Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Étterem a város szélén

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 24

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Csüt. Szept. 30 2010, 00:28

* Az étterembe köt ki a ami este és egy kis sütire vágyik amit meg is fog rendelni majd ha itt lesz az ideje. Nem egyedül tölti az estét hiszen egy lány csatlakozik hozzá. beszélgetésbe elegyednek de a lánynak valami szándéka van mert kiderül hogy pont a szöszit kereste. Kíváncsi persze hogy az. A pincér fiú le is szállítja az édességet és hát nem csúnya. Legalább is a szöszinek tetszik.*
- Igen végül is jól jártam bár nem hagynám neki hogy mindent fizessen.* A mondat elején bólint is a szóhoz de utána már nem bólongat mint az egyik reklámban lévő kutya. Amint megérkezik a süti ő neki is lány és hallgatja a lányt. A "rájöttem, hogy mi van velem" résznél át fut valami a buksijában.*
~ Lehet a saját nemét szereti. Remélem nem engem nézet ki magának~* Pillant a lányra hogy felmérje a másikat s kissé feszült is. Ezt nem mutatja ki természetesen. Ő egy igazi szőke csaj szóval sok mindent félre szokott érteni. Amint meghallgatja hogy egy srácról van szó meg könnyebbül és sóhaj egy aprót. Elmosolyodik saját butaságán. Nem szól közbe hanem figyeli a lányt természetesen. olykor bólint egyet hogy tudassa a másikkal figyel. Közben a süti is fogy természetesen. Az egyik szónál ismét a lányra pillant, mert a név ismerős neki és a fiú is ha egyre gondolnak.*
~ Marcus? Inflás?~* Kérdez vissza magában mert lehet hogy egy másik srácról van szó. van más Marcus is na de majd megfogja úgy is kérdezni.*
~ Sokat dohányzik~* Állapítja meg hiszen máris rágyújt a következőre. A másik srácot még életében nem látta szóval nem tudja hogy ki is lehet az. Mikor a lány hátra dől jelezve hogy befejezte egy nagy levegőt vesz a leányzó.*
- Nehéz helyzet. Amúgy az Inflás Marcusról beszélsz?* Kérdezi meg dallamos hangján de amíg nem kap válasz addig nem is fűz hozzá semmit.*
- Connor-t pedig nem ismerem vagyis így nem rémlik hogy láttam e már vagy sem. Talán órán igen de ott nem derülnek ki a nevek* Mondja komoly hangon a másiknak.*
- Csajszi miért is kellek én ehhez?* Kérdezi meg kiváncsian mert nem tudja hogy mit is vár most tőle a lány. Jó sok kérdés szerű valami volt és nem tudja hogy melyikre válaszoljon először.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 23

Rangok
Ház: Inflatus
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Csüt. Szept. 30 2010, 00:38

*A lány kérdésére készségesen válaszol.*
-Igen, az Inflás. Connor is inflás egyébként.
*Amikor Diana nem érti, hogy miért is van rá szükség,rettenetesen elpirul.*
-Hát...met...nemnagyon tudok mit kezdeni a helyzettel. És gondoltam, te, mint csajoscsaj, talán tudsz valami okosat mondani.
*Körmével az asztal szélét kezdi piszkálgatni, majd ezt ham arabba is hagyja, hisz nem akarja szétszedni.*
-Egy magas sötét, hosszú hajú srác, nagyon kék szemmel és állandóan vigyorog. Tegnap észre is vette, h rohadtul nem vagyok a topon, meg is jegyezte, hogy le fognak csukni dementor-gyilkosságért. Persze azt nem kötöttm az orrára, hogy miatta van.
*Várja barátnője válaszát, majd miután egy kicsit kitárgyalják a dolgot, s Diana is végez sütijével, llya felkel az asztaltól.*
-Visszamegyünk?
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Csüt. Szept. 30 2010, 00:59

* Kiderül hogy arról a Marcus-ról van szó aki neki tetszik. Helyes fiú ez tény és való. Anno ő is próbálta a srác tudtára adni hogy tetszik neki de nem vette a lapot.*
- Ő tényleg helyes csak nekem fura. Már mint egy csajjal sem láttam még mióta itt van és elég régi a suliban. Persze ez nem jelent semmit csak fura. Lehet otthon van valakije* Vonja meg a vállát mert lehet hogy van ezt ugye nem lehet tudni.*
- Szerintem nála ne próbálkozz vagy csak finoman de nem veszi a lapot. Lehet vagányan oda kell menni és lecsókolni.* Ez csak egy ötlet természetesen hiszen Marcusnál nem lehet tudni hogy mi jön be. Rá is kérdez hogy ő miért kell ehhez mert nem igazán érti.*
- Ja már értem.* Látszik is arcán a felismerés hogy a lány miért is akar vele beszélni. Most már össze áll benne a kép. Egy aprót bólint mikor a lány leírja a srácot, és ismerős neki de valószínű hogy csak óráról. Na de nem is az a lényeg hogy a szöszi ismeri e.*
- Oh hát...* Tündik el egy picit a dolgokon hogy mit is mondjon neki. Sok minden megfordul a fejében természetesen. Melyik is legyen a legjobb tanács azt még nem tudja mert ugye minden férfi más*
- Szerintem próbáld megtudni tőlük hogy milyen csajokat kedvelnek. Csak azért mert ha pl egy pláza cicát akkor sajnos kiestél* nem gúnyból mondja a másiknak de nem úgy öltözködik mint egy pláza cica.*
- Ezen kívül hozd a tudtára hogy tetszik neked, de csak finoman. Mondjuk említsd meg hogy szép a szeme vagy valami hasonló de várj csak.* int a pincérnek aki oda is egy hozzájuk. Még mielőtt oda érne a lánynak súg valamit.*
- Figyelj* Mondja neki halkan s mikor a pincér oda megy akkor Diana hosszasan a szemébe néz. Fogva tartva a fiú tekintett.*
- A számlát kérném* Mondja édesen és küld neki egy kacér mosolyt. A pincér elmosolyodik és a pulthoz sétál.*
- Nehéz elmagyarázni de valahogy így hozd a tudtára hogy tetszik neked.* Inkább megmutatta mert az még is csak könnyebb mint elmagyarázni és ő jobban szereti az arcjátékot vagy a gesztusokat mint hogy bókoljon a másiknak. A pincér vissza tér a számlával együtt amit a lány elé tesz le az asztalra. A kis táskából elővesz egy kis pénz amit oda is ad a fiúnak.*
- Nem kérek vissza* Mondja ugyan olyan hangon mint az előbb. Ismét egy kacér mosoly jelenik meg arcán amire a fiú elmosolyodik megint és elköszön.*
- Édes a mosolya* Sóhajt egyet a leányzó s a kérdésre bólint hogy mehetnek. El is indulnak és hamarosan meg is érkeznek az iskolába ahol elválnak útjaik.*
- Ha valami van akkor küldj egy levelet az Ametiszt hálóba és jövök. Csak egyszerűbb így találkozni* Kacsint a másikra s ezzel el is válnak. Mindenki a saját szobájába megy és valószínű hogy nyugovóra is térnek a csajok.*

Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 398
Csatlakozás : 2010. Aug. 29.

Rangok
Betöltött poszt: Halott diák

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Pént. Okt. 01 2010, 22:50

* A kérdés elgondolkodtatja az orosz srácot. Ez egy jó kérdés valahogy nem tudja elképzelni a lányt úgy.*
- Hát lehet hogy akkor nem* Rázza meg a fejét. Figyeli a másikat ahogy elneveti magát. Ő ezt nem igazán érti mert tudta szerint semmi vicceset nem mondott. Na de sebaj*
- Jól van ahogy gondolod de te kérdezted.* Mondja vigyorogva mert ez így is van. Ő csak elmondta hogy minek tudja elképzelni a másikat. Kicsit közelebb hajol a másikhoz*
- Régi vágyam hogy az lehessek szóval még az is lehet igazi leszek egyszer* Na igen az tetszene neki és az is lehet élvezné a dolgot. Most így gondolja hiszen nem vámpír. Kitudja hogy igazából milyen élete is lehet ha az lenne. Ezután kapj a kendőt és megossza hogy szerinte ez mit jelent. A lányt zavarba hozta pedig nem is azért mondta csak eszébe jutott. A szavak viszont elszomorítják és ez látszik is rajta. Ő szerette volna ha azért kapja de legalább azt megtudta hogy a lány szerint nem néz ki rosszul. Legalább ez jó.*
- Nem is azért mondtam mert célozni szeretem volna valamire* Hangja komoly bár amit most mondott az nem igaz. Semmi jelet nem ad hogy hazudna így igaznak tűnhet amit mond. Nem szokott hazudni de néha azért nem árt. Fel áll a hideg földről és felsegíti a másikat is.*
- Persze azt szavad* Mosolyodik el jó kedvűen és kíváncsi hogy a lány hogy fogja megkülönböztetni őket.*
- Azért majd áruld el ha rájössz a titok nyitjára* Jegyzi meg a másiknak és közben mennek a falu felé.*
- Ez mondjuk igaz de szerintem eltöltesz vele ö percet és rájössz hogy nem én vagyok. Teljesen más mint én. Már mint stílusban.* Nem az öltözködésre érti de ha találkozik Miroval akkor tudni fogja hogy mire is gondolt Dim. Meg is érkeznek az étterembe ahol le is ülnek elvileg. A fi a lány elé tolja az étlapot.*
- A vendégem vagy bár kissé olyan érzésem van mintha randin lennék* Pillant szégyellősen a lányra mert neki most olyan érzése van de hát ez van.*
- Szólj ha sikerült választani* Jegyzi meg sután és inkább a saját étlapját kezdi el kémlelni.*
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Pént. Okt. 01 2010, 23:07

És ha szende szűz lennék, akkor hogy lennél a vendégem? Vagy csak simán véremet vennéd?*Kérdezi pimaszul, mert azért csak-csak megjön valamennyire a hangja. Bár vannak ötletei a válaszra, sőt, arra is ki tudna erre igazán pimasz választ adni ismeretségi köréből. Minimum egy kézlenyomat és egy rózsaszín frizura lenne az úriember nyereménye érte ^^.*
Nanana! Azért ennyire ne vidd túlzásba. Addig legalábbis tuti ne, amíg rá nem jövök a különbségre, különben onnan elég egyértelmű lenne a különbség, másrészt kétszer meggondolnám, hogy a közeledbe menjek, harmadrészt akkor értelmét veszti a megmentetted az életem rész. Szóval, a jó kapcsolatra való tekintettel inkább ne, oké?*Nézz fel vidáman, mégis kissé talán kérőn a lány. Aztán csendben lépked egy darabig, hiszen kissé zavarban van a kendő miatt.*
Én értelek, épp csak én voltam ilyen szőke, hogy nem erre gondoltam először. Ill... áhh, ebből nem jövök ki már jól.*Legyint megsemmisülten, s inkább csendben sétál tovább, mígnem leérnek a fogadóba, s leülnek egy asztalhoz. Elé tolja Dim az étlapot, de először italt néz magának. Közben hallgatja tovább a fiút.* Ha azt mondom, hogy randizunk akkor jobban érzed magad?*Néz fel vigyorogva. megint énjének két fele érdekesen reagál egymásra, s most a pimaszabbik fele meg is engedi ezt a vigyort. Sőt mi több, lerakja jelentőségteljesen a fiú elé az étlapot, és csak ennyit mond.* Sex on the beach!
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Pént. Okt. 01 2010, 23:33

- Jaj ezek a kérdések.* Csóválja meg a fejét mert nem egy ilyen típus ez a srác és nincs is mindenre válasza. Erre sincs így hát csak a fejcsóva marad. Érdekes amit a lány mond neki és a szavakra elvigyorodik.*
- Addig nem becs szó* Ezt nem nehéz megígérni bár lehet hogy az elég soká fog tartani. na de mivel még nem került közel egy vámpírhoz sem így könnyű az ígéret. A kendős dologról neki más jut eszébe de hát ez nem baj. Tisztázza a lány a dolgot hogy nem azért van amit ő el is hisz és ez picit elszomorítja de túl teszi magát rajta. El is érik az éttermet és Dim megjegyzi azt hogy milyen érzése is van. Egy meglepő kérdést kap a lánytól. Rápillant majd le is veszi róla fekete szemeit.*
- Nem is tudom* Mondja elgondolkodva. Még van egy dolog amit nem osztott meg a másikkal és talán most jött el az ideje ennek, de először rendeljenek. Az étlapot oda tolja hogy választani tudjon*
- Jó választás* Bólint egyet és int a pincérnek aki oda is megy hozzá.*
- A hölgynek Sex on the beach és nekem is* Mondja komolyan és a pincéről a lányra pillant. Csak nézi egy percig majd ajka szóra nyílik.*
- Azért mondtam hogy nem tudom mert van egy lány akivel elvileg együtt vagyok de elég fura teremtés. Múltkor megbántottam amit mondjuk én nem éreztem jogosnak és azóta nem találkoztunk. talán egy hete vagy kettő hogy együtt vagyunk. Szóval még semmi érzelem nem köt hozzá* Magyarázza meg hogy miért is nem tudja hogy jól érezné e tőle magát jobban.*
- Via kedvelek téged.....* Pillant el a lányról és ez igaz is tényleg kedveli ezt a lány de hogy a másikkal mi lesz azt nem tudja. Ő csak barátkozni szeretne először és aztán majd meglátják. Nem tervez előre és előbb a másikat szeretné lezárni de ennyire előre még nem is járnak. Az italok is megérkeznek vég szóra és várja hogy valamit mondjon a lány.*
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Pént. Okt. 01 2010, 23:42

Igen? *jelentőségteljes igen, hiszen igenis választ vár, s az arcán látszik, hogy bármilyet elfogad, úgyis lesz rá valami csípős válasza, neki ne lenne? Ebben Hunyadi úr az igazán tapasztalt.* ~Jézus, ennyi ideig nem is láttam, hány rózsaszín karszalagot oszthatott ki?!~*Gondolja egy pillanatra ijedten, majd visszakormányozza gondolatait.* Szavadon foglak, de aztán baj lesz, ha megszeged, akkor te leszel a vámpír, én meg a vadász és nem fokhagyma füzérrel fogok visítva futni utánad!*Látszik hogy viccel, de tény, jobban örülne ha ez a vámpírosdi egy ideig tényleg ugrana.
Közben sikerül végre választani is, s hamarosan megérkezik az ital. Szép színes napernyő, Viáé legalábbis élénk zöld, valami lila mintával. Mindjárt belekóstol és finomnak találja, közben pedig csendben hallgatja, ahogy a fiú kinyögi, mi is nyomja tulajdonképp a lelkét. Talán már a múltkori iszogatás óta el akarta ezt mondani neki, s Via is igyekszik könnyedén venni, habár annyira nem repes az örömtől, de ezt igyekszik eltitkolni.*
Hé, ne legyél letörve, sőt. Neked kellene büszkének lenned. Van állítólag egy barátnőd, most meg én is itt üldögélek veled és állítólag randizunk.*Igyekszik elviccelni a dolgot.* Figyelj, egyezünk meg abba, hogy szimpatikus vagy nekem én is neked, de önmagában ez kevés egyfelől, másrészt pedig ha ti jártok, távol álljon tőlem az úgymond házasság törő szerep. Lehet hogy a vérünkben van jó rómaihoz híven, de attól még nem törvényszerű.*Mondja s tovább iszik az italból, elrágódva egy kis gyümölcsön a pohár széléről.*
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Szomb. Okt. 02 2010, 00:01

- Hát nem vagyok a szavak embere hogy úgy fogalmazzak* Mondja szégyenlősen mert tényleg nem az és nem ezt a választ várta a lány egy kis mosoly megjelenik arcán.*
- Megkóstolnám természetesen* Mondjuk sután a választ a kérdésre mert ez így is van csak nem szereti kimondani a dolgokat csak ha kihúzzák belőle. Ő félén fiú és ezzel semmi baj nincs.*
- Ha vámpír lennék bántanál?* Kérdezi meg komolyan mert neki valami ilyen jött le persze hogy csak vicc ezt ő is tudja de kíváncsi hogy erre mit fog válaszolni a lány. Az italok megjönnek az ő egy citrom sárga napernyőt kapott. Elég snassz de ez is jó neki. nem az a lényeg hanem ami benne van. El is meséli hogy mi a helyzet amit már el akart mondani Via-nak. Elég lazán fogja fel a srác szerint de ennek örül.*
- lehet hogy így kéne látni a dolgot.* Mondja egy fél mosollyal az arcán.*
- Örülök neki hogy randizunk csak ez olyan mint ha nem is tudom szóval érted* Néz kérdőn a másikra hogy érti e mire céloz.*
- Nem rondítasz bele.* vágja rá rögtön mert azt nem akarja hogy többet akkor ne is találkoznak hiszen megkedvelte a lányt.*
- Nem is tudom. Amira aranyos lány csak nem tudom. Mikor vele vagyok nem érzem azt a pluszt tudod na meg Miro is bele rondított a képbe rendesen.* Húzza el a száját mert ez így is van és ez nem tett valami jót a srácnak.*
- Én szeretnék még veled találkozni ha te is. Csak amíg izé....hülyén érzem magam* Mondja sután mert tényleg úgy érzi magát hiszen olyanról kezd el beszélni ami számára fura na meg nem is biztos hogy a lánynak tetszik annyira hogy egy pár legyenek majd valamikor. E mellet nem is a szavak embere így hát érdekes ez a szitú amiben most van. Most már iszik az innivalóból nem is keveset. Rá fér a bátorítás de valami erősebb kéne. Egyelőre jó lesz ez neki.*
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Szomb. Okt. 02 2010, 00:11

Csak segítség képpen, távlati viszonyokba nézve, B Rh+ vérem van, nehogy nekem gyomorrontásod legyen vagy mifene ha véletlenül kevered valami mással. Meg szerintem némi fűszer túladagolásom, legalábbis apám szerint, hála az olasz konyhának.*Magyarázza a fiúnak, na igen, olasz konyha. De anélkül el se tudná képzelni az életét. A kérdésre elgondolkodik.* Hm... tekintve hogy nem vagyok vámpírvadász, valószínűleg semmilyen kárt nem tudnék benned tenni, de először biztosan félnék tőled, mert kedvellek ide vagy oda, nem így tervezem az utolsó pillanataim. Ha van rá esély, hogy egy légtérben legyünk anélkül, hogy megkóstolnál, akkor természetesen nyitott vagyok mindenre, akár arra is hogy miattad maradjak ébren, kivéve vizsga előtt. A vizsgaidőszak szent dolog. *Utóbbi mondatot láthatóan komolyan gondolja, és ez useresen főleg igaz, sajnos.
Tovább szürcsöli az italt, hallgatva Dim kissé össze vissza ható monológját erről az egészről, s igyekszik higgadt maradni ő is.* Értem... furcsa, ez igaz, nekem is kicsit. Bár azért az öcséd részéről ezek szerint ez nem volt szép. Női szemmel sem, bár ez lehet megint az én jótétlélek hülyeségemre írható csak fel. Áhh igen, ez az, a jótét lelkem miatt akarok azon a srácon segíteni. *Látszik hogy jobbat nem tudott kitalálni, de ez van. Csendben rágódik tovább a szívószálon, s bólint Dimnek.*
Értelek. De szinte amúgy is elkerülhetetlen, hogy találkozzunk, mivel egy házban lakunk. Meg holnap ezek szerint lesz ez az összejövetel is. Tényleg! Ez most sima, elegáns vagy beöltözős lesz?*Vált témát.*
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Szomb. Okt. 02 2010, 00:22

* A lány szavain elneveti magát, elég vicces ahogy ezt így elmondja.*
- Jó tudni* jegyzi meg szűken de mosolyog a másikra. Egyre jobban kedveli ezt a lány halva hogy akár fent is maradna vele mert hogy köztudott hogy a vámpírok nem tudnak aludni.*
- Ez igazán rendes tőle és ígérem a vizsga időszakot tiszteletben tatom* Vigyorodik el egyik kezét a szívére teszi. Kis mesélés következik Dim részéről ami nem épp össze függő de a helyzet is fura számára.*
- Tényleg nem volt szép tőle de hát öcsi pók már csak ilyen* Von vállat hiszen nem tud rá haragudni meg Dim-nek akart segíteni és sikerült is megbeszélni a dolgot. Kissé hülyén érzi magát így felüdülés számára mikor más kerül témába.*
- Hát én úgy olvastam levetet hogy beöltözős lesz vagy nem?* Kérdezi vissza bizonytalanul mert egy akkor folt volt azon a részen hogy nem bírta elolvasni.*
- Ez a Diana aki szervezi a bulit elég ügyetlen lehet mert nekem annál a résznél jó nagy folt volt de valami ilyet tudtam kivenni.* Magyarázza a lánynak hogy nem épp a legjobb meghívót kapta. Mondjuk nem ismeri ezt a lányt.*
- Ugye eljössz velem?* Kérdez rá kissé félénken mert lehet hogy meggondolta magát a leányzó.*
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Szomb. Okt. 02 2010, 00:31

Helyes, így már lehet szó vámpírosdiról, de akkor kérek egy olyan fekete, magas nyakú köpenyt is hozzá, és akkor nm veszik észre hogy én nem vagyok vámpír, majd világosra púderezem az arcom.*Láthatóan először komolyan gondolja de végül mégis elvigyorodik az egyre bizarrabb elképzeléseken.* Ill ha tudom hogy jössz, aznap semmi olyat nem eszem és viselek vagy használok, ami ártalmas rád nézve. *Emeli fel ő is a kezét esküként, majd lassan kiissza az italát, s elkezd a napernyővel játszani.* Hát, ezt ti tudjátok, nektek kell lerendezni.*Von vállat diszkréten, majd a levélre terelődik a szó.* Ugyan, nincs vele baj csak kicsit... szétszórt. Ma vele voltam párban órán, hát, érdekesen sikerült a telepátiás próbálkozásunk. A darut négyzetből hajtogatják mondatomból annyit értett, hogy a daru hajt, mire én megkaptam hogy a daruk nem hajtanak, hanem tojást raknak, rövidítve daru tojás. Szóval, vicces volt.*Foglalja össze. Hát ha még a gondolkodós papír daruról is tudna...^^.* És akkor holnap öltözzünk be vámpírnak meg szűznek? Vagy más ötleted van? *Érdeklődik, bár hogy ha Amira is megjelenik, jó kérdés ehhez mit fog szólni, de ezt majd megoldja akkor, ha ez véletlenül fenn áll.*
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Szomb. Okt. 02 2010, 00:45

* Szépen megindult mind a két diáknak a fantáziája és egy komolyat bólint a lány szavaira.*
- Köpeny jegyezve* Mosolyodik el ő is és ez a kívánság is teljesülhet természetesen már ha egyáltalán vámpír lesz a srácból mert az egy dolog hogy ő mit akar.*
- Azt hiszem ez korrekt* Mondja jó kedvűen. Neki eszébe sem jutott hogy kérje a lánytól annyira távoli ez a dolog de Via mindenre gondol. Na igen ezt ők le is rendezték így téma lezárva. Jöhet a következő. A lányra terelődik a szó aki holnap bulit fog tartani. Érdeklődve hallgatja a szavak és elmosolyodik. Ki az aki azt gondolja hogy a daru hajt? Számára ez elég nagy butaságnak tűnik, de hát ezek szerint van olyan aki ezt hiszi*
- Én nem ismerem de érdekes felfogás lehet * Mondja jó kedvűen és megint iszik a koktélból. A kérdésen elgondolkozik*
- Szerintem beöltözhetünk bár akkor délelőtt el kell mennem vásárolni azt hiszem* Gondolkodik továbbra is mert nincs meg neki minden ami kell a jelmezhez.*
- Neked van más ötleted én vevő vagyok rá* Neki más nem jut eszébe szóval a lányra van ez most bízva ha van tárja csak a srác elé.*
- Még egy kör vagy mennél már?* Pillant a lány pohárara majd a lányra. Ő jól érzi magát de lehet hogy a lánynak unalmas társaság.*
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Szomb. Okt. 02 2010, 00:55

Helyes, M-es a méretem, az S-es kicsit feszül már , hiába nőttem megint.*Vonja meg a vállát. Pár percig elkalandozik azon hogy hogyan fognak ebben festeni. Hát... viccesen, maradjunk ennyiben, pláne ami Viát illeti. Inkább marad a szende szűz kategóriában, az könnyebb.*
Rendes, csak kicsit... szőke. De lelkes, és szeretné ha megtanítanám neki a daruhajtogatást. Szórakoztató ha unatkozik az ember meg ugye ha 1000t meghajtasz, egy kívánságos teljesül. Bár én nem sietek, inkább megvárom a nyári csillaghullást. Az legutóbb is vicces volt, azt otthon láttam, Rómában. Unalmunkban új csillagképeket gyártottunk, mint a kis és nagy fazék meg Darth Vader sisakja és társaik. *Vigyorog ezen, mivel user ezt megcsinálta, csak Balcsin. //A szomszédok meg hüledeztek, ahogy hallgattak minket ^^//
Az egyéb jelmez ötleteken elgondolkodik.* Lehetnél Jack és pedig Sally a Karácsonyi lidércnyomásból. Vagy... hát ez kissé pajzán de lehetsz az ifjúkori Hugh Heffner én meg nyuszilány, bár nem, abban azt hiszem nem mernék emberek közé menni, maximum enyhén szólva módosult tudatállapotban.*Rázza meg a fejét.* Még egyet iszunk, de utána lassan menjünk, holnap nekem is jelmezt kell akkor gyártanom.*Mondja egy mosollyal s int a pincérnek.* Két zöld tündért!*Adja le a rendelést.*
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Szomb. Okt. 02 2010, 01:15

* Bólint egyet a méretnél. Végül is jó tudni hogy mi a mérete a lánynak és elég sok mindent tud már Via-ról. Vicces de többet tud róla mint Amira-rol. Na igen nincsenek ők annyira együtt hogy sok mindent tudjanak egymásról. Diana kerül szóba mert hogy ő rendezi a bulit ami holnap lesz.*
- Nekem szerintem nem menne vagy nem tudom még soha nem próbáltam* Jegyzi meg mert ez így is van. Valahogy soha nem kellett neki hajtogatni max. szalvétát de abban profi. A lány szavain elvigyorodik.*
- Nem is rossz ötlet és elég szórakoztató is lehet* Feltétezi mert neki ilyenek nem jutnak eszébe na meg soha nem is nézett csillagokat. Már mint nem volt még olyan hogy leült volna és a csillag képeket nézegette. A jelmezek is szóba kerülnek mert hogy abba fognak menni a holnap buliba.*
- Nyuszilánynak megnéznélek* Csillannak fel szemei és egy széles vigyor húzódik az arcán.*
- Akkor legyen a karácsonyi lidérc nyomás* Neki az is megfelel ha a lánynak is.*
- rendben akkor még egy utolsó koktél* Egyezik bele mert kissé már ő is fáradt. Kis is hozzák amit a lány kért. Érdeklődve nézi a koktélt.*
- Én még nem ittam ilyet* Pillant a másikra mert tényleg nem és azt sem tudja hogy mi ez.*
- Mi van benne Húzza közelebb magához a poharat és bele les.*
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Szomb. Okt. 02 2010, 01:23

Nem nagy dolog, én pl nem tudom könyvből tanulni, csak ha megmutatják. *Mondja, s ez így kompletten igaz az origamira. A következő megjegyzésre viszont összehúzza a szemöldökét.* Majd ha rózsaszín vámpírok potyognak az égből, mert fejbe verték őket egy seprűnyéllel.*Na ennyit a nyuszijelmezről. Láthatóan tényleg szégyellős fajta ilyen téren még magát sem merné megnézni a tükörben talán, ellentétben néhány unokanővérével.* Ha én nyuszi leszek akkor te meg egy szál párducmintás ágyékkötőben fogsz virítani egész este, de rózsaszínűben!*Fenyegetőzik, mivel a fiú egyszer más kissé sikerrel leitatta őt. Megérkezik az ital is. Egyszínű, azaz zöld folyadék, kicsi pohárban.* Ez nem koktél. Ez... rövid.És erős. Mondom hogyan szoktuk mi. Beledobod a kockacukrot, majd kiszeded fém kanállal, meggyújtod, megvárod amig elalszik, majd visszarakod a pohárba és elkevered, utána pedig húzóra mert ennek 80 felett járt a százaléka, azt hiszem.*Kaptak szépen cukrot, fém kanalat és tüzet is így Via eszerint jár el. hamar eltűnik az ital, de pár pillanatig nem szólal meg, tart a hatás, majd végül jólesően cuppant egyet.* Huh, még jó hogy nem tűzokádó fajtának születtem, lenne akkor baj.*Mondja s pislog párat.* Az ünneplésekkor szoktunk ilyet inni, de csak ennyit mert ez üt.*Motyogja, majd megvárja Dimet is.* Megyünk? Lassan későre jár, és még nemtudom hogy csinálok magamnak hihető varratokat, amik nem fájnak.*Mosolyog.*
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Szomb. Okt. 02 2010, 01:38

* Neki jobban megy ha megmutatják mint könyvből de hát minden ember más. A következő szavakra ki kerekednek szemei majd el mosolyodik.*
- Rózsaszín vámpírokról még nem hallottam de ha ez kell....* Vigyorog tovább majd iszik egyet az innivalóból. Fejez rá a párducmintás alsó gatyára.*
- Csak rózsa szint ne az olyan lányos* Még a gatya elmenne de hogy rózsa szín legyen az nála kizárt. El magyarázzák neki hogy mi is ez az ital amit a lány kért. Érdekesnek találja majd ajkát el húzza.*
- Nyolcvan százalék?* Kérdez vissza az jó sok. Elég erős ital ez. Amint megjön minden ő is megcsinálja amit a lány és lehúzza férfiasan. Nem csak erősnek hangzik de annak is érzi.*
- Azt nem csodálom* Mondja sután és a lányra pillant majd jelez hogy igen mehetnek. Természetesen rendezi a számlát és ezután el is indulnak fel felé a kastélyba. Elég sötét van már de ez nem okoz gondot. A suli kihaltnak tűnik de elég késő van. A déli torony a cél ahova fel is kíséri a lányt. Ha engedi neki akkor a szobájáig. tegyük fel hogy engedte. Az ajtóban elköszön tőle illedelmesen ahogy kell és meg sem áll a szobájáig. Épségben haza szállította Via-t és ő is eljut a szobáig. Érzi ezt az italt így rögtön nem is tud elaludni. Csak jó sokára sikerül neki*
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus

Jelige : Cica imádó Pszichopata
Hozzászólások száma : 775
Csatlakozás : 2010. Jun. 10.
Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Kedd Nov. 30 2010, 01:47

*A lány nem bírta a látványt, ez érthető, már csak azt kell kideríteni , hogy miért. Ennek reményében neki ki is megyek, és kérdezősködni kezdek, látszik rajta, hogy tényleg lesápadt a dolgoktól, így hát rá is kérdezek, de a válaszra csak egy parányi mosoly jelenik meg az arcomon.*
-Akkor ebbe nincs semmi fura... álltalában az első hullájukkal mindenki így kezdi.. én úgy nyolc kilenc évesen láttam ilyesmit, de csak a nagybáttyámmal, elhánytam magam.*vallom be, bár most már csak elmosolyodok a történteken, de akkor eléggé valóságosnak tűnt az undor. Na de az idő megedzett, a következőkre viszont csak kérdő tekintettel nézek a lányra.*
-Hát azt én megnézem hogy Hellrain prof milyen megértő ebből a tekintetből, tudod ő vezeti a halotti mágiát, és eléggé kétes hírű egyén. Legalábbis ha az utalások igazak rá, nem szereti a sárvérűeket, és ő nem csak a holtakat az élőket se tiszteli, köztük minket se. Ne akard hogy jobban kifejtsem.*félek ha tudná amit itt páran sejtenek, lehet hogy ténylegesen megijedne azt meg nem akarja senki, így aztán a teázás mellett döntök és el is hívom. A kérdezősködésre csak oldalra billentem a fejem, mert hát én honnan tudnám hogy neki ez segít e? Remélhetőleg igen , de nem vagyok jövendőmondó.*
-Az utolsó két kérdésre azt mondom hogy igen, megnyugtathat, ha nem spanolod túl magad, az elsőre tudom pontosan. Van egy csini étterem a város szélén, nem kell sokat menni, neked meg amúgy se árt a friss levegő, na meg ha rókázol legalább kint teszed ahol kevesebben láthatják. *mondom, és ha minden jól megy el is indulunk Mystral fele a révész segítségével, és meg sem állunk egészen az étteremig, ami bizony barátságosabb mint a fogadó. Ha oda érünk, csupán csak előre engedem a lányt, ahogy ezt szokás, majd követem, és kiválasztva egy helyet, ki is húzok neki egy széket.*
-Milyen teát szeretnél inni?*teszem fel a kérdést, elvégre ha meghívtam akkor én rendelem de ahhoz tudnom kell mit szeretne, ahogy látom nincsenek sokan ma, nem is olyan nagy baj ez.*
-Amúgy meg... ami bent történt. Ne gondolkozz rajta túl sokat. És... próbálj meg hozzá szokni a gondolathoz. Ez feketemágus képző...*szögezem le komoly tekintettel.*

\\Fagy\\
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Szer. Dec. 01 2010, 03:20

//olvad//

*Egyszerűen képtelen voltam elviselni azt, amit odabent láttam és elfogott a hányinger és az undor is és hirtelen Sairushoz is másképp álltam. Jobb volt tehát távoznom onnan és most, hogy kijött utánam, reménykedem benne, hogy nem a szememre akarja hányni a benti dolgot. De ahogy hallgatom a szavait, ezek a kétes, fene tudja honnan származó gondolatok tova szállnak és beismerem, hogy életemben most láttam először ilyet és magamban hozzá is teszem, hogy nem is óhajtok többször.*
- Az kellemes... *jegyzem meg kissé irónikusan, majd pedig a felmentéskérésen gondolkodom. Nem azért kerültem ide, ez biztos, legalábbis remélem, hogy a hullákat gyalázzam meg. Amikor viszont Sairus elmond pár dolgot arról a magiszterről, a gyomrom is szinte összeszűkül és csak pár szót tudok kibökni.*
- Lehet, hogy az apámnak nem volt soha se mágikus ereje. *ezek szerint az én vérem se lenne tiszta. Ez csak feltételezés, de elég valószínű, hogy így volt, hiszen akkor ismertem volna, legalábbis elméletileg. Bár most már semmiben se vagyok igazán biztos.*
- Ezek szerint semmi esélyem sincs vele szemben. Kár... *sóhajtok fel kissé és azt az embert se szívesen ismerem majd meg, de hát ha muszáj, akkor muszáj. Lassan fel is kelek a fal tövéből, majd amikor a meghívást hallom, rá is bólintok, most tényleg jól esne az a megbeszélt tea.*
- Nem fogok előtted hányni. *pillantok kissé komolyabban a szemeibe, hiszen az szégyen lenne rám nézve. Milyen nő az, aki egy férfi előtt ilyet tesz? * - Egyébként az étterem jól hangzik. *teszem még hozzá egy aprócska mosollyal, bár arra Sairus nem gondolt, hogy rajtam csak egy blúz van, így valószínűleg fázni fogok, na de nem jegyzem meg. Már a csónakban kissé didergek és miközben az étterem felé haladunk, át is ölelem magam és hófehér arcom is kissé pirosabb színt ölt. Ahogy viszont besétálok a meleg helyre, tüsszentek is egyet, de jó érzés ismét nem a hidegben lenni.*
- Nagyon hűvös van. *jegyzem meg dideregve, majd végül leülök a nekem kihúzott székre és a teán kezdek el gondolkodni, miközben kezeimmel hol a vállaimat, hol pedig a combomat melengetem.*
- Szerintem erdei gyümölcsöset kérek, jó forrón, hogyha lehet. *az biztosan jól esne most. Lehet, hogy nem volt jó ötlet így eljönni a suliból, de már mindegy.*
- Tudom, hogy az, de egyre ellenszenvesebb ez a hely. Amiket mesélsz, én nem vagyok ide való, tudom, hogy ezt te is tudod. *nézek kissé komolyabban a szemébe, hiszen bár még eddig ezt sose mondta, tényleg úgy érzem, hogy nem tekint egy olyan növendéknek, akinek a Mysterioba kellene járnia, hiszen nemhogy nem bírom a boncolást és a hullákat, de még a hozzáállásom is teljesen furcsa ő szerinte, szinte mindenhez.*
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus

Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Szer. Dec. 01 2010, 03:43

*Nem mindenki képes elviselni a holtak látványát, na meg azt sem , amire az ember képes velük, hogy elérje a célját, így nem is csodálkozok hogy kirohant. Szegény lány. Nem tudja még mire jelentkezett amikor ide jött. Ha túlságosan gúnyos akarnák lenni még mosolyognák is, de valahogy vele szembe nem megy, nem tudom miért, talán mert normális velem, és úgy tűnik én is az tudok lenni vele. Ha tudná hogy bizony kevés emberrel tudok csak ilyen lenni? Így aztán arcom meg is őrzi a komorságát, miközben követem őt.*
-Az ... bár azokban az időkben inkább undorítónak találtam.*bólintok egyet értően, majd a lány a magiszteres dolgot veszi elő. Megnézem mikor beszél ő Charlesal méghozzá sikeresen, nem tudok sokat a férfiról de annyit igen hogy hidegen hagyja egy diáklány kérése, főleg egy ilyen kérés.*
-Akkor még egy plusz ok hogy kerüld. BÁr nem tudom a félvérekkel mi a helyzet de elviekben varázstalanokat nem komálja... *mondom, amikor a lány az apjáról kezd beszélni, végül pedig csak lassan bólintok*
-Nem túl sok... azt nem tudom mi lett volna ha a régi magisztertől kérdezed meg, de róla kicsit több információ derült ki.*utalok a mostani Inflatusos magiszterre, és nemsokára fel is teszek egy kérdést, vagyis inkább egy meghívást, amit a lány el is fogad, a hányós dologra csak kicsit elhúzom a számat, nem mintha undorodnék tőle csak megértem.*
-Valahogy reméltem is, hogy nem kerül ilyesmire sor...*mondom egy kicsit komolyabban, majd elindulunk Mystral felé. A csónakba is látom már hogy vacog. Makacs egy lány annyi szent, bár lehet én is megkérdezhettem volna , hogy nem akar e felöltözni előtte, így aztán amikor partot érünk , csak oda nyújtom neki a kabátom. Már ez is furcsa tőlem, nem igen szoktam kínálgatni, bár nem túl meleg de valamit csak segít.*
-Húzd fel...*na igen, a szókinccsel még kéne kicsit bővíteni, úgy tűnik hogy nem igen értek az ilyesmihez, talán mert nem is érdekelt, hogy kell tiszteletteljesen beszélni, bár bunkó se voltam , legalábbis hangnemből nem szűrhető le. Ha nem fogadja el akkor persze vissza húzom és nemsokára meg is érkezünk az étterembe, ahol meghallgatom a rendelést.*
-Akkor.. egy erdei gyümölcsös... amúgy igen. Közeledik a tél..*mondom , miközben a pincért is megkeresem, majd jelzek neki*
-Egy erdei gyümölcsös tea, és egy rumostea rendel...*mondom kissé hűvös hangon. Hát igen nem éppen vagyok a barátiasság híve, bár lekezelő se voltam, csak olyan mint álltalában... Míg várjuk a teákat hallgatom a lányt, és néha néha bólogatnom is kell*
-Nem tudhatod mi neked való.. csupán csak találni kell egy célt amit teljesíteni akarsz. Amúgy meg, ne hidd hogy az egész itt lét csupa boncolás, és gyomorforgató dolgok hada. Bár van az is, de ez a szükséges rossz. És nem mondtam soha hogy nem vagy ide való. Inkább úgy mondanám hogy túl Jó lánynak tűnsz erre a helyre... A feketemágus növendékek nagy része nem éri meg az öreg kort, hamar elhullanak, vagy egy egy auror kapja el őket, és dugja be valami börtönbe, vagy még rosszabba. Ahhoz hogy ezt viszont elfogadjuk nem árt legalábbis szerintem , hogy élvezetből csináljunk dolgokat. És most nem csak a boncolásra gondolok. De ha valamit nem élvezünk hamarabb adjuk fel. Túl sok jót vonsz meg magadtól*mondom miközben a tea is megérkezik, amit átvéve a lány felé nyújtok.*
-Minden esetre nem lehetne mondani , hogy neked nem való. Van itt egy lány, kb egyszer láttam, ő éppen ellenkezője a dolgoknak, tudod az a vidám ugrándozó seggre esős kislányos fajta aki ha túl sokáig ugrándozik körülötted általában migrén kiújulással számolhatsz... azt hiszem ő is Cruorises.....Egésségedre.*mondom végül kicsit kimértebben, miközben pillantásomat is a másikra emelem.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Szer. Dec. 01 2010, 03:57

*Inkább nem érdeklődöm tovább a mostani magiszterről, ahogy a régiről se, csak követem Sairust, egészen az iskola kikötőjéig, ahol bemászunk a csónakba, majd Mystralban partot érve megcélozzuk az éttermet. Hűvös van, ez látszik is rajtam, de amikor felém nyújtja a kabátját, majd igen csak tömören jelzi, hogy húzzam fel, kedvesen elmosolyodom is el is veszem, majd belebújok. Atya ég, hogy ez mennyivel nagyobb nálam, szinte elbújhatok benne. El is pirulok picit, hogy ennyivel kisebb és vékonyabb vagyok, majd feltekintek a másikra és valahogy hirtelen kislánynak érzem magam mellette.*
- Köszönöm. *olyan érzés fog most el, mintha a testvéremre néznék. Soha nem volt vér szerinti testvérem, de a rendünkben elég sok ember ilyen közelségben állt hozzám. Most is hasonló érzés fog el, így hát többször pillantok fel rá és sétálok be végül az étterembe. Ahogy leülünk, akkor megrendeljük a két teát, majd folytatjuk is a beszélgetést. A kabát természetesen a fogason foglalt helyet, már az érkezésünk után, hisz idebent kellemes a hőmérséklet, hamar fel is melegszem. *
- Én ilyesmit nem tudok élvezni. Én eddig úgy éreztem, hogyha ölnöm kéne, meg tudnám tenni, de már kezdek kételkedni abban, hogyha az istenek ezt kérnék tőlem, tudnám-e teljesíteni. *nyelek egyet, hiszen ez nagy bűn lenne és végig is simítok sebes karomon, amely most az asztalon pihen.*
- Azért ki tudja, hogy milyen büntetést kapnék. *ezt már szinte csak magamnak mondom, na de amikor mesélni kezd, feltekintek Sairus szemeibe, majd elmosolyodom azon, amit mesél.*
- Hát ezt nem gondoltam volna. Hogy hívják? Mert lehet, hogy felkeresem, hogyha már ő is háztársam. *kíváncsiskodom kicsit, majd viszonzom az "Egészségedre" szót és lassan szürcsölgetni kezdem a teám. Kis ideig nem igazán tudom, hogy mit is mondhatnék, csak ülök ott csendesen, néha feltekintve a másikra, majd végül mégis csak megtöröm a csendet.*
- Én... szóval, én azt hallottam, hogy mi mágusok vagy hogy is hívjam magunkat, szóval, hogy elvileg képesek vagyunk repülni. Ez igaz? *érdeklődöm, hiszen azt nem tudom, hogy mivel vagy mi módon, de hallottam már ezt azt és érdekelne a dolog.* - Egyszer megmutatnád? *úgy érzem, hogy Sairus is szívesen van a társaságomban, én pedig akkor élek is az alkalommal, hogy egyszer vezessen bele jobban ebbe a világba. Na meg, a repülés az még nem istensértés, tehát kipróbálhatom bátran.*
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Szer. Dec. 01 2010, 04:14

*Egészen csendben megyünk a kikötőig, majd utazunk át Seol szigetére, a lány nem kérdezősködik, ami nem is baj, addig is kicsit elmerengek, hála a csendnek, ez most elég könnyen is megy. Ez viszont nem jelenti, hogy nem figyelnék rá, és észre is veszem, hogy vacog. Magam se értem miért vagyok ilyen " barátságos" de oda adom a kabátomat, amit úgy tűnik el is fogad, bár látszik hogy nagy rajta. Így kissé beállok vele szembe, majd szó nélkül meg is igazítom rajta, felhajtva az újjakat, azért nehogy elvesszen benne. Tekintetem továbbra is komoly marad*
-Gondolom így kényelmesebb. És nincs mit*mondom, hiszen én nem fázok, van rajtam egy meleg pulóver is, valamint Svéd vagyok. Annyira nem érzékelem még a hideget, otthon ilyen hőmérsékletbe még futottam is, a szabad levegőn. Nemsokára megérkezünk az étterembe, és le is rendelem az italokat, s ameddig várjuk , míg kihozzák tovább beszélgetünk. A szavakra csak megrázom a fejem.*
-Nem azt mondtam hogy ezt élvezd. Csak találd ki mi az ami megfog. És azzal foglalkozz jobban. A többit pedig zárd ki. Van itt néhány igencsak érdekes tantárgy. Például spirituális mágián nem hiszem hogy annyi vérrel találkozol, vagy misztikus lények ismeretén, esetleg jelmágián, bár ott van egykét hullás rész de nem kell belezni, és ott van még a Toxicologia... Árnymágia is még kicsit talán véresebb tantárgy bár.. az is élvezetes, meg más megközelítés*fejezem be a tantárgyak bemutatását, nem tudom hogy a lány mennyire van otthon ezekbe, vagy mennyire tudta, miket fog itt tanulni.*
-Amúgy meg nem tudod még mire lennél képes. De kétlem hogy ha vannak istenek mindig fognák a kezed. Ha én isten lennék unnám hogy minden ember minden lépését figyeljem... szerintem ha léteznek ők is azt akarnák hogy önálló légy.*mondom el a véleményem, bár nem hiszek bennük, legalábbis úgy nem mint Hecate. Amikor a bűntetésre kerül szó, észre veszem ahogy hozzá ér a sérült karjához, és arcomra ismét komor kifejezés ül ki.*
-Szerintem, egyszer tényelgesen rájuk kéne bíznod a büntetést....*utalok ezzel arra hogy nem magát kéne bántania, hanem ha tényleg haragudnak rá akkor hagyja hogy ők büntessék meg. PErsze ezzel megvan az a célom hogy megmutassam, hogy nem is akkora bűn az amire azt hiszi büntetést érdemel. Valószínűleg ő is rájönne, de hát csökönyös egy lány annyi szent... Inkább mesélek neki, majd a kérdésre csak oldalra döntöm a fejem.*
-Michelle... de a családnevét nem tudom, annyira nem jegyeztem meg. Nekem meg túl vidám volt.... idegesített is...Szóval ne félj, nem vagy annyira elveszett, csak túl sokat gondolkozol rajta mit szabad és mit nem...*vallom be kissé elgondolkoztató arcot vágva. HÁt igen, én aki nyugodtság, és kissé a sötétség megszállotja vagyok egy légtérbe kerülök egy folyton sürgő forgó motollával, aki állandóan beszél ugrándozik, fizikai erőszakot használva berángat a konyhába, és meg nekem is jön de úgy hogy fenékre huppán, hát nem hazudok ha azt mondom , hogy nem nagyon szoktam meg az ilyesmit, így nem is komálom annyira. Na de feltesznek egy kérdést is amire válaszolok.*
-Mágusok , varázslók, és van még más csúfnevünk is, de igen. Miért? Mág soha nem repültél?*kérdezek vissza kissé kíváncsian, ez is meglepetés volt, bár nem olyan nagy de mégis. Lehet ezt is tiltják náluk, nem tudom.*
-Seprűvel szoktuk... van sportunk is amit ezzel játszunk. Valamelyik nap elnézünk akkor a kviddics pályára. Ott elég nagy terület van, ahol próbálkozhatsz..*mondom miközben lassan a tea végéhez érek.*

//fagy//
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Szer. Dec. 01 2010, 23:10

//olvad//

*Számomra elég csípős ez a hideg levegő idekint és miután ezt Sairus is észreveszi, kedvesen felém nyújtja a kabátját, amit el is fogadok. Van súlya, de azért nem vagyok ám túl gyenge, elbírom én és jelét se adom annak, hogy esetleg nem örülnék annak, hogy kölcsönadta, hiszen tényleg örülök és ez tekintetemből is látszik. Ahogy viszont elém sétál, majd elkezdi rajtam igazgatni a ruháját, kicsit úgy érzem magam, mint egy próbababa és bele is pirulok, miközben lesütöm a szemem.*
- Azért ennyire nem kell ám odafigyelned rám, meg tudom oldani. *nézek fel a szemeibe és el is mosolyodom kissé a figyelmességén. Ez új dolog, hogy most ennyire kedves. Na nem mintha eddig nem lett volna az, de most különösen aranyosnak tűnik velem szemben. Végül folytatjuk az utunk és így érkezünk meg az étterembe, ahol megrendeli a két teát, majd közben a tantárgyak is szóba kerülnek, melyekre eddig is kíváncsi voltam és bár utána néztem már pár dolognak, minden tantárgyig még nem jutottam el.*
- Érdekesen hangzik. Leginkább a spirituális ismeretek és a misztikus lények érdekelnek most, de a toxicológia is jól hangzik. Te hasznosnak találod ezeket? *érdeklődöm, majd amikor ismét az isteneimről kezd beszélni, csak fejet csóválok.*
- Ők éppen azért istenek, mert nem olyanok, mint Te vagy én. Ők többre hivatottak és hidd el, engem figyelnek, hiszen nem csak egy sima ember vagyok, a mi rendünk tagjai különlegesek, kiválasztottak. Feladatom van és éppen ezért kell ennyire oda figyelnem magamra. *magyarázom és közben a kezemhez is érek. Egyre jobban fáj és már viszket is, így ösztönösen vakarom meg picit, mely újabb fájdalmakhoz vezet, de most próbálok nem foglalkozni vele. Na de végül egy diáktársam is szóba kerül, aki mint kiderül, Michelle névre hallgat.*
- Én már csak ilyen vagyok, majd megszokod. *mondom neki mosolyogva, majd végül a repülésről kezdek el kérdezősködni és ahogy a seprűket említi Sairus, kissé felvonom a szemöldököm.*
- Ööö, most ugye csak viccelsz? Seprűn repülni? *kérdem kissé értetlenül, de azért az én teám is elfogy ám idők közben, így hátradőlök, majd várom a válaszát. *
- Köszi a teát, nagyon finom volt. *jegyzem meg picit később, majd ez után kitekintek az ablakon, a főutcát figyelve.*
- Picit sétálunk? Csak kíváncsi lennék, hogy mi minden van itt. Annyira még nem fedeztem fel Mystralt. *hogyha benne van Sairus, akkor remélhetőleg fel fogunk kelni, majd a kabátját magamhoz veszem és ismét belebújok, ha már egyszer fel lett ajánlva és ha minden igaz, együtt fogunk kilépni a főutcára.*
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Szer. Dec. 01 2010, 23:29

* Nem tudom mennyire vagyok figyelmes, igazándiból csupán csak azt teszem , ami először eszembe jut, ennek köszönhető a hirtelen segítség is. A pirulást , csak egy pillanatig figyelem, kíváncsi vagyok ilyenkor mi járhat a lány fejébe. Talán rá kéne kéredzni talán nem, hiszen a következő válaszából már lehet érteni a dolgot.*
-Lehet hogy meg tudod oldani. De így egyszerűbb volt nem?*teszem fel nemes egyszerűséggel a kérdést, persze nem gúnyosan, inkbáb csak nyugodtsággal töltött hangnembe, majd lassan meg is indulunk az utunk célja felé, ami nem más mint az étterem. Beérve pedig miután kitaláltuk mit akarunk inni, meg is rendelem, addig pedig ismét kis beszélgetésbe keveredünk. köztük az órákról is esik pár szó, amiről mondok egys mást*
-Érdekesek persze.. amúgy meg igen. Tudod erre mondják hogy minden hasznos, amit tanulsz csak kérdés melyikhez van több affinitásod. Emlékszem az első toxicologiám egész jól ment. Érdekelnek a mérgek, de hosszú távon inkább választom a hullákat. Azok nem fröcskölnek vissza , vagy nem okoznak halálos sérülést, ha valamit esetleg elrontanák a feladat közben. *magyarázom nemes egyszerűséggel, bár nem azt jelenti hogy azt a tantárgyat nem kedvelném, egészen egyszerűen csak mindenkinek megvan a maga kis kedvence, nálam pedig a Halottakkal való foglalkozás, amihez a Halotti mágia órák állnak a legközelebb. A következőkre viszont hirtelen nem tudok mit mondani, úgy tűnik a lány rendesen feldobta a lasztit, ezt nem lehet védeni.*
-Lehet... de én akkor se hajolok meg senki előtt.... számomra a szabadság többet ér bárminél. Ezért se szeretem ha valaki lenéz, az olyan mintha maga alá tenné a személyem. De amúgy mesélhetnél valamikor többet erről a rendről... például hogy mióta létezik?*talán nem kérdezek túlságosan privát témát, bár a lányt ismerve teljesen vakon tapogatózok, hogy melyik lehet jó és rossz téma. Na de közben engem is ér egy kérdés, amire válaszolok is. A Michelles dologra csak egy kis mosollyal bólintok, igen valószínűleg majd megszokom. A seprűs dolgon viszont nem értem a meglepődést*
-Hát jelenleg az a legegyszerűbb. Miért ilyen fura?. Tudod Hippogriff meg Thestral nem minden sarkon található, bár az utóbbit nem is mindenki látja.*mondom teljesen természetesen, hiszen ezen lényekkel valamennyire képben vagyok. Legalábbis ami a Thestralt illeti, hiszen házam jelképe is az az állat, végül csak bólintok a kérdésre.*
-Ha van kedved... Én úgy is éjszakai ember vagyok, szóval nem vagyok álmos. De ilyenkor könnyedén el lehet veszni, és vannak helyek ahova nem lenne jó ha elcsámborognál. Legalábbis ilyenkor, tudod nem éppen jó kezdés meghalni mielőtt még elkezdi az ember a pályafutását...*magyarázom nyugodt hangon, persze nem bántásként. Ha minden jól megy együtt lépünk ki a szabadba.*
-Na.. és merre van kedved menni? Itt a városba valamerre vagy kívül azon?*kérdezem meg, elvégre el is kéne dönteni merre akarunk menni.*
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Vas. Dec. 12 2010, 20:53

* A délutáni tanulást nem úgy gondolta, ahogy épp sikerült, de végül is jól mulattak, és egy kicsit tanult ő is. Ezeket a bájitalokat, tuti, hogy nem fogja tudni megjegyezni, hiszen néha olyan hozzávalók vannak, hogy kikerekedtek a szemei. Sok tanulás után abba is hagyták, mert már agy fárasztó, és nem akar úgy ki nézni, mint egy zombi, így a szobájába felmenve, átöltözik, és úgy indul a főfolyosóra le. Direkt Aysha kedvenc illatú tusfürdőjével fürdött meg. Ez egy kisebb mosolyt csal az arcára, majd a folyosón álldogálva, néz ide-oda, hogy honnan is jön a lány. Már hallja, hogy a lépcsőről, így ellöki magát a faltól, és elindul a lépcső felé, mikor meglátja a lány lábait. Az álla szinte a földet súrolja, de nem engedi, hogy sokáig lássák meglepettnek, hanem közelebb sétál hozzá, és egy puszival az ajkain köszönti a szerelmét, közben a kezei a kabát cipzárjára/gombjára kerülnek. *
- Mi van rajtad?
* Kérdezi csillogó szemekkel, és ha engedik akkor kigombolja/cipzározza a kabátot. Ha nem akkor még egy puszit ad Aysha ajkaira, és sóhajt egyet, hogy ilyen gonosz a másik. Ahogy belé karolnak, el is indulnak a révész felé, hogy átvigye őket, Seol szigetére. *
- Én se voltam még ott, csak hallottam róla, de mindent ki kell próbálni.
* Válaszol a kérdésre, és egy mosolyt is küld a lány felé. Ahogy Mystral főutcáján végig sétálnak, megtekinti a fogadót, amire elhúzza a száját, mert most nagy ívben kerüli azt a helyet, főleg amióta megmérgezték. El is jutnak a végéhez, ahol egy igen jól ki néző étterem áll. Odasétál az ajtóhoz és kinyitja a párja előtt, az egyik kezét maga előtt tartva, ezzel is beinvitálva őt a helyre. *
- Hölgyem.
* Kicsit megköszörüli a hangját, hogy mélyebb legyen majd mikor belépnek, ő is bemegy az ajtón. Aysha háta mögé áll, és a kabátot megfogja, hogy ki is bújhat belőle, mert segít levenni neki. Ha ez megvan az egyik asztalhoz odavezeti, hogy üljenek le, és akkor a kabátokat is felakasztja a fogasra. Végig néz a barátnőjén, a szemei is kicsit kikerekednek. *
- Fantasztikusan nézel ki.
* Csak ennyit tud mondani, és komolyan is gondolja, hiszen nagyon dögös a lány. Le is ül az asztalhoz, de nem bírja levenni a másik lábáról a szemét, de persze nem feltűnően nézi. Kezei az állát támasztják, és az asztal széléhez ült, egy kicsit odébb billenti a fejét, így nagyon is jó rálátást biztosít. *
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Vas. Dec. 12 2010, 21:05

*Habár a délutáni tanulás nem sokáig tartott, én azért örültem, hogy át tudtam még nézni néhány dolgot. Hamarosan azonban elvonulunk átöltözni és nem sokára találkozunk is lent a Főfolyosón. Troy egyből a kabátom után nyúl, mire eltolom a kezét és pajkosan elvigyorodom.*
- Hé! Ne vetkőztess már itt a folyosón. Nyugi, le fogom venni...*jegyzem meg gonoszan és látom, hogy Troy csalódott arcot vág, mint valami kisfiú, akinek elvették az autóját. A puszit persze viszonzom és meg is érzem Troy illatát, amit annyira imádok és bele is remegek, majd a fülébe suttogom:*
- Még jó, hogy nem értél hozzám, mert rossz vége lett volna *suttogom szexisen, majd belekarolok a fiúba és magamba nevetgélve engedem, hogy vezessen. Néhány perc múlva át is érünk Mystralba és belépünk az étterembe. Troy leveszi rólma a kabátot és egy titokzatos, pajkos mosollyal figyelem, ahogy kapargatja az állát a földről.*
- Na, gyere *húzom magam után vigyorogva és leülünk az egyik asztalhoz. A bókra biccentek egyet.*
- Te is, köszönöm *mosolyodom el, majd felveszem a menüt és várom, hogy odajöjjön a pincér.*
- Köszi a délutánoi segítséget. Bár még mindig fáj a hasam a nevetéstől ,de azért ragadt rám valami *jegyzem meg mosolyogva. Hangom csendes, lágyan dallamos és szinte beleolvad az étteremben lévő zajba, Troy mégis tisztán értheti minden szavamat.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   

Étterem a város szélén
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Fáradt ninja étterem
» Uroniko étterem