Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Az elveszett barlang

Go down 
+73
Sharlotte Johanson
Slash Daniels
Isleen Ladon
Mikaela Johnson
Mia Andersen
Lisbeth May
Alinox Ingren
Lucius Rufinus
Athalie Rapace
Ashi Angel
Axel Knoxville
Electra Richter
Christiano Lugano
Völgyesi Félix
Thomas Gledhill
Aristarkh Y. Zhukov
Krónikás
Sheliah Black
Brian Valentine
Alexi Solsagan
Cornelia Brown
Larissa Dustwood
Serafina Damiana
Bruno Stora
Krishana Quinn
Corina Watson
Mona Braxton
Raiden Carvex
Élias Adachi
Elisaveta Varlock
Lucas Doroven
Illya Imbecairwen
Havasi Zoárd
Theodora Schmitz
Demien.R.Cornwlade
Hecate Lunadea
Miroslav Volodya
Vanessa Smith
Lester Depree
Zoé Calylas
Jane Smith
Cody Skertchly
Nana Black
Zachary Vandervoort
Sairus Macrain
Magdalena Kristina
Dominic Mildor
Cassidy Clayton
Aventhis Johnson
Diana Gray
Jane Swan
Nathaniel Cornwlade
Mordred Wasimir
Ryan Bourton
Sverkir Erik Bergstrom
Jasmine Miels
Varg Yrjanfrost
Daphne Alucard
Nil Moriarty
Ruby Rose Re
Faith Craven
Leila Hunt
Josh Barker
Carmela Conchita Cortés
Catherine Waters
Troy Clayton
Michelle Norton
Sideris Valbraith
Airun Al Marem
Aysha Darkblood
Sirius Alucard
Mordana Liward
Mesélő
77 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Az elveszett barlang - Page 5 Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-02-22, 12:28 am

*A gyengéd érintés és a kedves szavak meghozzák a gyümölcsét és a fiú felébred. Eleinte csak meglepetten pislog a lányra, majd óvatosan fel is ül, Daphne pedig kissé átfogja a hátát, hogy segítsen neki.*
- Mondtam, hogy nem megyek sehová és vigyázok rád. *mosolyodik el lágyan és, majd a megállapítást hallva végignéz magán. Nyárba illő az az öltözet, ami rajta van, hiszen a vékony nadrágon kívül egy igen kicsinyke topban van, így valóban jég hideg az egész teste, de nem zavarja, így is elég nagy a bűntudata. *
- Nem számít, jól vagyok, na meg az a lényeg, hogy tudtál pihenni. *mondja őszíntén és lassan felkel ő maga is és ha Nil hagyja, akkor neki is segít, majd a "mehetünk" szóra rá is bólint.*
- Rendben, csak támaszkodj belém, segítek. *mondja kedvesen és remélhetőleg együtt meg is indulnak a barlang kijárata felé. Ha kiérnek, hírtelen csapja meg őket az éjszakai hűvös szél és a lány egész testében átremeg, de nem mutatja ki, ő is elég makacs ehhez, így szépen Mystral felé kezdi el vezetni a fiút és remélhetőleg a révészig meg sem fognak állni, aki majd átviszi őket csónakkal a Mysterioba.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Az elveszett barlang - Page 5 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-02-23, 9:51 pm

*A mai nap nincs valami jó kedvében, hiszen a tegnapi beszélgetése Troyal nem volt a legjobb és bizony fáj ez az egész a lánynak. Most már nem Sirius miatt van sírhatnékja, hanem az egész eddig történtek miatt. Így most egy olyan helyre megy, ahol biztosan senki se találhat rá, hiszen nem szereti, fél is a barlangban, de most minden bizonnyal megnyugtatóbb lesz a számára. Egy fekete nadrágot visel egyébként most, hozzá illő, fekete sportcipővel és szürke, kapucnis pulcsival. Ahogy a barlanghoz ér, hírtelen ledermed, majd ismét eszébe jut Troy, amikor itt találkoztak. Csak halkan sóhajt egyet, majd beljebb sétál és egy eldugott helyet keres magának. Ahogy egyre beljebb halad, egy köddel telített részt talál, valahol a sarokban, ahol senki se vehetné észre, legalábbis szerinte. Csak leül a földre, egy hideg sziklafalnak támasztva a hátát, lábait felhúzza, átkarolja őket és úgy néz maga elé. Most egyedül akar lenni és a szobájában sajnos ezt nem tudja megtenni, hála a szobatársaknak, akik eddig nem zavarták, de most akkor is magányra van szüksége.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Az elveszett barlang - Page 5 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-02-23, 10:01 pm

*Úgy tűnik hogy a gondolkozás, nem csak egyvalakire fér rá, valahogy mostanában Vargra is rá jár a rúd, persze nem olyan szempontból, csupán mostanában egyre jobban jár az agya norvégián és az ott történteken*~talán vissza kéne menni~*igazából ez a gondolat már napok óta foglalkoztatja, nem akar ő ott ragadni, de jó lenne a szülőkkel találkozni, még ha úgy érzi hogy őt nem is kedvelik annyira. HÁt igen a család fekete báránya vissza menne. Kérdés hogy othonnak nevezheti e a helyet ahova vissza tér. Ezen még lesz ideje gondolkozni, elvégre elég sok barátja van itt, és bizony van már kicsit talán komolyabbnak is mondható kapcsolata barátságnál. Talán vonzódásnak lehetne nevezni, amit a szőke hajú lány iránt érez. Mindegy minden esetre az útja most Mystralba vezette, azon belűl is egy barlangba, bár nem tudja miért pont ide jött. Talán csak a sötétség és a csend vonzotta ide, szeretne egyre mélyebbre menni, fura fehér szemeivel végig pásztázva a sötétséget. Nem gyújt fényt, úgy érzi hogy talán nem töri el semmijét sem. Amikor már egész jól bent van lassan körbe futtatja a pillantását a termen. Egész normális, olyan mint egy igazi barlang, semmi extra, legalábbis nem lenne, ha nem látna meg egy ismerős alakot, amin kicsit meg is lepődik. Amúgy egy fekete bőrkabát van rajta farmerral, és bakkancsal haja pedig kicsit jobban össze fogva terül el a hátán, csak egy lépést tesz közelebb, szemét kicsit kíváncsian emelve a másikra*
-Szia.Hátte? *kérdezi de azért még hozzá teszi*-Nem hinném hogy egy ilyen áporodott hely jó lenne a pihenésre*mondja kicsit csendesebb hangnemben, bár a fiú nem szokott amúgy sem hangosan beszélni, igazából nem tudja mit keres itt a lány így gondolta rákérdez*
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Az elveszett barlang - Page 5 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-02-23, 10:08 pm

*A barlangban elég sokáig csend honolt és csupán csak a kis kék szemű leányzó halk lélegzetvételét lehetett hallani, de nemsokára egy ismerős alak tűnik fel a bejáratnál. Michelle nem pillant fel, egyenlő szeretne lenni a sötétséggel és ebbe még ruhája is segíthetne valamit, de Varg egyre csak közelebb jön hozzá. Még mindig nem néz fel, nem érdekli, hogy ki van itt, csak őt ne vegyék észre. Akármennyire is szeretné, sajnos ez nem jön össze, így hát hallja a köszönést, melyhez egy ismerős hang társul. Lassan felpillant, kissé megtörli szemeit, mert hát sírdogált is ismét és pár szipogás után meg is szólal.*
- Szia. *mondja eleinte halkan, majd lassan bólint és ideje, hogy összeszedje magát. Így csak lassan felkel, a barlang hideg kövének dőlve, majd a fiúra pillant. Még mindig nincs jól és ezt tudja is magáról, viszont itt senki más se láthatja, tehát akármilyen meglepő is most, kis idő néma csend után Michelle közelebb lép a fiúhoz és ha a másik hagyja, akkor most meg is öleli. Nem szól semmit, egyszerűen szüksége van valakire, valaki olyanra, akinek nem tetszik és aki neki szintén nem, tehát egy barátra és Varg az lett, bár a fiú ezzel lehet, hogy még nincs tisztában. *
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Az elveszett barlang - Page 5 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-02-23, 10:25 pm

*Úgy tűnik, hogy bizony a véletlen ide sodorta a srácot, valahogy nem gondolta volna, hogy éppen ebben az időben mással is találkozhat. Viszont ez a szép a dolgokba, a meglepetés ereje, kicsit meg is lepődik amikor észre veszi hogy Michelle is itt van méghozzá, úgy tűnik nem éppen vidám arculattal, amilyennek legelőször meg ismerte. Úgy tűnik hogy amikor közeledik , a leányzó nem néz fel, de amikor köszön mégis megteszi. Elég furcsa hogy a szemét törölgeti, meg a szipogás is, a srácnak kicsit le is esik egész hamar hogy bizony a leányzó sírt. Csupán csak kíváncsian, kicsit talán feszültebben is nézi a másikat,elvégre nem tudja hogy mi a baj, de az ölelésre meglepődik, engedi, de először nem csinál, semmit majd lassan a kezét a lány hátához emeli , közbe lassan lenéz rá. Bizony megváltozott, legalábbis mióta történtek a bajok nagyon is a szomorúbb arcát mutatja a leányzó, viszont hogy most is az e a baj vagy valami más azt nem tudja*
-Látom nagy a baj*szólal meg hallkan, próbálva egy kis mosolyt erőltetni az arcára, de nem igazán jön össze , keze közbe már a másik vállán van viszont ,szemei még mindig kérdőn néznek a másikra, egyenlőre nem szól semmit, csupán csendben áll és figyeli a másikat, de pár perc múlva megtöri a csendet*
-Na mi a baj kislány? Egészségtelen itatni itt az egereket főleg hogy szerintem nincs egy se a közelbe*mondja még mindig csendesen, bizony neki Michelle, kislány is marad, valahogy az első viselkedése maradt meg benne, emiatt is nehezen tudja elképzelni hogy bizony egy vele egykorú lány áll előtte, ő mindig is olyan kis hugis beütéssel nézett a másikra, legalábbis amikor dumáltak. Persze nem rosszból*
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Az elveszett barlang - Page 5 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-02-23, 10:58 pm

*Amikor a fiú oda ér hozzá, lassan felkel, majd közelebb lépked hozzá és ezek után meg is öleli, ha hagyják. Úgy tűnik, hogy Varg nem tolja el magától, pedig őszíntén szólva azt hitte, de csak tudja a fiú, hogy semmit se akar tőle, csupán csak egy kis vígasztalást, mint múltkor. Szegény srác, mindig rosszkor találkoznak. Michelle viszont most kissé lehunyja szemeit, még pár könnycseppnek utat enged az arcán, majd kissé már jobb állapotban pillant fel a furcsa szempárba, de azért jól esik neki az a kis ölelésféle, amit a srác produkál, jobban mint anno az a pofon. Meghallja a kérdést, letörli könnyeit, majd megpróbál mosolyogni, de ez már nehezebben megy neki.*
- Van egy srác, Troy... ő volt a barátom, de... de olyat tettem, amit nem szabadott volna és ezzel most nagyon megbántottam. *mondja teljesen komolyan a fiúnak, majd megrázza fejét.*
- De én, én nem akartam rosszat. Csupán csak minden olyan furcsán alakult és... szóval én egy másik fiúval csókolóztam és ezt elmondtam Troynak és szakítottam vele, pont valentin napkor és, annyira szemétnek érzem magam. Minden könnyebb lenne, hogy ha csatlakozhatnék Siriushoz. *beszéde végén ismét megindulnak könnyei és hozzábújik újból a fiúhoz, fejét a másik mellkasára hajtja.*
- Ne haragudj, hogy most rád zúdítok mindent. *mondja, majd hírtelen el is engedi, majd hátrébb lép két lépést.*
- Lehet, hogy most itt kéne hagynod... nem akarok senkinek se gondot okozni. *mondja őszíntén és továbbra is küszködik könnyeivel, melyeket azért bőszen törölget is arcáról.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Az elveszett barlang - Page 5 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-02-23, 11:11 pm

*A fiú nem is szólal meg, csupán kicsit később , amikor egy kérdést tesz, fel , közbe pedig figyeli a lányt, látszik rajta hogy bizony nem éppen a legjobb bőrben van, és ez bizony a srác arcára is valamiféle különös komorságot hoz. Viszont úgy tűnik hogy Michelle lassan beszélni is kezd. Nem vág közbe, pedig kérdezhetne , de úgy tűnik hogy a további szavak el is mondják hogy mi is volt az a bizonyos rossz*
-Figyelj*mosolyodik kicsit el még mindig a másik hátán tartva a kezét, most kéne valami okosat mondani, de a srác nem olyan gyakorlatias ebbe, így csupán elmondja amit gondol*
-Néha van hogy a dolgok máshogy alakulnak. Két féle ember van. Az aki őszínte, és az aki nem. Aki nem álltalában később nagyobb fájdalmakat okoz, tudod senkinek se jó érzés ha például több évig hallgatnak neki. Szerintem azzal hogy elmondtad, legalább látszik hogy őszínte vagy. Ha a srác ezt nem tudja értékelni, akkor mehet is a búsba, legyen akárki. Szóval, ne érezd magad szemétnek, mások voltak az érzéseid, de szerintem meg , senki sincs elkötelezve, főleg hogy gondolom a sráccal, nem voltál sokáig.*mondja nyugodt hangon, persze csupán azt festi le a leányzó előtt amit gondol, majd meg is öleli kicsit a másikat. Nemsokára viszont, kicsit elkomorodik, és megcsóválja a fejét*
-Ahelyett hogy butaságokat beszélsz inkább mutasd az arcod*mondja kicsit lágyabb mosollyal, majd elő vesz egy zsepit , és ha a másik engedi letörli a könnyeit, majd a zsebkendőt a leányzó kezébe nyomja*
-Nem szabad mindent, ennyire felvenni, mindenki tévedhet, amúgy meg igazából, lehet hogy itt kéne, de az is lehet hogy nem tehát maradok*mondja kicsit lágyabb hangon*
-Mesélsz róluk?*utal a srácokra , nameg a kapcsolatra, néha jobb kibeszélni az ilyesmit*

\\FAgy\\
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Az elveszett barlang - Page 5 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-02-28, 1:42 am

//olvad//

*Kicsit kikészült a leányzó és amikor meglátja Vargot, oda is megy hozzá, majd átöleli. Valahogy szeretne valakihez odabújni, szeretné, ha megvígasztalnák és Varg már megtette ezt egyszer, méghozzá sikeresen. Most se tolja el a lányt, bár látszik rajta, hogy eleinte kissé meglepi ez a reakció, de annyira már megismerte Michellet, hogy nem akar tőle semmi rosszat és hát, a leányzó kedveli azért ezt a fiút. A "figyelj" szó hallatán kissé eltávolodik a másiktól, majd kék szemeivel a furcsa szempárba néz. *
- Én is így gondoltam, ezért is mondtam el neki még most, rögtön. Bár lehet, hogy nem ez a bál volt a legalkalmasabb erre az egészre, de tényleg nem bírtam jól érezni úgy magam, hogy hazudjak neki, sokkal több annál a számomra. *halk sóhaj, majd a továbbiakra megrázza buksiját.*
- Pár hétig voltunk együtt, de ő megszeretett és én is szeretem, de nem úgy. Vagy én már tényleg nem tudok senkit, két embert nem szerethetek, igaz? *kérdi és most már egyre jobban nem érti saját magát. Ismét a fiúra néz, majd amikor az megöleli, visszabújik picit a karokba, de nem engedi ezt sokáig, inkább megpróbálja elküldeni Vargot, de a fiú nem megy és inkább segíteni próbál. A könnycseppek eltűnnek lassan az arcáról, majd halkan sóhajt.*
- Rendben, maradj. *végülis örül ám neki, így halványan el is mosolyodik.*
- Hát... Troy aranyos srác, de elvileg én voltam az első kapcsolata, mondjuk ahhoz képest szerintem nagyon nem látszik rajta. Josh is aranyos, de ő inkább olyan nőcsábász féle és tudja, hogy mit kell mondani és tenni a lányokkal. Viszont amikor vele vagyok, akkor azt mondja, hogy ő is más és hogy velem komolyan gondolja. Én pedig hiszek neki, de nem tudom, hogy mit tegyek. Merjek belemászni ismét egy kapcsolatba? És ha ugyanaz lesz a vége, mint ami Troyal volt? Nem akarok ennyi embert megbántani, egyszerűen nem. *rázza meg ismét a fejét, majd nekidől a hűs falnak, az most valahogy lenyugtatja egy picit.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Az elveszett barlang - Page 5 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-02-28, 2:02 am

*Tudja a srác hogy a leányzó nem akar semmi rosszat, néha jó ha csak van valaki. Nem is tolja el, csupán pár pillanat múlva beszélni kezd hozzá, közben mindvégig rajta tartva a pillantását*
-Tudod, szerintem jobb előbb mint később, és ha pont egy bálon történik*kicsit megemeli a vállait és oldalra dönti a fejét*
-Akkor nem kell arra gondolni hogy olyan nagyon nagy vétket követtél el, tudod te hogy még hány valentin napi bálod lesz itt? Minimum három. Csak ne mindenért magadat hibáztasd .Tudod az éremnek két fele van* mondja el a végén, próbál kicsit vidámságot kellteni a másikba, bár szavait komolyan mondja a leányzónak*
-Ismerem az érzést... vonzalom , de nem olyan mély mint a szeretet igaz?*kérdezi kicsit fürkészően nézve a lány arcára, mintha olvasni akarna a gondolataiban, majd arcizmai lassan elsimulnak, és a következőre csak mosolyogva megrázza a fejét*
-Ugyan úgy nem... Amúgy szerethetsz akár több embert is... tudod szerintem mindenki valamit szeret meg a másikba, és lehet hogy egy másikba megint meglát valamit, amit megszeret benne. A kérdés csak hogy melyik fél iránt alakul ki komolyabb kapcsolat. Egyszerre nem húzhat a szíved két felé... de gyanítom idővel rá fogsz jönni hogy kifele húzna jobban. Ennyire egyszerű*mondja a végén kicsit lágyabb hangon, és lassan felsóhajtva, majd meg lesz ölelve a lány, viszont ekkor jön , az amivel már találkozott, hogy el akarják küldeni. Hát a leányzó már tanulhatott volna az előző esetből, a fiú nem éppen az a fajta aki csak úgy elmegy*
-Nem értelek. Mi annyira jó az egyedül létbe? Mármint néha jó de ilyen állapotba szerintem nem*mondja nyugodt hangon, bár ha ő lenne hasonló helyzetben, valószínűleg ugyan így viselkedne. Közben hallgatja a két srácról való beszámolót. Nyugodtan hallgatja végig, majd lassan felül egy sziklára a leányzó mellett*
-Néha egy nőcsábász is gondolhat komolyan dolgokat, amúgy egyik se tűnik rossz srácnak*teszi hozzá kicsit komolyabb hangon, majd az utolsó szavakra kicsit elmosolyodik, és eltolva magát a faltól megáll a lány mellett*
-Néha nem értem a nőket, így téged se bár hogy bevalljam nálad kicsit más volt az első benyomásom mint álltalában amikor lányokkal találkozok*bizony ha rákérdeznek hogy mi is volt, majd elmondja,*
-Szerintem ne arra gondolj hogy megbántod.. nem hiszem hogy le lennél láncolva vagy bármi, szabad ember vagy azt csinálsz amit akarsz. Nameg ezt a borúlátást sürgősen kitörölném a fejemből a helyedbe. Ne álltalánosíts*mondja egészen derűs hangon a másiknak, bár nem tudja hogy ér e valamit de ha már elkezdte elmondja*
-És ha valami belül azt mondja hogy bele akarsz menni... akkor szerintem hallgass inkább arra a belső hangra, ha pedig nem akarsz akkor ne tedd. Ennyire egyszerű. Tudod a félelmek sokmindent képesek tönkre vágni.*fejezi be*
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Az elveszett barlang - Page 5 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-02-28, 2:22 am

- Tudom, meg szerintem még tényleg nem voltunk olyan sokáig együtt. *mondja egy kicsit elgondolkodva, majd végül halkan sóhajt egyet, most tisztában van vele, hogy nem Troy volt a hibás, még akkor se, hogy ha másokkal flörtölgetett, erre inkább nem is akar már gondolni.*
- Igen, igaz. *bólint rá a dologra, majd tovább hallgatja Vargot, de mint ha nem egészen itt járna, hanem inkább a múlton, azokon az időkön, amiket itt töltött, a Mysterioban és a két fiú társaságában. Boldog volt, rettenetesen, ezzel tisztában van, így egyiküket se szeretné elveszíteni.*
- Biztosan igazad van és csak idő kérdése, hogy melyikükkel szeretnék ténylegesen együtt lenni, bár szerintem Troyal soha többé nem fogunk összejönni... összetörtem a szívét és szerintem látni se akar. *ismét halk sóhaj, tényleg bántja ez a dolog, hiszen jól kijöttek a fiúval. Talán kár volt összejönniük, bár az is szép volt. Ez után inkább úgy érzi, hogy egyedül szeretne lenni, de Varg még se hagyja magára, vele marad és inkább tovább társalognak.*
- Csak nem te is nőcsábász vagy? *kéri most már szélesebb mosollyal, majd amikor meghallja, hogy vele más volt a benyomása a fiúnak, kissé meglepődik.*
- Más? Még is miért és mi? *kérdi igazán kíváncsian és a fiú felé pillant, aki időközben mozgolódott, de végül mellette kötött ki. *
- Hagyjuk is ezt a témát, szerintem most már így is eleget beszéltünk róla. Úgy is el fog válni, hogy mi lesz a jövőben. *mondja komolyan, majd hírtelen a fiú mellett terem, még közelebb kerülve hozzá.*
- Na és veled mi a helyzet? Van barátnőd? Szerelmed? Esetleg valaki, aki tetszik? Naaa, ki vele, nekem elmondatod ám. *egy kedves mosoly és közben kíváncsian figyeli a fiút. Gondolatban kissé máshol jár, de nem akarja tovább feszegetni a témát, így inkább próbál ismét vidámnak tűnni és másról beszélni. Talán beválik.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Az elveszett barlang - Page 5 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-02-28, 2:36 am

-Hát annyit nem is tudtatok , elvégre pár hónapja nyílt meg a suli*mondja miközben arcán egy kis mosoly jelenik meg de el is tűnik. MAjd tovább beszél , de úgy tűnik hogy Michelle kicsit más fele jár így próba kép meg is lebegteti a kezét a leányzó szeme előtt*
-Hello Houston hallasz?*apró mosoly miközben lassan kiegyenesedik*-Látom más világon jársz*mondja egy kicsit csendesebben, de most az egyszer nem sértődik meg rá ha nem ő a figyelem tárgya. Sose szeretett középpontban lenni, így nem fog kárt tenni az egójának*
-Egyvalamit tanulj meg, soha ne mond hogy soha*mondja kicsit komolyabb hangon, ő is már elhatározott pár dolgot és volt ami nem jött össze. Nemsokára el is akarják küldeni, persze sikertelenül, így folytatódik a beszéd folyamata. Michelle szavain kicsit felnevet*
-Hogy én?Hmm nem hiszem. Ha az lennék valószínűleg nem szeretném magam*a végén már egészen sima kicsit talán szomorkás is lesz a hangja, de nem sokáig, mert egy mosollyal eltünteti a rossz árnyat az arcáról. A kérdésre csak kicsit elgondolkozik, reméli nem fogja megsérteni a lányt*
-Hát tudod nem akarlak megbántani, csak nem is tudom, amikor először találkoztunk , kicsit furcsáltam hogy tudsz annyira játékos, és kicsit talán gyermetegebb is lenni a többieknél. Ritka adottság ám, amúgy nem rosszból mondtam, de például nekem olyan hugis vagy. Legalábbis ha lenne hugom valahogy így képzelném el*mondja most már teljesen nyugodt hangon, bizony amit akkor látott meg is maradt, ezért is nem tud egykorú lányként nézni a másikra, persze ez nem jelenti hogy lebecsüli.*
-Hidalhatjuk*mondja a témára majd a kérdésekre kicsit mosolyogva emeli fel védekezlőleg a kezét*
-hé,hé,hé ne olyan turbósan*mondja a lány felé majd lassan vesz egy kis levegőt és a másik arcára néz*
-Hát, szerelmem nincs, de van aki tetszik, és azt hiszem hívhatom barátnőnek is. Bár nem rég óta ismerem de egész jól megvagyunk. Tudod azt hiszem megfogtak*kopogja le a sziklán, persze ez még lehet nem lesz komoly kapcsolat de most jó, ami Alexel van*
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Az elveszett barlang - Page 5 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-02-28, 2:50 am

*A fiú keze a szemei elé kerül, így mosolyogva pillant rá.*
- Figyelek, bocsi. *mondja komolyan és most már tényleg igyekszik száz százalékosan a másikra figyelni. Inkább fel is tesz egy kérdést, ami a fiú nőcsábászságával kapcsolatos. Hogy ha Joshról ilyen volt a véleménye, akkor talán van valami összefüggés is a kettő között.*
- Nem szeretnéd? De miért? Na meg sokan biztosan szeretnének. *vigyorodik el, de úgy tűnik, hogy még se találta el, Varg egy normális srác ilyen tekintetben. De ekkor meghallja, hogy ő más lány a fiú szerint, mint a többiek és erre rá is kell kérdeznie.*
- Nem bántottál meg vele, én ilyen vagyok. Nem akarok túl hamar felnőni és talán ez a pasizás se nekem való, nem akartam elrontani a barátságot, de még is megtettem, pedig előtte mennyivel könnyebb volt minden. *halk sóhaj, majd a hugis dolgot hallva, kék szemei megcsillannak. *
- Hugi? De jóóó. *mondja és akármilyen meglepő is, ismét a fiú nyakába veti magát és jól megölelgeti, sőt, Varg még egy puszit is kap tőle, természetesen az arcára.*
- Akkor mától te leszel az én bátyuskám. Na jó lesz? *kérdi kissé eltávolodva, de továbbra is a másik nyakában csüngve, majd még egy puszit kap a srác és utána azért el lesz engedve.*
- Öhm...bocsi, csak örültem. *vigyorodik el, majd ő is rákérdez pár dologra és amikor meghallja, hogy a srácnak van barátnője, akkor kíváncsi lesz.*
- Hmm és milyen a lány? *érdeklődik kissé oldalra döntött fejjel, hiszen ha megfogta Vargot, akkor biztosan tett valamit, hiszen ehhez a furcsa sráchoz nem tud elképzelni akárkit.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Az elveszett barlang - Page 5 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-02-28, 3:12 am

*Úgy tűnik végül Michelle figyelme teljesen VArgra szegeződik. A kérdésre kicsit oldalra dönti a fejét, ez bizony egy kissé nehezebb téma a számára*
-Tudod nem ismered a múltam, úgy egyszerűbb lenne megérteni... Tudod nekem volt már valakim*mondja kicsit komolyabbra véve a szót miközbe a leányzóra is néz. Tekintete még mindig komoly hangja viszont hallk és lágy*
-Tudod ha meghal valakid, tovább kell lépni, egy másikhoz akit majd egyszer hasonlóan szeretsz. Nem úgy mint azt akit elveszítettél, de hasonlóan. Mindenkinek külön helye van a szívemben és nem hinném hogy ezzel szebbíteném a régebbi emlékeket hogy minden nőre ráhajtok. Nem is lenne hozzá gyomrom.*elég kusza a magyarázat, bizony lélektani hatása van a srácra nézve, de reméli hogy a lány megérti*
-Hmm nem is kell, néha kell egy kis gyerekesség, különben mindenki komolyan venné a világot.. A pasizás meg jön avval vagy anélkül is, legalábbis valamilyen szinten*mosolyodik , el és ekkor történik a meglepetés rész, miszerint a leányzó a nyakába ugrik, és még puszit is kap. A srácnak bizony komolyan meg kell támasztani magát a hátsó lábán, elvégre erre az ugrásra nem számított*
-Nem hittem volna hogy ilyesmit váltok ki, nade most már ezt is tudom*mosolyodik el kicsit össze kócolva a leányzó haját majd bólint, mosolyogva*
-Azt hiszem egy ilyen kijelentésre nem tudok nemet mondani*kicsit fel is nevet de a végén már csak a mosoly marad*-Majd más nem kihúzlak a lelki süllyesztőkből, báttyi kötelesség szerint. Bár nem tudom milyen báttynak lenni mert nem volt még hugom, szóval max rajtad gyakorolok*mosolyodik el, majd megcsóválja a fejét*
-HÁt jobb is mint ha depis lennél*teszi hozzá egy félmosollyal majd jön egy újabb kérdés. A srác csak egy pillanatig felnéz a mennyezetre majd a lányra*
-Hmm kb ilyen magas*mutat mosolyogva a mellkasáig*-Majdnem fehéres szőke haj, aranyos arc, és de ne tévesszen meg mert szerintem egy kis terrorista. Amikor találkoztam vele kis hijján besétáltam egy általa készített jégcsúzdába. Szóval mondjuk úgy hogy veszélyes a maga módján, de talán ez is tetszett meg benne. Amúgy Alexandra a neve*mondja nyíltan, egy kis mosollyal a leányzónak*
-Szóval ez van élem a kis életem bár mostantól azt hiszem hogy már két lányért tartozok felelősséggel, ja és van egy kölyök malamutom is, ha akarod , majd bemutatlak neki*mondja kicsit viccesen elővéve az egoista arcát, ami igazából nagyon is kicsi, mert a srác nem az, majd kicsit elkomolyodik*-Járunk egyet? Szerintem ha még itt leszünk egy óráig , megfagyunk, kezd későre járni..
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Az elveszett barlang - Page 5 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-02-28, 3:28 am

- Előző barátnő gondolom. Amúgy ha mesélsz, szívesen meghallgatom, ez két oldalú dolog ám, nem csak neked kell engem. *mosolyodik el, de hangja most őszíntén cseng. Szóval csak figyelmesen hallgatja a másikat és kissé elszomorodik, hiszen maga előtt látja a képet, ahogy a fiú elveszítette a szerelmét.*
- Nagyon sajnálom. *simít végig Varg arcán, de még nem igazán tudja, hogy mi mást kéne mondania. Talán semmit és most jöhetne a mély hallgatás, de ekkor a fiú tovább beszél, most már más témákra evezve, méghozzá arra, hogy Michelle olyan hugis a számára, aminek a lányka örül és szépen a másik nyakába is ugrik és egy puszival gazdagítja meg a fiút.*
- Nagyon helyes, ne is mondjál nemet. Amúgy majd megismersz jobban és le se fogsz tudni vakarni magadról. Csak a barátnőd ne legyen féltékeny. *vigyorodik el, hiszen ki tudja, hogy melyik lány milyen, de őt annyira nem is érdekli ez az egész, sose érdekelte különösebben. Ha Varg szereti vagy majd szeretni fogja, akkor úgy se kell mitől tartania, hiszen megbízható fiúnak tartja.*
- Szóval én leszek a próbababa? Hűűű, érdekes lesz, de biztos menni fog. *és ekkor jön a kis kócolás is, aminek hatására csak megrázza fejét.*
- Naaaa, azért nem vagyok ám 10 éves. Annyi vagyok, mint te, szóval ezt felejtsd el. *és most ő kócolja össze a másik haját, de közben azért mosolyog is. Ez után viszont kissé eltávolodik a másiktól, tényleg nem akar félreértést vagy bármi gondot és rákérdez a barátnőre.*
- Hmm, érdekes lány lehet, remélem, hogy majd egyszer megismerhetem én is. *csupán csak ennyit mond, hiszen többet nem fog addig, amíg ő maga nem látta. Azt se mondja, hogy szép, se semmi, majd a találkozás után. Viszont ahogy hallja, hogy ő érte is felelősséggel tartozik Varg, akkor kissé meglepődik.*
- Édes vagy. Viszont még egyszer ne merj megütni, rendben? *kérdi kissé elkomorodva, majd a malamut hallatán csak bólint egyet.*
- Majd ha lehozod sétálni, akkor meglátom. *csupán csak ennyit mond, majd Varg felkelti a figyelmét azzal, hogy későre jár.*
- Szerintem én már nem megyek sehova máshova se, csak a kastélyba. Szóval örültem, hogy találkoztunk, jobb kedvem lett. Na szia bátyó. *és ismét a fiú közelében van, egy cuppanós puszi Vargnak, majd elmosolyodik és már fut is a lépcsők felé, de még visszaint a fiúnak és hamarosan el is hagyja a barlangot.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Az elveszett barlang - Page 5 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-02-28, 3:41 am

*A leányzó válaszára kicsit megcsóválja a fejét*-Több volt annál*mondja lassan felnézve a másik arcára, majd bólint*-Egyszer ha több időnk lesz majd mesélek*mondja bár igazából nem tudja, hogy miért mondta. Még senkinek nem beszélt róla, lehet hogy mégiscsak fog egyszer? Ki tudja. Amikor végig simítanak az arcán, majd hallja a szavakat kicsit elmosolyodik*
-Nincs mit sajnálni. Tudod ő mondta mindig hogy egy mosoly szebbé teszi a világot. Még amikor a halálán volt akkor is. Azóta mosolygok akkor is ha nem vagyok jól. Legalábbis próbálok*mondja csendesen, valóban máshogy éli meg a dolgokat. BÁr gyászolt de azóta próbál úgy élni ahogy kell. És nem mindig a múltban lenni, ennek senki sem örülne. A következőre viszont már kicsit nagyobbat mosolyog*
-Hmm nem is akarlak, és szerintem nem lesz féltékeny, majd elmegyünk többesbe valamerre*mondja mosolyogva, majd csak bólint a próba babára, és felborzolja a másik haját*
-Tudom... de élvezed valld be*mondja miközben az ő haja is össze lesz kócolva, de most valahogy nem bánja*
-Na erről beszéltem*teszi hozzá, majd a megállapításra bólint, kicsit elmosolyodik, és tekintete vissza tér Michellere*
-Az is, és majd biztosan megfogod*mondja lassan nyugodtan bólintva, majd a következőre csak kicsit oldalra dönti a fejét*
-Megígérem, igazából azt se akartam, soha nem fogom meg ismételni, mégha jóból is tettem. DE te meg ne akarj hülyeséget csinálni rendben?* a leányzó viszont lassan készülődni kezd így csak, ő is lenyom egy puszit a lány arcára, majd bólint*-Azt hiszem lassan én is arra veszem az utam. Te viszont jó légy, és vigyázni magadra*mondja bár ő még kicsit marad, átsétál Mystral PArkjába de csekély egy óra múlva ő is elindul vissza a kastélyba*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-03-07, 6:52 pm

/ Árnymágia házi /


* Csendes, nyugodalmas vasárnap délután követi a mozgalmas szombat estét. Nem bánja hogy egyedül tölthet egy kis idő saját kis gondolataival, persze ehhez az kellett, hogy elhagyja a kastélyt. Szép napsütéses idő van, a lányon egy vékony dzseki és egy rojtos farmer, lábán tornacipő, nem készült elsüllyedni a sárban s hegyet se óhajtott mászni, csak egy kis sétára vágyik, ehhez pedig jelenlegi öltözéke megfelel. Útja a kikötő felé tart, hol a révész segítségével elcsónakázik Seol szigetére. Amint kilép a csónakból ellentétes irányban kezd el indulni, mint amerre a titkok erdejét sejti. Nem éppen kellemes emlékek fűzik oda, így mivel ma nyugodtságra vágyik, nem kockáztatja meg az erdő szeszélyességét, nincs kedve indákkal bajlódni.
Lassan halad a fák s bokrok között, nincs oka a sietségre, s tulajdonképpen erre még nem is járt. Így nézelődni kezd, persze közben figyeli a lába előtti terepet, nem akar ismét a gyógyítónál kikötni, noha kedves a nőszemély mint látogatása előtt hitte, azért nem akar gyakori vendég lenni. Ahogy egy pillanatra megáll hogy kiszabadult cipőfűzőit bekösse halk mozgolódásra lesz figyelmes. Az elővigyázatosság beférkőzött zsigereibe így mielőtt felállna előveszi pálcáját belső zsebéből és fülelni kezd. Tesz egy pár lépést a hang irányába, mire hirtelen fürge lábú sündisznó rohan át előtte. Reakciója kissé talán eltúlzott de mielőtt még láthatja mi is az pálcáját előre tartja s céloz.*
- Duro! * hangzik a bűbáj, utána veszi csak észre, hogy egy süni haladt volna át előtte, de bíz ez nem sikerül. Hangosan felkacag mire az eddigi békés madarak felröppenek s tovaszállnak. ~ Hülye vagyok nem is vitás ~ az állatot úgy hagyja majd továbbmegy, pálcáját azért nem teszi el. Hamarosan egy bejáratra lesz figyelmes a bokrok mentén, észre sem vette azt a sziklafalt mi tőle pár méterre húzódott. Kíváncsisága megint csak cselekvésre ösztökéli, így a felé megy s bizony a lépcsőn is feltipeg, furcsálva a felfelé tekeredését. Egy barlangba érkezik hol körbepillant a sötét, homályos kis zugban. Semmi esetre nem akar eltaccsolni, így a lumos igével fényt teremt, most már biztosan haladva a nagy sziklák között. Semmi érdekeset nem lát, s mivel eltévedni sem szeretne gondolja visszafordul mikor meglát egy kisebb rést, mihez közelebb menve látja hogy átfér rajta. ~ Fene a kíváncsiságomba ~*
- Pirocus! * e varázslattal egy ikszet rajzol a rés mellé, ha netalántán gáz lenne, tudja hol is jött be, persze erre csak kimenetelkor fog rájönni. E végeztével átfurakodik, könnyen megy mintha pont a termetére alakult volna így ki. De amint belép világító pálcájával rossz előérzete támad, ezt is a szemközti falon elsuhanó árnyak bizonyítják. A levegő még hidegebb, s mintha a köd is megállt volna e részen. Tesz egy két bizonytalan lépést mire egy lökést érez hátulról, s egy halk sikkantás kíséretében hasra esik. Pálcája továbbra is a kezében marad annyira görcsösen fogja, hogy esélye se lenne kiesni, csak reflexszerűen hátára gurul. A lányra úgy tűnik rájár a rúd, amint megfordul s pálcáját maga elé emeli, vagy fél tucat árnyat pillant meg, olykor érzi hogy mellette húznak el. Szereti az árnyakat, ó imádná használni őket de nem védekezni ellenük, nagyon is tudja hogy mire képesek. Lábát kissé felhúzza és tolni kezdi magát, súrlódva a földön remélhetőleg a kijárat felé.*
- Adok én nektek...elegem van belőletek! Piroinito! * kiáltja a tűzvarázslatot többször is egymás után, keze jobbra balra irányít, arra amerre éppen felfedezi a kúszó árnyakat. Amilyen szerencsétlen nekiütközik egy sziklának fejjel mitől feljajdul és szabad kezével odakap.*
- A fene bele...* morgolódik mire valami belefúródik oldalába is, éppen addig míg ismét fel nem jajdul.*
- Szörnyetegek...* füstöli a bajsza alatt, még mielőtt ismét tüzet nyitna megpróbálja bevédeni magát, eleget kapott az elmúlt napokban.*
- Salvio hexia! * vagy bejön vagy nem, megpróbál felállni, tartása védekező, kissé behajlítja térdét és karjait is úgy emeli mintha egy kisebb sárgadinnye lenne hónaljánál.*
- Elegem van! * sorozatos tűztámadás közben a rés felé araszol, mit elérve ki is férkőzik rajta, szembetalálva magát az ott hagyott jelével. Mivel a lumos hatása még mindig tart maga elé tartva szedi lábait a kijárat felé, szabad kezével sajgó fejét dörzsölgetve, ez a séta sem sikerül valami fényesen, így a kikötő felé veszi az irányt amint kiér a napsütéses erdőbe.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Az elveszett barlang - Page 5 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-03-09, 7:54 pm

*Az utóbbi időben mindenfelé mászkált, csak Seol szigetén nem, így most egy kis friss levegőért jött erre. Az ösvényről viszont még is letért egy régi helyre, a barlanghoz, ahol tényleg nagyon régóta nem járt már, de most úgy érzi, hogy ide kell jönnie. Hogy miért, arról fogalma sincs, talán azért, mert itt Varg is megnyugtatta a múltkor, de nem is számít ez most annyira, a lényeg, hogy itt van, éppen az egyik sziklának dőlve, egyedül, a sötétségbe. Gondolatai ismét ezer felé járnak, Troy és Josh körül, na meg sirius is a képben van még, még ha most már tudja, hogy soha többé nem kaphatja vissza a fiút. Ruházata most hozzá illő, egy világoskék farmernadrág, fekete sportcipő és most fekete pulcsi is van rajta. Kabátot nem húzott fel, nem fázik, na meg orosz lánykáról beszélünk, aki azért bírja a hideget, de néha még is szereti a forróságot, amelyet például egy kandalló tud nyújtani és ő azon kevesek közét tartozik, akinek nem a romantika és a szerelem jut eszébe egy fával megrakott kandallóról, hanem az ottona, ahogy kiskorába ült a nappaliban, a szőnyegen és nézte a tűzet. De most ez a barlang teljesen sötét és bár félt tőle, most már tudja, hogy felesleges volt, bár ha Troy ismét ráijesztene, lehet, hogy előtörnének a régi emlékek és a régi félelmek is.*
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Az elveszett barlang - Page 5 Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-03-09, 8:23 pm

*A révész egy újabb diákot visz át az iskolából Seol szigetére ma délután. Ő nem más, mint Josh, a Cruoris ház sentinelje. Dél körül találkozott Mr. Cornwlade professzorral, aki igen nyugtalanító híreket közölt vele, amiken azóta is jár az agya. Éppen ezért döntött úgy, hogy inkább kicsit kimozdul az épületből és valami olyat csinál, amit szeret, ezzel elterelve a figyelmét a hallottakról. Útja így egyenesen az elveszett barlanghoz vezet, hogy gyakorolja jövőbeli mesterségét, az árnymágiát. A barlangban félre tud vonulni, na meg az is biztos, hogy ott találkozni fog árnyakkal, hisz már korábban is sikerült neki. Öltözéke a korábbi fekete farmer és póló, ami most kiegészült egy pulcsival és bőrkabáttal is. Lábán a bakancsa csillog, melyet mostanában boxolt ki. Haja részben az arca elé omlik, amikor letérve a főutcáról, a bokrok közé hatolva megérkezik a barlang bejáratához. Mielőtt bemenne, még rápillant a pentagrammra, majd ismét maga elé figyelve megindul a sötét tátongó lyuk felé.*
-Vajon most merre akadok össze az árnyakkal? *kérdi halkan magától, abban a tudatban, hogy egyes egyedül van a barlangban.*
-Umbra vincula! *mondja ki az igét és koncentrálni is kezd hozzá, hogy megjelenjenek az árcsápok.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Az elveszett barlang - Page 5 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-03-09, 8:31 pm

*Egészen jól érzi magát így egyedül, ami meglepő a lánykától, de néha neki is szüksége van egy kis magányra, de ekkor meghallja az ismerős hangot és meglepetten pillant ki a sötétből. Ez után viszont hírtelen megjelennek az árnycsápok is és nem igazán érti a dolgot, de azért közelebb sétál a fiúhoz.*
- Szia... meglepett, hogy itt látlak. *mondja komolyan, majd lassan közelít még a másik felé, hiszen fogalma sincs, hogy mit is akar azokkal az árnyakkal.*
- Öhm... múltkor kicsit furcsán váltunk el. Úgy érzem, hogy valami bajod van velem. Megbeszélhetnénk? *kérdi most már megállva a sráctól körülbelül két méterre, de a kék szempár kíváncsian figyeli a másik minden egyes mozdulatát. Bizony a lánykát zavarta az a múltkori dolog és eszébe se jutott, hogy esetleg ő tehet róla, hogy a srác elutasító volt, na de nem is akart ő semmit, csak egy kis fogócskát a klubhelyiségig, de Josh először nem volt vevő az ilyesmire és először nem ment utána. Talán most már nem is érdekli a lányka? Bizony efféle gondolatok is megfordultak a fejében, de most már nem tud min filozni, itt áll előtte a fiú, tehát szépen beszélgetésre is invitálja ezen a sötét és kissé félelmetes helyen.*
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Az elveszett barlang - Page 5 Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-03-09, 8:52 pm

*Amikor Josh besétál a barlangba, nem veszi észre, hogy nincs egyedül, mivel sötét van odabent és Michelle is a sötétségbe van burkolózva, így rögtön el is kezd gyakorolgatni, most épp az utolsó órán tanultakat, az árnycsápokat idézi meg. A fiú koncentrál, hogy sikerüljön neki a varázslat, főleg, hogy kellő koncentrálás nélkül akár ellene is fordulhatnak a csápok, viszont amikor meglátja és meghallja a lányt, ő is eléggé meglepődik, majd gyorsan meg is szünteti a megkezdett varázslatot. Nem hiányzik, hogy azért, mert megoszlik a figyelme ellene vagy ami még rosszabb, Michelle ellen forduljanak az árnyak.*
-Michelle, szia. *mondja meglepett hangon, de mosolyogva, majd csak bólint egyet.*
-Engem szintúgy. Azt hittem egyedül vagyok. *feleli, de azt nem mondja, miért jött ide, hisz azt nem kérdezte a lányka. Viszont valamiért a kis kékszemű túl komolynak tűnik, így meg is kérdi a dolgot.*
-Valami baj van? *néz a lányra, aki beszélni is kezd.*
-Nekem bajom? Mi bajom lenne veled? *kérdez vissza ismét meglepődve a srác, majd vissza is gondul az utolsó beszélgetésükre és arra, hogy köszöntek el egymástól. Bizony akkor elég fáradt volt és picit csalódott is, de attól még neki nincs baja Michellel.*
-Beszélhetünk persze, de tényleg nincs veled semmi bajom. Tudod, hogy viszonyulok hozzád... *fűzi még hozzá és bizony kíváncsi, vajon mit is szeretne most megbeszélni az orosz leányzó.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Az elveszett barlang - Page 5 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-03-09, 10:44 pm

//olvad//

*Ahogy elő jön a kis kék szemű leányzó, akkor észre is veszi, hogy Josh abbahagyja az árnyak létrehozását és teljes mértékben rá figyel. Lehet, hogy Michelle máskor rákérdezne, hogy még is mit csinál, de most nem teszi, hanem csak lassan közelít a fiúhoz és kissé komolyabban szól hozzá és megkérdi, hogy vajon mi baja lehet Joshnak vele, de úgy tűnik, hogy semmi, csupán csak ő érzékelte rosszul.*
- Én nem tudom, lehet, hogy rossz megérzés, csak úgy éreztem, hogy valami rosszat tettem. *kissé lesüti szemeit, nem igazán értette akkor este se a dolgot és kissé rossz érzés volt a számára, így hát jobbnak látta rákérdezni erre az egészre és talán tisztázhatják is. Viszont úgy tűnik, hogy Josh nem vette észre mindezt és meg is jegyzi, hogy neki ugyan semmi baja.*
- Oh, hát akkor, akkor jó. És... hát... már őszíntén szólva nem tudom, hogy ki hogy viszonyul hozzám. Teljesen össze vagyok zavarodva. *néz a fiú szemeibe és kissé meg is rázza buksiját, mert tényleg nem tudja, hogy most kivel hogy is áll.*
- Szóval, mi most hogy is vagyunk egymással? *kérdi kissé komolyabban, nagyokat pislogva a fiútól, hát ha ő normális választ tud adni neki erre a kérdésére.*
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Az elveszett barlang - Page 5 Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-03-09, 11:07 pm

*A másik személyétől való meglepettség kölcsönös, mivel Josh éppúgy nem számított arra, hogy találkozni fog a barlangban a lánnyal, ahogy Michelle sem. Persze bánni egyáltalán nem bánják, Josh részéről legalábbis semmiképp, de a leányzó furcsán komoly és fura kérdéseket tesz föl. A fiú megnyugtatja, hogy neki bizony nincs vele semmi baja, de Michelle továbbra is furán viselkedik.*
-Nem, nem tettél semmi rosszat. Csak úgy éreztem, hogy mivel mindketten döntésképtelenek voltunk, sőt én részemről fáradt is, így felajánlottam, hogy pihenjünk le, hisz ha jól emlékszem, volt vagy hajnali kettő. *kezdi, majd még azért a teljes igazsághoz hozzáfűzi.*
-És... amikor azt mondtad, nem tudod, hogy szabadulnál-e tőlem... nem gondoltam, hogy átjönnél hozzám aznap, ezért se próbálkoztam. *itt hangja a jókedvéből kicsit alább hagy. Tényleg fájt neki, amikor Michelle ezt mondta, hisz ő próbálkozik, amivel tud, mégis ezt kellett hallania. A következő szavak viszont tényleg meglepik a fiút.*
-Te? Dehát miért? *kérdi, hisz azt hiszi, ő már párszor elmondta, hogy is áll a lányhoz, inkább Michelle az, aki továbbra se tud dönteni és a hangszerek barlangjában is ő mondta azt, amit. Josh csak nézi a kék szempárt, mely kérdőn figyel most rá, majd végül meg is hall egy újabb kérdést, amire elsőre egy sóhaj a válasz.*
-Ezt neked kell tudnod. Én már nemegyszer elmondtam, hogy mennyire tetszel és hogy szívesen veled lennék... A döntés viszont rajtad áll... *újabb dolgot nem tud mondani kettejükkel kapcsolatban, hisz az egy cseppet sem változott, hogy miként gondol a lányra, maximum pozitívan, de hogy Michelle hogy áll őhozzá... azt csak az orosz lányka tudhatja.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Az elveszett barlang - Page 5 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-03-09, 11:21 pm

*A fiú beszélni kezd, a kicsinyke lányka viszont most nem szól közbe, végig csendben marad, majd lassan nyel egyet.*
- Ne haragudj rám, nem akartalak megbántani. *mondja kissé halkabban, teljesen őszíntén a fiú szemeit nézve, majd rákérdez arra, hogy végülis ők most hogy is vannak egymással, amire a srác még mindig ugyanolyan választ ad, amit régen és Michelle ismét meghallja, hogy neki kéne döntenie. Addig-addig húzza már ezt a dolgot lassan, hogy a fiú fel fogja adni és a végén inkább elfelejti a lánykát, de ezt Michelle se szeretné, így hát még egy lépést közelebb lép a fiúhoz.*
- Megpróbálhatjuk, hát ha.. hát ha minden jó lesz. *még közelebb sétál a fiúhoz és kis kezeit lassan Josh vállára csúsztatja, majd lassan feljebb tornássza magát és egy kis puszit ad a fiú ajkára, majd utána halványan elmosolyodik és kíváncsian figyeli, hogy vajon ezek után mi lesz a másik reakciója. Elég sokáig vártak már és talán az lenne a legjobb mindkettejüknek, hogy ha megpróbálnák, hát ha minden jó lesz, bár természetesen itt is megvan az a veszély, hogy nem minden úgy sül majd el, ahogy azt szeretnék.*
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Az elveszett barlang - Page 5 Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-03-09, 11:33 pm

-Nem haragszok. Csak nem volt jó hallani. *feleli a srác is kissé elhalkulva, majd még hozzáfűzi.*
-De az a te döntésed, hogy velem szeretnél-e lenni vagy sem. *mondja, de itt egy nagyot nyel a mondat végén, hisz szörnyű lenne azt hallani végül Michelletől, hogy nem szeretne tovább lépni vele. Egy kapcsolat két emberen áll vagy bukik és ebből az egyik már elmondta, hogy ő hogy is áll a kérdéshez, már csak a másikon a sor. Josh úgy érzi, hogy most se fog többet megtudni kettejük viszonyáról, hisz ha a múltkori találkozásukat ilyen furán könyvelte el Michelle, akkor miért pont most bólintana rá a kapcsolatra. De Michelle közelebb lép egy lépést, majd mégegyet és végül megszólal, de Josh alig akar hinni a fülének.*
-Akkor... *kezdi, de ekkor a leányzó a vállára csúsztatja kis kezeit és egy finom puszit ad az ajkaira, amit természetesen Josh is viszonoz.*
-Akkor ezt most úgy értsem, hogy a barátnőm leszel? *kérdi, majd arca mosolyra rándul, mivel önmagában már tudja a választ. Átöleli Michelle derekát, majd örömében meg is forgatja a lánykát, aztán ő is ad egy nagy puszit a puha ajkakra.*
-Ha tudnád, mióta vártam ezt a percet. *Josh szemei csillognak a boldogságtól, hisz úgy tűnik megérte küzdeni a lányért és végre élvezheti "munkájának" gyümölcsét is. Michellet a párjának tekintheti.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Az elveszett barlang - Page 5 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime2010-03-09, 11:42 pm

- Tudom és tényleg sajnálom. Nem is tudom, hogy mi volt akkor velem, hiszen te mindig olyan kedves voltál velem és megértő. *bizony emlékszik még arra is, amikor a fiú megvédte és amikor megvígasztalta. Sok-sok emléke van Joshal és úgy tűnik, hogy a fiú tényleg nagyon keményen harcolt érte, azért, hogy ez a leányzó a barátnője legyen. Viszont Michelle se húzza most már tovább a döntést, szépen közelebb lép a fiúhoz, majd kezeit a vállaira teszi és meg is puszilja a fiút, aki úgy látszik, hogy nem akar hinni a fülének, de a puszi az már elég bizonyíték lesz neki.*
- Igen, értsd úgy, párom. *fejét kissé oldalra dönti, majd ekkor érzi meg a másik kezeit a derekán és hamarosan jön is a forgás, ami kissé meglepi, de azért nevetgél. Ahogy viszont lábai a földre érnek ismét, csak meglepetten pislog a fiúra és hallgatja tovább a szavait.*
- Tudom és ne haragudj, hogy ilyen sokáig kellett várnod. *kezével gyengéden végigsimít a fiú arcán, majd ismét közelebb hajol hozzá, de most már nem egy egyszerű szájrapusziért, hanem egy kellemes és egyben lágy csókért. Puha ajka a fiúéhoz ér és akárcsak az első csók, úgy csókolja meg most is, bár már sokkal tapasztaltabban a fiút, így nyelve gyengéd és most kissé lassú játékba kezd a másikéval, hiszen ez most nem a szenvedélyről szól, hanem a pillanatról és arról, hogy remélhetőleg nagyon boldogok lesznek a jövőben.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az elveszett barlang - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az elveszett barlang
Vissza az elejére 
5 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: