Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 A fellegtorony lépcsői

Go down 
+26
Élias Adachi
Gabriel Perez
Brian Valentine
Gabriel Farell
Nil Moriarty
Ginger Rosenberg
Nathaniel Cornwlade
Krishana Quinn
Lilith Corivan
Varg Yrjanfrost
Azaria Daraghi
Nymphadora Giovanni
Axel Knoxville
Isabella Bartolo
Illya Imbecairwen
Sairus Macrain
Lester Depree
Daphne Alucard
Connor Diamond
Alexandra Alasein
Jake F
Josh Barker
Diana Gray
Aysha Darkblood
Jane Swan
Mesélő
30 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


A fellegtorony lépcsői - Page 4 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 30
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-04-24, 2:54 pm

*Valóban kissé megijedt a fiú érintésétől, így egyértelmű ez a tekintet is, mely tisztán kiolvasható az arcából, de inkább érdeklődni kezd a másik iránt, hogy mit kereshet itt és ez a kívánság dolog is most olyan, amit nem ért, de csak azért, mert nem erre figyelt eddig.*
- Én, nem tudom, azt hiszem, hogy örülök, hogy látlak. *pillant a farkas szemekbe, majd ez után érzi kezén a másik kezét és már ki is húzza azt a fiú kezeiből.*
- Hagyjál most békén, nem vagyok olyan hangulatba. *veti oda a másiknak, talán kissé bántón is és lépeget hátra a falhoz, így hagyva meg kettejük között a távolságot, amire most szüksége van, de a fiú csak közelít felé...*
- Akkor ne is tedd és maradj ott! *de nem, Varg nem marad és már mellette ácsorog, így próbálva nyugtatgatni a lányt, akin nem használ most mindez, így a közelebb hajolásnál csak kislasszézik a fal melől, hogy most már a folyosó közepén álljon ismét.*
- Eddig... de most időre van szükségem. Nem akarok erről beszélni, tiszteletben tarthatnád. *kezeit össze is kulcsolja maga előtt, ezzel jelezve még jobban az elzárkózást tudatt alatt, majd fejét is elfordítja a fiútól, így kérdez rá arra, hogy vele mi van, de csak pár apró bólintással konstatálja, hogy érti a dolgot...*
- Jaj Varg, ilyen nehéz megértened, hogy nem akarok róla beszélni? *kérdi most már kissé ingerültebben, lényegesen hangosabban, majd a pálcája is előkerül, amit talán életében először irányít Vargra...*
- Ha közelebb jössz, esküszöm megtámadlak! Nem akarok erről beszélni, fogd fel, ez az én dolgom, majd lerendezem magamban és utána beszélünk... *makacskodik tovább, mint akinek nincs szüksége segítségre, pedig ez nincs így, egyszerűen fél és meg van ijedve, a múlt árnyai ismét a közelébe férkőztek és úgy érzi, hogy Vargtól is félnie kell, mivel férfi.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


A fellegtorony lépcsői - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-04-24, 3:04 pm

*Egy pillanatig bele pillant azokba a szép macska szemekbe, miközben még mindig nem érti mi történt. Furcsa a lány, biztos hogy történt vele valami, és ő nem volt vele ekkor. Na igen ilyenkor tud bűntudata lenni.*
-Mi? Valami rosszat tettem?*nem érti a dolgot, s a lány hiába makacskodik, ő akkor is közelebb megy hozzá, bár nem túlságosan, de nem retten meg a lánytól. Csupán érteni szeretné mi a baja.*
-Milyen hangulatba? Nem tettem semmit...*mondja de amikor megkapja a következő felszólítást, csak felsóhajt.*
-Úgy beszélsz mintha az apád lennék, de én nem ő vagyok. Attól félsz hogy bántani akarlak?*kérdezi kissé megrökönyödve, hiszen olyan ez az egész szituáció, s most már a fiú is meg van ijedve.*~Találkozott az apjával vagy mi?~*gondolkozik magába, de hiába is próbálkozik nem tudja meg, hogy mi a baja.*
-Nem tudom tiszteletben tartani, tudod azt hittem, azért is vagyok, hogy segítsek ahogy eddig... És azt hogy nincsenek titkaink, de ezzel megrémítesz... Miért tartasz tőlem? Tettem valamit?*tovább próbálkozik, de amikor meghallja, hogy a lány megtámadná, egy pillanatra mintha ki hűlne az arca, s kissé el is sápad. Most csupán csak komoly arca látszik.*
-Nehéz a felfogásom, ha rólad van szó...*mondja, miközben lassan széttárja a kezét, és lassan közeledni kezd a lány felé.*
-Ha úgy érzed valóban meg akarsz támadni, akkor tessék... nem fogok ellenkezni..*mondja de nem áll meg, ameddig elé nem ér. Amikor ez megtörténik , karjai még mindig szét vannak tárva, és nem ér a lányhoz, de tekintetével szinte lyukat üthetne a másikéban.*
-De ahogy elnézem, ezt nem tudod olyan könnyen lerendezni. Mi történt? Találkoztál az apáddal? *kérdezi, hiszen ismeri a lány ezen részét tudja, miért tartott a fiúktól, így erre gondol azonnal.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


A fellegtorony lépcsői - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-04-30, 5:28 pm

*Elég sok minden kavarog a lány fejében, hiszen ahogy megígérte neki Luciust, a húsvétot együtt töltötték, most viszont már a Corivan szülők akaratának kellene teljesülnie, tehát rövid időn belül a magiszternek a birtokukra kellene fáradnia. Hát igen, nehéz ügy, főleg mivel ez a hófehér testű lány is tudja, hogy az ő szerelmes annyira nem vágyik a nekromanták közé, amit nem igazán ért, de majd muszáj lesz neki, hogyha együtt akarnak normális körülmények között maradni. Így ücsörög hát ez a szépség most a fellegtorony lépcsőin, ölében pedig egy papírral, melyen szép betűi díszelegnek és még több, miközben írkálja a szüleinek a levelet. És hogy mi van most rajta? Egy fekete hosszú nadrág, bakancs és egy fűző, fehér tincsei bedig most egyenesen omlanak előre a válla felett, egészen a papírra. Testén most több ezüst ékszer található, hiszen ma nem biztos, hogy találkozik Luciussal és szemei körül is fekete sminkje van, tehát egyértelműen vadóc, rideg csaj lehet, már ami a stílust illeti, de nem sokat téved az, aki ránézésből ezt gondolja róla. *
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-04-30, 5:35 pm

*A finn leányzó egy összehajtogatott papírral robogott ki hálószobája ajtaján. Habár nagybátyjával nem sűrűn fog már beszélni, Katrináért bizony aggódik. Ne biztos abban, hogy levele eljut a címzetthez, de egy próbát, úgy véli, megér. Sietősen battyog végig a folyosón tornacipőben, farmerben és egy egyszerű fekete topban. Hamar ráfordul a fellegtoronyhoz vezető lépcsőkre, ahol továbbra sem lassít. nem az a puhány faja,akinek megkottyanna egy kis lépcsőzés. Nem sokkal a bagolyház ajtaja előtt egy leányzó ücsörög, akiről először alig vesz tudomást, futólag biccent neki, majd ahogy az ajtót eléri, hirtelen megtorpan. Valahol látta ő már ezt a csajt....hol is...hol is? A fene egye meg, nem jut eszébe. Ó már meg is van! Órán látta, s valahogy nagy egyetértésben rühellték Mordred fejét, habár szót nem váltottak. Tétován vissza is fordul*
-Mi már találkoztunk órán, nem?
*Hát, ha téved, akkor téved,megesik az emberrel, azért nem árt tudni, hogy ki kicsoda, most legalább megtudja majd.*
Vissza az elejére Go down
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


A fellegtorony lépcsői - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-04-30, 5:42 pm

*Halk léptek hallatszódnak, de ezek Lilithet nem zavarják egy picit sem, hiszen itt van a folyosó is, valószínűleg mászkálnak a diákok. De ahogy közeledik valaki, csak kissé felemeli a fejét a papírról, majd ez után látja meg a picinyke lányt. Na persze nem hozzá képest, hiszen a Corivan diáklány se nagyobb Illyánál, tehát egész jól össze is illenek magasságukban, de mégse ismeri még fel. Így hát viszonozza a biccentést, de ahogy a másik megtorpan, majd egy kérdéssel áll elő, hirtelen néz bele a másik szemeibe.*
- Tudtam, hogy valahonnan ismerős vagy. *ugrik be neki mindez és végül egy kis mosoly is megjelenik az arcán. *
- Egy pillanat! *emeli fel jelzésképpen a kezét, majd még két mondatot gyorsan a levél végére ír és ez után pedig összehajtja, majd már fel is pattan. Hátsóját letörli, hiszen a feketén könnyen meglátszik a por és ez után pedig a másikhoz sétál és jobb kezét nyújtja felé.*
- Lilith Corivan vagyok, Inflatusos és másodikos, de ezt szerintem tudod. Azon a pyorimágián láttalak, bár valószínűleg már másikon is, csak akkor nem figyeltem fel rád. *mindenesetre kisétál a bagolyházba, hiszen a levelet nem ártana feladni, ha már megírta és valószínűleg Illya se véletlenül jött most ide, így hát kiér a friss levegőre, majd egy fekete bagoly máris elé száll.*
- Vidd haza! *utasítja, mire a madár már fel is száll, Lilith pedig érdeklődve fordul a lány felé.*
- Te miért nem bírod Mordredet? *ez a legkézenfekvőbb kérdés most, hiszen az a srác a közös ismerős, a kapocs, mivel egyikőjük se bírja, így hát ez után visszasétál a lépcsőhöz, ahova le is dobja ismét a hátsóját - már ha Illya nem akar még menni vagy máshova battyogni - és ha a másik is benne van, akkor egy kis beszélgetés talán beleférne.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-04-30, 5:54 pm

*Kissé elmosolyodik a leányzó,a jelek szerint jól emlékezett. Az egy emlékezetes pyromágia óra volt. Bólint, s várakozóan tekint a másikra, amíg az körmöl. hamarosan azonban már felé nyújtanak egy kezet, melyet el is fogad.*
-Illya Imbecairwen, szintén Inflatus.
*Ahogy Lilith a baglyok közé sétál, ő maga is követi példáját, mert ő sem hobbiból jött ide, majd egy szimpatikusnak tűnő fekete baglyocskát kiereszt a levéllel az ablakon. nem túl nagy állat, de a lényeg, hogy elbírja a levelet és nem zuhan le vele.*
-Katrina Ylönennek.
*Néhány pillanatig tekint a madárka után, majd felkapja fejét a kérdést hallva. Igazság szerint a múltkor egészen kedélyesen el tudtak beszélgetni, bár számára a srác olyannak tűnik, mint valami robot.*
-Hát..volt egy kis összezörrenésünk...kipróbáltam rajta, amit démonológián tanultunk. és végülis jogos volt, hogy berágott. Mondjuk azóta normális társalgásba is sikerült elegyednünk, de....azt hiszem, sosem lesz a szívem csücske.
*Elcsodálkozva tekinta lány után, hogy hova megy, de az végül csak leül, így aztán követi példáját és kényelmesen kinyújtja lábait, majd vigyorogva ismét megszólal rekedtes hangján.*
-Ahogy elnéztem, te se zártad a szívedbe.
*Személy szerint meglehetően nehéz és abszurd elképzelésnek tartja, hogy Mordredet valaki a szívébe zárja...de valószínűleg akad olyan. De Illya szerint azaz illető biztosan nem épelméjű. Kissé szórakozottan kezd el játszogatni csuklószorítójával. Nem unatkozik, csupán pótcselekvés, mert túl hiperaktív ahhoz, hogy ne mozduljon meg.*
Vissza az elejére Go down
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


A fellegtorony lépcsői - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-04-30, 6:07 pm

*A bemutatkozás hamar meg is történik, majd jöhet a fő dolog elvégzése, amiért mindkét diák ide jött ezen a mai napon. Lehet, hogy eddig nem volt túl kellemes az idő, de most már a nap sugarai terítik be az óceánt, igazán csodálatos látvány, még Lilith számára is, de mégse gyönyörködik most túl sokáig el benne, hanem inkább csak egy kérdéssel fordul szaktársához, akiről kiderült idő közben, hogy szintén Inflatusos. Jó dolog azért, hogy ismét egy háza béli embert ismerhet meg, mindenesetre csak türelmesen hallgatja végig a szavakat és kissé fel is nevet.*
- Áh, szóval pont őt nézted ki célpontnak, nem rossz. *bólogat is párat, majd amikor hallja, hogy mostanra már néha normálisan is el tudnak beszélgetni, kissé összevonja a szemöldökét is.*
- Hát ez fura... Mordred nem sok emberrel van jóba, csak akikre szüksége van vagy ki akar használni valamiért. Szerintem ne bízz benne, mert könnyen megütheted a bokád. Ő érdekember, tehát akár ki is nyírhat bármikor, hogyha hasznot húz belőle... még akkor is, amikor már a barátodnak hiszed. *ez amolyan figyelmeztetés volt, de ő már csak ismeri a fiút, ahogy az egész családját is. A kérdés viszont valamilyen szinten visszaszáll hozzá, így túr bele picit a hajába a lányka, megigazítva a hófehér tincseket is.*
- Mi már elvből utáljuk egymást. Tudod, a családjaink, a Corivanok és a Wasimirok mindig is gyűlölték egymást, így mi se viszonuljunk jobban a másikhoz és legszívesebben a föld alatt látnánk egymást. Mordred ezt meg akarta változtatni, volt ilyen idő, de már nem akarja. *mosolyodik el kissé és talán Illya is sejti, hogy harc volt kettejük között, oh nem is egy. A gond csak az, hogy Lilith teste eléggé gyenge, így hát többször húzta ő a rövidebbet, de nem fogja ám feladni.*
- Ha kikerülünk innen, meg fogom ölni. Még nem akarom, mert félő, hogy Demien nem nézné jó szemmel... Hiába a családunk barátja, akkor se tehetem még meg, mert a Wasimirek is befolyásosak. *gondolkodik el hangosan és hogy vajon mit fog erről gondolni a másik, azt nem tudja, de annyira nem is érdekli. Nem titok ez a viszály és egyszer el kell dőlnie, hogy ki a jobb, ő nem fog úgy élni a másik család "mellett", ahogy az ősök, hanem el fogja rendezni, hogy ki is a jobb.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-04-30, 6:21 pm

*Megnyugodva tapasztalja, hogy Lilith-tel legalább lehet rendesen beszélgetni és legalább emberi vonásokat mutat, így szívesen társalog el vele. Pár hasznos, ámde ismert információval is el lesz látva a lányka, mire csak ismét elvigyorodik.*
-Nem mondtam, hogy spanok lettünk. Épp belebotlottunk egymásba. Nem hiszem,hogy valaha is puszipajtások lennénk.
*Követi Lilithet a lépcsőre, s elgondolkozva hallgatja a történteket. Így már tiszta a kép. Bizonyára jó oka lehet Lilith családjának arra, hogy ennyire utálják a Wasimir famíliát, habár egyik felet sem ismeri. Ő csak Mordredből indul ki.*
-Hmm....hát...azért ez a jobbik eset. Elég gáz lett volna Shakespeare-drámát rekonstruálni.
*Persze ő alapból rühellne egy olyan helyzetet, mert azért a nyáladzós-csöpögős szerelmi történetek és történések valahogy erősen taszítják őt. A padlót fixírozva füleli a lányka terveit, s valahogy ez vidámsággal tölti el.*
-Támogatom az ötletet!
*Lehet, hogy a múltkor Mordred tűrhető volt, de attól még nem kezdte el imádni. A fiú amúgy sem egy bálvány, hogy csak úgy imádják.*
-Olyan...fura az a srác...jó, én se vagyok normális, de ő túltesz rajtam bőven.... -Elmélkedik egy kicsit hangosan. Senkinek sem tanácsos túlzottan sok emberrel és túl könnyen bizalmaskodni, de azért egy viszonylag normális viselkedést meg lehet engedni maguknak. Az emberek nyilvánvalóan nem szeretnek kövekkel beszélgetni, márpedig a Wasimir-kölyök határozottan kavics.*
Vissza az elejére Go down
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


A fellegtorony lépcsői - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-04-30, 6:38 pm

*Úgy tűnik, hogy az egyetlen közös dologról kezdenek el beszélgetni - bár lehet, hogy akad több is, de most ez kézenfekvő a számukra - így hát Mordredről ejtenek pár szót.*
- Hát igazából, te tudod, a te életed, én csak megmondtam, hogy mire készülj vele szembe. Benne nem lehet bízni. *na persze ennyiből Lilith se biztos, hogy túl jó bizalmas, hiszen valamilyen szinten hasonlítanak Mordreddel, de ő jobban mozgatja a szálakat, legalábbis úgy érzi. Így mesélget egy picit még arról, hogy a családjuk utálja egymást, de amikor Illya Shakespeares művét említi, kissé fel is köhög.*
- Még csak az kéne... ne idegesíts. Én Luciussal akarok maradni, ha lehet, akkor örökre, eszem ágában sincs egy Mordred fajtával lenni. *húzza el a száját is és mivel nem tagadják a magiszterrel a kapcsolatukat, így hát nem titok most mindez, bár arról sincs fogalma a lánynak, hogy Illya mit tud és mit nem, hiszen a pletykák azért terjednek az intézményben. *
- Oh, szóval támogatod? Meg kéne egyszer leckéztetni, csak hogy megkeseríthessük az itteni maradék két évét. Benne lennél valami kis meglepetésben neki? Legalább mi is szórakoznánk egy jót. *kérdi jókedvűen, bár ötlete még nincs, de talán kitalálják ezt majd hamar, hiszen sok féle dolgot tanultak már.*
- Akár egy rítust is elvégezhetnénk rajta... mondjuk élőhalottá tehetnénk, csak ahhoz kéne egy hajszál tőle. *gondolja hangosan, de ez persze még nem biztos, hogy végre lesz hajtva, a másikon is függ, hogy mibe menne bele, mert egyértelműen akkor őt küldi csatába Lilith, ő pedig majd elkészíti a rítust, hogyha minden jól megy.*
- Igen, fura, de te ezt hogy érted? Szóval, azon kívül, hogy rideg és mindig csak kötekedni tud, illetve beképzelt? *kíváncsiskodik picit, mire inkább felkel, hiszen neki is nehéz egy helyben ücsörögnie.*
- Nem megyünk valamerre? Felőlem itt a folyosón is sétálgathatunk... *kérdez rá kíváncsian, miközben ismét jöhet a hátsó porolása.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-04-30, 6:49 pm

*Kissé elmosolyodva megrázza fekete fejét. Megfogadja a tanácsot, bár nem kell őt félteni. Egyetlen emberben bízik meg igazán és azzal az eggyel is sok baja akad, nem kell neki még több. Ő nem Rőzse anyó. A lépcsőn üldögélve ki is derülnek érdekes dolgok Lilith és Mordred családjáról, s a finn leányzónak eszébe is jut egy rossz viccnek is pocsék helyzet. A válaszra azonban felhúzza fél szemöldökét. Lilith és a magiszter? Így már legalább érthető, hogy miért nézet rá annyira csúnyán, amikor a testfelmelegítésnél Lucius megfogta a vállát, habár ő ebben semmi olyat nem látott.*
-Valahogy meg tudlak érteni... *Dünnyög magában. Azzal az undok fajankóval igen kevesen akarnának kezdeni. Illya még a gyilkosság-elméletet is támogatja, mert lehet, hogy ő se az angyalok példaképe, de azért...ő legalább nem szörnyű.*
-A hajszálat idebízhatod. De remélem elég, ha a párnájáról szerválok egyet. A famulusom simán megszerzi, de nem akarom kockáztatni, hogy ki is csinálja, amikor esetleg megtépi. Mert akkor puszta kézzel belezném ki a srácot.
*Bizony, hogy Orceyiához nagyon ragaszkodik a leányzó, ami érthető is, hisz az ő teremtménye, még akkor is, ha időnként alaposan megszidja a madarat. Nem szívesen próbálná ki nélküle az életet, hisz amellett hogy segíti őt még remekül tud szórakoztatni is.*
-Hát...olyan....semmilyen. Olyan...kavics.
*A lányka hátratúrja haját, s kissé elgondolkozva bámul el a távolba. Valahogy nem talált rá jobb kifejezést. A srác kajak olyan, mint akinek se érzései, se múltja, se jelenje, se jövője. Mint egy...mint egy darab kő, na. Kíváncsian felpillant amásikra. Nem tdja, hová akar menni, de neki végülis teljesen mindegy. A dolgát már elvégezte.*
-Hát menjünk.
*Komótosan fel is tápászkodik a földről, bár túlzottan nem siet vele. Annyira nem kell úgy sem rohanni.*
Vissza az elejére Go down
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


A fellegtorony lépcsői - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-04-30, 7:18 pm

*Teljesen úgy beszél, mint akinek semmi titkolnivalója sincs és mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, tehát hogy ő és Lucius egy párt alkotnak. Na de a szemei nyitva vannak ám a leányzónak és látja is, ahogy szépen felkúszik a másik szemöldöke szavai hallatán.*
- Öhm, ahogy látom, te ezt nem tudtad... szóval, hosszú történet, de nagyon boldog vagyok vele. Nála jobbat nem is kaphatnék. *szemei csak úgy csillognak, ahogy Luciusról beszél és bár nehéz volt meghódítania, soha se gondolta volna, hogy egyszer a magiszter is tényleg belé fog szeretni. Na de a beszélgetésük tovább folytatódik, így kerül hát elő az a bizonyos rítus, amelyet Ms. Valbraith tanított nekik másodikba.*
- Hmm, persze, elég, sőt, remek ötlet. Csak majd figyeljen a famulusod arra, hogy nehogy a fekete párduc szőrét szerezze meg, tehát sötétbarna, hosszú tincs legyen. *még időben szól, mielőtt megszívják a rítussal. Na de végül még pár szót szólnak és ahogy hallja Illya mondandóját, kissé felnevet.*
- Kavics? Hát ez jó... de nem is tudom, meglehet. *vonogatja meg vékonyka vállait és végül fel is kel. Szaktársa is benne van az indulás ötletében, így hát együtt haladnak a folyosón, miközben Lilith a tornyuk felé néz.*
- Szerintem visszamehetnénk a klubhelyiségbe. Egyébként én a Baldr hálóban lakom, szóval majd ott kéne találkoznunk a nagy haditerv közben. Viszont a viaszbábut majd el kéne rejteni... lehet külföldre is, sose találja meg. *vigyorodik el, hiszen készült egy teleport szoba is valamikor, nem is olyan régen és csak gyors kidobnák mondjuk a Grand Canyonhoz és akkor már nincs is gond vele... na de már rá is fordul a lány a Nyugati főfolyosó irányába, miközben azért a másikra is figyel.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-04-30, 7:28 pm

*Elcsodálkozott az infón, hogy Lilith és Lucius, s ez úgy tűnik, a másik figyelmét ne kerülte el. Számára igenis meglepő volt ez a magiszter-diák viszony, de hát ha jó nekik, akkor ásó, kapa, nagyharang, amúgy sem az ő dolga.*
-Hát tényleg nem. De ha boldog vagy vele akkor az a lényeg.
*Szelíden rámosolyog a lányra. Hát végül is, nem egy Quasimodo a magiszter. Ismert már mást is, aki belezúgott egy magiszterbe. igaz, az tudomása szerint meglehetősen plátói volt. Egy terv szövődik a két lány között, mely meglehetősen jó hangulatot ad a finn leányzónak.*
-Azt ő meg tudja különböztetni szagról, ne aggódj.
*A nagy szövögetés közepette Illya meg is jegyzi,hogy Mordred elég fura szerzet, bár ezt bővebben kissé nehézkesen fejti ki, mert...mert nehéz lenne meghatározni, de annyi szent, hogy az ember kirázza tőle a hideg. És nem jó értelemben.*
-Hát...ja...olyan, mint egy kődarab. Azt leszámítva, hogy ha a kavicsba belerúgsz, az nem rúg vissza.
*Eközben el is indulnak, hogy ne üljenek egy helyben, int a varjúk, bár Illyának fogalma sincs, hogy hová mennek, vagy menjenek, erre azonban hamar megkapja a választ.*
-Az jó ötlet. Egy fotel kényelmesebb, mint a lépcső.
*Immáron nagyobb életkedvvel lépdel a meghatározott cél felé. Kifejezetten szereti azokat a foteleket, mert olyan jól el tud bennük feküdni.*
-Hát majd átugrom hozzád. *Bólint a lányka. Hm...külföld....az nem egy rossz ötlet. Akkor át kéne fésülnie az egész Földet a srácnak, hogy megtalálja, hisz ő nem tudhatja, hogy hol van az ott.*
Vissza az elejére Go down
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


A fellegtorony lépcsői - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-04-30, 7:39 pm

*Látszik a másikon, hogy erre nem számított, így csak kissé elmosolyodik a lányka, miközben Illyát figyeli.*
- Igen, szerintem is. Tudod, nem olyan öreg ő, 7 év meg nem sokat számít. *von vállat, bár tény, hogy a szülők furcsálják még ezt a kapcsolatot, de talán nem lesz gond. Mindenesetre ahogy a rítusról beszélgetnek, Lilith picit még kétkedik abba, hogy minden tökéletesen fog-e működni, így még egy gyors figyelmeztetéssel hívja fel a másik figyelmét a hajszálra és a famulusra is.*
- Oh, igaz, remek. Akkor nem lesz gond. *bólogat párat, majd amikor Mordredet elemezgeti a fekete hajú lány, kissé nevetni kezd a Corivan família legifjabb leszármazottja, ez tényleg vicces, nem is picit.*
- Hát igen, ő ilyen szinten nem tiszteli a nőket vagy nem tudom. Mindenesetre furcsa ez az egész. *sóhajt egy picit, hiszen talán még normális is lehetne Mordred, de áh, minek is, ő feljebb van mindenkinél, tehát ő a világ közepe a saját elképzelései szerint. Na de mivel most már itt nincs értelme tovább ücsörögni, szedik is a sátorfájukat, majd meg is indulnak az Inflatus ház tornyába, ahol majd leülnek és egy kicsit még beszélgetnek, majd el is válik az útjuk. Lilith vissza is tér a szobájába, ahol már el is kezdi bogarászni a tankönyvét, hiszen ki tudja, hogy Illya mikor látogatja meg, hogy na, akkor el is kezdjék a "Mordred kicsinálási hadműveletet".*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


A fellegtorony lépcsői - Page 4 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 30
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-05-19, 10:51 pm

//Olvadunk Varggal//

*A fiú nem érti, hát hogy is érthetné meg azt, ami lezajlik-e lány lelkében jelen pillanatban, ha nem árulja el neki, de a kérdésre most csak nemet int a fejével, jelezve, hogy egyszerűen nem lehet ennyire értetlen.*
- Nem tettél semmit, egyszerűen időre van szükségem. *na nem úgy mondja, mintha szakításról beszélnének, hanem a közelségre utal, ez tisztán érezhető. De ahogy a bántásos kérdésre kerül a szó, csak nyel egy aprót, úgy tekintve bele a szép szemekbe és végül bólint egy picit, hiszen igen, fél tőle, nagyon is, hogy kezet emel rá a fiú, hiszen ismeri, de most mégis fél mindentől egyszerűen, mindenkitől, aki férfi és valahogy úgy érzi, hogy meg kell magát védenie vele szemben.*
- És ne kérdezgesd már ugyanazokat, csak hagyj békén kérlek, nem akarok most veled beszélni... *és már meg is fenyegeti a másikat, a pálcáját elővéve, így jelezve, hogy támadni fog, hogyha Varg nem hagyja abba a további faggatózást, de nagyon úgy néz ki, hogy nem óhajtja és a közeledést sem, mivel folyamatosan lépeget Azaria irányába. Hallja ám a szavakat, melyek úgy zavarják és a keze is kissé megremeg közben. Valóban képes lenne bántani azt, akit annyira szeret? Igen? Nem... biztos benne, hogy Vargot nem bírná, így engedi hát le a kezét és ezzel együtt a pálcáját is, miközben lesüti szemeit, ahogy a másik őt nézi. Fáj neki ez a komorság, de ő se volt kedvesebb, ezzel tisztában van teljesen.*
- Az apámmal? Nem... dehogy, még csak az hiányzik... tényleg nem akarom, hogy tovább faggass... *lépeget hátrébb lassan, majd hátát neki is veti a falnak, miközben a pálca is kicsúszik a kezéből, így koppan az üres padlón, ő pedig most már aprókat kezd el könnyezni, fejét lehajtja és így fekete tincsei takarják csak el szép arcát, mely most oly bánatos, mint már régen nem... Nem tud mit mondani Vargnak, nem képes neki elmondani az igazat, hiszen akkor gyengének hinné, mely igaz is.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


A fellegtorony lépcsői - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-05-19, 11:08 pm

*Márpedig úgy tűnik Varg elég értetlen ahhoz, hogy tovább faggatózzon főleg hogy a lány nagyon nem úgy néz ki, mint akivel minden rendben van. Ez megrémíti a fiút, és még ha nem is mutatja ki , de mégis elszomorítja. Régen volt már, hogy nem látott bele Azaria lelkébe, és most bizony ez áll fent.*
-De milyen időre? Kapsz időt, ha elmondod mi bánt, én csak téged féltelek..*szólal meg kimért hangon, de ezután jön a fenyegetőzés, ami egyre jobban meglepi a fiút. Hogy a lány pálcát fogna rá? De miért? Talán tett valamit ellene, amiért azt hinné hogy veszélyes ránézve?*
~Nem ismerek rá..~*fut át az agyán, de ösztönösen cselekszik, s lép előrébb, miközben beszélni is kezd Azariahoz, aki ha most elátkozza, bizony sikerrel fog járni. Mondhatni a fiú hagyni fogja magát, ha a lány bármit is tesz.*
-Ennyi idő alatt nem változhatsz meg ennyire... Miért félsz tőlem? Szerinted ártani akarok neked?*kérdezi most már komolyabb hangon, de mégis teljes kíváncsisággal a hangjában, miközben tekintetével csak őt figyeli. Mintha a pálca ott se lenne lép egyre, és egyre közelebb hozzá, nem törődve az esetleges átokkal, de úgy néz ki, ez ma elkerüli, hiszen Azaria mégse támad.*
-Azért faggatlak , mert segíteni szeretnék, eddig is megoldottunk mindent együtt nem?*végül a lány háta mögött elfogy a betölthető hely, s így a fiú meg is áll előtte, még mindig a szemeit nézve, s mikor a lány lehajtja a fejét, a fiú pillantása is úgy siklik lefelé követve a mozdulatot. Arcán viszont enyhülnek az izmok, és ismét lágy pillantást néz, a láthatólag szomorú lányra. Ezután lassan lehajolva felveszi a másik pálcáját, majd végül ismét felegyenesedve, lassan, s finoman felemeli a kezét s Azaria arca felé közelít vele, de úgy mint aki attól félne, hogy esetleg megégeti a kezét. Tehát óvatosan és lassan. Ha viszont nem ütközik ellenállásba a kéz finoman simít végig a lány arcán, kisöpörve a szép fekete hajtincseket is, s a fiú egy pillanatra lehunyva a szemét, nemsokára ismét a másik arcát nézi, ezúttal már lágy kissé félő pillantással.*
-Soha nem tudnék neked ártani.... Csak azt szeretném , hogy engedj be ide ismét....*csúszik le a keze, valamivel a lány mellkasa fölé, s ha engedve lesz a következő pillanatba, a vállait átfogva magához is öleli. Nem szól semmit, hagyja hogy ha a másik akar beszéljen, ha pedig csendben szeretne lenni, akkor akár órákig is ellenne itt így.*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


A fellegtorony lépcsői - Page 4 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 30
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-05-19, 11:17 pm

*Csak megrázza a fejét, nagyon nem akaródzik neki beszélni, hiszen egyre nehezebb most mindez, nem tudja tovább titkolni, kikívánkozna belőle minden, hiszen Varg nem volt ott, hogy vigyázzon rá és megvédje. Azt hitte, hogy elég erős lett, hogy most már képes megvédeni saját magát, de sajnos ez nem így van, vannak még mindig nála sokkal, de sokkal erősebb mágusok.*
- Nem tudom... én már semmit se tudok. Nem szeretem a férfiakat. *fordítja el picit a fejét, majd ahogy egyre közelebb és közelebb sétál hozzá Varg, úgy ejti ki kezéből a pálcáját, képtelen megtámadni azt az egy férfit, kit tiszta szívéből szeret, de a további faggatózásokra már nem mond semmit, hanem csak csöndben könnyezik, fejét lehajtva és nézve a földet, miközben nem foglalkozik pálcájával, ami már kedvese kezében van, csupán csak akkor remeg meg, amikor a fiú keze az arcához ér, ahogy pedig lejjebb siklik, úgy néz fel rá ijedt tekintettel... viszont még mielőtt bármit is mondhatna, már érzi is a húzást, így kerül hamarosan Varg ölelő karjai közé, de ő csak áll, kissé még mindig meg-megremegő testtel, de kezei nagy nehezen csak átölelik a srác derekát, fejét pedig a mellkasába fúrja, miközben halkan sírdogálni kezd. Ki kell most adnia magából mindezt és jó pár percig nem is szólal meg. Ki tudja, hogy mennyi ideig még csendben marad, csak öleli a másikat, majd végül halk, de mégis jól érthető szavak hagyják el ajkát.*
- Bántott és meg akart erőszakolni... a hágónál egy férfi. Nagyon erős mágus volt, nem tudtam mit tenni ellene, alig tudtam elmenekülni. *emeli fel végül fejét és néz bele Varg szemeibe. Talán érti a fiú, hogy mit érez most a lány, a régi sebek ismét felnyíltak, ismét hatalmába kerítette a félelem, hiszen az a mágus az apjával nagyjából egy idős lehetett és talán még a külső jegyekben is hasonlóság volt közöttük.*
- Úgy féltem... *suttogja még halkan, miközben feje a fiú vállára hanyatlik és most már csendben öleli a másikat, nem szólva semmit.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


A fellegtorony lépcsői - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-05-19, 11:37 pm

*És a fiú csak közeledik, mindvégig komolyan figyelve a lány arcát. A szavaira se rezdül meg egyetlen arcizma se, csupán csak megáll, amikor a lánynak már nincs hova hátrálnia.*
-És engem szeretsz?*kérdezi halkan, miközben figyeli a kieső pálcát, majd ismét a lányt figyeli, akihez lassan beszélni is kezd. Keze először az arcán simít végig, majd lassan lefelé, halad, de tekintetéből kiolvashatja a lány, hogy bár magabiztos, nem akar semmi rosszat. Varg tudja hogy fél tőle a lány, hiszen ez rá van írva. A pálca, a szavak mind arra utaltak, hogy menekülni akar előle. Viszont mielőtt Azaria bármit mondna, a fiú átöleli, s bár szorosan, de egyáltalán nem durván, s csendben lehunyja ő is a szemét, hagyva hogy a másik kisírja magát. Nem szól egy szót sem, csupán keze néha finoman végig simít a másik hátán, próbálva nyugtatni őt, s most már érezhető, hogy semmit sem akar kihúzni belőle. Türelmesen vár, felkészülve rá, hogy lehet Azaria nem mond el semmit, de ekkor a lány mégis beszélni kezd, s mire a lány a szavak végére ér, érezheti, hogy a fiú teste is néha meg meg remeg, miközben lehunyja a szemét.*
-Nagyon bátor lány vagy...*mondja ki végül, miközben egy pillanatra hátra húzza a fejét, hogy a másikra nézhessen, majd csendesen folytatja is.*
-Tudod mindig lesznek olyanok akik mi ránk pályáznak, és lehet az is , hogy erősebbek... de bátorság beismerni hogy félsz..*mondja egy lágy mosollyal, majd végig simít a másik arcán.*
-Ha szeretnéd, most mindjárt lemegyek Mystralba megkeresem, és megölöm azért amit próbált tenni......*arca itt viszont komollyá változik, s látszik rajta, hogy tényleg így is gondolja, viszont mielőtt ijesztő lenne ismét megnyugszik.*
-Sajnálom, hogy nem lehettem veled pedig...... tudom hogy többet kéne, főleg amikor ilyen van, és .... tudom hogy mit jelent ez neked az apád miatt is... De próbálj meg felejteni, már vége, itt nem bánthat, próbálja csak meg és akkor igérem meghal..*néz a szemébe, majd amikor hallja az utolsó suttogó szavakat, csupán csak ismét szorosan megöleli a másikat, s fejét ő is a lány vállára hajtja. Egyenlőre semmit nem mond, csupán csak szomorú arcán látszik, hogy bizony neki is fáj a dolog, végén hallkan beszélni kezd.*
-Tudod... amikor hazamentem, kész téboly volt.... A szüleim, a testvérem, és az apám... Soha nem féltem annyira esküszöm, mint akkor... Szinte éreztem ahogy megfagyaszt itt belül... Miután megmenekültem hónapokig álmodtam arról, hogy apám vissza fog jönni és megöl azért amit tettem vele... Őt én öltem meg, az én hibám volt, és esküszöm ezeken az éjszakákon is van, hogy félek, az otthonomtól, az álmaimtól, minden ami a multam, néha még most is.*egy pillanatig csendben marad, csupán csak mély lélegzetét lehet érezni, ahogy szüntelenül simogatja a lány hátát, de Azaria érezheti, hogy a fiú keze is néha megremeg. Végül csak ismét a másik szemébe néz és egy apró mosoly fut ki az ajkaira.*
-Mindenki fél Azaria... én is. Ettől nem leszünk kevesebbek. Sőt, a félelmeink lévén leszünk jobbak mint eddig.*fogja meg finoman a másik kezét, s kicsit még szorít is rajta, persze nem fájdalmasan, miközben beszél.*
-És azért mert van valakink... Ha te nem lennél már rég bele őrültem volna... És nagyon büszke vagyok rá hogy ilyen lánnyal lehetek..*lehet kicsit érzelgősre sikeredett, de a szemeibe kiolvashatja a lány az igazságot, ami most az amit mond.*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


A fellegtorony lépcsői - Page 4 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 30
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-05-19, 11:48 pm

*Váratlanul éri a feltett kérdés, nem számított erre, így pislog párat és bármennyire is fél, a szíve a helyén van, tudja, hogy mit érez, így csak bólint egyet.*
- Senkit nem szerettem még ennyire. *adja meg a tökéletes választ, majd ahogy odalép hozzá a fiú és magához húzza, eleinte próbálna ellenkezni, de végül megadja magát, így tőr ki zokogásba mindez és pityereg is a fiúhoz bújva. Na de azért a szavak is áradozni kezdenek belőle, így meséli hát el, hogy mi történt, hogy kedvese is megtudja, mégis miért van most jelen pillanatban ilyen állapotban.*
- Bátor? Ha az lennék, most másképp kezelném mindezt. *motyogja vissza, majd felemeli fejét és a fiú szemeit kezdi el fürkészni, majd egész arcát és az ajkában lévő piercinget is, majd amikor meghallja a kemény szavakat, csak fejét rázza kissé.*
- Már biztosan rég elment, értelme se lenne. De azért köszönöm. *próbál mosolyogni, mégis nehezen megy most mindez a számára, majd ez után próbál bólogatni ismét, hogy majd elfelejti, de ehhez idő kell, sajnos nagyon sok minden érte kiskorában, olyan dolgok, amelyek miatt nehezen élhet teljes életet, de Varg megtörte már azt a bizonyos jeget.*
- Én örülnék, ha picit több időd lenne rám. *néz fel a másik szemeibe, majd ismét összebújnak, így hunyja be végül a cica szemeket és hallgatja a másik szavait, melyek szintén fájdalmasak, de tisztában van vele, hogy mi minden történt Varggal akkor, amikor hazament. Nem szól közbe, csak engedi, hogy picit eltávolítsák a közelségből, így hát újból egymás szemébe tudnak nézni és picit szipog még, de a könnyei nagy része már letörlődött, hála Varg ingének.*
- Tényleg büszke vagy arra, hogy velem vagy? Pedig... nálam ezerszer jobb lányokat is megkaphatnál. *mondja halkan, miközben gyengéden végigsimít a fiú kezén, majd most már picit bátrabban hajol közelebb Varghoz, hogy egy kis puszit adjon a fiú puha arcára, magába szívva az ismerős illatokat is.*
- Annyira boldog vagyok, hogy veled lehetek. *mondja halkan és kezd visszatérni az a régi lány, tehát a fal ismét át lett törve, Varg ehhez már nagyon ért.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


A fellegtorony lépcsői - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-05-20, 12:10 am

*A lány válaszát már nem tudja komoran fogadni, bármennyire is szeretné, így arcán egy pillanatig mosoly is megbújik ahogy ránéz.*
-Ahogy én se szerettem még senkit ennyire..*feleli csendesen, majd mikor közelebb ér, még mond pár szót, de mindennek az lesz a vége, hogy megtörténik a szoros ölelés, aminek az elején bár inkább csak a könnyek, és a csend beszél, végül Azaria is elmondja mi történik. Fáj a fiúnak is a dolog, hiszen nem lehetett vele, hogy megvédje, még ha ez minden kívánsága is, de tudja hogy nem lehet. A múltat nem lehet vissza hozni. Viszont azért nem hagyja szó nélkül a dolgot, s mikor Azaria vissza kérdez, egy kissé apró mosollyal meg is csóválja a fejét.*
-Még soha nem hallottad, hogy nem mindig az a legbátrabb aki a legjobban mutatja. Tudod sokan mondhatják azt, hogy ők nem féltek, meg így meg úgy kezelték a dolgokat, de valójában igenis féltek... csak gyávák hozzá hogy bevallják. Bevallani a félelmet, igenis bátorság, és te pedig bátor vagy...*mondja végül a szemébe nézve, majd a szavakra csak kissé mosolyogva rázza meg a fejét, hiszen látja, hogy az a mosoly még nem az igazi.*
-Csak akkor mosolyogj ha szeretnél... Nem kell kényszerből. És... lehet hogy elment, de attól még megpróbálhatom megkeresni..*fejezi be, majd az együtt töltött idő jön szóba, amiben úgy hangzik teljesen egyet értenek, a szavakra csupán csak lágyan belesimít a hajba, és oldalra dönti a fejét.*
-Nemsokára le kell adnom egy órát... de utána egy hónapig semmit nem kell. Mi lenne ha elutaznánk valahova? Csak te meg én, távol ettől az egész pereputtytól... valahova a tenger mellé, elfelejteni a bajokat. Mit szólnál hozzá?*kérdezi, miközben kicsit megcsillannak a szemei, hiszen szeretne ő sokkal többet lenni a lánnyal. Nemsokára ismét össze bújnak, s VArg mesélni kezd, aminek a végén ki is jelenti, hogy büszke. A lány viszont úgy tűnik neheze hiszi el, így rákérdez a dologra, ő Pedig csak egy kis mosollyal hunyja le a szemét.*
-A legbüszkébb......És üzenem azoknak a lányoknak, hogy már megismertem, sőt meg is kaptam a tökéletest....*hangsúlyozza ki az utolsó szót, hogy a lány érezhesse mennyire is szereti őt. A simításra csak ő is vissza simít, a puszit pedig szelíden viszonozza, de nem alakítja át most csókká. Sejti, hogy a lány mit érezhet, és nem akarja, hogy azt higgye erőszakos. A szavak viszont már láthatóan felvidítják a fiút.*
-Ez már zene füleimnek... én is boldog vagyok... Már csak azért is hogy bízol bennem. És ha már ilyen romantikus környezetbe vagyunk meg kérdezem, hogy a kisasszonynak mennyire van kedve egy amolyan közös délutánhoz? Teszem azt egy közös mozi, aztán egy közös vacsi és esetleg még meg is masszírozlak, ha nyújtasz be rá külön igényt, nos?*kérdezi most már kissé vidámabb mosollyal, ami azért kissé szelídül még.*
-Persze csak ha te is szeretnéd... Tudod semmi kényszer, a mai nap szeretnék a te szolgálatodra állni*fejezi be nyugodt hangon, miközben kérdőn néz a másikra.*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


A fellegtorony lépcsői - Page 4 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 30
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-05-20, 12:39 am

*Jól esnek ám neki a szavak, amelyekkel Varg kedvesekedik, hiszen tudja, hogy annak idején volt egy menyasszonya, de talán majd a jövőben ő is azzá válik, hisz már oly régóta együtt vannak. *
- Jó ám ezt hallani tőled. *mondja kedvesen, majd nemsokára már egymáshoz bújnak és úgy hallgatja a fiú bátorságról szóló rövidke mondókáját, mely meglehet, hogy igaz, de Azaria feje mostanra már eléggé zakatol, így nem tud most teljes mértékben belegondolni mindebbe, főleg, mivel agya még a nemrég elmesélt dolgon jár.*
- Én akkor se érzem magam bátornak. *böki ki végül, majd a következőkre már mosolyogni is próbál, de ez nem sikerül úgy, ahogy azt szeretné és kedvese szemét is kiböki ám a dolog, így jön a lágy megjegyzés, mely hallatán csak lesüti cseppet szép szemeit.*
- Ne próbáld! *kérleli még egy picit, hiszen nem kellene utána mennie annak a mágusnak, túl erős volt, Vargnál is valószínűleg erősebb, hiszen ők Azariával nagyjából egy szinten vannak. Viszont ahogy kiböki a lányka, hogy szeretne több időt a fiúval tölteni, úgy bújik hát ki a szög a zsákból, hogy Varg tervez ám valamit, méghozzá egy csodálatos, tengerparti utazást, melytől hamar csillogni kezdenek a szép szemek.*
- Tudod a válaszomat. Veled bárhová, a világ végére is. Majd szólj, hogy mikor és már mehetünk is. *mondja most már láthatóan jobb kedvűen és ez után pedig meg is hallja, hogy milyen büszke rá a fiú és hogy neki nem kell más. Ez puszit érdemel, melyet a fiú arcára ad, tehát ha viszonozza, nem is tudná csókká alakítani mindezt, így bújik arcával a másik arcától egy picit, majd végül a mai napra térnek át.*
- Így sorban tökéletes lesz. Amúgy meg, a külön igényt benyújtom, bár én viselkedtem csúnyán veled, nekem kellene a kedvenben járnom. *pirul el picit, hiszen tényleg így érzi, na de kezét a fiúéba helyezi, majd elteszi a pálcáját, hiszen valószínűleg Varg nem fogja magával tartani és ahogy az előbb a fiú felsorolja, együtt töltik a mai éjszakát, tehát felmennek a szükség szobájába, ahol megnéznek valami kellemes, romantikus-vígjátékot, majd ott helyben meg is vacsoráznak és már jöhet a kellemes masszázs, de minden testiség nélkül fognak ágyba bújni, ugyanis még nem képes rá a lány, hogy ismét odaadja magát Vargnak, tehát csak összebújnak és úgy alaszanak el késő éjszaka.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-07-12, 6:15 pm

*Krishana miután tegnap este megérkezett az iskolába eléggé kimerült az ideutazás során, így nem csoda, hogy egy alapos fürdés után egyből be is dobta a szunyát. Még a ládájából sem pakolt ki, pedig az este folyamán több dolgot is el akart intézni. Ezek közé tartozik az is, hogy levelet küldjön a szüleinek, melyben megkéri őket, hogy küldjék már utána becses házi kedvencét. Még csak egy nap telt el, de máris hiányzik neki a kis bestia, igazi rosszcsont a kicsike, mindig rossz fát tesz a tűzre, de a lány így szereti. Még szerencse, hogy tegnap este megtudakolta, hogy merre keresse a bagolyházat, így egyenest idejöhet. Igaz kissé eltéved párszor, de a Fellegtoronyba vezető útnak valahol erre kell lennie, az tuti. Igen ám, de a lánynak senki nem szól, hogy szeszélyesek errefelé a lépcsők, így nem is figyel oda hova lép, rohanva távozik a szobájából, csak a gyorsan összefirkantott levelet viszi magával, mást nem. Gyorsan rohan a lépcsőfokokon, nem nézeget most kifelé az ablakokon megszemlélve a gyönyörű tájat, mikor hirtelen nem tudja a bal lábát elmozdítani a lépcsőfokról.*
- Hát ez nagyszerű, pont ilyenkor! *Háborog hangosan magának, mialatt keresni kezdi a ruhája zsebeiben a pálcáját, de nem találja, így megpróbálja a lépcsőbe ragadt lábát kihúzni onnan, persze kevés sikerrel. Miután rájön, hogy ez így nem megy, szidni kezdi magában a lépcső tervezőjének anyai felmenőit, és leül a lépcsőre duzzogni és várakozni, hátha erre téved valaki.*


A hozzászólást Krishana Quinn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-07-12, 6:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


A fellegtorony lépcsői - Page 4 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-07-12, 6:20 pm

*A mai nap valami iszonyatos forróság uralkodik a Mysterio falain belül és minden bizonnyal azon kívül is és ezt Nathaniel is érzi, aki a szobájában egy szál fekete boxerban fekszik az ágyon és próbál túljutni a melegen, de egy idő után megelégeli eme tettét és inkább a fürdőben köt ki egy jó hideg zuhany alatt.*
- Mindjárt jobb... *sóhajt fel, beletúrva kócos tincseibe is, azokat se féltve a víztől, majd jó 20 perc után sétál csak ki onnan, hogy megtörölközzön.*
~ Azt hiszem, egy kis séta rám férne. ~ *és már a szobában kezd el kutakodni egy tiszta alsó után, majd amint ez megvan, egy fekete, térdig érő nadrágba bújik, fekete sportcipőbe és felülre egy rövid ujjú inget húz fel, de nem gombolja be a gombokat, egyszerűen értelmetlen lenne, így is hatalmas a hőség. A haja picit még vízes marad, de tuti hamar meg fog száradni és mivel Eyolf sincs sehol, nem marad más hátra, mint elindulni. A pálca az asztalon, tehát azért még visszatekint, így repül hamarosan a kezébe és a fiú már meg is indul lefelé, hogy elhagyja a szobáját. *
~ Na és most merre? ~ *teszi fel a hatalmas kérdést magának, miközben már ki is lép a klubhelyiségből a démonszobrok közül, majd ez után kezd el csak előre menni, céltalanul, amerre a lábai viszik... Na azért túl sokáig nem megy ez a céltalanság, szüksége lenne ennek a sármos fiúnak egy kis levegőre, így nemsokára a bagolyházat tűzve ki célul indul meg a fellegtorony felé.*
~ Remélem ott jár a levegő és nincs ekkora hőség. ~ *húzza el kissé a száját is, de már rá is tér a lépcsőkhöz vezető útra, így fordulva be az egyik sarkon, ahol fura hangokat hall, így mosolyodik el nemsokára, már távolról kifigyelve a leányzót és hamarosan elé is ér. Megtámaszkodik a lépcső melletti falnál, úgy tekintve az ismeretlen lányka arcára.*
- Nocsak, csak nem beragadtál? *kérdi angyali arccal, fejét is megbillentve, majd végül elvigyorodik.*
- Úgy érzed, hogyha magadban mérgelődsz hamarabb kiszabadulsz, mintha próbálnál tenni érte valamit? *láthatóan még nem óhajt megmozdulni, hogy segítsen a lánykának, tehát a másiknak kell tudnia hogy válaszoljon Nath-nek, mert ha bunkó megjegyzést kap, egyszerűen hátat fordít neki és már itt sincs. Hiába sentinel, ő aztán nem pátyolgatja az elsősöket, se senkit, nem arra szerződtetett, így is nevelőapjának tesz szívességet mindezzel.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-07-12, 6:46 pm

*Miután a lány szabadulási kísérletei nem járnak sikerrel, lecsüccsen a lépcsőfokra és két keze közé fogja fejét. Szabadon lófó fekete hajrütjei előre lógnak az arcába, takarva ezzel kicsit a lány látómezejét. Jó nagyon sóhajt, minek következtében egy-egy hullámos tincse felemelkedik, majd ugyanazzal a lenülettel vissza is hull az arcába. Forgatja agya fogaskerekeit, hogy is szabadulhatna ki pálca nélkül, de semmilyen ötlet nem jut az eszébe, ami nem jár hangos kiálltással vagy könyörgéssel. Ő pedig biztos, hogy egyik utat sem fogja választani, inkább addig ücsörög itt míg erre nem téved valaki. Szerencséjére vagy szerencsétlenségére - még nem tudni - egy hangra lesz figyelmes, és tekintetét felemeli a földről. Előtte egy felsőbb évesnek tűnő diák áll a falnak támaszkodva, és hangosan megállapítja azt a tényt, aminvel a lány már egy jó ideje tisztában van. Kissé dühös szemekkel méregeti a fiút, nagyon nem szereti ha rajta szórakoznak, de ha rázúdítja minden baját a fiúra, akkor lehet, hogy itthagyja és üldögélhet még itt egy jódarabig, végül válaszol.*
- Leültem pihenni és mikor tovább indultam volna hát nem itt ragadtam!? *válaszolja a lány és széttárja karjait mesélés közben, amiről mindketten tudják, hogy nem igaz, de hát szerencsétlen lányon így jön ki a frusztráltság, nem tehet róla. Majd kissé hűvös, de nem sértő hangnemben megválaszolja a fiú másik kérdését is.*
- Pálcám nélkül tényleg nem könnyű, de sikoltozni sem fogok, mint egy hisztis perszóna, de igazad van. *Néz komoly szemekkel a fiúra, ha azt hiszi, hogy egy törékeny kislány akkor nagyon melléfogott, de ezért van igazság a szavaiban, majd segítéséget kér a fiútól.*
- Lennél olyan lovagias és segítenél? *Barátságosabb hangon próbálja a kérését a fiú felé intézni, végül is nem ő tehet a helyzetről, nem kéne vele túlságosan bunkó lenni.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


A fellegtorony lépcsői - Page 4 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-07-12, 6:55 pm

*Ha már ide hozta az útja, akkor nem rest ám már szórakozni egy picit a leányzón, aki minden bizonnyal elsős, hiszen a második évfolyamot ismeri, nem is picit... Szóval most csak megszólítja, így vonva magára a figyelmet, ami láthatóan tökéletesen össze is jön, de a szavai egy kis dühöt váltanak ki a másikból, ezt le se tagadhatná, szinte rá van írva az arcára a dolog.*
- Oh, hát ez micsoda pech... Új lehetsz, hogy még nem ismered ezeket a lépcsőket. *most már biztosra veszi Nath is, hogy nem jár ide túl régóta, de ezt majd szépen lassan úgy is kideríti, max ha nem a lánykától, akkor majd a sentineli kapcsolatai segítségével.*
- Pálca nélkül? Tehát úgy érted, hogy te eljössz egy feketemágus képzőbe és vagy olyan bolond, hogy nem hordod magaddal mindenhova a pálcád? *kérdi fejet csóválva, hiszen bár a lány még nem ismerheti az itteni helyzeteket, életveszélyes dolog lehet megjelenni valahol a varázspálca nélkül. Viszont ahogy a kérdést meghallja, láthatóan elgondolkodik, fejét is cseppet felemeli, majd végül pár lépéssel közelebb megy a lányhoz, egyik lábát a lépcsőre téve hajol közelebb a másikhoz, miközben saját térdén meg is támaszkodik.*
- Hmm, nem is tudom, hogy segítsek-e. Jó így látni, hogy a segítségemre szorulsz. *lépeget közelebb a másikhoz, miközben lassan elő is veszi a pálcáját, amely egyedi és nem is akármilyen, tehát senki másnak se engedelmeskedik, ezt még Demientől kapta, de a helyett, hogy segítene, most csak a lányra irányítja.*
- Tudod, igazán eljátszadozhatnék itt veled, be vagy szorulva, támadni se tudsz és amúgy se lenne esélyed. Miért ne tegyem? Miért ne használjalak ki, ha már itt vagy? *láthatóan most nem a jófej Nath-et kapta ki a lány, de majd meglátjuk, hogy miképpen is viszonyul a fiúhoz. Minden csak idők kérdése, de a fiú arca elég komoly, tehát nem biztos, hogy csak ugratja a másikat...*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime2011-07-12, 7:25 pm

*A lány megilletődik kissé mikor gondolkodásának megzavaróját a lépcső falánál látja meg. Nem ismeri a lány még a fiút, de látszik rajta, hogy nem elsős már. Örül a lány, hogy vérgre rátalál valaki, és nem kell sokat itt ücsörögnie, és már szóba is elegyedik a sráccal.*
- Igen az vagyok, mikor tegnap a Bagolyház felől érdeklődtem, valahogy elfelejtette megemlíteni a drága házam magisztere, hogy milyenek ezek a nyamvadt lépcsők. *Bosszankodik magában a lány, de azért elgondolkodtató eme tény vajon elfelejtette-e vagy dikert nem szólt róla. Majd miután befejezi mondandóját kissé fehérebb színt ölt az arca a fiú mondatainak hatására.*
- Nem direkt csináltam elhiheted. *Mérgelődik tovább a lány, majd kissé furcsán néz a srácra, mikor az közelebb jön hozzá és úgy folytatja tovább a beszélgetést. Kissé aggódik a lány, hisz nincs nála a pálcája és nagyon védtelen nélküle. Na jó, azért annyira nem védtelen, hisz apja tanításainak köszönhetően pálca nélkül is képes valamennyire megvédeni magát, de akkor is pálcával biztos a dolgában. Mérges a fiúra, mert úgy tűnik nem fog neki segíteni, nem a jobbik modorával kerül most szembe a lány, és csak most jön rá, hogy mekkora fegyert adott a fiú számára, mikor elárulta neki hogy nincs nála pálca. Gondolatba jópárszor elátkozza magát saját hülyesége végett, nem volt valami óvatos, sebaj most egy jó lecke lesz a lány számára ez.
Kissé elkomorul a lány tekintete a fiú szavainak hatására, és taktikát változtat, ha a fiú ezt a játokot választja, ő bizony nem fog meglapulni.*
- Megtehetnéd, úgysem tudná meg senki, hisz csak mi vagyunk itt, én teljesen védtelenül, még menekülni sem tudnék, teljesen esélytelen. *Közben ülő helyzetéből felemelkedik és egész közel hajol a fiú arcához, pár ujjnyi távolságra csak, és a tekintetébe fúrva a sajátját folytatja.*
- Mi értelme a vadászatnak ha fele annyira sem olyan fűrge és ravasz az üldözött vad, mint maga vadász? *Kérdezi a lány kissé költőiesre véve a kérdését, és nem hagyja magát megéfelemlíteni egy kicsit sem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A fellegtorony lépcsői - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fellegtorony lépcsői   A fellegtorony lépcsői - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A fellegtorony lépcsői
Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Fellegtorony-
Ugrás: