Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Nagyterem, étkező

Go down 
+83
Elton Ricci Dixon
Slash Daniels
Jackelyn McKinney
Rachel Williams
Chloe Walsh
Völgyesi Félix
Aideen Garadex
Lucius Rufinus
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Josephine Moore
Ginger Rosenberg
Athalie Rapace
Conrad Dietrich
Alice Sinclair
Electra Richter
Dareia Yrjanfrost
Mikael Hargreaves
Brian Valentine
Katherine d'Argenta
Bruno Stora
Gabriel Perez
Sairus Macrain
Lycoris Ozera
Aristarkh Y. Zhukov
Héderváry Fruzsina
Patrick Davis
Marcus Mccannt
Abigail Lennox
Cornelia Brown
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Octavia Blackwood
Etha Rosso
Larissa Dustwood
Gabriel Farell
Naomi Teigneux
Jessica Turner
Theodora Schmitz
Takoda Turner
Daemon Wexler
Illya Imbecairwen
Sophia Lerenz
Hunyadi Péter
Lucas Doroven
Krishana Quinn
Ruby Rose Re
Fekete Ambrus
Lionel Dustsnow
Mesélő
Sideris Valbraith
Corina Watson
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Wera A. Flinders
Serafina Damiana
Alinox Ingren
Brianne Layton
Nathaniel Cornwlade
Havasi Zoárd
Raven Dragonov
Mona Braxton
Michelle Norton
Lilith Corivan
Christiano Lugano
Diana Gray
Nestor Smirnov
Élias Adachi
Nymphadora Giovanni
Elisaveta Varlock
Caleb Valerious
Jasmine Miels
Troy Clayton
Jake F
Sandy Bertona
Mordred Wasimir
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Varg Yrjanfrost
Mason Donahue
Catherine Waters
Nil Moriarty
Lucius Benedict Fenris
87 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Nagyterem, étkező - Page 3 Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-03-02, 5:01 pm

*Kissé meglepődök a szavai hallatán, mi szerint ha oda akarok ülni, akkor oda is fogunk és nem kezd el velem kötekedni. Mindenesetre egy mosolyt érdemel mindez, majd hamarosan már kényelmesen elhelyezkedve fogyasztjuk el a finom, késői vacsoránkat. *
- Igen, észrevettem... és Mordanat is szoktad bántani? *bukik ki belőlem a kérdés és nem vitázni akarok, szimpla érdeklődés volt mindez. Ahogy viszont a várrom szóba kerül, akkor úgy tűnik, hogy Mordredet meglepem azzal, hogy én bementem és a kérdést hallva csak vállat vonok, de nem akarok őszintén felelni.*
- Kíváncsi voltam, hogy mi van bent, ennyi a történet. *nem óhajtok róla többet beszélni és mesélni se, így hát ennyivel tudom le a dolgokat, majd hallgatom a további szavait és bólogatok is párat.*
- Igen, ezekről már hallottam. De most jó ez a nyugi. *gondolkodom el rajta, majd amikor hallom az angyalos megszólalását, még mindig nem értem, hogy mire akar utalni, de ahogy a felső feljebb kerül, legnagyobb meglepetésemre láthatóvá válik a számomra a fekete szárnya, így pislogok is párat.*
- Azta, nem semmi... majd egyszer megnézhetem teljesen is? *kérdezem kíváncsian, hiszen most csak keveset látok belőle, ellentétben a nyakával, ahol ott van az a két furcsa nyom is, amelyre rá is kérdezek és a félelmem beigazolódik, itt tényleg vannak vámpírok, hiába is akartam elhitetni magammal, hogy nincsenek.*
- Csoda, hogy még élsz. *jegyzem meg, majd bekapom az utolsó falatot is, majd ez után pedig megiszom az italomat és kényelmesen hátra is dőlök a székemben. Egy ásításra azért még futja az egészből, miközben a fiút figyelem.*
- Szerintem én ma már nem megyek veled sehova, már csak a meleg ágyamra vágyom, itt olyan hideg van. *na én is felöltözhettem volna jobban is, hiszen ez a póló tényleg kevésnek tűnik, de hát ez van...*
- Na jó, asszem én megyek. Örülök, hogy beszéltünk és akkor majd találkozunk. *állok fel, majd nyújtózok is egyet, így kezeim a magasba lendülnek, fehér pocim pedig kikandikál a fekete felső alól. Még elnyomok egy ásítást is és végül a másikra pillantok.*
- Jó éjt! *és már meg is fordulok és hogyha minden igaz, el is hagyom a nagytermet, hogy visszatérhessek a szobámba.*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Nagyterem, étkező - Page 3 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-03-02, 5:18 pm

*Az evés közbe csak folytatódik tovább a beszélgetés, és úgy tűnik , hogy Hecate, egy Mordred számára eléggé buta kérdést tesz fel, amire kissé ütődött arcot is vág, majd kissé el is komorodik.*
-Ne kérdezz hülyeségeket , miért bántanám, azt akit szeretek?*kérdezi, kissé komorabb hangon, persze a bántás és bántás között is van különbség, hiszen volt már olyan alkalom amikor mindketten, eléggé leamortizálták egymást, de az teljesen más ok volt, és egy csodálatos éjszaka is, na de Hecatenek tuti nem fogja elmesélni az ilyesféle szokásaikat.*
-Áh szóval kíváncsiság...*nem mond többet egyszerűen csak tudomásul veszi a halottakat, a nyugira pedig csak bólint, bár maga se hinné, hogy sokáig az lenne, hiszen azóta megint történt pár dolog ami nyugtalanítja. Viszont nemsokára elő kerülnek azok a szárnyak is, a lány szavaira, viszont enyhén oldalra dönti a fejét.*
-Egyszer biztos, de azért most nem fogok neki vetkőzni.*mondja komoly hangon, elvégre azért ennyiből is elég jól látható volt bár tény hogy csak egy része. Na meg olyan jóba nincsenek a lánnyal se, de legalább már nem esnek egymásnak, és tudnak beszélgetni is valamelyest, így veszi észre a lány a harapásokat, amiről kiderül hogy vámpír tette.*
-Csoda igen... bár azért olyan közel se voltam a halálhoz, bár tény ha akar bármikor megölhetne.*mondja kissé elkomorodva, hiszen nem szép emlékek ezek, maga se tudja miért osztja meg a másikkal de már elmondta. A lány viszont úgy tűnik menni készül így csak bólint.*
-Rendben... akkor további szép estét. És még biztosan*mondja komoly hangon, miközben egy pillantást vet a távolodóra, akinek a szavaira még biccent egyet. Ő pár percig még itt van, ameddig Samael elnyammog a húson, majd végül mindketten folytatják tovább az útjukat*
Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Nagyterem, étkező - Page 3 Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-03-29, 5:21 pm

*Csak bólogatok párat a megjegyzésre, hiszen nem tudom, hogy melyikünknek van igaza most, de igazából mindez nem is lényeges. Ahogy kitisztulnak orrnyílásaim, most már normálisan meg is tudjuk kezdeni a beszélgetést, tehát érdeklődni is kezdek felőle, így hallgatva meg, hogy merre is járt és ahogy hallom, nem volt valami rossz helyen.*
- Bizonyára érdekes lehetett... ~ bár egyedül nem valószínű... Vajon ki volt vele? ~ *enyhe kíváncsiság és talán némi féltékenység is felötlik bennem, de ezeket a gondolatokat hamar el is kergetem, nincs értelme tovább agyalnom rajta, hiszen Jasnek most már olyan élete van, amihez nekem nincs közöm. Szépen elszúrtok ezt a kapcsolatot, az egyszer már biztos. Inkább én is mesélgetni kezdek, így mondva el, hogy szintén egy utazáson töröm a fejem, bár nekem valószínűleg csak egy-két napos lesz, nem több, de Elisát még úgy se ismerem annyira, hogy hosszabb idővel vinném el magammal bárhova is.*
- Persze, nem is szoktam aggodalmaskodni. *vigyorodom el kissé, majd már ki is térek a nagy ötletemre, mi szerint nem ártana enni is valamit és ahogy hallom, Jasmine is hasonlóan vélekedik, mivel ő még nem evett ma, velem ellentétben, mivel pár pirítóst elfogyasztottam már reggeli gyanánt, de az nem volt túl tápláló.*
- És bánod, hogy pont velem akadtál össze? *kérdezek rá kíváncsian, majd közben természetesen meg is indulunk a folyosón a lány társaságát élvezve és közben azért az órákról is kezdek érdeklődni, amit kissé másképp ért, mint ahogy én gondolom, de lényegtelen, ezt is szívesen hallgatom.*
- Én is úgy érzem, hogy mindegyik tárgy nagyon jó. Szeretem őket. *bólogatok párat, majd amikor kedvencet kellene kiemelnem, kissé össze is ráncolom a homlokom, így agyalva rajta.*
- Nem könnyű kérdés... Talán a rítusmágia és a pyromágia. *szólalok meg végül pár másodperces gondolkodás után, majd ez után még hozzáfűzöm.* - És igen, Mystralban gyakoroltam, na meg a házikat is annak segítségével készítettem el. *a házik is órán kívülre értendők szerintem, tehát egyértelműen oda illik. A nagyteremnél viszont kinyitom az ajtót, majd Jast előre tessékelve - kissé hozzá is érve a hátához - engedem be először a nagyterembe és utána én is belépek, így indulva meg valamelyik asztal felé, igazából a lány választhat, nekem mindegy, hogy hová is ülünk. Viszont még mielőtt letenném a hátsómat, magam elé veszek egy kis milánóit, majd csak ez után foglalok helyet.*
- Jó étvágyat! *kezdek el eszegetni és teljesen fesztelenül folytatom le az ebédemet, de azért néha nem vagyok rest a szép arc felé tekinteni.*
- Amúgy találtál már magadnak valakit? *fut ki a számon a kérdés, mivel le se tagadhatnám, hogy foglalkoztat ez a dolog és hát na, külföldről volt itt szó meg láthatóan ki van virulva, ezt bizonyára egy másik pasi okozhatta.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-03-29, 5:50 pm

- Igen az volt. Teljesen más nép és kultúra vett körül, szóval tényleg jól éreztem magam ott.* mellesleg a trópusi esőerdő sem volt kutya, élvezte azt a kirándulást annak ellenére, hogy két bal lábas és bizony az esőerdők tele vannak kiálló gyökérzettel és liánok hadával. Egyedül is jól érezte magát, elsősorban maga miatt utazott el, nem azért, hogy társasági életet éljen. A beszélgetés előrehaladtával kiderül, hogy Caleb is utazásra készül, csak még az úti cél nincs meg mire pár szóban közli véleményét.*
- Tudom.* mosolyodik el kissé szélesebben, biztosan megtalája majd azt az országot s területet hol szívesen eltölt egy kis időt. A kérdésre megcsóválja a fejét, láthatólag úgy véli se füle se farka a dolognak.*
- Nem, egyáltalán nem. Ami volt volt, elmúlt és kész. Nem tudok mit tenni.* pillant fel szemeibe a csóválás után.* Te talán bánod, hogy épp erre keresgéltem?* dobja vissza a kérdést akkor már, majd az evés is szóba kerül s közös megegyezéssel indulnak el a nagyterem felé, miközben folytatják a nyugodt társalgást, mint két normális ember. Így a tantárgyakról is beszél, bár nem arra felel mire rákérdeztek, de ez a fiút nem zavarja s meg sem említi, így válasza után kíváncsian teszi fel a hasonló kérdést.*
- Én is. Főleg majd alkalmazni őket valakin vagy valamin.* ez láthatólag izgalommal tölti el, mivel még nem volt rá alkalma, így ebből kifolyólag érdekli, hogy a másiknak sikerült e már.*
- Végül is a házi is beleértetődik a kérdésbe, de leginkább az érdekelne, hogy éles helyzetben alkalmaztad e már és ha igen sikerrel jártál e?* javítja ki magát pillanatok alatt, bár tudja, hogy Caleb nagyon is jól forgatja a pálcát, de ki tudja, hogy az egyre nehezedő anyagokat is olyan jól alkalmazza e, mint a könnyebbeket, most már, hogy másodikos, könnyebbnek véli az elsős anyagokat. Közben megérkeznek az ebédlőbe is s ahogy hozzáér a másik illedelmességből kissé elpirul, mit remélhetőleg el tud titkolni megiramodásával, mi az ételekkel megrakott asztaloknál ér véget. Ott megragad egy tányér brassóit, majd picit arébb foglal helyet, hogy a jövő menő diákok ne zavarják őket az evésben.*
- Neked is!* kíván neki jó étvágyat miután mindketten helyet foglaltak így hamarosan az első falatok is a helyére kerülnek, tehát bele a szájba, majd... ezt nem részletezi user inkább. A kérdés nem érinti rosszul, csak váratlanul, at hitte ilyesmiről inkább nem beszélnek, legalábbis az előző találkozások végkifejleteit tekintve, kerülik az ilyen témákat.*
- Nem és nincs is tervbe véve. Nem fogom keresni és erőltetni a szerelmet. Ha akar majd rám talál...* kapcsolatukból kifolyólag vélekedik már így, ott és akkor jól elszúrta, így most más szemszögből közelíti meg a dolgokat.*
- Ha lesz valakim lesz, ha nem nem. Eddig is "egyedül" voltam, ha érted hogy értem, bár hiányoznak egyes dolgok, de túlélhetők.* kis naív továbbra is, de hát mindegy, igazából lehet ezt nem pont vele kéne megbeszélnie.*
- Ha már itt tartunk akkor te is bökd ki van e valakid avagy nincs.* áll meg evés közben és pillant a szemekbe.* Légyszi... bár ha nem kötöd az orromra azt is megértem, semmi közöm hozzá.* túr bele az ételbe így egy husi fennakad rajta, mi a szájában köt ki.*
- És az utazást mikorra tervezed? Egyedül mész?* tudja vagyis hogy sejti, hogy nem, nem nézné ki a fiúból, hogy egyedül utazzon el, minek célja nem otthona.*
Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Nagyterem, étkező - Page 3 Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-03-29, 6:07 pm

- Ennek örülök. *őszintén szólok, hiszen számomra is jó, hogyha egy ilyen ember, aki régen oly fontos volt a szívemnek kellemesen töltötte az idejét, mivel részben én is tehetek arról, hogy elment. Tény, hogy nem viselkedtem éppen a legjobban, de ő se és ezt mind a ketten tudjuk. Az a fránya gyerek tehet mindenről... na meg az én ostobaságom, hogy nem védekeztem Rómában... Inkább el is terelem a gondolataimat erről a témáról, így kérdezek rá inkább arra, hogy bánja-e, hogy most velem futott össze, de amikor hallom, hogy nem, akkor csak bólintok egy picit.*
- Én is úgy vagyok vele, ahogy te. Elég rég szakítottunk már, nincs ideje tovább mérgelődnünk a másikra. Jó volt akkor, aztán jött a fájdalom, most inkább megmaradok a semleges, ex barát szerepében, de túl közel értelemszerűen nem foglak engedni. *nézek bele a szemeibe őszinte tekintettel, mivel félnék, hogy ismét elfog a régi érzés és előtérbe kerül minden, aminek nem szabadna és ismételten csak megszívnánk. Azt már nem... Jöhet viszont a remek témaváltás, így hát a másodikos tantárgyakról folytatjuk a beszélgetést és amikor hallom a kérdést, csak fejet csóválok kissé.*
- Szerencsére egy ideje nem kerültem bajba, szóval nem, még nem volt rá példa. De elég jól tudom alkalmazni a tanultakat, legalábbis amikor gyakoroltam, mentek. *magyarázom idő közben és hamarosan már be is sétálunk a nagyterembe és bár látom az enyhe pirulást, próbálok most neki nem túl nagy figyelmet fordítani és inkább csak leülök enni. Pár falatig csendben eszegetünk, ami nagyon is jó és nyugtató, de az a kisördög a vállamon csak kíváncsiskodni kezd, így hozva fel ismét olyan témákat, amelyeket jobb lenne most kerülnünk, de nem akarok, ez az igazság, tudnom kell pár dolgot, valahogy úgy érzem, hogy ehhez még mindig jogom van.*
- Értem, ez is egy hozzáállás. *bólintok egy picit, majd amikor hallom a visszakérdezést, csak kissé elmosolyodom, egy időre abbahagyva az evést is, úgy nézve a lány szép szemeibe.*
- Két lány van, aki érdekel és mindkettőhöz volt már közöm, egyikhez több, másikhoz kevesebb. De az egyikük nem Mysterios... tehát vele nem tudom, hogy találkozok-e még, de a másik ide jár. Néha kavarunk, de még nem tudom, hogy lesz-e valami, egyenlőre nem tervezek, csak jól akarom érezni magam és ezt ő is tudja és elfogad így. *azért azt nem említem meg, hogy az a nem ide járó lány egy vámpír, hiszen kissé furcsán venné ki magát, főleg mivel le is feküdtem Victoriával. Inkább csak Elisára gondolok, majd kissé hátra is dőlök a székben.*
- Ő elnézné nekem, hogyha mással is kavarnék, furcsa egy lány, de tetszik ez a hozzáállás és az is, hogy nem akar mindenképpen járni velem. *vigyorodom el pimaszul, majd végül az utazást hallva elgondolkodom ismét kicsit.*
- Talán a húsvét környékén, bár lehet, hogy hamarabb. Amikor Elisának megfelel, mert együtt megyünk. Gondoltam pár napig kikapcsolódunk, jobban megismerjük egymást, ilyesmi. *lehet, hogy most némileg izgatottam beszélek minderről, de láthatja rajtam Jas, hogy a szerelemnek még nyoma sincs rajtam. Hogy is lenne? Annyira még tényleg nem ismerem azt az inflatusos diákot, de már várom, hogy egyre több mindent megtudjak arról a vörös szépségről. *
- Viszont most közeleg az óra, tehát ha majd bekukkantasz, akkor ott találkozunk. *iszok is még egy kis őszibarackot, majd ez után felkelek és a lányra tekintek.*
- Jó volt újra látni! *jelentem ki egy kis mosollyal az arcomon, miközben azért érdekel ám minden reakciója, hogy vajon féltékeny-e úgy, ahogy én is voltam régen... Na de ideje távoznom, még mielőtt hozzám vág valamit, tehát biccentek felé, majd sarkon fordulok és el is hagyom a nagytermet, hogy még óra előtt felmehessek a szobámba, letéve a könyvemet és felkaphassak pár dolgot Tiltott mágiára.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-03-29, 6:36 pm

* Rövid beszámoló arról merre is járt az elmúlt hetkben, hol kellemes napokat töltött igen csak, majd arra kerül a szó, hogy bánja e hogy éppen vele futott össze így elsőre, mi természetesen nem baj számára, túl van a történteken. Meghallgatja a másik szavait is majd aprót biccent, jelezve, számára, hogy értette.*
- Ez így van jól.* nem mintha közelebb akart volna kerülni hozzá, köszöni szépen nem kér az újabb fájdalomból, bár ki tudja mi lenne, ő mégsem gondolt vagyis gondol már ilyesmire. Az étkező felé tartva a tantárgynak kerülnek szóba, megosztják egymással melyik áll legközelebb hozzájuk, majd arra is sor kerül, hogy megtudhassa Jas, Caleb éles helyzetben alkalmazta e már bármelyiket is.*
- Végül is jól van ez így. Legalább nem esett bajod.* pillant fel rá egy apró mosollyal, hisz tudja, ha alkalmazni kéne ezeket varázslatokat akkor igen csak meleg lett volna a pite.
Megérkeznek az ebédlőbe s hamarosan már egymással szemben ülnek egy asztalnál, hol ki-ki maga kajóját majszolja. Jas gondolta, hogy egyes témákat messziről elkerülnek, de ez nem így van, a fiú kíváncsibb mint gondolta volna, így őszintén elmondja, hogy nincs senkije és nem is erőltet egy kapcsolatot, tanulva hibájából, hisz mondhatni ezt tette Caleb-el.*
- Hát ez van, tudom, hogy nagyon rád erőltettem magam, szóval tanultam egyes hibáimból.* kezdi kotorászni az ételt, de még így is akad rá egy husi, így az evés sem marad abba. Ezt a kérdést is visszájára fordítja, így kissé megdöbbenve hallgatja, hogy neki két lány is van a tarsolyába. Igazából sejtette, hogy akad valaki, de hogy kettő...Nah mindegy nem akad fent rajta hallgatja tovább, de döbbenete nem múlik, ahogy igen részletes beszámolót hallgathat tőle, ahhoz képest, hogy nem engedi közel magához, bár ez végül is érthető fizikai mozzanatra is csak. Miután végez aprót bólint.*
- Örülök...tényleg...nagyon.* böki ki nehezen a szavakat, mert ugyan látni rajta ezt biztosan nem lehet, de el akarja hitetni a másikkal, hogy nem érdekli komolyabban az a mit mondott.*
- Hát akkor jó utazást húsvétra. Rendben, majd meglátom nem e dőlök e le egy kicsit.* biccent szavaira, s bár arról a lánykáról igen csak megvan a véleménye meg is tartja magának, de hűt végül is nem is kérdezte senki.*
- Igen, nekem is. Jó látni, hogy megvagy.* küld felé egy szerényebb mosolyt s miután a fiú távozik végez is nem is oly sokára az evéssel, így feláll az asztaltól és célba veszi a Déli-Főtoronyban lévő szobáját miközben magában szidja a fiút és a két rib@ncát.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-04-19, 1:26 pm

*Az utóbbi időben nem volt túl nyugodalmas az élete itt az iskolában, de a tegnapi beszélgetésnek köszönhetően megnyugodott és lehiggadt kissé. Kellemesen átaludta az éjszakát és ennek hála, ma elégedetten nyújtózkodva ébred. Ahogy felül az ágyban eszébe jut, hogy valami szépet álmodott, s bár arra nem igazán emlékszik, hogy pontosan mi is volt, de ettől még jókedvűvé teszi a dolog. Nem is gondolkozik sokáig, hogy mit is tegyen, főleg amint meghallja korogva követelőző hasát. Így feltápászkodik a kényelmes fekvőalkalmatosságról és lassú, ráérős tempóban magára kapja kedvenc fekete szoknyáját és vörös pántos felsőjét. Lábára bokacsizmát húz és elindul az étkező fejé, hogy csillapítsa éhségtől háborgó gyomrát. Nem sieti el a dolgot, így beletelik egy kis időbe, mire megérkezik a céljához, de nem bánja. Ma az időhúzás is a kedvére van. Belépve az ajtón megszemléli a felhozatalt, majd kiválasztva egy szimpatikusnak tűnő és természetesen üres helyet elindul arra. Miután lecsüccsen végigszemléli az ételeket, majd az ínyére levőket magához ragadja, némi ital társaságában és nyugodtan falatozni kezd.*
Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Nagyterem, étkező - Page 3 Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-04-19, 1:34 pm

*A mai napon nem csak Elisa az, aki dél környékén evésre szánja el magát, hanem egy igen csak helyes srác is, ki komótos léptekkel sétál lefelé a lépcsőkön, miközben a nyakában lévő kobrán simít végig párszor. Természetesen a drága famulus már jól van lakva, így ő most csak kísérője a srácnak, aki egy egyszerű lökéssel lép be az étkezőbe és szinte automatikusan indul meg az Exortus ház asztala felé, még mielőtt esetleg körbenézett volna. Ma egyébként egy hófehér, rövid ujjú, testhez simuló pólót visel, mely nem kicsit áll jól rajta és egy sötétkék színű farmernadrágot, haja pedig be van lőve, mint ahogy mindig. Viszont ahogy a hosszú asztalon végigtekint, hirtelen látja meg kissé távolabb a vörös szépséget, így akad meg rajta a szeme, de láthatóan nem tesz semmit, nem indul meg felé és nem is köszön, hanem csak felvesz egy tányért az asztalról, majd el is kezdi megpakolni azt egy kis sült hússal, krumplival és valamennyi salátával, majd csak ez után kerüli meg háza asztalán, hogy az Inflatusosok felé folytassa sétáját, majd amikor megérkezik, csak egyszerűen teszi le a tányért az asztalra, a lány mellé, majd csüccsen le a székre. Direkt nem ül szembe, nem látja értelmét, így hát miután ezzel megvan, a kobra is lekúszik testéről, majd a lányra sziszeg valamit és ez után az asztalra telepszik, láthatóan nem zavartatva magát.*
- Szia! Rég láttalak! *állapítja meg, miközben azért megnézi magának ezt a szép testet, majd eszegetni is kezd.*
- Hogy vagy? *nem fog most vitázni, nincs hozzá humora, pedig a nyelve hegyén van egy csípős beszólás, hogy vajon miket derített még ki Jasmine-tól vagy hogy esetleg másnál kereshette a boldogságot, de nem, nem lesz szemét, még nem, majd eldől, hogy ez a találkozás hogy végződik.*
- Egyébként jó étvágyat... *teszi még hozzá, miközben néha a másik felé tekintget.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-04-19, 1:54 pm

*Rögtön a kellemes kelés után elindul az étkezőbe, hogy némi étellel lepje meg korgó gyomrát. Rövidesen le is telepszik egy szimpatikus kis helyre és elmerülten eszegetni kezd. Ugyan hallja az ajtó nyitódását és a léptek zaját is, de nem törődik vele. Bárki is legyen az érkező, előbb-utóbb majd elmegy. De a dolog nem jön be, mivel a másik hamarosan leül mellé. Elisa pedig úgy dönt, hogy nem szándékozik tudomást venni róla, egészen addig, míg a nagyon ismerős kígyó be nem siklik az orra elé. Tökéletesen tudja, hogy kié, de ez nem akadályozza meg abban, hogy rémülten felnyögve hátrahőköljön. Végül is, ki számítana már arra, hogy korán reggel, vagyis inkább délben, egy hüllő mászik az asztalra. Mikor a fiú megszólítja kissé lehiggad és ráemeli a tekintetét.*
- Üdv. Igen , rég találkoztunk már.*biccent egyet. A kérdésre felhúzza szemöldökét és mivel neki közel sincs akkora önuralmi, mint egyeseknek felmorran.*
- Azonkívül, hogy otthagytál ruhátlanul és tökegyedül a semmi közepén, meg, hogy valami őrültnek kísérletezgetni volt kedve, nagyszerűen.*válaszol, majd egy lemondó sóhajjal és legyintéssel jelzi, hogy nem fontos.*
- És mi a helyzet veled?*kérdez vissza, már megint normális, de némileg tartózkodó hangnemben. A jókívánság hallatán bólint egyet.*
- Köszönöm, viszont.*küld a srác felé egy apró mosolyt. Még nem döntötte el teljesen, hogy vitatkozni akar-e valamikor, de abban biztos, hogy most nincs túl sok kedve hozzá. Ezért megelőzve, hogy bármi felelőtlent benyögjön csöndben rágcsál tovább, néha a másik arcát fürkészve.*
Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Nagyterem, étkező - Page 3 Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-04-19, 2:01 pm

*Nem furcsálja azt, hogy a lány nem figyel fel a jövevényre, ő se szokott minden ajtó nyitódásánál forgolódni, még elrontaná a hasát ez a nagy nézelődés. Így hát inkább csak megpakolja a tányérját és csak miután minden finomság rá került már, csak akkor lép a lányhoz, aki először Breniust szúrja ki magának és kissé meg is ijed tőle, mire Caleb csak fejet csóvál.*
- Megszokhatnád már... úgy hiszem, hogy eddig még soha nem támadt meg téged. *néz komolyan a másik szemeibe, majd érdeklődni is kezd kissé, amire elég furcsa reakciót hall. Hát jó, ő próbált ám normális lenni, de Elisába meg mégis mi a fészkes fene ütött? *
- Oh te szegény, hogy el nem raboltak... amúgy is, megérdemelted. Nem én hiszek másoknak, de gondolom azóta már odaadóan szereztél magadnak egy másik srácot, akit hülyíthetsz. *szemeit is megforgatja és inkább nem is kérdez rá a kísérletezős dologra, egyszerűen nem érdekli, csak magában forrong tovább, miközben meg nem hallja a kérdést.*
- Minek kérdezed, ha nem érdekel? Kár volt ideülnöm hozzád... ha hisztis napod van vagy megjött, akkor inkább hagylak... Brenius, gyere. *és ezzel fel is kel, kitolva a székét, majd a tányért megfogva hagyja ott ezt a kis hisztist és inkább a saját háza asztalához ül le. Nem fog ő könyörögni, azért azt még nem érdemelte ki nála a lány, hiába is kedveli oly nagyon, így inkább leülve eszeget tovább, miközben a kígyó kissé értetlenül néz hol a gazdi, hol pedig Elisa felé.*
- Ha vele akarsz maradni, hát menj, úgy is fél tőled, felfoghatnád már hogy nem kíváncsi rád. *hordja le a kígyót is mérgesen, miközben hátra se fordul a másik irányába, hogyha akar valamit a csaj, most már neki kell tennie, ennyit a normális ebédről.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-04-19, 2:21 pm

*Amikor békés reggelizése közben meglátja a kígyót az asztalra kúszni természetesen megijed, bár igaz, hogy a famulus még soha sem ártott neki. A fiú szavaira megvonja a vállát.*
- Igazán sajnálom, de nem tudom megszokni.*morogja, de mikor a kobra felé néz kissé elszégyelli magát.*
- Bocs Bren, nem a te hibád.*mosolyog rá, reflexből becézve a számára már túl hosszú nevet. A következő kérdést meghallva kissé felmegy benne a pumpa és ez meg is látszik a válaszán, amivel úgy tűnik, hogy sikeresen felbosszantja a srácot.*
- Talán jobban jártam volna.*fordul el, de mikor meghallja a következő mondatot megpördül és szikrázó szemmel mered a fiú arcába.*
- Egy szóval se mondtam, hogy nem neked hiszek, egyszerűen csak kérdeztem valamit. És tessék, épp most mondtad te is, hogy csak egy kis kurva vagyok. Akkor mégis kinek higgyek?*mondja és a monológja végére egészen lehalkul a hangja.*
- Ha nem érdekelne nem kérdezném.*forgatja meg a szemét morcosan, majd meglepődve figyeli, ahogy Caleb feláll és elcsörtet a másik asztalhoz. Ezt azért nem hitte volna. Legszívesebben odamenne hozzá, de nem teheti meg a büszkeségével, ezért feláll és egyenesen az ajtó felé indul. Mikor odaér már nyúlna érte, hogy kinyissa, de úgy, ahogy van megdermed és végül egy sóhaj kíséretében sarkon fordul és visszamegy a sráchoz, majd mellette levágja magát a székre és tüntetőleg a kígyóhoz fordul.*
- Szerinted mit kéne csinálnom? Tudom, hogy megbántottam, de hogy kérjek bocsánatot, ha ahelyett, hogy végighallgatna megsértődik és elvonul.*kérdezi tőle az asztalra könyökölve.*
Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Nagyterem, étkező - Page 3 Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-04-19, 2:31 pm

*A kígyótól való félelme a lánynak annyira alaptalan, hiszen Brenius még nem marta meg, hiszen nem volt rá oka és mivel egy társlélek, még csak nem is rideg, így hát nem ellenséges feltétlenül, csak néha játékos, hiszen tudja, hogy mi ő, ahogy azzal is tisztában van, hogy az emberek nagy többsége parázik tőle.*
- Pedig kénytelen leszel, mert sokszor van velem. *von vállat, ennyi az egész. Fura volt most ez a pár szó tőle, talán azt jelentené, hogy úgy érzi még sűrűn találkoznak a lánnyal? Igen, megfordult a fejében a fegyverszünet, de nah, nem fog ő olyan könnyen békülni, azt a lánynak kell megtennie. A kígyó viszont csak felemeli a fejét és a lány szavait hallva kinyújtja hosszú nyelvét, majd inkább az asztalra fekszik, úgy hallgatva a viátzókat.*
- Hát ha úgy érzed. *pillant a kék szemekbe, majd ez után mond valamit, ami igen csak rosszul érinti Elisát és ezt valljuk be, hogy meg lehet érteni. Igen, Caleb is kissé túlreagálta most a dolgokat, de hát nah, ő már csak ilyen.*
- Nem kurváztalak le, csak gondoltam a vitánk után máshoz mentél... sok csaj ilyen, nem értem én se ezt a felfogást. *jegyzi meg ridegen és a költői kérdésre inkább nem is mond semmit, hanem szépen ott is hagyja a lányt, így hagyva el az inflatus ház asztalát, méghozzá a kobrával együtt. Amikor leülnek, nem fordul a másik felé, de ahogy az a kijárat felé indul, csak kíváncsian tekint utána. Hát ennyi lenne? Szépen megoldották ismét a dolgokat, de sebaj, majd talán legközelebb vagy soha... annyi lány van még itt. De nem, Elisa mégis visszatér és Caleb mellé leülve kezd el beszélni a kígyóhoz. Nincs szerencséje, ő nem tud beszélni, így csak ismét meglepetten néz gazdájára, majd inkább úgy dönt, hogy őt hagyják csak ki ebből. Tehát az ajtó felé kezd el kúszni és így hagyja magukra őket.*
- Tudod mit? Meghallgatlak, tessék, mondd mit akarsz te egyáltalán tőlem? *kapja be az egyi krumplit, majd ez után fordul végül a lány felé, teljes testével, úgy nézve bele a másik szép szemeibe.*
- Mert tudod, nem viselem jól, ha velem akarnak szórakozni! *jelenti még ki, miközben kezeit összefűzi maga előtt, így várva a másik szavait és most tényleg nem is óhajtja félbeszakítani, de hát nah, ki tudja még...*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-04-19, 2:56 pm

- Majd igyekszem.*sóhajt egyet és közben elgondolkozik, hogy ez azt jelenti-e, hogy a fiú még hajlandó találkozni vele. Ezután rájőve, hogy valóban alaptalanul kap infarktust minden alkalommal, ha látja, bocsánatot kér tőle. De ez nem segít a helyzeten, ugyanis elkezdődik a vita.*
- Úgy.*pillant rá duzzogva, de még mindig nyugodtan. A fiú beszólásától viszont ismételten felidegesedik.*
- Akkor mégis mit jelent szerinted, az, hogy már rögtön futok is valaki máshoz? És különben is, mégis milyen logika szerint tennék ilyet?*kérdez vissza dühösen és megbántottan. Majd mikor a fiú dühöngve otthagyja, eléggé meglepődik és dühében már indul is az ajtó felé, de az utolsó pillanatban meggondolva magát sarkon fordul és a fiú mellé telepedik, hogy elsírja a kígyónak a bánatát. A famulus azonban nem tűnik túl segítőkésznek, nem úgy mint a Bibliában és némi nézelődés után elhagyja a csatateret. A fiú szavait hallva Elisa elgondolkodik, hogy összeszedje szétkallódó gondolatait és csak azután szólal meg.*
- Először is tudom, hogy nem kellett volna megkérdeznem, de nem tudtam, hogy mit gondoljak. Természetesen nem akartam hinni neki, de ehhez a te megerősítésed is kellett volna. Most komolyan te mit tettél volna a helyemben? Ne mond, hogy nem bizonytalanodtál volna el?*pillant rá kérdőn, kis szünetet hagyva, majd miután remélhetőleg megkapja a válaszát, folytatja tovább.*
- A kérdésedre válaszolva pedig nem tudom, de annyi biztos, hogy minél többet találkozunk, annál jobban kedvellek. És azok fényében, amit beszéltünk a járásról, meg ilyenekről, félek attól, hogy beléd szeretek.*fejezi be csöndesen. Ebből a fiúnak is tudnia kell, hogy nem szórakozik vele. Bár azt még nem tudja, hogy mit is akar, és, hogy mi lenne a legjobb neki, de amit elmond azt őszintén így gondolja.*
- Szóval mi a véleményed erről?*kérdezi félve pillantva a srácra. Aztán elengedi magát és megingatva a fejét egy kicsit elmosolyodik.*
- Egyébként, ha már itt tartunk, akár te is megmondhatnád, hogy mit akarsz tőlem?*érdeklődi meg ezt is és némán figyelve várja a másik válaszát, reakcióját, akármijét.*
Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Nagyterem, étkező - Page 3 Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-04-19, 3:09 pm

*Az édes vita kezdetét is veszi, ami nem túl meglepő, hiszen mindketten eléggé temperamentumosak és a saját igazukat bizonygatják, tehát Caleb is mond ám olyat, amit talán nem kéne, de hát ő már csak ilyen. Tudja ő is, hogy nem illendő, hiszen elég jó nevelésben részesült, de hát nincs mit tenni...*
- Nem tudom, csak gondoltam, hogy nem csak én vettem észre, hogy szép vagy... *vonogat vállat és talán némi féltékenységi jelenetet mutatott volna be az előbb? Hát meglehet, de nah, Elisa az övé, ne tessék másnak hozzá nyúlni, ez így van rendjén, legalábbis a srác szerint.*
- És nem tudom, hogy milyen logika, talán olyan, hogy mivel én megbántottalak, te is megbánts engem. Szóval nem örülnék neki, ez a lényeg. *magyarázza el végül hosszan és kissé talán kuszán is a dolgokat, de saját gondolatait se annyira egyszerű ám a helyére pakolnia. Mindenesetre nemsokára inkább asztalt cserél, majd a lány megy, de mégis marad, viszont a kígyó úgy dönt, hogy ő erre nem kíváncsi, nincs nála semmiféle alma se, amit a két diák szájába tömjön, tehát lelép, ágyő fiatalok és inkább keres magának egy édes kis patkányt az alagsorban, amellyel majd tele tömheti pociját.*
- De igen, elbizonytalanodtam volna, de mi mások vagyunk... és hogy mit tettem volna? Szerintem azt a srácot faggattam volna ki, tudod, van pár módszer, amit már megtanultam itt. *magyarázza egy furcsa kis mosollyal és talán ezt a felét a lány még nem is ismeri. De hát ő tud olyan is lenni, annak idején Troyt is simán megkínozta volna, hogyha még egyszer hozzáér Jas-hez, de azóta már nincs köze ahhoz a lányhoz és ezzel próbál is tisztában maradni, de nah, azért még mindig úgy érzi, hogy Jasmine se kavarhat bárkivel, de hogy miért? Hát arról fogalma sincs, valamit elszúrtak nála a születésénél...*
- Héhéhé... belém szeretni? Máris? De még csak alig kavarunk pár hete és én nem akarok kapcsolatot, ezt kijelentettem! Ne akarj olyan dologba belerántani, aminek csak ez miatt rossz lenne a vége. Én elmondtam, hogy mit tudok neked adni, de nem óhajtom lekötni magam, mert megint rossz lesz a vége. *hát igen, fél, hogy a történelem megismétli önmagát, azaz hogy Elisával is komoly lesz minden, aztán valami elromlik és vége lesz. És ez a szerelem dolog, hát attól még jobban tart, talán azért is tolja el időről-időre magáról a lánykát, mégha nem is tudatosan, de ha túl tökéletes lenne minden, tényleg félő lenne az ő részéről is ez az egész.*
- Én csak azt tudom adni, amit megbeszéltünk, se többet, se kevesebbet. Ha neked ez így nem elég Elisa, akkor inkább hagyjuk egymást békén, mert a barátság már tuti nem működne... neked kell döntened, hogy mit akarsz. *tényleg nem tudna barátként nézni erre a szépségre, még most is nehéz megállnia, hogy ne csókolja meg azokat az édes, kívánatos ajkakat, de nah, ennyire nem enyhülhet meg. A véleményét elmondta, de amikor ő tőle kérdezik meg, hogy mit akar, hát nah, ez nehéz egy kérdés.*
- Nem tudom, csak élni az életemet, jól érezni magam, hiszen még fiatal vagyok és neked is hasonlókat adni... Nem tervezek, csak a mának élek, de azt tudom, hogy szeretek veled lenni és örülnék, hogyha ismét a karjaimban lennél. *egy csábos mosolyt is bevet a cél érdekében, miközben keze a lány combjára kerül, de nem tesz semmit, ez csak amolyan bizalmi dolog, hogy tényleg így gondolja. Őszinte volt, általában az szokott lenni, tehát nem tudja ő, hogy mit akar, csak azt, hogy mit nem, tehát hogy mitől fél, hogy ismét megégeti magát, így esélyt se ad a szerelemnek... egyenlőre így gondolja, de hogy mi lesz a jövőben, azt senki se tudhatja.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-04-19, 3:43 pm

Temperamentumuknak és személyiségüknek megfelelően veszekednek. Csoda, hogy nem harapják le a másik fejét, bár még az is megeshet, ha így folytatják tovább. Mivel egyikőjük se igen gondolja át a dolgokat, így mindketten mondanak olyanokat, amit talán nem kéne. Néhány beszólás után pedig Elisa rendesen meg is sértődik.*
- Az még nem jelenti azt, hogy rögtön reppenek is a karjai közé.*csóvája a fejét egy sóhajjal megtoldva. Kedvesnek is gondolhatná a nyilvánvaló féltékenységet, de a vita hevében fel se tűnik neki, hogy mit is jelentenek a másik szavai. *
- Ez marhaság. Nem vagyok ilyen típus, és ha valaki mást választanék, akkor azt tőlem tudod meg először.*ígéri és mivel jelenleg nincs senkije, így a fiúnak se kell félnie attól, hogy a közeljövőben le lesz cserélve. Eközben Caleb áttelepedik a másik asztalhoz és néhány perc múlva Elisa követi, némi kacifántos kitérővel. A kígyó is lelép, miután megunja a vitatkozást.*
- Igazán sajnálom, hogy én nem ugrok neki akárkinek, aki olyat mond, ami nem tetszik.*szusszant egyet lemondóan. Ezután a kérdésre is válaszol és elsírja a bánatát, amire hasonló reakciót kap a fiútól, akit fejre ejtettek a születésnél, mint amit várt.*
- Pontosan tudom, hogy mit beszéltünk meg. És azt is megígérhetem, hogy nem foglak belekényszeríteni semmibe, amit nem akarsz. Egyébként, ha mégis érezni kezdenék valamit, amit nem kéne, akkor azt elintézem magamban, anélkül, hogy te bármit észrevennél belőle.* mondja határozottan. Azt nem ígérheti, hogy nem fog kötődni a másikhoz, hisz ezt nem ő dönti el, de azt igen, hogy ez nem fog változtatni semmin. Ha meg esetleg mégis, akkor azt úgyis elmondja a srácnak még idejében.*
- Ahogy azt akkor is mondtam, ennyi most bővel elég. Nem várok tőled semmit. És ami a barátságot illeti, talán tényleg esélytelen lenne most már.*bólint egyet jelezve, hogy még mindig egyetért a másik gondolkodásmódjával. A kérdés már csak az, hogy meddig. Lehet, hogy egyszer bánni fogja ezt a döntését, de most jó neki úgy, ahogy van. S mivel ennél többet már nem tud kihozni magából, ő is érdeklődik.*
- Az érzés kölcsönös. Én is szeretek veled lenni. Bár néha idegesítő vagy és eljár a szád, amikor nem kéne.*mosolyodik el és ugyan nem olvad sziruppá a csábítás láttán, de hidegen se hagyja a dolog. Így egy kicsit közelebb hajol, nem foglalkozva a combján pihenő kézzel.*
- Szóval, akkor most szent a béke?*érdeklődik még közelebb mászva a másikhoz és úgy maradva várja, hogy végre megcsókolják.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Nagyterem, étkező - Page 3 Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-04-20, 1:51 pm

//olvad//

*Természetes, hogy felüt a féltékenység a fiúban, így ki is jelenti a dolgokat és bár tudja, hogy kissé csúnyán adja mindezt elő, nem óhajtotta lekurvázni ezt a lányt, hiszen Elisa nem adott még erre okot és remélhetőleg soha nem is fog. *
- Rendben, ha elmondod, akkor oké... de attól még bennem van az, hogy ki tudja nah, sok pasi jár ide, akik szeretnek a csajokkal játszadozni. *oké, ő maga is ilyen, de azért Elisát eddig nem bántotta úgy meg és nem is játszadozott annyira vele, tehát nah... Mindenesetre ahogy a kobra lelép, úgy tűnik, hogy kissé normálisabb stílusban folytatódik közöttük a beszélgetés.*
- Én se esek neki mindenkinek, de ha féltékeny vagyok, akkor néha másképp viselkedem, ahogy szerintem mindenki más is. *vonogatja meg vállait is, majd végül kifejti ismét azt, hogy nem óhajt még járni Elisával, hanem egyszerűen csak legyenek el egymással és jóvan... tényleg nem lehet tudni, hogy mi lesz a legjobb, de egy próbát így megér a dolog és ha mással is csókolózna, nem valószínű, hogy tovább lépne, ennyire nem bántaná meg a lányt, de még a csók se biztos, tehát ennél többet egyenlőre nem tud ajánlani.*
- Rendben, akkor maradjon is így, mert én se akarom azt, hogy most felkeljünk innen és te arra, én pedig arra. *mutat most két irányba, aminek az a lényege, hogy elválnának útjaik, nem pedig az, hogy merrefelé is mutogat Caleb.*
- Hogy én idegesítő? Na de kérlek... és a szám is akkor jár, amikor kell. Nem én szoktam néha kikelni magamból, aztán pedig jópofizni. *mondja még mindig kissé durcásan, de végül keze a puha combra kerül és Elisa már közelít is felé. Na nem lesz ám ez ilyen egyszerű, ajkát csak a lányéhoz érinti, éppen hogy, gyengéden cirógatva azt, miközben el is mosolyodik.*
- Hmm, nem is tudom. *és már el is távolodik, majd egy kis tejszint halászik egy közeli tányérból, majd ujja hegyével a lány nózijához ér, amit kissé össze is ken vele. Ez után feláll, majd egy picit bekapja Elisa orra hegyét és ez után ravaszul elmosolyodik.*
- Talán! *és végül kimászik a pad mögül, ő már nem eszik ma többet, inkább a lány felé nyújtja erős kezét.*
- Gyere, menjünk valamerre. *a csók azért még várat magára, húzza ám a lányt, hogy mennyire is akarhatja.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-04-20, 2:26 pm

*A féltékenységgel még nem is lenne gond, csak ne úgy adná elő, ahogy teszi. De most már mindegy, ami megtörtént az megtörtént.*
- Azért ne nézzél már teljesen tehetetlennek. Képes vagyok megkülönböztetni a normális embereket, azoktól, akik csak szórakoznak.*háborodik fel, már a feltételezés gondolatától is, hogy őt bárki képes lenne csak úgy behálózni.*
- Legalábbis általában.*teszi még azért hozzá elgondolkozva. Hogy itt kire gondol, azt nem fejti ki, mindenki kitalálhatja magának. Ezután a kobra lelép, ők pedig kicsit visszavesznek a hangerőből és a temperamentumból, szóval már majdnem normális beszélgetés alakul ki közöttük.*
- Elképzelhető, bár még sose voltam féltékeny, legalábbis nem ennyire, úgyhogy nem tudom.*von vállat. Ez valóban igaz is, a legtöbb esetben simán hagyná elszelelni a kinézettet, ha az úgy egyszerűbb neki. Bár elképzelhető, hogy ezúttal másképp tenne. A témát lezárva a beszélgetés tovább folyik és ismét szóba kerül a járás. Erre még egyikük sincs kész, és talán soha nem is lesznek, így megint megegyeznek, hogy minden marad úgy, ahogy eddig volt. A fiú mutogatásánál először bambán követi a másik kezét, majd feleszmélve megrázza a fejét.*
- Én se szeretném, ha így történne.*ért egyet és bólint is, megerősítve szavait, mindkettőjük számára.*
- Csak egy egészen aprócskát.*nevet fel, ujjával mutatva, hogy pontosan mennyire is. A következő hallatán duzzogva összefűzi a karjait.*
- Igazán sajnálom, hogy hirtelen haragú vagyok és nem gondolkozok mielőtt beszélek. De azért te se vagy szent.*nyújtja ki a nyelvét. Ekkor egy kéz kerül a combjára, mire egy kicsit közelebb hajol, nyilvánvaló dolgot várva. De csak egy pici puszit kap, ami miatt már a nyelve hegyén van a beszólás, de kivételesen előre gondolkozik és megtartja a véleményét magának.*
- Ha nem, hát nem.*játszik sértődöttet, miközben a fiú eltávolodik és összekeni a habbal az orrát, amit aztán le is nyalakszik.*
- Héló, ne szopogassad az orromat! Mi vagy te, valami kiskutya?*morran fel, majd a talán hallatán elmosolyodik.*
- Akkor ezt igennek veszem.*kacsint és elfogadva a felé nyújtott kezet feláll.*
- Rendben, de csak, ha cipelsz a hátadon.*közli úrinős hanglejtéssel, majd közelebb férkőzik a sráchoz és átkarolja a derekát.*
- Szóval merre megyünk?*érdeklődik már sokkal vidámabban. Valamiért jobb a kedve akkor, ha tudja, hogy nincs fasírtban a fiúval.*
Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Nagyterem, étkező - Page 3 Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-04-20, 2:48 pm

- Oh valóban? Hát remélem... *akkor ennyiből Calebet miért engedte közel magához a lány? Hiszen eléggé egyértelmű ám az, hogy eleinte csak szórakozott vele, bár tény, hogy azóta megkedvelte ezt a kis vörös diáklányt. Mindenesetre itt az ideje, hogy kissé megbeszéljék ezeket a félreértéseket, így hát el is magyarázzák egymásnak, hogy ki mit és hogy szeretne, tehát nagyjából marad minden a régiben... De azért a megjegyzés elhanzik Calebtől is, amire már be is vágja a durcit Elisa. Édes ilyenkor, ezt meg kell hagyni.*
- Én sose mondtam, hogy szent vagyok, de az tény, hogy néha elszámolhatnál magadban 10-ig, mielőtt kinyitod azokat a szép ajkakat. *pillant rájuk idő közben, majd végül úgy dönt, hogy nem adja még meg azt a bizonyos csókot a másiknak, várhat még rá egy keveset és pillantok múlva már egy kis játékba kezd, ami nem nyeri el igazán a lány tetszését.*
- Tudod, ez csak amolyan játék és kedveskedés akart lenni, nem tudtam, hogy te az ilyesmit nem értékeled. *mondja neki teljesen komolyan, hiszen a szexuális játszadozásba is néha belevisznek egyesek bizonyos gyümölcsöket vagy édességeket, de ha nem, akkor nem. Inkább csak feláll és kezét nyújtja a másiknak, majd amikor az lusta eleinte sétálni, csak kérdőn tekint a kék szemekbe.*
- Hé, azért ennyire ne kényelmesedj el. *zárja karjai közé a másikat, miközben nagyban elgondolkodik azon, hogy merre is mehetnének.*
- Talán ki a kikötőhöz picit... ide a sulishoz. Tudod, ma még tanulnom kell. *nem lerázni akarja a másikat, de ha egyszerűen nehéz ez a második, akkor nincs mit tenni, tényleg nem adják olyan könnyen a bizonyítványt. Így fogja meg a másik kezét, ujjait a lányéra kulcsolva, majd gyengéden húzni kezdi maga után.*
- Egyébként történt valami érdekes veled az utóbbi időkben? *pillant néha oldalra, miközben ki is nyitja a másik előtt az ajtót udvariasan, hogy menjen csak előre.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-04-23, 7:03 pm

- Így már minden világos.*mosolyodik el a választ hallva, majd a téma már tovább is folyik és az órákra terelődik.*
- De általában bejárok, csak mostanában nem voltam. Bár, ha minden igaz, akkor azon az órán én is voltam.*jegyzi meg, majd meglepődve pillant a srácra az apás dolgot hallva.*
- Tényleg fura lehetett. És akkor ő valójában nem az apukád volt?*érdeklődik, bár nem várja el, hogy válaszoljanak is a kérdésére. Az ünneplős részre átjutva megvonja a vállát.*
- Azt hiszem ők nagyon is elégedettek lennének, ha hazamennék. De nincs túl sok kedvem ahhoz, hogy valami partin vigyorogja olyanokra akiket nem is ismerek vagy ki nem állhatok.*mondja el a hazamenet ellen való tiltakozás okát. Teljesen biztos abban, hogy így lesz, mivel az össze szünet és ünnep alkalmával ez történik.*
- Ó értem. De ajándékot azért szoktál kapni, ugye?*érdeklődik és közben elgondolja, hogy alkalomadtán beszerez valamit a fiúnak. S bár a Húsvét nem egy hű de nagy ünnep, de a szülinapját nem tudja mikor van, így ezzel kell beérnie. Ezután a gyomra is bekorog, ezért felvet néhány ötletet az éhség ellen.*
- Rendben, akkor menjünk az étkezőbe.*mosolyodik el és közben elindulnak. Útközben se áll meg a beszélgetés.*
- Egész nap a dolgaimat intéztem a hálóban. Így észre se vettem, hogy elment majdnem az egész nap. Most jöttem csak rá, hogy mennyire éhes vagyok.*vallja be zavartan, miközben a céljukhoz is megérkeznek. Elisa egyből meg is célozza az asztalt és lehuppanva maga elé lapátol egy rakás élelmet. Ha a fiú is követi, akkor természetesen tovább beszélgetnek.*
- Egyébként miket szeretsz csinálni szabadidődben? És, hogy állsz a sportokkal?*kérdezi és utána a szájába lapátol egy kanál eledelt, de persze mindezt kulturáltan teszi.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Nagyterem, étkező - Page 3 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-04-28, 3:58 pm

*Az utóbbi időkben a napok kissé összefolynak a számomra, nem tudok mit tenni, egyszerűen egyik esemény követi a másikat, mindig történik velem valami, új embereket ismerek meg, ellenségekkel szűröm össze a levet és a többi... egyszerűen magamra se ismerek, de próbálok most nem erre gondolni és éppen ezért hoztam most magammal a toxicológia könyvemet. Óra lesz, tehát nem árt átnézni az eddig tanultakat, hiszen nem igazán értek a mérgekhez, de ahogy hallottam, elég sok mindenre jók. Így érkezem hát meg a nagyterembe, ahol rögtön az Inflatus ház asztala felé haladok, majd leülve teszem le a könyvem. Egyébként ma is teljesen feketében vagyok, mint szinte mindig, tehát egy bőrnadrág van rajtam, melyen egy szegecses öv díszeleg, lábaimon bakancs, felü pedig egy szép, kissé csipkézett mintájú fűző. Vörös tincseim kibontva omlanak végig a vállaimon és a hátamon is, barna szemeim körül pedig fekete smink található, vad, akár csak én. Egyébként az asztalon most nem igazán válogatok, csak egy kis húst és krumplit kotrok a tányéromba, na meg egy kis francia salátát és már neki is látok az evésnek, miközben a könyvet is kinyitom és azt olvasgatom idő közben.*
~ Hogy mennyi fajta méreg van, ezeket sose fogom megjegyezni. ~ *húzom el a számat is picit, hiszen annyi fajta van, hogy már most rosszul vagyok tőlük. Mi lesz velem a vizsgán? Már előre félek ebbe belegondolni is. Inkább csak lapozok, így térve át a múlt órai anyagra, tehát a Sápadt álomra és kissé el is mosolyodom, amikor a könyv egy régi művet említ Shakespeares-től... olvastam igen, meglepő, de azért az én műveltségemből se hiányozhat a Rómeó és Júlia, bármilyen furcsa is mindez egy nekromantától.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-04-28, 4:09 pm

*Ezen a napon El még nem csinált túl sok mindent, a reggelin és a lustálkodáson kívül. Ez neki is furcsa, főleg, mivel mindig nagyon hamar kel. Ezért eldönti, hogy most sétál egyet, megmozgatja a lábait. Felöltöznie nem kell, az már megvan, csak egy pulcsit kap fel, ami ugyanolyan fekete színű, mint a többi ruha, a póló és a nadrág, és el is indul. Tervével ellentétben nem megy ki a szivárvány tóhoz, mert amint megpillantja az étkező ajtaját, nem tud ellenállni a kísértésnek. Belép a terembe és körülpillant, hova is ülhetne le, mit is egyen. Megközelíti az Inflatus ház asztalát, megfelelő helyet keres. Nem mindegy, hova ül.*
~Ez az! megvan!~
*Megpillantja a tökéletes helyet, és már siet is arrafelé. Olyan gyorsan megy, hogy nem veszi észre a lányt, aki az asztalnál ül és olvas, így véletlenül a könyökével fejbe vágja. Azonnal megáll, és megfordul.*
-Bocs, nem direkt volt. Nem vettelek észre.*Szabadkozik, bár tény, hogy tényleg így történt. Azért reméli, hogy a lány nem sértődik meg, nem ér rá túl sokáig itt szobrozni.*
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Nagyterem, étkező - Page 3 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-04-28, 4:14 pm

*Az emberek itt csak jönnek és mennek, nem is igazán figyelek rájuk, mert nem sok mindenkihez lenne most hangulatom... mondjuk Mordred az kívétel és Axel is... na meg, talán valahol mélyen még Sairus társaságának is örülnék, de a lényeg az, hogy nem figyelek arra, hogy ki megy el éppen mögöttem, így amikor vörös tincseim előre zuhannak és kobakom megérzi az ütést, kissé felszisszenek, majd hirtelen pillantok hátra és fel természetesen, hogy ki merészelt ilyen dolgot tenni. Barna szemeim szinte tűzben égnek, miközben megpillantom az ismerős srácot, kivel ugyan még egy szót se váltottunk, de azon a bizonyos kalandon és talán még órán is láttam már. Rögtön szabadkozni kezd, még mielőtt én bármit is mondhatnék, így szemeim össze is szűkülnek kissé.*
- Hogy te mekkora egy bunkó vagy. Ennyire nem lehetsz vak. *jegyzem meg rögtön morgolódva, miközben fájó testrészemet simogatom párszor, majd el is igazgatom a hajamat is, hogy azért ne legyen ez miatt kócos vagy bármi.*
- Nem vettél észre? Mégis mi mást kéne tennem, hogy látszódjak? Jobb lenne, hogyha jobban figyelnél. *nézek végig rajta kissé lenéző tekintettel, majd végül amikor ismét a szemeit látom, hozzáteszem.*
- Bár tény, hogy amikor abba a furcsa várba kerültünk, én se igazán vettelek észre téged, nem is tudom, hogy miért... *forgatom meg szemeimet, hiszen máris nem szimpi a srác. Az a gond velem, hogy túl hamar döntöm el valakiről, hogy mit gondoljak róla, még csak meg se ismerem őket, de én már csak ilyen vagyok, minden utólag változik nálam.*
- Amúgy meg, nem lehet mindent elintézni egy bocs-al... itt kéne térdelned előttem, azért esedezve, hogy megbocsátsak. *mutatok le a poros padlóra, hogy pontosan ott meg is felelne, miközben egy sunyi mosoly is végigfut szép vonásaimon, jelezve, hogy akár meg is tehetné, az tuti, hogy tetszene nekem.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-04-28, 4:30 pm

*Annyira oda akar jutni ahhoz a székhez, hogy véletlenül még fejbe is ver egy lányt, de ezt nem tudja elintézni egy sima bocs-csal. Diáktársa nem túl megbocsátó, így azonnal szapulni kezdi a srácot. El nem olyan, aki ezt hagyja, még lánnyal szemben sem.*
-Hm, talán azért, mert annyira láthatatlan és észrevehetetlen vagy, hogy én sem vettelek észre. Nem kéne kaméleont játszani, így hamar tele lesz a fejed púpokkal.*Gúnyosan elvigyorodik, az előbbi bocsánatkérő, kedves srác már a múlté, előjön a bunkó énje, ami a gyakoribb nála. A leányzó végigméri, lenézően, mire El felhorkan.*
~Nehogy azt hidd, hogy te olyan hű de szép vagy.~
*Mikor a lány megemlíti a várat, a srácnak hirtelen beugrik, hogy a másik is ott volt.*
-Te is ott voltál? Furcsa, észre sem vettelek.*Még tovább bunkózik, és nagyon élvezi, tekintve, hogy már nagyon rég nem veszekedett senkivel.*
-Persze, álmodj, királylány.*Gúnyosan elmosolyodik, mikor a leányzó azt akarja, hogy térdelve kérjen bocsánatot. Ő ilyet soha nem tenne, senkinek a kedvéért.*
-Ja, bocs, már megint megbántottalak. Nem vagy te királylány. Még csak udvarhölgy sem. Ezért is bocs.*Gonosz vigyor jelenik meg az arcán, kíváncsi, hogy reagál a kis királylány.*
-Különben nem te ölted meg azokat a papokat a kastélyban? Te szörnyeteg! Egy szent embert! Hogy tehettél ilyet?*Eljátssza, hogy ez őt mennyire érdekli, de közben persze látszik rajta, hogy csak színészkedik.*
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Nagyterem, étkező - Page 3 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-04-28, 4:39 pm

*Természetes, hogy én vagyok a világ közepe, még csak véletlenül se hagynám ám azt, hogy másnak legyen igaza. Ritka, gyenge pillanataimból csak pár adódik, de az nem most jött el, így természetesen nekem áll feljebb, hiszen én lennék a bántott fél vagy mifene, de amikor a számomra még mindig neve nincs fiú visszaszól, még inkább rideggé válok, amely csak arcomon látszik, hogy kissé ajkam is szétnyitom eleinte és szemeimből is süt a gyűlölet az ismeretlen felé.*
- Kaméleont? És hogy én észrevehetetlen? *tolom ki a székem úgy, hogy kissé meg is üssem vele, majd már fel is pattanok és szembeállok vele, elég közel és úgy nézek bele a szemeibe. Ilyenkor ciki, hogy én vagyok valószínűleg a kisebb, de nem érdekel, a határozott tekintetem most többet ér.*
- Tudod, szerintem már sokkal többre vittem ebben a suliban, mint te. Gondolom sárvérű is vagy, akinek semmi helye sincs itt. *lesúlytó tekintet, már amennyire sikerül most mindez és szívem szerint megátkoznám, csak nem tudni, hogy mennyit érnék el vele, lehet, hogy az se izgatná. Inkább csak felhozom a váras esetet, amikor valamilyen furcsa módon máshová kerültünk, de ahogy hallom, nem emlékszik rám.*
- Aha, persze. *na ez az, amit nem hiszek el... elég sokszor mentem én elől és hát igen, öltem is a végén, tehát hogy ne emlékezzen, az lehetetlen.*
- Még meg kéne tanulnod hazudni kisfiú. *mosolyodom el kissé, majd ez után jön a királylányos dologgal, mely engem aztán nem zavar, így végül csak fejet csóválva mosolygok tovább a másikra.* - Igazán szórakoztató vagy ezzel a bénasággal. Csak nem gyakorolni próbálsz? *kérdezem oldalra döntött fejjel, majd az ez utáni szavaira már kissé fel is nevetek, hát ez jó, tényleg mulatságos.*
- Ahogy hallom, ezek szerint mégis csak emlékszel rám... *kezdek bele, majd mivel még nem ismerem, nekem aztán nem esik le, hogy csak színészkedni próbál vagy eljátszani valamit, ami nem ő maga, így fordulok vissza az asztalom felé, ezzel hátat fordítva neki.*
- Ezek a bókok, hogy én szörnyeteg, ilyen szépet is ritkán mondanak ám nekem. *fordulok vissza felé, de csak fejemmel és szemeim most kissé csábosnak tűnnek, de ez után visszasétálok elé, miközben kezeimet testem mögé teszem.*
- Amúgy meg, nem érdekelnek a szent emberek. Ha téged igen, akkor elgondolkodhatnál azon, hogy vajon mégis mi keresnivalód van a Mysterioban? Én nekromanta vagyok, tehát hidegen hagynak ezek az álszent emberek. *mert nagyon is annak tartom őket. Na de jöhet a monológom végén a trükk, így emelem fel kezem, melyben a pohár víz van, amit még az előbb ittam és öntöm szépen rá. *
- Most pedig elhúzhatsz innen, nem vagyok kíváncsi a kisfiúkra. *talán ez ezerszer bántóbb, mint az ő "királylány"-ozása, legalábbis merem remélni, mert bár nem látszik rajtam, én is nagyon jól mulatok ezen az egészen, hiszen imádom az ilyen helyzeteket, ezekért élek.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime2011-04-28, 5:01 pm

*A lányka észrevehetően kezdi gyűlölni Elt, de a fiú csak mosolyog. A kaméleonos dologgal annyira felbosszanthatta, hogy a leány kitolja a székét, amivel meg is üti a fiút, de nem látszik rajta, hogy észrevenné. A királylány felpattan, milyen kár, hogy kisebb a srácnál.*
-Persze, még hogy én, sárvérű. El vagy tévedve, de nagyon. Csak hogy tudd, több száz évre visszamenően minden családtagom aranyvérű volt. Így, ha használni tudod a fejecskédet, kiszámíthatod, hogy én is az vagyok. Bár ahogy elnézlek, ezt sem nézem ki belőled.*Gúnyosan végigméri a lányt, majd újra a szemébe néz.*
-Valójában először nem is emlékeztem, de aztán eszembe jutott, hogy te vagy az a lány, akinek kiguvadtak a szemei, úgy nézte azt a valakit a jégtömbből. Elég vicces volt, csak hogy tudd. Szóval te az ilyen alakokra buksz?*Nevenincs királylány hátat fordít, mire El röviden felnevet.*
-Gondolom neked újdonság, hogy ilyen szépeket mondjanak, elvégre nincs mire bókolni.*A lányka visszafordul, el pedig gúnyosan rámosolyog. Őt aztán semmivel sem lehet zavarba hozni, még senkinek sem sikerült.*
-Szentember? Hát ez jó, ez még új, de észben tartom. Tökéletes példa arra, hogy mennyire nem ismered az embereket.*Ezzel persze arra gondol, hogy nem tudja megállapítani, hogy valaki mikor miért csinál valamit, így majd simán átverhetik, ha nem tudja kiismerni az embereket. Hirtelen a lányka felemeli az eddig háta mögött tartott kezét, és a pohár tartalmát El fejére önti. Víz az, erre azonnal rájön. Kitörli a szeméből a folyadékot, majd a lányra néz.*
-Bocs, nem hallottam tisztán. Mit is mondtál? Mond el még egyszer.*Megszárítja magát a pálcájával, majd felvesz egy poharat az asztalról.*
-Kárpótlásul, amiért el kellett pocsékolnod rám a vizedet.*Tölt a pohárba egy kis vizet, majd átnyújtja a lánynak.*
-Megnyugodhatsz, nem mérgező. Soha nem lennék képes mérget önteni valaki poharába.*Kedvesen elmosolyodik. Még szép, hogy képes lenne, de ezt a leányzó nem tudja.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem, étkező - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem, étkező
Vissza az elejére 
3 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Aula-
Ugrás: