Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Párizs - Page 7 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Párizs - Page 7 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Párizs - Page 7 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Párizs - Page 7 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Párizs - Page 7 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Párizs

Go down 
+23
Alinox Ingren
Electra Richter
Patrick Davis
Elisaveta Varlock
Carolayn Natri
Luka Dubois
Aristarkh Y. Zhukov
Ginger Rosenberg
Serafina Damiana
Scott Reid
Aysha Darkblood
Adeliene Callaghan
Michelle Norton
Nathaniel Cornwlade
Troy Clayton
Lilith Corivan
Lucius Benedict Fenris
Daphne Alucard
Takoda Turner
Jasmine Miels
Diana Gray
Alestor Firneus
Mesélő
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-03, 8:11 pm

-Az biztos. De szerintem örök emlék marad, hogy itt voltunk.*Mosolygok rá, aztán már utazunk is Párizsba. Ott a sofőr bepakolja a holminkat, mi pedig gondtalanul lépünk be a piramisba.*
-Eddig nagyon jó vizsgáztál szervezkedésből. De a nyaralás végén megmondom, hogy hányasat érdemelsz.*Reagálok arra, amit még az utcán mondott, így csak ámulva nézek körbe, valamint fel, mivel totál látszik az ég. Hallom, hogy eléggé elégedetlen, ezért csak a könyökömmel bököm oldalba.*
-Héj Sármőrkém... nem ez a múzeum. Az mögötte van.*Mutatok a piramis mögötti épületre. Hamarosan átsétálunk oda, és természetesen a festményes részleget vesszük célba. Jó párat ismerek már a rajz könyveimből, de testközelből még egyiket sem láttam.*
-Jaja. Benne volt. Bár szerintem a film nem sikeredett olyan jóra, mint a könyv. Sokkal... kevesebb a fantázia benne.*Magyarázom, miközben lépésről lépésre haladunk a képek előtt, és én próbálom kitalálni, hogy melyiket ki festette.*
-Nekem nagyon tetszik. Látod, mennyire beletudják vinni a festők az érzéseiket?*Mutatok egy pacás, látszólag semmi mondó képre.*
-Na, én ilyeneket sohasem fogok tudni festeni. Amúgy sem szeretek. Csak rajzolni.*Mondom, miközben végre valahára a Leány gyöngy fülbevalóval című festmény elé érünk. Majd következik Miss Mona Lisa, aki előtt tovább elidőzök, mint amúgy, az összes időt együtt véve. Végül is felpillantok a srácra.*
-Nagyon unod?*Biggyesztem le a számat, így ha igent mond, akkor felőlem egy másik részlegre simán átsétálhatunk, vagy pedig mehetünk a hotelba, pihenni egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-03, 8:27 pm

*Egyetértően bólintok, majd ezután hirtelen Párizsban termünk. Miután leadjunk a nagyobb csomagokat, már be is lépünk a Louvre-ba, ott is a piramisba először.*
- Ó, köszönöm. Az ötösre hajtok tanárnő. *válaszolok elhatározottan, majd be is érünk a piramisba. Azt hiszem.*
- Hát jól elrejtették, annyi szent. Sármőrkém.. *nevetek halkan, és tekintetemmel keresem azt a helyet, ahová a lány mutat, nem kell sokat várnom, perceken belül át is érünk a múzeumba. Na, ez már kicsit érdekesebbnek tűnik, emlékszem kiskoromban volt rajz órám, ugyan nincs nagy tehetségem, de a tanár azért mutatott egy-két remeket, és azért egy-két híresebb festmény nevét meg kellett tanuljam.*
- A könyvek általában sokkal jobbak, mint a film. De azért Dan Brown többi műve is viszi a pálmát nálam. * na, legalább ehhez értek valamit, olvastam minden könyvét, ami Langdon professzor kalandjairól szól, és alig tudtam letenni.*
- Hiába, a festészethez tehetség is kell. Bár sokszor nem tudom kivenni, hogy mit is akarnak ábrázolni egyes képek. *húzom el a szám, hisz már egy párat láttam útközben, amiről fogalmam nem volt, hogy mit ábrázol.*
- Én sose bírtam a festést. Mindig egybefolytak a színek és a végére kész káosz lett a kép. Úgyhogy le is mondtam róla. Na de még nekem jössz egy rajzolással. *kacsintok a lányra, aki időközben haladt, míg én leragadtam egy képnél, és ő már a Mona Lisánál van.
- Hát itt van. Annyi helyen láttam már, és most először élőben. Hihetetlen. *mesés pillanat ez mindkettőnk számára, azt hiszem. A következő kérdésnél rápillantok, de csak mosolygok egyet rajta.*
- Na ezt azért nem mondanám. Lehet, hogy nem vagyok egy művész lélek, de azért ez minden pénzt megér. Rengetegen lennének a helyünkben. És különben is, ha unnám is, akkor is elhoztalak volna ide. *kacsintok és egy puszit nyomok a homlokára, aztán felvetül bennem valami.*
- Óh, megkeresem a WC-t. Tudod, onnan dobta ki Langdon a szappant a filmben. *lelkendezem, és már el is indulok az illemhely felé. Lehet, hogy jobban élvezem ezt a helyet azért, mert itt forgatták a filmet, én nem a festmények miatt? *
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-03, 8:50 pm

-De ahhoz ennél többet kell felmutatni fiacskám!*Nézek rá kacéran, de aztán teljesen lefoglal a nézelődés. A megállapításra csak elvigyorodom, de válaszadás közben nem nézek a fiúra, inkább a terepet mustrálom.*
-Nem éppen. Tekintettel arra, hogy teljesen elfoglalja a hátsórészt... szerintem elég feltűnő, Sármőrkém!*De csak legyintéssel elintézem a dolgot.*
~Pasik! Szinte semmit sem vesznek észre abból, ami a szemük előtt van.~*Ezt azért nem mondanám meg neki, de gondolatban természetesen gondolkozhatok erről. De aztán betérünk az igazi múzeumba, ahol rengeteg remekmű sorakozik. Egyik másik ismerős, sőt talán még a kedvencemet is látni fogjuk.*
-Melyik a kedvenced a Dan Brown könyvek közül?*Nézek rá kíváncsian, miközben tovább haladunk, és megállunk Mona Lisa előtt. Határozottan bólintok arra, hogy lerajzolom.*
-Persze, meglesz az is. De továbbra is azt mondom, hogy akt képet nem vállalok.*Vigyorgok rá, majd tovább nézelődöm.*
-Gondolom nem mindenki jut el Párizsba és láthatja ezeket itt.*Mutatok körbe. Ha tehetném, pálcával levarázsolnám az egészet.*-Köszönöm az önfeláldozását, mister.*Mosolygok rá, majd miután megkapom a puszit, lábujjhegyre állok, és megcsókolom, amolyan köszönöm csókkal.*
-Menj nyugodtan. Én addig is szerintem megkeresem a kedvencemet.*Mosolygok rá, majd tovább haladok, hogy ráleljek arra, amelyik mindig is olyan közel állt tini szívemhez.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-03, 9:04 pm

- Csak mond mire vágysz, aztán meglátjuk, mit tudok kihozni belőle. *kacsintok, közben egyre közeledünk a Louvre-hoz. A következő megállapításra inkább csak mosolygok egyet, hisz igaza van, úgy látszik még vak is vagyok. Na mindegy. A piramis nem igazán nyűgöz le, de ezzel ellentétben az igazi múzeum elnyeri a tetszésem.*
- Az Angyalok és démonok. Mind a film, mind a könyv nagyon tetszett. Imádom a logikáját, meg a csavarokat. *többször is elolvastam a könyvet, többször is megnéztem a filmet, egyszerűen hihetetlen. Zseniális elme volt, aki ezt kitalálta.* - Igazából csak azok tetszenek, amelyik Langdon kalandjairól szólnak. Hát neked? *intézem vissza a kérdést a lány felé.*
- Továbbra sem akarok akt képen szerepelni. *terül egy egy nagy mosoly az arcomon, közben persze haladunk is.*
- Ez egy helyes megállapítás. *bólintok Serafina gondolatára, de engem még mindig nem a festmények, hanem inkább az nyűgöz le, hogy a Da-Vinci kód helyszínén járunk. Egy puszi, egy csók, aztán úgy döntök, hogy elvándorolok a mosdó felé. Nem kell sokáig gyalogolnom, minden léptem visszhangot ver a padlón, és elvigyorodom, mikor megpillantom a WC feliratot. Belépek a férfibe, és szemügyre veszem a helyiséget. Bizony, itt dobta ki Robert a szappant. Az ablakhoz lépek és kinézek rajta. El sem hiszem hogy itt vagyok. Kezet is mosok, a szappant pedig belerejtem a zsebembe. Egy kis szuvenír a Louvre-ból. Miután végzek, elindulok vissza Serafinához. Nézelődöm jobbra-balra, de csak sikerül észrevennem, és már száguldok is felé.*
- Nos, én végeztem, hadd lássam a kedvenc képed. *érek oda mosolyogva és tekintetemet a képre emelem.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-03, 9:12 pm

-Te mindenből csak jót tudsz kihozni.*Mosolygok rá, és ezzel lezártnak is tekintem a témát. Eközben beérünk a múzeumba, ahol letámadjuk a festmény részleget.*
-Na, az jó könyv, de a film nem ragadta meg kitüntető figyelmemet.*Gondolkozok el azon, hogy valóban tetszett e az a könyv, de már annyi regény van a rovásomon, hogy nem csoda, hogy nem ugrik be rögtön a sztori.*-Szerintem a Megvesztegetés foka verhetetlen, meg az új könyve, Az elveszett jelkép is verhetetlen.*Lesek fel sandán a fiúra, majd kicsit tovább állok, ameddig ő a dolgát intézi. Én ezt a pár percet kihasználva végig megyek a maradék termen, de pechemre pont a szomszédosban van a kedvenc képem, a
Csók így csak megállok előtte elragadtatva, és úgy várok a fiúra. A szemembe könnyek gyűlnek, na nem szomorúság hanem a boldogság miatt. Ahogy mellém ér Scott, csak a képre bökök, és karba tett kézzel mustrálom az egész mesterművet.*
-Klimt Gustav...*Suttogom tiszteletteljesen, majd ha a fiút is érdekli, elmondom beleszeretésemet ebbe a képbe.*-Egy évvel ezelőtt olvastam egy vámpíros könyvet. És abban volt róla szó. Én meg amilyen buzgó mócsing voltam, rákerestem. És ahogy megláttam, megértettem, hogy miért szereti a könyvben a csaj annyira ezt a festményt.*Egy nagy sóhaj kíséretében ellépek a kép elől.*
-Na... felőlem körbenézhetünk még, de ahogy elnézem hamarosan zárnak. Meg amúgy is, még majd szeretnék sétálni egyet a Szajna partján. Vagy mit terveztél estére, Sármőrkém?*Mosolygok rá, miközben ha beleegyezik, akkor elindulok kifelé, de ha még nézelődni akarna, akkor természetesen vele tartok. Én mára mindenesetre már eléggé feltöltődtem képügyileg.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-03, 9:43 pm

- Óh, Serafinált. *csak mosolygok a megjegyzésén, aztán percek múlva már a múzeumban, illetve először a piramisban csodáljuk a műremekeket. Figyelmesen végighallgatom, ahogy Dan Brown könyveit elemzi, aztán elismerően bólintok.*
- Hmm, jó az ízlésed. *ezután elcaplatok a mellékhelyiségbe, ahol felidézem a filmben látottakat, valamint szuvenírként elhozok egy szappant. Csak nem fog hiányozni nekik. Sietek vissza a lányhoz, akit nem is találok meg elsőre, de aztán csak rálelek egy képet nézegetve.*
- Nem csak a címe, de még a kép is jó. *kacsintok Serafinára, aztán felőlem elregélheti a festő egész életét, én figyelek.*
- Hát akkor ez a Gustav tudta, hogy mi kell a népnek. *értékelem a képet saját stílusomban, aztán megfontolom a lány további ajánlatait.*
- Úgy érzem, nekem ennyi művészet elég volt egy napra, úgyhogy ha ennyire szeretnél a Szajna partján járni egyet, akkor azt javaslom, vegyük arra az irányt. A Nap is lement, biztos gyönyörűen van kivilágítva. *döntök végül a folyópart mellett, majd megindulunk a kijárat felé, hogy aztán a Szajna partjához folytassuk utunkat. Mikor odaérünk, elégedetten vizslatom, hogy nem tévedtem, tényleg gyönyörűen van kivilágítva a folyó és környéke. Ahol most éppen haladunk, ott több kis könyvárus is kijött árulni a dolgait. Sok ismerős könyvet látok az árui között, kíváncsi vagyok, a lány hogy vélekedik ez ügyben. Ameddig csak lehet az úton közel menni, olyan közel sétálok a vízhez, hogy lebámuljak rá, aztán tekintetemet körülfuttassam Párizson. Serafina mellé lépdelek és jobb kezemmel átkarolom.*
- Te jó ég. Hát nem gyönyörű? *mosolygok a lányra, és szerintem ő is osztja majd a véleményem.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-03, 9:55 pm

*A múzeumban hamar eltelik az idő, így megdöbbenve veszem észre, hogy már besötétedett. Már mehetnékem lesz lassan, azért nem vagyok egy akkora művész lélek, mint amilyennek a fiú gondolhat engem. Pár téma után lelép ifjú kísérőm, így egyedül keresem fel a kedvencemet. De amikor visszatér, észreveszek valami nem odaillőt.*
-Öhm... nem értél el a vécéig?*Kérdezem féli viccesen, rábökve az átnedvesedett nadrágjára. Rángatózó szájjal próbálom elrejteni a vigyoromat, több kevesebb sikerrel. De aztán gyorsan kielemezzük a Csókot, de mivel igaza van a fiúnak, csak bólintani tudok. Mivel már mind a ketten eléggé fáradtak vagyunk, felajánlok neki két választási lehetőséget. Szerencsémre a Szajnát választja, így boldogan lépkedek mellette. A part gyönyörű, még szebb, mint a képeken. Rengeteg árus mellett haladunk el, mire én hitetlenkedve nézek a fiúra.*
-Most őszintén... szerinted ebből hogy élnek meg napról napra?*Valahogy nem tudom magamat elképzelni úgy, mint egy utcai árust. Azért van némi józan paraszteszem.*
-Jó választás volt Párizs. Piros pont az ellenőrzőbe Sármőrkém.*A part most lépcsőkben folytatódik, mely egészen a víz mellé levezet. Megragadom a fiú karját, és lehúzom, hogy jöjjön le velem. Ahogy lent vagyok, én gyorsan kibújok a papucsomból, és belemártom a lábamat. Úgy ülök ott, mint egy kislány, mosollyal az arcomon.*
-Tényleg... merre jártál Amerikán kívül?*Kérdezem kíváncsian, miközben a lábamat lóbálom a vízben.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-03, 10:13 pm

*Hat körül indultuk, pár másodperc alatt ideértünk, ahhoz képest szinte repülnek a percek, sőt az órák, a múzeumban sincs szinte senki, kint is már lassan lemegy a Nap. Kiugrom a mellékhelyiségbe, elcsórok egy szappant, jól megjegyzem magamnak a helyet, majd visszatérek a lányhoz. Először meglepett arccal nem értem, hogy miről van szó, a gatyámat vizslatom, aztán rájövök, hogy mi lehet a ludas. Előkapom a zsebemből a szappant és dobálni kezdem a tenyeremben.*
- Szuvenír. *kacsintok a lányra, majd visszateszem az előbbi helyére, és a képet kezdem el tanulmányozni úgy, mintha értenék is hozzá. Közben telik ám az idő, lemegy a Nap, és mi úgy döntünk, hogy egy séta a Szajna partján nem árthat. El is ámulok, amint kiérünk, csodálkozom Párizs minden egyes részletében. És ez még csak a kezdet. Az árusok mellett haladunk el, szóba is kerülnek.*
- Nem tudom. Sokan járnak ám erre, csak van, aki vesz tőlük valamit. Bár megmondom őszintén, hülyén csinálják, hogy egy helyen ugyanazt árulják. *nézem kis sajnálkozással a tekintetemben a könyves úriemberekre.*
- Gondolkodtam még Albániában, de aztán maradt Párizs. Pedig mehettünk volna kecskét fejni. *kacsintok Serafinára, aztán leérünk a víz mellé. Hasonlóan teszek, mint ő, belelógatom a lábam a vízbe, ami kellemesen hideg. Most csak lazítsunk.*
- Hmm nézzük csak. Csak Angliában és Spanyolországban. Nem vagyok valami világjáró. De most már Franciaországot is hozzátehetem. *veszek fel egy apró mosolyt az arcomra.* - Hát te? *kérdezek vissza, aztán végigfuttatom a szemem a víz felszínén.*
- Szerintem kezdjünk el sétálni a hotel felé. Nincs messze, de nem két perc, mire odaérünk. Jó lesz lepihenni. *nézek Serafinára, aztán ha beleegyezik, felállok, és mehetünk.*
- Na és a szobákat hogy gondoltad? Vagy külön szobában, vagy egy szobában egy francia ágyon. *nyalom meg a szám szélét pajzánan, aztán csak mosolygok egyet magamon várva a lány válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-03, 10:32 pm

*A képek tanulmányozom, minden ecset vonást, mikor végül is megjelenik mellette a fiú, akivel finoman közlöm, hogy olyan, mintha bepisilt volna. De látom elég lazán fogja fel a dolgot, így csak megnézem a szappant, majd elégedetten bólintok.*
-Hozod a formádat Sármőrkém.*Paskolom meg a pofiját, majd hamarosan kifelé indulunk, hogy ismételten az én vágyam teljesüljön: sétálhassak a Szajna parton, az árusok között.*
-Hát mondjuk olcsóbb, mint mondjuk az Alexandrában vagy a Libriben.*Elgondolkozva hallgatok el. Vajon van itt ilyen? De aztán félre dobom ezt a kérdést, amikor megpillantom a lépcsőket.*
-Pedig én szívesen kipróbáltam volna, hogyan kell kecskét fejni. Szerintem jól állt volna nekem a pásztorlányka ruha, némi harisnyatartóval, meg fűzővel alatta.*Jót nevetek a fiún, valahogy mindig sikerül tréfával elütnie a dolgokat, de végül is megcélzom azokat a lépcsőket, lerohanok, és a vízbe lógatom a lábamat.*
-Na... már majd elmondhatom Werának, amikor legközelebb találkozom vele, hogy a Szajnában áztattam a bütykeimet.*Mondom komolyan, aztán felteszek egy még "komolyabb" kérdést.*
-Én csak Olaszországot jártam be eddig, szóval az nem számít külföldnek.*Vigyorgok a srácra, majd a kérdésére csak bólintok, ám ahogy felállok, elveszítem az egyensúlyomat, és belebukok a vízbe. Szégyenkezve kászálódok ki, teljesen nedvesen.*
-Na, nem így terveztem a mai fürdést.*Valahogy sarokkádban képzeltem el, illatgyertyákkal meg fürdősóval. De azért figyelek a srácra, bár közben majdnem teljesen lefoglal az, hogy ne süllyedjek el szégyenemben a parton sétáló többi ötven ember előtt.*
-Ejnye, ezt nem illik megkérdezni. Nekem egy egyszemélyes is megfelel, max rajtad fekszem.*Nézek rá én is minimum pajzánul, és gondolom, egy külső szemlélő számára is nyilvánvaló a téma tárgya, a tekintetünkből kiindulva. De aztán megspékelem egy gyors puszival a mondandómat, és elindulhatunk a hotel felé, én csurom vizesen, valamin Scott is, de ő még egy lopott szappannal a zsebében.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-03, 10:52 pm

*A programot a Louvre-ban kezdjük, ahol megnézzünk a piramist, a képeket, a Mona Lisát, a Csókot, és én még a WC-t is! Mikor visszaérek, kicsit érdekesen jön ki a helyzet, de szerencsére van magyarázatom.*
- Nem is én lennék Serafinált. *döntöm oldalra a fejem, aztán elindulunk ki a múzeumból, és az úticél nem más, mint a Szajnát kísérő partszakasz.*
- Nos, akkor legközelebb idehopponálok, ha könyvet akarok vásárolni. *jegyzem meg, majd végignézek az árusokon, a kínálaton, és megállapítom, hogy ezek a könyvek megállnák a helyüket a nagyobb könyvesboltokban, ha nem lennének ilyen ... rossz állapotban.*
- Ugye? Látod-látod, le van zsírozva, jövőre Albániába megyünk. *nevetek, ahogy elképzeltem, amit mondott, aztán kicsit lejjebb ereszkedünk hála pár lépcsőnek, kicsit lógatjuk a lábunkat a Szajnába.*
- Hmm újabb ismeretlen név. Ki az a Wera? *érdeklődöm a hallott név után, sejtésem szerint egy exos lányka lehet.*
- Na azért az se semmi. Olaszország nem éppen kis ország. *mondom elismerve, aztán nekikezdenénk a sétának a hotel felé, amikor is a lány hirtelen akrobatikus mozdulatokkal a vízben landol. Próbálok utána kapni, de aztán tátott szájjal figyelem, ahogy a víz felszínén előbukkan, persze rögtön odaugrok segítőkezed nyújtani.*
- Te jó ég, jól vagy? *kérdezem mosolyogva, de azért el tudom képzelni, hogy épp elég kínos lehet ez neki, szemem körüljárja a körülöttünk lévőket. Hirtelen érdekes ötletem támad, és a lányra kacsintok. Ezután a part széléhez sétálok, és finoman belecsobbanok a vízbe, majd hasonlóan csurom vizesen mászok ki Serafina mellé, széles vigyorral az arcomon. Elképzelem, hogy mi minden folyhat a Szajnában, így biztos nincs rózsa illatunk, odalépek a lányhoz és egy csókot tapasztok az ajkaira.*
- Nos, hölgyem, indulhatunk a hotelba? *nyújtom a kezem a lány felé, aztán ha elindulunk, még egyszer körülnézek, látom sokan figyelnek minket.* - JÓ ÉJT PÁRIZS! *ordítok egy nagyot, aztán elindulok a hotel felé Serafinával. Jó 10 perc múlva odaérünk, én pedig a lefoglalt franciaágyas lakosztályba vezetem a lányt.*
- Nos, azt hiszem én először is letusolnék. Te hogy vagy ezzel? *kérdem a kint történtek után.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-03, 11:10 pm

*A Louvre után megcélozzuk a Szajna partot, ahol is az árusokról kezdünk beszélgetni.*
-Szerintem elég, ha lehopponálod magadat a kastély könyvtárába.*Kacsintok egyet, bár ha belegondolok, sokkal izgalmasabb eljönni Párizsba könyvért, mint három perc alatt lesétálni a könyvtárba, és kikölcsönözni.*
-Áhh, szóval te ennyire előretervezel?*Vonom fel a szemöldökömet, mert a következő szeptember vagy esetleg nyár még messze van, és kitudja, addig mi minden fog történni. De azért kellemesen érint ez így este, fel is dobja a fáradt hangulatomat. De aztán letámadjuk a Szajnát, én legalábbis kipróbálom, milyen a hőmérséklet. Ekkor kerül szóba Wera.*
-Hát, kérlek szépen, Wera egy vörös hajú leányzó, akivel eddig két ízben sikerült találkoznom. Egyszer a klubhelyiségben, meg tegnap, a Krorun várromnál. Csak nem jött be, pedig annnnnnyira be akarnék oda nézni, csak senki sem akarna velem bejönni oda...*Eleinte búbánatosan lehajtom a fejemet az utolsó rész emlékére, de aztán fél szemmel a fiúra sandítok, kíváncsian a reakciójára, remélve érti a célzást. De aztán a hotel felé vennénk az irányt, de sajnos én belepottyanok a vízbe. Valamint ő is utánam, de ő már direkt.*
-Bolond vagy Sármőrkém.*Rázom meg a fejemet, majd viszonozom azt a rövidke csókot, amiben részesít. A műsor végén én csak integetek az elhűlt nézőközönségnek. A hotel felé már nem nagyon mondunk semmit, csak a cuppogó cipők hangja hallatszódik így este. A hotel nagyon szép, stílusosan van kialakítva minden. Ahogy felérünk a lifttel -a boy eléggé rosszallóan néz ránk- csak ámulva nézek szét. Nem a legpazarabb osztály, de elég ahhoz, hogy nekem leessen az állam. Az ablakhoz rohanok, szétrántom a függönyt, és gyönyörködöm a kilátásban. Az egész osztály egyik fala üvegből van, így beszűrődnek a város fényei. Ahogy hátrafordulok, szemügyre veszem az egész helyet: a nappali gyönyörű, bőr garnitúrával, tévével, és egy halas akváriummal. Még egy bár is van, ahova oda is lépek, mielőtt a fiú elmehetne tusolni.*
-Lassan a testtel fiatalember! Esetleg először igyunk valamit...*Mondom, majd gyorsan kinyitom az ajtót, és előveszek egy üveg pezsgőt. Max belefizetek majd a szoba árába, de ezt akkor sem hagyom ki. Két poharat kanyarítok le a szekrényből, és megtöltöm majd odanyújtom Scottnak.*
-Erre a tökéletes nyaralásra.*Miután összeér a poharunk, megiszom gyorsan, és csak ezek után válaszolok a kérdésére.*
-Én szerintem megrendelem a kajánkat. Mit akarsz enni?*Nyomom a kezébe az asztalkán heverő étlapot, majd miután én kiválasztottam a gyross-t és megtudtam, hogy mit kér, beterelem a fürdőszobába, hogy hagy tusoljon le a drága, én meg addig bekapcsolom a tévét.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-03, 11:31 pm

*Tökéletesen indul ez a kis kiruccanás, és hasonlót remélek a következő napoktól is.*
- Van benne valami. *válaszolom ezt a könyvtáros tippre, az mégiscsak ingyen van. De vajon vannak-e ott ifjúsági könyvek, vagy csak varázslattal kapcsolatos olvasnivalók?*
- Fel kell készülni, hogy ne érjen meglepetés. *na, ez semmiképpen nem illett a kérdéshez, de most ez senkit ne érdekeljen, már lent is vagyunk szinte a Szajnával egy szinten. A lábunkat lógatjuk éppen, amikor beszélgetni kezdünk. Vannak még páran körülöttünk, ahogy látom.*
- Nocsak, ennyire bírod a várakat? *kérdem, hiszen a lánnyal várromot, azzal a Bruno gyerekkel egy egész várat látogattak meg.* - Nos, ha ennyire szépen kéred, lehet róla szó, hogy ellátogatok veled oda. *mosolygok rá, értem én a célzást. Mielőtt elindulunk, Serafina sikeresen beleesik a vízbe, de hogy ne érezze kellemetlenül magát, én is csobbanok egyet ruhában.*
- De szerencsére ez nem zavar téged. *rázom meg kicsit a hajam, aztán egy csókot is összehozunk, majd elbúcsúzunk a csodás párizsi közönségünktől, és a hotel felé vesszük az irányt. Elképzelem magunkat, ahogy csurom vizesen captatunk végig Párizs gyönyörű utcáin, de így is jól érzem magam. Megtapogatom a zsebemet, még megvan a szappan a Louvre-ból. Odaérünk a hotelhez, és elismerően füttyentek egyet. Ez valami állat! Amikor beállunk a liftbe, alig bírom visszatartani a nevetésem, de szerencsére nem teszik i a szűrünk, és felérünk végre a ma esti lakhelyünkhöz. Bámulatos ez a lakosztály, egyszerűen tátva marad a szám. Széttarom a két kezem és a plafonra emelem a tekintetem, szinte érzem, ahogy átjár a nyugalom. Csurom vizesen járkálok ide-oda a szobában, kinézek az ablakon, kopogtatok egyet az akvárium üvegén, aztán már venném a fürdő felé az irányt, de a hölgyemény megakadályoz. Jó ötlet a pezsgő, így boldogan veszem el a nekem szánt poharat.*
- A csodás nyaralásra! *ismétlem és leküldöm a pohár tartalmát. Ezután az étlapot kezdem el mustrálni.*
- Hmm, mindig szerettem a Gordon Blue-t. Nem is tudtam, hogy az Cordon Bleu. Na, én azt kérek! *döntök végül az étel mellett, majd küldök még egy mosolyt a lány felé, aztán behúzok tusolni. ledobom a vizes cuccaimat és végigmérem a fejem a tükörben, aztán beállok a zuhany alá, és engedem a forró vizet. Iszonyat jól esik most a meleg víz, és csak percek múlva kászálódom ki. Egy törülközőt csavarok magam köré, és elindulok kifelé a hálók felé. Bent viszont azt tapasztalom, hogy sehol semmi cucc. Körbejárom az egész lakosztályt, aztán Serafina felé fordulok.*
- Ahogy látom, a cuccaink a portán maradtak.. *állok meg a szoba közepén egy darab törülközővel magam körül.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-03, 11:47 pm

*A Louvre-t letudva megcélozzuk a Szajna partot, ahol is beszélgetünk egy kicsit, aztán némi magánszámot adunk a nézőközönségnek, akik nem nagyon értékelik azt. Hát, én sem tudom, tekintettel hogy tele lettem papírgalacsinokkal a víz által.*
-Igen, többek között ezt is szeretem benned.*Mondom, aztán egy kisebb csók után elindulhatunk a hotelba, ami eléggé pazar, így boldogan liftezünk fel a negyedikre. Fantasztikusan néz ki, bár engem az sem zavart volna, ha egy lepukkant kis kócerájban alszunk, ha ennyi mindent lehet látni a városból. De aztán még mielőtt megcélozhatná a fiú a tusolót, gyorsan koccintunk.*
-Értettem.*Így mikor magamra maradok, kitöltök még egy pohár pezsgőt, felhívom a portát, ahol közlik velem, hogy már nincs konyha ilyenkor, max sós perecet tudnak hozni meg egy csoki tortát, így mind a kettőre rábólintok. Várakozás közben a tévé is bekapcsolásra kerül valamint még egy pohár pia lecsúszik, így mérem fel a francia csatornákat. Ahogy kinyílik az ajtó, oda pillantok, és összehúzott szemmel veszem észre, hogy társam félmeztelenül közelít hozzám. Láthatólag nincs valami jó kedve, de hamarosan megtudom, hogy mi a baj. Gondolom ő is láthatja, hogy valami nem stimmel, mert körülöttem tíz csomag sós perec valamint egy megkezdett torta hever.*
-Uh, akkor ezt jól elcsesztük. Nincs konyha, nincs kaja.*Vonom meg a vállamat, de csak hogy szemtelenkedjek, ráfüggesztem a szememet a tévére.*-Ugye tudod, hogy most nincs kedvem lemenni, nekem is kell menni tusolni. Mi lenne, ha leszaladnál? Gondolom, a takarító néni örülne neked...*Nyújtom el a mondatot, miközben odamegyek hozzá, és megcsókolom. Még a nyakát is átkarolom, csak hogy jobban meg tudjam győzni, így mikor már mind a ketten kifulladunk, még egy utolsó pillantást vetek rá, és elindulok zuhanyozni. Útközben még leveszem a pólómat, de nem fordulok hátra, így csak a csupasz hátamat bámulhatja a fiú, ha esetleg még nem indult le a portára egy szál törölközőben.*


Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-04, 12:02 am

*A mai program tehát egy kis párizsi utazás, Louvre-val és Szajna parti sétával megspékelve. Nem hagyom magára a lányt, mikor megnézi a víz hőmérsékletét, ezért én is csobbanok egyet, nagy örömömre.*
- Szóval is. Ó, milyen sokoldalú vagyok. *válaszolok kis huncut mosollyal az arcomon, aztán a mai végállomás felé sétálunk, ami nem más, mint a hotel. Ámulunk-bámulunk, amikor megpillantjuk, de nem csak kint, bent is hasonló örömöket rejteget az épület, így körülbelül végig tátott szájjal lépkedünk. Felliftezünk a lakosztályunkba, ahol a tusolás előtt még koccintunk egyet erre a csodás kiruccanásra, jól esik a pezsgő. Ugyan nem vagyok oda érte, de ha ünnepelünk, egy pohár mindig jöhet. Leadom a rendelésem Serafinának, aztán elmegyek tusolni. Frissítő érzés, ahogy a hideg cuccokat levetve belépek a forró zuhany alá, élvezem a meleg vizet. Felkapok magam köré egy törülközőt, hogy aztán a hálóban átöltözzek, de csalódottan konstatálom, hogy bizony semmi nincs bent. Morcos arckifejezéssel captatok ki a nappaliba, hogy ezt megosszam Serafinával. Összeráncolom a szemöldökömet, ahogy megpillantom a sós perec sereget, és a tortát.*
- Nem is tudtam, hogy itt így készítik a Cordon Bleu-t. *jegyzem meg, aztán hallom a jó hírt, hogy nincs konyha, ergo ma nem fogunk azt enni, amit terveztünk.*
- Nagyon jó ötleteid vannak, na de mindegy, lemegyek a cuccokért. *nem kell sokat győzködnie, de azért a csókba sikerül egy kicsit belefeledkeznem, majd miután végeztünk, indulnék is utamra, immár még boldogabban. Végigkísérem szememmel, ahogy a zuhany felé sétál, és egy sztriptízshow is kezdetét veszi túl korai befejezéssel. Felkapom a pacskerom, és kicaplatok a liftbe. Mondanom sem kell, a liftes úriember alig bámul meg magának.
- Tetszik a stílusa. *ezen a mondaton elkerekedik a szemem, főleg, mikor egy halvány mosoly is megjelenik a srác arcán. Igyekezhetne ez a lift. Leérve a portára nem kicsit néznek rám elkerekedett szemekkel. Elkérem a cuccainkat, amit készséggel kis adnak, és útközben rájövök, hogy bizony rohadt nehezek. Visszaliftezek az udvarlómmal, majd mikor kinyílik a lift ajtó, felkapom a cuccokat, visszautasítva a liftes srác segítségét, és csak sikerül betántorognom a nappaliba. Le is dobom a cuccokat, aztán körülnézek a szobában, hogy merre lehet a lány. Talán még mindig tusol.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-04, 12:13 am

*A Louvre csodás élmény számomra, majd a Szajna part szintúgy. Kicsit megfürdünk a az enyhén mocskos vízben, de szerencsére a "belvárostól" nem messze helyezkedik el a hotelünk, így boldogságosan bemegyünk. Koccintunk, a fiú tusol, én meg rendelek, kisebb nagyobb sikerekkel.*
-Én sem, de most már mindegy, ha elhúztuk az időt Mona Lisánál.*Vonom meg a vállamat és ha nem kellene rávennem, hogy menjen le a cuccokért, akkor a kezébe nyomnék vagy egy tányér sütit vagy egy csomag perecet, de mivel nekem semmi kedvem, valamint érzem a megfázás első jeleit, inkább bevetődök a zuhany alá. Még a hajmosást is bevállalom, olyan jól esik most a meleg víz. Hát, az illatos gyertyás fürdés most kimarad, így kicsit csüggedten lépek ki a rózsa alól. A hajamat átgereblyézem a kezemmel, majd én is egy törölközőben kilépek a mosdóból.*
-Áh, látom, gyorsabb voltál mint én...*Ismét látom az arcán, hogy valami nem oké, amolyan ijedt arckifejezéssel néz rám, ami nem jó jel. De mindenesetre már látom körülötte a cuccainkat, szóval nem lehet olyan, hogy esetleg felrobbant útközben a sofőr autóstól.*
-Na mi történt?*Kérdezem kíváncsian, miközben ledobom magamat a kanapéra, és felbontok egy csomag perecet. A fiú felé nyújtom, hátha éhes.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-04, 12:23 am

*A múzeum után - ahol még piramist is láttam - egy sétát teszünk a Szajna partján, sőt még meg is mosakodunk, én szánt szándékkal, ő nem, aztán elérjük a hotelt, ahol később kisebb-nagyobb csalódások érnek, kettő a tusolásom után.*
- Nem baj, megérte. *bólogatok nyomatékosítva a mondandómat, azután szétválunk, ő a zuhanyzót rohamozza meg, én meg a liftet, ahol bókol nekem az a kedves fiatal úr, majd a portán felkapom a cuccainkat és visszaliftezek a lakosztályba.*
~ Jól van legalább a cuccok megvannak. ~ *nyugtatom magam, hogy jól megy minden, nagyon pöpecre akarom ezt a kis utazásunkat. Percek kérdése, és újra a nappaliban vagyok, ledobom a cuccunkat.*
- Lifttel nem tartott sokáig. *vonom meg a vállam, gyalog nagy küzdelem lett volna a lépcsővel.*
- Ó. Mondanom sem kell, alig néztek tökkelütött hülyének a portánál, sem a most érkező vendégek, sem a portás. *kezdem nevetve, majd egy kis mosollyá hervad.* - Aztán a liftben a liftes fiú beindult rám, de visszautasítottam. Ha gondolod behívhatom, hogy csatlakozzon. *vigyorgom, aztán jó ötletnek vélem a kis ücsörgést, így ledobom magam a kanapéra a lány mellé, még mindig törülközőben. Át kéne öltözni. Veszek a perecből, és most nagyon jól érzem magam, így a tusolás után. Fáradt nem vagyok, inkább friss.*
- Csupa francia csatorna? Nos nem igazán tanultam ezt a nyelvet. *ráncolom össze a szemöldököm, inkább egy zene csatornát kezdek keresni, hátha nem csak francia dalok szólnak. Keresgélés közben a lányra pillantok.*
- Beviszem a cuccokat és akkor át tudunk öltözni, oks? *sandítok rá, miközben még mindig a csatornák között keresgélek.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-04, 12:36 am

*A hotel csodálatos, meleg a víz, van pezsgő... az tény és való, hogy a hosszú nap után perecet fogunk enni meg tortát, de azért remélhetőleg nem fogja kedvünket szegni a dolog. Mindenesetre megkérem a fiút, hogy menjen le helyettem is, majd elmegyek tusolni. Visszaérve már a szobában találom, elborult ábrázattal. De ahogy hallgatom a történetét, csak elkezdek röhögni, és a végén már a hasamat fogom.*
-Ajj de sajnálom hogy kihagytam. Nem lehetne visszavinni a bőröndjeinket, és utána lemennék veled én is, megnézni a fejüket.*Nevetgélek tovább aztán meghallom, hogy beindult rá a boy, amire csak még jobban röhögök. De ahogy meghallom a lehetőséget, hogy velünk legyen, felpattanok, tiltakozva.*
-Dehogyis, isten ments, akkor kiugrok az ablakon.*Már indulok is, de még mindig röhögve.*
-Ajh de sajnálom, hogy nem mentem le veled.*Törölgetem a szememből a könnyet, de aztán csak visszaülök a fiú mellé, perecet ropogtatva. De gyorsan felpattanok, és a bár elé indulok, kicsikét imbolygó léptekkel.*
-Kérsz valamit inni?*Azzal keverek magamnak egy alma-barack keveréket, és ha esetleg kér valamit, töltök neki. De mindenesetre visszamegyek a kanapéhoz, ahol a fiú ül, és odabújok hozzá. Ez így kényelmes, és mivel semmi kedvem elengedni, csak megrázom a fejemet, és a mellkasának döntöm.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-04, 12:47 am

*Most már én is osztom a véleményt, hogy pompás választás volt Párizs, azt hiszem még párszor ellátogatok ide a későbbiekben. Jelenleg a hotelben lazulunk, ám nem sikerül a teljes ellazulást, hiszen hiányzik egy-két kellék. Lemegyek hát a cuccokért, cseppet sem leégetve magam, és pont akkor érek vissza, mikor Serafina kijön a tusolásból. Elmesélem neki, hogy mi jó történt velem az utam során, és néha-néha én is elnevetem magam a mesélés közben.*
- Rendben, akkor te most szépen hazamész, hogy kettesben lehessek vele. *nevetek egyből, miután elsütöttem ezt a kis szurkálódásos viccet, aztán figyelem, ahogy uralma alá veszi a bárt, és egyből járni kezdenek a kerekek a fejemben, hogy mit igyak.*
- Igen az jól esne. Leggggyen mondjuk whiskycola, ha nem fáradságos összekeverned. *nézek rá kérlelő szemekkel, aztán ha elkészíti nekem a kívánt italomat, akkor másodpercek alatt lehúzom, és félre teszem a poharat. Ez még rátesz egy lapáttal a frissességemre, és átkarolom a lányt, ahogy hozzám bújik. Egy ideig csak csöndben figyelem a lakosztályunk minden szegletét.*
- El sem hiszem, hogy ilyen csodaszép. Köszönöm, hogy eljöttél velem. *pillantok le Serafinára, és egy puszit nyomok a feje búbjára, mint ahogy a mamám szokta anno. Szorosan magamhoz húzom és úgy érzem, ez a nap nem is lehetne tökéletesebb. Nem is tudom, meddig ülünk ott egymás mellett.
- Egyszer viszont át kell vedlenünk, ha csak nem ruha nélkül szándékozol aludni? *húzogatom a szemöldökömet pajzánul.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-04, 1:03 am

*A tusolásból visszatérve a fiút látom, a cuccaink közepette, majd ahogy meghallom a történetét, éktelen nevetésben török kis, körülbelül úgy, mint a nyári bálon a vulkán. De ahogy mondja, hogy menjek haza, csak lebiggyesztem az ajakamat, és visszasétálok a kanapéhoz.*
-Tudtam én, hogy vele akarsz lenni. Amikor jöttünk, már akkor is eléggé végig nézted.*Nézek most én is végig rajta, mutatva, hogy milyen tekintettel bámulta a boyt, de nekem nem kell imitálnom semmit. De azért már rángatózik a számszéle, és elkezdek perecet enni, de aztán a bárhoz lépek, ahol visszafordulok megkérdezni hogy mit iszik. De csak legyintek, és pár pillanat múlva odaszervírozom a fiúhoz az italát. Én a kis löttyömmel lehuppanok mellé, neki dőlve. A tévében végül is találunk egy csatornát, valamilyen műsor van benne.*
-Nézd csak... francia X-Faktor.*Mondom jó kedvvel, hisz nem tudtam, hogy Franciaország is szokott csinálni ilyen hülye versenyt.*
-Most komolyan mire jó egy ilyen... hang fitogtatás?*Kérdezem teljesen megbotránkozva, de egy kis idő múlva a fiú megpuszilja a fejem búbját, én meg csak felemelem a fejemet, és még egy 'én köszönöm'-öt elsuttogok, majd megcsókolom. Amolyan ráérős csók ez, semmi sietség nincs benne, de azért egy idő után elhúzódom, akkor teszi fel a kérdést a fiú.*
-Még az is lehet.*Vonom meg a vállamat, de azért elengedem, hagy menjen ő előbb átöltözni, majd megyek én utána.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-04, 1:16 am

*Elfoglaljuk a szállást, nagy nehezen a cuccok is fel kerülnek a szobába, valamint van ropogtatni valónk is.*
- Nem tehetek róla, olyan jól néz ki. *viselkedem szégyenlősen, de azért tetszik, ahogy végignéz, sejtem, nem kell sokat megjátszania. Pár pillanat múlva a bárunkhoz lépked, én pedig leadom a rendelésem egy whiskycolára. Úgy látom nem akad gond az elkészítésével, így nem is kell sokat várnom, és már ihatom is a remekül adagolt italomat, ami végül is egy húzásra elfogy. Sebaj, van még ott ahonnan ez jött.*
- Ó, valahol kitalálják, és mindenki lekoppintja. Mondtam már hogy én utálom a francia nyelvet? *kérdezem, mintha rémlene, hogy beszélgettünk erről egyszer. Beugrik ám, hogy az nem vele volt, hanem Allinox-szal, úgyhogy elkönyvelem megválaszoltnak ezt a kérdést.*
- Na, azért vannak tehetségek, csak nem mind. Az első adásokon, a válogatón meg jót lehet röhögni. *tiltakozom, aztán nyomok egy puszit a feje búbjára, cserébe kapok egy csókot. Csodá ez a pillanat, ahogy összeforrva a lakosztály nappalijában francia X-faktorosokra vetemedünk csókra.*
- Nem ellenkeznék. *kacsintok, aztán elindulok a cuccokért, majd a háló felé. Ahogy belépek épphogy pár centire a hálóban megállok, hátranézek a vállam felett a lányra, jobb kezemmel az ajtó után nyúlok, amit elkezdek húzni, hogy becsukjam, bal kezemmel azonban kioldom a törülközőt, és az pont leesik rólam mielőtt becsuknám az ajtót. Egy gyors kacsintás, és az ajtó már csukva, így indulok öltözni.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-04, 1:30 am

-Ohh.. tudtam én, hogy valami nem stimmel veled. Túl tökéletes vagy ahhoz, hogy hetero legyél.*Sóhajtok egy nagyot, de azért még egy pillanatig a hasizmain legeltetem a szememet, majd miután minden egyes kis kockát felmértem, megrázom a fejemet, és magam alá húzom a lábamat. Csúnya lenne elfelejteni, hogy csak egy törölköző van rajtam, ezért inkább nem törökülésben helyezkedem el, mint ahogy amúgy tenném. De aztán rátalálunk a francia X-Faktorra, amin én teljesen kifakadok.*
-De ez borzalmas. Elég, ha ezzel cseszik el egy ország népének estéjét, nem muszáj minden régióban ezt a... szánalmat nézni.*Kimerülten szusszantok egyet, de aztán inkább felpattanok, és keverek mind a kettőnknek valami finomat. Megkapja Scott az ő italát, én meg a saját alma-barackomat. Odabújok hozzá, aztán jön egy kis csókolózás, majd végül is ráterelődik a téma az éjszakai ruházatomra. Csak csalódottan sóhajtok egyet, majd az utazótáskám felé bökök.*
-Akkor sajnálom. Két választási lehetőséged van: vagy rövidnadrág-póló vagy pedig fűző-tanga-harisnyatartó.*Most komolyan kérdezem tőle, rajta áll a választási lehetőség, hogy miben aludjak. De aztán elindul, még egyszer hátranézek, és még pont elkapom azt a lecsusszanó törölközőt, így meglátva a popóját. Csak felvonom a szemöldökömet, és visszakacsintok. Visszafordulok a tévé felé, bámulom egy kicsit, majd még egy szelet csoki tortát beletömök a számba, így várom a fiú visszaérkezését.*

Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-04, 1:41 am

-Szóval szerinted bejönnék a liftes fiúnak? *kérdezem nevetve, na de most már elég abból, hogy melegnek játszom magam. Ezután szóba kerül a tévében épp tartó X-Faktor, ami nem csak sztárokat, de idióta barmokat is tartogat a nézők számára.*
- Majdnem mindenki nézi a sok szerencsétlent. Na de ne akadj ki ezen. *küldök felé egy mosolyt, majd szomjasan várom az italomat egy whiskykóla személyében. A pohár fenekét látom a nagy korty után, majd kicsit pikánsabb téma kerül szóba. Egy picit meglepetten, felvont szemöldökkel bámulok rá, amikor felteszi nekem az elhangzott kérdést. *
- Még ha meleg lennék, akkor is az utóbbit választanám. *bököm ki némi tanakodás után, amit magammal játszottam le. Itt az idő, hogy átöltözzek, így hát elsétálok a szobába, de előtte még lenyomok egy mini chippendale show-t, aztán magamra csukom az ajtót. Körülnézek a hálóban, ami elég gyönyörűen néz ki. Az ágy rózsaszirmokkal van telehintve.*
- Wow. Köszönöm srácok. *nézek lefelé, arra, amerre a portát sejtem, majd inkább felöltözök. csak egy egyszerű háromnegyedes fehér gatyát, meg egy világos piros-fehér kockás inget dobok magamra, egy-két gomb kigombolva, hogy ne fulladjak meg. Miután végzek berontok a nappaliba, és az ablakhoz sétálok, kémlelve az éjszakai Párizst. Visszasétálok Serafinához, és lehuppanok oda, ahol az előbb ültem. A háló felé biccentek jelezve, hogy átadom a terepet, és öltözhet. Viszont most már kezd elegem lenni az X-Faktorból, így megragadom a távirányítót és elkapcsolom jobb műsor reményében.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-04, 1:59 am

-Hát te mondtad, h begerjedt rád, és hát... ebből azt szűrtem le, hogy igen.*Mondom félszegen, majd végül is elfoglaljuk helyünket az első sorban, ahonnan az X-Faktort is láthatjuk -sajnos- megfelelő szemszögből.*
-Akkor is... fertő.*Ezzel lezártnak tekintem a témát, inkább nem próbálkozok meg tovább ecsetelni ezt a borzalmas műsort, így inkább éjszakai szerelésemről kezdünk el beszélni. A válaszán csak a szememet forgatom megtoldva egy vigyorral.*
-Miért nem lepődöm meg?*Kérdezem egy sóhajtással, de egy meleg mosoly kíséretében.*-Valahogy nem vártam más választ, így nem is hoztam se rövidnadrágot, se pólót.*Szólalok fel, majd elindulok a bár felé, miután látom, hogy már nincs inni valója. Még egy italt összedobok neki, nekem is ugyanazt, és odatipegek mellé. Tudom, hogy ez kicsit meg fog ütni, de sebaj, kell egy kis bátorság ahhoz a ruhához, ami felvenni készülök. De hamarosan eltávozik a fiú, így maradok egyedül. Ezt az időt kihasználva kikapom a táskából a "pizsamámat" és mikor Scott végre valahára kijön a szobából, én besurranok mellett, és hangosan becsapom az ajtót. Az ágyra kipakolom a három leheletnyi ruhadarabot plusz még a magassarkút, amit mellé megvettem. Most már teljesen bizalmatlan vagyok a fehérneműket illetően, olyan picik. De mielőtt meggondolhatnám magamat, lecsúsztatom magamról a törölközőt, és felkapom a szerelést. A sarokban álló tükörbe nézek, és elégedetten állapítom meg, hogy úgy nézek ki mint valami céda. A vörös-fekete csipkés fűző tényleg az én méretem, igaza volt az eladónak. A hajam kicsit összeborzolom, majd az ajtóhoz lépek, és kinyitom. Nagy nehezen meg állom, hogyne kezdjem el magamat takargatni, de azért az ajtóban maradok, hátha meggondolom magamat.*
-Na?*Csak ennyit kérdezek kíváncsian, szégyenlősen, még mindig az ajtónak támaszkodva.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-04, 2:15 am

- Jól van, ha nem jön össze a magánéletem, akkor tudom, hol találom meg őt. *mosolygok, közben szidjuk-hordjuk az X-Faktort, de ennek ellenére még mindig nézzük.*
- Ámen. *értek egyet végül, így úgy hiszem, kitárgyaltuk az X-Faktort, majd szóba kerül Serafina rucija, és egyértelmű, hogy mit válaszolok.*
- Mit vártál? *emelem fel vigyorogva a kezeimet szabadkozás ként, majd a következő mondatára szélesen elvigyorodom.* - Óóóóóó, de naagy! *aztán figyelem, hogy jön a második kör, nem ellenkezem persze, hadd legyem még jobb hangulatom, ez az este csak a miénk. Ezt a whiskykólát is ugyanúgy lehúzom, mint az előzőt, és elmegyek öltözni. Hamar felkapok egy egyszerű szerelést, amit ugyanolyan könnyen le is lehet kapni. Kilépek a szobából, arra ocsúdok fel, hogy becsapódik mögöttem az ajtó.*
~ Te jó ég, megbántottam volna?~ *fut végig a gondolat pánikként a fejemen, de aztán lehiggadok, nem csináltam semmit, így lépek oda a bárpulthoz. Már kezdem érezni az italok hatását, még jobban feloldódok. Szerzek két kis poharat, hátha ő is inna még, és Jägert töltök bele, egy húzásra! Hallom az ajtó nyílását, és egy félénkebb kérdést, így hát a lányra pillantok. Szinte lesokkol, amit látok. Az állam ott helyben leesett minimum a padlóig, a szemem a lány egész testén ide-oda cikázik. Fél ercig minimum síri csönd van.*
- Őőhmahmőmahm. *rázom meg a fejem, megfogok a távirányítót, kinyomom a tévét, aztán a kapcsolót elhajítom valamerre, felkapom a két pohár Jäger-t, és a lányhoz lépdelek.*
- Ha most meleg lennék, valószínűleg áttérnék heterora. Bombázó vagy. *csodálom végig, majd odanyújtom neki a poharat kérlelő szemekkel, hadd fokozódjon a hangulat, majd le is húzom az én adagomat. Nem számít, megissza-e, vagy leteszi, habozás nélkül az ajkaira tapasztom az enyéimet, közben a lábammal belököm az ajtót.*
~ Itt a pillanat apatigris. ~ *kiáltja egyszerre a jó és rossz énem is, itt nincs más lehetőség. Itt most komolyra fordulnak a dolgok, kivéve persze, ha a partnerem nem akarja.*
- Serafina Damiana, úgy foglak kicsomagolni ebből a ruhából, mint a karácsonyi ajándékaimat. *suttogom neki, majd kezemmel a villany kapcsolót kezdek kutatni, le is nyomom a világítást, de az ágy felett található mini lámpa most pirosan világítva teszi fényessé az ágyat. Nem mondom, ezek a franciák értenek hozzá*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime2011-09-04, 2:27 am

-Na látod, mindenesetre már nem csak a könyvekért fogsz te ide hopponálni.*Vigyorgok megértően, aztán szóba kerül az szenny, amit X-Faktornak hívnak, aztán az én pizsamám is.*
-Nem tudom, hogy mit vártam. Talán azt, hogy reflexből a fűzősre mondasz igent, és nem gondolkozol.*Vonom meg a vállamat, aztán fürgén felpattanok, és kiszolgálom magunkat még egy adag itallal. Aztán eltűnik Scott, én meg magamra maradok a ruhámmal. De nem sokáig, így gyorsan be is térek átvenni ezt a ruhának nem igazán nevezhető anyagdarabokat. Ám mindenesetre eléggé látványos az eredmény. Elégedett mosollyal figyelem a fiú reakcióját, aztán mikor elindul felém, csak egy köszönöm kíséretében kikapom a kezéből az italt, és lehúzom. Aztán már gyakorlatilag megszólalni sincs időm: se tiltakozni se igent mondani, de nem igazán lenne erőm ellenkezni, és mellesleg nem is szeretnék. Így csak visszacsókolok, átkarolom a nyakát úgy oldalazunk be a szobába. A lehetőségen csak elmosolyodom a csók közben.*
-Karácsony még messze van, de addig is vedd amolyan elő ajándéknak.*Na azért karácsonyra nem ilyen ajándékot szánok neki, bár ha ilyenre vágyik, akkor ezt is megkaphatja. Mindenesetre végül is beérünk a szobába, ahol ledőlök az ágyra, magammal húzva a fiút is. Csak pár pillanatra, egy kis levegő vétel érdekében elszakítom ajkaimat az övéitől, de nem sokáig, így újra csókban forrunk össze, miközben azért még a hajába is beletúrok, hogy közelebb húzzam a fejét magamhoz.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Párizs - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Párizs
Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Párizs 20 évvel később

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Külföld :: Franciaország-
Ugrás: