Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
December 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167303 hozzászólás olvasható. in 1080 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

Kviddicspálya

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő

Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Kviddicspálya   Vas. Nov. 29 2009, 15:26

Már messziről látszódik a pálya, hiszen a 15 méteres, 3-3 karikás oszlopok kimagaslanak. A pálya egy ellipszis alakú füves rész, melyet minden oldalról lelátók vesznek körbe. Ide bárki bármikor feljöhet és tökéletesen ráláthat a pályára, ami igen nagy. Az ellipszis átmérője kb. 50 méter, illetve 15 méter. Itt folynak a kviddics meccsek illetve a kviddics edzések is. A kviddics pálya mellett egy kisebb épület áll, ez az öltöző. Ha belépsz, két ajtót láthatsz, a két csapat öltözőjét. A bejárattal szemben található egy szekrény, melyben a láda van a labdákkal. Ezt bárki, bármikor kiviheti, ha van engedélye hozzá. A szekrényben a ládán kívül még pár elhasználódott seprű is van, azoknak, akik esetleg seprű nélkül jöttek ide. A pálya mindig hangos. Vagy az edzést irányító csapatkapitány parancsszavaitól, vagy éppen a meccs közben őrjöngő diákoktól.
Vissza az elejére Go down
Alexandra Alasein
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Jelige : Honey
Hozzászólások száma : 344
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 23
Üzenet : A pofátlanságnak vannak olyan magas fokai, amiért nem jár büntetés, csak csodálat.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Dec. 28 2009, 22:17

*Az idő mord, a látóviszonyok siralmasak, a teret a csókák rekedt károgása tölti ki. Ideális körülmények egy kis gyakorláshoz. Alexa kanyarodik ki az öltözőből teljes felszerelésben. Vörös hajzuhataga egy laza kontyba fogva, de a fekete masni persze nem marad el most sem. Jégkék szemeit egy fekete szemüveg takarja el - melyet a sportszerboltból szerzett be - ennek köszönhetően egy fokkal jobban lát ebben a ködös, esőszitálós időben. Továbbá egy egérszürke kviddicstalárt visel, fekete feszes gatyókkal és szintén fekete sportcipőkkel, kesztyűkkel. Kezében pedig a nélkülözhetetlen kellék, Suhancz 907-ese. A Nimbusz legújabb fejlesztése, frissen szállítva Angliából, apucinak hála.
Körbefigyel nagyjából a pályán, sehol senki. Voltaképp nem is számított közönségre. Seprűjét nekitámasztja a falnak és végez pár gyakorlatot. Karjait, lábait, nyakát és derekát mozgatja meg, közben pedig azon agyal, hogy miként is csempészhetné ki a cikeszt, engedélly értelemszerűen nem rendelkezik.*
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus

Hozzászólások száma : 331
Csatlakozás : 2009. Dec. 09.

Rangok
Betöltött poszt: Káoszmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Dec. 28 2009, 22:31

*Úgytűnik hogy nem csak a lánynak jött meg a kedve egy enyhe repüléshez, hanem a srácnak is bár ő valahogy nem öltözködött túl, már régen kviddicsezett vagy repült ahhoz hogy sok új dolgot vegyen, csak egy sima edző ruha cipővel meg felvett még egykét kopottabb vállvédőt, a hátára pedig egy sima fekete Nimbus 2001 es versenykiadás, elég régi de a srác már megszokta nameg 3 éve valahogy nem foglalkozik se a sportokkal se igazából semmivel, bár mióta itt van gondolkozik hogy körbe kéne nézni a helyi sportboltba hátha elkapná újból a hév. Kicsit meglepetten látja hogy a pályán viszont van mégvalaki egy lány akit még ismer is, egy kisebb félmosollyal indul meg felé, de pár méterrel (1,2) megáll*
-Szia*köszön rá kicsit derűsebb hangon majd végig méri a felszerelést arcán ismét kis mosoly lesz úrrá*
-Csak azt ne mond hogy készülsz kviddics válogatásra, bár nem tudom hogy itt lesz e ilyen, vagy csak úgy jöttél ki? Amúgy hogy vagy?*kérdezi kicsit közelebb lépve a lányhoz*
Alexandra Alasein
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Üzenet : A pofátlanságnak vannak olyan magas fokai, amiért nem jár büntetés, csak csodálat.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Dec. 28 2009, 22:42

*Random időközönként megroppannak csontjai, tény, rég sportolt, utoljára talán otthon, nyáron. Éppen ezért itt az ideje, hogy újra a játékba lendüljön. Imádja a kviddicset. Imádja a cikeszt. Imádja a tapsot és az üdvrivalgást. Na meg elhallgatni a legyőzött csapat szidalmait. Még nyújt párat lábra, aztán kiegyenesedik és meghúzza karjait is. Kb. ekkor figyel fel a neszre, melyet a fűben gázoló lábak keltenek. Az érkező felé fordul, egy apró mosoly az ő ajkain is megjelenik, lekapja szemüvegét és végigméri a fiút.*
- Marco... *biccent felé üdvözlésképpen, majd folytatja.* Csak nem kaptál kedvet megülni a jó öreg Nimbusz... 2001-esed, ha nem tévedek? *érdeklődik pajkosan, miközben a szemüveget visszarakja és ujjait is megtornáztatja. Persze továbbra is a fiút figyeli, felé fordulva.*
- Ha volna itt ilyen, biztos lehetsz benne, hogy indulnék. Tudod, hogy odavagyok a kviddicsért. De most csak szórakozni jöttem ki. Bár cikesz nélkül... *sóhajt egy aprót, majd a ravaszság kicsiny lángja fellobban szemeiben.* - Te sentinel vagy, ugye? Akkor biztos hozzáférhetsz a szekrényben a labdákohoz... Vagy? *reméli a válasz pozitív lesz. Tesz pár lépést a fiú felé és szemüvege fölött néz rá cinkosan, várakozóan. Ajkai egy széles mosolyra húzódnak.*
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Dec. 28 2009, 22:59

*A srác nem olyan melegítős fajta, inkább csak úgy ahogy jön néha ránt menet közbe egyet egyet a térdén vagy a vállán esetleg a nyakán. Úgytűnik viszont a lány észre veszi az érkezését és az üdvözlést is viszonozza*
-Hát mondjuk úgy nem árt egy kis testmozgás, kb 4 éve ültem utoljára rajta szóval ha eltöröm valamimet akkor lehet majd a segítségedet kérem*mondja egy kicsit komolyabban de arcára kiül egy apró kis félmosoly -
-Tudom.. lehet régen nem láttalak de el nem felejtettelek, bár már régen se tudtam mit bírsz ennyire abba hogy egy kis golyóbist kergetsz 2 órán keresztül közbe ügyelsz rá hogy az orvtámadó nagyobb labdák nehogy kilapítsanak*mondja nevetve, persze nem gúnynak szánta. A kérdésre kis meghökkenéssel válaszol*
-Hát úgytudom igen mié......*akarná kérdezni de már végig is hallgatja a kérdést, kicsit elmosolyodik majd közelebb lép a lányhoz és lenéz rá*
-Hmm szóval azt mondod hogy szeretnél egy cikeszt.... hmm.. lehet hogy megpróbálhatjuk márcsak azért is mert tudod hogy nem tudnák nemet mondani.*mondja majd ha minden jól megy elmennek a szertárig a srác megpróbálja kinyitni, és ahogy ez sikerül is ki is vesz egy dobozt amibe valószínüleg az lesz és oda nyújtja a lánynak*-De a móka végén vissza rakjuk*teszi hozzá*
Alexandra Alasein
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Dec. 28 2009, 23:09

- Azigen. Emlékszel, mindig jártattam a számat, hogy "Marco, édesszivem, melegíts be játék előtt, különben kitöröd azt a csinos vállad." *idézi a múltat egy fanyar mosollyal, kicsit szivatva a fiút.* - Ha bajod esik, magadra vess. *persze a srác, mivel eléggé ismeri Alexát, tudhatja, hogy akármikor, akármiért segítene neki, csak a szája nagy. Meg is csóválja anyáskodóan a fejét, majd annyiban hagyja a dolgot, hisz ha kell tényleg a saját vállán cipelve vonszolja el a fiút a betegszobára.*
- Kihívás az egész. *előbb nevet egy egészségeset a fiú szavain. Marco mindenkoron megtudta nevettetni.* - A kviddicsben én ehhez értek. Rakna valaki oda terelőnek... Még az ütő sem áll jól a kezemben. Őrző tehetség sem vagyok, nem bínám ki a karikák között körözve... *magyaráz egy csöppet, a végére elmosolyodik.* - Viszont a cikesz... Mindig meg kell küzdeni érte. És az esetek többségében, én nyerek.*jegyzi meg cseppet sem palástolva büszkeségét. De ami tény, az tény.*
- Még ha nemet mondanál is... Vannak módszereim. *néz fel ravaszul a fiúra és az utolsó megjegyzésnél kezét Marco mellkasára helyezi, de csak egy pillanatig. Ezt követően megindulnak a szertár felé, ahol meg is kapja kedvenc labdácskáját rejtő dobozt.* - Kösz. Ezért jövök eggyel. *a végén bólint egyet, hisz ez a legkevesebb, hogy visszateszik.*
- Akkor... Van kedved egy kis kergetőzéshez? *kérdi csintalanul miközben szökdécselve indul meg visszafelé, a seprűjéhez.*
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Dec. 28 2009, 23:26

-De azt hiszem csak párszor hallgattalak meg evvel kapcsolatban*mondja egy kisebb mosollyal, bár belegondolva néhai rándulásai lehet nem történtek volna meg ha tényleg szót fogadott volna, nade nem így történt*
-Óh magamra vetek de rád számítok*teszi hozzá ténleg ismeri a lányt és tudja hogy ha lenne valami nem hagyná itt , hiszen a kapcsolatuk már régebbi ahhoz hogy ilyen dolog megessen , nameg nem így ismeri*
-Hát kihívás, nekem főként türelem játék meg azt hiszem soha életembe nem voltam frankó fogó terelőként vagy védőként pedig mindig szép közönség eséseim voltak*mondja kicsit elhúzva a száját, a régi eseményeken, ténleg nem volt mindegyik kellemes. Amikor megtörténik az utolsó megjegyzés és a lány a srác mellkasára teszi a kezét a fiú kicsit mosolyogva néz le majd egy pillanatra ráteszi a sajátját, ezután úgytűnik megindulnak a szertár felé ahol a srác sikeresen elő is kukázza a lasztit és a lánynak adja*
-Szerintem már nincs szó nálunk ilyenről amúgy meg majd még én is fogok jönni*mondja majd ő is vissza megy a lánnyal a seprű ugyanis a kezébe volt eddig*
-Hát van de már előre sejtem hogy lekőrözöl*mondja derűs hangon nade mozogni jött le*
Alexandra Alasein
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Dec. 28 2009, 23:41

- Tudod, hogy én nem hagynálak cserben. *jegyzi meg kissé csendesen, mosolytalan, kisimult vonásokkal. Nem sokáig tart nála ez az állapot, de hirtelen visszaköszön elméjében a múlt, amikoris nem volt más választása: a pácban kellett hagynia a fiút. Megrázza kicsit a fejét, elhessegetve a gondolatokat.*
- Nem egynek voltam én is tanúja. *kuncogja el magát, de persze nem akarja megsérteni a fiút. Amint a fiú a kezét a sajátjára helyezi, újra előtörnek bizonyos elmékek Alexánál, de a szertárhoz tartás alatt magamögött hagyja ezeket a foszlányokat is. A jelenben él, és semminek nem hagy helyet elméjében a múltjából. Kezében tartja a már ficánkolni kezdő cikeszt, szinte ezzel egyidőben járja át melegség először a csuklóját, majd az alkarját, végül a vállán át a mellkasát. Imádja a kis labda lángoló menekvés vágyának az érzetét.*
- Hagyjuk. *csak ennyit fűz ellentmondást nem tűrően a "jövök eggyel" részhez. Ha múltbeli dolgok miatt akarja ezt a srác, akkor inkább felejtsék el az egészet.*
- Nyugi, Marco. Finom leszek és nőies. *pislog a fiúra ártatlanul, ám ő ugy ezt a szemüveg miatt nem láthatja, de érezheti a lány bársonyos hangján.
Alexa magaalá kapja a Suhanczot, megvárja míg a fiú ugyanígy tesz saját seprűjével, majd ránéz.*
- Készen állsz? *és ha a srác is úgy gondolja, akkor szabadjára ereszti a cikeszt. Az először még kicsit egyhelyben lengeti szárnyait, majd gyorsabb ütemben kezd el ide-oda szökkenni, végül egyre nagyobbakat koröz, a két diák orra előtt is elhalad, majd beleveszik a feketeségbe.*
- Találkozunk odafent. *villant egy cinkos mosolyt a fiúra, majd elrugaszkodik a földtől és sebesen halad egyre feljebb. A pálya keleti oldalát veszi birtokba, azon a részen keresgél. De persze nem csak kis aranyszínű barátját, Marcot is igyekszik szem előtt tartani.*
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kedd Dec. 29 2009, 00:04

-Tudom*mondja egy apró bólintással kicsit ő is szelídebben mosolyog, amolyan komolyabb mosoly a sráctól a következőn viszont áll durcaságot vesz fel az arca*-Nem láttál semmit, az véletlen volt*mondja a végén egy kicsit vidámabb mosollyal majd megtörténik a cikesz felkeresése is aztán oda is adja a lánynak. A "Hagyjukra " viszont kicsit megváltozik az arca mondhatni kicsit szomorúbb kifejezést ölt fel, viszont nem akarja elrontani a leendő játékot így azért a következőre egy kis mosolyt megint ejt*-Akkor nem kell majd vissza fognom magam*mondja egy mosollyal majd ő is seprűre ül, a kérdésre pedig csak aprón vállat ránt*
-Bármikor*apró mosolybár belül nem érezné hogy készen állna még egy bemelegítő kört se tett nade egyszer élnek. Aztán elengedik a lasztit a srác egy ideig figyeli az útját majd egy reakció késéssel ő is megindul felfele. Ha minden jól megy pont a lánnyal szembe áll meg bár érezhető hogy kicsit instabill még a srác de belejön, szemével hol a lányra hol pedig a cikeszt keresi*
-Jó lesz ez teljes vakságba gondolom éjjellátód nincs*mondja derűsebb hangon a lányak miközbe pillantásával tovább keres*
Alexandra Alasein
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kedd Dec. 29 2009, 00:19

- Ehhem. Nekem akkor nem épp annak tűnt, picinyem. *nevet fel az áldurca láttán, majd tesz egy megjegyzést, kicsit kötekedik még. Aztán az sem kerüli ela figyelmét, hogy az ő témamellőzése valamelyest nyomot hagyott a fiú arcán. Pár pillanatig mereven nézi, szerencséje, hogy a sötét üvegű szemüveg minden szemrebbenését palástolja.*
- Hát ne is! Nehogy nyerni hagyj! *mosolyog Marcora és hamarosan már magasan a föld fölött repülnek, a cikesz nyomában.*
- Sajnos nincs. De ez benne csak az igazi kihívás. Ez itt csak az esetleges ködöt, csapadékot szűri ki. *bök egyet szemüvegére, fejét forgatva a srác és a nagy semmi között, hisz a cikesznek nyoma veszett. Najó, válljunk szét, én megyek tovább kelet felé. Javaslom, hogy te ellenkező irányba, és tegyünk egy kört. Mi egyszer csak összefutunk, aztán hátha valamelyikünk kezében ott lesz. *veti fel és egy édes mosollyal már ránt is egyet Suhanczán, kihasználva annak hiper sebességét, belevág az éjszakába kelet felé.
Arcát szinte nyúzbálja a hűvös szél, mint otthon Edith nénikéje. Megborzong. Csak a kastély messzi fényeit és egyéb világosságot kibocsátó akármiket észlel, cikesz sehol. Még nem türelmetlenkedik. Kicsit lejebb ereszkedik, aztán vissza fel, majd egy szinttel még feljebb és ismét le. Reméli, hogy lassan Marcoval is ismét összeakad. Marco... Érdekes, hogy pont ő vetődött ide. Ennyi erővel akár Nicholas is lehetett volna. De talán jobb is, hogy most nem ő talált rá. Abból nem lett volna seprűlovaglás... Vagy talán mégis? *
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kedd Dec. 29 2009, 00:34

-Biztosan csak rosszul láttad, te is tévedhetsz*mondja egy kicsit mosolyogva, mostanába nevetni nem igen tud még mindig benne van a múlt a halál és az utáni évek amit nem igen bírt ki hogy be ne zárkózott volna majdnem teljesen. Csoda hogy idáig még nem látszik rajta*
-Úgy nézek én ki mint a lovagiasság mintaképe, dehogy hagylak?*szólal meg derűsen bár tudja hogy ha akarná se tudna győzni maximum ha csak nem valami nagyon nagy mákból, aztán lassan már fel is repülnek de még hallja a lány hangját*
-Akkor legalább azt mondhatom hogy egyenlő esélyekkel kezdünk*mondja de úgy tűnik hogy a cikesz eltűnt és a lány mondja is az ötleteit amire a srác csak bólint*-Felőlem, de ha törést hallasz és csapódást akkor az én voltam*mondja majd megindul a másik irányba, bár elég gyorsan halad azért jobban néz most tüzetesebben mint eddig. Az éjszaka eléggé képes elrejteni ezt a kis szaladgáló labdát így ténleg éles szem szükségeltetik. Nem lát semmit vagy talán csak egy villanást éppen mögötte, meg is fordul és megindul egyenesen abba az irányba. Amúgy onnan jött...*
Alexandra Alasein
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kedd Dec. 29 2009, 00:47

- Hogy én tévedjek? Ez igazán súlyos vád rám nézve... *csóválja meg a fejét mosolyogva, kissé talán szemrehányóan. Majd szélesen elvigyorodik, hisz úgy tűnik felkeltette a fiúban a játék iránti szenvedély egy aprócska szikráját.*
- Jó, majd fülelni fogok. *jegyzi meg egy félmosollyal és már messze repül. Mintha ma este nem volna szerencséje. Érzi is, hogy nincs közel a cikeszhez, érzi, hogy még nagyon sok repülés, körözgetés vár rá. Már rögzült belé afféle "ösztön", szoktak lenni - általában helyes - megérzései játszmák közben. És most nem igazán érzi jól magát a seprűjén, bármennyire is szeretné. Elég nagy sebességet diktál, néha hátrapislog, és egyszercsak... Mintha valami megcsillanna az éjszakában. Lehet csak egy csillag, de Alexa számára az is reménnyelteli ebben a helyzetben. Már a pálya végén jár amúgy, a karikákhoz nagyon közel, amikor ránt egy hatalmasat a seprű nyelét, hogy irányt váltson. Talán nem kellett volna. A Suhancz eléggé gyors és szeszélyes jószág, így nem csoda, hogy a hirtelen irányváltás közepette, megbokrosodik. Rángatózni kezd, Alexa nem tojik be, volt már veszett seprűvel dolga, erősen markolja hát azt és próbálja lefékezni, de nem sok sikerrel. Ez viszont már egy nagyon rossz jel, hogy egyenesen egy karika felé száguld, amibe szerencsésen bele is gabalyodik, teljesen elveszíti a seprű felett az uralmát, míg el nem engedi és zuhanni nem kezd a mélységbe. Szitkozódik párat és visít, majd egy egészségeset kuppanva a homokban, földet ér. Eszméletlen és a válla, illetve a bokája egész természetellenes pózban leledzik. A Suhancz tőle pár méterre landul, pár karcolással megúszva az esést. Vajon Marco mindezt meghallotta, vagy túlzottan elvolt a cikesz üldözésével? Szegény Alexa... Trónjától megfosztott cikeszkirálynő.*
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Kedd Dec. 29 2009, 00:59

-Súlyos de megtörténhet, amúgy meg ne mond hogy még egyszedr nem tévedtél*mondja mosolyogva majd úgytűnik mindketten eléggé messze kerültek egymástól a térben, nemsokára már a srác se nagyon hinné hogy meglesz ameddig meg nem látja a villanást és meg nem indul abba az irányba, majd valami fura kissé természetellenes üti meg a fejét, rajta nincs sisak meg ilyesmi szóval simán hallja, bár elhalóba csak viszont arra felé irányítja a seprűt is, bár a cikesz nincs meg de amikor leér rájön hogy mi volt a hang okozója. Pontosabban ki, a srác nem is szól semmit csak elvágja a seprűt maga mellett és pár pillanat múlva már Alex mellett térdel, kezeit automatikusan a lány tarkójára helyezve nézi meg hogy a csigolya egyben van e bár a láb és váll állásából elég rossz sejtései vannak most próbál egyenlőre azzal törődni hogy a lány felébredjen*
-Ne most akarj elájulni jó?*kicsit hangosabban beszél lehet érezhető benne a csepp de erősödő idegesség is miközbe kezével végig simít a másik arcán , majd egykétszer rá is paskol ébresztő hatással*-Térj magadhoz hallasz?*kicsit közelebb is hajol közbe a másikhoz úgytűnik kezd ténleg forró lenni a talaj, de úgytűnik magához tért így a srác valahogy segít neki eljutni a kastélyig, a betegszobáig pedig meg se állnak*
Szikszay Johanna
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás : 2009. Dec. 19.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Jan. 04 2010, 18:24

*Szürkülödik, de ez Johannát attól nem tántorítja el kicsit sem, hogy seprűvel a hóna alatt kilépjen a szobájukból, és útnak eredjen a sziget felé. Nem, ennek a képnek most semmi köze semmiféle nagytakarításhoz, a téli már elmúlt, a tavaszi még messze, és egyébként meg ő amúgy is káosz-párti, a túlzott rend valószínűleg agyára menne. Minden esetre most kicsit ideje neki is levegőzni szőke buksijának, és kellemest a hasznossal alapon, egy kis repdeséssel gondolta összekötni az agytornát, szürkeállományába tömörülő agysejtjeinek sem fog megártani egy kis friss levegő, ahogy neki sem. Tűzvillámja társaságában, aki egyébként a Beleropontész névre hallgat, akárcsak Nagy Sándor lova, bár ha hallgat rá, ha nem, Johanna így hívja, és most az ő társaságában indult el friss levegőt szívni és közben gondolkodni, erről-arról. Hosszú fekete nadrágban van a hideg szélre való tekintettel, fekete edzőcipőben, és meleg, élénkzöld kapucnis felsőben. Szőke tincsei szoros copfba vannak kötve, csupán zöldje lengedezik egymagára, kitéve a szél kénye kedvének, mintha attól félt volna, hogy máskülönben az aranyló többség bántaná. Lassan elbandukol a pályáig, kissé megcsodálja, aztán beérve felpattan a tökéletesített fékezőrendszerű repülőalkalmatosságra, ami egyébként még nem biztosítéka annak, hogy nem kenődik fel az első szembejövő lelátóra, aztán tesz egy kört.*
-Juhúúúú...*megvan az első kör, aztán nagy lazán széttárja a karjait, és neki is indul, szép ívben becélozva az egyik karikát. Csupán utolsó pillanatban sikerül felkapni a seprű orrát, amikor már majdnem megtörtént nagy találkozás, de nincs menekvés, a seprű felemelkedik, majd kissé irányíthatatlanná válva kezd engedelmeskedni a gravitációnak, és a lány lebukfencezik róla rövid úton a fűben találva magát. Lassan feltápászkodik, és kezébe veszi a seprűt, kissé csúnyán nézve rá.*
-Most azért ne légy ilyen rossz, Beleropontész... ne akarj ledobni megint, nem túl kellemesek ezek a becsapódások... nem tudom, a földnek fáj-e, de nekem igen.*sóhajt egyet, aztán leporolja a nadrágját, miközben agyában egyre jobban megérlelődik a szándék, hogy csak azért is tesz egy újabb kört, de a tett még várat magára, objektív okok miatt... a kezei foglaltak épp^^*
http://tuatha.blogol.hu/
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Jan. 04 2010, 18:50

*A srác már itt van egy ideje, nem mondhatni hogy túl sok mindent csinált csak ült hátát a pálya falának vetve fél kezében pedig egy alma van, igazából nem tűnik úgy mintha valami túlnagy dolgot szeretne itt csinálni, valószínüleg csak nem volt jobb dolga. Amúgy fekete haja most is simán omlik a vállára, egy hosszú bőrkabát és farmer nadrág van rajta, valamint egy ujjnélküli bőrkesztyű is. Másik kezébe pálca van néha néha egy egy kisebb mozdulatot vet vele. Egy idő múlva viszont észre veszi a seprűs lányt akinek úgytűnik nem igen megy ma a repülés. A fiú nem az a mosolygós fajta így most se tud sokmindent kipréselni magából. VAlahogy a vicc fogalma neki eléggé idegen. Főleg mert nem tart nagyon semmit se viccesnek. Pedig régebben szeretett mosolyogni, most viszont valahogy az egész élet egy nagy katyvasz lett. Nemrégen érkezett ide még nem is nagyon pakolt ki a kastélyban, de úgytűnik máris az érdektelenség jeles küszöbére lépett*
-Szerintem világítás nélkül nemsokára valamelyik kapura fogsz felcsavarodni*mondja kicsit hangosabban a lánynak de láthatólag nem azt mondja hogy hagyja abba csupán kifejezte a véleményét miközbe folytatja az alma majszolgatását. Nem zavartatja magát ha észre se vennék az se jelente számára túl nagy dolgot. Nem túl érdekőldős típus. És meg is van rá az oka hogy miért. Mostanába pokolra kíván mindenkit, vagy csupán magát utálja. Jó kérdés*
Szikszay Johanna
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Jan. 04 2010, 19:12

*Ilyenkor már ne tessék elvárni, hogy bárkit észrevegyen, meg egyébként is szeleburdi és figyelmetlen, fel se tűnik neki a fiú, sőt az utolsó pillanatig a karika se, de még szerencsére azt megúszta, a földdel való találkozást már kevésbé, de amilyen strapabíró és szerencsés alkat, még egyelőre nem törte össze magát, akkorát nem esett. Csupán azt hallja meg, amikor hozzászólnak, és meg is fordul kicsit meglepődve, de azért máris megjelenik arcán a mosoly, elvégre gy légtérben van egy mozgó és beszélő egyeddel, akit jó esetben lehet egy kicsit kommunikációra bírni, rosszabb esetben az idegeit cibálni. Igaz, ez utóbbi nem feltétlen áll szándékában, de ahogy azt a sors adja, a helyzet jön magától, attól függ, milyen ember a másik. Meg is fordul egy lendületes pörgéssel egybekötve, hogy alig tud lefékezni abban a pozícióban, amit elérni kívánt, és nagy lazán a seprűjének dőlve áll meg aztán végül egy kis bizonytalan ingadozás után. *
-Szia. Hát... az bajnak baj volna. De azt mondják legalább kedves itt a gyógyító. Csoda, hogy téged ismerlek meg hamarabb, nem őt. Különben Szikszay Johanna, Exortus... ő meg Beleropontész, a Tűzvillámom. És te?*kérdezi kíváncsi pillantással, és zsebeibe mélyeszti közben a kezeit, mintegy megölelve a seprűjét, mert hát nem akarná, hogy szegény a gravitáció miatt földhöz is verje magát.*
-Egyébként jó étvágyat. Csaknem az egészséges életmód híve vagy?*kérdezi az almára pillantva, majd vissza a fiúra. *
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Jan. 04 2010, 19:23

*Úgytűnik hogy szerencsére vagy éppen szerencsétlenségére a lány meghallotta, bár a srác nem tudja hogy mennyire szeretne társaságot de idejövetele alkalmából nem akar rögtön bunkó lenni. BÁr az még nem jelenti hogy jófej is lesz, amúgy még nem volt szoba beosztáson se a cuccai is itt lent vannak*
-Hát csoda vagy nem csoda úgytűnik így esett*mondja miközbe unottan még harap egy kettőt az almába, majd a lány felé néz*-Amúgy nem is a gyógyító miatt mondtam*teszi hozzá miközbe a lány felé néz, kicsit össze ráncolja a szemöldökét*-TE nevet adsz a seprűdnek?*kérdezi kicsit hűvösen de most lemond róla hogy felcöccenjen itt úgytűnik furcsa emberek vannak, vagy csupán a srác már elfelejtette hogy anno nekei is voltak kicsit gyerekesebb vonásai. Mostanra viszont eltűntek*
-Dante Deimos, Cruoris, vagyis leendő Cruorises*mondja még mindig kicsit mogorvábban majd, a jókivánságra biccent a lábával*-Köszi. És nem*dobja ki a pályáról a csutkát ami valahol a túloldalon landol és gurulva meg áll. A srác ezután ismét a lányra néz*
-Amúgy mióta vagy itt?*kérdezi hiszen ő nem igen figyelt*
Szikszay Johanna
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Jan. 04 2010, 20:45

-Ahham... kicsit rakoncátlan ezért is lett ez a neve. De egyébként meg mindennek nevet szoktam adni, így esik jól.*mosolyodik el, valóban mindennek megvan a neve nála, ha ennyire bolondos, hát miért ne lehetne így. Kissé csodálkozva is néz a fiúra, hiszen az végül is az ő dolga, vagy éppen baja.*
-Ahha... Dante. Hát szép név. Alighieri jut eszembe, meg az Isteni színjátéka. Szóval ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel. *és erre csak szélesebb lesz a mosolya, erről most éppen Kau jutott eszébe, meg a Hellway, akármennyire is nem volt vagány elsőre. De aztán megrázza a fejét, és a seprűt nagy lazán vállára kapva sétál közelebb, úgy kevésbé kell erőltetnie a hangszálait.*
-De szűkszavú az vagy. *jegyzi meg, kissé komorabban, bár azért még nem adta fel, hogy ismerkedjen, antiszoc az úr vele szemben vagy sem. Legfeljebb majd megutáltatja magát, de ahhoz meg elég nagy az iskola kettejüknek.*
-Hm... lássuk csak, ma negyedike van... de 19-én cuccoltam be, akkor az azt jelenti, hogy lassan három hete. Az már majdnem egy hónap, pedig tényleg alig tűnik csak egy hétnek. *pillant fel csillogó szemekkel, ha már befejezte ujjain a számolást, amibe az imént nagy hévvel fogott bele, aztán gondol egyet, és felpattan a seprűre, de csak egy méterrel a talaj fölött kezd libegni, és törökülésbe tornázza magát Beleropontész hátán. Úgy lebeg nagy lazán, egyelőre leesni sincs szándékában. *
-Ahogy látom, te most jöttél. És megkérdezhetem honnan érkeztél?*na hát már megkérdezte, aztán kotorászni kezd a zsebeiben, miközben tekintetét nem veszi le a fiúról. Végül előhúz egy fél maréknyi cukorkát, természetes módon zöld papírba csomagolva. Almás ízű, és egyet kibont azon kezd nyammogni. *
-Na... kapd el nagyfiú.*dob egyet mosolyogva a fiú felé is, ártani biztos nem fog az az egy cukorka.*
-Egyébként szép hajad van.*jegyzi meg még, majd ismét csak akrobatikus jellegű mozgásba kezd, megpróbál elnyújtózni a seprűn, és hasra fordulva mindezt meg is valósítja, egyelőre még sikeresen.*
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Jan. 04 2010, 21:07

-HÁt ha így esik jól*ránt vállat kicsikét, ő aztán nem szokott neveket adni egyik tárgyának se, vagy legalábbis mostanába már leszokott az ilyesmiről*
-Nem nagyon vagyok irodalmár de véletlenül ismerem bár a nevemről nemtudom hogy szép e vagy sem csak anyámék ezt adták*mondja egy kis pillanatra, hangja nem bántó csupán olyan nemtörődöm. Ahogy a srác is. Szeme a másikra vetődik majd vissza a kviddicspályára ahol kicsit több ideig időzik *
-Csupán nincs nagyon mit mondanom, a legtöbben ezt mondják amúgy*ránt vállát bár a legtöbbek véleményére mondjuk ő tesz is. Néha egészen barátságos néha nem néha meg tojik mindenre. Amikor a lány beszél fél pillantással azért figyeli őt, majd amikor végig elmondja csak bólint*
-Aham ez szép meg jó de én arra gondoltam hogy itt.....*dobbant egyet a lábával amin most egy acélbetétes bakkancs vigéckedik*
-Mióta vagy *fejezi be a mondatot elvégre erre kíváncsi nade nem baj másra kapott választ*
-Hát mondjuk úgy hogy most érkeztem a szigetre amúgy Dániából jöttem, tudod kis ország valahol a skandináv félszigeten*mondja miközbe kicsi lassítottan még a kezeivel is mutogatni kezd mellé. Amikor a lány cukrot dob a srác egy laza mozdulattal elkapja de arca kicsit elhúzódik*
-Bocsi de nem vagyok édes szájú minden esetre köszi*mondja majd egy ejtéssel vissza adja a lánynak*
-A nevedből ítélve vagy magyar vagy erdélyinek tippellek*mondja kicsit komolyabb hangon az eddiginél*
Szikszay Johanna
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Jan. 04 2010, 21:58

-Wa... wait... *néz nagy szemekkel a fiúra, majd kicsit megrázza a fejét. *
-Szóval akkor szögezzük le, hogy hallottál a Divina Comediáról... és a neved meg... na szerintem szép. Bár, hogy neked tetszik-e, az már a te dolgod. *válaszol, azért még mindig mosolyogva, nem sérteget ő senkit, amíg ki nem húzzák a gyufát nála.*
-Pedig... mintha befele beszédes lennél. Úgy tűnik, csak az emberekkel vagy ilyen... vagy tévedek?*kérdezi kissé felvonva a szemöldökét, neki úgy tűnik, hogy talán lenne mit mondania a fiúnak, csak éppen nem akar.*
-Jah, hogy itt... hát vagy fél órája maximum. *válaszol, elvégre nem olyan nagyon rég érkezett. *
-Tudom, tudom. Ott van Helsingør is... Hamlet... játszottam már Oféliát, és azóta tudok erről arról Dániát illetően.*mosolyodik el, egyébként nem lenéző, csak ne tessék már úgy nézni rá, mint aki a Marsról van minimum, és nem tudja merre is van Dánia, és ha gondja van, akkor ő azt szóvá teszi.*
-Hát, ahogy gondolod. *elkapja a cukorkát, és attól a lendülettől, ahogy oldalra kinyúlt utána egyből le is fordul a seprűről, és landol a földön. De ugrik is azonnal, és feláll, még nem törte magát össze, szóval semmi baja. Még egy cukorkán nyammog el, aztán a fiúra néz a legutolsó mondatot hallva.*
-Az erdélyi is magyar... amúgy tényleg erdélyi vagyok. Szóval talált süllyedt. Gondolom, nem kell magyarázzam, hol van, és mit kell tudni róla, ha már név alapján leszűröd, hogy onnan jöttem. *válaszol, továbbra is mosollyal, elismerően, hiszen a srác egyből eltalálta.*
-Egyébként meg... miért éppen Cruoris? Már ha nem gyilkolsz le ezért simán tekintettel. *jegyzi meg, aztán mit sem törődve az előbbi kis balesettel ismét visszatelepedik a seprűre, csak épp marad a törökülésnél, pár zöld folt nem tántorítja el, és még a hajához is illik. XD*
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Jan. 04 2010, 22:15

-Az mindegy hogy tetszik e. Ez a nevem, valamennyit hallottam de már régóta nem érdekel a színház meg az irodalom se annyira*mondja egy kisebb vállrántás közepette a következő felvetésre komorabban néz a lány felé, nem tudja ő se hogy mikor milyen álltalába van idő amikor beszédes van amikor nem*
-Nemtudom, valamikor így valamikor úgy amúgy meg nem tudom mit értesz az alatt hogy befelé, nem vagyok zizi ha erre gondolsz *mondja kicsit hátra simítva a haját miközbe pillantása inkább a fűre téved*
-Akkor kb annyi ideje mint én*mondja mintegy magának miközbe nagyokat bólint a saját szavaira*
- Mint ahogy még több más is de akkor úgytűnik képben vagy amúgy színjátszózol vagy mi?*kérdezi kicsit pillantását ismét a másikra terelve, a következőre nem szól semmit ő nem annyira cukorkás, bár lehet a modora se az igazi elvégre elég szimpla "azért köszi" volt de most ennyi tellett a dán fiútól*
-Nem nagyon, régebben jártam ott, nem igazán nekem való ország*mondja komor hangon miközbe lassan felzipzározza a hátizsákját*
-Honnan tudjam én azt? Valószínüleg mert az tükör oda osztott be, amúgy majd meglátjuk hogy igaza lett e vagy sem mert nekem halvány lila gőzöm sincs róla. A családba volt egy tag aki árnymágiával foglalkozott de azt is csak alapfokon*teszi hozzá miközben ujjaival mutatja is hogy mennyi az a kicsi, cseppet megemelve a hangját*
Szikszay Johanna
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Jan. 04 2010, 23:04

-Nem is úgy értettem, hogy zizi, nyugi már. Arra értem, hogy lenne amit mondanod, csak minek azt. Nem nézel ki olyan hülyének, hogy ne lenne saját véleményed és ne tudnál mit mondani, csak nem feltétlen akarod.*válaszol, nem kell ezért legyilkolni, nem akarja ő bántani. *
-Hát nem vettelek észre... bár elég szétszórt szoktam lenni...*mondja, picit megvonva a vállát, majd a következő kérdésre elmosolyodik.*
-Színjátszóztam 5 évet... *válaszol, végül is nagyon sokat játszott, rengeteget, csak most nincs itt színjátszó. Közben lassan feltápászkodik ugyebár, és visszamászik a seprűre.*
-Hát kinek hogy. Nekem tetszenek a hegyek, meg a fenyők. Meg úgy egyáltalán ott születtem. *válaszol, végül is valószínű, hogy Dánia jobban tetszik a fiúnak, ha úgy is odavaló.*
-Gondoltam, hogy mondjuk érdekel az árnymágia, vagy valami ilyesmi. *vonja meg a vállát, azért nem kell már rögtön ilyen flegmának lenni mert kérdezett valamit. Közben most már megtalálja rendesen is a helyét a seprűn, és előre hajol, kicsit közelebb repül vele a fiúhoz.*
-Te... olyan ember is van, akivel normális tudsz lenni, vagy az csak a mesében létezik? *kérdezi kicsit pimaszul, de azért ha valami felhúzza, az az, ha valaki flegmán viselkedik vele, és ezt ki is nyilvánítja, nem szokása bármit is elhallgatni, ami aztán nyomná a lelkét.*
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Jan. 04 2010, 23:17

-Néha egykét dolgot jobb megtartani mint kimondani*mondja egy cseppet mogorvább, hűvösebb hangon*-Meg amúgy se sokat számít az csak én vagyok *teszi még hozzá, bár hogy miért gondolkozik úgy az az ő titka*
-Nem olyan nagy baj eléggé észre vétlen is voltam*mondja valamivel nyugodtabb hangon , a srác szeret észre vétlen lenni, főleg amikor rájön az olyan időszak amikor nem akar másokkal össze futni. HÁt ez olyan volt de mégis megtalálta a lány*
-Én se vagyok rosszba a természettel, bár nem mondhatom hogy minden időmet ott tölteném, *mondja nyugodt hangon a lány felé miközbe kezével a falba támaszkodik és úgy dől hátrébb, majd megint egy almát kezd el eszegetni úgytűnik hogy mostanába erre szokott rá, közbe hallgatja a lány feltételezését*
-Nem mondtam én hogy érdekel, csupán a családba volt akit érdekelt én el vagyok vele ugyanúgy mintha halottit vagy méregtant tanulnák*mondja elvégre nem hiszi hogy sokminden változik, valahogy most már a sorsba se hisz vagy a jövőbe, vagyha mégis akkor mindkettő elég jól kicseszett vele, persze a srác nem magát sajnálja.*
-Egyszer volt hol nem volt itt a mese vége*mondja mogorván vissza vágva a lányra miközbe szemét is rá emeli*
-Amúgy tudok, most is normális vagyok nálam ez a normális*mondja leszögezve a dolgokat, nem a lányra haragszik most valahogy úgy van vele hogy csak hagyják békén, bár bent a kastélyba is még valószínüleg el kell trécselnie vagy egy Sentinellel vagy a házvezetőjével ha be akar kerülni majd egy szobába, arra még rá kell készülni, bár a lánnyal való beszélgetés elég kemény előedzésnek bizonyul*
-azért mert nem mindenki mosolygós tejbetök nem kell azt hinni hogy bajom van veled, amúgy.....*mondja és most már egy kicsit nagyobb rugaszkodással elhahítja az almacsutkát*
-Ha nyers voltam akkor bocs de lehet hogy nem is rabolom senki idegtépő perceit*mondja miközbe a táskáját lassan elkezdi össze csomózni *

\\fagy\\
Szikszay Johanna
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Szer. Jan. 06 2010, 22:13

-És attól még nem számítana a véleményed? Hát érdekes gondolkodásmód, azt szögezzük már le... bár ha te így látod, nem fogom erőltetni, hogy általában mindenki véleménye fontos szokott lenni, max csak nem veszi észre ezt.*vonja meg picit a vállát, azért elmondta a véleményét, szerinte eléggé egyértelműen. *
-Hát természetjárós én se vagyok túlságosan, de szeretem azért... főleg a zöldet. *húzza ki magát, csak végig kell rajta nézni, még a haja is zöld.*
-Jézusom... süt rólad az érdektelenség. Már ne is haragudj, de szerintem sehogy se mindegy, hogy mit tanulsz azért hangsúlyosabban. Most rúnamágiásként megvesznék, ha a halotti lenne a szakom. Phaa... *na azért kezdték kihúzni nála a gyufát, van türelme, de nem végtelen. És igen is belehevült, ahogy kicsit előre dőlve hadonászik a levegőbe nagy hévvel. *
-Nálad...*vonja meg a vállát, aztán egy darabig már rá se néz a fiúra, csak bámul felfelé a lassan megjelenő csillagokra, két kezével támaszkodva meg seprűjén. Nála a mese azért sose fejeződik be, vagy legalábbis nem ennyire gyorsan és hirtelen.*
-Normális? Na neem... te határozottan furcsa vagy. Jelen pillanatban éppen határozottan antiszociális vagy... szerintem ez nem normális. *pillant le a fiúra, összeráncolva a homlokát, és kicsit a szemöldöke is megemelkedik. Ha már az ember eleve társas lény, nem kellene így elzárkózni. *
-Nem is kell annak lenni, nem mindenki egyforma. Csak épp hogy nem harapsz. Szólj ha agyadra mentem, akkor le is léphetek akár. *mondja ismét lenézve, úgy tűnik nagy barátság ebből se lesz egyelőre.*
-Hát ha így gondolod. Pedig... mindegy, semmi. *vonja meg a vállát kicsit, pedig szerinte egy beszélgetés nem időrablás. *
-Lehet az a tükör mégsem tévedhetetlen...*ismét pimasz, de ha már nem lehet a fiút jobb belátásra bírni, akkor nem is töri magát ezzel.*
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Szer. Jan. 06 2010, 22:47

-Nem számt hogy valakinek számít e ez a lényeg*mondja kezeit össze kulcsolva a mellkasa előtt, valahogy most nem az a fajta aki tudna normálisan beszélgetni, főleg nem vidám dolgokról, attól csak max idegesebb lesz, pedig néha jó lenne újra mosolyogni de nem megy*
-Azzal én is megvagyok bár valamikor mindegy hogy hamu vagy föld vagy mező*mondja kicsit már nem olyan komoran, de azért mindig egy bizonyos távolságot tartva, a következőre viszont kicsit jobban is megemeli a hangját*
-Nem érdekel ha süt még nem terveztem el mit akarok, ahogy azt se hogy miért jöttem ide, ha érdektelen vagyok akkor az vagyok, lehet olyan is valaki*ránt vállat, a hangnembe nem látszik az idegesség csupán a komorság, nem emeli meg a hangját*
-Talán azért vagyok antiszociális mert nem szeretem mindig a társaságot, ez nem a te bűnöd*mondja hozzá hővösen hogy normális e vagy sem az hidegen hagyja*
-Nem mentél az agyamra csupán nem vagyok csevejgős hangulatomba*mondja hátra vetve a hátát a földnek és inkább a csillagokat kezdi nézni, de azért figyel a lányra is*
-Mit akartál mondani?*kérdezi kicsit hallkabban. Valahogy nem szereti ha elkezdik és nem fejezik be a dolgot főleg mert még fel is kelltik a srác kíváncsiságát. A következőre kicsit megrántja a vállát*
-Szerintem teljesen lutrira osztott be én se terveztem hova megyek csak hogy megyek*mondja a másik felé fordítva a fejét*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   

Kviddicspálya
Vissza az elejére 
1 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next