtt finn csajszit. Közben tekintete ismét a lány világító zöldeskék szemébe siklik, ami most még fényesebben ragyog, mint eddig. Legalább is közelről úgy tűnik a fiúnak.
- Bizony, hogy látom. Méghozzá az apró orrodat, a világító szemed és ajkadat, amiben az ékszer pihen. Mindent látok. *Csúszik ki a vallomás a száján szinte már doromboló hangon, de ez csak később esik le a fiúnak, de amint erre rá jön garbója alól gyorsan lopakodva teljesen ellepi arcát a vörös szín. Segít visszaülni a lánynak, majd miután elengedték egymást tesz egy lépést hátra szabad tered hagyva magának, hogy mély levegőket vegyen és, hogy elsüllyedjen a föld alá.*

Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-10-23, 8:07 pm

*A vidám hangulat alaposan eluralkodik a fiatalokon, akik el is feledkeznek kissé a világról nagy vigadalmukban, mindaddig, míg a lány meg nem jegyzi mégis, hogy mik történnek, s jól hasba is böki, melyért jön a megtorlás. Néhány pillanatig sikongatva viháncol, majd hátrabukik a hintában, s kiköt Ambrus karjaiban. Persze nem foglalkozik sokáig a hirtelen riadalommal, hogy majdnem fejreesett, viszont a fiú szavaira meglepetten kerekednek ki az emlegetett szemei, majd igencsak rendesen elpirul. Kissé szégyellősen pillant rá a másikra, de látva, hogy hasonló helyzetben van, kissé felkuncog. Ahogy elkezd hátrálni, vidám megjegyzést is tesz.*
-Nem vagyok ám leprás.
*Vigyorogva rákacsint a fiúra, majd kissé fázósan dörgöli meg karjait. Kezd kissé fázni, s pár pillanatig gondolkodik, szóljon e. Végül belátja, hogy nem szeret fázni, így felkel a hintából és nagy szemekkel pillant fel a cruorises diákra.*
-Nem megyünk vissza a suliba?
*Reményei szerint elindulnak befele. Az álmosság is kezd kiütközni rajta, mert egyre nagyobbakat pislog és nem azért, hogy cukinak tűnjön. Kíváncsian fürkészi a srácot, melynek következtében sikerül alaposan megbotlania egy útburkolati hibában. Amennyiben nem mennek be, akkor visszaül és jól megfázik a hideg éjszakában.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-10-23, 8:29 pm

*Mit is tennének a fiatalok, ha nem a rendet bontanák? Most sincs ez más kép két főszereplőnkkel, akik a játszótéren rosszalkodnak és egymást szekálják. Ezért is történik köztük egy rövid összeugrás, amiben Ambrus csiki rohammal bünteti Illyat, aki majdnem le is esik, de szerencséjükre megkapaszkodik a fiúban, aki a közelségétől vallomást tesz, sőt a cékla színével lesz egyenlő arc színe, amitől nagyon kimelegszik a hideg ellenére.*
- De persze, hisz ide kint elég hideg van. *Köszörüli meg zavartan a torkát, majd ismét a lány mellé lép, hisz nem akarja megsérteni. Ha lenne, nála kabát most a lányra terítené, de mivel nincs ezért ismét csak karját tudja felajánlani, hogy egy kis meleget nyújtson.
Ezek után hamarosan a túl oldalon találhatják, magukat most már az iskola bejárata előtt ahol a fiú megáll, majd szembe fordítja magát a leányzóval.*
- Nagyon jól éreztem magam veled. Különös lány vagy és remélem, hogy összefutunk még és ezt a mondatot nem veszed tolakodónak. *Hűha… vajon mi fordult meg a fiú fejében? Azt sajnos nem tudjuk meg, mert akkor a túloldalon lévő Sapkás Lédi rájönne a titokra, de térjünk vissza az iskolába.*
- Amúgy szerintem az a férfi, akiről beszéltünk bolond volt, hogy elhagyott. *Fordul vissza a leányzóhoz, hisz közben előre sétált kitárva Illyanak az ajtót, hogy bemehessen a melegbe. Lehet, hogy rosszul gondolkozik a fiú, de a beszélgetésből neki úgy szűrődött le, hogy nem az Inflás szakított az ismeretlen idegennel.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-10-23, 8:38 pm

*Szerencsére egyetértenek, hogy nem ártana bemenni a hideg elől, pedig a leányzó már-már kombinálni kezd gondolatban, hogy máshogy fogja értelmezni a másik. A felé nyújtott kar azonban rögtön kitörli ezeket a gondolatokat és mosolyogva karol bele a másikba, hogy visszadöcögjenek az oskolába, ahol van fűtés, nem úgy, mint máshol. A suli előtt egy újabb pirulás-roham tör a lányra a fiú szavai hallatán, majd mosolyogva bólint egyet.*
-Én is remélem.
*Fura dolgokat hoz ki belőle ez a srác, de érdekes módon ez nem különösebben zavarja őt, mert teljesen feledtet vele mindent. A mondandó folytatásán azonban meglehetősen meglepődik, bár kétségkívül igazat ad neki, s miután kimeredt szemei ismét normál méretűvé válnak, csak legyint egyet.*
-Sose volt normális.
*Belépve a kapun, néhány pillanatig tanácstalanul álldogál és pillog Ambrusra, majd egy hirtelen gondolattal közelebb lép és egy cuppanós puszit nyom arcára.*
-Szép álmokat! *mosolyodik el kissé, majd elindul felfelé a Nyugati főtoronyba, ahová feltehetően famulusa is visszatért. A vigyorgás egészen elalvásig nem is olvad le arcáról.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime2011-10-23, 8:47 pm

*Igaz, hogy a fiúnak melege van, de kiszúrta, hogy a leányzó ennek ellenére fázik, meg amúgy is a szín párolgásával együtt a hőfok is csökken. Sétaközben visszanyeri a színét a legény, aminek a végén, most a kisasszony vált arcszínt. Ez a kellemes változás továbbra is nagyon tetszik a fiúnak, sőt mindig meg is mosolyogtatja, így most sem marad el az a halovány ajakgörbület.
Miután mind a ketten beléptek a fűtött helységbe különös dolog történik. Tündérbogár közelebb sétál Ambrushoz és egy jóéjt puszit nyom az arcára, mire a fiú vére pezsegni kezd, és a levegő bennszorul tüdejében. Pár pillanatig így is marad, majd az elforduló Illya keze után nyúl visszafordítja és kézen csókolja.*
- Varázslatos Illúziót. *Köszön el a fiú is. Ezek után tekintetével követi a lányt egészen addig, amíg el nem veszik, majd saját hálókörletébe indul, hogy elmormoljon lefekvés előtt pár hálát Istennek a ma estéért.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Félelmetes játszótér - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Félelmetes játszótér   Félelmetes játszótér - Page 13 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Félelmetes játszótér
Vissza az elejére 
13 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: