Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Összesen 0 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 0 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Augusztus 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167013 hozzászólás olvasható. in 1079 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

A rejtett padlástér

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Audrey J. Sinclair
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás : 2010. Aug. 19.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Hétf. Ápr. 04 2011, 23:18

*A pofon. Égető, kissé fájdalmas, józanítónak mindenképpen az, de egyben olaj is a tűzre. A lány íriszeiben megvetés lobban, s bár mást sem tesz, csupán saját, hűs tenyerét szorítja piros, égő arcára, ezzel kifejezi minden véleményét Nath-el szemben. A mocskolódás nem érdekli, következetesképpen hidegen is hagyja, életében jutott ki bőven neki belőle, de hogy megüssék? Hogy kezet emeljenek rá? Ez felér ezer és egy sározással, szitokkal, minősítéssel.*
- Tessék?! *csattan fel. Menjen a fenébe? Ennyi? Hülye volt, kicsit megbántotta a másikat, de semmi vész, csitt-csatt, és menjen a fenébe? gyilkos pillantásokkal mered a Lompos irányába, és ésszerűbb lenne hagynia, békén és főleg elmenni, az első - vagy már második? - cselekedete az, hogy keze ügyébe kapja az első mozdítható tárgyat és azzal küldi meg a fiút. Egy vaskosabb könyvvel.*
- Elmész te a fenébe, Nath! * kiabálja a távozó után, azután sortüzet nyit rá, a "lőszerek" a könyvek, amiket hajigál. Talán nevetséges, gyerekes a lépés, de hol a helye ott eleganciának vagy bármi másnak, ahol megütöttek egy lányt? Persze vajmi keveset számíthat, elégtételnek sem nevezhető, de egyfajta nyugalommal tölti el a vagdalkozás. Szó szerint.*
- Szánalmas vagy és gyáva. Megütni... ennyire telik tőled csak, hát gratulálok. *csak azért nem ölti ki a nyelvét, mert az már neki is elég erős lenne.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus

Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 25
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Hétf. Ápr. 04 2011, 23:29

*Maga se hitte volna soha, hogy képes lesz egyszer megütni egy nőt, de vele se bántak még így soha és ezt egy Cornwlade-el nem teheti meg a csaj, jobb, hogyha az eszébe vési, így hát szemei szikrákat szórnak és tenyere pedig nem rest tényleg megpofozni ezt a libát, aki ilyet képzel magáról. És még örülhet neki, hogy ennyivel megúszta és amikor hallja a kérdést, nem törődik a másikkal, egészen addig, amíg hátán meg nem érzi a könyv ütését, így kissé hirtelen fordul meg, hogy szembe nézhessen a másikkal, úgy hallgatva a szavait, miközben a további könyvtömeg ellen most már egyszerűen pajzsot von maga elé, így kerül elő a különleges pálca, mely csak neki engedelmeskedik.*
- Protego! *és most jöhet a türelmes várakozás, amíg a másik kidühöngi magát és ahogy hallja a szavait, csak kissé fejet csóvál, miközben a másikat nézi.*
- Így úsztad meg a legjobban... Ha egy átkom eltalál, akár meg is ölhettelek volna. *veti oda neki, de most már nem akar dühöngeni, viszont ahogy a könyvek abbamaradnak csak kijön belőle a farkas, így hát a pajzsot megszünteti, a pálca visszakerül a tartójába és a lányhoz érve egy gyors mozdulattal kapja el mindkét csuklóját, szorítva meg azokat és kemény tekintetével találkozhat most a vöröske. *
- Tudod, amit tettél, az a legalávalóbb lépés volt és gondoltam egy pofon talán észhez térít, hogy vegyél vissza magadból. Mégis ki vagy te és mit képzelsz? Olyan dolgokat teszel és mondasz... hogy az már hihetetlen. Azt akarod, hogy mindenki gyűlöljön? Mert akkor nagyon jó úton haladsz. *és most már egy határozott mozdulattal meglöki a másikat, neki egyenesen a falnak és mivel erősebb, mint egy sima 17-18 éves srác, így a lány is megérezheti azért, hogy ez se volt kellemes, talán fájóbb is, mint amilyen az előbb a pofon volt.*
- Tényleg jobb, ha nem kerülsz a szemem elé, mert a végén még egy diákkal kevesebb lesz Mr. Fenris csapatában! Hidd el, képes lennék megölni téged, már nem egy emberrel végeztem, jobb, hogyha ezt az eszedbe vésed! *és most már ha a lány nem mondd semmit, akkor tényleg ott fogja hagyni, de ha mégis, hát akkor nem lehet tudni, hogy még milyen hosszú lesz ez az éjszaka, ahogy azt sem, hogy mi minden fog itt történni. Minden a másikon múlik, de amiket Nath mondott, azok igazak, hiszen megölt jó pár embert, még gyereket is, amikor túlságosan is rossz oldalon állt.*

//fagy//

Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 24

Rangok
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Ápr. 21 2011, 20:58

* Régen jártam már a padláson, így hát, oda fognak vinni lábaim. A padlás egy olyan hely ahol bármi lehet csinálni, de tényleg. Ezért szeretem. Most amúgy sincs kedvem máshova menni de ez most mindegy is. Ismerem a járást, így nem kell térkép vagy iránytű. A szokásos van rajtam ami nem más mint egy ing és egy fekete nadrág. Az ing ma nem zöld pedig az a kedvenc színem. Valahogy a feketéhez volt kedvem pedig a kedvem nem is borús. Igazából ez nem is fontos a lényeg hogy jó a kedvem és a padlásra tartok. Fő a pozítiv hozzá állás. Gyilkos most is velem van mert nem akartam a szobámba hagyni. Mostanában sokat mászkálok vele, de ez nem s meglepő, hiszen Ő az én társam. A másik felem ha úgy tetszik. Mindig megért és nem felesel mit egy rossz asszony. Asszony na erről eszembe jut valaki, de még végére sem érek a gondoltnak már egy másik valaki is az elmémbe férkőzik. Hajaj régen ennek örültem, de az régen volt. Most még egy is sok nem hogy kettő és a többit meg sem említsem. Lehet nem is ide kéne jönnöm hanem máshova. Mondjuk egy olyan helyre ahol kikapcsolódhatok és nem kell gondolkodnom pl haza! nem, eltűnni nem akarok megint csak egy kicsit hon vágyam van. Szeretem a családom és szeretek velük lenni. Ez szerintem természetes dolog. Be is lépek a padlásra melynek "kapuja" megjelenik előttem. Hát még is csak én vagyok Hunyadi Péter még szép hogy megjelenik. Köszöni, az egóm jól van és én is. Ahogy látom a takarító nő, erre nem sűrűn seper mert minden poros. Végül is ez egy padlás nem lehet tiszta. Az egyik régi bőr fotelbe huppanok le s élvezem ahogy az illat körül ölel. Jellegzetes illata van a régi bútoroknak főleg ha az eredeti bőr. Azt senki nem kérdezze hogy kerül ide mert magam sem tudom. Itt van és ez a lényeg. Gyilkos most is a lábamnál helyezkedik el s én felteszem rá a mind a két tappancsom. Nekem nagyon kényelemes és szerintem neki is. Még nem volt jelen vetése. Nyújtózkodom egyet s ahogy fel pillantok a pilácsot kezdem el kémlelni. érdekes formája van ezt meg kell hagyni.*
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.

Rangok
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Ápr. 21 2011, 21:04

*A leányzó unott arccal lép ki szobájából famulusával együtt. Kezdett már az idegeire menni a szobája, pláne, hogy szobatársa,s egyben jó barátnője jó ideje el van tűnve. Fene sem tudja, hol van, de annyi szent, hogy teljesen nyugodtan előkerülhetne. Acélbetétes bakancs, rövid, tépett farmerszoknya, s egy fekete fűző díszeleg ma rajta. Apró lábai döngenek a folyosókon a bakancs, s erőteljes trappolása végett. Pöttöm patái a fellegtorony irányába viszik, ahol hamarosan a padlásajtaja előtt áll.Óvatosan nyit be, s először nem lát senkit, majd beljebb nyitva Pétert pillantja meg.*
~A ***ba...~
-Bocs. Megyek is.
*Ezzel a mondattal már húzza is befelé az ajtót,bár fogalma sincs, hogy hová menjen momentán, mert két embert tudna most csak elviselni, de ezzel az a bibi, hogy fogalma sincs, hol vannak.*
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Ápr. 21 2011, 21:14

* Szerintem hangulatos egy hely és rajtam kívül senki nincs itt. Ami külön jó. Ha társaságra vágyom akkor olyan helyre megyek mely központi. Nos ezt nem lehet annak nevezni így nem sok esély van rá hogy bárki erre korból. Addig a pillanatig erről meg voltam győződve míg az ajtó nyikorogni nem kezdett. Valaki jön ez biztos de vajon ki lehet az? A fejem arra fordítom és egy fekete buksit pillantok meg melyhez jég kék szemek társulnak. Szerintem egy nagy tömegbe is felismernem a leányzót. A viselkedését viszont nem értem igazából. Miért akar menni és stb. Nem az a fajta vagyok aki magába folytja a dolgokat így miután a szemöldököm vissza igazítottam a helyére, (mert hogy felszalad ösztönösen) az ajkam kinyitom hogy szavakat tudjak képezni a hangom segítségével.*
- Tán büdös vagyok? Pedig nem rég fürödtem és semmi izzasztott nem csináltam. Azt eddig is vágtam hogy kerülsz de azt nem tudom miért. Szóval ne szaladj el, hanem magyarázd meg, kérlek* Én bizony fel nem állok és rántom be. Az Ő döntése hogy mit akar csinálni. Nem fogom vissza ha menne de azt hiszem a viselkedése miatt talán tartozik pár szóval. a hangom nyugodt hiszen én magam is az vagyok. A mondat elején még ránéztem aztán pedig szembe fordultam a felel mert az van előttem. Érdekel a válasza de ha nem mond semmit úgy is jó és veszem a lapot is hiszen anyám nem vágott a falhoz mikor megszülettem. Amúgy sem fogok senkinek könyörögni még Illyának sem.*
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Ápr. 21 2011, 21:20

*Ahogy húzza befelé az ajtót, szemei kikerekednek a válasz hallatán. Most akkor beszélőviszonyban vannak? Jó tudni... Tétován visszasétál, majd becsukva az ajtót, meg is áll az ajtófélfának támaszkodva.*
-A múltkor még nem voltál annyira beszélgetős hangulatban, gondoltam még tart.
*Ennél többet nem szándékozik erről mondani. Bizony a múltkor csúnyán összekaptak. Na de ki ne veszekedne, ha eltűnne a pasija, aztán úgy kerülne elő, hogy egy másik csaj mellein rohangál a tenyere? A sólyom nyugodtan leszáll gazdája vállára, s onnan méregeti a magyar fiút. Tulajdonképpen semmi baja vele, de ha Illya épp úgy kívánja, lelkiismeret furdalás nélkül nekiesik, hisz a leányzó a teremtője, a legjobb barátnője, a mindene, nem pedig Péter. Azonban a finn lánykának eszében sincs ártani Péternek most épp. Kíváncsian hordozza végig kék szemeit a helyiségen, majd Péterre függeszti azokat. Igazából fogalma sincs,hogy most mi a stájsz. Pedig igazság szerint ő nem hisztizett, teljesen nyugodt hangnemben közölte azt, ami amúgy tökéletesen érthető és elvárható a fiútól.*
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Ápr. 21 2011, 21:32

* Lépteket hallok, majd ahogy az ajtó becsukódik. Nem tudom hogy most elment vagy nem de nem szólók egy árva szót sem. Ha elment akkor minek, ha meg itt van, akkor nem nekem kell. Szóval várok, mert nagyon ráérek. Látom és érzem hogy Gyilkos megmozdul de biztos kényelmetlen neki. Csak épp hogy megmoccant aztán egy csilingelő hang kúszik be a fülbe mely a hátam mögül érkezik.*
- Nem muszáj beszélni, de ha akarsz, akkor tisztelj meg azzal hogy elém állsz. Nem akarok a fallal beszélgetni.* Valóban nem és szívesebben nézem őt mint a puszta, pókhálós falat. Biztos van benne érdekes, csak én nem jövők rá hogy mi.*
- A múltkor pedig jó hogy nem voltam beszélgetős kedvembe. Nem hiszem, hogy egy club erre a legalkalmasabb, ráadásul tudod, hogy utálok veszekedni* Tényleg nem szeretek de ezt ő is tudja. Mondjuk még mindig nem értem mi rosszat követtem el. Csak egy tánc volt némi tapizással de hát azt nem tudtam megállni. Az még nem bűn hogy megfogom valakinek a mellét. Szerintem legalább is, de hát Nő. A logikájuk pedig nem valami jó. Legalább is szerintem. Számomra érthetetlenek de már régen feladtam hogy rájöjjek mit is akarnak igazán. Semmi sem jó nekik és ez a világ rendje. Mi férfiak meg tűrünk vagy nem. Ez egyéni döntéstől függ.*
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Ápr. 21 2011, 21:44

*A lányka megáll az ajtóban, de erre csakhamar egy kis méltatlankodás a válasz, hogy menjen már oda. Kissé megrándul a szája, majd közelebb sétál és leül a fotel karfájára, onnan hallgatja a fiút. Csak csendesen felel neki.*
-De az elég nyilvánvaló, hogy nem fogok tapsikolni örömömben...
*Nyilván más sem örülne neki. Csendesen babrál egy darabig hajával, majd tekintetét ismét Péterre emeli. Most mit várt? Hogy előkerül egy hónap után és megdicséri, hogy egy másik lányt tapiz az ő orra előtt? Ami azt illeti, legtöbbet a fejére borítottál volna az italukat és kirúgták volna. Tulajdonképpen Illya maga sem tudja, miért nézi el. Illetve de. Azért mert Pétert ilyen személyiséggel szereti. Ha nem csinálna ilyeneket, akkor tök másmilyen lenne. És akkor nem is szeretné ennyire.*
-És mi újság?
*Hát ha már így egymásba futottak, azért meg kérdezi, hisz nem mindegy neki egyáltalán. A sólyom látva, hogy gazdája semmi rossz szándékot nem mutat a fiú felé, nyugodtan szöszmötölni kezd asrác hajában, amiért hamarosan egy nagyot kap a kobakjára.*
-Majomnak érzed magad? Azok kurkásznak egymás hajában.
*A famulus behúzza nyakát, majd felhagy előbbi tevékenységével, mialatt a leányzó átveszi a csőr helyét, ő azonban nem bökdösi, csupán eljátszogat a másik hajával.*
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Ápr. 21 2011, 21:59

* Én ugyan nem mondtam neki, hogy nézze sőt azt sem hogy örüljön neki. Tök normálisan viselkedtem. Nem húztam meg Kim-et pedig szerintem benne lett volna. No de mindegy is a szavaira rá pillantok melegen. Nem haragszom, bár nem szeretem mikor hisztizik. Az nem olyan mit a többi csajnál. Azokat tudom kezelni egy pá pá intéssel, de Illya azért más ahogy Lis is. Jaj ez a két nő tényleg kikészít engem erre rá kell jönnöm. Talán mind a kettőt a "kukába" kéne vágni és nem fájna a fejem. Ha menne már megtettem volna, de nem megy, sajnos. Jobb ha erre inkább nem mondok semmit mert még a végén megint összeveszünk azt pedig nem akarom. A kérdésre válaszolnék ha a sólyma nem piszkálná a fejem. Bíróm a famulusát de hát akkor is. Nem vagyok majom s ekkor mondja ki Illya a szavakat. Hát nem hiba a lelki társam egy hullám hosszon vagyunk.*
- Amúgy, ez nem volt kellemes.* Pillantok a állam felett a sólyomra mert tényleg nem volt az. Édes a csőre még jó hogy be nem szakította a fejem. Szerintem nem bántana csak ha erre Illya nem kérni. Érzem a pici kezet mely a hajammal játszik és elmosolyodom. Fél oldalasan helyezkedem s egy könnyebb mozdulattal a leányzót a fotelbe vagyis az ölembe rántom. Tiszta sor hogy hozzám akar érni hiszen ezt meg is tette. Akkor meg minek ez a nagy távolság hm? Hát csökkentetem.*
- Újságom az nincs szépségem, de ha tudom hogy veled találkozom akkor beszereztem volna egyet.* vigyorodom elés Illya karját kezdem el simogatni ha még nem szökött meg. Jó érezni ahogy a háta a mellkasomnak feszül. Hiányzót, ezt kár lenne tagadni.*
- Amúgy pedig semmi érdekeset nem csináltam. Képzeld találkoztam Lis-el valamelyik este és mondta hogy jóba vagytok* Hát nekem akkor is fura de megint csak vissza térnék a női logikára így hát inkább nem mondok többet.*
- Te mivel szórakoztattad magad?* Kérdezem meg kiváncsian s hátrébb csúszok hogy az ölembe legyen a feje ha ez meg van akkor az arcát kezdem el simogatni s ki igazítom belőle tincseket. Szeretem babrálni a haját mert olyan kis selymes ahogy az arca is. Nem tudom valahogy mi nem is tudunk rendesen összeveszni. Elég pár perc egymáshoz közel és ennyi a nagy fasírt vagy talán csak én érzem ezt?*
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Ápr. 21 2011, 22:07

*Némi famulus-szidalom utána lányka bizony piszkálgatja Péter haját, s nemsokára az ölében találja magát. Szavaira felnevet, majd pöttöm, csontos kis fenekével ficereg egy kicsit.*
-Hmm...te még mindig olyan kényelmes vagy. Kár volt ezt mellőznöm.
*Hátravigyorog válla felett, majd egy puszit nyom a fiú ajkaira. Ahogy mesél a fiú, kicsit ráncolja a homlokát. Lis... Vajon mit mondhatott még? Csak nem...? No mindegy, majd kiderül.*
-Hát...ja...találkoztunk egyszer és egész jól kijöttünk. Attól függetlenül, hogy szöges ellentétek vagyunk.
*Hamarosan érzi, hogy a másik araszol alatta, s csak hagyja magát, ahogy feje a másik ölébe esik, majd felpillant Péterre. Most célozgat, vagy csak ő paranoiás? Valószínűleg az utóbbi.*
-Ültem a négy fal között. Eltűnt Zoey. Nincs kivel vedelni.
*Nem titok, hogy a két leányzó alaposan el tudott ázni, ha együtt alkoholközelbe kerültek. Ami elég gyakori volt, hisz a szobájuk minden sarkában, sőt még az ágy alatt is rengeteg finomság lapul.*
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Ápr. 21 2011, 22:24

* Örülök neki hoyg nem ütközök ellenállásba mert most semmi kedvem nincs lekötözni, azt a hálószobára tartogatom. Na jóóóóó nem, bár nem is olyan rossz ötlet, egy kis.......Oké befejeztem és a lényegre koncentrálok.*
- Ezzel egyet kell értenem. Szerintem is kár és nekem is hiányoztál.* Mosolyodom el mert ez volt a lényeg tudom jól. Ismerem és nem kell bemutatni nekem a Finn leányzót. Érzem a meleg ajkat az egyénen, de nem sokáig. Oly annyira rövid volt a puszi hogy időm sem volt viszonozni.*
- Hé, Te, Törpe, csak, ennyi?* Bökdösöm meg a szavak közben, mert egy puszi nem puszi ezt mindenki jól tudja. Én meg aztán végkép ezért fölé magasodom, ami ebben a helyzetben nem nehéz, mondjuk máskor sem, de ezt most nem számít. A lényeg hogy egy csókot adok neki. Puszi mi? A csók pedig lány mintsem más. Most valahogy ehhez volt kedvem és tényleg nem gondolok semmi olyanra melyre kéne. Egyszerűen csak most erre vágytam. Lis-et is felhozom, mert nem fér a fejembe hogy lehetnek jóba. valahogy nekem nem pálya ez a dolog és lehet ez nem is marad sokáig így. Helyesbítek talán. Semmi sem biztos és tényleg normális akarok lenni. Megpróbálom inkább pont ezért mondtam azt a kis vörösnek amit. Fura hogy megint sokat jut eszembe.......Hagyjuk inkább és ezt is teszem. A kék íriszeket figyelem s hallgatom amit mond.*
- Ti tudjátok, én örülök neki* Azt hiszem, bár ebben magam sem vagyok biztos. Hangomon viszont nem érződik a bizonytalanság mely engem is meglep.*
- Oh, az nem valami jó, de miért akarsz te vedelni? Felhívnám a figyelmed hogy nem bukok az alkesz csajokra* Komolyan mondtam amit bár a hangom játékos. Nem bíróm a részeg nőket és nincs is jó emlékem róluk. A részeg csajok akik szép szavakért oda adják magukat az egy másik kategória.*
- Nem szeretem.......inkább hagyjuk....* Inkább elvágom a gondolatot s jó mélyen eltemetem magamba. Számomra ez rossz emlék és azt jobb nem bolygatni.*
- Nincs kedved eljönni velem fagyizni?* Kérdezem meg kiváncsian s tovább simogatom a szép arcot. Mostanában olyan fagyizhatnékom van.*
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Ápr. 21 2011, 22:38

*A leányzó világos arcán gyengéd mosoly terül el. Igaz, az utóbbi hetekben a szobája attól zengett, hogy a magyar fiút szidta, de...hát most itt ül az ölében a karjai közt...és valahogy...elgyengült. Hát igen. Ezt csak Péter váltja ki belőle. Hogy ez jó, vagy rossz, azt a fene se tudja. Viccesen kikerekíti szemeit a srácra.*
-Te mióta ücsörögsz a saját öledben? Felhívom figyelmed, hogy ki foglak túrni. Ez az én fotelem! *Nevetgél egy kicsit, hisz poénnak szánta, bár tényleg kényelmes helye van. Egy puszit nyom a másik ajkaira, aki méltatlankodni is kezd, ezzel újabb vigyort csalva ki belőle.*
-Nagy Gandalf telhetetlenkedik.
*Vidáman pillant fel a másikra. Hát az egy dolog, hogy ő egy óriás, de akkor sem fél tőle. Nem mintha mástól különösebben félne. Vagy legalábbis kevesen tudják. A kapott csókot viszonozza, s karjait átfonja a fiú nyaka körül. Hiányzott neki, az biztos. A lány famulusa elérzékenyülve pillant a fiatalokra, mintha bizony Illya nagymamája lenne, pedig nem az. A Lis témára csak bólogat. Ha ennyire örül neki, akkor nyilván nem mondott a lány semmi olyat. Bár azt erősen kétli, hogy Péter ennek valóban örül.*
-Ó pedig ezzel a szokásommal rég tisztába jöhettél volna. Nem beszélve róla, hogy dicső hazámban készül a legjobb vodka!
*No meg ők együtt is ittak már nem keveset, de tudja, hogy momentán csak piszkálják. Hamar el is hagyjáka témát, bár fogalma nincs, hogy most épp mi sopánkodhat a másik, s meglepődött arckifejezése még tovább lepődik.*
-Este 10kor?
*Persze ő szívesen fagyizik, csak ritka, hogy bárkinek este 10kor támadna kedve fagyizni. de hát ha fagyi, akkor legyen fagyi. De csakis csokifagyi lehet, hisz azt szereti a legjobban.*
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Csüt. Ápr. 21 2011, 23:00

* A szavakra felnevetek mert veszem a lapot, de szavakat már ehhez nem fűzők. A puszi nekem nem elég. Nem tehetek róla hogy többet szeretnék ha nem így lenne, nem is én lennék szerintem.*
- Még szép* Jegyzem meg majd adok neki egy csókot és apró kezek fonják körbe a nyakamat. Nem bánom, sőt......Aztán tovább is mászunk egy másik témára mely kissé ingatag a számomra. Nem tudom hogy mi van de ezt nem most akarom megfejteni. Nem vagyok kibékülve az alkohollal mert nincs jó emlékem róla. Kellemes az van de a negatív az több vagy mélyebb.*
- Tudom, nem is az. Inkább váltsunk témát* Jegyzem meg mert ha már jó kedvem van akkor ne vegye el semmi. Nem akarok é a gondok úgy is megvárnak ahogy az emlékek is. Valami eszembe jut s ezt Illya elé is tárom. Spontán gyerek vagyok ezt Ő maga is jól tudja. A kérdésére felvonom az egyik szemöldököm.*
- Hát nem is reggel hétkor. Most szeretnék fagyit a kérdés hogy jössz vagy nem, bár ha jól viselkedsz lehet inkább sütit kapsz* Azt ugyanis jobban szereti, én legalább is így tudom de tévedhetek hiszen nem vagyok tökéletes. Vagyis én tökéletes vagyok max a memóriám űz belőlem gúnyt.*
- Apelláta nincs jössz és kész* kacsintok rá, mert ahogy figyelem nem kapok valami nagy ellen állást. Kimászok a feje alól de csak óvatosan hogy Gyilkosra rá ne lépjek. Igazából kész is vagyok és mehetünk is. Gyilkosra pillantok aki most engem néz.*
- Megyünk sétálni nagy fiú* Simogatom meg az állatott. Az állat fel is áll és ő is indulásra kész. Ezért Illyára pillantok hogy mehetünk e*

// Fagyi //
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Pént. Ápr. 22 2011, 17:10

*A "postára" igyekszik kezében egy homokszín borítékkal. Ma egy ujjatlan türkiszkék pólóban és egy fekete farmerban van, amihez kiegészítés kép egy fekete nyakkendőt is a nyakába akaszt, már csak azért is, mert imádja ezt a kiegészítőt. Azt azonban nem szereti, ha megjelenik a sötét anyagon egy ránc, ezért amint felbukkan, ki is simítja. így történhet, hogy nem veszi észre a plafonról leereszkedő hatalmas, szőrös pókot. A nyolclábú állatka pedig pont az orra előtt óhajtja bemutatni az artistákat is megszégyenítő tornagyakorlatait, amit a fiú egy elfojtott sikkantással és egy hatalmas ugrással honorál. A hirtelen helyváltoztatás következtében a jobb sarka lecsúszik egy lépcsőfokot, mire a felsőjéhez tartozó csuklya beleakad a falon porosodó fáklyatartó bonyolult indadíszeinek egyikébe. Zoárd rémülten kap valami kapaszkodó után, minthogy a fáklyatartó is eléggé instabilnak tűnik, meg aztán nem valószínű, hogy a vékony selyemszövet megtartja a fiú súlyát. Az pedig nagyon nem lenne jó, ha pár emeletnyit gurulna lefelé a lépcsőházban, így sietve szántja végig jobbjával a csupasz téglafalat, hátha rálel valami fogódzkodóra. A felgyorsult eseményeknek köszönhetően észre sem veszi a halk surrogást, ami egy rejtekajtó előtűnését jelzi. Elvégre azzal ráér majd akkor foglalkozni, ha ismét szilárd talaj lesz a lába alatt.*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Pént. Ápr. 22 2011, 17:20

*A fiú viszont már bent van egy ideje a szobába, bár nem mondhatni, hogy akarattal került ide. Volt már itt, de valahogy ki vágyna egy padlásra? Nem sok mindenki, kivéve aki el akar bújni kicsit a világ elől. A fiú viszont nincs így vele, csupán csak szét akart nézni, aztán ide fújta a szél. Jelenleg éppen bent egy kanapé szerűségen helyezkedik el a famulusával kicsit hülyülve, miközben tekintetét ráveszi, hogy kissé jobban mérje fel a körülötte lévő dolgokat.*~egész hangulatos... még jó hogy nincs annyira szem előtt, ide nem sokan férnénk~*gondolja, márpedig néha jó egy kis nyugis hely, ahol az ember nem számít váratlan látogatókra. Persze a fiú egy emberrel bármikor lenne, de hát mindketten Sentinelek meg kell szokni, hogy néha kicsit távolabb vannak. A sikkantás viszont felkelti a figyelmét*~Na mi... valaki lezuhant az erkélyről?~*kérdezi magát, de Xerxes már neki is indul az ajtó fele, s a fiú kortyolva egyet a kezébe lévő üveges Spriteból is megindul hogy az ajtó mögé nézzen. Kb így látja meg a kapaszkodó Zoárdot, akit már ismer, de tekintete kissé most furán néz rá.*
-Öööö minden oké, vagy Raptorok vannak a lépcsőn? Te is hallottad ezt a hangot?*kérdezi, kissé szemöldök ráncolva, az ajtóból, hiszen nem tudná elképzelni, hogy egy férfi sikongat.*
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus

Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Pént. Ápr. 22 2011, 17:39

*Épp azon kínlódik, hogy megtartsa magát valahogy, és ne zuhanjon legalább két emeletnyit, ami nagy valószínűséggel az életébe kerülne, a tetejébe pedig még be is törik néhány körme. Az már csak hab a tortán, hogy a szőrös toronylakó egyre közelebb oson leheletvékony fonalain táncolva, legalábbis Zoárd valami nagy feketeséget vél felvillanni a szeme sarkából. A pókok azonban nem sűrűn szoktak az emberhez beszélni, márpedig ez a fekete valami határozottan beszédes kedvében van. Csupán akkor jön rá, hogy a hangoskodó szőrkupac tulajdonképpen Nil, mikor már túl van a krízisen: mivel közel s távol egy árva kapaszkodó sincs, végül elkapja a fáklyatartót, hogy függőlegesbe tornázhassa magát. Kissé remegő térdekkel készül egy nagyot sóhajtani, ám ekkor tudatosul benne a fiú furcsa kérdése, minek hallatán kénytelen halványan elpirulni.*
- Öhhm. Raptorok? Honnan veszed ezt? Csupán csak...megcsúsztam a lépcsőn. Előfordul néha...* magyarázza zavartan, majd hogy ne kelljen Nilre néznie, felkapja a néhány lépcsőfokkal lejjebb heverő levelet és kicsinosítja a csomagot összetartó zsinóron pöffeszkedő masnit. Felegyenesedve azonban riadtan észleli, hogy így pontosan szembe került a sráccal, márpedig az így teremtődött szemkontaktust már nem tudja olyan egyszerűen eltussolni. ~ Kérdezni kellene valamit.~
- Hűű! Szép famulus! Hogy hívják?* pillant a fiú lába mellett fehérlő nagymacskára, mire a szokásos méltóságteljes, ugyanakkor lesújtó pillantással találkozik, ami arra készteti, hogy sürgősen lépjen hátra egy lépést. Közben arra is van ideje, hogy némileg összeszedje magát, így végre észreveszi a páros háta mögött tátongó ajtónyílást, ami eddig határozottan nem volt ott.*
- Csak nem egy rejtekajtó? Mi van odabenn?* kérdezi kissé gyanakvó tekintettel, miközben megpróbál átnézni Nil válla fölött, ami langaléta termete miatt nem valami nehéz feladat.*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Pént. Ápr. 22 2011, 17:54

*Nem éppen ül a fülén, így nem nehéz meghallani, hogy valaki kint magas hangon sikkant egyet, így aztán ha már ott van kinéz, hátha valami kemény dolog történhetett, elvégre itt a Mysterioban bármit ki lehet nézni a hétköznapokból. Viszont csak úgy tűnik, hogy Zoard az, aki már egész jól van. A kérdésére csak megrántja a vállát.*
-Mit tudom én, de ez a hang olyan volt mintha minimum három Veloci üldözne, amúgy meg tudom, szemét ez a lépcső, először nekünk kell vele kicseszni, hogy ő ne cseszhessen ki velünk. Szóval itt vigyázz mert a lépcsők mozognak*mondja most már egy félmosollyal, s kicsit jobban el is vigyorodik.*
-Amúgy, te adtad ki azt a hangot akkor?*kérdezi, miközben az elég szépen össze fűzött csomagra terelődik a pillantása.*
-VAlakinek szülinapja lesz, vagy mi a díszcsomagolás?*kérdezi egy kissé sunyi mosollyal, majd amikor a fiú is szóhoz jut válaszol a kérdésére.*
-Aha.. szerintem is az, amúgy Xerxesnek...*mutatja be, a leopárd pedig csak morran egyet miközben vissza fordulva el is helyezkedik bent a kanapén, a fiú pedig csak kíjebb tárja az ajtót be engedve a fiút is.*
-A köznapi nevét nem tudom, de elég barátságos, és van bent minden. Na meg nehéz észre venni, néha ha az ember egyedül akar lenni, jó egy ilyen hely. Én csak egyszerűen valamilyen padlás félének nézem. Amúgy mi járatban erre? Póstát adtál fel?*kérdezi nyugodt hangon, miközben válla felett vissza néz a fiúra.*
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Pént. Ápr. 22 2011, 18:18

*Nil a szokásos hűvös kedvében van, ami valahogy jobban illik a múltkori várromos jelenetbe, mint egy meghitt padlásszobába, de az emberek nem úgy lettek összerakva, hogy egy gombnyomásra változtassák a hangulatukat.*
- Azokat legalább láttam volna, ezt a roha....lépcsőt meg nem.* dohog félhangosan, majd megpróbálja terelni a témát, de Nil esetében ez nem olyan egyszerű. Így kénytelen válaszolni a fiú kérdésére, hogy aztán a sarokba söpörhesse a témát, megmaradt méltósága romjaival együtt.*
- A mellékhatásokért elnézést kérek.* feleli tömören, megkeményítve vonásait, így Xerxes felé is csak egy futó biccentést ejt meg. Valahogy nincs mosolygós kedvében, meg aztán tapasztalata szerint az itteni cicusok nem díjazzák a közvetlenséget.*
- Szóval te egyedül akartál lenni? Mert akkor nem zavarlak...tovább.* néz kérdőn a másikra, de azért kíváncsian pislog befelé, azt latolgatva, kövesse-e a nagymacs példáját, vagy inkább húzzon nyúlcipőt. Ugyan tart attól, hogy újabb nem kívánt témaként felmerül a múltkori eltűnése, szorongását azonban legyűri feltámadó kíváncsisága, így ha Nil nem bánja, bebújik a szűk padlástérbe.*
- Csak készültem. Amúgy édesanyámnak lesz. Nincs szülinapja, csak szokása kihajítani az egyszerűbb küllemű leveleket anélkül, hogy megnézné kitől jött.* bök a csomagra egy fintor kíséretében, amit az ölébe helyez, mihelyt befészkeli magát egy elfeledett hintaszékbe. Meglepődve tapasztalja, hogy egy szem por sincs a toronyszobában, amiért gondolatban beír egy piros pontot a házi manóknak. *
- És te? Csak nem délutáni sziesztát tartasz?* kérdez vissza, míg alaposan körbekémlel. Végül kiszúr egy több méter magas tükröt, amit egy fekete lepellel takartak le, ám a táncoló fáklyafényben meg-megvillan egy szeletkéje.*
- Az meg mi?* kérdezi inkább magától, majd levélkéjét a székben hagyva odasétál a jókora bútordarab elé, hogy egy pálcaintéssel megszabadítsa a lepeltől. Amint belenéz, ámulva tapasztalja, hogy tükörképének kezében egy hatalmas tál eper pihen, cukorfödte csúcsaival kínálgatva magát, ám Zoárd hiába forgolódik, sehol sem lát epret a közelben. Beletelik néhány másodpercbe, mire leesik neki, hogy a finomság csupán a képzeletében él, mint ahogy a Xerxest beborító királyi palást és korona is, amit első pillanatban a macskára öltött, természetesen csak gondolatban. Nilre nem mer ránézni, mert még maga sem tudja, mit gondol róla pontosan, azt azonban forrón reméli, hogy a srác nem ugyan azt látja a tükörben, amit ő. Bár ahogy magát ismeri, ekkora szerencséje úgy sem lesz.*
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Pént. Ápr. 22 2011, 18:36

*A lépcsős dolgot megérti, neki is néha meggyűlt a baja vele, de azért még egyszer nem lett esés a vége, annál Nil ruganyosabb kölyök. A bocsánat kérésre viszont csak megrántja a vállát.*
-Nem kell bocsánatot kérni, csak szokatlan volt ennyi.*válaszolja derűsebb hangon, hiszen őt nem zavarta meg scupán csak kíváncsivá tette. A találgatásra viszont csak egy félmosollyal oldalra dönti a fejét.*
-Igenis, meg nem is. Nem a társasággal van a bajom , csak a nyüzsgéssel, ma erre nem vagyok vevő, de igazából csak véletlenül keveredtem erre, mint általában , aztán gondoltam ha már itt vagyok felfedezem a szobát.*
-Á értem, szóval akkor elővigyázatosság. Én nem tudok így szöszmötölni, valahogy soha nem voltam ilyen. Nagy valószínűséggel ezért se veszek sok embernek sokszor ajándékot, vagy inkább becsomagoltatom.*vigyorodik el, hiszen senki nem lehet tökéletes neki pedig ebből a szempontból kevés szépérzéke van, de hát majd csak változik a fiú. A kérdésre csak biccent*
-Mondhatjuk úgy is. Voltam fent kicsit szétnézni, aztán betértem ide. Elvileg járőröznék, de egy kis pihi nem árt. Kérsz?*kérdezi miközben az asztalról felvesz egy Spriteos üveget, és a srác felé ejti, remélve hogy elkapja, ha már megvette ne menjen kárba. Amikor a srác viszont a tükröt kezdi tanulmányozni Nil kissé megfigyelő pillantással nézi , mintha nem tudná mi lelte őt. Ő nem lát semmit.*
-Őhm minden rendben van?*kérdezi, miközben kisimít az arca elől egy arra ólálkodó tincset, és a srác felé pillant, elvégre ő nem tudja, hogy mi lelte, de talán ha minden jól megy meg fogja tudni. Ő közben nem zavartatja magát, hanem leül a leopárd mellé, aki már kissé össze gömbölyödve durmol, legalábbis a mély morranásokból erre következtet Nil. Talán ő is az okosabb, hiszen egész nyugodt napnak tűnik, kivéve hogy óra is lesz ma, bár arra is kíváncsi*
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Pént. Ápr. 22 2011, 18:58

*A lépcsős témát szerencsésen kipipálják, majd következik egy magyarázat Niltől, hogy miért is van itt pontosan. A fiút hallgatva Zoárd nem tudja megállni, hogy ne kommentálja a hallottakat, de előtte még futólag végignéz a srácon, amit eddig a körülményekre való tekintettel nem tett meg.*
- Tényleg nem tűnsz társasági embernek. De azért van benned valami szilárdság, ami miatt szerintem jó vezető lennél.* pillant előbb tűnődve, majd kicsit irigykedve Nilre, mivel mostanában ő pont hogy nem erről az oldaláról híres. Elég csak sorra venni a fóbiáit, amiről ha tudomást szerezne atyja, tuti hogy páros lábbal rúgná ki a házból. Na de szerencsére nem tud róluk.*
- Passzold le nekem, majd én becsomagolom őket. Már ha veszel. Néha jó megadni a módját a dolgoknak. Legalábbis engem megnyugtat ha el tudom terelni a figyelmemet mondjuk ajándékkötözéssel vagy rajzolással.* Az egyértelműen látszik, hogy van ízkése a srácnak, csak éppen az nem biztos, hogy a környezete egyetért ezzel.*
- Köszi, ez jól fog esni. Elég meleg van idefent.* kapja el a felé repülő üveget, mert azért annyira nem béna, majd amíg kibontja a frissítőt, tisztázni igyekszik az elhangzottakat.*
- Járőrözni? Netán eltűnt valaki?* áll meg egy pillanatra a mozdulatban, de aztán nyugalmat erőltet magára. Végül is, mikor a sikítását hallotta, nem rohant egyből a megmentésére, így akkora baj nem történhetett. Lehet, hogy csak túlbuzgó a srác.*
- Szóval nem látod.* jelenti ki egy apró, megkönnyebbült sóhaj kíséretében, ám óvatlanul mégis Nilre pillant, akinek a feje helyén meg is jelenik az a bizonyos koponya, amiből bogarak tucatjai másztak elő, mire a srác menetrend szerűen zöldülni kezd.*
- Azt hiszem, épp a tudatalatti gondolataimat látom viszont. Még jó hogy nem igazán emlékszem az álmaimra. Szörnyűek lehetnek. Gyere, próbáld ki te is!* fordul, azaz hogy fordulna a cruorisos srác felé,ő azonban addigra már visszatelepszik a hangosan hortyogó leopárd mellé.* - Lehet, hogy rossz szögből nézted. Várj, elmegyek innen és akkor talán nálad is működik.* lépdel odébb izgatottan. Reméli, hogy Nil feltápászkodik a helyéről, vagy legalább onnan belepillant, hogy igazolja, Zoárd nem dilizett be teljesen.*

//Fagy.//
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Kedd Ápr. 26 2011, 18:03

//Olvad-Péter//

*A csók jól esik a lánynak, hisz olyan rég nem érezte már, hogy meg se tudná mondani. Kényelmesen el is fészkelődik a fiú ölében, miközben az alkohol jön szóba, s bár nem egyszer iszogattak...pontosabban Illya leitta magát, Péter meg támogatta, előtte meg fordítva. vagy utána? Mindegy is. Szóval nem idegen nekik az alkoholizálás, most a fiú kerülné a témát, s a lányka megadóan bólint, majd egy puszit nyom a másik arcára. Már kezdene teljesen elkényelmesedni, amikor felvetődik, hogy fagyizzanak.*
-Én mindig teljesen jó vagyok.
*Kissé fel is fújja arcát a lány, majd ahogy Péter kimászik alóla, színpadiasan leejti a fejét*
-Hé, most leesett a fejem.
*Nevetgélve felugrik, majd füttyent egyet famulusának, aki kecsesen vitorlázik oda hozzá, majd helyet foglal a leányzó felé tartott alkarján. A kis törpe egy pillanatra azonban megtorpan, majd sunyin ráemeli szemeit a fiúra.*
-Valamit elfelejtettem.
*Néhány pillanatig még komolyan álldogál, majd vidáman nevetgélve oldalba böki a másikat. Hát nem erőssége a komoly hangvétel, annyi szent, de igazából nem is állna jól neki.*
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Kedd Ápr. 26 2011, 18:23

* Régen éreztem már a fehér bőrű leányzó édes ajkát. Nem csal az emlékezetem most is elég édes. Idilli ez a pillanat melyet megszakítok egy ötlettel. Fagyit szeretnék már pár napja és még senki nem jött el velem. Hát ha Illya igen, így fel is vetem neki az ötletet.*
- Hozom a ragasztott hogy vissza ragasszam* Vigyorodom el s csak kibújok a feje alól, mert ha nem teszem meg akkor nem lesz fagyi. Gyilkost is felkeltem hogy sétáljunk egy kicsit aki fel is emeli fejét majd teste is megmozdul. A kijelentésre a Törpire pillantok.*
- Akkor ne tartsd magadba de induljunk közbe* Nyújtom felé a kezem hogy fogja meg és menjünk. Gyilkos el is indul hogy előre menjen.*
- A konyhába van fagyi, tegnap még volt* Kacsintok a csajszira s így már számára s világos lehet hogy hova is akarok menni. Minek keresnék az éjszaka leple alatt fagyizót mikor pár emelttel lejjebb is lehet kapni? Teszek pár lépést előre, de ha nem követ megállok s rá pillantok várakozóan. Nem tudom mit szeretne de nem lehet annyira fontos ha elfelejtette. Ahogy ismerem valami komolynak kell lenni, mert nem szokott, így vihogni csak ha zavarban van. Kíváncsi vagyok persze, de azt amit akar menet közben is megtudhatom szerintem vagy helyhez van kötve? Nem gondolom hogy ehhez a padláshoz lenne kötve bár tévedhetek is. Nem sokára úgy is kiderül így nem rágódom rajta. Ilyenen nem szoktam. Érzem hogy megbök amire elmosolyodom. Akkor még sem olyan fontos vagy a fene sem tudja ezt most mire véljem. Most nincs kedvem megfejteni a kódjait szóval megvárom míg elmondja mit szeretne.*
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.

Rangok
Betöltött poszt: Sentinel

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Pént. Jún. 24 2011, 12:33

*Nem is maradunk sokat a könyvtárba egyből megyünk is a konyha felé, hogy elhozzam azokat a dolgokat, amiket én szükségesnek érzek. Menet közben, hogy ne legyen köztünk oly nagy a csend megkérdezem, hogy honnan származik a kisasszony.*
- Skóciában még nem jártam, de biztos megszöktem volna. Nem szeretem a korlátokat, főleg azt nem, ha be vagyok zárva. A suliban sem tudok sokat időzni egyszerre, mindig ki kell ruccannom egy kicsit Seol szigetére. *Osztom meg gondolatom. Hát igen én biztos megőrültem volna, hogyha az árvaházban így kezelnek. Kicsit elkalandozik a lány, amit én nem akarok megzavarni, de amikor visszatér, hevesen megrázza a fejét.*
- Csak nem egy pókhálóba sétáltál bele? *Természetesen az nem lehet, hisz rendbe tartják a sulit, de ő is biztosan tudja, hogy nem erre gondolok. Ha akarja majd ő elmondja, amire hamar célozni is kezd.*
- Vámpírral? Nem, még nem. *Vonom össze szemöldököm, majd én is kicsit megrázom a fejem. Legszívesebben kifaggatnám erről, de ezt inkább most hagyom, mert megérkeztünk a konyhába, ahol egyből gyorsan magamhoz veszem a jeget és a limonádét, majd az ajtóból visszafordulva a szívószálat is.*
- Helyes. Akkor indulás a Fellegtorony felé. *Szándékosan mondom, ki merre is tartunk hátha legközelebb magától is el akar jönni. *
- Bocsi, de nem bírom tovább magamban tartani a kérdést. Miért kérdezted meg a vámpíros dolgot?
*Buggyan ki belőlem sóhajom, mire oldalra húzom a számat. Nem akarok tapintatlan lenni. Közben már a lépcső felénél járunk, amikor megállunk.*
- Meg is érkeztünk már csak egy dolog van vissza. *Nyújtom kezem a fáklyatartó felé. Szerencsés véletlen műve, hogy rátaláltam. A terem kinyílik, én meg előre engedem a leányzót.*
- Hát ez lenne az. Tessék bemenni.

Brianne Layton
Diák Cruoris
Diák Cruoris

Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás : 2011. Jun. 18.
Kor : 23
Üzenet : A történelem kegyes lesz hozzám, mert szándékomban áll átírni.

Rangok
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Pént. Jún. 24 2011, 13:06

* Nem lézengünk sokat a könyvtárba. Gyorsan megkaparintjuk ami kell, és már megyünk is a konyha felé. Sajnos megint beugrik a képbe az a vámpír akivel a temetőben találkoztam. Gyorsan ki is űzöm a fejemből, de sajnos Mona észre veszi.*
- Jajj nem, csak kicsit elkalandoztam.* mosolygok fel rá, abban reménykedve, hogy ez ennyiben is marad. Kezdem is azt hinni, ugyanis kitérünk arra, hogy ki merről jött.*
- Hát igen. Nekem is kezdett elegem lenni belőle, főleg az utóbbi időben.* mosolygok halványan. Még most se akarom, hogy megint úgy viselkedjenek velem, bár necces helyzetekből kaptam eleget. El is érünk a konyhába, ahol Mona gyorsan össze is kapja a dolgokat, ami kellenek. Innentől már a Felleg torony felé visz utunk, de nem úszom meg a faggatást.*
- Semmi gond. Hát én már találkoztam egyel, és csak kíváncsi voltam, hogy mások találkoztak- e már velük.* vonom meg a vállam, miközben büszke vagyok magamra, hogy tudok ilyet is mondani. Részben igazam van, szóval ezt nem lehet hazugságnak nevezni, csak épp elhallgatok pár infót. Már a lépcső felénél járunk, mikor társam hirtelen megáll.*
- És mi lenne az?* kérdem izgatottan. A válaszra nem is kell sokat várnom, hisz már meg is húzza a fáklyatartót. Először nem tudom mire vélni a dolgot, de mikor látom, ahogy kinyílik az ajtó egyből vigyorgok. Mona be is enged előre, és én már legeltetem is a szemem.*
- Hűűű ez oltári. Nem is tudtam, hogy itt ilyen is van.* vigyorgok rá. Tényleg nagyon tetszik ez a hely.*
- Te mióta tudsz róla?* teszem fel neki a kérdést, és tovább nézelődöm a padlástéren*

Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 23
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   Pént. Jún. 24 2011, 13:07

//Misztikus lények ismerete házi//

A mai napon a szabadban való járkálás helyett inkább azt választja, hogy a kastélyban sétálgat, és felfedezi, amit még nem látott. Fekete cipő, nadrág és póló van rajta, semmi változás, és persze a pálcája. A fellegtorony lépcsőin sétál felfelé, amikor figyelmes lesz egy résre, és ez megállásra készteti. Az ujjával végigsimít rajta, nézegeti, próbál rájönni, mi lehet itt. Végül a tekintete a fáklyára siklik, ami pont a rés mellett van. Elmosolyodik, kezét ráteszi és meghúzza. Csodák csodája, kinyílik az ajtó, ő pedig nem rest be is menni.*
-Szuper.*Suttogja körüljártatva tekintetét a helyiségen. Csomó dolog akad itt, mindenféle régi kacat, ládák és még sok minden más is. Nekiáll a kutatásnak, sorra nyitogatja fel a ládákat, mindbe belekukkant, aztán megy tovább a következőhöz. A következő láda kinyitása közben furcsa dolgot érez, de teljesen kinyitja, mire teljes sötétség ereszkedik a szobára.*
-Francba!*Szisszen fel gyorsan felállva, pálcáját elővéve.*
-Lumos.*Mondja ki a varázsigét, amire apró kis lángnak kellene megjelennie a pálcája végén, de ez nem így történik, ami eléggé fura. Hirtelen olyan hangot hall, mintha a falak megmozdulnának, mintha közelebb jönnének. Nem is a sötéttől fél, azzal teljesen ki van békülve, szereti is. Enyhén klausztrofóbiás, azért is szeret annyira a szabadban lenni. A sötét valószínűleg arra szolgál, hogy ne lásson semmit, ne tudjon csinálni semmit, ezért sem működik a lumos varázsige.*
-Az ajtó, hol az ajtó?*Megkeresi az egyik falat, ami még az ujjai alatt is egyre közelebb jön, De folyamatosan megy indig arrébb, meg akarja találni az ajtót. Az agyát elárasztja a túlélési ösztön, ami erősen megvan benne. Mikor körbemegy és nem találja az ajtót, leáll valahol ahol szerinte a szoba közepe van. Gondolkodni kell, kitalálni valamit, hogyan menekülhetne meg.*
-Gyerünk, találj már ki valamit, rajta!*Sürgeti magát egyre idegesebben. Hirtelen jön az isteni áldás, a felismerés, ami talán megmentheti. Akkor kezdődött ez, amikor kinyitotta azt a ládát, akkor jött a sötétség. Eszébe jut a MLI legutóbbi órája, amikor a dementor és a mumus volt terítéken. Ez csakis mumus lehet, az tudhatja csak, hogy klausztrofóbiás. Mivel a mumus elleni bűbájt tudja, már csak ki kell találni, hogy ezt az egész helyzetet hogy lehetne viccessé tenni. Végül jön az ötlet és már csak ki kell próbálni.*
-Comikulissimus.*Miközben kimondja a varázsigét, a dologra koncentrál, és néhány másodperc múlva kiderül, hogy ügyes volt, mert világosság gyúl, a falak a régi helyükre kerülnek, csak egyvalami nem stimmel, méghozzá az, hogy egy nagy, rusnya bohóc egész alakos képe borítja a falakat. Annyira csúnya, hogy ezt nem lehet figyelmen kívül hagyni, és nem kinevetni. Még az is dob a látványon, hogy a bohóc szemei ide-oda ugrándoznak egyik sarokból a másikba.
Mikor kellően kinevette magát, pálcájával összegyűjtve a "festéket", visszarakja a ládába, erősen lezárja és egy evapores-sel eltünteti a ládát. Nem lenne jó, ha még egyszer összefutna vele, vagy valaki más esetleg. Mivel már elege van ebből a bezártságból, úgy dönt, kimegy levegőzni, ahol a falak nem nyomhatják össze.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: A rejtett padlástér   

A rejtett padlástér
Vissza az elejére 
4 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Fegyverek leírása // Ára és a Vásárláshoz tartozó szabályzatok
» A Naruto Gundan Története - Itt Járunk Most!
» Rejtett szoba