Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Belső kert - Page 22 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Belső kert - Page 22 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Belső kert - Page 22 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Belső kert - Page 22 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Belső kert - Page 22 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Belső kert

Go down 
+62
Slash Daniels
Jackelyn McKinney
Josephine Moore
Cornelia Brown
Zaine Warhurst
Aristarkh Y. Zhukov
Naomi Teigneux
Héderváry Fruzsina
Lucius Rufinus
Luka Dubois
Sideris Valbraith
Ashi Angel
Athalie Rapace
Dareia Yrjanfrost
Electra Richter
Gabriel Perez
Brian Valentine
Patrick Davis
Mathis Boll
Vixilien Sandanez
Thomas Gledhill
Élias Adachi
Brianne Layton
Alinox Ingren
Sophia Lerenz
Corina Watson
Fekete Ambrus
Serafina Damiana
Varg Yrjanfrost
Krishana Quinn
Raiden Carvex
Lucas Doroven
Nil Moriarty
Elisaveta Varlock
Havasi Zoárd
Zoé Calylas
Mona Braxton
Zoey Fleming
Nathaniel Cornwlade
Axel Knoxville
Meriel Scott
Ariane Wolnoth
Khillrix Anxor
Aysha Darkblood
Marcus Mccannt
Hecate Lunadea
Vladislav Kerensky
Caleb Valerious
Hunyadi Péter
Lisa Renfield
Dimitrij Volodya
Octavia Blackwood
Diana Gray
Troy Clayton
Jasmine Miels
Connor Diamond
Illya Imbecairwen
Iantha Reaver
Scott Renfield
Miroslav Volodya
Jane Swan
Lucius Benedict Fenris
66 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next
SzerzőÜzenet
Cornelia Brown
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Cornelia Brown


Hozzászólások száma : 210
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Holdkő háló
Üzenet : Sose felejts el mosolyogni, még akkor sem, ha szomorú vagy! Lehet, hogy valaki beleszeret a mosolyodba!



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák
Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2012-12-14, 11:18 pm

*Aggódik a jelenleg is kómában fekvő apja miatt, és hogy ne gondoljon a rossz dolgokra, pálinkát iszik, de is keveset, bár még az üveg mindig félig van. A belső kert alkoholizálásának a színhelye, hol egy kicsit már szédülve a piától fekszik a földön széttárt karokkal. Néhányszor kicsit felemelkedik, hogy igyon egy kortyot, majd visszafekszik. A hangot nem hallja, hogy valaki közeledne, és mikor elkezdenek integetni szemei előtt, megijed kissé, aztán megvakarja orrát, mert a másik hosszú haja megcsikizte azt.*
- Hello! *köszön vissza egy mosolyt villantva a fiú felé, aki elveszi tőle a pálinkás üveget, és tesz rá egy megjegyzést.*
- Persze, tök jól vagyok. Ihatsz ám ha kérsz nyugodtan. Nem vagyok szájbajos! *mondja, a lány, majd felül ő is törökülésbe, és az üveg felé nyúl, amit ha elvesz, meghúz, aztán leteszi maga elé a fűbe.*
- Amúgy Connie vagyok. *mutatkozik be, és kezét előre nyújtja kézfogásra. Nem rémlik neki a srác arca, de diák ő is valószínűleg.*
- Dohányzol? *kérdezi, és zsebéből elővesz egy dobozt, abból kivesz egy szálat, majd rágyújt. Ez nem épp engedélyezett tevékenység az iskolában, de se magiszter nincs itt, a srác talán nem is sentinel, szóval kit érdekelnek a szabályok? Egyébként ha a srác kér, akkor kaphat cigit, ha nem, akkor pedig visszakerül a doboz a leányzó farmerének a zsebébe. Egyébként a farmernadrágon kívül egy fekete-vörös kockás inget visel, lábán pedig kopottas tornacipő van.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2012-12-14, 11:38 pm

*Megszoktam az otthoni nagy rendezvényeket, így egy kicsit frusztrál ha huzamosabb ideig nem beszélgethetek mással, mint a könyvborítóról rám mosolygó alakkal, aki valószínűleg a szerző lehet, engem azonban nem ragad magával annyira a műve, hogy egy perccel is tovább tartózkodjak vele egy légtérbe. Ezért gyorsan magamra kanyarítok egy sálat, csak hogy valami kis színnel feldobjam az öltözékemet és már indulok is. Hogy hová? Magam sem tudom, de egy kis kitérő után végül a belső kertben kötök ki, ahol már rég nem jártam, így megszemlélem, hogy mi változott errefelé. Ahogy elnézem csupán annyi, hogy a földön most nem Brian fekszik, hanem valami ismeretlen, kissé kapatos csaj. Egy sóhajjal közelebb óvakodok, idétlen integetéssel hívva fel magamra a figyelmet, mivel szemmel láthatóan a plafonon sokkal érdekesebb képződmények találhatók, mint amilyenén vagyok, ezért elállom tekintete útját, benyomakodva a látómezejébe. Pozitív jelnek veszem, hogy visszaköszön, tehát még nem áll azon a részegségi fokon, ami már kimondottan zavaró számomra, így le is ülök mellé, hiszen közel s távol ő az egyetlen emberi lény, akibe sikerült belebotlanom, szerencsére nem szó szerint, mert ő húzta volna a rövidebbet.*
- Szájbajos? Szerintem ez a lötty a szifiliszt is kinevetné ha szembetalálkozna vele.* jegyzem meg kissé távolabb tartva magamtól az üveget. Elég, ha a lányból árad a cefreszag, a dupla dózis már kissé erősnek bizonyul számomra. Hiába, nem vagyok hozzászokva az efféle tömény italokhoz.*
- Nanana!* manőverezek az üveggel úgy, hogy pont ne tudja elkapni, mikor felé nyúl, aztán szöget üt valami a fejemben.* - Vedd el ha tudod. Ha meg nem tudod, akkor azt hiszem, nem kellene többet innod.* állítom fel a szabályokat, a szőlős tányért kissé messzebb helyezve, nehogy áldozatul essen az esetleg kitörő harcnak. Ki tudja, mire képes egy részeg.*
- Örvendek, Connie. Engem Zoárdnak hívnak.*mutatkozok be én is, örülve, hogy még emlékszik a nevére, így sokkal kezelhetőbb. Ha már a kezelhetőségnél tartunk, nyújtja is felém vékony kacsóját, amit el is fogadok és lazán megrázok,mivel a kézcsóknak úgy vélem nincs itt az ideje. Előtte azonban átpasszolom a másik kezembe az üveget, nehogy elérje, ha esetleg ez csupán egy csel akarna lenni a pálinka megszerzéséért.*
- Ízesített?* kérdezek vissza a cigisdoboz láttán, mivel nem vagyok szakértő, tehát ránézésre nem tudom megállapítani. Csupán a Brian által belém tukmált spanglival tudnám összehasonlítani, egyébként nem szívesen füstölgök. A minőségi dolgokkal azonban hajlamos vagyok kivételt tenni egyszer-egyszer,*
- Mondd csak Connie...Miért is iszogatsz egyedül?* kérdezem rá arra, ami már első pillantásra is megzavart kissé, hiszen úgy tudtam, a lányok falkában járnak mindenhova, meg egymás copfját fogják ha jön a rókakoma. Szerencsére efféle társaságok nem hívnak bulizni, de attól még aggasztó, hogy a lány egyedül van egy egész pálinkásüveggel, még akkor is, ha bírja az italt. Én ennyitől már tuti padlót fogtam volna.*
Vissza az elejére Go down
Cornelia Brown
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Cornelia Brown


Hozzászólások száma : 210
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Holdkő háló
Üzenet : Sose felejts el mosolyogni, még akkor sem, ha szomorú vagy! Lehet, hogy valaki beleszeret a mosolyodba!



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák
Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2012-12-15, 12:11 am

*Egyedül iszogat a Belső kertben, ám egy idő után társasága akad egy srác személyében, így feltápászkodik, de előtte megkínálja a srácot, hogy igyon belőle. Azon, amit mond, felnevet, így nehezebb neki felülnie, de aztán csak sikerül, és utána az üveg felé nyúl, ám nem olyan egyszerű a dolog, mert a fiú elhúzza az üveget.*
- Hééé az az én pálinkáám! *szólal meg Connie, és még tovább nyújtózkodik az üveg felé. Nem akarja odaadni, neki kell elvennie, szóval négykézlábra tornássza magát, majd tesz néhány lépést így, bal kezével megfogva a srác kezét, jobb kezével, ami kicsit bénácska egy baleset miatt, de azzal próbálja meg elvenni a fiútól az üveget. Ha nem sikerül, megpróbálkozik megcsiklandozni a fiú oldalát, hátha beválik, ha nem, akkor tovább kell gondolkodnia. Egyébként megtörténik a bemutatkozás is, aztán Connie cigivel kínálja a sráct, aki nem kér, így a lány elteszi zsebébe a dobozt.*
- Aha. Mentolos. *válaszol, majd beleszív egy jó mélyet, majd a füstből szórakozottan karikákat kezd el fújni.*
- Hogy miért? Egyrészt nincs kivel inni, másrészt meg az apám kómában fekszik, és valahogy próbálom kiverni ezt az egészet a fejemből! *fakad ki egy kicsit, és ha eddig nem sikerült volna megszereznie, egy újabb próbát tesz, hogy elvegye a pálinkás üveget. Ne, szokott ő ilyen nyílt lenni az emberekkel, de az alkohol ezt váltja most ki belőle. Holnap talán majd megbánja az őszinteségét, de most nem érdekli ez.*
- És te? Te is egyedül vagy... miért nem vagy társaságban? *érdeklődik Connie, miközben tovább pöfékel a mentolos cigarettájával.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2012-12-15, 12:41 am

*A kínálásra nemigazán reagálok, mert nem lenne túl jó, ha én is elveszteném az önkontrollomat, meg aztán az én szervezetem nem szokott hozzá az efféle italra, értve a minőségre meg a százalékra, amit kétszer is megnézek, hitetlenkedve pillantva a lányra, hogy még fel tud ülni egyáltalán. A megjegyzésemen csupán nevet, látszólag őt nem érdekli, hogy mit iszik, csak az a lényeg, hogy üssön. Velem viszont rosszul járt, mert nem adom oda neki egykönnyen az üveget, különben oda lenne a móka része. Bár valószínűleg ő nem tartja olyan vidám ötletnek, amit kifakadása is jelez.*
- Nem látom rajta a neved, kislány.* cicázok vele, tőlem meglehetősen szokatlan hangnemben, de hát jó esélyem van arra, hogy mindebből csupán ködös emlékek maradnak meg a lány fejében. Egy ideig jól mulatok a négykézláb kepesztő Connien, majd amikor az arcomhoz vészesen közel kezd el tellegetni, hátrébb dőlök, mire nekiáll megcsikizni. Ez bizony hatásos módszer, jól sejti a kis vörös, mire kezdetben szakadozottan, majd egyre hangosabban kezdek el nevetni, miközben óvatosan rángatózok, hogy lehetőleg apró mancsait távol tartsam az oldalamtól, meg az üvegtől is, amit mellesleg nem kellene magamra löttyintenem, szóval meglehetősen összetett a feladat. Ezért meg sem lepődök, hogy az egyik pillanatban, kissé meg találom dönteni az üveget, aminek tartalma így kezemre ömlik, de jut belőle egy kicsit a pólómra is, lévén magam fölött tartom az üveget.*
- Nézd meg, most én is pálinkaszagú leszek, pedig egy cseppet sem ittam.* méltatlankodok félig nevetve, mert a hadiállapotot ettől még nem szünteti be Connie, mire kezd begörcsölni a hasizmom a félig ülő, félig fekvő pozíciótól és a sok fojtott nevetéstől, úgyhogy megadóan visszaadom neki a pálinkát.*
- Jól van, jól van, tessék, itt van, csak hagyd abba!* fogom könyörgőre, és mihelyt szabaddá válik a jobbom, el is paterolom a közelemből a kezét, ami így valószínűleg inkább az üvegre tapad.*
- Akkor elfogadok egy szálat.* csillannak meg szemeim, hogy nem csak egyszerű cigiről van szó, hanem mentolosról, ami - ha megtanulok nem megfulladni tőle - még ízletesnek is mondható.* Köszönöm!* nyúlok a szál felé, már ha kapok, majd várakozón tartom a másik felé félig a számban, amiből leveheti, hogy tűz is kéne hozzá, mivel nem hoztam magammal a pálcámat, szóval még azzal sem tudok csiholni. Közben afelől kezdek el érdeklődni, hogy milyen oknál fogva tartózkodik egyedül egy pálinkásüveggel, mire meglepően összeszedetten válaszol, eddig nem ismert okokat tárva fel előttem, amik mindjárt más megvilágításba helyezik a szituációt.*
- És szerinted attól felébred hogy itt iszol? Vagy szeretnél bekerülni mellé a kórházba májelégtelenséggel?* kérdezem szenvtelenül, hiszen az alkohol nemhogy nem megoldás, de általában minden baj okozója. Ezért is vagyok a mértékletesség híve, na meg nem engedhetem meg magamnak, hogy akárkik részegen fetrengve lássanak. Igaz, hogy Connie még nem tart itt, de most, hogy visszaszerezte az üveget, még akármi is lehet.*
- Nem mintha bármi közöm lenne hozzá, de szerintem az édesanyádnak is nehéz most, és semmi szüksége rá, hogy még érted is aggódjon.* próbálok a lelkére beszélni, bár valamelyest kételkedek szavaim sikerességében. Ha józan észérvekre lenne szüksége, nem szerzett volna be valahonnan egy üveg piát, szóval erről talán ennyit. *
- Máris társaságban vagyok nem?* engedek fel egy kicsit szavaira, arra célozva, hogy most már itt van ő nekem, szóval nem vagyok egyedül, mert nem szándékozom magára hagyni, amíg meg nem bizonyosodom afelől, hogy nem lesz semmi baja, ami nagyjából akkor következik majd be, ha elszenderedik az ágyában.*
- Ezek szerint mostanában esett kómába igaz? Hogy történt? Elmeséled?* kérdezem kissé közelebb húzódva hozzá jelezve, hogy ha akar, az én vállamon nyugodtan sírhat, mert még ez is jobb, mint a pálinka. Az én mellékhatásaim között legalábbis nem szerepel a másnapi fejfájás és hányinger, meg talán meg is könnyebbülne egy kicsit a lány, ha beszélne a problémáiról. Az, hogy nincs kivel innia, egyúttal azt is feltételezi, hogy nincsenek barátai, így egy sóhajjal ugyan, de készségesen áldozom fel az amúgy is kissé ázott pólómat, ha pityergésre adná a fejét, noha mindeddig elég kemény csajnak ismertem meg.*

// fagy //
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2012-12-18, 9:36 pm

// Toxi 2. házi //

*A fogadó után a belső kert felé veszem az irányt, miután sietősen berontok a bejárati ajtón. A bőröm meglehetősen érzékeny, ezért nem szeretek sokáig hidegben lenni, ezért is örülök meg a belső kertben lévő kellemes melegnek. Reményeimhez híven elég sok növény virágzik a kinti hideg dacára. Mintha nem tudnák, milyen évszak van, a mesterséges klíma megzavarja őket, aminek most külön örülök. Máskor exkluzív élményt nyújt, hogy a karácsonyra feldíszített iskola termeiből egy olyan helyre jöhetek, amit virágpompa ékít. Hátamról leemelve a táskát először is elhelyezem benne a bort, hogy legyen szabad kezem, majd kihalászok egy üres papírzacskót a szirmoknak. Előveszem továbbá a jegyzetemet is, ahová piciben lerajzoltam a sisakvirág virágzatát, hogy könnyebb dolgom legyen. Elég vicces lehet, amint fél szemem az előrenyújtott kezemben lévő papíron nyugtatom, másikkal meg az élő rokonát keresem. Bár közben egyetlen diákkal sem futok össze, így megjegyzést sem tesznek különös technikámra. Az apák vásárolhatnak így, mikor az asszony a kezükbe nyomja a bevásárlólistát, nehogy kimaradjon valami fontos cikk, amiről sokszor a férfiak azt sem tudják, mire való.
Nem is olyan messze az ajtótól egy nagyobb színfolt közepén megpillantom a keresett virágot. Mikor érte nyúlok, megpróbálom nem letaposni a többi növényt, ami többé kevésbé sikerül is. Mikor egyesével sikerül leszedegetni a hamvas szirmokat és bele is szórom őket a zacskóba, megkönnyebbülten felegyenesedek és kiropogtatom a csigolyáimat, amik a sok hajolgatástól megfájdultak kissé.*
- Na ezzel megvolnék. Irány a toxiterem!* adom ki magamnak az utasítást, lelkesebben mint eddig bármikor, ugyanis érzem, hogy már közeledik a feladat vége. Lassan visszasétálok tehát az ösvényt követve, beleszagolva a zacskóba, ami kellemes virágillatot áraszt, ahogy összekeveredik a többiekével, harsány illatkórust alkotva a kertben. Fáradtan hagyom el a helyet, hogy lesétáljak a tanterembe, ahol végre elkészíthetem a főzetet, hiszen immár minden hozzávalót beszereztem.*
Vissza az elejére Go down
Josephine Moore
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Josephine Moore


Hozzászólások száma : 472
Csatlakozás : 2011. May. 03.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli-Főtorony - Markazit háló
Üzenet : Az igazi barát az, akivel megoszthatod örömöd és bánatod, és akivel a legjelentéktelenebb dolgoknak is együtt tudtok örülni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2012-12-30, 4:01 pm

// NRT: Jacklyn és Josephine 2012.12.27.
Előzmények a Sötét rúnasoron. //


* Mesélek Jacklynnek a betegségemről mivel meg kell tanulnom együtt élni mivel tudtommal az otthoniak nem tudtak ezzel eddig mit kezdeni mivel akkor bizonyára valami orvoslásféle már megtörtént volna. Kedves tőle, hogy együtt érez, igazán jól esik de mikor a magisztereket említi és a gyógyítót picit megvonom a vállam.*
- Őszintén szólva még nem jártam ez ügyben egyiknél sem. Gondolom kisebb gondjuk is nagyobb annál, hogy a bajomon segítsenek. Szerintem segítettek volna ha tudtak volna, nem lepleztem órákon, hogy egészségtelenül intenzívebben élem meg a fizikai fájdalmat.* felelem cseppet sem szomorúan, hisz miért is kéne nekik rajtam segíteni? Na de túllépünk ezen a témán s hamarosan azon tanakodunk, hogy merre menjünk, pár helyet megemlítek mire végső soron Jackie a kert mellett dönt, mi nekem is megfelel tehát arrafelé kalauzolom a lányt mivel idővel rájövök arra, hogy hozzám igazodik, arra tart amerre én. A szilveszter szóba kerülése és tervezgetése lázba hoz teljesen, többféle variáció is felhozódik de azt hiszem bizton állíthatom már most, hogy nem itt a Mysterioba fogjuk tölteni.*
- Boszik vagyunk és hárman is leszünk szóval ha bajba kerülnénk megoldjuk szerintem. Vigyázunk egymásra ez természetes.* csak nem lesz baj, erre én most nem is gondolok viszont tovább tervezgetek.* - Biztosan... talán még ott is tölthetnénk az elsejét is, szállodába mennénk vagy ilyesmi.* a motel azért húzós lenne és nagyvárosba nem is igazán található ilyen szolgáltatás, inkább út menti kietlen helyeken de arra mi biztosan nem megyünk, hisz nem az a célunk hogy halálra rémüljünk azon az estén. Időközben leérünk az alagsorba s elsétálva addig a bizonyos ajtóig mi bejuttat minket a kertbe a bál is szóba kerül de nem vesézzük ki túlzottan mivel egyikünk sem ment el rá. Kinyitom az ajtót és előre engedem a párost, fel sem tűnik, hogy a kis maci nincs velünk mivel Jackie után egyből megyek én is s megindulunk a szépen kikavicsozott kis ösvényen.*
- Na hogy tetszik? Szerinte nagyon hangulatos, olyan mintha kint lennénk a természetben csak éppen kellemesebb az idő.* érezheti, hogy nincs itt hideg hisz zárt terep, na de ha eléggé távolra érünk akkor bizony le is vetem magam a fűbe, egy fa töve tájékára és törökülésbe vetem lábikóim, kissé hátradőlve meg megtámaszkodom kezeimmel.*
- Ha arra célzol, hogy van e valakim akkor nincsen. Az, hogy idejöttem tanulni szétválasztott minket az otthoni párommal...egy ideig húztuk a dolgot de aztán szakított velem. Mondjuk megértem...* sóhajtok s láthatja, hogy nem kebelez magába a szomorúság hiszen már túlléptem rajta. Mindig is egy részem szeretni fogja, hisz az nem múlt el ily távlatokban sem de én is beláttam egy idő után, hogy ennek így nincs értelme, amikor kéne úgy sem vagyunk egymás mellett, szóval a szükségben.*
- Viszont pár hónapja történt valami fura... egyszer csak csomóan elkerültünk egy fura helyre valami állomásfélére és fel kellett szállnunk valami vonatra. Érdekes volt mert a végén kiderült, hogy itt vagyunk a közelben de bárhogy is próbáltam rálelni a szigeten arra a helyre sosem leltem. Történt már veled valami hasonló?* teszem fel a kérdést mivel fogalmam sincs, hogy kerül e már hasonló helyzetbe, ilyesmiről eddig nem volt szó köztünk és az sem biztos, hogy imént ilyesmi kalandra gondolt e nem valami fiús dologra.*
Vissza az elejére Go down
Jackelyn McKinney
Diák Exortus
Diák Exortus
Jackelyn McKinney


Hozzászólások száma : 242
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2013-01-02, 3:40 pm

// NRT: Jacklyn és Josephine 2012.12.27.//

*Elég figyelmesnek vagyok mondható, érdekel minden, főleg a többi ember, így természetes, hogy segíteni, ötletelni akarok, mikor probléma merül fel. Sajnos jobb tippem nincs, de úgy látszik ez sem használna, így gondolkodom el a lány szavain. Én nem ismerem a magisztereket, de elég nagy mágusnak tűnnek, talán segítenének, most viszont ahogy hallom, sóhajtva csóválom meg a fejemet, Innentől kezdve nem erőltethetem rá.*
- Az jó, bár mondjuk én nem tudok túl sokat fizetni... pár italt és ételt magamnak, de maximum egy olcsó hotel volna a jó. *szomorodom el, mert én nem tudok mindent fizetni, nem kapok a szüleimtől pénzt, hiszen nem is tartom velük a kapcsolatot, így csak azt tudom költeni, amit én hoztam még magamtól otthonról. Azt meg természetesen nem várom, hogy mindent helyettem fizessenek. Tovább haladva érkezünk meg a kívánt helyre, s be is lépek, úgy szemlélem meg az egészet mosolyogva, csípőre tett kézzel.*
- Na látod, nincs is olyan rossz idő! *fordulok hátra és le, de medvém nincs ott. Felvont szemöldökkel forgok párat, azonban nem találom, így ki is nézek a folyosóra vissza, viszont ott sem lelem. Elkószált? Remélem nem lesz baja, olyan kis szétszórt, tehát az aggodalom is látszik rajtam.*
- Nem láttad a famulusom? Merre mehetett? Remélem ez nem valami rossz térfa! *emelem fel hangomat fenyegetően, de ahogy körbe fordítom tekintetem, a másik tudhatja, hogy nem neki szól, hanem az esetleg rosszalkodó állatnak. Azért tetszik a hely, de hiába kutatnám végig az iskolát, nem találnám meg, kétlem, hogy bárki bántaná, vagy baja esne, így nincs is értelme keresni... tudnia kell boldogulni egyedül. Amint hallom, ő sem áll egyébként máshogy a család egyes tagjaival mint én, így bólogatok is neki.*
- Hát, előfordul az ilyen, de szerintem úgy is lesz még párod. Nekem sincs senkim, de talán nem is akarok. Legalább a szüleiddel rendes a kapcsolatod gondolom. Nekem például nem. *legyintek, mert annyira nem akarok róla beszélni, viszont szívesen nyugtatom meg a másikat. Tomot se láttam egy ideje, bár ígért egy vacsorát, nem tartotta be, viszont nem is bánom... nem akarok neki fájdalmat okozni azzal, hogy nem keresek párt, hiába igyekszik. Érdeklődve hallgatom Jo további szavait, de ez ismét elszomorít...*
- Nekem ilyenekben sosincs részem! Pedig olyan kalandosnak tűnik. Lehet, azért mert elsős vagyok, elkerül még a baj. Gondolom te neked már volt pár izgalomban részed, nem? *kérdezek vissza, mert ez a vasutas dolog is jól hangzik. Szeretem a vonatokat. Mivel beszélgetünk, így közelebb is sétálok a természetes közeghez, majd egyszerűen dobom le magam a fűbe, megpaskolva magam mellett a helyet, ezzel jelezve, hogy szívesen látom őt itt.*
Vissza az elejére Go down
Josephine Moore
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Josephine Moore


Hozzászólások száma : 472
Csatlakozás : 2011. May. 03.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli-Főtorony - Markazit háló
Üzenet : Az igazi barát az, akivel megoszthatod örömöd és bánatod, és akivel a legjelentéktelenebb dolgoknak is együtt tudtok örülni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2013-01-05, 12:18 pm

// NRT: Jacklyn és Josephine 2012.12.27. //

* Belenyugodtam abba,hogy nincs gyógyír betegségemre, a magisztereket nem igazán akarom bevonni a saját magánügyembe tehát megpróbálok minden tőlem telhetőt, hogy együtt tudjak élni vele. A téma viszont a szilveszterre terelődik mi mindkettőnket lázba hoz a tervezgetés közben, de amint további ötleteket merülnek fel bennem Jackie elszomorodik mit válaszáig nem tudok mire vélni.*
- Ne aggódj.* mosolyodom el kedvesen s remélem nem sértem meg következő szavaimmal.* - Mivel az én ötletem a maradás ezért természetes, hogy állom az este ezen részét. Amiben kell segítek.* ennyit megtehetek érte, hisz nekem van miből, gazdag család sarja vagyok és szeretném ha ez a kiruccanás tökéletes lenne. Időközben leérünk az alagsori folyosóra is hol a kert felé vesszük az irányt de ahogy belépnénk a lánynak feltűnik, hogy nincs velünk a famulusa. Én is körbenézek miközben nemlegesen rázom fejem, észre sem vettem, hogy elkószált.*
- Nem...a folyosón még velünk volt. De biztosan nem lesz baja.* próbálom megnyugtatni a lányt ki igen csak aggódik kedvence iránt, picit meglepődök ugyan, hogy ily mértékben emeli fel hangját és az is megfordul a fejemben, hogy ő azt hiszi én szórakozok vele, de ez nem így van, én írtózom az ilyen hülye tréfáktól.*
- Gyere Jackie, csak ismerkedik a hellyel vagy talált valami érdekeset. Figyeld meg nemsokára már az ajtót fogja kaparni...* végül is csak beljebb térünk s valamivel a kis hídtól odébb telepszünk le a fűbe hol tovább beszélgetünk, elmondom hát neki, hogy nincs párom, a távolság szétszakított minket.*
- Persze,azért mert vele nem sikerült nem vonulok be apácának... de nem is keresem a fehér lovas herceget, hiszem, hogy a sors majd egymás útjába taszít minket.* felnőtt nő vagyok már szóval nem kergetek hiú ábrándokat és nem álmodozom egy olyan valakiről aki nincs is. Na de Jackievel ellentétben nekem ott a nagy családom kivel igazán jó a kapcsolatom és ezért hálás is vagyok a sorsnak, ha akart sem tudott soha éket verni közénk.*
- Igen így van... de neked miért rossz a kapcsolatod velük? Nem is jársz haza?* egy olyan lánynak ki szeretetben nőtt fel nehéz elképzelni, hogy egy szülő eltaszítja magától gyermekét s bár látom, hogy nem akar róla beszélni én csak tovább ragozom a témát. Ahogy arról is szót említek hogy volt részem valami különösben, valami furcsában aminek miértjére és helyszínére azóta sem tudok rájönni.*
- Nem hiszem, hogy a kornak köze lenne ehhez... de igazából nem tudom mi alapján sodródik mindig pár ember egy s ugyan azon helyre.* ez elgondolkodtató, a felsőbb évesek biztosan tudják már, de én még nem jutottam el odáig. Ahogy az izgalom kerül szóba úgy harapom be alsó ajkam s nézek hosszasan a lányra, azon filózva, hogy elmondjam e neki.*
- Volt párban... találkoztam egy vámpírral is az étteremben.* különös, hogy ahogy visszagondolok arra a férfia fura érzéseim támadnak, nem, szerelmes nem vagyok az biztos mégis nagy hatással volt rám az ahogy viselkedett.* - Valahogy más volt, más volt mint amit tanultunk róluk.* nem tűnt sem vérszomjasnak sem erőszakosnak, igazi úriember volt és ez lenyűgözött kissé. Gondolataimból aztán magam szakítom ki s megrázom kicsit a fejem.*
- A vele való találkozás után akartam, hogy megint találkozzunk és megharapjon, de mára ez az érzés elmúlt.* persze, mert a vére távozott a szervezetemből, rég volt ez már tehát semmi vágyakozást nem érzek irányába. Ha találkoznék vele újra, biztos nem szaladnék el.*
Vissza az elejére Go down
Jackelyn McKinney
Diák Exortus
Diák Exortus
Jackelyn McKinney


Hozzászólások száma : 242
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2013-01-05, 9:56 pm

// NRT: Jacklyn és Josephine 2012.12.27. //

*Nyilván nem marad sokáig a szomorú téma, hiszen velem beszélget a lány, ami azt jelenti, hogy a vidámság remélhetőleg rá is átterjed, kategóriát viszont biztosan váltunk, kellemesebb ügyekkel foglalkozván. Most viszont ez engem szomorít el, azonban a ajánlatára lassan fel is emelem fejemet, majd szelíden elmosolyodom.*
- Tényleg? Az jó lenne, remek. Amint tudom, vissza is fizetem majd. *egyezek bele az egészbe egy ilyen feltétellel. Közben természetesen célunkhoz is érkezünk, azonban famulusom nem tart már velük, úgy keresem őt, a lány szavai pedig megnyugtatóak számomra, egyet is értek velük, úgy bólintok sóhajtva.*
- Szerintem pedig kérni fogja, hogy engedjük be. *emlékeztetem a lányt, hiszen famulusom képessége a beszéd, minek kaparná az ajtót, ha kulturáltan is képes lenne kommunikálni velünk? Legyintek is, jelezve megnyugvásomat, s álláspontjára mely a szerelemről szól, már csak hüvelyk ujjamat nyújtom ki, így fejezve ki tetszésemet. Rám is terelődik azonban a szó, habár nem kellemes témában, le is hajtom megint fejemet, majd némi csönd után válaszolok, végiggondolva, hogy miért is ne mondanám el neki.*
- Nos, részetekbe nem akarok belemenni, de elszöktem otthonról. Igazából azt sem tudják hol vagyok... *ismerem be vállaimat vonogatva, s talán ez kegyetlen velük szemben, nem kezemet tördelem, hanem a füvet tépdesem. Inkább az érdekes kalandjait hallgatom, melyekről nem tudom, hogy sajnálom-e a kihagyásukat... talán nem, veszélyesek, de biztosan izgalmasak is. Amikor azonban a vámpírt hozza fel, szemeim is elkerekednek.*
- Óh, szóval tényleg... pedig már régen hallottam róluk, van aki nem szereti őket... *kezdenék rögtön mesélni Nathanielről, de inkább el is hallgatok. Talán nem kéne mindenkinek mesélnem, akivel találkozom és a kalandok vagy a vámpírok téma kerül fel... lehet nem díjazná a mogorva srác. tehát nem hallatszik az, hogy a mondatnak van másik fele, mert önmagában is megállja helyét, hiszen igaz a kijelentés.*
- Ezek szerint egyszer megharapott? Milyen volt? Miért engedted neki? Elmeséled hogy volt? *kíváncsiskodom tovább, kapva a témán, nem is sejtve, hogy esetleg érzékeny pontra tapinthatok. Nagyon érdeklődő vagyok, ez pedig komolyan piszkálja a képzeletemet. Talán most végre megismerhetek nem csak egy vérfarkast de egy vámpírt is.*
Vissza az elejére Go down
Josephine Moore
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Josephine Moore


Hozzászólások száma : 472
Csatlakozás : 2011. May. 03.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli-Főtorony - Markazit háló
Üzenet : Az igazi barát az, akivel megoszthatod örömöd és bánatod, és akivel a legjelentéktelenebb dolgoknak is együtt tudtok örülni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2013-01-06, 12:24 pm

// NRT: Jacklyn és Josephine 2012.12.27. //


* Mosolyogva legyintek amikor a visszafizetést említi a lány, egyáltalán nem szükséges mivel a rá költött pénz hiányát nem fogom érzékelni, egy barátnak pedig szívesen segítek. Elindulunk hát a belső kertbe, de menet közben annyira elmerülünk a buli tervezgetésében, hogy már csak ott veszi észre Jackie famulusa eltűnését. Tekintetemmel bejárom a folyosót és a kertbe is belesek hátha besurrant a kis pimasz, de sehol sem látom így nyugtatólag próbálok meg hatni a lányra azt bizonygatva, hogy nem sokára csatlakozik hozzánk csak elindult kissé önállósítani magát.*
- Akkor kéri, szerintem tök mindegy, a lényeg hogy szerintem visszajön.* apró részleteken nem fogok vitázni inkább meg is indulok a kert belsje felé hol letelepszem és tovább beszélgetünk. A szerelmi életemen hamar túllépünk, nincs kedvem róla beszélni és az az igazság, hogy nincs is miről, de az inkább érdekel, hogy miért áll Jackie rossz viszonyban a szüleivel.*
- Elszöktél? De miért, rosszul bántak veled?* érzékelem, hogy nem akar erről beszélni de barátok vagyunk, legalábbis jó úton haladunk affelé és engem őszintén érdekel a lány s az, hogy mi vezérelte erre a lépésre. Rám tereli a szót és a kalandokra s bár gyanúsan méricskélem, hogy ejteni akarja a témát én ezt nem teszem de azért elmesélem neki a kalandos vonatos utazást és a találkozásom a vámpírral.*
- Tudom, én is hallottam, hogy valaki csúnyán megjárja velük...* sóhajtok fel hisz egy-egy elejtett szót, mondatot összeszed az ember a folyosókon vagy a klubhelyiségben. Én szerencsésnek mondhatom magam,mert nem történt semmi végzetes sem pedig olyan mitől álmatlan éjszakáim lettek volna. A sok kérdésnél felhúzom térdeim és kezeimmel átölelem azokat, állam megpihentetem térdemen s kissé megvonom a vállam.*
- Rettenetesen fájt...egy ideig. De aztán valami eszméletlen jó volt, ellazultam, szerintem úgy éreztem magam mint valami drogos.* nem tudom, mivel sosem használtam és nem is fogom de sokat hallottam róluk.* - Tudod nem volt választásom... ha egyszer ezek akarnak valamit meg is szerzik maguknak, esélyem vele szembeszállni pedig nem is volt.* nincs meg a kellő tudásom hozzá, ráadásul az elmémbe is belelátott és irányított is, szóval igen patt helyzet volt, mégis számomra érdekes.*
- Te nem találkoztál eggyel sem?* emelem fel fejem s kíváncsian csillogó szemekkel kezdem el méregetni.*

Vissza az elejére Go down
Jackelyn McKinney
Diák Exortus
Diák Exortus
Jackelyn McKinney


Hozzászólások száma : 242
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2013-01-10, 8:55 pm

// NRT: Jacklyn és Josephine 2012.12.27. //

*Bizony a famulus téma is fel-fel kerül, miután a partyt tervezzük, s hála a lánynak, minden normális útra kerül. Nem aggódom állatom miatt, tud magára vigyázni - remélem -, tehát tovább is haladunk, s ahogyan a másik szerelmi életéről nem akar beszélni, úgy én a szüleimről. Ennek ellenére mondok pár szót, de kérdésére csak vállamat vonom meg lesütött tekintettel. Tudom egyáltalán miért jöttem el?*
- Nem vagyok benne teljesen biztos. Nem volt otthon rossz, sem brutális, de jó sem. Talán... kalandvágy, és talán mert egyáltalán nem voltam nekik elég. *sóhajtok fel, ezzel remélhetőleg a témát is lezárva, mert többet nem fog belőlem a lány kiszedni. Inkább az ő kalandjaira térünk át, mert neki vannak, pedig ő nem keresi őket valószínűleg, nekem pedig nincsenek... ezért némileg irigykedve, némileg nem, de hallgatom őt, figyelmem pedig a vámpír ragadja meg. Bólogatok szavára: valóban igaz amit mond.*
- Hát ez elég érdekes. Félelmetes lehetett, de érdekes is később. Én mondjuk nem akarok annyira velük találkozni, maximum biztonságos helyről megnézni őket. *ismerem be, mert én azért bajba nem akarok kerülni. A kaland és a veszély egyáltalán nem ugyanaz. Kérdésére viszont a fejemet is megrázom. Nem találkoztam még velük. Azonban talán ideje lenne indulnom, mert bár beszélgetni jó, nem tagadom, hogy piszkálja csőrömet, merre lehet famulusom, s nem akarom ide-oda ráncigálni a másikat, főleg nem keresgélni. Inkább egyedül teszem, remélem hamar lelek rá és nem lesz baja.*
- Szerintem viszont meg kéne keresnem a famulusomat. Szóval, most sietek, mert nem akarlak ezzel fárasztani, de ez fontos. Majd még beszélünk! *integetek neki, azzal fel is pattanok mosolyogva, s boldog - nem állatommal kapcsolatos - gondolatok közepette szökdécselek ki, közben természetesen figyelve arra, hogy találkozom-e a famulusommal, ennek érdekében pedig nevén is szólítgatom. Majd biztos megtalálom...*

//Köszi a játékot! Smile//
Vissza az elejére Go down
Josephine Moore
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Josephine Moore


Hozzászólások száma : 472
Csatlakozás : 2011. May. 03.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli-Főtorony - Markazit háló
Üzenet : Az igazi barát az, akivel megoszthatod örömöd és bánatod, és akivel a legjelentéktelenebb dolgoknak is együtt tudtok örülni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2013-01-13, 11:12 am

// NRT: Jacklyn és Josephine 2012.12.27. //

* Szeretném még jobban megismerni a lányt, tudni mit miért tett a múltban, ezért annak ellenére, hogy nem akar családjáról beszélni s arról, hogy miért jött el otthonról, csak tovább faggatózom, persze nem tolakodón de érezhetően úgy, hogy tudja érdekel.*
- Áh...*sóhajtok együttérzőn.* - Azért remélem idővel normalizálódik a kapcsolatotok. A család fontos.* legalábbis én így látom, de most már tényleg nem lovagolok a témán, pár szóban érintem már nem létező kapcsolatomat, egy érdekes kalandomról majd a vámpírról akivel találkoztam arról is mesélek.*
- Elhiheted, hogy én sem... ez egyszeri alkalom volt, nem fordult elő azóta sem... remélem nem is fog.* sóhajtom vegyes érzésekkel telve mert egyik részem igenis akar találkozni azzal a vámpírral a másik meg teljesen elzárkózik előle. Végtére is nem egy dilemma mivel nincs min rágódnom na de a lány hirtelen távozása láthatóan meglep, pislogó tekintettel figyelem miként pattan fel, hogy famulusa keresésére induljon.*
- Hát jó... ha ennyire nem bírsz meglenni nélküle. Akkor a teleport szobában.* eresztek meg egy mosolyt s intve búcsúzom el tőle, figyelve miként hagyja el a kertet. Nincs semmi fontos, halaszthatatlan dolgom így lassan elterülök a füvön s behunyom a szemem, hogy gondolataimat szabadjára engedhessem, idővel pedig visszamegyek a szobámba.*


// Én is! //
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2013-02-04, 11:50 pm

//NRT-Illya és Slash-2012.02.04.//


*A leányzó kényelmes tempóban baktat le a lépcsőkön, támasztva a falat. Berúgva nincs, majd csak lesz, kezében bizony ott is virít egy óriási üveg vodka, de most még csak a megfelelő helyet keresi magának. Hogy lesz e társasága famulusán kívül, vagy nem, az nem igazán foglalkoztatja. Amíg nem Mordred az, addig bárkit szívesen lát. Lábán tornacipő virít, szakadtz farmerral, fekete, Metallicás toppal és bőrdzsekivel. Végül kiköt a belső kertben ahol leveti magát az első padra, s a madárra pillant.*
-Annyira tud néha hiányozni... *Természetesen egy személyről beszél, akivel mára esküdt ellenségekké váltak és famulusán kívül soha senkinek nem vallaná be, hogy tulajdonképpen nem utálja. A fiú undorító dolgokat művelt, de képtelen utálni. Csupán haragudni képes rá. Általánosságban próbálja elhessegetni magától a gondolatot, elvégre itt van neki Ambrus, de néha nem sikerül. Bárki, akivel beszélhetett volna erről, már nincs mellette. Se Diana, se Zoey. Persze itt van neki Orceyia, de ciki bevallani, megértő, emberi társaságra vágyik, akinek félelem nélkül kinyököghetné, hogy mi nyomja a szívét. Vissza persze nem menne a fiúhoz, erről szó sincs. Ő imádja a párját és teljes mértékig boldog vele. Csupán hiányzik maga a személye az életéből. Néhány pillanatig még nézeget ki a fejéből a padon fekve, majd hirtelen mozdulattal felül, s meggyújt egy cigarettát. Ambrussal nem dohányzik, de nélküle azért még rágyújt időnként, mint például most. Miután a bűzrúd vége felizzik, meghúzza a vodkás üveget is, s egy jó érzéssel teli sóhaj kíséretében hátradől. A vodka mindig megoldás.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2013-02-05, 12:16 am

//NRT-Illya és Slash-2012.02.04.//


*Elég későre jár az idő, és épp ezért vagyok most az iskola falain belül, nem rég értem vissza, és fáradt vagyok. Egész nap Los Angelesben voltam próbálni, és ez a terv a hét többi napjára is. Bár alhatnék ott is, mégis vissza kell néznem ide, ki tudja mik történnek, és meg is érte, hisz Miától az éjszaka folyamán levelet kaptam. Annak örülök, hogy eljön velem, de a drágával jól kiszúrt az az átkozott megfázás. Na de most kell egy kis relax, mert ma éjjel nem megyek vissza a házunkba, csak holnap reggel. Aludni még természetesen korán van egy ilyen fazonnak mint nekem, ezért ismét megindulok valamerre, de csak itt a Mysterioban, máshova nem sok kedvem van menni. A lenti részekben mindig találok valami érdekeset, így a kevés szobámban töltött idő után el is indul az esti sétám, méghozzá az alagsorba. Közeledésemet bárki hallhatja már messziről, hisz a szakadt farmeromon lógó láncok elég rendesen csörtetnek. Viseletemet továbbá egy fekete tornacipő, a fekete övem, amin ott lóg a pálcám és késem, na meg a pengetőim, ezen kívül még viselek egy fekete trikót, így ismét teljes egészében látható a tetoválásom. Ismét messziről látni lehet, hogy gitáros vagyok, utal erre a sok pengető, a medál, na meg a lényeg, a vállamon pihenő gitár, amire most a dzsekimet is felakasztottam, biztos, ami biztos. Még a lépcsők előtt rágyújtok egy cigire, na de nem Marlboro, hanem egy kicsit másabb anyag, jó kis vicces cigi egyenesen az angyalok városából. Ha mákom van, és miért ne lenne az, nem futok össze se magiszterrel, se sentinellel, a morgolódó diákok meg így jártak, ha nem tetszik, el lehet kerülni. Lassan azért leérek az alagsorba, ahol megállok egy ajtó előtt, mert nem emlékszem arra, hogy jártam volna itt korábban. A hatalmas ajtót egy nagy lendülettel rántom ki, majd ha beléptem, ugyanúgy csapom magamra, közben mélyeket szívva a cigimből. Ekkor tűnik fel egy szemrevaló csajszi, aki éppen alkoholba fojtja bánatát, és egy madárral diskurál.*
- Szia cica! Nem ismerlek...*Köszönök neki, majd teszek egy nyilvánvaló kijelentést is, de el lehet tőlem nézni, nem csak a cigi miatt van, sőt, ez még nem is hat annyira, inkább az mai Jack meg sör adag, ami most közrejátszhat, tehát nem vagyok annyira szomjas.*
- Ruszki vagy? Én tudok ám oroszul! *Kérdezek rá, mert azért elsőre megpillantottam a vodkát a kezében, és erről egyből az oroszok jutnak eszembe. Most már a lányon is végigfut a szemem párszor, aki elég csinos, de mintha valamiért lógatná az orrát.*
- Probléma van, vagy mi ez a lehangoltság? Amúgy Slash vagyok. *Gitáromat a földre eresztem úgy, hogy a padnak támaszthassam, majd ledobom magam a csaj mellé, akinek a nevére várok, miután én is bemutatkoztam úgy részlegesen.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2013-02-05, 12:39 am

//NRT-Illya és Slash-2012.02.04.//


*A leányzó gondolatmenetét egy ismeretlen hang szakítja félbe szemtelen szöveggel. Ugyan nem egy prűd típus, aki ezen felhúzza magát, így most sem zavarja különösebben a megszólítás. Kíváncsian pillant fel az ismeretlenre. Nem, valóban nem ismerik egymást, ez egy zseniális megállapítás volt. A leányzó figyelmét azonban nem ez köti le.*
-Te jó ég, mekkorára nőttél... *nyög fel, miközben valami kevésbé sírból jött arckifejezést próbál magára erőltetni. Kissé idegesen masszírozza meg orrnyergét, melynek következtében az ujja beleakad a százhúsz piercingjének egyikébe.*
-Áúú! Francba! *Kissé megpöcköli az ékszert, majd felpillant ismét a fiúra. Bizonyára jópofa próbál lenni, próbáljuk meg értékelni legalább.*
-Nem. Finn. *intézi el röviden, majd famulusára terelődik figyelme, aki szokás szerint udvarolni kezd, ezúttal úgy, hogy leszáll a jövevény vállára és előadja szépséges nészdalát károgó, ronda hangján. Ez már kicsalja Illyából a nevetést, így hamar ismét fekszik a padon, de ezúttal a röhögéstől.*
-Ne haragudj! Tu... tudod, szeret mindenkinek riszálni. *nyökögi két nevetésroham között, ahogy a párost figyeli. Nagyon szép esküvőjük lehetne. Mármint a madárnak, meg a srácnak. Orceyia sértődötten pillant teremtőjére és néhány méterrel odébb száll egy fa ágára. Mire a fiú bemutatkozik, a lány nagy nehezen abbahagyja a vihogást, s felül a padon, s felé nyújtja apró kezét.*
-Illya. És szeretek hülyeségeken agyalni. Ő meg Orceyia és sértődékeny. *A lány szavait igazolva a sólyom most már hátat is fordít nekik, jelezve, hogy ő nem is foglalkozik ilyen pórias népekkel. A lány szeme a cigire vándorol. Ugyan az ő kezében is ott van egy, elég nyilvánvaló, hogy Slashnél nem a hagyományos. Felé nyújtja kezét.*
-Kaphatok? *Ha nem kap, ezúttal nem fog erőszakoskodni, most nincs kedve keménykedni. Lazulni jött ide, nem pedig balhézni.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2013-02-05, 1:06 am

//NRT-Illya és Slash-2012.02.04.//


*Eléggé fárasztóak azért az egész napos próbák, legalábbis így, hogy elszoktam tőlük. Mindenesetre most egy kis lazítós este következik, amire éppen jó helyet találok, valami kert féleség lehet...Túl nyugodtnak tűnik, de ha tovább folytatom a cuccost akkor lesznek itt még sárkányok is ma este. Ha sárkány nem is, de egy csaj itt van, mondjuk...a nők is tudnak házisárkányok lenni. Én persze mint udvarias srác, köszönök neki, de ez nem lesz viszonozva, a magasságomra tér ki inkább, amin nézek is egyet tág pupilláimmal, ilyennel nem szoktak jönni az emberek.*
- Hát tudod, a Jack hatása. Az emeli az embert az egekbe, na meg a rock! *Ha így folytatom, egész életfilozófiát fogok felépíteni ilyen állapotban, na az tuti bestseller mű lesz. Nem érek rá sokat gondolkodni életem nagy művén, mert a lány magára vonja a figyelmet a szerencsétlenkedéssel, amit a piercingjével művel le. Minek kell annyi, ha elfelejti hol van. Nekem van kettő, a tüske a szemöldökömben, meg egy karika a számban, bőven elég.*
- Azért meg ne öld magad itt a nagy depi közepette, a végén még rám kennék, és nem akarom börtönnel kezdeni a karriert.*Válaszolom a szokásos lazasággal, amire most még az ittasságom is kihat. Na meg amúgy sem vagyok egy agresszív ember, csak akkor folyamodok erőszakhoz, amikor nagyon szükséges, vagy esetleg poénból, mint Kenannal. A származást illetően tévedek, de azért nem hagyhatom annyiban.*
- De az már majdnem orosz, nem? *Legalábbis én úgy tudom, hogy szomszédos ország, de nem vagyok igazán lépben Európa térképével. Bár tényleg nem vagyok agresszív, de amikor az a perverz sasmadár, vagy sólyom, a fene tudja, hogy micsoda a vállamra száll, és ott kezd el áriázni, szépen lassan a késemre csúszik a kezem. Nem tudom, hogy most tényleg bejövök ennek a madárnak, vagy egy rossz viccnek szánják, mert a csajnak hirtelen nagyon jó kedve lett tőle.*
- Hát, nem biztos, hogy haragszok, de nem leszünk jóban, ha megpróbál rám mozdulni. Nem vagy az esetem csőrike! *Válaszolok előbb a lánynak, majd a madárnak, aki végre valahára elrepül, mielőtt húslevest csinálnék belőle. Úgyis itt van a konyha nem messze... Megtörténik a bemutatkozás, a lány nevét is megtudom, na meg az újdonsült rajongóm nevét is.*
- Én sose agyalok hülyeségeken. Ha már agyalok valamin, akkor annak van értelme, és cseppet sem hülyeség, legalábbis a számomra...Amúgy meg jól is teszi, ha megsértődik, és magába fordul egy kicsit. *Ismét nekiállok nagy dolgokról beszélni, lehet, hogy nem kéne, de nem tudom most megfékezni a gondolataimat, hisz hamar szavakká válnak. A madárra is teszek egy megjegyzést, aki elsőre nem nyeri el a tetszésemet, és ilyen hozzáállással nem is fogja. Közben már fogyóban van a cigim, amit Illya kiszúr, és ösztönöz is rá, hogy megkínáljam.*
- Tessék, elszívhatod az egészet. *Nyújtom át, majd előhúzom a zsebemből a cigis dobozom, amiben van még két szál, na meg a gitáros gyújtóm. Ismét beizzítok egy füvest, majd a többi dolgot visszagyömöszölöm a zsebembe, miközben még egyszer végignézek a lányon. Stílusa nagyjából hasonló az enyémhez.. Talán megtaláltam az alteregómat?*
- Metált bírod? Tudod, én nagy rocker vagyok ám! *Kérdezem lassan kifújva az értékes füstöt. Kérdésem eléggé lényegre törő, ami mellé kis magyarázat is társul. A vodkával is szemezek azért, bár nem a kedvencem, de erős, tehát már rossz nem lehet.*
- Te is megkínálsz? Legyünk már egy szinten legalább..*Mutatok az üvegre, mondjuk így is egy szinten vagyunk, de biztos ami biztos, nehogy hamar kijózanodjak. Egyik spanom mottója, kerüljük a másnaposságot, maradjunk részegek. Hát valahogy igaza van a srácnak..*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2013-02-05, 8:55 pm

//NRT-Illya és Slash-2012.02.04.//


*Kíváncsian pislog az ismeretlen jövevényre, akit még ugyan sosem látott, viszont igencsak szimpatikus neki. Ettől függetlenül bemutatkozás helyett hasonló értelmes szöveggel díjazza a köszöntést, s a válasz azonnal vigyort csal arcára, mert nagy eséllyel hasonszőrűvel van dolga, így előrenyújtja tenyerét fektében.*
-Pacsi. *Végül aztán rádöbben, hogy talán fel kéne tápászkodni és helyet adni a másiknak, mellyel meg is próbálkozik, ami azzal jár, hogy bele is akar a piercingjébe, mely nem kevés fájdalmat okoz neki. Kissé bosszúsan fordítja oldalra a fejét, amikor Slash még be is szól neki.*
-Pedig azt terveztem. *Ez a beszólás most nem sikeredett olyan viccesre, mint ahogy a fiú tervezte, de azért most a lány nem ugrik neki, hiszen alapvetően jófejnek tűnik és legalább van valami társasága, ami után épp az imént áhítozott annyira és nem szeretné ennyire hamar elüldözni. Azon azonban már kissé felhúzza az orrát, hogy Slash ennyire elkeveri Finnországot. Északnak ugyan észak, de a finn az még csak majdnem sem orosz.*
-Hát nem igazán. *Azért sokáig nem tud durcizni, mert Orceyia szó szerint és átvitt értelemben is rárepül a fiúra, ezzel hisztérikus röhögőgörcsöt okozva gazdájának, a srácnak pedig inkább kellemetlenséget, mert érthető okoknál fogva nem igazán bukik a sólymokra. Pedig milyen szép gyerekeik lennének. Néhány percig még rázkódik és fetreng a padon a nevetéstől, egészen addig, amíg a famulus meg nem sértődik, Slash pedig nem kezd inkább vele ismerkedni. Kissé vidámabb hangulatban kezd ő is csipkelődni egy kicsit.*
-te mindig ennyit dumálsz? *Persze Illya is tud órákig szövegelni, ha van miről és elengedi magát, de hát ezt nem lehetett kihagyni. A füves cigi is hamar gazdát cserél, így a leányzó nemsokára már kicsit ellazultabban dől hátra a padon. Tétován a srácra pillant, a kérdése hallatán. Mintha nem látszana rajta.*
-Azon kívül mást nem is bírok. Én is gitározok, csak az én gitárom kicsit praktikusabb tárolás szempontjából. *Bizony az ő hangszere ott lóg a nyakában, melyet hosszú évekkel ezelőtt kapott, s ha megfelelően fogják, akkor megnő, de igazság szerint nem nyúlt hozzá, mióta Péterrel először veszekedtek, amikor még nem is jártak. Tulajdonképpen ő maga sem tudja, hogy miért nem vette elő azóta, de általában a hangszerek barlangjában kap fel egyet használatra.*
-Persze. *Az üveget oda is nyújtja a másiknak, ki is ment a fejéből, hogy esetleg meg kéne kínálnia újdonsült ismerősét az itókájából. Kicsit lejjebb csúszik a padon és az övét kezdi bökdösni szórakozottan.*
-Te új vagy, mi? *Talán nem bóknak hallatszott, igazából nem is az, de semmi esetre sem lenézőnek szánta a mondatot. De Slashről messziről szaglik, hogy nem egy őslakos.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2013-02-05, 10:22 pm

//NRT-Illya és Slash-2012.02.04.//


*Kezd tetszeni a dolog, hogy mostanában mindig belefutok valakibe, amikor mászkálni megyek. Régen Los Angelesben is így volt, de amikor ide kerültem, volt egy kis magány az elején, meg pangás. Na de most ismét belefutok egy csajsziba, aki első látásra elég szimpatikus, még annak ellenére is, hogy a köszönés elmarad az ő részéről. Viszont a szöveg amit letolok, láthatóan bejön neki, mondjuk kinek nem.. A pacsi persze nem marad el, és egy elégedett vigyor sem, de aztán kicsit változik a csaj arckifejezése, miután teszek egy ittas megjegyzést.*
- Na ne csináld, nincs annak értelme, csak fel a fejjel! *Hát ez van, ez nem jön be, de nem sikerülhet mindig minden, még nekem sem. A vodka miatt felmerül egy gondolat a csaj származásáról, de kiderül, hogy tévedek, és nem orosz, hanem finn. Bár szerintem az is hasonló, de ki leszek javítva.*
- Vágod, a föci sosem volt az erősségem. A Street Schoolban nincs a tantárgyak között. *Azért kihúzom magam részegen is a cinkes helyzetekből, de hirtelen jó kedve lesz a leányzónak, amikor rám repül a tollas barátja. Én annyira nem díjazom a madárka poénját, amit mindkettőjüknek a tudtára is adok, de neki továbbra is tetszik a dolog. Én persze azért próbálom viccre venni ezt a helyzetet is, és erre megkapom, hogy sokat dumálok..*
- Nem, általában nem vagyok ilyen szűkszavú, csak még nem ittam eleget, meg fáradt vagyok egy kicsit.*Válaszolok neki, na meg nem kaptuk el azt a témát, amiről én órákig tudnék beszélni, de ami késik nem múlik. Odaadom neki a vicces cigimet, majd meggyújtok egy másikat, miközben rákérdezek a metálra, valójában fogalmam sincs, hogy miért pont ezt kérdezem..lehet, le kéne állni a cuccról, de az meg túl unalmas. Amúgy tényleg rokonlélek a csaj, főleg, ha gitározik. Alapból szexi, ha pedig még jól is tépi a húrokat, akkor meg főleg.*
- Ez a legpraktikusabb, hidd el nekem. Villoghatok mindenkinek az én kis Gibsonommal. Amúgy neked milyen a spanod? *Simítok először végig a drágán, aztán kicsit furán kérdezek rá az ő hangszerére, de hát ilyen állapotban tőlem összefüggőbb kérdésekre ne igazán számítson. Vagyis számíthat, de nem nagyon fog kapni. Ezután kikunyerálom a vodkát, amit szerencsére meg is kapok.*
- Ahh, életet mentesz most ezzel, már majdnem kiszáradtam.*Köszönöm meg, és persze át is veszem az üveget, amit jól meg is húzok. Közben elhangzik a szokásos kérdés is, kajak, felveszem kazettára, és lejátszom, valahányszor megkérdezik.*
- Hát, fogjuk rá..Novemberben érkeztem, pont a télre..jól kifogtam mi? És te? Mióta koptatod itt a cipőd? *Most rövidre fogom a választ, ha érdekli valami, akkor majd megkérdezi valószínűleg, de így is megkaptam, hogy sokat pofázok. Bár nem mintha az hatna meg..*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2013-02-06, 7:20 pm

//NRT-Illya és Slash-2012.02.04.//


*Nem sokáig maradhat egyedül a leányzó, mert hamar befut Slash, akivel úgy tűnik, könnyen megy a barátkozás. Az első pacsi el is csattan, majd már humorizálnak is a fiatalok, habár Illya most nincs épp különösebben humoros hangulatban. Talán majd a fiú ezen változtat.*
-Igazából csak téged akartalak bajba keverni. *villantja rá világító tekintetét, majd elvigyorodik szélesen. Most arra sem veszi a fáradtságot, hogy megsértődjön a srác hiányos földrajz-tudásán, annak ellenére, hogy a finn nem igazán orosz. Legalább most már okosabb a gyerek és talán egyszer, ha Illya jófej kedvében lesz, akkor elviszi őt oda bulizni. Talán.*
-Észrevettem. *Végül csak nevet a dolgon. Slasht valószínűleg az emberek nem az eszéért szeretik. A szó hamar elterelődik inkább az ő rossz kedvére, amiről azért még nem óhajt annyit fecserészni, mert ennyire még nincsenek jóban. Ami azt illyeti, a famulusán kívül nem is mondta el eddig senkinek, és ezen a szaktárs nem most fog változtatni.*
-Ó, szóval nálad ez volt a kevés. *A lány grimaszol egy amolyan 'not bad' arckifejezéssel, majd elveszi a mariskát a fiútól, hogy egy kicsit ő is lazítson. Tulajdonképpen nem is vágyik olyan igazi lelkizésre, de erre csak most döbben rá, ahogy itt ücsörög a fiúval a padon. Ez most határozottan jobbat tesz neki. Lelkizik ő így is eleget.*
-Fender. *Végül leveszi nyakából a hangszert, hogy a másik is vethessen rá egy pillantást, elvégre nem titkos. Néhány pillanat múlva már teljes méretében pompázik a leányzó ölében a fekete csoda.*
-Ő itt Bazie. *Igen, a gityó a The 69 eyes gitárosa után kapta a nevét. Néhány akkordot megpenget rajta, majd a tekintete Slash gitárjára vándorol. Néhány pillanatig szemez vele, majd arra felé bök állával.*
-Nem játszunk valamit? *Közben a vodka is odakerül a fiúhoz, aki húz belőle jó nagyokat, amit a lány széles mosollyal jutalmaz, mert aki a vodkát szereti, rossz ember nem lehet. Írta szájról szájra. Az ismerkedés a további közömbös vonalon halad, mert Illya is kíváncsi rá, hogy vajon mióta van itt a kis magafajta hollóka.*
-Hmm... és milyen szakos vagy? *Halovány remény csillan a szemében, hogy hátha szaktársak, amire azért nagy esély van így ránézésre, mert akkor innentől lesz kit zaklatnia, ha unatkozik.*
-Ó én már elég régóta. Most leszek harmadszorra másodikos. *Ettől a ténytől néhány pillanatra elkomorul, majd végül amolyan szánalmas módon nevetni kezd magán. Valóban szánalmas, de már annyira, hogy az vicces.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2013-02-06, 8:01 pm

//NRT-Illya és Slash-2012.02.04.//


*Úgy tűnik, jó társaságra bukkanok ebben a kis kertben, ami alkalmas lenne fű termesztésére is, ha jobban körbenézek. Ellenben most nem ez a lényeg, hanem egy kis pihenés a fárasztó nap után, na meg Illya felvidítása, hiszen láthatóan nincs épp a legjobb passzban, ha már alkoholba fojtja bánatát.*
- Megoldom én magamnak is a bajt, de azért köszi. *Veszem a poént, úgyhogy ő is a vigyorommal találhatja magát szembe. Rávilágítunk a földrajz tudásomra is, ami egy kicsit hiányos, akárki akármit mond, nekem Amerika a világ közepe. Nem kell tovább folytatni ezt a témát, ezért csak oldalra döntöm a fejem egy kicsit. Rám pattan a madár is, akit csak az áldott jó szívem ment meg a leves sorstól, szerencséje, hogy nem vagyok az az agresszív típus. *
- Fogsz te még hallani többet is tőlem..*Válaszolok a grimaszra, utalva erre, hogy felőlem akár máskor is összefuthatunk dumálni, mert szimpi a csaj. Kiderül, hogy nem csak egy gitáros van a helyiségben, hanem ő is játszik, de amikor a nyakából leakasztja a nyakláncot, majdnem felnevetek, hogy most kajak ez a hangszer? De amikor hirtelen növekedésbe kezd, én felugrok a padról.*
- Vagy túlságosan be vagyok lőve, vagy nem ittam még ehhez eleget...*Dörzsölöm meg a szemeim, amik majd tágra is nyílnak a hirtelen megnőtt Stratocaster láttán. Nos, kíváncsi leszek, hogy játszik rajta ha már Fenderje van, elég minőségi gitár, ha még a cég elnöke is csak három ember kezébe adna ilyen hangszert a világon. De jó érzéssel tölt el, hogy nem csak én adok nevet a gitáromnak, így visszaülök mellé.*
- Ő meg Golden. *Mutatok a gitáromra, ami arany színekben pompázik, és tigris csíkokkal van díszítve. Megkapom a vodkát is, és miközben iszok, a lány felvet egy ötletet, ami sosincs ellenemre. Visszanyújtom neki az üveget, és ismét felállok, kicipzározom a táskám, majd kihúzok belőle egy kábelt, ami a gitáromban köt ki. Micsoda szexualitás van a két cucc között...Miközben még itt elvagyok a gyors beállításokkal, váltunk még néhány szót.*
- Szakos? Hát az Infla házat díszítem a jelenlétemmel, ha arra gondolsz. *Így sem hallottam még ezt, hogy szakos, de remélem, hogy egyre gondolunk, és nem lesz kavarodás. Vele ellentétben én új vagyok, és elég durva, hogy harmadszor másodikos.*
- A végén még beérlek..És akkor együtt boldogíthatjuk a tanári kart..*Nevetek fel, amire már kész a felszerelés, így én hajlandó vagyok gitározni egyet, és megcsillogtatni csodás hangom, ami egyébként nem rossz, egy kis ACϟDC-hez pont jó, főleg így cigi és pia után.*
- Kell egy pengető? *A választ már igazából meg se várom, csak rácsapok az övemre egyszer, hogy a kezembe maradjon egy peg, amit átnyújtok neki, ezt követi egy újabb csapás, így már nekem is van mivel játszani.*
- Akkor..csapjunk bele, szerintem tuti ismered..*Egy kis igazítás még a gitár helyzetén, na meg tekerek párat a potikon, és bele is csapok a Highway To Hell számba, aminek lehetőleg tudja játszani a ritmusát, mert én soha nem vagyok hajlandó letenni a szólógitáros posztjáról.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2013-02-07, 5:40 pm

//NRT-Illya és Slash-2012.02.04.//


*A lányka magányát egy új fiú űzi el, akivel a jelek szerint igen hamar megtalálják a közös hangot és már csipkelődésbe is kezdenek, ha már így összeröffentek a semmiből. Illyára egyébként sem lenne jellemző, hogyha nem tenné.*
-Hát mert én ilyen rendes vagyok. *Na most aztán vigyorognak, mint két tejbetök. Míg a famulus vad udvarlásba kezd, addig a két inflás sem hagyja abba az ismerkedést, ezzel elérve, hogy a madár alaposan megsértődjön, no de sebaj. Illya könnyedén kiengeszteli majd ha felmentek a szobájukba. Szinte Slash nyakába veti magát, amikor eljut hozzá a célzás, de azért annyira nagyon inkább mégsem teszi. Nem biztos, hogy erre alkalmas a hely és az idő és a vízállás. A formaságokon túlesnek és nemsokára már szedi elő Illya a gitárját, egy csepp meglepetést okozva a fiúnak, melyre ő csak ismét grimaszol.*
-Ne mondd már, hogy ez ennyire meglepő. *Persze az is megeshet, de azért ennyire még egy sárvérű se lepődhet meg, ha már ide került. Tekintete a Gibsonra siklik. Őszerinte kissé homár színekben pompázik, de ennek most inkább nem ad hangot, nem akarja már élből magára haragítani a "kis" újoncot. Amíg vodkázgatnak még a muzsikálás előtt, még azért informálódik a lány, s a tökéletes választ hallva vigyorogva csapja össze a kezeit.*
-Te vagy az én emberem. *S ha már arra terelődik a szó, végül kiböki, hogy ő sokadszorra bukik, még csak nem is a butasága, hanem a hanyagsága miatt. Nyelvet ölt a fiúra, majd kézbe is veszi hangszerét, hogy bele is csaphassanak a húrokba. A pengetőt elfogadja annak ellenére, hogy neki is van. Nos, Slash, ezt már nem fogod viszontlátni. Két ütem után ő is becsatlakozik, miközben elkönyveli magának, hogy a fiú kicsit feltűnési viszketegségben szenved, de sebaj. Hadd élje ki magát, elvan a gyerek, ha játszik. Ha eljutnak a nóta végéig is, akkor a pöttöm elismerően pillant fel.*
-Egész tűrhetően játszol. *Bókolni azért nem akar neki, de bízzunk benne, hogy érteni fogja, hogy mit akar neki mondani a törpicsek, nem pedig a szívére veszi, hogy nem áradozni kezdett róla rögtön.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2013-02-07, 11:27 pm

//NRT-Illya és Slash-2012.02.04.//


*Örülök, hogy van humora a csajnak, és nem egy fapofába botlottam bele, azokkal olyan nehéz kezdeni valamit. Illya jó arcnak tűnik, és remélem, hogy nem csal az ítélőképességem.*
- Oh, milyen nagylelkű..*Zárom is le ennyivel a témát, nincs mit ezen túlmagyarázni jobban. Inkább idegesítő madarára szólok néhány rossz szót, minek meg is lesz az eredménye, sértődötten vonul el a tollas, és nagyon jól teszi. A csaj gitárján viszont csak merednek a szemeim, főleg így beszívva. Addig oké, hogy Fender Strat, de hogy nyakláncból gitár, na ez sok..*
- Áhh, nehogy azt hidd, egy cseppet sem. *Rázom meg a fejem, miközben néhányszor végignézem a gitárt, szép darab, de nem az én stílusom, az ilyenek sokkal élesebbek, zörgősebbek, mint az enyém. Közben én is iszok a vodkából, majd a későbben gyújtott cigimet a gitár fejénél a húrok mögé tűzöm, de ezalatt még váltunk pár szót a tanulásról, iskoláról.*
- Na meglátjuk jövőre!*Vigyorodom el, hiszen ha már kétszer bukott, akkor lehet még abból három is. Én pedig úgy tervezem, hogy nem bukdácsolok, hanem simán átmegyek, zökkenőmentesen. Na de zenélni szeretne, nekem az meg sosincs ellenemre, úgyhogy adok neki egy pengetőt, aztán bele is csapok a lecsóba! Illya is bekapcsolódik, de szerencsére nem akar velem versenybe szállni...na mondjuk velem nem is lehet, vagy csak nehezen, mert a szám végére már eléggé pörgök, meg ugrálok összevissza, és úgy tépem a húrokat, amikor..*
- Csessze meg! Nem tűrhetően, ördögien! *Felkiáltok mérgemben, hisz elszakadt az egyik húr a végére. Tényleg csodás, mit ne mondjak, pár nappal a fellépés előtt ez kell nekem, egy új húr.*
- Nagyszerű lesz ez a fellépésre...*Fakadok ki ismét a porba rúgva, az oké, hogy kicserélem, de az új húrok mindig hamar elhangolódnak, és ha nem áll be szombatig, akkor érdekes hangzások merülhetnek fel. Az meg tuti, hogy más gitárt nem veszek a kezembe.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2013-02-12, 7:15 pm

//NRT-Illya és Slash-2012.02.04.//


*A leányzó megforgatja szemét a mentegetőzésre, de hát végülis mit érdekli ez őt. Azért annyira nem meglepő a varázsvilágban egy ilyen gityó, de ha Slash uraság lepődözni akar, akkor csak tessék. Eközben szóba kerülnek Illya bukásai is, amiket nem óhajt szaporítani. Vág egy grimaszt, mivel eddig sem azért bukott mert buta, de most nincs kedve ehhez a rosszindulatú beszélgetéshez. Jobb a témaváltás. Épp elég ha ő tudja, hogy nem lesznek osztálytársak, kivéve, ha a fiú akkora zseninek bizonyul, de ez kizárt. Inkább nekilátnak zenélni. Szereti ezt a számot, nem is kicsit, ez szólt akkor is, amikor drága elveszett barátnőjét megismerte, így csak szórakozottan hagyja a másikat kibontakozni, és adja alá alapot. Ujabb szemforgatást csal ki belőle Slash őrülete. Persze nem egy gitárostól látni ilyet a színpadon, de azért most csak egy udvar kellős közepén vannak, ahol legfeljebb a levelek figyelnek rájuk, de ők se fogadják ovációval //elég baj az!//. A leányzó sem kezdi el agyondicsérni, habár kétségkívül jól játszik a srác, a kifakadás azonban nevetésre ösztökéli.*
-Igen, te meg nagyon szerény vagy! *Int egyet, majd a gitárt visszazsugorítva lehuppan a padra, hogy húzzon egy nagyot megint az üvegből, s figyeli Slash hisztijét. Néhány percig elnézegeti, majd előhúzza a pálcáját.*
-Adjak? *Persze nem a pálcáját akarja odaadni húr gyanánt, csupán a szobájában vannak, ahová nem igazán van ereje felmenni. Ha a másik kéri, azonnal le is invitozza őket, s azonnal fel is lehet őket szerelni, ha nem, a pálcát elrakja és tovább iszogat a padon, felhúzott térdekkel.*
-Tudod, csak öt százalékot akarok az energiádból. Ötöt! *Hajtja hátra a fejét a támlára, mint aki épp most mászta meg a Himaláját.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2013-02-14, 10:28 pm

//NRT-Illya és Slash-2012.02.04.//


*Furcsa nekem ez a nyakláncból gitár dolog, bár megszokhatnám már a hasonlókat, de azért én mégsem vonnám össze a gitározást meg a varázslást, azért mindennek van egy határa. Na de attól még, hogy varázsolt cucc, még szólhat jól, főleg, ha tényleg Fender, de ez csak azután derül ki a számomra, miután lezárjuk a sulis témát, és zenélni kezdünk. Igen, irtó jó szám, számomra már-már legendás, ezért nem lehet egy padon ücsörögve játszani, vagy csak szimplán álldogálni közben, egy ilyen zenéhez pörgés kell, bárhol is van az ember. Nem is értem, hogy Illya hogy bírja ezt ülve játszani...talán a kis rossz kedv miatt, de remélhetőleg ezt most sikerül elűzni. Azonban olyannyira belelendülök a dolgokba, hogy a végén tragédia történik, ami egy húr elszakadásában teljesedik ki. Engem persze elönt egy kicsit a méreg, amit láthatóan ő élvez..*
- ACϟDC-t csakis ördögien lehet játszani, nem is értem, hogy bírtad ilyen nyugodtan. *Válaszolok neki, miközben már el is kezdem tekergetni a hangolókulcsot, hogy leakasszam a gitárról a halott húrt. Még ma ki kell cserélnem, ráadásul meg is kell nevelni szombatra. Közben figyelem azt is, hogy a pálcáját veszi elő, de minek? Fel akarja hígítani a vodkát vízzel? Kár lenne érte, de szerencsére nem is ez következik be, hanem egy kérdéssel fordul hozzám. Először nem értem, mit akar adni, de aztán összeáll a kép.*
- Kétlem, hogy tudnál varázsolni nekem megfelelő húrt, na meg amúgy sem keverem a gitáromat és a mágiát..De azért kösz! *Nem vagyok azért bunkó, hogy ne köszönjem meg, de tudnia kell rólam az alap dolgokat, mint például ezt is. Ezt majd én megoldom magamnak. Viszont most kezdem úgy érezni, hogy ez a pörgés még erősebbé tette az alkohol és a fű hatását, amit ő is észrevesz. Kérdésére csak elvigyorodok ismételten, miközben a táskámba gyömöszölöm az eltávolított húrdarabokat.*
- Sok lenne az neked.. Olyan sok energia már káros lenne egy ilyen csajnak, mint te, sőt, még Góliátnak is. *Fejezem ki kicsit összevissza módon, de ezt betudom az utóhatásoknak, mint mindig mindent.*
- És mondd, mióta foglalkozol te zenével? *Kíváncsiskodok, mert azért nem nyomja rosszul a csaj, kíváncsi vagyok hogyan, és mióta tanul játszani a hangszeren. Közben én visszadobom magam a korábbi helyemre, és elszívom a gitárba tűzött cigi végét, hogy ne illanjon el a hatás.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime2013-02-15, 6:58 pm

//NRT-Illya és Slash-2012.02.04.//


*Illya sosem volt a túlzott mozgékonyságáról híres, kivéve, ha kosárlabda kerül a kezébe, de most nem az van, hanem gitár, így ő nem száll el annyira, mint Slash, akinek majdnem leesik a feje is, annyira beleéli magát a dolgokba, pláne amikor a leányzó még csak isteníteni sem hajlandó őt. Hát ez van Slash, ő nem a te embered, ha rajongókra vágysz.*
-Energiatakarékos vagyok. *feleli röviden a leányzó, míg a gitár visszakerül a helyére, mivel ő befejezte a minikoncertet. Nem mintha nem szeretne gitározni, csak most épp nem ezért vette elő, hanem mert kíváncsi volt. És így sikerült megtartania a húrjait, amelyekből felajánl egyet Slashnek, akiről még mindig nem akar kiderülni, hogy miért működik úgy, mint egy marslakó.*
-Ha neked az összekeveredés, hogy levarázsolom a szobámból, akkor neked logikátlanabb gondolkodásod van, mint egy nőnek. *Mindezt persze pont egy nő mondja, ez kissé ironikus, de ez a finnt nem igazán érdekli. Azért az hízelgő, hogy ekkora képességeket sejtenek benne. De a pirulás most nem érkezett meg. Ahhoz azért nem volt elég. Közben ő el is helyezkedik kényelmesen a padon, kissé kiakadva a másik hatalmas energiamennyiségén. Nem véletlen, hogy ő energiatakarékosnak vallja magát. Szeret pihenni, mielőtt elfáradna.*
-Az biztos... *motyogja az orra alatt, majd felkapja a fejét.*
-Miért, mégis milyen az az ilyen? *Nem a legkedvesebb volt a hangsúly és azért őt ne sértegesse senki, még akkor se, ha gitárvirtuóz, de azért előbb sosem árt tájékozódni, hogy miről is van szó, mielőtt falhoz kenné. Tétován fordítja a fejét oldalra, majd kissé eltűnődik, hogy pontosan mikor is kezdődött.*
-Nem tudom. Elég fiatalon, mert rémesen unatkoztam otthon. *Erről több részletet nem akar egyelőre elárulni a fiúnak, annyira azért még nincsenek jóban, így ha nem elégíti ki a kíváncsiságát, akkor így járt.*
-De fogadok, hogy te már gitár nélkül is a seprűt nyúztad a konyhában, miközben idegbetegen ugráltál.*vigyorodik el, s ugratja kicsit a srácot.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belső kert - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 22 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Belső kert
Vissza az elejére 
22 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next
 Similar topics
-
» Udvar és kert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: