Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Cremus kastélya I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Cremus kastélya I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Cremus kastélya I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Cremus kastélya I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Cremus kastélya I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Cremus kastélya

Go down 
+43
Lisa Renfield
Galina Sergeevna Ivanova
Willow
Slash Daniels
Naomi Teigneux
Shalmira
Jessica Turner
Lucius Benedict Fenris
Mordred Wasimir
Hecate Lunadea
Lucius Rufinus
Zaine Warhurst
Ashi Angel
Nathaniel Cornwlade
Jackelyn McKinney
Azrael
Aideen Garadex
Élias Adachi
Takoda Turner
Aristarkh Y. Zhukov
Elisaveta Varlock
Alinox Ingren
Mona Braxton
Mathis Boll
Ginger Rosenberg
Raven Dragonov
Demetrius
Bruno Stora
Serafina Damiana
Meta Marquise
Noah Cromwell
Lycoris Ozera
Sairus Macrain
Cody Skertchly
Nana Black
Ruby Rose Re
Lionel Dustsnow
Leila Hunt
Raziel Black
Varg Yrjanfrost
Faith Craven
Diana Gray
Mesélő
47 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2009-11-29, 4:57 pm

Cremus kastélya Cremuskastely

Seol szigetének egyik legtávolabbi zugán található egy ódon kastély. Ezt a kastélyt csak Kísértetházként emlegetik. A legenda szerint a XIV. században itt élt egy nagyhatalmú feketemágus a családjával együtt. Egy nap, amikor a varázsló egy veszélyes sötét varázslatot próbált véghezvinni, valami probléma lépett fel. Démonok szabadultak ki a varázslat folytán és a ház összes lakójával végeztek. Egyesek szerint Cremus és családja még mindig a ház rabjai és aki csak megpróbál bejutni otthonukba, azt elijesztik onnan. Más feltételezés szerint a démonok a mai napig szabadon járnak a ház falai között. Biztosat senki sem állít, mert nem mer oda menni senki. Aki eddig odament, nemigen jött még vissza. Te mit gondolsz? Be mersz menni ebbe a hatalmas Kísértetkastélyba?
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2009-12-30, 12:49 am

* Egy lány mászkál céltalanul. Nem igazán tudja hogy merre is megy csak megy. Az iskolát már egy kicsit unta így hát lejött ide hogy szemügyre vegye a környéket. Nem sok érdekes dolgot talál útközben csak boltokat melyek nem igazán kelti fel az érdeklődését. Persze ettől még lehet hogy érdekesek, de ő nem az a boltba járó lányka. Nem szeret vásárolni és csak akkor megy boltba ha nagyon muszáj akkor is elég céltudatosan intézi a dolgokat. Azért mindent meg néz ami útjába esik hiszen sose baj ha az ember lánya kicsit tájékozott a környezetéről. Ahogy sétálgat, bele feledkezik gondolataiba és nem veszi észre hogy egy idő után már nincs is bolt a közelben. A köd is lesz már vagy legalább is erre az útra biztosan. Sötétedik ez nem kétséges ám még sincs vak sötét. A hold fénye bevilágítja az utat melyen halad. Léptei nem gyorsak hiszen nem siet ő sehova. Hirtelen egy bagoly hangra lesz figyelmes melyet eddig nem hallott vagy csak nem figyelt rá. Fejét körbe fordítja és csak most eszmél arra hogy nem tudja merre is van. Alaposan körbe néz hát ha lát valamit melyről tájékozódhat. A fát között egy kastélyt vesz észre. Ezt egyszerűen láthatja hiszen tél van a fákon nincs lombkorona mely eltakarná a kastélyt. Elég kísérteties helynek látszik vagyis ezt állapítja meg. Szíve megdobban, majd vesz egy mély lélegzettet. Egy percig gondolkodásba merül hogy vajon arra vezessen e útja tovább vagy esetleg vissza forduljon. A kastélyt nézi és valami nem engedi neki hogy tekintetét el kapja az épületről. Nem igazán érti hogy mi is az. Varázslat, kíváncsiság, izgalom, félelem. Valami vonzalmat érez az épület iránt mely arra készteti hogy lépjen egyet. Ebben a percben denevérek repülnek el a kastély felett. Lehet hogy nem azok voltak de ő annak vélte fel fedezni. Továbbra sem engedi a montázs mely magával ragadta így lassú de hatásozott léptekkel próbálja megközelíteni az épületet*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Cremus kastélya Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2009-12-30, 1:08 am

