Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Járható utak- Az Ösvény

Go down 
+76
Sophie Black
Vladislav Kerensky
Demetrius
Connor Diamond
Sideris Valbraith
Azrael
Ginger Rosenberg
Rachel Williams
Carolayn Natri
Lionel Dustsnow
Jessica Turner
Conrad Dietrich
Ashi Angel
Naomi Teigneux
Brian Valentine
Völgyesi Félix
Mathis Boll
Alice Sinclair
Aristarkh Y. Zhukov
Élias Adachi
Noel
Mikaela Johnson
Wera A. Flinders
Vixilien Sandanez
Serafina Damiana
Brianne Layton
Raiden Carvex
Alinox Ingren
Mona Braxton
Elisaveta Varlock
Kimberly Fox
Scott Renfield
Sairus Macrain
Hecate Lunadea
Krónikás
Nymphadora Giovanni
Axel Knoxville
Becky Rider
Miroslav Volodya
Sean Derly
Illya Imbecairwen
Raven Dragonov
Varg Yrjanfrost
Octavia Blackwood
Bellatrix Lindroos
Lilibeth Mabelle
Zoey Fleming
Ryan Bourton
Lycoris Ozera
Alexi Solsagan
Caleb Valerious
Hunyadi Péter
Jake F
Garrett Osborne
Daniel A. Werder
Lisa Renfield
Cassidy Clayton
Aysha Darkblood
Demien.R.Cornwlade
Nathaniel Cornwlade
Lucius Benedict Fenris
Jane Swan
Ezekiel Opus
Nil Moriarty
Faith Craven
Jasmine Miels
Jack Sharpy
Ruby Rose Re
Troy Clayton
Michelle Norton
Mordana Liward
Sverkir Erik Bergstrom
Mordred Wasimir
Daphne Alucard
Josh Barker
Mesélő
80 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-11-29, 5:54 pm

Járható utak- Az Ösvény Osveny

Az erdő mélyére ösvény vezet a gyökerek között, avarral betakarva, de mégis világosan látható, merre is kell menned. Ám talán jobb ha nem mész nagyon be az erdő mélyére, mert ha nem vagy eléggé szimpatikus a növényzetnek, megtréfálhatnak, amely kissé kellemetlen következményekkel is járhat, ha nagyon eltévedsz.
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-13, 8:16 pm

*Miután a fiú beugrott a szobájába egy kabátért, már indulnak is a lány szobájához, hogy neki is szerezzenek valami meleg felsőt, hisz így Josh nem hajlandó vele kimenni ilyen hidegben. Gyors csigalépcső váltás és máris megérkeznek az Onix háló elé, ahol Josh megáll és már csak Daphne megy be.*
-Itt megvárlak. Siess. *mondja a lánynak, majd amikor Daphne ismét mellette áll, elindulnak ki a suliból, egyenesen a révész felé, hisz csak ő tudja átvinni őket a másik szigetre.*
-Te jártál már valahol a szigeten? Én eddig csak a Szivárvány tónál. *mondja Josh, miközben megérkeznek a keresett személyhez, aki át is csónakázik velük a túlpartra. Amikor megérkeznek, Josh száll ki először a csónakból és segítőkészen kezet nyújt a lánynak, nehogy az beleessen a vízbe. A medencénél még vicces volt, de itt nagyon hideg a víz. Miután már mindketten a parton állnak, a srác megszólal.*
-Nem tudom, mi merre van, de induljunk meg mondjuk erre. *mutat az ösvény felé, amit foltokban már befedett a hó.*
-Persze csak ha nincs valami egyéb terved vagy úticélod. *pillant a lányra, hisz ha Daphne valami mást tervezett el idefelé, akkor ő nem ragaszkodik az ösvényhez.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-13, 8:28 pm

*A fiú megvárja a szobája előtt, ami nem is baj, főleg, hogy most nem lett beinvitálva. Na de Daphne nem váratja meg a fiút, gyorsan magára húz pár ruhát, megigazítja tincseit és már indulnak is le újból a csigalépcsőn, vissza a klubhelyiségbe, majd végül a révészhez, ahol a kicsinyke csónakba szálnak. *
- Én még sehol se voltam, tehát rád bízom magam. De a lehetőséggel nem ajánlom, hogy visszaélj. *mondja neki egy apró mosollyal és amikor megérkeznek Seol szigetére, akkor a srác szál ki előbb a csónakból, majd kezét segítőkészen Daphne felé nyújtja. A lány belehelyezi kicsiny kacsóját a fiú kezébe, majd még mielőtt kiszállna, halkan megjegyzi. *
- Remélem, hogy most nem akarsz megfürdetni, mert ha igen, akkor szólj előre, hogy fel tudjak rá készülni. *még mindig mosolyog, majd végül felkel, elrugaszkodik a csónaktól és már a fiú mellett is áll, azaz kissé talán neki is ment, de másik kezével meg is támasztja Josh vállát, még mielőtt túl közel kerülne hozzá. *
- Bocsi, nem volt szándékos, csak túl nagy volt a lendület. *jegyzi meg, majd a csónakra vet még egy pillantást, de tényleg csak egy rövidet, hiszen a révész már ott is hagyja őket, biztosan másik diákok után indul a kastélyba. *
- Persze, az jó lesz… mint mondtam, nem tudom, hogy milyen helyek is vannak itt. *közben elengedi a fiú kezét, majd nem túl gyorsan, Josh mellett indul meg az ösvényen. *
- Na és mondd csak, te hova valósi vagy és miért választottad pont ezt az iskolát? *teszi fel neki ezt a kezdő kérdést, hiszen ne sétáljanak már csöndben egymás mellett, na meg valahol el kell kezdeni a beszélgetést. *
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-13, 10:21 pm

*A fekete ruhás páros rövid időn belül Seol szigetén találja magát, majd a srác gyorsan kipattan a csónakból és a kezét a lány felé nyújtja.*
-Visszaélni a lehetőséggel? Azzal, hogy sétáljunk egyet? *kérdi Josh, majd mikor Daphne a kezébe helyezi a sajátját, mosolyogva válaszolja.*
-Nyugi, ha ilyen szándékom lenne, akkor nem nyújtanám a kezem segítségül. *adja a lány tudtára, hogy bízhat benne. Daphne hirtelen elrugaszkodik a csónakból, így kissé Joshhoz csapódik, de csak a kezével, mivel rögtön betámaszt a fiú vállán. Josh egy picit megbillen, de attól még stabilan megtartja a lányt.*
-Semmi probléma. Rám akarod vetni magad, mi? *neveti el magát a fiú, majd miután már mindketten a parton állnak és a révész is tovább állt, Josh az ösvény felé mutat, mint úticélként, amire a lány is rábólint. Elindulnak egymás mellett az úton, lassan, ráérősen sétálva, közben Daphne megkezdi a beszélgetést.*
-Angliában születtem és onnan jöttem el ide is. A családommal élek Nottinghamben, egy gótikus kastélyban. És hogy miért ezt az iskolát választottam? *kérdez vissza a srác, majd egy rövid szünet után folytatja.*
-Az iskola választott engem. Egy levelet kaptam a Mysterioból, miszerint felvételt nyertem ide, holott nem is jelentkeztem. Utána jártam kicsit a helynek és eléggé megtetszett és érdekelt, milyen lehet itt. És ha már fel is vettek ide, akkor miért utasítanám vissza a lehetőséget. *mondja a srác, majd természetesen viszonozza a kérdéseket.*
-Na és te? Honnan jössz és miért vagy itt? Mesélj kicsit te is magadról. *mondja érdeklődő pillantást vetve Daphnere, miközben tovább sétálnak az ösvényen.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-13, 10:31 pm

- Hát tudod, belőled kinézem. *feleli nagy komolyan, de azért előbb-utóbb egy mosoly is megjelenik a fehér arcon, majd végül megérkeznek a szigetre, ahol Josh segítőkészen nyújtja is a kezét. Daphne pedig meg is engedi ezt a fiúnak, így már szál is ki a csónakból, de ekkor a kissé nagyobb lendülettől közelebb kerül a sráchoz, bár nem állt szándékában. Viszont a kérdés hallatán meglepően pislog párat. *
- Szerintem a saját vágyaidat inkább tartsd meg magadnak. Soha nem leszel olyan szerencsés, hogy rád vessem magam. *mondja most már vigyorogva és egyben még is őszíntén, hiszen nem éppen úgy indul a kapcsolatuk, hogy lehetséges lenne valaha is, hogy Josh és ő közte legyen valami. Így hát inkább csak elindulnak az ösvényen, majd fel is tesz pár kérdést a fiúnak, amire választ is kap. *
- Értem. Hát akkor eléggé el lehettél kényeztetve, hogy ha egy kastélyban élsz. *szólal meg ismét, bár lehet, hogy nem kéne mindig kimondani azt, amit gondol. Ez már sokszor bajba sodorta a leányzót és lehet, hogy ismét egy kis összezörrenéshez fog majd vezetni. *
- Amúgy én Norvégiából jöttem és a bejutásom a suliba hasonlóképpen történt, mint neked. Egyébként nem tudom, hogy mit mesélhetnék, nincs semmi extra se az életemben. *jegyzi meg vállat vonva, majd sétálgat tovább a fiú mellett egy darabig, majd letér az ösvényről és megáll az egyik fánál. Hátát neki is veti és úgy pillant ismét a fiúra. *
-Szerintem ez az ösvény sehova se vezet. *mondja ki ismét amit gondolt, hiszen azért állt meg. Nem akar órák hosszat úgy sétálni, hogy semmi mást nem lát, csak fákat. *
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-13, 11:05 pm

-Köszi, de nem vagyok én olyan rossz, mint hiszed. *mondja a srác, majd miután átérnek a szigetre, kiszállnak a csónakból és még indulás előtt a srác is válaszol a lány mondatára.*
-Jajj már, mindig ez a cinizmus. Sose kiabálj el semmit. *vigyorog Josh Daphnere, na nem azért, mert hogy ő valóban úgy gondolja, hogy lesz közöttük valami, csak szeret kicsit piszkálódni a lánnyal. Ha mértékkel történik a dolog, az még vicces, csak nem szabad túlzásokba esniük, mint tegnap. A páros megindul hát az ösvényen és mivel Daphne kérdez először, így Josh tart előbb egy kis bemutatót magáról.*
-Nem mondhatnám, hogy különösebben el lettem kényeztetve. Nem kell egy hatalmas kastélyra gondolni. Azt nem mondom, hogy rossz sorom volt, de arra is ügyeltek a szüleim, hogy ne legyen elkényeztetve, így hiába van kastélyunk, nem kaptam meg bármit, amit csak akartam. De nem is vagyok ilyen fajta, hogy mindent bekebelezzek. *magyarázza a fiú, mielőtt még Daphne hamis képet állítana fel róla magában. Miután ő végzett a meséléssel, most a fekete hajú lányon a sor.*
-Norvégiából? A vikingek otthona. Na ezt sem gondoltam volna rólad. *mondja a srác, majd újabb kérdést tesz fel.*
-És Norvégián belül honnan? *érdeklődik, ha már a lány olyan rövidre fogta a bemutatkozást. Közben Daphne megáll és az egyik fának támaszkodik.*
-Hát én nem tudom. Mint mondtam már, én sem jártam még erre. De azért általában minden útnak van valamilyen vége. *mondja vállat vonva, majd azért felajánl egy lehetőséget a lánynak.*
-De ha nem akarsz erre menni, akkor tőlem mehetünk máshová is. Nekem mindegy, a lényeg úgyse a hely, ahová megyünk, hanem az, hogy sétálunk és megismerjük egymást. *mondja Josh s ő is egy fának támaszkodik, de ő nem a hátával, hanem csak az egyik tenyerével.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-13, 11:17 pm

*Arra, hogy ne kiabáljon el semmit, csak elmosolyodik, mert végülis ki tudja, Josh nem néz ki rosszul és ezt azért ő is tudja, főleg, hogy egy szál törölközőben is látta már a fiút, bár ő semmi nélkül is. De szinte biztos benne Daphne, hogy Josh szerint is egy szép lánnyal van dolga, aki bár makacs és kissé öntelt, még is tud normális lenni. *
- Hát akkor még se voltál elkényeztetve, talán jobb is. Na meg ha mindent megkapnál, amit csak akarnál, kissé furcsa lenne veled találkozni. *kaccsint és a fiú ha okos, érti, hogy mire is gondol a lány. Viszont a visszakérdezésre csak bólint, mi szerint valóban Norvégiában él és szerinte ez egy cseppet se meglepő. Viszont a városra kérdezésnél csak elmosolyodik, elrugaszkodik a fától és a fiúhoz sétál és most annak a fának dől neki, amelyiknek a srác támaszkodik, ezzel eléggé lecsökkentve közöttük a távolságot. *
- Miért mondjam el máris? Akkor nem leszek érdekes a számodra. Szóval majd elárulom, hogy ha úgy gondolom. *mondja, miközben a srác szemeibe néz és kezével egy kósza hajtincset fog meg, tehát Josh hajtincsét és lassan szemei is oda vándorolnak. *
- Kívételesen szép hajad van. *jegyzi meg kissé halkabban, majd újra a fiúra pillant. *
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-13, 11:41 pm

*Ahogy sétálnak, először a fiú élete lesz kitárgyalva, már amennyit perpill elárul belőle.*
-Én is örülök neki. Nem csípem az elkényeztetett embereket. Olyan dolgokért tépik a szájukat, amiért nem is tettek semmit. *mondja Josh, majd a lány második mondatára az ő arcára is mosoly ül ki.*
-Na igen. *válaszol csak röviden, majd most ideje, hogy ő is kérdőre vonja Daphnet és megkapja a maga válaszait. Ezek a válaszok viszont rövidebbre sikerülnek, mint amiket ő adott, így tovább próbálkozik, mire Daphne átsétál ahhoz a fához, aminek Josh támaszkodik és most annak dől neki, így tőle furcsa mód közel kerül a sráchoz. Szemeik egymásba fúródnak és Josh így válaszol a kérdésre.*
-Szóval érdekes akarsz maradni a számomra? De miért? Hisz nem leszek soha olyan helyzetben, aminél ez érdemes lenne, te mondtad. *mondja a lányt nézve, majd amikor a lány a hajával kezd játszadozni, meglepődve figyeli.*
-Mi történt veled? Mintha nem is te lennél. Ez valami trükk? *kérdi, hisz valóban nem érti a lány viselkedését. Az eddigi ismerettség alapján egyáltalán nem ilyennek ismerte meg Daphnet, így most is úgy érzi, van valami a hátterében annak, hogy így viselkedik.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-13, 11:58 pm

*Úgy tűnik, hogy meglepi a fiút az, amit mond és ennek hatására csupán csak kiszélesedik a mosolya. Odasétál hát a fiúhoz, nekiveti hátát a fának, majd a kérdések hallatán egy kicsit elgondolkodik. *
- Valóban ezt mondtam… talán azért, mert tartok tőled valamilyen szinten. *ismeri be a fiúnak és a többi kérdésre inkább nem is válaszol. Még ő maga se tudja igazán, hogy mit is mondhatna, azaz talán még is, de pár másodpercnyi gondolkodási idő most neki is kell, hiszen ha ismét elmondja azt, amire gondol, megint rosszul jön ki. *
- És igen, az szeretnék maradni, mivel te is érdekes vagy a számomra. *ez a tökéletes válasz, legalábbis ami valóban igaz és még se rossz a megfogalmazása. Nemsokára viszont a leányzó már Josh hajával kezd el játszadozni, amin a fiú igen csak elcsodálkozik, nem is meglepő, hogy miért, hiszen eddig nem viselkedett így vele. *
- Trükk? De mi? Nem csinálok én semmit, csupán csak nem akarok pár méter távolságból beszélgetni veled, ezért gondoltam ide jövök hozzád. Tán zavar? Mert akkor visszamehetek oda. * mutat mutatóujjával arra a fára, ahol az előbb még ő maga is ott volt, viszont kezéből még mindig nem ereszti ki a fiú hajtincsét. *
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-14, 12:13 am

-Tartasz tőlem? De hát mitől? *kérdi még mindig meglepetten a srác. Furcsa most neki ez a beszélgetés, olyan, mintha egy másik lánnyal beszélne. Eddig nem volt vele ilyen Daphne és most olyan dolgokról beszél, amibe még Josh se gondolt bele.*
-Ne aggódj, ha egyik napról a másikra ennyire megváltozol, akkor biztosan érdekes maradsz a számomra a későbbiekben is. De örülök neki, hogy te is annak tartasz. *mondja egy apró mosollyal Josh, majd tovább figyeli a lányt, majd a hajbabrálós résznél már rákérdez a dologra, mert furcsálja Daphne viselkedését.*
-Akkor is más vagy mint eddig. Tegnap még nem jöttél volna ilyen közel, hogy egy fának támaszkodva beszélgessünk, kevesebb, mint fél méternyi távolságra egymástól. Meg szerintem a hajammal sem játszadoztál volna, és valahogy az az érzésem, hogy nem csak azért, mert csak akkor ismertél meg. Hisz most sem ismersz még sokkal jobban. *mondja a fiú, majd amikor Daphne megkérdi, hogy ez zavarja-e Josh, mert akkor visszamehet a másik fához, a Cruorisos srác gyorsan válaszol.*
-Nem, dehogy. Csak nem értem. De nem kell elmenned. *mondja s még mindig kérdőn pillant a lányra. Valamitől megváltozott Daphne, csak azt nem tudja, mitől.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-14, 12:28 am

- Tudod, a múltkori után. Általában mindig az van, amit én akarok, de nálad még se és ez valamilyen szinten ijesztő a számomra. *hajtja le egy pillanatra a fejét, majd pár másodperccel később ismét a fiút figyelgeti a sárga szempár. *
- Akkor holnap ismét bunkó leszek. Na, jó lesz? *kérdi most már vigyorogva, majd odasétál a fiúhoz és bizony tényleg elég közel van hozzá, talán még magát is zavarta volna máskor ez a közelség, de most valahogy még se. *
- Tegnap minden más volt, gondolkodtam… és mára rájöttem, hogy semmilyen veszéllyel se jár a számomra, hogy ha közel jövök hozzád. Tehát most itt vagyok. *közben elengedi a fiú hajtincsét, de úgy, hogy közben mutatóujját végighúzza a fiú mellkasán, majd végül elereszti. *
- Magányosnak érzem magam ebben az iskolában. Eddig nem találkoztam egy normális emberrel sem, persze a bátyámon kívül és most úgy döntöttem, hogy ideje egy emberrel barátkoznom. *mesélget a fiúnak, bár lehet, hogy a barátkozásnál ez kissé több, legalábbis mások biztosan azt mondanák, kérdés, hogy az itt lévő páros erről hogyan is vélekedik. *
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-14, 12:49 am

-Áhá, szóval erről van szó. Így már értem. *mondja a fiú egy kis mosollyal az arcán. Úgy tűnik Daphne eddig tényleg ahhoz volt szokva, hogy mindig ő győz, de most emberére talált Joshban.*
-Isten ments. Nem kell, hogy bunkó légy. Bár az is igaz, hogy az az éned is tetszett, amit tegnap az uszodában mutattál. *mondja a srác, majd hirtelen zavartan hozzáfűzi.*
-Mármint amikor versenyeztünk amikor megérkeztünk. *pótolja ki gyorsan előző mondandóját, mielőtt még Dphne azt hiszi, hogy arra gondol, amikor meztelenül állt előtte. Na jó, persze hogy az az énje tetszett a srácnak a legjobban, de most nem erre gondolt. Több mindent viszont már nem fűz hozzá, hisz tudja jól, bármint mondana, az csak rontana a helyzeten, így inkább csendben marad és hallgatja a lányt.*
-Örülök, hogy erre a megállapításra jutottál. Nem szoktam harapni... ha csak valaki nem kéri. *kacsint a lányra vigyorogva a srác, majd szemével végigköveti a lány ujját, ahogy a haját elengedve végighúzza azt a mellkasán. Szemei mindaddig Daphne ujján maradnak, amíg az ismét meg nem szólal.*
-Talán azért nem, mert elzárkózol... legbelül. *mondja Josh, majd a lányra mosolyog.*
-Én szívesen barátkozom veled. Akárhogy is indult a megismerkedésünk, mégis úgy látom, barátok lehetünk. És akkor már miért ne legyünk? Egy barát mindig jól jön. *mondja a fiú, majd ő is végigsimít Daphne egyik hajtincsén.*
-De ahhoz kicsit több dolgot kéne elárulnod magadról. Kezdetnek. *mondja kedvesen a srác, miközben szürkés-zöld szemeivel a lány íriszeit figyeli.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-14, 12:58 am

- Aham, amikor versenyeztünk, értem én. *mondja egy aprócska mosollyal és azért ő se hülye, tisztában van vele, hogy a srácnak az is tetszett, amit látott, tehát a meztelen teste. Még szerencse, hogy előről nem látott semmit, mert akkor a lány ott halt volna meg zavartságában. *
- Szóval nem szoktál harapni, csak ha megkérnek? Hmmm, és ha én megkérlek rá Josh, akkor harapsz? *kérdi egy huncut mosollyal és a mosoly csak nem akar eltűnni az arcáról. Igen, játszik a fiúval és nagyon élvezi is ezt a helyzetet, mivel tisztában van vele, hogy a srác szépnek tartja, bár ő számára se közömbös a fiú. Végigjártatja ujját a fiú mellkasán, majd amikor Josh megfogja egyik hajtincsét, azaz csak végigsimít rajta, akkor egy pillanatra meglepődik, a fiú kezére pillant, de utána ismét a szemeibe néz. *
-Szerintem annyira nem zárkózom el, csupán csak nem szeretek rögtön túl sok mindent elárulni magamról. Egyébként, mit akar az jelenteni, hogy kezdetben elég, ha többet árulok el magamról? Utána mit kell tennem, hogy a barátom légy? *kérdi most már egy kissé komolyabban, de szemein látszik, hogy igazán kíváncsi a fiú válaszára és semmi sértődésnek nincs most nyoma az arcán. *
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-14, 1:17 am

*Tudta jól, hogy a medencés megszólalása úgyse marad megjegyzés nélkül, így nem is lepődik meg, amikor ezt meg is kapja, de inkább nem reagál semmit. Viszont a lány tovább íncselkedik vele, amivel ismét kissé meglepi a fiú Daphne.*
-Mi? Hogy téged? Na de téged miért harapnálak? Vagyis miért kérnél te ilyet? *még mindig nem sikerült megszoknia a fiúnak ezt a hirtelen változást, ezért még a talán túl egyértelmű kérdéseken is fennakad és visszakérdez. Most azonban ő is végigsimít Daphne haján, amin pedig a lány lepődik meg láthatóan.*
~Nem értem... ő így viselkedik velem és olyan, mintha ez teljesen természetes lenne tőle. De eddig egyáltalán nem volt ilyen. Jó oké, megmagyarázta végülis, de akkor is. Most meg, hogy én is megsimítok egy tincset, hirtelen meglepődik. Furcsa.~ *ezek és ehhez hasonló gondolatok cikáznak Josh fejében, miközben most a Cruorisos diáklánnyal beszélget.*
-Meglehet. Az biztos, hogy jobban ismered magad, mint én. *mondja, majd megkapja a barátságra vonatkozó kérdést.*
-Csak arra akartam célozni, hogy kezdetben úgyis csak az alap dolgokat árulja el magáról az ember. Később pedig a bensőségesebb dolgokat is meg lehet beszélni egy igaz baráttal. *fejti ki, mire is gondolt az imént.*
-Miért, te mire gondoltál? *kérdez akkor már vissza, kíváncsi rá, milyen gondolatok futnak most át Daphne agyán.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-14, 1:26 am

- Te mondtad, hogy csak azt harapod meg, aki kéri… és én most ezt kértem. *mondja, majd hosszú hajzuhatagát jobb oldalra húzza, így bal oldalon nyaka tökéletesen látszik. *
- Vagy tán csak a szád nagy? *kérdi egy apró mosollyal és bizony tényleg furcsán festhet a meglepett nézés a hajtincs érintésénél, na de ez most nem igen foglalkoztatja, legalábbis addig, amíg a fiú nem néz rá olyan furcsán. *
- Mi az? Tán valami baj van? *kérdi a fiú szemeit vizslatva, majd a fiú kifejti, hogy még is mire gondolt a kezdetben után, majd pedig kérdéssel fordul Daphne felé. *
- Hogy én mire is gondoltam? *kezét szájához emeli, majd elmosolyodik és végül még egy kicsit közelebb lép a fiúhoz, majd kezeit a fiú vállára tesz és lassan annak nyaka köré csúsztatja, majd ott összefogja. *
- Azt hittem, hogy többet szeretnél, nem csupán információkat. *mondja kissé oldalra döntött fejjel és továbbra is megmarad a fiú közelében, nem mozdul és szemeit a másikéba fúrja. *
- Most mire gondolsz Josh? *teszi fel halkan a kérdést, szinte suttogva. *
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-14, 1:41 am

-Igen, valóban én mondtam, de nem gondoltam, hogy te kérni fogod. *mondja őszintén, hisz tényleg nem számított ilyesmire Daphnetől. Amikor azonban a lány félredobja a haját és előbukkan a nyakának csodás íve, ráadásul még cukkolja is Josht, a fiú nem totojázik tovább, ráveti magát a fedetlen bőrfelületre és kissé beleharap, de nem úgy hogy fájjon. Érzéki harapás ez, mely egy kis szívással párosul. Afféle, mint a vámpíroknál az ölelés. Csak itt most nem folyik a vér. Miután elengedi a lányt, Daphne nyakán egy kis nyom ékeskedik, emlékeztetve majd őt erre az alkalomra. Josh egy picit elmerül gondolataiban, de amikor a fekete hajú lány hozzá szól, rögtön visszatér.*
-Nem, nincs semmi. *mondja, majd a barátságról kezdenek beszélgetni. A srác elmondja, ő mirre is gondolt az előbbi mondatával, majd megkérdi, hogy Daphne hogy értelmezte a dolgot. Ekkor a sentinel lány még közelebb lép a fiúhoz, majd átkarolja a nyakát és így kezd hozzá beszélni.*
-Hát... *csak ennyit tud kimondani a fiú, mert kap egy nagy kérdést. Mire gondol most.*
-Arra, hogy meg akarlak csókolni. *mondja, majd már hajol is közelebb a lányhoz és ha Daphne hagyja, akkor egy érzéki csókban olvadnak össze egy rövid ideig. Ha nem, akkor úgyis el fogja engedni Josh nyakát és elhátrál. Ezt viszont már csak a lány tudja.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-14, 1:51 am

- Sok mindent nem gondolnál rólam. Például a démonszárnyakat se. *mondja ki az első olyan dolgot, ami eszébe jut. Valóban meglepő lehetett a fiú számára a tetovállás látványa, bár korántsem biztos. Ekkor viszont jön a hajáthelyezés a fiú cukkolása, aki most határozottan lép oda Daphnehez és egy kissé megharapja a nyakát, majd meg is szívja. Az érzés igen kellemes, de Josh láthatja, hogy még a hideg is kirázza a lányt és kezével hírtelen szorítja meg kissé a fiú kezét, majd elereszti és kissé meglepetten néz rá, utána pedig a nyakához nyúl. *
- Nem mondanám, hogy gyengéd vagy…* jegyzi meg kissé hűvös hangnemben, majd a fiút figyeli és végül újabb ötlet jut eszébe. Közelebb húzódik Joshhoz, majd átkulcsolja nyaka körül kezeit és fel is tesz neki egy kérdést, amire a srác nagyon is őszíntén reagál, kissé még meg is lepve vele Daphnet. Ezek szerint még is hasonlítanak, hiszen ami a szívükön, az a szájukon is, de Josh még ezek mellett a tettek embere is, így rögtön közelebb is hajol a leányzóhoz, majd ajkaik találkoznak, de csak egy rövid időre és nem nevezhető ez igazán csóknak, inkább egy hosszabb szájrapuszinak vagy csókkezdeménynek, mert a leányzó bizony visszatér a fához és most már újból közöttük van az a fél méteres távolság. Most megfordulhat a fiú fejében, hogy a lány esetleg ismét csak játszadozik vele, húzni akarja? Ezt nem tudhatja…*
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-14, 2:09 am

-Ez igaz. Azokat a démonszárnyakat valóban nem gondoltam. Mint ahogy azt sem, hogy meztelenül foglak látni az első találkozás alkalmával. *jegyzi meg mosolyogva a srác. Ezután a lány cukkolni kezdi, aminek az eredménye egy nyakharapás és kiszívás. Miután Josh elengedi a lányt, Daphne meglepetten pillant a srácra, majd egy megjegyzést is kap Josh.*
-Csak nem fájt? Pedig nem is voltam durva. Amúgy meg nem mondtam, hogy gyengéden harapok. *vigyorog szaktársára. A lánynak úgy tűnik annyira mégse tetszet az érzés, ami lehet, hogy egy kicsit tényleg fájdalmas volt, de ez az amolyan kellemes fájdalom. Ezt követően Daphne átkarolja Josh a nyakánál, majd elég intim közelségben megkérdi, mire gondol most Josh. Mire gondolhatna? Itt áll előtte egy gyönyörű lány, akit a minap sikerült alaposan szemügyre vennie, ráadásul ruha nélkül és most ilyen csábosan viselkedik vele. Persze, hogy meg akarja csókolni, így meg is teszi, illetve elkezdi, mert az ajkak összeérésénél tovább nem jutnak, mivel Daphne ismét hátradől a fának. Josh a lányra pillant, kissé oldalra dönti a fejét és értetlenül néz a lánykára.*
-Valami baj van? *kérdi tőle halkan. Teljesen összezavarják Daphne egymást követő reakciói. Kérdőn pillant a lányra, hátha valamilyen válasszal szolgál neki.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-14, 2:18 am

*Amikor Josh felemlegeti az első találkozásukat és azt, hogy bizony meztelenül látta akkora Daphnet, a lány arcán apró pír jelenik meg. *
- Többet nem fogsz úgy látni. *jegyzi meg lefelé pillantva, mert az biztos, hogy most nem akar a fiú szemeibe nézni, neki ahhoz túlságosan is zavarbaejtő ez a téma, magyarán az első találkozásuk. Viszont nem gondolkodik el ezen túl sokáig, mert a fiú már harap is, ami azért egy kis fájdalommal is jár és ezt a lány nem is rest megjegyezni. *
- Nem… csak érzékeny a nyakam… De ugye nem maradt nyoma? *kezdi eleinte kissé halkan, majd utána aggódó tekintettel néz a fiúra. Azt azért nem akarta, hogy megjelöljék, főleg nem Josh, aki bár nagyon is helyes, de nem Daphnehez való, viszont túl veszélyes játszadozásra, amire nemsokára rá is jön a leányzó, bár kicsit későn, hiszen ajkaik már összeértek. Így inkább csak visszahúzódik a fa tövébe, majd körbepillat. Sötét van és sehol senki, csak ő és a fiú. És nem éppen egy szerelmes pár ez a két diák, így igen is van gond, bár ő kezdeményezte ezt az egészet. Így hát a fiúra pillant ismét, majd megrázza a fejét. *
- Nem, nincs semmi gond. *feleli egy apró mosollyal és közben gondolatai ezer felé járnak. Mit kéne most tennie? Hagyja itt a fiút vagy húzza még egy kicsit a játékot? Bár már így is túl meleg a helyzet, legalábbis a lány számára, mert az biztos, hogy Josh egy cseppet se bánja a közelséget. *
- Csak tudod, ez egy veszélyes hely, főleg este és mivel mi még az útról is letértünk, szóval lehet, hogy nem a legjobb ötlet itt tartózkodnunk… Vagy szerinted igen? *na nem fél, az egyszer biztos, csupán csak valami remek indokot akart kitalálni előbbi viselkedésére és úgy néz ki, hogy csak sikerült neki. *
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-14, 2:47 am

-Lehet. De azért én örülök, hogy legalább egyszer sikerült. *mosolyog a lányra, hisz hülye lenne, ha azt mondaná, hogy nem tetszett neki a látvány. Ha már ezt átbeszélték, akkor jöhet az a bizonyos nyakharapás, ami talán kicsit erősebbre sikerült, mint amit Daphne várt. A kérdésre viszont Josh vigyorogva és nevetve kezd válaszolni.*
-Hát... nem vészes. *mondja a srác, mert bizony, azért maradt nyoma az előző kis vámpírkodásának. Ahogy a két fiatal tovább beszélget, egyszercsak ajkuk összeér és elcsattan az első csók... kezdemény. De még mielőtt rendes csók lehetne belőle, Daphne elhúzódik és ismét nekidől a fának. Josh értetlenül pillant rá és meg is kérdi, mire vélje a dolgot. Daphne apró mosollyal próbál jelt adni, hogy nincs semmi, de a srác teljesen össze van zavarodva. Nem elég, hogy egyik napról a másikra változik Daphne viselkedése, de egyik percről a másikra is képes erre. Időközben rájuk sötétedett, amit eddig egyikőjük sem vett észre, ám mostmár a lánynak feltűnik a dolog.*
-Veszélyes hely? Miért lenne egy ösvény olyan veszélyes? *kérdi, majd kicsit közelebb húzódik a lányhoz.*
-Nem kell félned. Itt vagyok és megvédelek, ha kell. *mondja, majd a további kérdéshet hozzáfűzi.*
-Szerintem pedig jó ötlet. Itt legalább biztos nem botlik belénk senki, így nyugodtan tudunk beszélgetni. *mondja a srác, majd megsimítja a lány arcát.*
-Valójában mitől félsz, Daphne? *kérdi Josh a fekete hajú lány szemeibe nézve.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-14, 3:00 am

*Inkább nem mondd semmit se a fiú örömére, hiszen felesleges lenne. Josh pasiból van, nem is akármilyenből, így a véleményét szépen el is mondja a leányzónak, aki azért igyekszik nem minden percben zavarba jönni. Viszont amikor meghallja, hogy a nyakán bizony ott éktelenkedik egy kis folt, idegesen húzza oda haját. *
- Én nem gondoltam, hogy szívd is ki… arról nem volt szó. *pillant a fiúra, majd a kis kacérkodás és apró csók után megtörténik a hátrálás és természetesen a magyarázkodás is, amit Daphne ki se hagyhatna, az nem ő lenne. *
- Hát tudod, itt bárki járkálhat, akár banditák is vagy nem tudom. *próbálja megmagyarázni a srácnak, hogy miért is olyan rossz nekik, hogy itt vannak, de úgy tűnik, hogy a srác nem tartja rossz helyen ezt a helyszínt, sőt, még közelebb is húzódik a leányzóhoz, így Daphne arcán ismét egy kis pir fut át, valahogy tényleg kezdi egyre forróban érezni a helyzetet. *
- Igen, itt teljesen nyugodtan beszélgethetünk… ~ bár szerintem te nem csak beszélgetni akarsz… ~ *fut át az agyán ez a kis gondolat, miközben szavai teljesen mást mondanak. A fiú végigsimít az arcán, így csak elmosolyodik, de szemeiben valóban ott bújkál a félelem és ezt Josh is látja, mivel megkérdezi tőle, hogy mitől fél. *
- Én? Hát semmitől, mitől kéne? *próbál úgy tenni, mint ha mi se történt volna. Valahogy ez a helyzet ismét előhozza az első találkozást az uszodában, ott se mondta meg a fiúnak mindig az igazat, viszont most ott van, a fiú közvetlen közelében és mögötte egy fa, tehát nem tud hova menni és pálcát se tud rántani, annál a srác sokkal gyorsabb. Na de nem is akarta megtámadni, miért is akarná, inkább csak a szemeibe néz. *
- Jól van, egy kicsit tőled… ettől a helyzettől, ami most kialakult és nem tudom, hogy jól tettem-e azt, hogy így viselkedtem veled vagy sem… szóval… *ismét össze-vissza beszél mindent, néha nem is a fiúra néz… Hát, tényleg zavarban van. *
- De egyébként te mit szeretnél most itt csinálni? *néz körbe ismét és bizony tényleg sehol senki, tehát a lányka agyában sok dolog átfut, még az is, ami ugyebár az ő korosztályukra jellemző, tehát egy kis testi kontaktus, nem is akármilyen és bizony ettől is megijedt a leányzó. *
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-14, 3:36 am

*Úgy tűnik, Daphne nem igazán örül annak, hogy Josh nyomot hagyott rajta és ezt szóvá is teszi.*
-Bocs... elragadott a hév. *vallja be a fiú őszintén, majd a lányra mosolyog. A csók és a hátrálás után pedig jöhet a magyarázkodás, amit úgy tűnik Daphne nagyon szeret, de nem valami hiteles benne. Legalábbis Josh számára nem, ő átlát a lányon ilyenkor.*
-Banditák? Itt? Ne viccelj. *neveti el magát a srác, hisz neki tényleg abszurdul hangzik a dolog. Josh viszont nem érzi veszélyesnek a helyet és szívesen marad még kettecskén a lánnyal. Amikor a lány is rábólint, hogy itt tényleg nyugodtan, elkülönülve tudnak beszélgetni, Josh arcára mosoly ül ki és látja a lányon, hogy bizony jár az agya. A Cruorisos fiú tovább kérdezgeti a lányt, amire látszik, hogy Daphne zavartan és nem őszintén válaszol.*
-Biztos? Nem túl magabiztosan mondod. *néz a lányra, várva az őszinte reakciót. Hamarosan el is mondja a lányka, mitől is tart egy picit... vagy nem is egy picit?*
-Tőlem? De hiszen én nem ártanék neked. Ettől a helyzettől sem kell félned, ahogy tőlem sem. *mondja, miközben nyugtatólag végigsimít Daphne arcán. A lány zavartan pislog hol Joshra, hol a tájra, majd újabb kérdést tesz fel.*
-Nem is tudom. Te mire gondolsz? Van ötleted? *kérdi a srác. Valószínűleg Daphnenek is átfutott az a gondolat az agyán, hogy "Mi lenne, ha...", ahogyan Joshnak is. Miért ne gondolnának erre is. Teljesen normális az ő korukban, hogy vonzódnak a másik nem iránt és az már észrevehető közöttük, hogy nem közömbösek egymás iránt. Most pedig itt állnak, kettesben, teljes sötétségben, letérve az ösvényről, ahol szinte biztos, hogy senki nem botolhat beléjük. A fiú inkább most a lányra hagyja, hogy elsőként kimondja a szavakat, így most csak kíváncsian néz a lány szemeibe, arcán apró mosollyal, miközben ismét a lány hajával játszadozik.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-14, 3:46 am

*Na jó, most, hogy jobban belegondol, ő maga se hiszi, hogy banditákba fognak belefutni, így hát a fiú nevetése helyénvaló és még ő maga is elmosolyodik, majd a kérdésre megpróbál nem túl helyes választ adni, amit később azért még is korrigál, így most már Josh is tudhatja, hogy mire is gondol a leányzó. *
- Tudom, hogy nem kell… *mondja, viszont a fiú akkor is pasiból van és most valóban, szinte a karjai között van egy fiatal lány, aki iránt semmi érzelme sincsen, csupán csak vonzódik hozzá, így még az sincs benne, hogy óvatos, esetleg gyengéd legyen. *
- Hogy mire gondolok? Hát sok mindenre, de ötletem sincs. Szóval nem tudom. *mondja és ismét érzi magán a fiú kezét, azaz a haján és most újból előjön belőle az a bizonyos félsz. Még soha nem találkozott olyan sráccal, mint ez a szaktársa és ez bizony ilyen reakciót vált ki belőle. Viszont még is megpróbál ezen túllépni és határozottságot erőltet az arcára. *
- De úgy látom, hogy neked van valami ötleted. De tudod mit? Az lesz, amit szeretnél, de legyen meglepetés. *persze Daphne most nem gondol testi kontaktusra, hanem max csókra, de leginkább egy kis éjszakai sétára vagy beszélgetésre, ahogy elindultak, tehát lehet, hogy ismét meglepődik majd a fiún, bár ki tudja. *
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-14, 4:09 am

*A fiú kíváncsian várja a lány válaszát arra a kérdésére, hogy mire gondol most illetve mit szeretne csinálni.*
-És mégis mi az a sok minden? Avass be! *mondja mosolyogva a fiú s egy pillanatra sem távolodik el a lánytól. Még mindig ugyanolyan közel áll hozzá, mint eddig s ismét Daphne hajával kezd el játszadozni. Szinte látja a lány nyakán az ér lüktetéséből, hogy Daphne szíve majd kiugrik a helyéről. Neki viszont tetszik a helyzet, így nem hagyja abba. Miért is hagyná? Hisz a lány sem akarja. Viszont ekkor Daphne kérdez vissza, amin gondolkozni kezd a fiú.*
-Legyen meglepetés? Hát jó. *mondja lassú, nyugodt hangon, majd odahajol a lányhoz és a fülébe súgja nagyon halkan, úgy, hogy inkább a lehelletet érzi a lány, mint a szavakat hallja.*
-Hunyd be a szemed! *mondja Josh, majd ha a lány megteszi, a srác oldalra döntött fejjel még megcsodálja a hófehér arcot, majd szép lassan a lány ajkai felé kezd közelíteni. Nagyon lassan, érzékien közeledik a srác, majd pár másodperc múlva már össze is érnek a puha, forró ajkak. Josh nyelve utat tör magának a lány ajkai között és egy hosszú, érzéki csókot ad neki, miközben kezével a lány arcát és nyakát simogatja. Stabilabb állásba helyezkedve elengedi másik kezével a fát és most Daphne hátát kezdi el simogatni, időnként kissé lejjebb csúsztatva a kezet, belevonva a lány formás popsiját a játékba. A csók nagyon érzéki, időnként nagyon minimális időkre szétválasztva az ajkakat, majd újult erővel tovább folytatva. Josh biztos fogást vesz a lány hátán, majd a csókot nem megszakítva, szépen lassan elfordítja Daphnet a fától és lassan hanyatt fekteti a földön, majd fölé feküdve csókolóznak tovább. A kéz, ami eddig a lány hátát simogatta, most befurakodott a pulóver alá, egyenlőre Daphne hasát simogatva, de csak idő kérdése, mikor indul el felfedező útra.*

//fagyasztjuk a túlfűtött diákokat//
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Járható utak- Az Ösvény Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime2009-12-14, 2:54 pm

//Olvadozunk tovább ^^//

*Avassa be a fiút a gondolataiba, miért? Inkább jobb, hogy ha megtartja magának, hiszen abból nem lehet gond, így inkább kihúzza magát a slamasztikából és a fiúra hagyja, hogy még is mit csináljanak. Tekintete néha letéved a hajával játszadozó kézre, de legtöbbször még is az őt figyelő zöld szempárat vizslatja. Viszont pár másodperc múlva a fiú közelebb hajol hozzá, majd a fülébe súgja, hogy hunyja be szemeit. A halk hang megteszi hatását, Daphne teste ismét libabőrös lesz, majd egy kis ideig figyeli a srácot, végül behunyja szemeit. Még mindig nem szól semmit, hanem inkább szót fogad a fiúnak, hiszen valahol belül ő maga is kíváncsi, hogy vajon a fiú mit is szeretne csinálni. Viszont miután becsukja a szemeit, érzi, miközben nézik, majd lassan ajkán érzi a másikét. Viszonozza a csókot, most nem utasítja el Josh közelségét, elvégre tényleg vágyik rá, már elég régóta kívánja sentineltársa csókjait, de a gyengéd érintés még is meglepi. Addig semmi gond sincs, amíg a nyakát, illetve az arcát simogatja a fiú, sőt, még a hátával sincsen gond, ő maga is kissé közelebb húzódik a fiúhoz és kezeit a fiú vállaira teszi. De amikor Josh keze a fenekéhez ér, hírtelen hagyja abba a csókot, azaz hagyná, de a fiú tartja, így nem sok esélye van, inkább csak hátracsúsztatja kezét és feljebb tessékeli a fiúét miközben szemeit is kinyitja. De ekkor a fiú erősebben fogja meg, majd rövid idő múlva már a földön fekszik, fölötte pedig az igen helyes srác. A csók még mindig tart, azaz egészen addig, amíg a puha kéz a pulcsi alá nem csúszik. Daphne kicsit ijedten kapja el Josh kezét és fordítja el arcát. *
- Ott ne… *mondja halkan, majd tekintete ismét a fiúét keresi, de kezét nem veszi le Joshéról, biztos akar lenni abba, hogy a srác nem fog másfelé nyúlkálni, mert azt nem fogja megengedni neki, már így is túl közel engedte magához, annak ellenére, hogy nem ismerik még valami jól egymást, na meg az eddigi találkozásaik se sültek el valami fényesen. Hogy félne a leányzó? Hát bizony most igen. Fekszik a földön, letérve az ösvényről és sehol senki más, csupán csak rajta a fiú, aki nagyon is határozott, talán túlságosan is. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Járható utak- Az Ösvény Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Járható utak- Az Ösvény
Vissza az elejére 
1 / 29 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: