Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Összesen 0 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 0 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Augusztus 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

Párizs

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 23
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Vas. Szept. 04 2011, 03:08

- Látod, már most imádom ezt a várost. *nevetek a meleg dolgokon, aztán kicsi fikázzuk az X-Faktort is, ami meg is érdemli, mert eléggé szutyok. Most egy kicsit érdekesebb téma következik.*
- Férfiból vagyok anyukám. *szabadkozom mosolyogva, majd megkapom az italt, ezek után pedig én át is vedlek, tekintve, hogy már kényelmetlen ez a törülköző. Miután átvedlek, meglepetésként ér az ajtó csapódása, de inkább amellett döntök, hogy előkészítek magunknak két pohár Jägert. Amikor meglátom Serafinát az ajtóban, pillanatnyi sokkot kapok, megbűvöl a látvány. Aztán sikerül felocsúdnom, és elégedetten konstatálom, hogy lehúzza az italt.*
- Ez a beszéd. *motyogom, majd jómagam is leküldöm az italt. Ezek után egyből letámadom a lányt, olyan szinten kívánom, hogy az elképzelhetetlen. Bevesszük a szobát, sikeresen elzárom magunkat az ajtó segítségével, és még a hangulatvilágítás is megvan oldva.*
- Akkor hát boldog karácsonyt, Scott! *suttogom magam elé két csók között, majd végre a tettek mezejére kerülünk, az ágyra. Vad csókcsata van folyamatban, minden porcikám a lány érintéséért esedezik. A nyakát kezdem csókolgatni, miközben próbálom megfejteni a pizsamája működését, vadul fűzöm ott, ahol érem, és egyszer csak sikerül megszabadulni a ruhadaraboktól, csak a magassarkú marad rajta, azt majd eldönti, hogy leveszi-e. Közben én is letépem magamról az inget és eldobom a szoba végébe, és újra Serafina ajkait kényeztetem a sajátjaimmal, miközben kezeim finoman a mellei köré fonódnak. Nem csókolom olyan vadul, mint az előbb, most csak egy leheletnyit érintem hozzá a számat, finoman megnyalom az ajkait, és ledobom magamról a háromnegyedes gatyát, aztán ismét átadom magam a lánynak. Ismét a nyakát kezdem el csókolgatni, közben ujjaim lecsússzanak arra a bizonyos pontra lent, a csókok közepette kezdem el lent használni fürge ujjaimat. Mikor úgy érzem elértem a kellő hatást, egyre lejjebb haladnak a csókok, a mellén és a hasán át végül odaérek, ahol az ujjaim dolgoznak, és most felváltom őket. Miközben most a nyelvemmel próbálok örömet okozni neki, kezeimmel végigsimítok a combjain. Lassan az ágy melletti komódhoz nyúlok, hogy gumit vegyek elő, és szerencsénkre találok is. Ledobom az alsógatyámat, finoman utalva arra, hogy most "kézbe vehetné a dolgokat". A kellő előjáték után, immár teljes biztonságban olvadunk össze a szerelem gyümölcse alatt. Érzem Serafina testének forróságát, közben számmal ismét ajkait kényeztetem, az elején gyengéden, lassan és finom tempóban kezdek neki a fő attrakciónak, az érzelmekről szól. Egy hirtelen pillanatban a hátamra fordulok, magammal rántva a lányt, így ő kerül felülre és megcsodálhatom testének gyümölcseit. Persze mindez azért van, hogy ne csak én dolgozzak. Telnek a percek, talán egy óra, két óra, egyre vadabban és gyorsabban teszem a dolgom, persze közben nem ugyanabban a pózban tevékenykedünk, fő a változatosság.Az aktus legvégén egész gyorsra felpörgök, szinte katarzis robban bennem, mikor elérem azt a bizonyos csúcspontot, ezzel megkoronázva a mai esténket. Egy hosszú csókot lehelek még a lány ajkaira, és a fülébe suttogom, hogy "Szeretlek". Soha nem mondtam ezt a szót még senkinek, egy lánynak sem, ő az első akinél tényleg megvan az a bizonyos "rózsaszín köd". Melléfekszem, még egy puszit nyomok az arcára, majd egy "Jó éjt" kíséretében álomba merülünk.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 22

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Vas. Szept. 04 2011, 03:24

-Mintha eddig nem tűnt volna fel, hogy abból vagy.*Forgatom a szemeimet, de hamarosan már elindul átöltözni, és nem sokkal később vissza is tér, így én foglalom le a szobát. A ruha, amit fel veszek, nem éppen nevezhető annak, így minden vágyam, hogy minél hamarabb megszabaduljak tőle. A fiú tekintetéből kiolvasom, hogy ő is erre vágyik, így kezdünk el az ajtó felé lépkedni. Aztán máris az ágyban vagyunk, a piros fény ragyog rajtunk. Gyorsan megszabadít a felesleges daraboktól, így már fedetlenül fekszek előtte, de most már nem pirulok, tudom, hogy annak az ideje már elmúlt. Inkább a csókra koncentrálok valamint az érintésekre, néha-néha a torkomból felszakad egy hangosabb nyögés, de ettől függetlenül teljes néma vagyok, csukott szemmel fekszem. Aztán mikor nyelvével érint meg, az én kezem is önálló életre kel, úgy túrva a fiú hajába. Aztán hallom, hogy a maradék ruha is lekerül róla, így én kezdem el kényeztetni minden lehetséges módon. Aztán hamarosan előkerül az elengedhetetlen óvszer is, így forrunk össze végre, izzadtan és csapzottan. A lepedőt kapaszkodónak használom immáron, de mikor átlendít, egy halk sikolyt hallatok, hiszen hirtelen ért a mozdulat, de aztán cél tudatosan röpítem magunkat a csúcs felé, ami egy-két póz váltás után meg is történik. A végén elégedetten mellé esek, betakarózok, és még éppen ébren vagyok, amikor meghallom a vallomását.*
-Szeretlek Scott!*Suttogom vissza alig hallhatóan, de mivel a fiú nincs messze tőlem, így remélhetőleg hallja. Ha nem, akkor pedig egy párszor még eltudom neki mondani, ha esetleg igényt tart rá. Mindenesetre hamar álomba zuhanunk, és remélhetőleg reggelig fel sem ébred semelyikőnk.*

//Fagy//
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Pént. Szept. 09 2011, 18:06

//Olvad//
*Álmomban újra otthon vagyok, nem is otthon, hanem a SuperBowl döntőjében a Green Bay Packers tagjaként, és egy briliáns meccset játszunk. Elég hosszú álom, ám az eredmény már nem derül ki a számomra. Úgy emlékszem kényelmes, nem túl variált pózban aludtam el, annál akrobatikusabban ébredek. Próbálok halkan kikecmeregni az ágyból, a szobában mindenfelé ruhák hevernek, felkapom a tegnap hamar lekerült háromnegyedes gatyám, és kivánszorgok a nappaliba, benyomom a tévét, ismét a tegnap este látott zenecsatornára van állítva, most "igazi mai sikerszámok" szólnak. Leszólok a portára, hogy szíveskedjenek ellátni minket étellel, és a javaslatukra "reggeli svédasztalt" hozatok. Ez könnyen ment. Bevánszorgok a fürdőbe, megvizsgálom kómás arculatomat, megtisztálkodok, aztán visszatérek a nappaliba. Kinézek az ablakon, hogy fest Párizs így kora reggel, meglepően zsúfoltnak tűnik. Hamarosan visszatérünk az iskolába, szóval minden percét ki kell élvezni ennek a kis kiruccanásnak, igyekszem is így tenni. Az órára pillantva megállapítom, hogy alig múlt tíz óra.
~ Csoda, hogy még ilyenkor hoznak reggelit. ~ *hamarosan már készül is az ebéd. Lövésem sincs, hol kajáljunk, de ha esetleg Serafina hajlandó lesz felkelni, akkor megvitatom vele.*
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Pént. Szept. 09 2011, 18:16

*Előző este elég sokáig fel voltunk, így én ma reggel nagyon nyúzottan, fáradtan ébredek. Nem is akárhogy, még fél álomban sikeresen legurulok az ágyról, bevágva a fejemet a kis éjjeli szekrénybe. Hatalmas nyögés kíséretében feltápászkodok, amikor is meglátom a szobát, egy nagy grimasz kíséretében lekapok egy törölközőt a székről, abba bugyolálom magamat, ameddig ruhához nem jutok. Mivel valóban nem hoztam magammal pizsit, így inkább nem venném vissza tegnapi lenge öltözetemet. Gyorsan bele kukkantok a tükörbe, és még egy arcot bevágok, szénakazal hajam láttán. A kezemmel végig gereblyézem, majd végül is kimegyek, hogy becserkésszek magamnak egy szoknyát meg egy pólót. A nappaliban ott ül a fiú, így irányt változtatva először inkább hozzá lépek.*
-Jó reggelt!*A kanapé mögé lépek, így előre hajolva megcsókolom a nyakát. Ezután magamhoz veszem a váltó ruhát, amit az utazóban hoztam, és betérek a kis fürdőszobába egy reggeli tisztálkodásra. Dolgom végeztével visszatérek, és levetem magamat a kanapéra, törökülésben.*
-Na és hogy aludtál?*Kérdezem, miközben a tévét nézem és a gubancokkal próbálok elboldogulni.*
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Pént. Szept. 09 2011, 18:32

*A tegnapi napunk remekre sikeredett, hasonlóan képzelem el a mait is. Nagyjából megvannak a lehetőségek, hogy merre tovább, időnk pedig, mint a tenger. Nehézkesen kelek ugyan fel az éjjeli program után, de aztán a jéghideg víz egyből felfrissít. A reggelink már úton, szóval csak lecsüccsenek bámulni a tévét, hátha van jobb műsor, mint este. Érdeklődve tapasztalom, hogy készült egy-két videoklipp, amíg a suliban tartózkodtam, némelyik nem rossz, a többi igen. Már majdnem visszaalszok ezen az irgalmatlanul izgalmas műsoron, amikor hallhatóan a lány is elhagyja a szobát, majd pillanatokon belül a tudtomra is adja, hogy itt van.*
- Jobbat! *nyöszörgöm vissza, mert annak ellenére, hogy nagyjából éber vagyok, szívesen fetrengenék a kanapén egész nap. Amíg Serafina tisztálkodik, addig nagy nehezen az italokhoz lépek, majd miután nem kívánatos tekintettel végignézek a szeszes italokon, töltök magamnak egy pohár kólát.*
- Töltsek valamit inni? *ordibálok be a lánynak, ha esetleg szomjas, akkor odaszervírozom az italokat az ülőalkalmatosságunkhoz, és lehuppanok az előbbi helyemre.*
- Jót aludtam, csak keveset. *felfedezni vélhető egy kis mosoly az arcom szélén, majd inkább szomjam oltom.* - De gondolom te is tudnál még aludni. *folytatom, ezután a kintről beszűrődő hangokból vélem felfedezni, hogy itt a reggeli. A úriember elé fáradok, átveszem tőle a munkát, és betolom az a kisebb-nagyobb kocsit, ami dugig van kajával, a kanapé előtt le is parkolom.*
- Farkaséhes vagyok. *pillantok végig a kínálaton.* - Szerintem lássunk is neki, jó étvágyat! *hadarom, majd bele is kezdek a reggelibe.*
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Pént. Szept. 09 2011, 18:48

*Nehézkesen indul a reggel, és mivel hulla fáradt vagyok, nem várok jobb folytatást a nap további részétől sem. De hamarosan már a víz alatt ázok, élvezve, hogy lemossa rólam a maradék álmosságot. A kérdésre csak megvonom a vállamat a zuhany alatt, de mivel ezt a fiú nem látja, így inkább én is hasonló hangnemben és hanghordozással felelek neki.*
-Kösz nem. Majd reggeli közben megiszok egy kávét!*Azzal le is tudom a dolgot, és kikecmergek végül is a víz alól. Magamra kapom a fekete szoknyámat meg a hosszú ujjút, így már bátran letelepszem a fiú mellé a kanapéra. A műsor valami eszméletlenül ergya, így sikeresen kicsikar belőlem egy ásítást.*
-Igen, még egy keveset tudnék.*Hagyom rá, bár ez nem épp az igazság. De ahogy meglátom a kaját, rögtön kiguvad a szemem, és még mielőtt leparkolná a kocsit előttünk, el is csenek egy almát. Örömmel harapok bele, és mivel nagyon is finom, eldöntöm, hogy az elkövetkezendőkben jó sok almát fogok megenni ebből.*
-Dettó.*Válaszolok neki, miközben csak tömöm a majmot rendületlenül: lecsúszik egy pirítós, aztán még egy, feldobom a száraz egyhangúságukat lágy tojással és sonkával, ja meg persze a megérdemelt kávé sem maradhat el. De a végén már kulturáltan csak francia salátát eszek, és mivel már éhségemet csillapítottam, sikerül megszólalnom.*
-Na, és hogyan tovább?*Teszem fel a kérdést két falat között.*
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Pént. Szept. 09 2011, 19:06

*Miután lelkesen kipattanok az ágyból, magamra kapok egy gatyát, nagyjából elrendezem a kinézetem, és kajáért esedezem, Serafina is felkel, ahogy nézem hasonló ábrázattal, mint én. Nem aggódok, nem kell sok idő, hogy elmúljon a fáradtság és friss legyek, csak ahhoz mozognom is kéne valamit. Általában ez otthon is így volt. Néha 5-kor kellett kelnem, hogy elinduljak egy suli előtti edzésre, olyankor alig bírtam kinyitni a szemem, de fél óra múlva már éberen csináltam a dolgomat. Töltök magamnak egy kis kólát, hátha a koffein lehel belém egy kis életet, aztán immár törzshelyemmé vált kanapéra helyezkedek el. Lehetne legalább egy amerikai adó, mindenhol franciául zagyválnak, amúgy is irritál ez a nyelv, de még érteni sem értem. Hát még amikor a zeneszámaik kerülnek sorra. El is kapcsolom, mielőtt még elmegy az étvágyam. A lány is helyet foglal a közelemben, és megérkezik a reggelink is. Azt sem tudom, mivel kezdjem, de aztán megpakolom a tányérom valami olyasmivel, ami félig rántotta, félig omlett. Gondolom, valami francia specialitás, mindenesetre nekilátok, és mivel elnyeri a tetszésemet, be is kanalazok jó pár falatot belőle. Valami meglepő módon sült krumpli is feltűnik a tányéron, levezetésképp bedobok egy adagot, majd mint aki jól végezte dolgát, megszüntetek minden mozgást, és a plafont bámulom hátradőlve a kanapén.*
- Indulunk Albániába. *mondom szinte alig hallhatóan, majd megdörgölöm a szemeimet.* - Úgy gondoltam megnézhetnénk az egyik legismertebb látványosságot, az Eiffel-t. No benne vagy? *sandítok Serafina felé, ha beleegyezik, akkor akár indulhatunk is egy kis pakolás után, valószínűleg már nem jövünk ide vissza.*
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Pént. Szept. 09 2011, 19:14

*A végtelenségig én sem húzhatom a felkelést, így csusszanok ki az ágyból, mint valami téli álmot aludt medve. De egy kis tusolás és öltözés után végül is a kanapén pihentem fáradt testemet, majd hamarosan megérkezik a kisegítő egység egy kocsi képében. Rövid úton belém kerül a megfelelő reggeli, a tökéletes adag kávéról már nem is beszélve, így én is kidőlök végül a fiú mellett.*
-Megyünk kecskét fejni.*Állapítom meg ugyanolyan álomittas hangon, majd hogy egy kis életet leheljek magamban, elkezdek előre hátra hintázni.*-Nekem tetszik a terv, bár most per pill aludnék a legszívesebben.*Sóhajtok egyet, majd pár percnyi erőgyűjtés után végül is beadom a derekamat, és felállok a kanapéra, majd átugrom azt, úgy megyek a szobába, hogy beágyazzak és a magam részéről összeszedjem a holmimat. Mikor végzek, elégedetten állapítom meg, hogy majdnem minden ugyanúgy néz ki, mint előző nap. Ha a fiú is végzett, csak az ajtó mellé állítom a táskát, és várok rá.*
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Pént. Szept. 09 2011, 19:34

*Újabb napra virradt, még itt Párizsban is, ergo fel kell kelni és tenni a dolgod. Miután rendbe hozom magam, és a lány is csatlakozik, megérkezik a szobaszerviz, és így nekiláthatunk a reggelinknek, ami baromira jól esik, tekintve, hogy tegnap nem igazán volt részünk laktató vacsorában. Jóllakottan dőlök a kanapén hátra, vizsgálva a csillárt.*
- Viszünk kecsketejt a magisztereknek. Elemezzük majd toxin. *villan fel egy mosoly az arcomon, biztos nem néznének hülyének, ha beállítanék kecsketejjel az óra kellős közepén.*
- Remek, akkor szerintem induljunk is. *válaszolok, majd fel is pattanok a kanapéról, hogy aztán összeszedjem a cuccaimat. Mire beérek a hálóba, ott már úgy-ahogy rend van, összepakolom a ruháimat, felkapok egy pólót, meg elteszek egy napszemüveget, hátha kell majd, és kiviszem a táskámat a nappaliba. A fürdőbe érve észreveszem a tegnapi vizes cuccaimat, amik már megszáradtak, ezeket is kiviszem a táskába, közben a zsebéből kiesik a szappan.*
- Ó, itt ne hagyjam! *kiáltok, majd miután sikerül elcuccolni, végigfuttatom szemem a lakáson, de nem állom meg, hogy ne igyak egy kortyot a whiskys üvegből. A portással sikerül lezsíroznom, hogy majd hívom őket, ha hozhatják a cuccokat, aztán indulunk is a toronyba. Mielőtt kilépnénk elcsenek azért még egy párizsos prospektust, amiben térkép is van, hátha kell.*
- Taxi, vagy séta? *kérdem, majd ha választ, utunkra indulunk. A toronyhoz érve szinte alig várom, hogy fent legyünk a tetején, ez egy történelmi pillanat lesz a számunkra, az biztos.*
- Külön menjünk ketten, vagy van körjárat is. Zárójelben megjegyzem, én speciel nem lelkesedem azért, hogy egy itteni nő rizsáljon nekem a torony történetéről, de ha neked az szimpatikusabb. *érdeklődöm, nem igazán szeretnék csoporttal menni, az baromi unalmas.*
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Pént. Szept. 09 2011, 19:48

*A tusolás után végre valahára tele bendőt érzek korgó gyomrom helyén, mintha kicserélték volna. Így kicsit jobb hangulatban pakolom össze a holmimat, és rakom helyre azt, amit tegnap szétszedtünk. A táskák hamar készen állnak, így csak az indulás van hátra. Ahogy kiérünk, felteszi a kérdést, mire én megrántom a vállamat.*
-Legyünk gazdaságosak és élvezzük Párizs szépségét... szerintem menjünk lábbusszal.*Így aztán hamarosan meg is érkezünk áhított célunkhoz, ahol ismét egy kérdést kapok.*
-Menjünk csoport nélkül, úgy izgalmasabb. Meg amúgy is, biztos lesz mellékelve magyarázat az építmény oldalán.*Szerencsére igazam is lesz, mert ahogy megérkezünk, egy nagy márvány tábla írja le a történetét. Egy nagy sóhajtással megállok előtte, karba fonom a kezemet, és olvasni kezdek.*
-Te, nem lehetett könnyű ennek a pasasnak megtervezni az Eiffel-t.*Mondom félhangosan, miközben tovább olvasgatok. Eléggé érdekes dolgokat tudok meg ez alapján az építményről, de rövidesen végzek az olvasással, így már semmi nem akadályoz meg minket abban, hogy felfedezzük eme csodás helyet. A lépcsőzés eléggé fárasztó, de azért megéri felmászni a tetejébe, hiszen innét csodás a kilátás. Egész Párizst belátni, sőt még a tegnapi piramist is.*
-Én idefogok költözni.*Közlöm vele tényként, miközben olyan szélesen mosolygok, ahogy csak bírok, közben szememet a tájon legeltetem.*-Gyönyörű ez a hely, nagyon nagyon tetszik.*Áradozok róla, majd egy amolyan hálás pillantást is lövellek a fiú felé, ezzel jelezve, hogy nagyon köszönöm, hogy elhozott ide.*
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Pént. Szept. 09 2011, 20:04

*Szerencsére időben sikerül felébrednünk, általában ha 1-ig fent vagyok, akkor 1-kor is kelek fel, ma azonban már 10-kor felnyitottam a szemem. Kis ideig készülődünk, aztán nyakunkba vesszük Párizst, és elindulunk az Eiffel-torony felé. Az aljánál tátott szájjal nézek rajta végig, elismerve a méretét.*
- Alig várom, hogy olvasgathassam! *lendítem öklömet a levegőbe, valószínűleg csak úgy teszek majd, mint akit érdekel a leírás, ám sikeresen tévedek, mert nagyon is érdekes dolgokat olvasok.*
- Ki az a hülye, aki felrobbantaná? Na meg a gyökér németek. *rázom a fejem szánalmasan, hiszen ez ma már a világ egyik csodája, azoknak a barmoknak meg eszükbe jutott évek munkáját lerombolni.*
- Biztos sok szabadideje volt. *vonok vállat a megállapításra, aztán elindulunk fel, az ég felé! Az első emeleten megpillantok egy-két vendéglőt.*
~ Na, ez jól jön majd két óra múlva. ~ *nemsokára fel is érünk a tetejére, a kupolába, ahol alkalmunk nyílik megcsodálni egész Párizst. Csak ámulok és bámulok a látottakon, hihetetlen ilyen magasságból figyelni a várost. Szép nagy darab ez a Párizs, mégis az egészet belátni. Nem sok nevezetességet ismerek Párizsban, de amit igen, azt mind felfedezem.*
~ Te jó ég, sosem voltam még ilyen magasan! ~ *tériszonyom ellenére a látvány nyújtotta szépségek miatt többnyire bátran lépdelek a széléhez, amíg lehet, hiszen az üvegkupola megvéd.*
- Veled tartok, hacsak nem lesz herótom a franciáktól. *válaszolok lassan, belefeledkezve a tájba. Vannak még páran itt fent, ha jól látom idős emberek, meg többnyire házaspárok. Serafinához sétálok, nyomok egy csókot az ajkaira, aztán átkarolom, még mindig a környéket pásztázva.*
- Hát, lehet, hogy jobb, mint Albánia. *vigyorgok.*
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Pént. Szept. 09 2011, 20:20

*Ébredés, reggeli valamint egy kis pakolászás után megcélozzuk az Eiffelt. Elolvassuk a tábláról a fontosabb információkat, így a végén már teljesen tájékozott vagyok a toronnyal kapcsolatban. Néhol nekem is felszalad a szemöldököm a magasba, még szerencse, hogy hozzá van ragasztva ragasztóval a homlokomhoz.*
-Hát az biztos, hogy ha tudna mesélni az Eiffel, akkor tök jó sztorikat mondana el. Bár érdekes lenne egy beszélő építmény...*Csak hümmögök a tovább olvasásnál, de végül is feljutunk a csúcsra, ahol szétnézünk és megállapítjuk, hogy több mindent lehet látni a városból, mint amúgy, a földről. A táj csodás, legalább nem olyan, mint Olaszország a meleg felvonulások idején. Egy plusz pont Franciaországnak.*
-Hát igen. Nem a kedvencem a francia, de ha ideköltöznék, kellene egy keveset franciáznom, hogy jobban tudjak kommunikálni.*Nézek a fiúra fáradt szemekkel, kíváncsian, neki leesik e, vagy ő is ugyanolyan álmatag még mint én. Aztán kapok egy csókot, mire csak elmosolyodom.*
-Ezt azért kaptam, hogy irigykedjenek körülöttünk, hogy milyen helyes sráccal jöttem el ide?*Nézek szét, és el is kapom egy barna hajú nénike pillantását, aki mérgesen mér végig, aztán el is masírozik messzire, de még onnan is Scottot méricskéli.*
-Huhh ezek a francia nőszemélyek...*Rázom meg a fejemet, de hamarosan elfeledkezem a ledér hölgyeményről, és inkább átkarolom a srác derekát, úgy bámulok én is ki.*
-Én szívesen fejtem volna kecskéket. Sohasem árt, ha otthon vagyunk a mezőgazdaságban.*Vonom meg a vállamat, majd elképzelem magamat tehén fejő lánykaként, de hamar kiverem a fejemből ezt a képet, hiszen nem állna jól szerény személyemnek az a stílus.*

Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Pént. Szept. 09 2011, 20:58

*Eddig nem büszkélkedhettem hasonlóval, ha külföldön voltam, az csak szimpla nyaralás volt, pihenés, most pedig két napon belül már ez a második olyan épület, amit sokan szívesen megnéznének, ha tehetnék.*
- Hé, végül is varázsvilágban élünk, talán nem hökkennék meg annyira, ha a nevemen szólítana. *eresztek el egy elégedett mosolyt. Már legalább két napja nem varázsoltam, és valahogy hiányzik. Szeretem, amikor kitudom élni a kreativitásomat a varázslatban. Most, így a sulira gondolva eszembe jut a valószínűleg most a hálóban játszadozó kis farkas is. Fura, de mintha honvágyam lenne, és nem haza, hanem a Mysterio-ba. A torony tetejéből csodás a táj, mintha egy térképet néznék Párizsról, csak látni az épületeket.*
- Emiatt ne aggódj, tudok segíteni. *kacsintok, miután felfogom, hogy mit is mondott, majd nagyot szippantok ebből a fenti levegőből. Csók.*
- Csak kellően romantikusnak éreztem ezt a pillanatot, ééés azért, hogy irigykedjenek, hogy ilyen gyönyörű lány áll mellettem. *döntöm oldalra a fejem, azért sikerült belecsempésznem egy bókot a mondat végébe. Észreveszem ám a stírölőmet, és egy plusz pontért végignézek rajta, majd vágok egy fintort, jelezve, hogy kösz nem, ezután tovább is áll.
- Csak vigyázz nehogy ilyenné válj, miután ideköltöztél. *figyelmeztetem, aztán egymást karolva lessük az elénk táruló képet. A következő megjegyzésre, annak második felére inkább hangosan felnevetek.*
- Hát a kecskékhez legalább annyit értek, hogy ha káposztát adok neki, akkor örül! *vetem be fantasztikus biológia tudásomat.*
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Pént. Szept. 09 2011, 21:48

-Én azért meglepődnék, ha egy nem is tudom, hány éves épület nekem elkezdene danolászni.*Húzom fel az orromat, aztán tovább nézelődünk. Néhány perc múlva azért már a lépcsőket koptatjuk, majd fel is érünk a tetejére, ahonnét -még mindig- csodás a kilátás. Célzást teszek egy-két dologra, ami le is esik egyből a kis fickónak, így csak elégedetten mosolygok, milyen ügyes és okos férfiú áll az oldalamon.*
-Öhm ja. Értem.*Mosolygok rá, kicsit elpirulva a bók hallatán ezért inkább a várost kezdem fürkészni. Olyan gazdagnak tűnik ez az ország, kultúrában és szépségben bővelkedőnek, hogy tényleg elkezdem fontolgatni, hogy egyszer itt kellene letelepednem. Aztán végig méri szegény fiút egy ledér nőszemély, mire én legszívesebben kinyújtanám a nyelvemet amolyan nem-a-tiéd módon. De kontrollálom magamat, és inkább átkarolom az ifjút.*
-Ha ilyen lennék, akkor fogadj fel bérgyilkost.*Mondom ki rögtön a szavakat, át sem gondolva az értelmüket. De a következő mondatára csak elkap a röhögés. Annyira nevetek, hogy már a szememből is a könny folyik, majd végül mikor elfogy a könnyem, előveszek egy zsebkendőt, és a szememet kezdem törölgetni.*
-Huhh ez jól esett.*Mondom még mindig vigyorogva, majd ahogy a magasan járó Napot nézem, hirtelen ismét elkap a fáradtság, így csak sóhajtok egyet.*
-Nos Sármőrkém... terveztél még valamit mára?*Kérdezem felé fordított fejjel.*
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Pént. Szept. 09 2011, 22:09

- Hmm. Biztos franciául beszélne, akkor meg ki nem állhatnám. Inkább maradjon kussban, és épület. *zárom le a témát a torony életre keléséről, miközben elérjük az üvegkupolát, azaz az Eiffel-torony tetejét, ahonnan bármit megtalál az ember. Komolyan, ha legközelebb Párizsban eltévedek, innen biztos tájékozódni tudok. Nem tudom látszik-e, hogy mennyire kómás az arcszerkezetem, vagy hogy nagyon durván kába vagyok-e, de mindenesetre felrakom a napszemüvegem, legalább nem látszik a FILA táska a szemem alatt. Sikerül egy rajongót is szereznem, nem csúnya, de szegénykét nem áldották meg semmi földi jóval. Ha egyedül lennék itt sem mennék oda.*
- Ó, akkor magam végeznék veled, hogy könnyítsek rajtad, mert szeretlek, hiszen az már nem te lennél, utána meg nyomban küldeném magam utánad. *hozok össze egy eléggé érdekes mondatot, de úgy gondolom, jól fogok kijönni a dologból, de azért még összeráncolom a homlokom, miközben átgondolom, hogyan is fogalmaztam.*
- Ha rossz a kedved, csak szólj és felvidítalak! *válaszolok a nevetésére, sokszor mondták otthon, hogy néha olyanokat vagyok képes mondani, amin perceken röhögnek. Szuper.
- Tekintve, hogy mindketten hullafáradtak vagyunk, és már mindenhol voltunk, ahova el szerettelek volna vinni, szerintem visszautazhatunk a suliba. *úgy veszem ki, mindkettőnknek elég volt Párizs, a jóból is megárt a sok.* - Hívjam a hotelt? *vonom fel szemöldököm a kérdés közben.*
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Pént. Szept. 09 2011, 22:22

*Az Eiffel torony tetején mintha megeredne a nyelvünk, bár nem annyira, mint tegnap, de azért nem panaszkodhatunk. Mindenesetre fent egy kis ideig hallgat mind a kettőnk, ezzel is adózva a város szépsége előtt. De látom rajta, hogy eléggé fáradt, és ezt érzem magamon is. Ha tegnap nem húztuk volna azzal a pereccel az időt... De most már mindegy, ki kell élvezni minden egyes kis pillanatot itt, Párizsban.*
-Hogy... hogy mi?*Vonom fel a szememet, mert a mondatából csak egy szót ragadtam ki, és még nem fogtam fel a jelentését.*-Fejtsd ki jobban kérlek.*Nézek rá, nagy szemekkel, kíváncsian, várva a válaszra. De ameddig várok rá, figyelmemet ismét a tájra fordítom, majd a szottyantásra, aki mellettünk sétál és méregeti a fiút.*
-Melletted sohasem vagyok rossz kedvű... azaz nem mindig.*Javítom ki magamat gyorsan, emlékezve a majdnem katasztrofális vízeséses-piknikes-csókolózós napunkra. De egyre jobban érzem a fáradtságot, így örömmel veszem, hogy felhozza helyettem is a hazautazást. Csak bólintok a kérdésre, majd ha felhívta a hotelt, akkor lefelé vesszük az irányt, és várakozunk az út szélén, figyelve minden arra járó autót. De mivel hamarosan megérkezik, és meg is kapjuk a csomagjainkat, tudom, hogy közeleg a pillanat, amikor is haza utazunk. Ezért magam felé fordítom a fiú arcát.*
-Ugye tudod, hogy ez lehet az utolsó csókunk Párizsban?*Kérdezem halvány mosollyal, majd ha neki sincsen ellenére, akkor egy szenvedélyes csókban részesítem.*
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Pént. Szept. 09 2011, 22:39

*Nem tévedtem reggel, a tegnapi csodás napot egy újabb követi, a main sem panaszkodhatunk, maximum arra, hogy hullafáradtak vagyunk. Én speciel nem vagyok rossz kedvű, sokkal inkább a tegnapi program és a mai fáradtság, mintha tegnap aludtunk volna és ma kipihent vagyok.*
- Na várjál, én sem tudom mit mondtam. Szóval ha olyan lennél, mint ezek.. *bökök a nő felé* ..., akkor az már nem te lennél, ezért mivel szeretlek nem küldenék rád bérgyilkost, hanem magam végeznék veled, hogy jobb legyen, és rögtön küldeném is magam utánad, hogy ott újra a régi, azaz mostani éneddel lehessek. *magyarázok össze-vissza, hevesen hadonászok a kezemmel, és úgy érzem, még jobban érthetetlenné tettem a mondatot, mint az előbb. Inkább csak megvonom a vállam, ez már bukott ügy.
- Igyekszem. *mosolygok a lányra, aztán lezsírozzuk, hogy irány hazafelé, ezért hívom is a hotelt, azt mondják 5-10 perc és itt vannak. Hamar kiérünk a toronyból, még egy utolsó pillantást vetek rá, de az autó még nem ért ide. Nem kell sokat várni, megérkezik, és átadják a csomagokat. Kíváncsi tekintettel nézem a lányt, hogy mégis mit akar mondani.
- Hát akkor ezt kétszer annyira fogom élvezni. *mosolygok szélesen, és a szemüvegemet is lekapom, hogy ne zavarjon és tisztán a lány szemébe nézhessek mikor szenvedélyes csók közepette olvadunk egybe. A csókot egy hosszúra elnyújtott puszival fejezem be, majd kézbe kapom a zsupszkulcsot és a táskákat, majd ha Serafina készen áll, akkor visszarepülünk a klubhelyiségbe. Ugyanúgy a másodperc törtrésze alatt itt vagyunk, fura, mégis jó érzés újra az ismerős helyiségben állni. Kellemes meleg van idebent, bár Párizsban sem volt hideg. Segítek Serafinának bevinni a táskáit, nem gond, hogyha a hálóig kell elvinnem, de mielőtt elmegyek, még egyszer magamhoz ölelem.*
- Köszönöm, hogy eljöttél, sokat jelentett ez az út. *mosolygok szerelmes tekintettel, mielőtt még egy utolsó csókot adok a lánynak, majd a majd a homlokomat az övének döntve suttogom, hogy 'szeretlek', aztán a hálókörletembe térek egy jót szundítani.*
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Pént. Szept. 09 2011, 22:47

*A zavaros mondat kezd letisztulni, de mivel látom rajta, hogy nem akarja boncolgatni a témát, inkább egy bólintással jelzem: értem, mire gondol. Aztán -szerencsére- eljutunk addig, hogy megbeszéljük az úti tervet, így rövid időn belül az utcán is találjuk magunkat, várva az autót. Hirtelen felindulásból gyengéden magam felé fordítom az arcát, majd megcsókolom. Kicsit furcsán érzem magamat utána, hiszen ezt neki kellett volna, de mindegy is, ez van, kész. A táskámat ragadom meg először aztán a képeslapot, és már ott is állunk a klubhelyiségben. Felkísér, így mikor az ajtó előtt megállunk, csak félszegen rámosolygok, és én megköszönöm, hogy elvitt.*
-Szeretlek.*Mondom én is még gyorsan, mielőtt elindulna. De aztán én magam is meghódítom az ágyamat, és rövidesen már durmolok is.*
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.

Rangok
Ház: Cruoris
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Szomb. Jan. 28 2012, 16:16

*Meg se fordul a fejemben semmiféle romantikus gondolat sem, egyszerűen csak érdekel az a torony, nem a szerelem miatt, magam miatt, hiszen annyit hallottam már róla, de még soha sem láttam és eddig úgy is hittem, hogy nem is fogom, de szerencsére pozitív csalódás ér, főleg, mert Tarkh is szívesen eljönne oda.*
- Hogy mi? Még nem jártál? Akkor tényleg ketten fogjuk felfedezni ezt az egész helyet. *mosolyodom el, majd végül még egy kis édességgel is előállok, amit nem most fog megkapni, de majd egyszer vagy többször sort kerítünk rá. Rábólintok a főzésre is, bár kissé furcsa, hogy ő akar majd főzni, de megmosolyogtat a dolog és már itt sem vagyunk, ideje lenne átöltözni, majd nekivágni Párizsnak. Izgatottan mászkálok a klubhelyiségben, várva, hogy megérkezzen a kékszemű is, de szerencsére nem telik bele sok időbe, már meg is jelenik, csinosan, mint mindig, de hát én ezt meg nem jegyezném neki, pasinak nem illik így bókolni, legalábbis én így tudom, bár meglehet, hogy tévesen.*
- Hogyne, nyomás! *karolok bele hirtelen a folyosón, így érkezünk egyre lejjebb és lejjebb, de közben hallom ám a kategóriákat is, amiken már nevetnem kell.*
- Hmm, akkor elég sok féle ruhát fogsz venni nekem ezek szerint, de benne vagyok, ne félj. Majd meresztheted a szemed és meglátod, hogy milyen csaj vagyok. *kacsintok rá, majd már el is eresztem, így libbenek be a teleport szobába, ahol rögtön oda is sétálok a festményhez, majd az urából hamut veszek a kezembe és a festményre is dobom.*
- Fura még mindig ez, de már kezdem megszokni. *pillantok Tarkh felé, majd végül a festményre, mely már lángba is borul.*
- Párizs, Eiffel-torony lába és mondjuk este 8 órakor akarok visszajönni. *ugyanezt Tarkh-nak is el kell végeznie, de én már nem ácsorgom tovább, hanem átlépek a képen, egyenesen Franciaországba, hol csodás látvány fogad...*
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Szomb. Jan. 28 2012, 16:31

*A mai nap is izgalmakban fog bővelkedni én azt hiszem, így egy gyors készülődés után már lent is vagyok a megbeszélt találkahelyen. Elindulunk, és közlöm is vele, hogy milyen ruhákat akarok én látni, mert azért ha már az én pénzemen vesszük, ennyit megérdemlek. Nem sokat beszélek, inkább csak hümmögök neki, mert gondolataimba merülök, még arra se igazán figyelek fel, hogy belém karol, ez persze nem azt jelenti, hogy ki akarom zárni, hanem azt, hogy egy ideje már felébredtem, és a fejem átvette az irányítást. Már csak Ginger hangja szakít ki, jelezvén, hogy megérkeztünk. Bátorítóan rámosolygok a megjegyzését követően, majd figyelmesen hallgatom, hogy milyen helyszínt és időpontot adott meg, s már át is lép a festményen. Így hát én jövök, s immár másodszorra ittlétem alatt egy csipetnyi port szórok a képre, s ahogy lángba borul, már mondom is Ginger után a kikötéseket.*
- Párizsba, Eiffel-torony lába, este 8 órakor ternék vissza. *s azzal át is lépek a lángokon, hogy másodperceken belül a lány mellett találjam magam. Álmélkodva mérem fel a helyet, tényleg nem jártam még külföldön, a fél életemet egy birtokon töltöttem, és ennek is köszönhető, hogy nem bírok betelni a látvánnyal. Még szerencse, hogy a feltűnésünk nem okozhat gondot, mert elég nagy a tömeg, mindenhol az idióta turisták fényképezkednek, így gyorsan odalépek a lány mellé, hogy felé tartsam karom hívogatóan, jelezve, hogy újra belém karolhat.*
- Gyönyorü. Lesz még idönk felfedezni az egészet. Most szeretnél felmenni, vagy késöbb? *tudakolom meg, mert arra megyünk ahova szeretne. Elvégre ez nem okoz gondot, nekem is van belőle hasznom, mivel nekem is tetszik.*
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Szomb. Jan. 28 2012, 16:42

*Nem kell sokáig várakoznom egyedül ezen az idegen helyen, mert Tarkh már meg is érkezik, így együtt nézhetünk most már még inkább körbe. Nagy a tömeg, de mégse bánom, valahogy jó érzéssel tölt el, mivel így képzeltem el ezt a helyzet, tehát szájtátva meredek ide-oda. Amerika is szép, de ez annyira más, hogy az csak na. Viszont amikor a fiú már ott is van mellettem, csak karját látom, amelybe szó nélkül bele is karolok, majd meg is indulunk előre, egyenlőre a térről el.*
- Kezdjük a divatbemutatóddal. Most már izgatott vagyok és ha úgy alakul, akkor még képeket is tudunk csinálni. Megkérünk valakit aztán kész. *vonom meg vállaimat is, így irányítom Tarkh-ot az egyik sétálóutca felé, amely szintén tele van turistákkal, na meg csodálatos boltokkal, kozmetikusokkal és fodrászokkal is, de utóbbiakra nekem szerencsére nincs szükségem, így gyorsan rájuk pillantok, akár csak a táskák boltra, majd már egy hatalmas áruházat is látok. Azaz ez pontosabban egy külön álló bolt, de olyan hatalmas, hogy rögtön tudom, nekünk ott is van a helyünk, így már be is húzom magammal szegény fiút és rögtön körbe is nézek. A karolás már nem áll fenn, ugyanis kíváncsian fordulok körbe, majd végül kapom el ismét Tarkh kezét, hogy beljebb húzzam.*
- Te nem tudod, hogy mire vállalkoztál. *nevetek fel, hiszen nem sok pasi szeret így unatkozni, amíg egy nő vásárol és öltözködik, de ahogy nézem, itt többen vannak hasonló helyzetben, így hamar feltalálom magam és az egyik kanapé felé intek.*
- Szerintem ülj le, én válogatok és majd jövök. *kacsintok ismét, majd intek és már el is tűnök a szemei elől, úgy jó öt percre, majd egy igen vad felszerelésben érkezek meg elé. Fekete bőrkabát takar el felül, de a cipzár picit lejjebb van, tehát enged némi belátást a fekete melltartómhoz, de mégse túl sokat, alul pedig egy fekete miniszoknya van, rajta egy szép, szegecselt övvel és természetesen a fekete bőrcsizma se maradhat el.*
- Na? *nézek rá csábítóan, gonoszkásan, ahogy ehhez a szerkóhoz kell, hiszen oly dögös és én is csodásan érzem magam benne.*
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Szomb. Jan. 28 2012, 16:56

*Párizs pont olyan, amilyennek mondták, és hallásból elképzeltem. Még azt is elfelejtem, hogy utálom a franciákat, annyira csodálatosan lenyűgöző hely, hogy eddig azt hittem, csak Moszkva lehet ilyen. Ahogy beljebb megyünk, figyelgetem is a mellettem lépkedő lány arcát, hogy vajon melyik bolt tetszik neki, de azért én sem tudom megállni, hogy ne pislogjak körbe, mert tényleg sok száz üzlet van itt, talán olyat is találok, ami engem érdekel. Nem mehetünk olyan sokat, máris érzem a húzást, ahogy a lány betessékel egy jó nagy boltba, és rögtön meg is látom miért. Kíváncsian tekintgetek körbe, de ahogy mondta, le is dobom magamat a kanapéra, még kabátom is leveszem, mert igen csak meleg van idebent. Egészen eddig nem is tudtam mire vállalkoztam, honnan is tudhattam volna, hiszen nem mozdultam ki sokfelé, és igazából a lányokat sem vittem sehova eddig, de a várakozásomért kárpótol amikor újra megjelenik Ginger. Lassan hordozom végig a tekintetemet rajta, úgy vigyorgok, mert nagyon tetszik amit látok, így előre is hajolok egy kicsit ültömben, hogy jobban lássak. A kikandikáló fekete melltartóján akad meg végleg a szemem, és bár illik a másik szemébe nézni ahogy hozzá beszélünk, nekem ez most valahogy nem akaródzik.*
- Hmm, ilyen kis vadmacska vagy? Tetszik. Tudok ra adni hét pontot, de megkaphatod a nyolcadikat is, ha egy kicsit közelebb jössz, és betekintest engedsz a fekete melltartóhoz, mert az is egy fontos kiegészito... *kezdem el neki magyarázni, és remélem valóban közelebb jön, bár erre kevés az esély. Viszont, hogy valóban adjak egy kis divatbemutató jelleget a dolognak, közlöm is vele a játékszabályokat.*
- De tudod hogy megy egy bemutato. Maszkalnod kell körbe, elöttem pedig meg is kell még fordulnod. Es az a szabaly most nem ér, hogy mindent a szemnek, semmit a kéznek. *vigyorgom rá, persze egyáltalán nincsen szándékomban kellemetlen helyzetbe hozni, sőt, ha túlságosan belemelegednénk, még a végén kidobnának a boltból minket, ami nem lenne jó.*
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Szomb. Jan. 28 2012, 17:06

*Mivel ez egy hatalmas bolt, úgy érzem, hogy mindent meg fogok itt találni, amit csak szeretnék és talán még másikba nem is kell feltétlenül menni, elleszünk itt, mert akad ám sok része, vannak, ahol elegáns ruhák vannak, máshol divatosak, aztán vannak utcai viseletek és ilyen kis vadmacskásak is, mint amit most kiszemeltem magamnak, így amint magamra is kapom a rucikat, teszek egy lapáttal a viseletre és a melltartómat is engedem láttatni. Látott már bikiniben és szerintem a melltartó majdnem ugyanolyan, szóval nem szégyenlősködöm én most itt előtte, így lépek hát oda hozzá és ahogy nézem, a dekoltázsom most bizony felkelti érdeklődését.*
- Illik ám a szemembe nézni. *vigyorodom el, de nem tagadom, jól esik, ahogy megnéz magának, valahogy régebben is vágytam volna ilyesmire egy pasitól, de még nem kaptam meg, most egyértelmű, hogy kihasználom mindezt.*
- Tudok az is lenni. *na persze ezt az énemet még nem engedtem előtérbe, nem is volt kivel, de ahogy hallom, csak 7 pontot kap ez a ruci, ami nekem 10-ből 10-es egyértelműen, de hát nah, még egyet tudok szerezni.*
- Hát jó... *engedek is neki, fura vagy sem, de élvezem a játékot és valahogy izgalmat is hoz ebbe az egészbe, így lépek közelebb hozzá, majd két kezemmel a karfába támaszkodom, tehát előrébb is hajolok.*
- Megfelel? *kérdezem vidáman, de pár másodpercnél több időt nem töltök ám olyan közel hozzá, így már el is lépek, majd hallgatom is a szabályokat.*
- Oh, szóval tapizni is akarsz? Szerintem nem vagy te olyan bátor. *vigyorgok rá, de azért megfordulok szépen lassan, majd mászkálok is picit, de aztán intek, jöhet a következő ruci. Válogatok és válogatok, de oly sok nekem tetsző van, hogy már fel is kapok egy hófehér blúzt, egy fekete miniszoknyát, necc harisnyát és még cipőket is találok hozzá, így nemsokára már igen csak szexin lépek oda elé, meg is fordulva, körbe is sétálva őt, ahogy azt szeretné.*
- Ez hány pont? *harapok ajkamba és egyre jobban élvezem ezt az egészet, mintha egy játék lenne, nem is a vásárlásra összpontosítok, hanem egyszerűen érdekel a véleménye.*
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Szomb. Jan. 28 2012, 17:22

*Elő is kerül a legelső ruha, és meglepetésemre egy igen csak merész darab, ezt valahogy nem néztem volna ki belőle, de határozottan felkeltette a kíváncsiságomat, sőt még a fantáziám is elindult, annak köszönhetően, hogy enged a kérésnek, és közelebb is hajol hozzám, hogy aztán végképp ne a szemeit nézzem. Most, hogy nekem csak ülni kell és nézni, nem úszni, és nem csak ketten vagyunk, valahogy sokkal izgalmasabb az egész, így egy kicsit ajkamba is harapok, s bizony nem vagyok ám igen távol a kebleitől.*
- Na jo, ez nagyon szexi, kaphatsz ra még ket pontot, mert abbol is kettö van... *mutatok is rájuk, aztán már vigyorogva nézem, ahogy forog. Eddig fel sem tűnt, hogy bizony nagyon csinos lányról beszélünk, de ilyen ruhákban ezek kegyetlenül kijönnek ám.*
- Nem-e? Na majd meglatjuk... *mondom neki egy sötét kis mosollyal, mert ő bár nem tudja, az ilyeneket az oroszok kihívásnak vélik, és bizony bizonyítani is akarnak. Most már fokozott izgalommal várom a következő ruhát, és nem okoz csalódást megint csak, úgy látom jó az ízlése.*
- Ez a ruha megy az enyemhez. Olyan kis "jokislanyos", de vonzo. *mondom a véleményem, miközben a lábait nézegetem.* - De az elözö jobb volt, igy ez csak hét pont, es nem tudsz velemenyt valtoztatni. Jöhet a következö! *tapsikolok neki mint egy kisgyermek, aki karácsonyi ajándékot kap. Körbepillantok, és visszavigyorgok a csorgó nyálú többi hímre, mert igen csak élvezem, hogy ők unatkoznak, én pedig cseppet sem...*
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Szomb. Jan. 28 2012, 17:30

*Nem vagyok rest most belemenni a játékba, kíváncsi vagyok, hogy mi minden sül ki ebből az egészből és természetesen örülök, hogy a nekünk tetsző darabokat bizonyára meg fogom kapni, hiszen azért vagyunk itt és ha csak bejönnék ruhákat próbálni, biztosan kidobnának minket. Na de csak közelebb hajolok hozzá, úgy figyelve kíváncsi tekintetét és ahogy hallom, tetszik is neki a dolog, főleg a melleim.*
- Remek, akkor ez 9 pontos. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e 10-es. *mondom neki jókedvűen és amikor a mindent a szemnek, semmit a kéznek elv következik, egyértelműen megjegyzem neki, hogy szerintem ő gyávább annál, mintsem tapizzon, szóval biztos vagyok benne, hogy jó kisfiú lesz, ahogy eddig.*
- Én nem aggódom. *jelentem ki magabiztosan, majd végül jön is a következő ruha, ami szerintem elég cuki és szexi is, de elég hamar újat akar tőlem, így bólogatok is hozzá.*
- Hát jó, akkor mindjárt vagyok ismét. *még élvezem a dolgot, nem unom egy cseppet sem, így válogatok tovább, de most valami elegánsabb, csinosabb darabot szeretnék, így egy csinos ruhát kapok fel, melyekhez kis kesztyűt is szerzek és egy szép nyakláncot, majd végül egy magassarkú cipő és már meg is vagyok. Kellemesen puha az anyaga és szép is, bár picit mintha rövid lenne a szoknyás része, de jól áll, szépen kiemeli hosszú lábaimat. Ismét körbefordulok előtte, miközben felé közelítek, akár csak egy kifutón és fura mód egész jól megy a séta a magassarkúban, nem is olyan vészes ez a nőies öltözködés.*
- Ehhez mit szólsz? *kíváncsiskodom, majd szépen le is dobom magam mellé egy kis időre, egyik lábam a másikon vetve, hiszen másképp egy ilyen cuccban nem is tudnék leülni és kényelmesen hátra is dőlök, amíg véleményez, hogy aztán jöhessen az újabb darab.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   

Párizs
Vissza az elejére 
8 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next