*Későre jár és az égen csak néhány csillag jelzi, hogy bizony nem mentek sehová se, de a vastag felhőrétegtől a hold alig látszik. Viszont ez az az időpont, ami a legkedvezőbb egy Inflatusos diák számára. Így hát Victor ezen a kellemes estén, legalábbis számára nagyon kellemes estén Mystral főutcáján sétál, de nem céltalanul, ahogy oly sokan mások is, hanem bizony a régi kísértetkastélyt szeretné ma este felfedezni. Öltözete a tőle már oly megszokott, fekete nadrág, pulcsi, bakancs és bőrkabát, tehát ezzel a ruházattal és fehér bőrével igen kísértetiesen néz ki, de természetesen nem kell tőle félni, hiszen nem egy démon, csupán csak egy diák, de abból se megszokott kettős énje miatt, de ezt szerencsére még csak házvezetője tudja róla és egy ideig más nem is fogja. Így hát kényelmes és egyben igen elegáns léptekkel hagyja el a várost, majd megérkezik a kastélyhoz, ahol megpillant egy szőke lányt. *
~ Hmm, ismét egy diák… és még szőke is. ~ *egy furcsa gondolat keríti hatalmába, így halkan a lány felé sétál és végül megáll mellette, de szemeit nem mereszti rá, csupán csak a régi kastélyt figyeli. *
- Az ember nem is gondolná, hogy ez az épület már a XIV. század óta itt áll. *jegyzi meg hangosan, így a lány most hallhatja kissé mély, de még is oly csábító hangját. Pár másodpercig még nézi az épületet, utána pedig végül a lányra tekint. *
- Te hiszel a legendában, amely ezt a kastélyt övezi? *kérdi a lánytól, majd hírtelen homlokához ér. *
- Ahj, milyen udvariatlan is vagyok, be sem mutatkoztam. *fordul most már teljes testtel a lány felé, majd kezét mellkasa elé emeli és kissé meghajol. *
- Victor Greniuld vagyok, szolgálatára. *szemeit a hajolás közben is folyamatosan a lányon tartja, le nem venné róla, egy pillanatra se. Rendkívül lassan emelkedik fel ismét egyenes helyzetbe, majd végül csevegősebb hangnemre vált. *
- Mi szél hozott errefele íj késői órán? Nem félsz, hogy megtámadnak? Este már Mystral is másképp fest, nincsen tele boldog és barátságos emberekkel. *utal arra, hogy a lány nagyon rosszul tette, hogy egyedül tévedt ide és talán jobban tenné, hogy ha esetleg Victorral tartana majd a visszaúton, bár a fiúnak még esze ágában sincsen elhagyni ezt a számára oly barátságos és otthonosan kinéző helyet. *
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2009-12-30, 1:37 am

* A lány halad nem gyorsan, de egyre közelebb ér a kastélyhoz. Ahogy lépeget szíve meg megdobban, de még mindig nem tudja hogy melyik érzés járja át a testét. Szemeit nem veszi le a kastélyról. Tudata beszűkül és csak az épület lebeg a szeme előtt. nem sokat érzékel a külvilágból most a lány. Egy hang riassza fel melynek hatására a lány meg is rémül, hiszen nem számított rá. Ösztönösen fekete csizmájához nyúl, hogy elővegye fegyverét ám beugrik neki egy eset mely a suliban történt meg így gyorsan fejét a hang forrása felé mozdítja. Egy fekete lakot lát kinek fehér a bőre és hát első ránézésre nem embernek gondolja, így a gyors mozdulattal a fiú felé üt. Nem nagyon hiszen egy szellemnek nem kell nagyot ütni na meg amugy sem érezné még az ütés súlyát, ám keze nem megy át a fiú testén, így a lány bizonyos hogy nem egy szellem hanem egy ember vagy valami ahhoz hasonló.*
- Bocsi, remélem nem volt erős* Mondja rekedtes hangján, gyorsan a fiúnak. Az első mondatát nem is észlelete már mint a szavak nem jutottak el tudatáig, ám a kérdésből a következtet hogy a kastélyról van szó.*
- Rejtély? Akkor te többet tudsz mint én, mert én bizony semmit nem tudok erről a helyről.* Jegyzi meg egyszerűen a dolgot. Közben a fiút alaposan megnézi ha már még sem egy szellemmel hozta össze a sors. Miután ezt meg tette tekintete ismét a kastélyra vándorol, majd a fiúra aki bemutatkozik neki.*
- Diana Gray vagyok.* Hangja még mindig egyszerű. Szemét már nem emeli az épületre a fiút nézi egész pontosan a szemeit valami furcsát vél benne fel fedezni de nem tudja hova tenni. Meg kell hagyni maga a fiú is elég furán fest talpig feketében a fehér bőrével.*
- A szél nem hozott jöttem én magamtól.* Egy apró mosoly jelenik meg szája sarkában szóvicce miatt.*
- Amúgy pedig csak erre jártam vagyis erre vittek lábaim. félek ha megtámadnak hát megvédem magam ha tudom ha nem akkor ennyi volt életem* Hangja még mindig egyszerű semmilyen érzelmet nem találhat benne a fiú.*
- Mondjuk én is kérdezhetném tőled ugyan ezt. Te mit keresel itt?* Kérdez vissza és neki valamiért úgy tűnik hogy a fiú ismerheti a helyet ha már csak arra gondol hogy valami rejtélyt emleget.*
- Hát végül is mehetünk együtt egy darabig már ha a kastély felé tartasz.*Egy apró mosoly jelenik meg a szája sarkában a szöszinek. Egyelőre vár aztán ha minden jól megy akkor el is indul a kastély felé remélhetőleg a fiúval.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Cremus kastélya Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2009-12-30, 1:52 am

*Túl hamar tűnt fel a jelek szerint, mert a lány nem hogy mosolyogva köszöntené, inkább a helyett rögtön ütni készül. Keze nem lendül elég gyorsan és a fiú pedig nagyon is figyel, így elkapja a felé tartó kezet, majd közel fogja magához és így átkarolja a lányt és szürkéskék szemeit a másikéba fúrja. *
- Ezt még egyszer ne… *mondja, majd egy kis ideig még a karjai között tartja Dianát, utána pedig elereszti és végül csak bólint a feltevésre. *
- Úgy tűnik. Furcsa, hogy te eddig még nem hallottál erről a helyről. *tekintete visszatér a kastély felé, majd mesélni kezd a lánynak. * - Még nagyon régen itt élt egy feketemágus, akit Cremusnak hívott. Egyik varázslata rosszul sült el és démonok szabadultak ki, akik megölték a családját, majd vele is végeztek. *igen röviden mondja el a történetet, majd utána újból a lányra néz. * - Egyes legendák szerint a család még mindig ott raboskodik és a démonok is a házban vannak. Szóval nem ajánlatos oda betévedni… *jegyzi meg figyelmeztetően a lánynak. Ő nem fél, de tudja, hogy ez a hely nem játék, nem véletlenül lett felhívva rá a figyelmük és hogy csak kívülről szemléljék a helyet. *
- Szóval Diana. Akkor hát örvendek. *ajka lassan mosolyra húzódik, majd meghallgatja a szavait és kissé butuskának ítéli meg a lányt, de ez a vélemény még változhat az idők folyamán. *
- Ennyi volt az életed? Nem láttalak az Inflatus házban, tehát biztos vagyok benne, hogy másik házhoz tartozol. A többi viszont nem így áll ehhez a dologhoz. Te miért nem féled a halált? Íj elvetemült lennél? *kérdi a lányt tovább fürkészve, majd a kérdésre halkan felkacag. *
- Szerintem nem tartozik rád Diana, hogy én miért is járok most éppen itt. Mindenesetre örülj neki, hogy visszakísérlek majd a kastélyhoz. *feleli kissé talán túl hűvösen is, majd megindul a kísértetkastély felé, ha a lány vele tart, akkor vele tart, viszont ha ezek után nem kíváncsi a fiú táraságára, akkor nyugodtan ott lehet őt hagyni, Victor ilyeneken nem fog megsértődni, nem kell őt félteni. *

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2010-01-07, 1:29 am

// Olvad//

* Kevés az a személy akinek mosolyogva köszön a szőkeség. Erre mióta itt van nem is volt példa és nagyon valószinű hogy nem is lesz. Ennek egy oka van, nem bízik senkiben. A fiú átkarolja melyen meg lepődik hiszen nem ez az ösztönös reakció legalább is a lánynál biztos nem ez lett volna. Tekintetük találkozik hiszen a lány nem fordítja el fejét.*
- Sajnálom nem tudhattam hogy emberi lény vagy és hát beláthatod nem épp barátságos a környék* jegyzi meg közömbösen a fiúnak. Nem is embernek gondolta elsőnek az biztos.*
- Lehet hogy furcsa de ez van....* Vonja meg a vállát, mert nem kötelező mindenkinek mindent tudnia. amúgy se sok mindenkivel beszélt mostanság akivel meg igen hát pont ez a hely nem került szóba. A fiú mesélni kezd amit a lány figyelmesen hallgat, közben a fiút tanulmányozza.*
- Értem démonok vannak bent az a nekem való hely* Kacsint a fiúra, hiszen ott biztos történik valami ami fokozza a lányban az adrenalint. Nem tagadja hogy szeret veszélyesen élni. A fiú szavaira fel húzza az egyik szemöldökét.*
- Na vár te házak szerint skatulyázod a személyeket? Abban igazad van nem abba a házba tartozom, de senki nem is mondta hogy oda való lennék. Ez ugyan olyan szerintem hogy ha valakinek állandóan jó kedve van és mindenbe látja a jót akkor ne is járjon ebbe a suliba? .......hülyeség!* jelenti ki nagyon határozottan*
- Nem félek a haláltól ha itt az idő akkor megyek. Kikerülni úgyse lehet.....* Vonja meg a vállát.*
- Na várj, én nem kértelek, hogy kísérj vissza. Ha jól emlékszem te csatlakoztál hozzám szóval.... Nem kell neked velem jönni megyek én egyedül is.* Mondja fen hangon a fiú hűvös stílusára válaszolva hiszen nincsenek ők össze kötve vagy valami hasonló ha pedig a féltő-óvó szerepet játssza, hát elég rosszul teszi. Lehet hogy a fiú nem ilyen lányokhoz szokott de Diana nem szorul segítségre az egyszer biztos. Elég talpra esett lányka. A szőkeség tovább lépked az ismeretlen hely felé hiszen elég kíváncsi már azokra a démonokra ha egyáltalán vannak olyanok a kastélyban. Ha a fiú Jön vele tovább hát jön ha nem akkor sem döl benne össze egy világ.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2010-01-07, 1:45 am

*A kastély sötéten tornyosul az ott sétálló diákokra, mint valami sötét erekje az ablakok figyelően merednek a duóra, mögöttük csupán a sötétség tátong. Bár ez még nem jelenti hogy nincs e ott valaki. Mint ahogy azt sem hogy nincs.Egy elég magas vaskeretes kapu áll előttük, nincs rajta lakat akár egy egyenletes lökéssel is ki lehetne nyitni, innen már egyenes út vezet tovább a kastély udvaráig. Ha a diákok körül néznek már kintről láthatják a sövény kerítések mellett díszelgő sötét groteszk vízköpőket...*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Cremus kastélya Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2010-01-07, 1:55 am

*Amikor a lány hírtelen támadást indít ellene, akkor nem tesz más, csupán csak elkapja és tekintetét a lányéba fúrja, majd halkan figyelmezteti, hogy még egyszer ilyen ne történjen. Hogy miért nem? Mert akkor már nem lesz ilyen kedves és félő, hogy egy átok eltalálja a szőke leányzót. *
- Oh, tehát valami démonnak néztél? Ez megtisztelő. *egy kedves mosoly, majd lassan elereszti a lányt, de közben továbbra is a másik szemeit nézi. Viszont nem marad ott túl sokáig, a kastély felé pillant és tesz is pár lépést, majd mesélni kezd Diananak, hogy most már ő is tisztában legyen ezzel a hellyel és hogy megtudja, milyen veszélyek is fenyegetik itt az embert. *
- Neked való hely? Te szerintem nem vagy tisztában a démonok fogalmával. Szóval jobb, hogy ha óvatos vagy… én csak figyelmeztetlek. *mondja kissé hűvös hangon. Nem félti a lányt, különösebben nem érdekli, hogy mi lesz vele, de azért ennyit minden ember megérdemel, hogy ne menjen csak úgy a halálba. *
- Egyébként valamilyen szinten igen. Hiszen nem véletlen kerülsz egy bizonyos házba. *nem foglalkozik tovább a lány szavaival, inkább ő maga elindul a kastély felé, de az utolsó mondatokra megáll, majd hátrapillant. *
- Az előbb még te mondtad, hogy nyugodtan tartsak veled. De nekem teljesen mindegy egyébként. *és már sétál is tovább, egészen a vaskapuig, amit egy gyors és könnyed mozdulattal be is lök. Ő most azért jött ide, hogy körbenézzen a kastélyba, de természetesen tisztában van a veszélyekkel is, amik bent várhatják, így nem fog fejjel a falnak menni, hanem csak óvatosan, hiszen tényleg nem tudni, hogy mi várhatja odabent. *
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2010-01-07, 2:07 am

* Nem mond semmit a megjegyzésre, bár azt nem érti hogy ez miért megtisztelő de ez nem most fog kiderülni. A fiú óvatosságra inti amire ismét egy váll rándítás a válasza.*
- kedves tőled hogy figyelmeztetsz* Mondja hűvösen a fiúnak. Láthatóan nem érdekli a dolog. A fiú elindul a kastély felé. A megjegyzésre nem mond semmit, hiszen nem tudja hogy milyen a fiú valójában lehet. Most valahogy nem igazán érdekli semmi csak a kastély. Végül is ha már erre tévedt miért ne nézzen körül egy kicsit, Így a fiú után sétál. A hogy közelednek a kastélyhoz a vaskapu nagyobbnak tűnik mint ahogy azt a lány elsőre gondolta. Victor be is löki a kaput így egyenes út vezet a bejárathoz. A lány oldalra fordítja a fejét és a vízköpőt nézegeti. Érdekesnek találja hogy nem folyik a víz, hiszen még is csak egy víz köpő.*
- Nos bemegyünk?* Kérdezi meg kiváncsian a fiútól ha már így együtt kóricálnak akkor miért válnának szét. Még is csak jobb kettesben mint egyedül.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2010-01-07, 2:18 am

*A kapu sarokvasa óriási sikítással kinyitódik. A környék csak úgy vízhangzik tőle, szinte betölti az egész levegőt, majd egy csattanással kinyílik. A vízköpők ténleg érdekesek ha közelről megnézik őket észre vehetik hogy a szemük alatt mintha valami vörös száradna..... Az ajtó innen nincs messze úgy a 18adik századba lehetett ilyen bükk vagy tölgyfa ajtókat felfedezni egyes kúriákba. Viszont van valami fura, félig nyitva van, ha megfigyelik por viszont nioncs a küszöbön. VAjon ki tartana tisztán egy ilyen házat? Jó kérdés.. Ha a diákok akarnak bemehetnek de még vissza is fordulhatnak. Mintha a felső ablakból viszont parányi világosságot pillantana meg az ember. Nagyon fura*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Cremus kastélya Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2010-01-07, 2:23 am

*Úgy tűnik, hogy a lány követi, így hát belöki a súlyos vasajtót, mely most könnyeden bebocsátást enged a számukra és elég hangos nyikorgások közepette nyílik ki. A fiú viszont nem szól semmit, csupán csak besétál, majd körbenéz. A vízköpőket nem nézi meg közelebbről, az ő célpontja a ház. Ahogy végignéz rajta, meglepetésére az egyik ablaknál fényt pillant meg. *
- Diana… nézd. *mutat fel az ablakhoz, majd egy darabig még fürkészi, utána pedig a lányra tekint. *
- Persze, menjünk, de csak óvatosan. *figyelmezteti még egyszer a lányt, majd az ajtó felé sétál, viszont attól két méterre megtorpan. *
- Nyitva… *suttogja szinte maga elé, majd lassan előveszi a pálcáját és óvatosan beljebb löki az ajtót. Még nem lép be, először csak bepillant, azért ne öngyilkosjelölt és ki tudja, hogy mi várja odabent, de már most élvezi, ahogy az adrenalinszintje egyre jobban nő. *
~ Nincs egy kis por se… ~ *gondolja magában, majd lassan besétál, de most már nem néz hátra a lányra, szemei végig a kastélyt figyelik, hiszen ha baj van, rögtön cselekednie kell. *
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2010-01-07, 2:35 am

* A hang nem valami kellemesen éri a lányt hiszen nem számított rá pedig kellett volna hiszen az épület nem egy mai csirke. A fiú észre vesz egy kis fényt az ablakban. A lány szemeit az adott ablakra emeli.*
- Érdekes* Jegyzi meg elgondolkodva majd a fiú megegyezésére bólint. Óvatos lesz ő is, már amennyire tud. Ő is előveszi pálcáját hiszen soha nem lehet tudni mikor lesz rá szüksége. Amíg a fiú elsétál az ajtóig a lány jobban szemügyre veszi azokat a köpőket. Nem megy nagyon közel még a végig is csak van benne víz és leköpné. Szemei kikerekednek hiszen valami vörös van oda száradva. Azt megállapítja hogy nem víz valószínűnek tartja hogy vér. A fiúra tekint aki már félig bent is van. A lány inkább őt követi hiszen érdekli a az a valami vagy valaki aki a fény forrást adja. Ha a fiú bejut a lány is remélhetőleg. Mikor átlépi a küszöböt tekintette arra a pontra irányul és ő is észre veszi hogy portalan ezt is érdekesnek találja, hiszen ha itt nincs por akkor igazán megolajozhatta volna a kaput, bár ha nem hagyja el a birtokot akkor végül is minek. Ilyen gondolatok vannak most a fejében de persze figyeli a fiút és éber is hát ha valami megtámadná őket. Nem szól a fiúhoz még a végén megijeszti és megtámadja az meg nem kell most neki hogy egy "ártatlan" öle meg vagy épp ő öljön meg egyet.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2010-01-07, 2:46 am

*Ahogy közelednek az ajtóhoz láthatják hogy bizony bent bizar csend uralkodik. Szinte még a levegőnek is hangja van, valahonnan a felső emeletről mintha a csap csöpögne.... apró csöpp csöpp hangok mintha valami áztatott pamut szőnyegre esnének. Elég hátborzongató. Ha esetleg valamilyen fény varázslattal élnek láthatják hogy valamiféle nappaliba vannak, innen egy lépcső vezet felfelé, viszont van itt még valami. Tükrökkel van tele az egész ház szinte minden sarokban ott fészkel mint valami őrszem egy egy szép példány. Lehet nem jelent semmit lehet igen. Viszont az északa árnyai megnyúlnak, mintha valami különös erő még a pálca fényét is elnyomná. Innen még egy fürdő nyílik amúgy és egy ebédlő szerűség. Fura hiszen ha benéznek olyannak láthatják az asztalt mintha most terítették volna...*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Cremus kastélya Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2010-01-07, 2:56 am

*Ahogy besétál, minden olyan csendesnek tűnik. Nem foglalkozik azzal, hogy a lány kint van és nem követi azonnal, inkább körbenéz a kis helységben, de előtte még halkan elmond egy lumost, így tud mivel világítani. Ahogy körbenéz, először a tükröket veszi észre, de nem foglalkozik most túl sokáig vele, hiszen tudja, hogy ezek elég veszélyes tárgyak, tehát jobb vigyázni, így inkább a lépcső felé indul meg és nem foglalkozik se az étkezővel, se pedig a fürdővel. Viszont ahogy elhalad az egyik nagyobb tükör mellett, rápillant, majd egy hírtelen mozdulattal bakancsa már indul is, hogy betörje. *
- Utálom a sok tükrök. *morogja csak maga előtt, majd már indul is felfelé a lépcsőn. *
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2010-01-07, 3:06 am

* A lány is körbe néz és neki is fel tűnnek a tükrök. A hátán végig fut a hideg hiszen tudja jól hogy átjáró is lehet a két világ között. A fiú a lépcső felé veszi az irányt a lány egy percig hezitál hogy merre is menjen. Ő is csinál egy kis fényt majd a fiúra emeli tekintetett aki épp most készül össze törni egyet.*
- Nem biztos hogy jó ötlet! Én nem tenném!* Jelenti ki a dolgot, de nem túl hangosan ami a nagy csöndben elég hangosnak tűnik. A lány bekukkant az ebédlőben ahol az asztal meg van terítve. Egy perce elgondolkozik hogy vajon ők lesznek e a vacsora vagy sem. Remélhetőleg nem. Nem megy be teljesen hiszen a fény fentről jött és ha fény van valószinű hogy valaki van ott. Talán a tulaj de az is lehet ez majd kiderül remélhetőleg. A lány is az emelet felé veszi az irányt ám úgy hogy egy tükörbe se nézzen bele. lehet nem is látna semmit de az is lehet hogy igen. Ám nem bírja ki hiszen kíváncsi és az egyik tükörrel szembe fordul majd ráemeli tekintettét.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2010-01-07, 3:18 am

*Úgytűnik hogy mindketten felfelé veszik az irányt. Eléggé fura még így is minden haladólag a tükrök sokmindent mutatnak, valamikor csupán nagy ürességet látsz valamikor viszont mint a vidámparkba a tükrök eltorzítják a képedet. Félelmetesen valóságosan... A lépcsőn feléfelé egy folyosóra vezet, amit ajtók szegélyeznek. Az út sötét viszont érezhetik hogy a puha szőnyeg amin járnak mintha cuppogna valamitől, talán lehet nem lenne a legjobb megnézni mitől... Az ajtók közül viszont fura mód mindegyik tárva nyitva,de ami még furcsább hogy az ajtó sokaság közül kiméretszkedik egy másik régebbi sötétebb ajtó. Mely csukva van. Amikor Diana belenéz jobban a tükörbe a tükör széléből a falon át mintha lassan vér kezdene szivárogni. A sima felületen. Viszont kézzel nem lehet letörölni, mintha a msáik oldalán lenne... egyre furcsább minden.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Cremus kastélya Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2010-01-07, 3:25 am

*A lányra nem igazán figyel oda, összetöri a tükröt, amely ha minden igaz, akkor szét is esik, majd felfelé kezd el haladni. A lány miatt nem fog megállni, sose érdekelték mások, csupán csak saját maga számított az életében. Viszont ahogy felér a lépcsőkön és elkezd sétálni a folyosón, valahogy furcsa cuppogást hall. Egy pillanatra megáll, lenéz a szőnyegre és a pálcáját is lejjebb ereszti. Victor bizony meg szeretné nézni, hogy mi is van ott. Miután ez megtörtént tovább indul és a nyitott ajtókon bekukkant, viszont amikor meglátja a csukott, kissé régiesebb ajtót, a pálcáját felé irányítja, de nem tesz mást, csupán csak eleinte megpróbálja kinyitni, de ha nem megy neki, akkor viszont jöhet a jól bevált módszer, tehát a rúgás. Ne fog ehhez mágiát alkalmazni, az felesleges, így hát ha kell, akkor bakancsa segítségével, elég nagy erővel rárúg az ajtóra. *
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2010-01-07, 3:36 am

* A lány szemei elkerekednek mikor vér folyik a falból amit a tükrön keresztül lát, majd érzi szívét a torkában. Végül is ő kereste a veszélyt, az izgalmat most meg is kapta. Nagyon érdekesnek találja a látottakat. Kezét lassan a tüköre rakja hát ha ott marad az új nyoma vagy esetleg másé lesz látható. azt is eltudja képzelni hogy valami berántja őt a tükörbe. Sok minden megfordul szőke fürtjei alatt. Ám nem riad vissza a gondolattól és kezét oda tapasztja. Persze másik kezében a pálcával megvilágítja a tükröt hogy lásson is valamit. A fiúról teljesen megfeledkezik, így nem is néz utána. Ha nem történik semmi olyan mely akadályozná a tovább haladásban akkor szépen fel megy azon a bizonyos lépcsőn. Mivel lemaradta csak azt láthatja ahogy a fiú betörni próbálja az ajtót.* ~ többet ésszel mint erővel~* Suhan át rajta a gondolat majd megrándítja a vállát. A nyitott ajtókkal nem foglalkozik hiszen ha lett volna érdekes a fiút most nem láthatná a folyosón. Ahogy lépeget a szőnyegen neki is feltűnik hogy mint ha vizesek lennének bár a vizet kizárja hiszen a vízköpőből sem víz jött vagyis arra utaló jelet nem észlelt. Ő nem kíváncsi hogy mi az amiben lépeget így tovább halad a fiú irányába.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2010-01-07, 3:48 am

*A szőnyeg elég fura, mintha híg vér lenne felitatva a szőnyegbe, amikor közelebb hajolnak érezhetik is a kissé zavaró szagot , bár mintha keveredne valami más kellemetlennel. Valami megnevezhetetlen dologgal ami bizony nem jó... Az ajtók közül a nyitottak nem érdekesek mögülük csupán csak valami sötét de egyben veszélytelen szoba. Viszont a másik ajtó... Nyitásra nem nyílik viszont a rugásnak erőt enged és beszakad, de mintha a ház belülről sikítana fel. Hosszú elnyúló fájdalmas hang, és a fa parkettából alattuk szivárognio kezd a vér. Nem találnak bent semmit csupán egy gardrov szekrény egy ablakkal ami a kertre nyílik. A padlón pedig egy medál... FEkete gyémántkövekkel kirakva... elég értékes darab*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Cremus kastélya Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2010-01-07, 3:55 am

*Ahogy lassan lejjebb hajol, a szőnyeget vizsgálgatja és bizony kissé hírtelen kapja fel a fejét és pillant vissza Dianara. *
- Ez vér… *jegyzi meg kissé elsápadva, mivel ez a hely kezd egyre kísértetiesebb lenni. Így hát inkább az egyetlen, zárt ajtó felé indul meg, melyet először megpróbál óvatosan kinyitni, de miután nem enged, inkább erővel próbálkozik. Fura ez a hely, nem kéne mágiát alkalmazni addig, amíg nem feltétlenül szükséges, így amikor az ajtó beszakad, hírtelen sikítás hallatszik. A fiú kissé ijedten - mert bizony megijedt ettől a hangtól - pillant körbe és ekkor veszi észre a vért, ami elég gyorsan kezd szivárogni az ajtón. Így hát besétál abba a szobába, aminek nemrég rúgta be az ajtaját, majd körbenéz. Észre is veszi a fekete medált és még mielőtt az is tiszta vér lenne, felveszi.*
- Most dől el, hogy mérgezett-e… *hiszen több olyan tárgy van, melyhez ha hozzáérnek, bizony mérget bocsátanak ki magukból, de a fiú vállalja ezt a kockázatot, tehát a medálra mered és elkezdi vizsgálgatni. *
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2010-01-07, 4:05 am

* A lány nem akarta tudni hogy miben is császkál de mivel a fiú kimondta most már bizonyos benne neki is ez volt a tippje hiszen ez mondhatni egyértelmű egy ilyen helyen. Miután sikeresen betörte az ajtót egy nagy sikítás lesz halható melytől a lány is megijed. Kiszámított egy csendes kísérteties helyen egy éles sikításra? ő nem. A fiúra emeli tekintettét akin úgy veszi észre hogy azért erre ő sem számított. Vesz egy nagy levegőt majd kifúja és a már szobában lévő fiú után megy. Érzi hogy valami nagyon nedvesben lépeget és az már nem a szőnyeg, hiszen vér árad a padlóból. Amint belép a fiú egy medált vesz a kezébe. Ő is gondolta arra hogy talán mérgezett vagy valami mágikus hatalommal rendelkezik. Oda sétál a fiú mellé.*
- Látsz rajta valami érdekeset?* Kérdezi meg kiváncsian és most néz körbe a szobába. Lassú léptekkel a gardrób szekrény felé veszi az irányt.*
- Nem fura hogy egy szobában nincs más csak egy szekrény?* Teszi fel költői kérdését*
- Lássuk mit rejt!* Jelenti ki és valami olyasmit keres rajta mellyel kitudja nyitni hiszen csak van rajta valami fogantyú amivel nyílik*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2010-01-07, 4:33 am

\\Fagy\\
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Cremus kastélya Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2010-01-26, 1:01 am

*Egy fiatal kissé sötétbe öltözött srác érkezik meg a kastélyhoz. Nem tudja a annyira hogy merre fele is jár csupán pár mende mondát hallott a faluban, erről a helyről. Amúgy kissé sötéten van öltözve. Hosszú bokáig érő bőrkabát valamint fekete bőrnadrág, egy acélbetétes bakkancsal karöltve. A fiú kissé megbabonázva nézi az igencsak különös építményt, közbe azon gondolkozik, mennyire igaz amit állítanak róla. Keze kicsit a kerítésre téved, közbe figyelme a Mystrali főutcát figyeli. Lehet hogy valaki hülyének nézi hogy ide bemerészkedik, de még mindig jobb mintha a hatóságok jönnének ki, betörés vagy egyébb váddal.*
Vissza az elejére Go down
Raziel Black
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2010-01-26, 1:18 am

*Raziel kószál szokásához híven mindig arra amerre kell, ahol talál valakit. Bár épp próbálja elkerülni a társaságot, mégis bele botlik, bár sosem bánja meg, állandóan történik valami vele, így legalább annyira nem unalmasak a napjai. Most épp egy kísértet ház felé halad, ami előtt egy fiút lát. Épp fogja a kerítést és nézi a házat. Raz ahogy halad felé halványan elmosolyodik és tovább közeledik. Hallott ő is erről a házról, hogy eddig aki bement oda többet nem látta a nap világot... Razielt mindig is vonzották az ilyen helyek, de úgy látja, hogy nincs ezzel egyedül. Mikor oda ért mellé csak megállt és ő is a ház felé fordult és csak nézte mint a fiú. Oldalra pillantott, felmérte a fiú öltözékét, hasonló az övéhez, csak ő nem hord bőr nadrágot és nem acélbetétes bakancs van rajta. Jobb szereti a sötét farmert és a fekete edző cipőt, abból is inkább az elegánsabb fajtát. Szeret jól kinézni. Ha jól nézel ki, jól érzed magad...A pillantás után vissza néz a házra és csak vigyorog. Aztán egy kis csönd után végül megszólal.*
- Gondolom még nem voltál bent. Viszont nagyon kíváncsi vagy és be szeretnél menni. Jól mondom?
*Kérdi nyugodt tárgyilagos hangon csak egy pillantást rá vetve, aztán tekintete ismét a házon van és csak nézi és nézi...*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Cremus kastélya Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime2010-01-26, 1:30 am

*A srác nem számított rá hogy társasága akad, viszont azt sem kell mondani hogy zavarná, elvégre mindig jól jön valaki akivel lehet dumálni, vagy éppen rosszban sántikállni. A srác nem olyan viszont néha a kíváncsisága erősebb mint a mostani esetbe is. Csak akkor fordul a srác felé amikor meghallja a hangját, egy kisebb félmosollyal köszönti is*
-Szép estét, és igen, még nem voltam bent*lép közelebb a sráchoz jobbját felé nyújtva, kissé érdeklődve figyeli a másikat, hangja barátságos bár egy kis hűvösség van benne, de álltalába ez a normális beszéd stílusa, szóval nem kell meglepődni*
-Hmm azt hiszem gondolat olvasó vagy. Amúgy Vargnak hívnak. Inflatus ház*mutatkozik be, persze ekkor már jobbját a srác felé emelve üdvözlés képpen*
-Gondolom te is a mágus suliba jár nemde?*kérdezi majd fejével hol a srác hol a kissé sötét épület felé néz, szeretne bemenni, talán még így izgibb is lessz*
-Mennyire érzel magadba elszántságot hogy begyere? Gondoltam akkor mehetünk akár ketten is*mondja a fiúnak, persze ismerkedni közbe is tudnak*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cremus kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Cremus kastélya I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cremus kastélya
Vissza az elejére 
1 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: