Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

A fellegtorony lépcsői

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus

Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 25
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Kedd Júl. 12 2011, 19:36

*Ahogy hallgatja a másik szavait, úgy döbben rá elég rövid idő alatt, hogy még csak tegnap érkezhetett ide ez a leányzó, így bólogat párat, majd a "drága magiszter" kifejezésnél ajka jókedvű mosolyra húzódik.*
- Demient nem igazán érdeklik az emberek, tudod, itt elsősorban magadra kell számítanod, ha kiemelkedsz, majd felfigyel rád. Én már csak tudom, ő a nevelőapám, pedig amikor idekerültem, egy picit se csíptük egymást. A fene érti, hogy alakult ez így ki. *von vállat, hiszen megmagyarázni nem igazán tudja, de ezzel most azért pár dolgot elárult a lánynak és ez nem is titok, itt mindenki tudja a viszonyukat, akik pedig nem, azok számára úgy is idővel kiderül majd. Na de hogy lenne-e esélye a lánynak, azt Nath tudja, hogy biztosan nem, ugyanis egy vérfarkassal találkozott ma Krishana, amiről nem tud és talán soha nem is fog tudni... ha csak a sentinel fiú nem akraja úgy. Mindenesetre csak közelebb hajol hozzá és pár szót szól is, amelyek cseppet se kedvesek és bájosak és végképp nem bókosak, inkább negatívak és gonoszak, de hát Nath ilyen, egy igazi inflatusos és ő nem is a kedvességéről volt híres, még azzal szemben se, akit kedvel vagy esetleg szeret. Na de a szavaira nem húzza be a fülét a lányka, hanem inákbb csak feljebb emelkedik, így hajolva közel Nathhez, aki csak türelmesen hallgatja végig szavait, de azért a gondolatok is ott cikáznak ám a fejében.*
~ Ez már tetszik. ~ *hát igen, nem mindenki ilyen, de végre valaki, aki ki mer állni saját maga mellett.*
- Jól mondod, semmi értelme se lenne, éppen ezért is segítek most neked. *és a pálcáját el is teszi szépen, nem szükséges az, így hamarosan kezeivel kezd el ügyködni a lány lába körül és amint sikerül, ki is szabadítja. *
- Látod, nem harapok, akkorát. *vigyorodik el, miközben kiegyenesedik és ki is húzza magát, majd jobbját a lány felé nyújtja.*
- Nathaniel Cornwlade vagyok és tudom, hogy te pedig Krishana vagy, egy új inflás. A házad egyik sentinele vagyok, tehát felismerem az újakat és mivel tegnap csak egy új diák érkezett, így tudtam, hogy te vagy. *magyarázza meg röviden, majd ez után fejével felfelé int.*
- Na de akkor irány a bagolyház, azt mondtad, hogy oda tartottál, ahogy én magam is. *nem figyelmezteti arra, hogy vigyázzon a további lépcsőfokokkal, ez a kis lecke bizonyára elég volt a lánynak ahhoz, hogy egy életre megtanulja. Tehát ha minden igaz, akkor csak fel fognak érni egyszer abba a bizonyos toronyba.*

Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 22
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."

Rangok
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Kedd Júl. 12 2011, 20:06

*Meglepődik a lány amikor egy vigyor jelenik meg a fiú arcán a magiszterrel való beszélgetés említése alatt. Nagyon érdekli a fiú mondata, jó pár információt megtud most a magiszeterével kapcsolatban, így ezeket jól elraktározza agya egy hátsó zugába, hisz ez a későbbiekben biztos a hasznára válik majd. Felkapja a fejét, mikor fény derül a fiú és háza tanára közti kapocsra, vagyis hogy ő a gyámapja. Újabb értékes információ, de átvillan a lány agyán, hogy honnan tudhatja a fiú melyik magiszterről beszélt, hisz azt nem említette, sem azt, hogy melyik házba jár. Nem sokat mélázik tovább rajta, előbb utóbb kiderül, remélhetőleg. Eddig egyáltalán, nem volt valami jóindulatú vele a fiú, legalábbis azt az egy mosolyt kivéve, nem vár tőle kedvességet, de egy kis lovagiasságot mutathatna. Miután felteszi Hana a költőivé vált kérdését, számára váratlan irányba fordul a helyzet: kivívja magának ezzel a srác segítségét. Eltűnődve figyeli a fiút, amint a pálcáját eltéve ügyködik valamit a lány lábainál, és a szavain gondolkodik.*
~Tehát, nem szabad hagynom megfélemlíteni magam.~*Vonja le a helyzetből a következtetését a lány, majd megköszöni a segítségét.*
- Köszönöm. *Közbe cinkos félmosolyra húzza a száját és elkönyveli magában, hogy szimpi számára a srác stílusa, aztán elfogadja a felé nyújtott jobbot.*
- Örülök. Egész jól vagy tájékoztatva.*Ad igazat a fiú állításainak, és elgonolkodik rajt, hogy milyen érdekes ismerkedési sítlusa van neki amit meg is említ.*
- Érdekes az ismerkedési módszered. *Kissé gúnyosan mondja egy mosoly kíséretében, de aki ismeri Krishanát, hogy tőle ez nem negatívum, hanem rejtett dicséret.*
- Akkor mutasd az utat. Mi a sentinelek feladata? *Ezzel elindul a sentinel után a bagolyház felé, rendesen odafigyelve hova is lép.*

Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.

Rangok
Ház: Cruoris
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Kedd Jan. 10 2012, 00:42

*El akarok menekülni a világ elől, a Mysterio elől, egy olyan helyre, ahol senki nem talál rám, főleg nem Tarkh, mert nem bírnék ki jelen pillanatban még egy veszekedést. Talán ez is az ok, hogy miért nem vagyok a házam klubhelyiségének a környékén és miért ücsörgöm itt, ezeken a lépcsőkön szakadt ruháimban. Az agyon használt tornacipő van most is rajtam, egy kopott, sötétkék színű farmer, illetve egy vörös-fehér színű ing, melynek színei is már fakók és láthatóan férfi darab, tehát nem pont rám méretezték, de ez is az egyik örökségem és most egy picit sem érdekel, hogy mi is van rajtam.*
~ Miért ilyen velem? ~ *kérdezem magamtól, miközben egy papírzsepit szorongatok kezeim között, fejem előre van döntve és vörös tincseim is előre zuhannak, így szipogok és sírdogálok magányosan, de legalább nyugtom van és remélhetőleg senki se fogja észrevenni mindezt, hiszen most újból gyenge vagyok, de egyre nehezebben viselem azt, ahogy beszólnak nekem, még az is, akivel azt hittem, hogy jól ki fogok jönni. A fene érti ezt az egészet, haza kéne mennem, de még egy baglyot se tudok megfogni. Azt mondták, hogy velük kell levelet küldeni, de hogy? Nem tudom már, lényegtelen is, mivel a levelem már az óceán vízén van, hála annak, hogy mérgemben kivágtam a bagolyházból és most már itt vagyok, teljes elkeseredettségemben, igen csak sebezhetően.*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Kedd Jan. 10 2012, 01:01

*Az utóbbi idők nehezek voltak a fiú számára, sajnos ő maga is tudja hogy meglátszott a viselkedésén. Nem mintha a mostani könnyebb lenne, de legalább a piát letette ismét, még ha a cigiről nehezen is szokik le. A démonos dolog óta valahogy nem érzi jól magát a bőrében, és valahogy érzi hogy már nem csak Siderissel fura a kapcsolata, hanem Daphnevel is kezd valahogy más lenni. Persze szereti a lányt, és megtenne érte mindent, de tudja ő is hogy neki is része van az egészben. Ezek a gondolatok járnak a fejébe, mikor elhagyja a szobáját, hiszen kell egy kis séta, na meg ha Sentinel akkor nem árt körbe nézni se, addig is legalább nem gondolkozik a saját életén. Néha könnyebb így elviselnie magát, bár arcán nem látszik hogy annyira rosszul lenne, hiszen kiegyensúlyozott képet mutat.Miután megjárja a második emeletet a bagoly ház felé veszi az irányt, méghozzá most egyedül Xerxest kiengedte had vadászgasson kicsit Seol szigetén, hiszen nincsenek össze nőve, ő pedig addig magányosan járja az iskola falait. Felfele menet azonban fura hangokat hall, bár nem hangosan, de minél feljebb ér annál inkább. Hála annak hogy a lépcső elég szűk és képes felerősíteni a hangot.*
~Mi a fene folyik itt mindenkinek ilyen rossz a hangulata mostanság?....~*gondolja összeráncolt szemöldökkel, és ahogy felér, halk léptekkel meg is találja vélhetően a hang forrását, aki nem más mint egy ismeretlen lány, igencsak fura szerelésben. Ilyesmit nem gyakran lát ő sem a suliba, megszokta hogy a legtöbb újgazdag vagy magas arisztokrata család tagjai kerülnek ide, néha néha keverve a középréteg tehetősebb mágusnövendékeivel, de ez a lány egyik csoportba se tartozik, ezt ránézésből meg lehet állapítani. Egy pár percig csupán csak áll mögötte, nem igazán tudja, mit kéne tennie, nem igazán tud vígasztalni senkit, még Daphevel se ment régebben, pedig őt aztán szereti tényleg, de az se mondható hogy annyira rossz szívű lenne hogy letojná ha valaki rosszul van a közelébe. Végül pár pillanat múlva, lassan kilép mellé, majd kezeivel megtámaszkodva a korlátnál lassan felé fordítja a fejét. *
-Szia.. Hát te meg miért itatod itt az egereket?*lehet hogy rossz kérdés így indításnak, de ha egyszer ezt látja rákérdez, amúgy arca nem gúnyos inkább fura nyugodtságot, és őszínte kíváncsiságot sugall, már ha a másik meglátja a könnyek mögött az.*
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Kedd Jan. 10 2012, 01:10

*Ahogy közeledő lépteket hallok, egyre inkább próbálok kicsinek tűnni, mint aki itt sincs, de a lépés mégis megáll, valahol a közvetlen közelemben, én pedig nem akarok oda nézni, el akarok tényleg tűnni a világ elől, így húzódom jobban a falhoz, hogyha esetleg útban lennék, elengedem a másikat, de végül az illető továbbra se lép semerre, hanem helyette rám köszön. Csak picit szipogok még, kifújom az orrom, majd törlöm meg szemeimet is, melyek szép zöldeségei most még csodásabban csillognak, mint eddig, hála a könnyeknek, de mégis picit be vannak duzzadva és pirosak is.*
- Szia... Nem itatok semmit csak... valami belement a szemembe. *hazudom rögtön, nem akarom, hogy így lássanak, hogy egy ember lenézzen, így fel se tekintek rá egyenlőre, hanem még igyekszem összeszedni magam, majd a papírzsepit elrejtem zsebembe és végül felkelek és még valamiféle mosolyt is erőltetek az arcomra, így nézem meg a fiút, aki megszólított. A hangja kellemes és ahogy rátekintek, egy rövid időre rajta is marad tekintetem, de aztán elkapom és végül csak a folyosó felé nézek.*
- Csak rossz napom van és nagyon nem érzem idevalónak magam... kijött ez az egész rajtam, főleg mert egy aranyvérű mindig azzal szekál, hogy sárvérű vagyok és hogy mennyire lenéz meg... Csak nézz rám! *mutatok végig borzasztó ruháimon, amiket otthon nem szégyeltem, de itt már egyre jobban, így újabb könnyek indulnak meg szememből, de nem, nem akarok itt maradni, nem akarom, hogy ismét gúny tárgya legyek, tehát szépen el is fordulok tőle, majd menekülőre fogom, tehát futni kezdek a második emeleti folyosón, el valahova, ahol talán tényleg nem talál rám senki. Elmondtam bánatom egy idegennek, jót nevethet ez után, már nem zavar, tényleg nem érdekel...*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Kedd Jan. 10 2012, 01:33

*Ahogy egy ideig nézi, a leányzó bizonyára észre vehette a jelenlétét. Az embereken meglátszik, ha tudják, hogy nincsenek egyedül, s bár Nil halkan jött fel, megállapítása szerint a Gingernek vagy a hallása nagyon jó, vagy egyszerűen fejlett a hatodik érzéke, és megérezte hogy Ő is itt van. Ezen azonban nem sokáig gondolkozik, ugyanis nemsokára megtörténik a "köszönés" ami bár lehet kicsit hülyén hat, de a szép estét és efféle idióta köszönési formák lehet nem illettek volna a képbe. A kifogás viszont nagyon átlátszó, ezt jól látja a fiú is, de nem teszi szóvá. Régebben bunkóbb volt az emberekkel, de talán azért mert félt attól, hogy lenézik. Egy afféle önvédelmi mechanizmus volt tőle, ami miatt még mindig ráragadt a "rosszfiú" jelző, bár kétségtelen néha még a mai napig az is, de ő se mondja magáról hogy jó ember.*
-Elég szeles idefent a terep, csak vigyázz nehogy kötőhártya gyulladást kapj..*feleli, mintha simán bevette volna amit a másik mond, de szemén látszik hogy tökéletesen átlát a szitán.*
~Mi a fene ütött az emberekbe? Lehet nem csak én látom mostanába a világot szürkének hanem mások is...~*soha nem értett az emberi lélekhez, legalábbis ő úgy érzi. Különben nem bántotta volna meg annyiszor Daphne-t amit bezzeg utána mindig sajnált de nincs mit tenni, ami megtörtént, megtörtént ezután csak annyit tehet, hogy megpróbál másként cselekedni, ami ugye nem egyenlő azzal hogy sikerülni is fog neki. Amikor azonban Gingerből hirtelen törnek ki a szavak, a nyugodt arcon, meglepetés által keltett ráncok jelennek meg, s önkívületlenül engedelmeskedve végig is néz a másikon, s ekkor valami mint valami belső hang, úgy élednek fel benne az emlékek.*
~Mintha magamat látnám nőbe...~*És bizony ez tényleg így van, bár ő kopott bőrnadrággal, és szétrúgott acélbetétessel érkezett a Mysterioba, de koránt sem volt sokkal ápoltabb a ruházata mint a lányé.. Az egész akkor változott meg amikor Sideris felkarolta. A gondolatok azonban elegendő időt vesznek el s mire feleszmélne, a lány máris futni kezd méghozzá lemenni.*
-A büdös fenébe..*morogja maga elé, valahogy egyáltalán nem vágyik arra hogy ma könnyeket lásson, inkább valahogy feldobná a napját, de ez nem fog össze jönni. Maga se tudja miért, talán a felismerés miatt, de pár pillanat múlva arra lesz figyelmes hogy egy rugaszkodással már utána is ered a másiknak, akit le is fülel a második emeleti folyosón.*
-Hé.. várj már, mi ez az egész menekülősdi?*kiállt utána, de ha ez nem elég, felgyorsítva a lépteit, egészen addig sprintel, ameddig elé nem kerül, s a vállait elkapva közelebb nem hajol hozzá.*
-Itt nem fog lenézni senki.. Legalábbis addig ameddig négyszemközt maradunk.*mondja, természetesen magára értve komoly s egyben kicsit komor hangon is miközben mellkasa fel le jár a futás miatt..*
-Miféle hülyeség hogy nem vagy idevaló? Aki felvételt kapott az nevezheti magát idevalónak, legyen arany, fél vagy akár sárvérű...... Hülyeség ez a megkülönböztetés, véletlenül nem egy Inflás kezdett el cikizni, egyedül azoknál dívik az aranyvér mánia manapság..*dől neki a hideg fallnak, kifújva magát majd oldalra dönti a fejét.*
-És ha felhagynál fél percre a meneküléssel akár be is mutatkozhatnál.. Az én nevem Nil.. Nil Moriarty. Cruoris ház.*nyújtja felé a kezét barátságosan, kérdés azonban hogy elfogadásra kerül e az üdvözlő jobb.*
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 23
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Kedd Feb. 28 2012, 23:55

* Gabriel szarul érzi magát. Volt egy estéje, amit egészen jónak mondhatott volna, ha nem cseszi el teljesen a végét. Úgyhogy most újra visszatért az régi hangulata ami eddig is uralkodott rajta, megtoldva némi plusszal. A " Vixi elhagyott, és egy vámpírt akar " bőgő szezonja, meg a " Mekkora egy idióta barom állat vagyok " napi letargiája mellé most beütött a " Találtam egy normális csajt, erre ezt is el****** " formájú depresszió is, ami napi három doboz Extra Indian Saman cigarettát, és jelenleg egy üveg bort követelt.
Így hát a mi bánatos képű, lassan már már emócionálisan a sarokba forduló és pengével eret vagdosó Gabrielünk - szobatársai szerint Bánatos Gabe - szakadt farmerban, szakadt pólóban, kopott tornacipőben, tehát meglehetősen anti főúri viseletben felcaplatott az egyetlen helyre, ahová ilyenkor tuti, hogy nincs az a barom, aki felvánszorog. Rajta kívül. Leült hát a bagoly ház előtti lépcsőre, rágyújtott egy cigire, és felbontotta a bort, hogy lefelé bámuljon a sötétségbe, és mélyreható eszmecserét folytathasson egy címerpajzzsal.
Aztán elfogyott a bornak már a fele... de még így is csak ivott... amíg el nem jutott a mostani szintjére. Történetesen arra, hogy fekszik a lépcsőn, szájából kilóg a cigi, másik kezével a boros üveget fogja, és belezuhanjon a plafonon csüngő pókháló rejtelmeibe, valamint átérezze a benne zümmögő légy értelmetlen küzdelmét. Nice. *
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Szer. Feb. 29 2012, 00:04

*Mostanában úgy érzem, hogy kezd tökéletessé válni az életem. Most már nem az a kis tudatlan, sárvérű lány vagyok, aki szakadt ruhákban jött ide, a bátyjai levetett holmijaiban, hanem egy szép lány, aki egyben ügyes kis boszorkány is. Nem tagadom, szert tettem némi egora a múltkori párbajszakkör után, amikor Tom ellen olyan szépen győztem. Szerencsére azóta se futottam össze azzal a sráccal, mert ha a szemem elé kerül... Na jó, azért a tőrömre még szükségem lesz. Tehát most csak nyugodt léptekkel sétálok felfelé, méghozzá a fellegtorony irányába, ugyanis úgy érzem, hogy egy kis friss levegő jót tenne, de mégsincs kedvem lemenni a kikötőig vagy átmenni Seol szigetére, így hát végül a lépcsők irányát célzom meg. Öltözetem egy fekete, csinos csípőnadrágból áll, fekete sportcipőből és egy hófehér színű, garbós pulóverből, melynek anyaga kötött, tehát nem csak szép, de még meleg is. Zöld szemeim körül ezüstös smink található és vörös hajzuhatagom pedig szépen omlik végig a vállaimon. Ahogy viszont haladok felfelé, hirtelen pillantok meg egy fiút a lépcsőn feküdve, cigivel és itallal, szakadt ruhákban, tehát elég züllötten néz ki, így nagyokat nézek, majd végül megcsóválom a fejem, így guggolva le hozzá és kapom ki a kezéből az üveget.*
- Hé haver! Nem tudom, hogy mi a bajod, de szerintem ezzel semmit se oldasz meg. *és már fel is kelek, így lépek át rajta, az üveget pedig szépen magammal is viszem, mintha valami Karib-tenger kalózai sorozatban lennék, úgy lépkedek a lépcsőkön és ha felérek a bagolyházba - ahova az itala miatt talán ez a züllött fiú is követni fog -, már csak azt veheti észre, hogy nyugodtan támaszkodom az egyik ablak párkányában, az üvege tartalma pedig szépen folyik lefelé a nyitott ablaknak hála és hiába is jönne oda, addigra kiürül, én teszek róla, hogy minden csepp bort elnyeljen az óceán.*
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Szomb. Ápr. 28 2012, 11:52

*Nem sokat aludt, az éjszakája nagy részét azzal töltötte, hogy megfelelő helyet találjon a gyakorláshoz, s ugyan merengés közben továbbra is az ágyon fekszik, de hamar megunja semmittevést, s egy homlokpuszi után felkel és beveszi magát a fürdőbe. Mikor legközelebb kijön, immáron felöltözve, fehér farmert és sötétkék inget visel, haja ezúttal összefogva. A cipőfelhúzás után kilép a szobából, hogy hozzon maguknak valami ehetőt, útközben pedig tovább folytatja a merengést. A fellegtorony egy jó hely, erre most sikerült csak rádöbbennie. Eddig nem kedvelte túlzottan, véleménye szerint túl magasan van és rengeteg a lépcső, tényleg rengeteg. Na de most, hogy egy ilyen helyre van szükség, örül neki, hogy ez a torony megépült. Így hát határozott szándékkal vezérelve indul meg felé, nem túl gyorsan persze, hiszen nem akarja, hogy a remélhetőleg mellette lépkedő Eiden lemaradjon valahol félúton. Igazából meg se kérdezi, hogy jó-e a srácnak a hely, amit kitalált, véleménye szerint megfelelő, s ennyi elég is neki. Tehát anélkül, hogy egy árva szót szólna, a reggeli megejtése után már tuszkolja is ki a fiút a szobából és terelgeti a megfelelő hely felé. Mikor odaérnek megtorpan a lépcsők előtt, s roppant büszkén magára elégedetten vigyorog.*
- Tessék, itt van egy rakat lépcső és alig jár erre valaki. Talán még a graffitinket se mosták le, szívás, hogy a többi helyen már igen.*kicsit mereng magában, de aztán megrántja a vállát és inkább a fiúra fordítja a figyelmét.* - Indulj előre, ha gondolod. Én majd megyek utánad.*teszi még hozzá. Egyértelmű, hogy nem véletlenül ő megy hátul, hiszen feltett szándéka elkapni a fiúcskát, ha esetleg megbotlana, bár remélhetőleg ilyesmi nem történik meg, hiszen még az is ott van a pakliban, hogy mindketten leszánkáznak. Tehát Eiden elől, ő meg utána lépked, jó lassan, néha-néha megtorpanva és hol a korlátnak, hol a falnak dőlve. Ugyanakkor a lassú tempó ellenére meglehetősen türelmes és egyszer-egyszer elmosolyodik, mikor a fiúra néz.*
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.

Rangok
Betöltött poszt: Jegelt karakter

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Szomb. Ápr. 28 2012, 12:08

*A fiúval ellentétben ő remekül aludt, és jó mélyen, így arra sem kelt fel, hogy a másik elment mellőle, csak akkor amikor már a reggeli is ott volt, és kissé kótyagos fejjel reggelizett, és mosolygott. Roppant aranyos amikor félig még alszik. Majd átöltözés, és a kutyát szépen menetirányba rakja,nem marad itt, a kutyának is kell a mozgás! A klubhelyiségből kijönni nem is annyira egyszerű, mert van lépcső, így a korlátba kapaszkodva lefelé, kissé beremegett a lába, de semmi gond, ment tovább a kutya meg szaladt, majd amikor megállnak a lépcsőre néz.*
-Wooo, minden kívánságomat így teljesítenéd? Mert akkor kívánok valami perverzet is.*Neveti el magát. Végtére is ő mondta, hogy sok lépcső legyen és kietlen tájon. Bólint arra, hogy ő megy előre, mély levegő és felméri a csigalépcsőt, hogy mekkora ívben kanyarodik és mekkora a táv amit meg kell tenni, majd Brianre néz.*
-Egyszer…mintha már jártam volna itt…*Még Géb volt fenn a madaraknál, és az út egy részét Eiden tette meg, aztán bekeveredtek mert egyik se tudta hol vannak. Minden esetre a fal közelében van és lassan emelgeti a lábát és halad felfelé, majd ha Brian nem fogta meg akkor orra is bukott, mert egy lépcsőfok csak úgy eltűnt alóla. Ha nem fogták meg akkor a kezeire esett aminek az a következménye, hogy felnyög, fáj de túléli, azt nem viselte volna el ha az arcára esik konkrétan. Hiúság a köbön! Mindenesetre ha elkapták ha nem lassan felegyenesedik újra és újra kezdi az egészet, míg fel nem érnek, majd onnan lenéz a lépcsőn.*
-Brian…azt hiszem tériszonyom van. Eddig pedig nem is volt…de ez húzós.*A falnak dönti a hátát és úgy lélegzik. Pedig régen nem nagyon félt semmitől csak az állatoktól. Most pont tőlük már nem, ehelyett rengeteg elfojtott félelem felszínre jön. Nem félt, mert halott volt, azzal hogy él a félelmek is élők lettek.*
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Szomb. Ápr. 28 2012, 12:30

- Induljál felfelé, a perverz mindenedet!*morran fel a másik szavainak hallatán, s kezével is mutatja, hogy pontosan merre is menjen a másik. Közben azért ott van az arcán egy aprócska félmosoly, mi mutatja, hogy nem dühös, csak képtelen levetkőzni zsörtölődős természetét.*
- Megeshet, itt van a padlás, meg a bagolyház, meg két tanterem is, bár azok közül neked egyikre sincs szükséged, legalábbis még.*mutatja be kicsit az itt fellelhető dolgokat, majd vár, lábával enyhén dobolva, de azért türelmesen arra, hogy végre elinduljanak. Mikor a másik megbotlik nem moccan, s még csak meg se rezdül, mikor a kezeire esve felnyög. Direkt nem kapta el, az ilyen eséseknél nem is szándékozott segíteni, ő majd csak akkor lép, ha a másik bukdácsolásai súlyosabb gondokat is okozhatnak. Úgy véli, ha mindentől óvja, akkor nem lesz belőle semmi, csak egy puhány és elkényeztetett kiskölyök, ezt pedig nem szeretné. Egyikőjüknek se tenne jót, tehát némán figyelve megvárja, míg saját erejéből talpra áll, s egy apró mosollyal biccent egyet, mikor ez megtörténik. Majd indul is tovább utána, s folytatja az ide-oda dőlő, le-fel lépked játékát egészen a lépcsősor tetejéig, mikor Eiden felér, ő megáll az utolsó fokon, hátát nekidönti a korlátnak és onnan figyeli a másikat.*
- Ez komoly? Hogy a fenébe szented ezt össze ilyen hirtelen?.*érdeklődik megemelt szemöldökkel, nem lép közelebb, eldöntötte, hogy ma határozott és szigorú lesz, abba pedig jelenleg nem fér bele az ölelgetés. Persze azért aggódva figyeli egy ideig, s várja, hogy megnyugodjon valamennyire.*
- Akár hogy is legyen, muszáj lesz lemásznod innen. Nem foglak a hátamon vinni, ahhoz túl nagyra nőttél.*csak tisztázza a helyzetet, miszerint a másik ne számítson nagyobb segítségre annál, mint amit mindenképpen meg kell kapnia. S ahogy ezt kimondja már fordul is meg, hogy megtegyen néhány lépcsőt, majd hátrafordul és kinyújtja a kezét Eiden felé.*
- Na gyere! Próbálj nem törődni a magassággal és rám koncentrálni helyette.*a fiúra mosolyog, mozdulatlanul és a lehető nagyobb türelemmel várja, hogy friss tériszonyra szert tett barátja elinduljon lefelé végre, ő pedig szép lassan, egyesével szedve a fokokat hátrál, akárhányszor a srác a közelébe ér.*
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Szomb. Ápr. 28 2012, 12:44

-Megyek már, nyugi, de a fejemben akkor is most valami egészen érdekes vert tanyát, elmeséljem?*Bár jobb ha nem ecseteli milyen perverz dolog juthat eszébe egy kietlen lépcsőről, és Brianről! De a vigyorából ítélve elég cifra dolgok. Minden esetre megy szépen, közben hallgatja a másikat arról mik is vannak itt. Hát magát ismerve tantermet sem látott pedig már vagy két hónapja itt van…de valahogy az iskola ilyen termeit nagy ívben elkerüli.
Nem várja el, hogy segítsenek neki, nem is úgy készült, hogy elkapják, bár ennek ellenére roppant mód kellemetlenül érintette, hogy majdnem lefejelte a lépcsőt.*
-Mókás lépcsők eltűnnek csak úgy.*Morog az orra alatt, mintha Brian morgós természete egy picikét ragadós lenne és Eidenből is ki-ki jön az ilyesmi.*
-Ha tudnám, akkor el is veszíteném. Feltehetően míg Géb testében voltam az olyan apróságok mint, hogy rohadt magasan vagyok nem zavartak, max ő sérül nem én, de saját testnél az aggodalmam, hogy kár okozódik bennem, feltehetően felerősödik és félelemmé alakul. A napokban kiderült nem vagyok olyan hude bátor ember, viszont az állatoktól nem félek…*Bizony nem. Amúgy a kutya már x. kört futja le fel, ő legalább élvezi a lépcsőt!*
-Nem is akartam hogy a hátadon vigyél, az sértené az egómat…de ez akkor is magas…de azért ha leesek elkapsz ugye?*Bájos pofit vág, majd mivel a fiú elindult, így ő maga is odaaraszol az első lépcsőhöz és leléz. Hol Brian szemét keresi a tekintetével, hol a falat nézi, de sosem a lábát és nem a lépcsőt, az katasztrófa lenne.*
-Szépek a szemeid.*Trapp-trappolás lefelé, az út amúgy zökkenőmentes háromszor kellett megállnia, mert a lába kezd fáradni, na meg elgondolkodott, ha itt leesik és landol akkor mekkora gáz lenne, és megrázta magát, nem szabad szétfröccsent saját magára gondolni! Amikor eléri a földet és a lépcső mögé kerül megáll kiegyenesedik, és látszik, hogy remeg a lába.*
-Még egy kört…muszáj mennem a lépcsőn…kevésbé meredek és hosszú lépcsőt nem tudsz?*Bájos pofi a lépcsőzést gyakorolnia kell, főleg lefelé, mert kb. minden harmadik foknál majdnem kitörte a bokáját annyira hülyén lépett.*
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Szomb. Ápr. 28 2012, 13:17

*Megemeli a szemöldökét és néhány pillanatig kérdőn néz a másikra, majd a tekintet gyanakodóba fordul és végül sóhajt is egy kicsit. Azután elvigyorodik és bólint egyet.*
- Lehet jobb lenne nem tudni, de kíváncsivá tettél. Mi jár abban a perverz fejedben?*érdeklődik, s ugyan vannak sejtései, legalábbis a másik arckifejezéséből ítélve el tudja képzelni, hogy mégis mi keringhet az agyában, de ha már így felajánlotta, akkor elmesélteti vele, ha akarja, ha nem. S ha ezen túlesnek, akkor elmondja szépen, hogy mik vannak a fellegtoronyban, bár ahogy látja a srác nem lelkesedik túlzottan semmiért, a tantermekért meg aztán pláne nem. Egy darabig rosszallóan figyeli Eident, de végül úgy dönt nem most tart kiselőadást arról, hogy mért is lenne jó, ha néha benézne egy-egy órára.*
- Van benne logika.Hmm..szóval egy gyáva kukac lett belőled? Ezzel sürgősen kezdenünk kell valamit.*s ahogy látja a legnagyobb problémát a másik azon félelme jelenti, hogy még véletlenül se szeretne megsérülni, ez pedig akaratlanul is azt okozza majd, hogy előbb-utóbb lezúg a lépcsőn, vagy orra bukik, minimum. Hiszen minél jobban nem akarunk valamit, az annál biztosabban meg fog történni, tehát ezt mindenképp orvosolniuk kell majd.*
- Tedd zsebre az egódat egy időre. Tudom, hogy magas, na gyere. Majd meglátjuk, hogy megérdemled-e.*teszi még hozzá. Egyébként ostoba kérdés volt ez a másik részéről, hiszen egyértelmű, hogy elkapja, ha leesik. Csak akkor nem lép közbe, ha holmi bukdácsolásokról és egyéb apróságokról van szó. A lépcsőn legurulás viszont már komolyabb téma. Ezután pedig lassan lépeget hátrafelé, folyamatosan szemmel tartva Eident, egészen addig, míg le nem érnek a kezdővonalhoz. Ekkor hátrébb húzódik és szépen bevárja a fiút.*
- Tudni tudok, de nem számít. Most már itt maradunk, nem adhatsz fel valamit csak azért mert félsz tőle egy kicsit.*ez volt az első szabály, amit megtanult. A feladás rossz dolog, még a vereségnél is szégyenletesebb, így nem fogja hagyni, hogy átvándoroljanak máshova. Egy rövidebb lépcsőn amúgy is sokkal többször kéne végigmenni ahhoz, hogy ugyanezt a hatást érjék el.*
- No indulás. Ha felértél engedélyezek egy kis pihenést és csokievést is.*felmutatja a zsebében kallódó táblát, amit direkt ilyen helyzetekre hozott magával. Ugyan eddig csak kutyát tanított, tehát nem tudja egy embernek ez mennyire számít, de Karaknál sikeres volt a jutalomfalat bevezetése, szóval, ha szerencséje van, akkor itt is az lesz, ha meg nem, akkor majd kitalál valami mást. Ezután pedig már integet is, hogy mutassa, jó lenne, ha elindulnának végre.*
- Ha itt végeztünk megejthetjük az ebédet.*jegyzi meg mintegy mellékesen. Ő nem feledkezik meg a napi normális étkezésekről, s ugyan még nem éhes, de ahhoz ragaszkodik, hogy meglehetősen vézna barátja egyen egy kiadósat a lépcsőzés után. Ha rajta múlik, szépen fel fogja hizlalni, hogy ne úgy nézzen ki, mint akit egy nagyobb széllöket is simán felkap.*

//fagyunk//
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Szomb. Ápr. 28 2012, 20:32

//olvadás//

-Ne nézz ilyen gyanakodva rám, ismersz már, és a szokásaimat.*Bájos pofit vág, de még mennyire, hogy ismeri már Brian, hogy Eidennek merre szokott keringeni az agya amikor nem tanul, és a fiú a közelében van. Na jó nem gondol folyton a szexre…de majdnem.*
-Hát, hogy milyen lenne itt csinálni, egy kietlen folyosón, megborzongok tőle.*Mert van benne egy kis esztelenség. Kinn csinálni ahol bármikor, tényleg bármikor jöhet valaki, és nem a szoba és ágy biztonságában. Belegondolt, ha más-más házba járnának, akkor esélytelen lenne nem provokáló helyen csinálni.*
-Mindig is rendes fiú voltam aki az ilyesmit a négy fal között tartja…de most már beette a gondolataim közé magát az milyen lenne máshol.*Csillogó szemek, majd megrázza magát, jelenleg ez a legkisebb gond és a legtávolabbi dolog. Jelenleg amikor menni sem tud rendesen még.*
-Nem nevezném magamat gyávának…inkább a kelleténél jobban vagyok óvatos.*Tudja, hogy felesleges volt megkérdezni, elkapnák-e. el, nincs olyan, hogy nem, Brian mindent megtenne azért hogy Ő ne sérüljön meg. Ismeri annyira a fiút és megfigyelte a viselkedését még akkor amikor Madridból tért vissza, vagy amikor Alexander fenyegetett vagy az erdőben. Megfigyelte, Brian elkönyvelte, hogy ő maga a domináns erősebb és védőbb, míg Eiden az akit meg kell védeni, és Eiden ez ellen nem tesz. Sosem volt domináns alkat, nem csak az együttlétben nem ragaszkodik a vezér szerephez hanem az életben sem, sehogy. Bár tény az egója miatt néha a gyámolításra szoruló fiú és a bunkó ütközik!.*
-Nem adtam volna fel…csak…*Itt felnéz a lépcső tetejére és nyel egyet. De be kell ismernie feladta volna, mert remeg a lába, és fél, hogy leesik. A csokira egy fintor.*
-Brian…ha választhatok, hogy felmegyek a lépcsőn és kapok csokit, vagy nem megyek fel, és nem kapok utóbbit választanám, kevés motiváló erő itt a csoki.*Megint felnéz és egy sóhaj. Megrázza magát, majd a falat fogva lépked felfelé, érzi, hogy fáj a lába, de nem panaszkodik, minek? Ha abbahagyja akkor felesleges volt akár csak el is kezdenie az egészet, és nem szereti a kudarcot, annak ellenére, hogy semmi kivetnivalót nem talál az ellen, hogy feladjon dolgokat. Sikeresen felér, bár a táv megtétele mintha megint lassabb lett volna mint azelőtt, nekidől a falnak és mélyeket lélegzik. A tüdeje egészen érdekes sípoló hangot ad ki minden lélegzetvételnél. Szereznie kell egy csomó gyógyszert, mert nem tud mindent kikeverni a saját kis instant patikájába, és a tüdejére kell valami, vagy rövidesen ágyba fekvő lesz, mert pár lépcső(jó sok) megtétele után fulladni kezd. Hátratűri a haját majd rámosolyog a másikra, bár még mindig egészen furán veszi a levegőt.*
-És…és mit fogunk ebédelni? Már annyi az idő hogy ennünk kell? Még nem vagyok annyira éhes…bár én sosem.*A nadrágjába törli a kezét majd a lépcsőt kezdi bámulni, Brianre néz, jelezve induljon el mert hogy legyen aki elkapja, ha zúgni óhajtana! Majd lassan ő is lépkedni kezd, sokkal nehezebben emeli a lábát mint az első körben, és már a magasság a legkisebb gondja, nem is tud rá figyelni. A tüdejére kell figyelnie, és az egyre fájdalmasabb léptekre, majd amikor leérnek összecsuklik, ha nem fogja meg Brian akkor a földön köt ki, ez esetben csak ül és a lábát figyeli, hallott valami csúnyát és nem akarná hogy az tényleg a lába legyen, elkezdi tapogatni a lábát, majd az egyik pontnál erős grimaszba ugrik az arca, kiül rá a fájdalom, de nem sikít vagy sír, egyszerűen felmérte…hogy kiment a bokája és hogy elfelejtheti hogy a jobb lábára fog állni, emellett még szörcsög is a tüdeje.*
-Rántottál már vissza kiment bokát? Jó lenne mert így elég furán áll…*Kibujtatta a lábát a cipőből és úgy nézi az egyre katasztrofálisabban kinéző lábát.*
-Egyszer, nagyon régen kiment Géb válla, de olyan durván, nem is emlékszem mikor, elmagyaráztam neki, hogy roppant kellemetlen lesz, de muszáj lesz visszarántani, és azt mondta csináljam, de neki ne fájjon. Akkor kezdtük megosztani a fájdalmat, visszarántottam, bár nem tökéletesre, és két hétig be volt fáslizva szegény…ne kérdezd miért mesélem, csak úgy eszembe jutott.*Sajnálja, de muszáj néha mesélnie a testvéréről, hogy tudja hogy volt neki egy testvére aki miatt most ő élhet. Meg elterelni a figyelmet a folyamatosan remegő végtagjairól és a kiment bokájáról, a légzése hála az égnek a folyamatos ücsörgéstől helyreállt szép lassan.*
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Szomb. Ápr. 28 2012, 21:20

*A szavakra egy bólintás, való igaz, hogy tudja ő, hogy a fiúnak milyen szokásai és gondolatai szoktak lenne, s mivel hasonlóra számított meg se rezzen, ahogy hallja a szavakat, bár azért az arckifejezésén látszik, hogy mit is gondol a másik elképzeléseiről.*
- Érdekes.*rántja meg a vállát és olyan fejet vág, mint aki pontosan tudja, hogy milyen is lehet a dolog, na de többet nem mond, inkább arra próbálja rávenni a másikat, hogy folytassa a lépcsőzést. A következőkre csak bólint, s a kérdésre is válaszol, annak ellenére, hogy a feltétele tulajdonképpen felesleges volt, valószínűleg Eiden is észrevehette már, hogy annak ellenére, hogy elég gyakran hisztizik és morog, minden egyes alkalommal meg akarta védeni, hiszen nem csak, hogy idősebb, de erősebb és lássuk be felnőttebb is, mint a másik, így egyértelmű, hogy úgy véli vigyáznia kell a srácra. Ami azért nagy szó, hiszen normál esetben teljesen hidegen hagyja más nyomora.*
- De igen, feladtad volna.*remek megfigyelőkével rendelkezik, így ki tudja olvasni a másik arcából, hogy nem mond igazat. Tudja, hogy fél és persze azt is látja, hogy kezd elfáradni, de akkor se hagyja, hogy most meghátráljon.*
- Választhatsz, hogy mit szeretnél kapni, a csoki helyett.*karjait keresztbe fonja a mellkasa előtt és várakozóan tekint a másikra. Nem sürgeti és nem is mond semmit, türelmesen megvárja, míg valamennyire összeszedi magát és elindul. Utána lépeget, s igazodva a tempóhoz ő is egyre lassabban halad és a követési távot is tökéletesen tartja, nem megy túl közel, így nincs útban, de el se távolodik, hogy segíthessen, ha kell. Amikor felérnek újra megáll a legfelső fokon és a másikat figyeli, szeme minden sípolós hangnál aggódón villan, mintha számítana egy esetleges rohamra.*
- Jól vagy?*hiába akar szigorú és határozott lenni, azért nem tudja tökéletesen figyelmen kívül hagyni az érzéseit, így természetes, hogy ennyit megkérdez. S ugyan továbbra se fogja elcipelni sehova, de addig újra megindulni se engedi, míg azt nem látja, hogy valamennyire sikerül összeszednie magát.*
- Nem tudom pontosan, de akörül lehet. Azt eszel, amit akarsz, a nagyteremben elég sok kaja van. Ne aggódj, éhes leszel, mire odaérünk.*ebben teljesen biztos, hiába nem érzi még a másik, attól még a kimerítő lépcsőzgetés után remek étvággyal fog magába tömni mindent, amit talál. A jelzésre aztán bólint, majd indul is lefelé, s hátrafelé lépkedve halad szép fokozatosan. Látja a másik lassulását, így észrevétlenül csökkent a távon, s izmait megfeszítve arra vár, hogy mikor kell majd elkapnia, s ugyan épségben megérkeznek a lépcső alá, de amint az utolsó fokon is túl van Eiden összecsuklik, vagyis azt tenné, ha Brian nem nyúlna még időben oda, hogy megtartsa, majd szépen le is ülteti lépcsőre, ő pedig elé térdel. Nézi a másik mozdulatát, s ahogy meglátja a fájó bokát elhúzza a száját.*
- Igen rántottam, többször is. De szar érzés lesz, erre készülj fel.*kis sóhaj, majd a fiú kezeit arrébb tolva szemügyre veszi a testrészt, nem nyúl hozzá, csak óvatosan tartja, igyekezve, hogy ne okozzon több fájdalmat, mint amit muszáj. A fiú szavaira felpillant, de tekintetét újra a bokára emeli, s így hallgatja a történetet. Sejti, hogy mért mesél a másik a testvéréről, ezért nem is szól közbe, inkább a sérüléssel foglalkozik.*
- Nem olyan súlyos, vissza tudom rakni, anélkül, hogy komoly kárt okoznék, utána rá is fogsz tudni állni. De...*itt egy pillanatra megáll, majd egy kis sóhaj.* - Eddig megosztottátok a fájdalmat, ami azt jelenti, hogy most olyan rossz lesz, amit eddig valószínűleg még nem éreztél.*ő nem egyszer pakolta már vissza a saját részeit, így pontosan tudja, hogy milyen pokolian tud sajogni, a srácnak viszont elképzelése sincs róla, milyen lehet teljes egészében érezni a fájdalmat. Kissé elhúzódik, hogy végigmérje magát, de semmi használhatót nem talál, amit a fiú szájába tömhetne, üvöltést viszont nem szeretne a fülébe kapni, így végül a végső megoldás mellett dönt, vagyis lekapja magáról az ingét és a srác kezébe nyomja.*
- Ha szólok harapj bele ebbe és ne kezdj furán nézni vagy akadékoskodni.*hangja szigorú és ellentmondást nem tűrő, tehát a srác jobban teszi, ha azt csinálja, amit mond neki. Ezután mocorogni kezd, bal lábának sarkára ereszkedik, míg jobb lábát nyújtja, s óvatosan a combjára emeli a fiú lábát, bokáját pedig két tenyere közé fogja egyelőre még óvatosan.*
- Most!* vár még egy pillanatot, majd egyik kezét a fiú bokájára szorítja, másikkal pedig megfogja a lábfejét és egy határozott mozdulattal ránt rajta egyet. Egy apró reccsenés hallatszódik csupán, s a fájdalom is csak eddig tart. Brian pedig hátrébb dől egy kicsit, s óvatosan megmozgatja a kicsit a másik lábát, majd mikor az fordul arra, amerre kel elégedetten bólint, hiszen mindez jelzi, hogy jól csinálta, amit csinált.*
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Szomb. Ápr. 28 2012, 21:44

-Az érdekes…rá foglak tudni majd venni ilyesmire? Vagy te túl…konzervatív vagy ahhoz hogy itt csináljuk…*Körbenéz majd egy fintor, és sóhaj is.*
-Na jó nem pont itt, de valami szabad helyen, akár a parkban vagy bárhol? Nem mostanában, de …érdekel, hogy rávehető vagy-e az esztelenségre.*Azaz igazság nem ismeri Brian szexuális életét, mármint azt ami előtte volt, mert az újba Eiden vitte bele, ennyit tud, de hogy mennyire nyitott mindenre azt nem tudja. És érdekli!*
-Jó, beismerem, feladtam volna…csoki helyett…lehetne csókot? Az sokkal jobb, és tudod hogy imádom. Jobban mint a csokit.*Mert igenis sokkal jobb a másikhoz bújva csókolózni, mint csokit enni, egyszerre meg nem próbálta a kettőt még sosem. De feltételezése szerint Brian édesebb.
Az út maga a pokol, de nem áll meg, hisz megígérte hogy nem adja fel, akkor nem állhat meg félúton. Minden esetre mire felér addigra enyhén ki van facsaródva és izzadságcseppek peregnek az arcán, és sípol a tüdeje is rendesen, a fiú kérdésére felnéz, majd egy mosoly.*
-Aha…szereznem kell majd inhalálót, vagy kifulladok egy kis lépcsőtől…de …kezd jobb lenni.*Ha a fiú betartja az ígéretét és kap csókot akkor azt addig húzza míg érzi, hogy a szívritmusa nem azért gyors már mert meghalni akar, hanem mert a Férfi van mellette. Nem mindegy miért ver olyan eszeveszett ütemben.*
-Tortát is ehetek? Vagy vigyáznom kell az alakomra? Egy gyümölcstortának nagyon tudnék örülni….sok eperrel…*A fulladásról most próbál kajára koncentrálni, de hát el kell indulni lefelé, és őrülten lassan megy mindez, az egész lépcsőt most úgy érzi százszor hosszabb mint felfelé volt.*
-Hát…gondoltam, hogy nem a nap fénypontja lesz…ez nem hangzik túl jól.*Eleve a kimenetel sem volt kellemes most meg a visszarántás. És sajnos rá kell jönnie, Brian jól látja. A fájdalommegosztás miatt nem voltak annyira sebezhetőek és nem vették magukra annyira a sérüléseket, nem fájt annyira, de most nincs itt senki aki átvegye tőle a fájdalom felét.*
-Aha…oké.*Ijedt szemekkel néz a másikra megfogja amit neki adtak majd a mostnál rá is harap. Őrülten fáj neki, elementáris erővel zúdul rá, és folynak a könnyei ahogy harapja az anyagot, majd amikor már vége, leereszti a kezét, benne Brian felsőjével, és elkezdi az arcát letörölni, nem akart sírni de a fájdalom miatt a könnyei is megeredtek. Szipog párat majd egy krákogás.*
-Köszönöm…ez nagyon szar volt.*Hüppög még kettőt majd ha a másik segít akkor feláll, miután a lábát figyeli, rá áll de nem nehezedik rá a sérült lábára, inkább vagy Brianbe vagy a falba kapaszkodik.*
-Dupla adag tortát is ehetek? Tudod az izgalomra…fájdalomdíjként, meg te úgyse eszel édességet.*Neveti el magát, majd beáll útirányba és irány a Nagyterem!*
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Kedd Okt. 30 2012, 14:27

//NRT - Élias-Varg 2012.10.30//

*Nem igazán hittem volna, hogy ennél a tárgynál kötök ki, hiszen elég messze áll a jelmágiától, de végtére is megtetszett a dolog. Érdekel a démonok világa, bár még nem tudom, hogy annyira e hogy jövőre démonológia úton menjek e tovább, vagy maradjak az általam már régóta figyelt ösvényen, ahol a jelmágia lenne előnyben, de ez majd kiderül, elvégre van még két hónap a suliból. Fura is belegondolni, hogy három év eltelt, és mi akik nem is olyan rég még kezdő suttyók voltunk, immáron új szintre léptünk, és már nincs is olyan messze a nagybetűs élet. Azonban ezen gondolkodásom közepette jövök , rá hogy bizony szét kéne nézni a tanterembe, minden megvan e, elvégre nem szeretném, hogy valamelyik órán esetleg ne legyen meg valami.Miután benéztem a terembe, és végig vizsgáltam mindent, úgy vettem észre, hogy a készletek kezdenek itt is kifogyni, főleg az Obszidián por. Lehet nem vennék jó néven, ha nem lenne raktáron, és ha már más nem, akkor majd én intézkedek ezeknek a beszerzéséről, ahogy anno jelmágián is tettem. Utam így már nem ismeretlen, bár tudom én is, hogy nem pont ilyen elfoglaltságra szenteltem volna a napomat, de jobb előbb túl lenni az ilyesmin mint később. Így indulok el a teremből, méghozzá egyenesen lefelé a fellegtorony lépcsőiről. Szerencsére tudom hogy ilyesmiket merre felé árulnak, amire szükségem lesz, csupán az a kérdés, mikor induljak. Egyébént öltözetem egy teljesen sima farmernadrágból, valamint egy gyűrött bőrdzsekiből áll, ami alatt egy fekete ing van, én pedig mondhatni kissé fáradt, szemekkel kutatom magam előtt az utat, figyelve, hogy ne lépjek rossz helyre. Ezek a lépcsők elég szemetek tudnak lenni, ezt már jómagam is tapasztaltam egy néhányszor, de elég rutinos rókának számítok, ahhoz hogy kicselezzenek. Nyugodt, bár tempós léptekkel indulok meg lefelé, néha néha több lépcsőt átlépve egyszerre, nem is igazán figyelve magam köré, inkább az előttem lévő feladat köti most le minden figyelmemet.*
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Szer. Okt. 31 2012, 11:35

//NRT: Élias és Varg - 2012. 10. 30.//

*Hogy ő mennyire nem szeret lépcsőzni! Sportolni szeret is meg szokott is, de a lépcső... Igaz, lefele nem olyan szörnyű, és ő most szerencsére lefelé tart. Muszáj volt feljönnie ide, két okból is. Az egyik, hogy el kellett küldenie egy levelet az egyik bagollyal. Pedig mennyivel egyszerűbb lenne interneten! Hiába, a régimódi nagyapa sajnos még bekapcsolni sem tudja a számítógépet, ezért muszáj mindig bagollyal küldeni. Meg azt is mondja még az öreg, hogy a mugli találmányok többsége csak a varázslatot kívánja helyettesíteni, és ő nem akar varázslóból muglivá alacsonyodni. Még ha lehetne! A másik ok viszont a famulusa, Léna, aki meggyőzte őt, hogy tegye meg ezt a nagyon hosszú lépcsőzést felfelé a nagyapó kedvéért, és amikor azt mondta, hogy majd máskor, és inkább elmegy ebédelni, a famulus megfenyegette, hogy felmegy a baglyokhoz, és tisztogatást rendez. Ezután már nem volt más választása, minthogy fellépcsőzzön a bagolyházba. A levelet pár perccel ezelőtt sikeresen elküldte, és most lefele tart, ráadásul Léna sem bántotta egyik baglyot sem. Egyébként az öltözéke egy fekete nadrág, póló és pulóver. Hát, sok újítás most sincs, pontosabban semmi. A lábán a fekete bakancs, csuklóján a karóra, zsebében a pálca. És már persze a levél sincs nála. Léna hirtelen elkezd lefelé száguldani a lépcsőn. Ha nem tudná, milyen jó a macskák egyensúlyérzéke, azt hinné, elvesztette azt, és ezért nem tud lassítani, de tudja, úgyhogy valami más áll a háttérben.*
- Léna, állj már meg!*kiált a tigris után, de ő nem lassít, csak megy gyorsan lefelé. Egészen addig nem változtat a tempóján, míg a következő kanyarban észre nem vesz valami nagyot és emberalakút. Valószínűleg tényleg egy ember, úgyhogy gyorsan fékez. Annyira nem ügyes, hogy teljesen megálljon, kicsit nekimegy a lefelé tartó másik srácnak, aki ha nem elég ügyes, elvesztheti az egyensúlyát, a tigrisnek köszönhetően. Közben a cica gazdája abba a bizonyos kanyarba ér, ahol látja, Léna már megint bajt készül keverni.*
- Na látod, így jár az, aki szalad lefelé a lépcsőn.*korholja meg famulusát, aki egy csepp megbánást sem mutat. Hát igen, ő már csak ilyen, mindig mindenben igaza van, még akkor is, ha igazából nincs.*
- Bocs, nem volt szándékos. Ugye, Léna?*fordul először a srác felé, majd csúnyán néz a famulusra, hogy bólintson, mert ha nem, annak nem lesz jó vége. A famulus aztán bólint, mert tényleg nem volt szándékos, de látszik rajta, hogy kelletlenül.*
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Szomb. Nov. 03 2012, 19:35

*Egész nyugodt az utam lefelé, igazából gondolataim nem éppen itt járnak körülöttem, hanem valami egészen más univerzumba, ahol senki se zavarhat, vagy láthat a fejembe, néha néha elgondolkozok pár dolgon, a gondolatok folyamai pedig mosolyt csalnak az arcomra, ám elmém egy része természetesen a való világba marad, így meg is hallok valami fura zajt magam előtt, ami a lépcsőn felfele vezet.*
~Léne.. He??~*kérdezem magamtól hirtelen, picit ismerős ez a név, de éppen csak hogy bevillanólag, ám mire észbe kapnék, már észre is veszem, a nem kistermetű bundás macskafélét, aki bizony jön mint a gyorsvonat. Természetesen majdnem biztosra sejtem, hogy famulus lehet, hiszen élő tigrisek nem igazán rohangáltak a Mysterio területén, legalábbis elgjobb tudomásom szerint még nem nyitottunk rezervátumot, ám kikerülni nem igazán tudom a lényt, tekintve, hogy a lépcső és a falak közötti távolság meglehetősen kicsi, így nem igazán tudok mást tenni, mint megtámasztani magamat az egyik lábammal, megpróbálva felfogni az ütközést, ám annyira nem vagyok erős, hogy egy ilyen nagyra nőtt állatot csak úgy megfogjak, ennek eredményeképpen, pedig sikeresen a hátsómra is esek szó szerint leülve a lépcsőn. Nem éppen a legkellemesebb dolog, de nem egy ilyen kis huppanástól fogok megriadni, ahogy érzem még nem törtem szilánkosra semmimet se, szóval nincs itt probléma.*
-Áúcs... hova ilyen sietősen bundás..*szólok kissé mogorván az előttem lévő Famulus felé, emlékszem mikor még én tanítottam ezt a tárgyat rajongtam ezekért a lényekért, és most sincs másképpen, de tény, hogy néha tudnak idegesítőek is lenni, lásd az enyém például. Azért nagyjából feltápászkodom leporolva magamat, majd ezután látom meg, hogy a famulushoz gazda is társul, méghozzá egy jelenlegi második évfolyamos személyében is.*
-Áh.. Élias, tied ez a mozgó hústömeg ugye?*kérdezem, a srácot, hiszen azt hiszem nem kell bemutatkoznia egy olyan egyénnek, aki pont azon az évfolyamon tanul, ahol jelenleg most én is tanítok, na meg tanítottam már múlt évben is jelmágiára, szóval ha nem is baráti a kapcsolatunk, de azért névről, és arcról képes vagyok felismerni az embereket.*
-Hova ilyen sietősen?*kérdezem miközben még leporolok magamról néhány rajtam maradt porszemet, szerencsétlenségemre azt hiszem a ruházatom nagyon is fogja a koszt, na de sebaj, akkora gond nem történt. Azt már látom, hogy a famulus nem éppen bűnbánó típus, de ezen meg sem lepődöm, nem ő az egyedüli.*
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Vas. Nov. 04 2012, 18:59

*Sajnos muszáj feladni azt a levelet, mert az öregek már csak ilyenek, nem értenek a modern kütyükhöz, és még a famulusa is sürgeti, mintha tudná, ha késlekedik, abból csak baj származik. Mindenesetre a levél feladásra kerül, és már mennek is lefelé. A srác ráér, ő nem siet, de a tigris valamilyen oknál fogva szedi a lábait lefelé a lépcsőn. Igen gyorsan halad, ezért aztán az egyik kanyarban nem tud megállni, pedig szükség lenne rá, mert valaki előtte halad. Léna neki is megy a srácnak, kibillentve egyensúlyából Vargot, aki a lépcsőre is huppan. Varg kérdésféleségére Léna nem válaszol semmit, pedig igen nagy dumás a tigrislány, egyszerűen be nem áll a szája, pedig még csak nem is Lirhil tulajdonsággal rendelkezik. Most viszont - szokásától eltérő fura módon - hallgat. Meghagyja a magyarázkodást a gazdijának, aki már oda is ér hozzá és a másikhoz, hogy szemtelen famulusa nevében kérjen bocsánatot.*
- Igen, az enyém. Nem épp bocsánatkérő típus, szerinte neki mindig mindenben igaza van.*magyarázkodik egy kicsit, rosszallóan nézve a félrebámuló famulusra, aki csak elmosolyodik a bajsza alatt, egyetért a gazdájával, mindig mindenben neki van igaza, de továbbra sem siet megszólalni, inkább feljebb szökken pár lépcsőfokkal, és felkészül a futásra, amikor majd továbbmehet.*
- Én nem sietek sehova, de Léna valamiért nagyon menne. Ha méltóztatna megszólalni őkelme, meg is tudnám, hogy miért.*újabb szigorú pillantás, aztán Léna arcán egy olyan kifejezés, mintha gúnyolódni szeretne, de nem teszi. És mivel nem válaszol, a gazdinak már megint magának kell találgatnia, aztán továbblépnie. Majd később kifaggatja a szótlan tigrist.*
- Nem lökött fel nagyon, ugye? Csak azért, mert akkor nagyon elégedett lenne magával, és fárasztó néha hallgatni a szövegét.*azért szereti ő ezt a szószátyár macskát, néha jobb társaság, mint az emberek, bár nem mindig. És a kelleténél egy kicsit nagyobb az egója, de ez elviselhető tulajdonság a többi jó tulajdonsága mellett.*
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Szer. Nov. 07 2012, 13:03

//NRT: Élias - Varg - 2012. 10. 30.//

*Nem minden álmom az hogy egy tigris fellökjön, de ma úgy tűnik ez is megtörténik, persze nem ütöm meg annyira magamat, hogy mérgelődnöm kelljen, talán annak is köszönhető a dolog, hogy volt néhány pillanatnyi időm, hogy felkészüljek az ütközésre. Nemsokára feltűnik Élias is, a famulus gazdája, akivel már váltok is pár szót, s így derül ki, hogy övé a tigris.*
-Nem tudok nagyon csodálkozni rajta, vannak önfejű famulusok, az enyém is hasonló cipőben jár...*mondom egy vállrántással, ezen nincs mit mérgelődni, vannak famulusok akik eléggé önfejűek, nem lehet mit tenni.*
-Valamiért mégis csak elindultál fel a toronyba nem?*kérdezem, ezzel talán rávilágítok a kérdésre, ami természetesen csak szimpla kíváncsiságból fakad semmi többől. A famulus viselkedése persze nem lep meg, megszoktam már. A sajátom is képes néha erre, főleg ha olyan napja van, bár szerencsére ő nem egy nagydarab tigris, hanem csak egy farkas.*
-Szerintem a szigorú nézéssel nem érsz el semmit..*mondom, hiszen elkapom azt a pillantást, amit a famulus fele küld, a kérdésre azonban csak megcsóválom a fejemet, jelezve hogy nem tett bennem maradandó kárt a famulus, na meg ha tett volna, valószínűleg látszana.*
-Szerencsére nem járt sikerrel. Nem éppen volt olyan csöndes hogy ne halljam meg amikor jön, volt időm felkészülni.*mondom egy félmosollyal, majd fejemet oldalra döntve még egy pillantással végig mérem az állatot, mely elég szép, és nagy teremtés, de valahogy engem nem vonzanak, ezek a macskafélék, bőven megfelel nekem a saját famulusom is.*
-Tehát tud beszélni is?*kérdezem a srácot, mert a szavaiból erre tudok következtetni. Nem ismerem az emberek famulusait, még akkor se ha ott voltam a vizsgán, éppen azért mert elég sok ilyenben volt részem, két éven keresztül, nem emlékezhetek én se mindenkire.*
-Na és, hogy haladsz az évfolyammal? Csak mert ahogy látom, órákra nem éppen akartok jönni..*mondom picit komolyabbra fordítva a szót, elvégre Démonológián nem sok másodikosba botlok, vagyfogalmazzunk úgy nagyon rabszódikus az órára járási szokásuk, és mindenek előtt kíváncsi lennék az okokra. Persze ha a srác felel, jó, de ha nem az se gáz, mindenkinek a saját magánügye mihez akar kezdeni a jövőjével majd*
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Csüt. Nov. 08 2012, 15:09

*Léna ügyessége miatt leáll egy kicsit cseverészni Varggal, de nem baj, most nincs antiszoc állapotban, tehát akár még meg is köszönhetné a famulusnak, ha nem lenne olyan makacs és önfejű, hogy még válaszolni is derogál neki.*
- Az ilyen személyiségjegyeket sajnos nem mi választjuk.*vonja meg a vállát sajnálkozva, bár azért nem olyan nagy baj, hogy ennyire önfejű a famulus, csak néha idegesítő.*
- Igen, egy levelet kellett elküldenem. Na és te?*kérdez vissza, mert ha már ő megmondja, joga van megkérdezni a másikat is. Kényszeríteni mondjuk nem fogja a válaszra, annyira nem érdekli, de azért csak megkérdezi, ha már erről van szó.*
- Akkor adj pár tanácsot, hogy mit csináljak. Neked egy évvel több a tapasztalatod.*néz várakozóan Vargra, hogy kíváncsian várja az ötleteket, hogyan lehet megzabolázni egy ilyen famulust. Kellene egy pár tanács, úgyhogy reménykedik a válaszban, és abban, hogy az ötletek használhatóak lesznek. Egyszer haza kell majd mennie és vinnie a famulust is, és baj lenne, ha a szokásos szemtelenségével beszélne a tigris az ő szüleivel. Na de azért azt is megkérdezi, hogy nem volt-e olyan durva Léna, de nem látszik semmi a srácon.*
- Akkor jó.*bólint, majd megpaskolgatja a nagymacska hátát, egy amolyan "haha, nem jártál sikerrel" gesztusként. Léna morog valamit a bajsza alatt, amit nem lehet érteni, mert olyan halkan mondja, de ezzel már meg is van a válasz Varg kérdésére, de azért válaszol is.*
- Igen, általában elég sokat. Most nem úgy viselkedik, mint szokott.*néz egy pillanatra a famulusra, aki, ha most úgy viselkedne, mint mindig, egyből elkezdené jártatni a száját, de most nem ezt teszi, inkább csak néz nagy, csillogó szemekkel a két srácra.*
- Egész jól. Remélem meglesz. Tudod, megpróbálok a legtöbb órán ott lenni, de ha nem jó az időpont, nem tehetek semmit.*magyarázza meg a dolgot röviden. Tud ő könyvből is nagyon jól tanulni, persze jobb lenne, ha előbb elmagyaráznák, de így alakult, majd harmadikban még jobban fog igyekezni. És ha már harmadik.*
- És te milyen szakra akarsz menni egyetemre?*Varg már harmadikos, úgyhogy neki aktuális a kérdés. Mondjuk ő is gondolkozott már rajta, de az még soká lesz, a másiknak pedig alig két hónap, már persze ha év végén átmegy.*
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Hétf. Nov. 12 2012, 19:42

*Nem várt találkozás ez, igazándiból nem is gondoltam rá, hogy valakivel szóba állok, hiszen nem sok emberrel szoktam össze futni, de mégis ez történt, köszönhetően a nagytestű macskafélének, aki kis híjján tényleg a földre lökött. Ebből pedig már ki is alakul a beszélgetés, köztem és gazdája között. Nem igazán mondok semmit a személyiségi jegyekre, részben lehet változtatni, hogy milyen lélekkel látjuk el őket, részben maguktól plántálódnak be, ezt nem kétlem, viszont amikor jön a kérdés csak megrántom a vállamat.*
-Szintúgy.. Dolgom volt, az órával kapcsolatban és apadnak a készletek. Adtam le pár rendelést, azokat fixáltam le éppen levélben.*magyarázom el röviden, lehet neki új, de én már jelmágián is így töltögettem fel a készleteket amire szükség lehet, még jó hogy erre nem a saját pénzemet kell költeni, rámenne még az a kevés is, amivel jelenleg rendelkezem. A famulusokra rátérve viszont tanácsokat vár tőlem a másik. Igazán nem tudom mit mondhatnék, ez nem magától értetődő dolog , így csak felsóhajtok.*
-Talán próbálj meg rá lélekkel hatni, vagy tanítsd meg hogy tiszteljen. Függ tőled és ezt ő is tudja, de a gyenge jellemeket kihasználhatják a famulusaik. Szóval csak te tehetsz ellene.*Nem osztogatok könnyelmű tanácsokat, azért is mondtam el, csak az elvet, nálam bevállt, és bár nem értünk mindenben egyet Narzellel, de mégis jó csapatot alkotunk, mikor együtt vagyunk. Még figyelemmel kísérem a famuluson végzett paskolást, de a viselkedésre nem mondok semmit, nem tartom értelmét, hiszen lassan befejezhetjük a famulusokról a cseverészést. Inkább az órákra térek rá, és a válaszból adódóan picit meg is lepődök.*
-Nem jó az időpont? Hát te nagyon elfoglalt gyerek lehetsz, ha az egyetlen kötelező dologra nincs időd.*nevetek fel, kissé kedélyesen, bár nem értem a dolgot, de ha akarja a fiú még megmagyarázhatja hogy is értette a szavait, engem különösebb módon nem izgat, nekem egyenes az utam az egyetemre, és nem úgy hiszem, hogy bármiből olyan rosszul állnék. Apropó szóba is jön az egyetem, amire már valamivel elgondolkodóbb arccal felelek, látszik hogy még én se vagyok benne biztos.*
-Igazából még nem tudom, első és másodikban nagyon sokat foglalkoztam jelmágiával, egy ideig úgy gondoltam abba az irányba is akarok tovább tanulni de most elkezdtek más dolgok is érdekelni, köztük a démonológia, szóval lehet ezen a vonalon haladok tovább.. Na és te? Gondolkoztál már melyik érdekel a legjobban, és miért?*kérdezem, ha már egyetemnél a téma, elvégre jövőre ő is harmadikos lesz, elképzelhető, hogy van valami ötlete, ha pedig nincs akkor én tévedtem, elvégre ha én még most is gondolkozok rajta, mikor itt vagyok a küszöbön, ő sem lehet másképpen.*
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.

Rangok
Ház: Exortus
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Hétf. Nov. 12 2012, 21:54

*Újabb hét, újabb első napja, bár azok szerencsése egyike vagyok, akinek nem kell foglalkoznia az idő múlásával. Ma jól indult a nap, sőt egész gyorsan el is telt, de ahogy így a kései órákban kilesek az ablakon meg kell, hogy állapítsam, hogy csepereg, sőt úgy néz ki este esni is fog. Ma azonban annyit sem kockáztatok, mint egy biztonsági őr. Nem áll szándékomban megázni és hála Nicole-nak vagy is most már Naominak egy nőhöz sincs kedvem, így inkább a sulin belül maradok, viszont a szobámban sincs kedvem maradni, ezért lebattyogok a konyhába, hogy beszerezzek pár szükséges dolgot.
Az első, amit begyűjtök, az 4 darab sör, amit már is egy kis hűtőtáskába teszek. Most aztán úgy nézhetek ki, mint aki túrázni készül, mert a vállamról egy nagyobb táska lóg le. Ugyan próbáltam eltüntetni, de maximálisan nem sikerült, így még kilóg belőle a vízipipa egy kis része. Nem tudom, még merre menjek, de csak találok valamit az emeleten, ezért elkezdek kódorogni a főépületben.*
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 23

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   Hétf. Nov. 12 2012, 22:15

*Újabb estét élek meg, ez már a harmadik a Mysterio falai között. Azon gondolkodok, hogy pálcát kéne vennem, de amikor kinézek, nem ígérkezik legjobbnak az időjárás. Úgy döntök, hogy inkább másnap ugrok el a városba. Sokkal inkább mennék el valamerre az épületben, körbenézni, remélve hogy találkozok is valakivel. Jobb program, mint esőben ernyő nélkül csónakázni és kóborolni egyedül egy vadidegen városban. Magamra dobom a bőrkabátom, valamint van rajtam egy kopott farmer az egyedi, pengetőtokos övemmel és a szokásos láncokkal, és egy kék póló. Leindulok az aulába, majd fel a lépcsőkön. A másodikon látok még egy lépcsőt, egy csigalépcsőt. Nem árad fentről a fény, és a fokok sem tűnnek egy stabil cuccnak.*
~Jártam már hasonlón, nem egyszer. Csak nem lesz bajom.~ *Ezzel a lendülettel neki is vágok, de persze óvatosan. A fáklyák nem nyújtanak túl sok fényt, ezért botorkálás közben a gyújtómmal villogok, mint valami részeges szellemidéző a Los Angeles-i temetőkben. Időnként elérek egy-egy ablakhoz, ahonnan remek a kilátás, és egyben sejtelmes is az eső okozta homálytól. Amikor már nem látom az alját, megállok egy ablaknál, kikönyökölök, és a belső zsebemből kivéve egy cigit, rágyújto
k.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   

A fellegtorony lépcsői
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next