Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomeCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk

Share | 

Cremus kastélya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus

Jelige : Cica imádó Pszichopata
Hozzászólások száma : 775
Csatlakozás : 2010. Jun. 10.
Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Csüt. Szept. 23 2010, 00:22

*Az éjszaka csendjét, felettébb fura vízhang töri meg. Ezen vízhangok forrása pedig nem más mint egy fiú, akit tulajdon nevén Sairusnak neveztek el. A fiú valahogy mostanában nem igen találja a helyét, bár aki ismeri tudhatja, hogy ő álltalában mindig így van. Egy fekete perzsa macska is tart vele, néha néha kissé távolabb haladva, néha pedig a fiú lábához dörgölődzködve, aki látszólag jól bírja az ilyesmit, elvégre mondhatni az egyetlen valami amit kedvel talán ez a bolyhos dög. A macsek viszont nemsokára egy magasabb falra mászik fel, és a fiú egyetemesen tekintetével követi a kandúr útját, s így szemei elé tárul a kastély. Hallott már róla pár mende mondát, de mondhatni nem igen hisz az ilyen gyermekded meséknek, lehet mások félnek a szellem világtól, de a fiú nem, elvégre nem véletlenül az Infaltus ház tagja. Nemsokára eléri a kaput amit egy nyugodt mozdulattal be is lök maga előtt, körbe nézve a kastély udvarán...*
-Hmm barátságos nem gondolod?*néz le a macskára, mintha csak valami választ várna tőle, az állat viszont csak jeges tekintettel mered egy pillanatig a sötét fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Csüt. Szept. 23 2010, 00:47

*Ezt egyszerűen képtelen vagyok elhinni. Hogy lehetek már megint ennyire ügyetlen? Hogy lehet az, hogy mindig eltévedek? Méghozzá most sötét is van és egyedül vagyok ezen a cseppet sem bizalomgerjesztő helyen. Sötét hajamba túrok, majd végül csak leülök az egyik nagyobb kődarabra, ami ez a kísérteties kastély mellett van és kék szemeimmel azt kutatom. Hát igen, ez az a hely, ahova biztosan nem fogok bemenni, nincs az a pénz, hogy én oda betegyem a lábam. Inkább csak megrázom a fejem, majd kezeimet térdeimre teszem és fekete nadrágomat kezdem el piszkálni, hogy teljen az idő. Az ember azt kérdezné, hogy miért nem megyek tovább, de erre egyszerű a válasz... nagyon félek ilyenkor kimozdulni és Mystral ilyenkor biztosan nincs tele kedves emberekkel. Tehát jól elleszek én itt hajnalig és akkor majd szépen visszatérek az iskolába. Csak ne hallanám mindig ezeket a furcsa hangokat az épület felől, amelyekre mindig összerezzenek. Nem elég, hogy majd megfagyok a fekete kis blúzomban, még ez a kastély miatt is folyton ráz a hideg. Ahogy viszont lépteket hallok, hirtelen pattanok fel, majd bújok el az egyik nagy oszlop mögé, onnan szemlélve az érkező felé. Csak úgy meresztem szemeim, mire rájövök, hogy ezt a zord külsejű fiút én ismerem és szemeim felcsillannak boldogságomban, majd magam se tudom, hogy miért, de rohanni kezdek Sairus felé, majd a fiú nyakába vetem magam és hosszasan ott is maradok, hogy ha nem leszek elküldve. Szívem csak úgy dobok a testemben és egyszerűen képtelen vagyok neki parancsolni, így csak összeszorítom szemeimet is és kissé talán még a srác felsőjét is összegyűröm, ahogy kis kezeim közé veszem annak anyagát. Majd pár másodperc még és lassacskán eleresztem és a szemeibe nézek.*
- Ne... ne haragudj. Csak, én úgy örülök, hogy látlak. *nyelek egy nagyot, majd végül a kastélyra pillantok és ismét a fiúra, majd a cicusra és most már mintha egy nyugodtabb kis mosoly is megjelenne az arcomon, de továbbra se lépek túl messze a fiútól. Nem tudom, hogy Sairus mit fog reagálni, de most nem is érdekel. A lényeg, hogy segítsen nekem innen visszajutni a kastélyhoz és bár rég találkoztunk, talán nem lesz elutasító velem szemben.*
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus

Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Csüt. Szept. 23 2010, 01:02

*Csipp- Csöpp,sipp- Csöpp csak tudnám honnan jön ez a hülye hang, pedig ha emlékezetem nem csal az elmúlt pár napban egy cent eső nem esett, talán valamelyik csatorna telítődhetett túl, vagy csak a fülem játszik velem de fura... és ez a ház is érdekes... lehet másokat a hideg ráz ki de bennem valami ellenálhatatlan kíváncsiságot kelt, kíváncsi vagyok mit rejt, mi lehet az a sötét ajtó mögött. Lehet éppen semmi, csak a sötétség, de lehet hogy talán láthatok is valamit. ÉRdemes lenne ránézni. Ekkor viszont fura hang üti meg a fülemet, amit mikor meghallom, kicsit jobban is kezdem hegyezni. Úgy tűnik bánatomra nem csak én vagyok itt, csak remélni tudom hogy nem az az albínó spnié, vele valahogy kezd tele lenni a hócipőm, ahogy a többi idióta kilencven százalékával is. Morgolódásomba szememet a sötétségbe fúrom és észre is veszem a közeledő alakot, s arcomra egy pillanatra a meglepetés hullámai költöznek. Ismerem a lányt, és annak ellenére hogy sárvérű, talán vele még nem is szívóztam. Nem tudom miért, talán mert nem húzta ki a gyufát, na de mi a siettség oka? Gondolataim ezen téma körül forognak, de ekkor érzem, ahogy a nyakamba veti magát, s kénytelen vagyok az esés elkerülése végett megtámasztani magam a hátsó lábammal, és kezeimmel elkapni a másikat, mielőtt még mindketten feldűlünk. Egy pillanatig nem is tudom hova tenni az esetet, a csaj fél, ez látszik rajta, mondjuk eléggé szelíd teremtésnek látszott, viszont fogalmam sincs mire ez a futás, és nyakba akaszkodás? Nem kergeti senki, és nem tudom hogy ennyire jóba lennénk e, mindegy, talán most nem teszem szóvá, hanem sötét pillantásomat, kicsit kérdőn irányítom az arcára.*
-Neked is szép estét... Lycoris igaz?*nem emlékszem annyira a nevére, bár megmaradt bennem, hogy kedveli a macskákat... egy pillanatra szememet, a falon csüngő hádészra szegezem, aki kíváncsian kezdi el felmérni a lányt, majd leugrik kissé hozzá dörgölődzködni a lábához.Csak tudnám mit eszik benne...*
-Nem hiszem hogy okom lenne haragudni... Amúgy mi történt? Eléggé... hogy is fogalmazzak zaklatottnak tűnsz..*szememet kissé a sötétségbe is fúrom , hogy megbizonyosodjak róla, tényleg csak mi vagyunk e vagy sem, de úgy tűnik csak mi vagyunk, ezért is érthetetlen. Na de remélem majd válaszol, végül fejemmel a kastély fele mutatok*
-Szép nem? Bár kissé zord.. ismered a történetét?*kérdezem nyugodt, kissé talán hűvösséggel átjárt hangon, ami most speciel nem ellene irányúl , de ha félre érti, az már az ő hibája.*

\\Fagy\\
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Csüt. Szept. 23 2010, 18:40

//olvad//

*Már jó ideje bóklászom a környéken és nemrég úgy döntöttem, hogy itt ücsörögve fogom megvárni a felkelő nap első sugarait... ahogy viszont megpillantottam az ismerős, sötét alakot, képtelen voltam természetemnek és lábaimnak nemet parancsolni, egyszerűen éreztem, hogy mennem kell és a biztos, erős karok között akartam tudni magam. Így ahogy Sairushoz értem, bizony nem voltam rest a nyakába akaszkodni és hosszan megölelni a fiút, akinek hirtelen hátrébb lépésére kaptam észbe, hogy talán túlságosan is siettem és nagy volt a lendületem. Na de ahogy érzem, hogy kezei a hátamhoz érnek, kissé megnyugszom, hogy nem zavartam tettemmel és végül lassan eleresztem és egy, majd még egy lépést hátrálok, úgy tekintve fel rideg tekintetébe. Ez a ridegség most felém irányul? Nem tudom, nem értem igazán, de amikor hallom, hogy még a nevemben sem biztos, kissé elpirulok és kék szemeimmel a cipőm orrát kezdem el nézegetni.*
- Igen, így hívnak... Sairus. *emelem ki nevét, hogy én emlékszem ám rá és végül kékségeim is arcát kezdik el fürkészni. A macska viszont úgy dönt, hogy odajön hozzám és köszönt, amely után én is rögtön leguggolok és gyengéd simításokkal kezdem el kényeztetni, hol a hátát, hol pedig szép buksiját.*
- Szia Hádész. *köszöntöm jókedvűen, majd pár perc után felállok ismét, hogy a gazdájával folytassam a beszélgetést, már ha Sairus igényt tart erre.*
- Eltévedtem... megint. *bököm ki kissé nehézkesen és igen csak halkan, hisz meglehet, hogy a srác most kissé furcsán fog rám nézni, de nem tudok mit tenni, én már csak ilyen szerencsétlen vagyok. Azért azt nem mondom el neki, hogy félek a sötétben és hogy ettől a kastélytól is idegbajt kapok, mert akkor valószínűleg egy nevetés lenne a jussom, na meg az, hogy szépen itt hagy. Viszont ahogy a kastély felé mutat, odatekintek, majd ösztönösen húzódom kicsit közelebb hozzá.*
- Nem, nem ismerem és nem is tetszik. Én csak azt tudom, hogy el akarok menni innen. *pillantok fel ismét a másik sötét szemeibe, majd nyelek egyet. Tényleg félek ettől a helytől, nem tudom tovább titkolni, ez kezd egyre nyílvánvalóbbá válni. Na de ideje témát váltanom, nagyon úgy érzem... így pár másodperces gondolkodás után már kérdezek is.*
- Te egyébként hogy-hogy erre jártál? *hangom kíváncsian cseng, miközben néha a macskára pillantok, aki a legbarátságosabb az egész helyben, bár tudom, hogy nem is ide tartozik, hanem beszélgetőpartneremhez.*
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Csüt. Szept. 23 2010, 19:00

*Bizony nem kicsit lepődök meg a szokatlan köszöntésre, elvégre kevesen örülnek ennyire szerény jelenlétemnek mint ez a lány, akit ráadásul alig ismerek, elvégre egy éjszakai beszélgetés nem a világ vége, de van egy olyan érzésem, hogy nem is csupán csak miattam folyamodott, ehhez a merőben kedves gesztushoz. Bizony kissé bajaim vannak a nevek terén, de a lányéra emlékszem, hiszen kicsit más mint a slágernevek, így megjegyezni is könnyebb. Egy pillanatig fixírozom a pirulást, és ahogy a lány lenéz a cipőjére, de különösebb kommentárt nem fűzök hozzá, lehet kicsit normálisabban kéne viselkednem az emberekkel, de ha a bensőm nem akarja tudok ellene valamit tenni? Majd meglátom.*
-Látom neked jobb a névmemóriád*szólalok meg valamivel több kedvességet próbálva vinni a hangonba, de pillantásom azonnal Hádészra terelődik, aki látszólag barátságos a lánnyal, így nem is teszem szóvá a simogatást, legalább a macskák iránti szeretetünk hasonló, egy közös, mégha merőben különbözünk is egymástól. A macska persze csak bújik a simító kézhez, és amikor el lesz engedve, valahol kettőnk között foglal helyet. Lycoris válasza, enyhe mosolyt csal az arcomra, bizony ha emlékeim nem csallnak, nem ez az első eset. Kezdem azt hinni, hogy egy felfedező lelkű , de kevésbé terepismerő leányzóval hozott össze a sors. Kérdés hogy ennek örüljek e, vagy sem*
-Hmm vigyázz, nehogy egyszer ne találkozz ismerősökkel*húzom kissé gonoszabb mosolyra az arcomat, ami után aztán teljesen el is lazítom, így arcizmaim nyugodt simaságot vesznek fel , ahogy komoly szemmel a lányra tekintek.*
-Mystral északi szélén vagyunk úgy talán fél órás sétára a révtől, nem sokan járnak erre felé, fura hogy éppen ide vetett téged a sors. Mit csináltál Mystralban?*kérdezem még mindig kicsit kíváncsian, bár hangom hűvösségének talán csak arcomon megjelenő kisebb mosoly adhat némi enyhítő külcsínyt, így talán a lány se ilyed meg tőlem. Vagy mégis? Elnézve tart valamitől, nem csak attól hogy ismeretlen helyre keveredhetett, van egy olyan érzésem hogy maga a környék válthatta ki belőle. Ezt a feltételezésemet megerősíti Lycoris válasza is, amire a mosoly egy pillanatig eltűnik az arcomról s szemeimmel sötét kalandtúrát teszek a kastély sötét udvarán, majd a csodálatos épületen is.*
-Túlságosan félsz, olyan dolgoktól amik lehet nem is jelenthetnek veszélyt.. nem gondolod hogy ezeket a kétségeket le kéne vetkőznöd egyszer, smindenkorra? Ha akarod segíthetek*fura, hogy valakinek a segítségemet nyújtom, de lehet hogy ez nem is lenne annyira jó ötlet. LEgalábbis az ő szemszögéből lehet hogy nem, ugyanis a módszereim igencsak.... különösek, de célravezetőek is.*
-Azt mondják, hogy egy sötét mágus család élt itt... és a családfő valami bakit követett el, aminek következtében elszabadult pár démon... valaki azt mondja hogy még mindig itt vannak. Hiszel a legendákban?*kérdezem majd a kicsit el is nevetem magam.*
-Mert némelyik elég sok hülyeséget rejt. Amúgy csak erre felé sétálltam, és megfogott a környék.. gondoltam benézek mi lehet itt. Van kedved? Lehet segítene*mondom miközben szemeim kissé össze szűkülnek ahogy a lányra nézek.*
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Csüt. Szept. 23 2010, 19:24

- Igyekszem megjegyezni azoknak a nevét, akikkel összetalálkozom. *magyarázom, hiszen tényleg így gondolom. Fontos tudnia az embernek, hogy kivel is akad össze és ahogy nekem rosszul esik az, hogy nem emlékeznek a nevemre, úgy másnak is rosszul eshet az, hogy ha én nem emlékszem az övére. Na de ezt a témát már remélhetőleg túltárgyaltuk, így végül a macsekot kezdem el fixírozni szép szemeimmel és egy kis időre el is játszadozom vele, simogatom és néha játékosan körmeimmel az ő körmeit piszkálom, ami tetszik neki, legalábbis most úgy tűnik. Na de felkelek, nehogy Sairust zavarja ez a kedvességem Hádész felé és végül beismerem neki, hogy rossz szokásomhoz híven ismét sikerült eltévednem. *
- Azért remélem, hogy mindig lesz majd valaki, aki útba igazít. *döntöm meg egy picit a buksim, aminek köszönhetően a fekete tincsek egy jó része most balra esik, de hát nem zavar, szép vagyok így is, hiszen tudom. Furcsa mód egy olyan ember érdeklődését is felkeltettem, akit oly sokan utálnak és tartanak tőle, szóval, ezek után lehet annyi bennem, hogy beismerjem magamnak, hogy nem vagyok egy csúnya teremtés. Ahogy viszont a Cremus kastély kerül elő a beszélgetésünk során, kissé kelletlenül nézek oda és hallgatom a másik szavait, amelyek olyanok, mintha már ezer éve ismernének engem. Ennyire könnyen kiismerhető lennék? Hát ez valami borzasztó.*
- Te nem ismered a múltam... *sóhajtok fel picit, bár meglep a felajánlása és kedvesnek is tűnik, de nem tudom, hogy miért segítene nekem.*
- Hogy ha gondolod, megpróbálhatjuk. De ígérd meg, hogy nem hagysz itt, jó? *kérdem kissé halkabb hangon, majd eszembe jut, hogy kérdezett valamit, így hát nem ártana válaszolnom.*
- Öhm, egyébként semmi extrát nem csináltam, csak körbe akartam nézni... aztán, besötétedett és valahogy ide lyukadtam ki. *vonok vállat, mintha semmi lényeges dolog nem lenne az egészben, pedig nagyon is van. Valahogy az éjszaka félelmet vált ki belőlem és ahogy megláttam egy sötét fazont, aki láthatóan engem nézett ki magának, futásnak eredtem és most örülök neki, hogy nincs itt, tehát valószínűleg lemondott rólam vagy elveszítette a nyomomat. Viszont ha ezt én most mind elmesélem Sairusnak, akkor tényleg félősnek fog tartani és a végén itt hagy, amit lehet, hogy meg is érdemelnék, hisz fel kéne már nőnöm végre. Na de idő közben Sairus mesélni kezd kicsit a ház történetéről, én pedig csak végignézek rajta, majd megrázom a fejem.*
- Hát nem tudom, ez így furcsán hangzik... meg annak szerintem lenne valami jele is. Tehát, nem hiszem, hogy itt ilyesmiről lenne szó. *na lehet, hogy megint én tévedek, de most már mindegy, elmondtam a véleményem és ahogy hallom nemsokára, Sairus is egyetért velem.*
- Jó, menjünk... de tényleg ne hagyj ott sehol. *és így előre engedve a fiút meg is indulok utána, de ahogy ide-oda jár tekintetem, véletlen a sarkára lépek.*
- Jaj, bocsi. *fogom meg felkarját és el se óhajtom most már engedni, így a biztos, nem bízok én benne annyira, hogy ne hagyna ott.*
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Csüt. Szept. 23 2010, 19:42

-Előre látó döntés.*mondom egy fura félmosollyal, bizony lehet valaki a szívére veszi, ha elfelejtik a nevét, bevallom több találkozás után én is ilyen vagyok, bár nem különbözök a deákné vásznától. Egy darabig csak figyelem ahogy Lycoris Hádésszal játszik, láthatólag jól elvannak, amit kissé furcsállok, de betudom annak , hogy ért a macskákhoz. Bár ha már furcsálnom kéne dolgokat, az is közéjük tartozna hogy egy sárvérűvel leállok beszélgetni, és még nem is teszem ki a szűrét, ilyen egy világot.. Még jó hogy nem csóválom meg kelletlenül a fejemet, viszont a válaszára én magam is oldalra döntöm a fejem.*
-Emlékszel rá amikor azt mondtam, elsősorba magadba bízz?*csupán csak ennyit mondok, remélem érti miről lesz szó, hiszen az emlékek jönnek vissza, s most már nagyjából az is beugrik, hogy miről is dumáltunk anno. A válaszára csak komoran megrántom a vállam*
-Te se az enyémet.....*csupán ennyit mondok, tehát mindketten tudunk meglepetést okozni bőven a másiknak, mindegy azért még nem avatnám be a sötét családi titkaimba, ahogy azt ő sem teszi. Minő előrelátó gondolkodás mód, intelligenciára vall.*
-Akkor próbáljuk... lehet ha nem próbálod meg soha nem jössz rá , hogy sikerült e volna, amúgy ha akarnálak most is itt hagyhatlak, de mint látod még itt vagyok*válaszolok , nyugodt, mégis kicsit hűvös hangon. Tényleg ijesztő lehetek ha ilyesmit gondol rólam. Talán meglennék képes tenni? Minden bizonnyal, de nem szokásom csak úgy kicseszni másokkal, kivéve ha okod adnak rá. Ő viszont még nem adott. Kezdem azt érezni hogy ez már szégyen.. egy sárvérűvel jobb a kapcsolatom mint az itt élő aranyvérűekkel.. A gondolataimat erős hideghullám éri ami végig is söpör a gerincemen a legutolsó kis csigolyáig s magam is kicsit beleremegek*
-Hmm valahogy? Fura egy lány vagy*mosolyodok el, az emberek nem véletlen nem jönnek ide, "valahogy" nem lehet ide kerülni, végül elmondom a történetet amire Lycoris azonnal válaszol is. Kíváncsi vagyok kit akar meggyőzni engem vagy önmagát? Szerintem az utóbbi. Csupán csak egy pillanatig a szája elé emelem az ujjam*
-Psszt..... Hallod?*kérdezem, és ha a lány megrázza a fejét örömmel konstatálom hogy azt hallja amit én. Semmit, és ez itt a lényeg, így kissé el is mosolyodik, nem kell elmondanom, ő is tudni fogja mire gondolok.*
-Egy árva lélek nincs itt rajtunk kívül, álltalában nappal se. Szerinted ezt nem lehet felfogni jelnek?*kérdezem kissé komolyabb arccal, mely ilyesztő is lehet. VAgyis pusztán csak a tény az.*
-Már mondtam... Nem hagylak, ennyire szemétnek nézek ki?*nézek vállam felett a lányra, majd meg is indulunk. Amikor a sarkamra lép, egy pillanatig becsukom a szemem. Ez bizony kellemetlen volt...*
-Nyugi..... nincs még itt a kopogó szellem...*mondom miközben ismét megindulok, egyenlőre nem zavartatva magam a kéz miatt. Csupán csak ráteszem a kezem a kilincsre aminek utóhatásaként, az ajtó óriási nyikorgással töri meg a csendet...*
-Olyan mintha évek óta nem jártak volna itt....*suttogom vissza fogva kíváncsiságomat, miközben belépünk a poros előszobába.*
-Mit érzel most?*kérdezem*

//fagy//
Noah Cromwell
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 229
Csatlakozás : 2010. Aug. 16.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Szomb. Ápr. 23 2011, 12:17

*Egy újabb nap, amikor itt a lehetőség kiélvezni a jó idő adta lehetőségeket. Ezen ok miatt is indult ma Kevi útnak, méghozzá le Seol szigetére, hogy vegyen pár dolgot Mystral városában. A révész igen csak hallgatagnak tűnt, ami nem gond, úgy se akart beszélgetni a cruorises srác, így hát a kikötőbe érve csak egy "viszlát"-tal elköszönt tőle, majd már meg is indult a különféle boltokba, melyeknek termékeit a fekete színű oldaltáskájába tette. Egyébként öltözete laza, de mégis csinos, tehát egy fekete színű, hosszú nadrágot visel, méghozzá egy fehér színű pólóval, lábain pedig fehér sportcipő található. Haja most kissé kócos, de mégis jól áll neki. Stílust váltott volna? Igen, meglehet, de azért a szokásos bot most is nála van, hiszen tudhatjuk, hogy ő azzal varázsol, nem pedig pálcával. Ennyi kell, na meg, ez a családi hagyomány a Warren-eknél. Viszont mivel még fiatal az idő, nem óhajt visszatérni a rideg kastélyba, hanem a helyett egy kis sétára szánja el magát, így kerül egyre közelebb és közelebb ahhoz a bizonyos kísértetkastélyhoz, Cremus úr lakhelyéhez.*
~ Kíváncsi lennék, hogy mi igaz a stroyból... ~ *mivel mágus növendék, ezért nem veti el azt se, hogy minden, de hát nah, amit az ember nem tapasztal meg saját szemével, azzal szemben fenntartással viselkedik...*
Meta Marquise
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás : 2011. Apr. 16.

Rangok
Ház: Exortus
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Szomb. Ápr. 23 2011, 12:34

*Meta már nem bírt tovább a falak közt maradni. Nincs hozzászokva a bezártsághoz és a zord szürke falakhoz, amik közül most szinte menekült a szabad felé, remélve hogy talál valami zöldet is. Indulás előtt egyedül tarisznyaszerű mégis modernebb tervezésű táskáját kapta fel, amiben mindig benne van a túlélőcsomagja. Miután a csónakba ugrott, kissé elnyúlva benne süttette magát, amíg a parthoz nem érkeztek. Mivel még nem járt itt, kicsit bizonytalanul csavargott az utcákon. Benézett néhány üzletbe, miközben egyre inkább a kastély felé sodródott. Nem ismeri a az épület történetét, bár hátborzongató külseje anélkül is elég félelmetes. Bizonytalanul nép hát közelebb a kapukhoz, egyenlőre csak azért, hogy benézzen.*
Noah Cromwell
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Szomb. Ápr. 23 2011, 12:40

*Már azt hinné az ember, hogy egyedül marad ezen a napon, de ahogy halk lépteket hall maga mögött Kevin, így fordul hát hátra, majd már meg is pillant egy diáklányt. Ismeretlen a számára, ahogy így megnézi, de inkább visszafordul a kastély felé, amíg a másik teljesen oda nem ér hozzá. Úgy néz ki, nem óhajt beszélgetni és talán ennyiben is kellene hagyni a dolgokat, de áh, mégsem, Kevin nem olyan fajta, így fordítja hát felé a fejét, majd érdeklődő pillantással és egy aprócska mosollyal néz bele a szép szemekbe.*
- Öhm, szia. Hát te ki vagy és mi szél hozott ide? *kérdi kíváncsian, még a bemutatkozást is kihagyva, majd pár másodperc múlva fejével a kastély irányába bök.*
- Hogy tetszik? Ismered a történetét? *kíváncsiskodik picit, hogyha már nincs egyedül, akkor talán egy ideig eltársaloghasson egy teljesen normálisnak tűnő társasággal és így hát kezeit inkább zsebeibe teszi, miközben a romos, kissé talán ijesztőnek tűnő épületet nézegeti. Most kéne mondani még valamit vagy mégse? Hát, a fene se tudja, nem szokott annyira ismerkedni, de itt van már az ideje, hogy ő is szerezzen pár barátot.*
- Öhm, ha zavarlak és nincs kedved hozzám, akkor szólj ám! *jobbnak látja azért ezt még elmondani a másiknak, hogy nem bunkóság, ha faképnél lesz hagyva, inkább, minthogy zavaró tényező legyen.*
Meta Marquise
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Szomb. Ápr. 23 2011, 12:59

*Meglepve néz a mellette álló fiúra, akit nem szándékosan, de eddig észre sem vett. Persze látta, hogy áll ott valaki, viszont az előtte magasodó kastély teljesen elvonta a figyelmét. Idáig az ablakait figyelte félve, mégis szinte várva, hogy valaki kinéz rajtuk, amit teljesen lehetetlennek tart egy ilyen csendes és elhagyatottnak tűnő helyen, amit most talán megcáfol az, hogy ketten is itt vannak.*
-Heya! Metának hívnak és a nyugati szél lökdösött idáig. Mit csinálsz itt? *Kicsit talán gyerekes kíváncsisággal érdeklődik, így észrevétlenül jobban kikerekednek az idáig álmosságtól összehúzott szemei, ami a figyelmét jelzi.*
-Hátborzongató. *Ahogy kimondja, fél szemmel ismét végigméri, majd tekintetét visszavezeti a fiúra.*
-Még nem hallottam róla. Elmondod? *Szélesebb mosolyra húzódik szája és kissé megrázza fejét, ezzel is biztatva a fiút, hogy esze ágában sincs elküldeni.*
-Maradj csak. Legalább lesz kinek a nyakába ugrani ha megijedek. *Ettől maga is elvigyorodik, látszik, hogy csak viccnek szánta. Amíg Kevint hallgatja, vállával kissé nekidől a kapunak.*
Noah Cromwell
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Szomb. Ápr. 23 2011, 13:09

*Látja a lányka meglepettségét, melyet csak egy kedves mosollyal nyugtáz, hiszen ezek szerint nem túl feltűnő egyéniség, hát van ez így, de mindegy is, nem fog ezen fenn akadni, így kérdezősködik picit tőle, majd amikor meghallja, hogy a szél lökte idáig, kissé szélesebbé válik helyes mosolya.*
- Én Kevin vagyok, Kevin Warren és a Cruoris házhoz tartozom... amúgy csak bevásároltam pár dolgot, amik kellenek majd a házikhoz és a tanuláshoz, de mivel jó az idő, így sétára adtam a fejem. *mondja teljesen egyértelműen, hiszen már miért ne lehetne itt? *
- Tetszik ez a hely és úgy gondoltam, hogy talán nem ártana majd benézni valamikor. *vonogatja meg vállait is, hiszen nem tudni, hogy most jött-e el a nagy alkalom, de mindenesetre érdeklődik picit Metától, hogy vajon ismeri-e a hely történetét, de mivel mesélést kér, így egyértelműen nem.*
- Persze, elmondhatom röviden azt, amit tudok... *egy minimális szünet, majd már bele is kezd a nagy mesélésbe.*
- Ebben a házban élt még több évszázada egy elég erős feketemágus, természetesen az egész családjával. De egyszer olyan dolgot tett, amivel ő maga se számolt, különféle démonokat hozott át erre a világra, valószínűleg egy másik síkról és mindenkivel végeztek... Tehát az egész családot kiírtották a démonok és azóta azt mondják, hogy a család szelleme itt él még mindig a házban, nem tud szabadulni tőle, de másik úgy hiszik, hogy a démonok ragadtak itt... Nem tudom, hogy melyik történet az igaz, lehet, hogy mindkettő, de én inkább a szellemekben hiszek... néha látni egy-egy alakot az ablakok mögött, főleg éjszaka, de még nem voltam bent soha. *ér véget a mesélés, majd végül amikor hallja, hogy Metát nem zavarja a társasága, akkor csak bólint egy aprót.*
- Ez esetben nyugodtan ugorhatsz. Benézzünk? *kérdi végül, a lányhoz lépve, majd hogyha kicsit arrébb áll, akkor belöki a fiú az ajtót, természetesen nem a lánnyal együtt.*
- Nyugi, másodéves vagyok, tehát ha gond van, megoldjuk. *kacsint rá vidáman, majd előre is megy, hiszen meglehet, hogy Meta félős... nem ismeri még, tehát még nem tudja hogy mi a helyzet, de amikor a bejárathoz ér, akkor csak kissé nehézkesen enged neki a zár, valószínűleg rég használták már és mostanra kissé berozsdásodott.*
Meta Marquise
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Szomb. Ápr. 23 2011, 13:37

*Kíváncsian hallgatja Kevint és a ház történetét, bár őszintén ennél félelmetesebbre számított. Ennek ellenére nem látszik csalódottság az arcán, hiszen a végén nem hangzott el olyan verzió, hogy nincs a házban semmi és csak szél meg a korhadó fa miatt tűnik ijesztőnek.*
-Neked ez tetszik? *Kérdez vissza kicsit elgondolkodva, mivel neki inkább a vad természet és aranyos kis kunyhók tetszenek, amik meghittséget sugároznak. Végül csak távolabb lép a kaputól, hogy ne boruljon be vele, ha a fiú ki akarná nyitni. Mosolya visszaköltözik arcára, mikor Kevin a látogatást emlegeti.*
-Nézzünk! Kár hogy nincs nálam piknikkosár. Rakhatnánk tüzet az előcsarnokban a parkettából vagy a beszakadt lépcsőfokokból és süthetnénk pillecukrot. *A bejáratig végigszökdel, majd gyakorlottan berúgja a nehezen nyíló ajtót.*
-Megkeresem a spájzot hátha hagytak egy kevés penészes sajtot azok az ennivaló egérkék. De ha nem, akkor megsüthetjük őket is. *Vigyorogva indul meg, hiszen nem fél, vagy legalábbis elég bátor, mert szembe mer szállni vele. Főleg egy másodikossal az oldalán.*
Noah Cromwell
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Szomb. Ápr. 23 2011, 13:44

*A bemutatkozás és a történet elmesélése után, úgy tűnik, hogy Metát nem igazán hatotta meg a dolog, de hát elég sok ilyen házról hallottak már az emberek, tehát végülis nem túl meglepő most mindez.*
- Aham, nekem tetszik. Szerintem jól néz ki az épület és már hallottam pár másodévestől, aki volt bent, hogy a ház úgymond életre kelt... tehát nah, érdekesnek tűnik, talán velem is történik valami. *vigyorodik el, majd nemsokára már be is sétálnak a kapun, így indulva meg a bejárat felé és amikor hallja a lány szavait, csak kissé felnevet és a zöld szemekbe tekint.*
- Nálam van pár dolog... *jegyzi meg útközben, majd amikor már mindketten bent vannak az előcsarnokban, akkor hirtelen kapja el a lány kezét, aki valamiféle spájz vagy talán a konyha irányába megy.*
- Hé, mondom nálam van pár cucc... tudod, voltam az édességboltban és még vajsört is vettem, tehát ha megfelel, leülhetünk valahova, felőlem tűzet is rakhatsz és utána eszegethetünk, ha benne vagy. Igazán meghitt és romantikus ez a hely. *vigyorodik el, majd lecsüccsen az egyik lépcsőre, eleresztve a másikat és letéve a táskáját, kutakodni kezd benne.*
- Pillecukrom az nincs, de csokival és cukorral tudok szolgálni... mit kérsz? *pillant fel a másikra és közben azért két üveget elővesz, melyeket ki is nyit és az egyik vajsört Meta felé nyújtja.*
- Akkor, te raksz itt tűzet vagy én? Még a végén azt hiszik, hogy mi vagyunk a szellemek. *vigyorodik el vidáman, miközben szőkés tincsei közé túr, de csak rövid időre, hogy álljanak valahogy azok a kócos fürtök.*
- Amúgy mikor érkeztél a suliba? Mert szerintem még sose láttalak... *érdeklődik idő közben, majd hogyha a lány eldöntötte, hogy mit is kér, akkor azt felé nyújtja vagy esetleg kipakolja egy szalvétára.*
Meta Marquise
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Szomb. Ápr. 23 2011, 14:17

*A történet elég szomorú, de akkor is konkrétabbra számított, tehát legalább néhány családtag halálneme megnevezésére, mivel az, hogy démonok ölték meg őket, elég tág.*
-Értem. Így már nekem is tetszik. Tényleg jó lenne ha történne valami, de ha csak piknikezünk az is jó emlék lesz. *Nem szeretné megenni a fiú édességét, de ha már így ragaszkodik hozzá, hogy megvendégelje, akkor nem utasíthatja vissza.*
-Tényleg nagyon romantikus. *Röviden felnevet és egy közelben lévő széket húz nagyjából középre, hogy semmi ne legyen a közelében. Táskájából előveszi a pálcáját, hátrább lép, de még így is közelebbről céloz a székre.*
-Relaxo! *A szikrák meggyújtják a bútort, így meg is van oldva tábortűz. Pálcát visszateszi, a táskát pedig leveszi mielőtt leülne a fiú mellé.*
-Ugye el tudod oltani, ha ezzel magunkra gyújtottam a házat? *Ártatlanul mosolyog a fiúra, miközben átveszi az egyik üveg vajsört.*
-Csokit. Legközelebb én hívom meg a cukros bácsit. *Próbál ő is kicsit viccelődni, de ehhez láthatóan nincs sok érzéke.*
-Csak pár napja jöttem. Tetszik a hely, bár láttam már pár ijesztően feketét kedvelő alakot. Vagy nem is..én vagyok furcsa. *Állapítja meg végül, hiszen nyilvánvalóan túlságosan is elüt a környezetétől.*
Noah Cromwell
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Szomb. Ápr. 23 2011, 14:25

*Hát bizonyára van olyan ember a Mysterioban, aki többet is tud a történetről, de Kevin csak ennyit, tehát Meta kénytelen most beérni ezzel.*
- Hmm, szerintem is. Nah meg, azt hallottam, hogy nem egy diák halt már meg az iskolban vagy a környékén... és történtek furcsa dolgok is, amikre nem volt később magyarázat. Tehát... talán jobban járunk, ha nem kutakodunk és csak egy kicsit jól érezzük magunkat. *mosolyodik el és az is biztos, hogy ők se normálisak, hiszen kint jó idő van, bárhol máshol is piknikezhetnének, mondjuk a tóparton vagy valami, de nem, nekik egy ilyen kísértetkastélyt kell választaniuk... Mindenesetre Kevin csak érdeklődve nézi meg, amit a lány csinál és a szikrák ugyan megjelennek, de tűz nem lesz tőle.*
- Öhm, ezzel a varázslattal bénítani tudsz, nem tűzet gyújtani. *botját párszor meglendíti, majd ki is mondja a megfelelő varázsigét.*
- Piroinito. *és már lángba is borul a szék, így égve az amúgy is már korhadt fa, majd pillanatok múlva már azon kaphatják magukat a diákok, hogy a szék a padlóra zuhan és kissé elterjed a tűz is.*
- Hát, vízmágiát még nem tanultam, de természetesen el tudom... *cukkolja kissé eleinte, majd már át is nyújtja a lánynak az üveget és ez után egy tábla mogyorós csokit is, miközben már érdeklődni is kezd Metáról.*
- Ijesztően feketét? Ez meg mégis mit akar jelenteni? *kérdi kissé szemöldökráncolva, hiszen nem igazán érti most ezeket a szavakat, így nemsokára hozzáfűzi.*
- De ez esetben én is furcsa vagyok, mert nem látom magam se ijesztőnek, se pedig fekete ruhásnak vagy nem is tudom, hogy azt mire értetted... *gondolkodik el hangosan és közben egy-két gumicukor a szájában landol, viszont mielőtt ismét kérdezhetne, arra lesz figyelmes, hogy hirtelen hűvösebb lesz a házban és a tűz is egy pillanat alatt elalszik. Nah, ez már fura, hiszen az előbb még terjedt a padlón is. Kevin is hirtelen pattan fel, úgy tekint ide-oda.*
- Ez meg mégis mi volt? Te láttál valamit? *kérdi kicsit ingerültebben, hiszen bárhol lehetnek szellemek és az ok is adott, hogy miért ragadtak itt. Tanulták ezt elsőben és már a lány is valószínűleg - már ha tanulmányozta a tananyagokat -, így nem idegen ez a jelenség.*
- Lehet, hogy valakik nem örülnek annak, hogy pont itt akartunk beszélgetni és tűzet gyújtani. *morfondírozik magában hangosan, miközben fentről, a padlásról halk, kopogó és nyikorgó hangok hallatszanak.*
Meta Marquise
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Szomb. Ápr. 23 2011, 14:58

*Talán jobb is hogy nem lett részletesen kifejtve a ház históriája, így legalább nem álmodik rosszat a lány, amire meglehetősen hajlamos. Viszont már hozzászokott, így talán a valóságban is kevesebb dolog rémíti meg.*
-Akkor a halott diákok lelkei is itt ragadtak? Micsoda lélektömegnyomor. Viszont ez biztató is, mert legalább ők a mi oldalunkon állnak ha beüt valami gikszer. *Gondolkodik hangosan, hátha ezzel jobban megnyugtatja a fiút. Picit elcsodálkozik, mikor a szikrák nem gyújtják meg a széket, de Kevin felvilágosítja, így megoldódik a probléma.*
-Tényleg, ez az átkozott varázslat olyan megtévesztő. Szikrát szór és mégse gyullad meg semmi. Ilyenkor sajnálom csak igazán a piromániásokat. *Egy sóhajjal figyeli terjedő tüzet.*
-Semmi vész, majd ajtó helyett egy emeleti ablakon távozunk összecsomózott lepedőkön lemászva. *Örömmel veszi át a csokit, hiszen pont ez a kedvenc fajtája, mintha csak gondolatolvasó lenne a fiú, persze sokkal valószínűbb, hogy csak hasonló az ízlésük. Hamar megszabadítja a csomagolástól és befalja az édességet, és csak azután kortyol nagyokat az üvegből.*
-Biztos te is láttál már néhányat. Sápadt bőr, nagyon fekete smink, ahogy az egész öltözékük, de úgy tűnik, mintha még aura is övezné őket. Mintha nem lenne elég a gyilkos pillantásuk. Szóval nem olyan vidámak. *Magyarázza miután félig kiitta az üveget. Viszont nem tudja tovább folytatni, hiszen hirtelen kialszik a tűz és lassan dermesztően hideggé válik a levegő, ami most fontosabb téma, mint az emberek stílusa.*
-Jah, nem láttam, de az előbb súgta valaki a fülembe, hogy melege van és ha nem bánjuk most eloltja, mielőtt még nem lesz hol kísértenie. De nézd a jó oldalát. Így már biztos nem kell lepedőn lemásznunk. *Elvigyorodik, majd nyugodtan megiszogatja a maradék vajsörét is, miközben fent kinyílik, majd becsapódik néhány ajtó is.*
-Ne aggódj, ha azt akarják, hogy elmenjünk, nem fognak minket bezárni. *Jegyzi meg végül, amit még maga is meglepően logikusnak talál.*
Noah Cromwell
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Szomb. Ápr. 23 2011, 15:07

*Amikor Kevin a diákok halálát mesélgeti, akkor a lány kissé félreérti a szavait, így rázza hát meg párszor a fejét is, miközben a szép szemekbe pillant.*
- Félreértesz, nem itt haltak meg, hanem a Mysterioban és a közelében, tehát nincsenek ide bezárva... *magyarázza teljesen normális hangon, hiszen még csak az kéne, hogy rossz információkat közöljön Metával és aztán ez legyen tovább adva. Mindenesetre a széket meggyújtják, majd teljesen nyugodtan kezdenek el eszegetni és iszogatni is. Na nem kell aggódni, ő aztán nem parázik, nem olyan ez a fiú, de amikor a tűz terjedni kezd, kissé felnevet a lepedős dologra.*
- Ha egyáltalán van itt lepedő, de mindenesetre izgi lenne. *gondol is bele mindebbe, majd miközben tovább beszélgetnek, néhány diák is szóba kerül, pontosabban egy csoport, akikről most a lány mesélget egy picit neki, így figyel ismét a zöld szemekbe. *
- És te parázol az olyanoktól? Tényleg vannak itt páran, akik elég kemény családból jöttem ide és a kínzás és a halál a mindenük, de szerintem ha nem teszel nekik keresztbe, akkor nem lesz gond. *bíztatja a másikat, egészen addig, amíg a szék körül el nem alszik a tűz, majd fentről érdekes hangokat nem hall. Ő szíve szerint megnézné, hogy mi a fene van odafent, de amikor hallja a másik szavait, csak egy sötétebb pillantással jutalmazza.*
- He-he... nagyon vicces ma valaki. *hajol le kissé és kócolja össze a másik hajtincseit, majd ez után végül leül mellé, hiszen láthatóan Metát hidegen hagyja ez a kísértetes dolog...*
- Meglehet, de téged nem érdekel, hogy mi lehet fent? Vagy mehetünk le is, biztosan akad itt valamiféle pince is, körbekémlelhetnénk... *és ismét feláll, láthatóan nem tudja eldönteni, hogy most mi legyen, de hogy egy helyben nem fog ücsörögni, az is tuti.*
- Nah jó, én elmegyek felfelé, ha akarsz, akkor gyere. *mondja végül, majd a sörével a kezében indul fel a rozoga lépcsőn és bár pár léc igen csak nem tetszően nyikorog, ettől még azért nem fog megijedni a Cruorises srác... Visszapillantviszont a narancsos hajú lányra, várva, hogy akkor együtt mászkálnak-e vagy inkább nem.*
Meta Marquise
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Szomb. Ápr. 23 2011, 15:34

*Jobban szerette volna azt hinni, hogy néhány halott diák lelke is van köztük, de hát ebből hamar ki lett ábrándítva.*
-Kár. De fura, ha valaki az iskolán belül hal meg, hiszen ott azért tanárok is akadnak akik gondolom vigyáznak a diákokra. Jó, persze vannak balesetek, csak nem is tudom. *A megivott vajsör üvegét elteszi a táskájába. Nem szokott szemetelni, ilyen helyen pedig jó, hogy meg sem fordul a fejében. Még csak az kellene, hogy berágjanak rá a lelkek aztán hasra essen egy kiálló deszkában, vagy ami még rosszabb, hogy szálka megy az arcába.*
-Biztos vannak lepedők a hálószobákban. Kétlem, hogy valaki elvitte volna őket. Hmm..nem az, hogy parázok tőlük, de egy esős napon elég nyomasztóan tudnak hatni. *Mikor Kevin kicsit összeborzolja a haját és Meta felnéz rá, ravaszan csillannak meg smaragdzöld szemei, amik alatt ott lapul széles mosolya is.*
-Dehogynem érdekel. Minden vágyam összespannolni egy kísértetcsaláddal. Nosza induljunk! *Ezzel lendületesen fel is pattan és felkapva táskáját, vidáman megindul a fiú után.*

//fagy//
Noah Cromwell
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Kedd Ápr. 26 2011, 22:40

//olvad//

*Egy kicsit mesélget az itt történtekről, hiszen bár nem ismer még túl sok embert, ő azért már egy ideje ide jár, ebbe az intézménybe és a fülei is nyitva, tehát hallja a különféle sztorikat, amiket most jókedvűen mond el a másiknak.*
- Meglehet, hogy fura, de tudod, voltak itt olyanok is, akik ellen a magiszterek is védtelenek voltak, sőt, az Inflatus ház feje tavaly életét is veszítette, de valahogy visszahozták a túlvilágról, illetve az Exortus háznak se Mr. Fenris az első vezetője. *mondja teljesen komolyan, majd végül még egy kicsit tovább folytatja.*
- Egyébként tavaly egy olyan magiszter vette át az iskola irányítását, aki az előtt vezette az iskolát, mielőtt az óceán alá merült volna... durva, nem tudom, hogy hogy úszhatta meg, lehet, hogy horcluxok, lehet, hogy más, nem tudom, nem igazán avattak be mindezekbe, de majd kiderítjük valahogy. *kacsint a lányra, majd pillanatok múlva már tovább is vált a témájuk, így hát a sötét kinézetű diákokra, na meg a lepedőkre, melyekből talán akad még pár a hálószobákban.*
- Lehet, hogy az csak a külső és egyébként teljesen mások. *morfondírozik magában, miközben úgy dönt, hogy egy kis szórakozás belefér, tehát a lányka puha tincsei közé túr, majd már meg is indul a padlás irányába, visszanézve onnan Metára, aki szintén felpattan, hogy vele tart.*
- Na, tudtam én, hogy ez a vágyad, akkor hát. *int is fejével mosolyogva és nemsokára már a padlás létrája előtt állnak.*
- Óvatosan gyere, lehet, hogy néhány fok elkorhadt már. *figyelmezteti a lányt, még mielőtt hátsóra esik itt neki és lassan el is kezd felfelé sétálni. Néha ropog a lába alatt a létra foka, de nem áll meg, így ér fel az igen csak poros és pókhálós padlásra, ahol megfordul és kezét Meta felé nyújtja, hogyha kell segítség, ő segít.*
- Ahogy nézem, itt semmi fény sincs, az ablakok is be vannak deszkázva. *ha a lány is fent van, akkor elmond egy halk "lumos"-t és a botja végén már meg is jelenik a fény, így láthatják a régi bútorokat, a további pókhálókat a padláson.*
- Hmm, szerinted mi lehet itt? Kutassunk? *indul meg egy réginek látszó láda felé, amelyen már nincs lakat, tehát biztosan jó ideje itt lehet.*
Meta Marquise
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Kedd Ápr. 26 2011, 23:08

*Érdeklődve hallgatja a történeteket, hiszen csak nem rég érkezett ide és még alig tud pár dolgot az iskoláról, így idáig ezeket sem hallotta, tehát újdonságnak számít nála. Meglepetten figyeli Kevint, amíg a nem mindennapi vezetőségről is ejt néhány szót.*
-Ez már picit bizarr. Én tutira bepöccennék ha feltámasztanának. *Elvigyorodik és felnevet mikor a fiú rákacsint. Idáig sosem képzelte el, hogy pont ő fog kutatni és kíváncsiskodni mások múltjában. Mindenesetre szórakoztatónak találja.*
-Biztos hogy mások. Talán valamelyik még játékkal is alszik. *Mosolyogva hagyja a fiúnak, hogy megpiszkálja séróját, még ha az össze is kócolódik valamennyire. Meg sem igazítja, csak táskájával együtt felpattan és a fiú után lépked.*
-Ha alattad nem szakad be akkor alattam sem fog. *Megvárja amíg Kevin már félig felért és csak aztán mászik utána. Ügyesen lépdel fel, hiszen tud ő magára vigyázni. Mielőtt felérne megkapaszkodik a fiú kezében. Fent aztán leporolja magát és amint egy kis fény lesz, körbenézelődik.*
-Érdekes..szerintem ez egy sima padlás volt régen is. *Az egyik szekrény elé lép, majd egy hirtelen mozdulattal kinyitja, amitől a felső polcról néhány begyömöszölt kacat szeretne lehullani. Szerencsére a lány időben észreveszi és még félúton becsapja az ajtókat. Csak valami szőrmebunda vége szorul közéjük, de azt inkább már nem igazgatja vissza.*
Noah Cromwell
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Kedd Ápr. 26 2011, 23:15

*A történet után kíváncsian figyeli a másik arcát, amiből próbálja leolvasni, hogy vajon tetszhet-e neki a történet vagy hogy meglepődött-e, de pillanatok múlva már szavakkal is kifejezi magát és ez bizony már nevetésre sarkallja Kevint.*
- Hát nem tudom, én még nem akarok meghalni, tehát ha mégis megtörténne, én azért örülnék, hogy visszahoznak. *mondja kissé elgondolkodva, majd ez után kissé közelebb hajol a lányhoz.*
- Azt hírlik, hogy az iskolában van olyan diák is, akit már visszahoztak a túlvilágról. Ez is bizarr mi? *kérdi vigyorogva, majd ez után még pár szót szólnak a diákokról, kiknek rideg csoportja eléggé feltűnő, de mégis valahogy beleillő ebbe a Mysterios közegbe, de csak pár mosolyt ereszt meg a másik felé, nem fűzve most hozzá kommentárt és inkább már meg is indul felfelé, a létrán.*
- Hát igen, ez valószínű. De azért ezzel remélem nem arra akarsz utalni, hogy nagydarab vagyok. *pillant le rá morcosan, de csak játékból persze, hiszen tudja ő magáról, hogy nincs rajta felesleg, elég izmos ő, tehát nem nevezhető egy picit sem túlsúlyosnak. Így érnek hát fel és ez után már egy kis fény után körbe is tekintgetnek.*
- Valószínű... *nem talátlak semmi titkos cuccot, ahogy nézi, a szekrény se rejt semmit, akár csak a láda, az is üres, csupán csak néhány üveg van benne... így sétálgat vissza Meta felé, már jelezve is neki, hogy indulhatnának vissza, amikor hirtelen rottyan meg a lába alatt a padló és bal lábbal szépen el is sűllyed, majd kissé fel is kiállt a fájdalomtól, ugyanis elég rendesen felsértette a bőrét a deszka, így ejti el a botot és kapaszkodik meg a padlóban.*
- Húzz ki innen! *néz a lányra, mert láthatóan beakadt a lába, így nem igazán meg neki és ez a fájdalom se túl kellemes, miközben értékes, forró vére valahova lefelé csöpög a házba... halk léptek indulnak meg lentről, nyikorgás és hirtelen Kevin már azt érzi, hogy valami erő húzza lefelé a lábát.*
- Meta! *szól rá hangosabban, jelezve, hogy nem viccel, jó lenne, hogyha tényleg igyekezne a lány kitalálni valamit, hogy felhúzza innen, mert meglehet, hogy ez a szellemeknek volt köszönhető és nagyon nem kéne leesni ilyen magasságból egy szinttel lejjebb... ki tudja, hogy akkor megállna-e és nem-e szakadna le a következő padló is... semmit se lehet tudni.*
Meta Marquise
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Kedd Ápr. 26 2011, 23:47

*A történet végéig meglepetten figyel, aztán elárulja, hogy neki nem tetszene ha felzavarnák a békés halálból, annak ellenére, hogy természetesen még ő sem szeretne meghalni. Elmosolyodik a fiú nevetésén, hiszen örül, hogy szórakoztathatja.*
-Majd szólok az érdekedben. *Biztatja, aztán a fiú kicsit közelebb hajol, mire a lány is odadugja buksiját és sejtelmesen mosolyogva hallgatja.*
-De még mennyire. *Megindul a fiú után a létrán, majd kedvesen rámosolyog, mikor Kevin kicsit morcosabban tekint le rá.*
-Az izom nehezebb a zsírnál, egyébként meg csak arra értettem, hogy pihekönnyű vagyok. *A szekrényt ügyesen kivédte, ám még pár pillanatig ott tartja a kezét, hogy megbizonyosodjon róla, biztos nem ömlik ki belőle semmi. Mire Kevinre néz, addigra már végzett a láda átkutatásával. A lány lassan indul a fiú után, aki alatt hirtelen beszakad a parketta és úgy tűnik, hogy a lába is beragad. Egyből mellé ugrik, mivel nem szeretné ha lezuhanna. Előkapja a pálcáját és Kevinre mutat vele.*
-Mobilicorpus! *Hangzik tőle a varázslat, amivel megpróbálja kilebegtetni a keletkezett lyukból*
Noah Cromwell
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Kedd Ápr. 26 2011, 23:56

*Amikor már a létrán haladnak felfelé, Kevin kissé rosszallóan néz le a lányra a beszólása hallatán, aki hamarosan meg is magyarázza tettét.*
- Nehezebb? Hát... ezt se tudtam. Amúgy meg, nekem te nem tűnsz annyira könnyűnek. *cukkolja kicsit jólesően, majd már fel is másznak mindketten, ahol közös kutakodásba kezdenek, majd miután ez megvan, úgy döntenek, hogy ideje lenne elhagyni ezt a helyet, nincs itt már semmi érdekesség se, legalábbis Kevin számára se jött most be a dolog, így hát a létra felé indul ismét, de hála a korhadt fának, valaki már segítene neki a gyorsabb lejutásban is. Természetesen a lába is megsérül, így nem meglepő a kiálltás, majd pedig a segítségkérés sem, így néz Metára, ki pillanatok alatt már ott is terem, így emeli meg a fiút.*
- Csak óvatosan és le ne ejts... *néz rá kissé meglepetten, hiszen még nem ismeri a másikat, így nem is bízik benne, de amikor kijut a gödörből, csak a botjára támaszkodik, majd lenéz a lábára is... Eléggé szét lett vágva a ruha, na meg a lába is, mely továbbra is szépen vérzik, tehát nem biztos, hogy célszerű lenne magnetizációval begyógyítani.*
- Hippokrax. *mondja ki ideiglenesen, mire egy kissé visszább esik a vérzés, így indul el a létra felé.*
- Szerintem én most elmegyek a gyógyítóhoz... eléggé szívás ez így. Eljössz velem a Mysterioig? *persze akár a gyógyítóba is bekísérheti a lány, de mégse fogja erre kérni, hiszen még csak pár órája ismerte meg. Inkább leügyetlenkedi magát a létrán, majd ott felkapja a táskáját és ha minden igaz, akkor a ház kijárata felé fog indulni. Az ajtó szerencsére nyitva, így nemsokára már a friss levegőn lehet.*
- Amúgy, kössz a segítséget. *mosolyodik el kissé, majd hozzáteszi.* - Asszem az adósod vagyok. *ezt csak úgy mondja, tehát a lány úgy értelmezi, ahogy akarja. Mindenesetre Kevin továbbra is a bot segítségével biceg a révész irányába, tehát Mystral felé.*
Meta Marquise
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   Szer. Ápr. 27 2011, 00:15

*Csak kedvesen mosolyog fel a srácra, a beszólásán pedig elneveti magát.*
-Akkor én is jó izmos vagyok. *Vigyorogva feszíti be vékony karját, mielőtt kotorászni kezdenének. Ezzel viszont hamar végeznek, majd vissza indulnak, ami gyorsabban menne, ha fiú nem szorult volna be, így Meta varázslat segítségével húzza ki a pácból. A lány arcán meglátszik a koncentráció, mivel most nem elég félig a levegőben megszüntetni a varázslatot, mint ahogy a csomagjainál is tette. Finoman ereszti le a srácot, aki máris ellátja a sebét, így el is hagyják a házat.*
-Vedd úgy hogy kifizettem a vajsört és a csokit. *Pálcáját csak akkor teszi el, mikor már kiértek a házból és lassacskán ballagnak a révész felé, aki majd visszaviszi őket az iskolába, ahol természetesen a gyógyítóhoz is elkíséri új cimboráját.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Cremus kastélya   

Cremus kastélya
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Obszidián Kastély
» [Játékos Küldetés] A rejtvények kastélya
» [Játékos Küldetés] Rejtvények kastélya
» [Event] Cupido Kastélya
» Loki kastélya