Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
December 2018
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167303 hozzászólás olvasható. in 1080 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

A Krorun várrom

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 24

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Kedd Ápr. 12 2011, 19:58

* Ahogy odaér, mindhárman bemutatkoznak neki. Zoárd furcsán reagál a nevére, de nem feltétlenül rossz értelemben.*
- Kanadai vagyok, de a nevem egy könyvből van, amit anya olvasott régebben.* meséli a lány neki neve eredetét. Nil felveti azt az ötletet, mi lenne, ha bemennénk körbenézni a várromban. Alinox egyből fellelkesül.*
- Én igazából pont amiatt jöttem. Reggel olvastam a legendáját ennek a várromnak, és azért is látogattam meg ezt a helyet, hogy szemügyre vehessem saját szememmel is.* mondja a lány. Egyedül lehet, be se mert volna menni, de most, hogy négyen vannak, így semmi akadálya nincs.*
- Amúgy meg imádom az ilyen kalandokat* teszi hozzá, de csak úgy mellékesen. Még szerencse, hogy ma tornacipőt vett fel, valamint farmert, és egy fekete pulcsit. Azon legalább annyira nem látszik, hogy koszos, és a lábbelije is kényelmesebb, mintha egy magassarkút vagy balerinacipőt vett volna fel.*
- Mellesleg valamelyikőtök már volt bent a romban, vagy mindenkinek ez lesz az első alkalom?* érdeklődik a lány, miközben minekutána mindenki beleegyezett, hogy menjenek be, elindultak a várrom fele.*

Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Kedd Ápr. 12 2011, 20:05

*Úgy tűnik annyira már nem kell vádolni a macsekot, mert a famulus épen és sértetlenül vissza is hozza azt a társaságnak.*
-Azt hiszem akkor megkerült a bajkeverő..*mondja egy fél mosollyal, a leopárd pedig csak morran egyet a szavakra. Közben persze már kezdene beszélni, de ekkor érkezik Zoard, aki kizökkenti a mondani valójából, na nem mintha emiatt olyan nagyon mérges lenne. A szavakra csak egy ravasz félmosolyt ejt, miközben elpöccinti a cigijét, s kb ekkor érkezik meg Alinox is.*
-Áh tőszomszéd.. én is arról a vidékről érkeztem, bár soha nem nevezném az otthonomnak.*mondja Kanadát, bár Alaszka egy részét is megjárta, amikor az utcára került, de hát az már más tészta. Úgy tűnik viszont a társaság, eléggé elszántan a vár fele kacsintgat, már pedig Nil nem azt mondta, hogy menjenek be, inkább csak egy kérdést tett fel, hogy ők netán ezért vannak e itt. Már éppen akarna valamit mondani, amikor hallja Elisa szavait.*
-Hmm ja! Hogy a várban…. Azt mondják elég régóta áll elhagyatottan, mert valamilyen ok folytán a vár lakói mind meghaltak. Pár napra rá találták meg őket egy asztalon megcsonkítva, de azt mesélik olyan szinten, hogy nem tudták megkülönböztetni kihez melyik végtag tartozik, guszta mi?*kérdezi, egy gonosz félmosollyal miközben ismét egy cigit dug a szájába. Na igen az ilyen helyektől kirázza a hideg, kell is valami stresszoldó, na nem mintha félne, viszont az ötletet attól még nem szívesen pártolja.*
-Szóval mennyi is? Egy, kettő, három elsős és egy másodikos, menjen be egy olyan helyre, amit nem ismerünk, és ahol akár meg is murdálhatunk…*végül vállat ránt majd felsóhajt.*
-Hát végülis legyen…… amúgy ennyire szeretitek a veszélyt, vagy csak puszta kíváncsiság?*indul meg előre, a leopárddal, s nemsokára át is haladnak a kapun, ami mögött szinte derékig ér a köd.*
-Nem mondom, ha itt valaki eltűnik a büdös életbe nem találjuk meg, szóval csak maradjunk egy csoportba.*mondja, hiszen ismeri a „szétszakadás” veszélyét, bár lehet nem is látnak ide bent majd semmit*

Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.

Rangok
Ház: Inflatus
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Kedd Ápr. 12 2011, 20:18

*Teljesen véletlenül kerül egy még nem látott helyre, ahol összefut Nillel, hála rohangáló macsekjának.*
- Úgy tűnik. Bár nélküle nem ment volna.*biccent a famulus felé. A beszélgetés pedig tovább folyik, de pár szó után újabb emberek jönnek. Nincs baja a tömeggel, de mivel a sok diák véletlen összetalálkozásához
nem fűzi túl sok kellemes emlék, egy kicsit nyugtalan. De ez nem látszik
rajta. Egyébként a srácot ismeri, de a másik lányt nem, így neki be is mutatkozik. A többiek pedig kérdezgetnek még tőle, így Elisa úgy dönt, hogy neki felesleges.*
- Á értem.*biccent Zoárd felé, majd mikor hallja, hogy mindenkinek tetszik a vármegnézési ötlet elvigyorodik.*
- Én még nem voltam benn, de igazán érdekel, hogy mi lehet ott, szóval mire várunk?*pillant végig az összegyűlt társaságon. Eközben a srác betalálja a cicáját is, mire odafordul és rámosolyog.*
- Cleonak és nyugodtan megsimogathatod. Nem harap.*kacsint rá, ezzel azt is elárulva, hogy nem famulus, hanem csak egy sima cica. Ezután Nil a kérdésére is válaszol, mire megborzong.*
- Hát az, igazán gusztusos. Lehet mégse volt olyan jó ötlet.*jegyzi meg mellékesen, de ez nem jelenti azt, hogy nem akar bemenni. De azért fél kezét a fiú felé nyújtja.*
- Megdobsz egy szállal engem is. Majd legközelebb veszek neked.*kéri tőle, mert úgy érzi, hogy a kis történet után szüksége is lesz rá.*
- Pusztán kíváncsiság, úgyhogy te mehetsz előre.*engedi nagylelkűen, miközben igyekszik nem lemaradni.*
- Csak én érzem azt, hogy rossz ötlet volt?*pillant a többiekre, mikor belépnek a várba és előveszi a pálcáját.
- Lumos!*mondja ki nyugodtan, mire apró fény jelenik meg.*
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 25
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Kedd Ápr. 12 2011, 20:28

*Az "Alinox" eredetét hallgatva igencsak elcsodálkozik, mivel olyanról még sosem hallott, hogy egy mesekönyv után nevezzenek el valakit. Azt azonban meg kell állapítania magában, hogy ezek szerint szép számmal akadnak a Mysterioban kanadaiak. Legalábbis neki úgy rémlik, mintha találkozott volna már északi leányzóval, de persze nem jegyzi fel mindenkinek az adatait. Örül, ha a nevüket megjegyzi első találkozáskor.*
- Nos ezt örömmel hallom. A macskák nagyon kiszámíthatatlanok.* viszonozza a kacsintást egy ravasz mosollyal, de azért magához édesgeti Cleot egy simi erejéig.*
- Részemről ez az első, hogy négyesben randevúzok egy kísértetvár belsejében...* töpreng félhangosan, hogy ne zavarja Nil mondandóját. A felvilágosítás azonban már későn érkezik, közben pedig Zoárd alaposan elgondolkodik magában, hogy nem Demien profot látja-e Nil képében, legalábbis az elhangzottak alapján kezd az egész Halotti mágia feelinget felvenni.
- Inkább kíváncsiság. Bár nem hiszem, hogy valaki hónapokat kuksol a sötétben hogy megijesszen minket.* hangzik az optimista felelet, bár természetesen ő is tisztában van vele, hogy a mágia világában bármi megtörténhet. Ennek megfelelően pedig meg is fog, ahogy azt Murphy is megmondta. Ennek ellenére ő nem kér cigit, akkor már inkább az enyhe borzongás, bár már azt sem tudja eldönteni, hogy a történet hallatán kezdett el vacogni a foga, vagy a derekát nyaldosó köd miatt. Képzeletben máris megjelennek előtte a ködtakaró alatt heverő hullák kitekeredett képe, amin nem javít a tény, hogy a kavicsok csikorgásának olyan a hangja, mintha csigolyák roszognának a talpa alatt. Na de Zoárd nem engedheti meg magának, hogy anyámasszony katonájának titulálják, így kihúzva magát, de azért fejére vigyázva belépdel a romok közé. Eszébe jut, hogy bizony elkélhet odabent a pálca, bár Elisa apró lángjánál egyelőre semmi szokatlant nem lát, ami nem odavaló lenne. Persze a szeme még pár percig nem fog hozzászokni a hirtelen támadt sötétséghez, így szükség esetére készenlétbe helyezi a pálcáját, na nem mintha az alapszintű varázslataival olyan sokra menne.*
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Kedd Ápr. 12 2011, 20:45

* Mind a négyen felkerekednek, hogy akkor megszemlélik közelebbről, egészen pontosan belülről a várromot. Mikor Nil elmondja, mi a legendája a Krorun várromnak, kicsit elbizonytalanodik mindenki, de senki sem hátrál vissza.*
- Én szeretem a kalandokat, és ha az éppen egy csöpp veszéllyel jár, hát istenem egyszer élünk.* mondja a lány.
Nil figyelmeztet minket, hogy maradjunk együtt. Jó ötlet, elvégre senkinek nem hiányzik egy jó kis eltévedés. Meg aztán ki tudja mi rejtőzik itt a ködben, ami kezd leereszkedni a tájra. Lassan olyan, mint egy horrorfilm, amiből Alinox annyit látott 16 életéve alatt. Viszonylag csendben sétálnak a romok felé, csak lépteik zaja hallatszik, ahogy cipőjük csikorog a kavicsokon. Mikor a várhoz érnek, Elisa a pálcájával fény gyújt.*
- Lumos!* követi a példáját a lány is. Ahogy belépnek, huzat csapja meg Alinox arcát, és hűvösebb lesz. A fal mellett lépked, és érzi, ahogy a falból árad a hűvösség. Egyszer csak úgy érzi, valami megérintette a fejét. Aprót sikkantva arrébb ugrik, ezzel sikeresen rálépve a mellette haladó Zoárd lábára. Azonnal hajához nyúl, és lesöprögeti, amint kiderül pókhálót.*
- Ezer bocsi mindenkitől, nem akartam már egyből az elején szívbajt hozni mindenkire. És tőled Zoárd külön bocsánat, amiért megtapostalak. Nem volt szándékos.* szabadkozik a lány, de szívverése felgyorsult, amit próbált visszaállítani eredeti tempójára. Hihetetlen, hogy meg tudott ijedni egy pókhálótól. A többiek félelme átragadt rá, ami nem jellemző. Egy kicsit azért tart ettől a helytől, de a kalandvágya erősebb ennél az érzésnél.*

Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Kedd Ápr. 12 2011, 20:54

-A páromtól én is kaptam egy kiscicát, jó ideig ő vigyázott rá. Igazi Amerikai kiscica. Szóval van egy olyan érzésem, hogy macska kedvelő.*mondja a famulusra nézve, aki csak csap egyet a farkával, hogy hagyják már őt békén. Nemsokára viszont elhatározzák, hogy lehet el kéne látogatniuk, körbe nézni a várba. Zoárd szavaira, csak egy kissé hűvös mosolyt vet.*
-Lehet, ha emberről van szó. De ha valami van bent, és nem ember. Le merném fogani, hogy egy örökkévalóság ideje van, hogy aki oda bemegy, ne csak meg ijessze. Ja annyi maradt ki a történetből, hogy aki oda bement eddig nem igen tért vissza. Bár lehet vannak kivételek.*rántja meg a vállát, de azért elindul, ELisa kérdésére viszont elhúzza a száját.*
-Hát… azt hiszem, hogy most ez nem fog menni, nekem is ez az utolsó, amúgy nem tudom mennyire volt jó ötlet.~Ami mondjuk nem is gáz, lehet itt bent elpumpálnék, egy dobozt.. amúgy is le akartam szokni~*teszi hozzá magában, miközben már be is mennek a várudvarba, ahol bizony elég magas köd várja őket. Persze a srác szól pár szót, de azért hallgatja a többieket is. Elisaveta szavaira, csak elgondolkozóan megrázza a fejét.*
-Nem Nem hinném. De most már úgy is mindegy nem?*ha valami történni fog akár a következő percben is megtörténhet, ALinox szavaira viszont vállat ránt.*
-Én is, de azért érezhető, hogy mind a hárman gólyák vagytok. A suliba is haltak már meg páran, nem hinném, hogy ide kint bárkinek is feltűnne bármi..*mondja de ekkor jön a sikítás, amire kissé hirtelen érdeklődéssel fordul hátra, de kiderül , hogy vaklárma. Arca viszont egészen idáig hűvös marad.*
-Hidegvér…… … amúgy még nem jött rám a szívbaj. Viszont a Lumossal nem hinném hogy a ködbe sokra mennénk.*mondja elhúzva a száját, majd előre indul a ködbe, s szinte csak a hangját hallani.*
-Na.. ez már nem semmi… tényleg éltek itt emberek, tudjátok honnan tudom?*kérdezi, miközben valamit dobálva a kezébe vissza megy a társasághoz, s Zoardot megtalálva, amolyan poénosan a kezébe nyom valamit. Ha a srác lenéz, láthatja, hogy egy koponya, ami bár csontos, de néhány rovar van benne.*
-A köd, és ez a hűvösség egész jól koncentrálja az ilyesmit, szerintetek mikori lehet? Olyan mint egy cserékésztábor…..*bár az utóbbi szavait, már nem sok lelkesedéssel mondja.*

Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Kedd Ápr. 12 2011, 21:06

*Biccent Nil szavaira, majd nem sokkal később végighallgatja, hogy Alinox honnan érkezett és a nevének eredetét is. Kanada említése mondjuk nem javít a hangulatán, sőt, de most semmi kedve túl sokat agyalni, úgyhogy inkább válaszol Zoárd kérdésére, majd a válasz hallatán horkant egyet.
- Nekem mondod? Sosem tudni mikor milyen kedve van.*vigyorog a srácra és miután a másik végzett magához ragadja kis kedvencét. Eközben azt is kigondolják, hogy megnézik a várat. Bár ez az ötlet Nil története alapján meglehetősen helytelen, de nem fordulnak vissza. Azért Elisa kér egy szál cigarettát nyugtatásnak, amit a portéka hiány miatt nem kap meg.*
- Jah értem.*biccent egyet miközben elindulnak a vár felé. A hely már messziről is félelmetesnek tűnik, de ez nem állíthatja meg őket, így belépnek a várudvarra.*
- Végülis igen. Ha már itt vagyunk menjünk.*bólint egyet, majd belépve megpróbálkozik némi fénycsinálással, ami bár nem tökéletes, de azért működik. És mivel nem ő az egyetlen, aki elvégzi a varázslatot, legalább azt látják, hogy mi történik körülöttük. Időközben felidézi azokat a varázslatokat is, amik talán használhatóak. Ebben a pillanatban sikoltás hallatszódik Alinox felől.*
- Mi történt?*pillant felé és gondolatban megdicséri magát, amiért nem ugrott ő is egyet. Ezután a bocsánatkérés is megtörténik.*
- Nincs gond. Ha én éreztem volna valamit, tuti hasonlóan reagálok.*mosolyog a lányra és közben rendületlenül haladnak tovább.*
- Ahogy látom nem megyünk sokra vele, de azért nem árt megpróbálni.*von vállat a varázslat hatástalanságára. Ezután Nil felszívódik egy időre és szerzeményét Zoárd kezébe nyomja. A kérdések hallatán Elisa fintorogva a fej fölé hajol.*
- Fogalmam sincs, de tutira régi.*von vállat és sóhajt egy aprót.*
- Szóval ha már úgyis itt vagyunk, nem tud valaki egy félelmetes történtet?*érdeklődik álvidáman. Megpróbálva kiverni a fejéből, hogy rendesen meg van rémülve.*
- Egyébként még mindig lakik itt valaki vagy valami?*néz körbe gyanakodva, bár a köd miatt nem lát túl sok mindent.*
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus

Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 25
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Kedd Ápr. 12 2011, 21:13

*Szépen araszolgatnak befelé, na nem mintha akkora lenne a sor, hogy csak pipilépésben tudnak a vár közelébe férkőzni. Néha úgy tűnik, azért csacsognak annyit, hogy legyen idejük meggondolni magukat, de mint ahogy Nil megállapítja, most már úgy is mindegy.*
- Igen, az apró betűs részt előszeretettel átugorja mindenki.* morog óvatosan kémlelve a ködöt, bár semmi különöset nem lát a köveken kívül, noha azt még nem sikerült eldöntenie, hogy ez jó vagy rossz hír. Nem panaszkodna, ha harcra kerülne a sor, bár jobban kedveli a békés megoldásokat. Az ilyen kísértetjárta helyen azonban efféle diplomáciai manőverre esély sincs. Ezért aztán ő is megijed mikor Alinox felsikolt és neki ugrik, pontosabban a lábára. Az ijedtségtől nem is igazán érzi a lány súlyát, mivel a lehetséges támadót keresi, ám hamar kiderül, hogy egy pókháló volt a ludas. A szíve mélyén meg tudja érteni a lányt, a hajba került pókháló és gazdája esetét azonban nem fogja nyilvánosan is ecsetleni, így csak ennyit mond.*
- Nem történt semmi...szerencsére.* vet egy bátorítónak szánt oldalpillantást a lányra, ám ekkor fedezi fel, hogy Nil eltűnt körülük. Szerencsére a hangját még hallhatják, így az is kiderül, hogy rábukkant valamire, és felfedezését szíves örömest meg is osztja Zoárddal, noha ennek a fiú már korántsem örül annyira. ~ nyirkos...gömbölyű...itt éles...MOZOG !!! ~ elemzi gondolatban a kezébe pottyantott tárgyat, egyre nagyobb pánikba esve, amit betetéz a látvány, amint egy jókora csótány végigillegeti magát a karján.*
- JESSSZUS! * kiáltja majdhogynem sikítva, amint tudatosul benne, hogy egy rothadozó koponyát tart a kezében. Vaktában elhajítja a koponyát, ami talán visszarepül Nilhez, talán nem: dobójátékosnak mindig is csapnivaló volt, meg most ez a legkisebb gondja. Igyekszik minél messzebb kerülni a többiektől mielőtt elhányja magát. Beletelik pár percbe, mire összeszedi magát, addigra azonban már olyan messze eltávolodik a többiektől, hogy azoknak esélyük sincs megtalálni a ködben. Zoárdnak pedig esze ágában sincs visszatérni a bejárathoz, így mielőbb keres egy megfelelő rést a várfalon, hogy azon kiugorva mielőbb visszajusson a biztonságos, meleg fényű, pihe-puha kastélyba.*
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Kedd Ápr. 12 2011, 21:33

* A pálcája végén lévő kis fény nem ér túl sokat, de azért több, mint a semmi. Hirtelen Nil eltűnik köreikből, de aztán visszatér, és kezében van valami. A köd és a sötétség miatt nem látja mi az. Odaadja Zoárdnak, aki pár pillanat múlva ijedten eldobja.*
- Mi volt az?*kérdezi a lány, és lehajol a földre, hogy megnézze mi volt a bűnös azért, hogy a srác így megrémült. ~Fúúj!~ *gondolja magában a lány, mikor meglátja, hogy az egy koponya, egy emberi koponya, amiben előszeretettel kószálnak a bogarak. Alinox undorodva odafordul a többiekhez, de három ember helyett csak kettő személyt lát.*
- Hova lett Zoárd?*kérdezi a lány, és körbenéz. Talán elfutott? Mi van ha baja esik? ~Nyugi Alinox, nem kell rögtön rosszra gondolni~*szól rá magára.*
- Ez nem volt túl jó vicc Nil*mondja kicsit rosszallóan Alinox a fiúnak. Odalép a többiek közelébe, mielőtt szem elől tévesztené őket is. Belegondol abba, hogy ha van itt valami vagy valaki, és eddig nem tudta, hogy itt vannak, erre a hangzavarra tuti rájött már, hogy látogató van a várromban. *
- És most hogyan tovább?* kérdezi a lány. Nem tudja, hogy elmennek-e megkeresni Zoárdot, esetleg visszamennek az iskolába, vagy beljebb mennek a várromban.*

Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Kedd Ápr. 12 2011, 21:39

*A kis csapat nemsokára elindul az építmény felé, s ahogy beérnek bizony észre kell venniük, hogy a köd is alászáll, s történik is egy s más, amire Nil is felkapja a fejét, de miután kiderült, hogy vaklárma, kissé meg is nyugszanak arcizmai. Megejti a Lumosos dolgot is, de Elisa válaszára, csak megrántja a vállát*
-Ilyen esetben inkább a szimatodba bízzál. Ha vizenyős, rothadós büdös szagot érzel, akkor már kezdhetsz aggódni, a hangok gyakran csak átvernek, ahogy az is amit látsz…*mondja kissé komorabban, miközben felnéz valahova affele, amerre a napnak kéne lennie, legalábbis annak, ami még maradt belőle, de nem véli látni. Ezután viszont előre megy, és nemsokára egy kis „ajándékkal” lepi meg Zoardot, akinél viszont meglepődik a reakción, így még utána kiabál a kifele siető fiúnak.*
-Hé hova mész? Ez csak egy koponya…..*figyeli ahogy elsüvít mellette a testrész, de aztán kissé elhúzva a száját Alinox fele néz, elgondolkozva.*
-Hát… pedig azt hittem, ennyi nem ilyeszti meg…… amúgy gondolom vissza ment a suliba, legalábbis a kapu fele vette az irányt.* válaszolja a lánynak, majd a következő szavakat megelőzve csak felsóhajt.*
-Látjátok, erre mondtam, hogy még nem ismeritek az itteni létet… A mai parádéból ő most a leggyengébb láncszem.*mondja, ujjával a srác fele mutatva, akit már elnyelt a köd, de ezután Elisa kérdésére kissé keserűen felnevet.*
-Nem hiszem ,hogy kéne még plusz rémtörténet, lehet a végén mi leszünk az egyiknek a főszereplői..*mondja, de a következő szavakra kissé sejtelmes arcot vág.*
-Ki tudja.. valami megölte azokat a szerencsétleneket, és az utánuk ide keveredetteket is. Lehet , hogy az a valami még mindig itt van… valahol itt a ködbe, és minket néz. Az is lehet , hogy Zoárd már nem él, én nem hallom a hangját, s most hogy kevesebben vagyunk lehet egymás után vadász le minket.*na igen ő még nem fél, de hangja eléggé hihetőnek hallatszik.*

Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Kedd Ápr. 12 2011, 21:52

*Elindulnak a vár felé, hogy szétnézzenek ott, s bár az ötlet kezdetben jónak tűnt, Elisa kezdi úgy érezni, hogy jobb lett volna, ha inkább tiltakozik. Mindenesetre belépnek az udvarra, ahol mindent köd borít. A csapat lánytagjai megpróbálkoznak némi fénygyújtással, ami az elején még működőképes. A hangulaton Alinox sikkantása se segít, de szerencsére hamar tisztázódik, hogy vaklárma az egész.*
- Inkább nem szeretnék ilyeneket érezni.*ingatja a fejét, de végülis egyetért a másikkal. Ezután Nil is előáll a koponyájával, amit Zoárd láthatóan nem díjaz. A rothadó emberfejmaradvány kirepül a kezéből és a fiú hátrébb araszol.*
- Minden rendben?*érdeklődik, de a választ nem kapja meg, mivel a fiú árkon-bokron túl járhat már.*
- Hát elszaladt.*jegyzi meg roppant elmésen és a többiekhez fordul.*
- Most mi legyen?*vonja fel a szemöldökét kérdően.*
- Oké, igazad van. Már így is eléggé ki vagyunk készülve.*sóhajt egyet. A kérdésére is megkapja a válaszát, ami nem igazán nyeri el a tetszését.*
- Beszélsz itt összevissza mindenfélét. Biztos csak visszament a kastélyba. Nincs itt semmi.*néz szét megint és megborzong. Nilre pillant, hogy lássa vajon igaz mond-e, de nem nagyon tudja megállapítani. Ekkor azonban a macskája kivetődik a kezéből és elindul a vár belseje felé.*
- A fenébe. Hova mész?*kiált fel és utána iramodik, de nem sokkal később rémülten sikkant, ahogy rálép valamire, ami rémisztő roppanást hallat. Lepillant és csontok tömegét veszi észre.*
- Nah jó, mi lenne, ha visszamennénk?*néz hátra és reméli, hogy nem hagyta el a többieket.*
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Kedd Ápr. 12 2011, 21:58

*Miután Zoárd elszalad, Nil egyből azzal ijesztgeti a lányokat, hogy Zoárd már meghalt, és az a valami ami megölte, majd sorra levadászik mindannyiunkat. Elisa macskája hirtelen elrohan a vár belsejébe, a lány utána indul, de aztán megáll, és visszajön hozzájuk. Felveti, mi lenne, ha visszamennénk.*
- Díjazom az ötletet. Jó volt ez a kis kaland, de ha van is itt valami, inkább nem találkoznék vele.* mondja a lány, kis félelemmel a hangjában, de semmi több. A lány elindul arrafelé, amerről jöttek. Néha hátrapillant, hogy a többiek követik-e. Próbál magabiztos lenni, ahogy végigsétál a valaha valószínűleg folyosóként szolgáló ösvényen. Léptei visszhangoznak. Mély levegőt vesz, mikor végre kiér a friss levegőre, majd a többiektől elköszönve visszamegy a révészhez, aki elviszi az iskolához. Mikor odaér, az étkező felé veszi az útját, mert eléggé megéhezett a kis túrájuk alatt.*

Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Kedd Ápr. 12 2011, 22:08

*Miután Zoárd elszalad, kissé meglepődik, de hát érthető, vannak akik sokkot kapnak az ilyesmitől, de hát majd csak bele jön a srác is az itteni mulatságokba. Elisa kérdésére csak némán vállat ránt, viszont mikor Nil ijesztegetni kezd, csak érdeklődő pillantást vet Elisa felé.*
-Hmm ezt úgy mondod, mintha nem láttál volna már furcsa dolgokat? És különben is a köd itt elég sok mindent elnyel, lehet , hogy tényleg nem él.*mondja teljesen magabiztosan, majd ezután indul meg a cica, és Alinox is úgy tűnik jobbnak látja kint.*
-Látod, ezt mondtam én is, mielőtt bejöttünk.*bólint rá, de azért biccent a lánynak, hiszen sejti, hogy nem akar már sokági itt lenni. Pálcáját előkapva viszont a slisszoló cirmos fele pöccint.*
-Mobilicorpus.......*mondja kissé unott hangon, bár hallja a roppanást, de ameddig nem támadtak rájuk, túl nagy baj nem lehet.... A cica pedig lassan Nil kezébe lebeg, aki megfogva fáradt tekintettel a lány felé néz.*
-Varázsló vagy, használd ki? Ez egyszerűbb mint rohanni egy macska után, így hal meg az első áldozat a filmekbe...*adja vissza a macskát, majd végül felsóhajt.*
-Hát végülis ha te is úgy akarod, akkor miért ne, úgy se jön még semmi olyan teremtmény, aki a fejünkre pályázik... bár lehet meg kéne várni.*teszi még a lányok alá a lovat, de végül bele egyezve, nyugodt tempóba elhagyják a helyet. Kint viszont Elisaveta, és a másik lány felé fordul.*
-Én viszont innen most elnézek Mystralba, van még némi dolgom, akartam venni valami kis apróságot Daphnenek, szóval majd még össze futunk , sziasztok.*köszön el, és a leopárddal egyetemben el is indulnak az éjszakába borult, városka felé.*

Diák Inflatus
Diák Inflatus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Kedd Ápr. 12 2011, 22:16

*Nil koponyás vicce nem tesz jót a csapat létszámának, Zoárd ugyanis rövid úton felszívódik. Majd a srác véleménye se segít a rémületén.*
- Nem mondom, hogy nem láttam, de attól még szeretem azt hinni, hogy nem történhet semmi furcsaság.*jegyzi meg sóhajtva, pont mikor a cica elrohan és háziállatának hála már megint veszélyes helyekre kell rohangálnia. A koponyák és csontok látványa amúgy is zavarja, az ekkora mennyiség pedig kiveri nála a biztosítékot. Mikor Nil átadja neki a macskát bólint a szavaira.*
- Mindig elfelejtem, hogy így egyszerűbb.*von vállat sóhajtva. Az ötlete, hogy menjenek vissza, úgy tűnik,egyetértésre talál.*
- Addig jó, amíg nem jön.*forgatja meg a fejét mosolyogva, miközben elindulnak kifelé a várból.*
- Rendben szia.*int a fiúnak, majd nem is húzza az időt tovább, hanem felkerekedik és meg se áll a szobájáig, ahogy minden csendes és békés, szóval nem kell félnie semmitől.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Pént. Jún. 17 2011, 23:27

*A fene se tudja, hogy mi ütött ma belém és mit keresek pont ennek a kapunak a bejáratánál. Sairussal már jártam itt és nem volt a legjobb ötlet, de most nem megyek be, csak megállok a küszöbön és kész. A régi emlékek azért jók, örülök, hogy vannak és néha el kell merülni bennük, de a veszélyt nem vállalom, így csak a hűs falnak dőlök, miközben kíváncsian tekintek befelé, figyelve minden egyes mozgást, ami a kastélyon belül van. Egyébként ma nem öltöztem túl, egy fekete kis nadrág van rajtam, melyből vékony, hófehér combjaim is kilátszódnak, felülre pedig egy hófehér kis toppot húztam. Lábaimon kényelmes sportcipő van, hiszen mászkálok már egy ideje és ebben a legjobb túrázni és más dolog nincs is nálam. Hosszú, fekete tincseim egyébként szabadon omlanak végig a hátamon, szemeim körül pedig kékes smink díszeleg.*
~ Vissza kéne mennem a suliba, már későre jár. ~ *sóhajtok fel, de mégse mozdulok, mintha valamiért úgy érezném, hogy itt kell lennem. Jó ez a hely és még az is megfordul a fejemben, hogy talán Sairus erre járhat, mint régen, amikor mindig összefutottunk.*
Victor
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 101
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet : Képességek:
- őserő
- uralom
- gyorsaság

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Pént. Jún. 17 2011, 23:34

*Bár lehet, hogy a lány nem látja, de ha felnézne a várfalra bizonyára meglátna egy alakot ücsörögni ott, amint tekintete kíváncsian villan rá, s bizonyára még észre vehetne pár dolgot.Például , hogy a férfi, továbbá a bőre hófehér, mondhatni halotti színt ölt fel, ruházata viszont ennek ellenére egy sötét bőrnadrág, illetve egy fekete ujjatlan póló keverékéből áll, lábán pedig hosszú szárú bőrbakancs díszeleg. Haja szokásosan kissé slendrián módszerrel van beállítva. Minden esetre ha ezeket még nem látta, nemsokára megláthatja, hiszen az idegen meg is szólítja.*
-Mit keres itt egy fiatal lány, pont egy ilyen elhagyatott kísértet járta helyen?*kérdezi, fura mód könnyed hangon, miközben egy rugalmas ugrással le is veti magát a falról, s pár méterrel talpon érkezik meg Hecate mellett.*
-Egyébként nem kell tartanod semmitől, nem tartozok ennek a várnak az emlékei közé.*villant egy fura mosolyt jelezve, hogy nem valami démon ő, csupán csak egy egyszerű... Mi is? Talán még kiderülhet a lány számára, persze még semmi se biztos.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Pént. Jún. 17 2011, 23:39

*Nem hittem volna, hogy rajtam kívül van még egy olyan elvetemült ember, aki pont erre jár ilyenkor, de nemsokára láthatom, hogy bizony igen, ugyanis egy hang üti meg a fülem, én pedig teljes testemben összerezzenek. Az a démon óta már bármi megtörténhet, így nézek hát fel rá, miközben pár lépést lassan, de annál óvatosabban hátrálok.*
- Öhm, semmit. Csak éppen erre jártam, de már megyek is. *nem fordulok meg, annyira nem vagyok hülye és öngyilkos hajlamú, ahogy viszont mellém ugrik és nemsokára elmondja, hogy nem ide tartozik, megállok és úgy nézek fel a szemeibe.*
- Akkor miért van itt? *magázom, még szép, hiszen idősebbnek néz ki nálam, olyan 28-30-nak, tehát inkább vigyázok vele, ki tudja, hogy kik mászkálnak errefelé. Hallottam már támadásokról és tudok arról is, hogy sok varázsló is lehet a közelben, kiknek szemet szúrhatok egyértelműen.*
- Nem kötelező válaszolnia, semmi közöm sincs hozzá. *fordítom el a fejemet is zavartan, miközben fekete tincseimet piszkálom, láthatóan nem tudom, hogy most mit kéne csinálnom vagy mondanom, így nyelek egy picit és végül visszatekintek rá.*
- Mystralban él? *nem hiszem, hogy új tanár, arról csak tájékoztattak volna minket, de akkor mégis ki lehet? Azért nem ártana pár dolgot tudnom, de túl sokáig se óhajtok vele csevegni, ez a hófehér bőr és a csontomig hatoló tekintet, egyszerre tetszetős és félelmetes és nem szeretem, hogyha valaki ellentétes érzéseket vált ki belőlem.*
Victor
Vámpír
Vámpír

- őserő
- uralom
- gyorsaság

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Pént. Jún. 17 2011, 23:48

*Amikor a lány felfigyel rá, csupán csak egy alig látható mosoly fut ki az arcára, hiszen ismeri ezt a reakciót, sok ember szemébe látott már hasonlót. Mordanáéban talán nem, az a lány harcias volt, sőt még mindig az talán ezért is nehéz vele a kapcsolat teremtés, na persze félig meddig érthető is a dolog.*
-Ha miattam fújsz ilyen gyorsan vissza vonulót, megnyugtatlak én is csak pár perce vagyok itt...*jelenti ki kimért hangon, miközben már lassan mellette is terem, de a vámpír csupán csak halvány érdeklődő tekintettel néz vissza rá.*
-Minden éjszaka kijövök Seolra, egész jó erre felé a légkör, szeretek éjszaka sétálni.*ad egy rövid választ, miközben éppen hogy megemeli a vállát, majd most az ő tekintete válik érdeklődővé.*
-Na és? Téged mi buzdított fel, hogy egy elhagyatott várhoz gyere ?*kérdezi teljesen normális hangon, miközben lassan közelebb lép hozzá, és ki is nyújtja felé a kezét, de a szavakon már nem tud komoly arcot vágni, így aztán kissé fel is nevet.*
-Tartasz tőlem igaz? Ez azt jelenti, hogy nem vagy buta, az ismeretlentől mindenki tart. De hogy tegyek valamit ellene , a nevem Victor.*mutatkozik be, miközben tekintetével a lány arcát pásztázza ajkai pedig mosolyra húzódnak*
-Nem éppen, de a közelben, mondhatni egy köpésnyire. Gondolom te pedig a Mysterio egyik diákja vagy jól gondolom?*kérdezi, és ha megvolt a kézfogás lassan tesz is hátra egy lépést megtartva a távolságot a lánytól.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Szomb. Jún. 18 2011, 00:00

*Ahogy megpillantom a férfit, rögtön hátrálni kezdek, hiszen számomra nem normális az, hogy csak így rámijeszt valaki az éjszaka kellős közepén. Az más, amikor Mordred teszi, de ez a férfi ijesztőbb a számomra, de a szavai nem győznek meg arról, hogy ne tartsak tőle.*
- Én nem fújtam visszavonulót, csak... csak éppen távozni akartam. *bólogatok is párat a szavaimhoz, mi szerint tényleg ez volt a célom, de ahogy mesélni kezd, majd ismét érdeklődni, úgy nézek a hatalmas vár felé. Régi, ósdi és félelmetes.*
- Egy régi emlék, amely ide köt. Még egy barátommal voltam itt, bár majdnem bent hagytuk a fogunkat. Elátkozott ez a hely, tehát eszem ágában sem volt bemenni és Önnek se ajánlom. *figyelmeztetem, bár még nem ismerem, de mégis megmenteném a bajtól, ha úgy alakulna. Na de ahogy közelebb lép hozzám és kezét nyújtja, na meg felnevet, kissé megremegek.*
- A bemutatkozás nem segít. Túl sokszor kerülök bajba és jobb az óvatosság, Victor. *a kezére tekintek, de oly közel van hozzám és ha ellenség is, nem kéne felidegesítenem, így kicsiny kezemet az övébe helyezem, majd hirtelen húzom el.*
- Jéghideg! *állapítom meg, de a bemutatkozást hirtelen el is felejtem, így gyorsan hozzá is fűzöm.* - Hecate vagyok. *de már egyre biztosabb vagyok benne, hogy nekem nem kéne társalognom ezzel a férfival. Miért mindig velem történik ilyesmi?*
- Jól, de mit akar tőlem? Valamiért úgy érzem, hogy nem véletlenül szólított meg és akkor legyünk túl rajta... *lassan kezemet az övemhez emelem, a pálcámhoz, hiszen még egyszer nem leszek játékszer és most már talán valamivel meg tudnám védeni magam, ha kell, bár kezem remeg, ahogy a testem is.*
Victor
Vámpír
Vámpír

- őserő
- uralom
- gyorsaság

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Szomb. Jún. 18 2011, 00:19

-Á értem...*reagálja le ennyivel, kissé talán titokzatosabb hangon is, miközben nemsokára megérkezik a lány mellé, így jut néhány szó a várra, amire a lány válaszol is, no meg hozzá fűz némi figyelmeztetést is a szavaihoz. A férfi ezt hallva viszont csak elmosolyodik.*
-Nem igazán tartok az ilyen helyektől, elég sok hasonlót láttam már. Mindamellett szép, hogy akkor is eljössz egy ilyen helyre, ha még utálod is.*vonja le a következtetést, majd sor kerül a bemutatkozásra, s a lány válaszára is, ami ismét egy apró mosolyt indít el a férfi ajkain.*
-Meglehet, de nem gondolod, hogy ha veszélyes lennék rád, már nem lett volna időd , hogy ezt elmond?*kérdezi, miközben mintha valami megvillant volna a szemébe, na de a kézfogás után, a lány érezhetően elhúzza a sajátját, és még egy kis megjegyzést is tesz. A férfi viszont csak lassan neki támaszkodik a fallnak s onnan nézi tovább Hecate-t*
-A legtöbb testnek amibe nincs már fizikai élet hideg az érintése. Így nem csodálkozok rajta hogy észre vetted, még nem találkoztál Vámpírral Hecate?*kérdezi, fürkésző szemekkel, de a következő szavakra viszont ismét felnevet.*
-Szeretem bennetek, hogy mindannyian azt hiszitek akarnak valamit tőletek.. mellesleg.*mondja, de mire befejezné a mondatot, szinte eltűnik, a lány szeme elől, de ez csupán csak a látszat, hiszen hangját nemsokára hallhatja a másik, de már a háta mögül.*
-Ha akarnék valamit hiába lenne nálad pálca, erről biztosíthatlak...*de nem szól többet csupán csak előre lép, hogy ismét szemtől szembe eshessen a lánnyal.*
-Csupán csak láttalak, és leszólítottalak, nem hallottál még spontanitásról? Tudod olyan dolog ami akkor történik az emberrel amikor nem számít rá.*mondja miközben karjait össze fűzi maga előtt majd tekintete a pálcára szegeződik.*
-Tényleg akarod használni?*néz a kezére, hiszen látta ám, hogy merre fele indult el, s bár már győzött le mágust, köztük diákot is, de nem igen szereti ha ezzel a fegyverrel támadják meg.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Szomb. Jún. 18 2011, 00:27

- Az emlékekért sok mindenre képes vagyok. *magyarázom őszintén, de egyre furcsább a számomra ez a férfi, főleg, miután tovább beszél, én pedig csak még jobban megremegek, miközben körbe is pillantok, bár sejtem, hogy nincs itt senki.*
- Nem gondolom... soha nem lehet tudni. *már megöltem egy démont és a jele azóta az alkaromon van. Ki tudja, hogy mi ez a lény velem szembe, de talán ha a sors úgy akarja, én nyerhetnék. De én nem akarok harcolni, nem akarok ismét bajba kerülni, de amikor a kezét megérzem, ahogy tudom, olyan sebesen húzom ez az enyémet az övéből.*
- Vámpírral? Nem... még nem. ~ A fenébe... már megint mibe keveredtem? ~ *ezt nem hiszem el, már tényleg nem, de annyira félelmetesnek tűnik, de mégis gyönyörű maga, a léte, amelyet a halálba szerzett meg. Nem is tudom, hogy igazán mit szóljak hozzá.*
- Gondolom akar valamit, különben nem szólított volna meg. *bököm ki hamarosan, de amikor mögém kerül, csak megdermedek és meg se merek mozdulni, úgy hallgatom a szavait, majd ahogy ismét elém sétál, úgy nézek fel a szemeibe.*
- Én nem hiszek az ilyesmiben. A sors akarta, hogy találkozzunk, hogy én pont most legyek itt, semmi se véletlen. *ez az elvem és e szerint is élek és éltem eddig is. De ahogy a pálcámat is megemlíti, csak kissé megrázom a fejem és kezemet is elveszem a pálcám közeléből.*
- Nem, nem igazán... Meg akar ölni? Vagy csak a véremet? *nem vagyok hülye, tudom, hogy mik azok a vámpírok és őket a vér élteti, tehát bizonyára azért szólított meg, én pedig nem igazán tudnék elmenekülni. Nem ismerem ezeket a lényeket, szinte semmit se tudok róluk.*
- Kérem, engedjen elmenni... *nézek rá kissé kétségbeesett szemekkel, hiszen nem akarok ismét megsérülni, ismét bajt, de ez a férfi egy cseppet sem bizalomgerjesztő.*
Victor
Vámpír
Vámpír

- őserő
- uralom
- gyorsaság

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Szomb. Jún. 18 2011, 00:54

*CSupán csak elmosolyodik a szavakra, minő véletlen, neki is már csak az emlékei maradtak a múltjáról viszont már nem képes értük mindenre, a halálban kissé máshogy alakulnak a dolgok, és ami régen számított lassan feledésbe merül.*
-Lehet hogy így van. Minden esetre ettől ha akarnék lehetnék veszélyes is. A kérdés csupán az, hogy akarok e az lenni vagy sem.*mondja egy fura titokzatos mosollyal, majd a kézfogásnál a lány meg is érzi bőre hidegét, s úgy tűnik hogy most Victor se titkolózik, de hogy miért? Lehet maga se tudja.*
-Hát akkor most ez is megtörtént... ÉS mi a benyomásod?*hangja még mindig pusztán érdeklődő, mint aki megfigyelné a másik reakcióit, s azt amit mond, bizony nehéz ki ismerni Victort, soha nem tudni éppen mi lesz a következő lépése, legalábbis az nem tudhatja mit forgat a fejében, aki nem ismeri. A következő szavakra nem mond semmit, ő elmondta miért szólította meg, viszont miután mögé kerül, s hallja a válaszát, csak megrázza a fejét.*
-Lehet, hogy így van, a te szemszögedből, de ha a sors valamivel nem számolt az én vagyok. Tudod ki esek a sors hatókörén, a halottaknak nincs sorsuk.*vet egy fura mosolyt, ami közbe mintha meg is jelennének azok a hosszabb szemfogak, és bizony amit mond azt komolyan gondolja, a következő szavakra viszont már nem nevet, de látszik rajta, hogy ha nem tartaná magát hamar előjönne az is.*
-Persze, azért beszélgetek még mindig veled mert meg akarlak őlni, minden gyilkos így csinálná nem gondolod. De tudod mit úgy nézek ki mint aki meg akar?*kérdezi, miközben egy pillanat alatt előtte is terem, s fejét közelebb húzva mélyen a szemébe is néz, majd arcán egy ismételt mosoly jelenik meg.*
-Az a baj veletek halandókkal, hogy túl sok előítélet szűltök, honnan tudod hogy ma már nem ittam? Vagy azt hogy az annyira kellemetlen lenne neked?*kérdezi még mindig derűs hangon, de amikor hallja a kérést, és látja a kétségbe esett szemeket csupán csak össze vont szemöldökkel fordul oldalra, s mutat kezével az útra.*
-Ha így kívánod... de egy darabig elkísérlek.... *mondja végül mintha ezt már leszögezte volna, de hogy pontosan miért? Lehet csak unatkozik, meglehet hogy a hallhatatlanok is megunják az "életet".*
-Közbe akár beszélhetsz arról is, miért rettegsz attól, hogy meg akarlak harapni...Mit gondolsz milyen érzés?*kérdezi, ha már elindultak , miközben fejét oldalra fordítja figyelve a másikat.*
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Szomb. Jún. 18 2011, 01:13

- Ezt csak te tudhatod. *jegyzem meg kissé halkabban, majd megtörténik a kézfogás is, de a bőre jegessége nem nyugtat meg, egyre inkább félelmet kelt bennem.*
- A benyomásom? *kérdezek vissza értetlenül, de valószínűleg nem lenne helyes azt mondanom, hogy ennyi idő alatt még semmi, így nézek végig az arcán, majd próbálok válaszolni neki.* - Jéghideg és hófehér bőr, vonzó megjelenés, mely egyben félelmet kelt és majd kiráz a hideg. Valahogy, nem akarlak megismerni, mert tudom, hogy nem járnék jól... *észre se veszem, hogy most már tegeződöm, de ha megöl, akkor már úgy is mindegy. *
- Egyébként, szerintem a halottaknak is lehet sorsuk, bár most lehet, hogy én tévedek. *ismerem be, miközben picit le is hajtom a fejem és utat engedek félelmeimnek és minden rossz érzésemnek, így hát hamarosan már rá is kérdezek arra, hogy mi velem a célja.*
- A gyilkolás mindenki számára más. Van aki tart tőle, de egy vámpír szerintem élvezi és a játékot is, amiben én nem veszek részt és ien, úgy nézel ki. *pillantok komoran a szemeibe, de ahogy elém ér és hirtelen a fejemet is megfogja, úgy lépek közelebb hozzá, oly nagyon közel, ami már zavar és arcom is kissé elpirul, ahogy engem figyel.*
- Egyértelműen kellemetlen lenne, én nem vagyok táplálék, én belőlem nem ihatsz. *remegek meg a keze alatt, de nincs annyi akaraterőm, hogy arrébb menjek vagy a kezét levegyem magamról, félek neki ellenállni, félek, hogy bántani fog és azt nem akarom, így inkább a kedvébe próbálok járni. Na de pár hosszú másodperc után lassan sikerül távolodnom tőle és csak arra kérem, hogy engedjen el, de ahogy hallom, el fog kísérni, így hát bátortalanul megindulok az úton, majd amikor ismét hallom a kérdést, csak felé tekintek.*
- Fogalmam sincs, nem tudok sokat a vámpírokról. De azt tudom, hogy nagyon fájna és sok vért veszítenék és talán meg is halnék, tehát számomra semmi jó se lenne benne, ahogy az egész életemben sincs. *próbálom megadni neki a szerintem megfelelő választ, hiszen így gondolom, de ez a kérdés, hogy folyamat a harapásomról beszél.*
- De reméelm, hogy jól vagy lakva és nem pont az én vérem kell, hanem csak beszélgetésre vágytál. Én... én szívesen beszélgetek. ~ csak ússzam meg ezt az egészet. ~ *lehet, hogy őrült vagyok, de ha elfutnék, rögtön megbánnám vagy ha támadnék, így inkább marad a védekező engedelmesség.*
Victor
Vámpír
Vámpír

- őserő
- uralom
- gyorsaság

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Szomb. Jún. 18 2011, 01:37

*A kérdésre csak egyszerűen megrántja a vállát, mintha nem is lenne olyan fontos a kérdés, na de ha már feltette megmagyarázza.*
-Igen a benyomásod... Kiváncsi vagyok milyen az emberek gondolkodás módja, én már elfelejtetettem úgy gondolkozni, nem igen emlékszem rá , hogyan kell.*magyarázza meg röviden, mintha tényleg csak csevegni kívánna*
-Az , hogy jól jársz e vagy sem egyedfüggő... De a meglátásaid jók, te is benne vagy abban a nagy csoportban aki kb így lát engem.*mondja el végül a következtetését, a sors dologra pedig csak elhúzza a száját.*
-Szerinted egy embernek miért az a sorsa hogy halottként akár több száz évet rohadjon élve? Ha ilyen a sors mondhatni igencsak savanyú a humora.*mintha maga is mosolyogna, miközben beszél, de amikor a gyilkolásról esik szó csak oldalra dönti a fejét.*
-Hogy ki mit mennyire élvez, az vámpír függő is. Ne aggódj ismerek olyat is aki nálam sokkal roszabb dolgokra képes, mi köztünk is vannak hasonlóságok akárcsak nálatok.*na persze mondja ő, aki eddig mindig is vadászott, és azt a részt igenis szerette, de valahogy mintha kiveszett volna belőle a tűz. Talán Mordana miatt? Ez már jobb kérdés. A következőkre viszont csak mosolyog.*
-Nem akarom elvenni a magabiztosságodat, de nekem nem parancsolhatsz, ha akarnék valamit el tudnám venni. De minden esetre van némi tévedés az elméletedben. Honnan tudod , hogy kellemetlen, ha még sose próbáltad?*szinte nem is vár rá választ, csupán csak amikor a másik elindul ő is menni kezd mellette nyugodt, könnyed léptekkel, és a lány szavaira most már nem bírja ki, hogy újból felnevessen.*
-Igen, arra már rájöttem, hogy nem sokat tudsz a vámpírokról...Bár tény hogy vesztenél vért, de ha akarnám olyan örömöket érezhetnél közbe amit semmi más közbe sem. Akár érezheted úgy is hogy szállsz... A halál pedig nem biztos, tudod ha értékes a préda, akkor jobb ha élve marad, de nem szokásom megölni az áldozataimat, ha nem szükséges ahogy ez nincs is kőbe vésve. Amúgy te túl negatív vagy*, vigyorodik el, s maga se tudja miért mesél ennyit a vámpírokról a lánynak, de valahogy úgy tűnik most szívesen teszi.*
- Bevallom kecsegtető, de hogy megborítsam az elképzelésedet, tartóztatni fogom magam*feleli egy félmosollyal a beszélgetésre pedig csak oldalra dönti a fejét.*
-MEgtanulhatnál ám jobban hazudni is, látszik rajtad, hogy ha megtehetnéd akár most eltűnnél , de nem teszed bátor vagy.*úgy tűnik a férfitól még dícséretet is kap, ami nem kis dolog, főleg hogy Victor nem szokott ilyesmiket ingyen osztogatni.*

//FAgy//
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris

Üzenet :

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   Szomb. Jún. 18 2011, 20:11

//olvad//

*Ha ennyire érdekli, akkor hát elmesélem neki, hogy pontosan mit gondolok róla, most, hogy a közelében vagyok és ahogy hallom a reakcióját, úgy kezdek el másfelé figyelni.*
- Szerintem pedig inkább tőled függ, hogy kivel hogy bánsz. Tudom, hogy esélyem sincs ellened, nem vagyok hülye. *nézek komolyan a szemeibe, hiszen ezt már felfogtam, amióta megláttam és elmondta nekem, hogy vámpír. Na de ez után kitérünk a sorsra, viszont a szavaira nem is tudom, hogy mit mondhatnék. Lehet, ohgy igaza van, de mindegy is, nem fogom feldühíteni azzal, hogy másfajta érveket állítsak fel és őszintén szólva, most kedvem sincs rá.*
- Én még egy vámpírt se ismertem, de nem is bántam... *teszem hozzá az ő szavaihoz, majd amikor kijelenti, hogy amit akar, azt úgy is megtehetné, egy picit lassítok és úgy nézek fel rá.*
- Igen, meglehet, hogy el tudnád, de mégse teszed. *mondom kissé halkabban, majd amikor kitér arra, hogy honnan tudom, hogyha még sose próbáltam azt, hogy igyanak belőlem, ismét csak kiráz a hideg. Na nem a hűs levegőtől, hanem attól, amit mond.*
- Soha nem is akarom kipróbálni. Miért lenne nekem jó, ha vért veszítenék? Így sincs sok, azt megtartom magamnak, hiszen fontos az életműködésemhez. Már csak ezért se akarnám. *jelentem ki határozottan, hiszen már így is túl sokszor kerülök bajba, már csak az hiányozna, hogy egy vámpír is meglékeljen, belém vájja az éles fogait és kiszívjon ki tudja mennyi vért. Na de Victor hamarosan felnevet, így pillantok ismét rá és amikor arról kezd el mesélni, hogy miféle örömöket tud nekem okozni azzal, hogyha vért iszik belőlem, kissé undorodva húzom el ajkaimat.*
- El tuodm képzelni... *még csak azt kéne, hogy ilyesmit élvezzek... Áh, ez lehetetlen. *
- Hogy negatív? Nem, nem vagyok az. *állok meg egy pillanatra, felé is fordulva, de amikor hallom, hogy tisztában van a hazugságaimmal, csak hirtelen fordulok meg és indulok tovább kissé durcásan a sötét ösvényen és ez lesz a nagy gondom, ugyanis pont a lábam elé kerül egy nagy farönk és már azon kapom magam, hogy a földön fekszem, az alkaromba pedig bele is áll egy elég éles fadarab. Nem szúrta át, de iszonyatosan fáj, így nem csak a vérem kezd el a földre szivárogni, hanem egy hangosabb kiálltás is hallható lesz, mely inkább sikításba megy át. Na tessék, ismét megcsináltam, még csak a vámpír se kell ahhoz, hogy vért veszítsek, így ülök fel térdre, nem érdekelve most már piszkos ruhám és kapok a karomhoz, de egész testemben remegek és kékségeim is könnycseppekkel telnek meg.*
- Húzd ki... kérlek húzd ki. *pillantok fel a férfire, hiszen oly nagyon fáj ez a fa, mely elég csúnya sebet ejtett rajtam, de én képtelen vagyok kihúzni, az is csak újbóli fájdalom lenne.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   

A Krorun várrom
Vissza az elejére 
4 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next