Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Étterem a város szélén

Go down 
+48
Mia Andersen
Freya Andersen
Yvonne Ricci
Leopold Worchester
Zaine Warhurst
Lisa Renfield
Nil Moriarty
Alinox Ingren
Axel Knoxville
Electra Richter
Lucius Rufinus
Völgyesi Félix
Jasmine Miels
Josephine Moore
Nikolai
Mikael Hargreaves
Luka Dubois
Kimberly Fox
Gabriel Farell
Raven Dragonov
Vixilien Sandanez
Naomi Teigneux
Sean Derly
Laura Lillien Larsen
Patrick Davis
Hunyadi Péter
Wera A. Flinders
Caleb Valerious
Mona Braxton
Élias Adachi
Nymphadora Giovanni
Lucas Doroven
Elisaveta Varlock
Zoey Fleming
Havasi Zoárd
Isleen Ladon
Marcus Mccannt
Aysha Darkblood
Troy Clayton
Hecate Lunadea
Sairus Macrain
Octavia Blackwood
Dimitrij Volodya
Illya Imbecairwen
Diana Gray
Faith Craven
Ryan Bourton
Sideris Valbraith
52 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Farell


Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Torony - Mars háló
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-03-01, 1:44 am

- A múltkor elég csúnyán megkaptam a külsőmre, ezért most igyekeztem. * kacsint Kimre. Aztán eszébe jut, hogy végül is Gingertől is megkapta... dupla cseszegetés. Tennie kellett valamit ellene, na meg amúgy sem nézhet ki egy randin úgy mint egy csöves, ha azt akarja, hogy jó süljön ki belőle. Aztán hirtelen eltűnik a hajgumija. *
- Hé! * neveti el magát. * - Évente egyszer fogom össze a hajamat, inkább becsülted volna meg! * korholja a lányt, de csak játékosan, és továbbra is mosolyogva. Jelezve, hogy nem komoly a fenyítés, a puszi után nyomban elő is kerül a virág, ami láthatóan tényleg meglepi Kimet. *
- Elég baj, ha nem vagy hozzászokva. Miféle pasikkal volt neked dolgod eddig? * vigyorog, és jólesően legelteti a szemét a gyönyörű lányon, amint a rózsát szagolgatja. Ami persze vörös mint a vér, hiszen más színt nem is tudott volna választani a lánynak. * ~ Milyen édes... még el is pirult... ~ * Gabe vigyora, ha lehet még szélesebb lesz a lányt hallva, amikor az elveszi tőle a sisakot. *
- Nocsak. * mondja elismerően bólintva. * - A kis számító... * vigyorog, majd a motorra szállva kicsit meg is böki a lányt játékosan. Amikor aztán érzi Kim ölelését, és ahogy hozzá simul, nem is tudja, hogy a férfi ösztönök erősebbek e benne, vagy az elégedettség. fel is bőgeti a motort, s ellöki magukat, és már mennek is... hogy merre? Ezt már nem olyan nehéz kitalálni. Végig mindenféle széles és keskeny utcákon, színes kirakatok, és zenés kocsmák előtt, cserepes virágokkal tarkított házak verandája mellett... végül pedig elérik végcéljukat. Az Éttermet a város szélén.
Gabe száll le először, majd kezét nyújtja a lánynak, hogy lesegítse. *
- Kedves utasaink, megérkeztünk! Köszönjük, hogy a Farell expresszt választották. * vigyorog Kimre, majd az étterem felé int. * - Hölgyem, kérem fáradjon be! Az asztala már várja! * mosolyog, majd azért odalép a lányhoz, s a karját nyújtja neki, hogy karoljon bele, ha akar. Így lépnek be végül, ha minden igaz, az étterembe, ahol már egy kedves mosolyú hölgy várja őket. *
- Mr Farell? * kérdezi, majd amikor Gabriel bólint még kedvesebben mosolyog. * - Elkísérem az asztalukhoz! Már nagyon vártuk önöket!
- Persze, mert jelentősen növelem a bevételüket... * súgja oda Kinek Gabe vigyorogva, úgy, hogy a nő ne hallja. Egy félredugott kis asztalkához vezetik őket, ami nagyon szépen van feldíszítve, és két gyertyatartó is van rajta, fehér gyertyákkal, amiket éppen most gyújt meg egy pincér. Egy üres váza is vár rájuk vízzel. Gabe biztos előre szólt a virágról. Amikor az asztalhoz érnek a nő biztosítja őket, hogy hamarosan hozzák az étlapot, addig pedig kibontanak nekik egy pohár pezsgőt, és hoznak egy kis előételt. Aztán elmegy, s kettesben maradnak, Gabriel pedig odalép Kimhez, hogy lesegítse róla a kabátját. Aztán ha minden igaz fel is akasztja egy, az asztaluk melletti ruha fogasra. *
- Egészen jó ez a hely. * néz körül a fiú miközben leül. * - Voltál már itt? * pillant Kimre. *




// Fagyunk sajna //
Vissza az elejére Go down
Kimberly Fox
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Kimberly Fox


Étterem a város szélén - Page 9 Kemkepzo
Jelige : Rókalány
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2011. Mar. 03.
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : Azt szeretném, ha az egész életem egyetlen őrült ötlet lenne.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-03-01, 3:40 pm

//olvadunk Smile //


*A puszi egy cseppet meglep, főleg azok után, ahogy múltkor lekapott, de örülök neki, így nem is vagyok rest ezt viszonozni, viszont a hajgumiját már meg is kaparintom, így rejtem hát el a zsebembe, hogy még véletlenül se tudja azt visszaszerezni tőlem. *
- Így akkor is jobban tetszel és ha ez már egy randi, akkor ennyit szabad. Vagy mégse? *kérdezek rá kíváncsian, de szerintem nem fogunk mi most ezen összekapni. A rózsa viszont ismételten egy olyan dolog, ami meglep, nem számítottam ettől a sráctól ilyen dologra, így picit bele is pirulok a dologba és a kérdésére csak lazán vonogatom a vállaimat, mintha nem is számítana.*
- Nem romantikus fajtákkal. *rendezem le ennyivel, nem akarok most erről beszélni, nem más pasikat fogok most említeni, amikor vele vagyok. Inkább a motorhoz lépek és a bukósisakot a fejemre kapva jegyzem meg, hogy számítottam ám a vacsira, így vigyorogva bújok oda mögé, jelezve, hogy felőlem aztán indulhatunk is. Hosszú az út, feltűnik ám, hogy kis kerülővel megyünk, de egy picit sem zavar, jól esik most ez az egész, régen volt részem hasonló dologban, de aztán az étteremhez érve meg is állunk, majd Gabe után én is leszállok a járgányról.*
- Jól megy! *dícsérem meg és végül már bele is karolok a srácba, így érkezünk meg a bejárathoz, hol már várnak is minket. Gabriel szavaira halkan kuncogok, majd fejemet is megcsóválom... a sisak amúgy a motoron van természetesen, próbálja meg valaki ellopni...*
- Nem kellett volna, de hát tudom, te is megengedheted magadnak. *döntöm oldalra a fejem, majd a kis asztalhoz érve a vázába már bele is kerül a rózsa, így engedem meg, hogy levegye rólam a kabátot, majd végül le is csüccsenek. Hajamat azért eligazítom szépen, hiszen a sisak miatt cseppet másképp áll, de hamarosan ismét felveszi normális, szép alakját.*
- Nekem is tetszik és igen, néha benéztem, de még nem randiztam itt senkivel sem. *kacsintok rá, így várva, hogy megjöjjön az étlap, de hát először a pezsgőt kapjuk és egy kis előételt, így veszem át a férfi szerepét és már töltök is a két pohárba, a pincér mielőbb húzzon csak el innen.*
- Szóval, miért is akartál velem találkozni? A múltkori után azt hittem, hogy többé nem vagy rám kíváncsi... Tudod, nem akartam semmit se elrontani. Az a csók sok volt és én is hülye voltam, mert ittas voltam, szóval ne haragudj, amiért olyan... hogy is mondjam, talán ringyósan viselkedtem a kádban. *nem sütöm le a szemem, tudom, hogy meg kellett volna oldanom magamnak a dolgokat, ha már inni tudtam, de olyan jól esett a közelsége, viszont most mégis ideje a tisztázásnak. A csók nekem jól esett, de neki az exe miatt szerintem nem, ezért is mondtam az előbb azt, hogy "sok volt", de talán érteni fogja.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Farell


Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Torony - Mars háló
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-03-01, 4:29 pm

- Neked mindent szabad. * mosolyog a lányra szelíden, majd kicsit szélesebbre húzza azt a mosolyt. * - Majdnem mindent! * húzza egy kicsit a lányt azért. Kim nagyon megilletődik a rózsa láttán, Gabenek pedig ez még inkább tetszik. A legtöbb lány csak vihorászik ilyenkor, és várja, hogy mikor kapja a következőt, látszólag viszont Kim ennek az egy szálnak is annyira örül, hogy talán meg el is varázsolja. Mint őt a lány. *
- Romantikus... hm... ezt se nagyon mondták még nekem. A bunkó gyakoribb volt. * vigyorog Kimre, majd már fel is ajánlja neki a helyet a motoron, s kisvártatva indulnak is, hogy egy városnéző rövidebb motorozás után megérkezzenek az étterembe. Elnyom néhány poént, majd már bent is vannak az éteremben, A motor miatt egy percig sem aggódik, harapó bűbájt tettek rá a gyártói, azaz ha nem a gazdája indítja be, vagy nem ad rá engedélyt valakinek, a motor egyszerűen megharapja. Szóval egyelőre Gabrielnek engedelmeskedik, mint egy hűséges, brümmögő kutya.
Leülnek hát az asztalhoz, a rózsa vízbe kerül, a kabát a fogasra, Gabriel a székre, és a szíve a torkába, ahogy a lányt figyeli. Még mindig nem tudja elhinni, hogy egy ilyen gyönyörű teremtéssel van itt, akivel ráadásul szeret is együtt lenni. legalább is az eddigi egy alkalmat nem tudta elfelejteni. *
- Hát én még nem voltam itt. * mondja majd kicsit elgondolkodik. * - Vagy ha mégis, akkor nem igazán emlékszem. * vonja meg a vállát vigyorogva. * - Ha veled lettem volna itt... rád biztosan emlékeznék. * kacsint Kimre, és nyugodtan felfoghatja ezt a lány egy újabb bóknak is. Ekkor megjön az előétel és a pezsgő. A pezsgő már ránézésre is ízletesnek tűnik, az étel pedig füstölt padlizsánkrém fokhagymás pirítóssal, márványsajttal, és kecskesajt fenyőmag kéregben, grillezett marinált zöldségekkel. Gabe maga kérte őket, hogy ez a kétféle előétel legyen, hogy Kim nyugodtan válogathasson belőlük. Kis adagok, de önmagukban is kerülnek annyiba mint a nagyobb adagnyi utódaik. Gabe vesz is egy kis füstölt padlizsánkrémet, amikor jön a kínosabb kérdés, amit szeretett volna elkerülni ma este. de sajnos tudta, hogy előbb vagy utóbb - inkább előbb - sor kerül rá. *
- Megírtam miért akarok veled találkozni... randizni akarok veled Kim, és megakarlak ismerni. És talán épp az a csók tette be nálam a kaput... és ami azt illeti... pont én voltam az, aki inkább azt hitte, hogy soha nem akarsz majd velem találkozni, azok után, hogy közöltem veled, ha nem megyek el... nah... * nem mondja inkább ki, mert így is szégyelli. * - Szépen ki is dobtál a szobából... persze meg tudom érteni, de.... mindegy is... sajnálom azt az estét.... nem veled volt a baj, hanem velem... mindig velem van a baj... * mondja halkabban, majd elveszi a pezsgős poharat miután a lány töltött bele, s erőtlen mosollyal Kim felé emeli. * - Mindenesetre... örülök, hogy itt vagy... * mondja neki, s ha koccintanak, vagy ha csak a lány is megemeli, iszik is belőle. *
Vissza az elejére Go down
Kimberly Fox
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Kimberly Fox


Étterem a város szélén - Page 9 Kemkepzo
Jelige : Rókalány
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2011. Mar. 03.
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : Azt szeretném, ha az egész életem egyetlen őrült ötlet lenne.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-03-01, 5:02 pm

- Mindent? Ezt komolyan gondolod? *tekintek rá most már vigyorogva, de aztán javítja is magát, én pedig mintha csalódottá válnék, úgy biggyesztem lefelé ajkaimat.* - Nem ér ám javítani... Viszont, ha mindent szabad, akkor adhatnál máshová is puszit. *cukkolom egy kacsintás kíséretében, jelezve, hogy az ajkamra is lehetne ám puszit adni, főleg a múltkori csók után, na de hamar tovább is lépünk ezen a témán, én pedig fejet csóválok arra, hogy bunkó.*
- Tény, hogy múltkor másabb voltál, de ez az élettel telibb Gabe jobban bejön. *és nem is hazudok. Ideje viszont megindulni az étterem irányába, így ülök fel a motorra, majd hamarosan már odabent is csücsülünk, a nekünk kialakított kis részen, amelyet Gabriel foglalt le erre az estére. *
- Hát igen, rám biztosan, de nem kell ám ennyit bókolnod, vagy zsigerből jön? *hajolok picit előrébb, miközben kitöltöm a pezsgőket, majd nemsokára már az előétel is hozzánk kerül, melyek igen csak különlegesek, így nézem meg őket és úgy döntök, hogy mindenből eszek egy picikét, ilyesmihez úgyis ritkán van szerencsém, tehát már ki is szolgálom magam, de közben nem vagyok ám rest feltenni se azt a fontos kérdést és elmondani neki a véleményemet a múltkori estéről.*
- Én nem érzem úgy, hogy veled bármi baj lett volna. Ittunk és pasiból vagy, én nekem is nehéz volt visszafognom magam, de nem akarok semmit se elrontani azzal, hogy egy éjszakás kalandba bonyolódjunk... Inkább várnék, de nem mondom azt, hogy elutasítom ezt a dolgot a jövőben. *koccintásra emelem a poharat, így hogyha Gabe is ezt teszi, összeütközik a két üveg, majd már bele is kortyolok a finom italba.*
- Én is örülök. *csillannak meg szép szemeim is, majd végül egy halk "jó étvágy"-al neki is kezdek az előételnek, néha egy-egy korty pezsgő elfogyasztásával megszakítva, de végig a fiú tekintetét keresem.*
- És a vacsi utánra mit terveztél? Ahogy eddig sikerült megismernelek, neked akadnak terveid, szóval? *kíváncsiskodom még pár falat között, majd ahogy elfogy az előétel, türelmesen hátra is dőlök, így várva meg a főétel érkezését, amit én a fiúra bíztam, tehát azt eszünk, amit szeretne, bár reménykedem benne, hogy valami finom, húsos dolog is akad a villámra a mai éjszaka.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Farell


Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Torony - Mars háló
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-03-01, 5:22 pm

* Gabe csak még szélesebben vigyorog - már ha lehet - amikor látja Kimen a csalódottságot a "mindent szabad" kijavításakor. *
- Adnék, de az már olyan benyomást keltene, mintha együtt járnánk... és gondolom, annak nem örülnél, ha már szabad vagy mint a madár, és azzal a pasival hívatod meg magad vacsorázni akivel csak akarod... * vigyorog kicsit ugratva a lányt. Aztán már mennek is, hogy kisvártatva már az asztalnál üljenek az étteremben. Gabriel pedig felnevet a lány beszólásán. *
- Mondhatni, hogy zsigerből jön, de te váltod ki belőlem, úgyhogy magadnak köszönd. * hunyorít a lány felé. Aztán jön a komorabb téma és Gabe iszik a pezsgőből, mielőtt bármit is válaszolna. *
- Tudod... * kezd bele végül halkan. * - Nem hiszem, hogy elengedtelek volna azután az egy éjszakás kaland után...*mondja, tényleg eléggé halkan, aztán újból iszik. Egy ideig csak nézi, ahogy a lány csipeket, és teljesen elmerül benne. Aztán amikor látja, hogy Kim a tekintetét keresi, és felteszi azt a nagy kérdést, hogy mit tervezett mára, Gabe hirtelen feláll, és odalép hozzá. *
- Hát először is ezt... * mondja, majd lehajol, gyöngéden megérinti a lány állát, maga felé emel a szép fejecskéjét, majd egy könnyed, és lágy puszis csókot ad a hívogatóan szép ajkakra. Aztán elemelkedik a lánytól pár centit, rámosolyog, majd felegyenesedik, és visszaül a helyére. Összefonja az ujjait az asztalon könyökölve, s a kezei felől pillant a lányra mosolygó szemekkel. * - Hogy az este további részében mi lesz, az egyelőre meglepetés. * mondja azért el, hogy a lánynak nehogy elmenjen az étvágya, amiért válasz nélkül maradt. *


// fagyunk sajna Sad //
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-03-19, 10:31 pm

*Én személy szerint hidegrázást kapok az elmélettől, de nem vagyunk egyformák, van akinek ez jön be, másnak meg valami egészen más. Na de ez nem jelenti azt, hogy nem kéne rászánnom magam egy kis tanulásra, máskülönben végérvényesen és menthetetlenül lemaradok, ami nem lenne épp jó dolog. A gyakorlattól viszont nem félek, viszonylag nagyobbacska varázserővel rendelkezek, ez valószínűleg hiányzó agytekervényeim pótlása. Mindenesetre a szavakra bólogatok, hiszen értem én, bár kivitelezni annyira nem egyszerű. Viszont már kicsit kezd elegem lenni ebből a tanulásos témából, nem éppen ez a nekem való beszélgetés.*
- Ahogy mondod, már amúgy is éhes voltam.*vigyorodok el. Szerencsére a gyomrom még nem korog, annyira azért nem rossz a helyzet. Persze az édességevéssel se lenne problémám, de ha már választani lehet, akkor inkább maradok a normális étkeknél. Így el is indulunk, s remélem, hogy nem lesz tömve az egész hely, mert most hogy ilyen jól beleéltem magam, kevéssé lenne kedvem visszatérni a nagyteremben. Séta közben a famulus téma is szóba kerül, ami engem nagyon is foglalkoztat, s alig várom, hogy végre ott tartsak már.*
- Hát igen, még vagy egy évünk, plusz a vizsgák.*kicsit sóhajtok, már előre utálom az egészet. A terveire csak bólogatok, valami madárszerűt én is el tudnék képzelni, de egy nagymacska is kedvemre való lenne, esetleg valami más szép vadállat, nem pedig holmi egyszerű, mindennapos dolgok. Kutyát vagy macskát például sose teremtenék.*
- Ez igaz, így már jobban megéri a nagyterem.*bólogatok. Bár ezt csupán az egyszerű esetekre értem. Randizni például biztosan nem vinnék senkit az étkezőbe, elég érdekes lenne. S mivel adok a színvonalra és a hírnevemen se szeretnék csorbát ejteni, így természetesen az adott helyszínnek is meg kell felelnie egy bizonyos szintnek. Na de már megint elkalandoztam, így kicsit le is lelassulok, tehát kénytelen vagyok megszaporázni a lépteimet, hogy beérjem Mikaelt. Végül sikerül is utolérnem, pont abban a pillanatban, hogy helyet foglal az egyik üres asztalnál.*
- Na lássuk mit kínálnak.*huppanok le én is, majd már nyúlok az étlap felé és kinyitva gondosan áttanulmányozom. A levesek és az előételek most nem érdekelnek, tehát azokon hamar túl is lépek. S immár az érdekesebb főételek nézegetésével vagyok elfoglalva, mikor hallom a kérdést.*
- Nem is tudom, van néhány ötletem. Mondjuk én valami zajosabb állatra gondoltam, de egy madár nekem is tetszene. Vagy egy nagymacska például, esetleg még medve, feketemedve.*mondom, s az utolsó lehetőség így hirtelen igazán tetszik nekem. Ugyan van néhány lehetőség, de az elkövetkező egy évben biztosan sikerül majd lecsökkenteni valamennyire.*
- Egész jók ezek az ételek és az árak is tűrhetőek.*szólalok meg, ismételten az étlapba bámulva, s mivel hamarosan ki is választom, hogy mit étkezek magam elé rakom a kis füzetet és várom, hogy szobatársam is végezzen, ha pedig úgy tűnik, hogy nem gondolkozik tovább, felemelem a kezem és az otthonomban megszokott tipikus mozdulattal intem oda a közelben tartózkodó pincért. Lehet, hogy egy kicsit túlzottan is irányítok, de megszokás, szóval nem tehetek róla, ha meg Mikaelt zavarja, akkor majd úgyis felvilágosít.*
- Auvergne-i főtt húsos ragut kérnék, főtt burgonyával és valami hozzá illő üdítőt.*legszívesebben pezsgőt kérnék, de azt már enyhe túlzásnak érezném. Így is alig hiszem el, hogy egy ilyen francia ételt képesek itt rendesen elkészíteni, na de majd kiderül.*
Vissza az elejére Go down
Mikael Hargreaves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mikael Hargreaves


Jelige : primus inter pares
Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás : 2012. Mar. 07.
Kor : 28

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-03-20, 12:07 am

*Még egy egész év, hiszen hiába jöttünk a tanév alatt, még nagyon az elején vagyunk. Ez részben előnyös, nem kellett sokat pótolni, részben viszont az ember türelmetlen oldala, amely sosem bír várni és rögtön akar mindent.. nos, az szenved, mint mindenki. Ez az egy év most még soknak tűnik, most, hogy egyelőre egyetlen órán sem vettünk részt, szóval még nem kapcsolódtunk be teljesen az itteni munkatempóba. Van egy olyan sejtésem, hogyha ez sikerül, akkor máris kevésbé fogom úgy érezni, hogy az idő lassú csigaként húzza magát előre, kínlódva.
Miután kinéztem a számomra megfelelő ételt (nem nagyzolunk, jó lesz valami egyszerűbb), szemügyre veszem kicsit jobban a helyet. Amikor megnéztem nemrég, csak kívülről láttam, a beltér szintén nem okoz problémát. Azért ha egy lányt hívnék meg vacsorára, biztosan nem ezt választanám. Kihasználnám a teleportszoba adta lehetőségeket. Párizs túl sablonos, már nem divat, mostanában azt mondják, hogy a régebbi, eddig háttérbe húzódóbb nagyvárosokba dívik az ilyesmi. Mint Prága.*
- Ha feltétlenül zajos állatot akarsz, akkor érdemes lesz valami hangtompító varázslatot is megtanulni mellé, gondolom a szobában lesz hely neki is. *Próbálok tapintatosan fogalmazni, de nekem néha tényleg kell a csönd. Nem állandóan, nem a nap minden percében, de legalább éjszaka mikor magamra maradok a gondolataimmal és a nappali problémákkal, akkor igénylem.*
- Medve? *Először furcsállva pillantok rá, de aztán végül bólintok, ha olyat szeretne, semmi jogom beleszólni, és még mindig jobb, mint egy átlagosnál is nagyobb oroszlán. Kérhetne elefántot is. A gondolatra némi megrökönyödés fut át rajtam - vajon van olyan idióta, aki azt teremt magának? Kinézem az emberiségből. Nem zavar, hogy Luka inti oda a pincért, csak tessék, nekem tökéletesen megfelel, ha mások intézkednek helyettem, amíg ilyen hétköznapi, érdektelen ügyekről van szó, mint egy pincér asztalhoz hívása.*
- Egy Grouse-t szeretnék vörösberkenye-zselével. *Még szerencse, hogy gondolnak arra, hogy a szomszédos intézmény nemzetközi keretekben gondolkozik, így a világ minden tájáról érkeznek diákok.*
- Ha még nem tanultál, gondolom felfedezted még inkább az iskolát. Láttál már valami igazán érdekeset? *Kicsit megkésve érkezik a reakció arra, mikor ő kérdezett engem, de legalább nem maradt el. Az egyébként is olyan direkt és erőltetett módon hangzott volna el, akkor már inkább halasztom későbbre.*


//fagy//
Vissza az elejére Go down
Kimberly Fox
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Kimberly Fox


Étterem a város szélén - Page 9 Kemkepzo
Jelige : Rókalány
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2011. Mar. 03.
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : Azt szeretném, ha az egész életem egyetlen őrült ötlet lenne.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-03-23, 7:51 pm

//Olvadunk Gabe-el Very Happy //


*Szívesen érezném ismét puha, csodás ajkát az enyémen, mint azon az éjszakán, de mint hallom, ő ezt nem szeretné. Eleinte még rossz néven veszem, mivel gyűlölöm, ha bárki visszautasít és itt, a Mysterioban piszkosul sokszor jártam így, de amikor meghallom szavait, picit megdöntöm a fejem, miközben őt fürkészem.*
- Tudod, már nem is tudom, hogy mikor volt utoljára kapcsolatom, szóval kezdem unni ezt a dolgot. A szingliségnek is vannak határai. *nevetek fel halkan, bár belül fáj a dolog, hogy nincs olyan ember, akivel én is szívesen leragadnék és olyan fiú, aki engem akarna. De ki tudja, talán az idők változni fognak. Megérkezünk az étteremhez is, így hát nemsokára az egyik asztalhoz csüccsenünk, amit a fiú foglalt nekünk, majd már hallom is, hogy miattam bókol ám ennyit. Kedves, de tényleg, annyira másabb, mint amilyen a múltkor volt és nem is akarom elrontani ezt az egészet, nem akarom, hogy az exére emlékezzen most is, csak velem foglalkozzon, ki tudja, talán még tudok is segíteni neki.*
- De hát... nem tehettem túl jó benyomást akkor, még az ital is megártott... nem voltam cseppet se nőies és tisztára ciki volt minden. Miért nem engedtél volna el? *sütöm le mondandóm közben a szemeimet, így eszegetek, de aztán a végső kérdésnél újból a csodás szemekbe pillantok, melyek úgy megbabonáztak. Viszont a vacsin kívül biztosan tervezett még mást is, ha már itt is minden annyira tökéletes, így kérdezek rá erre és amikor csak felkel és odasétál hozzám, meglepetten húzódom hátra a székre, az evőeszközöket le is téve, hogy kényelmesen fel tudjak nézni a másikra, de ahogy hozzám hajol, majd az államat is megérinti. Nem szoktam én félős lenni, az nem rám vall, de most... Teljesen megbabonáz ez a gesztus, így lassan emelkedem feljebb, hogy még inkább bele tudjak olvadni ebbe a rövidke, puha, de annál többet jelentő csókocskába, miközben szemeim is becsukom. Amikor eltávolodik tőlem, kis pírfoltokat vehet észre az arcomon, de aztán elereszt, én pedig képzeletben jól pofon vágom magam.*
~ Mi van már veled? Térj észhez, ez csak egy kis puszi volt, nem a világ... vagy mégis? ~ - Öhm... izé... *vigyorgok bambán egy picikét, majd végül eltűrök egy fekete tincset a fülem mögé, csak hogy csináljak valamit és végül csillogó szemekkel nézek a fiúra.*
- Az Árny hágónál szépen látni a csillagokat este. *szólalok meg picit sután, nem vagyok valami romantikus alkatú lány, de próbálkozom ám most nagyon, ha már ez egy igazi randi, egy olyan randi, amit nem én akartam először, hanem egy fiú.*
- Oké, akkor a többit majd vacsi után. *bólintok rá és már látom is, hogy hozzák a vacsorákat, amely bizony mindenféle étel, tehát vannak húsok, köretek, saláták, minden, ami kell. Egy kis pezsgőt kortyolok még, majd nemsokára már meg is kezdem az ételek pakolását a tányéromba.*
- Azt hiszem, hogy meg tudnám szokni ezt a randizást. *enyhe célzás volna? Na ná, hogy az... el tudnám viselni, hogyha ez sűrűbben történne velem, de ahhoz ma nagyon oda kell tennem magam, hogy legközelebb is kíváncsi legyen rám.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Farell


Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Torony - Mars háló
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-03-23, 8:19 pm

* Gabe elmosolyodik azon amit a lány mond, és csak megcsóválja a fejét. *
- Na de kisasszony! Ezzel mire akar célozni? * vigyorog Kimre kajánul, afféle mindent tudó Gabesen. Majd elhalmozza bókokkal a lányt, hogy még inkább a tudtára adja, hogy mennyire tetszik neki, és, hogy mennyire akarja ezt a randit. Kim talán ért belőle, talán nem, de most nem is ez a lényeg. Látszólag jólesik a lánynak, és így már önmagában is megéri a dolog. Aztán a múltkori estére terelődik a szó, a fiú pedig először csak szélesen elmosolyodik. *
- Semmi ciki nem volt benne. Inkább az én részemről volt ciki. ~ Meg arról a részről, hogy megakartalak.... ahhhh.... ~ * Gabe kicsit el is szégyelli magát a gondolatra. * - Nem voltam épp a leglovagiasabb... * aztán eszébe jut a lányon lévő igencsak apró, és igencsak szemrevaló tanga, és máris kezdi azt érezni, hogy visszatér belé a férfiasság ereje, így gyorsan magához veszi a pezsgőt, hogy majdnem belefulladjon a lány kérdését hallva. Köhög párat, és teljes zavarában hirtelen nem is tudja, hogy mit mondjon. *
- Hát... azért... mert.... azért mert... * próbálja, de nem jut semmi az eszébe, így csak belebámul a pezsgős poharába, aztán leteszi az asztalra és inkább feláll, hogy apró, de annál szenvedélyesebb csókot adjon Kimnek.És ez a csók valahogy számára is többet jelent, mint az eddigiek. Bár még fogalma sincs róla, hogy mi üthetett belé. Gyorsan vissza is lép a helyére, és megmosolyogja az egyik gyertyatartót, amikor meghallja a lány zavart megjegyzését. *
- Igen, biztosan szépek... * mondja szórakozottan, ám hála az égnek jön is a vacsora. S, hogy mi? Bizony tényleg minden. Gabe pedig kap is az alkalmon, és gyorsan mutogatni kezdi a lánynak, hogy mi micsoda. *
- Az ott vargányakrémleves, füstölt szarvas sonkával, az meg zsenge sütőtökleves pirított magvakkal hintve. Az lazacfilé vadrizzsel, grillzöldséggel, fűszervajjal, az meg citromos-kardamomos csirkemell avokádós paradicsomsalátával, és van még spagetti fokhagymával, olivaolajjal, csípőspaprikával, garnélával, provence-i báránycomb steak szalonnás babkévével és lassan sült burgonyával, cézársaláta rostonsült csirkemellel, pirított dióval, szalonnaköntösben grillezett kecskesajt, friss salátával,
alma-vinaigrette-vel, pirított magvakkal desszertnek meg mangóhab réteskosárban karamellizált banánnal és csokoládéfelfújt mentás meggyraguval. Direkt sokfélét rendeltem, mert nem tudom még, hogy mit szeretsz. Tudom, kicsit megalomániásnak tűnhetek... * mondja kicsit pironkodva. * - ... de nem akarom elszúrni. * mondja, majd halványan elmosolyodik, amikor a pincérek várják, hogy az asztalra pakolt sok nyalánkság, és az asztal mellett lévő, kerekes kocsikon lévő többi finomság közül mit választanak. *
- Hát... remélem, hogy velem képzeled el... mármint a randizást! * teszi gyorsan hozzá, nehogy Kim fejében az esküvő, és a gyerekek képe jelenjen meg. *
Vissza az elejére Go down
Kimberly Fox
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Kimberly Fox


Étterem a város szélén - Page 9 Kemkepzo
Jelige : Rókalány
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2011. Mar. 03.
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : Azt szeretném, ha az egész életem egyetlen őrült ötlet lenne.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-03-23, 8:44 pm

- Öhm, hát... semmire! Csak azt mondom, hogy rossz egyedül ám egy idő után, de ezt te nem tudhatod, bizonyára mindig volt barátnőd. *vonom meg a vállaimat is, mivel nem akarok ez a téma körül lovagolni. Bár jó csaj vagyok, de sose jutotta egy normális pasira, akivel minden időmet csodásan eltölthetem és megismerhetem a normális randizást, na meg, hiányzik a szerelem érzése is. Na jó, elcsöpögni azért nem fogok, így hamar feltalálom magam, amikor már meg is érkezünk az étterembe, ahol a múltkori éjszaka kerül szóba, tehát a mi első találkozásunk.*
- Nem bánom. *mosolyodom el, majd hamarosan már vissza is kérdezek arra, hogy miért is nem hagyta volna annyiban azt az alkalmat. Bár ezt se hagyta, de most, mintha megkukult volna, képtelen válaszolni, én pedig csak halkan felkuncogok.*
- Nem gáz, akkor nem kell felelned. *oldozom fel a feladat alól és nem is bánom meg, mivel egy csodás kis csókban lehet részem. Erre aztán nem számítottam, de most nagyon is örülök neki, így hát édesen viszonzom is ezt, majd utána jöhet a zavart pillanat, nem igazán tudom hova tenni rögtön a helyzetet. *
- Megnézzük őket valamikor? *bukik is ki belőlem a kérdés, mivel romantikus alkalom lehet és hát... ki tudja, talán közelebb hozhatna minket egymáshoz, mivel végre úgy érzem, hogy komolyan érdekelhetem Gabrielt, végre valaki, akinek nem csak egy éjszakáig kellek, hanem az igazi énemre is kíváncsi, meg akar ismerni, velem akar lenni egy ideig. Na de azért a vacsoráról sem szabad ám megfeledkezni, így hamarosan meg is érkeznek az ételek, én pedig már kapkodok is mindent magamhoz.*
- Jó étvágyat! *kacsintok rá és a nőket megszégyenítő mennyiségű ételt pakolok ám magamhoz, amiket szépen el is fogyasztok lassacskán, de a beszélgetést se hagyom ám.*
- Oh, nem fogod elszúrni, máris szereztél ezer jó pontot nálam. De tudod, én se szeretném ám elszúrni ezt az egészet, ha már pont engem választottál ki, hogy randizzunk. *mosolyodom el lágyan és hamarosan már tovább eszegetek, míg ki nem bököm, hogy meg tudnám szokni ezt.*
- Hogyne, nem is mással! *kacsintok is rá, de jó jel ám az, hogy ő is velem gondolkodik ilyesmin. Viszont most már elhallgatok, mivel nagyon jó lenne jól belakni, így hát tömöm és tömöm magamba az ételt, de csak nőiesen és lassan, majd jó 20 perc után végül üres tányérral dőlök hátra.*
- Hűű, hát ez isteni volt! Köszönöm szépen a vacsit! Ezért majd jól megölelgetlek, ha felkeltünk. *hunyom is le egy kis időre a szemeimet, de nem fogok ám bealudni, ahhoz túl jól érzem most magam, túl szép minden és véletlen se hagynám ennyiben, hogy esetleg elköszönjek és menjek aludni.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Farell


Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Torony - Mars háló
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-03-23, 9:04 pm

- Ne lődd le a poént. * mosolyog a fiú, amikor Kim megkérdezi, hogy megnézik e a csillagokat valamikor. Gabe csak sejtelmesen mosolyog, ám nem kell többet mondani, mert ekkor megérkezik a tejjel mézzel folyó kánanán. Kim pedig olyan sokat pakol magának, hogy még Gabe is megirigyelhetné, noha ő maga vesz mindenből egy kicsit, és annyit eszik mint egy Madár nevű ló. Ami persze totálisan nem látszik meg rajta, és ki sem nézné belőle az ember. Elismerően bólint Kim tányérjára pillantva. *
- Ez igen! * füttyent egyet. * - Végre egy lány aki nem hisztizik az alakja miatt, és jól megpakolja a tányérját. És azt ott mind, meg is eszed? * vigyorog, miközben feltűz a villájára egy garnéla rákocskát. * - Jó étvágyat neked is. * mondja, majd bekapja a mennyei falatot. Jó választás volt az összes, legalább is neki minden nagyon ízlik, és bizony enne is még ha férne belé, de hamarosan úgy jól lakik, hogy majd kidurran. Majd felnevet Kimet hallva. *
- Ezer jó pontot? Mivel? * nevet. * - Azzal, hogy az első találkozásunkkor úgy néztem ki mint egy hajléktalan, vagy azzal, hogy berúgtam rögtön, vagy azzal, hogy leakartalak fektetni? * kérdezi cinkosan, majd a nevetése mosolyra csökken, ahogy rosszallóan csóválja a fejét. * - Te választottál engem Kim. * mondja halkabban. * - Ha nem tetted volna, most nem tudom, hol lennék. * veszi magához a pezsgőt, majd gyorsan beleiszik, és szélesebb lesz a mosolya a választ hallva. *
- Akkor jó... * nyugszik meg, és egy kicsit még tovább csipeget egészen a " még egy falat és meghalok " érzésig. Elégedetten hátradől, és úgy néz a lányra. *
- Hát egy ölelés talán tényleg dukál majd. * nyom el egy félmosolyt, majd egy ideig csak nézi a csukott szemű lányt, kicsit gyönyörködik benne, aztán szólal csak meg újból. *
- Kicsit elszámítottam magam, azt hiszem.... egy rakat programot terveztem ma estére, de szerintem te is ugyanúgy kitömött díszállat szindrómában szenvedsz mint én. Akarom mondani.... totál tele zabáltam magam. * hunyorít a lányra vigyorogva. *
Vissza az elejére Go down
Kimberly Fox
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Kimberly Fox


Étterem a város szélén - Page 9 Kemkepzo
Jelige : Rókalány
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2011. Mar. 03.
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : Azt szeretném, ha az egész életem egyetlen őrült ötlet lenne.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-03-23, 9:20 pm

*Ahogy minden finomság megérkezik, nem vagyok ám rest szedni magamnak sokat és még többet is annál, így pakolom meg a tányéromat elég szépen, hogy még vágni is alig tudok belőle, de kit zavar ez? Megoldom én okosba, max kérek egy plusz tányért, szerintem szívesen kiszolgálnak engem bármivel ekkora számlánál, tehát egyértelmű, hogy itt nyalják a talpunkat is úgymond.*
- Hát látod, én aztán nem félek, majd lemozgom aztán kész. Sokat járok kocogni és a sulis konditermet is szoktam időnként használni. *mesélgetek is egy picit, de ahogy Gabe rákérdez arra, hogy vajon mindent megeszek-e, szemeim összeszűkülnek és igen csak csúnyán nézek rá.*
- Nehogy már sajnáld, nem fogok elcsúfulni, ne félj. *emelem fel nózimat is, mint aki meg van sértődve, de az első falat után már vigyorogva eszegetek és a jó pontjaival állok elő.*
- Nem a múltkorira gondoltam most, hanem ezzel a vacsival és a csókkal természetesen. De remélem tudod, hogy az étvágyam más tekintetben is nagy, tehát remélem, hogy kapok majd tőled repetát is, nem pedig egy találkozáskor csak egy csók, annyival nem érem ám be. *persze tudom én, hogy túl gyors lenne most az, hogyha járnánk máris, de nem is tartunk még itt, ki kell élvezni az ismerkedést, a randizgatást és ha pár csók elcsattan, az csak még pozitívabbá teszi ezt az egészet. *
- Hogy mi? Én? De... mégis hogy érted ezt? Azért, mert elhívtalak a klubba szórakozni és megpróbáltalak felvidítani? ~ ez ennyit jelentett volna neki? ~ *kérdezek rá nemsokára nála is minderre, de aztán végül elfogy a tányéromból minden, így öblítem le ezt egy kis itallal, majd dőlök is ki szépen.*
- Reméltem is, hogy nem fogod visszautasítani. *kacsintok rá, természetesen az ölelésre gondolva, majd hamarosan már behunyt szemekkel ülök pár percig, amíg Gabriel is elcsendesedik, de ahogy ismét megszólal, úgy nyitom ki szép szemeimet, hogy ő rá figyeljek.*
- Azért egy programra még talán futja majd. *lassan felkelek, majd szépen oda is lépkedem a fiúhoz, kezem pedig lágyan felé nyújtom, így ha megfogja, utalok is egy kis húzással, hogy szeretném, ha felkelne, majd ha ez megtörténik, akkor már át is ölelem őt. Nem túl szorosan, mert nem kéne itt kisrókákra vadászni, csak fejem hajtom a vállára, miközben hátát is lágyan cirógatni kezdem.*
- Tényleg köszönök mindent! *suttogom halkan a fülébe, mivel igen, tudom értékelni az ilyesmit, nem is tudja még, hogy mennyire és talán lassan eljön az idő, hogy megismerjen engem, hiszen szépen haladunk és úgy érzem, hogy érdeklem, talán tényleg és komolyan. A múltkori után nem hiszem, hogy csak úgy játszadozna velem.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Farell


Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Torony - Mars háló
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-03-23, 9:58 pm

* Gabe totál jól érzi magát. Aztán jön a konditerem említése. Na ez öreg hiba volt, bár Kim nem tudhatott róla. Nyomban eszébe jut Vixi, és nem tudja, mivel terelje el a figyelmét. Véletlenül sem akar a lányra gondolni, de elég fájó emlékek törnek ismét a felszínre. De Kim szerencsére öntudatlanul is javít a helyzeten a beszólásával amin Gabe akarva akaratlanul is felnevet. Ezen egyszerűen muszáj felnevetnie. *
- Dehogy sajnálom! Mondtam, hogy megetetlek, és igyekszem jól csinálni. * mondja, miközben vigyorog mint a fakutya. * - És kötve hiszem, hogy te bármikor képes lennél elcsúfulni. Gabe jóleső érzéssel turkál a grillezett csirkében, és be is kap belőle egy jókora falatot. Majd a lány következő válaszára olyan gonosz mosoly jelenik meg az arcán ami azonnal arra enged következtetni, hogy valami nagyon nagyon de nagyon csúnya Gaberieles gondolat jár a fejében. *
- Óh, tényleg? Olyan nagyon nagy az étvágyad? És még pontosan miben? * lenget meg pajkosan karamellizált banán darabot a villáján, és fogai összekoccannak a fémen, ahogy színpadiasan hevesen ráharap. Próbálja nem elnevetni a produkciót. Majd miután túlesnek a lány reakcióján, csak kacsint egyet Kimre. *
- Ha te nem veszel észre, talán soha többé nem látott volna meg senki. * csak ennyit mond, és leöblíti a vacsorát egy kis pezsgővel. * - És én neked semmit nem tudok visszautasítani. * teszi még hozzá. Aztán egy kis szünet jön, és Gaberiel szólal meg megint, amikor már nagyjából kigyönyörködte magát a lányban. *
- Egy programra mindenképpen. Ne félj, nem leszek olyan barom, hogy ennyivel szúrjam ki a szemed, hogy aztán másnap már egy másik hapsival lássalak vacsorázni, akinek jobb ötletei vannak mint nekem. * poénkodik kicsit, mire Kim hirtelen ott van mellette, Gabe pedig megfogja a puha kis kacsót, hogy engedve a kis húzásnak, felálljon a lányhoz. Aztán Kim tényleg megölelni, Gabe pedig furcsán elgyengülve, lassan öleli vissza. Hevesen kezd dobogni a szíve, mintha valaki egy pumpával fújná fel a mellkasában, hevesen ugrálva rajta. *
- Én tartozom köszönettel. * mondja egészen halkan, ahogy megborzong a lány leheletétől, és érzi, hogy Kim cirógatni kezdi a hátát. Ekkor megszólal egy különösen lassú és romantikus szám a háttérben, s szemlátomást a pincérek észrevették különös ölelkezésüket, így kissé felhangosítják a zenét. Gabe ennek különösen örül most. Mielőtt Kim bármin is elkezdhetne agyalni, hogy miért lett hangosabb a zene, lassan elkezd ringatózni a lánnyal, majd mosolygó szemekkel rápillant. *
- Ha jól emlékszem, tartozom még egy tánccal. * mondja, majd ujjait finoman a lány ujjaiba fonja, majd felemeli a kezét, hogy pörgessen egyet Kimen.... és ekkor kialszanak a lámpák, s felgyulladnak a gyertyák... de nem csak az asztalokon.... mindenhol gyertya, és apró lángocska ég.... olyan mintha behozták volna a csillagokat kintről. És már senki más nincs az étteremben, csak ők. Na meg a pincérek. *
Vissza az elejére Go down
Kimberly Fox
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Kimberly Fox


Étterem a város szélén - Page 9 Kemkepzo
Jelige : Rókalány
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2011. Mar. 03.
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : Azt szeretném, ha az egész életem egyetlen őrült ötlet lenne.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-03-23, 10:18 pm

*Kedves szavai természetesen jól esnek, kinek ne esnének jól? Így hát jókedvűen mosolyodom el ismételten, egészen addig, amíg ki nem bökök ám még valamit, utalva arra, hogy szeretnék még csókot kapni tőle a mai napon, mivel akármilyen hihetetlen is, oda vagyok a csókjaiért, ahogy puha ajka az enyémet cirógatja, de amikor meglátom a mosolyt az arcán, majd pedig a szavait, kissé előre hajolok, úgy vigyorodom el egyre inkább.*
- Ha jó fiú leszel, akkor majd idővel megtudod! *kacsintok felé én magam is, tehát nem kell engem félteni, nem vagyok egy félős kislány, nagyon is jól tudok játszani a szavakkal és a tettekkel is, talán épp ezért is vagyok ilyen jó társaság most neki, nem veszek semmit se negatívan magamra és remekül elszórakozunk. *
- Szerintem csak magad alatt voltál és más is segített volna, de örülök, hogy én voltam akkor ott és hogy eljöttél velem és jól éreztük magunkat. *mosolyodom el kedvesen, majd mivel mind a ketten teljesen tele ettük magunkat, így az este további részéről kezdünk el beszélgetni, de a fiú szavaira most már egy kis kókuszgolyót kapok fel, mert az is van ám itt és szépen Gabriel mellkasához dobom.*
- Hékás! Nem szoktam mindig más pasikkal randizni, tessék felfogni, oké? Nem a hatalmas kreatívságod miatt kedvellek. *ezt még azért nem árt hozzátenni és bár bírom nagyon a fiút, valahogy minden tulajdonságát egybevéve fogott meg engem, nem csak azzal, hogy most elhozott motorral vacsizni és még a virágról sem feledkezett meg. Eljött az ideje, hogy végre én is lépjek, így kelek hát fel lassan, majd odalépve hozzá húzom magamhoz, hogy lágyan meg is tudjam ölelni őt.*
- Dehogy te! *hajtom fejem picit még jobban vállának, így ajkam egy pillanatra puha nyakához ér, de ekkor hangzik fel a zene is és jön a ringatózás. Rég éreztem már ilyen jól magam, valahogy minden annyira tökéletesnek tűnik, mint valamiféle álom.*
- Bizony, hogy tartozol. *mosolyodom el, miközben picit eltávolodom tőle, de csak annyira, hogy a szemeibe tudjak nézni. Nem tart ez sokáig, mert máris jön a fogás, ahogy ujjaink összefonódnak, majd végül meg is pördülök kissé és nemsokára már a romantikus gyertyafényben táncolgatunk.*
- Jó kis hely ez, szimpatikus a kiszolgálás. Tudják, hogy mire kell ügyelniük! *pillantok a pincérség felé, de aztán amikor Gabe nem figyel, hirtelen hajolok oda hozzá, így csókolom meg most én, méghozzá hosszan és egész testemmel hozzá is simulok, kezeimmel vékony derekát ölelem át és ha engedi, nyelvem bizony vad táncot fog járni az övével.*
~ Nem bírtam ki... ~ *gondolom magamban és nagyon remélem, hogy nem leszek visszautasítva, így hát szemeim is behunyom és tánc közben élvezem a csókot, már ha a fiú is engedi.*

//fagy//

Vissza az elejére Go down
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Farell


Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Torony - Mars háló
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-03-26, 8:54 pm

// Olvadunk Smile //

* Gabe hamiskás tekintettel pillant a lányra. *
- Ne csigázz. * kacsint ő is, majd elterelődik a téma az első találkozásukra. Ahogy Gabe visszagondol rá, most is beleborzong, hogy mennyire szétcsúszott állapotban volt akkor. Szerencse, hogy nem bőgte el magát... az aztán tényleg nem a legjobb benyomást keltette volna a lányban. Már nem mintha így is a legjobb első benyomást szerezte azonnal. Ez csak úgy kialakult. Valahogy... de tényleg, hogy? *
- Szerintem meg más keresztül nézett volna rajtam. * vonja meg a vállát. * - Te meg legalább elkezdtél csesztetni, így észrevettelek. * vigyorodik el. * - Igazából... nem is tudom, hogy abból az első benyomásból, hogy lett ez, ami most van... * mondja is ki gondolatait, és kétségeit a lánynak. * - Elvégre olyan voltam mint egy árokszéli hajléktalan... a helyedben messze elkerültem volna magamat azután a konyhás eset után, nem, hogy... nem, hogy még eljönni velem a klubba, aztán meg... * inkább elharapja a mondatot, és nem is mondja tovább. Szégyenkezve bámul a poharába. Iszik is belőle, majd gyorsan témát vált. Kim pedig felé dob egy kókusz golyót. *
- Hé! * nevet fel Gaberiel. * - Elég jó itt a kaja, ne dobáld! Plusz, én még szeretnék ide jönni. * vigyorog, de azért felveszi a kókusz golyót a földről, és visszadobja Kimnek. Ha a lánynak szerencséje van, talán nem landol a dekoltázsában, és Gabe nem röhög rajta egy oltári nagyot. Aztán Kim hozzá lép, és felállítja, Gabe pedig lassan magához öleli. Aztán enyhe ringatózásba kezdenek, s a pincérek máris tudják a dolgukat, s az új, igencsak megnyerő, és romantikus világítás elintézése után különös módon el is tűnnek valamerre. Gabe pedig Kimre pillant, és erőtlen mosolyt küld a lány felé. Most olyan hevesen dobog a szíve, hogy ha akarna sem tudna szélesebb vigyort produkálni. *
- Jah, igen... * pillant ő is a pincérek felé. * - Bár én inkább azt mondanám, hogy jól tudnak feladatot teljesí... * kezdené, de Kim belé fojtja a szót az ajkaival. Ő pedig nem ellenkezik az ilyesfajta fulladásos halál ellen. S hát mi mást tehetne, mint, hogy visszacsókol? Egyébként sem vágyik másra. Így hát csókja elmélyül, s ölelése is szorosabbá válik. Ujjai finom, puha mozdulattal elindulnak a lány gerince mentén a nyakáig, majd a tarkójánál beleborzol a hajába. Aztán a másik keze lesiklik Kim derekára, majd át a lány könyökére, s végig az alkarján, eljut a kézfejéig, melyet gyöngéden megfog, és felhúz az ajkáig. Egy pillanatra elengedi Kim száját, s pár milliméterre eltávolodik tőle, csak, hogy apró csókot adjon a lány nyitott tenyerére. Úgy néz Kimre oldalvást, s közben még egy apró csókot lehel a lány csuklójára. *
- Mindig kapnál ilyet... * mondja egészen halkan. * - ... főleg, ha ilyen jó dolgokat tudsz vele csinálni. * mosolyodik el, majd ujjai körbe fonják a lány kézfejét, arcához emeli, ám közben lehajol Kimhez, és most ő csókolja meg a lányt tüzes szenvedéllyel. *
Vissza az elejére Go down
Kimberly Fox
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Kimberly Fox


Étterem a város szélén - Page 9 Kemkepzo
Jelige : Rókalány
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2011. Mar. 03.
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : Azt szeretném, ha az egész életem egyetlen őrült ötlet lenne.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-03-26, 9:06 pm

*Úgy érzem, hogyha azon az ominózus napon más lelt volna rá Gabrielre, akkor most nem velem lenne itt, hanem ki tudja, hogy kivel. Nem csak én vagyok ilyen jótét lélek, biztosan akadnak nálam még kedvesebb csajok is. *
- Csss... Nem voltál a helyemben, hanem én tettem azt, amit szerettem volna és most már tudom, hogy soha nem fogom megbánni. Kellemes órákat okoztál nekem eddig, pedig még csak kétszer találkoztunk. Titkom remélem, hogy még sokszor meg fog ez az egész ismétlődni. *mosolyodom el lágyan, majd jöhet a kis beszólása, amit nem nézek ám jó szemmel, lendül is felé a kis sütemény, amire halkan felnevetek én is.*
- Bocsi! *vigyorodom el, de ahogy visszadobja, el is kapom és inkább az asztal egyik részére helyezem, ahol már biztonságban lehet. Viszont minden olyan jó volt, meg kéne hálálnom valahogy, így kelek fel, majd bújok is oda a fiúhoz, hogy nemsokára egy hosszú, csodálatos ölelésben legyen mindkettőnknek része, majd ezen ölelés után végül megkezdődhessen a csókunk, melybe beleadok ám mindent. Imádom, ahogy hozzám ér, ahogy hosszú ujjai a gerincemen hatolnak végig, majd a nyakamhoz... a hideg is végigfut a hátamon, miközben halkan felsóhajtok, bele a csókba és picit elpirultan engedem neki, hogy kezemet puszilgassa. Lassan lépkedem még a zene ütemére, de ahogy minden hang elhalkul és szinte meg is szűnik, lassan eltávolodom a fiútól.*
- Szerintem menjünk, azt mondtad, hogy még legalább egy dolgot tervezel mára. Legközelebb pedig majd én találok ki valami jó kis programot magunknak. Már ha szeretnél egy második randit. *mosolyodom el kíváncsian, lassan visszasétálva a helyemre. Természetesen a csókját viszonoztam ám az előbb, de mégse itt akarok nekiesni, kontrollálnom kell magam, muszáj, így visszacsüccsenek a helyemre, majd meg is iszom a maradék pezsgőmet, mely tényleg igazán finom.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Farell


Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Torony - Mars háló
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-03-26, 9:19 pm

* Gabriel beszél, vagyis beszélne, és talán még többet is mondana, ha Kim nem csendesítené el. Meglepődik a lány szavain, de nem állja meg mosolygás nélkül. Aztán hirtelen elkomorodik. *
- Még... nem ismersz eléggé... * mondja egészen halkan, és mondana is még pár dolgot, jó párat, elmesélné mi történt vele eddig, miken ment keresztül mikről álmodik, mit látott a mumusos szekrénynél... de úgy érzi ez nem a megfelelő pillant, és az estét sem szeretné elrontani. Így inkább csak képzeletben megrázza magát, mintha így lerázhatná magáról az eddig történteket, majd visszaveszi a boldog Gabriel maszkot. Persze nem egészen maszk. Hiszen jól érzi magát a lánnyal. Különösen jól. Így amikor Kim magához húzza, és megcsókolja, nem ellenkezik. Sőt, ahogy tudja, úgy viszonozza, s talán kelleténél kicsit jobban is elragadják az érzelmei. Ő maga sem tudja, hogy merre. De eléggé jó helyre... Aztán Kim eltávolodik, majd leül, Gabe száján pedig majdnem kicsúszik, hogy " nem esett jól? " de inkább nem ragadtatja el magát. Próbál elég visszafogott lenni, és eddig többé kevésbé sikerült is neki. Nem akarja most elrontani a dolgokat egy hülye beszólással. Inkább csak csalódottan leül, és Kimet figyeli, hisz a lány máris beszélni kezd. *
- Igazából... arra gondoltam, hogy megmondhatnád te, hogy mit akarsz csinálni. * mondja a lánynak, s ő is magához veszi a pezsgőjét. * - Terveztem sok mindent... de talán akkor lenne a legtökéletesebb az első randi, ha félig én, félig pedig te szabnád a feltételeket. Mit szólsz? * nyom el egy félmosolyt, majd beleiszik a poharába. Kiissza az utolsó cseppet is, majd fel is áll az asztaltól, s ha Kim is így tesz, felsegíti a lányra a kabátot. Fizetni már nem kell, hisz Gabe előre rendezett mindent, így szabadon elhagyhatják az éttermet. *
Vissza az elejére Go down
Kimberly Fox
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Kimberly Fox


Étterem a város szélén - Page 9 Kemkepzo
Jelige : Rókalány
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2011. Mar. 03.
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : Azt szeretném, ha az egész életem egyetlen őrült ötlet lenne.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-03-26, 9:27 pm

- Ami késik, az nem múlik Gabe! Meg foglak ismerni, ha engeded. *mosolyodom is el kedvesen, majd nemsokára már édes csókokban forrunk össze, nem is tudom, hogy mennyi ideig, mivel élvezem közben a zenét is, akár csak a fiú közelségét, ahogy édesen cirógat, én pedig ugyanígy próbálom viszonozni is neki csodás tettét. Na de amikor már úgy érzem, hogy a hangulat kellően felforrósodott, eltávolodom tőle, így ülve vissza a helyemre és miközben az utolsó kortyokat fogyasztom, a másik arca felé tekintgetek. Látom ám a furcsa tekintetet, így vigyorodom el egyre szélesebben.*
- Ne félj, kapsz még sokat, csak nem akarlak felfalni, még túl rámenősnek tartanál. *kacsintok rá és ha eddig aggódott is bármi miatt, most már csak nem fog. *
- Hmm, jó ötlet, de akkor az én tervemet már tudod, hiszen mondtam is nemrég. *kelek fel lassan, megigazítva dús, fekete tincseimet is, majd hátat fordítok Gabe-nek, engedve, hogy felsegítse rám a kabátot és ha mindez megvan, kezét lágyan elkapva egy puszit lehelek ajkaira.*
- Tényleg köszönöm! *mosolyodom el, majd belekarolok és így hagyjuk el ezt a helyet, tehát indulunk el a kijárat felé, ahol a pincérek már ott vannak, szépen felsorakozva egymás mellett.*
- Viszlát! *intek is nekik bájos mosolyommal, majd végül a friss levegőre kiérve az ösvény felé nézek, majd pedig a távol húzódó csodálatos hágóra.*
- Menjünk a hegy aljához, feküdjünk ki a fűbe és élvezzük a csillagok nézését. *másik kezemet felemelve egy üveg bort mutatok Gabrielnek, amit azért még elhoztam ám bentről, ez még nekünk járt és ki tudja, talán odakint még jól fog esni.*
- És merre laksz egyébként? *kérdezek rá halkan, menet közben, hiszen idejét látom annak, hogy jobban megismerjem kissé a fiút, hogy minél több dolgot tudhassak meg róla és ezt a dolgot el is kezdem most, hogy később akár másnak is átadjam a helyet.*

//fagy//

Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-04-04, 6:58 pm

//olvadunk Mikaellel//

*Kellemetlenség ide vagy oda, de sajnos valóban hátra van még jó pár hónapnyi szenvedés az évből, hiszen az egész tanítás is csak nemrég kezdődött, ami azt jelenti, hogy bőven az elején járunk. Ami annyira nem rossz, hisz így kevesebb olyan anyag akad, amit nagy valószínűséggel a vizsgák előtt kezdek bemagolni. Mindenesetre talán kevésbé fogok unatkozni, ha végre elkezdem az órára járást is, amik reményeim szerint bőven kielégítik majd kalandvágyamat. Időközben aztán az étteremhez is megérkezünk, ami nem túl puccos, tehát mondhatni tökéletesen megfelel egy könnyed ebédhez, meg egy esetleges randimeghíváshoz is. Amennyiben viszont valami komolyabban szeretnék elérni a választott hölgyeménynél, biztosan nem ide fogom hozni, de ez még egyelőre a jövő zenéje.*
- Ne aggódj, nem fogja senki nyugalmát zavarni. De igen, úgy gondoltam, hogy a szobában szállásolom el.*mosolyodok el. Sejtem, hogy békeszerető ismerősöm nem igazán örülne annak, ha a famulusom egész nap mást se csinálna, csak zajongana, tehát tenni fogok róla, hogy senki békéjébe ne taposson bele.*
- Igen, talán egy kölyök.*vakarom meg az államat elgondolkodva, majd vállat rántva a srácra vigyorgok.* - De még mindig jobb, mintha zsiráfot, orrszarvút vagy vízilovat akarnék.*nevetek fel, majd kicsit elhúzom a számat, ahogy elképzelem, hogy egyik nem túl eszes szobatársam valami hasonlót szándékozna tartani. Na akkor vagy ő, vagy én sürgősen elhagyná az említett placcot. Ezalatt kiválasztom azt is, hogy mit szándékozok étkezni, majd a pincért leintve megrendelem az említett menüt. S amint Mikael is így tesz, a fiatal férfiú biccent, majd elszelel a konyha felé, hogy leadja a rendelésünket.*
- Nem nagyon láttam semmi izgalmasat, csak egy csomó koszos termet, néhány üres, hasznavehetetlen folyosót és még több pókot meg egyéb rovart.*sóhajtok kicsit. Nem épp a legjobb elfoglaltság használaton kívüli termekből ki és be rohangálni, na de nem adom fel. Előbb- utóbb biztosan találok majd valami érdekeset. Ezalatt aztán a pincér is felbukkan, s az italunkat az asztalra helyezve közli, hogy hamarosan az étel is kész, majd ismételten távozik.*
- Kíváncsi vagyok, mennyire jól főznek itt. Az ilyen dolgokra elég kényes vagyok.*dünnyögöm a távolodó fickó hátát figyelve. S ezt ugyan nem sokan tudják rólam, de elég jó vagyok a konyhában, tehát meg tudom mondani egy ételről, hogy mennyire. S mire ezt végiggondolom a pingvinruhás alak is megérkezik, kezében két gőzölgő tányérral, amit aztán le is helyez elénk, s jó étvágyat kívánva elszelel.*
- Akkor lássunk neki. Jó étvágyat.*mosolygok szobatársam felé, mielőtt jól nevelt fiú módjára nekikezdenék a vacsorának.*
Vissza az elejére Go down
Mikael Hargreaves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mikael Hargreaves


Jelige : primus inter pares
Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás : 2012. Mar. 07.
Kor : 28

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-04-04, 7:38 pm

*Próbál megnyugtatni, ez igazán kedves gesztus a részéről. Ennek ellenére nem nagyon tudok gondolatban túllépni azon a nem túl kellemes jövőképen, hogy az életteremet egy medvével vagy valami nagydarab állattal osszam meg. Már az elképzelés is abszurd és nonszensz. Éjszaka teszem azt arra kelni, hogy egy medve szuszog pár méterre tőlem. Még szerencse, hogy ura vagyok az arcizmaimnak, így meg tudom őrizni az udvarias mosolyomat, és a szám nem görbül kétkedő éllel lefelé, kimutatva egyet nem értésemet. Ki tudja, lehet, hogy el bírnám viselni, mindent ki kell próbálni, a feltételezgetés csak feltételezgetés - épp ezért feleslegesen nem is akarok senkivel összetűzésbe keveredni egy ilyen elméleti síkon szóba jövő gondolat miatt. Elég lesz legfeljebb jövőre, vagy amikor aktuálissá válik.*
- Kíváncsi lennék, hogyan fest egy felsőbb éves szoba, ahol mindenkinek valamiféle egzotikus vagy nagytestű állat a famulusa. Mint egy állatkert. Elég... érdekes. *Nem jó értelemben. Erre nem tudtak valami rendszert kitalálni? Állat és ember egy fedél alatt? Még ha a famulus közel is áll a tulajdonosa lelkéhez, ha gyakorlatban nézzük ezt az egészet.. valahogy nem áll össze. Minél többet gondolkozom ezen, annál inkább körvonalazódik bennem az elhatározás, hogy nekem nincs szükséges semmilyen állati kísérőre, köszönöm, de én tökéletesen boldogulok egymagam is. Azaz tervezem.
Pillantásommal a pincért keresem, abba az irányba nézek, amerről az étel érkezésére számíthatok, hozhatnák már igazán. Egy mugli étkező esetében megértem a várakozást, na de még ha frissen is készül a dolog, varázslók vagyunk az isten szerelmére, a mágia megoldja.*
- Engednek vajon ilyen irracionális választást a diák részéről? Mármint.. Zsiráf? Víziló? *Ezen azért elmosolyodok, már csak azért is, mert szórakoztató elképzelni, milyen lenne nap, mint nap egy zsiráf társaságában lófrálni.*
- Érdekes, pedig azt gondoltam volna, hogy ennek a kastélynak minden sarka valami furcsaságot rejt, lehet, hogy az egész hely biztonságosabb, mint beharangozták előtte. Vámpírok, meg különös események, halottak, satöbbi. Nem mintha elhittem volna. *Naigen, én a cinikus szkeptikus hozzáállásával jöttem ide, amolyan "hiszem, ha látom" mentalitással. És eddig nem láttam semmi olyan égbekiáltót a néhol nyomasztó berendezésen kívül, ami eleget tett volna a pletykáknak.*
- Áh, szóval ínyenc vagy. Bár nem meglepő, ez valami francia nemzeti sajátosság. *Nem tudom elnyomni magamban a késztetést, hogy általánosítsak, bár rosszindulat nincs ebben a megjegyzésben, némi valóságalapja mégis van. A franciák nagyja szereti megválogatni mit eszik, néha már túlságosan is. Ennyi erővel rólunk angolokról meg azt mondják nem tudunk főzni.*
- Nem baj, valakinek az ízekhez is értenie kell. *Én megeszem bármit, ami nem égbekiáltóan szörnyű és tudom, hogy miből van. Ez utóbbi fontos kritérium viszont, soha nem veszek a számba olyasmit, amiről nem tudom fixen micsoda.*
- Jó étvágyat neked is. *Biccentek, miközben a szalvétát a tanult módon az ölembe hajtom, majd kezembe veszem a kést és villát, én is enni kezdek.*
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-04-04, 7:53 pm

- Én valami hasonlót tudok elképzelni, bár megeshet, hogy nem minden famulus lakik egy fedél alatt a gazdájával.*rántom meg a vállam kissé. Értesüléseim szerint vannak kevésbé emberbarát, sokkal inkább maguknak való, önálló famulusok is. Azok valószínűleg nem lógnak folyton teremtőjük nyakán. De bárhogy is legyen, én biztosan valami játékosabb teremtést fogok választani magamnak.*
- Fogalmam sincs, még egyetlen zsiráfot se láttam a környéket. Bár megeshet, hogy a diákoknak volt több esze. Szerintem amúgy megengedik, mért ne tennék?*nem hiszem, hogy az a magiszterek legnagyobb problémája, hogy éppen ki, mit teremt magának. Majd az adott ember tanul a saját hibájából és megbánja a döntését, ha úgy alakul.*
- Én is ebben a hitben éltem, de láthatóan tévedtünk. Pedig reménykedtem benne, hogy minden sarkon valami érdekesre bukkanok.*kis sóhajt eresztek meg. Elég unalmasak voltak ezek a felfedezőutak, ennél azért többre számítottam az iskolától. Bár az is megeshet, hogy eredendően rossz helyen álltam neki a keresésnek.*
- Ugyanezzel az erővel, ti angolok pocsékul főztök. Habár ránk tényleg igaz, amit állítanak.*nem mindenkire persze, de a nagy többség valóban szeret jókat enni, s képesek is megállapítani azt, hogy mi éri meg a pénzét, s mi nem. Időközben aztán az étel is megjön, aminek azonnal neki is állok és elégedetten veszem tudomásul, hogy nem is olyan rossz. Tehát arcomon apró mosoly suhan keresztül, s így folytatom az evést, amit néha egy korty itallal szakítok meg. Egy darabig nem igen beszélek, de hamar megunom a szótlanságot, így újra beszélni kezdek.*
- Egyébként találkoztál már csinos iskolatársakkal? Olyan kíváncsi vagyok, hogy vannak-e szemrevaló lányok az iskolában.*gondolkozok el egy kicsit. Ugyan arról gőzöm sincs, hogy Mikael mennyire partner abban, hogy ilyesmiről is szót ejtsünk, nekem viszont teljesen természetes ez a téma. Maximum hamar túllépünk rajta, ha neki esetleg nem tetszik vagy valami. S amíg a választ várom, addig folytatom a lakmározást.*
Vissza az elejére Go down
Mikael Hargreaves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mikael Hargreaves


Jelige : primus inter pares
Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás : 2012. Mar. 07.
Kor : 28

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-04-04, 8:26 pm

*Ahhoz képest, hogy lényegében egy isten háta mögötti kisváros szélén álló nem túl nagy, nem túl nívós éttermében ülünk, nos, ahhoz képest az étel nem olyan rossz. Rendben, nem olyan, mint egy ötcsillagos szállodában, vagy egy előkelő londoni vendéglátó helyen, de jól átsült, kellemes, semmi okom nem lehet panaszra, de ugyebár a neveltetés ellenére nincsenek kényes ízlelőbimbóim, én részemről a hamburgert ugyanúgy megeszem, mint a tengeri herkentyűket, legfeljebb a környezetem akad fenn azon, hogy ilyen alja-ételt hajlandó vagyok elfogyasztani. *
- Hát, ha nem is minden sarkon, de... gyanítom, ha valami igazán érdekeset akarnánk látni, vagy éjszaka az erdőben kéne bóklászni, vagy bemenni abba a furcsa szórakozóhelyre, amit séta közben egyszer kiszúrtam. Viszont mindkettővel az a gond: nem vágyom annyira az izgalomra, hogy bele is haljak. Akkor már inkább unom magam vagy leülök egy könyv társaságában.
*Vannak prioritások ugye. Az első helyen az egyén (esetünkben az enyém) élete áll, és csak azután következnek az érdekes események, helyek, tárgyak, emberek vagy épp nem emberek. Bár egyszer biztonságos körülmények között, úgy, hogy tudom, semmi bajom nem eshet, leülnél egy beszélgetésre egy vámpírral. Biztosan tudna új és érdekfeszítő dolgokat mondani. Hosszú élet, sok tudás, megannyi tapasztalat. Most, hogy belegondolok, kitől mástól tudna egy ember többet okulni? Vagy csak én vagyok túl elvetemült, hogy a viszolygásomat elnyomja az érdeklődés.*
- Van önkritikám, igazad van. Nemzeti konyhánk úgy igazából tényleg nincs is, szóval jogos. *Elmosolyodok, sokszor hallottam már ezt, de sosem sért meg. Alig van néhány egyedi, kifejezetten angol-étel, a többit már nemzetek konyháiból szedjük, így mondhatjuk úgy, igen, hogy az angol konyha borzalmas lenne. Ha lenne. A következő kérdése kicsit furcsán érint, mármint nem szokásom zavarba jönni a témától, az viszont már kevésbé elmondható, hogy gyakran beszélnél róla. Ez valami olyasmi, ami eddig nem igazán foglalkoztatott. Volt más dolgom is mindig, és egyébként sem az az első szempontom egy nőnemű beszélgetőpartner esetében, hogy milyen a megjelenése.*
- Ha már így kérdezed, bár nem tudom milyen ízlésed van, de csinosnak mondhatjuk azt a harmadikos lányt, akivel összefutottam valamelyik nap a könyvtárban. Egy már biztosan van. *Lisa legalábbis szerintem az volt, határozottan csinos, akárhogy nézzük.*
- Igazából ő az egyetlen, akivel eddig beszéltem is, de gondolom egy ekkora iskolában nem létezik, hogy ne legyenek szép lányok. *Enyhén megrántom a vállam, tudom, hogy ez talán túl objektív megközelítésnek látszik, de igazából engem nem piszkál fel annyira az ellenkező nem jelenléte. Félreértés ne essék. A fiúk sem. Egyszerűen csak.. felesleges időpazarlásnak vélem, hogy a kelleténél nagyobb figyelmet áldozzak valakinek a megjelenésére.*
- Miért, te eddig nem? Elég nyíltnak tűnsz, szóval feltételezem sokakkal megismerkedtél már. *Igen, Luka könnyen ismerkedik, ez elég hamar nyilvánvalóvá vált.*
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-04-04, 8:53 pm

- Lehet, hogy tényleg a környéken kéne mászkálnom, miután lemegy a nap, lehet több szerencsével járnék.*persze én se szándékozom elpatkolni csak azért, mert épp nincs jobb dolgom és unalmamban valami érdekességet keresek. Viszont szeretem az izgalmakat és ha már itt tartunk a veszéllyel sincs semmi bajom. S még egy vámpírral is kedvem lenne összefutni, annak ellenére, hogy az valószínűleg káros lenne az egészségemre.* - Na ilyen könyvolvasás az, amit én csak akkor teszek, ha már belepusztulok az unalomba.*nem vagyok büszke rá, de utálok olvasni. Kiborít a sok betű és szabályos szédülés jön rám, ha néhány oldalnál hosszabb iromány akad a kezembe.*
- Legalább néhány szóbeszédnek van valami értelme.*nevetek fel. Eddigi életem során egyébként egyszer jártam Angliában, de már annyi is elég volt, hogy gyomrom már a gondolatától is heves tiltakozásba kezdjen. Nem az én kényes ízlésemnek való az a hely, persze azt nem mondom, hogy nincsenek pozitívumain, de biztosan nem élnék ott hosszabb távon. Ezután aztán a vacsora is megérkezik, s míg azon vagyok,hogy betermeljem az adagomat felhozok egy újabb témát, ami engem talán még a tanulásnál is jobban érdekel. Kíváncsian hallgatom a választ és néhányszor bólogatok is. A kérdésre aztán megrántom a vállamat és sóhajtok egy kicsit.*
- Látni láttam már néhányat, de egyik se fogott meg túlzottan, így nem is igen beszélgettem velük. Talán a klubba kéne elnézni valamelyik nap, ott biztosan akadnak szemrevaló nők.*ingatom a fejem kicsit, s gondosan elraktározom a tervet, amit reményeim szerint hamarosan meg is valósítok. S abban is reménykedek, hogy nem csak feleslegesen vonszolom le magam a szórakozóhelyre, hanem, ha már ott vagyok, akkor találkozok is valakivel, aki értékelhetően néz ki.*
- Ez ízletes volt.*nyújtózkodok kicsit, mikor az utolsó falatot is eltüntetem, majd arcomat megtörölve kiiszom poharam tartalmát is és türelmesen megvárom, hogy étkező társam is végezzen az adagjával.*
- Eszel még valamit?*érdeklődöm, s amennyiben igen a válasz azt még megvárom, ha pedig nem, akkor felvetem az ötletemet.*
- Gond lenne, ha máskorra hagynánk az édességvásárlást? Azt hiszem teljesen tele vagyok és nem bírok ránézni semmire, ami ehető.*szusszantok kicsit. Az adag, amit kaptunk szép emberes volt, tehát úgy érzem kipukkadok és nincs szükségem még egy kis szénhidrátra is.*
- Mindenesetre én mindenképp visszamegyek a hálóba. Jössz te is?*pislantok felé, s akármi is legyen a felelet én biztosan elindulok, akár vele, akár nélküle.*
Vissza az elejére Go down
Mikael Hargreaves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mikael Hargreaves


Jelige : primus inter pares
Hozzászólások száma : 152
Csatlakozás : 2012. Mar. 07.
Kor : 28

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-04-04, 11:02 pm

- Kinek mi a szerencse. Én nem biztos, hogy nyugodt szívvel összefutnék valamivel, amivel este össze lehet és "izgalmas" is. Ez nagyjából lefedi a halálosan veszélyes fogalmát. *Lehet, hogy gyáva vagyok, sőt, én bevallom, hogy kifejezetten aggódó vagyok sokszor, többnyire a sor végén megyek, hogy az előttem állók felfogják előlem a problémákat. De épp ezért gondolom úgy, hogy én maradok a végén életben. A túlélés sokszor a gyávaságban rejlik, akármilyen rosszul is néz ki ez így megfogalmazva. Nem tudom tehát megérteni ezt a merészséget, amivel Luka áll hozzá a témához.*
- Én kifejezetten szeretek olvasni, ha mást nem, akkor valami olyasmit, amiből tanulhatok is. Ki tudja mikor jöhet jól a plusz tudásanyag. *Bár ha megkérne, hogy mondjak valami helyzetet, amikor ez hasznos lehet, hát így hirtelen nem tudnék rávágni semmit.*
- Szerintem, ha például találkoznánk egy vámpírral, aki mondjuk nincs kommunikatív kedvében, hanem mondjuk.. magán kívül van, vagy hogy hívják ezt, akkor nem lenne sok esélyünk a túlélésre. Izgalmas lenne, izgalmasan meghalnánk. *Kicsit összeráncolom a homlokomat, najó, ideje témát váltani, ez nem túl derűs vagy jókedvű, amúgy is a környező asztaloktól furcsa pillantásokat kapunk, ahogy elnézem. Gondolom fél füllel véletlenül elkapták a társalgásunk témáját. Újabb szelet húst tűzök a villámra, ez már a sokadik, nem is vettem észre, hogy ilyen gyorsan haladok a tányérra halmozott étellel, pedig nem olyan kis adag. Az árhoz képest bőven megpakolták a tányérunkat. Nem is bírom mindet megenni, a végén még túlenném magam, olyankor pedig búcsút inthetek az alvásnak és üdvözölhetem a nem várt éjszakai rosszullétet és az ebből következő virrasztást.*
- Lisa elvitt oda, ahhoz képest az sem volt rossz hely, bár én nem gyakran járok ilyenekbe, szóval nincs sok összehasonlítási alapom. Mindenesetre nem igazán hiszek az olyan ismeretségekben, amik egy szórakozóhelyen köttetnek. *Lehet, hogy ez is sztereotípia részemről -tele vagyok velük-, de úgy gondolom, hogy egy "diszkóban" kötött ismeretség elég komolytalan és illékony. Egy estére azért megfelelő, arra az időre, amíg felszínes témákról elbeszélget az ember, szórakozik, de ezen túl... Megint általánosítok, ideje leszokni erről.*
- Tényleg nem volt rossz, máskor is itt fogok enni, ha időm engedi. De nem, teljesen jóllaktam, már ezt sem bírom megenni. *Mutatok a tányéron a maradékra. A szalvétával megtörlöm a szám, majd a tányér mellé rakom, a kést-villát pedig, ahogy azt az illem megköveteli egymás mellé a tányérba.*
- Nem, egyébként is elszállt az idő, nem is hiszem, hogy most már nyitva lenne. Majd máskor. Akkor mehetünk vissza, jövök, persze. *Bólintok, leintem azért még a pincért, otthagyom a vacsora árát és még némi borravalót. Ha állandó vendég akarok lenni, akkor érdemes jó benyomást kelteni. Ezzel végezve Luka társaságában elhagyom az éttermet és visszamegyünk a kastélyba.*
Vissza az elejére Go down
Nikolai
Vámpír
Vámpír
Nikolai


Hozzászólások száma : 29
Csatlakozás : 2011. Dec. 20.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás


Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime2012-05-22, 2:27 pm

*Soha nem esett nehezemre az ismerkedés, az álcázás, hogy egy kicsit másnak mutassam magam, olyannak, mint amilyennek látni szeretnének, az udvariasság pedig velem együtt jár. Tehát már meg is kezdjük a beszélgetést, így el is árulom neki becses nevemet, mely egyébként teljesen ebbe a századba való, hiszen én magam tényleg nem vagyok még túl idős, csak pár hónapja vagyok vámpír, egyszerűen csak nem ide valósi a nevem, ezért lehet meglepő. Na de a Josephine se Új-Zélandi, ezért is kérdezek rá arra, hogy merről jött ide, de amikor Horvátországot említi, csak egy aprót bólintok.*
- Egyszer jártam csak arra eddigi életem során, átutazóba, szóval túl sok mindent nem láttam az országból. Az üzleti utak nem teszik a nézelődést lehetővé. *sóhajtok fel, megjátszva a szerepemet is, mivel nem lenne szükségem a levegővételre és nem is zavart különösebben az, hogy nem tudtam rendesen körbenézni a lány országában, de most ez jó így, úgy érzem. Fel is ajánlom a társaságom a lány számára, így azt is, hogy meghívom egy italra, már ha elfogadja és amikor hallom, hogy mindez megtörténik, már mosolyogva hallgatom is, hogy milyen helyet ajánl nekem. Az étterem jól hangzik, hozzám méltó és jobb, mint a zajos klub vagy egy kocsma, bizonyára találok majd ott egy félreeső kis zugot magunknak.*
- Bizonyára tetszeni fog. Nemrég múlt dél, csak nem éhes is vagy? *kérdezek is rá menet közben, mivel megindulok a lány mellett, az esernyő alatt természetesen a város széle felé.* - Egyébként nem vagyok olyan öreg, hogy magázz, szóval tegezz nyugodtan. *pillantok is bele szemeibe és bár tekintetem valahol komor, ez velem jár, érezheti, hogy nem rosszindulatból mondom, na meg, ilyesmit nehezen is lehetne rosszból mondani. *
- Oh, nem szoktam minden nőn segíteni, egyszerűen csak megláttalak és gondoltam miért ne. Szeretnélek egy picit megismerni, elárulom az igazat. *nevetek fel picit, mintha ez olyan kellemetlen lenne egy olyan férfi számára, mint amilyen én magam is vagyok. *
- Oroszországból jöttem ide és ismét egy üzlet miatt kell itt maradnom egy kis ideig. Lehet, hogy pár nap, de akár pár hónapig is elhúzódhat a dolog, tehát ideje lenne megismerkednem ezzel a várossal és a környékkel is. *mesélem is neki, majd nemsokára már meg is látom az éttermet, így az ajtóhoz is lépek, majd kinyitom azt a lány előtt. Ha ő bemegy, én még összefogom az ernyőm, majd végül egy ernyőtartóba helyezem és becsukom magam mögött az étterem bejáratát. Bár éhes vagyok, nem ilyen étkekre vágyom, inkább ezt az üde lányt kóstolnám meg, de most még mielőtt követném, az egyik pincérhez lépek, majd pár dolgot le is beszélek vele.*
- A felső szintre menjünk, gondoltam adjuk meg az ismerkedés módját. Ott senki se zavar minket. *megkértem a pincért, hogy csak addig jöjjenek fel, amíg rendelünk magunknak, az után már ne, tehát nyugtunk lesz és mivel jelenleg üres az a szint, biztosan senki se zavar meg minket. Egy kis pénzzel elintéztem a további vendégeket is, tehát nem lesz gond... Így ha a lépcsőn felsétálunk Joi-al, akkor már körbe is nézek.*
- Hová szeretnél ülni? *kérdezek is rá kedvesen, majd ha választott, akkor oda is ülök, vele szemben és meg is várom, amíg a pincér felveszi a rendelésünket, de én saját magam egy pohár vörösbor mellett döntök, nem kell más.*
- Ha ennél valamit, akkor csak szólj bátran. *pillantok is a barna szempárba, tehát meghívom én enni is, ha gondolja, de idő közben tekintetem az utca felé vándorol, egy kis ideig elmerengek az eső láttán, remélem, hogy még jó ideig borult marad az ég.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Étterem a város szélén - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Étterem a város szélén
Vissza az elejére 
9 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Sorvus Sarnius - Ősi druida város

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: