Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Ki van a karakter mögött? I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Ki van a karakter mögött? I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Ki van a karakter mögött? I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Ki van a karakter mögött? I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Ki van a karakter mögött? I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Ki van a karakter mögött?

Go down 
+14
Larissa Dustwood
Alinox Ingren
Illya Imbecairwen
Zoey Fleming
Aleksandra Radjenovic
Serafina Damiana
Isabella Bartolo
Ruby Rose Re
Aysha Darkblood
Diana Gray
Jasmine Miels
Josh Barker
Demien.R.Cornwlade
Sideris Valbraith
18 posters
SzerzőÜzenet
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Ki van a karakter mögött? Empty
TémanyitásTárgy: Ki van a karakter mögött?   Ki van a karakter mögött? I_icon_minitime2010-07-29, 1:01 am

Ezt a topicot azért hoztam létre, hogy kissé jobban megismerjük egymást, hiszen a közösség már kialakult, de még se ismer mindenki mindenkit.
Itt megtudhatjuk egymásról, hogy a karakterek irányítói kicsodák és milyenek is a való életben.

Ide bárki írhat (főkarakterrel) és azt ír magáról, amit csak szeretne. Annyi információt ad meg, amennyit gondol és hogy ha később változik a dolog, nyugodtan módosíthatja.

Így hát jobban megismerjük egymást, rájöhetünk arra, hogy a közelünkben van-e valaki, aki játszik itt és így akár könnyebben lehet barátkozni is. Tehát írjon ide bátran mindenki, aki úgy érzi, hogy szívesen elmondaná, hogy ki is ő.


A hozzászólást Sideris Valbraith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-07-29, 1:14 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Ki van a karakter mögött? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki van a karakter mögött?   Ki van a karakter mögött? I_icon_minitime2010-07-29, 1:09 am

Név: Kira
Kor: 21 év
Lakhely: Pécs

Na akkor kezdeném is a bemutatkozást, bár már sokan ismertek, de akik még nem, azoknak most itt a lehetősége, hogy többet megtudjon arról, hogy ki is lakozik magiszterem mögött. Pécsen lakom és tanulok, méghozzá a Pécsi Tudományegyetem, Bölcsészettudományi karán, Ókori nyelvek és kultúrák - klasszika, filológia szakirányon. Ez így lehet, hogy bonyolultan hangzik, de a lényeg az, hogy az ókori görög és római irodalmat, történelmet tanulom és ógörög, illetve latin nyelvet. Nem könnyű, de engem nagyon érdekel, szóval remekül érzem magam, hogy ezt választottam, amikor leérettségiztem. Még csak egy éven vagyok túl, tehát vár rám még kettő és utána ha szeretnék, mehetek mesterképzésre is. Ezt majd a jövő eldönti, én egyenlőre még nem tervezek és így azt se tudom jelen pillanatba, hogy milyen munkahelyem is lesz.
A legtöbb időmet a párommal töltöm (Josh Barker usere) és szeretek nagyon olvasni (vámpíros könyveket általában), illetve beszélgetni, a barátaimmal lenni, szórakozni, koncertekre járni, filmeket nézni és még sok-sok mindent, tehát szinte mindenre vevő vagyok.
A metál zenét kedvelem, tehát nem vagyok discoba járós csaj és így a megjelenésem se éppen színes. Nálam a fekete ruhák dominálnak, a bakancs, az ezüst ékszerek, a fekete smink és haj, tehát jobban érzem így magamat a bőrömben, de nem kell tőlem megijedni, ugyanis barátságos, vidám emberke vagyok. Néha kissé akaratos, de hát mindenkinek vannak negatív tulajdonságai.
Imádom az állatokat, a hüllőket, a skorpiókat mindenek felett. A horoszkópom is skorpió és tényleg illik rám a jegy leírása, úgy általánosságban. Imádom még a macskákat is, főleg a perzsákat, de a kutyákat se vetem meg, a lényeg, hogy nagy testű legyen, én azokat kedvelem.
Szeretem a tetoválásokat, van is három szép tetko rajtam, de majd talin meglesi, akit érdekel. Razz
A szerepjáték 13-14 éves korom óta az életem része, a hobbymmá vált. Tehát elmondhatom, hogy 6-7 éve játszok, különböző oldalakon és a lényeg az, hogy mára már úgy döntöttem, hogy bár volt már régebben egy másik oldalam, egy Mágusképzőt hozok létre, legjobb barátommal, Demiennel és mára ez az egy oldal elégnek bizonyul a számomra, hiszen a karaktereim hozzám nőttek és a munka se kevés egy oldal irányításánál.
Hmm, mit is meséljek még magamról... szerintem egyenlőre ennyi információ elég vagy akár sok is, de idővel mindenképpen bővíteni fogom. ^^


A hozzászólást Sideris Valbraith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-12-06, 10:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Ki van a karakter mögött? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki van a karakter mögött?   Ki van a karakter mögött? I_icon_minitime2010-07-29, 1:43 pm

Név: Nil
Kor: 22
Lakhey: Pécs

Hű hol lehetne kezdeni. Pécsen élek, jelenleg félig tanulok, félig álláskeresőbe vagyok, bár most mondhatni van egy projektem.Egy három faluból álló közösségnek heggesztek egy weboldalt és ha össze jön akkor majd lesz jobb is Very Happy Mindig is infós beállítottságu voltam, a gimit is azon a szakon végeztem, meg az utána való 2 éves OKJ-s képzést is.

Hobbi:Számítógépes játékok,Olvasás, zenehallgatás, filmek, és nem utolsó sorba(inkább legelső) szerepjáték, valamint Kondi amikor van rá pénzemXD
Könyekbe nálam 2 favorit van 2 véglet. Az egyik Tolkien, a másik Stephen King, őket imádom, zenébe én is metal feeling kedvelő vagyok, Melodeth, és Gothic, Industrial dallamosabb zenék az a lényeg Very Happy , bár néha néha hallgatok Instrumental zenéket, is igazából ez a kettő nagyobb stílus, ami a szívemhez nőtt. Foglalkozok még képmanipulációval, Photoshoppolással, amolyan szabadiős tevékenységként de így képzem is magam, legalábbis szeretném mert ez a téma is érdekel, valamint a Webprogramozás, PHP amit tanulok és hobbiként is űzöm.

Akiket imádok: A barátaim. Nehezen barátkozok, könnyen haverkodok, haverkodás barátkozás nálam két külön dolog, és bevallom nincs is sok barátom,de akik vannak azokat nagyon becsülöm, ismerkedni is szeretek, bár megvan az a hülye oldalam, hogy időközönként elég szarrá tud válni a hangulatom, aztán akkor nem vagyok valami kommunikatív, és elég hülye is vagyok amiért ezer bocs ,de próbálkozok a változással.

Állatok: Macska, Kutya, és Rágcsálló párti is vagyok, bár amik a legközelebb állnak hozzám zok a Cirmosok, mert azokat lehet nyúzni dögönyözni, meg fasza arra kellni hogy szívja ki az ember fülétXD szóval azok a legaribbak meg tényleg bírom őket, volt mindhárom fajtából macskából több is, kutyából kettő, egy Tacskó meg egy Németjuhász XD

Szerepjátékos múlt:

Hű mikor is volt ?Very Happy elég régen mondhatni 3 - három és fél éve. Anno mondhatni nagyon kis időközzel, 2 oldalon kezdtem egyszerre. Az egyik Sideris régi oldala volt. Itt kezdődött az ismeretségünk is, ami most már azért sokat változott, mint ami akkor volt, és bár nem volt túl hosszú az ott töltött időm, mégis nagyon megszerettem azt az oldalt . A másik oldalról nem mondok sokat, lényeg hogy elég húzós mondhatni sok ideig voltam ott , mellette voltam admin több helyen. Nekem is voltak saját oldalaim, ezek közül kettő volt ismertebb, de említésre se méltóak hiszen már nem működnek, bár vannak róla jó emlékeim is (Kb fél -háromnegyed év) Jelenleg én is egyetlen oldalon tevékenykedek, ami nem más mint ez ahova írok Very Happy És azt hiszem ennyi bőven elég is, hiszen én is nagyon megszerettem ezt az oldalt, mondhatni a részemmé is vállt. Na meg elmondhatom én is hogy a legjobb barátommal, Siderissel vezetem, na meg Zariaval,( akivel remélem majd jobban meg is ismerkedek, az idő folyamán,(Azt hiszem még Josht is ide írhatom hiszen ő is a barátom , és valamilyen szinten mondhatjuk hogy 4en üzemeltetünk, hiszen ő is rengeteget tett, és tesz ) na meg a társaság is jó, és úgy minden. Mondhatni itt én is érzem hogy játékos is vagyok ami bizony jó érzés Smile.

Na egyenlőre ennyiXD

Ja nem. És hogy mit utálok ez kellXd

Twilight(Bocsi srácok senkit nem akarok megsérteni én rühellem akik ismernek tudják az okát)
Kereskedelmi adó: TV2 RTL klub- tűzre velük
Politika:Na itt útelágazkodáshoz érkeztünk, lényeg. Viccnek is rossz.

Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Ki van a karakter mögött? Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Ki van a karakter mögött? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki van a karakter mögött?   Ki van a karakter mögött? I_icon_minitime2010-07-29, 2:32 pm

Név: Laci
Kor: 22
Lakhely: Pécs

Nos akkor én is belevágok egy kis bemutatkozásba, így a magiszterek felvonulása után. Very Happy Mint azt feljebb írtam, én is pécsi vagyok, és itt is tanulok, méghozzá a Pécsi Tudományegyetem Felnőttképzési és Emberi Erőforrás Fejlesztési Karán. Na, ennek sincs rövid neve. Very Happy Én is egy éve kezdtem meg itt a tanulmányaimat, s ha minden igaz, akkor már csak 1 évem van vissza. Ne örüljetek, csak a suliból. Very Happy Moderátornak tanulok, bár hadd ne minősítsem az oktatást. Egyenlőre még nem tudom, hogy lesz-e valami folytatás ez az egy év után, lehet ideje lenne elhúzni majd melózni, ha már a negyedik szakmám szerzem meg. A középiskolában informatika szakon végeztem, mivel mindig is vonzott a számítógép. Ezután maradtam ugyanabban a suliban két évet, ami alatt megszereztem a 3 végzettséget. Az első és leghasznosabb, az emelt szintű OKJ-s Logisztikai ügyintéző vizsga, ami mellé letettem a sima OKJ-s Kereskedelmi ügyintézőt is, valamint megszereztem a Hirdetési ügyintéző szakot is. Vagyis ügyeket intézni már nagyon jól fogok tudni. Very Happy Főleg, hogy mindhárom vizsga 90% fölötti lett. Őszintén megvallva még tényleg nem tudom, hogy hogyan lesz a folytatás… A moderátor képzés főiskolai képzés, vagyis diplomát nem kapok mellé, ami miatt többen mondják, hogy nem lesz elég. A másik oldalon pedig ott van, hogy ez már a negyedik szakmám, ergo túlképzett vagyok, így szintén nem mindenki venne fel. Azt hiszem, ez vesztett kör drága kis hazánkban. Very Happy
Amiben, pontosabban akiben biztos vagyok, az a párom, Kira alias Sideris. Szinte mindig együtt vagyunk és leszünk is, tervek szerint majd valahol külföldön, ahol meg is lehet élni.

Hobbijaim, hmm… Elsősorban iszonyatosan zenemániás vagyok. Very Happy A gépem nagy része azzal van tele, szerintem már most van rajta annyi, hogy életem végéig szólhatna egyhuzamban. XD Ezen kívül szeretek olvasni, a vámpíros dolgokat én is nagyon imádom (Twilightet nem), de Stephen King munkássága is a kedvenceim közé tartozik. Régebben verseket is írtam, nem túl sokat, de próbálkoztam, mostanra ez már kimaradt, de majd még igyekszem. Szeretek a barátokkal, haverokkal lógni, elhülyülni, koncertekre, fesztiválokra járni. A metál zene nálam az abszolút favorit, folk, viking, melodeath, gothic és a többi. Very Happy Nem szeretem az összes stílust, de sokban találok finomságokat. A régi zenéket én is szeretem, kaja közben is általában belövöm a rádiót, az ezekből készült metálos feldolgozásokat meg nagyon bírom. Egy kis modern zúzás a régi időkből. Very Happy Ebből adódólag én is fekete cuccokban járok, s szeretem az ezüst ékszereket, láncokat.

Állatbarát vagyok, jelenleg 2 degunk, egy kanárink és egy japán sirályka madarunk van. Utóbbit úgy találtuk, de nagyon imádnivaló, csak szegényke már nagyon öreg. Állatokból amúgy a legtöbbet imádom, a macskákat, kutyákat, höriket, tök mindegy. Mondjuk a macsekokat tényleg nagyon szeretem, talán jobban, mint a kutyákat.

Tetkóim nekem nincsenek, bár Kira által már nagyon unszolva vagyok. Majd akarok is, csak előbb normálisan ki akarom gyúrni a karom, hogy ne utólag nyúljon a kép, de nekem is tervben van. Valami jó kis viking vagy kelta minta mondjuk. Very Happy

Szerepjátékos múlt… Én nem sokkal az után kezdtem bele, hogy Kirával összejöttünk. Ő ugyebár régebben űzte, hiányzott neki, így belekezdtünk, szóval lassan 2 éve játszok. Több oldalon kipróbáltam magam, de még sehol sem éreztem ilyen jól magam, mint ezen a saját oldalon, amihez én is igyekszem minél nagyobb részben hozzájárulni és segíteni. A karaktereim jobban imádom, mint eddig bármelyiket és az itteni közösséget is bírom, jó kis csapat alakult ki.

Egyenlőre ennyi, már így is van mit olvasni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Ki van a karakter mögött? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki van a karakter mögött?   Ki van a karakter mögött? I_icon_minitime2010-07-29, 3:58 pm

Név: Timi (családban basszus Timcsibabának hívnak vagy Timikének a sógoraim is xd)
Kor: 24
Lakhely: Budapest-Békásmegyer


Magiszterek voltak, így akkor Josh után besorolok én is. Nem is tudom őszintén szólva mit írjak, de megpróbálok kinyögni magamból valamit. Hétfőn lesz a negyedik éve, hogy itthon vagyok gyesen a kisfiammal, ki ugyan már oviba jár, de egészségügyi okokból részéről és részemről is még nem tudtam visszamenni melózni. De feltett szándékom, hogy szeptembertől, legkésőbb októbertől nekiállok az igázásnak, mivel itthon már nagyon unom magam és szeretek is dolgozgatni. 10 éve fejeztem be az általános sulit, honnan egy kereskedelmi suliba mentem, de mivel nem úgy működött a tanulás ahogy annak kellett volna, így inkább elmentem melózni. Szóval sajna érettségim nincs, de idén májusban tette le egy OKJ-s ruházati eladói szakmát, de hogy miért pont ezt választottam azt ne kérdezzétek, mert fogalmam sincs és azt se tudom mit kezdjek vele. De még nincs feladva, szóval valamit még leteszek, mivel kezdeni is tudok valamit. Egyenlőre elsődleges célom most, hogy elpályázzak a szülői házból és a magam lábára állva éldegéljek kis családommal, mi remélem hamarosan be is következik.

Úgy látom eddig mindenki állat párti, hát akkor most megszakítom a sort, mert én nem vagyok az. Nem szeretem se a kutyákat, se a macskákat, a rágcsálókat pedig aztán végképp, az egyetlen állat mit elviselek ha nem kell hozzáérnem azok a pintyek. Nem kell elítélni, nem bánom őket, nem is puffogok ha hozzámér anyósom kutyája, de jobb szeretem megtartani a pár méter távolságot. Nem tudom miért s hogyan alakult ez ki, mivel 3 éve nekünk is volt kutyánk, bár már vele sem voltam jóban.

Hobby...háát eddig sorozatfüggőnek tartottam magam, de mostanában csak egyet nézek, mivel semelyik új nem jövős be. Magyarán mondva szerintem szarok, így szedegetek magamnak, amit meg akarok nézni. Szeretek olvasni, elsősorban romantikus regényeket, persze azokból is olyanokat minek van értelme nem ezeket a szenny kis újságosnál kapható 100 oldalas vacakokat, de Martina Cole féle krimiket és horrorokat is elolvasom, magyarok közül meg a Leslie L. Lawrence-től származó könyveket. Sokat vagyok a kisfiammal, mostanában állandóan a játszótéren kötünk ki, megy megyünk az uncsitesókkal ide-oda, szóval a délutánjaim igen csak lőve vannak. Filmezni is szeretek (már amikor a gyerek hagy), a vígjátékokat ugyan nem csípem, de ha muszáj megnézem. Zene...mindenfélét szeretek, kivéve kedves fekete öltözetű társaim stílusát, valahogy nem az én világom Smile Ezen kívül minden mást cigányt, mulatóst, discó, rnb minden jöhet. Imádok bulizni és szerepjátékozni, kártyázni és kipróbálni minden félét miben eddig még nem volt részem, jönni menni a sógoraimmal és sogornőimmel, csak az a bibi benne, hogy hamar elfáradok. De azért szeretek császkálni.

Szerepjáték: imádom, egyike vagyok azoknak, kik rosszul vannak ha egy nap nem tudnak írni, de sajnos mostanában ez nem mindig jön össze. 2 éve találtam rá egy oldalra nagy nagy depresszióm közepedte ott tanultam meg játszani s azóta mindig megfordulok valahol, bár volt egy jó fél év, mikor egy kedves oldalnak köszönhetően meggyűlöltem kissé ezt az egészet és nem játszottam sehol. Két helyen voltam adminféleség, bár én azt vallom magamról, hogy inkább játszani tudok, mint ötletelgetni, abban kaka vagyok be is vallom magamról, de alapdolgokat megtudok csinálni Smile Február környékén ráírtam Demre, hogy tudna e esetleg valami jó kis oldalt ( jó ideje ismerem már nagyjából, így bíztam benne hogy van valami mit ajánlani tud), így linkelt s eljutottam ide. Azóta sem regeltem máshova és nem is érdekel más oldal, nekem tökéletes itt ahol vagyok, jó az oldal, jó a társaság, szóval ennél többre nem igen vágyok.

Magamról...hát fényezni tuti nem fogom magam olyan vagyok amilyen, kicsit hisztis, kicsit depis hajlam az megvan, de ugyan akkor úgy érzem szót lehet velem érteni s el lehet velem dumcsizni. Aki nem így érzi annak bocs, valószínűleg rossz napom volt vagy ilyesmi xd. Mindenről megvan a véleményem, mit vagy elmondok vagy nem, de ha kivi vagy az igazságra megmondom én neked azon ne múljék... Very Happy Unatkozni és szenvedni nagyon tudok, de azt hiszem ennyi negatívum elég is lesz, mert rögtön elbőgöm magam, amint visszaolvasom. xd.
Jah és akármilyen hihetetlen nem csípem a fantasy-t se könyvbe, se filmbe csak a Twilight-el és a szj-vel teszek kivételt Embarassed

Egyenlőre talán ennyi, majd frissítek ha eszembe jut valami. Smile
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Ki van a karakter mögött? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki van a karakter mögött?   Ki van a karakter mögött? I_icon_minitime2010-07-30, 1:43 am

Név: Fatime vagy Fanta
Kor: 24
Lakhely: Budapest - Pest


Nos hát akkor kezdjük az elején. Megszülettem, éltem és meghaltam....ja azt még nem.
Szóval Én Pesten lakom a belvárosban, amit nem nagyon szeretek, mert koszos, büdös és zsúfolt is. Hogy jót is mondjak, egyik előnye, közel van minden. Szóval tök hamar ott tudok lenni bárhol, főleg a munkahelyemen. Ami 10 percre van tőlem. Igen mázlista vagyok! Razz Na de, kezdjük az elején. Általánosba két nyelven tanultam. Angolul és magyarul mentek az órák, amit megjegyzek nem sokat ért, mert az angol tudásom gyatra. Egy kereskedelmi szakközépsuliba mentem, ahol németet és angolt is tanultam. A német nem ment valami jól, így maradt az angol. Mivel a közép suli közgazdaságra és marketingre specializálódott így e kettő közül választhattam az érettségi után. A marketing jobban tetszett ezért elvégeztem egy marketing és reklámügyintéző szakmát. Aztán rájöttem, hogy a marketing része nem tetszik és inkább reklám irányba mennék el. Fősulin elvégeztem a reklámszervező szakmenedzser szakot. Ez egy sima felsőfokú képesítés melyért nem jár diploma. Amint gyakorlatba is alkalmaztam a tanultakat rájöttem ez sem tetszik. Szóval nem sokat ért, de hát utólag okos az ember. Beiratkoztam kommunikáció szakra, mert az tetszik, de különböző okok miatt abba kellet hagynom. Azt nem tudom hogy be is fejezem, mert már nem nagyon tetszik. Szóval nem tudom. Az első szakma megszerzése mellett már dolgoztam és a fő suli mellett is. Az utolsó évben viszont ott hagytam, mert készülni kellett a szakdogára és időm az nem sok volt. Egy fél évet itthon ültem munka nélkül melytől kicsit ki voltam, mert munkamániás vagyok! Szabad időmben ( mely nagyon sok volt ) szerepeztem. Utána találtam a mostanit és már lassan egy éve itt is vagyok.

Hobby:
1. Szeretek olvasni és a vámpírokért oda vagyok ami azt hiszem nem titok. Elsősorban olyan könyveket forgatok, de bármit elolvasok ami a kezem ügyébe akad.
2. Megpróbálok sok időt fordítani a barátaimra is. Nem sok van belőle, így hát meg is becsülöm.
3. Szeretek sportolni. Mindegy, hogy mi csak labdás legyen, bár mostanában elég kevés időm jut rá.
4. Ha tehetem akkor hétvégenként bulizni vagyok. Igen ilyen dizsibe járós csaj vagyok, bár elég sok házibuliba is megyek. Mindegy, csak zene legyen, meg lehessen táncolni Razz
5. Szerepjáték

Zene:
Igazából minden evő vagyok, mert mindent meg hallgatok. Csak akkor tudom eldönteni, hogy tetszik e vagy sem. Ami a szívemhez közel áll az a Retró zene és a mulatós, de a maiakat is szeretem. Munkahelyen mindig szól a Rádió 1 szóval azokból is napra kész vagyok. Discoba inkább Retró. Ami nagyon távol áll, amit Sid, Jos és Dem hallgat.

Állatok:
Hát én sem vagyok valami nagy állat barát. Volt egy kutyánk, macskánk meg papagájunk. A kutya szerintem nem való lakásba szóval elajándékoztuk. A cicát szeretem, de apu nem bírja a macska szőrt, szóval őt is elajándékoztuk. Papagáj több volt, de azokat nem szeretem. Egyszer megitattam őket sörrel, azt hittem, majd kinyúlnak vagy legalább félre repülnek, de bírták Very Happy Na nem vagyok állat kínzó, csak kíváncsi voltam mi lesz a hatás. Más állatom nem volt és szerintem nem is lesz, bár pár napig biztos, mert Sidnek ígértem nászajándékba egy macskuszt. Szóval amíg eljuttatom hozzá addig nálam lesz. Hmmmm......... vajon az is bírni fogja a sört vagy adjak neki valami erősebbet?? Na jó mielőtt, itt meg leszek lincselve és a fantáziám is beindul, jöjjön a kövi. Razz

Magamról
Undorodom a rovaraktól, bogaraktól. Valahogy félek tőlük. Azt nem tudom megmondani, hogy mitől is félek igazán vagy mit nem szeretek bennük. Csak egyszerűen nem. Simán ki lehet kergetni velük a világból. Szeretek hülyülni és jó kedélyű vagyok. Ritkán van szar napom vagy legalább is ritkán veszem észre Very Happy Kb ennyit rólam, így közel a hajnali egyhez

Szerepjátékos múlt:

Én kb másfél éve játszom csak. Tök véletlen keveredtem a szerepjáték világába. Előtte azt sem tudtam hogy létezik, már mint ebben a formában. Nagyon megszeretem és elég aktívan részt vettem benne. Mivel szeretek ismerkedni nem volt probléma. Közben más oldalakon is volt egy-egy karim. Egy idő után elment a kedvem a játéktól bizonyos emberek miatt és nem játszottam. Na ennél tovább nem boncolom a témát. Ja még annyit, hogy ezen az oldalon ismertem meg Sid-et és a többieket. Aztán Sid szólt, hogy kész az oldal. Így kerültem ide. Egy darabig nem volt kedven játszani és ritkán néztem fel. Mára ez megváltozott, ismét van kedv játszani és próbálok aktívan részt venni. * súgja* Azt hiszem megint függő lettem Razz

Köszi hogy végig olvastad és érdekel hogy kivagyok!
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Ki van a karakter mögött? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki van a karakter mögött?   Ki van a karakter mögött? I_icon_minitime2010-07-30, 11:28 am


Név: Emese
Kor: 17
Lakhely: Kiskunhalas

Egy életvidám, jó humorú, beszédes leányzónak tartom magam. Általában egy társaságban én vagyok a poéngyáros és igyekszem megnevettetni és feldobni a közösséget akár a vicceimmel, akár a történeteimmel vagy épp valami kis baromsággal. Rettentően hangulatfüggő vagyok, így ez nem mindig jön össze, általában átveszem a körülöttem lévők hangulatát. Ezért, hogyha egyedül vagyok, gyakran bedepizek és hajlamos vagyok a semmiért is sírni. Egyik pillanatról a másikra megváltozhat a kedvem - akár jó, akár rossz irányba. Rettentően szeretem a barátaimat és imádok velük lenni vagy épp szimplán csak beszélgetni velük. Mindenkit meghallgatok és szívesen segítek tanácsokkal vagy épp bármivel, amivel tudok. Ez persze csak a barátaimra vonatkozik, amúgy rettentően önző ember vagyok és idegennek nem szívesen segítek, "Az ember nem érdemel együttérzést, mert úgyis kihasználja" mondatot követve. Ez egy igen rossz oldalam, és ehhez még hozzátársul az egoizmus és a lenézés is. De ettől függetlenül jó embernek tartom magam, mert a barátaimért bármit megteszek, akár még a tűzbe is teszem értük a kezem. Imádok ismerkedni és ha új közösségben vagyok, akkor egy kicsit feszengek, de ha megtalálom a hangom, akkor elég hamar be tudok illeszkedni. Mindenen a zene és a tánc. Szinte mindig zenét hallgatok és meghalok, hogyha több, mint egy napig nem hallgathatok valami zenét. Táncolni is imádok és van, amikor táncra perdülök itthon - ezért imádok bulizni és tombolni is. A zenei ízlésem talán a legszínesebb, hiszen bármit meghallgatok. Általában hangulatomtól függően hallgatok popot, disco-t, house-t, rock-ot vagy épp musical zenéket. A zenei ízlésem ilyen változatos, de személy szerint nem szeretem a változatosságot. Rettentően félek az ismeretlentől, így nagyon ritkán fordul elő, hogy új dolgokat próbálok ki. Rettentően szeretek énekelni is, de csak itthon a szobámban. Mondták már, hogy próbáljam ki magam, de elég félős vagyok és lámpalázas - rettentően izgulós típus vagyok. Hobbijaim közé tartozik az írás, az olvasás és gitározok is, habár csak amatőr szinten. Nem nézek tv-t, nem igazán köt le, de egy jó filmre mindig nyitott vagyok. Szeretem a sci-fi, thriller, misztikus filmeket, habár igen félős vagyok. Van egy cicám, Daisy. Nagyon imádom az állatokat, habár ebbe csak az emlősök és a madarak tartoznak. Undorodom a csúszó-mászóktól, és nem bírom elviselni a kígyókat. A másik állat, amitől undorodom, az a giliszta - azzal az állattal ki lehetne kergetni a világból. A szerepjátékkal igen érdekes módon ismerkedtem meg: az egyik oldal vezetőjével egy iskolába jártam és egyszer bejött hozzánk egy Harry Potteres órát tartani. Már akkor is nagyon szerettem a sorozatot és érdeklődtem az ezoterika és a misztikus világ után. Ő mesélte el, hogy van egy ilyen oldal és hogy nyugodtan lessem meg. Ezt is tettem és ott is ragadtam, majd felnyílt a szemem és rengeteg oldalt kipróbáltam én is ez a 4 év alatt. Sajnos elég hamar megunom a karaktereimet, így én elég sok oldalon játszok, de talán két oldalon vagyok aktív. A jövőmről... Hatosztályos gimibe járok, és jövőre fogok érettségizni. Biológus szeretnék lenni Szegeden SZTE-n. Talán ez addig még változni fog, mert érdekel az irodalom is, hiszen szeretek írni mind novellákat, mind verseket. Habár költő lélek vagyok, rettentően érdekelnek a tudományok is, így ez a két dolog, ami között még hezitálok. De majd eldől... Smile
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Ki van a karakter mögött? Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Ki van a karakter mögött? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki van a karakter mögött?   Ki van a karakter mögött? I_icon_minitime2010-07-30, 11:52 am

Név: Dóri
Kor: 19
Lakhely: Eger

Tyűűha. Azért egy kitalált karakterről könnyeb írni, mint magamról összeszedni a gondolataimat, de na, ha nektek ment, nekem is fog =) Bele is fognék, bár egyelőre még rágom a körmöm, hogy mit is írjak.. Nosteháát. Bonyolult családfa (sok nemzetiség, meg minden), de ennek ellenére Egerben sikerült anyunak anno kikötni, mikor kopogtatott a gólya. Azóta itt is lakunk, ám idő közben, lévén, hogy tavaly érettségiztem, így elkerültem Debrecenbe, de csak félig, szóval mostanra ha nem is napi, de heti ingázásban vagyok a két város között. Egerben a barátok, Debrecenben a suli. Az egyetemet imádom, bár a mai napig nem értem, hogy kerültem spec. humán osztályból földtudományi szakra, amivel mellesleg geológus leszek, de azért még a jövőre nézve itt is lesznek meglepetések, főleg úgy, hogy kb 5 évesen kijelentettem: csillagász leszek, vagy űrhajós, netán kutatom a dínókat.. hát, azt nem mondom, hogy pályát tévesztettem, mert teljesen jó helyen vagyok, de Debiben sajna semmi ilyesmit nem lehet tanulni =( Meg hát én néznék a legnagyobbat, ha lenne űrhajós Msc akárhol is xD Egerben anyummal és nagyimmal lakom, három generáció egyben, néha vicces szitukat produkál, Debrecenben meg jött a csudijó albérlet, lakótársakról meg vagy jót vagy semmit.

Állat ügyileg egészen jól vagyok, van egy tündéri kutyám, egy westie, a neve Kloé, bár a család előszeretettel Kloákázza le az ünnepi ebédek alkalmával.. jókor jó a téma, nem? Very Happy Mellette van egy degum, aki Kiwi névre hallgat. Az éjjeli csipogós ébresztőket leszámítva csendes és nyugis, ha meg hiperaktív, akkor csak annyira, amennyire én. Ami viszont érdekes lehet, hogy kb betegesen vonzódom a pókokhoz. Sajnos azt nem tarthatok itthon, de ha látok egyet a szobámban, eszembe sem jut kitenni vagy megölni, ellenben minden rovartól irtózom.

Ha szabadidőről van szó, akkor általában bármi jöhet, csak a barátaimmal lehessek, ez a fontos. Mozi, színház, olvasás, séta, zene, spontán beszélgetés, bicajozás, bulik.. szóval tényleg mindegy, ami jön. Sportok közül nekem ami a legjobban bejövős, az az úszás, bicajozás (lévén, hogy nálunk mindenki első és utolsó szenvedélye a kerekezés) és a futás sem megvetendő. Amúgy bármire vevő vagyok, pl középsuliban végig floorballoztam, ami kb ugyanaz, mint a jéghoki, csak jég nélkül Very Happy

Hobbi, és amiket szeretek/nem szeretek? Húúú. Hobbinak szerepjáték, ez alap, amit nagyjából 4-5 éve űzök, kisebb-nagyobb megszakításokkal. Ebből kifolyólag, ha olvasok, akkor is az ilyen vámpíros, varázslós, természetfeletti lényes könyvek és történetek a nyerők, de mondjuk ha egy verseskötet, vagy novelláskötet kerül a kezembe, azt sem hajítom el, kedvenc könyvem A kis herceg. A meséket is szeretem, igen, a gyerekeknek szólókat, akár olvasni, akár mondani vagy nézni. Na és a gyerekek.. nálam ez úgy működik, hogy ha meglátok egyet, kikapcsolom a külvilágot. Szóval felőlem ott és akkor akár robbantani is lehet.. Ide sorolható még a leállíthatatlan zene- és filmmánia. Asszem, ehhez nem kell sokmindent hozzáfűznöm Very Happy Nem szeretem a bohócokat, a cirkuszt, a giccses dolgoktól kiráz a hideg, ja és a zöldbabfőzeléket is utálom x) Ha tehetem, nem eszek húst, inkább zöldség és gyümölcs párti vagyok. Oka ennek az allergiám is, dokinéni azt mondta, ez nekem jó lesz így, meg amúgy sem vagyok nagyon oda érte, bár nem is vagyok teljesen vega. Van azért még sokminden.. de ennyi jött hirtelen Very Happy

Jellemileg milyen is lennék? Hm. Vegyél fel msnre, ismerj meg/ki, ahogy jobban esik. Ez az, amiről igazán nemtudok írni, max annyit, hogy vagyok amilyen. De az tuti, hogy akármilyen is legyek, nem nagyon érdekel az emberek véleménye, max ha közel áll az illető. Emellett őszinte vagyok, amit sokan bunkóságnak vesznek fel. Birom a kritikát és én magam is kritikus vagyok, vagy inkább szókimondó? Ha nyűgös és fáradt vagyok, akkor jobb hagyni, olyankor mindenre ugrom, bármiért bepipulok, amit kicsit is támadónak érzek, aztán persze jön a felismerés és a lelkifurka. Általában amúgy hülye és vidám, társaságkedvelő, de inkább figyelem és csendben elemzem a körülöttem lévőket. Hát, röviden ennyi.

Ha lesz még valami, írom^^Ó, és a kispárnám nélkül nem megyek sehová Very Happy
Vissza az elejére Go down
Isabella Bartolo
Diák Exortus
Diák Exortus
Isabella Bartolo


Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2010. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Exortus ház...na vajon hol máshol?

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ki van a karakter mögött? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki van a karakter mögött?   Ki van a karakter mögött? I_icon_minitime2010-08-01, 4:18 pm

Who I am?


Név: Brigi, Niki...
Kor: 16 ('93.12.04)
Lakhely: Zala megye

'93 decemberében születtem, Budapesten. Éveket éltünk odafent, és szerettem ott lakni. Onnan van a legjobb barátnőm is, és a szívem folyton visszahúz. A barátok, akiket szeretünk, sosem tűnnek el, csak messze vannak, de leküzdhető.
A jelenlegi iskolám eddig a harmadik. Bp-en voltam 3 évig általánosban, majd itt ahol lakunk a helyi iskolába, de ott is csak 3 évig. Utánna fogtam magam, és hatosztályos gimnáziumba iratkoztam, egerszegre. Nagyon megszerettem az iskolámat, és 7. osztályos korom óta ott tanulok. 7.,8.,9.,10. éveket gyönyörűen átvészelte az osztályunk, azt leszámítva, hogy a kéttannyelvűt sokat meggyűlölték, és bár a környéken egy nívósan gimnázium van, de átmentek. Így történt, hogy 34-ből csak 23-an maradtunk. Az élet szép, a légkör családias az osztályunkban. De szeretjük egymást. I love you

No tehát iskolák letudva.

Hobbi: Sok lenne, imádok kosarazni, röplabdázni, kézizni, billiárdozni (ugye Zaria azok a golyók xD) csocsózni, meg miegyéb, de néhányat elég nehézkesen űzök, azt aszthmám miatt. Vicces, de 3 perc után kifekszem, és olyan vagyok mint a lajhár... És neeem... nem unalmas kis állat... Very Happy

Kórházban rengeteg időt eltöltöttem eddig már, és jó vastag mappám van a leleteimről. Volt csuklóműtét egy bevérzett jóindulatú daganat miatt, kipróbáltam már a CT-t... Tök buli, és háháhá, én nem pisiltem be a kontrasztanyagtól...xD Voltam EKG, futopadoztattak is, voltam ultrahangon, hú az de jó...össze vissza kennek, és amit imádtam, kilókat fogytam le, amíg a kórházban voltam. Hát igen, ha olyan undorító dolgokat hoznak be, mint valami barna magvas sajt, meg a zsömle-(savanyú)túró-virsli vacsorát, attól elmegy az ember étvágyat. Ráadásul a sok hülyeség miatt nem is ehettem (volna) de persze ki tartja be? Főleg ha nem is szólnak nekem... xD Jah és ami vicces volt, a betegkisérő otthagyott egy másfél 2 órán keresztül a röntgenbe, szóval óvakodjatok, sugárfertőzött lettem xD nemám... csak a váróban széjjel ültem az agyam.

No de tovább...

Barátaim szerint:

segítőkész, kedves, megértő, aranyos, jófej, csupaszív, remek barát, vicces, toleráns, barátkozó, lelkiismeretes....blablablabla... most szedjem össze tényleg? *.* ...vagyok

Ééés... a kedvenc bók, amit kaptam eddig a barátaimtól:

"Nálad hülyébb lánnyal sosem találkoztam"

Persze válasz:

Én is szeretlek

Nos, egy eszement csaj vagyok, aki olykor túl komoly máskor meeeg.... neeee akard megtudni xD
Na szóval hirtelen ennyi jutott az eszembe, és ha valakit érdekel, hogy milyen vagyok, az kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét...

...vaaagy írjon pü-t esetleg vegyen fel msn-re : brigikee_2114@szitu.hu


Egyenlőre ennyi. Várom a rajongói leveleket xD

Ui: valaki hívja az elmegyógyintézetet. Elszökött egy rab.





A hozzászólást Isabella Bartolo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-09-10, 9:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ki van a karakter mögött? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki van a karakter mögött?   Ki van a karakter mögött? I_icon_minitime2010-08-01, 7:36 pm

Név: Virág
Kor: 15
Lakhely: Szomolya/Eger

Nekem még nincs olyan szép életpályám, mint az előttem szólóknak. De azért tudok 1-2 dolgot írni magamról. Mivel lányból vagyok, tudnék dumálni órákon keresztül, de az egy idő után unalmassá válna.
Szóval Szomolyán élek, amióta az eszemet tudom. Édesapám erdélyi, így egy kevés román vér is van bennem. Nem szeretem ezt a falut: sok pletykás vénasszony, akik mindig köszönés helyett érdeklődnek a családi állapotomról valamint a jelenlegi úti célomról. Szerencsére 4. osztályosan elmentem az itteni iskolából, egy elég messzi suliba, az 5km-re lévő noszvaji általánosba. Versenyről versenyre, különóráról különórára jártam, így nem sok időm maradt semmire sem.
Nyolcadikban mentem Egerbe gimibe. Szerencsére elég jól végeztem, így válogathattam a legjobb sulik között. Azt, ahol most vagyok, leginkább nővérem "szakértelmének" köszönhetem. Még amikor hetedikes voltam, közölte velem, hogy Szilágyis fejem van. Na, onnantól kezdve lázadtam anyum elképzelése ellen, miszerint engem muszáj a testvére mellé berakni egy lány gimibe, hogy megnevelődjek. De szerencsére ezen a vitán túljutottunk, de akkor következett a következő bökkenő: mindenképpen AJTP-s akartam lenni.(Arany János Tehetséggondozó Program: kb az országban 20 ilyen tagozat van, a hátrányos helyzetű tanulóknak. ami a legjobb benne: minden adott, teljesen ingyenes az ECDL, a nyelvvizsga, a jogsi, és minden tanfolyam, amire menni akar az ember gyereke. Ami a legrosszabb benne: kötelező a koli!!!) Anyum nem akart elengedni, de a végén szerencsémre be adta a derekát. Sajnáltam, de tudtam, hogy így jobb lesz, mert apum már nem él velünk, így egyedül dolgozik 2 gyerekre. És ha mind a kettőnek kellene fizetnie a taníttatását... hát az nem menne szegénykémnek. Szóval így kötöttem ki ebben az évben az egri SZEGben.
Szerencsére összebarátkoztam úgy nagyjából mindenkivel, sok barátom lett. A kolit nagyon megszerettem, legjobban úgy tudnám jellemezni, mint egy kész kis szappanoperát, ami a hét minden napján megy a tv-ben, de a hétvégén a színészek is pihennek. Természetesem a suli is simán ment, kivétel egy-két alkalmat, amikor összetűzéseim voltak a tanárokkal, mert nem értettem velük egyet. Leginkább ez a töri órákon sikerült elérnem, egyszer azért, mert vitába szálltam a tanárral a nők egyenjogúsága miatt, másodjára meg azért, mert hazudott egy picit az ajtp-s töri versennyel kapcsolatban. Szóval... vele nem spanoltam össze kifejezetten. A versenyek is a helyükön voltak: minden ment, mint a karika csapás, remélem, jövőre is így lesz. (Csak hogy egy picit fényezzem magamat: az idei pécsi kulturális fesztiválon mese írásból arany minősítést kaptam, ajtp-s magyar versenyen pedig 6. lettem. Very Happy ) *büszke fej* Ennyit a suliról.

Otthon ugye, mint említettem, van egy nővérem, akit imádok. Ha nem lenne a testvérem, akkor még a legjobb barátnőmnek is mondanám, de így számomra csak a Világ legjobb nővére. Very Happy Anyummal is ez a helyzet, habár rengeteget kell segíteni neki, a házban és a kertben. (Elég nagy a kert, ami tele van ültetve mindenfélével, még egy kész kis fenyő armada is van a házunk mögött.) De mindig szívesen segítünk neki, mindenben. Van egy tündéri kutyánk, sajnos a fajtáját nem tudom nektek megmondani, de még akkor hoztuk haza az utcáról, amikor megszavazták Mr. Gyurcsányt. Azóta nálunk van, de még mindig nem tudunk betelni azzal, hogy mennyire hálás, hogy akkor elhoztuk az utcáról. Ha látja, hogy kaját viszünk neki (amit általában este 6kor figyelünk meg, mert akkor már fel vagyunk nővéremmel) akkor olyan műsort levág: pörög, ugrik, nyüszít, dörgölőzik.

Életem legcikisebb élménye:
-Év végén volt, amikor az egész koli összegyűlt az iskola aulájában, hogy a koli igazgató lezárja a az évet. Még előtte jutalmazta a diákokat, akik értek el eredményeket. Zenét hallgattam, nem érdekelt, hogy mit beszél. Csak annyit hallottam, hogy "Az Arany János tantermiből Csiki Virág". Annyira megzavarodtam, hogy rögtön felálltam, és totál vörösen kimentem az igazgatóhoz. Ott halkan megmondtam neki, hogy gőzöm sincs hogy mit kellene csinálnom. Láttam rajta, hogy hülyének néz, de azért elmagyarázta. És ott álltam kint vagy 2 percig, egész koli szeme láttára.
-Éppen ebédeltünk a szobatársamékkal, amikor mondták, hogy hozzak már vizet. Mondom oké, üsse kő. Hoztam vizet meg poharakat, elkezdtem kiönteni, de sajnos elszúrtam, kicsúszott a kezemből, és mindent eláztattam. A legjobb barátnőmre folyt rá a legtöbb, aki pedig nagyon pedáns. Mondtam, hogy bocsi, és elszaladtam a konyhára törlőrongyért. Visszaértem, már minden oké volt, elkezdtem letakarítani az asztalt, de barátnőm már visszaült, és sajnos meglöktem a tálcáját. Na már most, tudni kell, hogy a kolis kaja zsiradékban gazdag, így a fél leves a vadonatúj felsőjére ment. Szerencsére később ki tudtuk mosni, de nagyon szégyelltem magamat a két bal kezem miatt.

Néhány dolog rólam:
Utálom az órákat, nem értem, hogy miért fontos azt tudnom, hogy egy a klór hányas főcsoportban van. Ezért minden órán elszórakoztatom magamat: olvasok, zenét hallgatok, sudokuzok, rejtvényt fejtek. Nem nagyon csípik a tanárok. Very Happy De annál jobb őket vele szívatni. Mint ahogy írtam is, elég ügyetlen vagyok, sajnos a negyedik emeleten lakunk a koliban, így minden nap kín szenvedés számomra, hogy megbirkózzak azzal, hogy ne nyaljak egy hatalmasat valamelyik fordulóban. Elég nehezen mászok ki a magam által felépített világból, de ha már kint vagyok, akkor úgy tudom élvezni a szabadságot, hogy ihaj Elég visszahúzódó természetű ifjú asszonyság vagyok, de ha erőt veszek magamon, akkor olyan nyílt tudok lenni, mint bármelyik könyv, amit eddigi életemben megtiszteltem. A barátaim szerint olyan hülye vagyok, hogy az már fáj, és számomra ez a legnagyobb bók, amit elvárok tőlük. Nálam a hülyeség már megszokott dolog, és nem gondolom, hogy ezen változtatni szeretnék.

Hobbik:
Utálom a tv-t, legszívesebben baltával hasogatnám fel, de sajnos ez nem lehetséges. Ami benne megy, az számomra egyenlő a nullával, kivétel természetesen a Vámpír naplókat. Very Happy De ezt a sorozatot sem nézem a nagy kocka előtt, inkább a lap topomat használom ki ilyenkor. A könyv ízlésem nem annyira változó: tinédzser lévén eléggé szeretem a vámpíros könyveket, de nem a Stephenie Meyer félét. Leginkább Claudie Grayért, Heather Grahamért, Stephen Kingért valamint Vaszary Gáborért vagyok oda. A zenei ízlésem leginkább a rock felé hajlik (néha 1 kis punk is belekerül): Skillet, Lostprohets, Road, Rómeó Vérzik, Alvin és a mókusok, Aljas Kúszóbab, The Grenma, és még sokan mások.

Félelmek:
Halálosan rettegek a pókoktól, mert egyszer egy retek nagy keresztes majdnem a fejemre mászott a sötétben. Sad Másik félelmem a fogorvosok miatt van.

Szerintem ennyi voltam.
Apropó: atomra nagy az oldal. IMÁDOM. Very Happy


A hozzászólást Serafina Damiana összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-07-23, 5:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Aleksandra Radjenovic
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 472
Csatlakozás : 2010. Jun. 03.
Kor : 30

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ki van a karakter mögött? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki van a karakter mögött?   Ki van a karakter mögött? I_icon_minitime2010-08-20, 1:05 am

Name: Em, Missy, oder Micike.
Alt: 15 im September
Wohne: Budapest

Hát igazából nekem meg annyi mesélni valóm lenne, hogy azt sem tudom, hol kezdjem. Meg azért sem tudom, mert szeretek ilyeneket firkálni, csak nem tudok, de az mindegy.Smile Szóval írom ami eszembe jut, aztán ki tudja, mi sül ki belőle... :O

Hmm. Először is, most leszek majd mindjárt szeptemberben még csak tizenöt esztendős. (: Úgyhogy gimiii(L) Ráadásul elég erős, vár ennek nem örülök. Mondjuk meg is lepődtem, hogy felvettek, tekintve, hogy kettes vagyok matekból... Mondjuk magamhoz képest elég jó lett a matek központi. (Magyar 49 pont XD) És most azt hiszem, rajz és vizuális kultúra szakos leszek. Heti 17 művtörivel, ehh. oO" De ha minden jól ment volna, akkor nem sokára már rögtön grafikusnak vagy festő szakmát tanulnék, de hát aki egész életében szerencsétlen volt, az az is marad, nem igaz?!Smile
No mindegy. Egyébként is igazából meggondoltam magam, és restaurátor leszek a későbbiekben. Végül is.. az megy a legjobban. Azt hiszem. Neutral Persze én sok mindent szoktam hinni, naivságomból kifolyólag. Többek között gyakorta elhiszem azt a marhaságot, hogy akit szeretek, az viszontszeret. Hatalmasnagy pofáraesés volt a vége a legutóbbi ilyennek. Hónapokkal ezelőtt... azóta is szenvedek miatta.=/ Nyüsz. Rossz téma, tekerjünk bele néhány napot-hetet-hónapot.
Bár most igazából nincs is semmi izgalmas, csak a punnyadás. De az nagyon intenzíven. Szóval akkor.. menjünk össze-vissza, játszunk asszociációsat. Egy dologról eszembe jut a következő, s ezáltal talán gördülékeny lesz a bemutatkozás is.
No.
Anyummal élek jelenleg, na meg a kedves nevelófaterommal. Aki megígérte, hogy születésnapomra kapok, csudi csudi csudi szép Martenz bakancsot, és tökre beleéltem magam, és igazából nem is kapok. Teljesen tisztatökjó. Szóval most ezért egy picit haragszom rá. De mondjuk mindig kapok tőle sok pénzt anyuu tudta nélkül, így a haragom lassan de biztosan elpárolog...
Ja, és késve bár (de törve nem) félig kanadai vagyok. Vagyis... inkább negyedrészben. Nagyon bonyolult a családfánk. Nagyapám felmenői erdélyi nemesek voltak, nagyanyám ízig-vérig kanadai, így apám félig székely, félig kancsi. Anyám meg magyar, ahogy van... fogalmam sincs tehát, minek lehet engem nevezni. Vagy én már külön faj volnék? oO"
A fajokról jut eszembe... most kaptam apuutól kék bordás gőtét.Smile (Vagy zöld bordás gőtét?! Lényegteln. Bordás, oszt' kísz.Very Happy) Nagyon aranyosak, olyanok, mint a vízigyíkok.
Spoiler:
Ilyen és ehhez hasonló viccek tudnak a leginkább engem jellemezni. Bár, hogy erre mennyire vagyok büszke... (Hogy ez jó-e, vagy sem, azt mindenki döntse el magában. Wink Nem bírom a kritikát.=/ )
Kritika... zenekritika. Olyasmiket írtam a suliújságba, meg sok mást. Igazából én voltam a főszerkesztő, és úgy ahogy, de jól végeztem a munkámat, azt hiszem. Még kitüntetést is kaptam! Hisz' én indítottam be a lapot.Smile
Zene... zene, zene. Zene nélkül mit érek éééééén?XD semmit, mindig ott zúg a fülemben az EMPÉNÉGY. S ami benne szól, az általában Alhana; Kárpátia; Tankcsapda; Pray for Tomorrow; Rammstein; Fürgerókalábak; 30y és társaik.
Amúgy táncoltam is, nagyon sokáig. Mármint... nem egyfajtát táncoltam sokáig, hanem sokfajtát rövid ideig. Rockyztam, társastáncoztam, és Show Salsáztam, nemrégiben pedig a TeckTonik, Jumpstyle és Shuffle kerekedett fölém. *összeszégyelli magát*
Na meg, ha már hobbik, akkor elmondom, hogy annyit olvasok, hogy anyuu már azért veszekedik velem, hogy kevesebb könyvet faljak. Normális gyerekkel az anyja azért kiabál, hogy legalább a kötelezőt kézbe vegye, de neeem, nálunk ez nem így szokás. Általában horrorkönyveket és thrillereket olvasgatok, de amúgy Fable-rajongó is vagyok, meg néha-néha becsúszik egy-egy krimi is. Próbálkoztam én már a regényírással, de úgy tűnik, a cikkekhez jobban értek. Sad

Hát egyelőre most nem jut eszembe több.
Oh, de! Elég depresszív vagyok, előre mondom, és most egy idézetet is beszúrnék ide, ami igazán rám vall:
Szükségem van a halál káprázatos csodájára, amely képes egyetlen másodperc alatt tárggyá varázsolni egy hús-vér embert.
Chuck Palahniuk


Na most már tényleg vége... kérdés esetén pm, avagy msn, már aki ismeri a címem. (szabad elkérni, nem harap a néni Razz )
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Ki van a karakter mögött? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki van a karakter mögött?   Ki van a karakter mögött? I_icon_minitime2010-08-20, 9:56 am

Név: Nagy Mónika Eszter
Kor: 19
Szül.hely, idő: Budapest MÁV kórház, 1991.07.01
Lakhely: Fejérmegye, Bicske.
Becenév: Kicsi Zoey, Szöszke, Móni, illetve amit még kitalálnak, de ez van. Smile

Egy kis régészet a múltamból, napjainkig:

Van két tesóm, egy húgom és egy öcsém, mindig is fiús voltam, kiskoromban autóztam és labdáztam, az első babám szó szerint a húgom volt, mikor ő született én akkor voltam három éves kis szöszi. Ezután két és fél évere megszületett az öcsénk. Engem apu még be is vitt a kórházba anyuhoz. Nagyon örültem neki, legalább nem kellett az oviban aludnom. Mindig is izgága gyerek voltam, és öt percnél tovább semmi sem foglalt le, míg egy napon minden megváltozott. (Most jön a számomra csöpögős rész) Tíz éves múltam, azon az őszön vagyis okt.27.-én anyu azzal jött haza a kórházból, hogy Édesapám nincs többé. Szívszaggatóan zokogtunk a húgommal, öcsém abban az évben töltötte decemberben az ötödik életévét. Ő még fel sem fogta. A temetés után kemény álarc mögé rejtőztem, és nem engedtem, hogy belássanak mögé. Mivel én voltam hármunk közül a legidősebb, tőlem várták el, hogy figyeljek a kicsikre. Apu halála után két évig pszihológushoz járattak, hogy fel tudjam dolgozni. De kérdem én egy agyturkász mit ért ehhez, főleg egy kislánynál? Mikor az első öt perc letelte után már arra sem emlékszik, hogy mivel kezdtem a beszélgetést. Mai napig hülyeségnek tartom. Anyunak kellett volna velem foglalkozni, de neki ott volt a két kicsi, és anyu is maga alatt volt, ideje nem volt rám, bár sosem ápoltunk jó kapcsolatot. Mindig is apás voltam, kicsinek is megéreztem mikor jön haza, és onnantól nem lehetett bírni velem. Hát igen, ez egy ilyen sport (viccesen kifejezve magam) Szóval azóta felnőttem, Székesfehérváron a Gárdonyi Géza Szakiskolába tanulom a szakács szakma rejtélyeit. Ha minden jól megy akkor jövő májusban egy szakmunkás bizivel gyarapszom, aminek nagyon örülnék végre. Mert a suli öt éves, én meg már nagyon unom. Tegnap (2010.08.19.) lett befestve a hajam vörösre, eredetileg búza szőke hajam van. Csak én vagyok ilyen félre sikerült a családba, mert mindenki sötét hajszínnel rendelkezik a családban. Jó mi? Nyolcadik után meguntam és én lettem a legsötétebb, mert fekete hajat varázsoltam magamnak, aztán újra elkezdtem kivilágosítani, újra szőke lettem, tegnap pedig vörös:). Két éve van barátom, vagyis két éve és lassan négy hónapja. Kissé nehézkes így élni hiszen ő is fiatal még, és inkább a haverokkal lóg, én meg magamra vagyok hagyva, mivel már több, mint egy éve lakom náluk. De elvagyunk. Amúgy majdnem 170cm magas vagyok és 63 kg-ot nyomok, de azt szokták mondani, hogy még egy öt kg simán felszedhetnék, bár nem akarok, így sem vagyok megelégedve azzal amit látni szoktam. Na de elég is belőlem ennyi... meg már nem jut eszembe semmi. Ha valakinek valamilyen kérdése van írjon pm, vagy vegyetek fel msn-re: zoer18@hotmail.com


Puszika. Móni.
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ki van a karakter mögött? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki van a karakter mögött?   Ki van a karakter mögött? I_icon_minitime2010-12-06, 10:17 pm

Serafina Damiana írta:
Név: Virág
Kor: 15
Lakhely: Eger, SZEG koli

Sajnos nekem nincs olyan sok mesélni valóm, mint az előttem komizóknak. De azért én is megpróbálok kicsit írni magamról.
Először is 14 éves vagyok, tehát jövőre gimis leszek. *-* Végre.. Egerbe megyek majd, mert az a legközelebbi ÉRTELMES város. Ott a Szilágyi Erzsébet Gimnáziumban fogok tanulni, AJTP tagon. Ez az Arany János Tehetséggondozó Program rövidítére. Ez a progi arról szól, hogy a hátrányos helyzetű tanulóknak segítsék a tovább tanulását. Szóval itt minden ingyenes: a tankönyvek, a suli, jogsit is fizetik, az ECDL-t is, meg még a nyelvvizsgát is. Csak az a hátránya, hogy kollégiumba kell járni. =/ Nem rossz, hogy nem fogok otthon lenni, de azért a volt spanokkal sem tudok már akkor kapcsolatot tartani, és az nagy gáz. Félek is tőle, mert nem tudom, hogy hogy fogom bírni a tanulást. Alapjáratban nem vagyok az a stréber fajta, rohadtul keveset tanulok, és így is tudok. Szorgalmam nincs, de ide muszáj lenne egy kicsikét összegyűjteni. Mert ez a cucc 5 éves, és az 1. év nulladik, szóval tök jó lenne, hogy ha év végén le tudnám tenni a nyelvvizsgát, mert akkor a maradék 4 évben tudnék a többi tantárgyra valamint egy másik nyelvre koncentrálni. Ha lehet, akkor az olaszra.. *-* Imádom azt a nyelvet, mert szép és dallamos. A kúltúra is tetszik, meg a városok. Róma a legszebb város számomra ezen a bolygón. Sokat olvastam róla, már egy csomó könyvben. A könyvekből szerettem meg az országot is, mert imádok olvasni. Van egy csomó könyvem. Régebben ilyen romantikusakat: Danielle Steel, Diana Dorth, Melissa Moretti.. stb. Meg még szeretem a horror nagy mesterét is: Stephen King. Sajnos tőle nem sok könyvet sikerült elolvasni. =(
Csak hogy még a suliknál maradjunk: Az első három évet Szomlyán kezdtem, de utána átmentem Noszvajra. Imádta azt a sulit, mert sok ember volt a barátom. Ott mindenkire számíthattam, mert sokan kiálltak mellettem, és sokan szerettek.
Imádom a kihívásokat, ezért a versenyeken vezettem le mindig a felesleges energiámat. Mese mondó, vers mondó, szépkiejtési, mese író valamint vers író. Ezért is tetszett meg ez az oldal. Barátnőm (Magdalena Kristina) mesélt nekem a Mysterio-ról és egy ideig nem is értettem, hogy mit szeret benne. De amikor mondta, hogy próbáljam ki, és én megtettem... Hát akkor totál belezúgtam. *-* Mert itt tényleg el lehet ereszteni a fantáziát.
Zenében nagyon válogatós vagyok. Nem mind1, hogy mit hallgatok, mert nekem a hangulatom függ a zenétől, nem fordítva. De régebben full rocker voltam. Smile Mostmár kisebb mértékben hallgatok rockot, de még mindig az a best. Minden jöhet, ami bele tartozik abba a stílusba: Linkin Park, Papa Roach, Nickelback, Sum 41, Slipknot, 30 Second to Mars.. stb.
Akkor a film ízlésem is elég érdekes. Horror film minden mennyiségben! *-* Soha nem féltem a horroroktól, és nem is tervezem. Mindet megnézem, ami elém kerül. Szellemes, zombis, vámpíros. Kedvenc horrorok: Bloody Mary, Silent Hill, Kaptár, REC, Viasztestek, Kör, Átok. Régebben Twilight fan voltam... de nagyon. Mostmár egyáltalán nem szeretem, mert unalmasnak tartom. (Habár a könyv még mindig megfog, akárhányszor olvasom.) Tv-t nem nézek, mert idő, pénz és agysejt pocsékolásnak tartom. Nem Joshi barát a példaképem... szerencsére. De neten körülbelül háromszor láttam a Vampire Diaries-t. Best sorozat... *-* Annál jobb nincs.

Akkor egy kicsit a jellememről is. Makacs vagyok, de nagyon. Senkire nem hallgatok, mindig a saját fejem után megyek. Ha kiderül, hogy másnak van igaza, akkor sem vallom be, hogy tévedtem. Szeretek nevetni, de az ritka. Inkább az a magamba fordulós, napló iró vagyok. Nem egykönnyen nyílok meg, de könnyen szerzek barátokat. Megbízható vagyok. A legtöbben rámbízzák a dolgaikat, mert nem mondom el senkinek. Nem ego, vagy ilyesmi, de tudom magamról, h jobban hallgatok, mint a sír. Ja igen... Egom az nincs. Egyáltalán nincs.

Szerintem röviden ennyi.. : DD Bocsánat, tudom, hogy nem összeszedettek a gondolataim. De ilyen önjellemzést max dogában írtam.
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Ki van a karakter mögött? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki van a karakter mögött?   Ki van a karakter mögött? I_icon_minitime2011-02-12, 9:38 pm

Név: Tsocky(aki nem érti, annak mondom, hogy Csoki), vagy Ixi, esetenként Kalóz
Kor: 18
Lakhely:Pest(ez a város maga a pestis)

Naháca, 18 éves vagyok, gimis, bármily meglepő Very Happy Általában szeretem az embereket idegbeteg poénokkal bombázni, s hajlamos vagyok ezzel néha elvetni a sulykot, mivel a saját pocsék hangulatomat is ezzel próbálom javítani időnként. Fémzenét hallgatok társulva nem kevés emberhez itt a Mysterion, bár ezen belül már igen eltér az ízlésünk. Nagyon nagy Ossian-fan vagyok. Van egy beképzelt tengerimalacom és egy idegbeteg törpenyulam. Nem nevezném magam túl szociálisnak bár ez nálam társaságfüggő, mert igazság szerint ha olyan a társaság én is kinyílok, csak ha valaki nem vevő rám, akkor minek erőltessem? Nagy vágyam, hogy nyissak Sideris tiszteletére egy éttermet, ha egyszer sok pénzem lesz és ott szeretném megvendégelni az összes Mysterios-t. Kedvenc kajám a palacsinta, italom a csapoltsör és a kedvenc állatom a szürkefarkas, a királypiton és a vándorsólyom. Betegesen szeretetéhes gyermek vagyok, aki sosem akar felnőni, mert az fáj, hiába mondják abban az idegbajos nótában, hogy nem fog fájni. Erős koffeinfüggő vagyok. Tele vagyok káros szokásokkal, de a magam önpusztító módjántudok szórakoztató is lenni, ha valaki éppen kíváncsi rám. Imádom a testékszereket és a tetoválásokat, bár momentán egyel se büszkélkedhetek pénz- és ötlethiány miatt. Akik kiállnak mellettem és megfogják a kezemet ha baj van, azokért tűzön-vízen átmegyek, mert úgy érzem, hogy ők megérdemlik. Szeretek rulettezni és pókerezni, bár ezutóbbiban nem tartozom a legjobbak közé, csak szimplán szeretem, bár pénzben sosem játszanék, mert ennyire azért nem vagyok gazdag. Szeretek nagyon olvasni is, leginkább az orosz realizmus fog meg, így Tolsztoj és Balzac a szívem csücskei érthetően. Én magam is szeretek írni, s egyszer majd szeretnék is író lenni, bár az még jó kérdés, hogy lesz e belőle valami. Ja és rendszeresen félreírok betűket, számokat és szavakat xD

Csókoltatlak!
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Ki van a karakter mögött? Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Ki van a karakter mögött? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki van a karakter mögött?   Ki van a karakter mögött? I_icon_minitime2011-05-02, 4:57 pm

Név: Niky
Kor: 17
Lakhely: Fejér megye, Dunaújváros

Nos, gondoltam én is írok magamról egy kicsit. Smile

17 éves vagyok, Dunaújvárosban lakok szüleimmel és 15 éves húgommal. Egy közgazdasági szakközépiskolában tanulok kereskedelem-marketing szakon, és ezt választottam fakultációnak is, szóval emelt kereskedelem-marketinges vagyok.. Már ötödikes koromban eldöntöttem, hogy én ebben az irányban szeretnék tanulni, és igazából nem csalódtam az iskolában, és a színvonalban. 11.-es vagyok. 4 éves ez a suli. Fősulira vagy egyetemre mindenképp szeretnék menni, méghozzá nemzetközi gazdálkodás szakra, Pestre.

Nyelvekből az angol megy a legjobban, van középfokú nyelvvizsgám, és érettségim is. Nemsokára spanyolt fogok tanulni. Életem során szeretnék megtanulni franciául, spanyolul és olaszul.

Suliba járni igazából nem szeretek, csak a társaság miatt. Smile

Szabadidőmben imádok zenét hallgatni, anélkül meghalnék. Kedvenc stílusaim: hip-hop, R'n'b, disco, electro, house, különféle remixek, rap, de a popszámok is közel állnak a szívemhez. A rockot, metált, és az ehhez hasonlókat nem igazán szeretem, rock zenében van egy-két előadó/szám, amit viszont szeretek, ilyen pl Tankcsapda vagy Green Day.

Szeretek táncolni, 2010 szeptemberében kezdtem el járni hip-hop-ra. Nagyon imádom, magát a táncolást is, arra a két órára elfelejtem a gondjaimat, teljesen felszabadult leszek, és maga a csoport is szuper, nagyon szeretem őket.
Szeretem a filmeket is, főképp a vígjátékokat, ha olyan kedvem van, szeretem megnézni a csöpögős romantikus filmeket is, és olyankor sírok rajtuk, de ez nem gyakran fordul elő. Az akciófilmeket annyira nem szeretem, (pl Bud Spencer-es filmeket ki nem állhatom), de a horrorokat is szeretem (már amennyiben ijesztő, és nem véres, mert szerintem egy horror ijesztő legyen, és ne legyen tele vérrel).

Legszívesebben szabadidőmet a barátaimmal töltöm, ők mindennél fontosabbak számomra. Igazi barátom nem sok van, olyan, akire mindig számíthatok, de nagyon sok haverom van, akikkel jó hülyülni, nevetni (abból sosincs hiány), pizzázni, moziba járni stb. Nagyon imádom a barátaimat, köszönöm, hogy vannak nekem, nélkülük nem is tudnám az életemet elképzelni, bármilyen nyálasan hangzik is ez. *.*

Természetesen a szerepjátékozás se maradhat ki a sorból, szeretek játszani. 2010 nyarán kezdtem el szerepezni, szóval még kispályás vagyok többségetekhez képest. Erre az oldalra áprilisban bukkantam rá, egy osztálytársam (Mona Orphan usere) mutatta meg, és egyből elnyerte a tetszésemet, regisztráltam is még aznap.Smile

Nagyon szeretem az idézeteket, van egy füzetem, amikbe szoktam kiírogatni nagyon jókat. Valahogy nagyon meg tud fogni egy idézet, és némelyiket mintha csak rólam írták volna, teljesen eltalálja az érzéseimet, gondolataimat.

A személyiségem általában vidám (néha előfordul, hogy rossz kedvem van, de *lekopogom* ez viszonylag gyorsan elmúlik.), őszintén megmondom a véleményemet másokról, ezért akár bunkónak is tarthatnak néhányan, de a barátaim már megszokták, hogy ami a szívemen a számon, és nem haragszanak meg. Néha rossz ez a tulajdonság, mert elég gyakran előbb beszélek, mint hogy gondolkodnék, és ezért előfordul, hogy megbántok másokat. Hirtelen haragú vagyok, nagyon gyorsan fel lehet húzni, és olyankor, hogy levezessem a feszültséget vagy zenét hallgatok, vagy kiabálok valakivel (aki vagy a hugom, vagy az, aki felidegesített). Nem a türelmemről vagyok híres, nem szeretek várakozni. Megbízhatónak tartom magam, szeretek új dolgokat kipróbálni, de nem vagyok vakmerő.

Az állatok többségét szeretem, kedvencem a kutya és a tigris. Van itthon két kutyánk, régen volt macskánk, voltak halaim és teknőseim, de nem húzták sokáig.

A rovaroktól, pókoktól egyszerűen undorodom, valamint az utóbbi időben arra jöttem rá, hogy nem szeretem a kis helyeket. Konkrétan szerintem nem vagyok klausztrofóbiás, de legutóbb, mikor egy nyaralás alkalmával cseppkőbarlangban voltunk, olyan fura érzésem volt, és nem tudtam felszabadult lenni, mert a járat, ahol menni kellett szűk volt, előttem, mögöttem emberek, és furcsa, szorongásos érzésem volt.

Az életben nagy vágyam, hogy eljussak Spanyolországba, valamint találjak egy olyan fiút, aki szeret úgy, ahogy vagyok, és én szerethetem. Remélem utóbbit hamar megtalálom. Smile

Kedvenc színem a kék, és a lila.

Hát, hirtelen ennyi jutott eszembe magamról, köszönöm, hogy elolvastad. Smile



A hozzászólást Alinox Ingren összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-04-06, 6:29 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Larissa Dustwood
Diák Exortus
Diák Exortus
Larissa Dustwood


Jelige : Reb'l Fleur
Hozzászólások száma : 329
Csatlakozás : 2010. Sep. 16.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló : )
Üzenet : Nothing scares me anymore!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ki van a karakter mögött? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki van a karakter mögött?   Ki van a karakter mögött? I_icon_minitime2011-07-31, 3:12 pm

Név: Lenore, Vivi
Kor: 15
Lakhely: Győr/Győrújbarát

Huuuh, hát nem is tudom hol kezdjem el... Na, hát akkor mondjuk ott, hogy Győrben születtem és a mai napig is itt élek, aztán persze lehet, hogy a jövőben ez változni fog. Most fogom elkezdeni középiskolai tanulmányaimat, amitől egy kicsikét tartok, de hát majd csak megoldom valahogy. Azt mondják nem vagyok hülye gyerek : D Az osztálytársaktól meg nem is tartok meg úgyis feltalálom magam, igen eléggé közvetlen személyiség vagyok, túl könnyen bízok meg az emberekben. Sokszor szívok is miatta, de nem igen tanulok belőle... Alapjáraton szóval mindenkivel kedves vagyok, igaz kissé - nagyon- paranoiás, sokat nevetek és néha lelőni sem lehet. O.o Nem szeretek depressziózni, de ha rám jön akkor nagyon magamba tudok fordulni. A nagy szám miatt vannak akik nem kedvelnek, de úgy vagyok vele, hogy inkább a szemébe mondom a frankót, minthogy a háta mögött kibeszéljem. Aztán persze ez most megint csak az én véleményem, de ez van : D Öhm... Szerepjátékos múltam az valahogy, három éve kezdődött. Nem vagyok annyira jó játékos, de hát majd csak lesz valahogy, meg gyakorlat teszi a mestert, meg egyéb pozitív gondolkodás satöbbi... XD Amúgy imádok lovagolni, igaz mostanában nem nagyon járok, de most majd újra el szeretném kezdeni. Stílusomat tekintve, elég sok rétegű vagyok... Attól függetlenül, hogy felveszem a rózsaszín kis pólót, imádom a metál zenét, sőt még klasszikus zenét is szoktam hallgatni, ha úgy tartja kedvem. Lehet azért nem hordok acélbetétes, mert nem akarom az én drága jó édesanyámat kiakasztani...Ehm. Na, hát nem tudom még mit írhatnék magamról. Szóval így elsőre csak ennyi... XD
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ki van a karakter mögött? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki van a karakter mögött?   Ki van a karakter mögött? I_icon_minitime2011-08-05, 5:31 pm

Akkor hát vágjunk bele.

Név: Zoli, de többen becéznek Ledó-nak
Kor: 16
Lakhely: Tolna megye/Paks

Hol is kezdjem. Bonyhádon születtem, és mindig is Pakson laktam. Most az Energetikai Szakközépiskola és Kollégium Közgazdasági és Ügyviteli Szakára járok, szeptemberben kezdem a második évemet. Juppi. Általános iskolába ide Paksra jártam, a középsuli után pedig vagy Pécsre, vagy Pestre szeretnék továbbdzsalni. Jól megy a suli, szerencsére az órán sok minden bennem marad, általánosban végig kitűnő voltam, most az ESZI-ben 4,9. Először informatikára szerettem volna jönni, de aztán rájöttem, hogy a programozás meg egyebek nem nekem valóak, így döntöttem a közgazdaság mellett. Szerencsére jó kis osztályom van, 4 srác, 30 lány. A srácok közül kettővel alkotunk egy kis csapatot, a negyediket ki nem állhatjuk, kezdve onnan, hogy protekcióval jutott be. Hogy ez mit is jelent? Nos, az apja nagy cégtulaj, és a srácnak is van már egy kis tulajdonrésze. 98 ponttal tolták be a suliba, nekem csupán 178 pontom lett. Aki viszont tisztességgel szeretett volna bejutni, minimum 140 kellett neki. Szóval mondhatnám úgy is, hogy Három jóbarát és Kristóf (Három jóbarát és Jerry c. mese alapján Wink ). Na de ennyit a suliról.

Hobbik

Kezdjük azzal, hogy szeretek olvasni, bár mostanában nem igazán volt időm, de elég sok sorozattal végeztem már. Például Anthony Horowitz Alex Rider-es könyveit, az Ötök ereje könyveket, és a Richard A. Knaak által írt Warcraft könyveket nagyon szerettem. Legutoljára a Gyűrűk Ura trilógiát olvastam el, mert már nagyon érdekelt a könyv. Azt hiszem, most a Trónok harcába kezdek bele.
A zenei ízlésem elég vegyes, nem húzok egyik stílus felé sem, de a kedvenceim a Hollywood Undead, Skillet, a Linkin Park régebbi számai, Eminem, és Guetta Dávid.
Általában a neten nézek sorozatokat, illetve filmeket töltögetek le. A filmekaneten-oldalon szoktam nézni, kedvenceim az Így jártam anyátokkal, a Kaliforgia, és a Spartacus sorozatok (Vér és homok, Az aréna istenei, valamint alig várom már a Vengeance-t). A tévében a Comedy Central-t nézem, vagy az Eurosportot. Utóbbit sokat nézem, főleg a Tour de France-ot és társait (Vuelta, Giro), valamint a tenisz Grand Slam-eket, és nagy pankráció fan vagyok.
Egész életemben sportoltam, 4 évig fociztam, egy évig úsztam, és már négy éve kenuzok itt Pakson. Szerencsére vannak érmek bőven, most Magyar Bajnokságon kétszer is másodikak lettünk (fene egye meg, egyszer 4 tizeddel kaptunk ki), valamint tavaly a Sárkányhajó Világbajnokságon világbajnokok lettünk. A suliban van a DSE, a sport csapatunk, idén voltunk úszni, ott megyei bajnok lettem csapatban és egyénileg is. Na de nem akarom futtatni magam, de jó beszélni róla Very Happy.
Van egy xbox-om , 2 éves, kezd szarakodni, egy haver írja a játékaimat, persze ha veszek neki DVD-t.
Nincs állatom, mert anyámék nem igazán szeretnének a harmadik emeleti lakásunkba. Smile

Szerepjátékos múlt?

Nem igazán rendelkezem ilyesmivel, kb. két hétig játszottam a *****-on, aztán uncsi voltam, ezért megölettem magam farkasokkal, utána *****-t kerestem fel, de ott alig játszott valaki, majd ezután tévedtem ide, tehát ez az első komolyabb szerepjátékom.

Egyéb

Cigizni nem cigizek (sportember ?! Very Happy ), viszont inni azt szoktam baráti társaságban egy-két sört, bulik alkalmával stb.. Nagyon a nyáron nem volt alkalmam bulizni a sport miatt, de versenyeken azért iszogattunk, meg edzés után, stb.. Strandon is csak egyszer voltam eddig.
Van facebookom (Ledneczky Zoltán), msn-em, minden szir-szar közösségi oldal.

Köszönöm, ha elolvastad, az Erő legyen veled!
Vissza az elejére Go down
Mikael Hargreaves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mikael Hargreaves


Jelige : primus inter pares
Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás : 2012. Mar. 07.
Kor : 28

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ki van a karakter mögött? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki van a karakter mögött?   Ki van a karakter mögött? I_icon_minitime2012-04-06, 3:54 pm

Név: Wia
Kor: 19
Lakhely: Budapest (lassan egy éve)

Mivel is kéne kezdeni, mondjuk az alapvető információkkal talán, szóval ugyan szülővárosom Kecskemét, pillanatnyilag a fővárosban tengetem a napjaimat és (túl)élek, mint kollégista. Az ELTE magyar szakán vagyok BA-n második féléves hallgató – jövő félévtől szerkesztői szakirányon működöm. Általában elmondható rólam, hogy nyílt, szociális arc vagyok, kivéve, amikor rossz hangulatom van, olyankor inkább ajánlatos elkerülni. Ritkán sértődöm meg, és mint magánszemély, inkább gyakorlatias vagyok, mintsem emocionális. Ehm. A világon, ami a legjobban idegesít, ha kioktatnak olyan dolgokról, amiket magam is tudok. Hiába vagyok azzal tisztában, hogy szerencsétlen delikvens nem biztos, hogy tudja, mit csinál éppen, attól még ugyanúgy a falra mászom tőle. Egyáltalán… utálom, ha bármi olyanban segíteni akarnak, amit, magam is meg tudok csinálni. Ez azt hiszem nevezhető rossz tulajdonságnak. Egyébként elég kompromisszumképes embernek tartom magam, észérvekkel könnyen meggyőzhetőnek. Sokszor hajlamos vagyok a szarkazmusra, a cinizmusra, a humorom, hát nem tudom, hogy igazából van-e. Gyakori eszközöm az irónia, a legváratlanabb helyzetekben képes vagyok trollkodni, satöbbi satöbbi. A diplomáciai érzékem a béka segge alatt van, kimondok őszintén mindent, még akkor is, ha az nagyon bántó. Nem utolsó sorban ’grammar nazi’ vagyok, még saját magammal szemben is, nemhogy másokkal.
(Így visszaolvasva igen negatív az összkép, de hát nincs mit tenni.)

Zeneileg mindenevő vagyok, de tényleg, Marilyn Manson ugyanúgy jöhet, mint egy Kispál. Igaz leginkább a líraibb, dallamosabb dalok állnak hozzám közel. Mindenképp jó pont, ha a szövegnek van mondanivalója. A külföldi zenét jobban preferálom azért. Pillanatnyilag a kedvenc együtteseim között van (csak hármat írok le közülük) a Placebo, Paddy and the Rats és a Florence and the Machine, hogy ne csak P betűs előadók legyenek.

Nos, a filmek. Kritikus vagyok, és nem tudok csak élvezetből megnézni egy filmet, olyankor mindig nézem a vágást, a fénybeállításokat, a történetvezetést, a karakterek kidolgozottságát, a dramaturgiát. Szóval amerikai tucat-vígjátékokat nem.vagyok.képes.megnézni. Sajnálom, nem. A thrillert jobban szeretem, mint a horrort. Utóbbi szódával elmegy, ha már mulatni akarok, akkor inkább egy horror, mint egy Adam Sandler. Kedvenc rendezőim: Tarantino (a Pulp Fiction örök – és érdemes kipróbálni egyszer barátokkal, hogy minden b+-nél lehúztok valami töményet. : D) és Tim Burton. (Mindettől függetlenül imádom a nagy klasszikusokat, a Star Wars-t például minden hibája ellenére nagyon tudom élvezni. xD)

Könyvek. Nem, ez túl hosszú lenne, ebbe nem megyek bele túlzottan. Szóval akkor ezt csak címszavakban, a teljesség igénye nélkül. Stephen King. Lovecraft. Edgar Allan Poe. Mester és Margarita. Vörös és Fekete. Rowling. Anne Rice. Csehov. Beckett. Rejtő. Dexter (a könyvsorozat). Anita Blake. Dürrenmatt. Kosztolányi. Örkény. Henry Fielding. Oscar Wilde. Fable. Dosztojevszkij. Conan Doyle. Umberto Eco. Egyszóval nagyon vegyes.

A Photoshop életem megrontója, órákig el tudok szórakozni vele, mostanában esélyes, hogy az egyetem mellett vállalt munkám is ezzel kapcsolatos lesz. Nem csak képekkel, hanem mozgóképekkel is kifejezetten szeretek variálni, a vágás a másik nagy szenvedélyem.

Szerepjátékos múlt: Sok. Nyolc és fél év. Masszívan nyolc és fél év, kihagyások nélkül. (Nagy fájdalmam, hogy ez ügyben még így is pisisnek számítok. ><) Nem csak online, hanem asztali és LIVE RPG is vegyesen. Nem merem összeszámolni hány karakterem volt úgy ever, nem is akarom, és nem is tudnám. Meséltem már internetes modult, asztalit, LIVE-ot még nem, de megkértek már rá, idő kérdése csak. Játszottam már D&D, MAGUS, Vampire, Cthulhu, Armageddon, Star Wars, Star Trek, DW és egyéb rendszerekben. Interneten voltam iskola alapú és nagyon sok más egyéb koncepcióval rendelkező oldalon. Legyen az real world alapokon nyugvó, alternatív, apokaliptikus, fantasy, mecha, future fiction, HP (még Tekergő-erában nem játszottam egyedül, nagy sajnálatomra) etc. Vannak admini, moderátori tapasztalataim is, de azokból elég volt épp annyi, amennyi, mostanra már nincs semmiféle ambícióm. Irányelv nálam, hogy a szerepjáték kizárólag szórakozás – ha nem élvezem, nem csinálom. Erről ennyi elég is volt. ^^

Egyéb:
- Vote for malkavians. \o/
- A borsóleves jó.
- Gyűjtöm a dobókockákat. Betegesen.
- Hála a kollégiumnak, gasztronómiai feltalálónak tartom magam, alternatív főzőtechnikák terén. (’bárhogy, csak ne kelljen kimenni a konyhába’ jeligével)
- Azt mondják, férfiasan gondolkodom.
- A kryptonite-om a hubi és a gin. Viszont szeretem a sört.
- Nem túl egészséges, de vonz az elmekórtan, a kriminológia és a kriminalisztika.
- Az ELTE Szerepjáték és filozófia kurzusán ötöst kaptam. xD (Szemináriumi dolgozatom témája a Cthulhu-mítosz és a különböző ókori mitológiák elemeinek összehasonlítása volt.)
- Mint ebből kiderült, imádom a mitológiát.
- Szerintem a Grimm-mesék horrortörténetek, elmebajok felvonultatása: kezdve a Hófehérkében és Csipkerózsikában nekrofil hercegtől, a lábfétises Hamupipőke hercegig. -> Odavagyok a morbid dolgokért.

U.I.: Ha valaki felvesz MSN-re, mondja meg utólag vagy előtte, hogy kicsoda. Valamint "csak úgy, hogy fenn legyen nekem" alapon... ne vegyél fel. Könyörgöm. Nem érdemes. Akivel nem beszélek rendszeresen, egy hónap után törlésre kerül. Vagy akarsz valamit, vagy nem, de a semmiért senki ne foglalja a helyet. ^^"

Update: Meg nem erősített források szerint (Sid) van humorom. Rám szóltak, hogy a leírás nem hiteles, és elrettentő képet adok magamról, szóval.. elvileg nem vagyok ilyen vészes. xD
MSN-re is fel lehet ám venni, csak akkor beszélgessél is velem néha. -attention whore-


Vissza az elejére Go down
Carolayn Natri
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Carolayn Natri


Jelige : Jigoku no musume
Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Elméd legsötétebb részében
Üzenet : Attól még hogy valaki feketébe öltözik, attól még nem sötét a lelke. Általában pont azoknak van a legszebb lelkük, és lehet hogy akik pedig a legszebbek kívülről, épp azok rohadnak belűről.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ki van a karakter mögött? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki van a karakter mögött?   Ki van a karakter mögött? I_icon_minitime2012-07-06, 1:34 pm

Teljes név: Németh Kornélia
Becenév: Fifi
Kor: jelenleg 14 éves.
Lakhely: Jánoshalma


Hol is kezdjem?! Elég zűrös családból származom, jobban mondva érdekes dolgokon vagyok túl. Apám csecsemőkoromban halt meg, Anyu néha azzal szokott viccelődni hogy az ő lelke szállt át belém, mert pont olyan makacs és ravasz vagyok mint ő. Általában ha valamit nagyon szeretnék, akkor azért hirtelen bármit megtennék, de az idő múlásával rájövök, hogy nem mindenhez van türelmem.
Amióta az eszemet tudom érdeklődök a japán kultúra iránt, így nem csoda hogy mostanra már animefan, már-már anime függő vagyok.
Berögződésem az, hogy érettebb vagyok mint amennyinek kinézek, s persze ezt csak Anyám nem hiszi el…^”
Szeretek olvasni, de csak ritkán veszem rá magamat hogy elkezdjek egy könyvet. Leginkább a vámpíros vérfarkasos okult lényes könyveket szeretem. Általában fekete ruhákat hordok, bár most már kicsit átváltottam színesebbre. Pl a lilát eléggé megszerettem épp úgy mint a jégkéket, és a fehéret. Sok mindent lehet rám mondani de azt nem hogy kiismerhető vagyok. Ha valaki úgy érzi hogy tudja hogy mikor mit csinálok, az azért van mert én azt akarom hogy az higgye hogy tudja. Bizony elég ravasz tudok lenni, és ami a legrosszabb, hogy tényleg kiszámíthatatlan vagyok. Nagyon kevesen sejtik hogy mikor hogy reagálok, és ők a legjobb barátaim. Nem sok van belőlük de őket megbecsülöm.
Kicsi koromban ismertem meg a legjobb barátnőmet, Ashit. Mára már nem vagyunk barátnők hanem testvérek, hiszen egy testvért akkor sem tudsz elveszíteni ha szeretnéd. Smile)
Hm…igen izgalmas jövőt tervezek magamnak….
Jelenleg (jobban mondva szeptembertől) a halasi rendészeti szakközépbe járok, majd ha ott végeztem, tervezem hogy a rendőrtiszti fősulira megyek. Ha ez is kivan pipálva akkor már szinte szabad a pálya hogy kommandós lehessek, ugyanis ez a tervem.
Sokféle szórakozási módszerem van, pl nagyon szeretek zenét hallgatni, többnyire rapet, metált, techno-t. de igazából mindent kategóriából szeretek…(kivéve mulatós….); nagyon sok filmet szeretek, ezért nem is tudom meg mondani hogy melyik a kedvencem, mert mind az. Na jó nem de sok van. szeretem a horror filmeket is, de a vigjátékokat is. na és persze az akció filmeket. Nálam most jelenleg Leonardo DiCaprio a best, ezért majd nem összes filmjét nyálcsorgatva nézem.
Szeretek rajzolni, illetve verset írni, és rendszeresen írok könyveket, amiket nem fejezek be azért mert lusta vagyok. Jelenleg is dolgozok egyen, a címe Három gépfegyver.
Szeretem az állatokat, de nem mindet. A pókokat rühellem, a kígyókkal szeretem mind addig amíg nincs előttem egy. Ezen kívül macska és kutya kedvelő vagyok egyaránt, de az igazi kedvenc állatom még mindig a farkas.
Hát szerintem ennyi most röviden. Very Happy
„Megismerni meglehet, de kiismerni lehetetlen….”
Vissza az elejére Go down
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Athalie Rapace


Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ki van a karakter mögött? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki van a karakter mögött?   Ki van a karakter mögött? I_icon_minitime2012-09-27, 7:07 pm

Na szóval...

Név: Janka
Kor: 23
Lakhely: változó

Székelyföldön születtem, Kolozsváron tanultam és tanulok teológiát meg mindenféle idegennyelvet. Egyébként szinte kizárólag bibliakutatással foglalkozom, a kutatási területem konkrétan a túlvilág meg ami ezzel kapcsolatba hozható. Az államvizsgám az ószövetségi alvilágistenről és halottkultuszról szólt, már csak a kedélyek megbolygatása érdekében is. (ha nem a XXI. században élnénk, akkor druszámhoz hasonlóan talán én is vasárnapi látványosság lehetnék a főtéren máglyán)

Alapjában véve egy könyvmoly vagyok, ami az ebookok világában azzá fajult, hogy reggel az első mozdulatommal bekapcsolom a gépet, este meg az utolsóval ki.

Ami még elmondható rólam, hogy nagyrészt csendes vagyok, csak akkor nagy a szám, ha törik a mécses. Iszonyúan intenzív maximalizmus és teljesítménycentrikusság jellemez, akkor sem kérek segítséget, ha belegebedek abba, amit csinálok és információfüggő vagyok. Állandó káosz vesz körül. Szeretek rajzolni, és bár már megkaptam, hogy betegnek kell lenni hozzá, de érdekel minden, aminek köze van a pszichopatológiához, kriminológiához, kriminalisztikához, nem véletlenül vagyok Criminal Minds- rajongó. Ha színnel kellene jellemezni magam, akkor az a fekete lenne. Cinikus vagyok, imádom az okos kis kütyüket, és mindeniknek nevet szoktam adni. Ha zenéről van szó, akkor a rock elég átfogó fogalom arra, amit hallgatok, akad Pink Floyd, Metallica, Ramones, KoRn, Nightwish, Cradle of Filth, Three Days Grace, és ráadásnak Beatles is. Könyvek terén mindenevő vagyok, de a kedvenceim olyan írók munkái, mint Poe, Lovecraft, King, Rice, Larsson, Wilde és Bodor Ádám, filmben meg Lars von Trier-re vagyok vevő.
Ami még érdekes lehet... rajongok a holt nyelvekért, romantikus filmekkel ki lehet üldözni a világból, szeretnék kígyót tartani (csak emiatt még szülői dörgedelmektől viharos az égbolt otthon), rengeteg kávét iszom, gyűjtöm Lőrincz L. László műveit ésöööö...

Szerepjátékos múltam... már több, mint hat éve kezdtem el játszani, és mindenféle karakterem akadt eddig egyszerű embertől a vérfarkason át a démonig, mindenféle oldalon meg rendszerben, és gyakorlatilag két év kihagyás után ismét visszakavarodtam ide is, NRT fórumokon lerozsdásodva kissé, de végre itt.^^

Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Ajánlott tartalom





Ki van a karakter mögött? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki van a karakter mögött?   Ki van a karakter mögött? I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ki van a karakter mögött?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Közösségi fórum-
Ugrás: