Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Nagyterem, étkező

Go down 
+83
Elton Ricci Dixon
Slash Daniels
Jackelyn McKinney
Rachel Williams
Chloe Walsh
Völgyesi Félix
Aideen Garadex
Lucius Rufinus
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Josephine Moore
Ginger Rosenberg
Athalie Rapace
Conrad Dietrich
Alice Sinclair
Electra Richter
Dareia Yrjanfrost
Mikael Hargreaves
Brian Valentine
Katherine d'Argenta
Bruno Stora
Gabriel Perez
Sairus Macrain
Lycoris Ozera
Aristarkh Y. Zhukov
Héderváry Fruzsina
Patrick Davis
Marcus Mccannt
Abigail Lennox
Cornelia Brown
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Octavia Blackwood
Etha Rosso
Larissa Dustwood
Gabriel Farell
Naomi Teigneux
Jessica Turner
Theodora Schmitz
Takoda Turner
Daemon Wexler
Illya Imbecairwen
Sophia Lerenz
Hunyadi Péter
Lucas Doroven
Krishana Quinn
Ruby Rose Re
Fekete Ambrus
Lionel Dustsnow
Mesélő
Sideris Valbraith
Corina Watson
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Wera A. Flinders
Serafina Damiana
Alinox Ingren
Brianne Layton
Nathaniel Cornwlade
Havasi Zoárd
Raven Dragonov
Mona Braxton
Michelle Norton
Lilith Corivan
Christiano Lugano
Diana Gray
Nestor Smirnov
Élias Adachi
Nymphadora Giovanni
Elisaveta Varlock
Caleb Valerious
Jasmine Miels
Troy Clayton
Jake F
Sandy Bertona
Mordred Wasimir
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Varg Yrjanfrost
Mason Donahue
Catherine Waters
Nil Moriarty
Lucius Benedict Fenris
87 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Nagyterem, étkező - Page 17 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-04, 12:12 am

*Jókedvűen töltjük az időt a nagyteremig, és ott is, ehhez hozzásegít a vodka is, miből ugyan ittam pár kortyot már, de még nem igazán érzem a hatását, ellentétben Elisa-val, aki azonban sikeresen becsiccsentett már, na nem mintha ez olyan megvetendő lenne, mindenkivel megeshet.*
- Oda megyünk, ahova csak szeretnéd. Felőlem ruccanhatunk az Északi sarkra is, bár ott asszem nagyon hideg van. *mondom elgondolkodva, de természetesen tudom, hogy az nem kifejezés, hogy hideg van, ennyire műveletlen nem vagyok.*
- Hát, az lehet, de talán nem is akarom megtudni. *mondom a torta-rántott hús kombóra. Keverek közben magamnak vodka narancsot, és a lányt is kínálom, de ő csak szimplán narancslevet kér, mit ki is töltök a felém nyújtott pohárba.*
- Hát azért remélem boldogulsz majd vele. *mondom mosolyogva. Nemsokára fáradtság tör rám, ami talán tényleg a lábadozás miatt van még.*
- Igenis anyuci! *mondom gúnyosan, de viccnek szánom természetesen. Látom Elisa apró botlását, de ezt a vodka számlájára írom, nem is szólok semmit, úgy teszek, mintha észre se vettem volna. Felállok, és átkarolom Elisa derekát, így hagyva el a nagytermet.*
- Én is örülök, hogy megbeszéltük, reméltem, hogy ettől nem megy tönkre a kapcsolatunk. *tényleg boldog vagyok ettől, és minden bizonnyal barátnőm is így érez.*
- Na akkor itt azt hiszem szétválnak útjaink, remélem hamarosan találkozunk újra. Addig is, jót ne halljak. *mondom és játékosan kacsintok egyet, mikor a Keleti főtorony folyosójára érünk.*
- Szia, szép álmokat! *köszönök el egy csókkal, majd megvárom, míg eltűnik a folyosón, aztán belépek a klubhelyiségbe.*
Vissza az elejére Go down
Héderváry Fruzsina
Diák Exortus
Diák Exortus
Héderváry Fruzsina


Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2012. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Bambusz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-07, 9:24 pm

*Nem gondolkozok túl sokáig azon, hogy akkor most örülök-e avagy sem a társaságnak. A fiú kedvesnek tűnik, ráadásul segítőkész is, aminek igencsak örülök. Miután megszerzek néhány információt be is mutatkozok, de pillantásából látom, hogy hiányol még valamit. Nem kell sokat agyalnom rajta, hogy rájöjjek bizony a kézfogás az, tehát hamar korrigálom is. Viszont a nevekkel már több gondunk akad, így mindketten kiegyezünk egy becenévben, hogy ne legyen probléma. Én amúgy is a Fruzsit használom, tehát semmi gondom azzal, hogy mostantól így szólítson.*
- Magyarországról. Az egy kis ország Európában, de gondolom nem ismered.*teszem hozzá kissé szomorkásan. Nem túl jó érzés, de a legtöbb esetben nem szokták tudni otthonom helyét, ráadásul még keverik is másokkal.*
- A te neved is érdekes. Honnan származol?*kérdezek kicsit én is. Még az életben nem hallottam ilyen kacifántos megszólítást, s nagyon is érdekel, hogy mégis milyen helyen bírják ezt mind megjegyezni. Közben aztán a felajánlásba is belemegyek. Bár nem szoktam idegenektől segítséget kérni, de az éhség nagy úr, így nincs mit tenni. Mivel előre enged kiszökkenek az ajtón, aztán neki is helyet hagyok, s engedem, hogy előre menjen. Végül is ő az aki tisztában van azzal, hogy merre kell menni, én pedig utána, vagyis inkább mellette kullogok.*
- Exortusos vagyok. És te?*dobom vissza a labdát. Szép lenne, ha első ismerősöm, aki még évfolyamtárs is, ugyanebben a házban lenne, de túlzottan nem reménykedek benne. Időközben aztán a nagytermet is elérjük, s kissé megtorpanok, mikor meglátom a berendezést. Érdeklődve és kissé csodálkozva nézek szét, bár ettől függetlenül lassan lépegetek is előre. Miután aztán alaposan kinézelődtem magam, keresek egy szimpatikus helyet és gyorsan le is ülök rá, mintha attól félnék, hogy eltűnik alólam. Erről persze szó sincs, de mihamarabb szeretnék valami ehetőhöz jutni, ami legnagyobb meglepődésemre már az asztalon gőzölög.*
- Ezt, hogy csinálják? Tudták, hogy jövünk?*pislogok körbe, s nem tagadom valami olyasmit várok, hogy meglátok egy manót vagy egy pincért, de mozgásnak egyelőre semmi jelén sem tapasztalom. S mialatt a válaszra, illetve a vacsorámra várok, újabb kérdést teszek fel új ismerősömnek.*
- Milyenek az idejárók?*kíváncsiskodok. Ez is egy fontos dolog, hisz nem mindegy, hogy megátkoz az, akihez hozzászólok, vagy rendesen elbeszélget velem, ahogy ezt Tarkh is teszi. Ezalatt aztán megtámadom az előttem sorakozó ételhalmot, s egy tányérra krumplit és húst szedek, aminek azonnal neki is állok.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-07, 9:44 pm

*A neves téma automatikusan maga után vonzza a hovatartozás kérdését is, és mivel ilyen furcsa névvel még nem találkoztam, pedig összesodort már a végzet egy-két érdekes szerzettel és a még érdekesebb nevükkel, mégis, ez valahogy kiró a sorból. Válaszára csak elfintorodok egy kicsit, és csak aztán felelek.*
- De ismerem. Tanultam rola. Na meg... voltunk is ott egy jo ideig. *bár ez kétértelmű mondat, ám ha én is megmondom, hogy honnan származom, nos akkor egyértelmű lesz, hogy a történelemre is utalgattam egy picit, mert hát miért ne? Nem bántólag mondok ilyeneket, csak szeretném ha tudnák, hogy nem vagyok hülye.*
- Orosz vagyok. Ruszki. Nem tünt fel a nevemböl meg az akcentusombol? *érdeklődöm meg egy kicsit sértetten, mert azért ez mindenkinek leszokott esni elsőre, és szeretem is, ha leesik. Közben elindulunk lefelé is, hogy végülis elkísérjem az étkezdébe, ha már annyira éhes.*
- Cruorises vagyok. A te hazadbol csak nehany embert ismerek, nincsenek tul sokan talan. *bár ez egyáltalán nem biztos, én azért mégis csak kevés ilyen diákkal találkoztam, és nem lelombozás képpen, de megjegyzem ezt a lánynak. Kis idő múlva leérünk az étkezdébe, és ahogy kérdést hallom, már tudom, hogy valószínűleg milyen vérű lehet, de ezt nem firtatom, egyenlőre nincs kedvem ehhez, na meg azért a barátnőm miatt elnézőbb is vagyok az ilyenekkel.*
- Varazslat. *felelek csak ennyit, és leteszem magam mellé, míg eszem. Elvégre bunkóság lenne elmenni, hiszen az ember nem szeret egyedül lenni, bár ez a lány elsőre így kicsit fura, azért adok neki még esélyt, mert nem mondhatnám, hogy unszimpatikus.*
- Valtozatosak és extremek. Van aki a legkisebb dologra is bepöccen... van akit akkor sem tudnal felhuzni, ha megtamadnad. *s ez kicsit túlzás, azért ha megnézzük a Rose és Michelle közötti távolságot, vagy akár Vladot, aki majdnem nyakát törte miattam, de nem bántott, akkor bizony láthatjuk, hogy igen csak széles skálán mozog ez.*
- Mikor erkeztel? Hogy tetszik itt? *érdeklődöm egy kicsit, hogy neki vajon mi a véleménye mindenről, bár szerintem egyenlőre nincs neki túl sok.*
Vissza az elejére Go down
Héderváry Fruzsina
Diák Exortus
Diák Exortus
Héderváry Fruzsina


Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2012. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Bambusz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-07, 10:10 pm

*Miután túltárgyaljuk a neveinket, szóba kerül a hovatartozás is. Kicsit meglepődök, mikor tapasztalom, hogy bizony egyike azon kevés embernek, aki egyből tudja merre találja Magyarországot. Ennek okát aztán meg is értem, mikor elmondja, hogy ő bizony orosz.*
- Most, hogy mondod.*dünnyögök elgondolkozva. Ha jobban belegondoltam volna, talán magamtól is rájöhettem volna a származására. De most már mindegy. Időközben megindulunk a nagyterem felé is, közben szót ejtve házainkról. Mint kiderül még véletlenül se egyezik kettőnké, na de sebaj.*
- Lehetséges.*vonom meg a vállamat kicsit. Én még egyetlen emberrel se találkoztam az oroszon kívül, így fogalmam sincs arról, hogy mennyien lehetnek a házamban, s hogy őszinte legyek, annyira nem is érdekel. Mikor megérkezünk az ebédlőbe, csodálkozva szemlélem a termet egy darabig, majd hasonló meglepődéssel az asztalon lévő ételeket is, bár hamar túlteszem magam a dolgon és inkább a diákokat hozom szóba.*
- Értem. Azt hiszem kétszer is meggondolom, hogy kihez menjek oda.*motyogom leginkább magamnak, két falat között. Amit aztán egy pohár narancslével öblítek le, s kérdésekre csak ezután válaszolok.*
- Pár napja csak. Véleményt pedig még nem igen tudok mondani. Maga az épület tetszik, bár kicsit komor.*felelem miközben tekintetemet még egyszer végighordozom a helyen, a plafont különösen alaposan megszemlélve.*
- Milyenek az órák? Érdekesek? És a tanárok?*teszem fel újabb kérdéseimet gyorsan, mielőtt véglegesen megfeledkeznék róluk. Kezdeti zavarom is kezd oldódni egy picit, bár túl szószátyár még így se vagyok.*


//fagy//
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Nagyterem, étkező - Page 17 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-09, 2:28 pm

*Manapság üresnek érzem magam. Hiába teszek bármit vagy megyek akárhová, nincs kedvem semmihez. Ma is botor módon megbántottam Vignart, pedig ő aztán semmiről se tehetett, éppen ezért is ücsörgöm egyedül most itt, a nagyteremben és egy kis krumplifőzeléket kanalazgatok, de igen lassan, nem is itt járok lélekben. Fekete, hosszú nadrágot viselek egyébként egy szép, sötétkék színű pulóverrel, mely tökéletesen passzol kék szemeimhez és lábaimon is most csak egy sportcipő van. Hajam kibontva, szemeim picit kisminkelve, de egyébként semmi extra nincs most rajtam. Csak unottan kavargatom a főzeléket, úgy nézve magam elé, de azért néha pár falat mégis csak lemegy a torkomon.*
~ Annyira más most minden... úgy hiányzik. ~ *bár nem voltam szerelmes, mégis, Alexi egy biztos pont volt az életemben. Engednem kellett volna neki, legalább egy picit többet vagy jobban odatennem magam a kapcsolatban, de nem, nem csináltam semmit és most már elveszítettem őt, barátként kell rá néznem, ami oly nehéz. Halkan sóhajtok, majd végül ismét egy falat, melyet egy kis hús is követ, aztán újabb merengés... úgy néz ki, ez a napom most ebből áll.*
Vissza az elejére Go down
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Sairus Macrain


Nagyterem, étkező - Page 17 Orvvadasz
Jelige : Cica imádó Pszichopata
Hozzászólások száma : 775
Csatlakozás : 2010. Jun. 10.
Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-09, 2:40 pm

*Nem mintha annyira éhes lenne, de valamit mégis csak be kéne vinni a szervezetbe, még ha úgy érzi fel is fordul jelenleg a gyomra. Úgy tűnik az iskolába, még a leggonoszabbak is kaphatnak el kósza vírusokat, s Sairus-t a jelek szerint egy igencsak gonosz betegség próbálja ledönteni a lábáról. Természetesen a fiú ezt próbálja palástólni bár arca sápadtsága nem éppen arról árulkodik, hogy túlságosan egészséges lenne. Egyébként öltözéke, egy fekete farmer, szegecselt övvel, illetve egy sima snasz szürke rövid ujjú pólóból áll, illetve kissé kopottas időrágta acélbetéteséből a lábán. Az étkezőbe belépve azonban szinte azonnal megcsapja az étel illata, aminek köszönhetően arcán egy kisebb fintor jelenik meg, s így indul meg körül se nézve a terembe, majd egy tányér zabpelyhet magához véve lassan csorgatni kezdi rá a tejet.*
~Ha ezt tudom kérek a gyógyítótól valami kúráló löttyöt..~*na igen nem szeret oda lejárni, de van egy olyan érzése hogy ha nem megy, akkor nem egyhamar fog kikeveredni ebből a betegségből. Miközben azonban elkezdi kanalazni az ételt, tekintete egy pillanatra oldalra siklik, s így észre is veszi Lycoris-t akivel már jó ideje nem futott össze, talán ő volt az első ember az iskolában aki felé nem érzett negatív érzéseket, persze Hecate-n kívül , de ez az egész múlt már bizony nagyon réginek tűnik, ahogy látja viszont a lány eléggé lógatja az orrát, nem tudja miért, de hogy az ételt nem élvezi az szinte biztos. Pár percig csak figyeli a másikat, igazából nem tudja hogy álljon hozzá, mindannyian mások lettek, egy időbe Sairus is normálisabb volt de hogy most milyen? Nos arról még neki sincs fogalma, kavarognak benne a pozitív és negatív gondolatok. Végül úgy dönt hogy feláll, majd a tányért magával víve komoly tekintettel ül le kissé közelebb a másikhoz, aki ha eddig nem vette észre, most észre fogja hiszen a fiú feltett szándéka, hogy megszólítja.*
-Nem éppen úgy festesz mint aki közöttünk jár..*szólal meg halk, de annál komorabb, sötét tónusú hangján, ami az évek alatt a fiú saját licensze lett itt az iskolában, ha a másik fel is figyel rá akkor még hozzá tesz pár szót.*
-Amúgy rég óta nem láttalak, szia, ha még emlékszel rám.*mondja egy félmosollyal ami bár nem tart ki sokáig, egy pillanatig észre vehető a fiú szájszegletébe.*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Nagyterem, étkező - Page 17 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-09, 2:47 pm

*Nem igazán figyelem a körülöttem lévőket, így az se tűnik fel, hogy esetleg az Inflatus ház asztalához leül valaki más. Én természetesen a cruosoknál vagyok, de hogy hányan ülnék én körülöttem, azzal se foglalkozom, csak eszegetem és azon agyalok, hogy hol ronthattuk el. Annyira akartam, hogy vele lehessek, most pedig, csak egyszerűen elengedtem úgy, hogy nem voltam erre felkészülve. Hiányzik, iszonyatos módon és most is vissza kell fognom magam, hogy ne essek mély letargiába és sírjam el magam, de ez most nagyjából sikerül, hála ennek az úgynevezett kikapcsolt állapotnak. Ahogy viszont egy hangot hallok a vállam fölött, hirtelen megrázkódom, a hiú remény is felcsillan ám szép szemeimben, ahogy Sairus felé nézek, de ez a csillogás el is tűnik, ahogy rájövök, hogy nem Alexi az, aki itt van.*
- Oh, szia... sajnálom, valahogy nincsenek túl jó napjaim. Nem ülsz le? *kérdezem meg kedvesen és ha kell, arrébb is csusszanok, így tehát Sairus kényelmesen el is fog férni mellettem. Egy kis mosolyra még futja, mely nem a legtökéletesebb, de most ez a helyzet, ez jön. Fel se tűnik, hogy nincs most túl jó bőrben a fiú, valahogy még mindig nem tértem vissza a földre.*
- Persze, hogy emlékszem, ne mondj már ilyen butaságokat. Valahogy nem találkoztunk, biztosan más dolgod volt, meg hát nekem is. Hogy vagy, Sairus? *teszem is hozzá a nevét, hogy tudja, nem csak kamuból mondtam azt, hogy emlékszem rá, hanem tényleg így is van. Kedveltem annak idején ezt a fiút, nagyon jó fej volt velem és segített is, de hát eltávolodtunk egymástól, fene tudja, hogy miért.*
- Délben zabpehely? Nem túl laktató... *azért az én főzelékem még mindig előbbre való, de azért elmerengek a tányérján pár hosszú másodpercig, majd végül fejem visszafordítom az én ételem felé, hogy a maradékot is el tudjam fogyasztani, ha már kimertem magamnak.*
Vissza az elejére Go down
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Sairus Macrain


Nagyterem, étkező - Page 17 Orvvadasz
Jelige : Cica imádó Pszichopata
Hozzászólások száma : 775
Csatlakozás : 2010. Jun. 10.
Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-09, 3:02 pm

*Pár percig elgondolkozik rajta, hogy mit tegyen, vajon menjen oda avagy mégse? Soha nem értett annyira az emberekhez, maximum csak egy ideig hitte, hogy ő is hasonló, s még mindig nincs tisztában azzal, hogy hol is foglaljon helyet. Engedjen többet mutatni magából vagy továbbra is tartsa fenn a komorságot, hogy féljenek tőle? Fene se tudja de nem az utóbbi érv győz amikor a fiú úgy dönt mégis megpróbálkozik a lánnyal való társalgással, bár mikor észre veszik a másik tekintetéből rögtön leszűri, hogy, mintha valaki mást várt volna Lycoris.*
-Végülis leülhetek..*mondja vissza fogottan, nem kérdezve rá még a dolgokra, hiszen régen beszéltek már, minden esetre amikor lesz hely ő is helyet foglal letéve maga elé a zabpelyhet.*
-Amúgy látszik is, nem tűnsz éppen túlságosan boldognak.*feleli, hiszen bár lehet sokan nem tudják, a fiú is tudja milyen boldognak lenni. Persze nem komolyan gondolta amit mondott, de úgy tűnik a lány mégis annak vette, amit nem vesz Sairus sem a szívére lévén őt elég könnyű félre érteni.*
-Mindenkinek megvan a saját élete, amúgy egész tűrhetően ha nem számolom bele az elmúlt pár napot. De amúgy ugyan úgy mint amikor megjöttem kb, leszámítva hogy sentinel lettem az Inflatuson.*rántja meg a vállát, hiszen különösebb boldogságot nem érez azért mert rangos ember lett, igazából valahogy még fel se fogja ennek a súlyát, vagy az értelmét. Amikor Lycoris megemlíti a zabpelyhet a fiú először a lányra néz, majd az ételére maga előtt amiből el is ropogtat egy kanállal bár arca savanykás alakot ölt eközben, mint aki úgy tuszkolná le magából az ételt.*
-Félő hogy többet nem is bírna el a gyomrom anélkül hogy ki ne dobjam a taccsot. Nem azért eszem hogy jól lakjak, hanem hogy legyen valami bennem, elkapott valami nyavaja szóval kockázatot vállaltál magadnak azzal hogy hellyel kínáltál.*mondja egy kisebb mosollyal, amiben van némi szájhúzás is, végül aztán hátra dőlve tekintete pár pillanatig el is mereng a másikon.*
-És ha lehet érdeklődni mitől olyan rosszak ezek a bizonyos napok, ahogy elnézlek akkor ilyen valaki ha lelki problémái vannak.*feleli nyugodt kimért hangon. Van hogy a fiú élvez kutakodni mások lelki világába ezzel olyan dolgokat felkelteni ami szenvedést okozhat a másiknak , de most nem így áll a helyzet, pusztán a kíváncsiság hajtja.*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Nagyterem, étkező - Page 17 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-09, 3:12 pm

*Egy aprócska, ici-pici reménysugár azért végigfut bennem, mivel annyira szeretném, ha Alexi ismét a közelemben lenne, de ahogy megpillantom Sairust, ez el is tűnik, valahova tova, ahonnan visszahozni oly nehéz. Próbálok jobb kedvet vágni, hiszen nem zavar a társaság, sose zavart az ilyesmi, így végül hellyel is kínálom, majd amikor a fiú helyte foglal mellettem, egy kis megjegyzést tesz. Vállaim megvonom picit, majd egy kanál étel és végül szép szemeim ismét arcára vetülnek.*
- Nem lehetek mindig boldog, az nem én lennék és amúgy is, az élet nem csupa jó dologból áll, ezt mindketten tudjuk. *a múltam se csodás, bármily meglepő is, csak kevés embernek beszélek róla. Szeretem a dolgaimat magamban tartani, nem pedig másnak elárulni azt, hogy mi nyomja a szívemet, hogy mi történt régen... *
- Nocsak, sentinel lettél? Gratulálok, akkor ezek szerint már meg is tudnál büntetni, ha valami rosszat csinálnék. *mosolyodom picit kiszélesedik és halkan még kuncogok is hozzá, hiszen elképzelni se tudom, ahogy Sairus valami furcsa dologgal állna elő, hogy mit kell tennem a rossz dolgaimért. * - És milyen? *kérdezek végül rá, hiszen én sose voltam itt ranggal rendelkező személy, tehát el se tudom képzelni, hogy jó vagy rossz dolog-e ez az egész. Hallottam egyébként azt is, hogy nem voltak jó napjai, de nem kérdezek most rá erre, majd ha akarja, akkor elmondja. Inkább az ételre kérdezek és így derül ki az is, hogy egy betegség a hunyó.*
- Ha tudom, akkor nem hívlak ide. *kacsintok rá, de látszik rajtam, hogy ezt nem gondolom komolyan.* - De ez esetben jobbulást. Igazából engem nem zavar, ha elkapom, majd túlélem... *most valahogy semmi se zavar. Se ez, se más, tehát tovább eszegetem az alig fogyó ebédemet, nem is figyelve arra, hogy Sairus szemei miképp vizslatnak engem, egészen addig, amíg meg nem szólal. Hirtelen dermedek meg, majd végül röviden el is árulom a dolgokat.*
- Szakítottunk Alexivel. *nem tudok és nem is akarok többet mondani. Kezem picit megremeg, majd le is teszem a kanalat, én pedig picikét előrébb is hajtom a fejem, hogy fekete hajkoronám eltakarhassa bús arcom. Nem tudok most mást mondani, képtelen vagyok rá, annyira fáj még mindez, pedig tudom, nem volt minden tökéletes, de mégis, iszonyatosan rossz nélküle, erre csak most, utólag jöttem rá. Nem tudom, hogy Sairus ismeri-e Alexit vagy hogy tudott-e a kapcsolatunkról, de most már tud... *
Vissza az elejére Go down
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Sairus Macrain


Nagyterem, étkező - Page 17 Orvvadasz
Jelige : Cica imádó Pszichopata
Hozzászólások száma : 775
Csatlakozás : 2010. Jun. 10.
Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-09, 3:30 pm

*Csak célozgat rá, hogy látszik a másikon hogy nincs jó kedve, persze ez rá van írva a lány arcára, de a válaszra amit kap csak lassan bólogatni tud néhányat, hiszen van benne igazság ezt már ő is tapasztalta.*
-Ha csak az egyik oldalra dőlne a mérleg az nem is lenne igazi élet, de azért vannak a rossz dolgok hogy túltegyük magunkat rajta.*Legalábbis ez a fiú sajátos elképzelése, neki is megvannak, és megvoltak a maga problémái amin túl kellett tennie magát, de erről most nem akar mesélni így inkább azt mondja el, hogy immáron sentinel lett. A büntetést illető szavakra azonban csak halványan elmosolyodik.*
-Azt inkább meghagynám a Cruo-s Sentineleknek, a végén még a házvezetőtök megpikkelne a stílusomra, de igen egyébként igen, bár nem tűnsz olyannak mint aki rossz fába szeretné vágni a fejszéjét.*feleli komoly hangon, hiszen nem így ismerte meg Lycoris-t bár az idők változtathatják az embert. A kérdésre azonban csak elhúzza a száját.*
-Nem érzem nekem valónak, nem vagyok az a túlságosan szociális egyén, aki lépten - nyomon óvja a szerencsétlen kis új diákokat. Néha másokat is nehéz megtűrnöm vagy te kinéznéd belőlem az ellenkezőjét?*kérdezi őszínte kíváncsisággal mert ő magából soha nem nézné ki. A betegséget elmondja viszont, ha már erre terelődik a szó, hiszen máskülönben nem zabpehellyel tömné magát, hanem erősebb ételekkel, de hát nem tudja, viszont különös módon most veszi is a tréfát, ennek pedig egy kis mosollyal ad jelet.*
-Kössz.. lenézek majd a gyógyítóhoz valamelyik nap, nem lenne jó így órára menni, amúgy pedig aggódhatnál jobban is magad miatt..*na nem leszólni akarja a lányt csupán csak kijelentésként szeretné közölni, ezután viszont erőt véve magán rákérdez a másik nagy gondjára, s a rövid mondatos válaszból rögtön ki is lehet szűrni a baj okát. Pár percig nem mond semmit csak némán kanalazza az ételét, nem hinné hogy ilyesmibe tudna segíteni, hiszen soha nem volt igazán szerelmes, s ha lehetett volna pedig félelemből mégsem lett az.*
-Tudom milyen elveszíteni valakit, még ha nem is szerelemből, egyszer velem is megesett, és azt hiszem én voltam a hibás..*ránt vállat, hangja pedig teljesen komoly marad, nem tud vígasztalni sajnos ez a képesség hiányzik a fiúból, legalábbis ő így érzi.*
-Az Inflatusos srác volt az gondolom.. Nem mondom fura egy össze tétel, de szerintem ilyen esetekben soha nem lehet végleges dolgokról beszélni.. Melyikőtök mondta ki a végszót?*érdeklődik tovább, miközben fanyar képpel egy egy kanálnyi ételt tuszkol magába.*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Nagyterem, étkező - Page 17 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-09, 3:38 pm

*Csak lágyan elmosolyodom fura okfejtésére, de nem is tudom, hogy mit fűzhetnék hozzá. Én is tudom, hogy az élet ilyen, túl is leszek rajta, de még túl új, túl friss a seb, hogy máris át tudjak lépni ezen az egészen, így hát csak csendben maradok és egy másik téma után próbálok kutatni, mely hamarosan meg is lesz. Nem más ez, mint a sentinelség, amelyet a fiú meg is kapott a magiszterétől. Fura, sose gondoltam volna róla, de bizonyára ráérdemelt a dologra, végülis, velem is kedves volt, amikor még új diák voltam errefelé.*
- Nem is vagyok olyan, tudod jól, csak úgy mondtam. *felelek is minderre, de amikor egy kis kérdést hallok, mely szerint nem olyan ő, aki segítene mindenkinek, picit sem kell gondolkodnom a válaszon, tudom én azt jól, legalábbis régen tudtam, hogy milyen.*
- Én csak azt tudom, hogy velem nagyon kedves voltál és segítőkész is, szóval szerintem tökéletes sentinel vagy. *döntöm is meg picikét a fejem, és végül az is kiderül, hogy Sairus beteg, mert elkapott valamiféle vírust. Nem szeretnék lebetegedni, de talán mégse árthat, nem is tudom, most úgy semmit se tudok, aminek lenne értelme.*
- Magam miatt aggódok eleget, most itt az ideje, hogy más miatt aggódjak. De ha gondolod, elkísérhetlek a gyógyítóhoz, úgy sincs jobb dolgom. *ajánlom fel és szépen el is tolom magamtól a tányéromat, többet ha akarnék se tudnék enni, tehát egy kis almalevet iszom még rá, amíg meg nem hallom a hatalmas kérdést, melyet elkerültem volna, mégse lehetséges.*
- Sajnálom... én még nem voltam így és nekem még elég nehéz. Bár szerintem megszokni se lehet az ilyesmit. *nézek is bele a fiú szemeibe, majd elgondolkodom azon, hogy ki miatt is történt mindez.* - Közösen beszéltük meg, hogy legyünk csak barátok. Akkor még jó ötletnek tartottam, de azóta érzem csak igazán, hogy mennyire fontos volt nekem és hiányzik. Szóval, én is hülye voltam. *ismerem be, majd végül lassan felkelek és próbálva terelni a témát az én dolgomról rá is kérdezek még egyszer a kísérésre.*
- Na gyere, menjünk el a gyógyítóhoz! *remélhetőleg bele fog menni a srác, ha pedig mégsem, akkor nem, de számomra se lenne rossz egy kis séta, őt pedig amúgy is szívesen kísérgetem, annak idején tényleg örültem, hogy segít nekem, talán most én segíthetek ő neki.*
Vissza az elejére Go down
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Sairus Macrain


Nagyterem, étkező - Page 17 Orvvadasz
Jelige : Cica imádó Pszichopata
Hozzászólások száma : 775
Csatlakozás : 2010. Jun. 10.
Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-09, 3:53 pm

-Tudom, szerencsére ahhoz jó orrom van, hogy kiszagoljam a rosszban sántikálókat.*bólint egyet halvány mosollyal, végül aztán mesél kicsit az érzéseiről is, ami a Sentinelséghez kötődik. Maga se tudja hogy mennyire megy ez neki, vannak részei amit szeret, büszke is rá, de van amihez nem füllik a foga talán azért mert nem akar megnyílni, és csak a komor szigorú oldalát mutatni, talán másért ezt még ő maga se döntötte el, a válasz azonban megmosolyogtatja.*
-Na igen, lehet amikor veled össze futottam éppen rossz passzban voltam.*feleli egy kisebb mosollyal jelezve, hogy nem gondolja ám komolyan, pedig elgondolkozhatna rajta, miért tud néhány emberrel normálisan viselkedni, mikor másokat szó szerint képes lenne megkínozni is.*
-Nem csak olyan vagyok mint akit megismertél, de talán így a legjobb..*hagyja annyiban, végül az ajánlatra kissé elgondolkodik.*
-Azt mondod jó lenne elmenni?*kérdezi, sápadt arccal, maga se tudja mi lenne a legjobb, de végül csak bólint egyet engedve a másiknak.*
-Hát csak ha tényleg nincs más dolgod.*Egyezik bele, kezdi érezni hogy talán ez lenne a legjobb döntés tényleg, végül aztán választ kap a kérdésére is, ami a lány rosszkedvét illeti s erről is esik pár szó, amit aztán hallva finoman megemeli a vállait.*
-Akár hiszed akár nem azelőtt még én se, és egy jó darabig nem akarok továbbra se, de azt hiszem értem amit érzel. Velem is volt hasonló bár az sokkal durvább eset volt és azt hiszem csak magamat hibáztathatom.*mondja egy savanykás mosollyal, miközben kimerőkanalazza az utolsó darabokat is amivel még a tányérba játszott.*
-Én azért kínoztam meg valakit, mert túl közel akart kerülni hozzám, tudod van hogy az ember úgy érzi fél valamitől és inkább tesz olyasmit amit később megbán és még mindig emészti... De ez a múlt.*mondja egy halvány mosollyal miközben bólintva a lánynak felállva a helyéről az ajtó felé veszi az irányt.*
-És? Ezen a malőrön kívül hogy mennek a dolgaid? Még mindig tartasz a sötét helyektől, egyedül?*kérdezi, próbálva terelgetni a szót, miközben lassan el is jutnak a gyógyítói rezidenciához.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Nagyterem, étkező - Page 17 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-10, 11:12 pm

*Semmit se tud rólam, nem ismer, tehát fogalma se lehet, hogy mit miért is teszek. Vannak dolgok, amelyeket jobb szeretek magamban tartani, hiszen sok mindenről még Rózim se tud. Pedig kellene, már rég illett volna elmesélnem neki, hogy egy démon herceggel kötöttem alkut Demienért, amiért visszahoztam őt a pokolból, a halálból, de nem, talán valahol belül félek, hogy mit szólna mindehhez, és azt hiszem, hogy belehalnék, ha újból elveszíteném őt. Elmerengek ezen, de csak néhány másodpercre, majd végül a fiú felé tekintek és a "pláne tőled" résznél meglepetten pislogok rá, de csak pár aprót és aztán már kérdezek is. Ki tud ilyenkor csendben maradni?*
- Miért is? Még mindig nem ismersz, nem hiszem, hogy annyira kitüntetett helyen lennék vagy esetleg tartasz tőlem? *nem ártana ezt tudni, hiszen izmos a testem és lehet, hogy hallott már rólam, ugyanis elég híres vagyok a suliban és az is tény, hogy az alsóbb évfolyamosok közül sokakkal nem jövök ki túl jól és félnek is tőlem, de hát előfordul az ilyesmi. Daphne is szóba kerül, tehát ő az a lány, akit a fiú mond, így ráncolom hát a homlokomat is.*
- Bók? Hát szerintem ebbe semmi bók sincs és ha lehányod, szerintem még rosszabbul jársz. Mindenesetre Daph jó csaj és jó barát is, tehát emberileg sincs vele gond! Légy nyitottabb, kérj tőle bocsánatot és szerintem akkor talán meg is ismerheted. *kedvelem azt a lányt, sok mindent meg tudtam vele beszélni, főleg még Charles idején, tehát egyértelműen mellé állok, nem pedig egy vadidegen, elsős fiú mellé. A baglyos dolgon igyekszem túllépni, már nem is tudok erre mit mondani, mivel Géb nagyon úgy fest, mint aki most szabadult valami nagyon titkosan lezárt helyről, így csak mosolyogva hallgatom a szavait is és végül rákérdezek arra, hogy miért nem öli meg a testvérét. Számomra egyértelmű lenne, most így és mivel már oly sok életet vettem el, meg se kottyan erről beszélni. Az első halál mély sebet hagyott bennem, Sirius... de az már a múlt. Fel se tudom fogni, hogy milyen élete lehetett a srácnak, de most, hogy egy kicsit bővebb betekintést enged a múltjába, kezdem felfogni a dolgokat és a mozaik apró darabkái is összeállnak.*
- Így már más, hát... ez nehéz helyzet, de talán megbírkózol vele. *nem az én dolgom, inkább nem is akarok belefolyni ebbe, azt hiszem, hogy ezzel majd Siderishez kéne fordulnia, ő ért a mentális dolgokhoz, talán ezzel is tudna mit kezdeni vagy elválasztani a két lelket, esetleg összeforrasztani vagy akármi.*
- Egyébként de, nagyon is sajnáltatod magad, szóval gyere, elmegyünk innen, még mielőtt itt ragadsz és valamikor az oszló hulládért kell jönnöm. *mosolyodom el furcsa humoromra, de végül felrántom a földről és egy kis ideig hagyom, hogy támaszkodjon, de aztán elhessegetem a kezét, így tolva magam elé. Nem fogok így segíteni neki, ez azért röhejes lenne, nem egy nagypapával van dolgom. *
- Dehogynem lehet, csak tenni kell érte. Ha ki akarod próbálni, akkor az óceán alatt van a konditerem. Nem ártana növelni az állóképességed! *ez csak egy tanács, amit vagy megfogad vagy nem. Tehát már haladunk is lefelé, cseppet lassan, de egyenlőre még beérem ennyivel, a türelmem bár véges, még van belőle.*
- Nem viccből mondtam és nem is valószínű, hogy kiszednélek onnan... Bár tudok egy légúttisztító varázslatot, ha gond van, de akkor a vízet is elkerüljük. Egyáltalán mihez értesz? *tekintek rá végül kérdőn. Nekem eszem ágába se jutna amúgy a szájon át való lélegeztetés, arra van a mágia, hogy az ilyesmit megoldjuk az ilyen testi dolgok nélkül és én mégis csak pasiból vagyok, elég sok mysterios lány álma, tehát ilyet gondolni velem egyszerűen förtelem. Még jó, hogy én nem látok bele a másik gondolataiba, de a pirulását figyelve nézem meg jobban az arcát.*
- Te most elpirultál? Mégis mi... *itt megakad a kérdésem, mert ekkor hallom meg azt is, hogy kikezdene velem. * - Hogy mivan? Ugye te most csak viccelsz? Remélem nem valami kis meleg srác vagy, mert az olyanokkal nem jövök ki jól. *és már el is lépek tőle egy méterrel távolabb, mert ez számomra igazán nagy fenyegetés lenne. Jobban parázok az ilyenektől, mint mondjuk a halálos átoktól, melyet már kaptam és bár meghaltam, vissza is tudtam térni. *
- Amúgy nem kell aggódnod, leütlek én, ha olyan van, de nem ígérem azt, hogy vigyázni is fogok rád! ~ ez a folyamatos pirulás igen írritáló. ~ *egyre jobban összeszűkül a szemem, ahogy Géb-et figyelem, de mindjárt odaérünk a nagyteremhez, most már nincs sok hátra. Tehát lesétálok a lépcsőkön, az utolsó páron, ami még vissza van, majd végül már látom is a terem ajtaját.*
- Majd odabenn kiszolgálod magad. *és végül kitárom az ajtót. Láthatja is a csodás ételeket és italokat, melyek az asztalokon vannak, én pedig fejemmel már intek is neki.*
- Gyere, az Inflások asztalához ülünk természetesen. *én szeretek a saját házam asztalánál étkezni, tehát ha Gabriel továbbra is a társaságomat akarja élvezni, akkor velem fog tartani. Szépen fogok is menet közben egy tányért, majd jó pár sült húst és krumplit teszek rá, egy kis savanyú is még mehet rá, majd végül lecsüccsenek és már öntök is mindkettőnk poharába egy kis hűs narancslevet.*
- Remélem szereted. Jó étvágyat! *talán ő is már kiszolgálta magát, ha pedig nem, majd megteszi, én mindenesetre illedelmes voltam és most már neki is látok a vacsorám elfogyasztásának.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-10, 11:43 pm

-Tartani? Nem, nincs bennem félelem irányodban, ellenben hülye sem vagyok, fizikailag jóval felettem állsz, esélyem nem lenne és nem akarom kipróbálni, hogy lehet kínozni és megölni. Ennyire nem vágyok új élményekre.*Mosolyodik el, oké hogy minden új, de azért nem akar mindent kipróbálni. Szeretné csonttörés és halál nélkül megúszni az iskolát.*
-Nem nagyon zavart volna, hogy lehányás rosszabb vagy jobb. Tudta, hogy hányingerem van a révész miatt, tudta, hogy alig állok a lábamon, és mégis meg akart még pluszba fujtani. Nem mostanában akarok vele újra összefutni.*Lehetőségek szerint elkerüli a lányt, ami eddig amúgy remekül is ment neki.*
-Meg, talán, vagy nem, ki tudja.*Megbirkózni? Sosem fog normális életet élni, és ezt tudja jól. Csak ahhoz, hogy lépjen valamit az ügyben ahhoz nagyon-nagyon be kell rágnia Eidenre.*
-Guszta, de szerintem a madarak felzabálnák az oszló hullámat.*Tehát nem maradna utána semmi idővel, de ha lehet nem akarja kipróbálni ezt. Még túl fiatal, főleg ehhez, hogy egy madárházba haljon meg.*
-Hát…egyelőre még az odébb van.*Próbál menni, de muszáj a falba kapaszkodnia, a lába körülbelül ötlépésenként bicsaklik majdnem össze. Konditermet egyelőre kihagyná, ahogy az uszodát is, ahogy mindent, ami túl nehéz.*
-Mihez értek? Ööö…őszintén? Semmihez. Elméletben persze sok dologhoz, az elméleti tudásom elég nagy, sokat olvasok…de gyakorlatban konkrétan semmihez nem értek.*Mindent tud elméletben, de sem állóképessége, sem kitartása, sem immunrendszere, sem semmije nincsen. Azért van itt, hogy tanuljon, emberekkel találkozzon, és minimum a szociális érzékét egy kicsit javítani tudja.*
-Tudod nem kedves, ha a pirulást még ki is emeled, mellékesen nem tehetek róla. És…hát, nem vagyok meleg…Eiden miatt azt se mondhatom, hogy heteró volnék…sajnálom, csak szóltam. Ő…jobban vonzódik az erős férfiakhoz, pedig ő is fiú lett volna, de tekintve, hogy…mindegy.*Megrázza a fejét. Nem akar erről beszélni, pláne hazudni. Nem Eiden az egyedüli aki vonzódik a férfiakhoz. De Géb az egyetlen aki a nők felé is érez vonzódást.*
-De nem fog kikezdeni veled, de elég zavaró, hogy a képzelgéseit kell hallgatnom…*Bánja, hogy Alexander nincs itt. Még csak az iskolába sem, még csak a közelben sem. El kellett volna hoznia a fiút, mint testőr…több mint testőr. De hát nincs itt, úgyhogy Eiden hülye képzelgéseit jól el kell ásnia. *
-Pedig örülnék, ha vigyáznál a testemre…igen törékeny alkat vagyok. Mármint a csontjaim könnyen törnek.*Bár azt sem tagadja, hogy a szél is el tudná fújni, és Nath ráfújna akkor is összeesne.*
-Nem gond, hogy ide ülök?*Nem tudja mennyire van elszeparálódva a három ház, és nem akar betolakodó lenni. Márpedig Nath annyira ijesztően néz rá azóta, hogy vázolta, hogy Eiden lehet kikezdene vele. Egy tányérba kis krumpli, kevés sovány hús és ennyi. Hát nem egy nagy étkű gyerek.*
-Köszönöm, relatíve mindent szeretek. Olyasmi ez nálam mint a félelem dolog, nincs alapom utálni bármit, vagy félni bármitől, tekintve eddig semmi és senki nem ártott nekem.*Daphon kívül persze, de ez mellékes. Elkezd enni, majd egy korty narancslé.*
-Amúgy mi ez az előítélet a melegekkel szemben? Csak kíváncsiság, nem szoktam meg, hogy ilyesmi miatt hátrányosan megkülönböztetnének, vagy furcsállnák. Elég rám nézni, nem vagyok egy hudenagyon férfias alkat. *Egy korty narancslé, és egy sóhaj. Alig pár napja van itt és a beilleszkedés túlzottan nem megy neki. Bár Nath legalább nem hagyta ott, vagy nem átkozta el,tehát elég jó találkozásnak tekinti, annak ellenére, hogy élete nagy részét elmesélte, akarata ellenére, a srácnak.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Nagyterem, étkező - Page 17 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-11, 12:08 am

- Nem csak fizikailag, de abban biztos. *a mosolyt én is viszonzom felé, viszont annak nem örülök, hogy csak a testi erőmet emelik ki. Büszke vagyok arra, amire képes vagyok, a mágikus erőmre, bár arra nem, amit tettem eddigi életem során, tehát azokról most mélyen hallgatok. Szóba jön tehát Daphne, akire már nem tudok mit mondani, fura ez a srác, nem is ítélem el sentinel társamat azért, amiért így bánt vele, a helyében szerintem én se kíméltem volna, de most azért igyekszem normálisabbnak tűnni, egy ideig talán még menni is fog a dolog. *
- Egy Feketemágus Képzőbe jöttél Gabriel, nem várhatod el, hogy mindenki jó fej legyen veled. Na meg, lehet, hogy Daph-nak rossz napja volt, törődj bele és lépjél tovább, szerintem ő se fog sokáig veled foglalkozni. *ez csak az én véleményem, hiszen annak a lánynak is van elég baja és van elég dolog, amivel foglalkozik. Nem csak a sentinelség, hanem akár a halott ikertestvére, akinek én vettem az életét... durva belegondolni, máig nem értem, hogy bocsáthatott meg nekem ezért a tettemért, még akkor is, hogyha én csak azért öltem meg, hogy segítsek neki, hiszen már szenvedett... Na de tovább állunk a bagolyházból, így indulunk meg lefelé, az aula irányába és közben szóba is jön a kondizás, a testedzés, igazából bármi, mivel nem tudom, hogy mihez is ért Géb, hogy miféle közös témát találhatnánk, mert egyenlőre nehézkesnek érzem ezt az egészet, nem találok olyan dolgot, amiről könnyedén el tudnék cseverészni vele. *
- Semmihez? És mégis hogy lehet úgy élni, hogy nem értesz semmihez? És semmi nem is érdekel? Soha nem akartál megtanulni mondjuk kviddicsezni vagy úszni vagy bármi mást? *nem tudom elképzelni, hogy csak az olvasás vonzza, hogy nem érdekli semmi, hogy buta és béna legyen mindenhez. Persze eléggé csontos és nyüzüge a teste, de attól még akár jó fogó is lehetne és úszó is, azok se feltétlenül izompacsirták. *
- Meglehet, hogy nem illik kiemelni, de én ilyen vagyok, majd ha megismersz, akkor megszokod. És amúgy se láttam még fiút így elpirulni, nagyon nem bírom az ilyesmit... *na de magyarázni kezd, így mesélve el azt is, hogy a testvére az, aki meleg, nem pedig ő, tehát végül is rábólintok most erre, de nehéz tovább lépnem, főleg úgy, hogy nem tudom, miféle én is játszódik le benne.*
- Fúj, ne is mondd, borzasztó lehet. Én a helyedben nem tudnám elviselni, de ha lehet, közvetítsd már neki, hogy ne képzelegjen rólam. *azért ez túl durva, nem igazán tudom elképzelni azt, hogy rólam egy másik pasi fura képeket alkosson, hogy akár ruha nélkül képzeljen el vagy fene tudja, hogy hogyan... *
- Aha, azt látom... *bólintok még rá az alkatára, de aztán megérkezünk szerencsére a nagyterembe is, így hívom a házam asztalához, mert bár mindegy, hogy hol ülünk, mégis csak a megszokás.*
- Nem, nincs ilyen szinten elkülönülés a házak között. Szóval ilyenkor megállapodás kérdése, hogy kinek az asztalához ülünk le, de mi megállapodtunk. *mosolyodom is el kissé, tehát ne akarja azt, hogy most máshova menjek. Szépen telepakolom a tányérom, majd végül öntök innivalókat is nekünk és már nagyban neki is állok az étkezésnek.*
- Akkor te egy szobában éltél eddig? Mégis akkor miért jöttél most ide tanulni? Ha eddig jó volt úgy, akkor nem értem ezt a változást. *fordítom is felé a fejem, így kíváncsiskodva egy kicsit, de aztán ismét ő szólal meg és egy tök logikus kérdést intéz felém, amire most csak vállaimat vonogatom.*
- Az tény, hogy nem vagy férfias, de azt se hittem, hogy a fiúkat szereted. Tudod, engem nem a melegek zavarnak, hanem az, ha engem is belekevernek, akár a képzelgéseikbe, mint a te tesód. Szóval ez az, amitől feláll a szőr a hátamon. *vágok is egy szép kis fintort, majd inkább a hússal foglalatoskodom a továbbiakban, úgyis van mit mesélnie.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-11, 12:29 am

-Valószínű sok dologban, idősebb és tapasztaltabb vagy nálam.* Teljes mértékben tisztában van a fiúval, legalábbis, hogy erősebb nála. A többi tudását és mágikus tehetségét nem ismeri, és így nem is mondhatja, hogy nagyobb-e. A fizikai meg látszik rajta, ezért emelte ki.*
-Tudom, tudom pontosan hova jöttem, és azt is, hogy nem kell mindenkinek jó fejnek lennie velem, de azért szerintem nem jó ha rögtön megakarják ölni az embert, csak úgy ismeretlenül.*De próbálja túltenni magát rajta, ami valószínű idővel menni is fog. Más nem beszél a lánnyal majd, és vagy még jobban utálják egymást vagy semlegessé válnak, vagy majd megkedvelik egymást..*
-Semmihez. Sok dolog érdekel, a varázslás, az alkímia, varázsigék, meg minden. Kviddics? Tériszonyom van, úgyhogy nem hiszem, az úszás meg eddig nem igazán volt tervben, mi hasznom lett volna belőle?*Mondjuk, ha jól belegondol elég nagy haszon lett volna. Talán nem lenne ennyire gizda ha anno megtanul úszni.*
-Hallja amit mondasz, csak nem érdekli. Azt mondja, a gondolatai a sajátja, és abba NEKED nincs beleszólásod….és röhög rajtad. Nem vicces, idegesítően tud röhögni.*Egy fél percre megáll majd még a nagyterem előtt megszólal, hangosan, de nem ordítva.*
-Fogd be a szád, te szerencsétlen, mert bizz isten olyat teszek aminek nem örülnél. Kuss , kussss.*Már-már sziszeg, majd egy mosoly Nathra.*
-Hol is tartottunk? Jah, öhm, igen. Na jó az erős túlzás, hogy egy szobában, egy kastélyban az helytállóbb. Amiben kb rajtam kívül még anyámék éltek meg a személyzet, de velük sem igen találkoztam, csak a magán tanáraimmal.*Apró szünetet tart, jól meg kell fontolnia, mit válaszol, arra, hogy a kényelmes kis életét miért is adta fel.*
-Nem maradhattam Madridba, és atyám úgy döntött, ideje emberek közé mennem, társaságba, beilleszkedni a társadalomba. És Eiden kezd túl erős lenni, le kellene gyengítenem, de a tudásom ehhez roppant kevés. És nem mellékesen ha otthon maradok, kinyírnak. Tehát…eljöttem ide a világ végére…csak hirtelen zúdult rám minden. Túl sok élmény lett egyszerre, és ez is Eidennek kedvezett.*Húzza el a száját majd kiissza a narancslés poharat teljesen.*
-Én nem képzelgem rólad, a tesóm képzelgése is pont elég, hogy ilyen színem legyen.*Igen, jelenleg is szép pirospozsgás.*
-Én nő párti vagyok. De teljesen megértelek, hogy nem szeretnél egy homokos erotikus fantáziájába szerepelni, teljesen jogos…Eiden most röhög…*Egy fintor majd a fiúra néz.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Nagyterem, étkező - Page 17 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-11, 12:41 am

*Nincs olyan ember, aki úgy nem értene semmihez, hogy nem is érdekli semmi. Üres lenne az az illető, semmire se lenne képes és Géb egyenlőre nem tűnik ilyennek, ezért is próbálom megérdeklődni a dolgait, rájönni, hogy mégis mi érdekli, mivel szeretne foglalkozni egyszer.*
- Varászlás... és bővebben? Melyik mágiaág? *kíváncsi vagyok, hiszen számomra is van egy bizonyos ágazat, amelynek kedvezek és amely oly nagyon érdekelne. Mindenesetre a kviddics hozzám se áll túl közel, de annyira távol se, tehát erre most nem mondok semmit, csak az úszásra, annak talán több értelme is van.*
- Ha úszol, a tested is fejlődik, erősebb lesz és szerintem jobban meg tudsz majd maradni a lábadon. Próbáld csak ki. *egy tanács, de hát nem muszáj megfogadnia, semmi se kötelező. A pirulást viszont nem tudom figyelmen kívül hagyni, így derül hát ki az is, hogy egy kettős személyiséggel állok szemben, tehát az agya furcsán viselkedik. Jó lenne azért, ha engem kihagyna belőle, tehát hogyha rólam semmit se képzelegne, de amikor ezt tudatom Géb-bel, csak fejet csóválok a válaszára.*
- Aha, ha sokáig röhög, még meg talállak átkozni. *morgom az orrom alatt, próbálva most már figyelmen kívül hagyni ezt a dilis srácot, mert én annak tartom és végül be is sétálok az étkezőbe, ahol miután helyet foglaltunk, már az ittlétéről is faggatom.*
- Szerintem kicsit későn jöttek rá a szüleid arra, hogy be kellene illeszkedned. Nem is értem, hogy hagyhatták eddig elfajulni a dolgokat. Őket nem zavarja a másik éned? Tudják egyáltalán? *érdeklődöm tovább, mivel ha az én szüleim ilyesmit tapasztaltak volna nálam, biztosan nem hagyták volna elhatalmasodni ezt az egészet.*
- Amúgy ez még csak Új-Zéland, messze van a világ végétől és egész jó hely, majd te is megszokod idővel. Na meg, ha picit a sarkadra állsz, akkor talán nem Eiden-é lesz minden, hanem a tiéd, mert nagyon úgy beszélsz róla, mintha ő lenne a főnök, én mégis veled beszélgetek. *igen, erre már rájöttem, de akkor vajon miért viselkedik így? Miért említi sokkal jobbnak Eiden itteni helyzetét? Ha az lenne, akkor szerintem átvette volna az irányítást Géb felett, de az is lehet, hogy tévedek, nem vagyok otthon az ilyesmiben. Következő szavaim viszont sikeresen félreérti, így sóhajtok egy aprót és fordítom felé a fejem.*
- Nem is mondtam, hogy te voltál, azt mondtam, hogy a testvéred! Mindenesetre örülök, hogy te a nőket szereted. *mosolyodom el most már gonoszkásan és ha már itt tartunk, akkor talán ezen a témán kellene tovább haladnom és akkor talán Eiden is elhallgatna egy picikét.*
- Na és van barátnőd? Vagy olyan lány a suliban, aki tetszik? *kíváncsiskodom és végül el is fogy a kajám, tehát most már csak megtörlöm a szalvétával a számat és kényelmesen hátradőlve iszogatom a narancslevem.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-11, 1:07 am

-Alkímia párti vagyok, és bájitalok. Nem mintha bármikor csináltam volna bájitalt, de egy csomó recept van a fejemben. Nem mintha valaha lettem volna éles helyzetben ilyen téren, a konyhába sem engedtek sosem be. Lehet nincs is hozzá tehetségem, csak elméleti szinten.*És fél is ettől, azért nem mindegy, hogy ismered a receptet, vagy főztél is. Ég és föld.*
-Mert szerinted 16 évesen nem késő megtanulni úszni? Szerintem elsüllyednék simán.*És lehet nem akarna megfulladni, csak mert Nath azt mondta tanuljon meg úszni.*
-Az átkokkal csak finoman, ez az ÉN testem, ő csak egy lélek, nem kellene ártanod nekem.*Nem szeretné, ha Eiden hülyesége miatt ő kerülne gyógyítóhoz. Csak mert a hülye testvére felidegesített egy felsőbb éves sentinelt.*
-Hát, nem a gyors reakcióidejű emberek közé tartoznak. Nem, nem igazán. Ők úgy vélik, csak lelkileg kapaszkodom a tesómba, nem veszik komolyan. Az ő ötletük volt, hogy felvegyem Eiden nevét is, így lettem Gabriel Eiden Perez….az se tűnt fel nekik, hogy ezzel a lendülettel lettem ezüst hajú. Vörös hajam volt, sokkal…sokkal szebb. Nagyon-nagyon rossz döntés volt részükről.*Mert amint felvette az Eiden nevet is, szabad utat kapott a tesó, mert névileg egyek lettek, és hát…próbált a testhez is hozzáférni, ami néha megy néha nem. De míg Eiden név nem szerepelt Géb aktáiba, addig a hang csak távoli és barátságos volt. Azóta kicsit bedurvult.*
-Velem…még…még velem beszélgetsz, ki tudja meddig. A sarkamra álltam Nathaniel, de nos…ő határozottabb egyén mint én, ő, hogy is mondjam, erősebb, okosabb nálam. Csak, pechére a test az enyém…eredendőleg.*Ideig-óráig, amíg tartani tudja magát, amíg még élni akar, amíg céljai vannak, addig Eiden csak időlegesen veheti el tőle az irányítást.*
-Barátnőm? Nincs, sajna a kattant fiúkat nem szeretik annyira, meg Eiden miatt a hűség mintaképe sem lehetek, arról nem is beszélve, hogy alig ismerek itt valakit. Daphon kívül csak Gingert de ő foglalt, és semleges…*Elgondolkodó tekintet, majd az asztalra könyököl. *
-Fáj a fejem.*A tekintetén is látszik, hogy nincs toppon, fél perce mintha nagyon elbambult volna, majd megrázza magát.*
-Ne adj neki tanácsokat, és hagyd békén. És ami a fantáziámat illeti, abba nincs beleszólásod.*Bájosan édes „fordulj fel” féle mosoly a srácra.*
-Arról ki az erősebb, nos azt hiszem Gabriel jól látja, és itt még annyira sincs védve mint odahaza. Előny az ismeretlen, őt megrémíti a sok új élmény, engem nem, tudod mennyit képes gyengíteni az emberen, ha frusztrált?*Még mindig mosolyog, de sokkalta idősebbnek tűnik, és komolyabbnak. Géb lökött és ezt a mimikája is szokta tükrözni, Eiden komoly mintha karót nyelt volna.*


//fagy//
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Nagyterem, étkező - Page 17 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-13, 10:08 pm

//olvad//


*Miközben beszélgetünk, különféle témákat érintünk, így jön szóba természetesen a mágia is, mely nekem egyfajta lételemem, nem véletlenül vagyok aranyvérű varázsló. Rá is kérdezek tehát, hogy mégis miféle mágiaág érdekli, de amikor meghallom a választ, láthatóan el is húzom a számat. *
- Én mindig is utáltam a toxicológiát... elsőben tanulni fogod, akkor majd rájössz, hogy mennyire is megy neked és mennyire nem. *vonom meg a vállam és azt inkább hozzá se teszem, hogy az Exortus ház egyik tárgy ez a bizonyos toxicológia, mivel tudok másokról is, hogy akármelyik házba is kerülnek, más érdekli őket. Fene érti ezt az egészet, de nem is akarok tovább töprengeni rajta, inkább tanácsot adnék a testedzéssel kapcsolatban.*
- Nekem van ismerősöm, aki itt tanult meg úszni, tehát annyi idős volt, mint te. Szóval még van rá remény, ha igazán akarod. *én azért nem vagyok hajlandó felajánlani a segítségem, ki tudja, hogy mennyire nézne be ismételten és félő, hogy inkább a halálba küldeném és szépen a vízbe fojtanám, majd mondjuk a lápnál elrejteném a hulláját, ahol valami mocsári szörny majd felzabálná. Ahogy ezen agyalok, ő ismét beszél, így hozva szóba a szüleit, na meg Eiden megjelenését, ahogy a haja színének a változását is. Az ilyesmi mindig bonyolult volt nekem, Daph-nál se értem a két fehér tincset, amelyek Sirius halálával jelentek meg rajta és képtelenség eltűntetni őket.*
- Furák a szüleid. *hagyom ennyiben, most erre én, mint egy kívülálló, tényleg nem tudok mit mondani. De ahogy beszél a testvéréről, nekem igazán úgy jön le, mintha tisztelni, mintha félné és őt tartaná sokkal erősebbnek és ez most is megnyilvánul.*
- Ha így érzed, akkor nem is értem, hogy miért nem Ő uralja a tested! Ha erősebb és okosabb is... szóval tehetne érte vagy átengedhetnéd neki... Ha pedig nem akarod, akkor igenis keményítsd meg magad és fogd őt vissza! *szavaim bizonyára kemények lehetnek a számára, de soha nem voltam az a vígasztalós típus, mindig megmondtam a frankót, még akkor is, hogyha a szavak kemények voltak a számból és olyannak mondtam, kit szerettem és fontos volt nekem. Rózi... az én drága Rózim is annyit szenved miattam, nem is értem, hogy miért van még mindig velem, nem könnyítem meg az életét annak a csodálatos lánynak. És ha már a lányoknál tartunk, rá is kérdezek a barátnőjére, de mint hallom, ilyen nincs.*
- Szerintem a lányok a nem normális fiúkat bírják. Én se vagyok átlagos, mégis többen akartak már a közelembe kerülni, tehát szerintem még ezzel vonzod is őket. Soha nem fogom megérteni a gyengébbik nemet. *gondolkodom el hangosan, nem is figyelve arra, hogy fejét fájlalja. Fent is hisztizett, ez valószínűleg egy újabb ilyen roham lesz, de amikor végül fejét is megrázza, leteszem a poharam, úgy fordulok felé és már hallom is a szavait, melyek nevetést váltanak ki belőlem.*
- Szerintem meg azt csinálok, amit csak akarok. Csak nem Eiden-hez van szerencsém? *döntöm meg kissé a fejem, így figyelve a másik szemeit, nyugodtan állva a tekintetét és egy picit se tud felhúzni most ez a mosoly, hasonlót kap válasz képen tőlem is, de egyelőre úgy érzem, hogy talán Eiden jobb társaság lesz, mint Géb. Miért ő lenne a normális testvér? A nemi identitás csak egy dolog...*
- Igen, azt hiszem, hogy tudom. És te miért nem veszed át a testét és élsz te benne úgy, mint most ő? Fordítva bizonyára tetszetős lenne. *hogy mi a célom? Ezt csak én tudhatom, mindkettőnek adok tanácsot, mindkettő véleményére kíváncsi vagyok, majd mindjárt eldől, hogy Eiden-el hogy is lehet társalogni, addig is iszom még egy kortyot és ez után egy islert a kezembe véve majszolgatom, miközben fél szemem azért a fiún tartom és ha kell, erőlétem is bevetem ellene, hiszen egy vérfarkassal szemben esélye sincs... a mágiát pedig még kizárom, nem kell mindig a pálcához nyúlni, férfiból vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-13, 10:33 pm

-Pedig az egyik legszebb dolog. Persze, ha lazán nem robbantom fel a sulit, valami félresikerült főzet miatt.*Tudja, hogy a házához nem ez illene, de ettől még ez vonzza. Legalábbis elméleti síkon, ugyanis gyakorlati tudása erről sincs, ahogy semmiről. Csoda, hogy a cuccait lebegtetni tudta!*
-Tehát, azt állítod, hogy 16 évesen még képes lehetek arra, hogy megtanuljak úszni? Nem tudom…ahhoz kellene aki tanítson, meg valószínű két perc alatt elfáradnék, tehát előtte még rengeteg dolgot kéne csinálnom.*Csak reálisan gondolkodik. Nem tud, csak úgy megtanulni úszni, mert izma nem sok van. Habár azért, ha nagyon akar akkor tud erős lenni…rövid távon.*
-Ez még enyhe jelző rájuk. Én tudnám fokozni…*Amikor rossz kedve van, általában a szüleit okolja mindazért ami vele történt. Ami igazán nem felróható neki, hiszen minden sérelméért igenis a szülei a felelősek. Kezdve az elszeparált életet, a testvért, a névadást, a hülye géneket stb.*
-Hahaha….nem ilyen egyszerű Nathaniel. Nem űzhetem el őt véglegesen, mert jelenleg nem tudnék nélküle élni, ő…amolyan amolyan…amolyan…* Elhallgat majd a fiúra néz.*
-Eiden a részem, egy agresszív, és idegesítő részem, de néha csak ő van. Érted? Félek egyedül, mindig is féltem a magánytól, ha ő nem lenne, csend lenne, a csendtől is félek egy kicsit. Én szívesen élnék vele szimbiózisba, csak néha túllő a célon.*Magyarán fél egyedül, és Eiden egy olyan pont amire mindig számíthat, meg a ballépéseit ráfoghatja. Akkor is, ha néha nem Eiden a lúzer…sőt sokszor nem ő az, de rá lehet kenni mindent.*
-Aha…a nőket nem lehet megérteni. Legalábbis Eiden szerint. Nem is akarja megérteni őket ezért fekszik össze fiúkkal.*Vállvonás, majd ugyebár fejfájás aminek a vége, az hogy Géb eltűnt egy időre, és a tesóka bámul Nathra.*
-Si, Mr. Cornwlade. És persze, azt tesz amit akar, ahogy én is azt gondolok amit akarok, abba nincsen beleszólása.*Feláll, szerez egy narancslét még, és vissza is ül a fiúval szemben, és két korty között belenéz a srác szemeibe.*
-Tetszetős lenne, de jelen állás szerint lehetetlen. Nincs meg hozzá sem a hatalmam, sem a mágikus tudásom. Megszállom, de nem birtoklom. Ő született ebbe a testbe, sokat jelent a születés joga. Egyelőre biztosan, hogy idővel mennyit gyengül, és mennyire hagyja magát az más kérdés. Előbb vagy utóbb szembe kell néznie velem, bármennyire is nem akar. Nem fogok örök időkre másodhegedűs maradni.*Leteszi a poharat majd körbenéz, és egy apró mosoly.*
-Hála a félrenevelésének, annak, hogy nem ismer semmit, és senkit, esélye sincsen. Gabriel, elég…hogy is mondjam, …naiv. Mindenkiben megbízik, mindenkinek jót akar, olyan kis jótét lélek…néha hányingerem van a jó pofizásától.*Egy erős grimasz, majd befejezi az ivást.*
-De az úszás nem lenne rossz dolog. Bár szerintem bepánikolna és képes lenne derékig érő vízbe belefulladni. Az nem lenne vicces, a testére vigyáznia kell!...szükségem lehet még rá.*Tudja jól, hogy Géb nyüzüge, és ezen segíteni kell. Részben pártolja a felerősödését, részben tart tőle. Bár igazi ellenfél nem a test, hanem a lélek.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Nagyterem, étkező - Page 17 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-13, 10:51 pm

- Legszebb? A szépségről tudnék vitatkozni, számomra az más... *vonok vállat, remélhetőleg most már ezzel tovább is lépve a témán és szóba is hozom az úszást. Szinte számítottam a reakcióra, hogy tanár is kellene, de magamat a világért se ajánlanám, ki nem bírnám, ha látna engem kevesebb ruhában, ez így éppen elegendő.*
- Ha találsz majd magadnak valakit, aki segít, akkor van rá esély, csak rajtad áll. De ha félsz ettől is, arra már nem tudok mit mondani. *iszom is egy kortyot nyugodtan és végül hamarosan már a szülőkre térünk ki, én pedig csak egy szomorú mosolyt ejtek Géb felé, miközben hallgatom a mesélését.*
- Örülj neki, hogy élnek. Az én szüleimmel nem is olyan régen végeztek, amikor a Mysterioban tanultam és részben az én hibám volt... de persze ezt később tudtam meg. Szóval, értékeld az életet, mert az könnyen múlik, a halál pedig nem egy leányálom, nekem elhiheted. *nem beszélek rébuszokban, számomra érthető az, amit mondok, tehát hogy megjártam már a halált, hogy elárultam a nevelőapám, a barátaim, még a kedvesem is, hogy egy erősebb emberhez szegülhessek, pusztán a tanításáért. A szüleim halála sok mindent megváltoztatott, én pedig vissza akartam szerezni őket, de sajnos az ő haláluk örök marad. Miközben ezen gondolkodom, Gabriel ismét monológba kezd, méghozzá újabb fontos információkat árulva el nekem, egy vadidegennek magáról és a testvéréről is, én pedig nyugodt tekintettel figyelem arcát és mindent igyekszem megjegyezni, mert később még kapóra jöhet.*
- Nem szeretem a gyáva embereket. *zárom le ennyivel most mindezt, nem tudok erre mit mondani, nekem nagyon furának tűnik ez a fiú. Nem szeretem a gyávákat, mindig is gyűlöltem őket. Egy ember, főleg egy srác, tanuljon meg a saját lábán állni. Nekem is meg kellett tanulni elég sok mindent, sok mindenen átmentem, nem tudom átérezni az ő dolgait, egyszerűen képtelen vagyok rá. A fülem mellett azért elmegy az is, hogy a másik énje pasikkal fekszik össze, de szerintem mindkettőnknek jobb, hogyha ezt az aprócska információt most figyelmen kívül hagyom és nem reagálom le. Egy kis idő még eltelik és nemsokára már Eiden ül velem szembe, így nézek hát bele szemeibe, majd kezdünk is el társalogni. Fura... bár meleg, mégis, máris szimpatikusabbnak tűnik.*
- Tegezz bátran, ahogy az előbb is! *biccentek felé, majd végül egy furcsa, talán zavaró kérdést is intézek felé, hogy miért nem ő irányítja a testet, miért csak időnként veszi át Géb helyét, de a válasz ismét érdekesnek tűnik.*
- Nagyon helyes, én se tűrném meg, hogy csak időnként tudjak azt csinálni, amit akarok, a többi életem pedig végignézzem egy mozi mögött. *kapom is be a süteményem utolsó darabkáját, majd végül kényelmesen le is öblítem egy újabb narancslével, miközben a másik tekintetét figyelem, mivel láthatóan nem akar távozni és már tovább dühöngeni sem. Milyen hamar lenyugodott...*
- Szerintem ne csak Gabrielről mesélj, másról nem tudsz? Mondjuk magadról, a céljaidról, hogy mi érdekel? Bizonyára mások vagytok. *döntöm is meg picit a fejem, úgy fürkészve tovább őt, hiszen lehet, hogy őt teljesen más dolgok érintik, de amióta Eiden-el beszélek, csak Géb-ről hallok, amikor pedig Gabriel volt a soros, végig Eiden-ről szólt a beszélgetés, én pedig kissé már unom ezt a fajta hallgatóságot. Így ha a társaságomat szeretné még élvezni egy kis ideig, kénytelen lesz a kedvemben járni, ha pedig nem teszi, akkor egyszerűen itt hagyom.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-13, 11:16 pm

-Biztos találok…talán Brian, lehet tud úszni, és lehet még szóba áll velem.*Nem ecseteli, miért is ne állna vele szóba a srác. Brian inkább kedveli Gébet mint Eident, habár valószínű egy időre próbál mind a kettőtől távol maradni, amit Géb teljesen jogosnak érez, sőt ő tanácsolta, hogy egy ideig ne találkozzanak.*
-Örülök neki, bár megjegyezném könnyebb életem lett volna szülők nélkül. Eddig még valahogy semmi jó nem sült ki belőlük.*Elhisz Nathnak, hogy nem sétagalopp a halál, és legyen boldog amíg az ősei élnek, de neki más az elképzelése. A szülők számára nyűgöt jelentenek és semmi, de semmit nem tettek azért, hogy Neki jó legyen. Majdnemhogy életképtelen is lett…*
-Igen, gyáva vagyok, részben.*Azt már nem tudja kifejteni, hála Eidennek, miért csak részben gyáva. De tény és való, hogy inkább háttérben van, inkább elvisel mindent, de ne lehessen felelőségre vonni, illetve ne legyen egyedül. Annak ellenére, hogy folyton hangoztatja, hogy alapjába véve nem fél semmitől, mégis sorra derül ki, hogy relatíve mindentől fél. Eléggé ellentmondásos személy, egymagában is, nemhogy a tesójával együtt.*
-Nem látom mindig, és nem az én életem. Az övé, ő balfácánoskodja el.* Egy grimasz, majd a fiúra néz. Magáról meséljen? A céljairól. Célja elég sok van, de vajon mennyire éri meg neki erről beszélni. Nathaniel felhasználhatja ellene amit hall, és ez egy kicsit feszélyezi.*
-Mások. Más az ízlésvilágunk, és mások a terveink. A tervem? Nem tudom, Nathaniel, ha a helyemben volnál elfecsegnéd a terveid egy tök ismeretlen alaknak? Aki mellékesen írtózik attól, hogy egy meleg képzeletében szerepel? Nem, sajnos a terveimet megtartom magamnak, míg nem tudom, hogy hasznodat vehetem-e vagy az ellenségem vagy. Sajnos az emberek szívjóságát, és empátiáját a megszállt élvezi nagyrészt, és nem a megszálló.* A poharat pöckölgeti egy ideig majd egy mosoly.*
-De persze magamról mesélhetek. Meghaltam mielőtt megszülettem volna. Megfulladtam, kilenc hónap után. Megpróbáltak visszahozni, de nem ment. Aztán nem tudom mi történt, és eltelt jó tíz év, és egyszercsak ott voltam vele. Előtte is, talán, de erről nincsenek emlékeim, de a nevemmel együtt a nyakába kapott. Azóta próbálom kikupáltatni, de eléggé…vesztes típus. Így általában az van amit én akarok, legyen szó kajáról, könyvről, tanulásról, partnerről. Én mondtam apánknak, hogy ide kéne jönni. Elég híres a suli a maga nemében, és csak lehet valami használhatót tanulni…bármihez is akarok kezdeni.*Azt már nem mondja el, mi a konkrét terv. Persze az alap tudható. Gébtől meg akar szabadulni….végleg.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Nagyterem, étkező - Page 17 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-13, 11:27 pm

*Brian... nem rémlik ez a név, így csak aprót bólintok a fiú szavaira, ő tudja, hogy kit mire kér meg, ez nem tartozik rám és ez is egy olyan dolog, ami kevésbé érdekel. Én a helyében kihasználnám, hogy valami csinos lány segítsen, de ha ő fiú partnerre vágyik, hát tegye. Addig nem érdekel, amíg nem rólam van szó. A szüleimről is mondok pár dolgot, ahogy ő is a saját szüleiről, végül pedig már Eiden veszi át a helyét, így folytathatom a kommunikációt a másik testvérrel. Unalmas, hogy egymásról csevegnek, jobban örülnék, hogyha esetleg saját magukról is mondanának valami normális, ésszerű dolgot, bár azt hiszem, kezd összeállni a kép fejemben, hogy melyikről mit is kell tudnom, de azért Eiden terveire kíváncsi volnék, viszont ez a fiú okosabb tényleg, mint Géb, nem fecseg annyit feleslegesen.*
- Én ennyit se fecsegtem volna el, mint amennyit ti megtettetek, de hát nem vagyunk egyformák. Én megtanultam, hogy nem bízhatom senkiben és én bennem se bízhat meg akárki. Amiből nincs hasznom, azért nem is teszek. *vonom meg vállam zavartalanul, én már csak ilyen vagyok, de ha valaki bízhat bennem és számíthat rám, most már igyekszem figyelni is az illetőre. Az árulásom már a múlté, azt meghagyom magamnak és igyekszem túllépni rajta, persze nem úgy, mintha meg se történt volna, ugyanis a tetteimért vállalom a felelősséget.*
- És még jó, hogy írtózom attól, hogy egy meleg miket fantáziál rólam. Téged talán nem zavarna, ha egy lány tenné ezt? *na nem értek ezekhez a dolgokhoz, de ha már idáig jutottunk a beszélgetésben, akkor rákérdezek erre és nemsokára ismét halk nevetésbe török ki.*
- Hasznomat? Max én a tiédet. Kettőnk közül szerintem én vagyok a vezető, nem pedig te, tehát te neked kell eldöntened, hogy az ellenségem akarsz-e lenni vagy sem. *már Luciussal is meggyűlt a bajom, hogy ő az alfa farkas, de másokat nem fogok magam fölé engedni, ebben a suliban igen is főnöknek képzelem magam, vezéregyéniségnek és sokan rettegnek is tőlem. Ez így van jól, ezt fenn kell tartanom. És hogy nekem melyikük a szimpatikusabb? A melegséget leszámítva Eiden, ő legalább nem tűnik olyan naívnak és gyávának, mint Géb.*
- Hmm, ez érdekes történet, de mindenesetre jól döntöttél az iskolával, remélhetőleg nem bánod meg és... talán el is tudsz szakadni a testvéredtől. Mondd csak, ha másik testbe kerülhetnél, úgy is vállalnád az elszakadást? Ha ezt a testét Géb tartaná meg, te pedig kapnál egy újat? *én úgy érzem, hogy ez lehetséges, a mágia világában sok mindenre lehetőség van és talán a magiszterek még segíthetnének is, már ha annyira akarja, de kérdés az, hogy Eiden képes lenne-e elhagyni ezt a testet, melyben 6 éve él vagy sem.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-13, 11:53 pm

*Csakhogy, Géb nem ismer egyelőre lányokat. Daph hagyná vízbe fúlni, Ginger meg, valószínű nem ér rá, jobb dolga is van, és nem haverok. Brian meg adott, ő már ismeri mennyire…kattant, így nem éri meglepetés, ha véletlen le lesz támadva. Mondjuk Géb érdekében, keresnie kell egy ártatlan lányt, akinek nincs egy kutyája ami széttépheti, ha egy rossz mozdulatot tesz.*
-Az ő fecsegése az ő dolga, nem foghatom be a száját folyton. Roppant fárasztó művelet az elhallgatatása. Hasznod? Milyen haszon kell, azért, hogy valakinek segíts, például.*Nem mintha rögtön szeretne ilyesmit kérni. Előbb meg akarja ismerni a fiút, ahhoz, hogy bízzon benne sok dolognak kell teljesülnie.*
-Nem, engem nem zavar, ha a lányok fantáziálnak rólam. Istenem, ha még ez is zavarna, frusztráltabb lennék Gébnél. A képzelet és fantázia olyan dolog ami amúgy sem tartozik senkire. És nekem elég élénk fantáziám van…az unalom nagy úr.*De még mennyire, hogy élénk a fantáziája, és amúgy vizuális típus, és sosem ragad le ott, hogy elképzel lenge ruhában egy férfit…tovább szokta gondolni.*
-A vezetőségedet nem kérdőjelezem meg Nathaniel, csupán nem szeretem azt amikor csak a másiknak van az egészből haszna. És nem, nem akarok az ellenséged lenni. De túlzottan alattad sem akarom végezni. Nem érzem azt, hogy sokkal, de sokkal felettem állnál. Elismerem a tudásbeli, és fizikai előnyödet, de ennyi.*Nem fog a fiútól sem félni, sem könyörögni az életéért, sem az ellenségévé válni. Reálisan tudja, hogy felette áll, de nem parancsol neki.*
-Hmm,…*Láthatóan a felvetés eléggé elgondolkoztatja, mérlegeli a dolgot, majd egy sóhaj.*
-Nem vagyok Gabriel ellensége, ha nélküle és a halála nélkül megtudnám oldani, igen, vállalnám a másik testbe költözést. Az más kérdés, ő hogy viselné mindezt…. De nekem nincs kifogásom egy teljesen független test ellen sem.*Persze azért valami csinos testet szeretne, de egyelőre ez távoli. Egyelőre egyszerűbb Gébet elnyomni. És hogy a tanárok segítenének-e benne…nem tudja, egyelőre nem sok embert ismer itt..*

//fagyasztás//
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Nagyterem, étkező - Page 17 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime2012-03-19, 5:42 pm

*Délelőtt volt egy igen izgalmas, idegromboló, de élvezetes kalandom. Reggel találkoztam életem egy árnyfoltjával Clark Jhonsonnal, aki megkeserítette az Én és egyik legjobb barátom Bruno életet, de elintéztem a kis mocsadékot. Persze nem szó szerint… sajnos. Él még a kis rohadék, de már nem emlékszik egyikünkre se, ami azt eredményezi, hogy nem kell legközelebb ilyen kellemetlen szituációba keverednem.
Ez a kis esemény viszont annyira felhúzott, hogy kénytelen voltam elmenni a konditerembe ahol másfél órát edzettem, majd elmentem a szobámba ahol meleg, majd hideg fürdőt vettem és nem rég másztam ki az óceán alatti barlangrendszer medencéjéből. A hajam még kicsit nedves, ami miatt a bőrömre tapad, de különösebben nem zavar. Ennyi mozgás után, viszont jól jön az energia, ezért az étkező felé indulok, hogy harapjak valamit.
Ma nagyon lazán öltöztem fel. Flip-flop van a lában, egy nagyon rövid fehér vászonnadrág, ami megmutatja szép, izmos, hosszú lábamat és egy piros topp, ami a hasamon lévő tetoválást és pc-t mutatja be.
Így foglalok helyet az egyik asztalnál, ahol a tányéromat bőségesen megpakolom sült krumplival, rántott sajttal, amihez veszek áfonya öntet.*

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem, étkező - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 17 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem, étkező
Vissza az elejére 
17 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Aula-
Ugrás: