Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Összesen 0 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 0 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Október 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

A rejtett padlástér

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
SzerzőÜzenet
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 22
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Kedd Nov. 13 2012, 21:09

*Nem túl nagy munka összetenni az egyik kis kedvencemet, ezért azzal gyorsan is végzek, ám a fő hangsúly magában az anyagban van, amibe igen szó szerint anyagot is keverünk. Mivel megengedhetem magamból, ezért nem akármilyen cuccok kerülnek elő. Ugyan meglehet, hogy a mariska nem tökéletes minőség, de száz, hogy elég hamar ütni fog.*
- Ilyen szinten én is mindig fitten tartom az immunrendszerem. *Jegyzem meg a vállam fölött, majd előkotrom a kis piros zacsikat, amiben a folytatás következik. Jó fej lévén kikérem a srác véleményét, aki kicsit túlpörgi a témát, de ahogy nézem ténykedését meg kell, hogy állapítsam, hogy ért hozzá, ezért abba is hagyom a pufogást és enni kezdek. Mivel közben Zöldfülű is elkészült, ezért pipázásba kezdek. Mivel az első pár slukk nem olyan jó, ezért azokat gyorsan ki is eregetem, nincs szükségem rá és amúgy is pocsék íze van.*
- Olaszból. *Válaszolok mielőtt hozzá hasonló módon belemerülök a pipázási ceremónia varázsába. Becsukom a szemem, majd megropogtatom a nyakam, kicsit lejjebb csúszok a szőnyegen és csak utána engedem ki a maradék mennyei gőzt.*
- Azám. Ismertem a technikát, de eddig még nem kavartak ilyen jót. Olaszban közé szokták keverni. *Szívok ismét hatalmasat, majd a fölöset az orromon fújom ki. Egyesek nem szeretik, de legalább később is érezni fogom általa a dohány illatát. Ezt tuti biztos Rachel is élvezni. Hamarabb is eszembe juthatott volna. Tényleg milyen régen láttam tündéri pofiját.*
- Mikor jöttél Zöldfülű? *Tömök chipset a képembe, majd előveszek két doboz sört és az egyiket átadom neki. Eszem ágában sincs dobni, mert akkor csak felhabosodna.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 24

Rangok
Ház: Inflatus

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Kedd Nov. 13 2012, 21:31

*Elvagyunk az újonnan talált kis helyiségben, jobban belegondolva egész otthonos. Főleg így, hogy egy vizipipa van a kellős közepén. Van némi sör, chips, és jó társaság. Úgy érzem, hogy most semmi más nem kell. Na jó, pár nő még jöhetne.*
-Nagyszerű. Van az a város, Mystral vagy mi a fene. Egyik nap átnézhetnénk, meglátogatni egy gyógyszerészt..És a pálcást.*Ajánlom fel hangosan felnevetve, ő talán ismeri is a helyet, és remélhetőleg a pálcákhoz is konyít egy kicsit. Lazán slukkozgatunk, ez a legjobb "jóga".*
-Olasz mi? Molto bene.. Los angelesben is volt pár olasz ismerős, szicíliaiak. Mindig ilyen-olyan ügyekbe keveredtek, de hatalmas arcok.*Érzékeltetem vele, hogy tudok néhány szót olaszul és mondok pár szót Lucaról és a bandájáról, akik jelenleg is Los Angelesben tanyázhatnak.*
-Örülök, ha bejön. Rövidesen nagyon jól leszünk, hidd el nekem!*Kifújva a füstöt beszélek, így még mélyebb a hangom, közben magabiztosan bólogatok. Be kell vallanom magamnak, hogy ilyen jót rég nem kevertem, de nem kell ezt másnak is tudni, maradjon meg a stílus.*
-Slash..*Előre döntött fejjel, megemelt szemöldökkel javítom ki a srácot, majd vissza az előző hangulatba, folytatom.*
-Ez a harmadik estém itt a Mysterioban. *Közben kézbe vesz két sört, az egyiket átnyújtja. Kellemesen hideg, és remélem nem túl habos, legalábbis nincs felrázva szerintem. Miután kinyitom, letöröm a nyitófület, felhajtom baloldalt a pólómat az övemig, és rácsatolom az övemre a többi mellé. Van vagy 40 darab rajta, egyik oldalon fülek, másik oldalon pedig pegek
. *
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus

Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.

Rangok
TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Kedd Nov. 13 2012, 21:52

*Király kis helyre bukkantunk. Nem nagy cucc, de jelen pillanatban minden van benne, amire szükségünk van, az pedig nem más, mint egy fotel. Menet közben fény is csiholódik, bár szerintem egyszerűbb lett volna felkapcsolni a lámpát, mint fáklyát gyújtani, de különösebben nem izgat annyira, mással vagyok elfoglalva. Jelenes esetben pedig a vízipipa felállításával. Szerencsére ez hamar összejön, gyakorlat megvan már hozzá. Ezután átadom a helyet az újoncnak, hogy tevékenykedjen, ha már így be van pörögve, addig én előkészítem a maradéklépéseket.
Most, hogy már minden ennyire királyul össze van, készítve kezdődhet a mulatság.*
- Scusa, de ez sehogy sem fog összejönni. Egy, Én a városban csak alkoholt és kaját, no meg benzint veszek, kettő én nem hókuszpókuszolok. *Rám aztán ne számítson. Én meg a varázslat két külön világ. Ugyan a határok összeérnek, sőt azt kell, hogy mondjam metszetett alakítanak ki, de én nem fogok túl sokszor pálcához nyúlni ebben az életben az már biztos, sőt ha tehetem évzárás után, már léptem is. Yvonne láthatóan nincs rám szüksége, mert magától fel sem keres.*
- Jobban nyomd meg az N-t. Így Molto benne. *Ejtem ki olaszosan a szót. Nem szeretem, amikor külföldiek főleg amcsik jönnek a pizzaszószos üvegről és a pizzás dobozokról elcsent szöveggel. Egyszerűen felfordul a gyomrom.*
- Azt kell mondjam marhák, ha nem jöttek vissza. Ha tehetem én is minél előbb visszarepülök Genovába. Nekem is van ott bandám és alig várják, hogy visszamenjek. Majd egyszer téged is bemutatlak. Bírnád őket. *Kúszik félmosoly a képemre, mind az emlékek, mind a jó keverés miatt. Gyorsan a tanonc orrára is kötöm, hogy a később legyen mire felvágnia, de ha már jól csinálta akkor elismerem a munkáját.
- Aha, jó. *Most már legalább tudom a nevét. Bár nem biztos, hogy pár óra múlva is visszatudom mondani.*
- Akkor még nem késő lelépni. Úgy sem költöttél még faágra. *Vigyorgok szélesen, bár lehet, hogy most már közbe játszik egy kis marcsi is. Ennek ellenére előveszem a behűtött söröket, hisz anélkül nem is lenne igazi az est.*
- Szép kis gyűjtemény. *Füttyentek, majd ledöntök párkortyot a dobozból.*
- Én a tengeri halakat gyűjtöm. *Teszem le a dobozt, majd chips, végül szívás. Ismét hosszan betartom. Érezhető, hogy egyre erősebb, sőt egyre inkább dominál a fű. Tetszik nekem, megszédít.*
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Kedd Nov. 13 2012, 22:24

*Tehát olasz a fazon, gondolhattam volna a megjelenéséből. Továbbra is pumpáljuk a cuccost, isszuk a sört.*
-Khm, gyógyszerész alatt a kocsmát értettem. A pálcás bolt meg részletkérdés.*nézek rá furcsán, eddig levágta a poénokat.*
~Talán kezd beütni neki az anyag?~*Gondolom magamban, de nem hangoztatom. Viszont nem hókuszpókol.. Fura..*
-Akkor hogyhogy idejársz? Elvégre, feketemágia suli.*Ismét furán nézek rá, de talán a szülők hatása, vagy bármi más. Mindegy, vagy elmondja, vagy nem.*
-Ohh, bocs.*Kérek elnézést a hibámért.*-Molto benne...*ismétlem meg nagyon halkan csak azért is, hogy rögzüljön. Minden nap tanul valamit az ember. Közben díjazza az egyveleget amit összedobtam, arcmozdulatokkal veszem tudomásul, mert a kétszavas olasz nyelvleckét követően muszáj szívni egy slukkot, amíg még jó az anyag.*
-Nos, megy ott nekik az üzletelgetés, egész jól élnek. A helyükben én is maradnék. Viszont Genovát egyszer megnézném. Na, majd a suli után. *Visszaemlékezek a digókra, a nagyvárosra, valamint elképzelem Genovát. Eddig csak filmbéli tapasztalatom van róla. Tudomásul veszi a nevem, de nem vagyok biztos benne, hogy meg is jegyzi, ránézésre tényleg kezd jól lenni.*
-Ehh, nem akarok egyenlőre lelépni. Bár ha tudsz egy jobb helyet...*Az utolsó mondatom csak poén, jelen pillanatban tényleg semmi szándékom lelépni, örülök a fejemnek, hogy végre itt lehetek.*
-Kösz, tudod, bal oldal ereklye, jobb oldal munkakellék.*Teszem idézőjelbe a munka szót, mert a gitározás számomra nem is munka, inkább egyfajta életcél.*
-Amúgy egyszer te is elugorhatnál Los Angelesbe. Nem ígérem, hogy tökéletes lesz a luxus, mivel nekem sincs saját lakásom, de az élmény az meglenne.* Kezdem én is érezni a fű-dohány kombót, a sörömről pedig megfeledkezek közben, úgyhogy azt is meghúzom, nehogy felmelegedjen nekem. Nincs is rosszabb.
..*
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok
TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Kedd Nov. 13 2012, 22:44

*Más szavakra más szavak használunk, ezért is történik nálunk minimális félreértés, de ezt gyorsan helyre tesszük.*
- Áhh, azt hittem a cucc beszerzésére célzol. Am ha kell társaság engem mindennap megtalálni a véres hajnal fogadóban a kikötőnél. *Informálom gyorsan a srácot. Lehet tényleg megérne pár misét össze-összeröffeni és egy-egy könnyed estét tartani.*
- Csajok. Tudod, minden a nők körül forog. *Rántom meg egyszerűen a vállamat. Természetesen eszem ágában sincs felhozni Yvonne nevét nem kell, hogy őt meg engem összekapcsoljanak. Sokkal jobb ember nálam nem kell, hogy összehasonlítsanak minket. Belőle még lehet valaki.*
~Méghozzá az a személy, aki vén sz*ros koromra eltart engem.~ *Jegyzem meg magamnak gonoszan, de tökéletesen tudom, hogy Ő lesz az, aki hallgathatja, majd az orvostól a szöveget: „Van Önnek egy jó és egy rossz hírem. A rossz az, hogy kivettük a beteg fél tüdejét, a jó az, hogy tovább növesztheti a máját.”
Közben egy kis nyelvlecke következik, majd pár szó a származási helyről és a bandákról. Ha jó az üzlet, akkor megértem, hogy maradtak, de akkor is… Olaszt hagyni el… szerintem egyenesen bűn. Nem véletlenül van hozzánk annyi bevándorló. Mi tudjuk, hogyan kell élni és, hogy ezt be is bizonyíthassam, meginvitálom magamhoz az újoncot, hagy lássa milyen nálunk az élet.*
- Áh az jó. A jelenlegi vezető értékelni fogja, hogy muzsikálsz. Ő is ilyen kis művészpalánta. *Szívom tovább, de lehet, hogy a beszélgetés innentől egyoldalú lesz. Úgy érzem elértünk a pipa lényegéhez és csúcsához. Most, mintha már a vénába folyna a másik világba repítő csodaszer.*
- Úgylegyen! *Húzom le maradék sörömet, majd az üres tálat félretéve elterülök a földön, kezemmel alápárnázva. Tekintetem most a szekrény tetejére téved.*
- Jé te kiszúrtad, hogy ott van egy láva lámpa? Jó ez a zöld szín. Tetszik, ahogy foszforeszkál. *Mutatok arra a pipa fehér szálával, majd ismét letüdőzöm.*
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Kedd Nov. 13 2012, 23:28

*Tisztáztam a félreértést, és azt is megtudom, hogy hol szokta lopni a napot. Nekem is kell keresnem egy helyet, ami az én stílusom. És lehetőleg minél több ismerőst összeszedni. Az sosem árt. És ilyen lazulós esték is kellenek még.*
-Na igen, a nők.. Engem hamar el tudnak bűvölni, de azért nem hagyom magam elcsavarni. Inkább fordítva.*Magyarázok, van, hogy már azt sem tudom mit.*-Amúgy milyen itt a felhozatal?*Nyilván érdekel a dolog, hiszen jó nőkből sosem elég.*
-Valóban? Akkor majd kirakom az Ezredest az ablakba, hátha meghallja a gitárszólót.*Ezredesnek hívom a Marshall erősítőmet, amiről a srácot nem tájékoztattam, na majd visszakérdez, ha olyan állapotban van. Nem bírja már ülve, elfekszik a földön. Nekem kényelmes a fotel, kezemben a sörrel és a pipacsővel.*
-Basszus, tényleg. Ezt hogy nem vettük eddig észre? Vagy csak oda képzeljük.*Kimászok a fotelből, hogy megbizonyosodjak, nem csak a zöld cucc miatt látjuk-e a zöld lámpát. Odamegyek, látom be van dugva egy konnektorba, hozzányúlok, amit nem kellett volna. Megégette az egyik ujjam, majdnem földhöz is vágtam.*
-Cazzo!*akarva, akaratlanul ismét kicsusszan egy olasz szó, pedig ennyire nem szoktam használni, korábban is csak a hangulat kedvéért.*-Hát, ez nagyon is itt van!*Teszem hozzá sziszegve, és az ujjamat nyalogatva, végül visszadobom magam a fotelbe.*

//fagy//
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok
TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Nov. 15 2012, 18:56

//Olvad//

*Mindent megbeszéltünk, ami csak fontos lehet, sőt, hogy máskor is könnyedén összefuthassunk elárulom neki merre szoktam tanyázni. A véres hajnal fogadó számomra egy tökéletes fészek. Persze jó csajokban nem mindig bővelkedik, ezért olyankor elszoktam járni máshova, ed közel van és ott még szunyálni is tudok.
Közben az is terítékre kerül, hogy én miért is kerültem ide. Nem szándékozom bővebb választ adni, ezért csak egy egyszerű elcsépelt igazsággal válaszolok, mindennek a nők az okai.*
- E 'stato bello. *Mondok a mondatra egy áment. Csodásan szólt a srác, semmi kivetni való nincs benne. A végén még tényleg spanok leszünk. Meglenne az első fiú haverom. Az első nem lenne, hisz azt a helyet Rachel lestoppolta magának, már ha nem utált meg legutóbbi találkozásunk óta.*
- Ez kérdéses, hisz nem tudom milyen az ízlésed, de induljunk ki magamból. *Hagyok egy kis gondolkozási időt, majd rávágom a választ.*
- Prímának mondható. Minden rétegből akad és a csajok többsége igazán elbűvölő. Szúrnám őket. *Vigyorgok borostáim alatt, miközben tovább szívom az édes kábulatot, mely érzem, hogy egyre jobban csak közeled.*
- Tedd azt! *Ugyan nem nagyon értem miről van szó, de ez sosem zavart, ezért mos sem fog. Csak bólogatok, majd előveszem a második sört, de mivel nem számítottam társaságra, így az utolsót átadva Slahs-nek vagy Snap-nek vagy kinek elfogyott. Viszont ehhez a hangulathoz tökéletes kényelemnek kell lennie, ezért el is terülök a földön. Ezáltal egy új szemlélődési szint nyílik meg előttem méghozzá a plafonhoz közelebbi szakasz. Ki is szúrok egy, a szekrényen lévő lámpát, ami a beszívott cimbim össze is tör miközben megégeti magát. Természetesen erre csak egy reakcióm van, méghozzá a féktelen röhögés.*
- So cool! *Fogom hasamat röhögés közben. A fűnek köszönhetően minden érzékszervem felerősödött, ezért olyan az egész, mintha egy HD mozit néznék. A röhögés azonban nem marad abba már önmagát gerjeszti, egészen addig, míg a fotel aljánál észre nem veszek egy kis lelógó lapot. Odanyúlok érte, kihajtogatom, hogy meglessem mi is az.*
- Questo è tutto! *Minél kábultabb vagyok annál többet beszélek olaszul.*
- Ez egy térkép. *Lengetem meg, majd megpróbálok hirtelen felülni, de lefejelek egy bútordarabot, mire hangosan siránkozva és szitkozódva még is csak a földön maradok.*
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Nov. 15 2012, 19:28

*Ami azt illeti, egész jól elvagyunk. Tudom, hogy hol találhatom meg, már azt is, hogy miért van itt, mindenesetre jó indok. Beszélgetésünk során egyre több az olasz szó, kifejezés. Nem mindig értem, ezért ha nem értem, hamar lerendezem.*
-Siii...*Ez minden, ezzel a szóval elég sok mindent el tudok rendezni, főleg ha be vagyok szívva egy kicsit. Egyre jobban kezd ütni a cucc, főleg a sörrel együtt.*
-Figyelj, bízok az ízlésedben, legalábbis a nőkkel kapcsolatban. Na meg, a jó csaj az jó csaj. Nincs mit vitatni ezen. A kérdés, hogy mire jó? Remélem rövidesen sok jó nővel megismerkedek, itt és a városban egyaránt.*Közben kacagok én is, egyre gondolunk. Mindenesetre nem jó az sem, ha csak nők vesznek körül. Kellenek spanok is, még jó, hogy most már ismerem Dixont.*
-Bírom a sok nagyképű sunát, nagyra vannak magukkal, mégis hamar pofára esnek..Vagy ágynak..*Közben kérdően nézek rá, a végén pedig megint nem bírom ki egy beszólás nélkül. Jellemző, de igaz ami igaz. Beszélgetés közben egyre jobban fogy a cucc, ráadásul a második sörünket isszuk, kissé kényelmesebbre kell venni a helyzetet. Feltűnik egy lávalámpa, amit nem hagyok sokáig tündökölni, égett kézzel töröm össze. Nagyot nevet rajtam Dixon, de nem veszem magamra, mert én is kinevetem magamat. Megint magyaráz valamit olaszul, egy papírdarabbal a kezében, fogalmam sincs, hogy kerül oda.*
-Cosa? Miféle térkép?*Szép lendülettel hajolna fel, és de a papírlap lengetésétől, vagy istentudja mitől, nem látja az asztal szélét. Éppen iszok, amikor hallok egy koppanás, nem sokon múlik, hogy ne köpjem ki a sörömet a röhögéstől.*
-Üdv a klubban!*Odalépek, arrébb rúgom az asztalt és kezet nyújtok neki, hátha fel akar kelni, hogy jobban megvizsgáljuk a térképe
t.*
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok
TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Nov. 15 2012, 19:45

*Kezd már egy kicsit értelmetlenné vagy is inkább összefüggéstelenebbé válni a beszélgetés. Biztos minden belépő számára nyilvánvaló lenne, hogy mi ketten mit is csinálunk. Én egyre inkább visszatérek anyanyelvemre, míg Slash csak pislog, hogy mi is van, bár a lámpás megmozdulása után, tuti, hogy Ő sem százas, de sebaj, mi tökéletesen elvagyunk. Nem érdekel minket mások véleménye csak az, hogy tökéletesen ellebeggjünk, no meg a nők, amik fel is merülnek témában.
Közel eddig azonos a véleményünk, nincs nagy eltérés az eddigiek alapján gondolkodásmódunkban. Elégedett vigyor kúszik szét képemen, amikor ízlés téren rám bízza magát. Egy hozzám hasonló szoknyavadásznak kellenél több, hogy feldobja az egóját?*
- Ámen. *Terülök el a földön, majd röhögő görcsben török ki a másik szerencsétlenségeit figyelve, ám ennek is meg lesz a gyümölcse. A kárörvendő mindig megszívja, ennek ellenére mindig jól esik.
Miközben a földön tanyázok találok egy képet, ám mikor azt megakarom mutatni spanomnak megfejelem az asztalt, így fájdalmasan dőlök vissza, de a végén már nem káromkodok hanem röhögök az egészen.*
- Kösz. *Gyűröm össze a kezemben tartott papírdarabot, majd miután sikeresen felültem a vállam fölött hátradobom.*
- Ennyi fájdalmat nem ér meg. *Kezdek el röhögni, majd szívok egy slukkot, ami talán az utolsó lesz, mert kezdek nagyon beállni.*
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Nov. 15 2012, 20:14

*Szívem szerint addig ugrálnék azon a lámpán, amíg porrá nem törne, de belegondolva nem lenne értelme. Még a végén kiolvasztaná a cipőtalpam, vagy beázna a csukám. Egyik se lenne kellemes, Mezítláb menni le a csigalépcsőn, vagy csúszós, elázott cipőben. Közben kivesézzük a nőket, mint témát, és engem is elkap a röhögőgörcs. Egyik oka Dixon focimeccsbe való fejelése, a másik pedig az erős kombó lehet.*
-Hát, ez tényleg jól sikerült. De nagyon. Vágod, ilyen jó anyagot még az Isten sem kever jobb pillanatában. Ez történik, ha keverjük az olasz alapanyagot a Los Angeles-i szakértelemmel. Totális...Totális..*A fűtől már össze-vissza beszélek, a szavam is elakad a végére.*
-A baj csak az, hogy mindjárt vége. Kezd gyengülni a füst, érzed te is? Érzel te egyáltalán még valamit az agyrázkódás után?*Kitágult pupillával nézelődök magam elé, körülnézést inkább hanyagolom, mert egyből vízszintes fénycsóvák jelennek meg.*
-Na pattanj fel!*Húzom fel a srácot a földről, nem látok sérülést a fején, de kitudja.*
-Azért megvagy remélem. Tudod, még le is kell menni innen valahogy. *Próbálom összeszedni a gondolataimat, és valós dolgokat mondani. Van még egy fél doboz söröm, jól meghúzom, utána még egy slukk a pipából.*
-Te figyelj, ebből nem hogy füst, de lassan már oxigén sem jön.*Úgy érzem, apokaliptikus jelenség következik be, megnézem a szenet, és látom, hogy már alig v
an belőle.*
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok
TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Nov. 15 2012, 20:33

*Vicces nézni, ahogy Slash szerencsétlenkedik. Nem is bírom ki, hogy ne röhögjek szenvedésein. Igazán szórakoztató személyiség, bár tény, hogy sokat dob mind kettőnk hangulatán, hogy be vagyunk szívva.*

- Jól beszélsz! Ezentúl csak így fogok vízipipát szívni, mert ez isten király. Fogalmam sincs, hogy csináltad, de nagyon jól sikerült. *Vigyorgok rá szélesen. Meglep mennyire jól raktam össze ezt a mondatot, de az is lehet, hogy csak nekem tűnik értelmesnek. Mindegy, ezt nem mostanában fogom megtudni, ugyanis agyunk nagy része – ha nem az egész – mézédes kábulatban van.*
- Egyszerűbb lenne ha leszállnál a..a.. cuccosról. *Röhögök fel ismét, de nem jut eszembe a szó, ezért csak hadonászok. Abból meg, hogy érzek e valamit… hát lehet igaza van. Melyik részét is vertem be a fejemnek?
A felsegítésre pedig nyújtom a kezemet, bár lehet, sőt biztos vagyok benne, hogy a legrosszabb ötlet ez, amit kitalálhatott. Menet közben szép színes masszává mosódik a környezet. Isten tudja mi tart a lábaimon, de hogy nem a végtagom az hót ziher.*
- Hát én biztos nem megyek sehova. *Huppanok le a fotelbe kifejezve tiltakozásomat. Még egyszer én is megszívom a VP-t, de be kell ismernem, hogy a suhancnak igaza van.*
- Hát ez kaput. *Dobol el most már a szárat, mert nincs már rá szükségem, majd kezemet felemelem és a másikra mutatom.*
- Te figyusz csak… *Kezd el körbe-körbe mozogni az ujjam, majd kezem lezuhan én pedig bealszom a fotelban. Nem hiszem, hogy egyhamar magamhoz térek, de bőven ráérek holnap is levonszolni magam innen.*
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Nov. 15 2012, 20:44

*Kész, ki vagyunk ütve. Néha néha eltalálunk egy jó mondatot, de a legtöbb esetben a mondat felénél elakadunk.*
-Jaja, ez nagyon adja.*Szemem már érdekesen néz ki, és a szám is szélesebb, mint szokott lenni. Nem látom értelmét, hogy nekiálljak hosszasabb magyarázásoknak, mert nem érnék a végére, de ha mégis, az elejét elfelejtem, és ő se fogja fel.*
-Na kapjuk össze magunkat!*Javaslom, de talán én sem gondolom komolyan. Az tuti, h Dixon sem, mert egyből vissza is dől a fotelbe. Szív egy utolsót, de csalódottság látszik az arcán, mert bizony vége a jó életnek ma estére. Mindketten eldobjuk a szárat, majd az ujjával elkezd hadonászni felém. Csak azt nem értem, hogy miért van neki vagy három keze.*
-Figyelek, asszem.*Csönd van. Én figyelek, azaz figyelnék, ha lenne mire.*-Heeello!*Úgy tűnik bealudt, én meg nem hagyom itt, és valószínűleg lemenni sem tudnék csonttörés nélkül. Bevetődök a korábbi helyemre, felpakolom az asztalra a lábam, és felkészülök valamiféle szürreális álomr
a.*
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.

Rangok
Ház: Cruoris
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Kedd Nov. 27 2012, 14:43

//Nrt: Illya - Ambrus 2012-11-27//

*Legutóbbi találkozásukkor teljesen meg volt zakkanva a fiúcska. Totálisan az ellentetje ként viselkedett. Többször is megbántotta szerelmét, majd durván rá is nyomult. Ez egyáltalán nem vall a keresztény vallásos fiatalemberre, ezért most tartozik egy hatalmas bocsánatkéréssel szerelmének.
Tudja, hogy ha kedvese nagyon akar akkor december 21-ig simán összegyűjti a hiányzó pontokat, erre ő teljesen megcáfolta az egészet, sőt még bíztatta is, hogy ne foglalkozzon vele.
Ez nem mehet így, sőt, ami még jobban bántja, hogy ráakarta erőltetni akaratát. Teljesen érthető, hogy Illya miért akar december után nyaralni menni, erre ő aljas módon zsarolni kezdi. Ez a helyzet nem tűrhető. Azonnal ki kell találnia valamit, hogy kibékítse szerelmét.
Hosszas töprengés után végül úgy dönt, hogy nem választ puccos éttermet a találkozáshoz és nem próbálja ékszerrel lekenyerezni párját. Helyette főz neki. A kisasszony úgy is nagyon szereti a pocakját és az embernek mindig jól esik az ebéd, főleg ha Illya megint későn kel.
Az előkészületek meg is történtek, sőt még egy levél is repült a leányzóhoz, amit a fiú reményei szerint megérkezik és a gyönyörű leányzó nem haragudott meg rá végleg.*
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Nov. 29 2012, 21:07

*Meglepetten veszi magához a levelet, amit Ambrus küldött, s miután homlokráncolva elolvassa, famulusához fordul, orra alá tartva a papírt.*
-Komolyan... mégis mi a túrót csináljak most ezzel a tökfejjel? *A sólyom fejét billegetve pillant gazdájára, majd egy rövidke károgást hallat. Illya ismét sóhajt egyet, majd a szekrényéhez lép, hogy lecserélje a boxerből és méretes pólóból álló ruházatát. Bőrnadrágot húz helyette fehér toppal és bakanccsal, valamint egy vékony bőrdzsekivel. Elég hidegtűrő a pöttöm, de azért a padlástérben nem fog megártani neki ennyi, annak ellenére, hogy egy fürdőruhás hógolyózásnál nagyobb bulit nehezen képzel el. Kissé tétován pislog ismét famulusára, de végül úgy dönt, nem viszi magával. Kiereszti az állatot az ablakon, ő pedig az ajtó felé menet még összegumizza haját lófarokba, s már indul is a padlástérbe. Mi tagadás, ideges, így végül nem törődve sem a jómodorral, se egyébbel, a lépcsőkön lépdelve egy cigarettát halász ki kabátzsebéből és vad pöfékelésbe kezd. Ezegyszer Ambrus is ki fogja bírni, mert bár Illya nem haragszik, de mégiscsak ő gondoskodott arról, hogy a leányzó az elmúlt napokban kissé zaklatott volt. Habár erről nem csk Ambrus tehetett, hanem a kedves könyvtári gatyalehúzogató, meg a szoba közepére pisilő Orceyia is. Kíváncsian nyit be a padlás ajtaján, ahol már a fiú várja, s most kivételesen lerohanás helyett csak emberi tempóban lépdel a másikhoz, rövid puszit nyomva ajkaira, majd várakozó tekintettel megtámaszkodva egy asztal szélén. Igencsak kíváncsi rá, hogy mi lelte legutóbb a fiút, s méltán vár rá magyarázatot. Majd utána jöhet az ebéd is. Ez azon ritka dolgok egyike, ami fontosabb a kajánál.*
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Szomb. Dec. 01 2012, 16:47

*Mivel legutóbbi találkozásuk alkalmával Ambrus borzalmasan viselkedett nyomasztja a lelkiismeret-furdalás. Igen csak megbántani bűneit és most borzalmasan érzi magát, hisz azt a személyt bántotta meg teljesen jogtalanul, akit mindennél és mindenkinél jobban szeret. Ezért is repült a nap folyamán egy levél a leányzó szobájába, hogy előre vigye a hírt a fiú mély bűnbánatáról és kézbesítse a hírt miszerint meg van hívva vacsorára.
Nem viszi túlzásba most Ambrus, bőven lesz még alkalma puccos helyekre vinni szerelmét. Inkább most az egyszerűség és a meghittség a lényeg, ezért is vannak Illya kedvenc fogásai az asztalon. A magyar fiú is ideges, ezért tekergeti állandóan fekete gyűrűjét az ujjai körül. Lehet nem most kéne túl izgulnia a dolgokat és helyette inkább azon törnie az agyát, hogy mit mondjon kedvesének, de teljesen leblokkolt az agya.
Végül addig-addig áll egyhelyben a szobában bambulva maga elé, hogy a kis pöttöm is megérkezik. Vesz egy mély levegőt a fiúcska, mire egyből kiszúrja a cigi kellemetlen szagát, de most nem tesz rá megjegyzést, helyette teljesen úrrá lesz rajta a szomorúság és az elfogadás. Hiányzik neki, hogy a nyakába ugorjon és nagyon idegennek és ridegnek tartja a szolid puszit, de ennek ellenére teljesen jogos, hisz Illya nem tudhatja, hogy Ambrus megint teljesen kifordul-e magából vagy sem.*
- Régen láttalak összefogott hajjal. *Csavargatja tovább az ujján a gyűrűket, jelezve, hogy totál ideges, de tény, ami tény, Illya általában kiengedett hajjal rohangál.*
- Nem úszom meg magyarázat nélkül, igaz? *Pillant bele a szemekbe. Igazból nem tudja megmagyarázni a dolgokat, fogalma sincsen honnan jöttek, sőt azt sem tudta, hogy Ő ilyenekre képes.*
- Én… *Tart hosszú szünetet, melyben folyamatosan járatja szürkeállományát, de nem tud tovább lépdelni a sakktáblán. Elfordítja tekintetét, majd egy pillanatra le is hunyja, de nem tud visszapillantani a lányra, így a szobában járatja szemét. Győzött az ellenfél, Sakk-matt.*
- Nem tudom szavakba foglalni az érzéseimet és a gondolataimat, én, én tényleg nem tudom mi történt aznap. Nem tudom… *akadozik folyamatosan beszéde, ahogy próbálja megtalálni a helyes szavakat. Látszik a fiún, hogy őrlődik.*
- Sok mindent nem tudok, de azt tudom, hogy egy mondatom se volt igaz, amit aznap mondtam. Tudom, hogy képes vagy megcsinálni és elérni azt, amit kitűzöl magad elé, így egy percig sem kételkedem abban, hogy jövőre harmadikos leszel. Tudom, hogy elszeretnél menni Izlandra, de mindennek megvan a maga ideje, így nem foglak tovább sürgetni. Tudom… *Csendesül el hangja, de legalább most már van benne egy csepp határozottság is.*
- Tudom, hogy kívánjuk egymást és azért mert én hiszek valamiben te lemondasz egy csomó dologról és csak miattam változtatsz szokásaidon és azt is tudom, hogy nagyon hitványul viselkedtem veled azon a napon és tudom, hogy ez nem magyarázat semmire, de nem tudok csak ezekre a kérdésekre választ adni, mert ezt tudom és azt nem és csak reménykedni tudok abban, hogy elfogadod gyötrelmesen kevés bocsánatkérésemet és szintén csak reménykedni tudok abban, hogy visszafogadsz és következő találkozásunk alkalmából ismét a nyakamba ugorva köszöntesz. *Egyre erőteljesebb a fiú hangja, pedig belül kétejek mardossák, de nem adja meg magát, ezért is téved vissza a kék szempár a finn leányzóra, hogy Ő is lássa benne az elhatározást és a szerelmet, amit a fiú érez a lány iránt.*
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Vas. Dec. 02 2012, 23:38

*Amikor a lány megérkezik a padlásra, szerelme kap egy puszit, de azért elég erősen érezteti vele, hogy a legutóbbi viselkedése nem volt teljesen helyénvaló. Elvégre nem csak őt bántotta meg, hanem gyakorlatilag saját magához is hűtlen volt, s bár ezutóbbival nem Illyának, hanem saját magának kell elszámolni, azért ettől még mindig a lány az, aki majd őt összeszedi, ha esetleg megharagszik magára. Türelmesen hallgatja a magyarázatot, közömbös arccal. Bár reménykedett abban, hogy majd válaszokat kap, de a bocsánatkérés feltétlenül jólesik neki, s végül lassan odalép a másikhoz, s apró kezeibe veszi arcát.*
-Ne haragszom. Egyszerűen csak nem értem, mi lelt. És tisztában vagyok, hogy késő most kapkodni ahhoz, hogy átmenjek. Idén is lusta voltam. De akkor is megpróbálom. Ha nem, megy, akkor így jártam, akkor jövőre megint évfolyamtársak leszünk. És akár másodikos, akár harmadikos leszek, akkor is átcsúsztatlak pyromágiából. Tudom, hogy nem megy, de legalább egy kettest kierőszakolok belőled. *A szentbeszéd után egy gyengéd, de annál hosszabb csókkal ajándékozza meg a fiút, majd továbbra is őt ölelve kissé elvigyorodik.*
-Szóval tetszik a hajam? *Természetesen nem kerülte el a figyelmét Ambrus megjegyzése, csupán prioritást élvezett a problémájuk. Ekkor azonban már a figyelme az ennivaló felé irányul végre, hiszen a pocakjának nem tud hosszú távon parancsolni, s kíváncsian tekergeti hátra vékony nyakát.*
-Mi finomat hoztál? *Azt látja az ennivalón, hogy nem hozatott kaja, így még éhesebb lesz, hisz tudja, hogy a párja remek szakács, nem is egy alkalommal kóstolta már a főztjét. El is ereszti a magyar nyakát, s az asztalhoz közelít, s a hamit szemlélve azért mesélni is kezd kicsit.*
-Képzeld, egy tahó szaktársad levarázsolta a gatyámat a könyvtárban és még neki állt feljebb, hogy ő mit tudom én micsodának a hercege. Még meg is lepődött, hogy fellógattam egy kicsit. *Persze azért hősködnie kell minden áron, hiszen úgy nem is igazi Illya-sztori lenne a dolog, de igazság szerint egy kicsit reménykedik, hogy Ambrus a leírásból ráismer a fiúra és a klubhelyiségben kicsit falhoz keni.*
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Hétf. Dec. 10 2012, 21:30

*Ambrus igen csak tart Illya reakciójától, de nem zárkózhat el a világtól várva a megbocsátást. Butaságot, bunkóságot követett el és Ambrust férfinak nevelték, ezért vállalja tettei után a következményeket, de hiába minden várakozást választ nem tud adni rájuk. Egyszerűen fogalma sincsen mi okozta aznap a pálfordulatot.
Ugyan tetteinek súlyával tisztában van még is rosszul esik neki, amikor megérzi párja távolságtartását. Tisztában volt azzal, hogy nem fog a nyakába borulni és túllépni ezen az egészen egy szó nélkül, de már annyira megszokta a kis pöttöm nyíltságát, hogy ez az elzárkózás teljesen megzavarja és letaglózza. *
- Nem az iskoláról volt szó, de köszönöm. Hiszek neked és benned. *Remeg meg finom az érintéstől. Fogalma sincs honnan ered a lányból ekkora együttérzés, megértés, megbocsátás és elnézés. Külsőre és első találkozásra senki nem gondolná ezt a leányzóról, de Ambrus pont ezért választotta Illyát, mert több mint ami látszik.*
- Bizony ám. Kiemeli a gyönyörű arcodat. *Jól esik neki a csók és az ölelés, amit mind a kettőt viszonoz. Nem gondolta volna, hogy erre még ma sor kerül, de mindig meglepi a leányzó. Végigsimít párszor a csodás arcon, majd a lány szemeibe nézve halkan odasúg valamit, mintha ha hangosan mondaná elvesztené értékét.*
- Szeretlek! *Simít végig még egyszer a pofin, majd ha a finn csajszi megengedi, akkor csókot is lop, végül az étel felöli érdeklődésre elvigyorodik.*
- Találd ki! Annyit segítek, hogy a kedvenceid. *Ölelgeti meg párját, majd már is az asztal felé terelgeti. A végén az éhségtől még kisebb lesz Illya. Ugyan Ambrus úgy is imádná, de nem biztos, hogy a lány is imádná a törpébbnél törpébb életet.*
- A mocsok, majd adok én neki. *Próbál szigorkodni miközben megpróbálja visszafogni nevetését, de nem igazán sikerül, így rövid kuncogásban tör ki. Egyáltalán nem akarja megbántani kedvesét, de fejében a kép, ahogy a finn mérgesen, lecsúszott gatyával hősködik igen kacagtató látvány.*
- Sajnos, herceget nem ismerek, de ha egy kicsit súgsz, akkor meg tudjuk lepni. *Ugrik be fejében a gonosz gondolat, hogy mit is kéne kezdeni a kis bajkeverővel.*
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Pént. Dec. 14 2012, 22:49

*Azért első körben nem borul a fiú nyakába, bármennyire is szeretne. Neki először válaszok kellenek, majd aztán lehet smacizni, meg romantikázni. Aztán a válaszok végül mégsem érkeznek, de legalább a másik sem okosabb nála a saját lélektani dolgaival kapcsolatban, habár ez nem feltétlenül pozitív. Minden esetre ezek után már nagyobb kedvvel megy oda Ambrushoz, hogy megszeretgesse. Érzékeli a másik meghökkenését, de ő már csak ilyen meglepő.*
-Tudom. De neked is el kell jutnod a harmadikig. Különben s*ggbe rúglak. Ackóssal! *Ezt azonban már mosolyogva mondja a másiknak, majd immár hajlandó foglalkozni a bókkal is, hiszen az egyetlen ember, akinek elhiszi, hogy ő szép, az Ambrus, de az ő társaságán kívül meg van róla győződve, hogy ő csúnya.*
-Mindig túlzol. *pirul el kissé, majd belesimítja arcát a másik tenyerébe, ahogy az megérinti. Talán ez hiányzott a legjobban, főleg amíg nem tudta, hogy vajon érezheti e még ezt.*
-Én is szeretlek te lebbencsleves! *Így már nem igazán tudja visszafogni magát, s amint a másik ajkai az övére tapadnak, magához szorítja a fiút, de úgy, mint akit holnap besoroznak katonának. Aztán már inkább az ennivalóval foglalkozik, mert éhes is, meg szeret is enni. Egyből kíváncsiskodni kezd, s a másik nem segíti hozzá a válaszhoz, lévén a leányzó nem valami válogatós, neki könnyű kajával örömöt szerezni, kivéve, ha az mondjuk tökfőzelék.*
-Akkor tuti van palacsinta is. *Erre a gondolatra már majdnem kifolyik a nyál a szájából, de azért arra még ráér, hogy miközben felméri a hamit, majd neki is lát, meséljen az elmúlt pár napban történt kalandjáról. A másik kuncogását hallva egy szúrós pillantást küld felé.*
-Ez nem vicces. Alapból kifogytam a gatyámból, erre még le is tépte. Persze újat venni már nem, véletlenül se, pedig ha aranyból lenne az új gatya, ő akkor se szegényedne el. *Azért reménykedik, hogy Ambrus ismeri a fiút, de persze ennyiből nehéz lenne ráismerni valakire, így hát próbálja felidézni a srác nevét.*
-Kálmán, vagy Károly...nem...Kenéz? Ja nem! Conrad! Úgy hívják. És nagyon zöld szeme van, meg akkora homloka, mint a ház. Most a legújabb fantasztikus terve, hogy lefizet valakit, hogy nekem rossz legyen. És még rám mondják, hogy szánalmas, amikor ő egymaga nem képes elintézni semmit. Szerintem még a cipőjét se tudja bekötni. Komolyan kíváncsi lennék, hogy vajon egy hasmenés okozna neki nagyobb problémát, vagy az, ha kikötném a cipőjét. De majd még meglátjuk, hogy ki jár rosszul. *Természetesen van terv a fejében, s nem olyan jófej, hogy ne tegye meg. Lehet az ő intelligenciájára sok mindent mondani, néha bénázni is tud rendesen, de ha valaminek tényleg nekilát és koncentrál, akkor oda tudja tenni magát.*
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Szomb. Dec. 15 2012, 13:22

*Teljesen érthető, hogy a leányzó miért nem fogadja üdvrivalgással a fiút, mégis kicsit szíven üti a dolog. Ugyan, amikor fordítva állt a helyzet, Ambrus sem bánt túl kíméletesen a leányzóval, ezért Ő sem várja el, sőt kicsit fel is volt készülve erre, de most, hogy itt áll előtte kicsit megviseli.*
- Úgy lesz, ahogy mondod. *Mosolyog vissza párjára. Egyszerűen ellenállhatatlan a csajszi és ezzel minden bizonnyal tisztában is van, mert rendszerint kihasználja a helyzetet. Most, hogy sikerült megbeszélni a dolgokat hatalmas megkönnyebbülés lesz úrrá a fiún, bár ennek ellenére továbbra is bűnösnek érzi magát. Ez a nap ma Illyáról szól és megpróbál mindenben a kedvére tenni.*
- A te esetedben ez lehetetlen. *Folytatja tovább a bókokat. Tisztában van vele, hogy Illya mennyire nem látja magát kívülről, de ez is egy cél, hogy felnyissa a szemét. Ideje, hogy most már tényleg elhiggye, hogy gyönyörű, főleg amikor a boldogságtól ragyog.
Ez is egy ilyen pillanat, a lebbencsleves jelzőn Ambrus már fenn sem akad. A csók természetesen viszonzásra kerül. A szorításon és az érzelmek erősségén hirtelen meglepődik, de Ő sem rest viszonozni az érzelmeket. Soha többet nem akarja elveszíteni párját, borzalmos volt a külön töltött idő és ennek nem szabad többször megtörténnie.
Semmilyen pillanat nem tart örökké, így a gerlepár kibontakozása után jöhet a főfogás szó szerint. Nem kell hatalmas terített asztalra gondolni pusztán némi husi, köret, saláta és letakarva egy halom palacsinta, ami most hirtelen felfedésre kerül.*
- Úgy ám. *Vigyorog párjára, majd visszatakarja a desszertet. Kényelmesen helyet foglalnak, majd miután kiszolgálták magukat és enni kezdenek Illya mesélni kezd. Ambrus próbálja türtőztetni magát, de ez nehezen megy végül csak kiszökik egy kis kuncogás.*
- Van bankkártyád szóval már te is tudsz venni. *Jutatja eszébe, hogy Ő kapott a fiútól egy kis kártyán, amin bőven van fedezet tehát kedve szerint költekezhet, pont úgy, ahogy megbeszélték. Persze érti, hogy nem erről van szó, de ezért ezt lopva megkellett jegyeznie.*
- Sejtem kire gondolsz. *Ismer rá az egyik fiúra a leírás alapján, majd felvonva szemöldökét a lányra pillant.*
- Felbérelni valakit? Részegen találkoztál vele? Nem szokott így viselkedni. *Így jellemből tuti nem ismert volna rá Conradra, de a zöld szemek mindent elárultak.*
- Ki találtál már valamit? Nekem most így hirtelen a rítusmágián tanult élőhalottá változtató rontás jutott eszembe. *Ha már úgy is megvan elégedve magával akkor három napi hullaszag tuti jól állna neki.*
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Pént. Dec. 21 2012, 22:05

*Néhány dolgot azért még letisztáz a fiúval a nagy békülést követően, hisz Ambrus sem maradhat örökk másodikos. Tudja jól a leányzó, hogy párja hadilábon áll a pyromágiával, de hát ez a szükséges rossz, legalább hason kúszva át kell mennie belőle. Aztánb persze szokás szerint próbálja hárítani a bókot. Ugyan mindig jólesnek neki Ambrus szavai, de ez a lány nem tud bókot fogadni, hát ez van.*
-Te meg elfogult vagy. *ölt nyelvet a másikra végül, majd egy nagy csókkal jutalmazza szerelmét, pedig még nem is evett a finom főztjéből. Ma. A figyelme így hamar a kaja felé fordul, ráadásul éhes és és kíváncsiskodik is egy kicsit. Ebben nem titokzatoskodik a fiú, így a történetet a lányka már tele szájjal mesélheti el Conradról, meg a bő gatyáról. Méltatlankodva pillant rá, amikor a bankkártyát emlegeti fel.*
-Igen, én is tudom! De ő szakította el. És őfelsége Hungerbunkerlisztferenc hercege igazán megengedheti agának a fekete farmervételt, ha már tönkretette. *Nem teszi túl magát könnyen ezen a tényen, hiszen ő nagyon nem akarta megmutatni a bugyogóját se Conradnak, se másnak. Legfeljebb Ambrusnak, de az más. Nagyjából körül is próbálja írni Conradot, s a magyar hamar rá is jön, hogy ki az. A részeg szó hallatán a leányzó kacarászni kezd.*
-Nem nem nem. Az legfeljebb én szoktam lenni. De most színjózan voltam és fenyedgetőzött, csak mert ő a sejhaj és mit képzelek én. Miután ŐŐŐ letépte a gatyámat! És még próbálta bemagyarázni, hogy ő csak arra járt. Na persze, biztos a könyvtáros banya volt, mi? *Észre sem veszi, ahogy kissé megemeli a hangját. Persze nem Ambrusra haragszik, nem is vele kiabál igazából, hanem csak úgy kiabál, mert most már nem kell magára erőltetnie, hogy majd felrobban ettől a gatyalehúzástól.*
-Az is eszembe jutott, meg a mérgek. *Felel a fiú kérdésére kissé elgondolkozva, majd betömi a száját egy hatalmas falattal, miközben elégedetten bólogat és mutogat.*
-Fafo fifo. *Próbálja kinyögni artikulálatlanul. Kevés sikerrel.*
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Szer. Jan. 02 2013, 14:09

*Szerencsére a békülés bekövetkezik. Ennek a párosnak sem zökkenő mentes a szerelmi élete, amit néha-néha meg kell beszélni, de ez teljesen normális, főleg, hogy mindent nyugodtan és békésen meg tudnak beszélni. Azonban úgy tűnik mindig téma marad az iskola, természetesen teljesen jogosan, hisz diákok és mind a kettőjüknek fő célja továbbtanulni, főleg a fiúnak, akinek már is tervei vannak.
Azonban senki és semmi nem terelheti el Illya figyelmét a kajáról. Ambrus egyáltalán nem bánja, hogy már is tovább lépnek, hisz neki készült, az Ő kedvéért főzött és sütött palacsintát. Az étkezés azonban nem zajlik csendesen, hisz Illyának mindig van mesélni valója, hisz állandóan valami hülyeségbe keveredik. Ez most sincs máskép, így történt meg a gatyalehúzás a könyvtárban. Természetesen ez a sértés nem hagyja nyugodni a leányzót, sőt azonnal bosszút is kiállt, sőt Ambrustól is elvárja, hogy jól leckéztesse meg a fiút. A keresztény nem a bosszú híve, de ha találkozik a kisherceggel, minden bizonnyal meg fogja vele tárgyalni az eseményeket.
Illya közben egyre jobban belemerül a végén, pedig már szinte kiabálva és indulatosan meséli a történteket, de párja nem szól rá, hagyja, hogy kiadja magából minden haragját. Ezután az elintézés módja kerül szóba, mihez mind a ketten ötletelni kezdenek, de a végső döntés úgy is a leányzóé.*
- Örülök, hogy nagyon finomnak találod. *Kuncog a fiú, miközben szépen kiejti az előbbi artikulálatlan szavakat. Miközben tovább falatoznak Ambrusnak is van ám mondani valója.*
- Tudom, hogy el szeretnél menni Izlandra és én is nagyon várom vár. Azt is tudom, hogy az év lezárása után és szerintem ez így teljesen jó. Újév után, viszont szeretném meglátogatni nagynénémet, és ha akarsz, akkor velem jöhetsz. Én szeretném, hogy gyere és Ő is már nagyon kíváncsi rád, de csak az Izlandi utazás után mennénk. *Kicsit talán előre siető tervei vannak a fiúnak, de a december mindig olyan zsúfolt és nem szeretne semmit, a véletlenre bízni.*
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Szer. Jan. 02 2013, 23:41

*Ahogy enni kezdenek, Illya nem tagadja meg magát és egyből nagy lelkesedéssel mesélni kezd, bár nem a legvidámabb témáról. Igenis felidegelte Conrad a könyvtárban. Attól hogy Auswitz, vagy minek a hercege, még nem ő a világ közepe, aki akármit megtehet. Ráadásul undorító, hogy a piszkos munkát már a világért se végezné el, nehogy leessen a gyűrű az ujjáról. Ő bizony ezt nem hagyja annyiban, habár még nem döntötte el, hogy melyikük ötletét használja fel. De lusta ember lévén valószínűleg azt, amihez kevesebb munka szükséges. Azért olyan nagyon sokat nem akar ezzel foglalkozni. Meg is tömi egyből a bendőjét Ambrus híresen finom főztjével. Ugyan tisztán beszélni nem sikerül, de azért Ambrus szerencsére ismeri őt már annyira, hogy így is megértse. Vigyorogva bólogatni kezd, miközben a gondolatai elkalandoznak kissé a múltba, amikor a konyhában ökörködtek. Néhány pillanat múlva már kajánul elvigyorodik.*
-Ezredes. *Huncut fény villan szemében, majd egy falat palacsintát a fogai közé szorítva odasündörög a fiúhoz, s felé nyújtja. Ha a fiú elvette, vissza is ül a helyére, kíváncsian hallgatva a másikat. Szemei vidáman csillannak fel az ajánlat hírére.*
-Komolyan? *Ami azt illeti, már egy ideje várt erre a pillanatra, hiszen Ambrusnak igen fontos szerepet tölt be életében a nagynénje, ráadásul Illyának családja sincs.*
-Nagyon szívesen mennék. *vigyorodik el, majd ismét felpattan a székről, hogy Ambrus ölében landoljon, szorosan ölelve őt egy szenvedélyes csók kíséretében. Miután elereszti a fiú puha ajkait, homlokát az övének dönti, s mosolyogva pillant a sötét szemekbe, amelyek gazdája mindig a legnagyobb örömet képes okozni neki.*
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Vas. Jan. 06 2013, 01:43

*Természetesen a páros már is az asztalnál ül és rövid tálalás után elkezdődik az étkezés. A helyszín, viszont nem egy kolostor és szerencséjükre egyikük sem készül papnak/apácának állni, bár tény, hogy Ambrus előtt ott a lehetőség, de most, hogy végre eldöntötte mit szeretne, esze ágában sincs, még csak rátekinteni sem a papi gúnyára, de nem erre akartam kitérni. Mivel nincsenek kolostorban, így nyugodtan beszélgethetnek az étel fölött, sőt ami azt illeti Illyának ilyenkor mindig megjön a kedve. Ezért is hallgatja párja nagy lelkesen a történet áradatot, amit egyre nagyobb hévvel mesél neki szerelme. Röviden megvitatják a bosszú hadjáratot illetve taktikát, egy dandártábornoktól ne is várjon mást senki.
A főzőcske, viszont eredményre vezet, hisz a cruos fiú újabb bókot kap, persze a már megszokott teles szájas verzióban. Neki is eszébe jutnak azok a bizonyos alkalmak a konyhában, amihez a várromos eset is csatlakozik. Széles vigyor terül el arcán. Hatalmas boldogság és szerelem labdát repít a lány felé, hogy érezze mennyire is boldoggá teszi őt. Azonban figyelme nem terelődhet el, hisz fontos témáról, akar beszélgetni vele.*
- Természetesen teljesen komoly. Köszönöm, hogy megtisztelsz a jelenléteddel. *Tolja hátrébb székét, hogy a kis ugribugri elférjen az ölében. A csók természetesen viszonzásra kerül, majd a szoros össze bújás sem marad el. Tekintetük összeakad és nem ereszti a másikat. Illya érezheti, hogy a fiú mennyire szereti, megbízik benne és bármit képes feláldozni benne. Azonban most egy csipet vágyakozás és türelmetlenség csillan a szemében, majd hirtelen átsuhan valami, végül a bocsánat kérés foglalja helyét.*
- Sajnálom szerelmem, de most el kell mennem. Nagyon szívesen maradnék még veled, de megbeszéltem egy találkozót és nem tudtam máshova elrakni. Egyél és vigyél amennyit szeretnél, majd visszajövök. Szeretlek. *Lop csókot, majd szorosan a karjába vonja. Elköszön, összeszedi magát, majd búcsú puszit adva elsétál.*

//Köszönöm a játékot!//
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Hétf. Jan. 07 2013, 01:04

*Hát igen, szokás szerint evés közben mesél el mindent, időnként teli szájjal, de a fő, hogy a mondanivaló eljut Ambrushoz, s kitárgyalják azt is, hogy Conrad tette nem maradhat megtorolatlanul. Az evés a legalkalmasabb pillanat a fontos dolgok megvitatására, mert olyankor nyugi van. Ha meg nem, akkor majd a kaja nyugtat. A jelek szerint ezzel Ambrus is tisztában van, hiszen most jelenti be igényét arra, hogy Illya hazamenjen vele, amire a lány természetesen szokásos Illya-féle csomagolásban rá is bólint, s hamar kiköt a fiú ölében szerelmesen dédelgetve őt.*
-Egy idióta vagy. De az én idiótám. *vigyorodik el, s egy újabb apró puszit hint a puha ajkakra, mielőtt még a fiú menni akar, amire kissé elszontyolodik. Reménykedett, hogy kicsit tovább lehetnek együtt, de most ennyi jutott. Úgyis ott van még Izland, meg a hazaút, amikor huszonnégy órában vele lehet, így hát szomorkodásra nincs igazán oka.*
-Hát akkor ne reménykedj, hogy marad belőle. *A lány arcán széles mosoly játszik, s mielőtt a fiú lelép, még szorosan odasimul a kellemes ölelésbe, hogy magába szívhassa a legközelebbi találkáig. Amikor Ambrus kisétál, ő még leül habzsolni, mert a növésben levő szervezetének sok táplálékra van szüksége, még akkor is, ha egyáltalán nem nő tőle egy centit se, a maradékot pedig leleményesen viszi magával a szobájába.*
//Én is köszi ^^ Sokáig húzod még az agyamat a terveiddel? xD//
Roxane Alexis Delacroix
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás : 2013. Jan. 01.

Rangok
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Feb. 21 2013, 21:55

//NRT: Lexi és Nath - 2013.02.21.//

* Már napok óta csak rendezkedem, de mára már mindennek megtaláltam a helyét. Szeretném megismerni a kastélyt is, kéne egy jó hely, ahol nyugodtan tudok rajzolni. Öltözékemnek ma egy ruhát választok, ami felül fekete, míg a szoknyarésze kék színű, valamint nyakamba egy kék sál kerül. Felhúzom fekete bokacsizmámat, majd a hajamat gyorsan átfésülöm. Mivel rajzolni szeretnék így jobb lenne, ha felkötném a hajamat, így egy fekete szalagot keresve ezt is megcsinálom. A nyakamba kerül a D betűs nyakláncom, amit az édesapámtól kaptam. Barna szemeim köré fekete smink kerül, ajkaimra pedig az elmaradhatatlan vörös rúzs. Sok embernek ez túlzás lenne, de én ilyen vagyok, akinek nem tetszik, az ne álljon szóba velem. Gyorsan előkeresem a rajzoláshoz szükséges dolgaimat, ami egy füzetből és jó pár ceruzából és tollból áll, majd bepakolom egy táskába. Mivel nem ismerem az iskolát, így nem is tudom, hogy milyen termek vannak itt. Össze-vissza bolyongok a kastélyban, azt hiszem, hogy a második emeleten lehetek, mikor egy csigalépcsőt fedezek fel. Nem tudom, hogy hova vezet, de hajt a kíváncsiság így elindulok felfelé. Nem tudom, hogy mennyi lépcső van még hátra, de lassan haladok, úgy hallottam, hogy nagyon sok rejtélyes terem van itt a kastélyban. Hirtelen egy rést látok a falnál. Mi lehet ez? Akárhogy próbálom nem nyílik ki, kíváncsian nézegetem a rést. Meglátok egy fáklyatartót pontosan mellette, majd hátrafordulva megbizonyosodom, hogy tényleg egyedül vagyok. Óvatosan nyúlok a tartó felé, majd lassan meghúzom, mivel nem tudom, hogy mire számítsak. Emlékszem, hogy otthon is találtam pár folyosót, ami pont így nyílik. Lassan lépek beljebb, kíváncsian tekintek körbe a teremben. Egy csomó kacat van itt, de ahogy látom festmény-állvány is, aminek még hasznát vehetem a későbbiekben. Elindulok a kanapé felé, majd lassan óvatosan leülök rá, nem tudom, hogy milyen állapotban van. Előkeresem a füzetem, valamint egy ceruzát és egy kis gondolkodás után egy farkast kezdek el rajzolni.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   

A rejtett padlástér
Vissza az elejére 
12 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Fegyverek leírása // Ára és a Vásárláshoz tartozó szabályzatok
» A Naruto Gundan Története - Itt Járunk Most!
» Rejtett szoba