Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Összesen 0 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 0 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Augusztus 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

Párizs

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 22

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Szomb. Jan. 28 2012, 17:44

*Sokkal jobb ez az egész dolog, mint azt gondoltam, a pénzt sem fogom rá sajnálni, az is biztos. Egyik ruha jön a másik után, én meg csak pontozgatok, és egyre izgatottabb leszek minden egyes darabnál. Megérkezik a harmadik darab is, és úgy látom, most egy kicsit visszafogja magát, de ez nem baj, a mostani is tetszik.*
- Tetszik ez is, jol all. Elegans darab, az olyat is kedvelem. Persze tudunk belöle szexit is csinalni... *mondom neki növekvő vigyorral, miközben egyik ujjammal a combjára vándorol, és finoman végigsimítva indul el felfelé, hogy kissé feltolja a szoknyás részét a ruhának. A szemeim ide-oda kapkodom a kezem és a szeme között, kíváncsi vagyok mit szól, és meddig megy el, mert ha már kaptam egy kihívást, nem fogok csak itt ücsörögni, épeszű hím azt nem bírja ki. Persze ha megállítja a kezem, nem fogok ellenkezni, az erőszakoskodást nem szeretem, és azt sem akarom, hogy pofon legyen a végén.*
- Szerintem mindegyiket megvesszük, amit csak hozol. Jo az izlésed. *mosolygok, aztán hirtelen hajolok közel a füléhez, ahogy azt szoktam, hogy belesúghassak.*
- A következö lehetne valami nagyon-nagyon dögös darab, amire adhatnek tiz pontot. *azzal már vissza is hajolok, hogy a szemébe nézhessek. De ha már leült egy kicsit pihizni, akkor beszélek is hozzá.*
- Kar, hogy csak most jöttünk el ruhat nézni. Vétek minden pillanat, amit nem töltesz ilyen cuccokban. Viszont akkor mar nem fogod tudni a parfümöt sem elutasitani, ilyen ruhakhoz finom illat jár. Ha akarsz, vehetsz még smink keszletet is. *mondom, miközben besimítok egy tincset a füle mögé, és remélem nem értelmezi úgy, hogy enélkül nem tetszene nekem.*
- No, a következö darab? *mosolyodom el, mert nem állhatunk meg ennyinél, kell még. Míg elvonul, addig én már tervezgetem is a további programot.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.

Rangok
Betöltött poszt: Diák

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Szomb. Jan. 28 2012, 18:10

*Megmutatom magam most is, akár csak eddig és nem felejtem el, amit kért, tehát hogy forogjak is körbe, így látható, hogy szépen rásimul formás popómra is ez a ruha. Na de amikor mellé csüccsenek, már meg is érzem kezét a combomon, ahogy lassan halad felfelé és így az amúgy is picinyke ruha alja is. Megfordul a fejemben, hogy csak azért hozott el így ide, meg azért vesz nekem dolgokat, mert kér érte valamit cserébe, de nem, nem lehetek ilyen hülye. Eddig nem volt ilyen, így csak elpirulok rendesen, egy picit engedem, hogy feljebb jöjjön az a ruha, de még mielőtt mást is látna, kezem az övére kerül, de látható rajtam az apró félelem, amit ő váltott ki ezzel. Soha nem csináltak még velem ilyet és bár valószínűleg ez csak játék, nekem még annyira új és az újtól sokszor félek.*
- Kérlek ne... *motyogom halkan és ha elveszi a kezét, akkor csak visszasimítom a ruhát a helyére és próbálom visszakapni az előző jókedvem, de olyan iszonyú zavarban vagyok, nem hittem volna, hogy tényleg így hozzám mer érni és most jön elő belőlem a 16 éves lány, aki még tapasztalatlan és éretlen is.*
- Tényleg tetszik? *kérdezem meg kedvesen, majd aprót bólintok a nagyon szexinél. Ha nem fog így meg, akkor nem vagyok zavarban, tehát ha lát, de nem ér hozzám, viszont az előbb képtelen voltam kinyitni azt a nagy számat és valami frappáns megjegyzést tenni neki.*
- Oké, hogyha tényleg nem sajnálod a pénzt, akkor nem utasítom vissza. Úgyis ki akarom próbálni a sminkelést. *döntöm meg picit a fejemet is, majd már fel is kelek és szépen el is távozom tőle, mivel jöhet az újabb darab, de azért a próbafülkénél picit megállítom szívem, hogy ne dobogjon olyan sebesen, mert egyre inkább megzavar a közelsége és most, hogy ő is nyílik, nem tudom normálisan kezelni. Viszont most tényleg merészre veszem a figurát, így öltözöm át, majd kidugom a fejem a próbafülkéből.*
- Tarkh! *hívom magamhoz, mivel így ne lásson már mindenki és hogyha odajön hozzám, akkor egy csinos kis franciában láthat, fűzős, rózsaszín felsőben és kis kesztyűkben, mezítlábasan. Nem vagyok rest most is körbefordulni, majd picit elpirulva nézek a szemeibe.*
- Így hogy tetszem? *pislogok rá, miközben oda is lépek elé, várva, hogy vajon ehhez mit szól, de a pír ott marad az arcomon, valahogy nem tudom leszedni róla.*
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Szomb. Jan. 28 2012, 18:30

*Furcsa őt ilyen csinosan látni, ahogy vissza gondolok, sosem volt ő csúnya, de a férfias ruhák eltakarták a szépségét, így a hirtelen jött változást nehezen kezelem. Kezdik átvenni az ösztöneim az uralmat, viszont ahogy látom, direktbe hergel ő is engem, mert bizony nem én kértem, hogy már a legelső ruhánál bepillantást nyerhessek a kebleihez. Az agyam azért még működik, így mikor a harmadik ruhának a szoknya részét tolom egy kicsit feljebb, amint kéri, hogy álljak le, azonnal megáll a kezem. Most látom csak igazán, hogy nincs olyan nagy szája, és valóban tapasztalatlan, de nem akarom megrémíteni, csupán azt, hogy tudja, hogy mivel jár, ha ilyen ruhákban császkál előttem.*
- Persze, ahogy szeretned. Semmit sem kell tenned amit nem akarsz, nyugodtan szolj, ha valami tul sok lenne. *suttogom neki vissza halkan, megnyugtatóan a szemeibe nézve, és már el is veszem a kezemet. Helyette inkább ajánlatot teszek neki a többi ruhát és szépítészeti cikket illetőlegesen, hátha az felvidítja egy kicsit, ez talán sikerült is, de itt az ideje egy újabb összetételnek, és bár dögöset kértem, remélem tudja, hogy nem muszáj felvennie ilyet, ha nem akar, mert ahogy láttam nem minden fajta közeledés esik neki jól, és nem akarom zavarba hozni. Kissé értetlenül kapom fel a fejem, mikor oda hív, és gyanakodva kelek fel, a kabátomat otthagyva, nehogy leüljenek a helyemre, oda is lépek hozzá, kissé körbepillantok még, és ha senki nem lát, belépek a próbafülkébe is. Ahogy a lányra pillantok, úgy dermedek meg, sosem hittem volna, hogy fog velem ilyen történni, de egy ideig tényleg egy szót sem tudok szólni, felgyorsul a szívverésem, ahogy őt nézem. A kérdése ösztökél csak válaszra, és halkan, kissé rekedtebb hangon válaszolok is.*
- Gyönyörü vagy. Eszvesztöen szexi. *nyelek egyet és érzem, hogy nem sokáig bírom így a közelében maradni. Mióta bejöttem, egyszer sem pillantottam a szemébe, most sem teszem, csak úgy préselek még ki magamból egyetlen mondatot.* - Es tiz masodperced van, hogy kilökj a fölkebölt, mert ha nem, nem fogom tudni visszafogni magamat. *mondom, és a kezem már lassan el is indul feléje. Én már nem tudok gondolkodni, annyira hirtelen jött ez az egész, de szerintem ezért senki nem vetne meg engem. Természetesen nem fogok erősködni most sem, ahhoz nem lehetek eléggé elkábulva sosem, így ha kilök, akkor csak zavartan fogok visszasétálni a helyemre, ha pedig nem, meglátjuk mi lesz.*
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Szomb. Jan. 28 2012, 18:44

*Rettenetesen zavarban érzem magam és nem hittem volna, hogy ez lesz, hiszen szeretem, amikor magához ölel, de ez más, ez még annyira új a számomra és a vagány kis csajsziból most egy félős kiscica válik, így pislogok rá, majd kérem is meg, hogy hagyja most ezt abba, mert nem tudom, hogy mit vár tőlem vagy mit akar, de én nekem ez most nagyon gyors. Méghogy én akarok sietni? Áh, kezdem fordítva érezni a szitut, de veszi a lapot és már el is veszi rólam a kezét, miközben pár szót szól, én pedig csak lassan bólintok felé. A további ajándékok is jól hangzanak, de még mindig nem tudom hogy kezelni ezt, hogy ennyi mindent ad nekem, viszont már fel is kelek, ideje teljesíteni a következő kérését és én magam is szeretném tudni, hogy mit fog szólni egy ilyen szexi ruhához, tehát át is öltözöm, majd magamhoz is hívom, így várva most odabenn, hogy mit is fog szólni mindehhez. Ahogy érzékelem, gond nélkül sétál be mellém és már meg is áll, nem túl messze tőlem, hiszen nem olyan óriási ez a fülke.*
- Tényleg annak tartasz? *kérdezem még mindig zavartan, de amikor még egy mondatot hallok, mely szerint kapok egy bizonyos határidőt, csak nagyokat pislogok, hogy mivan? Csak kezemet finoman az álla alá teszem, hogy a szemembe nézzen, igen, erre ösztökélem és végül csak elmosolyodom kissé.*
- Maradjunk a mindent a szemnek résznél! *és másik kezemmel lágyan picit meglököm a pocakjánál, jelezve felé, hogy menjen szépen kifelé, mert nem tudom, hogy mit váltok ki belőle, de azt nem akarom, hogy lekapja rólam ezt a kevéske ruhát és... Na inkább még abba bele se gondolok, szóval ha visszasétál a helyére, akkor ismét a ruhákat kezdem el fürkészni, most valami kevésbé merészet kéne felvennem. Egy szép, fekete ruhánál állapodok meg, ami tényleg csinos és valahol dögös is, de inkább elegánsnak mondható és egy kis cipőt is felkapok magamra, hogy most már cseppet félénken lépjek oda hozzá. Megfordulok, majd kíváncsi mosollyal várom, hogy ez tetszik-e neki, de valahogy úgy érzem, hogy most már nem fogok sok ruhát felpróbálni, ideje mást is csinálnunk, főleg az előző eset után.*
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Szomb. Jan. 28 2012, 19:02

*A lány talán nem érzi, és nem is tudja, hol van a határ, mert én úgy gondolom, hogy direkt vesz fel ilyen ruhákat, bizonyára tetszik neki, hogy megnézem őt, de azt nem tudhatja miket vált ki ezzel belőlem, mert egyrészt tapasztalatlan ezzel kapcsolatban, másrészt eddig eltoltam magamtól, és mindig jófiú voltam, de ez most bizonyos mértékben változott a tegnapi este után. Reményem, hogy megértette, nem kell feltétlen ilyen ruhákat felvennie, ha nem akar, de ezek a gondolatok hiú reménynek bizonyulnak, mikor behív a fülkébe. Hirtelen nem tudom mit csináljak, mert azért ez nekem is sok, nem nagyon láttam még így nőt, és ösztöneim homlokegyenest más súgnak, mint a józan eszem. Viszont szerencsére észbe kap, így nyúl az állam alá, és ahogy a tekintetünk találkozik, úgy nyugszom meg egy picit én is.*
- Hat persze, hogy annak tartalak. Eddig is egyertelmü volt, de ugy latom muszaj volt kimondanom. *mosolyodom most el már én is egy kicsit, és lökésére valóban távozom is a fülkéből, hogy visszaüljek a helyemre. Nem csak ő van zavarban, hanem én is, elvesztettem a fejem és igen csak illetlen viselkedés volt ez részemről, így mikor kijön az újabb ruhában, csak felállok és melléje lépek.*
- Nagyon szép. Ha majd megyünk esetleg valami elegans helyre, ezt felveheted. *mosolygom egy picit, de nem ezért álltam fel, hogy ezt közöljem vele, így zsebre dugott kézzel nézek a szemébe bűnbánóan.*
- Ne haragudj az elöbbi miatt. Illetlenség volt. Csak tudod, tul gyorsan jött mindez. *mondom, de hogy ne öljem meg teljesen a hangulatot, még hozzá is teszek valamit.*
- Persze gondolom tudod, hogy tiz-böl tizenegy pontos volt az a ruha. *viccelődöm, de aztán körbe tekintek egy kicsit, mintha keresnék még valamit.*
- Talan mara elég volt ennyi, nem? Ha szeretned, majd visszajöhetünk még, ha feltetlen ugy akarsz vasarolni, hogy be is mutatod öket. Ha meg nem, es nincs több ruha, akkor szerintem ami még tetszik, nyugodtan elhozhatod, es fizethetünk, mert közeleg sok dolgunk van még. *teszek neki egy apró javaslatot, utalva arra, hogy nem feltétlen fogom tudni legyőzni a zavaromat a további ruháknál, és nem biztos, hogy így továbbra is ennyire szórakoztató marad majd a dolog.*
- Nezz meg körül, hatha van parfüm, meg smink részleg, nem tudom hogy van ez itt, de elég nagynak tünik. Ha nincs, vagy az itteniek nem tetszenek, akkor mehetünk mashova is még megvenni ezeket, ha gondolod. *fejezem be az ötletelést, és egy kicsit közelebb lépek a kanapéhoz tétovábban, hogy vajon felvegyem-e a kabátom, vagy üljek még vissza egy kicsit várakozni.*
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Szomb. Jan. 28 2012, 19:12

*Egy kicsit furcsa szituáció alakul ki a próbafülkében és kezdem úgy érezni, hogy nem kellett volna rá hallgatnom és ezt a szexi ruhát felvennem és úgy behívni őt magamhoz, de mégis úgy érzem, hogy muszáj tudnom, tényleg tetszem-e neki úgy, ahogy azt én szeretném és elég pozitív választ is kapok.*
- Jól esik hallani. *mosolyodom el, majd végül ki is tessékelem, hogy ez után egy utolsó ruhadarabot is felpróbálhassak, ami nagyon szép és elegáns is és ahogy nézem, Tarkh figyelmét is felkelti ám, így jön közelebb hozzám.*
- Szerintem ma már ebbe maradok. Ez a hely is eléggé elegáns és ha tetszik, akkor már megéri. *döntöm ismét meg picit a fejem, de amikor hallom a bocsánatkérését, csak lágyan megcsóválom a fejem és kis kezeimmel a fiú pulcsiját igazgatom.*
- Nem csináltál semmi rosszat, szóval lapozzunk, oké? *kérdezem meg kedvesen, majd el is engedem és így hallgatom meg a javaslatát, ami nekem is tetszik, hiszen már picit sok volt ez a ruhapróba, tehát rá is bólintok.*
- Oké, akkor még nézek párat és utána jövök is. Csüccs csak le, szólok, ha megvagyok. *úgy jó fél órán át a fiú még biztosan ücsöröghet, mert felkapok még néhány ruhát, majd választok két-három finom illatú parfümöt és egy kis smink cuccot is, majd amikor mindez megvan, akkor már intek is a fiúnak.*
- Örülhetsz, végeztünk és jöhet a torony. *mosolyodom el, tehát láthatja is, hogy bizony választottam kedvemre, pár cipőt is természetesen, amik passzolnak majd a ruhákhoz, így most már csak pár szatyorral a kezemben állok, már ha fizet természetesen.*
- Köszönök mindent! Nem is tudom, hogy tudom majd meghálálni. *szólalok meg, miután kijutunk az üzletből és most már vele szembe is fordulok, így köszönöm meg ezt az egészet, annyira kedves volt tőle és jól is esett, de tényleg nem tudom, miként tudom majd viszonozni.*
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Szomb. Jan. 28 2012, 19:23

*Mára egy kicsit talán túlzásba vittük a ruhákat, így nincsen sok kedvem tovább itt maradni, az időhatár amúgy is vészesen fogy, mert bizony vissza fogunk térni az iskolába pontosan akkor amikor mondtuk. Így teszek neki ajánlatot a továbbiakra, és látom, hogy neki is tetszik az ötlet, tehát ahogy mondta, vissza is ülök, és nem zavar, hogy várakoznom kell, had vásárolgassa csak ki magát, úgy veszem észre, életében ez az első lehetősége egy ilyen mértékű költekezésre. Addig legalább én is a gondolataimba tudok merülni, és fejtegetni az előbb történteket, mert ilyen még sosem fordult velem elő. De egy kis idő múlva vissza is érkezik, így fogadom őt egy mosollyal, miközben felállok, és magamra is veszem a kabátomat. Látom, hogy jó sok mindent összepakolt, de nem baj, megéri, így teljes nyugalommal fizetem ki a számlát, hogy aztán minél előbb kiérhessünk a friss levegőre.*
- Ugyan mar, nem kell meghalalnod, hiszen mondom ez volt a kiengesztelés. *billentem egy kicsit oldalra a fejem, de nem akarok rossz emlékeket felébreszteni benne, így tovább is terelem a témát.*
- Latom sokmindent vettel, de aztan legközelebb ha elmegyünk valahova, akkor majd egy szép ruhaban, sminkkel és parfümmel szeretnélek latni! *viccelődőm, és már van is ötletem, hogy hova fogom őt így vinni, de ez nem most lesz, ha egyáltalán lesz, így csak el is indulok, miközben a szatyrok felé pillantok, és kinyújtom a kezem, hogy átvegyem tőle a terhét.*
- Remelem elvezted, és örülsz nekik. Na, de most, akkor menjünk a toronyhoz? *kérdezem tőle, hogy merre óhajt menni.*
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Szomb. Jan. 28 2012, 19:32

*Jó sok mindent veszek, de hát ő mondta, hogy szabad és én most élek ezzel a lehetőséggel, mert új dolgokat nyit meg előttem. Így hát miután fizet, szépen meg is köszönöm neki ezt a sok-sok mindent, amit kaptam, majd végül mosolyogva hallgatom szavait és körbe is fordulok.*
- Hát mint látod, még mindig ez van rajtam és parfümöt amúgy is használok, de a sminkben kiegyezhetünk. Majd igyekszem ügyes lenni, ha szeretnéd. *át is adok neki jó pár szatyornyi cuccot, de azért én nálam is marad, hogy ne csak ő cipekedjen és már a torony felé is igyekszem, mert tudom, hogy fogy az időnk, de nekem látnom kell onnan a kilátást.*
- Bizony és igen, irány a torony, ahogy már mondtam. *vigyorgok rá és mivel nem jöttünk el túlságosan az Eiffel-toronytól, ezért nem tart semeddig sem visszaérnünk oda, ahol most nincs is akkora sor, így hát a liftbe be is tudunk szállni, mely lassan visz fel minket a magasba.*
- Majd ha gondolod, én elvihetlek egy amerikai focis meccsre. A testvéreim fociznak és bár kemény sport, szerintem tetszene neked. *bököm picit oldalba még a liftben, majd amikor megérkezünk a tetőre, rögtön a hajamba csap a szél, így kócol össze, de én csak mosolyogva megyek a korlát felé, hogy ott állhassak meg, közvetlenül az mellett és nézhessek ki a csodálatos tájra. A táskákat a lábamhoz teszem és már a korlátot fogom, úgy figyelek előre, de fél szemmel azért a fiút is a látómezőmben tartom, hiszen együtt éljük most meg ezt az egészet.*
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Szomb. Jan. 28 2012, 19:47

*A vásárlás után a torony felé igyekszünk, mert ez is be volt tervezve, és bár izgalmas volt a bolt is, most egy ideig nem akarok új boltokat látogatni, így kissé megkönnyebbülten lépkedem a lány mellett. Nem telik sok időbe, míg már a liftben toporgunk, és meg is hallom a felvetését, így nézek rá csodálkozva.*
- Nem lattam még olyat. De biztos nem durvabb a kviddicsnel. Az én batyam is kviddicsezett... *kezdek bele, de rögtön félbe is hagyom a mondatot. Az pillanatig riadtan meredek a lányra, mert nem akarok rossz emlékeket, de aztán fel is találom magam, és gyorsan elterelem a témát.* - De persze szivesen elmegyek majd veled megnézni egy ilyent. Hany labdaval jatszak? *érdeklődöm meg tőle, de az arcom elfordítom, hogy ne lássa, hogy annyira azért nem érdekel a dolog, sem a kérdésemre kapott válasz, sem az a mondat, amibe szerepel az "amerikai" szó is. A bátyaival meg főleg nem akarok találkozni, mert hát időbe telik megszoknom a kezdetleges toleráns mivoltomat, de a muglik soknak bizonyulnának. De szerencsére már ki is lépünk a liftből, és én csak megyek Ginger után, nem akarom elveszteni a nyomát, és példáját követve én is lerakom a cuccokat. Odalépek mellé, és egy ideig csak fürkészem a tájat.*
- Szep. De tudnek szebbet mondani. *jelentem ki határozottan, miközben rápillantok a lányra egy pillanatra.*
- De ha mar te el akarsz vinni egy amerikai focis meccsre, gondolom amerikaba, akkor cserébe én is elvihetlek majd Moszkvaba, ugye? Vagy Oroszorszag mas részebe. *teszem hozzá az utolsó mondatot, mert hirtelen jut eszembe, hogy nem lenne túl biztonságos se nekem, se neki, ha Moszkvában ténferegnénk ide-oda. Hatalmas a hazám, így nagyon más merre nem nyúlik ki az engem üldözők keze, de azért nem árt vigyázni.*
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Szomb. Jan. 28 2012, 19:59

*Mivel tudom, hogy szereti a sportokat, így hát egyértelműen felvetem neki a nagy ötletemet, mely szerint eljöhetne egyszer hozzánk, hogy megnézzen egy meccset és jól gondolkodik, teljes mértékben hozzánk gondolom, a családomhoz, mert hogy nekem nincs pénzem szállodát fizetni, az is biztos, de egy ötlet azért eszembe jut.*
- Ha gondolod, a nagybácsimnál el tudom intézni a szállást és akkor nem kell muglik között lenned... Viszont ebben az esetben egy pár órát egyedül hagynálak, amíg hazanézek, már ha nem akarnál jönni. *mosolygok rá és végül érdeklődni is kezd a foci iránt, amit én magam is kipróbáltam már, de annyira nem nekem való.*
- Hát azért elég durva... és egyébként egy labdával játsszák. *tovább is lépek a bátyusos részen, mert az enyém is meghalt, tehát nagyon is tudom, hogy miről beszél, hogy mit érezhet, így inkább terelem a témát, de nem is kell túlságosan, mert már meg is érkezünk a tetőre, ahol a kapaszkodóig ki is sétálunk, majd lepakolom a cuccaim, akár csak Tarkh és aprókat bólogatok szavaira.*
- Igen, nagyon szép és... milyen szebbet? *pislogok rá most már meglepetten, de a felvetésére egyenlőre csak bólogatok, hogy jól hiszi, viszont a kérdésre egyértelmű a válaszom.*
- Hát persze, hogy elvihetsz... nagyon szívesen elmennék, de én Szentpétervárra is kíváncsi lennék. Annyira szép a képeken, te biztosan sokat jártál már ott. *tényleg megnézném azt a részt, így mosolygom tovább, majd végül ismét a tájra emelem szép szemeimet. Kissé hűvös van ebben a ruhában idefent, de most próbálok nem az időjárással foglalkozni, amikor itt lehetek.*
- Egyébként hogy érezted magad ma? Hosszú napon vagyunk túl, főleg a tegnapi után. *érdeklődöm tőle kíváncsian, hiszen jó lenne tudni, hogy mit gondol most, hogy tényleg egyre jobban megismer.*
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Szomb. Jan. 28 2012, 20:14

*Valószínűleg feltűnt neki a kis gondolkodás az ajánlatán, mert már fel is ajánl egy másik lehetőséget is, ami történetesen nem feltétlen jobb az elsőnél. Nincs kedvem idegeneknél maradni, ezért ha megyek is, biztos hogy magamnak fogom intézni a szállást. És különben is, olyan furcsa ez, hogy máris a családjához szeretne vinni, ez olyan... ráadásul rossz érzéssel tölt el, hogy nekem meg nem is lenne kihez vinnem őt bemutatni, bár ha a józan észt követem, akkor sem vittem volna őt el, mert a legelső kérdés a vérére vonatkozott volna, és a válasz miatt mindkettőnknek lőttek volna. Szó szerint.*
- Majd meglatjuk. *mondok neki csak ennyit, és ezzel részemről le is zárom a témát, bár ahogy érzékelem neki sincsen több esélye már ezen lovagolni, mert megérkeztünk, így most már a kilátást csodáljuk. Tudtam hogy rá fog kérdezni, így csak rámosolygok hosszan, mielőtt válaszolok.*
- Hat Moszkva szebb. Mondjuk elfogult vagyok, szerintem nincsen szebb Moszkvanal. De most, hogy te is belekerültél a latkepbe, hozzad kepest nem is annyira nagy szam. *bókolok neki egy kicsit, nem túl tolakodóan, nem túl sokat, és ha már témánál vagyunk, fel is ajánlom neki, hogy bizony őt is szívesen vendégül látom a hazámban.*
- Mehetünk oda is. Ott jobb is lenne még. Bar kerülnünk kene a felhajtast, szoval nem tudlak elszallasolni kiralyi körülmenyek között, csak egy normal szinten. Az nem baj? *kérdezem tőle, bár szerintem őt ez nem fogja zavarni. Nem nézem olyannak, aki csak a másik pénzéért ragad emberekre. Kérdésére egy picit elgondolkodom. Normál esetben, már az első találkozásunk után elkerülöm őt, de ez most nem illik bele a megszokott dolgokba, így nem is tudom mit miért teszek, csak megteszem, mert élvezem.*
- Jo volt a mai nap. Sokat megtudtam rolad. Es remelem, hogy élvezted a tarsasagom, es be tudtam neked bizonyitani, hogy én is erek legalabb annyit, mint a többiek. Én is tudok normalis lenni. *mondom magam elé, mert bizony bántott, hogy úgy ítélt el, hogy meg sem hallgatta az érveimet arra, hogy miért is voltam olyan amilyen.*
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Szomb. Jan. 28 2012, 20:23

*Picit fura ez a hozzáállás, talán nem akar eljönni hozzánk? Hát, az is lehet, hogy akkor csak egy délutánra megyünk el, egy meccsre és megússza a családi szemlét, amúgy se akarok semmit se rá erőltetni, csak egyszerűen kedvességből ajánlottam fel neki mindezt. Viszont most már rá is térünk az ő hazájára, amit szívesen megnéznék magamnak és mosolyogva hallgatom áradozását, majd pedig kedves bókját is. Nem is tudok rá mit mondani, így csak mosolygok tovább, picit le is sütve pilláimat, majd végül már Szentpétervárat emlegetem, amit meg szeretnék nézni, de nagyon.*
- Tudod jól, hogy nekem bármilyen hely megfelel, a lényeg, hogy jól érezzük magunkat. Szóval ahogy szeretnéd, oda megyünk és ott maradunk. Ha pedig egy napról van szó, akkor még szállás se kell. *tehát nem erőltetem ám rá a társaságomat hosszabb időre, hogyha úgy alakul, az ő dolga ezt eldönteni, hogy mennyire is szeretné, hogy ott legyek vele, na meg hogy mennyi időre. Viszont most már egy kérdés is motoszkál a fejemben, amit már fel is teszek neki, így nézek bele szemeibe és kezemet lassan az övéhez fűzöm, ujjaimmal átfogva kezét.*
- Persze, hogy tudsz, a tegnapi és a mai volt itt tartózkodásom legjobb napja Tarkh és ezt neked köszönhetem! *dőlök is neki egy pillanatra, amíg egy kis puszit adok az arcára, majd végül fejemet a vállára hajtom, úgy nézem tovább a tájat.*
- És legalább te is megtudtad, hogy mi van a külsőm mögött. *bököm azért oldalba, mert ennyi nekem is jár, de ahogy érzem, az idő kezd telni, lassan vissza fogunk térni. Annyira mondjuk nem bánom, kezdek ismét megéhezni, meg már későre jár és egy kis pihenésre is szükség van, aztán jöhetnek a házik is, mert kezd felgyülemleni, pedig még csak év eleje van.*
- Várod már az árnymágiát? *bukik ki belőlem a kérdést, házunk egyik tantárgyát illetően, mely szerdán lesz és azon ott a helyem.*
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Szomb. Jan. 28 2012, 20:51

*Még gondolkodom kell azon, hogy hogyan is legyen majd az ő hazájába való látogatás, ha egyáltalán lesz, így el is terelem a témát, és hamarosan már az én imádott országomról beszélünk, és bevallom őszintén, hogy örülök a lelkesedésének, ez a második dolog, amivel meglehet venni engem. Kicsiket bólintgatok arra amit mond, és utána én is kibököm a kérdésére ami a szívemet nyomja, de meglep a reakciója, ahogy megfogja a kezem én nekem dől, viszont nem lököm el, csak magamhoz ölelem, immár félig-meddig automatikusan, és meg is cirógatom az arcát egy kicsit, viszonozva a reggeli megmozdulását.*
- Lesz még ezerszer jobb, hidd el. Olyan sok helyre szeretnék meg menni veled. *sóhajtok fel egy picit, mert jelen pillanatban ő az egyetlen barátom, az egyetlen hozzátartozóm, az egyedüli, aki mellettem áll, és akivel jól érzem magam, akinek a közelébe feloldódom, és sikerül elfelednem a gondjaimat. Rólam nem igazán nézné ki senki sem, hogy a zord modor mögött igenis egy érzékeny ember található, és ha valakinek van elég kitartása, akkor megkapja a jutalmát. Azt nem állítom, hogy Ginger megtörte a jeget, mert egyáltalán nem, ahhoz még nagyon sok van hátra, de azt bizton mondhatom, hogy legalább nem futott el előlem, és ez pozitívum. Most éppen változóban vagyok, azt teszek és az leszek aki akarok lenni, ő pedig pont ilyenkor van mellettem, és ha ügyes, akkor azt is tudhatja, hogy ilyenkor könnyű befolyásolni az embert...*
- Hm, hat egy érzékeny lany, egy komoly nö, és egy vadmacska egyben. Tetszik. *vigyorgok rá, mert egyenlőre ezeket tudtam leszűrni. Hiszen sokszor látszik megfontolatlannak, gyerekesnek, egyenesen tapasztalatlan kislánynak, aki igen csak érzékeny, másszor pedig komoly kijelentéseket tesz, átérzi a másik bánatát, és olyan is előfordul, hogy kijön belőle a vadabbik énje. Én mindegyikből szívesen látnék még, ezért nem zavar ez.*
- Igen, varom, érdekes lesz. Mindig is ment ez a fajta magia a stilusomhoz, biztos jó lesz. Jobb mint a halotti, az is erdekes, de rettentöen borzalmas volt amit csinalni kellett. *emlékezem vissza, egy kicsit meg is borzongva, és ezt még ő is érezheti, ha még nem bontakozott ki az ölelésemből, mert bizony én még mindig nem engedtem őt el.*
- De azt is varom mar, hogy én is tanitgathassalak téged. A palcad mar megmutatta, hogy ki is lehetsz valojaban, mennyi minden rejtözik benned, szivesen latnam azokat. Persze, csak ha nem félsz tölem... *gonoszkodom egy kicsit, mert egyértelműen én vagyok a képzettebb, de mivel a bátyámmal sokat gyakoroltunk, házi tanárunk is volt, ezért biztosan nem adnám neki rosszul elő.*
- Na, kigyönyörködted magad? Induljunk, vagy meg maradjunk? *kérdezem tőle, és rajta áll, hogy szeretne-e még itt maradni egy kicsit, avagy elindulhatunk egy néptelenebb rész felé, hogy ne tűnjön fel senkinek a mi eltűnésünk.*

//Fagy.//
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Vas. Jan. 29 2012, 00:26

//olvad//

*Csak lágyan megfogom a kezét és fejem is vállára döntöm, érezni szeretném, hogy együtt vagyunk itt, nem feltétlen csak egymás mellett ácsorogva és ahogy érzékelem, ő se utasít vissza, hanem kedvesen átölel, én pedig szépen hozzá is bújok, miközben egy kis vallomás tör elő belőlem.*
- Én is veled Tarkh. *szorítom meg picit a kezét, ha még fogom és az ölelés ezt nem váltotta fel, majd most már hosszan ácsorgunk jó ideig a tájat figyelgetve és jöhet is már tőle az a bizonyos bók is, hogy én milyen vagyok. Megmosolygom a dolgot, tényleg sok énem van, de majd talán kialakul a végleges is idővel, most inkább csak témát terelek, hogy ne kerüljek még inkább zavarba és már rá is kérdezek a következő óránkra, hogy vajon azt mennyire várja.*
- A halotti tényleg durva volt, de talán ez jobbat ígér számunkra. Nem véletlen kerültünk a Cruoris házba. *gondolom én természetesen, majd Tarkh szavaira halkan fel is nevetek picit.*
- Hogyne, majd tőled félek mi? Nem érzem úgy, hogy kéne. *csak most eresztem el kicsit, amíg órámra pillantok a csuklómon és látom is, hogy nagyjából egy percünk lehet.*
- Hű, de elment az idő... Szerintem most már csak kapd fel a szatyrokat, mert mindjárt visszatérünk. *pillantok rá és én is így teszem, majd még egy utolsó, szép pillantás a helyre és jöhet is a húzás, amelynek segítségével visszatérünk a Mysterioba, a teleport szobába.*
- Segítesz felcipekedni a Hematitba? *kérdezem tőle kíváncsian, majd ha minden igaz, el is hagyom a szobát, hogy megindulhassak a déli torony felé.*
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Kedd Ápr. 17 2012, 18:44

*Szerencsére nem kell túl sokat várnom és Carol már meg is érkezik, így legalább a kezdődő elalvást sikerül elkerülnöm. Majd a kölcsönös üdvözlés után már lépek is a kérdéses urnához, hogy kihalászva belőle a szükséges port működésbe hozzam a festményt. Kimondom a szavakat, majd a visszaérkezés időpontját is, elég sokat gondolkoztam rajta, de véleményem szerint bőven elegendő, ennyi időt a városban tölteni. Hiszen csak néhány nagyobb nevezetesség megnézését terveztem, az egész helyet amúgy is csak napok alatt tudnánk rendesen felfedezni.*
- Apám. Be akar mutatni az üzlettársainak.*s ugyan az időzítése szokás szerint pocsék, de azért izgatott vagyok a dolog miatt, s ezt minden bizonnyal a leányzó is kihallhatja a hangomból. Egyébként jelenleg épp az Eiffel-torony előtt állunk, ami még nincs teljesen kivilágítva, de hamarosan az is megtörténik, addig viszont felmehetünk a tetejére, hogy vessünk egy pillantást a környékre.*
- Gyere, nézzük meg közelebbről.*indítványozom és már meg is indulok az építmény felé. Mindig is szerettem ezt a helyet, hosszú időt töltöttem ebben a parkban, különböző elfoglaltságokat űzve. Útközben aztán kiszúrok egy fagyi árust, így arra kormányozom a leányzót, s érdeklődve megállok a stand előtt, áttanulmányozva a kínálatot.*
- Meghívlak. Mit szeretnél?*fordulok Carol felé mosolyogva. Tulajdonképpen bármit választhat, hiszen az Őszes férfi árul még vattacukrot, csokit, hot-dogot és egyéb édes és sós finomságot is, tehát azt veszek, amit a lány kiválaszt. Majd át is adom neki és saját hot-dogomat rágcsálva indulok meg újfent az építmény felé.*
- Történt valami érdekes, míg nem találkoztunk?*kíváncsiskodok kicsit, hiszen nem akarom, hogy némán baktassunk estig, na meg úgyse bírom sokáig befogni a számat.* - Remélem nincs tériszonyod!*pillantok felé, mikor már a sorban állunk. Ez a dolog csak most jutott az eszembe, s mivel nem akarom, hogy rosszul legyen, így természetesen változtatok majd a tervemen, ha esetleg lennének ilyen fóbiái.*
Carolayn Natri
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Jelige : Jigoku no musume
Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2012. Apr. 03.
Üzenet : Attól még hogy valaki feketébe öltözik, attól még nem sötét a lelke. Általában pont azoknak van a legszebb lelkük, és lehet hogy akik pedig a legszebbek kívülről, épp azok rohadnak belűről.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Kedd Ápr. 17 2012, 19:01

*Mikor odaérünk észre veszem a tornyot, s roppantul meg is örülök annak hogy közelebbről is megvizsgáljuk. Ám utunk egy idősférfihoz vezet, aki különböző finomságokat árul. *
-Köszönöm. Hm….*nézegetem a választékot.* -Egy vattacukrot kérek. *mosolygok, majd nem sokára meg is kapom, s rögtön elkezdem enni. Igazán finom, főleg azért mert nagyon régen nem ettem.*
-Kérsz? *nyújtom felé a vattacukromat. Nagy szó hogy megosztom vele, mert általában irigydög vagyok, bár mostanában egyre jobban kezdem levetkőzni ezt az énem. Halkan nyammogok, ám amikor meghallom azt a kérdést hogy történt e valami velem bennem akad a falat, s csak nagy kínkeservesen tudom lenyelni, amitől köhögő röhögő görcsöt kapok. Eszembe jut az öcsém, meg a levél ami a zsebemben lapul, de nem bírom rá venni magam arra hogy elmondjam. Hisz úgyse érdekelné. *
-Őőő…semmi. igazából semmi érdekes nem történt. *felelem még mindig köhögve* -Tanulgattam meg ilyenek…*próbálom fel venni a szokásos pokerface-t, de borzalmasan sül el. Megyünk a toronyhoz, és beállunk a sorba.*
-Nem….az pont nincs. *na ennél már azért eltudtam őszintén mosolyodni, hisz tériszonyom sose volt. A sor egyre rövidebb lesz, s mi egyre közelebb érünk.*

Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Kedd Ápr. 17 2012, 19:39

*Bólintok a szavakra és miután a férfi átadja a kért vattacukrot, megköszönöm és ki is fizetem a tartozást, majd a saját csemegém árát is kipengetem, s már ismételten a torony felé haladok. A kérdésre csak megrázom a fejem, hiszen a virslis dolgok mellé nem igazán megy ez a cukros dolog, tehát inkább hanyagolom az összekeverést. Ezután pedig érdeklődök is hogyléte felől, s kissé meglepődök a hirtelen jött köhögő rohamtól.*
- Meg ne fulladj itt nekem.*veregetem meg a vállát és érdeklődve várom, hogy elmondja, mi a gond, de láthatóan semmi izgalmas nem történt vele, így csak biccentek egyet és próbálok valami más beszélgetni való után nézni. Mondjuk az nyilván feltűnik, hogy valami nincs teljesen rendben körülötte, de ha nem akarja megosztani velem, akkor én se fogok faggatózni, mert van egy olyan érzésem, hogy elrontaná a napunkat.*
- Biztos, minden oké?*kérdezem meg végül még is. Valami nem stimmel vele és csöndesebb is a szokásosnál, tehát nem bírom ki, hogy nem próbáljam meg kiszedni belőle valahogy. A válaszra bólintok, mert megszólalni már nem tudok, hiszen odaérünk a sor végére és a jegy kifizetése után elindulok felfelé a lépcsőn.*
- Egy emeletet muszáj lesz mennünk, de utána liftezünk.*fordulok felé, a tényállást közölve. Nem olyan fárasztó ez az egy emelet és így legalább szépen meg lehet figyelni az egyre töpörödő tájat. S amikor felérünk, megtorpanok a fém szerkezet előtt, hogy a tömegben elvegyülve felférhessünk a következő járatra.*
- A tetejéig menjünk? Vagy inkább valamelyik alacsonyabb szintet szeretnéd?*teljesen tőle függ a dolog, hiszen én már eleget jártam erre, így semmi újdonságot nem mutat az egész, ami azt jelenti, hogy nekem aztán teljesen mindegy, hogy milyen magasra szeretne felmenni, bár az igaz, hogy a csúcs közelében van a legszebb kilátás.*
- Egyébként van valami, amit megszeretnél megnézni?*kíváncsiskodok kicsit, hátha kigondolt valamit mára, ha pedig nem, akkor a saját terveimet követve folytatjuk az utat egy másik nevezetesség felé, persze csak akkor, ha még arra is marad idő.*
Carolayn Natri
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Üzenet : Attól még hogy valaki feketébe öltözik, attól még nem sötét a lelke. Általában pont azoknak van a legszebb lelkük, és lehet hogy akik pedig a legszebbek kívülről, épp azok rohadnak belűről.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Kedd Ápr. 17 2012, 20:00

*A fuldoklásom után elhatározom, hogy talán még is csak elkéne neki mondani, vagy talán mégse. Teljesen összezavarodok. De a legjobb lesz, hogy ha elmondom, viszont ekkor még nem válaszolok a kérdésére, csak némán ránézek. Miután megvesszük a jegyet, megyünk is felfelé a lépcsőn.*
-Semmi probléma. Karatézok tehát jó kondiban vagyok. *mosolygok rá, majd sóhajtok egyet mert még mindig azon töprengek hogy vajon elmondja e neki vagy ne. *
-Menjünk a tetejére! *biztatom.* Tulajdonképpen nincs tervem. Nem volt időm még kigondolni. Meg hát mostanában lefoglaltam magam a tanulással hogy addig se keljen a….*ekkor elhallgatok, s elharapom a mondat végét. Beszállunk a liftbe, ahol megállok mellette, és egy kicsit lehajtom a fejem, miközben mereven bámulok a padlóra. Belenyúlok a dzsekimbe, és megérintem a levelet. Abban az egy másodpercben kb 1 milliószor futott át az agyamban az a kérdés hogy „igen vagy nem?”. Végül úgy határozok hogy megkell hogy tudja. Kiveszem a zsebemből és odaadom neki az a borítékot amiben a Nagyi levele van meg az öcsémé, amiben Danken leírja hogy a férj jelöltem semmibe veszi a nőket, és hobbi szinten szereti őket kínozni. Na meg persze azt is, hogy már ő is kapott tőle néhány ütést, csak azért mert azt merte mondani hogy ha bánt engem, akkor nagyon megfogja bánni. Remegő kézzel nyújtom át neki, s rögtön inkább elfordulok, és nézegetem a tájat, ami egyre apróbb, és egyre szebb. Remegő végtagokkal várom a reakcióját, vagyis inkább nem várom. Igen…pont hogy nem várom, mert félek tőle.*

Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Kedd Ápr. 17 2012, 20:32

- Valójában, látszik is rajtad.*mérem végig vigyorogva. Kifogástalan és némileg izmosabb alakjából azért következtethettem volna arra, hogy sportol vagy legalábbis sportolt valamikor. S ahogy nézem tényleg jól bírja a lépcsőzést, hiszen nem kezd el rinyálni félúton és a nyelve se lóg ki a végére, aminek hála újabb piros pontot gyűjthet be.*
- Akkor irány a csúcs, vagy legalábbis majdnem, mert teljesen a tetejére nem tudunk majd felmenni. Ott már balesetveszélyes, így senkit sem engednek fel.*magyarázom kicsit, miközben megfogom a kezét, hogy ne vesszen el a tömegben és behúzom magam után a liftbe. Egyelőre nem törődök az elharapott mondattal, mivel azzal vagyok elfoglalva, hogy megakadályozzam, hogy agyon nyomjon bennünket a turisták halma, így csendben maradok. S ugyan elveszem tőle a levelet, de egyelőre nem kezdek bele az olvasásba, addig, míg néhány perc elteltével megszólal a jellegzetes hang, mi az ajtó kinyitását jelzi, a rácsok is széthúzódnak, minket pedig már sodornak is ki a többiek.*
- Ez az egyetlen hátránya ennek a helynek. Annyi itt az ember, hogy alig lehet elférni.*sóhajtok megkönnyebbülten a korlátnak támaszkodva. Kezemben még mindig ott van az iromány, amit végül csak kinyitok és összehúzott szemöldökkel kezdek neki az olvasásnak. Arcomon nem látszódik semmi, de eléggé megrökönyödök az látottak miatt, na nem a verekedős ipse a meglepetés oka, hiszen belőlük akad néhány, bár azt nem tudom megérteni, hogy mi olyan jó érzés abban, hogy valaki megüt egy nőt. Ami viszont az egészben zavar, az a tény, hogy a lánynak vőlegénye van, ami számomra egyet jelent azzal, hogy csupán kihasznál. Továbbra is faarccal nyújtom át a levelet, majd egy jó darabig nem mondok semmit. Végiggondolok minden lehetőséget, s csupán egyetlen ok jut eszembe, amiért megmutatta a levelet.*
- Mégis mit akarsz, mit csináljak? Megvédjelek tőle?*emelem meg szemöldököm egy kicsit és karjaimat keresztbe fonva mellkasom előtt nézek rá, roppant kérdő tekintetet produkálva. Nem akarom megbántani, de érzem, hogy kissé dühös vagyok, így talán jobb lenne, ha meg se szólalnék.*
- Nem vagyok hősszerelmes típus, se semmi valami hasonló, ha erre van szükséged keress mást.*kis szünetet tartok, hogy lássam megértette, amit mondtam, majd folytatom.* - De, ha szembeszállsz vele, akkor talán támogatni foglak, akár a nevemet is felhasználhatod. Elég híresek vagyunk, ettől valószínűleg észhez tér a fickó. Most viszont, jobb lenne, ha visszamennénk az iskolába.*teszem még hozzá egy kis sóhajjal. Teljesen elment a kedvem az egésztől, így ha beleegyezik, akkor megindulok a lift felé.*
Carolayn Natri
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Kedd Ápr. 17 2012, 20:58

*A válasz nem jött, így kicsit megnyugodok, ám mikor kilépünk, jobban mondva kipréselődünk a liftből. Én a korlátra könyökölök és nézem a várost. Nagyon tetszik a látvány mert magasan vagyunk, így messzire ellátni. Ám azok amiket mond kicsit sem esik jól, sőt. Inkább talán felháborodok. *
-Még is honnan vetted azt, hogy azt akarom hogy védj meg tőle! Szó sincs róla! Nincs szükségem senki védelmére. Az pedig hogy mit csinálsz az a saját döntésed. Te megkérdezted hogy mi a bajom, én pedig elmondtam. Az a gyökér nem fog sokáig élni, mert előbb mártom belé a nagykést mint hogy hozzámenjek. És még is mi az hogy keressek mást??? *nézek rá számon kérően, és „cseppet” dühösen* Úgy beszélsz mint ha csak azért barátkoznék veled hogy megvédj vagy valami. Ha ezt hiszed akkor nagyon gyorsan töröld ki az agyadból ezt a gondolatot, mert eszem ágában sincs kihasználni téged, ha így értelmezted. *hergelem magamat egyre jobban, mert végre kiadhatom magamból a feszültséget. Ám amikor ráébredek, hogy rajta vezetem le a felszültséget hirtelen a mércém átbillen és könnycseppek jelennek meg a szememben, majd az arcomon.*
-Most jöttünk, tehát nem megyünk még haza! Ha összekarmolod is magadat akkor is maradunk! *jelentem ki határozottan, de halkan. A levelet amit Nagyi írt megfogom és széttépem cafatokra, majd eldobom, és végig nézem amíg az apró kis cetlik szálldogálnak. Visszakönyökölök és sóhajtok egyet.*
-Micsoda irónia. Pont Párizsban veszünk össze. *mondom halkan és bámulom semmitmondó ám könnyes szemeimmel a tájat.*
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Kedd Ápr. 17 2012, 21:17

*Nem vagyok az a tipikusan bedühödős alak, de egy valamit nem szeretek, méghozzá azt, ha valaki kiabálni kezd velem. Sose tűrtem ezt el és nem is most szándékozom megtenni, így a lány minden egyes szavára egyre jobban emelkedik a szemöldököm felfelé. Már a levél elolvasásakor úgy véltem, hogy elegem van az egészből, de most legszívesebben berontanék a liftbe, hogy a lánnyal mit se törődve elvonuljak a megérkezésünk helyéhez.*
- Azt, hogy ha romantikus ábrándokat keresel, akkor nem én vagyok a megfelelő személy.*húzom össze a szemem, de teljesen normális hangnemben beszélek. Nincs értelme kiabálni, amúgy se akarom, hogy az összes turista mindet hallhasson, így inkább felvetem az ötletet, hogy jobb lenne távozni innen. A szavakra az órámra pillantok, majd sóhajtok egyet.*
- Pedig kénytelenek leszünk, már elmúlt nyolc. Ha nem vagyunk ott időben, itt ragadunk.*pillantok felé, immár a szokott módon, ajkam apró mosolyra húzva. De azért nem mozdulok egy ideig, türelmesen megvárom, míg a lány elbánik a levéllel és csak ezután nyúlok keze felé, hogy finoman, de határozottan magam után húzzam. Akkor szólalok meg újra, mikor már a liftben állunk.*
- Nem akartam összeveszni, bocs a reakcióért.*kis sóhajt eresztek meg, s ugyan nem kezdek el magyarázkodni, de ha megfigyeli az arcomat, akkor láthatja, hogy igazat mondtam. Ezután viszont nem beszélek többet, csendben lépegetek előre, továbbra se engedve el a karját. Amikor elérjük a megfelelő pontot megtorpanok és a fűre ereszkedek, hiszen még van egy kis időnk, mielőtt vissza kéne mennünk.*
- Legközelebb maradhatnánk itt tovább is.*vetem fel az ötletet, majd, ha eljön a megfelelő idő, akkor visszatérünk a teleport szobába, ahonnan aztán némi búcsúzás után egyenesen a hálóba megyek és a szokásos esti teendők után befekszek az ágyba és már alszok is.*
Carolayn Natri
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Kedd Ápr. 17 2012, 21:39

-Nos igen...erre kezdek én is lassan rá döbbenni. *felelem suttogva. Letörlöm a könnyeimet, és bólintok, majd megyünk a liftbe. *
-Érthető volt. Nem kellett volna elmondanom. Már bánom. *felelem halkan, szinte suttogva, mert most csak ketten voltunk bent. Lefele menet már én sem szólok egy szót sem, csak azon gondolkozok, hogy hogyan fogom kiirtani a családom. Amikor megállunk, s ő leül és is leülök mellé, de csak magam elé bámulok ürességet sugárzó szemeimmel. Az ötletére bólintok egyet, s egy apró szinte láthatatlan mosollyal bámulok tovább. Amikor elérkezik az idő visszamegyünk a teleport szobába, majd miután elválunk, én felmegyek a szobámba a fürdőben lemosom az arcom, kisminkelem magam, majd megyek is a révész felé, mert úgy érzem hogy ez után kell egy kis gondolkozás, és erre a legtökéletesebb hely a Pokol szája club, ahol egy vagy talán több pohár Jéger mellett elmélkedhetek, vagy éppen partizhatok néhány helyes pasival, persze azért korlátokon belül, mert nem szándékozok holnap olyan másnaposan ébredni, hogy teli vagyok tetoválva, rózsaszín a hajam, és egy tök ismeretlen pasi mellett fekszek. Tehát miután átkelünk egyenesen a clubba megyek, s leülök egy boxban. Nyolc óra bulizás, és kikapcsolódás után, pedig ismét visszatérek majd, s lefekszek az ágyamba aludni.*
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Vas. Ápr. 29 2012, 22:23

*Nagyon is élvezi a mai napot, s ugyan a sok rohangálás és ide-oda felücsörgés kifárasztotta, úgy véli, hogy remek ötlet volt ez barátja részéről, így természetesen illendően meg is köszöni neki. A taxira ezúttal nem kérdez rá, tulajdonképpen valamennyire tudja, hogy mi is az, amúgy meg majd úgyis meglátja, mikor már benne ülnek. Érdeklődve huppan be az autóba, megnyomkodja az ülést és a sofőrt is megnézi magának, persze csak szolidan, úgy hogy lehetőleg nem vegye észre. S míg az út tart nézelődik szépen.*
- Persze, tökéletes.*bólint egyet, miután alaposan végigméri a helyet, ahova azután be is lépnek, s a fiút követve a liftbe is beszáll. Ott aztán újra előad egy nézelődős jelenetet, meglesi a gombokat, megfogdossa a korlátot és a lift hátuljában lévő tükörben megigazítja a haját. Még szerencse, hogy egyedül ők tartózkodnak a szerkezetben.*
- Egész aranyosan néz ki, maradhatunk.*egyezik bele, s ő ugyan sokkal nagyobb és drágább helyekhez van hozzászokva, de ez nem jelenti azt, hogy ez a szoba ne tetszene neki ugyanannyira, mint a drágább változatok, így természetesen nem gond neki, ha itt maradnak. Na meg túl fáradt már ahhoz, hogy problémázzon ilyen apróságok miatt.*
- Én fürdök, ha akarsz, akkor bejöhetsz zuhanyozni, miután befeküdtem a kádba.*mosolyog a fiúra, miután megszemléli, hogy van-e kád a fürdőben, s mivel szerencsére van, így megkaphatja a forró, habos vizet, amire vágyok. Rövid kutakodás után kiválasztja combközépig érő, széles ujjú, világoskék hálóingjét és az ahhoz tartozó, földig érő selyemköntöst, amikkel aztán belép a fürdőbe és megnyitja a vizet. Saját virágillatú tusfürdőjéből belecsorgat egy adagot, majd amint í víz eléri a megfelelő szintet elzárja a csapot, kontyba fogja a haját és levetkőzés után bele is ereszkedik.*
- Patrick! Jöhetsz.*kiabál ki a fiúnak, aki minden bizonnyal hallja is a szavakat, hiszen az ajtót direkt nyitva hagyta a leányzó. Majd akár bejön barátja, akár nem, ő szépen lejjebb csúszik és fejét a kád szélére hajtva becsukja a szemét és úgy pihenget.*
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 23
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Vas. Ápr. 29 2012, 22:45

*Örülök, hogy anno felvetettem annak az ötletét, hogy látogassunk el Disneylandbe, vagy egyáltalán vidámparkba. Remélem még sok ilyen kiruccanásunk lesz együtt Elisa-val, én mindenképp tervezem. Úton a szállodai szobához, Elisa tovább nézelődik, fogadja magába az új dolgokat, min én csak jót mosolygok magamban. Felérve a szobába, szerintem szép kis helyiség, egy éjszakára tökéletes, holnap pontosan már nem tudom mikor, a kora délutáni órákban a teleport szoba visszaszippant minket a Mysterio-ba. Elisa megy először fürdeni, és egy számomra furcsa opciót kínál fel, de hát miért ne. Bólogatok, hogy rendben van, majd ő el is tűnik a fürdőszobában. Az én hálóruhám csak egy fekete boxerből áll, semmi extra, mindig így alszok. Vagyis nem, ez így nem igaz, télen egy pólót is fel szoktam venni, végső esetben pedig nadrágot is. Azonban most jó idő van, így marad a sima boxer. Leveszem a pólómat, és a nadrágomat, és mikor Elisa szól, a jelenlegi alsómban megyek be a fürdőbe.*
- Milyen jól megy egyeseknek. *mosolyodom el, hiszen a leányzó felkötött hajjal fekszik a habok között. Megfordul a fejemben, hogy zuhanyzás helyett beülök mellé a kádba, de esetlegesen nem akarom egy ilyennel elrontani a kapcsolatunkat, így marad a zuhany. Beállok a zuhanykabinba, leveszem az alsómat, majd mosakodni kezdek. Elisa virágillatú. és az én Axe tusfürdőm illata furcsa, ám mégis kellemes kombinációja tölti meg a fürdőszobát. Minden bizonnyal én hamarabb végzek, mint Elisa, elvégre a zuhanyzás gyorsabb, mint a fürdés. Megtörölközöm, felveszem a tiszta alsómat, majd ha nem leszek kiküldve, elkezdek fogat mosni.*
- Kint megvárlak! *mondom, és kicsattogok a fürdőszobából. Az erkélyajtóhoz lépek, és nem érdekel, hogy egy szál boxer van rajtam, kilépek, és a csodás panorámát kezdem el szemlélni, egészen addig, míg Elisa nem végez a fürdőben való tollászkodással.*

Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Vas. Ápr. 29 2012, 23:15

*Kényelemesen elfeküdve ücsörög a kádban és gondolatban végigveszi magában a történteket. Örül annak, hogy itt volt, tetszett neki az egész, s nagyon reméli, hogy nem ez volt az utolsó alkalom, hogy együtt mentek valahova. Tulajdonképpen azt se bánná, ha egyszerűen csak kiülnének a szigetre, a lényeg csupán annyi, hogy együtt legyenek, a lehető legtöbbet. A szavakra nem reagál, de fél szemét kinyitva leskelődik a másik mozdulatai után, s ugyan kicsit csalódott, mikor a fiú nem hozzá, hanem valóban a zuhanyzóhoz lép, de mindegy, majd legközelebb. Miután a másik kimegy, ő még legalább negyed óráig áztatja magát, na de aztán kimászik onnan, megtörölközik, leereszti a vizet és ruházatát felvéve kilibben a fürdőből. Rövid ideig keresi a fiút, s már majdnem kétségbe esne, mikor feltűnik neki a nyitott erkélyajtó, így szépen ki is les oda.*
- Szóval itt vagy.*lép ki mellé, s bújik is hozzá jó szorosan, s egy ideig csak ácsorog ott némán.*
- Azt hittem beülsz mellém a kádba.*nevet fel, s ezzel szépen el is árulja, hogy tulajdonképpen volt egy kis hátsó szándéka. Nem akar elhúzódni, jól esik neki az érzés, de kezd álmosodni és ugyan meleg van, de mezítláb ácsorogni a kövön még így se túl kellemes, tehát pár perc múlva elhúzódik.*
- Én visszamegyek, ne maradj kint sokáig.*újabb nyújtózkodás, egészen addig, míg ezúttal egy hosszabb csókot nem kap, majd már megy is vissza a fürdőbe, ahol megmossa a fogát, megfésüli hosszú haját, s bebújva a takaró alá elterül az ágyon. Türelmetlenül várja a fiút, amint végre megérkezik odacsusszan hozzá, a karjai közé fészkeli magát, fejét pedig a vállára hajtja.*
- Még egyszer köszönöm a mai napot. Szeretlek.*apró puszi a fiú arcára, majd egy kis helyezkedés.* - Jó éjt Patrick.*dünnyögi a másik bőrébe, majd már be is csukja a szemét, s szépen alszik is, anélkül, hogy felébredne, egészen reggelig. Akkor aztán nem túl nagy lelkesedéssel ugyan, de kénytelen visszatérni a kastélyba, ahol elválik barátjától, hogy felrobogva a toronyba elmesélhesse famulusának az egészet.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Párizs   

Párizs
Vissza az elejére 
9 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next