Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Cremus kastélya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Raziel Black
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Kedd Jan. 26 2010, 01:37

*Raz kissé meglepődik a fiún, hogy máris ennyire megbízik benne, hogy ennyi mindent elmond neki. Raz kissé óvatosabb és nemigazán bízik meg akárkiben egyből. Járt már rosszul ezzel, így jobb ha vigyáz, leginkább csak magában bízhat az ember. Raz lenéz a fiú kezére majd felnéz rá és csak halványan mosolyog tovább. kezet ráz vele, biccent közbe.*
- A nevem Raz, örülök. Igen, én is a mágustanodába járok.
*Mondja továbbra is nyugodt és tárgyilagos hangon. Mikor jön a kérdés, hogy mennyi mersze van bemenni a házba csak még szélesebbre húzza a száját és szó nélkül elindul a ház felé. kinyitja maga előtt az ajtót és tovább halad a hatalmas ajtók felé, de félúton megáll és vissza néz a srácra.*
- Ne maradj le, jobb ha együtt maradunk...
*Mondja majd megvárja míg a srác oda ér hozzá majd mindketten tovább haladnak. Látszik, hogy régóta nemél itt senki,a ház körül olyan mintha háborúztak volna,a ház falai rohadnak lassan szét esik, látszik, hogy régóta nem lett karban tartva. Mikor az ajtóhoz érnek Raz körülpillant majd benyitnak a házba...*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Kedd Jan. 26 2010, 01:47

*Hát a srác azért nem mond el olyan sokmindent, hiszen ezek nem titkolni való dolgok, nameg a srác nem is olyan titkolózós fajta, a bemutatkozásra biccent*
-Örvendek, kkor úgytűnik hogy gyakrabban fogunk össze futni, elég jó hely*mondja a mágus sulira értve. Majd jön a kérdés, amire nem is kap más választ minthogy a srác már meg is indul a kastély felé, a fiú arcán csak egy halvány mosoly jelenik meg majd a kapun átlépve a srác mellé szegődik*
-Akkor ezt igennek veszem*mondja komolyabb hangon majd szétnéz bent az udvarba*-Elég fura egy hely nem? Kíváncsi vagyok mióta nem járt itt ember*mondja csendesen, bár a démon szobrokra nézve, sejti hogy bizony ez elég komoly egy hely lehetett. Ha elérnek az ajtóhoz ő csak egy határozott mozdulattal benyit majd be is lép. A falak már itt is eléggé omladoznak, mondhatni a helyet megjárta az idő vasfoga*
-Hmm egy kis feltérképezés sose árt. Bár annyira nem hiszek benne amit erről a helyről mondtak*fordul a srác felé*
\\Fagy\\
Raziel Black
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Kedd Feb. 09 2010, 16:47

*Raz körülnéz a házba, nemlát élőlényt, de abban is biztos, h elég régóta nemis látott itt senki. Vagy lehet, hogy lakik itt valaki és annyira lelakta a házat, hogy már mondhatni emlékműnek vagy romnak. A büdös orrfacsaró szag mgcsapja mindkettőjük orrát, a possatt és áporodott szagok csak úgy keringenek a levegőbe. Raz először beis fogja az orrád, de lassan megszokja a szagokat és képes így is levegőt venni. Sötét nincs, inkább félhomály van itt így még nincs szükség fényforrásra, bár lát pár gyertyát a ház minden részébe elhelyezve. A fiúra néz majd megszólal.*
- Talán lehet, hogy hinned kéne. Dehát, azért vagyunk itt, hogy kiderítsük, nemde bár? Szerintem, menjünk beljebb.
*Mondja Raz vállat vonva majd elindul előre. Középen egy széles lécspő van, jobbra és balra pedig 1-1 folyosó van. Raz jobb felé veszi az irányt.*
- Szerintem menjünk erre...a jobb mindíg jobb. Először átnézzük az alsó szintet, utána az emeletet. Amúgymeg, nemakarlak megijeszteni, de van egy olyan rossz előérzetem, hogy nemvagyunk egyedül...
*Mondja kicsit sejtelmes hangon majd lassan haladnak előre...*
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Kedd Feb. 09 2010, 17:10

*A srác is amikor belép, először körbe néz. Kcisit sötét kicsit talán nedves, és a vizes, korhadt fa illata másoknak zavaró lenne, de a srác egész jól bírja. Lehet hogy szép emlékeket ébreszt benne vagy éppen csak ez nyugtatja meg? Jó kérdés minden esetre miután körbe nézett, komoly arccal figyel tovább a másik fiúra*
-Tudod, sokmindenben hiszek , de először inkább szeretek a dolgok mögé járni. Nem vagyok az a fajta , aki mindenféle mendemondától megijedne.*mondja kicsit oldalra döntve a fejét majd ő maga is bólint a srác szavaira. Szerinte is beljebb kéne menni, nameg kicsit felkelltette a ház az érdeklődését. Elindul a sráccal, közben hallgatja a szavait és egyetértően bóllint*
-Tematikus átnézés... oké benne vagyok*mondja majd az utolsó szavakra kicsit elmosolyodik*-Tudod, az ember sosincs egyedül, viszont ha arra gondolsz hogy.....*kicsit elcsendesedik mintha a padló magától ropogna előttük*-Hogy nem vagyunk fizikálisan se egyedül.. azt hiszem van benne valami. De ez nem tart vissza*mondja és meg is indul*-Egész sok szoba lehet itt . Kiváncsi vagyok mik vagy kik voltak az itt lakók. HÁny éve is lehet zárva? 50 év?
Raziel Black
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Kedd Feb. 09 2010, 17:38

- Hm...szóval szeretsz utána járni dolgoknak...azjó, akkor nem élsz unalmas életet.
*Mondja érdeklődően miközben megy tovább a folyosón. Raz próbál halkan lépkedni és a mögötte lévő fiú is, így a hangot biztos nem ők adták ki. Raz arcán egy halvány ravasz mosoly ül el, szereti az ilyen részeket. Lassan kicsúsztatja pálcáját az ing ujjából, ami könnyen belesiklik a fiú tenyerébe. Raz memarkolja ahol kell és úgy halad tovább. Persze ezt senkisem vette észre, elég gyakorlott már ebben. KÖzben hallgatja tovább a fiút.*
- Akármi is van itt... mostmár Ő is tudja, hogy nincs egyedül.
*Mondja vigyorogva hátrapillantva a fiúra közben picit felnevet.*
- 50? Szerintem van az többis, ha ilyen könnyen bejutottunk a zárt ajtón. Vagy a zár vállt már porrá, vagy Te vagy annyira erős h ilyen könnyen benyitottál.
*Ahogy haladnak előre Raz megpillant valamit a falon. Megáll és a fiúnak a falra mutat. A félig lemálott tapétán egyre nagyobbvérfoltok találhatóak. Nem mostaniak, de kilehet belőle venni, hogy az vér. A padlón is van belőle. Raz körülnéz és a srác is, de nincs meg amit keresnek.*
- Hol van az...ami vérzett?
*Sóhajt egy nagyot és tovább keresgéli szemével, még a plafonra is felnéz, hátha ott megtalálja...de nem.*
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Kedd Feb. 09 2010, 18:02

-Hmm ha unalmasat éppen nem is azért nem olyan túlságosan mozgalmasat. Tudod azoknak akik szeretik a különleges dolgokat megvan az a hátrányuk hogy nem sokkal találkoznak.. *mondja kicsit csendesen. A srác a múltjából fakadóan érdeklődik a szélsőségekre így ez nem is csoda. Figyeli a másikat, ő még nem vesz elő pálcát. Eléggé nagy a hidegvére így nem tartja szükségesnek*
-Van egy olyan érzésem hogy igazad van.. de most már mindegy, ha tudja és akar valamit úgyis megteszi*mondja miközbe pillantása ide oda járkáll. Nem mondhatni hogy ideges , csak figyel a részletekre*
-Nem tartom magam gyengének, de azért ajtókat rombolni és zárakat zúzni még nem tudok. Viszont kiváncsi vagyok hogy miért vállt lakatlanná. Lehet a könyvtárba lehet valamit tudni róla. *mondja bár ez csak ötlet volt. A srác viszont mutat valamit és Varg arra fele is pillant. Igen nem nehéz fel ismerni a vért , a srác csak bólint*
-Nem tudom... talán.*gondolkozik el majd egy pillanatra ő is a plafon fele néz*-A fal másik oldalán*teszi hozzá komoly hangon, és megindul egy ajtó fele*-Szerintem megnézhetjük, maximum nem találunk semmit*~de ha igen akkor nem tudom mit fogunk~*gondolja kicsit komorabban, bár nem mondhatni hogy fél.. inkább kíváncsi. De elővigyázatos is*
Raziel Black
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Kedd Feb. 09 2010, 18:31

- Mindíg a könytár... a tudás tár...ott kellett volna kezdenünk...amúgy köeülnéztem, de nem találtam semmit erről a helyről. Najó, csak nagyjából néztem körül, inkább vagyok a tettek embere.
*Mondja vállat rángatva majd a fiúra néz mikor ad egy nemis rossz ötletet.*
- A fal másik oldalán? Na, jó ötlet.
*Néz mosolyova bíztatóan a srácra és követi őt. Ide viszont Raz nyit be előbb. Mikor benyit még nemlép be, a biztonság kedvéért vár egy picit, majd gondol egyet és beljebb megy. Egy ablak van a szobán de azis elvan deszkázva és teljes sötétség borítja a szobát. Csak az a nagyon kicsi fény szűrődik be a szobába ami a dezskák között utat tör magának. Raz sóhajt egy nagyot majd türelmetlenül suhint egyet pálcájával mire a deszkák le robbannak a falról és apró darabokra szállnak. És lőn világosság... Ami eléjük tárul kicsit rémisztő. Bár Raz csak egy pillanatra csukja be a szemét, sok ilyet látott már, de az nemjelenti azt, hogy nem rázza meg őt. A fal nagy része vörös a vér miatt, a földön pár testrész darab, de leginkább az egyik sarokba van felhalmozva a sok holtest és végtag darabok. Raznak egy kérdés jut csak eszébe.~Ez meg mi a franc?~A társára néz egy pillanatra, hogy megnézze arckifejezését majd sóhajt egy nagyot miközbe lehunyja szemét és beletúr sjaát hajába. Majd hirtelen kinyitja szemeit mikor léptek zajára lessz figyelmes.*
- Vendégünk lessz...
*Mondja halkan kicsit mogorván.*
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Kedd Feb. 09 2010, 18:55

-Lehet hogy a tiltott részlegen van, bár oda én se jutok be, max majd elkapunk egy sentinelt*mondja hiszen ötletei azért neki is mindig vannak, miközbe a srác felé néz. Nem kell őt bíztatni eléggé kíváncsi természhet*-Meglátjuk mi lesz ott*mondja majd belépnek, a srác viszont különös módon nem lát semmit, inkább csak valami fura fényt, a bedeszkázott ablakoknál, kicsit furcsálja is ahogy a srác néz, ő nem látja őket, viszont valami furcsa alakot öltő fényszerű jelenséget igen*
-Mit látsz?*kérdezi a srác felé nézve, van egy olyan érzése hogy a ház szórakozik velük, vagy az ami itt van még a sok korhadt bútordarabon kívül. Viszont a hangoz ő is hallja, egy kicsit az ajtó fele fordul majd lassan kinéz rajta. Pillantása ide oda siklik*
-Fura.. ezt hallottam én is, bár azt mondják egy ilyen öreg házba még a szélnek is hangja van... viszont ez mintha mozogna...*néz fel a plafonra, mintha a mozgást onnan hallaná, mintha irányt is változtatna. LAssan vissza néz a srácra majd elkomolyodik*Megyünk egy szintel feljebb?*kérdezi*
Raziel Black
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Kedd Feb. 09 2010, 19:57

*Mikor a fiú arcára néz nemlát semmi fájdalmat se meglepődést rajta. Picit felis kapja a vizet, hogy a sok halott láttán még egy picit sem görbül le a szája. Aztán mikor megkérdezi tőle a fiú, hogy mit is lát, hirtelen észbe kap.*
- Te mit látsz?
*Rázza meg a fejét majd ismét a hanra koncentrál. Ő is fentről hallja, és látja, hogy Varg is arra néz. Akkor ezt nem csak képzelik, vagy mindketten képzelik. Vargra néz és csak bólogat.*
- Trükkös egy kégli...igen? A szélnek is hangja van? Szerintem ez nem szél..vagyha igen, elég nagy! Na hajrá, menjünk!
*Mondja majd előre törekedve, mint a vakmerő kalandor kimegy az ajtón és elindul vissza a folyosón a lépcső felé, Varg mellé szegődik és úgy haladnak tovább. Kényelmesen elférnek egymás meleltt a széles folyosón. Hamar vissza érnek a bejárathoz, semmi változás, minden a helyén. A lépcsőre néz majd a fiúra.*
- Általába ilyenkor szoktak elsütni egy tök jó viccet, de nekem most nemjut eszembe semmi.
*Mondja picit vigyorogva, élvezi a helyzetet, szereti az izgalmat. Lassan körültekintően elindulnak fel a lépcsőn. Itt már azért óvatosabbak, mivel tudják, vagyis ondolják, hogy az amit keresnek vagy épp ami elől menekülnek fent van az emeleten.*
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Kedd Feb. 09 2010, 20:16

-Nemtudom... valami fura fényt a falakon, de semmi többet, minden esetre fura. Miért te?*kérdez vissza most kapott észbe hogy bizony lehet hogy a két fiú két különböző dolgot láthat, valószínűleg a ház hibája*
-Az biztos... nemtudom néha sokminden hasonlíthat a szélre. VAgy éppen fordítva*hagyja annyiba a dolgot inkább ő maga is elindul, mintsem ezen gondolkozik. Miközben haladnak ő is néha a srácra figyel, a mondatára viszont kicsit erőtlenül felnevet*
-Hát... azt hiszem ilyenkor nekem se jut sokminden az eszembe. DE majd elsütök egyet ha igen, legalább utoljára nevessünk*mondja egy félmosollyal, közbe már ő is előveszi a pálcáját, de ő fényt is csihol egy Lumossal*
\\Fagy\\
Raziel Black
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Szer. Feb. 10 2010, 01:54

- Hogy én mit láttam? Nem hiszem h ilyen nyugodt lennél...
*Mondja miközben haladnak felfelé a lépcsőn, nem néznek egymásra, körbe-körbe tekingetnek szinte keresik a furcsaságot. Először nem akarja elmondani a fiú, hogy mit is látott aztán végülis úgydönt, hogy meossza vele ezt a rettenetet.*
- Hallottakat láttam...az egyik sarokba egy kupacra dobálva őket. A falak, a padló és a plafon is csupa vér volt, végtagok és fejek voltak a földön szanaszét mindenhol. Belsőségek lógtak a csillárról amiket legyek raja vett körül.
*Mondja és a hangján érezni a hidegséet, próbálja átadni a látvány érzését azzal ahogy elmeséli. Majd a fiú utolsó mondatát hallva elmosolyodik.*
- Na, nelégy ennyire pesszimista! Nemsokára egy kocsmába fogunk ülni és röhögni fogunk pár üveg sör mellett! És tudod mit, én fogok fizetni!
*Mondja vigyorogva. Megáll a lépcső közepén és sóhajt egy nagyot. Idegesíti, hoy alig lát valamit pedig Varg világít a pálcájával de nemelég. Raz az eészet látni akarja. Eszébe jut a sok gyertya amit látott és körülpillantva itt is lát mindnehol, végig a lépcső mentén is. Raz elmosolyodik majd egy nay suhintással hirtelen az összes gyertya lángra lobban, az egész ház kivilágosodik. Raz nagyot sóhajt és úgy néz körül majd Vargra néz.*
- Úgy is tudja vagy tudják, hogy itt vagyunk, nem?
*Kérid vállat vonva majd egy hangos hörgő hangott hall majd egy nagyobb sikoly jön az emeletről, ami kissé már fülsüketítő. Raz a füléhez is kapja a kezét amivel elis takarja egy kis időre. Majd mikor már elmúlt a hang vezsély Raz kiegyenesedik és körülnéz majd ismét Vargra szeeződik a tekintete.*
- Hát... szerintem vegyünk úgy, hogy beléjük kötöttem. És ez nekik nagyon nem tetszett...
*Mondja ismét nagyt sóhajtva bólogatva olyan tekintettel mintha már azt várná, hogy minél előbb túllegyen a dolgon, mint mikor valakinek egy eléggé ciki dolgot kell megcsinálnia. Csak ránt egyet a vállán és a fiúra néz gonosz mosolyával.*
- Na, menjünk!
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Szer. Feb. 10 2010, 22:07

-Álltalában nyugodtan kezelem a dolgokat*mondja elvégre tudja hogyvalószínüleg nem valóságos amit a másik látott, így mi oka lenne a nyugtalanságra?*
-Nem mondom érdekes... lehet a ház valamilyen szinten a félelmeket használja ki vagy álképeket mutat. Nem tudok erre jobb magyarázatot*mondja majd megtörténik a hang hallása is aminek nem találja a gazdáját*
-Áh nem pesszimizmus, csupán felkészülök mindenre, aztán lesz ami lesz, de a sörbe benne vagyok, szerencsére a véres hajnal itt van a közelbe*mondja elvégre párszor ott azért már járt. A gyertyák lángra lobbannak a srác arcizmai viszont nem rezdülnek*
-Szerintem biztos, akkor nem akarná ránk hozni a szívbajt.... sikertelenül*teszi hozzá, majd jön a hang, a srác egy pillanatra csak a füléhez teszi a kezét, arcán egy kis változás megy át, talán egy sötét árnyék csak, de nemsokára el is múlik a srác válaszára kicsit oldalra billenti a fejét*
-Kiburítottad náluk a bilit, mindegy , most már úgyse lehet mit tenni, meg nem is kell*mondja majd megindul előre és ha minden jól megy be is löki az ajtót maga előtt, megnézve hogy ki is van bent. Egyenlőre még semmit nem lát*
Leila Hunt
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás : 2009. Dec. 29.

Rangok
Ház: Exortus

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Hétf. Ápr. 05 2010, 15:47

*Leila lépked az úton mely a kastélyhoz vezet. Hallotta a többiektől a történetét és elhatározta hogy ő bizony bemegy oda. Ami ahogy hallotta nem nagy teljesítmény, ezért ki is fog jutni onnan. Barna csizmája van rajta, egy világos farmerral, barna pulóverrel. Egy fekete kabátot is visel, bár annak nem húzta össze a cipzárját. Kíváncsian áll meg a kapu előtt. Szemeit végigjáratja a romokon, egyenlőre nem lát semmit, ami elriasztaná. Vár még egy kicsit, hátha felbukkan egy szellem, vagy felé repül egy tárgy, esetleg elnyeli a föld. De nem történt semmi ilyesmi. Sóhajtva indul el a bejárat felé. A biztonság kedvéért körbenéz. Még az sem lepné meg ha valaki követte volna hogy ijesztgetni tudja. *
~ Nem, kicsit sem vagyok paranoiás..~
*Madara a vállára repül és érdeklődve figyeli hova tartanak. Megrázza párszor tollait de nem adja jelét, hogy félne a helytől. Nem mond semmit, csak elrugaszkodik és előre repül, keresve egy faágat az épület közelében ahol bevárhatja a lányt. Leila fellépked a bejárati ajtóhoz majd a kilincsre helyezi a kezét és lenyomja. Az ajtó akadálytalanul kinyílik. *
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Hétf. Ápr. 05 2010, 16:05

*Úgy tűnik hogy egy kis kirándulás vette kezdetét. Najó az azért nem de egy kis séta mindig belefér DAnte szabad idejében, amit most véghez is visz. Útja a nem messzi Mystral fele halad, amit bizony egy kevéske idő elteltével el is ér. Nem nagyon tervezett mára semmit, talán csak egy kis sétára vágyott viszont a Cremus kastélya közelében lévő lány felkellti a figyelmét*
~Na vajon ő meg mit akarhat ott? ~*gondolkozik egy fél pillanatig, elvégre erről a helyről azért volt pár rossz mende monda, ami vagy igaz vagy nem, de azért lehet hogy ha igaz lenne nem lepődne meg. Minden esetre ha már látta arra felé veszi az irányt, és hátulról bizony a lány érezheti hogy a vállán egy kéz landol*
-Hátte mit akarsz erre felé?*lép be ő is a nyitott kapun, most már Leila felé lépve majd ha már itt van be is mutatkozik*
-Amúgy Dante Deimos Cruoris*mondja nyugodt hangon miközben körbe néz*- Fura egy hely mi?
Leila Hunt
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Hétf. Ápr. 05 2010, 16:21

*Csocsi berepül a lány mellett az ajtón és eltűnik az épületben. A lány sóhajt egyet, de nem hívja vissza ha baja van úgyis jelezni fog. tesz befelé pár lépést amikor hangokat hall maga mögül. megdermed egy pillanatra majd úgy dönt megfordul. Későn dönt, mert valami a vállára telepszik. Elsőre egy emberi kéznek tűnik de ki tudja. Gyorsan tesz egy fordulatot. Megkönnyebbül ahogy felfedezi a fiút. Elvigyorodik majd megvonja a vállát.*
- Kíváncsi vagyok tényleg vannak-e itt kísértetek. Vagy legalább halott emberkék kötözködő maradványai. Vagy valami. Gondolom hallottad a történetét.. megöltek itt egy családot és elvileg azóta is itt vannak. Most kiderítem igaz-e. Remélem hogy igaz... vagyis nem tudom. Te hogy kerülsz ide? Te is jössz?
*Nem várja meg a választ, elindul befelé. Pálcája a kabátja belső zsebében pihen, szóval akkora baj nem lehet. Megáll mielőtt elindulna a lépcsősoron hogy megnézze mi van a fiúval. Név szerint Danteval.*
- Én Leila. Hunt. Az bizony.
*A padlóról por száll fel léptei nyomán. nem mintha mást várt volna. Félhomály uralja a helységet. Kíváncsian lép rá az első lépcsőfokra, de az egyenlőre megtartja.*
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Hétf. Ápr. 05 2010, 16:35

*Úgy tűnik hogy meglephette a lányt az érkezése, de annyira azért mégsem, a szavakra csak kicsit oldalra dönti a fejét és úgy felel*
-Nem hinném hogy hülyeségeket mondanának. Különben nem lenne lakatlan ez az ekkora épület nem?*elvégre ha már itt áll és nincs benne senki élő, akkor bizonyára oka van rá hogy nem költözött eddig be senki vagy nem szeretnek bejárni, és a kapuk mindig csukva vannak*
-HÁt gondoltam rá szóval végülis benézhetünk... bár maradványokat nem hiszem hogy fogsz találni, az messziről bűzlene.Minden hullának van szaga*húzza kicsit el a száját végül úgy tűnik bemennek a házba*
-Akkor örvendek*mondja komoly hangon, miközben ő is próbálgatni kezdi a lépcsőket. A félhomály nem igen zavarja bár érzi hogy nem éppen a legbarátságosabb a környék*
-Strapa bíró egy ház... ahogy látom elég régóta senki nem tette be a lábát, vagy ha be is tette, akkor nem sokáig maradt....
Leila Hunt
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Hétf. Ápr. 05 2010, 16:48

*Leila hallgatja a fiút. Úgy tűnik ő elhiszi a pletykákat. *
- Talán pont amiatt lakatlan mert elterjesztették ezt a történetet és ezért kevesebben vállalnák hogy ide költözzenek. Minek kockáztassák meg, hogyha van más lehetőség is.
*Közben felfelé halad a lépcsőn. örömmel látja hogy nem szakad le vele, bár az egyik fok vészesen megreccsen. *
~ Lefelé majd átugrom...~
*de azért hátra szól Dantenak. Ő valamivel nehezebbnek tűnik nála.*
- Azzal a fokkal vigyázz! Nehogy leess nekem.
*Közben a fiú tovább beszél. A lány hangosan felnevet. Felér a lépcső tetejére és megfordul.*
- Nem olyan maradványokra gondoltam. Csak nem tudtam jobban kifejezni magam. Még új nekem ez a világ mert én mugli családból származom és nem tudom hogy működik ez nálatok. De gyanítom hogy valaki nem csak kísértet formájában maradhat itt.. Vagy igen? Javíts ki ha tévedek... Szóval ezekre a maradványokra gondoltam.
*Kétfelé mehetnek. Balra, vagy jobbra. *
- Szerinted merre?
*Neki teljesen mindegy. Amerre Dante szeretne arra mennek. Egyenlőre még nem szedi elő a pálcáját. Csak összefogja a haját menet közben. Lent egy kicsit világosabb volt de még itt is lát. Kíváncsian nézelődik. Még mindig nem lát mást, mint poros falakat vagy letakart festményeket. Az egyiknél megáll és lábujjhegyre állva megfogja a leplet, hogy leszedje a festményről.*
- Vagy bejött, eltűnt, és azért nem folytatódnak a nyomok.
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Hétf. Ápr. 05 2010, 17:08

-Szerintem attól még lenne pár ember aki beköltözne, meg tudod minden rémtörténetnek megvan a maga alapja*mondja komoly hangon. nem mintha annyira hinne benne de azért benne van hogy mi van ha mégis. Nem nevezhető a srác hitetlennek de azért nem is félős. Idő közben már elkezdenek feljebb menni a lépcsőn*
-Nem hinném hogy le fogok esni, elég jól tartják magukat ezek a lépcsők, mégha olyan rozogák is mint nagyanyám hintaszéke*mosolyodik kicsit el és bizony fel is trappol a lépcsőn. FEnt érez egy kis víz szagot mintha a falakat penész marná de nem zavarja annyira*
-Hát... inkább remélem hogy igen, elég rosszul festene itt pár sétálló hulla. Tiszta holtak hajnala film feeling lenne*mondja kicsit elhúzva a száját, bizony körbe nézve a fenti folyosón. Figyeli amit a lány csinál de kicsit el is húzza a száját*
-Szerintem ne háborgassuk*többet nem mond a festményre de a kérdésre viszont megrántja a vállát*
-Nem is tudom talán...*néz az egyik ajtó felé ami elsőre nem is akar kinyílni, de a fiú vállal indul meg neki, és kisebb nyikordulással az ajtó ki is nyitódik*
-Kezdhetnénk itt...
Leila Hunt
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Hétf. Ápr. 05 2010, 17:23

*Felérnek a lépcsőn és mondhatni teljes biztonságban állnak a talajon. A hasonlatra elneveti magát.*
~ legalább van humorérzéke~
*A lepel akadályba ütközik a lehúzásnál. A lány pechjére valahol a tetején akad be amit akkor sem érne el, ha nőne húsz centit. Sóhajt egyet majd megpróbálja megint lehúzni. nem sikerül, így a valaha fehér, most inkább szürke lepedő félig takarva a képet lóg. A sötétben nem lát jól, de mintha a vásznon egy nő alakja bontakoznak ki. A film emlegetésére felkapja a fejét.*
- Oh azt én is láttam... hát az inkább ne jelenjen meg itt.
*Vigyorogva mondja, de tényleg nem szeretné.*
- Te látod mit ábrázol? én egy nőnek nézem... de hátha tévedek.
*Kíváncsian várja a választ, miközben beoja is előkerül. A madár a vállára röppen és érdeklődve csivitel.*
- Ő Csocsi.. beo madár. Kiváló hangutánzó szóval ne lepődj meg ha megugat.. vagy valami ilyesmi.
*Végül Dante dönt és megpróbál bemenni egy ajtón. Ami nem nyílik. De mégis kinyitja. Leila gyorsan utána megy. Nem retteg, de nem akar egyedül maradni sem. Dante mögött megy be a terembe. közben érdeklődve kukucskál mellette hogy lásson valamit.*
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Hétf. Ápr. 05 2010, 17:43

*A fiú nem nézi sokáig a képet inkább egy ajtót keres, nameg közbe mond valamit amire meg is kapja a válszt*
-Remélhetőleg ilyesmi nem lesz.... arról tudnának MYstralban. Vagy ha nem ?*csak megrántja a vállát*
-Akkor pehünk van és nem is fogja senki elmondani*mondja még hozzá téve egy apró mosollyal ami hamar el is tűnik, a srác a kérdésre mégiscsak a kép felé néz majd elhúzza a száját*
-Talán valamelyik itt élő lakos vagy őse volt ... nemtudom*hagyja annyiban a dolgot, majd ezután jön az ajtó bizony nem könnyű kinyitása. A lány úgytűnik követi és a fiú is lassan belép a szobába. Sima kis ebédlő lehet, asztallal mindennel együtt. Érintetlen. Viszont a fura hogy az asztalon a tányérok és a poharak úgy állnak mintha még mindig élnének itt és éppen haza várnák a családot. A fiú kicsit elhúzza a száját*
-Úgy tűnik hogy nem nagyon jöttek be még rongálni is de nem fura?*lép az asztal fölé, amiről újjával jó nagy adag koszt simít le*
-Jó régóta állhat így...
Leila Hunt
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Hétf. Ápr. 05 2010, 18:02

*Ott hagyja a képet és Danteval bevonulnak a terembe. Meg van terítve az asztal. Hallja amit a fiú mond. Megvonja a vállát. *
- Lehet hogy nem akarták magukra haragítani az itt lévőket... már ha vannak egyáltalán.
*Figyeli a fiú ujján összegyűlt koszt. Ő is megpiszkálja kicsit a rendet. Leemel az asztalról egy üveg poharat. Egy kis ideig incselkedik a gondolattal hogy leejtse a földre és megnézze mi történik. nem nagyon tud ellenállni a gondolatnak. Dantera néz.*
- Milyen gyorsan tudsz futni?
*Miközben várja a választ, letörölgeti a port a pohárról. Ő kész eldobni, már csak arra vár hogy a fiú bólintson. Összerezzen amikor odakintről puffanást hall. Vár egy darabig, de nem követi újabb zaj az elsőt. Elindul az ajtó felé majd kíváncsian kinéz. A kép a földön fekszik, alatta a lepedővel. Leila leteszi az üveget és közelebb megy, hogy felemelje a képet és a falnak támassza. Reméli nem esett semmi baja.*
- Segítesz visszatenni?
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Hétf. Ápr. 05 2010, 18:12

-Éppen ez az. Nem lehet kizárni annak a tényét hogy itt vannak*magyarázza a fiú a lánynak, de attól még nem látszik hogy ne lenne nyugodt. Elég jól elvan, nemsokára már egy szobába is belépnek, ahol fura módon mintha minden úgy várna mintha még mindig laknának itt. A lány úgy tűnik üvegezni akar, amire a srác viszont lassan meg is csóválja a fejét*
-Szerintem, nem lenne okos ötlet... *mondja komoly hangon, neki futni meg egyáltalán nincsen kedve, így inkább ha a másik engedi ki is veszi a kezéből és vissza rakja az asztalra*
-Na mennyünk to....*ekkor jön a puffanás, és a fiú is a hang irányába néz. Nem tudja mi okozhatta , talán Leila lepel lerántása a szögről is leakaszthatta a képet ami most sikeresen le is esett, de azért fura..Nemsokára ő maga is kimegy a képhez majd komolyan bólint*
-Ha így folytatjuk az egész ház romokba fog állni mire elhagyjuk... Azért egy éjszakát nem szívesen töltenék itt*feleli egy félmosollyal miközben, miközben lassan legugol és a kép szélét megfogva , megpróbálja vissza emelni a képet..*
-Szerintem hozz egy széket és állj rá, majd próbáld beakasztani*próbál valami okos tanácsot is adni a lánynak*
Leila Hunt
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Hétf. Ápr. 05 2010, 18:31

*A megjegyzésre nem mond semmit. Tényleg nem merné maximális magabiztossággal kijelenteni hogy nincs itt senki de azért azt sem tudja elhinni hogy igen. Hagyja hogy Dante kivegye az ujjai közül a poharat. Már inkább a zaj forrása érdekli. Mikor kint guggol a kép mellett hallja a fiú szavait. Csendesen elneveti magát és próbál felállni kezében a festménnyel. *
- Huh.. ez nem tűnt ennyire nehéznek.
*Bizonytalanul nézi. Tényleg nem tűnik nehéznek de egyedül nem tudja megemelni. Bólint egyet. Ez okos ötlet.*
- Komolyan visszaengednél oda egyedül?
*Vigyorogva kérdezi. Kíváncsi a válaszra. Mikor megkapja, leteszi, majd gyorsan visszaszalad az előző terembe hogy hozzon egy széket. Kihúzza a legközelebbit és maga előtt tartva visszamegy a képhez. beállítja majd gyorsan felpattan rá.*
- De tartsd alulról... csak vigyázz rád ne ejtsem.
*Megpróbálja a kapoccsal eltalálni a szöget. Vacakol vele egy kicsit, lassan kezdi feladni de végül sikerül.*
- Nagyszerű..*leszáll a székről majd kézbe fogja* visszaviszem.. addig nehogy bajuszt rajzolj a képre... itt hagyhatlak vele?
*Nem gondolja komolyan, ahogy látta, Dante nem tenne kárt semmiben. Gyorsan visszalöki a széket a helyére majd kimegy és megáll a fiú mellett.*
- Mehetnénk lassan... látod itt nincs semmi és nemsokára óra lesz.
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus

Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 24
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Szomb. Júl. 24 2010, 14:58

* Egész jó idő van ma, nincs kánikula, de túl hideg se, így Rose egy kis sétára és vásárlásra adta fejét Mystral városában. A révész készségesen szállította a túloldalra, ez a munkája, muszáj teljesítenie akívánságokat, többnyire szó nélkül. Hamar meg is érkeznek, a víz nyugis, s szombatnak megfelelően szállingóznak szépen ide-oda az emberek a városkában. Az első utjába kerülő boltba be is tér, méghozzá az édességek viharába, ahonnan pár szem gumicukorral és egy félig elcsípett beszélgetéssel távozik. *
~ Cremus kastélya? És hogy démonok? Nocsak, van itt valami érdekes is, de merre lehet.. ~ * gondolkozik kíváncsian, utána is kérdez az utcán. Fura, ijedt tekintet válaszol vissza egy idős férfi személyében, de útba igazítja a lánykát, óva intéssel természetesen. Rose persze nem fél, kíváncsi, adrenalinja máris az egekben. Gumicukrát majszolgatva érkezik a kastély elé. Először csak kívülről nézegeti, majd elteszi az édességet, pálcáját húzza elő farmerja farzsebéből, körbe néz, majd szépen közelebb merészkedik az épülethez. Át a kapun, egész a bejáratig. Ha az ajtó nyitva, egy körbenézés után be is tolja a leányzó, ám ha zárva találja, kénytelen lesz más bemeneti forrás után nézni. Egyébként egy fekete farmert visel, fehér tornacipővel, s egy fekete pólóval, mely tükrözi jelenlegi lelkiállapotát, na nem mintha számítana akármit is, a kócos hajzattal egyetemben. *
Mesélő

Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Szomb. Júl. 24 2010, 15:23

*Mintha a kastély érezné valaki jöttét, úgy nyikordul meg a régi vaskapu és nyílik ki az ajtó Rose előtt. Tehát a lánynak még csak hozzá se kell érnie a bejárati ajtóhoz, mivel az már ki is nyílik, utat engedve a lánynak. Egy hosszú folyosóra ér, amely mentén mindenhonnan ajtók találhatóak. Rozogák, valószínűleg szobákba vezetnek, viszont lába alatt víz van. Beázhat könnyedén cipője, hogy ha ne figyel oda, ugyanis jó pár centis méretű víz folyik végig és hallatszik is, ahogy a folyosó végén lévő lépcsőről lefelé csöpög. Lehet, hogy valaki kinyitotta a csapot és nem zárta el? Mindenesetre annyi biztos, hogy a fürdő az a második szinten van, nem pedig ott, ahol a lány most sétál.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   

Cremus kastélya
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Obszidián Kastély
» [Játékos Küldetés] A rejtvények kastélya
» [Játékos Küldetés] Rejtvények kastélya