Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Október 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

A rejtett padlástér

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
SzerzőÜzenet
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 23
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Aug. 23 2012, 13:48

*Mikor egy ismeretlen lány toppan be a padlástérbe - na jó inkább esik be - láthatóan megijed Lénától. Ki ne ijedne meg egy hatalmas tigristől? Léna jót mulat a lány döbbenetén, hogy ő tud beszélni, de pofiján ez nem látszik, ugyanolyan nyugodt, vagy csak egy kicsit morgósabb, mint eddig. Szavaira Léna kicsit félre is billenti a fejét, amivel azt akarja mondani, ó, hát dehogynem. De azért nem megy tovább, csak mered a lányra egészen addig, míg végül gazdája is megjelenik, hogy folytassa megkezdett szórakozását.*
- Valóban? Nem hiszem, hogy meg tudnád ölni. Előbb kapja el a torkodat, mint hogy kimondanál egy varázsigét.*a lánnyal ellentétben ő nem fenyegetésként mondja, csupán közli vele a tényeket, kedvesen és kis mosollyal. Nem félti ő ettől a lánytól Lénát, hiszen a keze is úgy remeg, hogy félő, mindjárt kiejti a pálcáját a kezéből, és akkor, ha ez lenne a cél, Léna szempillantás alatt elkapná. A leányzó szavaira röviden felnevet, és megpaskolja tigrise hátát.*
- Vajon feltűnne bárkinek is, hogy egyel kevesebb diák van a suliban?*vág egy pillanatra töprengő arcot, majd folytatja.* - Talán a magiszterednek feltűnne. De végül is már régebben is volt pár haláleset.~egyel több nem okoz gondot~*ezt már csak gondolatban teszi hozzá. Nincs oka bántani ezt a lányt, csak felhívja a figyelmét pár fontos tényezőre, hogy tanuljon belőlük, még mielőtt hibát követne el. Na de ennyi lecke elég is volt, ideje véget vetni neki.*
- Egyébként Léna nem eszik embert, és csak akkor támad rá valakire, ha azt mondom neki, vagy ha valaki engem támad meg.*osztja meg ezeket az infókat a lánnyal, ne féljen már annyira, mintha mindjárt kiugrana a bőréből ijedtében.*
- Tedd el a pálcát, ne hadonássz vele.*nem szereti, ha valaki előtte hadonászik úgy a pálcájával, hogy az véletlenül őt is eltalálhatja, vagy esetleg a famulusát.*
- De előtte azért gyógyítsd meg magad. A vérről igazat mondtam, tényleg nem szereti.*nyilván a lány tudja, hogyan kell magát meggyógyítani, vagy nem, és csak azért hadonászik a pálcával, hogy a többi diák nehogy azt higgye, tehetetlen. Ő mindenesetre megvárja, amíg csinál valamit a sebeivel, és elrakja a pálcát, úgy nem fordít hátat senkinek se, hogy bármilyen csekély veszély is fenyegeti.*
Vissza az elejére Go down
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Kor : 22
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."

Rangok
Ház: Exortus

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Aug. 23 2012, 14:03

* Evidens, hogy nem fogom önként és dalolva a szájába adni magam ennek a fránya dögnek.. utálom magam gyengeségemért, de ez van, nem tudok változtatni rajta. Az már csak hab a tortán, még beszél is hozzám, ami csak bebizonyítja bennem a gondolatot, ez biztosan csak famulus lehet, de nekem attól tök mindegy, ha veszélyben az életem, lehet az varázslény vagy sem, az sem számít, hogy még a gazdája is jelen van.. hacsak nem fogja vissza azonnal, hallgatva fenyegetésemre. S bár pörölnék még vele, egy jókora nyikkanást sem tudok kipréselni magamból, csupán csak nyelek egy nagyot, egy jól hallhatót méghozzá, s felváltva emelem hol a srácra, hol pedig a tigrisre tekintetem. De a srác kegyetlenül folytatja a mondókáját, és látszólag az sem érdekli, hogy az én testi épségemről beszélünk, nem pedig holmi prédának való nyuszikáról, vagy ilyesmiről.. hát komolyan kiveszett ebből is az emberség? Persze én meg se szólaljak ugye, úgy a korrekt. *
- Ne csináld már ezt.. kérlek. * váltok át nyüszögősebb hangnembe a kemény-durcás-szigorú-majdénmegmutatomneked felől, hisz tényleg kezdem érezni vesztem. Persze az is lehet, csak blöfföl, és élvezi ezt az egészet, aztán majd egy jót fognak rajtam mulatni a tigriskéjével, de ha így is van, én nem vagyok a legjobb emberismerő, na meg alanyi jogom kiakadni jelen helyzetben még úgy is, hogy a pálca nálam van. *
- Ó te, most már sokkal nyugodtabb vagyok. * horkanok fel remegő végtagokkal, az idegtől, és a félelemtől is, ez csak természetes, következő utasítására pedig pár pillanatig mérlegelek, de végül leeresztem a fadarabot. Eltenni nem tudom, mint láthatja nincs zsebem, se tartója, sem pedig semmi más, s a vér sem érdekel különösebben, de talán mégis fontolóra kéne vennem ajánlatát, nem beszélve arról, hogy pólóm is tiszta vér lesz. *
- Rendben, de.. de akkor tényleg ne küld rám. * nézek felé félősen ismét, tessék, ennyit a nagy számról, de pálcámat azonnal a seb felé irányítom, rutinművelet ez. * - Hippokrax. * használom a lehető legegyszerűbb varázslatot, mely meg is teszi hatását, tehát a seb begyógyul, és a vérzés is eláll ugyebár. Ezután pedig már kíváncsian nézegetek a szekrény irányába, egy picit megtörve ugyan, de érdeklődő hangon szólok a sráchoz. *
- És te mit kutattál ott, hogy még őrző-védő szolgálatod is van hozzá? * pillantok újra a nagymacskára, kinek jelenléte annyira, de annyira frusztrál, tuti nem fogok közelebb menni a fiúhoz, bármennyire is érdekel a szekrény tartalma. *
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Aug. 23 2012, 14:25

*Egy kicsit még folytatja az okítást és az információk megosztását Lénáról, csak hogy tiszta legyen. A félelem tisztán látszik a lány arcán, még csak elrejteni sem próbálja, és fenyegetőből könyörgőbe vált. Ezért pár szó után végre abbahagyja, és inkább felszólítja, hogy tegye el a pálcáját.*
- Nem küldöm, nyugi.*próbálja nyugtatni, aztán még hozzáteszi, hogy előbb gyógyítsa meg magát, mert Léna tényleg nem szereti a vért. Végignézi, ahogy a lány begyógyítja a sebeit, mert érdeklődve néz a szemébe. Annyira azért nem fél, hogy ne kezdene kíváncsiskodni, de ez nem igazán zavarja.*
- Sok érdeke holmi van itt. Ott kezdtem a kutatást, Léna meg csak azért van itt, mert neki is keresni akartam valamit.*tehát nem őrző-védőnek hozta magával, hiszen magát is meg tudja védeni, és bár Léna néha tényleg jól jön, nem egyszer mentette már ki a bajból, nem azért hurcolja magával, hogy helyette küzdjön.*
- Ó, és az állatok érzik a félelem szagát, ugye tudod?*jegyzi még meg, miközben hátrafordulva visszamegy a szekrényhez. És nem csak az állatok, hiszen ő is érzi. Talán fél a tigrisektől, vagy az összes nagymacskától, mindenesetre tisztán érzékelhető a félelme.*
- Egyébként hogy sikerült megsebesülnöd? Elestél?*kérdi, vissza sem nézve a válla fölött, inkább felemel egy dobozt, és az asztalra teszi, majd elkezdi kipakolni a tartalmát. Mikor egy kisebb dobozkához ér, olyanhoz, amiben gyógyszerek vannak, elmosolyodik, és felmutatja a leányzónak.*
- Macis ragtapasz. Kérsz?*ugyan már nincs rá szüksége, hiszen meggyógyította magát, csak felajánlja. Mondjuk jó kérdés, hogyan került a ragtapasz ide fel. Ha kéri, odadobja neki, bár van egy olyan érzése, hogy nem fog kelleni, majd kutat tovább, és pár pillanat múlva igazi kincsre lel. Óvatosan kiveszi a dobozból a hógömböt és megforgatja az ujjai között.*
- Ide nézz, Léna!*mutatja oda a tigrisnek, és meg is rázza neki, hogy szálljon benne a "hó."*
- Amúgy, hogy is hívnak?*kérdezi még meg a lánytól, ahogy jobban szemügyre veszi a hógömböt. Szereti ezeket a tárgyakat, van is belőlük egy gyűjteménye, úgyhogy örül a szerzeménynek.*
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Aug. 23 2012, 14:39

* Nagyon rettegek, és ez elég nyilvánvaló lehet kifelé is, viselkedésem is borzalmas, csapongó, de végül beadom a derekam, mert azért nem akarok végtagok nélkül távozni. De ha ez a beszélgetés, vagy jelenet innen kikerül, előbb letagadok mindent, aztán a srácot fogom megkínozni. *
- Köszönöm. * mondom még ki a varázsszót is, ami aztán már tényleg azt jelenti, teljességgel kivetkőztem önmagamból, így meg is adva magam vonom el irányukból a pálcát, nem kéne összetűzésbe kerülnöm ezzel az állattal itt. Sebem viszont azért még begyógyítom, lehet igaza van a srácnak, és bármennyire is nem komfortos ez a helyzet most, rá hallgatva gyógyítom meg magam, aztán némi kíváncsiskodó, ám most már cseppet pimasz kérdést teszek fel neki, melyre válaszát érdeklődve hallgatom. *
- Valamit? Egy cafat vértől csöpögő husikát? Vagy csak azt ne mond, valami plüst, amivel aludhat. * vonom fel szép, íves szemöldökeimet, tessék, bár félek, tudom, hogy a srác nem küldené rám, és nekem ez máris elég ahhoz, hogy kinyíljon a csipám. Félelmem említésekor pedig csak ciccenek egyet, majd legyintek is egy kicsikét. * - Nem félek. Honnan veszed? * mondom ezt úgy, mintha igazam lenne, persze láthatóan éppen csak alig léptem még rá a nyugalom számomra rögös útjára, egy tigris jelenlétében. Na meg nem is mozdulok előre, ez csak természetes, túlságosan zavar a tigris, ám a fiú minden mozzanatát figyelem, ahogy kérdéseit is meghallom. *
- Igen, felfelé a lépcsőn. A bagolyházba igyekeztem ezzel.. * lengetem meg a levelet is, melyet végül összehajtok tenyereimben. * - De aztán felbuktam a lépcsőn és beleakadtam valamibe a falon. Gondolom az lehetett a ludas a sebért, és azért is, hogy be tudtam ide jönni. Tényleg, ez valami titkos szoba, ugye? * nézek is körbe most már, belelendültem a kíváncsiskodásba, és egy lépést előre is lépek, de a macis ragtapasz említésére élesen nevetek fel. *
- Na jó, azért ennyire nem borzalmas, dedósoknak való. * rázom meg egyértelműen nemlegesen szép buksimat, miközben észre sem veszem, de bámészkodás közben bentebb kerülök, már-már egész a hógömböt tartó srácig kire most értetlenül pislogok.. *
- Ez komoly? Egy hógömböt egy tigrisnek? * furcsállom máris, nem állnám meg, hogy ne kössek belé. * - Ne haragudj, de nem tudom elképzelni, ahogy önfeledten játszik vele.. amúgy meg Chloe Walsh. És te, gonosz fiú? * lépek most már bátrabban mellé, s bár tudom a tigris továbbra is itt van, de mégsem rezelhetek be annyira.. *
- És mik még az állatod képességei? Na meg ugye nem kötelező nagymacskát csinálni? Láttam már egy párat itt és hát.. én annyira nem vagyok velük kibékülve. * rázom is meg buksim, némi információt azért csak kicsikarnék belőle, bár fél szemem még mindig a nagy, és amúgy szép cicán tartom, de hogy haverok nem leszünk, az is biztos. *
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Aug. 23 2012, 14:59

*Biccent egyet a köszönömre, majd végignézi, ahogy a lány meggyógyítja magát. úgy tűnik, hogy amint megnyugtatja, nem fogja ráküldeni Lénát, kiütközik a leányzó rendes természete, és kíváncsiskodni kezd. Kérdésére felnevet, cseppet szórakoztató, még ha elég pimaszul hangzik is.*
- Ha husikát akar, elég átmennie a szomszéd szobákba. De általában a szigeten szokott lakmározni, vagy az étkezőben. A plüssöket pedig nem szereti.*felel meg a kérdésre mosolyogva, majd miközben visszafordul a szekrény felé, még valamit megemlít a lánynak.*
- Először is, látszott az arcodon, hogy félsz a tigrisektől. Másodszor, Léna is érzi.*osztja meg az infót, majd kiragad a szekrényből egy dobozt, amiben jó cuccokat remél találni, közben azért ő is kérdezősködik egy kicsit.*
- Ja, olyasmi. Ha nem ismered a titkát, simán elmész mellette. Amúgy a padlástér, azért van itt ennyi kacat.*de azért a kacatok között érdekes cuccokat is találni, mint abban a dobozban is, ami most nála van, például egy csomag macis ragtapaszt.*
- Ha nem, hát nem.*vonja meg a vállát, majd félreteszi a macikat, és kutat tovább. Mikor rátalál a hógömbre, megörül neki, és Lénának is megmutatja, hogy milyen szép. A lány kérdésére megrázza a fejét, és bár joggal nézhetne úgy rá, mint egy nem normálisra, normális arcot vág a dologhoz.*
- Nem Lénának lesz, csak megmutattam neki.*árulja el a nagy titkot, majd a hógömböt félreteszi, hogyha elmegy, vihesse magával.*
- Élias Adachi. Szívesen mondanám, hogy szép neved van, de van egy olyan érzésem, hogy tovább növelné az egódat. Ezt persze nem bántásból mondom.*mondja, még mielőtt a lány meg akarna sértődni. Neki is van egója, nincs abban semmi rossz, csak ha túl nagy, akkor van baj.*
- Ha használja rajtad, megtudod. Addig maradjon titok. Persze, hogy nem kötelező. Lehet bármi, akár csúszó-mászó is, ha ahhoz van kedved. Csak a nagy többség szereti az ilyen állatokat.*ő például teljesen cica-imádó, imádja mindent, a normális cicákat, és a nagymacskákat is. Közben a dobozban kutatva újra talál valamit. Egy kis bőrkötéses könyvecskét. Belelapozik, és látja, hogy ez olyan művész-füzet, vagy mi.*
- Szereted a művészetet? Ez tele van vele.*tolja is oda a lány elé a könyvecskét, ha meg akarná nézni. Van benne minden, Picasso, stb, ami csak kell.*
- Mióta vagy itt? Nem tűnik úgy, hogy már annyira megszoktad volna.*előbb-utóbb minden diák megszokja, hogy a legkülönfélébb állatokkal akadhat itt össze, és azt is tudja, hogy Chloe még csak elsős, mert nincs famulusa, tehát nem lehet itt túl régóta.*
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Aug. 23 2012, 15:15

* Újabb nyelés hallható felőlem, szomszéd szoba? Ez átjár gyilkolni? Te jó ég, remélem azért nem egy házból valók vagyunk.. nem is tudok mit mondani hirtelen, túl vizuális vagyok, és elmémben már játszódik is a jelenet, ahogyan beront hozzám egy dögfajzat.. és hát na jó, Mordana szobatársamnak is nagymacskája van, vele sem vagyok teljesen kibékülve, de nincs más választásom, a négy fal között hallgass a nevem. Nem is jut el most tudatomig, amiket a félelemről mond, csupán néhány biccentésre futja részemről, de aztán csak visszazökkenek, mert ha már kérdez tőlem valamit, illenék válaszolni is. *
- Áh, értem. És elmondod, mi nyitja? Csak mert nem tudom, mi az, amibe sikerült beleakadnom. Vagy titokzatoskodsz egy kicsit? * kezdek máris közeledésbe, semmi szándékosság nincsen ebben, kifejezetten a tudatalattim irányít, ám ez a macis ragtapaszosdi cuki, meg aranyos meg minden, de ahogy szavaimból is érzékelheti, nagyon nem nekem való ez, nem alacsonyodom le erre a szintre.. pedig legbelül szívesen magamra tapasztanám, de kössz, inkább kihagyom. Gyerekszobám sem volt, nem hogy ilyen gagyiságaim. A hógömb pedig egy újabb meglepetésként szolgál a számomra, és picit félre is értem a jelenetet, így hát egy nagy vigyort engedek magamnak Élias arckifejezését látva, mert hogy lassan már nevét is megtudhatom, egy cseppnyi körítéssel fűszerezve. *
- Érdekesek a szavaid, Élias. És köszönöm. * pillantok aranyosan szemeibe, kellően megindokolta a dolgokat, s bár alapjáraton véve igaza is lehetne, de most még egyelőre remeg a térdem a jelen lévő tigristől, tehát inkább mégis visszább veszek, hogy normálisan érdeklődhessem őfelőle. *
- Na szépen vagyunk.. az viszont jó, én egy csodaszép kígyót szeretnék. Egy mérges kígyót, lehetőleg. Mit gondolsz, illene hozzám? * mosolyodom el cseppet gonoszkásan, pimaszul nézve be most a fiút úgy, ahogyan eddig még nem tettem meg, kölyök képe igen csak vonzó, de másra tőlem ne számítson. Bár amit talál, a kis könyvecske, érdekes is lehet, igenlően biccentek buksimmal, és át is veszem tőle a tárgyat, melyet lapozgatni is kezdek. *
- Pár hónapja.. a szobatársamnak fekete oroszlánja van, őt sem csípem. Mármint a famulust. * rázom meg buksim, ismét cseppnyi félelemmel pislogva a fiú szemeibe, majd hirtelen észbe kapva jajdulok fel. * - Te jó ég, megfeledkeztem a levélről.. muszáj feladnom, rohannom kell. Ezt pedig elviszem, és ha megnéztem, majd vissza juttatom hozzád.. ha érdekel. Szia Élias, szia csúnya cica! * váltok át máris kétségbeesetten kapkodósba, és így is történik, gyorsan hagyom el a helyet, hogy a levelem feladásával bíbelődhessem, aztán pedig keressek egy nyugisabb, tigrismentes zugot valahol a kastélyon kívül, ebben a jó időben. *
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Aug. 23 2012, 15:31

*Ahogy elnézi a leányzó arcát, úgy tűnik, elhitte a szavait, hogy Léna a szomszédba jár át lakmározni. Hiszékeny egy lány, vagy csak ő tud fapofával olyat mondani, amit nem gondol komolyan, csak vicc. Mondjuk ez egy jó tulajdonság, szóval nem zavarja. Ezután kisebb magyarázatba kezd, hogy mi ez a hely, meg hasonlók.*
- A fáklya. Az nyitja, szóval máskor vigyázz, ha beleakadsz egybe.*feleli mosolyogva. Ő ugyan még nem talált más helyiséget, amit egy fáklya nyitna, de ki tudja, lehet, hogy van, akkor meg nem árt vigyázni, mert a leányzó megint úgy járhat, mint most, hogy felsérti a kezét. Közben talál egy cuki macis ragtapaszt, amit fel is ajánl a lánynak, de Chloe dedósnak tartja, nem kér belőle. Következő szerzeménye egy hógömb, amiből adódik is egy kis félreértés, amit megmagyaráz a lánynak.*
- Szívesen.*egy apró kis vigyort is megenged magának. Van egy olyan érzése, hogyha Léna nem lenne a közelben, Chloe kicsivel máshogy viselkedne, de nem zavarja, talán még össze is fognak úgy futni, hogy a tigris nincs vele, és akkor majd láthatja, milyen az, amikor nem fél, és ezért nem önmaga.*
- Igen, szerintem illene. És ha már kígyó, elnevezhetnéd Boáááá-nak.*javasol vigyorogva egy nevet a lánynak, amit mondjuk épeszű ember biztos nem adna a kígyójának. Közben tovább kutat, így rátalál egy kis könyvre, amiben ilyen művészes dolgok vannak, ezt pedig megmutatja Chloe-nak is.*
- Igen, gondoltam, hogy a cicát.*bólogat, miközben arra gondol, vajon milyen lehet az a fekete oroszlán. Érdekes, az biztos, szívesen megnézné.*
- Nem szükséges, nyugodtan tartsd meg. Szia!*köszön el sietve a lánytól, még mielőtt az eltűnne. Léna egy mordulással köszön el, most sem tetszik neki a megszólítás, de annyiban hagyja, nem kezdi el üldözni Chloe-t. A srác felnevet famulusát látva, majd kezébe véve a hógömböt elindul vissza a szobájába. Lénának majd máskor keres valamit, talán nem is itt, hanem a városban, most új szerzeményét akarja biztonságba helyezni.*
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Vas. Szept. 30 2012, 19:24

*Mára elég volt a tanulásból, arra a következtetésre jutott, miután sikerült összekavarni nem egyszer és nem kétszer annak a két nyomorult italnak az összetevőit. Muszáj kicsit félretennie, és kikapcsolni az agyát, vagy sose fogja tudni elkészíteni azt a feladatot, legfeljebb elrontani, ahhoz meg semmi kedve. A padlástérben egyébként sem járt még soha, bár azt hallotta, hogy itt van néhány érdekes kacat, ha alaposan szétnéz, talán még varázslósakkot is talál, ahhoz pedig igazán sok kedve lenne. Már persze ha még olyan ember is akad, akivel játszani lehet, de mindenek előtt annak a sakkkészletnek szeretne utánanézni, hiszen vagy másfél éve, hogy nem adódott alkalom egy jó kis sakkjátszmára. A keresgéléshez természetesen megfelelő ruhát is választott, ami mintha kissé nehezen akadt volna most a szekrényében, elképesztő, hogy a nagynénje mit művelt a ruhatárával. Végre csak sikerült találni a sok új és számára még meg nem szokott ruha között egy általa szerzett fekete rövidnadrágot is, így most az van rajta, ugyancsak fekete színben pompázó harisnyával, fekete tornacipővel, meg egy sötétlila, elején fekete halálfejjel díszített pólóval. Haját összekötötte, mielőtt bármibe beleakadna, és pálcáját magához véve meg sem áll a padlástérig, ahol pillanatokon belül eltűnik a sok kacat között, bemászva még a székek alá is abban a reményben, hogy tényleg megvan az az említett sakk készlet. *
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Vas. Szept. 30 2012, 19:36

*Unatkozom. Ettől függetlenül, az ilyen időszakra bevezetett állapotaim első fázisát érem el, így sikeresen feltalálom magam, s úgy döntök, hogy fölösleges energiámat sétával vezetem le, mégpedig a kastély falai között, mivel a mozgás jót tesz, gondolataimba merülhetek, illetve feladatomat is elláthatom. Utam tehát most alulról felfelé vezet, s terveim szerint haladok lassan, némán, elmélyülten merengve, mintha önállóan mozognék, a külvilágot csupán részben érzékelem. Zsebembe csúsztatott kezeim, magam elé fókuszáló tekintetem, mi a földet pásztázza, továbbá kényelmes testtartásom és tempóm árulkodik most állapotomról. Öltözékem mint mindig, most is egy fekete bőrcipőből áll, hozzá tartozó nadrággal, fehér inggel, és szintén fekete nyakkendővel. Utóbbi kettő közül az elsőnek felső két gombja kigombolva, második pedig bekötés nélkül a nyakamba akasztva. Bal csuklómon órám fénylik, alatta teleportgyűrűm, átellenben barátnőm karkötője, és családi pecsétgyűrűm, nyakamban pedig medálom himbálózik, míg övemen pálcám. Arcom kissé fáradt, de szemeim valahol távol, vidáman csillognak, hajamban pedig most is találhatóak rendezetlen tincsek. Lerí rólam az ápoltság, odafigyelés és elegancia. Úgy érzem, ez az én társadalmi osztályomban kötelező, főleg egy sentinelnek, s rangomat jelezvén övemre tűzöm jelvényemet is, mi ezt hirdeti. Lassan felfelé indulok, mikor hirtelen felriadva elmélkedésemből azonosítom be a helyet, és megállva húzódik ajkam mosolyra.*
~ Talán lesz kapás. ~ *fut át agyamon a gondolat, valamint mivel ismerem a padlástért titkát, ezért a megfelelő fáklyához érve meghúzom azt, és a keletkező lyukon bemászom csöndesen. Azonnal egy viszonylag üres terem fogad, de némi körbecikázó pillantás után egy egyelőre ismeretlen alakot pillantok meg kutakodás közben.*
- Nocsak... mi az, ami annyira fontos, hogy kezzel kell keresni, es nem eleg iget hasznalni? *szólalok meg gunyorosan, pár lépést téve az alakhoz közelebb, s ekkor ismerem fel személyében Athalie-t. Nem szólok, de látszik rajtam, hogy tudom ki ő, viszont eléggé mulattat a helyzet ahhoz, hogy kihasználjam, és magamat adjam.*
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Vas. Szept. 30 2012, 19:49

*Kikapcsolódásra van egy nagyszerű ötlete, ehhez már csak a hozzávalókat kell beszerezni, mint például egy sakktáblát teljes készlet bábuval és egy olyan embert találni, aki tud sakkozni. Az első számú napirendi pont természetesen a készlet beszerzése, így abban reménykedve, hogy a szóbeszédek nem alaptalanok és a padlás téren meg is találja, amit keres. Igaz, hogy a pálcája ott van kézügyben, de egyáltalán nincs kedve varázsolgatni. Amíg kutakodik, és mindent arrébb pakol, ami útjába kerül, lehet, hogy valami más érdekes is a kezébe akad, ez meg így izgalmasabb, mint kimondani egy sima invitót. Arra nem számít, hogy társasága akad, de amint meghallja Tarkh hangját, abbahagyja a keresést és megfordul, a vállát vonogatva. *
- Szia. Egyszerűen csak így érdekesebb... különben meg egy sakk készletet keresek. *jelenti ki, és már odébb is sétált, megmozdít egy széket, lehajolva megemel egy doboznyi színes üveggolyót, legalábbis ha jól látja, üveg az egész, olyan macskaszemre hasonlító, aztán elmosolyodik, hiszen megvan, amiért ide jött. Kézbeveszi a dobozt, kiegyenesedik és lefújja róla a rárakódott porréteg nagyját. Nem vészes, csak látszik, hogy nem használták jó pár napja. Leülve a térdére teszi, kinyitja és gyorsan átszámolja a bábukat. Megvan mind, mosolyog is nekik rendesen, aztán ismét összecsukja a dobozt. *
- Hm... esetleg tudsz sakkozni? *kérdezi végül, most annyira leköti az, hogy van sakk, hogy különösebben semmi más nem érdekli. *
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Vas. Szept. 30 2012, 20:04

*Tervemhez híven indulok őrjáratomra, most az iskolában. Öltözékem megszokott, ám kedvem azon ritka esetek közé tartozik, mikor higgadtan szemlélem az eseményeket. Utam során egyik felfedezett helyem felé tévedek, s úgy döntök, hogy ismételten megvizsgálom magamnak, így a belépéshez szükséges procedúra után már a padlástéren vizsgálom környezetem. Amint diákot pillantok meg, hangom csendül a csöndben, mire természetesen választ is kapok, melyet enyhe, féloldalas mosollyal fogadok.*
- Ah, ertem. Tudod, ha szerinted izgalmas itt keresni, akkor tudom ajanlani meg a szemettelepet... *jegyzem meg pimaszul, nem törődve azzal, hogy esetleg megsérthetem a másikat. Nem köszönök viszont, csupán egy biccentés röppen a lány felé részemről. Egyáltalán nem köti le figyelmemet keresésének tárgya, így tekintetem is elkalandozik egy ideig, míg újra meg nem szólal a másik, s lassan visszafordítva komoly tekintetemet rázom meg a fejemet.*
- Tudok, de mivel nekem kötelezö volt, ezert nem szeretek. *jelzem így, hogy sajnálatos módon én nem lehetek partnere. Most gondolkodom csak el... hiszen ez egy információ a lányról! Ritka kincs. Talán most nyitottabb lenne, bár a sakkhoz gondolkodás kell, ha saját magával szeretne játszani, talán nem igényli a társaságot. Ez viszont engem nem zavar, ebben az esetben majd tájékoztat, tehát pár lépést teszek ismételten közelebb, és leülök az Athalie-hoz közeli asztal mellé, az egyik fotelba, mellyel szemben az asztal másik végében is elhelyezkedik egy ülőalkalmatosság. Odamutatok, jelezve, hogy szívesen venném, ha leülne.*
- Szokatlan kivansag a sakkozas. Te talan tudsz? *pillantok a másikra, egyelőre témánál maradva. Majd utána térhetek át egyébre, de most még felmérem, hogy mennyire nyitott a beszélgetésre. Én is higgadtabb vagyok a szokottnál.*
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Vas. Szept. 30 2012, 20:28

*Tarkh megérkezése nem zavarja meg különösebben abban, hogy tovább keresgéljen, pálcája igénybevétele nélkül, csak közli a meglátását. Elég nagy már hozzá, hogy eldöntse, neki mi az, ami megfelel, bár azért a szeméttelep emlegetésére egy pillanatra megemelkedik kérdőn a szemöldöke, viszont relatíve elég jó a kedve ahhoz, hogy ne vegye halálkomolyan a megjegyzést.*
- Kösz a kreatív ötletet, de annyira azért nem unatkozom. *jegyzi meg, miközben arrébb tesz egy dobozt, és előkotorja végre a keresett sakk készletet, és pillanatokon belül azt is ellenőrzi, hogy teljes-e. Most már csak olyan embert kell keresni, aki tud is játszani, meg hajlandó is, viszont úgy tűnik, hogy a fiú ebből csak az egyik kritériumnak fele meg, tud sakkozni. A hajlandóság már hibázdik, így ezesetben egy apró sóhaj kíséretében megvonja a vállát, ezzel le is rendezte. *
- Akkor majd keresek valaki mást. *jegyzi meg, és hóna alá csapva a dobozt már indulna is, hiszen a további keresést értelmetlennek ítéli, de a kérdés hallatán megáll és elneveti magát. Micsoda kérdés... logikus, hogy ha sakktáblát keres, mert sakkozni akar, akkor legalább az alapokat ismeri. *
- Nem, csak gondoltam égetem magam kicsit... szerinted miért keresnék egy sakktáblát, ha elképzelésem se lenne róla, hogy játszák? *szólal meg aztán ha már olyan lelkesen invitálják, leül a szemközti fotelba, és térdére teszi a sakktáblát. *
- Egyébként meg szintén kötelezőszerű valami volt, mert az ember gondolkodni tanul közben és előre látni dolgokat és mert stratégia... és mit tudom még miért... de ez nem ok arra, hogy ne szeressem. *jelenti ki, amint megtalálta a helyét. *
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Vas. Szept. 30 2012, 20:36

*Megjelenésemmel együtt zavarom meg az idilli kutakodós képet, s jellememhez hűen szólítom meg a másikat. Nem lep meg a reagálása, bár talán nagyobb felháborodást várnék, azonban nem probléma, hogy ez nem történik meg.*
- Ahogy gondolod... *vonom meg vállamat pimasz mosollyal, mintha csak azt gondolnám: "nem szégyen beismerni az ilyen ambíciókat". Ellenben végül kisvártatva előtérbe kerül a keresés tárgya, így alakul ki egy beszélgetés, mely alapvetően nem vezetne sehová, de mivel én úgy ítélem, hogy talán még egy próbát tehetnék a lánnyal ismerkedés terén, ha már barátnőm szobatársa, leülök az egyik fotelba, hogy magamhoz invitáljam.*
- A "tudok" szo sokretu. Valaki az alapokat tudja, valaki halado, esetleg profi. *jegyzem meg felvont szemöldökkel, elvégre nyilván nem teszek fel alaptalan kérdést. Nem is értem, hogyan gondolta a lány.* - Egyebkent talan azert kereshettel volna sakkeszletet, mert a guberalasi ösztöneid mellett radjött a tanulasi vagy ilyen körökben. A kerdesed is ide illik... esetleg tudsz sakkozni? *morgom orrom alá enyhe gúnnyal, ha már letelepszik elém a másik, ezzel magyarázva meg a helyzetet. Kérdésemre is kapok választ, mire egyszerűen csak bólintok. Más a felfogásunk. Sosem szerettem a kötelező, de hasztalan dolgokat. A sakknál összetettebb játékok is vannak. Azok jobban a képességek fejlesztésére.*
- Nos, mivel nem sakkozunk... magadban pedig ugy latom, nem szeretnel, talan meselhetnel is. Hogyan telt a nyarad? *érdeklődöm meg tőle, most már elkanyarodva a témától, de mégis egy személytelenebb verziót megközelítve. Talán válaszol, és kialakul egy érdekes beszélgetés, mert ha elunom magam, akkor távozni fogok. Esetleg a lány is nyithat, mert nem tudom hány barátja van, de ahogyan ismerem nem túl sok, én pedig nem először látom.*
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Vas. Szept. 30 2012, 21:02

*na ilyen ambíciói végképp nincsenek, és valahogy nem akar azon gondolkodni, hogy ezt is értse-e úgy, mint múltkor azt a "magadfajta" megjegyzést? Nem, inkább átsiklik fölötte, és folytatja a keresést, amíg meg nem kerül a sakktábla. Néha végképp nem érti, ki mit akar pontosan mondani, így inkább ejti azt a lehetséget, hogy esetleg a semmin húzza fel magát, a folytatásra azonban mindenképpen kérdőn emeli meg a szemöldökét.*
- Nem kell elmagyarázni, hogy mi mit jelent, nem vagyok hülye... csak valahogy ez eddig sose volt kérdés... mindegy, nyolc éves korom óta sakkozom, és ismerek néhány felállást, itt lezárhatjuk azt a kérdéskört, hogy tudok vagy nem? *kérdezi, és bár még nem húzta fel magát, ha tovább piszkálódik a kérdéskör és még egy nyelvi fejtegetésekbe bonyolódó kiselőadást kell végighallgatnia, akkor biztosan ideges lesz záros határidőn belül. Lehet, hogy vannak jobb játékok, de ezt tanulta és ez tökéletesen meg is felel neki. Egyelőre azonban leül, hátha nem gúnyolódik tovább a fiú, meg amúgy sem akarná kiásni a csatabárdot, annak kellőképpen komoly akadálya az, hogy Ginger a szobatársa, és egész jóban vannak. Mély levegőt vesz, és igyekszik elfeledkezni erről az egészről. Majd keres valaki mást, aki hajlandó játszani és pont. Lezárta. Szerencsére a feltett kérdésnek ehhz már nincs köze. Megvakarja a tarkóját, majd hátradől, félretéve a sakktáblát, és felhúzza maga elé a lábait, átkarolva a bokáit, egyelőre. *
- Próbáltam haladni a házikkal, hogy évfolyamot tudjak lépni, megnősült a nagybátyám, a nagynéném meg úgy döntött, megpróbálja pótolni az anyámat, és sikerült összetröni magam egy seprűvel egyetemben. Sajnos annak már tényleg annyi... szóval repülni továbbra sem igazán tudok. Erről jut eszembe, hogy haladsz a kviddicscsapattal? *kérdezi végül, majd ha már a kviddicsig jutott az is eszébe jut, hogy még mindig van egy ígérete. *
- Tényleg... a fájdalom porával még mindig jövök, de valamikor mostanában meglesz. Úgyis muszáj megcsinálnom... na és neked hogy telt a nyár? Hallottam Gingertől, hogy külföldön voltatok. *folytatja, és végeredményben ismét kezd ugyanolyan jó kedve lenni, mint volt amikor felcaplatott kutakodni. *
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Vas. Szept. 30 2012, 21:17

*Tipikusan nyitok, ezzel hívva fel magamra a figyelmet. Athalie már ismer ilyen téren. Egy csöpp mozgolódás után már letelepedve a közeli fotelbe folytatom a sakkról beszélgetésünket, és hallgatom a lány ingerültebb válaszát. Mulatságos.*
- Akkor te se feltetelezd, hogy hülyeseget kerdezek. *hagyom rá, további történetére pedig biccentek, jelezve, hogy haladhatunk, s ennek megfelelően következő kérdésem már egészen más témába tartozik. Ahogyan hallom, neki sem telt eseménytelenül a nyár... de ebből csak pár részlet érdekel, mert a családi élete nem tartozik rám, és nem vagyok rá kíváncsi.*
- Haladjunk sorba... evfolyamlepes? Az derek elkepzeles... ugy erzed menni fog? *kíváncsiskodom elsőként erről a témáról, s már egyéb is eszembe jut, de azt a kérdést csak akkor fogom feltenni, ha lesz értelme... Szívesen láttam Athalie-t az órán, némiképp elszomorít, hogy ha évfolyamot lép, akkor ő sem fog bejárni az elsős órákra. Kevesen leszünk... ez nem jó.*
- Aztan, hogyan erted, hogy a nagynened megprobalta potolni az anyadat? *kérdezem tovább, amint válaszol. Ez még belefér a normális érdeklődés körébe, hiszen elég rá egy mondat, mivel nem értem a fogalmazást. Az igazi érdekesség azonban csak most következik, tehát fel is csillan a szemem, ahogyan sportom szóba kerül.*
- Ahogy latom nem esett nagy bajod. *szólalok meg színtelen hangon.* - De a seprü gondolom karokat szenvedett... *jegyzem ezt úgy meg, mintha ez hatalmas bűn volna.* - Ettöl függetlenül sem tettem le rolad ami a repülest illeti. Majd ha lesz idöm, es neked emelle kedved, mehetnenk... *fejezem be gondolatmenetemet, s örülök, hogy nem tér el a témától, viszont mivel nem szolgálhatok pozitív válasszal, így egyszerűen, de szomorúan sóhajtok fel. Sajnos elhanyagoltam kedvenc tevékenységemet.*
- Egyelöre all a dolog. Nem volt idöm, sem alany... majd talan összejön. *vonom meg a vállam, és őszintén reménykedem ebben. Következő szavai azonban felkeltik érdeklődésemet, így fészkelődni is kezdek, és bólogatok szavaira. Valóban voltunk nyaralni, és nagyon élveztem.*
- A fajdalom porat majd megbeszeljük... nincs kilatasban meg, de Gingerrel voltunk nyaralni. Jo volt. Beszelt rola? Bar bizonyara talalkoztal vele, szobatarsak vagytok. *fejtegetem tovább a témát, kérdő tekintettel a másikra nézve, hogy esetleg mesélhetne ilyen tekintetben többet is. Ki tudja, milyen részletek derülnek ki. Én is szeretek mesélni a barátnőmről.*
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Vas. Szept. 30 2012, 21:43

*A témaváltás éppen időben jön, így most már nem foglalkozik az iménti kérdéskörrel, és nincs kilátás arra egyelőre, hogy valamin is felhúzza magát. Hátradől a foetlben, kényelmesen elhelyezkedik, és rögvest összefoglalja nagyvonalakban azt, ami a nyáron történt, és már jönnek is a kérdések. Bólint arra, hogy sorban haladjanak, és igyekszik mindenre válaszolni. *
- Miért ne? Ha nagyon meg akarom csinálni, akkor bármi összejön, és én most évfolyamot akarok lépni. Nem akarok egy újabb évet tölteni az alapokkal, csak azért, mert hiányoztam majd két hónapot. *jelenti ki határozottan, biztos benne, hogy összehozza, hiszen pillanatnyilag ez a legfontosabb célja, nem mintha más is nagyon akadna éppen. A tanulás eléggé leköti jelenleg. A nagynénjéhez érve megvonja a vállát. *
- Úgy, hogy úgy tesz, mintha az anyám lenne... ami most baromira fura, mert én még csak nem is emlékszem az anyámra. *válaszolja, és talán ez az első alkalom, hogy nyugodt marad az arca, miközben az anyjáról beszél, lévén, hogy már ismeri a teljes történetet. A nagyanyja is mesélt a szfinxnek hála, a nagybátyja meg ezt megerősítette, és így már nem dühös rá, hogy elment, hiszen nincs is amiért. *
- Chloe elcipelt a gyógyítóhoz, de most hogy mondod... még mindig nem vettem másik seprűt helyette. *jut eszébe, pedig azt mondta, szerez egyet, legfeljebb annyival jobb lesz, mint az a régi ütött- kopott darab, amit összetört. A javaslatra megrázná elsőre a fejét, de aztán elgondolkodva bólint inkább.*
- Jó... de ha megint felcsavarodok valamelyik póznára, akkor inkább segítek másik potenciális terelőt találni. *válaszolja, reménykedik ő, hogy hátha apja tiltása ellenére mégis meg tud tanulni rendesen repülni, de majd meglátják. Ha nagyon béna, marad a sakk meg a rajz mellett inkább. *
- Aha. *bólint a csapattal kapcsolatos hírekre, majd a nyaralásra terelődik ismét a szó. A fájdalom porára csak vállat von, neki ráér, elkészíti, legfeljebb egy darabig nála marad. *
- Persze, találkoztunk, és beszélgettünk is, de nem részletezte. Akadt más téma, aztán elfelejtődött... azt hiszem. *válaszol, főként a bálról meg ruhákról beszélgettek, meg ilyesmi, de ez most nem tartozik a fiúra, vagyis na... csak majd fog, addig meg ő hallgat vele. *
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Vas. Szept. 30 2012, 21:52

*Találkozási szituációnkból kiindulva beszélgetés kerekedik közöttünk, mely elsőre nem vidám, inkább csípős, viszont mikor sikerült a témán áthaladnunk, kényelmesen elhelyezkedve próbálunk meg normálisan társalogni. Sikeresen.*
- Te tudod, az evfolyam lepes nem rossz dolog. Sok sikert. *vonom meg a vállam, egy apró mosollyal, hiszen mindig jó, ha az én házamból szorgos valaki. Ez viszont újabb kérdést von maga után, ami érdekes, így vonom fel szemöldökömet is.* - Milyen famulust terveztel magadnak? *kíváncsiskodom, hátha egy-két jó ötlet születik, vagy elleshetek tőle valamit. Bizonyára jártasabb már a témában, ha évfolyamlépésre készülődik. További kérdéseim is akadnak, így hallgatom meg a nagynénjével kapcsolatos történetet, és hümmögök rá.*
- Gondolom furcsa, vagy nem esik jol. Kitartast. *mondok csak ennyit, mert számomra nem éppen a legjobb a család téma. A következőkben viszont érdekes részlet kerül fel, így el is mosolyodom picit a szavaira, míg újabb kérdések jutnak eszembe.*
- Ezek szerint bajod esett. Nem baj, a gyogyito összefoltozott. *állapítom meg.* - Ki az a Chloe egyebkent? Cruorises? Jol repül? *érdeklődöm hirtelen, hátha egy potenciális csapattag van kilátásban, ami számomra meglepő, de jó lenne. Ismételten felnevetek kissé víziójára a jövővel kapcsolatban, de hogy megnyugtassam, megrázom a fejemet. Én értem a dolgomat.*
- Ne aggodj, jo lesz. *zárom le ezzel a témát, s kerül szóba Ginger is, amely szintén érdekel, ezért is folytatom tovább ezt a vonalat, ám Athalie nem mond túl sokat, viszont számomra ez nem is gyanús.*
- Rendben. Egyebkent talan Ginger sakkozna veled... nem tudom, de ugy remlik szeret. *közlöm vele, hátha szeretne sakkozni, és akkor esetleg barátnőmet megtalálhatja. Egyelőre nincs több kérdésem, így Athalie-tól függ, hogy hogyan halad tovább találkozásunk menete.*
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Vas. Szept. 30 2012, 22:21

*Eldöntötte, hát majd csak összehozza valahogy, főleg, hogy a tanulás az, amivel amúgy is a legtöbbet foglalkozik, legalább ezt kamatoztatja. Biccent arra, hogy a fiú sok sikert kíván, majd elgondolkodik a famuluson. *
- Nem is tudom... az biztos, hogy tűz elemű lesz, és kíméletlen... azon még gondolkodom, hogy illúziókat tudjon létrehozni, vagy aurát lásson... és hogy konkrétan milyen állat lesz. Valamiért a denevér egészen szimpatikus... de még meglátom. Valami olyanon gondolkodom, ami repülni is tud... akár egy bagoly is. *válaszolja, még kicsit távol áll a konkrét elképzeléstől, egyszer legyen biztos, hogy meg tudja csinálni az összes feladatot határidőre, és utolsó száz méteren is ráér ezen gondolkodni. Közben a nagynénjére terelődik a szó, és meg is rázza a fejét arra, hogy nem lenne jó. *
- Nem az, hogy nem jó... csak furcsa tizenakárhány év után, de majd megszokom. *elmosolyodik, valahogy csak sikerül, meg aztán alkalma is lesz rá, lévén, hogy ezután már gyakorlatilag Stockholmban fog lakni Izland helyett. *
- Jah... bár a törött orromat már Chloe helyretette a pályán. *bólogat, itt van, semmi baja, és talán nem is volt annyira vészes az a zuhanás, na meg hogy nekiment az oszlopnak, elvégre túlélte. *
- Exortusos, de amúgy egészen jól... már amennyire meg tudtam állapítani. *jelenti ki, ha már a lányról érdeklődik Tarkh. Majd valamikor őt is megkereshetné, mondjuk, legalábbis ez jutott eszébe, de hamar Gingerre terelődik a szó, amint letárgyalták, hogy vállalja a repülést, amennyiben nem töri össze ismét magát. Elszólni szerencsére nem sikerül magát a bállal kapcsolatban, arra viszont elmosolyodik, hogy a szobatársa állítólag szeret sakkozni. *
- Ezt nem is tudtam. Kösz, hogy mondod... ha nem bánod, most meg is keresem, a repülésre meg majd visszatérünk. Szia. *köszön el, hóna alá vágva a sakktáblát már fel is pattant, és majdhogynem rohan, abban a reményben, hogy még ma sort kerít egy sakkjátszmára, a készletet meg majd reggel mindenképpen visszahozza, hogy ha netán valaki szeretne játszani, akkor itt találja. *
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Vas. Szept. 30 2012, 22:33

*Amint sejtem, Athalie és az évfolyamlépés érdekes téma, ezért ragadom ki mesélésének folyamából pár kérdés erejéig, és hallgatom meg bólogatás közben válaszait. Támogatom az ötletét, bár a kevesebb elsős miatt el is szomorít kicsit.*
- Akkor erdekes lesz. Majd mutasd meg. Tudod, szerintem nagyobb testü kene. Mondjuk en meg nem feltetlen tudom az enyemet, talan medve. *gondolkodom el, de végül annyiban hagyom a témát, hogy a családjára terelődhessen a szó. Ehhez érthető okok miatt nem szeretnék hozzászólni, illetve nem is tudok, tehát inkább csak bólintva nyugtázom elképzelését. Ekkor jön szóba kedvenc sportom, s ezt a témát már inkább szeretem, ezért is érdeklődőm, de a válasz elszomorít ismét, csalódottá tesz.*
- Exortusos nem jo. Szeretek repülni tanítani, de nem kepzek ki embert az ellenfelnek... *hagyom ezt annyiban, s bár történt már ilyen, azért nem szeretnék ebből rendszert csinálni, főleg, hogy ha jó, akkor szüksége sincs a tanításra. Kíváncsi vagyok, hogy a többi ház, hogyan áll a csapatok létrehozásával, bár ez talán csak az én szenvedélyem. Majd találok mást, esetleg az eddigiekkel gyakorlok... ott van még Ezio és Athalie is. Mivel több téma nem merül fel, ezért megemlítem, hogy barátnőm esetleg sakkozik, s mint látom, a lányt feldobja a hír, ahogyan pedig sejtettem már fel is áll, hogy búcsúzkodjon.*
- Rendben, majd talan mi is jatszunk. Jo jatekot, ha összejön. Priviet! *köszönök el tőle, s megvárom míg kimegy, mert nem rohanok rögtön utána, érdekes is volna, ha felkísérném a klubbhelyiségembe. Egyszerűen ülök a fotelben gondolataimba mélyedve, majd mikor elég erőt gyűjtök, akkor állok fel, hogy aludni térjek evés után. A semmittevésnél jobb, de a mai nap sem telt konkrétan haszontalanul, és pár információt azért megtudtam a lányról, ami jó. Időtöltésnek, és unaloműzésnek most pontosan megfelelő volt.*
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Hétf. Nov. 12 2012, 23:13

*Egész jónak ígérkezik ez a nap. Kint ugyan hideg van és hullik a csapadék, de szerencsére nem fagy meg. Amíg nincs hó és jég, addig egy rossz szavam sincsen. Utálom, a hideget ellehetetleníti a fedélzeten a normális közlekedést, meg olyankor kevesebb zsákmány van. Még a halaknak is van annyi eszük, hogy kövessék a meleg áramlatokat.
Azonban nem mindenből jó a meleg. Legyen meleg az idő, a kaja az asztalon, az ágyam és forró egy tüzesvérű asszony csókja, de a férfi söre hideg legyen. Ezért is pakolok mindent egy táskába, hogy majd egy nyugodt környezetben elfogyaszthassam azt kis fű és dohány kíséretében.
Nincs konkrét célom, de a magasba török, ott kevesebben fognak zavarni, ám a csigalépcsőn egy ismeretlen személyre bukkanok, aki első pillanatra ismerősnek tűnt. A megrohamozó szép emlékek hatására köszönök neki, sőt még azt is felajánlom, hogy töltsük együtt az estét terveim alapján.
Nézem, ahogy kicsit szerencsétlenkedik, de hamar összeszedi magát, ezért nem is reagálok. Kezet nyújtanék, hogy kezet fogjunk, de minden mancsom televan, ezért inkább nem is próbálkozom, csak folytatom lassú utamat a fokokon.*
- Akkor itt az ideje, hogy pótold a hiányosságokat. *Ohh és még mellé sem nyúltam a választásba. Hát kell ennél több. Nekem jelenleg nem, nehogy azt mondják, hogy túlvariálom.*
- Cél? Ugyan, csak annyi, hogy elfogyjon mindent. *Felém nyújtja kezeit, de még mindig televan, amire fel is hívom a figyelmét, majd állammal felfele bökök jelezve, hogy arra. Ahogy így elém állt a csávó meg kell, hogy állapítsam, hogy kb egy magasak vagyunk, ami tetszik, mert nem találkoztam itt még túl sok magas csávóval, sőt ahogy néztem talán nőttem megint egy centit.
Miközben sétálgatunk felfele a táskám beleakad valamibe, ezért rántok rajta egy nagyon, mire érdekes dolgok történnek. A fáklyatartó előremozdul és kinyílik egy titkos ajtó új térséget felfedve előttünk. Ahogy benézek a helyre megállapítom, hogy ez egy kacat barlang, viszont van bent kanapé, így nem is hezitálok tovább be is lépek a helységbe, ám mintha mostanában járt volna erre valaki, ugyanis a padlón egy-két sáros lábnyom is fedezhető.*
- Megjöttünk! *Szólok hátra, hátha nem tűnt fel a srácnak… hogy is hívják?... mindegy, hogy bejöttem. A cuccokat lepakolom a kanapéra, majd a csipszet is odadobom és elkezdem összerakni a vízipipát, amihez három szál tartozik, de most csak kettőt szerelek fel.*
- Úgy látom erre se járnak mostanában a manók. *Törölöm le az egyik maszatos asztalt, majd a földre öntöm az egyik tál tartalmát végezetül pedig megtöltöm a kajával. Ezután zsebembe kezdek el turkálni, hogy begyújtsam a cuccost, de nem találom a gyújtót.*
- Nincs tüzed beindítani a masinát? *Teszem fel a nagy kérdést, majd a földre huppanok és folytatom az összerakást.*
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 24

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Hétf. Nov. 12 2012, 23:40

*Nyugodt estém van, miután az időjárás keresztbe húzza a terveim. A fellegtorony lépcsőjén egy ablakon kitekintve lazulok, cigizek, gondolkodok az élet nagy dolgain. Egy srác a szívbajt hozza rám, láthatóan készül valahová, mert táska van nála. Felajánlja, hogy tartsak vele, hát nem habozok sokáig, ilyen ajánlatot soha nem utasítok vissza. Sör és vizipipa a fellegtoronyban, valóságos mennyország.*
-Bírom ezt a hozzáállást. Nyugi, ha én is itt vagyok, tuti elfogy minden.*Vágok rá nevetve, majd kezet nyújtok. Ennek ellenére a bemutatkozás csak félig történik meg, ugyanis a nevét nem tudom meg. Furcsállom is, de nem nézek rá kérdően, majd elmondja ha akarja. Csak int az állával, hogy előre. Megindulok, ő jön mögöttem, de lassan haladunk, mert nem bízok ezek után a torony lépcsőiben. Felfele menet történik valami.*
-Mi a...?*Nézek csodálkozva, a szavam is elakad, amikor kinyílik egy rejtett ajtó a fáklya elmozdulása után.*
-Te tudtál erről?*Bebújunk az ajtón, közben nézek körül, hogy mi az isten lehet ez a hely.*
-Nem te vagy az első, aki a manók miatt panaszkodik. Hol a francban lehetnek? Bár én nem hiányolom őket, mert még egyet sem láttam.*Kitérek a manós témára, miközben ő szereli össze a pipát. Látszik rajta, hogy elég jó minőségű, elvégre értek az ilyesmihez. Viszont részben mázlija volt, hogy rám talált, ugyanis nem találja a gyújtóját.*
-Tessék, kapd el! *Odahajítom neki a tüzet, bízom a reflexeiben, bár eltörni nem tudna egy fém öngyújtó. Én folytatom a kis szoba megismerését, sok cucc van itt, bár engem leginkább a pipa és a kanapé izga
t.*
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus

Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.

Rangok
TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Kedd Nov. 13 2012, 00:00

*Kellemes ez a nap, ma még semmi nem hozott ki a béketűrésemből. Kényelmesen elmeditálok a ma esti programon, de esőben tuti nem csónakázom át a szigetre egy esetleges kalandért. Ugyan nem vagyok cukorból és szilárdon állok, mint a Rioi szobor a talapzatán, ennek ellenére egy laza fiús estét tartok, amihez plusz bónuszként még egy, a folyosón kóválygó csávóba is belefutok.*
- Elton Ricci, de hívj csak Dixonnak. *Válaszolom, de a felém nyújtatott praclit fizikai ellehetetlenítés miatt visszautasítom. Folytatjuk utunkat szépen, komótosan a lépcsőkön, hisz nem vagyunk mi másodpercmutatók, hogy állandóan rohanjunk kelljen, azonban menet közben érdekes dolog történik. A tatyó beleakad az egyik fáklyatartóba, mire kinyílik egy titkos ajtó. Meglepetésemet egy füttyszó is mutatja.*
- Az anyát! Dehogy is, de ez nagyon király! *Vigyorodok el, majd már is belépek a rendetlen és koszos helységbe. Kényelmesen elrendezem cuccaimat miközben panaszkodom egy sort a manóhiányra.*
- Betegek. Valami járvány dönti ki őket. Amúgy a panaszt nem csodálom. Én is majd éhen veszek nincs ki kaját csináljon. *Válaszolok miközben a rágcsát kis kipakolom, hogy lehessen mit zabbantani, bár a két doboz sör is elfogja venni az éhségemet. Vagy ha nem is legalább elmondhatom, hogy van benne valamit.*
- Köcce. *Kapom el a fém csodát, amivel azonnal oda is pörkölök. Még jó, hogy bagózik az ipse, azonban most már ideje a lényegre térni és a tényleg márkás cuccot, valami jó minőségűvel is feltölteni.*
- Zavarna ha tennék bele ilyet? *Mutatok fel egy zacskót, aminek tartalmát minden bizonnyal azonnal kitalálja. Fű van benne méghozzá marihuána, de hogy tudjon válogatni felé dobok még háromféle dohányt, hogy válasszon ízlése szerint. Láthatja rajtuk, hogy nem éppen olcsó, tesco márkákról van szó. Családomnak van pénze én pedig élek a lehetőséggel.*
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Kedd Nov. 13 2012, 00:54

*Kis idő után megtudom a nevét is, és miután haladunk a mennyország tetejére, beakad egy fáklyába és így egy titkos szoba tárul fel előttünk. Eddig még ő sem látta, király helynek tűnik, ideális egy kis illegalitáshoz. Hamar berendezkedik, én pedig körbenézek, gyújtóval világítva, és találok is egy fáklyát, amit meggyújthatok.*
-Betegek? És hol van ilyenkor a TB?*Hirtelen nem tudom hogy most a manókat sajnáljam, vagy magunkat. Bár engem nem zavar, hogy meg kell csinálnom a kajámat, vagy valami, mert nem vagyok hozzászokva a kiszolgáláshoz.*
-Bár lehet, hogy nem itattak velük whiskyt. Ha az ember elég whiskyt iszik, kizárt, hogy lebetegedjék.. Ez szerintem érvényes a manófélékre is.*Vezetem le humoros hangsúllyal a rövid orvosi tapasztalataimat. Az odadobott gyújtómat elkapja, megkönnyebbülök, mert ez a kedvencem. Nem mai darab, az szent, de tökéletesen működik. Végez az összecuccolással, majd feltesz egy tök egyértelmű kérdést is.*
-Hát tesó, az zavarna ha nem tennél bele ilyet. Ez a lelke, ne viccelj.*van egy kis zöldanyag a srác kezében, és néhány normális pipadohány.*
-Na figyelj és tanulj! *Elvettem tőle a piros tasakos dohányt, elhelyeztem a pipa tetején, majd a vicces anyagot is rászórtam.*
-Gondolom be akarsz állni, ha már így rákészültél. Ha csinálunk valamit, csináljuk jól. Ez egy nagyon jó kombó lesz. *A pipa betöltve, a szén is meggyulladt közben, intek a pipára, hogy kezdje a szórakozást, mert a pipázási etikett szerint mindig azé az első slukk, akié a pipa. Mindig az eleje a legrosszabb
..*
//fagy//
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok
TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Kedd Nov. 13 2012, 20:40

//Olvad//

*Gyorsan összepakolunk az idegennel, akinek a nevét azonnal el is felejtem, de társalgásunk vagy is jobban mondva dicső feladatunkhoz szerencsére egyáltalán nem szükséges. Míg folytatjuk a beszélgetést, addig én menet közben összeszerelem a cuccot, hogy minél előbb kezdődhessen a hőn állított kábulat.*
- Aha, én azt se tudtam, hogy azok lehetnek betegek. *Vonom meg a vállam, majd a kaját és előveszem és folytatom a tevékenykedést. Engem zavar a manók hiánya, mert flamós vagyok és nincs mi csillapítsa az érzésem. A hely gyána faktora nem zavar, hisz a hajókon úgyis mindig halbél között kell sétálni, tehát ez meg se kottyan. Meg amúgy is csak pár napja tűntek el, ezért nem is olyan nagy a redva.*
- Hát ez jó, nagyon. *Nem bírom ki, hogy ne kezdjek el szakadni a whiskys poénján. Én ugyan a techilát jobban szeretem, főleg a silvert, de azért ez ütött. Egy darabig még kuncogok rajta, majd jöhet a nagy kérdés. A válasz azonban át megy a vizsgán.*
- Egy jobban kedvellek. *Vigyorgok rá elégedetten, majd a dohányokat is odaadom csak, hogy tökéletes legyen az élmény. Ugyan tényleg régen raktam már össze VP-t de azért annyira nem, hogy másnak kelljen megcsinálnia. Karba tett kézzel és kicsit pufogva figyelem ahogy csinálja, de a végén teszek az egészre csak legyen jó, addig is tömhetem burámat kajával. A hagyományokkal azonban tisztában van, ami szintén plusz pont. El is veszem a fekete-fehér szállak közül a fehéret, majd jól megszívom. Az íz most is pocsék, ezért nem nagyon tüdőzőm le, sőt szinte azonnal ki is fújom. Most, hogy már minden király a földre huppanok, hogy hatalmas csülkömet kinyújthassam. A rágcsával megkínálom a Zöldfülüt is mielőtt tovább eszegetnék.*
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Kedd Nov. 13 2012, 20:57

*Dobálja szét a chipset és a sört, közben komoly, mérnöki munkálatok folynak a pipa összeállításán. Én belobbantok egy fáklyát, úgyhogy már fényünk is van.*
-Hahh, talán jobb is, hogy elküldték őket a fertőzőosztályra, vagy tudom is én hova. Nem lenne szép ha kapásból elkapnék valami manó kórt. Bár én rendszeresen iszok whiskyt, legalábbis eddig.*Látom, hogy tetszik neki a whiskys megszólalásom, tovább is viszem a témát. Amikor kiválasztom a megfelelő anyagokat, a kijelentésére nevetek egyet, és elhangzik egy "hm" is. Kiveszem a tasakokat a kezéből, látom hogy nem túl boldog ettől, de nem tudom, hogy ismeri-e ezt a technikát. Eddig mindig bevált. Miután minden kész, bejáratja kicsit, mert ugye az első pár slukk mindig szörnyű. Úgy néz ki, hogy övé a fehér, enyém pedig a fekete, ennek kifejezetten örülök. Belemarkolok a chipsbe, amit felém nyújt, és közben kérdezgetek tőle.*
-És amúgy te honnan jöttél?*Félig tele szájjal beszélek, mert szokás szerint éhes vagyok, és tömöm magamba a chipset. Majd lenyelem, felkapom a fekete csövet, kifújok a tüdőmből minden levegőt, és a csőből szívok egy nagyot. Egészen amíg tele leszek füsttel. Befeszülök, mert az elsőket sosem fújom ki, így kissé megszédít. Végül is, ezért szívjuk.*
-Hú haver, ez a jó anyag! Neked hogy tetszik a mix?* Kifújva a kis füstöt amit nem szívott fel a tüdőm, érdeklődök, kíváncsi vagyok a véleményére. Bár lehet, hogy ismerte ezt a módszert is, elvégre elég felkészülten jöt
t.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   

A rejtett padlástér
Vissza az elejére 
11 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Fegyverek leírása // Ára és a Vásárláshoz tartozó szabályzatok
» A Naruto Gundan Története - Itt Járunk Most!
» Rejtett szoba