Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték

HomePortalCalendarGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Keywords
Vezetőség
Latest topics
» Szobát szeretnék
Hétf. Ápr. 04 2016, 17:38 by Sideris Valbraith

» Mystral kikötője - A rév
Csüt. Aug. 14 2014, 13:51 by Wilhelm Jager

» Mystral parkja
Vas. Aug. 10 2014, 00:43 by Sophia Winterfors

» Karakterkép igénylés
Csüt. Júl. 31 2014, 12:39 by Annabella Cullins

» Az életre kelt szoba
Pént. Júl. 25 2014, 14:42 by Fekete Ambrus

» Titkok erdeje
Hétf. Júl. 21 2014, 21:54 by Naomi Teigneux

» Párizs
Hétf. Júl. 21 2014, 02:56 by Nil Moriarty

» Játékrahívás
Szomb. Júl. 19 2014, 21:12 by Sideris Valbraith

» The Devil Within
Szomb. Júl. 19 2014, 20:44 by Sideris Valbraith

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Pént. Jún. 29 2012, 19:26-kor volt itt.
Január 2019
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Statistics
Összesen 789 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Perselus Piton

Jelenleg összesen 167307 hozzászólás olvasható. in 1080 subjects
Másik oldalunk
Top posting users this week

Share | 

Az elveszett barlang

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő

Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

TémanyitásTárgy: Az elveszett barlang   Vas. Nov. 29 2009, 17:39

Ha elhagyod az erdőt, egy sziklás, hegyes terület felé érsz. Itt nincs semmi különös, sok fa, bokrok. Viszont ha véletlenül a bokrok közé tévedsz, akkor egy barlangot találhatsz. A bejárat elég érdekes, a kőbe egy lefelé mutató pentagram van vésve, tehát biztos lehetsz benne, hogy ez nem a legbarátságosabb környezet a számodra. Na de ha még is úgy döntesz, hogy bemerészkedsz, akkor az utad meglepő módon nem lefelé, ahogy azt a barlangoknál már oly megszokottá vált, hanem felfelé vezet, egy ködös és igen barátságtalan helyre. És hogy itt mit találhatsz? Sziklákat, sötétséget, furcsa kinézetű köveket és olykor még érdekes hangokra is figyelmes lehetsz, tehát jobb, ha vigyázol és nem töltesz el itt túl sok időt, hiszen még a végén bajod eshet.

Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Szomb. Dec. 12 2009, 15:02

*Mivel még új diáknak számít az iskolában, ezért most elhatározta, hogy körbenéz a környéken. A kastélyt még van elég ideje felfedezni, de Seol szigete most valamiért érdekesebb a számára. Na de ez nem is meglepő, hiszen Mordana soha nem szerette a városi nyüzsgést és mivel egy hegyen él szüleivel, így sokkal inkább otthon érzi magát a természetben. Talán ezért se meglepő, hogy most is a hegy felé indult, viszont valami mást is meglátott út közben, méghozzá egy barlangot. *
~ Hmmm, vajon mi lehet itt? ~ *rögtön be is indul a fantáziája, hogy ha ezt a helyet senki se ismeri, akkor talán használhatná egyszemélyes laborjául. A pentagramm is igen jól mutat a falon, tehát már csak valamilyen rúnára lesz szüksége, hogy eltűntesse ezt a bejáratot az idegen szemek elől. Na de nem ácsorog túl sokáig a bejáratnál, veszélyre nem gondolva indul el felfelé a lépcsőkön, de persze előtte hátrapillant, hogy senki se vegye észre.
Ruházata egyébként egyszerű, hozzá illő, teljesen fekete. Tehát lábain bakancs, nadrág, kötött pulcsi és egy térdig érő bőrkabát. Ez a sok fekete tökéletesen kiemeli hófehér bőrét és haját is, na de ő büszke arra, hogy albinó, így hát nincs semmi gond. *
Sirius Alucard

Hozzászólások száma : 148
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: Halott diák

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Szomb. Dec. 12 2009, 19:06

*Úgytűnik talán csak a véletlen szerencse műve hogy a srác ide került, amolyan felfedező típus no meg kicsit izgatott is, amikor új helyeket fedez fel. Persze egy barlang mindig nagyobb kihívás mint egy erdő vagy egy tó. Amikor belép a barlangba a pálcája már a kezében van és egy Lumossal megvilágítja a maga előtt vezető utat. Kiváncsi hogy mi lehet itt lent, bár arcán nem uralkodik semmi jel ami erre a kiváncsiságra utalna, de persze elég ha ezt belülről érzi. Figyeli hogy hova lép elvégre nem akar eltanyálni, a hegymászásból pár horzsolást már így is szerzett. Amúgy egy sötét cipő, van rajta fekete farmerral és egy világosabb bőrdzsekivel. Nem éppen téli öltözet de még ruházkodásba se gondolkozott nagyon hogy télre való felszerelést szerezzen. Minden esetre nem panaszkodik inkább kissé ide oda kapva a fejét indul meg a hegy mélyébe. Egy kis idő után viszont észre veszi hogy van előtte valaki, kicsit elgondolkozva megy közelebb, elvégre nem tudja hogy mit kereshet itt ember ahol szinte senki nem fordul meg, valószínüleg azt amit ő*-Barlangcsepkőbe gazdag szép estét*köszön rá a lányra amikor kicsit közelebb ér, a másikhoz, nem tudja hogy zavar e vagy nem de remélhetőleg ez is mindjárt kiderül*
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Szomb. Dec. 12 2009, 19:20

*A barlangba már elég régóta ott sétálgat, különböző rejtett zugokat keresgélve, miközben már elméletben el is dönti, hogy hol mik is lesznek. Egyik helyen bájitalok, a másik helyre asztal is befér, aztán pár kínzó szerszám, mert ugye az is néha fontos és akkor még pár ketrec se ártana. Miképpen így tanakodik, hírtelen hangokat hall és így a fény felé fordul, mivel valaki pálcával közeledik. Az ő keze is lassan megindul a tiszafából készült mágikus pálcáért, de nem veszi elő, csupán csak figyel és nemsokára már meg is látja a fény forrását. Még soha nem látta a fiút, ami nem meglepő, hiszen még csak tegnap érkezett és egy ismerőse van csak, Kauko, akivel nem jöttek ki valami jól, na de a lány nem kedveli azokat az embereket, akik sajnáltatják magukat. *
- Szép estét neked is! *köszönti egy kisebb biccentéssel, majd lassan közelebb sétál a fiúhoz, piros szemeivel végignéz rajta, majd megigazítja egyik kósza, fehér hajtincsét és végül jobb kezét fel is emeli, ahogy az a bemutatkozásnál illendő. *
- Mordana Liward vagyok, az Exortus ház diákja. Gondolom te is a Mysterioba jársz. *állapítja meg a fiúról, de természetesen ez nem jelenti azt, hogy igaza is van. A lány általában igyekszik mindent kitalálni és minél kevesebbet kérdezni, de sajnos a siker nem garantált. *
- Mi járatban errefelé? Azt hittem, hogy ez a barlang eléggé jól el van rejtve ahhoz, hogy ne találjon rá bárki. *pillant körbe és bizony sokak számára elég ijesztően hathat ez a hely, de Mordana nem ilyen. Ő szereti az elhagyatott, köddel tartkított helyeket és ez látszik is ajta, hiszen egy cseppet se fél és úgy beszélget, mint ha csak egy barátságos kertben lennének. *
Sirius Alucard

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Szomb. Dec. 12 2009, 19:35

*Eléggé tematikus szemmel nézi a barlangot, lelki szemei előtt próbálja elképzelni hogy mi lehetett itt. Biztosan nem véletlenül van itt, vagy ha mégis akkor a természet rendkívül szépen kialakította. Igazából ő nem gondolkozik hogy mit csinál itt csupán csendre vágyik. Hallani a saját vízhangját, ahol együtt lehet a gondolataival, egyedül. De úgytűnik hogy ez most nem úgy jött össze, hiszen van itt mégvalaki. Méghozzá egy lány, akin nem tűnik hogy annyira zavarná. A kéznyújtásra ő is a sajátját nyújtja és ha minden jól megy a kézfogás is megtörténik. Pillantása valahol a lány arcán áll meg jobban szólva a szemein*~érdekes~*nem sok albínót látott szóval lehet egy pillanattal tovább is figyelte a fura szempát kizárólag csak mert még új, majd biccent a lány felé*
-Sirius Alucard. Inflatus. Még...*teszi hozzá a méget hiszen mostanába egyre jobban kezdi azt hinni hogy nem illik a házba, de ez most nem is fontos, erről nem fog kiselőadást tartani, a végén még elküldenék melegebb éghajlatra*
-Örvendek, amúgy igen, ha azt a pár napot amióta itt vagyok lehet iskolába járásnak nevezni*mondja egy kissebb félmosollyal , hiszen nem beszólásnak szánta csupán véleménykifejtésnek.*
-Hát tudod ismered a mondást. Ha valaki elindul valamit keresni céltalanul, előbb utóbb eltalál valahova. Nálam pont ez történt, bár arra nem gondoltam hogy itt találkozni fogok másokkal is*mondja derűs hangon persze ez az egész rövidítve annyit tesz hogy véletlenül jött ide mint ahogy az is véletlen volt, hogy össze futott a lánnyal*
-És te? Ismerted már a helyet ezelőtt is , vagy csak erre vetődtél?*kérdezi kicsit oldalra döntve a fejét*
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Szomb. Dec. 12 2009, 19:45

*A bemutatkozás megtörténik, így kezét a fiú felé nyújtja, aki azt udvariasan meg is fogja, majd kezet is ráznak. Mordana nem szorítja meg túl erősen a srác kezét, csupán csak úgy tesz, ahogy azt illik, viszont amikor Sirius a szemeit nézi, nem bírja megállni egy apró mosoly nélkül. *
- Úgy látom, hogy nem találkoztál még albinoval, tehát olyan lénnyel, mint én vagyok. *az albinoság csak egy genetikai mutáció, sok ember szerint borzasztó dolog, de a lány ezt nem így látja. Büszke arra, hogy így néz ki és ezzel együtt egész életét arra szentelte, hogy minél jobban megismerje az albinoság kialakulásának az okát és az egyéb mutációkat, amihez a mérgekre is szüksége van természetesen. *
- Nem zavar, még mielőtt arra gondolsz, többen megnéznek, de én nem vagyok szomorú a külsőm miatt. *valóban szép lány és ezzel a külsővel különlegesnek is mondhatja magát, hiszen nem sokan néznek ki úgy, ahogy ő. Éppen ezért veti meg Kaukot is valamilyen szinten, hogy egy átoknak tartja a létezését, a helyett, hogy ő is büszke lenne arra, aki és ami. *
- Még? Ezt nem igazán értem Sirius, esetleg kifejtenéd? Csak nem rossz helyre osztottak be és most tudtad meg? *teszi fel ezt a furcsának mondható kérdést, na de a lányt tényleg érdekli, hogy mi is lehet ez az egy szó mögött, még… *
- A mondást? Őszintén szólva eddig még soha nem hallottam, de mindenesetre igaznak bizonyult. *ismét egy apró mosoly, mely még mindig igen furcsa lehet Sirius számára, hiszen hófehér ajkán a mosoly nem olyan, mint a többi embernél, annál sokkal különlegesebb. *
- Az igazat megvallva én csak a hegy felé indultam, amikor ide találtam. Tudod, Erdélyből származom és ott egy hegyen van a családom kastélya, távol a várostól, így gondoltam errefelé újból otthon érezhetem magam, de a kíváncsiságom határtalan, így hát ide tévedtem. *magyarázza a fiúnak, viszont azt már nem fogja kifejteni, hogy milyen gondolatok, hátsó szándékok voltak a kis nézelődés, kutatás mögött. *
Sirius Alucard

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Szomb. Dec. 12 2009, 19:56

*Úgytűnik hogy a lány bizony észre veszi hogy a szemeit nézik, de amikor szól a srác látja az apró mosolyt, így ő sem illetődik meg, hiszen valamilyen szinten egyedi dolog az albínóság, legalábbis nagyon ritka, és amiatt is nézte meg. Kicsit megcsóválja a fejét majd maga is elmosolyodik*
-Valóban nem bár én a lény szócskát lányra cserélném. Elvégre nem vagy tőle se kissebb se nagyobb mint mi*mondja mosolyogva majd kicsit kiegyenesedik most már nem a szemeit figyeli hanem úgy az arcát egybe elvégre félre hajtott fejjel nem megy a beszélgetés másrészről akkor bizony lehetne miért bunkónak nevezni a srácot. A következő kijelentésre kicsit kíváncsian néz rá*
-Miért kéne szomorúnak lenni? Szerintem az albínóság inkább érdekes mint csúnya, bár ha sötétbe csak a szemedet látnám lehet hogy pár pillanatra megállna az ütő. amúgy nem is gondoltam arra hogy szomorú lennél*mondja derűs hangon miközbe egy nagyobb sziklának támaszkodik*
-Hát mondjuk úgy hogy nem érzem magamat elég eltökéltnek az Inflatus házhoz és kicsit másfele húzódik az érdeklődésem mint a halál megismerése, szóval lehet átkéretem magam a Cruorisba*mondja nyugodt lágy hangon, hangosan nem is kell megszólalnia hiszen vissza veri a hangját a barlang akusztikája. Tény hogy a srác inkább a másik házat érzi jobban magáénak legalábbis azt amit olvasott régebben róla. Még most is gondolkozik hogty akkor miért az Inflatusba került.*
-Hát lehet azért nem ismered mert csak most találtam ki de elég jól hangzott*néz kicsit megint a másikra apró félmosollyal majd tovább hallgatja a lányt. Amikor meghallja hogy a hegy felé indul kicsit önkéntelenül is elhúzza a száját*
-Hát... A hegy az nagyon szép csak kicsit csúszós ha valaki a hegyfalon akar feljutni a hágóra*mondja majd arcizmai ismét kisimulnak most már nyugodt pillantásokat vet az albínó lány felé*
-A kíváncsisággal nincs is baj. Amúgy románia szép lehet.*mondja kicsit elgondolkozva majd még kicsit felemeli a fejét*-És nem voltál magányos vagy ilyesmi? Gondolom azért egy kastély a várostól távol nem éppen mondhatni túlságosan forgalmas környéknek. De megvan annak az előnye is hogy legalább nyugtotok van*teszi még hozzá*
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Szomb. Dec. 12 2009, 20:13

- Igaz, a lány is helyes, bár én még is kicsit másnak érzem magam, mint a normális emberek, de persze nem többnek és nem kevesebbnek, csupán csak egy ritkaságnak, hogy így fogalmazzak. *az albinok között is vannak szépen és csúnyák is, de sajnos a legtöbbjük nem néz ki igazán szépen, viszont Mordana nem panaszkodhat. De az biztos, hogy távolságtartó is egy bizonyos részig az emberekkel, tehát nem enged bárkit a bizalmába és ezzel együtt a közelébe se, szereti, hogy ha megmarad az a bizonyos pár méteres távolság közte és egy másik személy között egy darabig. Barátai viszont sose voltak igazán, volt a család és ennyi. Most viszont felvették a Mysterioba, így hát előbb vagy utóbb biztosan lesznek barátai is. *
- Tudod, a szomorús dolgot csak azért említettem, mert jár ebbe a suliba még egy albino, egy fiú, aki utálja magát ezért… de én kifejtettem neki a véleményemet, viszont nem örült neki. Azt hiszem, hogy nem fogunk túl sokat beszélni. *feleli egyszerűen, de igazából hidegen hagyja a dolog. Ő elvan és a sráccal csak annyi baja van, hogy korcsnak tartja azt, amit ő kincsnek. Tehát a felfogásuk nagyon különböző. Na de most inkább Siriusra figyel, nem pedig más felé járnak gondolatai, így halkan elneveti magát a hallott szavakon. *
- Szóval ijesztőek a szemeim. Na de ez nem mindig rossz. *mosolyodik el és utána jön a kérdés, mi szerint a fiúnak mi a baja a házával. Ő speciel nem tudná magát elképzelni egy másik házban sem.*
- Oh, így már értem. De nem tudtam, hogy van lehetőség az átjelentkezésre, na de sok sikert hozzá. *mondja kedvesen és a mondásos dologra ismét elmosolyodik. Ne szokott túl sokszor, de néha kikívánkozik belőle. *
- Tudod, én nem vagyok olyan eltökélt és egyben öngyilkosjelölt, hogy a hegyfalon másszak fel, amikor van ösvény is. Na de aki ezt megteszi, annak egészségére. De egy biztos, az illető nem teljesen normális. *csupán csak ez a véleménye azokról, akik nem tisztelik eléggé a saját életüket és ez miatt veszélyes helyekre mennek és akár az életük kockáztatásával csinálnak meg dolgokat. Közben tovább halad a beszélgetés, ami jó, végre nem egy csöndes fiúval futott össze. Tehát a kérdésre csak egyszerűen válaszol. *
- Nem voltam. Tudod Sirius, le tudom kötni magam, nekem is van hobbym és az életemnek is van célja, tehát azt alapozgatom otthon és majd itt folytatom. *néz körbe, bár nem konkrétan a barlangra gondolt, na de mindegy is, a fiú úgy is érti, hogy az iskolában való tanulásra utalt a lány. *
Sirius Alucard

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Szomb. Dec. 12 2009, 20:28

-Hát igazából attól hogy a szemedbe hiányzik egykét szín az még nem jelenti azt hogy más lennél, legalábbis szerintem viszont ténleg ritkaság, amúgy te vagy az első albínó akivel találkoztam*mondja kicsit elmosolyodva persze nem nagy dolog de mégis egy élménnyel több bár attól még ugyanolyan embernek kezeli a lányt mint akárki mást akit nem ismer annyira. Kiváncsian hallgatja a másikat miközbe hátát már a hideg sziklafalnak támasztja. Amikor a lány végig mondta csak bólint egyet*
-Szerintem az az ember aki nem képes elfogadni magát olyannak amilyen annak sürgős segítség kell. Főleg egy ilyen kis dolog. Ennyi erővel ha fehér hajam lenne én is utálhatnám magam*mondja kicsit komolyabb hangon, persze csak a véleményét mondja el és ez látszik a hangnemen is*
-Nem csak te vagy vele amúgy így. Én se ismerek túlsok embert és akiket ismerek azok közül is eddig egy barátom van de őt ténleg annak tudom hívni*mondja bár néha elgondolkozik hogy lehet hogy egy lányt kb 2 napos ismerettség után barátnak hívjon, de minden bizonnyal okkal hiszen így van*
-Hát mondjuk úgy hogy sötétbe ha nem látnám az arcod lehet azok lennének de inkább nevezem érdekesnek még ennek ellenére is mint ilyesztőnek.*mondja majd kicsit megrántja a vállát mosolyogva*
-Hát ha ki tudod használni az előnyeit akkor nem is mindig rossz*gondol például arra hogy remekül rá lehet hozni így a szívbajt szerencsétlen diáktársaira. Ezen kicsit még el is mosolyodik*
-Hát hogy megmondjam az igazat én se tudom hogy van e lehetőség rá de majd elmondom ha sikerült, vagy nem*mondja nyugodt hangnembe bár lehet kicsit gyorsabban ledarálva mint az előbbi beszédeit*
-Hát.. De normálisnak biztosan az csak azt hiszem az ő kiváncsiság és hiperaktivitása ebben nyílvánul meg, amúgy meg nem olyan rossz az a hegymászás csak biztosítókötéllel*teszi hozzá persze biztos benne hogy van olyan aki csak őrültségből mászna hegyet az életét kockáztatva, de olyannal még nem találkozott. Nemúgy mint Michelle akiről viszont tudja hogy teljesen helyén van az esze mégha kicsit komolytalanul is kezelte akkor a dolgokat. a következőket végig hallgatva *
-Tehát te a tanulással kapcsolsz ki? Akkor szerintem biztos nem fogsz itt se unatkozni*mondja persze nem szemre hányóan*
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Szomb. Dec. 12 2009, 20:43

- Az első albino, hát sokan vannak így vele. *mondja mosolyogva és semmilyen furcsa reakciót nem vált ki belőle ez a dolog. Sokan mondták már ezt neki és a fiú most akkor egy szép genetikai mutáción átmenő lánnyal találkozott és nem pedig egy csúnyább fajta albinoval. Bár ezt lehet, hogy ő is észrevette, de persze nem biztos. De ez nem is túl fontos. Közben Kaukoról is mondd pár szót, amire Sirius is reagál és erre csak bólogatás a válasz. Bizony segítségre lenne szüksége a srácnak, de ha rá nem hallgat, akkor majd talán másra, de hogy kire, azt Mordana nem tudhatja. *
- Egy barátod? Hát szerencsés vagy, hogy van egy. Nekem mire lesz egy ember, akit barátomnak fogok tekinteni, biztosan eltelik vagy fél év. *feleli egyszerűen. És hogy ebbe miért is olyan biztos? Egyszerű a válasz, ismeri saját magát. *
- Az előnyeit? Ne aggódj, kihasználom, hogy ha lehetőségem adódik. Nem kell engem félteni. *kaccsint a fiú felé, majd végül ő is kinéz magának egy nagyobb sziklát, aminek neki tud dőlni és közben a fiút fürkészi. *
- Hát most őszíntén. Szerinted az normális, hogy ha valaki olyan kíváncsi és hiperaktív, hogy majd meghal és inkább még is megpróbálja? Hát szerintem nem. *vállat von, neki akkor is ez a véleménye, ha a srácnak tetszik, ha nem, akkor nem. *
- A tanulást én azt csak úgy mondtam, tudod, inkább a kísérletezgetést nevezném kikapcsolódásnak. *mondja mosolyogva és ezzel most elég sok mindent elárult magáról és persze a hobbyjáról is, de túl sokat nem fog, tudja, hogy hol a határ. *
Sirius Alucard

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Szomb. Dec. 12 2009, 21:11

-Hát akkor most már eggyel többen*mondja komoly hangon persze kis mosollyal ami most már lassan természetesnek mondható, bár kicsit fura hogy éppen egy komorabb helyen de ilyen az élet*
-Hát nem így kell hozzá állni, és szerintem nem kell annyi idő, tudod ismerkedés mindennek a kulcsa*mondja hozzáfűzve a gondolatát, amit a lány vagy elfogad vagy nem, csupán azt mondja amit gondol nem akar ezzel megbántani ő senkit sem végképp olyat nem akit még nem is ismer*
-Nemtudom miért van olyan érzésem hogy hiszek neked*feleli vissza félmosollyal, hát lehet azért mert talán a lány ténleg nem úgy néz ki mint aki nem tenné meg éppen ellenkezőleg, de ezen a srác nem is agyal túl sokat*
-Valószínüleg más nézőponton vagyunk, de ha belegondolsz hogy csak egyszer élsz és bármelyik perc lehet az utolsó te nem szeretnél kipróbálni minél többet? Szerintem ezt hívják szabadságnak, mégha ez veszélyeztet is minket*mondja mosolyogva nem vissza szólás csupán vélemény kifejtés a lánynak*
-Hát szerintem látod a kísérletezés is valamilyen szemben lehet veszélyes, pl mi van ha rosszul sül el*mondja mosolyogva majd közelebb lép*-Csak nézőpont kérdése*mondja még hozzá téve majd eszébe jut hogy bizony már mennie kell így búcsúzni kéne. Amúgy félre értés ne essék a lány nem kelltett benne rossz benyomást, csupán néhány dologba nem egyeznek a vélemények de ez nem is baj*-Viszont azt hiszem én lassan megyek szóval szép napot neked. És szerintem majd valamelyik órán legkésőbb tuti össze futunk addig is szia*int egyet még menet közbe a másiknak majd elhagyja a barlangot*
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Szomb. Dec. 12 2009, 21:20

*A fiú úgy tűnik, hogy szinte minden szavára reagál, na ez persze nem rossz, csupán csak annyit jelent, hogy Sirius bizony a furcsán zord külseje ellenére nagyon is társasági ember. Mordana viszont egészen addig nem reagál a szavaira, amíg a kísérletezés szóba nem jön. *
- Hát tudod, aki ért hozzá, annak nem jönnek közbe váratlan dolgok. *jegyzi meg teljesen normális hangnemben és bizony akkor is neki van igaza, legalábbis szerinte és továbbra se tartja normálisnak az olyan embereket, mint páldul a srác barátja. *
- Mész? Rendben, én még maradok egy darabig, szia. *köszön el a sráctól, majd piros szemeivel végigkíséri őt a sziklák között és miután Sirius távozott, ő még egy darabig ott marad a barlangban, majd talán nemsokára ő is visszatér az iskolába. *
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus

Hozzászólások száma : 2314
Kor : 25
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/

Rangok
Ház: Inflatus
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Vas. Dec. 13 2009, 15:10

*Aysha ma úgy döntött, hogy kicsit felfedezgeti Seol szigetét. Ha már két estét kellemesen eltöltött a vizesésnél Jallel, biztosan vannak itt még jobb és érdekesebb helyek is. Ahogy megérkezik a szigetre a csónakkal nem a vizesés felé indul, hanem a másik irányba egy másik kisebb ösvényen. Az ösvény mellett a viz van, másik oldalon pedig apróbb bokrok, majd nagyobb bokrok és végül az erdő. Aysha elgondolkozik,hogy vajon ki épitett ide ezt a szigetet. Vagy hogy népesült igy be. És miért éppen itt. Ahogy ezen gondolkozik észre sem veszi, hogy bizony az ösvény elkerülte a tengert és lassan betért a fák és bokrok közé. Ahogy halad tovább a kitaposott ösvényen, ami egy homokúthoz hasonlit átlép egy bokros részenés egy barlang tárul a szeme elé. Hirtelen megtorpan, körbenéz és felvonja a szemöldökét.*
-Nahát. És Te hog kerültél ide? *kérdezi a barlangot, habár biztos benne, hogy az nem fog neki válaszolni. Közelebb megy, majd körbenéz. Egy nagy, szederbokrot pillant meg a barlang mellett.*
~Hmm~*mosolyodik el. Leül az egyik sziklára, mai félig már a barlangban van. Tökéletesen eléri a bokrot és lassan eszegeti kezdi a szedret és közben próbálja kitalálni, hogy mi lehet a barlang mélyén.*
Airun Al Marem
Diák Exortus
Diák Exortus

Hozzászólások száma : 62
Csatlakozás : 2009. Dec. 10.
Kor : 26

Rangok
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Vas. Dec. 13 2009, 15:23

*Reggel elgondolkodtam az ágyból kikelve, hogy ugyan mi lehet annak az oka, hogy ámbár iskolába járok, de egy festői tájon. Egy napot igazán kivehetnék az még nem a világ vége. Tekintve, hogy nem igazán ismerem a terepet arra megyek amerre a lábam visz. így jutottam el erre a helyre is. A bokrok mögül csak úgy süvített felém a hűvös szél.* ~Ott lennie kell valaminek.~ *Éreztem, hogy Morton a derekamon erősen rángatózni kezd.*
-Ugyan Morton, ennyi szórakozás még nekünk is kijár. *Majd óvatosan megsimogattam az övtáska felém eső részét. Éreztem, hogy erre megnyugodni látszik.* ~Tudom. Azt hiszem én is érzem, hogy ez nem a legmegfelelőbb hely a bóklászásra. De pont ez vonz engem.~ *Beléptem a barlangba. Elsőre lenyűgözött az a félhomályos hangulat amit a barlang árasztott. Pulzált a levegő. Káprázatos és veszélyes. Pár lépés után kénytelen voltam észrevenni, hogy egy cseppet sem vagyok egyedül és ez alatt most nem Mortonra gondoltam.*
-Izé... szia. Te mit keresel itt?
http://av.blogol.hu
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus

/Christina Agueila/

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Vas. Dec. 13 2009, 15:31

*Aysha vigan elvan a kis sziklán a kis bokorral. Nem igazán érdekli most semmi, bár kezdi érezni hogy sok lesz a jóból, igy abbahagyja a szeder evését. Leugrik a szikláról. Nem valami nőies mozdulat de most nem érdekli, hiszen egyedül van. Elgondolkozik, hogy vajon be merjen-e egyedül a barlangba. Ahogy benéz, pár cseppkövet lát és halk csöpögést hall. De mást nem igazán. Na meg elég sötét van és nedves a levegő. Lassú léptekkel beljebb halad, majd mikor már nem igazán lát, egy Lumos-szal meggyújtja pálcáját. Hirtelen a háta mögül hangokat, lépteket hall. Egy másodperc töredéke alatt megfordul és már mondaná ki az átkot, de ekkor egy fiú pillant meg. Valószinű iskolatársa. És ahogy közelebb jön, meg is szólitja. Aysha kicsit felvonja a szemöldökét a buta és ostoba kérdés hallatára.*
-Annyi jogom van nekem is itt lenni, mint neked. Sétálhatnékom volt és felfedeztem ezt a barlangot. Megengeded, hogy itt maradjak? *válaszol kissé csipősen a lány és végigméri a fiút, hogy vajon ki ő, hogy ilyen hülye kérdéseket tesz fel neki.*
Airun Al Marem
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Vas. Dec. 13 2009, 15:42

-Ohohóóóóó! *Elmosolyodom, a kezem a levegőbe emelem, mint aki megadja magát, a fejemet lehorgasztom és halkan nevetek egy kicsit.*
-Rendeben. Igazad van. Ne haragudj, csak meghökkentem. Azt hittem ma csak én tévedtem le ide. Nem szokásom figyelmen kívül hagyni más alternatívákat is, de most elkövettem. ~Mint az ostor, olyan csípős a nyelve, meg van a magához való esze. Azt hiszem jobban teszem, ha óvatos leszek.~
*Pár lépéssel közelebb lépek, kihúzom a kapucnit az arcomból és a hátamra dobom, próbálok bizalom gerjesztőbb lenni. Majd ez után a bal kezem zsebre teszem a jobbot pedig magam mellé engedem.*
-A nevem Airun. Mondhatni új vagyok.
*Nagyot nyelek.*
-Tudom még csak most látsz elsőnek, de nagy udvariatlanság lenne megtudakolni, hogy mi is az a név amelyen szólíthatlak?
*Közel megyek, de megtartom a tisztes 3 m távot. A lány szemébe nézek és egy halovány mosolyt engedek az arcomon végig futni.*
-Illetve amennyiben nincs ellenedre, Veled tarthatok?
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus

/Christina Agueila/

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Vas. Dec. 13 2009, 15:55

*A hangos reagálásra Aysha kicsit meglepődik, de mikor látja, hogy a fiú végül megadja magát, elmosolyodik.*
~Mégsem olyan bunkó, mint gondoltam~*jegyzi meg magában a lány és jó pontnak könyveli el magában a fiút. Megjegyzi az arcát, végigméri, de mosolyát nem engedi láttatni. Pálcáján még mindig ég a kis lámpa igy látja, ahogy a fiú lehajta a kapucniát és közelebb sétál hozzá. *
-Nos, nem haragszom. Máskor azért azt az apró alternativát, hogy nem csak Te lehetsz ezen a szigeten ne hagyd ki! *kacsint érzelemmentesen a lány Airun-ra. De egy apró mosoly megjelenik a lány szája szegletében, ami a fiútól függ, hogy látja-e. A bemutatkozást Aysha egy biccentéssel fogadja, az utána lévő szöveget pedig egy mosollyal.*
-Üdv itt! Aysha Darkblood, Inflatus ház*biccent, majd közelebb lép a fiúhoz és kinyújtja a kezét felé. Aysha is Airum szemébe néz. Meglátja az apró mosolyt, mire ő is picit elmosolyodik. De hamar rendezi arcvonásait és komoly arccal nézi tovább a fiút. Hosszú, fekete haja most ki van engedve, igy a szél egy picit az arcába fújja a haját. Megrázza a fejét és hátradobja a haját.*
-Nos, épp ezen tanakodtam, hogy egyedül nem lenne jó felfedezni ezt a barlangot. Igy igazán hálás lennék, ha Velem tartanál *mondja kimért hangon Aysha.*
Airun Al Marem
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Vas. Dec. 13 2009, 16:06

-Ha már teljes névvel mutatkoztál be, illene nekem is. *A lány keze után nyúlok és egy nagyot szökkenek felé.*
-Airun Al Marem, Exortus Ház. Örvendek. ~Morton nem volt igazad. Ide igen is megérte lejönni.~
*Próbálok komolyságot erőltetni az arcomra, de az, mint ha megmakacsolta volna magát. Talán most mosolygok igazán először mióta ezen a szigeten vagyok.*
-Sajnálom, hogy modortalannak látszom. Valóban igazad van. Önző felfogásra vall az a feltételezés, hogy egyedül vagyok. De, ha jobban belegondolsz... *Közben biccentek a fejemmel a barlang mélye felé egy hajthatatlan őszinte mosollyal.* ...valóban önző vagy csak pesszimista?
~Vajon miért érzek hajthatatlan vágyat a felé, hogy lenyűgözzem? De Morton most legalább nyugton van.~
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus

/Christina Agueila/

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Vas. Dec. 13 2009, 16:16

*Igazán udvarias sráccal van dolga a leányzónak. A bemutatkozásra ismét biccent egyet és a kézfogást is örömmel látja, hogy elfogadta a fiú. *
-Exortus? *húzza fel a szemöldökét Aysha és elmosolyodik. Még nem sok Exortusossal volt dolgai gy nem tudja, hogy milyenek. De ha az összes ilyen jó fej és udvarias, akkor szeretni fogja a ház diákjait. Aysha látja, hogy a srác mosolyog meg vigyorog meg mindent csinál csak éppen nem komoly. Ez mosolyra fakasztja őt is, igy Airun láthatja Aysha csinos mosolyát. A lány mostanában egyre többet mosolyog. Jallal folyamatosan. És ime ismét egy srác, aki megnevetteti.*
~Kezdem szereti ez a sulit~*gondolja és egy apró vigyor is kicsúszik az arcára, de hamar visszafakul mosollyá.*
~Talán nem is leszek olyan besavanyodott, mint gondoltam~*jegyzi meg magában és erre a gondolatra ismét egy nagyobb mosoly szökik az arcára. *
-Nem vagy modortalan. Csak épp figyelmetlen. Szerintem nem vagy önző. Igy elő benyomásra. Pesszimista? Ugyan miért? Szereted a társaságot? *teszi hozzá Aysha is a saját véleményét a fiúéhoz. És persze kérdez is mellé. Hiszen ha nem kérdezne, akkor bizony halott lenne a beszélgetés. Lenyűgözni? Hát csak tessék. Ayshát nem nehéz. De vigyázni kell vele, mert akkor talán Airun észre sem veszi, már a karjában csüng a lány és nem hagyja majd levegőt venni, úgy letapasztja a srác száját. No persze ez lehet, hogy jó dolog is.*
-Nos akkor kalandra fel! *kacsint a fiúra nevetve Aysha, majd miközben várja a válaszokat- ofkorz - elindul beljebb. Mikor egy cseppkőhöz ér, ami átszeli az egész barlangot, elgyönyörködik benne.*
Airun Al Marem
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Vas. Dec. 13 2009, 16:34

-Igen Exortus. *Válaszolok már egy kicsivel higgadtabban, de továbbra is egy halovány mosollyal.*
-Szeretem a társaságot. Nem vagyok antiszociális, csupán egy kicsit negatív. Szeretek barátkozni, de könnyen azt hiszem, hogy én nem vagyok esetleg leszek szimpatikus. *Lassan lépdelek a barlangban. Teret engedek a csöpögő víz dalának és a halk bár egy cseppet sem lágy szél szimfóniájának. Tetszik ahogy a lépteim után egy másik halkabb és kecsesebb lépés is visszhangzik a barlangban. A fények és a félhomály harmonikus játéka az egész barlangot egy mesévé, sőt inkább egy álommá változtatja.*
~Minden bizonnyal megtaláltam a sziget kincses barlangját és, mint a mesében hercegnőt is mellékeltek hozzá... de honnan tudjam, hogy nem álmodom. Lehet valami rossz humorú Exortus-os srác a bolondját járatja velem álmomban egy egyszerű kis illúzióval vagy ki tudja.~ *Észre sem vettem gondolkodás közben, hogy megálltunk. Útitársamra nézek és meg sem lepődöm azon, hogy Ő velem ellentétben figyel a barlang érdekességeire és szépségeire is. Egy cseppkőre meredt olyan áhítattal amelyet az ember csak a mozifilmek megrendezett képkockáin lát. Nem tudtam megállni, hogy félbe ne szakítsam csodálatát.*
-Tetszik? *Közben közelebb lépek, mint ha attól tartanék, hogy a hangos zajok darabokra törhetik ezt az idilli képet.*
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus

/Christina Agueila/

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Vas. Dec. 13 2009, 16:45

*Aysha érzi, hogy társa, akivel a barlangot felfedezni készülnek már kicsit higgadtabb. Reméli, hogy nem süllyed vissza abba a hangulatába, ahogyan "megkapta", mert ahhoz semmi kedve. Nem akar ő is ismét olyan mogorva lenni. Kezdi megérezni a kellemes, mosolygós élet előnyeit. A választ Aysha már menet közben kapja meg. Bár néha csak a lépteik hallatszanak, Aysha mégis hallja a barlang dallamait is a fiú beszéde mellett. Megfordul és megáll a fiú előtt egy pillanatra. végigméri, majd elmosolyodik.*
-Nem tűnsz valami antiszocnak *jegyzi meg saját vélemény alapján. Majd folytatja a véleménynyilvánitást:*
-Szerintem amiatt, hogy nem leszel szimpatikus nem kell parázni. Ha önmagadat adod, akkor az első benyomásnál úgyis kiderül, hogy tetszel-e az illetőnek vagy sem. Ha meg önmagad nem tetszik neki, akkor meg sajnos nincs mit csinálni. Ezért vannak konfliktusok a világban *vonja meg a vállát Aysha, majd folytatja útját a barlangban. Ayshát valóban lenyűgözik a barlang szépségei. A falakon lévő zöldellő mohák, és fénylő kövezetek. Na meg persze a cseppkő, amihez közelebb is sétál. Nem fogja meg, tudja hogy nem szabad. Ez igy szép. Lát egy kisebbet is. Letörhetné de nem teszi. Ide bármikor visszajöhet és a cseppkő nőhet. Itt sokkal szebb, mint pl. a szobájában vagy ilyesmi. A kérdésre, ami nagyon közelről jön, összerezzen és hirtelen megfordul és lép is egyet, mire beleütközik a fiúba. Kezével a mellkasának ütközik, majd hátralép.*
-Bocs. Megijedtem *jegyzi meg, de egy apró pirulás éktelenkedik az arcán, amit most a fiú csak éles szemmel vehet észre, hiszen Aysha a pálcáját is elejtette, ami végéről kialudt a fény.*
-Segitenél? *mutat a földre és utal arra, hogy jó lenne egy kis fény, hogy megtalálja a pálcáját.*
Airun Al Marem
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Vas. Dec. 13 2009, 17:08

*A hirtelen jött meglepetés engem is megijeszt egy másodpercre. Érződik egész testemen a meghökkenés. De ez mind össze egy szempillantásnyi idő műve, utána máris az előző önmagam leszek.*
-Sajnálom, nem ez volt vele a célom. *Majd az övtáskához nyúlok ami egy kevéssel a derekam alá lógatva csüng rajtam.*
-Mortn! A pálcámat, ha kérhetném. *Várok, de semmi választ nem kapok. Megpuhatolom, hogy a helyén van-e a kis nyavalyás még. Igen itt van.* ~ Mi lehet a baj?~ *A lányra mosolygom, bár tudom még nem láthat belőlem sokat hiszen a szemünk még nem szokta a sötétet ennyi idő alatt.*
-Ne haragudj nem tudom mi a baj. ~Morton ne csináld ezt velem kérlek.~ *Érzem ahogy az övtáska szájához kapom a kezem az mint, ha arrébb rántaná a cipzárt.*
-Azt hiszem sejtem mi lehet a baj. Figyelmetlen voltam. Megint. *Lecsatolom a derekamról az övtáskát, ami első ránézésre úgy fest, mint ha egy kivénhedt zsák oldalából csinálták volna. Tört fehér alapon vörös selyem fonállal készített díszvonalak kapnak helyet és egy-egy smaragd kő ül a két végén, mint két apró szem, majd az arcot végül a fekete cipzár teszi teljessé.
-Bemutatom Mortont. Hű társam és fegyver hordozóm. De inkább a barátom, mint sem szolga. Nagyon érzékeny lelke van szegénynek. *Erre Morton elhúzza a száját.*
-Most haragszik, hogy nem foglalkoztam Vele s még csak be sem mutattam. Mérte ellenére rengeteg dolog elfér benne. így Ő vigyáz a varázspálcámra is amit most sértődése közepette nem szeretne visszaadni. *Úgy érzem a szemem megszokta azt a félhomályt amely a barlangot uralja. A lányra nézek, kíváncsian várom a reakcióját. Egy kicsit aggódom, hogy bolondnak fog tartani vagy nem hiszi el nekem, hogy márpedig a táskám érez. Bár egy ilyen helyen ez egy cseppet sem megdöbbentő. A szemem a földre szegezem amíg a reakciót várom. A pálca ott van lent.*
-Fogd meg kérlek. *Ezzel kis barátomat Aysha kezébe nyomom és lehajolok a pálcáért.*
-Tessék. *Jobb kezemmel a lány felé nyújtom a pálcát a ballal tarkómhoz kapok.*
~Bár nekem sokkal tetszetősebb ez a gyenge fény.~
-Mit érdemel a becsületes megtaláló? *Teszem fel nevetve a kérdést.*
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter

Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.

Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Vas. Dec. 13 2009, 18:02

//fagy - legalábbis gondolom, mivel már régóta nem írtatok ide ^^ máskor légyszi ne felejtsétek el//
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus

/Christina Agueila/

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Hétf. Dec. 14 2009, 18:27

//Okés, bocsi, csak hirtelen léptem le... Szóval olvad! Smile //
*Aysha hirtelen meglepődik és érzi, hogy Airun is igy tett. Ha csak egy pillanatra is. Aysha hátrébb lép, de úgy néz ki a fiú marad a helyén. Aysha kicsit kifújja magát és megrázza a fejét.*
-Rendben, semmi baj. bocs, csak egy kicsit ijedős vagyok *morogja a lány, majd kikerüli a fiút. A lány kicsit furán néz a srácra, mikor az az övtáskájához kezd el beszélni.*
-jól vagy? *kérdezi a srácot és az övtáskára pillant.*
~Mit vár attól a táskától? hogy odaadja neki?~*kérdezi magában a lány és közben természetesen figyeli a fiút, hogy mi is fog történni. Ő csodálkozna valószinű a legjobban, ha a táska kilökni Airun pálcáját. Pedig nagyon úgy néz ki, hogy a srác ezt várja tőle. Airun bocsánatot kér, bár Ayshának fogalma sincs, hogy miért is. Mjad lecsatolja magáról az övtáskát és feltartja. Az övtáska, mintha egy apró fej lenne. Két kő formázza a szemet, a cipzár pedig a szájat. furcsa egy látvány. Mikor a srác bemutatja a "táskáját" Aysha felvonja a szemöldökét és úgy néz a fiúra, mintha örült lenne.*
-Fegyverhordózó? * suttogja a lány, majd mikor a kezébe kerül a táska, jobban szemügyre veszi. Mikor a lány meglátja, hogy a Mortonnak nevezett "szolga" elhúzza a cipzárját, majdnem eldobja a kis táskát. Épp időben veszi ki a kezéből Airun és adja vissza a pálcáját a lánynak.*
-Mi a fene ez? *kérdezi megrémülve és csodálkozva egyaránt.*
Airun Al Marem
Diák Exortus
Diák Exortus

Rangok

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Hétf. Dec. 14 2009, 19:01

*Elnevetem magam Aysha reakcióján, de azt hiszen nem is számítottam semmi másra. Még nevetek amikor Morton újra a derekamra csatolom és újra mélyen a derekam alá húzom. Majd felnézek közben jobb kezem nyújtom egy lágy előre dőléssel jelezve bocsánat kérésem és egy felkérés utunk folytatására.*
-Hölgyem. *Majd egyet biccentek a fejemmel éppen csak láthatóan.*
-Elnézésed kérem, ha megijesztettünk volna. Morton egy idős inas még nemzedékekkel ez előtt szolgálta egy felmenőmet. Az inas nem csak szolgálója volt az öregnek, hanem közeli barátja is egyben. így érthető, hogy az inas korai halála után a lelkét egy ékkőbe zárta, majd az ékkövet egy kard markolatába kovácsoltatta. Ha már nem is emberi formában, de gazdájával maradt. Majd kevéssel mi előtt ebbe az akadémiába kerültem, megörököltem Mortont. *Egy lágy mosoly kúszik újra arcomra és kihúzom magam, kezem továbbra is kinyújtva tartom.*
-Természetesen én már nem egy kardot kaptam, hanem ezt az övtáskát. Elvégre a XXI. sz.-ban csak nem járhatok, kelhetek egy kardal az oldalamon. így most Morton lett az én barátom és hű fegyverhordozóm.
*A fejem óvatosan balra biccentem, majd felteszem a kérdést.*
-Szóval Hölgyem, ezen tények tudatában hajlandó folytatni utunk immár velünk?
*A szemem becsukom és egy még őszintébb mosoly kíséretében próbálom kiharcolni az igenlő választ.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   

Az elveszett barlang
Vissza az elejére 
1 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next