Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Kacskaringós folyosók

Go down 
+65
Ruta E. Sigger
Rachel Williams
Chloe Walsh
Jackelyn McKinney
Thomas Gledhill
Ashi Angel
Lucius Rufinus
Electra Richter
Luka Dubois
Alinox Ingren
Brian Valentine
Arwen Spot
Aristarkh Y. Zhukov
Victoire Aimée Toussaint
Gabriel Farell
Scott Reid
Axel Knoxville
Vixilien Sandanez
Lilith Corivan
Mordred Wasimir
Miroslav Volodya
Serafina Damiana
Zoey Fleming
Scott Renfield
Hecate Lunadea
Daemon Wexler
Richard Woolgar
Marcus Manet
Lilibeth Mabelle
Diana Gray
Marcus Mccannt
Cassidy Clayton
Audrey J. Sinclair
Ryan Bourton
Lisa Renfield
Wera A. Flinders
Lycoris Ozera
Nana Black
Sairus Macrain
Demien.R.Cornwlade
Sideris Valbraith
Aysha Darkblood
Alexi Solsagan
Leila Hunt
Sverkir Erik Bergstrom
Takoda Turner
Nil Moriarty
Troy Clayton
Dorian Deamer
Catherine Waters
Varg Yrjanfrost
Michelle Norton
Gaius Lucullus
Ruby Rose Re
Nathaniel Cornwlade
Amethyste Evans
Merle Chevalier
Jasmine Miels
Jake F
Jane Swan
Noah Dannard
Mordana Liward
Josh Barker
Daphne Alucard
Mesélő
69 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-02-24, 7:49 pm

- Remélem igazad lesz...a szorgalmamon nem fog múlni az biztos.* amikor eldöntötte hogy itt folytatja tanulmányait neki is állt mélyebben tanulmányozni a mágiát de ez mind kimerült az olvasásban való ismerkedéssel. Van mit pótolnia.
Jasmint tulajdonképpen ezért is érdekli hogyan lehet értesíteni valakit ha bajban van és nincs egy gyakorlottabb társa vele aki segíthetne vagy elszaladna segítségért.*
- Annyira azért nem vagyok bajba jutós, akkor bajba nem hiszem hogy tudnék kerülni hogy magiszer néni vagy bácsi is szükséges lenne a megmentésemhez.* feleli komolyan majd elmosolyodik.*
- A saját lában s kezem a legnagyobb bajom okozója, azt hiszem egyedül is feltudok állni ha nem törtem semmim. Kíváncsian várja a fiú válaszát vajon melyik tantárgyat tippeli meg kedvencének. Nem ált túl messze az igazságtól de azért helyesbít.*
- Nem állsz messze az igazságtól, valóban az volt még az egyetlen órám, de igazából az árnymágia nálam a nyerő. Rengeteget olvastam róla noha nem tudok egy varázslatot sem. Még a toxikológia érdekel mélyebben...* szinte mindegyik vonzza valamiért, de mélyebben csak kettő érdekli.
Kilépnek a belső kertből és elindulnak az alagsor vége felé. Lesétálnak a lépcsőn mire egy fáklyákkal világított folyosóra érkeznek, mi hogy s hogy nem azért elég homályos, szinte sötét.*
- Hm mintha barlangban mennénk...még nem jártam itt.* jegyzi meg pár lépés után, a falak is olyan benyomást keltenek s a homály is. Szavaira viszont megáll és kutatni kezd a ruhái zsebeiben egy bizonyos tok után.*
- Még abban sem vagyok biztos hogy a pálcám nálam van. * tapogatja magát, érti hogy a fiú mit szeretne kihozni a dologból de...*
- Az igazság az...* végre rálelt a kabátja belső zsebében, kiveszi a pálcáját majd visszateszi a tokot a zsebébe.*
-...hogy nem tudok. * vallja be, tényleg nem ismer egyetlen varázslatot sem de nem szégyenkezik miatta.*
- Legyen az uszoda...hátha egyszer kedvem szottyan úszni...* tudott úszni de régen volt már rá lehetősége.*
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Kacskaringós folyosók - Page 2 Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-02-24, 8:10 pm

-Ha így állsz hozzá, akkor biztosan menni fog. *bíztatja a leányzót Josh. A mágia elsajátítása nem egy olyan vészesen nehéz dolog, elég csak arra gondolni, hogy az órán tanult teljesen új igék is elég hamar mennek. Persze a hatásuk ideje megint más kérdés, ezért kell sokat gyakorolni. Ezután a segítségkérésre terelődik ismét a szó.*
-Nem is baj az, akkor már tényleg nagy a baj, ha őket is riasztani kell. *feleli Josh, a következő mondatra viszont csak biccent egyet.*
-Hmm, pedig azt hittem eltalálom. De az árnymágia valóban érdekes és végülis belőled is árnymágus lesz majd, szóval érthető. *ejt meg egy kisebb mosolyt, majd a méregkeverő órára kicsit elhúzza a száját.*
-A toxikológia nekem nem igazán fekszik... vagyis, nem nevezném az erősségemnek. De talán majd az is jobban fog menni később. *mindenből ő sem lehet jó és bizony ez a tárgy nem túl jellemző Joshra, érthető, hogy miért nem Exortusos. Időközben megérkeznek a kacskaringós folyosóra, ahol elég sötét van és a fiú elérkezettnek látja az idejét, hogy kiderítse, mennyit is tud varázsolni Jasmine. Egy igen könnyű teszt elé állítja, csak fényt kell csinálnia, ha akar. Úgy tűnik a fekete hajú lányka valóban örülne egy kicsivel több fénynek, így kutatni is kezd a pálcája után.*
-Na igen, erre mindig figyelj. Tedd a pálcád olyan helyre, ahol megjegyzed és könnyen eléred, hogyha bármi történne. *mondja a srác erre a nagy kutakodásra, de végül csak előkerül a pálca. Ekkor azonban Jasmine bevallja, hogy nem ismeri a Lumos igét.*
-Hmm, ezek szerint tényleg van mit pótolnod. *állapítja meg, de egy kis bíztató mosolyt is megejt.*
-Sebaj. Ezt megmutatom. *feleli a fiú, majd ő is előveszi a pálcáját.*
-Tarts előre magad elé, majd mond ki az igét. Lumos! *mondja a srác, mire a pálcája vége világítani kezd, ezzel is több fényt adva a folyosónak.*
-Addig nem mutatom meg az uszodát, amíg ez nem megy, szóval gyerünk. *ösztökéli a lánykát, hisz ez tényleg egy könnyű ige.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-02-24, 8:24 pm

*Reméli is hogy sosem kerül majd olyan helyzetbe hogy a magiszterek segítséére szoruljon, de akaratán kívül is bármi megtörténhet. Egy pár szájból ezt már hallotta, de jobb félni mint megijedni alapon a lány inkább tájékozódik a dolgokról.*
- Majdnem...az a második a sorban.* mosolyodik el, majd elgondolkozva kissé ő is megosztja a fiúval ami kevésbé vonzza.*
- Én a misztikus lényekkel vagyok így. Bár még egy órán sem voltam, így kapásból talán ezt tudom mondani. De ki tudja...hosszú távon talán ez is változhat majd.* még nem volt szerencséje minden órához, de azért ezt is izgalommal várja.
Amikor a pálca előkerül kiderül hogy nem tudja az alap fényteremtő varázsigét.*
- Én mondtam...* vigyorodik el, a pálcához még nem szokott hozzá így többé kevésbé általában a szobájában marad, most is véletlenül van csak nála. Josh azt mondja megmutatja neki majd figyelemmel követi mozdulatait. Amint fény terem felvonja szemöldökét.*
- Ennyi? Ez tényleg nem nagy ördöngösség...*állapítja meg, de nem véletlenül nevezik alapnak.*
- Rendben...gyakorlatban nem vagyok valami jeles de azért megpróbálom ha voltál szíves megmutatni. Reménykedj hogy nem állunk itt reggelig.* neveti el magát, kis izgalom fogja el amint maga elé emeli a pálcáját.*
- Mit is mondtál Lumos? *néz kérdőn a fiúra remélhetőleg egy igenlő választ is kap, mire maga is kiejti.*
- Lumos! * csodák csodájára nem fognak itt állni reggelig mert egy gyenge kis fény azért társul Joshé mellé.*
- Óóó * lepődik meg maga is.* nem hittem volna a sikerben.*
- Nem tudod véletlenül hol szerezhetek be ezekről az alap varázslatokról valami listát és az elsajátításhoz való anyagot? * kérdezi a sráctól, utána valószínüleg betérnek az uszodába is, hova rövidtávú céljuk vezetett.*
Vissza az elejére Go down
Merle Chevalier

Merle Chevalier


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-03-06, 9:32 pm

* Éles sarkak ütemes kopogása hallatszik a néma folyosók ürességében. A delegáció egy újabb tagja érkezett most meg, s talán utolsóként, de dolga akadt, ezért nem tudott hamarabb jönni. Sötét, csuklyás-taláros alak vonul végig kellemes tempóban a folyosón. Elvileg már várnak rá, méghozzá egy animágusra számít Merle, aki maga pedig nekromanta, s általában büszkén műveli eme szakmát. Most sem történt ez másként, ezért késlekedett, pedig mindennél jobban várta már, hogy itt lehessen, s elkezdhessen ő is nyomozni a furcsa ügy után, amire ráállította őket a Minisztérium. A kopogás most elhal, a nő megáll. Csuklyáját leemeli fejéről, úgy tekint végig a folyosón, amerre csak tud. Zöldes-szürkés szemei világítanak a fáklyák fényében, hófehér haja úgy szint. Várakozik csendben a nőre, cipője egyik sarkával kopogva. De megunja, úgyhogy tovább indul, hátha összefutnak útközben valahol. A talár alatt egy hosszú, testhez simuló, kivágott, egybe részes, végig gombos ruhát visel. Fekete színű ez is, és a csizma is, ami lábain van. Arcán megfontoltság látszik, s nyugalom. Ő az, akitől nem kell tartani, nem húz csőbe senkit, tiszta lapokkal játszik, ugyancsak tisztességesen. *
Vissza az elejére Go down
Amethyste Evans

Amethyste Evans


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció tag
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-03-06, 11:39 pm

*Messziről sarokkopogás jelzi, hogy valaki más is érkezik. Magas, karcsú hölgyemény, vállig érő élénkvörös tincsekkel. Egyszerű hosszú ujjú bordó blúzban van, és hozzá fekete nadrágban, derekán széles, veretes övvel, na és persze csizmában, aminek a sarka olyan szépen kopog. Nyakában egy vékony fekete sál, és sietősen lépked előre, amikor az egyik kanyarban meglátja a nőt, akit keres.*
-Merle... *széles mosoly húzódik arcán végig, majd még sietősebbre veszi a lépést, kezeit kihúzza a zsebeiből, ahol eddig melegítette azokat, majd a következő pillanatban már meg is áll a nő előtt. *
-Szia. Fuh de rég láttalak. Mikor is? Két hete? És hogy ment a legutóbbi munka neked? Nekünk nem valami fényesen, Tara kórházban van, azt hiszem, azért engem küldtek... vagy mert megint valamibe belemásztam öntudatlanul is. De azért iszonyúan örültem, amikor mondták, hogy itt vagy... Caldor is itt van, és ez most egész jó. Na de befogom, tied a szó.*mosolyog a nőre, majd aztán mégis eszébe jut valami.*
-Azért talán keressünk nyugisabb helyet. Mondjuk egy szinttel fenneb talán akad valami jó kis hely. Na hallgatlak. *mosolyodik el, aztán a biztonság kedvééért átalakul, és máris egy cica sétál a nő mellett, így legalább nem beszél. *
Vissza az elejére Go down
Merle Chevalier

Merle Chevalier


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-03-06, 11:55 pm

* Ő is hallja a kopogást, ajkai erre enyhe mosolyra húzódnak, hiszen ez azt jelenti, megérkezett, akire várt. Pár lépés után meg is látja a felé közeledő, ismerős alakot, biccent is egyet gyorsan, saját nevét hallva. *
- Thyste! * mondja ki ő is a nevet, s mosolya neki is egyre nagyobb méreteket ölt a fehér arcon. *
- Na, azért az a két hét nem is volt olyan régen, de bevallom, már hiányzott a macskaszőr a taláromról.* kacag fel halkan, mert bár külseje elég zord, de egyébként egész vicces nőszemély is tud lenni. *
- Épp ma este volt, onnan jövök. Hihetetlen, hogy egyesek mit meg nem tesznek egy kis örökségért, ne is kérdezd. Borzalmas. * hirtelen hervad le arcáról a mosoly, melyet felvált a savanyú szájhúzogatás. *
- Tara kórházban? Mi történt szegény szerencsétlennel? Ha legközelebb találkozol vele, mondd meg neki, hogy üdvözlöm és jobbulást. Ne hozza ránk még egyszer a szívbajt, mert ha véletlenül elpatkol, én ugyan nem fogom itt feltámasztgatni. * magyarázza, ám meghallja a másik nevet is. Nem tudja, nevessen-e vagy sírjon, hisz nem igazán ismeri a férfit, de amennyit tud róla, a miatt eléggé vegyesek érzelmei irányába. *
- Fentebb? Remek. De ha véletlenül gondoltak ránk és kapunk szállást is, azt sem bánnám, ha ihatnánk egy kis Brandyt. Hogy úgy mondjam, eléggé megszomjaztam ebben a nagy hajtásban. Öt hulla, egy estére. Fel tudod te ezt fogni, cicuskám? Öt hulla. * magyarázza heves kézmozdulatokkal most már a cica képében mellette sétálgató nőnek. *
- Na és amúgy is mesélhetnél te még egy kicsit. Tudunk már valami újat? Milyen állapotban van a fiú és mikor beszélhetek vele? * most belőle szöknek csak úgy a kérdések, mindezt Thyste-nek címezve, persze csak akkor, ha már beszédképes lesz a nő. *
Vissza az elejére Go down
Amethyste Evans

Amethyste Evans


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció tag
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-03-07, 1:36 am

-Ne izgulj, most majd pótolom egyhamar.*mosolyodik el, és hallgatja a nő szavait, aztán kissé kíváncsian megemelve a szemöldökét jelzi, hogy igen is kíváncsi a részletekre.*
-Mesélhetnél... érdekel, mi lett a vége. Csak keveset hallottam, mert mi közben azt az összeesküvést vizsgáltuk, egyébként meg vaklárma... és tudod, kiküldve a két macska. Csak nekem sikerült átjutni a drótkerítésen, Tara meg fennakadt. Ijesztő volt kicsit, de nem vészes. Most gondolom, csak a Lady intézkedik a háttérben, hogy a féltve dédelgetett egy szál kislánya nehogy újra bajba keveredjen. *mondja kissé megvonva a vállát, nem Tarával van a baja, hanem az anyjával, aki mindig mindenbe beleszól, de hát ez köztudott szakmai berkekben.*
-Na ne húzd a szádat, attól még olyan, mintha a bátyám lenne. Bár változott, és rég láttam, de nekem nem lett más az egész. Jaj, bár ezt muszáj elmondanom. Bejárt... és megjegyezte, hogy olyan kis védtelennek tűnök... pedig az a suli volt, amikor mindig ki kellett húznia a bajból, most erre ott van Sam bácsi. Na szóval átváltozom, egy sor dorombolás az ölében, tudom, hogy nő a mája, ha hízelegnek neki, erre megkérdem, csak úgy poénból, és ha így hízelgek neki, emberi alakban? Hát nem komolyan vette? Most se érti a humorom... közölte, hogy akármilyen szép is vagyok, nem néz nőnek. Kellett volna mondanom, hogy nem is kell, arra vannak mások. *mondja mosolyogva, elvégre ezt nem várja el, és amúgy is vicces az egész. Lassan elindulnak, átváltozik, de hamarosan vissza is. *
-Fent vannak a szobák a toronyban... menjünk arra akkor, és nálam ihatunk brandyt. *jegyzi meg egy széles mosollyal, majd egy darabig figyel, aztán neki jönnek a kérdések. *
-Az aktátkat azt hiszem ismered. Hanem nálam van egy példány... Szellemek könnye, és kegyelemdöfés. Beszéltem druidával a méregről, az itteni toxicologushoz nem jutottam még el, bár állítólag szakmai körökben nagy név. A demonologussal se beszéltem, de majd egyszer sort kerítek rá. Nathaniellel viszont igen. Diáknak nézett, és bár Gaius mesterkedik valamiben, megpróbálom majd jól alakítani a dolgokat, és talán még bízni is fog bennem. Nem tudom... egy próbát megér. Kevésbé vagyok ijesztő, mint az a vámpír. *húzza el a száját, majd lassan haladnak felfele.*
-Egyébként tudsz arról valamit, miért éppen minket szedtek össze? *teszi fel a költői kérdést, érdekelné a válasz, hiszen sokan sokfélék. *
Vissza az elejére Go down
Merle Chevalier

Merle Chevalier


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-03-07, 3:20 am

– Remek, pótold, te akkor te viszed a ruháimat a tisztítóba, nincs ellenvetés. * szögezi le komolyan, de mégis mosolyogva, hisz nem beszél ő komolyan, s Thyste is tudja, hogy heccel. Ám hamar a ma esti munkájára terelődik a szó, amire arca megint sötét tónusúvá válik a gyér fényben. *
- Ahh, elképesztő, hogy lehet ilyen buta varázslókat a világra hozni? Mrs. Black megkeresett már pár hete, tudod, azt hiszem említettem is. Annyi volt a megállapodás, hogy felélesztem a férjét, mert megszületett a tizedik dédunoka és borzalmas, hogy nagypapi nem láthatja. Na hát már itt húztam a szám, de nagy nehezen sikerült valamivel meggyőznie… * feltekint a plafonra, tényleg idegesíti az ügy, de hamar folytatja is tovább. *
- Szóval belementem, bár ekkora traumát egy hullának meg egy csecsemőnek.. Kikelt a sírjából az öreg, erre a nő rögtön az orra alá dugta a végrendeletet, meg elhordta mindennek, hogy rá miért nem hagyott semmit, csak a gyerekekre és a többi. Tudod, a sok fölösleges blabla. Már annyiszor elhatároztam, hogy normális melókat vállalok el, de mindig jönnek ilyen elmeháborodottak, akikről csak utólag derül ki, hogy nem normálisak. És akkor a slussz poén, hogy a nő végül a kezembe nyomott egy kisebb erszényt, tele pénzzel, hogy legyek szíves a kicsi férjét az élők sorában hagyni. Hát esküszöm, itt már komolyan elgondolkoztam azon, hogy inkább őt kéne a sírba küldenem… * mérgeskedik Merle, az ilyenek kifejezetten fel tudják húzni. Egész hosszan fejtette ki válaszát a nőnek, de annak is vannak ám tartalékai, ő sem szenved szóhiányban. *
- Fennakadt egy kerítésen? Azt hittem, nektek ez gyerekjáték. * egy halk kacajt hallat, majd megcsóválja fejét a Lady említésére. * De tudod ám, hogy az a nő sohasem volt teljesen komplett.
* Majd Thyste újra Caldorról kezd beszélni, no meg a jól ismert Sam bácsi is bekerül a képbe valahogy. Csak csacsog a nő, Merle nem is tudja mindig követni, de a monológ végén megint egy nevetés hagyja el ajkait. *
- Férfiak, mit vársz tőlük? Mind egyforma. * vonja meg vállát játékosan, s közben bólint a leülős, brandyzős ötletre. De rá is kérdez a lényegre, amiért történetesen ide fáradt, s meg is kapja a kellő információkat. *
- Szellemek könnye, igen, ezt olvastam. A kegyelemdöfés ilyen esetben természetes, már nem azért, de én is megtettem volna. És köztünk legyen szólva * kicsit lehalkítja hangját * előre sajnálom azt a szerencsétlen fiút, ha Gaius elkapja. Félő, hogy megfenyegeti valamivel, hogy információhoz jusson. Sosem csíptem a módszereit. * bizony, eddig úgy tűnik, egy taggal van Merle jobb viszonyban, de nem is bánja, hisz jópofizásból nem élünk meg. * Feltétlenül el kell érned, nekem is ez a célom, hidd el. Tudod, tiszta lapokkal játszom, kertelés nélkül. De persze jobb, ha az ember néha mégis azt az arcát mutatja, amit a másik látni akar. * mondja neki, s igyekszik az újabb kérdésre is válaszolni, de első reakciója megint egy nevetés. *
- Nem igazán értem. Ellened semmi kifogásom, tökéletes az összhang és flottul tudunk együtt dolgozni, de hogy Gaiust minek hozták ide, azt nem tudom. Caldor elmegy, de csak rád való tekintettel. Azt sem bántam volna, ha nem szállunk rá a témára, de ha már így alakult, akkor csináljunk is valami hasznosat. Úgyhogy irány az a szoba, a brandy és az akta. * összegzi a dolgot, így néz kerek szemeivel a mellette haladó nőre. *
- Hmmm, édes munka, ettől szebb nincs is. A végén még elkezdem élvezni és itt ragadok, hátha történik még valami izgalmas. De valami azt súgja, korán sincs még vége ennek az egésznek. * tekintete baljósnak hat, de mostmár tényleg örülne annak az italnak. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Kacskaringós folyosók - Page 2 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-03-07, 5:13 pm

*Nem igazán érti, hogy még is hogy került ma pont ide, a kacskaringós folyosókra, ahol eddig még nem sűrűn járt, de most még is itt van, méghozzá teljesen feketében. Hosszú nadrág és rövid ujjú ing, melynek felső két gombja ki is van gombolva, ahogy az nála szokásos. Haja viszont most nem olyan szépen fésült, mint amilyen eddig volt, hanem kissé kócos és arca is megviselt. Szinte semmit se aludt az éjszaka, valahogy nem tudta elviselni azt, ahogy Roseal bánt. A lány ezt nem érdemelte meg, még se tehet mást. Nem akart belekerülni ebbe az egész helyzetbe, most viszont már benne van, méghozzá nyakig és akkor legalább a csaj legyen biztonságban. Ő maga most csak sétál, gondolataiba merülve és még a fáklyák se adnak túl fényt neki, de valahogy nem is zavarja, jól esik most neki ez a komor hely.*
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Kacskaringós folyosók - Page 2 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-03-07, 5:22 pm

* Az este bizony nem sikerült valami fényesen, de miután Nath távozott, Rosera rátört a fáradtság, s ideje sem maradt gondolkozni az egészen, hisz perceken belül elnyomta az álom. Ettől függetlenül rémálmai voltak, szóval semmiképp nem mondható pihenése nyugodtnak, ezért a reggelt rögtön egy kávéval kezdte a nagyteremben, aztán csak rótta a folyosókat. Most az óceán alatti barlangrendszerben kóborol, mondhatni megint teljesen céltalanul megy orra után, előrefelé. Arca nyúzott, haja kócos, talárja gyűrötten áll rajta. Ezalatt fekete nadrág és fekete rövidujjú póló van csak, kezében a pálca. A földet nézegeti, nem akar orra bukni. Egészen belemerült gondolataiba, de gyomra hangos korgása észhez téríti. Már épp fordulna meg, hogy visszamenjen az étkezőbe valami ehetőért, de figyelmetlen és nekiütközik valaminek vagy valakinek. *
- Bocs, ne haragudj, én nem akartam, sajnálom.. * hirtelen emeli fel fejét, és maga elé kezeit védekezőleg, mivel két lábat lát maga előtt. Felnéz az arcra, s megakad benne a szusz. *
- Nath? * kérdezi meglepetten, s kezeit maga mellé ereszti újra. Picit hátrébb megy, vesz egy mély levegőt, úgy néz a srácra. *
- Azt hittem, el akarsz kerülni. * mondja csendesen, s várja a reakciót a fiú arcába bámulva. *
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-03-07, 5:28 pm

*Úgy tűnik hogy bizony elég sötét van a barlangrendszerben. Egy ilyen sötét helyen pedig senki sem véletlenül tartózkodik. LEgalábbis ilyenkor aki megteheti kint van a nap fényen, nem úgy mint Gaius aki mint ismerjük tudjuk miért nincs. Egy távoli szempár figyeli a fiatalokat, szinte meg sem szólal, csupán arca egy félmosolyra görbül. Viszont Nath, érezheti mintha felgyorsulna a szívverése, nem tudni hogy miért, talán ez a jel hogy érezze a másik közeledtét. Nemsokára viszont hallk, de egyre erősödő tapsolás tölti ki a teret, miközben a férfi is kivállik az árnyak közül*
-Lám , lám, lám. Milyen szép a szerelem*mondja oldalra döntött fejjel , miközben megáll nem sokkal a fallnak támaszkodva*
-Azt hiszem Ms Re kár lenne hibáztatni a párját... ő csak belekeveredett a dolgok sűrűjébe*mondja a lányra és a srácra szegezve a pillantását*
-Nemde Mr Cronfield?
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Kacskaringós folyosók - Page 2 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-03-07, 5:38 pm

*Csak sétálgat az üres folyosón, egészen addig, amíg meg nem lát valakit felé közeledni. Éppen próbálja kikerülni, de ekkor érzi, hogy bizony a kis fekete-vörös hajú lányka beleütközik. Meglepetten fogja meg kezeit, kissé erősebben is, majd szemei találkoznak a másikéval.*
- Semmi baj, nem haragszom. *mondja őszíntén és halványan el is mosolyodik, majd pedig lassan bólint a neve hallatán és az utána lévő mondatra kissé meglepődik és már nyitja is száját, hogy válaszoljon, de ekkor érzi meg, hogy szívverése felgyorsul és ösztönösen körbenéz és kissé erősebben kapja el Rose karját és húzza maga mögé. Ekkor veszi észre a vámpírt és hallja meg a tapsot, akárcsak azt a hűvös hangot is, melytől a hideg futkos a hátán.*
- Nem vagyok a párja... *kezdi hűvösen és már el is engedi a lányt, majd Rose szemeibe néz, úgymond jelzésképpen, hogy véletlenül se szólja el magát.*
- Arról nem én tehetek. *feleli őszíntén, majd igyekszik megállni azt, hogy ne nézzen rá a lányra és inkább a vámpírhoz intéz még pár szót.*
- Mi járatban errefelé? Nem lenne jobb a kellemes napsugarak alatt, mondjuk Seol szigetén? Ott több diák van ilyenkor, higgye el nekem, könnyebb lenne bárkit is kihallgatnia. *egy apró mosoly, de továbbra is érzi, ahogy szívverése kissé gyorsabb, mint a szokásos és ez még igen csak új a számára, de próbál nem foglalkozni vele.*
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Kacskaringós folyosók - Page 2 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-03-07, 5:47 pm

* Figyelmetlenségéből adódóan megy neki a fiúnak és kéri a sűrű elnézéseket, majd fel is ismeri a srácot, amin eléggé elcsodálkozik. Mármint azon, hogy összetalálkoztak, pedig nem így beszélték meg, már ha azt megbeszélésnek lehet nevezni. De érzi, ahogy a srác elkapja kezét, aztán a hangot is meghallja, no meg olyan gyorsan történik minden. Nath megszorítja a kezét és maga mögé húzza, aztán elereszti. *
- Mi a.. * de nem mondja tovább, mert megismeri a hangot. Jól tudja, hogy ez az a férfi lesz, aki Mystralban is elkapta az este, pedig most még nem is látja az arcát. Szemöldökét ráncolva néz ki rejteke mögül, aztán a fú mellé áll és felváltva tekint rá meg Gaiusra. Persze vette a lapot, a színészkedés tökéletesen megy neki, fejével nemet int, nyomatékosítva a fiú szavait. *
- Jól mondja, nem vagyok a párja. Viszont azért hibáztatom, amiért csak akarom, nem? * vonja meg vállát, s teszi fel a kérdést, tekintete most Nathre vándorol, aztán vissza Gaiusra. *
- Mibe is keveredett bele? * érdeklődik játékos hangon, s arcán egy kis mosoly is átfut. Fogalma sincs, hogy a kérdezőskdéssel mennyire tesz jót akárkinek is, de legalább ha kap választ, tisztában lenne egy-két dologgal. *
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-03-07, 5:58 pm

*Úgy tűnik hogy bizony válltozik a hangulat ahogy megjött, a férfi arcáról lassan le is olvad a mosoly. Felvette a szokásos póker arcot amit álltalában mindig jól használ*
-Ó nem is tudtam hogy itt ilyen gyorsan forognak az események. Pedig így ránézésre illenek egymáshoz meg kell vallani*elismerő bólintás keretében beszél, néha néha előbújó mosollyal, miközben még mindig a fallnak támaszkodik*
-Ó nem is mondtam hogy tehet. Mr Cronfield csupán csak egy rossz fordulat volt ami keresztül vágott pár szálat az amúgy sikeres pályafutásán. És hogy meg indult magával a lavina*csóválja meg a fejét*
-Ó, azt hiszem tudja hogy Mystral most kevésbé foglalkoztat, majd valamelyik nap szépen kinézek arra felé, az esti órákban, bár meg kell hagyni egész otthonos kis városka*itt Ruby fele pillant majd elmosolyodik*
-Ó tehát maga nem tudja?*szeme a két fiatal között járkál de hogy mit fog elmondani, és ezek közül a leányzó mit tudna és mit nem az már egy jobb kérdés*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Kacskaringós folyosók - Page 2 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-03-07, 6:08 pm

*Rose még nem is érzékeli, hogy megjött a vámpír, amikor Nath hírtelen maga mögé húzza és sajnos az erőt, amit kapott ettől a teremtménytől még nem tudja teljesen használni, így néha kissé durvább, mint kellene, pedig igyekszik uralkodni rajta. Ahogy kettejük kapcsolatára kerül a téma, Nathaniel simán letagadja, hogy bármi köze is van Rosehoz, aki veszi a lapot, okos leányzó, így most Gaius vagy a gondolataikban turkál vagy elhiszi azt, amit mondanak neki.*
- Lehet, de én mást szeretek. *feleli röviden és reméli, hogy Rose is tudja, hogy nem ez így van, de mást még se tud tenni, hazudnia kell. Így hát szépen beszélgetnek tovább, majd Nath kijelenti, hogy nem tehet arról, ami itt zajlik.*
- A pályafutásom ettől függetlenül még lehet sikeres. *feleli röviden, majd miután elküldi egy kis napfényre a férfit, meg is hallja, hogy majd inkább este megy. Hát... sajnálatos, hogy nem most akar kinézni, de ez ellen nincs mit tenni.*
- Nincs is mit tudnia. Mint mondtam, nem a barátnőm és nem is állunk olyan közel egymáshoz, hogy mindent elmondjak neki. Remélem, hogy ezt Ön is megérti. *mondja, de kissé kezd aggódni az miatt, hogy Rose talán megtudja, hogy mibe is keveredett bele, pedig Demien szépen titkolta előle a dolgot, de úgy tűnik, hogy Gaius kissé más fajta fazon.*
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Kacskaringós folyosók - Page 2 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-03-07, 6:18 pm

* Nem bánja, hogy el lett bújtatva, de azért Gaius sem hülye, akiről Rose talán még nem is tudja, hogy vámpír. Addig jó, valószínűleg, mivel mára is tervezett egy kis esti sétát Mystralba. Úgy néz ki, tökéletes az összhang Nath és közte, azért egyikük sem hülye, tartják magukat a megállapodáshoz. A következő szavakon sem hökken meg a lány, vagy legalábbis nem látszik rajta. *
- Illünk egymáshoz? Hogyne, még mit nem. * itt Nathre tekint, kicsit lenéző az arckifejezése. Ha hazudni kell, akkor megteszi, már ha ezzel valóban azt éri el, hogy együtt maradhatnak. és senkinek nem esik bántódása. De most minden efféle gondolatot kiűz fejéből, s csak arra koncentrál, hogy tökéletes legyen a kis színjátékuk. *
- Igen, ahogy mondja. És este különösen szép. * bólint a férfi szavaival egy enyhe mosoly kíséretében megint. Emlékszik ám ő is arra a beszélgetésre, amikor is kissé modortalan volt, de hogy viselkedjen éjnek éjjelén egy idegennel az ember lánya? *
- Nem uram, én ugyan nem tudok semmit. Kíváncsiságom azonban határtalan, és időm is, mint a tenger. * válaszol őszintén, de Nath szavaira kissé megváltozik elképzelése. * Bár, ha Nathaniel így gondolja, amivel teljesen egyet kell értenem, akkor azt hiszem, nincs is miről beszélnünk. Nemde? * érdeklődik most mindkettejüktől. Egyszer Nathre néz, másszor Gaiusra. Mosolya kedves és nyugodt, mintha tényleg semmiről sem tudna és nem érezné át a helyzet súlyát. Kezeit maga mögé helyezi, összekulcsolja háta mögött azokat. Először lábujjhegyre áll, aztán sarkára helyezi a súlyt, mintha untatná a társaság. Elfigyelgeti a falakat, s próbál annyira közömbösnek mutatkozni, amennyire csak tud. *
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-03-07, 6:33 pm

-Óh miért van egy olyan érzésem hogy az urfi nem olyan nővadász típus?*kérdezi oldalra döntve a fejét Nath fele pillantva, bizony azért ő sem hülye. A srác következő szavaira, viszont kicsit elmosolyodik, a pályafutásra csak bólint, viszont a következőre már oldalra dönti a fejét*
-Ó.. dehát ha nem a barátnője akkor nem is érdekelné a sorsa.. értem én*mosolyodik el titokzatosan , miközben, Ruby fele pillant, a szavaira mintha barátságos mosolyt ejten*
-Igen Ms Re. Különösen, ha akarja egyszer majd elbeszélgethetünk egy esti sétán?*itt véletlenül Nath fele pislog, bizony kíváncsi az arcrezdüléseire. Elvégre tudja hogy micsoda a férfi és esetleg a leányzó használhatja puszta ételnek is. Persze nem tenné , meg de Nath ennyire nem ismeri a férfit*
-Ms Rose ebben nem tévedek. Gondolom akkor majd megkérdezi az Ex párját hogy miért is járkáll mostanában olyan sokszor az északi toronyba nemde? *kérdezi mosolyogva majd lassan megfordul és az elindul az ellenkező irányba*
-Minden esetre remélhetőleg mindkettőjüknek kellemes napja lesz a továbbiakban*mondja derűs hangon, és bizony ha hagyják a férfi el is megy.. Ha hagyják*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Kacskaringós folyosók - Page 2 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-03-07, 6:48 pm

- Nem ismer, nem tudhatja, hogy milyen vagyok. *von vállat, hiszen tényleg most neki van igaza, legalábbis nagyon úgy gondolja. Viszont Roset is figyeli közben és a lány remekül hazudik és ezt nagyon is tudja most értékelni, de ahogy meghallja Gaius szavait, mi szerint a lány sorsa nem érdekelné és egy esti sétára invitálja őket, bizony arca kissé megváltozik, dühösebb lesz és öklét is összeszorítja.*
- Nem arról van szó, hogy nem érdekelne a sorsa. *kezdi továbbra is normális hangon, de ez igen csak nehezére megy, sajnos nem a nyugodtságáról híres a srác és aki ismeri, az tudhatja is róla. A sétás dolgot viszont nem hagyhatja annyiban, valamit reagálnia kell rá, hiszen Gaiust ismerve Roset is simán megkóstolja, sőt. *
- Szerintem nem akarja, nem éppen Ön az esete, legalábbis szerintem. *ehet, hogy ezzel most elárulta magát, de most már nem tud ez ellen semmit se tenni. A terve nem vált be a szakítással, túl közel került már ehhez a lánykához és bizony, most már kezd Rose is benne lenni a dologban.*
- Sokat? Nagyon ritkán vagyok ott... múltkor is ha jól tudom, az Ön munkatársát kellett felkísérnem... és bizony még egy tea miatt is arra kell mennem. *itt Rosera pillant, majd hozzáteszi.* - A választ már meg is kaptad, miattuk járkálok sokat ott. *viszont ekkor meglátja, hogy a férfi távozóra fogja, de ezt nem szabadna most annyiban hagyni, így nem. *
- Gaius... mit szólna egy kis gyakorláshoz? *kérdi egy apró mosollyal az arcán és bizony most ő szeretné megleckéztetni a vámpírt, de előtte még Rose felé fordul.*
- Siess fel az aulába, ott találkozunk, rögtön utánad megyek. *mondja és a pálcája már a kezében van, a vámpír felé irányítva.*
- Piroinito. *mondja ki az igézést, minek hatására egy tűzgömb indul meg a vámpír felé, elég szép sebességgel. Bizony Nath kíváncsi, hogy a vámpír vajon mágus is vagy hogy mennyire tud neki ártani a tűzzel. Megígérte Demiennek, hogy segít, de ehhez neki is kell nyomoznia egy kicsit, most itt a lehetőség.*
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Kacskaringós folyosók - Page 2 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-03-07, 6:59 pm

- Érdekel a sorsom? Nézd már, de kedves lett valaki hirtelen... * veti oda morogva a srácnak, tekintete semmitmondó, sőt, mintha már undorodna is kicsit. Talán túslágosan is jól adja a rá osztott szerepet, de közben azért figyel minkettőre. *
- Hékás. Ha sétálni akarok vele, az az én dolgom! * vonja fel szemöldökét, Nathre tekintve. * Te se szólj bele az enyémbe, rendben? * kérdezi, majd újra Gaiusra néz, s bólint egyet. *
- Majd meglátjuk, uram. És hogy őszinte legyek, ez a fiú itt akkor megy az Északi toronyba, amikor csak akar. Nem tartozik hozzám, szóval menjen csak a saját feje után. * vonja meg vállát, de Nath reakciói kicsit hevesebbek a vártnál. Nesze neki. Rose töri magát, hogy minden jó legyen, Nath meg elidegeskedi az egészet. Küld ezért felé egy gyilkos pillantást, aztán a fekete szempár megint Gaiusra szegeződik. *
- Magának is szebb perceket, Mr. Lucullus. * biccent felé, s már fellélegezne, hogy végre távozik a férfi, kezével pedig Nath karja után nyúlna, hogy lépjenek le innen nagyon gyorsan, de az még marasztalja a férfit, aztán hozzá fordul. *
- Hogyne, már itt sem vagyok.. * nyögi halkan, s bocsánatkérő pillantást küld a fiú felé, mert ő sem gondolta ám ezeket komolyan, amiket előbb mondott. De esze ágában sincs az aulába menni, csak eltűnik gyorsan a folyosón, s egy nagyobb szobor mögé bújik, onnan nézi a történéseket. Megmondta a srácnak, hogy nem fogja ott hagyni soha, s most sem teszi azt, csak névlegesen. Szóval csendben vár, és figyel. *
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-03-07, 7:14 pm

-Ó pedig az előbb azt mondta hogy nincs köze hozzá*mosolyodik el Nath fele majd a leányzó szavaiar ez még szélesebb lesz*
-Akkor majd megbeszélünk egy alkalmat Ms Re, majd igyekszem nem untatni, de... azért én kíváncsibb lennék az ön helyében, elvégre az urfi egész veszélyes helyzetbe kerüt*mondja egy félmosollyal, majd*
-Hát minden esetre azért egész sokszor találkozhat bizonyos emberekkel*mondja de most már háttal, de úgy tűnik hogy a lány elmegy, legalábbis egy darabig távolabb húzódik és a fiú pedig támadni készül. Szerencsétlenség hogy elárulta magát ezzel a gyakorlással, a tűzgolyó bizonyára, szépen el is érné a ficküt hacsak , az nem tűnne el az árnyékok között, fura mód úgy tűnik hogy a férfi gyors, varázserőt nem használ viszont a képességei bőven elegek ahhoz hogy kivédje a támadást. Ha a srác figyel, viszont érezheti mintha egy árnyék a háta mögött jelenne meg , kezét a vállára téve*
-Azt hiszem Mr Cronfield még mindig nem érti*mondja és közben a keze vasmarokként szorul a másik vállára, bizony elárulhatja magát hogy nem teljesen ember*
-Nem rossz próbálkozás de ha háttal támad, jobb ha nem szól előtte...
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Kacskaringós folyosók - Page 2 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-03-07, 7:26 pm

- Nem vagyok rideg az emberekkel. *jegyzi meg hűvösen, majd a találkamegbeszélésre azért elhúzza a száját. Nagyon nem akarja, hogy Gaius kettesben maradjon Roseal és ha lehet, akkor meg is fogja akadályozni.*
- Nem kerültem veszélyes helyzetbe, fejezze már be, Rosenak semmi köze sincs ehhez. *tényleg nagyon temperamentumos a srác és hamar dühös is lesz. A pálcáért is hamar nyúl, ahogy a férfi megfordult, de előtte még elmondja Rosenak, hogy menjen el innen, az lenne a legjobb, hogy ha őt egy nappal teli teremben tudná, ahol a férfi nem érheti el.
A tűzgolyó közben indul is a folyosón, egyenesen Gaius felé, viszont a nagy sietségben valóban Nath elárulta magát, így kissé nagyot pislog, amikor a vámpír eltűnik, majd hírtelen magán érzi azt az erős kezet, amit már a napokban egyszer sikerült. Kissé gyorsabban kezdi el venni a levegőt, de nem fordul még meg.*
- Mit kéne megértenem? *kérdezi kissé halkabban és most már egyre erősebb a szorítás. Hogy ha a másik engedi, akkor előrébb lép két lépést és szembe is fordul vele, nem akarja, hogy eltörjék a vállát.*
- Többet nem fogok szólni... *mondja a másikkal farkasszemet nézve, persze ha sikeresen megfordult, majd kissé halkabban folytatja tovább.*
- De Roseról szálljon le. Nem a barátnőm, csak egy barátom, de attól még nem akarom, hogy holmi élőholt, akinek már semmi dolga sincs az élők között vértasaknak nézze. *hangja most már rideg, de igen rossz neki kimondani ezt a mondatot, hiszen ezzel azt is elárulta, hogy tudja, mennyire erős a vámpír és hogy Rose milyen védtelen is vele szemben, akár csak Nath is természetesen.*
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-03-07, 7:35 pm

-Hohóó szóval mégis csak van egy kis féltés benne, remélem nem néz teljesen átverhetőnek*néz kicsit mosolyogva póker arcot vágva a fiú fele, majd elindul a folyosón, közbe persze jön a tűzgolyó amit úgy tűnik a férfi kikerül, és nemsokára a fiú háta mögött van*
-Hogy nem fog tudni meglepni*mondja miközben a kéz még szorosabban kezdi el szorítani a srácot, bizony nehéz meglepni a férfit és a srác még el is szólta magát. VÉgül engedi hogy a másik kiszabaduljon, és hirtelen engedi el*
-Jobban is teszi, legalább ad magának némi esélyt*mondja majd hallgatja tovább a srácot , kicsit el is moslyodik*
-Akkor azt hiszem hogy az ön és Barátja tekintetében álljon rá az együtt működésre, nem szokásom fenyegetőzni, de mint láthatja, elég sürgős dolgunk van. És hogy nincs dolgom? Áh maga még nem ismer rengeteg dolgom van*mondja megfordulva, miközben ismét megindul a folyosó vége fele, most már egész gyorsan bele olvadva az éjszakához hasonló sötétségbe*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Kacskaringós folyosók - Page 2 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-03-07, 7:56 pm

- Nem is tudnám átverni, van egy olyan érzésem. *mondja halk sóhajjal, majd hamarosan a férfi mögötte terem, bizony az igézés nem vált be, de csakis Nathaniel hibája miatt, amire máskor majd sokkal jobban fog figyelni. Így csak nyel egyet és érzi az erősebb szorítást is, de bizony ki akar bújni alóla és meg is teszi mindezt. Csupán csak a másik szemeibe néz, majd meghallja a kis fenyegetőzést is, de nem fog vele foglalkozni, nem teheti.*
- Szerintem eddig is elég együttműködő voltam. De arra nem is gondolt, hogy talán egy másik diák többet tud erről az egészről, mint én. Ismerkedjen másokkal is és akkor lehet, hogy könnyebb dolga lesz. *mondja végül, majd figyeli a vámpír alakját és most már esze ágában sincs utána menni vagy támadni, így hát ő is sarkon fordul, majd el is indul az ellenkező irányba és bizony minél biztosabb helyre megy a vámpír elől, pontosabban ki, a szabadba, a napra.*
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Kacskaringós folyosók - Page 2 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-03-08, 1:56 am

* Otthagyta őket, de annyira azért nem távolodik el, csupán csak egy szobor a rejteke. Figyeli a rövidke akciót, s szíve szerint biztosan segítene Nathnek, de nme teheti, nem fogja megtenni. Ha már eddig olyna jól sikerült a színjáték, akkor nem fogja elszúrni. Látja ő is, hogy Gaius igencsak erős és rettentő gyors is, mire álla picit leesik és beindul az agyműködése. *
~ Na ne.. vámpír? Ez nem lehet... Az árnyék.. Meg a gyorsasága... Nemár, biztosan csak képzelődtem. ~ * győzködné magát, de végülis egybevág a dolog. Nath előbb napfényre akarta küldeni, de amaz rögtön az esti szépséggel jött. És mútlkor is késő este találkoztak Rose-zal, no meg itt is sötétség honol. Na mostmár aztán tényleg elkezd aggódni a fiúért, de mikor kilépne rejtekéből, vége szakad az egésznek. Gaius eltűnik és Nath is, teljesen más irányba. Így ő maga, Rose is elindul felfelé, vissza hálókörletébe, hogy nyugalomban lehessen, s átgondolhassa legújabb teóriáját. *
Vissza az elejére Go down
Gaius Lucullus

Gaius Lucullus


Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás : 2010. Mar. 04.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Delegáció Tag
Évfolyam:

Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime2010-03-11, 1:38 am

*Fiatalnak tűnő ámde nem is olyan fiatal férfi alakja tűnik fel a folyosón. Ez az ember nem más mint egy delegáció tag, akiről bizony kevesen tudják hogy ki is valójában. Egy fekete nadrágot, hozzá pedig világos inget visel, ami igencsak illik a férfi sápadtkás arcszínéhez. Hogy miért pont erre jött nem lehet tudni, lehet csupán újabb felfedező túra, vagy más komolyabb dolgok miatt hozta erre a jó vagy éppen rossz akarat. Szemeivel lassan felméri a folyosót, úgy tűnik hogy megint csak csendes és nyugodt mint álltalába. A férfi kezdi megszokni, bár agya vészesen zakatol hogy mennyen tovább a Cronfield fiúval kapcsolatosan. Mindegy ideje mint a tenger*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kacskaringós folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kacskaringós folyosók   Kacskaringós folyosók - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kacskaringós folyosók
Vissza az elejére 
2 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Az Óceán alatti barlangrendszer-
Ugrás: